adcov.com

skrzepy z odbytu

Skrzepy krwi spowodowane przez Ortho Evra urodzenia sterowania patchu

Link do zakrzepów krwi

Ortho Evra plaster metoda antykoncepcyjna, która wymaga stosowania raz tygodniami na skórę, który uwalnia ciągłego poziomu progesteronu i estrogenu, hormonów, aby zapobiegać owulacji. Według OrthoEvra.com, plaster zawiera o 60 procent więcej estrogenów niż typowy pigułki antykoncepcyjnej, która zawiera 35 mikrogramów estrogenu.

W styczniu 2008 roku, FDA wydała oświadczenie łączącej poprawkę antykoncepcyjnej ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia zakrzepów krwi nóg i płuc, które może powodować działania niepożądane, zagrażające życiu, takie jak zator tętnicy płucnej lub udaru mózgu.

Estrogen wpływa

Po zastosowaniu poprawki, estrogen jest uwalniany do organizmu, na wyższym poziomie, niż się wziąć w pigułki antykoncepcyjnej. Sam estrogenu nie powoduje skrzepów krwi, ale może zwiększyć ryzyko krzepnięcia. Po estrogenu jest uwalniany do ciała, stężenie czynnika krzepnięcia wzrostu organizmu. Ten wzrost czynników krzepnięcia może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia zakrzepów krwi w organizmie.

Podczas gdy w 3000 szacuje jeden kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne za rok doświadczenia zakrzepów krwi, ryzyko to jest nieznacznie większa u kobiet przyjmujących Ortho Evra.

Jeśli tworzy się skrzepu krwi w żyłach głębokich w organizmie, takie jak to, w nogawce, stan jest znany jako zakrzepica żył głębokich (DVT). Te skrzepy może występować w części dolnej lub uda. Jeśli zakrzep zrywa (znane jako zator) skrzep może drogę do płuc i zablokować przepływ krwi. Bez takiego przepływu krwi, płuca i inne organy mogą zostać uszkodzone.

Wyższe ryzyko

Istnieją pewne działania i warunki, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć ryzyko zakrzepów krwi w tych, którzy używają Ortho Evra. Kobiety, które palą, są bardziej narażone na to rozszerzenie naczyń krwionośnych, co może jeszcze bardziej przyczynić się do zakrzepów. To samo odnosi się do tych, które są uważane za otyłych (wskaźnika masy ciała lub 30 lub więcej).

Ponadto, kobiety z wywiadem zakrzepicy lub trombofilii są w grupie zwiększonego ryzyka wystąpienia zakrzepów krwi. Pacjenci ci są powszechnie traktowane z leków przeciwzakrzepowych, co zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów krwi. Jednakże, leki te mogą spowodować zwiększenie ilości występowania krwawień, które mogą być redukowane Ortho Evra.

Leczenie przetok odbytu

Leczenie przetok odbytu


Zakażenie gruczołów odbytu, szczelina (oderwać) lub ropień w odbytu lub odbytnicy mogą czasem spowodować drenaż, aby utworzyć jedną lub wiele tuneli (dróg) w otaczającej tkance. Dróg tych odbytu przetoki powierzchniowych na skórze około odbytu (lub czasem do pęcherza lub pochwy), powodując drenaż, świąd i ból. W czasie, zwłóknieniowe (twardych) trakty na stałe i dalej do drenażu ropy i materiał czasem kału, co zwiększa ryzyko infekcji rozpraszającego o odbytu i w całym organizmie. Przetoki odbytu są także powszechnie po promieniowaniu i choroba Leśniowskiego-Crohna i odbytnicy.

Leczenie medyczne

Według SC Smeltzer i B. Bare w Brunner & Suddarth w Textbook of Medical-pielęgniarstwo chirurgiczne leczenie zależy od stopnia zakażenia i przyczyną z przetokami. Wstępne leczenie w celu zmniejszenia infekcji i zazwyczaj zawiera antybiotyki sitz (ciepła) WC 3 do 4 razy dziennie, w celu zwiększenia przepływu i zmniejszenia stanu zapalnego. Drenaż może podrażniać skórę, dlatego należy używać krem ​​ochronny dla skóry / maść (Aloe Vesta, Calmoseptine) oraz jednorazowe wkładki. Drenaż kału może zainfekować pochwę i / lub pęcherza moczowego, więc trzeba ćwiczyć higieny, mycie powierzchni i często zmieniających Jednorazowe wkładki, gdy są zabrudzone.

Drobne zabiegi / Procedury

W niektórych przypadkach, metoda chirurgiczna nie wskazano inaczej, tak jak w przypadku choroby Crohna (ponieważ mają tendencję do nawrotów przetoki), więc leczenie ma na celu zapobieganie dróg przetokę na uszczelnianie na powierzchni, co powoduje drenaż basenu, stanowiące ropnia. Jeśli ropień został już utworzony, chirurg otwiera przewód i drenuje ropień. Czasami chirurg materiał nici szwów (Seton) za pośrednictwem przewodu przetoki zachować to patent (otwarty) i opróżniania. Chirurg może również wstawić mały dren do przewodu. Zgodnie z Mayo Clinic, jeśli przetoki jest mała i czysty, chirurg może wybrać szwów wewnątrz przewodu i uszczelniania przewodu fibryny chirurgicznego lub kolagenu kleju z zewnątrz.

Leczenie chirurgiczne

Według HemorrhoidNet około 20 procent przetoki powtarzać po operacji chirurgicznej, ale usunięcie jest jedynym skutecznym lekarstwem większości przetok. Ponieważ przetoki zwykle podróżować przez zwieracza odbytu (mocno pasma mięśni, które zamyka odbyt), naprawa chirurgiczna może spowodować uszkodzenie tych mięśni i powodują nietrzymania stolca. Zabiegi chirurgiczne obejmują fistulotomy, które akcyzowej (odcina) Otwarcie na wewnętrznej i błony śluzowej przewodu i przetoki, które akcyza cały przewód. Czasami stosuje się laser do usuwania przewodu. Zgodnie z Mayo Clinic innego podejścia do cięcia skrzydełko od ścianki odbytnicy, obejmują obszar, na którym wewnątrz przewodu jest usuwany. Seton (długość nici lub taśmy gumowej) może być również umieszczony wokół części zwieracza tak, że przecina się powoli, co powoduje mniejsze uszkodzenia niż wycięcie chirurgiczne.

Szczelina odbytu Diagnostyka

Anal pęknięcia są bolesne warunkiem, który wpływa nie określonej grupy płci lub wieku. Pęknięcia są spowodowane szkody do kanału odbytu i może być potwierdzone przez pracowników służby zdrowia. Większość szczeliny odbytu są traktowane w domu, a niektóre szczeliny nie wymagają żadnego leczenia w ogóle.

Co to jest Szczelina odbytu?

Szczelina odbytu jest częstym schorzeniem, które powoduje ból przy konieczności wypróżnienia. Występuje ona, gdy nie jest rozdarcie błony śluzowej odbytnicy lub dolnej powierzchni powszechnie znany jako odbytu. To zwykle nie prowadzi do dalszych poważnych schorzeń. Anal szczeliny są powszechne zarówno u kobiet jak i mężczyzn i wpływają każdym wieku.

Przyczyny

Uraz kanału odbytu jest przyczyną szczeliny odbytu. Takie urazy mogą być duże stolce próbują przejść przez kanał odbytu, napinając podczas wypróżnień, stosunek analny lub porodu. W niektórych przypadkach mogą one być wywołane przez poważniejszych stanów, na przykład choroba Crohna, choroba zapalna jelit lub HIV.

Objawy

Wypróżnienia, które charakteryzuje się palenie, pieczenie i ostry ból najprawdopodobniej wskazuje na obecność szczeliny odbytu. Ból może trwać kilka godzin i może być ciężkie. Szczeliny mogą mieć żółtawe absolutorium, swędzenie, a krwawienie niewielkie. Krwawienie pojawi się jako mała miejscu jasny czerwony krwi na papierze toaletowym lub w muszli klozetowej. Nie należy mylić z ciemnoczerwonej krwi zmieszanej z taboretu, gdyż może to być oznaką bardziej poważnego stanu, takich jak polipy jelita grubego lub uchyłkowatości.

Diagnoza

Lekarz najprawdopodobniej rozpocznie się oględzinom na podstawie objawów zostały przedstawione. Ponadto, może on wykonać przy użyciu cyfrowego egzamin palec w rękawiczce do zwiedzania okolicy wewnętrznego. Ponadto, może on zdecydować się na użycie anoscope. To jest krótki, oświetlony zakres, który pomaga w badaniu kanału odbytu. O ile nie jest to absolutnie konieczne, lekarz najprawdopodobniej czekać, aż szczelina jest uzdrowienie lub uzdrowił przed wykonaniem cyfrowy lub anoscope egzamin. Ten egzamin może określić, czy szczeliny są spowodowane warunkami, takimi jak HIV, choroba zapalna jelit i innych cięższych warunkach.

Leczenie

Większość szczeliny mogą być traktowane w domu. Nasiadówki, moczenie w ciepłej płytkiej wodzie, może być kojąca ulga i zalecane są od dwóch do trzech razy dziennie. Bardzo ważne jest zapobieganie zaparcia, które pogarsza stan. Można to osiągnąć przez dodanie włókien do diety, do picia dużo płynów, zwłaszcza wody, w razie potrzeby, przy zmiękczacze kału. Chociaż ból może zniknąć, może być kilka tygodni przed rzeczywista szczelina całkowicie leczy.

Zioła, które mogą mieć skutki uboczne krwawienie z odbytu

Zioła, które mogą mieć skutki uboczne krwawienie z odbytu


Krwawienie z odbytu, nie jest zwykle poważnym problemem. Niektóre zioła interakcje z lekami lub podrażnić schorzeń. Niektóre ziołowe środki przeczyszczające mają ostrzeżenia drukowane na nich zaprzestać używania, jeśli występuje krwawienie z odbytu po użyciu. Ostrzegawczego jest to konieczne, ponieważ ziołowe przeczyszczające oddziałuje z innymi lekami, ma wpływ na istniejący stan chorobowy.

Owoce głogu

Owoce głogu są używane przez starożytnych i współczesnych szamanów, aby obniżyć ciśnienie krwi i działa jako łagodny serca tonik. Głogu służą jako herbaty w leczeniu zespołu jelita drażliwego i łagodzenia zaparć i gazów, a zgniecione głogu stosowane w leczeniu zapalenia okrężnicy i biegunki spowodowanej przez chorobę Crohna, mogą powodować krwawienie z odbytu. Herbata z kwiatów i łodyg nie powoduje krwawienie z odbytu.

Żeń-szeń

Mayo Clinic obsługuje antyoksydacyjne działanie żeń-szenia, które zmniejszają lipoprotein o niskiej gęstości i poziomu cukru we krwi u pacjentów z cukrzycą typu 2 i nie znaleźć żeń-szenia w żaden sposób niebezpieczne. Mayo Clinic obsługuje że żeń-szeń może wzmocnić układ odpornościowy i poprawić skuteczność antybiotyków w leczeniu ostrego zapalenia oskrzeli i wzmocnienie reakcji na szczepionki przeciw grypie, ale nie obsługuje inne roszczenia przypisane do żeń-szenia.

Psylium Zdrowia Serca i przeczyszczające

Psyllium, zwany także łuski babki jest wysoki -evel składnik rozpuszczalny błonnik w przeczyszczających sypkich, takich jak Metamucil. Psyllium jest również stosowane do obniżenia stężenia cholesterolu i lipoprotein. Heartwise pąki płatki i otręby zawierają psyllium do promowania "zdrowego serca".
.
Produkty zawierające psyllium-czas może opóźnić opróżnianie żołądka i zmniejsza wchłanianie niektórych ziół, suplementów, witamin i minerałów. Wchłanianie wapnia, żelaza, cynku i witaminy B12 może być także ograniczona. Psyllium i chitozan razem może zwiększyć wydalanie tłuszczu w kale.

Skutki uboczne płesznik

Reakcje alergiczne, niektóre poważne, były doświadczane przez pracowników opieki zdrowotnej przygotowanie środków przeczyszczających zawierających psyllium-. Niedrożność przewodu pokarmowego może wynikać z zastosowania środków przeczyszczających psyllium, szczególnie u pacjentów z wcześniejszych operacji jelit lub nieprawidłowości anatomicznych lub gdy bez odpowiedniej wody.

Preparaty psyllium zostały wykorzystane przez ponad 20 lat w leczeniu zespołu jelita drażliwego z sprzecznych wyników. W pewnych przypadkach włókna płesznika pogarsza syndrom jelita powodując krwawienie z odbytu. Psyllium reaguje z innymi lekami i nie powinny być używane bez nadzoru lekarza.

Ziołowe przeczyszczające

Shaklee Herb-Lax jest mieszaniną wapnia, żelaza, liść senesu, korzeń lukrecji, kory kruszyny, liść lucerny, nasion kopru, anyżu proszku korzenia rabarbaru, niebieski proszek culvers Malva i korzeń. Herb-Lax ma następujące ostrzeżenie na etykiecie: ". Środki przeczyszczające mogą wpływać na działanie leków zaprzestanie korzystania występuje krwawienie z odbytu, po zastosowaniu tego produktu."

Obrzęk Między jąder i odbytu

Obrzęk Między jąder i odbytu


Obrzęk od jąder i odbytu mogą być wynikiem zakażenia. Może to być również gotować krwi, proste blister lub torbiel.

Prawdopodobne przyczyny

Zakażenie mieszek włosowy może być przyczyną utrudnień. Istnieje wiele mieszków włosowych w okolicy łonowej, które mogą pogorszyć od siedzenia przez długi czas. Może to doprowadzić do wrzenia krwi. Spodnie pasów ochronnych skóry może również powodować obrzęki. Torbieli mogą powstać w dowolnym miejscu organizmu, zgodnie Medicine sieci.

Rozwiązania

Jeśli ta opuchlizna jest powtarzający się problem lub trwa dłużej niż kilka tygodni, należy zasięgnąć opinii lekarza. Może trzeba antybiotyków do walki prosty infekcji lub można mieć bardziej poważny problem zdrowotny.

Zapobieganie

Użyj aloesu, wazelinę lub balsam nawilżający na tym obszarze, jak tylko poczujesz się podrażnienie lub obrzęk. Lecznicze proszku pomaga również. Mają środki antyseptyczne, które oczyszczają, ale unikać zbyt dużo proszku zbyt często.

Co może być przyczyną krwawienia z odbytu podczas ćwiczeń?

Być może słyszałeś stare powiedzenie, że jeśli chodzi o ćwiczenia, nie ból jest nie zysk. Niektóre bóle i stany wywołane przez ćwiczenia, takie jak krwawienie z odbytu, są nieprzyjemne, ale są łatwe do wyodrębnienia przyczyny i łatwe do wyleczenia. Oto kilka rzeczy, które należy unikać, aby zapobiec krwawienie z odbytu w trakcie i po wysiłku.

Hemoroidy

Ilość masy można użyć podczas wykonywania rutynowych, w tym przesuwanie się masy ciała, jak również za pomocą wag w siłowni, mogą drażnić żyłach odbytu i odbytnicy, okolicy, które mogą powodować krwawienie. Krwawienie spowodowane przez hemoroidy zazwyczaj ma ciemniejszy kolor czerwony. Zapewnienie odpowiednich technik masa przesuwanie i zmniejszenie ilości używanych ciężarów w siłowni może zapobiec hemoroidy wywołane wykonywania.

Podnoszenie

Na takich samych zasadach, jak rozkład masy, niewłaściwe techniki podnoszenia może prowadzić do hemoroidów i rozdzierania skóry wrażliwej z odbytu i odbytnicy regionów. Nieprawidłowe podnoszenie obejmuje sposób podnoszenia ciężarów, jak również sposób podnieść się, gdy robi ćwiczenia, takie jak przysiadów, pompek i brzuszków jamy brzusznej bez pomocy sprzętu do ćwiczeń.

Ciasną odzież

Na sobie ciasną odzież, bielizna, spodnie dresowe tym i spodenki do ćwiczeń, może podrażniać delikatną skórę odbytnicy, co prowadzi do niewielkiego krwawienia z odbytu, w trakcie i po treningu. Jeśli zauważysz, śladowe ilości krwi w stolcu podczas wypróżnienia, lub na papierze toaletowym po wypróżnieniu, gdy właśnie zakończeniu ćwiczeń, spojrzeć na wielkości spodnie i bieliznę i siłownia zwiększenia rozmiaru w zależności od potrzeb.

Suplementy

Wielu ludzi, którzy regularnie korzystają często używają suplementów diety taki witamin i minerałów, aby zapewnić, że ich reżim ćwiczeń daje im maksymalny efekt. Wiele naturalnych suplementów, w tym czasami wysokiej potencji witamin i minerałów może powodować zaparcia. Linka do wypróżnienia, które prawie zawsze towarzyszy zaparcia, hemoroidy, może powodować krwawienia, które z odbytu i na zewnątrz odbytu. Upewnij się, że można pić tyle płynów i przestrzegać odpowiedniej diety, aby nie stać zaparcia. W przypadku metod diety w leczeniu zaparcia nie działa, może warto rozważyć użycie środków przeczyszczających, lewatywy i czopki na krótki okres czasu, aby uwolnić się z zaparciami.

Warunki podstawowe

Mimo, że ćwiczenia mogą pomóc złagodzić objawy schorzeniami przewodu pokarmowego, takich jak hemoroidy, zespół jelita drażliwego, zapalenie okrężnicy i choroby Crohna, bardzo intensywne ćwiczenia mogą powodować nadmiernych zaostrzenia tych chorób, które często powodują krwawienie z odbytu. Kontrolować te choroby układu pokarmowego tak, jak zwykle będzie to łatwe, biorąc jednocześnie na siebie podczas wykonywania rutynowych.

Opcje leczenia

Zastosować krem ​​leczenie hemoroidy lub czopek po każdym wypróżnieniu przez kilka dni w leczeniu obrzęk żył, które spowodowały krwawienie. Użyj wilgotnej tkanki toaletowego do wycierania po wypróżnieniu. Jeżeli krwawienie nie zatrzymał na koniec 1 tygodnia, umówić się z lekarzem.

Objawy opryszczki odbytu

Zakażenie wirusem opryszczki narządów płciowych może prowadzić do pęcherzy opryszczki w innych obszarach zbliżonych do genitaliów, włączając udo i odbytu. Analiza infekcji opryszczki mogą prowadzić do powikłań, takich jak HSV, odbytnicy.

Objawy

Opryszczka powoduje czerwona wysypka z pęcherzami, które wzdłuż skorupy na raz złamali otwarte; w zakażeniach odbytu, mogą wystąpić odbytu, pośladków i ud. Przed ogniska, pieczenie, swędzenie lub mrowienie (zwany Prodrom) jest odczuwalny w obszarze, zgodnie z Mayo Clinic.

Skrzynia biegów

Seks analny z osobą zakażoną jest najczęstszym sposobem rozwijania opryszczka w okolicach odbytu.

Komplikacje

Anal opryszczki HSV może prowadzić do zapalenia prostnicy, która powoduje zapalenie odbytu i odbytnicy. Inne działania i problemy z oddawaniem moczu to objawy, ból odbytnicy, owrzodzenia i krwawe odchody lub odchody z ropy i śluzu.

Leczenie

Opryszczka narządów płciowych, w tym, co ma wpływ na anal i okolic, jest traktowane z leków, w tym acyklowir, valacyklowiru i famcyklowirem.

Powtarzające Ogniska

Ludzie, którzy mają częste wybuchy mogą być na codzienne supresyjnej terapii, w której leki przeciwwirusowe jest przyjmować codziennie, aby zmniejszyć liczbę ognisk. Zabieg ten może również zmniejszyć ryzyko przeniesienia wirusa na inną osobę.

Zapobieganie

Stosowanie prezerwatyw oraz unikanie seksu podczas wybuchu może zmniejszyć szanse na transmisję wirusa z innym wirusem. Jednakże, możliwe jest przesłanie wirusa, nawet w przypadku prezerwatywy, w nieobecności wybuchu.

Alkohol i krwawienie z odbytu

Długotrwałe stosowanie alkoholu powoduje stopniowy rozkład narządów i układów organizmu. Wewnętrznego uszkodzenia ciała jest często niezauważone aż powoduje objawy. Alkohol może doprowadzić do tworzenia warunków, które powodują krwawienie z odbytu. Krwawienie z odbytnicy z powodu długotrwałego używania alkoholu jest oznaką uszkodzenia jednego lub więcej narządów lub układów.

Krwawienie z odbytu

Krwawienie z odbytu jest krwawienie z dolnego okrężnicy lub odbytnicy. Może wystąpić krew w stolcu, krew na papierze toaletowym podczas wycierania lub krew w muszli klozetowej. Taka krew będzie się zmieniać od jasnej czerwieni do ciemnego bordo. Kolor krwi będzie zależeć od tego, gdzie jest początek w ciała. Jasnoczerwony krwi wynosi często od źródła zamknąć odbytnicy, takiego jak na hemoroidy. Ciemny bordowy lub czarny krwi jest zwykle ze źródła głębszego w organizmie, jak narządu wewnętrznego. Krwawienie z odbytu mogą być wywołane przez wiele różnych miejscach. Leczenie krwawienie z odbytu obejmuje traktowanie przyczyny krwawienia.

Alkohol

Alkohol nie bezpośrednio powodować krwawienie z odbytu. Długotrwałe stosowanie alkoholu powoduje szkody, które mogą powodować krwawienie z odbytu. Alkohol może powodować raka, problemy żołądkowo-jelitowe, a nawet uszkodzenie wątroby. Krwawienie z odbytu jest objawem wszystkich tych chorób. Ograniczenie picia lub unikanie alkoholu może zapobiec wystąpieniu choroby, które powodują krwawienie z odbytu. Jeśli krwawienie z odbytu, należy poinformować lekarza o swoim spożywania alkoholu. Ograniczania lub rzucenie picia może pomóc zmniejszyć wszelkie krwawienie z odbytu.

Rak

Nadużywanie alkoholu zwiększa ryzyko zachorowania na raka jelita grubego i odbytnicy. Krwawienie z odbytu jest objawem raka okrężnicy lub odbytnicy. Szkody alkohol okrężnicy i odbytnicy, powodując podrażnienie. Guzy lub owrzodzenia zwane zmiany na okrężnicy lub odbytnicy powodować krwawienia. Krwawienie często zaczynają małe i zwiększyć jak rak będzie leczona.

Problemy żołądkowo-jelitowe

Alkohol powoduje problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak biegunka i wrzody. Stała biegunka podrażnia jelita grubego, odbytnicy i jelita. Podrażnienie stała może powodować krwawienia wrzody i nowotwory w swoich narządów. Alkohol podrażnia również wyściółki w żołądku i jelitach. Jako podszewka załamuje, twoje kwasy trawienne uszkodzić narządy. Wrzody występują w żołądku i jelitach, gdy okładzina została naruszona. Wrzody są ranami na swoich organów, które mogą powodować krwawienie wewnętrzne. Krwawienie z powodu wrzodów lub stałego podrażnienia zostanie wydalony za pośrednictwem odbytnicy.

Choroby wątroby

Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia Krajowej Izby Rozliczeniowej dla alkoholu i narkotyków informacji, ponad 2 miliony Amerykanów cierpi na choroby wątroby związane z alkoholem. Długotrwałe stosowanie alkoholu może powodować zapalenie wątroby lub marskość wątroby. Zapalenie wątroby zapalenie wątroby. Marskość nieodwracalne bliznowacenie wątroby. Nieleczony, oba warunki mogą powodować owrzodzenia, które krwawią, a nawet raka wątroby. Jeśli wątroba jest uszkodzona i krwawienie może wystąpić krwawienie z odbytu.

Rozważania

Profilaktyka i wczesne dykcja są ważne do leczenia poważnych chorób, takich jak choroby wątroby i raka. Powiadom lekarza o spożywaniu alkoholu. Wiedząc o swoich zwyczajów picia lepiej włączyć się do lekarza, aby odkryć dlaczego występują krwawienie z odbytu.

O krwawienie z odbytu i Choroby wątroby

Krwawienie z odbytu może być objawem wielu różnych warunkach i zawsze powinny być sprawdzane przez lekarza. W zależności od sposobu, w jaki pojawia się, krwawienie z przewodu pokarmowego, może pochodzić z różnych części ciała, a wynikać z szeregu warunków podstawowych. Jedną z możliwych przyczyn poważne krwawienie z odbytnicy jest żylaków przełyku, które wskazują na marskość wątroby, niebezpiecznej i potencjalnie śmiertelnej choroby, które powinny być natychmiast leczone przez lekarza.

Znaczenie

Krwawienie z odbytu mogą być objawem wielu różnych chorób. Często, to będzie pierwszy zauważył jak krew widziana w wypróżnień, a od czasu do czasu jako pewnego rodzaju ciemnym czarnym stolcu nazwie smoliste stolce. Krwawienie z odbytu jest objawem krwawienia gdzieś w przewodzie pokarmowym i zawsze wymaga porady u lekarza specjalisty, jak tylko to możliwe.

Efekty

Łagodne krwawienie z przewodu pokarmowego, może pozostawać przez dłuższy okres czasu, o ile nie wykryte podczas badania za pomocą badania Hemoccult, który jest sposób wykrywania małych ilości krwi w stolcu. Łagodne krwawienie w ciągu dłuższego czasu może doprowadzić do niedokrwistości z niedoboru żelaza, a przewlekłe krwawienie wyczerpują korpus żelazka. Cięższych przypadkach może objawiać się bardziej oczywistych objawów niedokrwistości, takie jak bladość, zawroty głowy, duszność i osłabienie. Jeśli krwawienie jest szczególnie duży, hospitalizacja mogą być konieczne, zwłaszcza jeśli pacjent przechodzi prądem. Hipowolemicznym występuje przy około 40% krwi organizmu zostaje utracona. Jest to poważna choroba i należy traktować natychmiast IV płynów oraz, ewentualnie, transfuzji krwi.

Rodzaje

Krwawienie może wystąpić z wielu miejsc w układzie pokarmowym, każdy z własnym przyczyny. Jasny czerwony krew w stolcu zazwyczaj oznacza krwawienie bardzo blisko odbytnicy, często z powodu hemoroidów, choć inne warunki, takie jak polipy jelita grubego lub zakażenia może również spowodować. Czarny, stolce smołowe mogą powodować krwawienie z wcześniej w systemie, ewentualnie z wrzodu, które formowało się w przełyku, żołądku, wyściółki lub dwunastnicy (pierwsza część jelita cienkiego), lub z żylaków przełyku. Żylaków przełyku, które są żylaki w przełyku, jest bardzo poważną chorobą i wskazują na marskość wątroby.

Efekty

Żylaków przełyku stanie, gdy niektóre żyły przełyku uzyskać bardzo rozszerzone, co pozwala im łatwo pękać i krwawić. Statki te rozszerzają się w odpowiedzi na nadciśnienie wrotne, który jest często następstwem marskość wątroby i chorób wątroby. Nadciśnienie wrotne występuje, gdy przepływ krwi przez wątrobę zostanie zablokowany, co spowoduje krwi być kierowane za pomocą innych żył przełyku, żołądka, ściany brzusznej i odbytnicy. Żyły te są cienkościenne, a nie zaprojektowane do obsługi wyższych ciśnień, więc pęcznieją i stają się podatne na rozerwanie. Chociaż jest możliwe, aby zamknąć te napęczniałe i uszkodzonych naczyń krwionośnych, jest często trudne do leczenia podstawowej nadciśnienie wrotne, ponieważ jest to spowodowane marskości wątroby.

Expert Insight

Marskość wątroby zdarza w wyniku długotrwałego przewlekłą chorobą wątroby, które ostatecznie prowadzi do utraty tkanki wątroby. Tkankę otrzymuje małych brodawek i regeneracji tkanki włóknistej tkanki bliznowatej. Najczęstsze przyczyny to alkoholizm, marskość wątroby typu B i C, a postęp choroby wątroby tłuszczowych, ale czasami nie ma marskość identyfikację przyczyny. Jednym z najczęstszych powikłań marskości jest akumulacja płynu w brzuchu, zwany wodobrzusze, co wiąże się z ryzykiem zakażenia. Marskość wątroby jest zasadniczo nieodwracalna, gdy zdarza się, a większość obróbki mają na celu spowolnienie progresji i leczenia komplikacji. Dla zaawansowanych przypadkach, leczenie jest tylko przeszczep wątroby.

O Witaminy, które powodują krwawienie z odbytu

O Witaminy, które powodują krwawienie z odbytu


Wykwalifikowany lekarz jest w stanie zdiagnozować wiele przyczyn krwawienia z odbytu, niektóre poważne, a niektóre dość powszechne. Diagnozy może wahać się od bolesnych hemoroidów do okrężnicy lub odbytnicy, a lekarze są przeszkoleni, aby znaleźć i leczyć przyczyny. Jednak wielu lekarzy nie zdaje sobie sprawy, że pewne wspólne suplementów i witamin może powodować lub nasilać krwawienie z odbytu.

Rozważania

Krwawe stolce są niepokojące widok, że miliony ludzi na twarz każdego ranka. Nawet zdrowi ludzie, którzy korzystają regularnie, jeść pożywne i podejmowania codziennych witamin może być zaskoczony, aby znaleźć plamy krwi w muszli klozetowej. Wśród możliwych wyjaśnień jest to, że ich ciała w reakcji na wprowadzenie pewnych suplementów lub witaminy, które mogą powodować krwawienie z odbytu.

Efekty

Kilka over-the-counter witaminy i leki ziołowe zawierają właściwości rozrzedzające krew, która może produkować wygląd krwi w toalecie. Wśród nich jest witamina E, zaznajomiony ze swoich roszczeń zdrowego serca. Uważa się, że dzienna dawka celu ochrony układu naczyniowego i pomóc w zapobieganiu raka z korzyści przeciwutleniające zdrowych. Jednakże, wraz z witaminą E krwi-serce na receptę, takich jak rozcieńczalniki Coumadin może szybko doprowadzić do ataku krwawienie z odbytu, a wielu lekarzy nie zdaje sobie sprawy z tego połączenia.

Znaczenie

Aspiryna może być inna przyczyna krwawienia z odbytu. Mimo, że aspiryna jest powszechnie traktowana jako korzystnego leku z kilkoma efektami ubocznymi, jest również dobrze znany ze swoich właściwości rozrzedzania krwi. Miliony konsumentów dbających o zdrowie pojawi aspirynę codziennie, bez konsultacji z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy jest to bezpieczne.

Popularne dziś z nad-50 tłum jest substancja zwana Ginkgo biloba. Ten starożytnych dodatek ma właściwości przeciwzakrzepowe, które, jak się uważa w celu zwiększenia przepływu krwi do mózgu, płucach i innych narządów, a także w celu zwiększenia sprawności seksualnej. W rzadkich przypadkach, Ginkgo biloba został znany powodować biegunkę, nudności i wymioty, a ludzie biorąc Ginkgo biloba oraz innych suplementów rozrzedzające krew lub leki mogą zwiększać ryzyko krwawienia z odbytu i zaburzeń krzepnięcia krwi.

Nieporozumień

Czosnek kapsułki są szeroko reklamowany dzisiaj jako naturalny antybiotyk i znaczące przyczynianie się do obniżenia poziomu cholesterolu. Ale czosnek, zbyt, może powodować rozrzedzenie krwi objawy krwawienie z odbytu. Zaleca się, aby osoby z zaburzeniami i ludzi krwawienie z krwawe stolce unikać suplementów czosnku całkowicie.

Innym sprawcą krwawego odbytnicy wyładowania mogą być duże dawki witaminy C, to jest wspólne dla grypy i przeziębienia chorych do podjęcia mega dawki witaminy C, a następnie przeżyć ból brzucha, nudności, wymioty, krwawienie z odbytnicy. Zamiast ignorowanie tych objawów jako naturalny efekt zimnego wirusa, cięcie dawki witaminy C mogą przynieść ulgę i ostatecznie wyeliminować krwawienie z odbytu.

Ostrzeżenie

Możliwość poważnej choroby musi być zawsze całkowicie wykluczyć przed obwinianie witamin jako bezpośrednie przyczyny krwawienie z odbytu. Ostre objawy fizyczne, takie jak duże ilości krwi w stolcu, wymioty krwią lub ciężką skurcze i bóle brzucha są ważne sygnały, że nadszedł czas, aby zasięgnąć porady lekarza. Jednak zakazu żadnej fizycznej choroby lub choroby, możliwe jest, że krwawienie z odbytu może być spowodowany przez nadużywanie lub niewłaściwe wykorzystanie witamin.

Przyczyny skrzepy krwi Podczas Menstrual Cycles

Przyczyny skrzepy krwi Podczas Menstrual Cycles


Niektóre kobiety mają obfite krwawienia podczas okresów, a są to kobiety, które zazwyczaj odczuwają krzepnięcia. Bardzo często krzepnięcia może powodować bolesne skurcze, gdy duże skrzepy przejść przez szyjkę macicy.

Ciężkie Okresy

Cięższe od normalnego krwawienia w okresie wyczerpywania naturalnych zdolności anty-krzepnięcia organizmu, powodując znaczne zakrzepów.

Endometrioza i spirale

Endometriozy lub włókniaków macicy, może spowodować nadmierne krzepnięcie podczas cyklu menstruacyjnego. Jeśli kobieta ma IUD, będzie napotykać większe krwawienie i więcej krzepnięcia. Jednak wiele razy po prostu nie ma powodu, dla zakrzepów.

Zaburzenia dna miednicy

WebMD stwierdza, że ​​czasami mięśniaki, polipy, choroba zapalna miednicy mniejszej (PID), pogrubienie błony śluzowej macicy lub raka endometrium może powodować krzepnięcie krwi (patrz źródła). To dlatego, że jest to dobry pomysł, aby najpierw zobaczyć się z lekarzem, aby wykluczyć jakiekolwiek poważne problemy.

Przyczyny krwi i hormonalne

Kobiety z braku równowagi hormonalnej często cięższe okresy, które prowadzą do krzepnięcia. Inne przyczyny, aby uznać to niedoczynność tarczycy, choroby krwi i ewentualne stosowanie leków przeciwzakrzepowych.

Rozważania

Bardzo często i często pomijany przyczyną obfitego krwawienia jest stres. Czasami zakrzepów krwi podczas cyklu miesiączkowego są po prostu sposobem organizmu odrzucania tkanki macicy. Według WebMD, Celem miesięcznego cyklu miesiączkowego jest, aby pozbyć się wszystkich toksyn i odpadów, które często wychodzą jak skrzepy krwi w wielu kobiet (patrz źródła).

Jak pozbyć się skrzepy krwi w Oko

Choć większość zakrzepy w oczach zostaną wchłonięte przez organizm w ciągu dwóch tygodni, skrzep, który wybucha w naczynie krwionośne może powodować niewyraźne, podwójne lub ograniczone widzenie. Wszelkie nagła utrata wzroku powinny być badane przez lekarza natychmiast. Większość skrzepów, jednak są powodowane przez uszkodzenia oczu, nadciśnienie, napinanie okiem, silnego lub kichanie, kaszel lub infekcji oczu. Rozpuszczenie drobne skrzepy krwi z ziół i suplementów diety, które lekko cienkich krwi i zrelaksować się naczyń krwionośnych jest opcją leczenia niemedyczne.

Instrukcje

Rozpuścić drobne skrzepy z ciepłem, zioła i ćwiczenia

1 Przygotować gorący kompres przez zanurzenie facecloth w gorącej wodzie. Gorący ręcznik umieścić w plastikowej torbie i położyć go na powiece. Powtórzyć 06:55 razy dziennie.

2 Należy przyjmować jedną kapsułkę 60 mg Bilberry do czterech razy dziennie. Borówka pomaga utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych, co zwiększa krążenie. Borówka rozrzedza krew, a także zmniejsza lepkość krwi. Poinformowano, aby poprawić ostrość widzenia i ślepota złagodzić również.

3 Dodać filiżankę Sassafras i pić herbatę. Sasafrasowy jest uważany tonik, który oczyszcza krew i pomaga rozpuścić skrzepy.

4 Weź olej rybny lub kapsułki oleju lnianego. Każdy z nich jest bogata w Omega-3 kwasy tłuszczowe, które zmniejszają lepkość płytek krwi do rozbicia istniejących zakrzepów i zapobiec tworzeniu się ciało nowe.

5 smażyć dwa lub trzy ząbki czosnku i całe je jeść codziennie. Czosnek przeciwzakrzepowy i służy do rozbijania świeżych skrzepów krwi. Mieszać smażenia pomoże wyeliminować czosnek oddech i silny posmak czosnku.

6 Spacer energicznie przez 30-45 minut dziennie. Regularne ćwiczenia układu krążenia pomaga zwiększyć ogólną cyrkulację krwi i pomagają rozpuścić i zapobiegania tworzeniu się zakrzepów krwi. Taniec, jazda na rowerze, jazda na rolkach, sprzęt cardio trening, czy pływanie są inne opcje niskiego wpływu na ćwiczenia aerobowe.

Wskazówki

  • Skrzep krwi (podspojówkowo krwotok) jest brzydki, ale generalnie nieszkodliwe.
  • Unikaj palenia aż skrzep krwi czyści. Palenie papierosów jest zgłaszane być czynnikiem przyczyniającym się do skrzepu zagęszczania, co czyni je bardziej trudne do rozpuszczenia.
  • Zmniejszyć bliską pracę komputera i długie godziny przed telewizorem, aż skrzep w oku nie ma.
  • Jeśli zauważysz wyciek z oka, lub dojść do zmiany widzenia lub trudności z widzeniem, umówić się z okulistą natychmiast.

Choroby odbytu

Choroby odbytu


Odbytnicy jest niższa częścią jelita grubego. Ponieważ otwór odbytnicy jest odbytu (jeśli kał jest wydalany z ciała), odbytnicy jest podatna na zakażenie bakteriami lub wirusami, które sprawia problemów z odbytnicy wspólnego. Niektóre typowe choroby doodbytniczego obejmują, ale nie są ograniczone do nich, wrzodów, hemoroidów, moczu i raka. Ponieważ choroby odbytnicy może się różnić w potencjał szkody, dobrze jest znać objawy dla niektórych powszechnych chorób odbytnicy więc masz pomysł jak go o naprawienia problemu.

Objawy zewnętrzne

Wiele wspólnych chorób odbytu, takich jak hemoroidy, ropnie odbytu i brodawki odbytu, mogą być postrzegane przez regularne sprawdzanie obszaru odbytu. Hemoroidów, najczęściej wszystkich chorób odbytniczych, charakteryzuje się dużą wzrostu wokół odbytu, że wybrzusza się na zewnątrz i mogą być odczuwane (czasami widoczne) wokół odbytu. Anal brodawki są widoczne gołym okiem. Ropnie są duże, wypełnione ropą, chorób bakteryjnych w okolicach odbytu, które czasami mogą powodować wysypki. Jeśli kiedykolwiek zobaczyć lub poczuć żadnego wzrostu zagranicznego na lub pod skórą, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Objawy wewnętrzne

Wspólny wewnętrzny objawem choroby odbytu problemy z wypróżnień. Wiele chorób w odbycie przyczyny blokady w niższych jelitach, powodując brak wypróżnień. Niektóre spowodować krwawienie wewnętrzne w ścianach jelit i odbytu, co prowadzi do podrażnienia. Jeśli pojawia się krew w stolcu, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli czujesz, nadęty lub masz bóle brzucha każdym razem stolec przechodzi przez odbyt oraz z odbytu, które mogą być wskazówką, że masz otwartą ranę w swoim odbycie. Ponownie skontaktować się z lekarzem od razu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zapobieganie większości typów chorób odbytnicy jest łatwe do zrobienia. Po prostu być świadomi mycie ten obszar. Twój odbyt jest jednym z największych otwory do ciała (i jeden z najczęściej używanych). Upewnij się, że do czyszczenia codziennie mydłem i ciepłą wodą. Ale nie bądź zbyt nadgorliwy. Wycierając zbyt wiele może rzeczywiście podrażnia skóry, otwarte rany i zmusić wydalanie niehigieniczne powrotem do odbytu. Jak śmieszne, jak się wydaje, kupując bardziej miękki papier toaletowy może rzeczywiście pomóc w zapobieganiu niechcianych chorób odbytnicy.

Sugestie żywieniowe

Czy nie cierpi na choroby odbytu, to jest dobry pomysł, aby jeść dobrze wyważony posiłek, który jest miękki na jelitach, a nawet bardziej miękkie wychodzi.

Po pierwsze, wyeliminowanie produktów, które są podatne na powodując biegunkę. Brzmi jak nie myślenia, ale wiele osób nie wie, wszystkie pokarmy, które obecnie nie mogą spowodować rozstrój żołądka. Obejmują one kofeiny, alkoholu, mleko, fasola, kapusta, brokuły, i sztuczne środki słodzące, sorbitol i ksylitol.

Po drugie, dodać do swojej diety błonnika i podwoić zużycie wody. Wydalanie stolca jest nr 1 sposób wydalić szkodliwe bakterie i niechcianych chorób z organizmu.

Po trzecie, jak jesz jest równie ważne jak to, co jesz. Wolniej jesz, tym bardziej bezproblemowo jedzenie przechodzi przez jelit. Ponadto, jeśli jesz w środowisku wolnym od stresu, mięśnie żołądka będzie bardziej zrelaksowany i miał więcej siły, by zrobić to, czego się robić: trawić jedzenie przez twoje ciało.

Najczęstsze schorzenia odbytu

Według Amerykańskiego Towarzystwa chirurgów okrężnicy i odbytnicy, choroba Crohna powoduje zapalenie jelit. Chociaż choroba Crohna może dotyczyć dowolnej części jelita Większość przypadków choroby Crohna obejmuje odbytu i odbytnicy osoby. Objawy to skurcze, biegunkę i odwodnienie analny. Ze względu na wzrost częstości wypróżnień, bez leczenia, może spowodować poważne utrata masy ciała, gorączka i zmiany skórne Crohna. Każda grupa może mieć wpływ na wiek, ale najczęściej, Crohna dotyka mężczyzn w wieku od 16 do 40. Chociaż przyczyna nie jest jeszcze znana, leczenie zawsze wiąże jakieś medycyny w wielu przypadkach operacji.

Jak rozpoznać zapalenie odbytu

Jak rozpoznać zapalenie odbytu


Zapalenie odbytnicy jest zapalenie błony śluzowej odbytnicy, określonej jako ostatnie 15 cm. okrężnicy. Jest również związany ze stanem zapalnym w lamina propria, na utratę komórek śluzówki, wrzody kwasochłonnych krypt i obrzęk tętniczki. Odbytnicy może przejść do niedokrwienia odbytnicy i produkować krwawienia, powstawanie przetoki, zwężenia i owrzodzenia. Poniższe kroki pokaże, jak zdiagnozować odbytnicy.

Instrukcje

1 Uzyskiwanie wspólnych prezentujących objawy zapalenie odbytnicy. Mogą one różnić się od odbytnicy ma wiele przyczyn, ale symptomes obejmują obecność krwi i śluzu w stolcu, okazyjnie przejście luźne stolce i silną nieskuteczne chęć ewakuacji jelit.

2 Sprawdź objawy charakterystyczne dla odbytnicy spowodowane przez zakażenie. Są często składają się z odbytu, świąd odbytu ból i stąd unikanie wypróżnień. Najczęstsze przyczyny odbytnicy to chlamydia, zakaźnego wirusa Herpes simplex (HSV) i rzeżączkę.

3 Przeprowadź badanie fizykalne, aby znaleźć oznaki odbytnicy, w tym zaczerwienienie śluzówki, grup pęcherzyków, które tworzą okrągłe owrzodzenia, bezbolesne chancres i węzłów chłonnych przetargu w obszarze pachwiny.

4 Wykonać ogólne badania laboratoryjne w celu określenia stopnia odbytnicy. Morfologia krwi należy zrobić, aby sprawdzić, utrata krwi i kolejnych siedmiu badań surowicy (SMA 7) może ocenić straty elektrolitów.

5 Run szczegółowe testy w celu określenia przyczyny odbytnicy. Podwyższony poziom białka C-reaktywnego jest wskaźnikiem intensywnych pancolitis. Wymazy odbytnicze mogą być stosowane do diagnozowania chlamydii lub rzeżączkę i płyn pęcherzykowy może być analizowany w celu zdiagnozowania HSV.

O krwawienie z odbytu i ciężkiego obrzęku

Osoby, które doświadczają krwawienie z odbytu i ciężką obrzęk lub obrzęk potrzebę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Mimo, że ta część naszej anatomii nie jest najłatwiejszy do dyskusji, potencjalny charakter zagrażający życiu krwawienie z odbytu i ciężkiego obrzęku muszą przewyższać wszelkie poczucie wstydu. Objawy te są wskazówką, że coś jest nie tak.

Efekty

Odbytnicy, która znajduje się w dolnej części jelita grubego, transport odpadów do odbytu. Umiarkowanym do ciężkiego krwawienia z odbytu mogą prowadzić do znacznej utraty krwi, co powoduje osłabienie, zawroty głowy, omdlenia, a nawet szok.

Cechy

Wiele chorób i warunków może powodować krwawienie z odbytu i ostre obrzęki. Najczęstszymi przyczynami są defekty takie jak szczeliny odbytu i hemoroidów, raka polipów odbytnicy i okrężnicy, nowych naczyń krwionośnych i niektórych infekcji, efektów ubocznych leków, stanu zwanego uchyłka i chorób zapalnych jelit takich jak choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie okrężnicy i wrzodziejące zapalenie odbytnicy.

Rozważania

Znalezienie miejsca i przyczyny krwawienie z odbytu i ciężkiego obrzęku jest niezbędna w wyborze odpowiedniego leczenia. Czynności diagnostyczne zazwyczaj obejmują kompilację historii pacjenta, pomiar parametrów życiowych, takich jak ciśnienie krwi, badając brzuch pacjenta i przeprowadzenie anal i odbytnicy egzamin cyfrowego.

Mogą być wymagane dodatkowe badania diagnostyczne. Kolonoskopia jest najbardziej powszechnie stosowaną metodą oceny krwawienie z odbytu i ciężkiego obrzęku. Procedura ta polega na użyciu kolonoskopu - elastyczny przewód wyposażony w miniaturowe kamery - do wyraźnie sprawdzić odbytu, odbytnicy i jelita grubego.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Niezależnie od przyczyny krwawienia z odbytu i ciężkiego obrzęku, początkowe leczenie powinna skupiać się na utratę pacjenta krwi.

Po pacjent jest stabilizowane i źródło krwawienie z odbytu i ciężkie obrzęki zidentyfikowaniu leczenia mogą wahać się od zapewnienia ulgi w objawach i stosowanie antybiotyków do transfuzji krwi lub zabiegu chirurgicznego. Chirurg, chirurg gastroenterolog lub jelita grubego może zaangażować się w opracowywanie odpowiedni plan leczenia.

Znaczenie

Większość ludzi, którzy doświadczają krwawienie z odbytu i ciężkiego obrzęku są osoby w podeszłym wieku, którzy są podatni na inne problemy zdrowotne. W związku z tym, że często cierpią wyższe stopy choroby i śmierci.

Zgonów z powodu krwawienia z odbytu i ciężkiego obrzęku spadły znacznie w ostatnich latach, ze względu na bardziej efektywne szpitalnych oddziałach ratunkowych, postęp w procedurach i ewoluuje leczenia chirurgicznego.

O przyczyny krwawienia z odbytu podczas czyszczenia

O przyczyny krwawienia z odbytu podczas czyszczenia


Jak przerażające jak to może być, widząc krew podczas wycierania nie zawsze jest oznaką czegoś poważnego. Często może być objawem lub skutkiem ubocznym stosunkowo niewielkim problemem. Jednakże, ze względu na możliwość coś bardziej poważnego, krwawienie z odbytu nigdy nie powinny być podejmowane pochopnie. Krwawienie z odbytu powinno być monitorowane, a wszelkie kwestie zaniepokojenia powinny być niezwłocznie zgłoszone do lekarza rodzinnego.

Znaczenie

Krwawienie z odbytnicy, zwane także krwawymi może spowodować trochę emocji nad praktycznie nic lub może być pierwszym objawem jakiegoś poważniejszego problemu. W większości przypadków, krew będzie z uskoku, co było spowodowane poprzez odkształcenie przejść wypróżnienia. W innych przypadkach jednak widoczne krwi może pochodzić z hemoroidów, zapalenia jelita grubego, zapaleniem uchyłków lub u innych miejscach. Najgorszy scenariusz byłby rak.

Rodzaje

Lekarz zazwyczaj rozpoczynają zbieranie dowodów do postawienia diagnozy poprzez ustalenie kwoty utraty krwi. Utrata krwi może być sklasyfikowane jako łagodne, umiarkowane lub ciężkie. Łagodne utrata krwi będzie uznane, w której może być widziana tylko w tkance podczas czyszczenia lub po barwieniu wody toaletowej za pomocą kilku kropli krwi. Ludzie cierpiący na umiarkowaną utraty krwi odkryje większą ilość krwi w stolcu, co może lub nie może zawierać krzepnięcia, jak również. Ta krew będzie albo jasny lub ciemny czerwony. W najgorszych przypadkach, gdy istnieje znaczna utrata krwi duża ilość krwi zostanie wydalony ze stołka, a to może produkować inne objawy, takie jak niskie ciśnienie krwi i zawroty głowy.

Rozważania

Zakres krwawienie z odbytu zwykle dyktować procedurę stosowaną w celu zdiagnozowania problemu. W większości przypadków lekarz wszystko zacznie z historii i fizycznej. Istnieje szereg testów, które mogą być realizowane, aby określić pochodzenie krwi. Najdalej z nich, kolonoskopia, można uzyskać dobry obraz problemów dzieje się wewnątrz jelita grubego. Lekarz będzie używać wiek pacjenta oraz inne czynniki, takie jak historia rodziny, w celu określenia zakresu badań.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Plan leczenia krwawienie z odbytu może być tak proste, jak przepisując zmiękczacza stolca, aby ułatwić gojenie się szczeliny. Może być również tak złożone, jak hospitalizacja dać dożylnie płyny i transfuzji krwi pacjentowi, który jest ostrą anemię z powodu utraty krwi. W większości przypadków nie wymagają niczego to ekstremalne. Pewne problemy mogą zostać poprawione, ze zmianą diety i dodaniu suplementów włókien. Inne sprawy, takie jak ciężka uchyłków lub raka, może wymagać operacji usunięcia części jelita, które jest dotknięte.

Ostrzeżenie

Dowolny błąd krwawienie z odbytu, niezależnie niewielkie powinny być monitorowane. Nawet jeśli jest to mała kwota i to trwa kilka dni lub zatrzymuje się i zaczyna się znowu ten należy zgłosić do lekarza prowadzącego pacjenta. Dowolny odcinek umiarkowaną do ciężkiej utraty krwi powinny być zgłaszane natychmiast tak, że pacjent może być postrzegane i zdiagnozowano bezzwłocznie. Jeśli występuje znaczna utrata krwi po godzinach pracy pacjent powinien zgłosić się do lokalnego pogotowie lub zadzwonić pod numer 911 o pomoc.

Jak leczyć krwawienie z odbytu i biegunka

Jak leczyć krwawienie z odbytu i biegunka


Biegunka na więcej niż trzy dni jest znak ostrzegawczy, aby przejść do lekarza. Istnieje wiele powodów, dla których można także przekazać krew w stolcu lub dlaczego wytrzeć a papier toaletowy jest krwawa. W celu uzyskania najlepszego leczenia zarówno krwawienie z odbytu i biegunka, należy skonsultować się z lekarzem. Ciężkie warunki, takie jak choroby Crohne obejmują krwawienie i biegunka w ich objawów.

Instrukcje

1 Uwaga na kolor krwi jesteś mijania. Jest jasny czerwony lub prawie czarny? Jeśli jasny czerwony, przejdź do kroku drugiego. Jeśli nie, przejdź do kroku trzeciego.

2 Weź kąpiel lub prysznic, aby upewnić się, że krwawienie nie jest na hemoroidy (pali), które wybuchają, z powodu swojej stałej wycierania. Poczujesz straszne pieczenie wokół odbytu. Krew powinna być zauważalnie mniej po kąpieli. Na przeciw hemoroidy krem ​​może pomóc w krwawienia. Jeśli nie czujesz bólu, ale nadal mają jasny czerwony krwi pochodzących z odbytu, to może mieć wewnętrzny hemoroidy.

3 Uwaga, jeśli masz jakieś inne objawy, takie jak ciężka skurcze, śluz w stolcu, gorączka lub zawroty głowy. Jeśli zabiegi domowe lub bez recepty dla biegunki nie działa, należy skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie ma innych objawów. Jeśli nadal krwawi i to ponad 50 lub, jeśli wiesz, że ktoś z Twojej rodziny miał raka w dowolnym miejscu w ich przewodzie pokarmowym, należy skontaktować się z lekarzem jak najszybciej.

4 Zrób listę wszystkich przyjmowanych leków i ich dawek. Zawierają witaminy i suplementy, jak również, bo czasami te spotkania i może spowodować podrażnienie przewodu pokarmowego, powodując zarówno krwawienie z odbytu i biegunkę. Weź je ze sobą, kiedy się do lekarza.

5 Get endoskopii przewodu pokarmowego w przypadku lekarz nie może szybko ustalić, co jest nie tak. Czasami mogą one być wykonane w gabinecie lekarskim, ale zwykle trzeba iść do szpitala na tym teście.

Wskazówki

  • Proszę być szczery z lekarzem o tym, ile można pić alkoholu lub narkotyków rekreacyjnych. Krwawienie z odbytu i luźne stolce są chroniczny problem z alkoholików i osób zażywających heroinę.
  • Idź do lekarza, jeśli jasny czerwony krwi nagle zmienia się na tar-jak luźne stolce.
  • Niektóre produkty, takie jak buraki, kaszanka, a nawet żywność z dużą czerwonego barwnika może zamienić swoje stołki cegły czerwony lub ciemniejszy.
  • Pamiętaj, aby pić dużo wody, aby pomóc zatrzymać uwodnione lub rozcień-z napojów sportowych, aby pomóc utrzymać z coraz niebezpiecznie odwodniony.
  • Prosimy nie korzystać z tego artykułu w miejscu diagnozy lekarza.
  • Nie ignoruj ​​tych objawów. Nie pójdą na własną rękę i często są oznaki znacznie gorszym stanie.

O krwawienie z odbytu i hemoroidy

Hemoroidy są bardzo często stan zdrowia, mimo że jest kłopotliwe dla niektórych osób. Hemoroidy są obrzęk i zapalenie żyły w odbytnicy i odbytu. Znany również jako pale, hemoroidy często towarzyszy krwawienie z odbytu, świąd i ból. Jest wiele przyczyn tego stanu medycznego z ciążą lub wysiłku ze względu na zaparcia do złej diety.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje hemoroidów: wewnętrzne i zewnętrzne. Hemoroidy wewnętrzne nie są odczuwalne i zazwyczaj nie powodują dyskomfortu. Ale oznaką wewnętrznego hemoroidy jest krwawienie z odbytu. Jeśli widzisz krew na papierze toaletowym lub w toalecie, może to oznaczać, hemoroidy wewnętrzne. Powierzchnia żyłach jest nietrwały, tak wysiłku przy wypróżnieniu mogą oderwać powierzchnię i powodują, że krwawienie. Hemoroidy zewnętrzne są widoczne i odczuwalne. Są one również ból. Jeśli baseny krwi i tworzy skrzep, hemoroidy mogą być bardzo bolesne.

Znaczenie

Istnieje pięć głównych przyczyn hemoroidy i krwawienie z odbytu. Najczęstszą przyczyną są problemy trawienne. Zaparcia i biegunka powodują hemoroidy. Zastrzałowy twardych stolców i powtarzane eliminacja wodnistych stolców stawia zbędnego nacisku na żyły w odbytnicy. Ciąża umieścić również nacisk na żyły podobnie jak otyłość. Nawet siedząc lub stojąc na bardzo długi czas może dodać nacisk na tym obszarze. Genetyka może również odgrywać rolę w coraz hemoroidy.

Rozważania

Jeżeli krwawienie i ból utrzymuje się w domu i nie środki poprawy sytuacji, to jest dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem. Hemoroidy zewnętrzne są łatwe do zdiagnozowania. Lekarz może je zobaczyć. Hemoroidy wewnętrzne mogą być trudniejsze do wykrycia, więc odbyt jest konieczne. Lekarz wkłada palec w rękawiczce do odbytu, aby czuć się wokół. Ale czasami hemoroidy zbyt miękkie, aby zostać wykryte. W tym momencie lekarz może chcesz zrobić bardziej szczegółowe badanie odbytnicy za pomocą jednego z kilku małych zakresów dostępnych, które można zajrzeć do odbytu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dla wielu ludzi hemoroidy odejść w ciągu kilku dni. Dla ohers ponad-the-counter leki Pomoc z hemoroidów. Nie maści i kremy zawierają zazwyczaj hydrokortyzon, który jest środkiem przeciwzapalnym. W niektórych przypadkach może być konieczne operacja. Jeśli skrzepu krwi tworzy się na zewnętrznym hemoroidy, lekarz może wykonać nacięcie, które jest proste procedury. Inne zabiegi obejmują iniekcję obszarze środka chemicznego, aby zmniejszyć rozmiar hemoroidy. Inną techniką, która może być wykonane w gabinecie lekarskim jest oddanie gumki wokół hemoroidy zatrzymać krążenie tak, że hemoroidy opadają. Jedna lub dwie sekundy podczerwieni zatrzymuje się również krew z krążących na hemoroidy. Jeśli żaden z tych zabiegów działa lub jeśli masz bardzo duże hemoroidy, operacja może być konieczne. Operacja ta nazywana hemoroidektomia i hemoroidy usunięto chirurgicznie. Operację można wykonać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Hemorrhoidectomies są zwykle wykonywane na zasadzie ambulatoryjnej.

Teorie / Spekulacje

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, które są uważane zapobiec hemoroidy lub zmniejszyć flare-ups. Poprawa diety jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić. Jeść więcej pokarmów bogatych w błonnik, takich jak całe ziarna zbóż, zielonych warzywach liściastych, i owoce. Zwiększyć spożycie płynów każdego dnia, zwłaszcza wody. Wziąć gorącą kąpiel, aby zmiękczyć hemoroidy. Uzyskać bardziej aktywne z regularnych ćwiczeń i uniknąć siedzi na długie okresy czasu.

O cyfrowej Disimpaction i krwawienie z odbytu

Epizody krwawienia z odbytu oraz potrzeby cyfrowego disimpaction są dwa objawy przewlekłego zaparcia. Nawet sporadyczne epizody żądać uwagę lekarza, gdyż mogą to być objawy poważnego bazowego stanu zdrowia. Jeśli przewlekłe zaparcia jest stałym problemem dla ciebie, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby twoje życie bardziej komfortowe.

Znaczenie

Zaparcie nie jest ogólnie coś mówić o znajomym. Jest to niewygodne i krępujące, ale także potencjalnie niebezpieczne, jeśli nie jest leczone. Ciężkie zaparcia mogą powodować krwawienie z odbytu, nudności, wymioty i ból lub obrzęk w jamie brzusznej. Przewlekłe zaparcia mogą prowadzić nawet do uderzanego jelita, które mogą zagrażać życiu. Chociaż może nie chciał przyznać, masz problemy z zaparciami, robi więc nie tylko zaoszczędzić bólu i cierpienia, ale może rzeczywiście uratować życie.

Efekty

Jeden z najbardziej przerażających skutków ubocznych przewlekłego zaparcia jest krwawienie z odbytu. Krwawienie z odbytu mogą być wynikiem wysiłku zbyt trudne do wypróżnienia, i mogą również wystąpić, kiedy trudno kału rozdarcia błony śluzowej przewodu pokarmowego, jak przechodzi. Przewlekłe zaparcie mogą prowadzić do owrzodzenia w odbycie, które mogą wydzielać. Niezależnie od przyczyny, wszelkie krwawienia z odbytu powinien natychmiast zostać sprawdzone przez lekarza. Inne znaki ostrzegawcze, które wymagają natychmiastowej uwagi są: wymioty, gorączkę, cienkie czarne stolce lub bóle brzucha, z których wszystkie mogą być wskaźniki bardziej poważne zaburzenia.

Rozważania

Niektórzy ludzie mogą wymagać procedury zwanej cyfrowy disimpaction ulżyć ich zaparcia. W celu umożliwienia stołek przekazać, lekarz lub pielęgniarka wkłada palec w rękawiczce, smarowania i próbuje uwolnić dysk stołek. Podejście to zwykle robi się najbardziej kału z drogi tak, że reszta może przechodzić normalnie, zapewniając bardzo potrzebne zwolnienie. Jednakże, inne podejścia mogą być konieczne. Obejmują one stosowanie wlewy i czopki. Podczas cyfrowy disimpaction może wystąpienie jednorazowa, niektóre osoby z przewlekłym zaparcia wymagają w sposób rutynowy.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Można uniknąć cyfrowy disimpaction i krwawienie z odbytu. Podczas gdy niektórzy ludzie żyją z przewlekłymi zaparciami, większość z nas może zapisać się, wykonując kilka prostych zasad. Po pierwsze, upewnij się, że są dobrze uwodnione. Pij dużo wody w ciągu dnia, i unikać zbyt dużo kawy lub sody, która może mieć odwrotny skutek. Następnie jeść pokarmy bogate w błonnik. Są to całe ziarna, świeże owoce i warzywa i zboża bogate w błonnik. Jeśli masz problemy z uzyskaniem wystarczającej ilości błonnika w diecie, istnieje wiele suplementów na rynku, które zachęcają do prawidłowości. Wreszcie, ćwiczenia. Ruch zachęca do przewodu pokarmowego, aby bardziej efektywnie przetworzyć jego zawartość.

Ostrzeżenie

Jeśli zaparcie jest tak poważne, że występują krwawienia z odbytu lub cyfrowego disimpaction regularnie wymagający, może być coś bardziej poważnego niż run-of-the-mill zaparcia. Obejmuje zespół jelita drażliwego, uszkodzenie nerwów jelit, dwukropkiem lub niedrożność jelit, a nawet raka. Nie wolno milczeć o krwawienie z odbytu lub konieczność wykonania cyfrowego disimpaction. Porozmawiaj o tym z lekarzem, raczej wcześniej niż później.

Jak działa Szczelina odbytu Develop?

Szkody dla kanału odbytu

Anal szczeliny są łzy w odbytnicy wykładziny lub kanału odbytu, które powodują ból i krwawienie podczas wypróżnienia. Generalnie, szczeliny odbytu są wynikiem pewnego rodzaju urazu kanału odbytu. Uraz kanału odbytu mogą być wywołane przez wiele czynników, w tym przejściu twarde stolce podczas walki z zaparciami, podrażnienie odbytu wynikające z częstego biegunki wkładania przedmiotów lub cyfr do odbytu stosunku analnego i porodu. Te zdarzenia mogą spowodować rozdarcie lub małe nacięcie, w delikatnej błony śluzowej dolnej odbytnicy. Jeśli to rozrywanie krwawienia mała ilość krwi może być usunięty przy wypróżnianiu. Przyszłe ruchy jelit może powodować ból lub coraz łza się gorzej.

Nadmierne Tension zwieracz

Zwieraczy to dwa pierścienie, które kontrolują mięśni odbytu. Niektórzy eksperci teorie, że nadmierne naprężenie w tych pierścieni może prowadzić do rozwoju szczeliny odbytu. Chociaż zwieracza zewnętrznego jest pod kontrolą świadomości, pierścień wewnętrzny znajduje się pod stałym ciśnieniem przez cały czas. Jeśli spoczynku ciśnienie zwieracza tym staje się zbyt wysoka, mogą spowodować skurcz i przepływ krwi do obszaru może być zahamowane. To może powodować podrażnienie i obrzęk, a czasem może prowadzić do małych łzami w kanale odbytu.

Kolejnym warunkiem do wtórnego

Anal szczeliny może wystąpić wtórny do wielu innych chorób, w tym odbytnicy, rak odbytu i gruźlica. Są one także bardziej powszechne w następstwie zabiegu odbytu i często skutkiem przewlekłego podrażnienia doodbytniczego doświadczanego przez pacjentów z choroba Crohna i inne zapalne choroby jelit.

Każdy stan, który powoduje długotrwałe zmiany w funkcjonowaniu jelit mogą prowadzić do rozwoju szczeliny odbytu i rozdzierania może być cykliczne. Odejście twardych stolców podczas zaparcia, na przykład, może spowodować obniżkę błony śluzowej kanału odbytu. Jeśli zaparcia jest traktowany lub usuwa się, szczelina odbytu zazwyczaj leczyć na własną rękę. Jednakże, jeśli twarde stolce stają się chroniczny problem, podszewka analny może pozostawać podrażniona, a każdy kolejny ruch jelit może potencjalnie spowodować nową łzę lub zapobiegania początkową łzę z ran. Aby zapobiec występowaniu tego cyklu, zaburzeniami medyczny musi być niezwłocznie.