adcov.com

skala kwasowosci jedzenie

Plan diety dla Liczenie węglowodany i Fragmenty białkowe

Węglowodany i białka są makroelementy, które są niezbędne do dostarczania paliwa, a tym samym kalorii, dla ciała funkcji. Ale jak możemy dowiedzieć się, jaka kwota jest za mało lub za dużo? USDA ma zalecanej diety zasiłek z tych składników, które są oparte na ilości spożywanej żywności, a także osoby w wieku i masy ciała. Jednakże, jeśli zdecydujesz się skorzystać z innych zdrowych diet, plany makroskładników Kwota - choć bardzo podobny - różni.

O Węglowodany

Organizm rozbija węglowodany, aby zapewnić włókien, energii i składników odżywczych do organizmu. USDA zaleca 45 do 65 procent naszej żywności być w postaci węglowodanów. Należy również pamiętać, że każdy gram węglowodanów zawiera cztery kalorie. Tak na przykład, dla diety 2000 kalorii, obliczenie gramów węglowodanów będzie 2000 pomnożona przez 45 do 65 procent, a następnie podzielona przez 4. Tak więc, jeśli ma połowę kalorii lub 50 procent pochodzić z węglowodanów, należałoby oblicz 2,000 pomnożona przez 50 procent równa 1000 kalorii, podzielona przez cztery, co będzie wówczas równa 250 gramów węglowodanów. Źródła pełnoziarniste węglowodanów dostarczyć więcej składników odżywczych niż rafinowanych węglowodanów. Na przykład, wybierz żywności, takich jak pieczywo pełnoziarniste i makarony, jęczmień, brązowy ryż, bulgur i owsa jako źródło węglowodanów.

O białek

Amerykański Departament Rolnictwa zaleca, że ​​10 do 35 procent wszystkich kalorii powinno pochodzić z białka. Białko zawiera cztery kalorie na gram. Białko dostarcza niezbędne aminokwasy, aby pomóc budować i regenerować mięśnie w naszym organizmie. Białko to także odpowiedzialne za wytwarzanie hormonów jak i naprawy tkanek. Białka znajdują się w mięsie, drobiu, ryb i roślin strączkowych. Jeśli dodatek kalorii na dzień, jest 1800, na przykład, i chcesz mieć 30 procent kalorii z białka, musisz 1,800 pomnożona przez 30 procent równa 600, podzielona przez 4, co jest 150 gramów białka dziennie.

Używając skali

Jedzenie pomiaru masy jest określony sposób, aby wiedzieć dokładnie, ile grupy żywności jest spożywane, aby poinformował domysły mogą być wykonane, gdy waga nie jest dostępny, na przykład w restauracji lub na imprezie. Może trzeba wykres żywności, aby zobaczyć, ile uncji lub gram makroskładników jest potrzebne w porcji żywności.

Służąc Rozmiary

Liczenie gramów makroelementów jest trudne i nieprzyjemne zadanie do niektórych. Wiele wytyczne żywieniowe zamiast obliczyli określoną ilość Porcja na dzień, aby spełnić zalecane dzienne spożycie. Na przykład, Mayo Clinic zaleca jedzenia 06:57 porcje białka dziennie. Dobrym miejscem na poznanie diety rekomendację dla każdej grupy żywności w różnych diet jest przewodnik żywności piramida Mayo Clinic dla różnych diet (patrz bibliografia).

Inne Rodzaje pomiaru

Ogólną zasadą jest to, że wielkość porcji węglowodanów lub białka jest ilość tego źródła żywności, która pasuje do dłoni. Od dłonie nie są sobie równe, kubki i rozmiary łyżka i cale lub centymetry są używane do dokładnego pomiaru żywności. Na przykład, porcja owsa jest pół szklanki suchej owsa i kubek mleka liczy się jako służbę. 4 uncji schab, według USDA mierzy szerokości 6 cm. Pomiar mięso, ryby i kurczaka z skali jest bardziej dokładne.

Wpływ jedzenia na Triglyceride Level Beans

Triglicerydów cząsteczka magazynowania tłuszczu i cukru. Triglicerydy są mierzone w lipidów (tłuszczów we krwi) panelu razem z cholesterolem. Wysokie poziomy krążących triglicerydów we krwi może prowadzić do chorób serca. Diety na bazie roślin, który zawiera wiele ziaren i roślin strączkowych może obniżyć poziom trójglicerydów.

Fasola jest o niskiej zawartości cukru

Dieta bogata w cukier są znane w celu zwiększenia stężenia triglicerydów. Faktycznie, wysoki poziom triglicerydów często wskazują cukrzycą leczone. Światowa Organizacja Zdrowia zachęca ludzi, aby ograniczyć ich codzienne spożycie cukru do mniej niż 10 procent wszystkich kalorii. Fasola jest o niskiej zawartości cukru i mają niski indeks glikemiczny (GI), który mierzy skalę, ile jedzenie może podnieść poziom cukru we krwi po ich jeść.

Ziarna są niskie w tłuszcze nasycone

Diety o wysokiej zawartości tłuszczu, zwłaszcza te, które są nasycone lub zawierają trans tłuszcz, może prowadzić do wzrostu w obu triglicerydów i cholesterolu. Ziarna są bardzo niskiej zawartości tłuszczu - mniej niż 1 gram na porcję - i nie zawierają tłuszczów nasyconych lub tłuszczów trans.

Ziarna są bogate w błonnik

Pokarmy bogate w błonnik, nie tylko pomoże poziom kontrola trójglicerydów, ale także pomaga obniżyć poziom LDL, czyli "złego", cholesterol. Ziarna zwłaszcza zawierać rozpuszczalny błonnik, który pozwala obniżyć całkowity poziom lipidów przez wiązanie tłuszczów w przewodzie pokarmowym tak, że nie mogą być wchłaniane do krwiobiegu. Ziarna, które zawierają najwięcej błonnika zawierają fasola lima, Pinto fasola, czarna fasola i Great Northern fasoli.

Fasola jest dobrym źródłem białka

Wymiana mięso zwierzęce, które są bogate w cholesterol, o źródeł białka roślinnego, takimi jak fasola, mogą pomóc w regulacji poziomu cholesterolu we krwi. Większość fasola zapewnić co najmniej 20 procent całkowitych kalorii jak białka. Fasola z najwyższą zawartością białka to fasola navy, Pinto fasola, fasola, fasola.

Fasola zawierają omega-3 nienasycone kwasy tłuszczowe

Osoby, które mają trójglicerydów powyżej 250 mg / dl powinna zawierać pokarmy, które są bogate w kwasy omega-3 kwasów tłuszczowych w diecie codziennie. Jedna filiżanka soja, fasola i fasola może dostarczyć od 200 do 1.000 miligramów kwasów omega-3, do 50 procent z National Institutes of Health zalecenia dla dorosłych.

Polecamy Cele na poziom trójglicerydów

American Heart Association zaleca utrzymanie stężenia triglicerydów poniżej 150 mg / dl.

Jak czytać skali potrawy

Sposób odczytać skalę diety zależy wiele od rodzaju skali diety masz. Nie ma znaczącej różnicy pomiędzy ręcznego i cyfrowego diety skalę. Rodzaj funkcji Twój skala oferuje również zależy od modelu. Przed czytania skali diety, trzeba wziąć pod uwagę rodzaj skali masz.

Instrukcje

Wybierając rodzaj diety Skala

1 Rozważmy maksymalne i minimalne kwoty trzeba będzie ważyć na diecie i jakie jednostki miary Twoja waga będzie potrzebować - gram, kilogram uncje, funty? Chcesz, aby Twoje skala obliczyć konwersji dla Ciebie? Zanotuj to.

2 Zadaj sobie pytanie, jak ważna dokładność jest dla Ciebie? Wagi cyfrowe diety są znacznie bardziej dokładne niż ręcznych skali diety.

3 Wybierz cechy, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby. Niektóre Wagi dietetyczne mają zdejmowaną platformę aby sprzątanie wycieki prostsze. Jeśli będziesz miał potrzebę ważenia żywności w pojemnikach trzeba płaską skalę tacy. Funkcja tary diety skali cyfrowej pozwala zresetować odczyt pomiaru na 0, tak aby łatwiej odjąć ciężar pojemnika może być używany do przechowywania żywności. Jeśli przenoszenie jest dla Ciebie ważne, a następnie będziemy chcieli projekt i rozmiar, który zaspokaja tej wygody. Na skali cyfrowej, bateria może być pożądana cecha. Również niektóre Wagi cyfrowe zapewni Ci przybliżony odżywczej zawartości informacji, takich jak kalorii, węglowodanów i liczby włókien. Niektóre z nich posiadają także funkcję przywracania pamięci. Zanotuj żądanych specyfikacji.

4 Zdecyduj się na granicy cenowej. Następnie rozejrzeć się za skali diety, który spełnia wszystkie wymagania.

Czytaj Diet Scale

5 Zapoznaj się z podstawowymi faktami odżywczych żywności masz zamiar ważyć czytając etykietę odżywczą. To daje ogólne pojęcie o ilości dążysz do zanim rzeczywiście ważą swoje jedzenie.

6 Upewnij się, Twoja waga jest czysty przed umieszczeniem na niej jedzenia. Jeśli nie masz skalę sejm z wyjmowanej tacki, można ustanowić jakiś papier woskowy zachować skalę higienicznych lub w celu zapobieżenia wzajemnemu skażeniu żywności.

7 Wyjmij jedzenie, które chcesz zważyć z opakowania. Niektóre produkty mogą muszą być umieszczone w pojemniku w celu ich ważenia. Jeśli jest to przypadek, jeśli masz skali miejsce cyfrową pusty pojemnik na wadze, a następnie naciśnij przycisk TARA (reset), aby powrócić do lektury na 0. Następnie można umieścić surowego pożywienia w pojemniku. Jeśli masz ręczny skalę, umieścić pusty pojemnik na wadze. Zanotuj masy pojemnika przed umieszczeniem żywności w pojemniku, jak trzeba będzie odjąć tę wartość od liczby można otrzymać po złożeniu surowego pożywienia w pojemniku.

8 Czytaj ekran lub wybrać, aby zobaczyć masę jedzenia. Pamiętać o jednostce miary Twój rysunek dotyczy (w gramach, kilogramach lub funtach) uncji.

Wskazówki

  • Jedzenie traci na wadze po jej gotowane więc ważyć jedzenie przed ugotować chyba etykieta odżywcza określa "gotowane" dla wymienionych wartości odżywczych.

Jak zważyć Jedzenie dla Weight Loss

Utrata wagi jest trudne, ale na szczęście istnieje wiele narzędzi, aby pomóc spadek funtów. Prawdopodobnie ważyć się co tydzień, aby monitorować swoje postępy; jednak ważenia jedzenie będzie również pomóc w utracie wagi. Jeśli się wizualną przypuszczenie o wielkości porcji, może być ból swoją dietę poprzez spożywanie zbyt wiele lub zbyt mało kalorii. Inwestowanie w skali żywności daje możliwość, aby zachować rejestr dokładnej liczby uncji i kalorii jesz.

Instrukcje

1 Kup skalę żywności. Możesz kupić wag mechanicznych i cyfrowych w supermarketach, sklepach oraz w Internecie. Chociaż mechaniczne Wagi spożywcze są tanie --- mniej niż 10 dolarów --- to jest dobry pomysł, aby zdecydować się na skali cyfrowej, jeśli możesz. Wagi cyfrowe są łatwiejsze do odczytania i dostarczy Ci z dokładnością co potrzebne do pomiaru żywności do utraty wagi. Zawsze umyć powierzchnię swojej skali z mycia naczyń przed pierwszym użyciem.

2 Czyste pokarmy. Płukania owoców i warzyw, które zamierzają spożywać, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa (USDA), unikać czyszczenia mięsa i drobiu przed gotowaniem. Płukania mięsa może prowadzić do zanieczyszczenia krzyżowego, pozostawiając bakterie w zlewy i liczników. Przyciąć wszystkie widoczny tłuszcz od mięsa, ponieważ jest bogata w niezdrowe tłuszcze nasycone.

3 Zważyć jedzenie. 4 uncje owoców i warzyw są zwykle zalecane Porcja dla zdrowej diety. Zgodnie z Massachusetts Institute of Technology, porcja mięsa jest 3 uncje Przyciąć żywności aż skalę osiągnie serwującą ciężar rezerw. Zważyć mięso i drób, niezwłocznie po ich zakup w sklepie spożywczym i zamrozić porcje nie planujesz jeść w woreczki do zamrażania.

Wskazówki

  • Zawsze zważyć surowej.
  • Umyć powierzchnię swojej skali przed ważeniem inną żywność dokładnie.
  • Nigdy nie gotować wygasły lub zepsute jedzenie, aby uniknąć zatrucia pokarmowego.

Codziennie Jedzenie Porcji Na podstawie 1200 kalorii

Codziennie Jedzenie Porcji Na podstawie 1200 kalorii


1200 kalorii w diecie jest zalecane dla osób z nadwagą. Ozonową spożycie kalorii przez zbyt często jest trudne do utrzymania i niekorzystne dla całej masy i utraty masy. Jeśli zdecydujesz się na ograniczonej kaloryczności diety, najpierw skonsultować się z lekarzem i upewnić się, że kalorii spożywają są bogate w składniki odżywcze i jakość. Dodatkowo przewodnik licznik kalorii, skala jedzenie, a dziennik żywności są korzystne narzędzia podróż odchudzania.

Mayo Clinic Piramida zdrowego Waga

Mayo Clinic zaleca, że ​​jeśli stracisz więcej niż dwa funty tygodniowo na planie 1200 kalorii na dobę, a następnie trzeba dodać więcej kalorii do systemu. Dowiedz się Porcje dla każdej kategorii, przed rozpoczęciem tego programu. Dodatkowo zaleca włączenie co najmniej 30-minutowy program ćwiczeń fizycznych w swojej codziennej rutyny dla uzyskania optymalnych rezultatów. Codzienne porcje dla każdej z kategorii są wymienione: cztery lub więcej porcji warzyw, trzy lub więcej porcji owoców, cztery porcje węglowodanów, trzy porcje białka / nabiał, trzy porcje tłuszczu i do 75 kalorii słodyczy.

Moja Piramida

Dietetyczne wytyczne umieszczone się z USDA została przebudowana w 2010 roku w odpowiedzi na niepokojące tendencje, które nękały otyłości w USA w ostatniej dekadzie. USDA opublikował nowe wytyczne w odpowiedzi na złą dietę i brak aktywności fizycznej Amerykanów, które były związane, jak do głównych przyczyn zachorowalności i umieralności. Według źródła online, My Pyramid, dzienne spożycie różnych grup żywności są: cztery uncje ziarna, jeden i pół szklanki warzyw, jeden puchar owoców, dwie szklanki mleka i trzy uncje mięsa i fasoli. Moja Piramida zaleca również 30 minut aktywności fizycznej w większości dni tygodnia, do czterech łyżeczek dziennie olejów i ograniczenie dodatkowych tłuszczów i cukrów do 170 kalorii dziennie

Zasady i Labs dla sprawności fizycznej

Na podstawie wytycznych Moje piramidy 2010, porcje są podzielone na odpowiednie wielkości kalorii. Czasami czas przygotowania utrudnia zdrowe intencje, więc program pozwala zastąpić jeden niskotłuszczowej mrożone danie na jeden główny posiłek. Jednakże ten wstęp musi być mniejsza niż 300 kalorii i mniej niż sześć gramów tłuszczu. Wytyczne dietetyczne są następujące: sześć 80 porcji kalorii chleb, kasze, ryż i makaron; trzy 25 porcji kalorii z warzyw; dwa 60 porcji kalorii z owoców; dwa 120 porcji kalorii z mleczarni; i jeden 300 kalorii porcji niskotłuszczową mrożonego posiłku.

Stwórz własną

Trzymać się tych samych zasad żywieniowych spożycia warzyw, owoców, białka. Zmodyfikować dietę 1200 kalorii odpowiednio do własnych upodobań kulturowych i ograniczeń dietetycznych. Skala jedzenie i przewodnik kalorii przydatna podczas modyfikowania wytyczne innych diet. Dążyć do równowagi i umiaru, i rzucać w dziennej 30 minut reżim treningowy.

Jak śledzić jedzenie w domu

Jak śledzić jedzenie w domu


Decyzja, aby schudnąć jest często bardzo zastraszające i pochodzi z wielu obowiązków, w tym co do tej siłowni, wystarczającej ilości snu i śledzenia żywności masz w domu. Ponieważ jedzenie w prawo jest tak ważne dla utraty wagi, śledzenie jesz, a także żywności zakupionych do domu, ma kluczowe znaczenie.

Instrukcje

Żywność 1 zakup zgodnych z nowego zdrowego stylu życia rutyny i sortować je na części, jak najszybciej dotrzeć do domu. Wielu ludzi, przyrost masy ciała, ponieważ są one zbyt dużo jedzenia niektórych rodzajów żywności. Rozciąć swoje owoce i warzywa i umieścić je w plastikowych torebkach, które można pobrać na swojej drodze do drzwi. Oddzielne chipsy i słone przekąski do plastikowych worków zaraz, więc nie kusi spożywać całe pole.

2 Badania informacje żywieniowe na każdy z produktów spożywczych, które mają być dostępne w domu. Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub dietetykiem o wszelkich zasobów, które mogą być w stanie podzielić się z wami. Możesz również spojrzeć na opakowaniach wielu produktów spożywczych w celu ustalenia, ile kalorii jest w produkcie. Zachować swoje badania poręczne, dzięki czemu można go używać w przyszłości.

3 Uzyskanie waga kuchenna z lokalnym supermarkecie. Niektóre produkty spożywcze nie zawierają informacje o wartościach odżywczych, takich jak niektóre owoców, warzyw i produktów mięsnych. Inne pokarmy zmierzyć wielkość porcji w gramach lub uncjach, więc to będzie pomocne, aby móc zmierzyć się z porcji jedzenia z kuchni skali w swoim własnym domu.

4 Nagraj swoje dzienne spożycie kalorii o tracker żywności lub pamiętnik. Możesz korzystać z różnych produktów śledzenia żywności w Internecie, a także tworzenia własnej żywności tracker w dokumencie programu Microsoft Excel. Jeśli nie masz komputera osobistego w domu, można również użyć notes i długopis do śledzenia żywności, które jesz, że dzień. Nie zapomnij napisać wszystko w dół, nawet napoje.

5 Zwróć uwagę, kiedy jest czas, aby zaopatrzyć się w więcej z ulubionych zdrowej żywności. Ludzie są często najbardziej skłonny do jedzenia niezdrowej żywności lub stracić ich kalorii, gdy nie mają co jeść w domu. Upewnij się uniknąć pokusy, przytrzymując zaopatrzony na żywności, które jesz najczęściej.

Lista jedzenie z kwaśnym równowagę pH

Lista jedzenie z kwaśnym równowagę pH


Jedzenie może być sklasyfikowane jako neutralne lub alkaliczne, kwaśne. Co klasyfikuje żywność albo jako kwaśny lub zasadowy jest badanie pH moczu. Jedzenie będzie albo zwiększyć kwasowość moczu po trawieniu lub włącz alkaliczne moczu. Ogólnie mięso, zboża i inne produkty białkowe są kwaśne wysokiej gdy owoce i warzywa są pokarmy zasadowe. Oczywiście są to wytyczne, a zdarzają się wyjątki.

Owoce

Podczas gdy większość owoców ma pozytywny bilans alkalicznej w skali pH, kilka owoce są kwaśne. Są to śliwki (również śliwki) i żurawiny. Jednakże, niektóre owoce, które są bardzo kwaśny przed trawieniem, takie jak limonki, cytryny, właściwie zasadowe tworzące się po przemianie. Stephen Cherniske, mgr autor "Tajemnica Kwas / Alkaline Solved" mówi "metabolizm najbardziej wszystkie rodzaje wyników owoców w popiele alkalicznej, z wyjątkiem żurawiny i niektórych odmian śliwek."

Ziarna

Według "Kwas Żywności Alkaline Przewodnik: Szybkie Odniesienia do żywności" wszystkie ziarna są kwaśne pokarmy tworzące. Są to brązowy i biały ryż, makaron, płatki owsiane i chleb pszenny.

Mięso

Jak zboża, mięsa i innych produktów spożywczych na bazie białka są prawie wszystkie kwas formowania. Jednakże pewne mniej, niż inne. Wołowina jest najsilniejszym kwasem tworząc mięsa, a ryby oleiste mogą być alkaliczne formowania. Jaja są mocno kwaśny tworząc żywności na bazie białka.

Nabiał

Prawie wszystkie produkty mleczne są kwas formowania potraw. Jednak Obsługi Mayo Clinic Diet, siódma edycja klasyfikuje masło jak mleko i cały jako neutralnego alkaliczne. Najbardziej kwaśne pokarmy mleczne wydają się być te, które wymagają fermentacji i zawiera aktywne kultury lub bakterie. Są to jogurt z żywych kultur, fermentowane sery, maślankę i śmietanę.

Woda

Miękkie i woda destylowana jest nieco kwaśna. Teoretycznie wodę destylowaną należy przetestować obojętny, ale gdy tlen i dwutlenek węgla miesza się, po otwarciu butelki będzie to test kwasowy w skali pH. W przeciwieństwie do twardej wodzie, która zawiera składniki mineralne, zasadowy formowania.

Jak zważyć jedzenie na diecie

Jak zważyć jedzenie na diecie


Wiele nowoczesnych diety wymagają zważyć porcje jedzenia przed gotowaniem. Na przykład 4-uncji porcji owoców i warzyw są zalecane w wielu planów diety. Dla wielu ludzi, to stanowi problem. Nie można powiedzieć, jak wiele żywności waży tylko patrząc na niego, ani nie można dokładnie odgadnąć ciężar żywności. Jednak z kilku prostych krokach i dostaw można dokładnie i łatwo ważyć jedzenie dla planu diety.

Instrukcje

1 Kup skalę żywności z lokalnego supermarketu lub Department Store. Mechaniczne i cyfrowe Wagi spożywcze są dostępne; Jednakże, podczas gdy Wagi mechaniczne są opłacalne, brakuje im dokładności skali cyfrowej. Dokładność jest niezbędne do skutecznego ważenia żywności dla diety.

2 Umyj skalę żywności z detergentem do naczyń i gąbki przed użyciem. Będziesz ustawienie żywności bezpośrednio na skali, więc konieczne jest, aby ta powierzchnia być myte przed każdym użyciem.

3 Umyj żywności przed jej ważenia; podczas pracy z mięsem, użyć noża i deska do krojenia do wykończenia nadmiar tłuszczu.

4 Umieścić żywność bezpośrednio na skali; przyjrzeć się, jak dużo waży i oszacować, ile trzeba będzie odciąć od niej, aby osiągnąć zalecaną wagę. Nie wyrzucaj wycięte części; te części powinny być przechowywane w woreczki do zamrażania. Wyciąć małe części i ponownie zważyć jedzenie, dopóki nie osiągnął pożądanej wagi. Zważyć wycięć; Może to służyć jako pół posiłek lub może być połączony z innymi segmentami wycięcia w celu utworzenia pełnej porcji.

5 Przechowuj wszystkie porcje jedzenia nie Plan na jedzenie od razu w zamkniętej torbie zamrażarki w zamrażarce, więc nie pójść źle.

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby umyć skali po każdym użyciu; według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, zanieczyszczenie krzyżowe z surowej żywności może powodować poważne choroby.

Diety i PH zasadowe Jedzenie Plany

Zwolennicy diety zasadowe pH żywieniowych i planów twierdzą, że jedzenie dieta bogata w kwaśnych środków spożywczych - w tym mięsa i produktów mlecznych - mogą zakłócać naturalną równowagę ludzkiego ciała i prowadzić do złego stanu zdrowia. Twierdzą oni także, że kwas sprzyja utracie składników odżywczych z organizmu.

PH

pH jest miarą kwasowości lub zasadowości - to jest, w rzeczywistości, ujemny logarytm stężenia jonów wodorowych - w skali od zera do 14. ludzkiej krwi zazwyczaj ma wartość pH pomiędzy 7,35 i 7,45, co nieznacznie alkalicznym lub podstawowe.

Jak to działa?

Wiele doskonale normalnych procesów metabolicznych wytwarzają kwas. Ideą planu diety alkalicznej lub pH jedzenia jest dostarczanie organizmowi alkalicznych w diecie, aby zneutralizować nadmiar kwasu i niższe pH. Jedzenie diety alkalicznej może mieć pewne korzystne efekty, ale nie istnieje naukowych dowodów na poparcie tego.

Alkaliczne Środki spożywcze

Alkaliczne środki spożywcze obejmują szeroką gamę owoców i warzyw. Nasiona, orzechy i ziarna są również alkaliczna, jak są tłuszcze i oleje, wodę, niesłodzone mleko sojowe i herbaty ziołowe.

Czynności życia codziennego Skala dla pacjentów z udarem

Czynności życia codziennego (ADL) skali dla pacjentów po udarze mózgu jest używana do określenia stopnia nadzoru pacjent będzie wymagał po powrocie do domu ze szpitala. Kilka różnych zadań, które pacjent rutynowo wykonywać w domu, są oceniane na podstawie stopnia pomocy pacjent wymaga. Suma punktów jest następnie wykorzystywana do określenia stopnia zależność pacjent ma. Opieka domowa może następnie zostać odpowiednio ustalone.

Karmienie

Określić, jak dobrze pacjent może wyżywić się z ratingiem od zera do dziesięciu. Jeśli pacjent ma rurkę do karmienia lub jeśli musisz go nakarmić, dać zero punktów. Jeśli pacjent może wyżywić siebie i manipulować jego jedzenie na tyle dobrze, aby chleb masłem i cięcia żywności, a następnie dać mu wynik dziesięciu. Różne stopnie zdolności otrzymują ocenę od zera do dziesięciu.

Higiena

Przetestuj zdolność pociągnięć pacjenta do czyszczenia się, ubrać się i korzystać z łazienki. Transfery toalet są oceniane od zera do dziesięciu, w zależności od zdolności pacjenta do wsiadania i wysiadania z toalety lub korzystać z pisuaru. On będzie również oceniane na zdolność do manipulowania jego ubranie i używać papieru toaletowego. Ponadto, pacjent otrzymuje kolejną ocenę kontroli pęcherza w skali od zera do dziesięciu, jest zerem, jeżeli dany pacjent ma cewnik wymaga pieluchy i dziesięć przyznaje się, jeżeli pacjent może kontrolować pęcherz zarówno w dzień jak i w nocy. Podobnie, pacjent jest oceniane na innych codziennych czynności, jak jego zdolność do mycia się, czyszczenia zębów, golenia i grzebień włosy. Możesz również zdobyć pacjenta na jego zdolność do ubierania się i stosowania wszystkich urządzeń wspomagających może trzeba nosić.

Ruchliwość

Sprawdź swoją pacjenta na jego zdolność do uzyskania wokół jego domu i przenieść do łóżka lub wózka inwalidzkiego. Jeśli pacjent może chodzić sam i wejść i wyjść z łóżka bezpiecznie powinien otrzymać wynik 15. Jeżeli pacjent jest na wózku inwalidzkim, ale może poruszać się wokół i wykorzystuje odpowiednie środki bezpieczeństwa z blokadą krzesło otrzymuje wynik 15 również. Jeśli pacjent nie jest w stanie znieść i przenieść do łóżka bez twojej pomocy, a jego wynik jest zero.

Interpretacja

Dodaj do wyników wszystkich tych zadań. Twój skok pacjent może zdobyć od 0 do 115 punktów łącznych. Użyj końcowy wynik pacjenta przewidzieć, czy będzie mógł wrócić do domu. Jeśli dajesz pacjentowi wynik poniżej 40, jest mało prawdopodobne, że będzie mógł wrócić do domu, bo jest bardzo zależny od innych o pomoc. Wynik 40 do 60 jest szary obszar, który zależy od danego pacjenta. Jeśli pacjent osiągnąć ten wynik, ponieważ jego stan poprawia się, że może być kandydatem do domu pomocy. Wynik od 60 do 80 wskazuje, pacjent będzie musiał w pewnym stopniu usług assistance lub społeczności do zarządzania w domu. Jeśli pacjent wyniki powyżej 85, jest bardzo duża szansa, że ​​będzie w stanie samodzielnie funkcjonować w układzie społeczność dziennym. Wynik powyżej 100 wskazuje twój skok pacjent jest gotowy wrócić do domu i żyć bez pomocy osobistej w wykonywaniu swoich czynności dnia codziennego.

Powody, dla Korzystanie ruchomej skali do stężenia cukru we krwi

Powody, dla Korzystanie ruchomej skali do stężenia cukru we krwi


Skala przesuwne stosowane przez lekarzy i pacjentów z cukrzycą insulinozależną jest ważnym narzędziem pomagającym użytkownikom insuliny zyskać kontrolę nad poziomem cukru we krwi. Dieta, ćwiczenia, stres i choroby są kluczowe elementy w zapotrzebowaniu na cukrzycę jest. Jeśli osoba z cukrzycą używa skali ruchomej w tych okolicznościach, że będzie rzadziej cierpią na skutek poważnych wysokich lub niskich cukrów we krwi.

Liczenie Węglowodany

Po zjedzeniu węglowodany są paliwem dla organizmu, ale na cukrzycę, wielu węglowodanów, muszą być zrównoważone z odpowiedniego dawkowania insuliny. Niektóre osoby z ciężarnych, cukrzyca typu I lub typu II użyciu zaprogramowanej dawki długi działającej insuliny i użyć skali przesuwne do równowagi, jak dużo insuliny krótkoterminowego podjąć podczas posiłków, w zależności od ich spożycia węglowodanów. W takich przypadkach skala przesuwnych pozwala na pokrycie posiłek z odpowiednim szybko działającą dawkowania insuliny.

W pogoni za poziom cukru we krwi

Często jest to konieczne dla diabetyków do tyłu wysokiego stężenia cukru we krwi z dawką insuliny. Lekarz i cukrzyca pedagog powinien pouczyć o ile insuliny do podjęcia, gdy stężenie cukru we krwi jest zbyt wysoki. Jest to czasami nazywane "pogoni cukru we krwi". Chociaż ta metoda kontrolowania poziomu glukozy we krwi nie jest najlepszym sposobem na cukrzycę kontrolować jej cukrów w sposób ciągły, czasem jest to konieczne. Skala przesuwne pomogą doprowadzić cukru we krwi do bardziej normalnego poziomu.

Choroba

Dla chorych na cukrzycę, choroba może spowodować spustoszenie w codziennej rutyny insuliny i żywności. Jeśli nie możesz jeść z powodu grypy lub innej choroby, normalne dawki szybko działającej insuliny może być konieczna zmiana. Skala ruchoma jest skutecznym narzędziem w zarządzaniu cukrzycy, gdy jesteś chory, ale nawet jeśli nie czujesz się dobrze, ważne jest, aby śledzić poziom cukru we krwi i dostosować je odpowiednio z insuliną lub diety. Nie należy ignorować podstawowego, lub insulinę długoterminowego bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Wady ruchomej skali

Choć dla wielu diabetyków skala przesuwnych jest sposobem, aby uzyskać całkowitą kontrolę cukru we krwi, skala przesuwnych ma swoje wady, kiedy jest stosowany jako głównej metody kontroli cukru we krwi. Dla chorych na cukrzycę typu II, skala przesuwnych jest najbardziej skuteczne, gdy jest używany ścisła kontrola dziennego określonym planem węglowodany posiłek. Przesuwne mogą powodować wahania wagi w poziomie cukru we krwi, co jest trudne w organizmie w czasie. Aby metoda ruchomej skali pracy dla Ciebie, porozmawiaj z lekarzem o swoich zalet i wad i jak najlepiej, aby zatrzymać się w tych granicach kontrolnych.

Gdy jedzenie jest używany zamiast insuliny

Skala ruchoma powinna zawierać również zrozumienie, co zrobić w przypadku hiperglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi reakcji na insulinę. Cukry niskie krwi stanie, gdy zbyt dużo insuliny podaje się, czy nie wystarczy żywności jest spożywane w korelacji do ilości insuliny podjęte. Jeśli stężenie cukru we krwi spada poniżej normalnego poziomu zdrowego, pić określoną ilość soku, albo jeść węglowodanów, aby podnieść poziom cukru. Należy uważać, aby nie przesadzić z węglowodanów. Lekarz będzie w stanie pomóc w określeniu proporcji węglowodanów do cukru we krwi, a kiedy jeść lub wstrzykiwania insuliny.

Sposoby na zdrowe jedzenie na budżet

Sposoby na zdrowe jedzenie na budżet


Według badania 2005 przeprowadzonego przez Public Library of Science i opublikowane w czasopiśmie "PLoS Medicine", ludzie, którzy korzystają, pić alkohol z umiarem, jeść pięć porcji owoców i warzyw dziennie i nie pali na żywo średnio dodatkowe 14 lat w porównaniu z ludźmi, którzy przyjmują żadnego z tych zachowań. Chociaż niektórzy ludzie mogą postrzegać zdrowe jedzenie jest drogie, zdrowe jedzenie nie musi rozbić bank.

Jedz Whole Foods

Jedzenie całej żywności jest jednym z najprostszych i najbardziej opłacalnych sposobów, aby jeść zdrowo. "Whole Foods" są pokarmy, które są w stanie naturalnym i nie zawiera żadnych konserwantów ani sztucznych składników. Stanie się na zdrowych całej żywności, takich jak owoce, warzywa, orzechy, fasola i produkty pełnoziarniste.

Jedz mniej mięsa

Mięso jest bardzo drogie części tygodnika rachunku spożywczym dla większości ludzi. Odcinanie od ilości mięsa można jeść to dobry sposób, aby jeść zdrowiej w sprawie budżetu. Kup skalę żywności i zważyć mięsa do 3 lub 4 oz. porcje. Wybieraj chude, tańsze kawałki mięsa jak piersi kurczaka, piersi indyka, polędwica i Łata. Wybierz jeden lub dwa dni w tygodniu, aby zjeść obiad bezmięsne.

Sklep Sprzedaży

Idź do więcej niż jednego sklepu w każdym tygodniu i szukać sprzedaży na zdrowej żywności, takich jak owoce, warzywa i ryby. Dodatkowy czas można spędzić w sklepie spożywczym może prowadzić do dodatkowych pieniędzy w kieszeni. Klip kupony i spojrzeć na reklamy w lokalnej gazecie, aby znaleźć najlepszą ofertę na zdrowej żywności w każdym tygodniu.

Kup Organic Foods Selektywnie

Żywności ekologicznej są drogie. Niektóre produkty mają twarde łuski zewnętrznej, które są trudne do pestycydów i innych potencjalnie szkodliwych składników do penetracji. Oznacza to, że nie powinno wydać dodatkowe pieniądze kupując wersje organiczne niektórych pokarmach, takich jak banany, awokado i pomarańczy. Kupić tylko produkty organiczne z "listy Parszywa dwunastka", który Environmental Working Group, organizacja non-profit, której misją jest wykorzystanie informacji publicznej "w celu ochrony zdrowia publicznego i środowiska", stworzonego w celu ostrzeżenia konsumentów o większości pestycydów ładunkiem owoców i warzywa. Lista ta zawiera brzoskwinie, jabłka, papryka, seler, nektarynki, truskawki, wiśnie, gruszki, winogrona, sałata, ziemniaki i szpinak.

Siedzieć w domu

Tworzenie własnych posiłków dziennie może zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. To również daje większą kontrolę nad swoimi wielkości porcji i ilości zdrowej żywności można jeść na zasadzie z dnia na dzień. Wybierz swoją ulubioną potrawę i wyglądają na zdrowe przepis na tej żywności w Internecie. Jest to świetny sposób, aby włączyć swoje ulubione niezdrowe posiłki do zdrowych.

Sklep Lokalnie

Zakupy na miejscu jest nie tylko dobre dla środowiska, a lokalna gospodarka, to także dobre dla zdrowia. Znajdź się najbliższa rynku rolnika, przechodząc na stronę Lokalny zbiorów i kupić świeże owoce, warzywa i mięso od lokalnych rolników, co tydzień. Zapłacisz mniej pieniędzy i dostać świeże jedzenie, które jest prosto z gospodarstwa.

Jedzenie i kompostowanie Odpady Dotacje

Jedzenie i kompostowanie Odpady Dotacje


Kompostowanie odpadów z gospodarstw domowych i jedzenie jest proste i satysfakcjonujące droga zielono. Kompostowania pomaga zmniejszyć ilość odpadów na składowiskach i oferuje naturalne źródło nawozu. Projekty kompostowania może być tak proste, jak złożenie Resztki kuchenne w pojemniku kompostowania i używając kompostu do nawożenia ogrodu lub bardziej złożone, takie jak sponsorowanych przez rząd projektu na dużą skalę, który przekształca odpady komunalne do ziemi kompostowej. Niektóre agencje oferują dotacje żywności i kompostowania odpadów.

Bin Dotacje

Lombard, Illinois, Zakład Robót Publicznych oferuje program stypendialny bin kompost dla mieszkańców wsi. Wszystkie Lombard właściciele domów mogą się ubiegać. Mieszkańcy zakup własnego kompostu bin a następnie złożyć wniosek o dofinansowanie do Departamentu Robót Publicznych Lombard. Do wniosku należy dołączyć paragon i zdjęcie zainstalowanej bin kompostowania. Dział zwraca na zakup do 80 dolarów.

Lombard Zakład Robót Publicznych

255 E. Wilson Avenue

Lombard, IL 60148

630-620-5700

villageoflombard.org

Skoordynowane Dotacje Zapobieganie

Stan Departamentu Waszyngtonu Ekologii oferuje Skoordynowane Zapobieganie dotacje. Projekty funduszy dotacje, które działają w celu zmniejszenia wpływu odpadów stałych na środowisko. Lokalne agencje rządowe w Waszyngtonie mogą ubiegać się w kategorii "Organics", która obejmuje projekty kompostowania odpadów żywności i stoczni. Przykłady udanych wniosków o dotacje obejmują śmieci stoczni programu przekierowania, w którym odbiorca dotacji zakupione kosze kompostowania i sprzedał je po obniżonej cenie dla obywateli. Każdy pojemnik zawiera "how-to" poprowadzi kompostowaniu i udział w dwóch rocznych warsztatów kompostowania.

Stan Waszyngton

Katedra Ekologii

Box 47600

Olympia, Waszyngton 9850

360-407-6223

ecy.wa.gov

Recykling sprzętu Dotacje

Massachusetts Departament programu Urządzenie do recyklingu udzielenia ochrony w zakresie ochrony środowiska oferuje tanie kosze kompostowania do miast i agencji rządowych miasta. Pojemniki mają być sprzedawane do członków społeczności subsydiowanej cenie. Pojemniki mogą być wykorzystywane do kompostowania w gospodarstwach domowych odpadów spożywczych, takich jak skrawki kuchennych i odpadów stoczni, takich jak wycinki z trawy. Dwa rodzaje pojemników są dostępne, Maszyna Ziemia i New Age Kompostownik. Obydwie wersje są wykonane z co najmniej 50 procent z recyklingu tworzywa sztucznego są odporne na gryzonie i użyć tlenowych lub tlen wykorzystując kompostowanie. Według Departamentu Massachusetts stronie ochrony w zakresie ochrony środowiska, pojemniki do kompostowania może przekształcić od 500 do 1000 funtów organicznych odpadów z gospodarstw domowych do gleby każdego roku, co pozwala zaoszczędzić odpadów od wchodzenia w składowiskach i tworzy zdrowe ogród gleby. Od początku programu grantowego w 1993 roku, mieszkańcy gmin uczestniczących cięcie usuwania odpadów średnio o 27 procent.

Massachusetts Wydział Ochrony Środowiska

Jeden Winter Street

Boston, MA 02108

617-292-5500

mass.gov

Jak rozpoznać drewno jedzenie owady latające

Jak rozpoznać drewno jedzenie owady latające

Liczba rodzin owadów mogą wywierać głęboki wpływ na drzewa, krzewy i konstrukcji drewnianych. Drewno jedzenie owadów, często tylko w stadium larwalnym, ale byłoby określić jako pływające organizmów w postaci dorosłych. Wielu ich jaja, lub w obrębie kory, liści, pąków lub pędów, a wyklute larwy następnie spędzić trochę czasu karmienia w drewno przed dojrzewaniem. "Podstawowy najeźdźców" są owady, które zwalczają zdrowych drzew i innych roślin; "wtórne najeźdźców" zwykle rozwijać się w te chore lub martwy.

Instrukcje

• Identyfikacja osy drewno jedzenie o nazwie horntails przez ich zazwyczaj śmiały, uderzający wygląd. Horntails są rodziną głównie nonstinging osy, które składają jaja pod kora upływającym lub po prostu minął drzew. Ponieważ starsze, larwy święto w twardzieli, jedzenie zarówno drewno, jak i skojarzone grzyby często przenoszone przez dorosłych. Horntails zazwyczaj mają duże skrzydła, przydatki żądła, jak używane do "wstrzyknięcie" jaja i silnie kontrastujących kolorów wzorów.

• Szukać nudne drewna ćmy, które są zwykle dość charakterystyczny od innych owadów. Sosna wskazówka ćmy, które istnieją dziesiątki gatunków w Ameryce Północnej, Pokaż pokryte skali, ogromne skrzydła, (które są gdy owad nie jest w locie, powłoce jak peleryna na ciele) i znanych, często pierzastych czułków. Larwy są etapy drewno jedzenie, ze jaja na zewnątrz drzew iglastych i następnie tunelu do liści lub pąki. Niektóre inne drewno nudne ćma gatunki, jak próbniki gałązka topoli i boxelder, cel drzew liściastych.

• Szukać górnolotny kształt i twarde, błyszczące organów kory chrząszcze. Są stosunkowo małe w porównaniu do niektórych innych chrząszczy--często dobrze na cal w długość. Większość z nich ciemnego: świder shothole, na przykład, jest szaro czarny odcień, podczas gdy mniejsze Europejskiej Kornikowate elm pokazuje ciemne ciała z nudne Ryży lub w pobliżu czarne skrzydła.

• Miej oko na ogromnych wielkości, obiektów cylindrycznych i często efektowne zabarwienie longhorned chrząszcz z rodziny. Larwy tunel do drewna o pokarm i schronienie. Whitney Cramshaw odnotowuje w "ogród owady Ameryki Północnej" (2004), niektóre z danego gatunku są wśród najbardziej solidny wszelkich owadów na kontynencie. Rodzaje prionus tilehorned, zwany także gigantyczne root Świdry, może być 2 cale długi i uzbrojony w niezwykle ciężkie, nabijane anteny. Chrząszcze te są dość monotonna w zabarwienie, ale inne, jak malowane hickory świder, są kolorowo wzorzyste, z czarne ciało poszarpane z żółte paski.

• Rozpoznać metalicznej szkodnikom drewna, innej rodziny chrząszczy, przez ich organy rozszerzone, płaskie i błyszczący egzoszkielet. Blisko 700 gatunków Zamieszkuje Amerykę Północną, kierowanie prawie wyłącznie umiera lub martwych drzew.

• Należy pamiętać, że termity, być może najbardziej powszechnie znane drewno jedzenie owadów, może latać w niektórych formach kasty, choć są one najbardziej znane jako bezskrzydłe, podziemne, szczękach na ciężkie żołnierzy i pracowników. Rozrodczego kast większość gatunków termitów wystawiam dwie pary skrzydeł, które są prawie równej długości i proporcjonalnie ogromny.

Migrena Relief Jedzenie

Miliony ludzi doświadczyć rozdzierający migreny co roku. Wiele z tych migreny są spowodowane żywności jemy. Żywność z tanin i tyramines i żywności kwasotwórczych powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych i mogą powodować bóle głowy. Podobnie, alergie pokarmowe są jedną z głównych przyczyn migreny. Podjąć odpowiednie kroki, aby dowiedzieć się, co żywności do jedzenia i unikać dla migreny.

Alergie pokarmowe

Najczęstsze alergie ludzie mają to na gluten, jaja, orzeszki ziemne, ryby, skorupiaki, soję i mleko. Aby uzyskać najbardziej przekonywujących badań na alergie pokarmowe, przejść na dietę jedzenie-eliminacji. Kup dziennik żywności i napisać wszystko, co jeść w danym dniu. Wyjmij wszystkie żywności powyżej miesiąca i napisać, jak się czujesz. Po miesiącu ponownie wprowadzić jeden jedzenie, a następnie przejść do następnego. Nagrać to, co jesz, kiedy jesz i jak się czujesz. Powinieneś być w stanie zobaczyć wzór gdy twój alergenów przywrócić. Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, aby czytać etykiety żywności na wszystko. Będziesz zaskoczony, alergeny, takie jak gluten w nieprawdopodobnych miejscach, takich jak sos sojowy, ketchup, białym pieprzem, a nawet w paście do zębów.

Żywność powodujących migreny

Tyraminą aminokwas związek, który naturalnie występuje przy tyrasine aminokwasów dzieli się w procesie gotowania, albo po żywność była przechowywana w lodówce. Tyramina powoduje, że naczynia krwionośne w mózgu rozszerzają się i wyrusza migrenowy ból głowy u niektórych osób. Żywność z tyraminę są jakieś mięso, które zostało wędzone, wędliny, solone lub marynowane. Wszelkie ser wieku ma tyraminę. Wszystkie nakrętki i napoje alkoholowe zawierają tego aminokwasu. Garbniki to kolejny związek znany produkować migreny. Znaleźć w roślinach, Taniny zapobiec ciała z absorbujących białka. Można je znaleźć w herbat, czekolady, wanilii, malin i wina. Najprościej uniknąć tyraminę i garbniki zawsze jeść świeże produkty i chude mięso.

Żywności do jedzenia

Zaplanuj pięć małych posiłków dziennie, aby utrzymać poziom cukru we krwi od wahań. Wiele osób, które cierpią z powodu migreny mają hipoglikemię. Migreny mogą być zaliczane przez pomijanie posiłków lub jedzenie przetworzonej żywności. Wypełnij swoje posiłki z pełnego ziarna, świeże warzywa i owoce, chudego białka i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Niektóre produkty zostały reklamowany dla korzystających cierpiących na migrenę. Zielone warzywa liściaste są pełne wapnia, który pomaga ci z migreny. Jedz dużo kapusty, brokuły i spinach.Additionally, szpinak ma mnóstwo migreny, korzystające magnezu. Inne pokarmy jeść czosnek i magnez są płatki owsiane. Niski poziom serotoniny stwierdzono wywołać migreny. Jednak serotoniny nie jest coś, że twoje ciało dostaje się od jedzenia, a nasze ciało daje sobie z aminokwasu tryptofanu. Wypełnij diety się z pokarmów, które zawierają tryptofan, jak indyk, kaczka, black-eyed groch, muesli, ryż i kiełków pszenicy. Weź te pokarmy migreny-korzyści i stworzyć wspaniałe posiłki. Książka kucharska "Migrena Bóle głowy i jesz" przez Hartnellem i Tyler jest świetne do poruszania się pomysły. Jedzenie żywności, które zwiększają odporność organizmu i zmniejsza migreny ma dać ci nowe życie. Bądź kreatywny i wymyślić kilka receptur własnych.

Jak kupić skalę łazienka

Jak kupić skalę łazienka


Jeśli jesteś w rynku na zakup skalę łazienka, może być w za dużym zaskoczeniem. Dawno minęły czasy, gdy tylko ofiara była prosta skala z czytania igły i pocieszające marginesem błędu. Czy szukasz do obliczania tkanki tłuszczowej oraz masy ciała lub chcesz elegancki wzór szkła do łazienki, tam skala tam dla Ciebie.

Instrukcje

Dokładność: Key Rozpatrzenie

1 Dowiedz się dokładną masę w skali, która nie tylko daje odczyty w funtach, ale w uncjach, jak również. Jeśli myślisz poważnie o utracie wagi, tego typu skali może być dla Ciebie. Utrata kilku uncji może być wystarczający, aby dopingować Cię do następnego dnia.

2 Sprawdzić automatycznej kalibracji zera. Zasadniczo, to resetuje się z powrotem do prawdziwego zera po zejdź z wagi. Zapobiega to konieczności ręcznego obracania starej tarczy i oszukiwanie z numerami.

3 Wybierz skalę z większym zakresie masy, jeśli masz ciężkie niepożądane. Niektóre nowoczesne wagi łazienkowe zważyć dokładnie do nawet 650 funtów. Bądź pewien, że wybierzesz skala będzie odpowiadał naszym potrzebom wagi.

Inne uwagi

4 Zastanów się, co będzie za pomocą skali na: szybkie sprawdzenie na utrzymanie wagi lub codziennie ważenie do utraty wagi. Pozwól, że określenie rodzaju skali, które można kupić.

5 Należy rozważyć koszty. Wagi wahają się w cenie od 10 dolarów za bez fanaberii modelu do 150 $ za jeden z wszystkie dzwony i gwizdki. Określić kwotę, jaką zamierzasz płacić, i trzymać się go. Wiele modeli high-tech znajduje się w ramach 50 dolarów.

6 Zdecyduj, czy chcesz, tradycyjne, analogowe lub skali cyfrowej. Nadal można znaleźć w staromodny rodzaj dla największej prostoty. Wagi analogowe nie wymagają baterii, podczas gdy wiele cyfrowe Wagi zrobić. Dla tych, które wymagają baterii, wybierz jedną z włącznik / wyłącznik, aby zachować żywotność baterii.

7 Wybierz skalę, który ma funkcję przywracania pamięci, jeśli chcesz porównać poprzednie wagi.

8 Wybierz skalę, która określa stosunek masy ciała do tłuszczu, jeśli jesteś naprawdę poważnie o uzyskanie kształtu. Należy pamiętać, że skale te mogą być bardziej kosztowne niż typowe skale.

9 Sprawdzić czytelny. Skala może być górnej linii, ale jeśli jest nieczytelny, to nie jest skala dla Ciebie. Upewnij się, że można go czytać z wysokości stojącej.

Hvordan man skal håndtere et barns Night Terrors

En natt terror er langt verste deretter en dårlig drøm. Barnet våkner skrikende og risting og muligens ikke gjenkjenne sine egne foreldre. Det kan skje hver kveld og varer fra 5 til 30 minutter. Dette skjer med over 25 prosent av barn i Amerika. Nattskrekk er ikke kureres, men barn etterhvert vokse dem. Jeg har opplevd dette med mine barn, og her er trinn av hva en forelder kan gjøre for å håndtere det mens det skjer.

Instruksjoner

1. Vær tålmodig. Barnet ditt kan synes å være våken, men de er ikke. De fleste barn trenger ikke engang huske redsler neste dag, så det beste for deg er ikke å bli engstelig, redd eller prøve å vekke barnet. Tålmodig holde barnet eller om barnet hopper når du berører ham, stå ved å sørge for at han ikke får vondt.

2 Undersøk barnets søvnvaner. Du kan gjøre dette ved å skrive ned henne sove tidsplan i en notisbok. Hvis hennes søvn tidsplan synes erractic, endre det til noe mer stødig. Legene sier en jevn søvn tidsplan bidrar til å hindre natteskrekk og at de skjer mer i barn som er overtrøtt.

3 Når barnet ditt har hatt hyppige natteskrekk kan du merke en jevn gang at de skjer. Legene foreslår at du bruker din vekkerklokke for å våkne opp før det skjer og deretter vekke barnet. Dette vil veksle søvnsyklus og hindre natteskrekk fra forekommende.

4 Ta barnet til legen eller fortelle legen din under en av dine årlige godt barne sjekker. Noen leger, hvis de mener det er alvorlig nok, vil fore barnets søvn medisinering. Sørg for at du følger og hold deg til legens opplysninger om når og hvordan man skal gi medisiner til barnet ditt.

Hint

  • Noen mennesker min forvirre milde epileptiske anfall med natteskrekk fordi symptomene er svært lignende. Forskjellen er at milde anfall er mye mer kortfattet da natteskrekk, fra 30 sekunder til et par minutter, men er mye mer alvorlig for deres helse.

Hvordan man skal håndtere barn med bipolar sykdom

Som foreldre, vi ønsker bare det beste for våre barn. Vi holder dem i våre armer mens de fortsatt er barn, og drømmen om deres fremtidige prestasjoner i livet. Når diagnosen bipolar sykdom er gitt, kan det virke som om alle de drømmene vil aldri bli realisert. Oppturer og nedturer, ensomhet og konstant følelse av usikkerhet i årene som følger kan være utmattende. Lær hvordan man skal håndtere barn med bipolar sykdom og henge på de drømmene du har for dem.

Instruksjoner

1. Aksepter sine forskjeller. Barn med bipolar sykdom ofte lider hyppige humørsvingninger, ustabilitet, sinne og depresjon. Dette er egenskaper du vil møte mange ganger i løpet av sitt liv. Ved å akseptere de dårlige med det gode, gi deg disse barna en uvurderlig trygghet midt i en foruroligende sykdom.

2 Sett grenser. Ofte vil barn med bipolar sykdom viser tegn på vold eller handle ut. Sett grenser tidlig i diagnostisering med rimelige konsekvenser. Dette vil bidra til å sikre at barnet lider av bipolar sykdom samt kolleger og andre som er i kontakt med dem.

3. Vær tålmodig. Bipolare barn har vanskeligheter med å få venner, fullføre oppgaver og noen ganger bærer på samtaler. Prøv å huske at disse barna håndtere konstant racing tanker, og de kan være irritabel samt ekstremt rastløs. Din tålmodighet under konstant omveltninger som finner sted i hjernen kan hjelpe dem å føle seg trygg og forsikre dem om at du bryr deg.

4 Study. The National Institute of Mental Health og National Allegiance for mental sykdom (NAMI) gi gode ressurser på bipolar lidelse på nasjonalt og lokalt nivå. Det er helt avgjørende for å holde deg på toppen av de nyeste teknikkene for å behandle sykdommen. Kunnskap er makt; utdanne deg selv vil ikke bare hjelpe deg å bedre forstå sykdommen, men vil også hjelpe deg å takle barn som lider av det.

5 Bli med i en støttegruppe. Kontakt din lokale mental helse sykehus eller NAMI kapittelet for å lære hvor foreldre og omsorgspersoner til barn med bipolar sykdom er møtet. Hvis det ikke er en gruppe, starte en. Voksne vil lære av hverandres erfaringer, og fungere som støtte under de mørke tider som følger med denne sykdommen.

6 Hold deg organisert og på en tidsplan. I en verden av spredte tanker, ustabile vennskap, leger avtaler og stadige justeringer medisinering, er rutine en livredder. Det gir en dypere følelse av trygghet og forutsigbarhet. Det kan fungere som et beroligende middel og å opprettholde en følelse av ro for bipolare barn.

Hvordan du skal behandle spedbarn eller småbarn med en farlig høy feber

Har barnet ditt noen gang hatt en svært høy feber, og du ikke har visst hva jeg skal gjøre?
Vennligst les videre her:

Instruksjoner

1 Feber kan ofte være svært farlig for et lite barn. Vanligvis er en "høy feber" betraktet som en kroppstemperatur over 100,5 grader. Normal kroppstemperatur varierer 96,8 til 100,4. Ofte høy feber er kroppens normale reaksjon på en infeksjon, og er ofte forårsaket av forskjellige virus. Imidlertid kan bakterieinfeksjoner være vanskelig å oppdage, og det er viktig å søke legehjelp umiddelbart hvis barnet utvikler følgende symptomer:

Barnet kan oppleve en endring i normal atferd, dvs. apati, fussiness, vil ikke slutte å gråte, eller har ingen interesse i å spise. Hvis barnet ditt ikke er i stand til å holde væsker eller faste stoffer ned og kaster opp, dette er ikke et godt tegn. De står i fare for dehydrering, spesielt når de ikke er i stand til å urinere eller defekt.

Hvis de opplever pustevansker, eller hjertefrekvensen blir uvanlig fort, dette er også et symptom på en farlig høy feber.

Noen barn opplever ofte en slags utslett på hele eller deler av kroppen, eller "flekker", som også er i respons til en feber.

I noen sjeldne tilfeller hvis feberen er veldig høy, kan et barn oppleve det som kalles "en febril anfall" eller kramper; noe som kan være svært farlig.

2 Før søker legehjelp, er det godt å gi et barn et kjølig bad, for å prøve å få ned kroppstemperaturen. Vannet skal være lunkent; ikke kaldt, og de bør svare ved å fortelle deg at det føles godt for dem. Men hvis etter badet sitt temperaturen begynner å stige igjen, er det på tide å søke legehjelp.

Feber så høyt som 102-103 grader bør behandles umiddelbart av en medisinsk faglig. Hvis denne hendelsen i løpet av natten, bør barnet tas til legevakten. På sykehuset, vil en lege vurdere barnet visuelt, og vil ofte utføre ulike tester for å sørge for at de ikke lider av en mer farlig sykdom, som for eksempel hjernehinnebetennelse. De kan ta en urinprøve for å sørge for at de ikke har en infeksjon, eller en strep skjerm, for å være sikker tonsillitt eller strep hals er ikke problemet.

3 Før søker legehjelp, er det godt å gi et barn et kjølig bad, for å prøve å få ned kroppstemperaturen. Vannet skal være lunkent; ikke kaldt, og de bør svare ved å fortelle deg at det føles godt for dem. Men hvis etter badet sitt temperaturen begynner å stige igjen, er det på tide å søke legehjelp.

Feber så høyt som 102-103 grader bør behandles umiddelbart av en medisinsk faglig. Hvis denne hendelsen i løpet av natten, bør barnet tas til legevakten. På sykehuset, vil en lege vurdere barnet visuelt, og vil ofte utføre ulike tester for å sørge for at de ikke lider av en mer farlig sykdom, som for eksempel hjernehinnebetennelse. De kan ta en urinprøve for å sørge for at de ikke har en infeksjon, eller en strep skjerm, for å være sikker tonsillitt eller strep hals er ikke problemet.

4 I tillegg er noen infeksjoner å ikke vises med en gang, og kan være vanskelig å oppdage. Det er viktig å se barnet ditt nøye og gå tilbake til legen eller legevakten om de har symptomer tilbake.

Etter innledende behandling hos lege, er det ikke anbefalt å gi et lite barn aspirin. De bør gis Tylenol eller ibuprofen, inntil feber reduseres helt tilbake til det normale.

Hint

  • Ta en høy feber svært alvorlig, og ikke nøl med å gå til sykehuset.

Hvordan du skal rense en barnehage Room

Med små barn som leker i et rom hele dagen, kan skitt og bakterier spre seg svært raskt. Lover og retningslinjer for barnehagene rengjøring varierer fra stat til stat, så du bør gjøre deg kjent med lover og rette seg etter statens krav. Hvis du vil at barnehagene skal være spic og span for å holde foreldrene glade og barn sunt, følger disse retningslinjene for en skikkelig rengjøring.

Instruksjoner

1 Gjør et blekemiddel løsning for generelle desinfisering og rengjøring med 1/4 kopp unscented blekemiddel til 1 liter vann på skitne flater. Oppløsningen bør gjøres fersk daglig, så den mister sin styrke raskt, og gjenværende oppløsning skal kastes ved slutten av dagen. Sette dette inn i en ren sprayflaske. Pass på at det ikke blandes med andre kjemikalier eller rengjøringsmidler, som noen kan ha en toksisk reaksjon når det blandes med blekemiddel.

2 Rengjør tilsølte områder med såpevann og en klut, og skyll med rent vann fille. Etter smuss og skitt er fjernet, spray dem, og alle tungt håndteres områder, med blekemiddel. Tørk av med en ren, fuktig klut og la dem lufttørke. Områder du bør rengjøre på slutten av hver dag og hele dagen når det er nødvendig, er tabeller og andre overflater, stoler, gummi madrasser, stellebord og gummimatter, barneseng og stellebord rekkverk, trapper rekkverk, leketøy bokser, spille eller lur matter , alle bad overflater, inventar, lys bytte plater, skap håndtak og rundt dørhåndtak.

3 Scrub toalett boller daglig med blekemiddel. Tørk helheten av beholderen, samt i bunnen av skålen, hvor den kobles til gulvet. Skuring vask bassenger daglig. Minst to ganger i uken, tørke ned badet vegger og boder med blekemiddel.

4 Plasser eventuelle bestikk, tallerkener og kopper som ikke er disponibel i en oppvaskmaskin for desinfiserende daglig. Vask noen biteleker eller plastleker som ofte går i munnen daglig med varmt vann og oppvaskmiddel i en vask. Bruk en fille eller skrubbe børste reservert for leker for å fjerne eventuell fast-on rusk. Å desinfisere, senk dem i en blanding av én liter kaldt vann med en spiseskje av blekemiddel i ett minutt. La lekene lufttørke.

5 Rengjør større leker som er skitne med en såpe fille, skyll med en vann-gjennomvåt klut, deretter spray og tørk leker håndteres ofte med blekemiddel og ren fille. Sjeldnere håndteres leker bør tørkes ned minst en gang i uken for å fjerne støv og rusk.

6 Endre barneseng ark, putevar og klut stellebord dekker på en daglig basis dersom barna blir satt i direkte kontakt med dem og vaske dem i vaskemaskin før gjenbruk. Hvis du bruker papir eller klut liners, bør de byttes ut etter hver bruk. Hvis du bruker gummi eller plast liners, bør de tørkes etter hver bruk, og deretter endre klut ark eller dekker minst en gang i uken, eller mer hvis nødvendig. Utstoppede dyr eller klut leker og kostymer bør vaskes i vaskemaskin ukentlig.

7 Tørk eventuelle speil, vinduer som barna kommer i kontakt med på daglig basis. Enhver at barn ikke når eller kommer i kontakt med kan vaskes etter behov.

8 Alle søppelsekker bør fjernes og rene liners bør settes inn i dem hver kveld. Hvis skitten, vask med såpevann og skyll med rent vann fille, og spray og tørk med blekemiddel. Selv om ikke synlig skitten, bør søppel beholdere tas ut, spyles og rengjøres med et blekemiddel løsning en gang i uken.

9 Plukk opp og riste ut små tepper på daglig basis og vakuum tepper daglig. Steam Clean tepper en gang per måned eller på en etter behov. Feie alle etasjer og mopp hver kveld med en Environmental Protection Agency godkjent handels rengjøringsmiddel blandet med vann. En gang i uken, eller etter behov, skrubbe baseboards og bretter der gulvet møter veggen før mopping å hindre en oppbygging av rusk.

10 Vask mopper nattlig og suge i et blekemiddel løsning for 10 minutter. Skyll dem, vri dem ut og henge dem til tørk. Hvilken som helst brukte filler bør samles i en vaskepose på slutten av kvelden og vaskes i vaskemaskin før neste gangs bruk.

Hint

  • Hvis du foretrekker det, kan du bruke en kommersiell rengjøring produkt eller økologiske produkter. Bare sørg for at produktet er godkjent av Environmental Protection Agency for "sykehus grade" bakteriedrepende midler.