adcov.com

saw palmetto skutki uboczne

Co to jest Saw Palmetto stosuje?

Roślin Saw Palmetto jest ziołowy suplement, który jest uprawiany głównie w południowo-wschodnim obszarze Stanów Zjednoczonych. Minęło ponad 50 lat od medyczni badacze odkryli skutków medycznych, że jagody roślin miały na ludzi. Forma kapsułek z ziela jest wykonany z jagód, które są produkowane przez Saw Palmetto. Najczęściej korzystanie z Saw Palmetto jest w celu złagodzenia objawów różnych problemów prostaty u mężczyzn.

Zastosowania

Saw Palmetto jagody są popularne ziołowe traktowanie mężczyzn, którzy doświadczają problemów z prostatą. Jagody Saw Palmetto nie zmniejszyć powiększenie prostaty; pomagają one tylko do łagodzenia wszelkich objawów, które mogą być związane z chorobą. Zioła również przyczynia się do zmniejszenia zapotrzebowania na częste oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy. Jest to powszechne objawy, które jest związane z łagodnym przerostem gruczołu krokowego (BPH). BPH dotyka wielu ludzi, którzy są w wieku powyżej 50. Niektóre inne objawy BPH są trudności w oddawaniu moczu i słaby strumień moczu.

Saw Palmetto może również przyczynić się do zmniejszenia łysienia typu męskiego. Ze względu na podobne efekty, że ma w stosunku do leku Finasteryd, Saw Palmetto również zwolnił wypadaniu włosów dla niektórych. Badania pokazują, że ludzie, którzy cierpią z powodu utraty włosów stanu znanego jako leczenie łysienia również, aby odnieść sukces z wykorzystaniem Saw Palmetto.

Jak to działa?

Składniki aktywne w jagody Saw Palmetto są kwasy tłuszczowe znajdujące się w tłuszczu porcjami jagody. Służą one do spowolnienia rozwoju nowych komórek prostaty oraz w celu ułatwienia stan zapalny, które mogą wystąpić. Mimo, że nie zmniejsza wielkości prostaty, Saw Palmetto skurczy wewnętrznej wyściółki prostaty, który wywiera presję na rurach, które przenoszą mocz. Forma herbata z Saw Palmetto Berry nie może zapewnić te same wyniki. To dlatego, że składniki w owocach nie rozpuszczają się dobrze w wodzie.

Skutki uboczne

Osoby biorące Saw Palmetto może wystąpić pewne skutki uboczne. Niektóre z najczęstszych skutków ubocznych są bóle brzucha, biegunki i zaparcia. Niektóre inne skutki, które mogą wystąpić bóle głowy, zmiany libido (popędu płciowego), skurcze żołądka i nudności. Jeśli osoba doświadcza któregokolwiek z następujących poważnych działań niepożądanych, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Te działania niepożądane obejmują ucisk w klatce piersiowej, ciemne zabarwienie moczu, pokrzywka, trudności w oddychaniu, obrzęk, wysypka oraz zażółcenie skóry.

Jak Take It

Saw Palmetto należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Najlepiej jest wziąć Saw Palmetto z jedzeniem lub mlekiem. W przypadku pominięcia więcej niż jednej dawki, nie ma potrzeby do niepokoju. To może potrwać do 30 dni, aby zobaczyć skutki Saw Palmetto. Przy podejmowaniu jakichkolwiek leków, zobaczyć z lekarzem na temat jakichkolwiek problemów lub pytań.

Bezpieczeństwo

Food and Drug Administration nie zatwierdziła ten ziołowy dodatek jako bezpieczna i skuteczna dla każdego stanu zdrowia. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem Saw Palmetto, najpierw skonsultować się z lekarzem. Nie jest zalecane dla dzieci lub dla kobiet, które mogą być w ciąży lub karmiących piersią. To samo odnosi się do osób, które mogą być uczulone na którykolwiek ze składników Saw Palmetto i tych, którzy mają historię raka piersi.

Fakty na temat Saw Palmetto Berry

Saw Palmetto, znany również jako Serenoa repens, jest ziołowy suplement, który jest uprawiany głównie w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Wentylator jest w kształcie palm, które wynosi około 5:57 metrów wysokości. Około 50 lat temu, medyczne naukowców odkrył wpływ jagód, że te rośliny produkują. Jagody z tej rośliny są używane w kapsułkach z Saw Palmetto, że ludzie spożywają. Jagody Saw Palmetto być korzystne głównie w łagodzeniu objawów problemów z prostatą u mężczyzn.

Korzyści

Istnieją badania wskazujące, że jagody Saw Palmetto są skuteczne u mężczyzn, u których zdiagnozowano różne problemy z prostatą. Saw Palmetto jagody zwalnia tylko objawy związane z powiększeniem gruczołu krokowego; nie zmniejszyć powiększenie. Pomagają one również z wszelkich problemów, które są w moczu związanych z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego (BPH). Saw Palmetto może również przyczynić się do zmniejszenia jakichkolwiek wzór mężczyzn wypadanie włosów; ma podobne działanie leku Proscar, znany również jako finasteryd. Saw Palmetto można kupić w postaci kapsułek, suszone jagody, w postaci płynnej, a jak tabletki.

Jak to działa?

Nie jest jasne, jak Saw Palmetto działa złagodzić moczowych objawy BPH. Te kwasy tłuszczowe, które znajdują się w części tłuszczu z jagód bocznia kłody są składniki czynne. Nie zmniejszyć powiększenie gruczołu krokowego; są jedynie spowalniają rozwój nowych komórek prostaty i zmniejsza stan zapalny. Saw Palmetto Berry herbata nie może zapewnić te same korzyści, ponieważ składniki jagód nie dobrze rozpuszczają się w wodzie.

Skutki uboczne

Jak w przypadku każdego leku, osoby mogą odczuwać skutki uboczne. Ludzie, którzy za pomocą ziół mogą wystąpić zaparcia, biegunka lub bóle brzucha. Niektóre inne efekty mogą być skurcze, zmiany popędu seksualnego, bóle głowy i nudności. Osoby biorące Saw Palmetto powinien natychmiast udać się do lekarza, jeśli którykolwiek z objawów niepożądanych: ciemny mocz, trudności w oddychaniu, pokrzywka, wysypka, obrzęk i ucisk w klatce piersiowej.

Bezpieczeństwo

Ten produkt nie został jeszcze zatwierdzony przez Food and Drug Administration jako skuteczny i bezpieczny dla każdego stanu zdrowia. Osoby, które są zainteresowane podjęciem tego zioła powinny skonsultować się z lekarzem. Zaleca się, aby wszystkie spotkania lekarz i laboratoryjne przechowywane biorąc Saw Palmetto. Ten produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci i kobiet, które mogą być w ciąży lub karmiących piersią. Osoby, które są uczulone na jakiekolwiek Saw Palmetto składniki nie powinny przyjmować tego zioła, nie należy tych, którzy mają historię raka piersi.

Jak Take It

Osób korzystających z Saw Palmetto powinny używać go zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Najlepiej jest brać to zioło z jedzeniem lub mlekiem. To może potrwać do 30 dni dla Saw Palmetto w życie. Jak w przypadku każdego leku, patrz dostawcę opieki zdrowotnej o jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Korzyści zdrowotne wynikające z Saw Palmetto?

Korzyści zdrowotne wynikające z Saw Palmetto?


Saw Palmetto jest także znany jako Serenoa repens, Sernoa serrulata, karłowatej palmy, Palmetto, dłoni Zarośla i kapusty dłoni. Floryda, zwłaszcza na Florydzie, jest największym producentem Saw Palmetto. Niemniej jednak można znaleźć również na wybrzeżu Karoliny Południowej, południowo-wschodniej Gruzji i Southern Mississippi.

Korzyści

Piła Palmetto jest zazwyczaj stosowany do leczenia objawów w moczu, które są związane ze zwiększonym gruczołu krokowego. Stan ten często określa się jako łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Saw Palmetto jest również stosowany w leczeniu przewlekłego bólu miednicy, zaburzenia pęcherza, niskie libido, wypadanie włosów i braku równowagi hormonalnej.

Konsultacja lekarza

Należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem Saw Palmetto, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje jakieś leki, lub jeśli jesteś uczulony na jakieś leki, recepty i suplementów. Kobiety w ciąży i karmiące przed dodaniem Saw Palmetto w diecie należy również skontaktować się z lekarzem. Inne zagrożenia dla zdrowia, które powinny być omówione z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu obejmują wysokie ciśnienie krwi, choroby serca lub choroby naczyń krwionośnych.

Osób przyjmujących warfarynę lub Coumadin nie powinien brać Saw Palmetto, z powodu możliwych interakcji.

Skutki uboczne

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, korzystanie z Saw Palmetto odnotowano mieć pewne skutki uboczne. Są to dolegliwości żołądkowe, nudności, bóle brzucha, problemy z oddychaniem, ucisk w gardle lub klatce piersiowej, ból w klatce piersiowej, wysypka skórna, wysypka, swędzenie obrzęk skóry, zawroty głowy, bóle głowy, suchość w ustach, zmęczenie i przetargowych piersi, a także zmniejszenie pożądanie seksualne.

Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek leków uzupełniających, i jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, przerwać stosowanie natychmiast.

Formularze

Saw Palmetto jest dostępny w wielu sklepach ze zdrową żywnością, a także sklepów spożywczych. W części leku w sklepie spożywczym można znaleźć w ciekłych ekstrakty, tabletki, kapsułki, oraz podawać z herbaty.

Niektóre sklepach ze zdrową żywnością również sprzedaż ziemi owoce, suszone owoce i całe Saw Palmetto jagody.

Best Choice

Standaryzowany wyciąg z Saw Palmetto jest to najlepszy wybór dla suplementacji. Jest tak, ponieważ znormalizowane ekstrakty zawierają 85 do 95 procent sterole i lipidy. Standaryzowane ekstrakty bardzo podobnie regulowane do farmaceutyków. Gwarantuje to użytkownik będzie korzystać z określonych ilości ekstraktu, podczas korzystania z wyciągów nieustandardyzowanych pozostawia użytkownikowi niepewny, ile ekstrakt rzeczywiście być spożywane.

W artykule zatytułowanym "Saw Palmetto na łagodny rozrost stercza (BHP)," na Mendosa.com, dr Andrew Weil, autor "Medycyny Naturalnej", jest cytowany jako sugerujące, że Saw Palmetto należy traktować jako standardową 160 mg ekstraktu dzień dla ludzi, którzy cierpią z powodu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. .

Saw Palmetto Jagody Korzyści dla kobiet

Korzyści z Saw Palmetto dla kobiet są w większości związane z układem rozrodczym. Piła Palmetto, znany również jako Serenoa repens jest jednym z najczęściej stosowanych ziół Alternatywna, aczkolwiek jest ona bardziej akceptowane w Europie niż w Stanach Zjednoczonych. Niewiele było badań naukowych na temat korzyści płynących z używania Saw Palmetto dla kobiet, choć nie ma dowodów, że jest to korzystne dla mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego. Saw Palmetto jest w większości powszechnie stosowane przez kobiety, aby złagodzić bóle miesiączkowe, zwiększają popęd płciowy i promować laktację.

Karmienie piersią

Korzystanie z Saw Palmetto dla kobiet karmiących piersią jest kontrowersyjna. Tradycyjnie, Saw Palmetto zostały wykorzystane do zwiększenia laktacji i pomocy w karmieniu piersią nowych matek, ponieważ stymuluje produkcję prolaktyny u kobiet. Jednak Narodowe Instytuty Zdrowia odradza korzystanie z Saw Palmetto dla kobiet, zarówno w okresie ciąży i karmienia piersią. Niektóre nalewki z Saw Palmetto zawiera alkoholu, dzięki czemu są nieodpowiednie do stosowania podczas karmienia piersią.

Problemy menstruacyjne

Jeden z największych potencjalnych korzyści płynących z Saw Palmetto kobiet polega na łagodzeniu dolegliwości menstruacyjne, takich jak skurcze i bóle głowy. Kobiety, które doświadczają trądzik, które pojawiają się w pobliżu ich cykle miesiączkowe mogą również korzystać Saw Palmetto jagody zmniejszenie wyprysków. Encyklopedia Kobiet Medycyny Naturalnej potwierdza, że ​​salmetto mogą pomóc w piły regulują poziom androgenów, które powodują wybuchy. Istnieje kilka niepotwierdzonych, że Saw Palmetto może pomóc uregulować nieregularne cykle miesiączkowe.

Sex Drive

Jednym z tradycyjnych zastosowań Saw Palmetto dla kobiet jest zwiększenie popędu płciowego i witalności seksualnej. Encyklopedia Kobiet Medycyny Naturalnej klasyfikuje Saw Palmetto jako fitoestrogenów, co oznacza, że ​​wiąże się z komórkami w ten sam sposób, że hormon estrogen ma. Saw Palmetto jagody mogą przyczynić się do poprawy popęd płciowy poprzez regulację hormonów; jeśli jest za dużo estrogenów w organizmie, Saw Palmetto blokuje je, ale jeśli nie ma wystarczającej ilości estrogenów, będzie tworzyć efekty estrogenowe, przynosząc poziom hormonów wraca do normy i promowanie zdrowego popęd płciowy.

Moczowy

Saw Palmetto zostało naukowo udowodnione, aby korzystać dróg moczowych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Artykuł opublikowany w The Guardian donosi, że działanie przeciwzapalne z Saw Palmetto jagód może być jednym z powodów są one skuteczne w zwiększaniu przepływu moczu i łagodzi podrażnienia pęcherza. Saw Palmetto jest zalecany dla kobiet z problemami układu moczowego związane z ich prostaty, ale Saw Palmetto może również korzystać kobiet doświadczających problemów moczowych.

Ostrzeżenie

Ponieważ Saw Palmetto jagody mają łagodne działanie estrogenów, Narodowe Instytuty Zdrowia wskazuje, że mogą one zakłócać działanie pigułek antykoncepcyjnych lub hormonalnej terapii. NIH wymienia także niewielkie skutki uboczne powodowane przez Saw Palmetto oraz nieświeży oddech, biegunka, zawroty głowy, ból głowy lub nudności. Nie należy przyjmować Saw Palmetto, jeśli masz zaburzenia krzepliwości krwi, choroby serca, choroby wątroby lub astmę. Saw Palmetto jest uważany za alternatywny środek i jego korzyści i skutki nie zostały dokładnie zbadane.

Skutki uboczne Kora wierzby białej

Wierzba bark zostały wykorzystane przez tysiące lat przez zielarzom z różnych schorzeń. Wierzba biała to drzewo liściaste, pochodzi z Europy, Azji i części Ameryki Północnej. Kora zawiera salicynę, który jest podobny do aspiryna (kwas acetylosalicylowy). To jest powszechnie dostępny w sklepach ze zdrową żywnością i online jako wyciąg lub w postaci kapsułek.

Historia

Od czasów Hipokratesa (ponad 2400 lat temu), u pacjentów w Chinach i Europie zostały spożywanie kory wierzby białej i picia kory wierzby białej herbaty łagodzi bóle. Pierwszego wieku grecki lekarz Dioscorides przygotowany Kora wierzby białej środków. Był również używany leczniczą przez rdzennych Amerykanów.

Lecznictwie

Zielarze używać kory wierzby białej, aby zmniejszyć ból i zapalenie stawów, pleców zespoły, ból głowy, zapalenie ścięgien i zapalenia kaletki. Może to być również skuteczne w zmniejszaniu skurcze menstruacyjne i gorączkę. Kora wierzby białej nie został zatwierdzony przez US Food and Drug Administration.

Skutki uboczne

Mimo, że przez zielarzy za bezpieczniejsze niż aspiryna, US Food and Drug Administration wskazują, że kory wierzby białej powinien mieć takie same skutki uboczne obszerne jak aspiryna. Są to podrażnienie żołądka, wrzody, bóle głowy, udar mózgu, zawroty głowy, szum w uszach, splątanie, zaburzenia wzroku, senność, pocenie się, nudności, wymioty, hiperwentylacji i zaburzenia centralnego układu nerwowego, szczególnie w dużych dawkach. Może również wystąpić reakcje alergiczne, takie jak świąd lub skurcz oskrzeli i obrzęk. Wszelkie skutki uboczne powinny być natychmiast zgłaszane do lekarza.

Ludzie, którzy nie powinni przyjmować Kora wierzby białej

Dzieci z grypą lub ospę wietrzną nie należy podawać kory wierzby białej ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a, które mogą spowodować poważne szkody w wątrobie. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować kory wierzby białej. Pacjenci ze znanych alergii na aspirynę nie powinny kory wierzby białej. Pacjenci przyjmujący leki na ciśnienie krwi hipertrójglicerydemia lub nieprawidłowości należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem kory wierzby białej.

Interakcje leku i Suplement

Kora wierzby białej może wchodzić w interakcje z wieloma lekami. Unikaj kory wierzby białej z acetazolamidu, salicylany, inhibitorów anhydrazy węglanowej, leków przeciwzakrzepowych (warfaryna i heparyna), leki przeciwpłytkowe (klopidogrel), niesteroidowe leki przeciwzapalne (ibuprofen, naproksen), sulfinpyrazonu, beta-blokery, diuretyki, fenytoina (Dilantin), probenecyd, spironolakton, pochodne sulfonylomocznika lub kwas walproinowy. Kory wierzby białej również nie powinien być stosowany w połączeniu z kilku ziół i suplementów, w tym czarny Cohosh, Saw Palmetto, Ginkgo biloba, czosnek, żywicy Guaiacum, sarsaparilla, topoli kory lub ziół i suplementów zawierających garbniki.

Badania naukowe

W Niemczech w 2001 roku, 2-tygodni, z podwójnie ślepą próbą, randomizacją w celu oceny skuteczności Wyciąg z kory wierzby białej jest w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Z badań wynika, że ​​"ekstrakt kory wierzby wykazało umiarkowane działanie przeciwbólowe w chorobie zwyrodnieniowej stawów i wydawało się być dobrze tolerowane." (Patrz Zasoby).

Inne nazwy

Istnieje wiele innych nazw dla białej kory wierzby, jak Salix Alba, wiklina, pękają wierzby wierzby i europejskiej.

Jak korzystać z Saw Palmetto leczyć powiększenie gruczołu krokowego Gruczoły

Jak korzystać z Saw Palmetto leczyć powiększenie gruczołu krokowego Gruczoły


Saw Palmetto jest uważane za skuteczne leczenie uzupełniające dla powiększonych gruczołów prostaty. Ten karzeł dłoni, pochodzi z południowego wybrzeża Atlantyku w Stanach Zjednoczonych, uważa się, że wpływa na hormony, które powodują powiększenie gruczołów prostaty.

Instrukcje

Zrozumieć, jak Saw Palmetto Treats powiększenie gruczołu krokowego Gruczoły

1 Użyj Saw Palmetto w nadziei na uniknięcie operacji, które często musi odblokować cewki moczowej. Pacjenci cierpiący na powiększonych gruczołów prostaty często rozwijają zaburzenia dróg moczowych z powodu blokady.

2 Traktuj rozszerzającej, że testosteron ma wpływ na prostatę z Saw Palmetto. Uważa się, że ekstrakt hamuje oddziaływanie testosteronu jest z gruczołu krokowego, co blokuje jej rozszerzenia.

3 Spodziewaj ulepszony przepływ moczu i zmniejszenie częstotliwości, z jaką należy mocz podczas korzystania z Saw Palmetto. Biorąc Saw Palmetto leczyć powiększone gruczoły prostaty jest również mogą łagodzić uczucie oddawania moczu pilności.

Bezpieczne korzystanie Saw Palmetto

4 Upewnij się, że masz właściwą diagnozę stanu. Powiększone gruczoły prostaty, znany również jako łagodnego rozrostu gruczołu krokowego lub BPH, muszą być zdiagnozowane przez zwykłego lekarza.

5 Miej realistyczne oczekiwania. Podczas gdy wielu mężczyzn cierpiących na BPH zgłaszali pozytywne efekty po użyciu Saw Palmetto w leczeniu ich warunki, jury naukowa jest jeszcze obecnie. Stosunkowo niewiele badań przeprowadzono w odniesieniu do rzeczywistych skutków widział Palmetto jest na organizm.

6. Uważaj na skutki uboczne. Chociaż większość pacjentów zgłasza żadnych skutków ubocznych w ogóle, ludzie, którzy go przyjmują skarżą się dolegliwości żołądkowe, nudności i wymioty, zaparcia lub biegunki, zaburzenia erekcji i powiększonych piersi.

7. Należy pamiętać, że podczas gdy nie ma dowodów na powiązanie Saw Palmetto z poważnych skutków ubocznych, nie było przypadków, które wydają się korelować jego wykorzystania z różnymi nieprzyjemnymi warunkami. Są to bezsenność, zapalenie wątroby lub trzustki, problemy z oddychaniem, depresja, nieregularne bicie serca, podwyższone ciśnienie krwi i ból w klatce piersiowej.

8 przerwać przyjmowanie Saw Palmetto na raz, jeśli wystąpi którykolwiek z poważnych skutków ubocznych. Zgłaszać wszelkie skutki uboczne z lekarzem, jeśli te nie ustępują w ciągu kilku dni od rozpoczęcia leczenia Palmetto swój piły.

Wskazówki:

  • Nie należy Saw Palmetto jeśli w trakcie leczenia z jakiegokolwiek innego schorzenia, które dotyka naturalną równowagę hormonalną organizmu. Może to kolidować z innymi metodami leczenia i hamowania lub zniweczyć ich skuteczności.

Skutki uboczne Procerin

Skutki uboczne Procerin


Dla mężczyzn zmagających się z utratą włosów, pielenie na dostępnych zabiegów może być trudne. Jest tak wiele produktów do wyboru, a każdy producent twierdzi, że jego produkty są najlepsze. Procerin jest jednym z tych produktów, a nauka jego potencjalne skutki uboczne mogą pomóc Ci podjąć decyzję, czy jest to dla Ciebie.

Identyfikacja

Procerin to suplement, który został zaprojektowany, aby zatrzymać wypadanie włosów u mężczyzn. Ponieważ jest to suplement, jest on dostępny bez recepty, zarówno jako aktualne rozwiązania i tabletki. Według producentów, produkty do włosów-loss Procerin'u są wykonane z wszystkich naturalnych składników. Tabletki zawierają kombinację ziół, witamin i minerałów, w tym owoców Saw Palmetto i pokrzywy, witamina B-6 i magnezu, a mąka z pestek dyni i siarczan cynku. Aktualna formuła zawiera takie składniki jak olej z awokado, kwas gamma-linolenowy i kwas azelainowy. Zawiera również wyciąg z pestek winogron, Saw Palmetto i pokrzywy.

Funkcja

Procerin skierowany hormon zwany DHT. Hormon ten jest produktem ubocznym testosteronu podstawowej męski hormon płciowy. Według producentów Procerin'u, testosteronu zmienia się DHT i powoduje utratę włosów na głowie. Składniki Procerin'u mają zablokować tę zmianę i utrudniają utratę włosów.

Płeć

Choć niektóre produkty są zaprojektowane, aby pomóc obu płci, Procerin jest przeznaczony tylko dla mężczyzn. To dlatego, że kobiety nie mają problemu spowodowanego przez transformację testosteronu jest do DHT. Jednak stwierdzić, że producent witamin, minerałów i wzór zio tabletek może być korzystne dla zdrowia danej kobiety.

Skutki uboczne

Według producentów Procerin, produkt ten nie powoduje poważne skutki uboczne, a nawet drobne efekty są doświadczeni tylko kilku mężczyzn. Niewielka liczba ludzi ma rozstrój żołądka podczas stosowania tabletek, ale twórcy twierdzą, że biorąc tabletki z jedzeniem może pozbyć się tego objawu. Producenci Procerin'u twierdzą, że produkt nie powoduje seksualne skutki uboczne.

Aprobata FDA

Procerin nie jest zatwierdzona przez FDA. FDA nie ma procesu akceptacji dla tego typu produktu, które mogą być klasyfikowane jako dodatek. Zamiast tego, agencja zwykle angażuje się z suplementów, gdy podejrzewa, lub otrzymuje raporty, które są przyczyną problemów zdrowotnych.

Wiek

Procerin jest przede wszystkim na celu pomóc ludziom w wieku od 18 do 35, z włosami, który jest nadal w fazie wzrostu. Może to być również użyteczne dla starszych ludzi, którzy są jeszcze w fazie wzrostu. Dla tych, którzy są obecnie w fazie wzrostu, twierdzą producenci Procerin'u że produkt pomoże zatrzymać wypadanie włosów, ale nie stymulują wzrost nowych.

Jak korzystać z Saw Palmetto w leczeniu zapalenia oskrzeli

Jak korzystać z Saw Palmetto w leczeniu zapalenia oskrzeli


Więcej osób poszukujących naturalnych środków jako alternatywy na skutki uboczne-laden leczenia farmakologicznego, Saw Palmetto pojawiła się jako wszechstronny, skuteczny uzdrowiciel. Zapalenie oskrzeli jest jednym z wielu warunków można użyć Saw Palmetto na, jak to może mieć korzystny wpływ na niektórych przejściach oddychania organizmu.

Instrukcje

1 Spotkanie z medycyny alternatywnej władzy i omówić potencjalne korzyści płynące z korzystania Saw Palmetto w leczeniu zapalenia oskrzeli. Ma właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc w leczeniu podrażnionej oskrzelików, które powodują zapalenie oskrzeli.

2 Zastanów Saw Palmetto w leczeniu przyczyn zapalenia oskrzeli, ale niekoniecznie objawy. Nie należy oczekiwać, że w celu zapewnienia natychmiastowej, krótkotrwałą ulgę od kaszlu i świszczącego oddechu. Zamiast wziąć over-the-counter lub leki na receptę kaszel celu złagodzenia objawów.

3. Naucz się czytać uważnie etykiety. Trzeba wziąć między 160 mg. i 320 mg. znormalizowanych Saw Palmetto Berry wyodrębnić każdy dzień, aby uzyskać wystarczająco dużo aktywnych składników tej rośliny. Niektóre kapsuły zapewni pełną dawkę, w jednej tabletce, podczas gdy inne mogą mieć mniejsze proporcje składników czynnych.

4 Użyj Saw Palmetto według wskazówek udzielonych przez lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej. Choć Piła korzystanie Palmetto jest uważane za bezpieczne, a użytkownicy często doświadczają żadnych skutków ubocznych, niektóre osoby skarżą się na łagodnych podrażnień żołądka, zaburzeń ruchu jelit i nieświeży oddech.

5 Zatrzymaj natychmiast biorąc Saw Palmetto jeśli wystąpią nieregularne bicie serca, wysokie ciśnienie krwi, wątroby i zapalenia trzustki lub obfite krwawienie podczas skaleczyć. Choć nie jest jasne, czy Saw Palmetto może nigdy powodować te warunki, anegdotyczne dowody sugerują, że może istnieć związek.

Wskazówki:

  • Przypadków przewlekłego zapalenia oskrzeli powinny być leczone przez lekarza. Należy rozważyć użycie Saw Palmetto tylko uzupełnienie zabiegów, które zostały naukowo udowodnione, aby były skuteczne.

Dlaczego warto Kobiety nie brać Saw Palmetto?

Dlaczego warto Kobiety nie brać Saw Palmetto?


Saw Palmetto jest herb składa się z kwasów tłuszczowych, a pochodzą z jagód palmy Ameryki Północnej podobny. Jest stosowany do hamowania hormonu DHT, który jest wytwarzany przez testosteron. Najczęstszym zastosowaniem Saw Palmetto jest w leczeniu powiększonej prostaty u mężczyzn. Zioło to jest również sprzedawany jako afrodyzjak, do leczenia narządów układu rozrodczego i problemy, i do budowy masy mięśniowej. Pomimo zawierające pewne właściwości medyczne, Saw Palmetto może mieć niebezpieczne skutki uboczne i interakcje z innymi lekami, jeśli nie są używane pod nadzorem medycznym.

Studia

Niektóre badania sugerują, jak stwierdził InteliHealth, że zioło "może poprawić objawy łagodnego przerostu gruczołu krokowego, takie jak przepływ moczu i pieczenie przy oddawaniu moczu." Więcej badań zbadali zioło w związku z zmniejszenie utraty włosów przed starzeniem i hormony, i dróg moczowych. Ze względu na ograniczoną ilość badań i pytań dotyczących procedur stosowanych podczas takich badań, informacja ta nie jest uważany za rozstrzygający.

Sugerowane zastosowania

Korzystanie z Saw Palmetto w leczeniu problemów medycznych nie było powszechne w całej Europie, ale dopiero niedawno zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych, gdzie herb tylko dłonie niosące rośnie.

Proponowane zastosowania dla ziela obejmują, ale nie są ograniczone do traktowania rozszerzonej prostaty, impotencji, zaburzeń układu moczowego, utrata włosów, utrata mięśni, utrzymujących kaszlu i problemy z trawieniem.

Niebezpieczeństwa

Wiele osób błędnie zakłada, że ​​wszystkie zioła są bezpieczne, ponieważ są one naturalne, ale to jest fałszywe. Zioła nie są tak ściśle regulowane przez Food and Drug Administration, jak farmaceutyków. Roszczenia nie muszą być uzasadnione, a ryzyko dla zdrowia nie zawsze są oznakowane.

Istnieje potencjalne zagrożenie dla osób z alergią na Saw Palmetto. W niektórych osób, które biorą zioła, mogą wystąpić problemy z oddychaniem, a także bóle głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty i innych ciężkich objawów. Jeśli którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast przerwać stosowanie ziół i zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Interakcje

Ponieważ Saw Palmetto wpływ hormonów, każdy lek stosowany w celu zmniejszenia lub zwiększenia hormonów może powodować negatywne reakcje. Kobiety, które są na pigułki antykoncepcyjne lub plastry powinny powstrzymać się od korzystania z ziół. Saw Palmetto również ogranicza naturalną zdolność krwi do krzepnięcia i nie powinien być stosowany z lekami, które powodują zwiększone ryzyko krwawienia, takie jak aspiryna, Coumadin, Plavix, Motrin i innych.

Piła Palmetto Uważa się, że właściwości przeciwzapalne i antybiotyki i może kolidować z innymi lekami przeciwzapalnymi i antybiotyk. Ciśnienie krwi Lek należy również unikać w połączeniu z ziół.

Rozważania

Saw Palmetto jest stosowany od wielu lat w leczeniu różnych schorzeń; jednak kobiety powinny rozważyć oczekiwane korzyści z zagrożeń dla zdrowia związanych z tego zioła. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu ziołowy skonsultować się z lekarzem.

Skutki uboczne Ekstrakt z liści miłorzębu

Skutki uboczne Ekstrakt z liści miłorzębu


Ekstrakt z liści miłorzębu jest popularny suplement ziołowy stosowany w różnych warunkach. Niektóre badania kliniczne wskazują, że przy użyciu tego suplementy ziołowe dla pewnych warunków, takich jak nogi dolegliwości chromania przestankowego może być korzystne. Biorąc ginkgo biloba Większość ludzi nie mogą doświadczyć żadnych poważnych skutków ubocznych. Inni jednak mogą ponieść poważne problemy.

Korzyści / Zastosowania

Ten ziołowy suplement, wyciąg z liści drzewa miłorzębu, jest reklamowany jako posiadające wiele korzyści dla zdrowia. Może to być korzystne w leczeniu problemów z pamięcią, depresja, szum w uszach, zaburzenia seksualne, zaburzenia równowagi, wzroku i zaburzenia krążenia. Zgodnie z National Library of Medicine, a z National Institute of Health, istnieją pewne dowody kliniczne, które sugerują, że Ginkgo biloba może być użyteczny w leczeniu stanów takich jak chromanie przestankowe, otępienie związane z chorobą Alzheimera i zaburzeń czynności mózgu. Jednak dalsze badania kliniczne są niezbędne do sprawdzania wyników.

Częste działania niepożądane

U większości ludzi, Ginkgo biloba może spowodować żadnych negatywnych skutków. Efekty uboczne to bóle głowy, zawroty głowy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, nudności i biegunkę. Inni ludzie mogą mieć reakcje alergiczne na ten dodatek, z takimi objawami jak wysypka, świąd, obrzęk jamy ustnej i problemy z oddychaniem. Lekarska może być konieczna w przypadku ciężkich reakcji alergicznych.

Efekt rozrzedzenie krwi

Ponieważ to ziołowy suplement ma właściwości rozrzedzające krew, może to spowodować pewne potencjalnie negatywnych skutków ubocznych w przypadku korzystania z leki przeciwzakrzepowe, kwas acetylosalicylowy lub ibuprofen. Dwa poważne działania niepożądane związane z ginkgo są krwotoki mózgowe i spontaniczne Hyphema. Chociaż doniesienia o spontanicznej Hyphema (krwawienie z przedniej komory oka) są rzadkie, ludzie, którzy biorą leki przeciwzakrzepowe, takie jak heparyna lub warfaryną powinni unikać ekstrakt ginkgo.

Interakcje

Ekstrakt z liści Gingko biloba może zwiększyć lub zmniejszyć skuteczność niektórych leków stosowanych w leczeniu chorób, które obejmują depresję, nadciśnienie, cukrzycę, hipoglikemię i drgawki. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, biorąc leki przeciwdepresyjne, znane jako selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) w połączeniu z Ginkgo może powodować ciężki stan zwany zespół serotoninowy, który produkuje takie objawy jak częstoskurcz oraz podwyższoną temperaturę ciała.
Ekstrakt z Ginkgo biloba mogą mieć również wpływ na sposób, w którym enzymy wątrobowe metabolizowania innych leków.
Istnieją również zgłaszane przypadki krwawienia spowodowane użyciem innych ziołowych i suplementów diety, takich jak czosnek i Saw Palmetto oraz ekstraktu Ginkgo liści.

Ostrzeżenie

Kobiety w ciąży lub karmiące nie powinny stosować ten ziołowy produkt. Pacjenci, którzy mogą być zakwalifikowani do operacji nie powinien używać tego dodatku przez co najmniej 36 godzin przed zabiegiem. Podobnie, nie należy dać wyciąg z liści Ginkgo biloba dzieciom. Przed podjęciem jakichkolwiek over-the-counter produkt, ziołowych suplementów diety lub nowego leku, należy porozmawiać z lekarzem.

Jak przyjmować suplementy Saw Palmetto

Piła (Serenoa repens) Palmetto stosowano w leczeniu przerostu gruczołu krokowego, zwany także łagodny przerost gruczołu krokowego (BPH). Były mniejsze badania przeprowadzone na Saw Palmetto i BPH i Narodowych Centrów Medycyny Alternatywnej Uzupełniające (NCCAM) stwierdza, że ​​"nie jest wystarczająco naukowe dowody" na poparcie stosowania Saw Palmetto w leczeniu BPH. Zastosowania historyczne zobaczył Majów używając go jako środek wzmacniający i Seminoles używając go jako antiseptic.Studies nie wykazały zmniejszenie powiększonego gruczołu krokowego z konsumpcją Saw Palmetto.

Instrukcje

1 Kup Saw Palmetto ze sklepu zdrowia lub zakupić w Internecie.

2 Wybierz zobaczył wyciąg Palmetto Berry albo 320 mg na 85% lub 95% mocy lub w jednym z 640 mg na 45% mocy. Siłę działania odnosi się do procentu kwasów tłuszczowych obecnych w ekstrakcie.

3 Weź 1 do 2 kapsułek 320 mg lub tylko jeden z 640 mg. Nie należy przekraczać tej dawki.

4 Uwaga żadnych skutków ubocznych. Jeśli masz krew w stolcu lub moczu, zaprzestać używania i zobaczyć się z lekarzem od razu do oceny.

Wskazówki:

  • Jeśli masz jakiekolwiek zaburzenia wątroby lub przewlekłe choroby przed podjęciem Saw Palmetto skonsultować się z lekarzem.
  • Zgodnie z NIH podano efekty uboczne obejmują rozstrój żołądka, tkliwość piersi i zmniejszone libido.
  • Brak efektów ubocznych odnotowano w badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco-w 2008 roku, 225 mężczyzn z umiarkowanym lub ciężkim BPH otrzymał 160 mg ekstraktu z Saw Palmetto dwa razy dziennie lub placebo. W badaniu nie stwierdzić, że Saw Palmetto redukuje objawy BPH lub zmniejsza powiększenie gruczołu krokowego.

Jak korzystać z Saw Palmetto leczyć Brak równowagi hormonu

Jak korzystać z Saw Palmetto leczyć Brak równowagi hormonu


Pochodzi z Ameryki Północnej, Saw Palmetto jest rośliną palmowy, który był używany przez tysiące lat, aby uspokoić i leczenia różnych dolegliwości medycznych. Najnowsze dane wskazują, że ma znaczący wpływ na naturalną produkcję hormonów organizmu, specjaliści medycyny i alternatywne często zachęcić pacjentów do wykorzystania go jako naturalną alternatywę do leczenia zaburzenia równowagi hormonalnej.

Instrukcje

1 Podejście lekarza lub medycyny alternatywnej eksperta o wyjaśnienie, jak Saw Palmetto może być stosowany w leczeniu zaburzeń równowagi hormonalnej. Zasadniczo, Saw Palmetto uważa się wpływać na produkcję w organizmie zarówno testosteronu i estrogenów. Jeśli masz nieprawidłowe proporcje obu hormonów, Saw Palmetto może zrównoważyć dwa.

2 Pobierz do lekarza, aby przeprowadzić testy, aby określić poziom swoich nierównowagi hormonalnej. To będzie z kolei ustalić, co dzienna dawka Saw Palmetto powinno być. Dzienne dawki zwykle mieszczą się między 160 mg. i 320 mg.

3. Poproś o pomoc urzędnika sklepu, jeśli nie jesteś pewien, jak czytać etykiety różnych marek Saw Palmetto, które są dostępne na rynku. Ilość aktywnych składników różni się od marki do marki.

4 Użyj Saw Palmetto codziennie, zgodnie z zaleceniami lekarza lub alternatywnego ekspert zdrowia, w leczeniu zaburzeń równowagi hormonalnej. Pamiętaj wspólne skutki uboczne związane z Saw Palmetto, takie jak dyskomfort żołądka, zaburzeń ruchu jelit, nudności i cuchnący oddech. Wielu użytkowników nie wystąpi którykolwiek z tych objawów. Wszelkie efekty uboczne zwykle ustępują w ciągu kilku dni.

5 Czy poziom hormonów monitorowane przez lekarza po rozpocząć swoją piły schemat leczenia Palmetto. Kontynuować lub zaprzestać używania zgodnie z zaleceniami lekarza. Należy zwrócić uwagę na niezwykle rzadkie, ale potencjalnie poważne skutki uboczne, które mogą być związane z zobaczył wykorzystanie Palmetto. Są to nieprawidłowości serca, zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i ból w klatce piersiowej.

Wskazówki:

  • Nie oczekuj, że Saw Palmetto sama rozwiązać swoje nierównowagi hormonalnej. Rozważ używanie go w połączeniu z naukowo sprawdzonych zabiegów leków, zgodnie z zaleceniami lekarza.
  • Efekty Saw Palmetto dotyczące hormony mogą być nieprzewidywalne. Na przykład, niektórzy użytkownicy zgłaszają skutki afrodyzjaku, a tylko tyle, skarżą się, że roślina powoduje zaburzenia erekcji. Każdy reaguje na Saw Palmetto inaczej, więc obserwować jego wpływ na twoje ciało z bliska.

Co to jest Saw Palmetto Extract?

Co to jest Saw Palmetto Extract?


Ekstrakt Saw Palmetto jest ziołowy wyciąg pochodzi z owoców rośliny jak palmy, która rośnie obficie w regionie południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Saw Palmetto jagody były używane przez rdzennych kultur amerykańskich od wieków jako lek, ale są one dopiero niedawno został uznany za skuteczny w leczeniu niektórych chorób.

Aspekty

Palmetto roślin piła, znany również jako Serenoa repens lub amerykańskiej palmy karłowatej drzewo rośnie w dużych ilościach wzdłuż wybrzeży Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej w USA. Saw Palmetto preferuje siedliska piaszczyste lub leśnych i produkuje owoce, które są bogate w obu fitosteroli, korzystne dla roślin wyłącznych sterydów i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Historia

Korzystanie z Saw Palmetto jagód jako leczenie dla ludzi sięgają do Majów, którzy używali mikstura z tłoczonych owoców jako tonik promującej zdrowie. Indianie Seminole plemienia, pierwotnie zlokalizowany w to, co jest teraz na Florydzie, powszechnie stosowane w leczeniu jagody różnych chorób związanych z układu moczowego i rozrodczego. W Seminoles również używane Saw Palmetto jagody rozbić i usunąć śluz z dróg oddechowych oraz jako ogólny środek antyseptyczny.

Zastosowania medyczne

W ostatnim historii medycznej, ekstrakt z jagód palmetto piła były stosowane jako alternatywa leczeniu szerokiej gamy chorób, których najczęściej zawierają: zakażenia dróg moczowych i zaburzenia pęcherza moczowego; Infekcje układu oddechowego; zapalenie gruczołu krokowego (przewlekły ból zlokalizowany w obrębie miednicy); liczba problemów reprodukcyjnych, takich jak bóle menstruacyjne i nieprawidłowości; i w leczeniu łysienia męskiego zarówno oraz raka prostaty. Najbardziej przekonujące dane o Saw Palmetto ekstraktu leczniczego przydatności w leczeniu rozszerzonej prostaty u mężczyzn.

Leczenie przerostu prostaty

Wiele badań naukowych wykazały, że ekstrakt z Saw Palmetto jest skutecznego leczenia nienowotworowych, rozszerzonej prostaty (łagodny przerost prostaty). Saw Palmetto jest najczęściej stosowane leczenie ziołowe za stan całej Europie; jednak jego użycie jako realne leczenia powiększeniu prostaty nie została oficjalnie zatwierdzona przez Food and Drug Administration i reszta społeczności medycznej w Stanach Zjednoczonych.

Skutki uboczne

Zastosowanie ekstraktu palmetto piła nie wydaje się powodować żadnych istotnych efektów ubocznych. Najczęstsze problemy związane z użyciem ekstraktu są łagodne zaburzenia trawienia, w tym zaparcia, wymioty, biegunka i ból brzucha. Inne, mniej częste działania niepożądane to reakcje alergiczne, zakłócenia w prawidłowej czynności serca, bóle i zawroty głowy.

Jak korzystać z Saw Palmetto w leczeniu chorób pęcherza moczowego

Jak korzystać z Saw Palmetto w leczeniu chorób pęcherza moczowego


Saw Palmetto jest stosowany od wieków w leczeniu chorób układu moczowego u mężczyzn, które uważa się być zakorzenione w schorzeniach pęcherza moczowego. Palmy roślin pochodzi z południowej części Atlantyku w USA, Saw Palmetto w ciemne jagody są myśli prowadzić aktywne składniki, które mogą pomóc w zarządzaniu wielu chorób przewlekłych.

Instrukcje

1 Zadaj akredytowanego lekarza w celu określenia przyczyny swojej choroby pęcherza. Uzasadnij swoją chęć korzystania Saw Palmetto jako dodatkowe, naturalne leczenie. Saw Palmetto może wpłynąć na poziom hormonów, więc nie powinien być stosowany przez pacjentów, którzy mają choroby, które również mają wpływ na ich hormony.

2 zasięgnąć opinii eksperta medycyny alternatywnej, która może pomóc w określeniu, jakie Saw Palmetto dawki należy podjąć. Podziel się lekarza opinii swojej choroby pęcherza ze specjalistą. Użyj tej diagnozy jako podstawa strategii leczenia.

3 Użyj Saw Palmetto regulować oddawanie moczu. Chociaż naukowcy wciąż niepewny, czy rzeczywiście traktuje zaburzenia pęcherza moczowego, jest coraz więcej dowodów, że sugeruje, Saw Palmetto może zmniejszyć częstotliwość i konieczność oddawania moczu. Są to klasyczne objawy choroby pęcherza.

4 Zaburzenia Treat pęcherza przez biorąc około 160 do 320 mg. z Saw Palmetto codziennie softgel w formie. Upewnij się, że masz przeczytać i zrozumieć etykietę swojego Saw Palmetto produktu przed podjęciem go. Niektórzy producenci zawierać różne ilości substancji czynnych. Ilość określi liczbę kapsułek należy podjąć.

5 uważnie monitorować skutki uboczne. Najwięcej użytkowników zgłosić absolutnie żadnych skutków ubocznych w ogóle. Jednak, Saw Palmetto może powodować nieświeży oddech, ból brzucha, zaparcia, biegunka, nudności lub wymioty.

Wskazówki:

  • Badania sugerują, że działanie na piłę Palmetto na korpusie może być podobna do tej z finasteride leków, które często są stosowane w leczeniu powiększenie gruczołów prostaty. Saw Palmetto jest naturalnym mniej skutków ubocznych, więc uważają, próbując go jako alternatywę dla leków.
  • Jest trochę trudne naukowe dowody sugerujące, że Palmetto piły jest użyteczny w leczeniu zaburzeń pęcherza. Praktycznie wszystkie dostępne dowody w oparciu o referencje użytkownika, i nie ma gwarancji, że Saw Palmetto będzie mieć korzystny wpływ.

Skutki uboczne Cholesterol w Red Yeast Rice

Czerwony ryż drożdży (Monascus purpureus) to suplement diety pochodzący z drożdży uprawianych na ryżu. Używane od czasów dynastii Tang w Chinach około 800 rne jako remedium na problemy żołądkowe i słabe krążenie krwi, czerwony ryż drożdży jest suplementem diety znaleźć w wielu sklepach spożywczych, aptekach i sklepach ze zdrową zdrowia do różnych zastosowań, w tym obniżenie "złego" cholesterolu.

Obniżony poziom cholesterolu

Zgodnie z Mayo Clinic, kilka badań naukowych od 1970 roku wskazują, że spożywanie czerwonych drożdży ryżu obniża poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) cholesterolu lub "złego" cholesterolu we krwi. Ponadto, czerwone drożdże ryżu może spowodować stężenia we krwi całkowitego cholesterolu niższy.

Skuteczne dozowanie

Aby zobaczyć korzyści zdrowotne czerwonego ryż drożdży, dorośli powinni przyjmować 1.200 mg skoncentrowanego proszku drożdży czerwonego lub pomiędzy 14 i 55 g naturalnie występujący czerwony ryż drożdży dziennie. Dzieci nie powinny spożywać czerwonych drożdży ryżu, z uwagi na brak prowadzenia badań naukowych, zgodnie z Mayo Clinic.

Skutki uboczne

Skutki uboczne czerwony ryż drożdży podjęte w celu obniżenia poziomu cholesterolu mogą obejmować zaburzenia żołądkowe, zgaga, astma, bóle mięśni lub zawroty głowy. Czerwony ryż drożdży może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia krwawień, a osoby z chorobami wątroby nie należy przyjmować go. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny spożywać czerwony ryż drożdży, według amerykańskiego National Library of Medicine.

Interakcje

Czerwone drożdże mogą wchodzić w interakcje z niektórymi żywności, suplementów i witamin, w tym soku grejpfrutowego, witamina A, niacyna, ostropestu, cynku, olej z ryb, ginkgo biloba, Saw Palmetto i ziele dziurawca. Zużycie tych elementów w połączeniu z czerwonym ryż drożdży może zwiększyć stężenie we krwi czerwonych drożdży i ryzyka krwawienia, według amerykańskiego National Library of Medicine. Należy poinformować lekarza o wszelkich ziołowych lub suplementów, które biorą przed spożyciem czerwony ryż drożdży.

Saw Palmetto Herb Używa

Saw Palmetto Herb Używa


Saw Palmetto zioło jest wyciąg z jagody rośliny. Standaryzowany wyciąg powinien zawierać 85 do 95 procent kwasów tłuszczowych i steroli. Czytaj etykiety produktów, aby zapewnić wyboru zawiera tę kwotę. Saw Palmetto jest jak innych ziół i leków, gdzie lekarstwa nie jest trwałe. Musisz wziąć Saw Palmetto w sposób ciągły na skutek być trwałe.

Właściwości

Saw Palmetto ma wiele właściwości, które korzystnie działają na ludzki organizm. Należą przeziębieniach, anty-anty-galactagogue, przeciwzapalne, antyseptyczne, rozkurczowe, łagodny afrodyzjak, ściągające, moczopędne, wykrztuśne, hormonalnych, uspokajający, odżywczą, pasożytobójczy, uspokajające, pobudzające i tonikiem. Zioło to jest szczególnie dobre dla seksualnych zastosowań rozrodczych.

Prostata

Weź dwie 160 mg Saw Palmetto kapsułki dziennie w leczeniu problemów z prostatą. Ma korzystny wpływ na erekcję. Powiększenie prostaty ogranicza przepływ krwi i sprawności seksualnej, co może powodować impotencję. Saw Palmetto zwraca prostatę z powrotem do normalnego rozmiaru, umożliwiając prawidłowy przepływ krwi do męskich narządów płciowych. Przed opierając się wyłącznie na zabiegi ziołowe w kontaktach z rozszerzonej prostaty uzyskać w placówkach służby. Saw Palmetto może wyeliminować przeszkody erekcji, zmniejszyć stan zapalny i łagodzą ból prostaty. Saw Palmetto zwiększa liczbę plemników i poprawia ruchliwość plemników. Jest to dobry zioło do utrzymania zdrowia męskich narządów płciowych.

Afrodyzjak

Weź ½ do 1 łyżeczki. z Saw Palmetto nalewki w ¼ szklanki ciepłej wody dwa razy dziennie przez 3 miesiące lub dłużej. Weź to 6 dni w tygodniu, z siódmego dnia wolnego. Każdego miesiąca wziąć na 3 tygodnie z czwartym tygodniu off. Saw Palmetto wzmacnia nerki i nadnerczy. Ma łagodne działanie pobudzające.

Kamienie nerkowe

Weź dwie 160 mg kapsułki lub ½ łyżeczki. Saw Palmetto nalewki trzy razy dziennie, aż nie są już potrzebne. Saw Palmetto rozluźnia mięśnie moczowodu i sprawia, że ​​łatwiej zdać kamieni nerkowych.

Oddechowy

Weź ½ łyżeczki. Saw Palmetto nalewka zmieszany z ½ szklanki ciepłego soku jabłkowego trzy razy dziennie. Saw Palmetto rozrzedza śluz i zatorów. Pomaga usunąć błony w gardle i drogach oddechowych wydzieliny. Zioło to pomaga w przypadkach przewlekłego zapalenia oskrzeli i astmy.

Ostrzeżenie

Saw Palmetto może mieć łagodne skutki uboczne, takie jak problemy żołądkowe, nudności, biegunki, nieświeży oddech, bóle głowy i zawroty głowy. Podjąć z żywnością w celu zmniejszenia skutków ubocznych związanych z przewodu pokarmowego. Poważniejsze skutki uboczne to omdlenie, ból w klatce piersiowej, nierówne bicie serca i łatwy siniaki. Saw Palmetto może również zwiększać ryzyko krwawienia. Zawsze należy poinformować pracownika służby co ziołowe suplementy stosowania leku, aby uniknąć interakcji z innymi lekami i komplikacji w czasie operacji. Saw Palmetto ma efekty hormonalne, więc nie brać podczas ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Skutki uboczne Pycnogenol

Zgodnie z Mayo Clinic, Pycnogenol jest opatentowana nazwa handlowa produktu pochodzącego z kory francuskiej Sosna nadmorska (Pinus pinaster). W formie dodatku Pycnogenol ma podobne właściwości antyoksydacyjne do tych z nasion winogron i zielonej herbaty. Jest ono stosowane do leczenia różnorodnych warunkach.

Zastosowania

Według MedlinePlus, Pycnogenol może być korzystne w leczeniu astmy u dorosłych i dzieci. Może to być również użyteczne w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. Podczas gdy potrzebne są dalsze badania, pycnogenol mówi się, że mają właściwości przeciwutleniające i można także okazać się użyteczne w leczeniu ADHD, cukrzyca, skurcze, zaburzeń erekcji, krwawienia dziąseł, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i niepłodności męskiej.

Skutki uboczne

Pycnogenol jest ogólnie bezpieczne i dobrze tolerowane. Pacjenci z hypogylcemia lub cukrzycy Ostrzega jako suplement może regulować poziom cukru we krwi. Istnieje także ryzyko nasilenia krwawień u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia.

Dawki

Pycnogenol jest zalecane tylko dla osób dorosłych, 18 lat i starszych. Na ogół, od 25 do 360 mg przyjmowane na dzień w podzielonych dawkach. Ponieważ marki suplementów może mają różne składniki, dawki mogą być bardzo różne. Zalecane jest, aby skonsultować się z dostawcą opieki zdrowotnej, przed dodaniem nowego dodatku do swojej diety.

Interakcje

Według MedlinePlus, Pycnogenol może wchodzić w interakcje z lekami, które obniżają ciśnienie krwi. Należy zachować ostrożność, jeśli biorąc Pycnogenol z lekami zwiększającymi ryzyko krwawienia lub leków, które obniżają poziom cukru we krwi. Gdy podjęte z ziół i suplementów diety, Pycnogenol może zwiększyć poziom witaminy C. Przypadki krwawienia zostały zgłoszone z wykorzystaniem Gingko biloba, czosnek i Saw Palmetto.

Ostrzeżenia

Zioła i suplementy nie są ściśle regulowane przez US Food and Drug Administration (FDA). Czystość i bezpieczeństwo dodatków mogą zmieniać się, i nie ma żadnej gwarancji, skuteczności. Przed dodaniem nowego zioła lub dodatek do planu zdrowia, należy skonsultować się z dostawcą opieki zdrowotnej. W przypadku korzystania z dodatku, jeśli masz jakiekolwiek objawy niepożądane, należy natychmiast skontaktować się z dostawcą opieki zdrowotnej.

Opinia kliniczna

Mayo Clinic informuje, że Pycnogenol może odgrywać rolę w przyszłości jako przeciwutleniacz. Jest ogólnie bezpieczna przy stosowaniu w zalecanych dawkach. Jednak niewiele wiadomo o tym, jak to działa, czy to, co należy uznać za standardowe dawki. Ponadto, Pycnogenol najprawdopodobniej zawiera niczego, co nie jest już dostępny w diecie bogatej w owoce i warzywa. Bo to jest znak towarowy do jednej firmy to również może być droższe.

Skutki uboczne Suplementy Kurkuma

Skutki uboczne Suplementy Kurkuma


Kurkuma jest powszechnie stosowany jako przyprawa i został również polegać w Azji tradycyjnej medycyny w leczeniu różnych dolegliwości zdrowotnych fizycznych. Problemy żołądkowo-jelitowe, skrzepy krwi, wysoki poziom cholesterolu, o niskiej energii, choroby oczu, infekcje wirusowe, świerzb i ból związany z zapaleniem stawów-to tylko niektóre z problemów zdrowotnych, że kurkuma jest wykorzystywane do próby usunięcia. Według Medline Plus, kurkuma jest naukowo wykazano działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe i właściwości przeciwutleniające. Jednak istnieją przypadki skutków ubocznych, które są podawane w połączeniu z kurkumy, które muszą być przestrzegane.

Problemy żołądkowe

Wysokie dawki kurkumy są ponoć spowodowane niestrawność, zwykle jeśli przejęła nadmiernego okres czasu. Ci, którzy używali go, aby pomóc leczyć wrzody żołądka mieli zgaga, biegunka i nudności na okazję. Alternatywnie, gdy kurkuma pochodzi z leków, takich jak indometacyna i rezerpina, może ona w rzeczywistości powodować wrzodów. Kurkuma może również powodować skurcz pęcherzyka żółciowego i nie jest zalecane dla osób z kamieniami żółciowymi.

Ciśnienie krwi i cukru

Obniżone ciśnienie krwi i dodatków do leków przeciwcukrzycowych efekty odnotowano z użyciem kurkumy. Każdy, kto korzysta kurkuma z cukrzycą lub hipoglikemią lub którzy przyjmują leki lub suplementy, które obniżają poziom cukru we krwi powinny zachować ostrożność i skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Ciąża i karmienie piersią

Chociaż jako przyprawa kurkuma jest uważane za bezpieczne w czasie ciąży i karmienia piersią, to ponoć stymulowane menstruacji i spowodował skurcze macicy.

Choroby serca

Kurkuma może obniżyć LDL ("złego") cholesterolu) i zwiększenie HDL ("dobry" cholesterol). W rezultacie, może to zwiększyć działanie obniżające poziom cholesterolu, takie jak leki, że lowastatynę (Mevacor) i atorwastatynę (Lipitor). Dlatego też poziom cholesterolu powinny być regularnie monitorowane, jeśli jest stosowany kurkuma.

Krwawienie

Zioła i suplementy, które zwiększają ryzyko krwawienia jak ginkgo biloba, czosnek i Saw Palmetto może być pogarsza kurkumy. Pacjenci przyjmujący leki lub mają zaburzenia krzepliwości krwi, mogą wymagać dostosowania dawkowania. W związku z tym, kurkuma nie należy przed operacją.

Wątroba

Osoby używające leków muszą być świadomi, że kurkuma może zakłócać sposób organizm przetwarza niektóre leki. Niektóre poziomy leku może zwiększyć się we krwi, co może powodować poważne działania niepożądane w wątrobie. Dlatego lekarz, farmaceuta lub służby zdrowia powinien być konsultowany co do możliwości wystąpienia niekorzystnych interakcji lekowych podczas kurkuma jest używana wraz z medycyny.

Saw Palmetto Hair Loss Treatment

Dwie główne przyczyny wypadania włosów jest łysienie androgeniczne i bliznowate łysienie. Pierwszy jest spowodowane przez czas wzrostu włosów jest skrócony, to bardziej wypadaniu włosów niż szybkość ponownego wzrostu włosów. Drugi jest spowodowany zapaleniem skóry głowy, że blizny mieszków włosowych, które zapobiegają tworzeniu się nowych włosów. Saw Palmetto jest stosowany w leczeniu utraty włosów zarówno u mężczyzn jak i kobiet, do jego właściwości, które promują zdrowe mieszki włosowe poprzez zmniejszenie ilości dihydrotestosteronu (DHT), który blokuje mieszków włosów z uprawy.

Saw Palmetto Pills

Saw Palmetto jest tworzony z jagód Saw Palmetto fan palm rośliny. Właściwości, które znajdują się w zasięgu Saw Palmetto walczyć powstawania DHT, który jest substancją chemiczną, która przywiązuje się do mieszków włosowych i zwęża wzrost włosów. Do łysienia androgenowego, Saw Palmetto jest skuteczne leczenie.

Saw Palmetto traktuje wypadanie włosów w taki sam sposób, jak w popularnych leków na receptę, Propecia. Nie tylko zmniejszyć ilość DHT w systemie zawiera również właściwości, które zakazują błon komórkowych do wchłonięcia DHT. Badania na Saw Palmetto i wypadanie włosów jest ograniczone; jednak, Saw Palmetto jest szeroko badane w celu jego wykorzystania w celu zmniejszenia wielkości powiększonego gruczołu krokowego, który jest również spowodowane przez DHT.

Skuteczne leczenie Saw Palmetto wymaga co najmniej 200 miligramów do spożycia każdego dnia. Pozytywne wyniki nie są natychmiastowe; Jednak po kilku tygodniach ciągłego stosowania, pozytywne skutki Saw Palmetto rozpocznie pokazać. Konsumować to zioło codziennie rano lub wieczorem, na sześć tygodni przed ponownego wzrostu włosów staje się widoczne. Natomiast działania niepożądane są ograniczone, niektóre mogą wystąpić nudności lub bóle głowy, gdy pierwszy biorąc Saw Palmetto.

Saw Palmetto Oil

W celu skutecznego leczenia utraty włosów, miejscowe stosowanie oleju palmetto piły bezpośrednio na skórze głowy wykazały pozytywny wpływ na łysienie lub przerzedzanie włosów. Ze względu na właściwości lipofilowych Palmetto piły, składniki czynne mogą być łatwo wchłaniane przez skórę. Olej Saw Palmetto jest dostępny w jej surowej postaci lub w formantu maści. Oba są równie skuteczne w terapii skóry głowy.

Co noc wlać dwie łyżki oleju Saw Palmetto bezpośrednio na skórę głowy. Masować przez piętnaście minut, zapewniając, aby skupić się na obszarach, że utrata włosów jest oczywiste. Pozostawić olej moczyć skórę głowy przez co najmniej godzinę, jednak najlepsze wyniki zauważalny, gdy oleje mogą przylegać do skóry głowy w ciągu nocy. Miejsce ręcznik na poduszce, aby zapobiec niechcianym plamy lub znaki gleby z oleju. Umyć czyste rano z normą szampon i odżywka.

Saw Palmetto Side Effects

Saw Palmetto Side Effects


Saw Palmetto jest powszechnie używany herb, który pochodzi z jagód Palmetto zakładu piły. Roślin jest mała palma, która rośnie w południowo-wschodniej Stany Zjednoczone. Zioło to jest używane do produkcji preparatów odżywczych, które stosuje się w leczeniu objawów przerostu prostaty, które zwykle dotyka ludzi, którzy doświadczają zwiększonej nocnego oddawania moczu i zmniejszenie przepływu moczu. Saw Palmetto jest również stosowany w leczeniu problemów żołądkowych, podrażnienie pęcherza moczowego i zapalenie oskrzeli.

Efekty związane z przewodu pokarmowego

Niektórzy konsumenci z Saw Palmetto doświadczyli skutków ubocznych związanych z układu pokarmowego. Według drugs.com, niektórzy użytkownicy zgłaszali krwawe, smoliste lub czarne stolce podczas korzystania z tego dodatku do żywności. Stolce w kolorze gliny mają miejsce także w niektórych przypadkach. Ponadto, niektórzy się mdłości lub wystąpiła biegunka lub zaparcia podczas korzystania z tego zioła. Ból brzucha jest również możliwe wystąpienie.

Układu nerwowego Efekty związane

Układu nerwowego związane działania niepożądane wystąpiły u niektórych użytkowników Saw Palmetto. Według drugs.com, niektóre osoby skarżą się z omdlenia po zażyciu tego ziołowy suplement, a także niewyjaśnione osłabienie, bóle głowy, zaburzenia snu, dizzyness i depresji.

Reakcje alergiczne

Niektórzy ludzie skarżyli posiadania reakcje alergiczne po spożyciu Saw Palmetto. Według drugs.com, niektórzy użytkownicy nie cierpieli od uli na skórze, obrzęk twarzy i mieli trudności z oddychaniem po użyciu preparatów odżywczych. Ponadto, niektórzy skarżyli cierpi obrzęk języka i gardła.

Inne efekty

Według drugs.com, inni użytkownicy Saw Palmetto skarżyli się obrzęk lub ból w piersi lub jąder, jak również powolne, szybkie lub nierówne bicie serca. Ponadto, niektóre zgłaszali świąd, ból w klatce piersiowej, utrata apetytu, łatwe krwawienie lub zasinienie, zażółcenie skóry i oczu, bóle mięśni, nieświeży oddech i zmniejszyły zainteresowanie aktywnością seksualną.

Środki ostrożności

Według drugs.com, to zioło może być szkodliwe dla płodu i nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, a także osób z krwawienia lub zaburzenia krzepnięcia krwi lub aktywnie krwawiącego wrzodu żołądka. Pacjentów z chorobą Leśniowskiego-Crohna lub wrzodziejące zapalenie jelita grubego powinny również unikać tego zioła. Pacjenci z chorobami wątroby, choroby serca lub astmy powinien omówić tego zioła z lekarzem przed rozpoczęciem jej używać.