adcov.com

rura w brzuchu

Rura Karmienie Żywienie

Karmienie rurka jest metoda podawania substancji odżywczych do ludzi, którzy mogą mieć trudności z jedzenia i picia przez usta. Po raz pierwszy wprowadzony w 1980 roku, Towarzystwo National Cancer teraz szacuje, że istnieje ponad 200 tysięcy pacjentów korzystających z tego rodzaju terapii. Jej celem jest dostarczanie pacjentom odpowiedniego odżywiania i pomóc im utrzymać odpowiednią wagę.

Fakty

Rodzaj doprowadzania rurki stosowane w zgłębnika zależy od długości leczenia będzie trwał. Dla krótkotrwałego stosowania, rura jest włożona przez nos. Jeżeli przewiduje się pacjenta do poddania się rurę zasilającą przez dłuższy okres czasu, rura jest umieszczona w żołądku przez otwór utworzony w ścianie jamy brzusznej. Karmienie przez zgłębnik może być zalecane, gdy pacjent jest w trakcie leczenia, takie jak radioterapia lub chemioterapia, które mogą sprawić, że trudne do jedzenia.

Znaczenie

Karmienie rurka jest sposobem na dostarczenie pacjentowi niezbędnych składników odżywczych, nawet wtedy, gdy ma problemy jedzenia i picia. Żywność, która jest wykorzystywana jako paliwo przez organizm, jest szczególnie ważne dla tych, którzy muszą zostać naprawione. Karmienie przez zgłębnik czyni stosowanie preparatów, które zawierają substancje, takie jak kalorii, protein, witamin i minerałów.

Załącznik

Włożenie rury jest stosunkowo proste. Dla rur, które są dołączone na brzuchu, Endoskop jest wykorzystywany do wspierania go w kierunku żołądka. Rury są zabezpieczone przed przemieszczane albo za pomocą drutu wewnątrz rurki lub balonik na końcu żołądka. Pacjent karmienie rurka leczeni początkowo mogą czuć pewien dyskomfort, ponieważ gaz i powietrze może wejść do rury. Ponadto, czas ten może być konieczne, aby dostosować do danego wzoru ciekłej. Jednakże, należy zmniejszyć dyskomfort końcu jako osoba staje się bardziej używane w systemie.

Zagrożenia

Zastosowanie zgłębnika ma nieść pewne ryzyko. Najczęstszym ryzyko zasysania lub żywność jest wdychany do płuc. Aby to zminimalizować, pacjent powinien być w pozycji pionowej w czasie karmienia. Rura dopływu może być również wyciągnięty przypadkowo i spowodować przeciek wokół otworu w brzuchu, zwany stomii. Częste naprężenie rury może powodować martwicę ciśnienia lub śmierci tkanek w wewnętrznej ścianie brzucha. Bardziej poważne powikłania, takie jak krwawienia żołądka występują rzadko.

Eksploatacja i konserwacja

Jednym ze sposobów, aby zapewnić, że karmienie rurka idzie gładko i zapewnia prawidłowe odżywianie jest użycie formuły karmienia wystarczy, że nie będą one zatkać rurkę cienkie. Rury należy przepłukać wodą przed i po karmienia. Również żywność należy podawać powoli. W rzeczywistości sesji karmienia może trwać tak długo, jak przez godzinę. Higieny jamy ustnej nie powinna być zaniedbywana, nawet podczas karmienia odbywa się przez rurkę. Usta pacjenta powinny być czyszczone i szczotkowane zęby.

Jak zarządzać Motyle w brzuchu

Mając uczucie motyli w brzuchu jest rzeczywiście wynikiem wrażliwych nerwów żołądka podczas niepokoju lub stresującej sytuacji. To może nie być możliwe, aby całkowicie uniknąć, zwłaszcza gdy pojawia się coś nieoczekiwanego powodować motyle, ale istnieje kilka sposobów, aby je i uczynić je mniej widoczne i niewygodne. Ważne jest, aby pamiętać, że uczucie motyli jest tymczasowy i zniknie w czasie.

Instrukcje

1 Znajdź zniechęcać gdy masz nerwy prowadzące do motyli, takich jak spacer, oglądając film lub rozmowy z przyjacielem. Nawet małe rzeczy, takie jak słuchanie uspokajający piosenki przed wielkim prezentacji można odpocząć.

2 Paliwo ciała rano przed masz to, co wiesz, będzie sytuacja denerwujący, takiego jak raport ustnej w szkole lub wizytę u lekarza. Przez jedzenie dobrze wyważony posiłek i picie dużej ilości wody w ciągu dnia, można dać ciału energię, która może pomóc uspokoić umysł.

3 Skupienie się na pozytywnych aspektach sytuacji, gdy masz motyle, takie jak to, co można osiągnąć, gdy się skończy. Jeśli jesteś bardzo zdenerwowany rozmowy kwalifikacyjnej, nie myślę o tym samym wywiadzie, ale wynik się swoją wymarzoną pracę.

4 Prowadź dziennik do zapisywania swoich myśli, uczuć i obaw codziennie. Jak można nadal pisać swoje myśli, to pomoże Ci poradzić sobie ze swoimi uczuciami niepokoju, zmniejszenie ilości motyli można dostać w sytuacjach wysokiego stresu. Dobrze jest mieć mały dziennik z tobą przez cały czas, w przypadku skrajnego zdenerwowania, kiedy nie jesteś w domu.

Wskazówki

  • Szukać profesjonalnej pomocy, jeśli masz zaburzenia lękowe, wysoki poziom stresu depresji. Te rodzaje warunków, że zwiększy motyle czujesz w sytuacjach denerwujący i uczynić je znacznie bardziej surowe i trudne do sprostania.

Najlepszym sposobem leczenia jest Naciągnięty mięsień w brzuchu

Najlepszym sposobem leczenia jest Naciągnięty mięsień w brzuchu


Podczas intensywnych ćwiczeń lub innych działań siłowych, takich jak podnoszenie ciężkich lub nawet dysku kichnięcie, możliwe jest zranienia przez rozciągnięcie lub rozerwanie mięśni brzucha. Ten rodzaj uszkodzenia jest często określany jako usztywnionej lub ciągnięcia mięśni. Stan ten powoduje znaczny ból mięśni w obszarze żołądka. Leczenia stanu odpowiednio zmniejszy poziom i czas trwania bólu.

Odpoczynek i lodzie

Kup wielokrotnego użytku okład z lodu lub zrobić okład z lodu poprzez umieszczenie lodu do plastikowej torby i torebki do pakowania w myjki lub ręcznikiem. Umieść okład z lodu na powierzchni uszkodzonej przez pół godziny bezpośrednio po kontuzji. Powtórz aplikacji co trzy do czterech godzin na kilka dni do czasu zmniejszenia bólu, zgodnie z University of Michigan Health System.

Po 48 godzinach minęło, alternatywną terapię lodu z użyciem ogrzewanej podkładce w celu złagodzenia bólu, według MDGuidelines.com.

Nie należy stosować więcej mięśni niż jest to absolutnie konieczne, aby uniknąć szkód i wzrost bólu. Odpoczywać jak najwięcej i owinąć brzuch z bandaż elastyczny, aby ograniczyć ruch.

Leki przeciwzapalne

Zapytaj swojego lekarza o leki przeciwzapalne w celu zmniejszenia obrzęku i bólu w Naciągnięty mięsień. Lekarze często przepisują niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) za ciągniętych mięśni.

Weź tylko przepisanej dawki NLPZ. Ta klasa leków obejmuje ibuprofen, naproksen i kwas acetylosalicylowy w ponad recepty formy. Daypro, Naprosyn oraz innymi silnymi niesteroidowe leki przeciwzapalne są dostępne tylko przez receptę.

Nie należy przyjmować NLPZ przez ponad siedem kolejnych dni, jeżeli jesteś w wieku powyżej 65 lat, zgodnie z University of Michigan Health System.

Powrót do aktywności

Jeśli szkoda wydaje się być leczenie bez konieczności poważnej pomocy lekarskiej, należy powrócić do normalnej działalności, jak ból stopniowo zmniejsza się. Unikaj ciężkich podnoszenia, skręcania lub rozciągania brzucha lub może spowolnić proces gojenia i spowodować więcej bólu.

Przepuklina brzuszna

Jeśli bolesny obszar brzucha wybrzusza się, może masz przepuklinę brzuszną. Przepukliny występują, gdy łzy mięśni i część zawartości jamy brzusznej, takich jak jelita, popycha przez mięśnie poszarpane, według Towarzystwa Chirurgów amerykańskich endoskopowe przewodu pokarmowego (mędrcy).

Wyobraź sobie, że opona jest rozdarta i rury wewnątrz przeciska się na zewnątrz. To jest w zasadzie to, co dzieje się podczas przepukliny brzusznej. Tego typu uszkodzenia mogą wymagać operacji, aby naprawić.

Natychmiast udać się do lekarza, jeśli zauważy wybrzuszenie w pobliżu miejsca bólu w brzuchu. Jeśli wymagają operacji, chirurg naprawić rozdarty mięsień i "łaty" ściany jamy brzusznej, aby umożliwić Państwu szybszy powrót do zdrowia.

Ile Poduszki warto korzystać, gdy śpisz na brzuchu?

Poduszki dla żołądka Spanie stazu

Gdy śpi na brzuchu, najlepiej jest używać tylko jednego poduszkę - ale nie pod głowę. Jeśli umieść pojedynczy poduszkę pod biodra i położyć głowę na materacu, kręgosłup spocznie najbliżej jego naturalnej pozycji, co pomaga złagodzić potencjalny ból pleców. Jeśli nie możesz spać bez wyściółki pod głowę, jak również, korzystać z najcieńszych możliwych poduszkę.

Tylne i boczne Spanie

Wielu pracowników służby zdrowia odradzają spanie na brzuchu w ogóle. Nawet z poduszką pod biodra i bez poduszki pod głową, spanie na brzuchu może łatwo prowadzić do bólu pleców i karku. Dla pozycjonowania kręgosłupa najbardziej naturalny i bezbolesny, eksperci zalecają spanie na boku lub, optymalnie, plecy.

Bottom Line

Niezależnie od potencjalnych pleców i szyi, wielu z nas może tylko zasnąć na naszych żołądkach. Ponadto, niektóre wstępne testy wykazały, że spanie na brzuchu może faktycznie niższa nocy ciśnienia krwi. Jednak najlepiej jest używać tylko jeden poduszkę i umieścić je na swoich biodrach, kiedy spanie w tej pozycji.

Detox Klocki Używane na brzuchu

Chociaż masz prawdopodobnie słyszał o użyciu poduszki Detox Foot noc, aby pomóc wyeliminować różne toksyny z organizmu, można się zastanawiać, czy można użyć podobnych podkładki i umieścić je na innych częściach ciała, takich jak żołądek. Powodem, dla którego elektrody są stosowane na nogi są oparte na refleksoterapii i idei, że istnieją obszary stopy, które odpowiadają każdej z układu narządów w organizmie. W efekcie, klocki detoksykacji pracy wyciąganie odpadów z narządów, które gromadzą się w stopach.

Brzuch Detoksykacji

Teoretycznie wkładki detoksykacji mogą być stosowane w różnych części ciała, włączając w żołądku. Jednakże, nie ma decydującego dowodu, że klocki są bardziej skuteczne usuwanie toksyn z obszaru brzucha podczas zakładania na brzuchu.

Ale jest kilka firm, które sprzedają specjalnie traktowane klocki detox zaprojektowane specjalnie, aby pomóc ludziom przezwyciężyć wiele warunków, w tym kwestii żołądka. Na przykład, są większe klocki grejpfrut, które są zaprojektowane w celu nie tylko detoksyfikacji, ale także z utratą wagi. Oni podobno działa, pozwalając skórze wchłonąć pektynę, rozpuszczalny błonnik, który może zmniejszyć, jak szybko węglowodany wprowadzić swój system. Gdy twoje ciało nie musi szybko przetwarzać węglowodanów, ale również nie musi wydzielać tyle insuliny do trawienia posiłków, dzięki czemu można znacznie mniej podatne na choroby, takie jak cukrzyca. Podkładki te mogą również zmniejszać grejpfrut retencji wody, kolejną zaletę, że może doprowadzić do utraty wagi.

Warunki żołądka

Według firm, które sprzedają detox nóżki, można traktować różnorodne dolegliwości żołądkowe, w zależności od typów klocków używasz i gdzie umieścić je na nogi. Na przykład, jeśli masz refluksu kwasu, którą powinieneś umieścić klocki trochę w dół od dużego palca w celu pokrycia brzuchu punkty odruchowe. Podobnie, jeśli masz wrzodziejące zapalenie jelita grubego, problem, który powoduje zapalenie jelita grubego, to mają umieścić klocki w połowie drogi w dół do wnętrza stopy na pokrycie punkty odruchowe powierzchnia jelita grubego.

Zaburzeń żołądkowych, takich jak zaparcia, wrzody trawienne, gaz, zespół jelita drażliwego (IBS) i skurcze żołądka, możesz spróbować podkładek leczonych mięta, mniszek lekarski, czarny haw, kopru włoskiego i lukrecji. Wszystkie te składniki mają tendencję do kojące i lecznicze działanie na przewód pokarmowy. Detox nóżki leczonych malin mają także pomóc zarówno zaparcia i biegunki.

Przestroga

Do czasu zrobić więcej badań na temat skuteczności klocków detox, powinieneś być ostrożny wierząc wszystkie roszczenia producentów. Po tym wszystkim, ich celem jest przekonanie do zakupu ich produktu. Wile istnieją pewne dowody, że te klocki mogą mieć ograniczony wpływ na odtruwa podeszwy stóp, prawdopodobnie nie może wyciągnąć wszystkie toksyny, zwłaszcza te związane z metali ciężkich, ze skóry. W rzeczywistości, łaźnia parowa i sauna może być bardziej skuteczne w czyszczenia odpadów wewnętrznego przez pory skóry. Więc jeśli uważasz, że twój organizm potrzebuje poważnej oczyszczenie, masz zamiar zrobić więcej niż po prostu użyć podkładek detox, gdyż prawdopodobnie tylko usunąć niewielkie ilości odpadów z organizmu.

Jak mogę pozbyć się luźnej skóry na brzuchu spowodowane ciążą?

Jak mogę pozbyć się luźnej skóry na brzuchu spowodowane ciążą?


Ciąża może być wspaniały czas w życiu kobiety. Poczucie mniejszej istoty porusza się wewnątrz was, mając wyostrzone zmysły, i jest w stanie zjeść wszystko, czego pragniesz może być wspaniałe uczucie. Jednakże może to stanowić problem, po porodzie. Większość kobieta zdobyć większą wagę niż oczekiwano i może mieć twardy czas traci go. Mimo, że utrata masy ciała po ciąży nie jest łatwe, może to być wykonane z prostych zmian w życiu i przedmiotów, które mogą pomóc dać kobietę przed jej powrotem dziecka rysunek.

Instrukcje

1 Utwórz program ćwiczeń, który zawiera zarówno ćwiczenia cardio i brzucha, aby pomóc zacisnąć mięśnie brzucha i koloryt skóry. Wykonując od 3 do 5 dni w tygodniu przez co najmniej 15 minut dziennie może zapewnić stabilne wyniki bez przepracowania ciała lub wysiłku mięśni. Chodzenie 30 minut dziennie w treningu cardio może pomóc dokręcić mięśnie brzucha, jednocześnie wzmacniając mięśnie nóg, jak również.

2 Zmień swoją dietę zawierać więcej białka, świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Te pokarmy bogate w składniki odżywcze będzie dać ciału energię, której potrzebuje w ciągu dnia i uniknąć dodając więcej niezdrowych tłuszczów. Jedzenie lekkie, zdrowe przekąski między posiłkami mogą również utrzymać metabolizm działa dobrze i zachować wypróżnienia regularne, eliminując niepotrzebne.

3 nosić pas lub taśma brzucha w ciągu dnia, aby dokręcić luźne tłuszczu z brzucha i skóry brzucha po ciąży. Ten sposób ograniczania żołądka i dokręcając skóry jest nazywane wiązania brzucha, i jest powszechnie stosowane na całym świecie. Wiążące prace brzuch pomóc kształtowania ciała i dokręcić mięśnie brzucha. Ubrany w pas lub taśma brzucha może również pomóc spalić kalorie po brzuchu, gdy używany podczas codziennych czynności.

4 stosuje się płyny i ujędrniający skórę kremy do brzucha, aby pomóc dokręcić i nawilżają naskórek. Kremy i płyny, które zawierają masło kakaowe, masło shea, elastynę i kolagen może stonować luźnej skóry podczas gojenia wysuszanie. Skóra jest nawilżona, że ​​ma tendencję do zaostrzenia szybciej niż robi skóry odwodnionej, która może pęknąć i stracić elastyczność.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem regularnych ćwiczeń fizycznych i diety skonsultować się z lekarzem.

Dlaczego Can Feel My Heartbeat w brzuchu?

Możesz doświadczyć tego, co czuje się jak bicie serca w brzuchu w pewnym momencie. To jest Twój aorty brzusznej pulsujące. Jest to normalne uczucie u zdrowych osób, ale może być również oznaką poważnego zagrożenia dla zdrowia.

Aorty brzusznej

Aorta brzuszna jest głównym tętnicy, który prowadzi krew z serca do głowy i kończyn. Znajduje się na lewo od grzbietu między piersi i pępku.

Uczucie pulsu

Możesz poczuć puls aorty brzusznej, co czuje się jak bicie serca, naciskając na brzuchu powyżej pępka. Możesz także czuć się bez tego. Cienkie ludzie mogą zauważyć, że bardziej z powodu mniejszej zawartości tłuszczu w jamie brzusznej.

Tętniaka aorty brzusznej

Ciężki pulsujący aorty brzusznej może być objawem tętniaka aorty brzusznej lub AAA. Jest to spowodowane słabością ściany tętnicy, która prowadzi do inflacji. To jest zagrożenie dla życia i może prowadzić do śmierci, jeśli pękła.

Diagnoza

Lekarz będzie mógł mierzyć szerokość pulsacji aorta i sprawdzić, czy jest to normalny lub wskaźnikiem AAA.

Kto jest zagrożony?

Tętniaków aorty brzusznej są bardziej powszechne wśród palaczy, mężczyzn i seniorów.

Dla bezpieczeństwa i pielęgnacja Karmienie rur

Dla bezpieczeństwa i pielęgnacja Karmienie rur


Rura zasilania mogą być stosowane, gdy pacjent nie może zjeść z powodu warunków, takich jak choroba Parkinsona lub udaru. Gdy są konieczne w perspektywie długoterminowej, rurki do karmienia są bezpośrednio do brzucha. Jest to realizowane z niewielkim zabiegu chirurgicznego. Gdy jesteś gotowy, aby opuścić szpital, lekarz będzie podać szczegółowe instrukcje, jak karmić się przez rurkę i utrzymać go w czystości. Dowiesz się również, jak monitorować siebie i rurkę dla potencjalnych problemów. Przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza i nazywają go, czy są jakieś problemy lub wątpliwości.

Instrukcje

1 Sprawdzenie rurę przynajmniej raz dziennie, w szczególności w pierwszym tygodniu stosowania. Jeśli jakiś wyciek, obrzęk lub zaczerwienienie, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Zmienić opatrunek gaza codziennie wokół rurki. Oczyścić teren raz do dwóch razy dziennie miękką szmatką zamoczoną w wodzie z mydłem. Lekarz może zalecić konkretnego środka czyszczącego. On może również zalecić zastosowanie antybiotyku krem ​​do skóry po czyszczeniu.

2 Sprawdź rurkę do ewentualnego poślizgu raz dziennie. Szczególnie podczas pierwszego tygodnia, rurka może oderwać od jej właściwego miejsca. Może to spowodować wyciek. Lekarz wskaże znacznik na samej rurze. Znacznik ten powinien być zawsze dostosowany do nacięcia. Jeśli rura spadł lub wyjść całkowicie, skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej. Rurka może być wymieniony bez dodatkowych operacji, czy ma to miejsce w ciągu dnia, w zależności od doustnej Cancer Foundation.

3 Umyj ręce mydłem i ciepłą wodą przed każdym karmieniem. Jeśli twój opiekun jest podawanie żywienia, zapewnienie, że myje ręce. Umyć pojemnik można wykorzystać do pomiaru żywności.

4 karmienia przepłukać rury z wodą po każdym karmieniu, aby zapobiec zatykaniu. Jeśli podawanie leków przez rurkę do karmienia, wypłukać go po to czyni. Lekarz zaleci określoną ilość wody do użycia. Włożyć wody do rury w taki sam sposób jak w sposobie zasilania. Jeśli otwór na nie zapychać, przepłukać je wodą. Jeśli to nie rozwiązuje skleić, skontaktuj się z lekarzem. Może polecić wprowadzenie nowej rurki do karmienia, która nie będzie wymagać nowej operacji.

5 Usiądź prosto podczas każdego podawania żywienia, spłukiwania wody i leków. Leżącej w tych czasach może spowodować mitralnej. Pozostawać w pozycji wyprostowanej przez co najmniej 30 minut aż do godziny po każdym karmieniu.

6 Trzymaj mechanizm w ustawieniach kapać zaleconego przez lekarza. Mechanizm zaciskowy kapinos usytuowany jest na rurze zasilającej. Jest to dźwignia na to, że może być podnoszony lub opuszczany w celu zapewnienia szybszego lub wolniejszego karmienia. Idealnie, każdy karmienie będzie około godzinę. W przypadku próby przyspieszenia mechanizm ściekową do skrócenia sesji karmienia, mogą wystąpić nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka, aspiracji i wzdęcia.

Jak stracić tłuszcz na brzuchu z ćwiczeń

Możesz stracić tłuszcz na brzuchu, jeśli nie odpowiednie ćwiczenia. Regularne ćwiczenia mogą ujędrniają, rzeźbić, i ton okolicę brzucha. Ale to tylko połowa rozwiązanie dla pozbycia się miłości uchwyty. Ważne jest również, aby mieć dietę żywieniową. Ćwiczenie sam doda mięśni, ale wszystko zostanie pochowany pod warstwą tłuszczu. Jedynym sposobem, aby pozbyć się tłuszczu jest jedzenie mniej.

Instrukcje

1 Ustanowienie rutynowych ćwiczeń. Staram się robić ćwiczenia rutynowe 5 razy w tygodniu. Jeśli nie, to czy im co najmniej 3 dni z tygodnia. Zaczynasz z ćwiczeń, które są komfortowo. Zwiększy to szanse na trzymanie się programu, który będzie zwiększyć swoje szanse na sukces. Zmień swoje rutynowe co najmniej raz w miesiącu.

2 stracić tłuszcz na brzuchu, a dźwięk mięśni brzucha dając Twój rectus abdominus trening. Rectus abdominus jest główną częścią brzucha, który rozciąga się od dolnych żeber do miednicy. Możesz wykonywać swój mięsień prosty abdominus wykonując ruchy do przodu ruchu lub łuków bocznych. Jednym ze sposobów na to jest, wykonując brzuszki brzucha siedząc na szczycie piłka ćwiczenia. Umieść stopy na podłodze i usiąść na piłce do ćwiczeń. Ciśnienie z organizmu powoduje nieznacznie piłka przenieść z powrotem. Odpocząć plecy na piłkę aż do pnia i uda są ustawione równolegle do podłogi. Napinaj mięśnie brzucha, jak podnieść górną część ciała do kąta 45 stopni. Wykonaj około 10 powtórzeń tego ćwiczenia.

3 Wzmocnienie swój mięsień prosty abdominus i skośne wewnętrzne i zewnętrzne, wykonując awarii zwrotnicy. Te skośne zewnętrzne boczne mięśnie, które rozciągają się ukośnie w dół od części dolnej żebra do obszaru miednicy. Tworzą literę V. wewnętrzne skośne rację poniżej skośne zewnętrzne. Oba zestawy są używane mięśni podczas obracania tułowia ciała. Zrobić rozjazdu brzuszków, umieść matę na podłodze. Zegnij kolana i umieść stopy płasko na podłodze. Umieścić czubki palców za uszami, na boku głowy. Napinaj mięśnie brzucha i stopniowo skręcać tułów aż lewy łokieć spełnia swoje prawe kolano. Wydech jak podnieść swoje ciało. Następnie stopniowo obniżyć swoje ciało, podczas wydechu.

4 dietę żywieniową. Jeść mniej kalorii, aby stracić tłuszcz. Twoja dieta powinna zawierać dużo świeżych owoców i warzyw. Pić dużo wody. Przekąska na odżywczych, niskokalorycznych produktach żywnościowych. Dobra dieta jest ważna, aby stracić tłuszcz na brzuchu.

Wskazówki

  • Jeść 6 małych posiłków dziennie zamiast 3 dużych nich. Pomoże to przyspieszyć swój metabolizm, a dzięki niej będziesz uczucie pełne, więc będziesz mniej jeść.
  • Jedz sałatki i wybór owocu przed każdym posiłkiem. Spowoduje to rozpoczęcie uczucie pełnego przed zjeść danie główne i będziesz mniej jeść.
  • Czy ćwiczenia treningu siłowego, aby przyspieszyć swój metabolizm
  • Nie głodzić. To jest niezdrowe i powoduje twoje ciało, aby przejść do trybu głodu. W rezultacie twój metabolizm zwolni. Deprawacja daje tylko krótkoterminowych rezultatów. Ludzie, którzy sami pozbawiają zwykle wrócić do swoich starych nawyków żywieniowych. To powoduje, że zyskują na wadze z powrotem wraz z kilku dodatkowych kilogramów, ponieważ ich spowolnienie metabolizmu

Środek domu Pozbyć się cellulitu na brzuchu

Środek domu Pozbyć się cellulitu na brzuchu


Każdy szuka remedium domu dla pozbycia się cellulitu na brzuchu, jednak nie jest tylko jeden, co można zrobić, aby zmniejszyć tłuszczu z brzucha. Dieta, ćwiczenia i sposób dbasz o siebie, wszystkie mają duży wpływ na to jak udany jesteś w pozbyciu się brzucha cellulitu.

Dieta

Jednym ze sposobów na zmniejszenie cellulitu na brzuchu ma się rozpocząć dokonywanie zdrowych wyborów. Zmniejszenie kalorii, tłuszczu i węglowodanów z diety. Staraj się jeść mniej czerwonego mięsa, a zamiast jeść więcej kurczaka i ryby, które są mniej tłuszczu. Również obniżyć spożycie masła o wysokiej zawartości tłuszczu, margaryny i oleju roślinnego. Gdy jest to możliwe korzystać z niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe alternatywy dla przypraw i sosów sałatkowych i zastępczej obniżonej zawartości tłuszczu ser.

To nie znaczy, że należy wyciąć wszystkie tłuszczu z diety. Zdrowe tłuszcze są siła witalna energia i paliwo organizmu. Unikać produktów z nasyconych kwasów tłuszczowych, a zamiast je wielonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak nasiona słonecznika, orzechy, awokado i soi. Również staram się jeść żywności, które są bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, takie jak łosoś, tuńczyk, makrela. Wreszcie, jeść więcej owoców i warzyw z posiłków i zamiast fast foodów i niezdrowych przekąsek.

Ćwiczenie

Kiedy próbuje pozbyć się cellulitu na brzuchu, ważne jest, aby regularnie wykonywać spalić więcej kalorii, które można podjąć w ciągu całego dnia. Cardio ćwiczenia są kluczem do zmniejszenia tkanki tłuszczowej brzucha. Zaczynają się od niskiej intensywności treningu i stopniowo kieruj się ku górze, aby nie szokować swoje ciało i dobrze reaguje na treningi. Dodaj trening siłowy i ćwiczenia tonujące na dźwięk mięśni brzucha.

Nawyków żywieniowych

Choć zdrowa dieta jest ważna w pozbyciu się cellulitu na brzuchu, inny klucz metoda jest nawyki żywieniowe zachować, jak również. Zaleca się jeść wiele małych posiłków dziennie zamiast trzech dużych. Pozwoli to utrzymać metabolizm dzieje ciągle, co jest instrumentem utraty tłuszczu z brzucha. Nie wolno głodzić. Częstym błędem jest myślenie, że jeśli przestać jeść, automatycznie schudnąć, ale to po prostu spowalnia swój metabolizm i proces odchudzania.

Pielęgnacja ciała

Kolejnym istotnym krokiem w pozbyciu się cellulitu na brzuchu jest dbanie o swoje ciało. Wystarczająco dużo odpoczynku jest niezbędna. Kiedy nie wyspać, hormony stać się niestabilny, co prowadzi do zwiększonego apetytu. Grelina, hormon, który jest to, co mówi twoje ciało jesteś głodny, wzrasta, gdy jesteś pozbawiony snu i leptyna hormon, który mówi twoje ciało, gdy jest pełna, maleje. Wynik: stałe uczucie głodu, podczas gdy nigdy nie uczucie pełne.

Jest również ważne, aby obniżyć poziom naprężeń, ponieważ dla większości osób, zwiększenie naprężenia prowadzi do zwiększenia gotowości. Wystarczającej ilości snu i życia stres styl życia niskiej będzie odgrywać główną rolę w redukcji tłuszczu z brzucha.

Jak zapobiec schowek skóra na brzuchu Po Weight Loss

Gdy tracisz na wadze w krótkim czasie, jest prawdopodobne, aby skończyć z "fartuch" nadmiaru skóry wisi w okolicy żołądka. Ten nadmiar skóry powoduje problemy kosmetyczne, problemy z noszenia pewnych stylów odzieży, wysypki, infekcje i problemy z higieną osobistą. Jest to z pewnością applaudable które straciły na wadze. Ale skóra wisi może być bolesne przypomnienie o bitwie, że nadal walczy. Pomimo walki, być zachęcani. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, można pozbyć się nadmiaru skóry.

Instrukcje

1 Wykonaj ćwiczenia brzucha trzy dni w tygodniu, aby budować mięśnie jamie brzusznej. Im więcej mięśni można budować w okolicy żołądka równa się więcej tłuszczu można spalić w tym obszarze, ponieważ trwa mięśni do spalania tłuszczu. Na przykład ćwiczeń brzucha, które możesz zrobić na stronie link w sekcji zasobów na końcu tego artykułu.

2 Wytnij odżywcze. Angażować się w działania układu sercowo-naczyniowego, takie jak spacery, aerobik i pływanie, aby spalić te kalorie. Działania cardio nie będzie budować mięśnie w żołądku, ale będzie to spalić tłuszcz, który jest to, czego pragnąc zrobić.

Należy pamiętać, że ma 3500 kalorii równa 1 funta tłuszczu. Oznacza to, że jeśli spożywać 3500 kalorii dziennie, ale można spalić 4000 kalorii dziennie, robisz dobrze, a może stracić 1 funt tłuszczu tygodniowo. Najważniejsze jest, aby spalić więcej kalorii niż zużywają.

3 Jedz zdrowe. Skupić się na jedzenie więcej owoców, warzyw, orzechów, wysokobiałkowych i żywności wysokiej włókna. Przestań jedzenia fast foodów, ponieważ są one ładowane w tłuszczach. Fast food jest wrogiem żołądka, zwłaszcza żołądka, która próbuje się uwolnić z wiszące skóry.

4 Zanurzyć się mnóstwo H2O. Ważne jest, aby skóra na pobyt uwodniony, aby zwiększyć elastyczność. Pij dużo wody i spróbować ponad-the-counter kremy nawilżają i dokręcić luźnej skóry.

5 Należy rozważyć uzyskanie "Tummy Tuck" (brzucha), jeśli próbowałem wszystkie kroki powyżej i nadal nie może pozbyć się wiszącej skóry na brzuchu. Plastyka brzucha składa się z kosmetycznych chirurga chirurgicznie usuwając nadmiar tłuszczu z brzucha.

Średni koszt Tummy Tuck waha się od 6000 dolarów do 10.000 dolarów, w zależności od położenia geograficznego. Jeśli zdecydujesz się zrobić Plastyka brzucha powinien być przygotowany do podjęcia około sześciu tygodni "czasu wolnego" do odzysku po zabiegu.

Jak pozbyć się tłuszczu Wał zwiotczała skóra na brzuchu i Brzuch

Uchwyty miłości. Rolki. Gut. Istnieją dziesiątki nazw dla tej wiotkiej blob wokół naszego brzucha, ale są naprawdę jeden w tym samym. Tłuszcz gromadzi się wokół żołądka ze względu na brak ruchu i zła dieta, jasne i proste. Prawdą jest, że niektóre tkanki tłuszczowej jest dobre i korzystne, nadmierna ilość tłuszczu w organizmie może prowadzić do szkodliwych chorób i ograniczyć własnej długości życia. Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej w organizmie, w tym tłuszczu w jamie brzusznej, wymaga szeregu zmian w diecie i stylu życia, że ​​wielu trudny. Wyniki, jednak z pewnością poprawić sposób wyglądać i czuć się o swoje ciało.

Instrukcje

Instrukcje

1 Jedz zdrową dietę składającą się z świeże owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe i chudego białka. Zastanów się, co jeść i próbować zmniejszyć dzienną dawkę kalorii. Jest OK do świni na fast foodów sporadycznie, ale pomysł jest utrzymanie ogólnej zdrowej diety, w której tłuszczowe, słodkie pokarmy są rzadko spożywane. Włókna jest ważnym składnikiem pokarmowym w celu stymulowania utratę wagi. Pij dużo wody, także dlatego, że woda pomaga czyste i utrzymanie systemu w celu uzyskania optymalnej wydajności.

2 Unikaj żywności wysokiej kaloryczności i napoje. Prawda jest taka, jeśli spalić więcej kalorii niż zużywają, można rozpocząć, aby schudnąć, czy to w brzuchu, udach i ramionach. Najważniejsze jest, aby być spójne i cierpliwy. Unikaj tłustych, słodkich pokarmów, przetworzonej żywności, piwo i napoje bezalkoholowe. Piwo wielki, gdyż ma wiele kalorii i ujemnie wpływa wątroby i trzustki. Stracić piwo i będziesz rzucić że piwo gut w żadnym momencie. Cukier jest złe, ponieważ organizm przekształca go w tłuszcz, jeśli idzie niewykorzystana.

3 Ćwicz regularnie, nawet jeśli jest to coś tak prostego jak chodzenie. Spalasz kalorii robi prawie wszystko, ale bardziej aktywnej działalności, tym więcej kalorii spalisz. Jeśli zdrowej, niskokalorycznej diety, jednak nie będzie musiał biec 20 mil dziennie. 30 minut spacerem na co dzień może przyspieszyć utratę wagi ogromnie. Schudnąć z organizmu, a stracisz tego tłuszczu z brzucha.

4 Spróbuj kilka brzucha ćwiczenia na siłowni lub w domu. Nie potrzebujesz żadnego wymyślnego sprzętu lub ciężarów 50-funtowych. Możesz pracować abs staroświecki sposób, wykonując przysiady, brzuszki i wyciągów nóg. Z silniejszych mięśni brzucha, można spalić tłuszcz i utrzymać ją łatwiej. Wystarczy uświadomić sobie, że wszystkie przysiadów świata nie będzie Pan jakieś dobre, jeśli nadal jeść Big Mac trzy razy w tygodniu i nie otrzymuję żadnych ćwiczeń aerobowych.

Wskazówki

  • Spróbuj na kolację co najmniej dwie godziny przed pójściem do łóżka. Ciało metabolizuje żywności bardziej efektywnie, gdy jesteś przebudzony.
  • Być trwałe. Utrata wagi jest trudne, zwłaszcza w okolicach brzucha, gdzie tłuszcz do gromadzenia się tylko wydaje, czy ci się to podoba, czy nie.
  • Nie wolno głodzić, pominąć posiłki lub wyciąć cennych grup żywności. To może pomóc stracić na wadze, ale negatywne skutki zdrowotne dla matki przewyższają ewentualne zmniejszenie masy ciała.

Jak schudnąć i ton brzuchu

Jak schudnąć i ton brzuchu


Czy chcesz stracić 5 lub 50 kg., Środek schudnąć pozostaje ten sam. Będziesz musiał zobowiązać się m.in. regularne ćwiczenia i zdrową dietę w swoim stylu życia. Najlepszym sposobem, aby schudnąć i utrzymać ją jest zrobić to stopniowo. Według strony internetowej lekarz rodzinny, trwające utrata wagi może być osiągnięty przez tracąc nie więcej niż 2 kg. na tydzień.

Instrukcje

1 Opuść dziennego spożycia kalorii o 500 do 1000 kalorii na utratę wagi od 1 do 2 kg. na tydzień. Przestań jeść żywności tuczu i zastąpić je zdrowych opcji, takich jak owoce i warzywa, chude białko, produkty niskotłuszczowe, bogate w błonnik produktów i całych artykułów zbożowych.

2 Zwiększ swój metabolizm przez cały dzień jedząc często. Jedz małe porcje, co kilka godzin, aby uniknąć głodu i utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie.

3 Po wizycie z ćwiczeń sercowo-naczyniowych, takich jak pływanie, bieganie, chodzenie, jazda na rowerze lub przy użyciu siłowni sprzęt cardio. Sercowo-naczyniowy ćwiczeń przyspiesza metabolizm do spalania kalorii i tłuszczu powodujące utratę wagi. Cel na 45 minut cardio dziennie przez co najmniej trzy dni w tygodniu.

4 Pociąg z hantlami lub maszyn wagi do tworzenia tkanki mięśniowej. Tkanka mięśniowa pomaga organizmowi spalić więcej tłuszczu, ponieważ utrzymuje metabolizm aktywna cały dzień. Podzielone na części ciała ćwiczyć nad swoimi dni treningowe i pozwolić jeden dzień odpoczynku po każdym treningu treningu siłowego.

5 ton brzucha ćwiczenia brzucha, jak chrupie i przysiady na górnych brzucha. Przeszkolić skośne z łuków bocznych i łokcia do brzuszków kolanowych i pracować dolny brzuch wykonując odwrotnych brzuszków i wyciągów nóg.

6 ssać w żołądku, gdy masz szansę. Próżniowy brzucha żołądek pracuje się przez napięcie mięśni bez ruchu. Można to zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Wydech, stojąc prosto z rękami na biodrach. Ssać w żołądku, gdy przewidując ciągnięcie pępka do kręgosłupa. Trzymać napięcie w brzuchu, gdy oddycha normalnie. Zbuduj ćwiczenia, starając się utrzymać skurcz już za każdym razem. Wykonaj ćwiczenie gdy masz wolną chwilę. Zmierz się z czasem w ten żołądek próżnię siedząco lub leżąc na brzuchu.

7 pić zieloną herbatę i wodę. Według "Redbook" stronie internetowej magazynu, zielona herbata zwiększa metabolizm wynikający jeśli utraty nadwagi. Woda nawilża ciało i sprzyja zdrowiu przewodu pokarmowego, transport składników odżywczych i oczyszcza toksyny z systemu.

8 Unikaj brak snu. Pozwalają ciała siedmiu do dziewięciu godzin snu na dobę, więc można go przywrócić się i dostarczyć energii na następny dzień.

Najszybszym sposobem, aby schudnąć na brzuchu

Najszybszym sposobem, aby schudnąć na brzuchu


Dla wielu ludzi, ich brzuch jest gdzie przechowywać większość niechcianych, upartego tłuszczu. Niestety, zmniejszenie masy ciała od połowy części nie jest tak proste, jak wykonując kilka brzuszków dziennie --- to nie jest możliwe, aby cel określony obszar ciała do utraty wagi. Schudnąć z całego brzucha, trzeba będzie zmniejszyć ogólną zawartość tłuszczu w organizmie, dostosowując się dieta, styl życia i ćwiczenia nawyków.

"Fad diety" i "leczy" z dnia na dzień nie są ani zrównoważony, ani realistyczne. Zdecydować się na zdrowej, zbilansowanej diety i osiągalny schematu ćwiczeń, aby szybko i bezpiecznie schudnąć na brzuchu.

Instrukcje

Dostosować swoją dietę

1 Jedz 6:55 małych posiłków w ciągu dnia, aby utrzymać metabolizm wahania wysokich i głodu w zatoce. Głodzeniu się nie jest praktyczne rozwiązanie. Co więcej, Twój organizm będzie starał się zapisać co nieco można spożywają jedzenie jako tłuszcz do walki z głodem.

2 Jedz dużo owoców i warzyw. Wysokiej dobroci odżywczych i mało kalorii i tłuszczu, owoców i warzyw powinny być podstawą diety. Z reguły, owoce i warzywa powinny połowę każdego posiłku, z takim odmiany, jak to możliwe w ciągu dnia. Owoce i warzywa są także bogate w błonnik. Błonnik jest potrzebne do promowania zdrowego funkcji przewodu pokarmowego i reguluje poziom energii poprzez kontrolę reakcji na insulinę.

3 Wyciąć rafinowanych węglowodanów i cukrów prostych z diety. Unikać przetworzonej żywności, pakowane dania gotowe, słodycze, ciasta, sosy, dżemy i syropy. Zamiast dostać trwałego uwalniania energii poprzez spożywanie węglowodanów złożonych, takich jak owies, brązowy ryż i pełnoziarniste.

4 Jedz dużo wysokiej jakości białka, w rybach, drobiu, jaj, chude czerwone mięso. Są doskonałym źródłem białka; przyczyniając się do budowania i naprawy mięśni i tkanki łącznej, ale nadal o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii. Spożywanie białka, takie jak te również zwiększa metabolizm.

Tworzenie schematu ćwiczeń

5 Wzmocnienie podstawowej (wewnętrzne brzucha), wykonując regularne ćwiczenia wytrzymałościowe podstawowych. Mocniejszy rdzeń spowoduje zwiększenie postawy i wyglądu "zasysane" żołądka. Rozpocząć, wykonując codziennie deski. Aby wykonać deskę, zacząć od pozycji leżącej na brzuchu. Unieść się na łokciach i utrzymać tułów stałe --- tworząc linię prostą między piętach i głowie. Trzymaj przez 30 sekund nie pozwalając zlewu biodra. Mają na celu zwiększenie do 60 sekund po kilku tygodniach.

6 Podjęcie regularnych sercowo wykonywania. Departament Zdrowia zaleca przynajmniej 30 minut aktywności, wywołujących potu przez co najmniej trzy razy w tygodniu. Jazda na rowerze, pływanie i jogging to przykłady ćwiczeń układu krążenia --- świetne do spalania z dala te niechciane zapasy tłuszczu na brzuchu. Jeśli są znacznie nadwagę, prawdopodobnie okaże się, że szybki marsz wystarczy na początek.

7 Uruchom program szkolenia odporność. Się na siłownię lub zainwestować w sztangi i hantle zestaw. Odporność szkolenia spala kalorie, pobudza metabolizm całego etapu odzyskiwania pomaga zwiększenie gęstości kości i poprawić ogólny skład ciała. Wykonujących w odpowiedniej formie oraz w ramach możliwości organizmu jest niezbędna. Skorzystać z pomocy osobistego trenera lub fitness, profesjonalisty na początek.

Wskazówki

  • Przed podjęciem wysiłku program ćwiczeń należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub lekarza.

Jak zmniejszyć ciężar na brzuchu

Jak zmniejszyć ciężar na brzuchu


Nadwaga na brzuchu może być spowodowane różnymi czynnikami, w tym niezdrowego jedzenia, niekontrolowanych głodu, brak ruchu i stres. Aby zmniejszyć tłuszczu z brzucha, musisz zrobić coś więcej niż tylko ćwiczenia brzucha. Redukcja miejsce, gdzie można zmniejszyć zawartość tłuszczu w jednym obszarze ciała, jest niemożliwe, chyba że jesteś gotów poddać liposukcji. Naturalnie redukcji tłuszczu z brzucha wymaga stracić tłuszczu z całego ciała.

Instrukcje

1 Makeover dietę poprzez zastąpienie fast foodów, takie jak frytki, słodycze, ciastka i słodkie napoje z zdrowszych opcji. Unikaj żywności, które są smażone. Jedz pieczonej, grillowane lub gotowane jedzenie zamiast. Trzymać się diety, który zawiera chude mięso, nabiał o niskiej zawartości tłuszczu, białka, owoce, warzywa, rośliny strączkowe, orzechy i produkty z mąki pełnoziarnistej.

2 stymulują metabolizm pozostać aktywni przez jedzenie do sześciu posiłków dziennie. Jedz mniejsze porcje, zamiast dużych. Wytnij sobie śniadanie, obiad i kolacja w połowie, aby utworzyć sześć małych posiłków.

3 Ruszaj zwiększyć swój metabolizm tak spalamy kalorie. Wykonywać 45 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych w ciągu dnia, trzy dni w tygodniu. Ćwiczenia na maszynie eliptycznej lub schodów wspinacz lub wybrać się na przejażdżkę rowerem, energiczny spacer lub pobiegać na zewnątrz.

4 Weź udział w ćwiczeniach siłowych, trzy dni w tygodniu. Zwiększenie masy mięśniowej, ponieważ odpoczynek mięśni pobudza tempo przemiany materii, dzięki czemu spalanie tłuszczu nawet podczas odpoczynku. Przyjąć podejście całego ciała wykonując hantle loki i triceps kąpieli dla twoich ramionach. Trzymać ciężarkami hantle jak preform rzuca i przysiady na nogi. Kierować swoje ramiona z prasy hantle i zrobić pompek na klatce piersiowej.

5 ton górne brzucha, wykonując brzuszki. Czy obok pochyla kierować się skośne i ćwiczyć odwrotnych brzuszków dla niższych brzucha. Czy różne ćwiczenia brzucha tak, że gdy gruby brzuch został zredukowany, będą wyświetlane stonowanych mięśni.

6 Należy unikać nadmiaru sodu, w tym żywności, takich jak bogate sodu hot dogi i ketchup, ponieważ sodu sprawia, że zatrzymują wodę i powoduje wzdęcia. Strona American Heart Association twierdzi, że nie powinno się spożywać więcej niż 1500 miligramów soli dziennie.

7 Dowiedz się, jak medytować i praktyki jogi, dzięki czemu można lepiej radzić sobie ze stresem. Podwyższone poziomy naprężeń stymulują wytwarzanie naprężeń hormonu kortyzolu, która jest związana z nadmiarem tkanki tłuszczowej brzucha.

Jak stracić brzuchu Waga Bezpieczne

Jak stracić brzuchu Waga Bezpieczne


Utrata wagi z żołądka zwiększa poczucie własnej wartości i obniżyć ryzyko cukrzycy, udaru mózgu, wysokiego ciśnienia krwi i chorób serca. Mężczyźni są bardziej podatne na magazynowanie tłuszczu w brzuchu, niż kobiety, które przechowują tłuszcz głównie w udach, biodrach i dolnej części brzucha. Ponieważ naturalnie miejscu zmniejszając ci brzuch nie jest to możliwe, trzeba zacząć od redukcji tłuszczu z całego ciała. Po luźnej skóry na brzuchu zaczyna zmniejszenie się, można skupić się na tonację i zaostrzenie mięśni brzucha.

Instrukcje

1 Wyeliminuj fast foodów z diety i zmniejszyć spożycie tłuszczów nasyconych i cukru. Mają podejście "jesteś tym, co jesz", jeśli chodzi o jedzenie. Unikaj żywności wynik-sabotowanie bo szybko zwiększyć poziom cukru we krwi i prowadzić do powolnego metabolizmu i wzrost apetytu.

2 Poznaj swoje dobre węglowodany. Najeść się węglowodanów z warzyw i owoców. Wybierz powolne uwalnianie węglowodanów, w tym owies, brązowy ryż i chleb całe ziarna. Trzymaj się z dala od białych węglowodanów, takich jak białe pieczywo i biały ryż.

3 Planowanie posiłków trzy godziny od siebie i zużywają do sześciu z nich w ciągu dnia, aby utrzymać metabolizm spalania tłuszczu. Zawierać chude białko, dobre węglowodany i tłuszcze nienasycone w każdym posiłku. Służyć sobie małe porcje zamiast dużych nich.

4 Krok swój układu krążenia wykonywania rutynowych, wykonując co najmniej 45 minut dziennie, trzy dni w tygodniu. Pływać, jeździć na rowerze, biegać lub skorzystać z siłowni sprzęt cardio zwiększyć metabolicznej palić.

5 Zwiększ spoczynkowe tempo przemiany materii w organizmie przez dodanie treningu siłowego do rutynowego treningu. Budowanie masy mięśniowej, ponieważ mięśnie spala więcej kalorii niż tłuszcz i utrzymuje swój metabolizm działa nawet podczas odpoczynku. Waga kolejowa trzech dni tygodniowo i kierować całe ciało, nie tylko żołądek. Zasysania i napinaj mięśnie brzucha w każdym przypadku podnoszenia ciężarów na dodatkowy trening brzucha i poprawić stabilność.

6 Tone się twój brzuch wykonując odwrotnych brzuszków do dolnej brzucha, brzuszków na górnych mięśni brzucha i łokieć-do-kolano brzuszków dla swoich skośne. Pobyt w kontroli ćwiczeń i skupić się na formie, a nie o tym, jak wiele powtórzeń można zrobić.

7 picie alkoholu z umiarem, bo puste kalorie w napojach alkoholowych może prowadzić do przyrostu tkanki tłuszczowej. Spożywać jedną butelkę piwa lub lampkę wina, czy trzeba mieć alkohol. Łyk wody, ponieważ wypłukuje toksyny z organizmu, pomaga w metabolizmie tłuszczów i utrzymuje się czujesz pełna.

8 Obejrzyj zawartość sodu w diecie, ponieważ sód może zachować masy wody, które sprawi, że Twój brzuch wygląda nadęty, niezależnie od tego, jak wiele ćwiczeń można zrobić. Zużywają mniej niż 1500 mg sodu, zgodnie z zaleceniami American Heart Association.

9 unikać podjadania późno w nocy, bo późno-nocne przekąski są niepotrzebne zachcianki, które dają się; nie jesz ich do pożywienia. Unikaj żywności, są przechowywane w tłuszczu, nie jeść nic przez trzy godziny przed snem.

Pokarmy, które zmniejszają zawartość tłuszczu w brzuchu

Pokarmy, które zmniejszają zawartość tłuszczu w brzuchu


Wielu marzy o osiągnięciu tego doskonały płaski brzuch lub abs sześciopak. Miłośnicy piwa, w średnim wieku, kobiety w ciąży lub wcześniej często chcą zrzucić nadmiar kilogramów w okolicy brzucha. Co ważniejsze, niosąc dodatkowy ciężar w brzuch może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak choroby układu krążenia, cukrzyca i zespoły metaboliczne. Chociaż zdrowe, kontrolowane dieta i regularne ćwiczenia kalorii jest najlepszym na szczuplejsze ciała, jedzenia niektórych pokarmów może pomóc pozbyć się tłuszczu z brzucha.

Awokado

Nienasycone tłuszcze występujące w awokado można zmniejszyć ryzyko choroby serca. Te tłuszcze jednonienasycone może zmniejszyć skoki cukru we krwi, który zatrzymuje organizm przed gromadzeniem tłuszczu w okolicy brzucha. Inne pokarmy składające się z dobrych jednonienasyconych kwasów tłuszczowych składają się z olejów, orzechów, nasion, oliwek, soi, oliwek i rzepaku. Choć uważany zdrowe tłuszcze, należy spożywać tłuszcze jednonienasycone w umiarem ze względu na ich wysoką zawartość kalorii.

Pełnoziarniste

Kalorii kontrolowana dieta bogata w produkty pełnoziarniste przycina nadmiar tłuszczu w brzuch. Zmniejszenie zużycia węglowodanów rafinowanych, takich jak chleb biały, ułatwia zmniejszenie odkładania się tłuszczu wzdłuż brzucha. Wysoka zawartość błonnika w całych ziaren kontroluje głód dłużej niż rafinowanych węglowodanów.

Czekoladowe mleko odtłuszczone

Idealna równowaga węglowodanów i białka, czekolada mleczna promuje budowanie mięśni i sprawia, że ​​jest idealny napój po treningu, aby przyspieszyć powrót do zdrowia.

Jogurt grecki

Połączenie węglowodanów i białka w greckim jogurt pomaga w stabilizacji insuliny, hormonu, który mówi organizmowi kalorii w sklepie, gdy poziom tłuszczu jest zbyt wysoki. Dobre bakterie występujące w jogurcie zachęca również wzrost dobrych bakterii w jelitach, zmniejsza się inne przyczyny wzdęcia w brzuchu.

Borówki

Mnóstwo przeciwutleniaczy, jagody może poprawić przepływ krwi i dostarczyć więcej tlenu do mięśni, co brzuch przycinanie ćwiczenia cardio bardziej wydajne. Witaminy C i potasu znaleźć w jagody limitów sodu spowodowane wzdęcia i dodaje do skuteczności kierowania tłuszczu ćwiczenia.

Zielona herbata

Trzy filiżanki zielonej herbaty dziennie może zwiększyć swój metabolizm i spalić kalorie. Związek znany jako ECGC, silnego przeciwutleniacza w zielonej herbacie, ułatwia spalić tłuszczu i obniżają poziom cholesterolu.

Jak owinąć brzuchu folią

Jak owinąć brzuchu folią


Jeśli masz szczególne wydarzenie zbliża się i chcesz stracić kilka centymetrów żołądku, można zastosować okład żołądka. Salony kosmetyczne i spa oferuje szeroką gamę okłady, od detoxing gliny okłady z ziół i okłady mineralne. Zamiast płacić, że twój żołądek zawinięte, można stworzyć własny domowy okład. Sposób zawijania, opisane poniżej spowoduje cali tracone z wodą. Wyniki te są tymczasowe.

Instrukcje

1 Zmierz obwód talii. Zlokalizuj szczyt swoich bioder i umieścić miara wokół talii na tej wysokości. Napisz, ile cali swoje środki w talii.

2 Weź ciepły prysznic, aby otworzyć pory na brzuchu. Osuszyć ciało ręcznikiem.

3 pić wodę przed nałożeniem wrap - promowanie zaczerwienienie toksyn z organizmu - a także napić się wody, gdy masz na sobie osłonę, aby uniknąć odwodnienia.

4 Rozprowadzić cienką warstwę Preparatu H na brzuchu. Według stronie Newsweek, fenylefryna, składnika aktywnego w postaci maści hemoroidy, skurcz naczyń krwionośnych, dzięki czemu nadmiar wody pozostawić na skórze.

5 Wrap plastik czepiać wrap wokół talii, na powierzchni żołądka, które pokryte w przepisie H. Unikać zawijania plastik zbyt mocno - ponieważ nie chcemy ograniczyć krążenie. Okład z tworzywa stworzy efekt termiczny, który powoduje twój żołądek się pocić.

6 Załóż osłonę na noc, więc może działać podczas snu.

7 Zdejmij okład po przebudzeniu się i wziąć prysznic, aby usunąć wszelkie pozostałości Przygotowanie H. Twój żołądek powinien być gładsze i mocniej. Zmierz obwód talii, aby zobaczyć, ile cali straciłeś.

Jak mogę dokręcić skóry na brzuchu, gdybym stracił dużo na wadze?

Jak mogę dokręcić skóry na brzuchu, gdybym stracił dużo na wadze?


Utraty dużej ilości masy jest osiągnięcie do dumy. Zajmuje woli trzymać się planu diety i ćwiczeń na tyle długo, aby naprawdę coś zmienić. Niestety, traci na wadze, szczególnie w krótkim czasie, może zostawić luźne i zwiotczenie skóry. Najlepszym sposobem na uniknięcie luźnej skóry na brzuchu jest schudnąć powoli i regularnie ćwiczyć. Jeśli dodatkowo skóra jest nieestetyczny problem, po utracie wagi, istnieją sposoby, aby pomóc dokręcić go - ale może to potrwać nawet rok, aby przywrócić elastyczność. Być może trzeba się operacji plastycznej, aby uzyskać wygląd chcesz, jeśli poważnie wiszące skóry.

Instrukcje

1 Jedz dieta bogata w chude białka i niskiej zawartości tłuszczu. Pić osiem szklanek wody dziennie, aby uniknąć odwodnienia. Pozwala to na mięśnie, lepiej odpowiadający treningu siłowego.

2 Ćwiczenia budować mięśnie, które pomogą wypełnić przestrzeń pod skórą. Trening siłowy, takie jak podnoszenie ciężarów i maszyn zwiększy odporność wzrost mięśni i pomaga zmniejszyć wygląd luźnej skóry.

3 dalej robić ćwiczenia aerobowe co najmniej trzy razy w tygodniu. Bieganie, szybki spacer, pływanie, zajęcia aerobiku lub tańca są wielkie sposoby tracą barwy tłuszczu i pomaga mięśnie i skórę.

4 stosuje się kremy do skóry dokręcania brzuch i zapalnych punktów. Podczas gdy te ostatnie nie mogą czynić cuda, oni pomogą przywrócić tworzenie kolagenu i elastyny, co prowadzi do zaostrzenia skóry.

5 złuszczają skórę codziennie, aby poprawić krążenie. Otarcia skóry na sucho lub peeling solą pod prysznicem usuwa martwe komórki skóry i poprawia krążenie.

Dlaczego mam tylko przybrać na wadze na brzuchu?

Predyspozycje genetyczne

Każdy człowiek rodzi się z ciała, zestaw typu i kształtu. Typ danej osoby, jak i organ stwierdza, gdzie zyskuje na wadze i zapasów tłuszczu. Czynniki genetyczne, które determinują wzrost, kolor oczu i skóry tonu osoby są te same czynniki, które określają w jaki sposób i gdzie ta osoba może przechowywać nadmiar masy ciała lub tłuszczu. Gdy masa ciała zwiększa, osoba z predyspozycją genetyczną w kierunku przechowywania nadwagi (FAT) w okolicy żołądka prawdopodobnie zobaczyć wzrost wielkości żołądka. Danej osoby profil genetyczny określa, gdzie nadmiar kalorii żywności mogą być przechowywane w tłuszczu. Czy ten obszar jest brzuch, uda, uchwyty miłości lub twarzy, uwarunkowania genetyczne, które są niezmienne, regulujące cały proces.

Podział komórki tłuszczu

Jak i gdzie komórki tłuszczowe są rozmieszczone na ciele odgrywa ogromną rolę w określaniu, gdzie człowiek może zachować większość jego masy. Dla większości ludzi, dystrybucji komórek tłuszczowych nie jest rozłożone równomiernie na całym ciele. Przeciwnie, większość ludzi ma obszary, lub kieszenie, na ich ciałach, które mają znacznie wyższe stężenia depozytów komórek tłuszczowych niż inne części. Naturalnie, te gęste obszary magazynowania komórek tłuszczowych naturalnie przechowywać i zachować więcej tłuszczu niż inne, naturalnie szczuplejsze obszarów na ciele. Dla osób, które uzyskują większość ich masy na brzuchu, oprócz czynników genetycznych, mogą one mieć większą koncentrację komórek tłuszczowych w okolicy żołądka, aby rozpocząć, które naturalnie predysponuje je do przechowywania wagi (tłuszczu), w które obszar.

Czynniki metaboliczne / dietetyczna

Mimo, że nie jest odpowiedzialne za kierowanie tłuszczu i / lub wagę należy przechowywać w okolicy żołądka człowieka, przemiana materii danej osoby, tempo, w jakim jej ciało zamienia jedzenie w energię, a nawyki żywieniowe wpływają na tempo, w jakim tłuszczu zostaje zapisany na ciele . Gdy zużycie energii (kalorii) przekracza energii (kalorii) spalił na stałe, następuje magazynowanie tłuszczu. Osób z predyspozycją genetyczną w kierunku magazynowania tłuszczu w okolicy brzucha będzie zobaczyć wzrost wielkości żołądka, jak waga jest zdobyty. Ta metaboliczna / wzajemne diety stworzyć warunki dla wystąpienia waga (tłuszcz) zysk; genetyczne wzorce predyspozycji i przechowywania komórek tłuszczowych wpływ danej osoby, że przybrała na wadze, gdzie są przechowywane.