adcov.com

skrzydlata łopatka jak leczyc

Jak Taśma Winged Szkaplerz

Jak Taśma Winged Szkaplerz


Taping skrzydlate łopatkę może sprawić różnice pomiędzy aktywną lub nieaktywną ramię. Uszkodzone łopatki - łopatka - może upośledzać funkcję w okolicznych mięśni i uniemożliwia angażowanie się w codziennej działalności. Skrzydlata szkaplerz oznacza łopatce, że popycha z pozycji. Szukam profesjonalnego fizycznej i zawodowej terapia jest idealna. Ponadto, pacjent może podjąć sesję terapii akupunktury z rombów oraz większych i mniejszych mięśni niższych czworoboczny. Zabieg ten może prawidłowo wycofać i stymulować mięśnie w przygotowaniu do taśmy łopatki dla zwiększenia stabilności.

Instrukcje

1 Usiądź pacjenta w pozycji wyprostowanej. Naciśnij pięty kawałek taśmy Kinesio taśmy łopatki do środka łopatki - na gorsze mięśnie czworoboczny. Taśmy Kinesio jest kształcie dłoni - należy więc nici - lub "palce" - są skierowane w kierunku przeciwnym ramieniu. Taśma Kinesio przesyła informacje do systemu nerwowego. Na przykład, gdy ramiona do przodu taśmy Kinesio wyśle ​​wiadomość do zmysłów pacjenta do umowy mięśnie - i uniknąć overextending.

2 Powiedz pacjenta do zaciągania jego łopatkę podczas iść do przodu z kroku trzeciego. Umawiających łopatki angażuje mięśnie i daje lepszą taśmę chwyt na leczonej powierzchni.

3 Stretch i prasowych wszystkie aspekty zewnątrz na pokrycie mięśni stabilizujących łopatki - czworoboczny i zębaty mięśni przednich, na przykład. Rozszerzenie żył, dopóki nie wyciągnę jak ręką chwytając mięśnie - i zakończyć przed przejściem na kręgosłupie. Naciśnij wszystkie nici mocno w skórę. Umożliwić pacjentowi zrelaksować ramię.

Jak pozbyć się Winged łopatkami

Jak pozbyć się Winged łopatkami


Skrzydlate łopatki lub Łopatka skrzydlata, jest bolesne i szpecące stan, w którym łopatki wystają z tyłu, co sugeruje skrzydła. Przyczyn może być osłabienie mięśni stabilizujących łopatki, trzymając je blisko żebra lub uszkodzenia nerwów. Istnieją różne stopnie skrzydlatych łopatkami, z niewielkim hunching i pleców użytkownika komputera do skrajności, zniekształcających formularz. Pływacy, tenisiści i golfiści czasem rozwijać ten warunek. Może to być również spowodowane nagłe uszkodzenia lub częste przemieszczenie łopatki i mogą wymagać operacji.

Instrukcje

1 umówić się z lekarzem, aby zdiagnozować przyczynę swoich skrzydlatych łopatkami. Większość lekarzy zleci RTG lub MRI. Ustaw plan leczenia z lekarzem na podstawie wyników badań diagnostycznych, prawdopodobnie począwszy fizykoterapii.

2. Weź udział w terapii fizycznej lub śledzić program ćwiczeń w domu. Zacząć powoli i zwiększyć liczbę powtórzeń, zgodnie z instrukcją lekarza lub terapeuty fizycznego. Bądź konsekwentny w następujący plan ćwiczeń.

Praktyczne ćwiczenia 3, które rozciągają i wzmacniania mięśni zębaty przedni. Łopatka odbywa się przez ścianę klatki piersiowej tego mięśnia, tak słaby Mięsień zębaty przedni spowoduje łopatkę do skrzydła. Trihardist Jamie Morton zaleca ćwiczenia, takie jak ramię podwyżkę nachylenia, stojąc scaption, drzwiach zmienione piersiowej odcinku i Joga stanowi kobrę i dół pies stoi. Rozpocznij program powoli i zwiększyć czas trwania i powtórzeń stopniowo. Kontynuować ten program na sześć miesięcy do roku.

4 skonsultować się z chirurgiem, czy rutynowe ćwiczenia nie złagodzić skrzydlate łopatki. Dwa możliwe rozwiązania chirurgiczne są neuroliza, rozbić lub zniszczyć uszkodzone tkanki nerwowej lub chirurgiczne odbarczenie nerwu piersiowego długiego.

Wskazówki:

 • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu ćwiczeń lub leczenia zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak zrobić Canna Oil?

Jak zrobić Canna Oil?


Z rządów stanowych legalizacji zastosowania medycznego marihuany od wybrzeża do wybrzeża, uprawa roślin, produkcji produktów wykorzystujących wyciągi z nim jest zalegalizowana, chociaż ograniczenia i ciężka regulacja istnieje; sprawdź przepisy swój stan przed rośnie lub uzyskiwania marihuany. Jeśli masz medycznej marihuany recepty i chcą szukać alternatywy do palenia zakład lub biorąc syntetyczny olej pigułki, "canna", olej wykonany z marihuany pochodnych roślinnych, jest kulinarną alternatywę.

Instrukcje

1 Rozdziel pąki marihuany przy użyciu urządzeń naczynie cięcia lub szlifowania. Im mniejsza kawałki, większa ilość powierzchni mieć. Pozwala to na szybsze i bardziej nawet stopy tetrahydrokanabinolu (THC) - główny psychoaktywny chemicznego zakładu - opuszczeniu zakładu i wprowadzania oleju.

2 ciepła 1 szklanka oleju do 280 stopni F na patelni lub w garnku na kuchence. Sprawdź temperaturę oleju regularnie używając swojego termometru kuchennego.

3 Rzuć marihuanę do oleju ostrożnie, aby uniknąć rozpryskiwania, 8/1 oz. w czasie. Stale mieszając z łopatką jak dodać marihuanę.

4 oleju stale miesza się przez co najmniej dwie godziny; chociaż, od czasu do czasu od 20 do 30 sekund przerwy nie niszczą siłę gotowego wyrobu. Nie pozwól oleju przekroczy 280 stopni F, a wyższe temperatury mają negatywny wpływ na THC.

5 Wyjmij z pieca oleju i wlać go przez filtr do kawy w swoim pojemniku z tworzywa sztucznego. Gotowane oleju jest znacznie ciemniejszy niż jego pierwotnego stanu. Odrzucić pąki marihuany, ponieważ mają teraz niską zawartość THC.

Wskazówki:

 • Używaj oleju do gotowania i pieczenia.
 • Jeśli nie chcesz korzystać z receptur, olej w pułapkę niewielką ilość oleju pomiędzy dwoma nożami i ciepła noże nad piecem, a następnie wdychać dym przez słomkę do picia; to się nazywa gorąca złożenia się zestawu. Palenie oleju Canna może zaoferować większą moc niż pączków w ich oryginalnej formie. Używać rękawic kuchennych do przechowywania noży i zachować szczególną ostrożność.

Jak wytresować w defibrylator

Jak wytresować w defibrylator


Szkolenie z defibrylatora automatycznego defibrylatora zewnętrznego lub (AED) może być nauczany jako oddzielny kurs, ale zwykle jest dołączona do resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) szkolenia w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (BLS) świadectwa. Zajęcia, które koncentrują się na AED wiedzy i umiejętności kompetencji przejść do bardziej szczegółowo dydaktycznej na użycia defibrylatora i praktyczne szkolenie jest bardziej skoncentrowana. Oprócz jednostek EMS i placówek medycznych o defibrylatory, są powszechnie spotykane wiele miejsc. Centra handlowe, obiekty sportowe, firm i domów ma tych maszyn i urządzeń dla ratowania życia w przypadku aresztowań awaryjne serca.

Instrukcje

1 Weź klasę, która oferuje szkolenia praktyczne z defibrylatorem. Posiadamy certyfikat CPR AED i jeśli nie są CPR klasy łączone lub jeśli pacjent przyjmuje zaawansowany kurs AED. American Heart Association, American Red Cross, a Krajowa Rada Bezpieczeństwa mieć lokalne zajęcia, które można znaleźć w książce telefonicznej lub w Internecie.

2 Badanie ręczne lub materiał przed czasem, który otrzymałeś w ramach rejestracji kursu.

3 Sukienka niechcenia dla klasy szkolenia defibrylator; czołganie się na podłodze jest częścią doświadczenia. W zależności od wybranej grupy, zazwyczaj trwać kilka godzin. Przynieś lunch, przekąski i napoje; będzie kilka krótkich przerw.

4 Sprawdź, brak reakcji u pacjenta. Postępuj zgodnie ze wskazówkami CPR dla sprawdzanie oddechu, tętno i otwarcie dróg oddechowych. Przygotowanie do korzystania z CPR AED, gdy nie powoduje impuls.

5 Podłącz elektrod defibrylatora do gołej piersi, suchym; zdjąć grube włosy, które mogłyby utrudnić kontakt. Umiejscowienia elektrod na górnej prawej i lewej dolnej obszar klatki piersiowej poniżej serca; prąd elektryczny musi przejść przez serce, jak przechodzi on od jednego pola do drugiego. Wskazówki można znaleźć na opakowaniu elektrody kontaktowej. Pad elektrodę przewody dołączone do niego na AED nie ma udział łopatki, jak typu szpitale wykorzystać.

6 Włącz AED. Zawołaj sprzątać ktoś dotyka pacjenta. Defibrylator będzie analizował każdą rytm serca albo automatycznie, albo podczas "analizować" przycisk jest wciśnięty. Zostaniesz poproszony, aby włączyć przycisk "szokową" lub kontynuować resuscytację. Sprawdzić puls i kontynuować RKO przez jedną minutę przed ponowną analizę rytmu serca, gdy doradzał.

7 Przygotuj się użyć przycisku "szokową", gdy analiza radzi. Zawołaj dla każdego sprzątać i nie dotykać pacjenta. Zadzwoń na głos ponownie po naciśnięciu przycisku "szokową". Analizuj na rytm serca, "Shock" trzy razy, jeśli AED zaleca, aby to zrobić. Czy uciśnięć CPR i oddychanie przez jedną minutę, analizować i dać trzy kolejne wstrząsy. Kontynuować dopóki pacjent ożywił lub ratownictwa medycznego pomoc przybywa.

8 Postępuj zgodnie z AED kierując kroki: włącz urządzenie, analizować i śledzić informacje audio lub wideo. Praktyczne szkolenia z defibrylatorem pomoże Ci pewność i mniej niespokojni, gdy incydent prawdziwego życia wzywa was do działania.

Wskazówki:

 • Zapoznaj się z każdego urządzenia i instrukcji AED w miejscu pracy, tak będziesz przygotowany.

Rodzaje Wahadło Używane Fizjoterapii

Rodzaje Wahadło Używane Fizjoterapii


Osoby, które cierpią z powodu bólu barku mogą zauważyć sztywność w strefie barkowej. Nieleczony, to sztywność może doprowadzić do całkowitej utraty mobilności barku. Do poprawy mobilności barku, fizjoterapeutów zaprojektowali ćwiczeń, aby utrzymać ramiona rozluźnione. Jeden wygodne ćwiczenia ćwiczenia terapeutyczne jest wahadło CODMAN lub ćwiczenia, ponieważ ruchy wahadłowe naśladować naturalny sposób porusza się ramię. Korzystanie ten ruch jest nieinwazyjny sposób odzyskać siłę i zakres ruchu.

Stały Huśtawka wahadłowa

Stać i trzymać stabilnym krześle lub stole z niezmienionej ramieniu. Zakręt do przodu w talii podczas zginania kolana chronić plecy przed urazami. Relax ramię skażoną, zwisać, jednocześnie relaksując się łopatki, jak również. Użyj ruch ciała swing ramię w małych kręgach. Stań prosto i przyjemnie. Powtórz czynność, i zmienić kierunek kręgów.

Masaż STOŁU

Połóż się płasko na stole do masażu lub ćwiczeń. Powiesić wpływ rękę na krawędzi stołu. Pozwalają zaatakowany powiesić ramię prosto w dół. Rozpocząć ruch wahadłowy z huśtawką dwóch stóp po obu stronach.

Medycyna Ball Swing

Siedzi na piłce do ćwiczeń znaleźć punkt równowagi, w którym jest oparty ani do przodu, ani do tyłu. Pozwalają zaatakowany powiesić ramię prosto w dół, podczas gdy napinając mięśnie brzucha. Swing ramię w sposób wahadła, od około 2 metrów do przodu do około 2 metrów do tyłu.

Huśtawka wahadłowa ważona

To ćwiczenie jest podobne do stojącej wahadła huśtawka. Główną różnicą jest to, że można utrzymać wagi w ręku ramienia luka. Dotknięte będzie huśtawka ramię iz powrotem, do nie więcej niż 1 cal w każdym kierunku. Ćwiczenie to nie jest odpowiednie dla osób z podziałem na ramię / szczep, górnej części pleców lub szczepu szyi.

Czas trwania ćwiczeń

Początkowo Ramiona powinno rozpocząć się pod kątem 15 stopni i ostatecznie zwiększa się pod kątem 30-lub 45 stopni, w zależności od stopnia pokrycia. Czas trwania huśtawka powinna początkowo 15 sekund i ostatecznie przejść do trzech minut. Po każdym zestawie ma 30-sekundową przerwę i powtórz ćwiczenie. Sesje treningowe powinny być powtórzone trzy razy w tygodniu.

Celem

Ćwiczenia wahadła mają rehabilitacji siłę czynnych i statycznych stabilizatorów stawu barkowego. Dodatkowo, przywrócenie zakresu dotkniętej ramieniu w ruchu odbędzie się, co jest istotne dla osób wysportowanych. Celem ćwiczeń efekt wahadła jest osiągnięcie i utrzymanie pełnego i bezbolesny zakres ruchu lub ROM. Również na celu wzmocnienie i poprawę wytrzymałości ramienia luka. Ćwiczenia efekt wahadła jest wskazany dla osób, które są z odzysku ścięgna ścięgna mięśnia dwugłowego. Te ćwiczenia efekt wahadła są projektowane i wykonywane przez licencjonowanych prawidłowo fizjoterapeutów po wnikliwej ocenie z właściwym nadzorem lekarza. Nigdy nie próbuj samoleczenia lub do pełnienia każdej z tych ćwiczeń bez konsultacji z lekarzem.

Co powoduje rozluźnienie w barku szkody?

Co powoduje rozluźnienie w barku szkody?


Pobłażliwość barku odnosi się do rozluźnienia tkanki miękkiej, która otacza staw barkowy. Ramię jest ogólnie określany jako luźne gdy zakres jej zewnętrznej obracania się ramienia po stronie przekracza 80 stopni. Pobłażliwość może wpływać ramię w wiązadła, ścięgna, mięśnie i kapsułki. Kapsułka ramię odnosi się do obszaru tkanki więzadeł, które otacza łopatkę jak koperty. Ramię pobłażliwość jest zazwyczaj bezbolesny, i często wiąże się z zawodników, takich jak baseball, pływaków i dzbany, którzy zazwyczaj kogut ręce w drodze powrotnej, gdy angażują się w zajęcia sportowe.

Przyczyny wiotkość ramię

Ramię pobłażliwość może występować naturalnie. W tym przypadku, kolagen danej osoby, struktury białkowe stanowią tkanek miękkich, jest naturalnie elastycznym. To oznacza, że ​​będzie mniej linki gospodarstwa włókien razem, dlatego w wyniku czego więcej pobłażliwość. Nadużywanie łopatki, zwłaszcza w przypadku sportowców, może również spowodować rozluźnienie. Sportowcy, którzy biorą udział w zajęciach sportowych z wielu powtarzalnych ruchów barku, napowietrznych więcej wiotkość zazwyczaj rozwijają w swoich ramionach. Powtarzalne ruchy powodują napowietrzne i więzadeł otaczających stawy barkowe kapsułka stać luzem. Niektórzy sportowcy są naturalnie predysponowani do uogólniona wiotkość więzadeł, co oznacza, stawy ich ciała "są na ogół luźniejsze niż przeciętnego człowieka.

Pobłażliwość wobec nietrwałości

Ważne jest, aby dokonać rozróżnienia między rozluźnienie ramion i niestabilności, jak te dwa terminy mogą być łatwo wymieniane. W przeciwieństwie do pobłażliwość, niestabilność barku jest stanem charakteryzującym się bolesnym większy zakres ruchu. Może powodować niestabilność barku do poślizgu w gnieździe, stan znany jako podwichnięcia lub pełnego zwichnięcia stawu barkowego, co wymagałoby manewry awaryjne relokacji. Niestabilność może pojawić się w wyniku jednego lub urazowym przypadku powtarzającego się naprężenia spowodowane nadużywaniem. Sportowcy z więzadłowego pobłażliwość mają skłonność do posiadania wielokierunkowej nawichnięcie.

Czynniki ryzyka

Nadmierna pobłażliwość stawia osoby na ramię na zwiększone ryzyko niestabilności barku i zwichnięcia. Osoby o liberalnych ramiona są więc zachęcani do często uczestniczyć we wspólnych ćwiczeniach wzmacniających, zwłaszcza jeśli są sportowe. Osoby o zbyt dawania ramię powinny również zasięgnąć porady przed uczestnictwem w zajęciach sportowych, które wymagają powtarzających się wniosków ogólnych.

Uogólnione Laxity test

Proste badanie może być przeprowadzone w celu określenia, czy nie zostały uogólnione więzadeł zwiotczenie. Test polega wystaje jeden z kciukami, a następnie zginanie nadgarstka w dół. Korzystanie z przeciwnej strony, starają się dotrzeć do stuck out kciuk do przedramienia. Jeżeli kciuk jest blisko lub osiągnie przedramię, masz uogólniona wiotkość więzadeł.

Wskazówki i ostrzeżenia

Normalny zakres ramię z pobłażliwość waha się od osoby do osoby. Jednej osoby na ramię mogą być bardziej liberalne niż kogoś innego. Lekarz musi zatem dokonać rozróżnienia pomiędzy rozluźnienie ramion i niestabilności.
W przeciwieństwie pobłażliwość, niestabilność jest zazwyczaj bolesne i dodatkowy ruch stanowi problem.

Ćwiczenia na obwisłe piersi

Modelowanie piersi może wynikać z wielu czynników, takich jak przyrost masy ciała, starzenie, a nawet porodu. Na szczęście, są pewne ćwiczenia zaprojektowane specjalnie w celu złagodzenia wiotczeniu piersi i ujędrniają je również w górę. Ćwiczenia te nie są przeznaczone tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy mogą być chcą ujędrnić swoje piersi.

Pierś Prasa

Zrobić prasy w klatce piersiowej, położyć się na plecach z małą ilością masy (z hantlami). Aby dowiedzieć się, co waga może najlepiej pasuje do ciebie, proszę porozmawiać z licencjonowanym trenerem fitness. Wychodząc z około 10 funtów, jest idealnym rozwiązaniem dla większości ludzi po prostu rozpoczynających prasy w klatce piersiowej. Leżąc na plecach, naciśnij hantle w każdej ręce z dala od klatki piersiowej, aż ramiona są w pełni rozszerzony. Stamtąd, obniżenie wagi z powrotem do ciągu cali piersi.

Próbuje robić trzy serie po 10 powtórzeń, przerwę minutę pomiędzy seriami.

Pierś Fly

Aby wykonać muchy w klatce piersiowej, leżał na ławce wagi z wagi lekkiej i trzymać je z dala od klatki piersiowej. Tylko jak to zrobić, gdy robi prasy w klatce piersiowej, powoli opuść ciężarki do Twoich stron, a nie obniżenie ich zasięgu cali piersi. Stąd zwiększenie wagi z powrotem do położenia początkowego.

Wykonaj trzy serie po 10 powtórzeń, la prasy w klatce piersiowej, z przerwą jednej minuty między seriami.

Praca Back

Podczas pracy klatki piersiowej jest niezbędne do ujędrniania się saggy piersi, wzmocnienie mięśnie pleców jest również niezbędne do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Nie robi tego może spowodować coraz zgarbiony i osłabiony w tylnym obszarze. Do pracy w tył, podnieść masę 5 lub 10 funtów w lewej ręce, a następnie oprzeć na stanowisku wagi poprzez umieszczenie prawe kolano i prawą rękę na jego powierzchni, z lewą nogą mocno obsadzony na podłodze.

Zegnij lewy łokieć, doprowadzić masę do Twojej okolicy pachy i wycisnąć lewą łopatkę do twojego kręgosłupa. Następnie powoli opuść ciężar z powrotem, aż ręka wyciągnięta do oporu. Chociaż może to być trudne, należy oprzeć najmu spadek masy ciała, ściskając lewą łopatką jak waga wraca do położenia początkowego.

Próbuje powtarzać to ćwiczenie 12-15 razy, z przerwami co minutę pomiędzy seriami. Kiedy skończysz, powtórz z prawą rękę wspierając ciężar.

Maszyna motyl Prasa

Aby osiągnąć jędrne piersi, pracuje na maszynie prasowej motyl będzie również pracować. Aby to zrobić, usiąść na maszynie z tyłu mocno obsadzonej tylnej części siedziska. Stamtąd, za pomocą wygodnego i ciężar, doprowadzić oddzielne uchwyty ramion do siebie, dopóki nie dotykać, a następnie powoli wrócić je do pozycji "mucha". Spróbuj zrobić trzy serie po 10 powtórzeń, z przerwą na jedną minutę pomiędzy.

Pomoc dla szyi i ból barku

Nie może być kilka przyczyn ból szyi i barku. Często ból reaguje na leczenie w domu. Jednakże, jeśli ból nie maleje i coraz gorzej, należy zwrócić się do lekarza, jak ból może być oznaką poważniejszego lub zagrażających życiu warunkach, donosi Emedicinehealth.com.

Przyczyny

Możliwe przyczyny ból szyi i barku obejmują postawy szczepu (pracuje przy komputerze), poważny cios lub spadek, urazu kręgów szyjnych z wypadku samochodowego, zapalenie ścięgna, zapalenie kaletki, urazy rotatorów, zapalenie stawów kręgosłupa szyjnego, zawału serca i nieprawidłowych warunków wewnątrz płuca, serce i rdzeń kręgowy.

Ból Powiększ

Może wystąpić więcej bólu, jeśli siedzieć przez dłuższy czas i mają słabą postawę; nie rozgrzać się przed uczestnictwem w sporcie; udział w intensywnych zajęciach sportowych i ekstremalnych (jako wojownik weekendu); zasypiam w pozycji siedzącej; lub podróżować w samolotach często.

Leczenie

Połóż szyję i łopatkę jak najwięcej jak to możliwe w ciągu pierwszych kilku dni od wystąpienia bólu. Ice obszar (max 20 minut co godzinę), a leżą na podparte się poduszki. Weź przeciwbólowe takie jak Tylenol lub Advil.

Ćwiczenie

Przy szyi i barku poczuć się lepiej, dodać ćwiczenia do samoopieki rutyny. Trening siłowy z hantlami okazał szczególnie korzystne, według dwóch tysięcy dziewięć badań opublikowanych w duńskiej ScienceDaily.com. Czy trzy zestawy wierszy jednego ramienia, uprowadzenia ramię, elewacje ramion, odwróconej muchy i pionowymi rzędami, od 2 do 3 razy w tygodniu.

Ostrzeżenie

Należy zadzwonić pod numer 911 natychmiast, jeśli ból szyi i barku towarzyszy wysoka gorączka, silny ból głowy, uczucie ucisku w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, nudności i obfite pocenie, gdyż może to być objawy zawału serca.

Jak ulżyć ból szyi i karku bóle

Jak ulżyć ból szyi i karku bóle


W pewnym momencie swojego życia, prawdopodobnie będziesz odczuwać ból szyi. Możesz odcedzić kark od siedzenia przed komputerem cały dzień, a może codziennych stresów budować w czasie, tworząc przewlekłe napięcie ból. W każdym przypadku, można złagodzić swoje problemy szyi w domu, poprzez delikatne ćwiczenia, rozciąganie, i relaksu.

Vs lodu Ciepła

Zazwyczaj, jeśli zranić, każdy radzi, aby umieścić lód na powierzchni poszkodowanej. Ale co, jeśli masz przewlekły lub przewlekły ból - lód lub ciepła jest lepsze? Lód jest dobry w łagodzeniu ostrych urazów, które dotyczą obrzęk i stan zapalny. Ogólny achiness jednak zwykle nie towarzyszy stan zapalny i lepiej reaguje na ciepło. Położyć się lub usiąść z szyi w wygodnej pozycji, a zastosowanie poduszki - lub lodzie, jeśli masz do czynienia z nowym szkody - i odpocząć przez 15 do 20 minut. To ciepło lub lód leczenia może być powtórzony dwa lub trzy razy dziennie.

Szyi Rozciąga

Często, przewlekły ból szyi jest skutkiem ograniczonej mięśni na szyi i górnej części pleców, szczególnie górnej czworoboczny. Rozciągnąć stronie szyi, delikatnie przechylając swoje prawe ucho w kierunku prawego ramienia, i sprawował tę funkcję przez trzydzieści sekund. Powtórzyć po lewej stronie. Na drugim odcinku, który powinien również zrelaksować górnej części pleców, obróć głowę w prawo. Utrzymanie tej turze, delikatnie poruszać brodą w dół i czuć na odcinku wzdłuż lewej stronie szyi, a do lewej górnej części pleców. Sprawował tę funkcję przez trzydzieści sekund. Powtarzać ten odcinek z drugiej strony.

Ćwiczenia wzmacniające

Wzmacniając mięśnie wspierające w środkowej i górnej części pleców, można zezwolić na relaks więcej szyi podczas codziennych czynności. Jednym ze skutecznych ćwiczeń siła polega chowanie łopatkami. Zacznij od stojącej, z rękami wzdłuż tułowia, kolana zgięte pod kątem 90 stopni. Wydech jak ściśnij łopatki razem za plecami, upewniając się, ramiona w dół i pozostać z dala od uszu. Wdech i zwolnić z powrotem do pozycji neutralnej. Powinieneś czuć pracujących mięśni między łopatkami. Powtórz ten ruch, aby zakończyć zestaw dziesięciu powtórzeń. Możesz wykonać to ćwiczenie codziennie.

Zmiany w stylu życia

Często słaba postawa, szczególnie podczas pracy przy komputerze, może prowadzić do szyi i barku. Siedzieć w pozycji pionowej, a nie zaokrąglone do przodu w trakcie pracy, bo siedzi w tej słabej postawy wydaje się zmusić głowę i szyję do tyłu, powodując stres szyi. Upewnij się, że masz odpowiednie wsparcie głowy i szyi, gdzie można usiąść i się położyć. Twoja poduszka powinna utrzymać neutralne ustawienie szyi i kręgosłupa, nie pozwalając głowę spadać w dół, ani wychylać się. Ponadto staram się nie zasnąć podczas posiedzenia w górę, jak tendencja do niech twoja głowa spadnie do tyłu lub na boki, co napinając mięśnie szyi.

Jak Uwolnić ramię ból spowodowany ściągniętym nerwem

Ból ramię może czasami być spowodowane ściągniętym nerwu w szyjce. Ściągnięty nerwów w szyi może być spowodowane ze szczepu, napięcie, złamań, urazów naczyń krwionośnych i kręgów szyjnych. Ważne jest, aby zapobiec się z coraz ściągniętym nerwem przez powstrzymanie się od wykonywania i utrzymywania szyi w jednej pozycji zbyt długo. Po nerw jest uciskany, ciężka odmiana bólu mogą strzelać przez ramię, aw ciężkich przypadkach może to spowodować ramię, by stać nieruchomo.

Instrukcje

1 Dodanie dwóch lub trzech kostek lodu lub pokruszonego lodu do worka z tworzywa sztucznego. Zastosuj torbę bezpośrednio do obszaru pomiędzy szyi i łopatki. Odmrażać na powierzchni, przez co najmniej 15 minut. Pomoże to zmniejszyć wszelkie obrzęki spowodowane z nerve pinch.

2 wzięciu lekarstwa sprzedawane bez recepty przeciwzapalne, takie jak ibuprofen i paracetamol. Weź leki zgodnie z zaleceniami na etykiecie i upewnij się, aby pić dużo wody, aby pomóc system odpornościowy. To powinno być najszybszym sposobem łagodzenia bólu.

3 Powstrzymaj się od aktywności fizycznej, które mogą powodować ból w ramieniu się pogarszać. Odpoczywać jak najwięcej, ale także wykonywać swoją rękę przez cały dzień, delikatnie przesuwając go wokół ruchem okrężnym, aby pomóc rozciągnąć mięśnie i zmniejszyć stan zapalny.

4 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli ból nie ustępuje lub pogarsza w ciągu dwóch do trzech dni. Możesz otrzymać silniejsze przeciwbólowe. Na przykład, lekarz może przepisać przeciwbólowe mięśni lub inne rodzaje bólu recepty przeciwbólowe.

5 Czy steryd zastrzyk dla skrajnych przypadkach szczypta nerwów, gdzie leki nie wystarcza w leczeniu bólu. Na przykład, jeśli stracisz uczucie w barku lub ramienia, lub jeśli nie można przenieść rękę, należy udać się do izby przyjęć do leczenia. Poinformować lekarza, jeśli ból utrzymuje się, a może on sugerować, dając zastrzyk sterydowy w miejscu gdzie nerw ściśnięte.

Jakie problemy mogą spowodować problemy szyi?

Jakie problemy mogą spowodować problemy szyi?


Problemy z kręgosłupem i uszy czasami wynikać z nierozwiązanych kwestii szyi. Przewlekły ból, sztywność albo inne dolegliwości w szyjce i wzdłuż kręgosłupa, jak również inne objawy, w tym zmienionym rozprawy sygnalizować potrzebę konsultacji z lekarzem.

Dzwonienie uszu

Problemy szyi może sugerować uszkodzenie nerwów i mięśni, szczep, na których mogą mieć wpływ na tkanki w uszach. Taki stres może spowodować stałą dzwonienie w uszach, stan znany jako szum w uszach.

Problemy kręgosłupa

Dyskomfort w szyjce może być związane z kręgosłupem warunkach. Dr Sanjog Mathur napisał w Deccan Chronicle w lutym 2010 roku, że ból szyi może być oznaką różnych chorób kręgosłupa.

Ból barku

Ból szyi i ból barku są często powiązane. Krisha McCoy napisał w wydaniu maja 2009 Everyday Health, że kwestie takie jak szyja ostroga kości lub przepuklina dysku może powodować ból barku.

Problemy neurologiczne

Ponieważ szyjka znajduje się w odcinku szyjnym kręgosłupa, lub pierwszych siedmiu kości biegnących od podstawy mózgu do łopatek, uszkodzenia w tym obszarze mogą doprowadzić do problemów neurologicznych. Jeśli ból szyi ustępuje, oceny i leczenia, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu konieczne jest.

Rozważania

Ból szyi mogą towarzyszyć inne objawy, takie jak ból głowy, ból w okolicy łopatki, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, gorączka, poty nocne i niezamierzone zmniejszenie masy ciała.

Jak dać masaż szwedzki na barkach

Jak dać masaż szwedzki na barkach


Ramiona i szyja są 2 z najbardziej intensywnych repozytoriów dla napięcie mięśni i napięcia. Robi masaż szwedzki na ramionach jest skutecznym sposobem, aby złagodzić ból ramion i szyi, aby odpocząć i zacząć resztę ciała. Wykonaj następujące kroki, aby dać masaż szwedzki na ramionach.

Instrukcje

1 Umieścić kroplę oleju masażu na ręce, a następnie natrzeć dłonie do ogrzania oleju i ręce.

2 Zacznij klient masażu leżącego twarzą w dół na łóżku lub stół do masażu. Postawić otwartą dłoń na plecach osoby ramieniu. Przesuń rękę wzdłuż mięśnia w kierunku szyi, przesuwając całe ciało, aby wykonać ruch. Przynieś swoją rękę z powrotem w ten sam sposób. Kontynuuj ten ruch wstecz i do przodu, a następnie przełączyć się na innym ramieniu.

3 Przesuń w dół do łopatki z otwartej dłoni. Rub w dół, aż dojdziesz do dołu łopatki. Włóż drugą rękę na szczycie barku jak Twoja pierwsza ręka sięga dna. Powtarzaj ruch na tym torze, aby masować ramię całkowicie.

4 Przynieś swój kciuk do masażu, aby dodać dodatkowy punkt ciśnieniem do wszystkich typów ruchu zrobiłeś w masażu szwedzkiego. Rozpocząć przy ciśnieniu stosunkowo lekkiego i stopniowo zwiększać, tak pracujesz węzłów z mięśni.

5 miejsce stałego ciśnienia na węzłach, dopóki nie poczujesz, że relaks. Jeżeli osoba otrzymująca masaż ma trudności z bólu, a potem zacznij z niższym ciśnieniem i zwiększyć presję na węzeł powoli, aż można użyć nacisku konieczne do rozwiązania węzeł.

Jak uniknąć przednią głowicę postawy podczas pracy przy biurku

Jak uniknąć przednią głowicę postawy podczas pracy przy biurku


Twoje mięśnie szyi ciężko pracować, aby utrzymać głowę w pozycji pionowej. Siedzi zgarbiony biurku lub slouched w fotelu męczące dla więzadeł, mięśni i kręgosłupa. Do przodu głowy postawa może powodować bólów głowy, skurcze mięśni i bolesne węzły w górnej części pleców i szyi. Twój kręgosłup jest zaprojektowany, aby utrzymać ciężar z głowy, kiedy twoja głowa spoczywa bezpośrednio na ramionach. Utrzymanie prawidłowej postawy z właściwych narzędzi i dobrych nawyków w pracy.

Instrukcje

1 Usiądź w ergonomiczne krzesło z podparciem lędźwiowym i regulacją ustawienia. Ustawić oparcie wspierać krzywej w dolnej części pleców. Wyregulować wysokość siedziska tak, twoje ramiona są równoległe do podłogi, kiedy piszesz lub typ. Używać podnóżka, jeśli twoje stopy nie opierają płasko na podłodze. Usiądź prosto podczas pracy. Nie garb na podłokietnikach lub chudego masy ciała na łokciach.

2 Pozycja urządzenia komputer stacjonarny dla komfortowego użytkowania. Umieść monitor bezpośrednio przed sobą i około rynkowych z twarzy. Dostosować wysokość monitora, aż jego górna jest na tym samym poziomie, co twoje oczy. Umieść klawiaturę przed sobą i myszy obok dominującej ręki.

3 Korzystanie z komputera przenośnego na biurku. Nie działa na laptopie, kiedy siedzisz na podłodze, na kanapie lub w łóżku. Podnieść swój laptop z stos książek lub innego wsparcia, więc jej górna krawędź znajduje się na wysokości oczu. Podłączyć zewnętrzną mysz i klawiaturę. Dla maksymalnej wygody, podłączyć laptopa do stacji dokującej z monitorem zewnętrznym.

4 Uporządkuj swoje miejsce pracy. Zorganizować narzędzia i materiały na biurku, aby zminimalizować wysiłku i pochylony do przodu. Przechowywać często używane przedmioty, takie jak telefon, długopisy i plików, w niewielkiej odległości na pulpicie. Umieścić mniejsze elementy w górnej szufladzie.

5 Uchwyty na dokumenty. Umieść ją obok monitora komputerowego lub między monitorem i klawiaturą. Upewnij się, że można czytać bez skręcania lub zginania karku głowę. Bezpośrednie światło zadań na dokumentach, dzięki czemu można czytać bez mrużąc oczy i pochylając się do przodu.

6 Dokładne problemy ze wzrokiem. Rozmyte widzenie, aby sił zginać do przodu, aby przeczytać słowa na ekranie monitora. Twój okulista może przepisać okulary przeznaczone do pracy przy komputerze. Aby wyeliminować odblaski, ustaw monitor od górnego oświetlenia, pokrycie jasne okna z zasłonami i roletami lub dołączyć filtr antyodblaskowy.

7 Rób częste przerwy. Przestanie działać na kilka minut co 30 minut. Wykonaj szybkie ćwiczenia w pozycji siedzącej, lub wstać i rozprostować. Rzuć szyi z boku na bok, wzruszają ramionami lub ściśnij łopatki razem w celu złagodzenia napięcia mięśni. Napięte mięśnie mogą wyciągnąć ramiona do przodu i głową w dół.

Wskazówki

 • Silne szyi, pleców i barków mięśnie pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy. Rozważenia ukierunkowanego programu ćwiczeń na zwiększenie siły mięśni.
 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz przewlekły ból lub rozwijać skurcze mięśni.

Jakie są zabiegi dla wyciągnął czworoboczny mięśni?

Naciągnięty mięsień czworoboczny może spowodować wiele bólu i dyskomfortu. Mięsień rozciąga się od wierzchołka szyjki, w dół do środka grzbietu i rozciąga się z tyłu łopatki. Ze względu na położenie, każdy rodzaj ruchu ciała górnej obciąża tego mięśnia.

Brać leki

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to wziąć jeden lub dwa ibuprofen. To złagodzić ból, a także zmniejszenia stanu zapalnego. Kontynuuj biorąc jedną tabletkę co 6 godzin, aż mięśnie dokonał pełnego zwrotu.

Niech reszta mięśni

Wyciągnął czworoboczny musi dostać jak najwięcej odpoczynku, jak to możliwe. Oznacza to robi żadnej pracy fizycznej, chyba że jest to absolutnie konieczne. Najlepiej jest leżeć na plecach, jak wiele, jak można co najmniej przez pierwsze dwa dni. Jeśli staje się bolesne być na plecach, a następnie przełączyć się na najbardziej wygodnej pozycji można znaleźć.

Użyj lodzie

Leżąc, umieścić okład z lodu na mięśnie. Byłoby korzystne, aby ktoś umieścić tam, aby zapobiec powoduje dodatkowe obciążenie czworoboczny. Ice pomoże zapobiec obrzęk i stan zapalny. Powrót jest wrażliwa na niskie temperatury, więc może chcesz umieścić ręcznik między lodem i skórę. Opuścić lód na 10 minut i powtórzyć proces co godzinę jesteś przebudzony.

Podkładka ciepła zastosować

Począwszy od drugiego dnia, należy zastosować podkładkę ciepła do ciągniętych czworoboczny. Ciepło zwiększy przepływ obiegu do danej powierzchni, które będą sprzyjać szybsze wyleczenie. Zostaw podkładkę na na 15 do 20 minut, powtarzając proces co 2 godziny.

Rozciąganie mięśni

Delikatne rozciąganie pomoże rozluźnić mięśnie napięte. Rozciąganie nie powinno być bolesne, więc upewnij się, że nie przesadzaj. Rozciąganie zbyt trudne lub zbyt wiele może spowodować więcej szkód w mięśniach. Znajdź wygodne punkt rozciąganie i zrobić to przez pięć minut, co najmniej raz na godzinę.

Jak zrobić miód i Sage Głębokie odżywka

Jak zrobić miód i Sage Głębokie odżywka


Chociaż szamponu oczyszcza włosy, usuwa naturalne oleje, które utrzymują go w zarządzaniu i zdrowy wygląd. Tworzyć własne głębokie odżywka do stosowania po umyciu włosów. Trzeba będzie naturalne składniki z sklepie ziołowym lub wybierz sklepu do domu-i-ogrodzie, jak elementy będą powszechnie spotykane w kuchni. Brak szczególnych środków ostrożności należy podjąć, ponieważ głęboko odżywka zrobisz jest nietoksyczny.

Instrukcje

1 Umieścić 1 łyżeczka. z szałwia oleju w plastikowej misce kuchence mikrofalowej. Dodaj 1 łyżeczka. masło shea, a następnie 1 łyżeczka. miód.

2 Zebrać 2 łyżki. jogurt naturalny i umieść go w kubka pomiarowego. Wbić jajko i dodać go do miarki.

3 Mieszać mieszaninę w kubku pomiarowym za pomocą szpatułki, aż zawartość gumy są równomiernie wymieszane.

4 Umieścić miskę w mikrofalówce i ustawić go na 1 minutę. Zdejmij miskę z mikrofali po upływie czasu i umieścić ją na blacie kuchennym. Niech miski w spoczynku przez godzinę.

5 Wlać zawartość z miarki do miski. Zeskrobać wnętrze kubka z łopatką, aby wszystkie treści w misce.

6 Mieszać mieszaninę wewnątrz miski z łopatką w kierunku ruchu wskazówek zegara na 3 minuty. Zwilżyć włosy. Pocierać odżywkę energicznie w skórę głowy i włosy. Niech to pozostanie na włosach na godzinę przed spłukaniem go.

Wskazówki

 • Dodając 1 łyżkę. kawy do klimatyzatora będzie bardziej skuteczne dla ciemnych włosach osób.
 • Nie umyciu włosy przed użyciem odżywki hamuje skuteczność.

Jak Get Your Body Artykuł dostępny podciągnięć

Jak Get Your Body Artykuł dostępny podciągnięć


Podciągnięć może być bardzo trudne, zwłaszcza, jeśli nie masz dużo siły górnej części ciała. Właściwe przygotowanie, jednak może zmniejszyć ryzyko kontuzji, jak opanować pullup i sprawiają, że o wiele łatwiej budować siłę niezbędną do pełnego pullup. W zależności od siły i sprawności fizycznej, to może potrwać kilka tygodni lub nawet miesięcy, aby zbudować do pullup.

Instrukcje

1 Wyciągnij ręce, ramiona i klatkę piersiową przed przystąpieniem do pullup. Zegnij łokcie, a następnie wciśnij łopatki razem podczas ruchu łokcie w stronę pleców. Następnie, stoją w środku drzwi i położył dłoń na krawędzi drzwi za. Zamień swoje ciało z dala od swojego ramienia, aż poczujesz napięcie, a następnie powtórz z drugim ramieniem.

2 Wzmocnienie przyczepność przez wzmacniacz wyciskania uchwyt. Jeśli nie masz na tyle silne, rąk i ramion, aby zrozumieć bar pullup, nie będzie w stanie zrobić podciągnięć. Czy 10 do 15 ściska trzy do pięciu razy dziennie przez tydzień lub dwa, aż będziesz w stanie łatwo zrozumieć bar pullup i powiesić.

3 Wykonaj ćwiczenia Łożyskowanie i ramion-wzmocnienia. Czy pompek, które pomagają budować siłę w ramionach i rękach, a następnie spróbuj regularne loki biceps. Trzymaj wagę w jednej ręce, jak można siedzieć lub stać, to ta waga się w stronę barku. Zbudować do 10 do 15 powtórzeń.

4 Hang z baru pullup z ramiona i nogi prosto wygięta. To jest właściwe stanowisko wyjścia dla pullup i można zdobyć siłę niezbędną do ćwiczeń.

5 Spróbuj skoków do baru lub stojąc na krześle, aby dostać się do pozycji w górę pullup, z brodą tuż nad poprzeczką. Trzymaj się w tej pozycji przez pięć do 10 sekund. Jak zdobyć siłę, zaczynają trzyma się w tej pozycji, a następnie powoli obniżając się z powrotem na ziemię.

6 Wykonaj pullup przy wsparciu spotter. Rozpocznie się w pozycji wiszącej i mają uchwyt Spotter uda dać niewielki wzrost jak wyciągnąć się do góry nad poprzeczką. Powtórz to ćwiczenie kilka razy dziennie, aż do mniej polegają na spotter i bardziej na własnej sile. Wreszcie zacząć robić podciągnięć bez spotter.

Jak zachować prosty ciała podczas wykonywania podciągnięć

Jak zachować prosty ciała podczas wykonywania podciągnięć


Tak jak w przypadku wszystkich ćwiczeń treningu siłowego, podciągnięć wymagają odpowiedniego formularza jest bezpieczny i skuteczny trening. Trzymaj z rąk i podciągnąć masę ciała, w tym calisthenic ćwiczenia mające na celu wzmocnienie pleców. Z pozycji wiszącej, twoje ciało może krzywa, huśtawka lub skręcają w wysiłku, aby pomóc w pracy. Podczas korzystania z kilku wskazówek fizyczne połączone z skupieniem, trzymasz prosto ciała dla skutecznego wzmocnienia górnej ciała ćwiczenia.

Instrukcje

1 Krzyż kostek tyłu ciała do stabilizacji nóg podczas pullup.

2 Dokręcić żołądka ciągnąc pępka w kierunku pleców, aby zapewnić stały rdzeń. Utrzymać tę pozycję przez cały pullup.

3 Trzymaj nadgarstki w pozycji neutralnej w prostej linii do góry od przedramion, aby uniknąć nadmiaru kołysanie rąk.

4 Pociągnij w dół łopatki utrzymać ramiona od uszu i utrzymać prostą górnej części pleców. Pozostań w tej pozycji przez cały pullup.

5 Skupić się na pobyt prosto i nieruchomo. Wydech jak wyciągnąć, i oddychać, jak niżej. Skoncentruj się na swoim oddechu, jak szukać prosto na punkt odniesienia.

6 Skoncentruj się na pociągnięcie łokcie do boków, a nie wyciągając swoje ciało do zaciągania swoje najszerszego grzbietu w plecach i trzymać górną prosto ciała. Wskazują łokcie ku podłodze zachować swoje ramiona w linii prostej.

7 Poproś znajomego, aby dostrzec cię jedną ręką na plecach i jeden na brzuchu. Pozwoli to utrzymać się prosto i przypomni wam właściwą postawę.

8 Pociągnij aż podbródek czyści bar na własną rękę, zamiast sięgać nawet z brodą, aby usunąć pasek. Trzymaj podbródek równolegle do podłogi, aby utrzymać prostą linię od kręgosłupa przez szyję.

9 Powoli niższe od pullup. Użyj kontroli mięśni, zamiast pozwolić grawitacji ciągnąć cię w dół. Zachować lekkie napięcie w plecach na dole wykonywania zamiast relaksu całkowicie.

Wskazówki

 • Ćwiczyć jeden lub dwa podciągnięć na raz aż doskonalić formę i linię prostą. Pozwolić na dwa dni odpoczynku między treningami więc wrócić wypoczęty i silny na kolejny trening.
 • Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem treningu siłowego. W przypadku wystąpienia bólu szyi, ramion lub pleców, zakończyć ćwiczenie.

Dźwigacza łopatki i trudności w oddychaniu

Dźwigacza łopatki i trudności w oddychaniu


Dźwigacza łopatki to mięsień, który pomaga na ramię i szyję, aby przejść prawidłowo. Gdy masz sztywny kark i nie może odwrócić głowę na bok, komfortowo, to jest zazwyczaj zaangażowane mięśnie. Płytki oddech polega na szyję i ramiona więcej niż prawidłowego oddychania przeponowego. Spróbuj biorąc kilka szybkich oddechów i obserwować, jak ramiona i szyja wykonać więcej pracy. Napięte mięśnie lub ranne dźwigacza łopatki i słaba postawa może mieć wpływ na oddychanie.

Szczepów i urazów

Napięte mięśnie dźwigacza łopatki lub taki, który jest zbyt długi lub zbyt krótki spowoduje ból w szyi i ramion. Urazy takie jak zespół dźwigacza łopatki kręgów szyjnych lub mięśni dźwigacza wpływu na łopatki. Niosąc ciężki plecak lub torba na ramię może powodować napięcia w mięśniach. Z ciasnych i rannych mięśnia dźwigacza mięśni łopatki, można wzmocnić lub użyć niewłaściwych technik oddechowych. Skończyć się za pomocą klatki piersiowej zamiast swojego brzucha, według dr Tadao Ogura, autor "The Art of Breathing". Jeśli masz do czynienia ze źródłem problemu, można zapobiec i uniknąć złej oddech objawy, takie jak duszność i zmęczenie.

Słaba postawa

Według Thomas Myers, certyfikowanej zaawansowanym Rolfer i założyciel Kinesis Incorporated, do przodu głowy, w których postawa wygląda żółw powoduje można polegać bardziej na mięśnie dźwigacza łopatki. Ból może wywołać płytki oddech, co jeszcze bardziej pogłębia problem opierając się bardziej na mięśnie karku i ramion. Chodzić z ramion jej do przodu może powodować napięte mięśnie dźwigacza łopatki, według książki "Głowa bólu." Jeśli masz złą postawę, to jest trudniejsze oddychać prawidłowo i skutecznie.

Oddychanie koniuszka

W szczytowej oddychania, przepona ledwo porusza, stwierdza dr Tadao Ogura. Zamiast tego, mięśnie barków i szyi oraz górnej części płuc są zaangażowane w każdym oddechu. Z biegiem czasu, może to spowodować stresujące uczucia i problemy z mięśniami, takich jak dźwigacza łopatki. Może również spowodować hiperwentylacji, zawroty głowy, zawroty głowy, drętwienie rąk i nóg oraz zwiększenie częstości akcji serca. Osoby z wierzchołkowej oddychaniem mogą mieć problemy z wykonywania lub po prostu poczuć się bardziej niespokojny regularnie. Zamiast jedynie rozciągając mięśnie dźwigacza łopatki, trzeba zmienić nawyki oddechowe wraz ze spadkiem napięcia w mięśniach.

Jak rozpoznać zapalenie pęcherzyka żółciowego

Jak rozpoznać zapalenie pęcherzyka żółciowego


Zapalenie pęcherzyka żółciowego jest zapalenie pęcherzyka żółciowego, zwykle powodowane przez gallstone utrudniając kanał torbielowate. Pęcherzyka się rozciągniętego i traci przepływu krwi i odprowadzanie do układu limfatycznego, który może prowadzić do anemii pęcherzyka żółciowego lub śmierci tkanek. Hodowle żółciowe są zazwyczaj korzystne, chociaż może to być wynikiem nie powodują z zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Poniższe kroki pokazują, jak zdiagnozować zapalenie pęcherzyka żółciowego.

Instrukcje

1 Przestrzegać prezentujących objawy zapalenia pęcherzyka żółciowego. Jest to najbardziej powszechnie bóle brzucha, które często promieniuje do końcówki prawej łopatki. Większość pacjentów w przeszłości bólu spowodowanego przez pęcherzyka żółciowego.

2 Znajdź gorączka, szybki puls i tkliwość w nadbrzuszu lub prawym górnym kwadrancie (RUQ) od fizycznego badania pacjenta. Uczucie pełności w RUQ również istnieje i pęcherzyka żółciowego może być wyczuwalny w 30 do 40 procent przypadków zapalenia pęcherzyka żółciowego. Żółtaczka może być również w 15 procent z tych przypadków.

3 Rozważmy czynniki ryzyka dla zapalenia pęcherzyka żółciowego spowodowane przez kamienie żółciowe. Należą do nich: płeć żeńska, suplementy hormonu, Pima Indian lub skandynawskie pochodzenie etniczne, otyłość, ciąża i starszych pacjentów.

4 Obejrzyj czynników ryzyka zapalenia pęcherzyka żółciowego nie związanych z kamieni żółciowych. Pęcherzyka żółciowego najczęściej ogranicza lub zaprzestaje swoją produkcję żółci po kontuzji, poważnej operacji lub długotrwałego postu.

5 Zastosowanie USG do wykrywania wyniki sugerujące zapalenie pęcherzyka żółciowego. Są to nagromadzenie płynu pericholecystic oraz pogrubienie ściany pęcherzyka żółciowego do większej niż 4 mm i kamieni żółciowych.

Jak leczyć barki uderzeniowym Syndrome

Zespół ramię uderzeniowy jest zasadniczo stan stawów, które często dotyka osób starszych. Wynika to z tego, w jaki sposób dany obszar w naszym ciele jest strukturalnego. Ponieważ mięśnie ramion leżą pod kości pęcznienia lub zapalenia, które mogą wystąpić z powodu urazu lub innej choroby, mogą tworzyć ciśnienie i następnie kompresji w obrębie tych mięśni. Po kompresji zachodzi, może to prowadzić do ograniczenia przepływu krwi, co skłania do walki w tkance mięśnia. Jak strzępi się stanie, będzie się w ból, który zaostrzy przez niemal każdego ruchu w ramieniu. To jest w zasadzie to, co ma miejsce w organizmie, gdy cierpi na zespół ramię uderzeniowego. Większość leków stosowanych w tych warunkach są stosunkowo proste i łatwe do przylegania do każdego dnia.

Instrukcje

1 Uruchom przy over-the-counter (OTC), przeciwzapalne, takie jak aspiryna czy ibuprofen. Pierwszym krokiem do leczenia zespołu ramię uderzeniowy jest zacząć aspirynę lub ibuprofen, aby zmniejszyć obrzęk i stan zapalny powiązany z warunkiem, według Instytutu Ortopedii i reumatologicznych w Cleveland Clinic. Odbywa się to zazwyczaj przez około 8 tygodni.

2 Uzyskaj lek na receptę, w szczególności, gdy na recepty lek nie jest złagodzenie stanu zapalnego albo bólu. Jeśli nie dostaniesz wyniki z ponad-the-counter leków, należy porozmawiać z lekarzem o włączeniu do leków na receptę, aby lepiej leczyć stan zapalny i ból.

3 Wyciągnij ramię każdego ranka. Zgodnie z Cleveland Clinic, należy spróbować rozciągania uszkodzoną łopatkę rano (podczas gdy pod prysznicem) do Limber dla tego obszaru ciała na dzień. To może pomóc zmniejszyć podrażnienie mięśni, które może prowadzić do obrzęków, stanów zapalnych i bólu.

4 Limit powtarzalne ruchy. Gdy cierpi na zespół ramię uderzeniowego, należy spróbować ograniczyć powtarzalne ruchy, które mogą podrażniać i pogorszyć swój stan.

5 Porozmawiaj z lekarzem o kortyzonu, szczególnie wtedy, gdy inne metody leczenia nie wykazano korzyści dla stanu. Czasami, zespół ramię uderzeniowy reaguje bardzo pozytywnie kortyzonu zmniejszenie zapalenia i zmniejszenie bólu.

6 biorą udział w operacji stożka rotatorów. Podczas gdy większość ludzi będzie pozytywnych wyników leczenia wymienionych powyżej, niektóre osoby mogą potrzebować, aby przejść operacji stożka rotatorów naprawić przyczynę uszkodzenia przez choroby.

Wskazówki

 • Zastrzyki kortyzonu może spowodować osłabienie mięśni, więc powinien być używany tylko w bardziej poważnych przypadkach zespołu ramię uderzeniowego.