adcov.com

roztocz wywołujących trądzik różowaty

Helicobacter pylori i Trądzik różowaty

Bakterie Helicobacter pylori stwierdzono u 50 procent ludzi na całym świecie, z których większość nie ma żadnych objawów. Zaraża żołądek i jelito cienkie i może powodować wrzody i raka. Częstość występowania zakażenia H. pylori wydaje się być wyższe u pacjentów, którzy mają trądzik różowaty, wspólny stan skóry.

Identyfikacji trądzik różowaty

Trądzik różowaty zwykle powoduje czerwone, zaczerwienienie pojawia się na policzkach i nosie. W zaawansowanych stadiach, trądzik różowaty mogą rozwinąć się wysypką, podobny w wyglądzie do trądziku.

Wyzwalaczy trądziku różowatego

Alkohol, napoje gorące i pikantne żywności są uważane za czynniki wywołujące trądzik różowaty zaostrzeń.

Podobieństwa między Trądzik różowaty i H. pylori

H. pylori i trądziku różowatego zarówno powoduje zapalenie i traktowane są antybiotykami.

Połączenie potencjału

Mimo, że badania trwają, wydaje się, że bakteria H. pylori może spowodować szereg problemów systemowych.

Niezależność

Trądzik różowaty pojawia się bez obecności H. pylori. Jest odwrotnie, jak również.

Trądzik różowaty może być wywołane przez ciepła?

Różowaty jest warunkiem, który powoduje rumień i inne podrażnienia skóry na twarzy. Ma on szereg czynników wywołujących, a dla niektórych osób, ciepła jest jednym z nich.

Sun ekspozycji

Ekspozycja na światło i ciepło słońca są identyfikowane zarówno przez Mayo Clinic i Medline Plus jako wyzwalaczy w trądziku różowatym.

Inne wyzwalacze termiczne

Inne formy ciepła może również powodować trądzik różowaty. Zgodnie z Mayo Clinic, ciepła ze źródeł takich jak łaźnie, sauny, a nawet gorących potraw i napojów może wywołać objawy trądziku różowatego.

Unikanie wyzwalaczy

W trądziku różowatego, ważne jest, aby rozpoznać i unikać czynników, takich jak ciepło. Oprócz unikania konkretnych wyzwala jak gorące jedzenie i saunami, Medline Plus zaleca noszenie ochrony przeciwsłonecznej i nie robi ciężkiej pracy w gorących warunkach.

Leczenie medyczne

Poza zapobieganiem wyzwalaczy raportów Mayo Clinic, że leki na receptę, w tym doustne i miejscowe antybiotyki, jak izotretynoina może być wykorzystywane do zarządzania objawów.

Rozważania

Mimo, że możliwe jest zarządzanie różowaty unikanie ogrzewania i innych wyzwalaczy i przez wykorzystanie leków na receptę, nie ma lekarstwa na trądzik różowaty.

Trądzik różowaty i porady na diecie

Trądzik różowaty dotyka ponad 14 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych. Choć lekarze nie wiedzą, co powoduje zaczerwienienie i nierówności związanych z trądzikiem różowatym, istnieje wiele znanych wyzwalaczy, w tym żywność. Przez zmianę diety można zmniejszyć liczbę i nasilenie swoich trądziku różowatego flare up.

Pokarmy, które mogą zmniejszyć trądzik różowaty Flare Ups

Naukowcy uważają, że trądzik różowaty jest spowodowane wadliwymi naczyń krwionośnych pod skórą. Niektóre produkty są znane rozszerzające naczyniowych. Naczyniowe rozszerzające naczynia krwionośne, pomaga zapobiegać z powiększania, zapobieganie łączenia krwi pod skórą. Żywności, które są pomocne to jagody, wiśnie i jeżyny. Świeże warzywa i produkty pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż i całego owsa są również dobrym wyborem dla osób cierpiących na trądzik różowaty.

Pokarmy, których należy unikać

Istnieje wiele produktów, które potencjalnie mogą wywołać trądzik różowaty wybuchają. Należy unikać ostrych przypraw takich jak chili, papryki i gorących sosów. Inne wyzwalacze mogą zawierać alkoholu, fermentowane produkty mleczne, takie jak śmietana i jogurt, czekolada i bardzo kwaśnych pokarmów, takich jak owoce cytrusowe i pomidorów. Niektóre osoby cierpiące na trądzik różowaty są również wrażliwe na sztuczne substancje słodzące, takie jak aspartam.

Łącząc własną różowatym Dieta

Podczas próby leczenia trądziku różowatego za pomocą zmian w diecie, dodać owoce i warzywa w diecie przy jednoczesnym ograniczeniu pokarmów, które mogą powodować ups flary. Prowadź dziennik żywności i objawów po wprowadzeniu wyzwalaczy do swojej diety. Po wybuchają, zbadać swój dziennik dla potencjalnych wyzwalaczy i wyeliminować jedzenie wyzwalania z diety. Każdy człowiek jest inny i nie ma dwóch osób cierpiących na trądzik różowaty mają takie same wyzwalacze.

Trądzik różowaty Home Remedy

Różowaty jest chorobą skóry, która charakteryzuje się spłukiwania, zaczerwienienie i małe guzki na skórze. Warunkiem jest przewlekła i postępująca, która oznacza, że ​​jeśli nie jest leczona, będzie się jeszcze bardziej wraz z upływem czasu. Nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, ale oprócz zabiegów farmaceutycznych istnieje kilka domu środków, które mogą zmniejszyć stan zapalny i kontrolować objawy.

Skincare

Objawy trądziku różowatego pojawiają się na twarzy i są oznaczone przez czerwone obszary, uderzeń, czerwony nos i spłukiwania skóry na twarzy. Twarz jest najważniejszym sposobem na kontrolowanie ognisk trądziku różowatego i złagodzić objawy. Proper pielęgnacji skóry mogą być stosowane jako lek do utrzymania profilaktycznej ognisk do minimum. Ochrony przeciwsłonecznej powinny być noszone, aby chronić skórę przed działaniem słońca. Stosować produkt z SPF co najmniej piętnastu, aby odpowiednio chronić skórę, szczególnie na twarzy.

Użyj delikatne mydła podczas mycia twarzy. Harsh mydła może podrażniać skórę i sprawiają, że stan pojawia gorzej. Należy unikać toniki i produktów, które mają właściwości ściągające alkohol. Produkty te mogą podrażniać skórę, jak również.

Dieta

Niektóre produkty mogą wywołać wybuch różowatego. Aby dowiedzieć się, które pokarmy mogą powodować wybuch różowatym dla Ciebie, prowadzić dziennik żywności, które można jeść i zanotuj wszelkie zmiany stanu skóry. Zgodnie z healthy-skin-guide.com, u niektórych pacjentów stwierdzono, że czekolada jest wyzwalacz na trądzik różowaty, podczas gdy inne nie wpływa wcale. Wycofanie Kofeina jest wyzwalacz dla niektórych pacjentów, ale do picia napojów zawierających kofeinę nie powoduje wybuch choroby. Należy zwrócić uwagę na żywności, które jesz, gdy występuje epidemia.

Węglowodany, takie jak makaron, chleb i cukrów są myśli powodują ognisk trądziku różowatego. Minimalizacja tych pokarmów i spożywanie produktów pełnoziarnistych, a nie być w stanie utrzymać ognisk powstawaniu. Owoce i warzywa, zwłaszcza jagody, jeżyny i wiśnie, może zmniejszyć czerwony wygląd skóry.

Leki ziołowe

Lukrecja jest stosowany w leczeniu trądziku różowatego ze swoich właściwości anty prozapalny. Lawenda, zielona herbata, lawenda, rumianek i olej z drzewa herbacianego, są stosowane do tego samego powodu. Lawenda ma również właściwości antyseptyczne i uspokajające, które mogą złagodzić stres, który może zaostrzyć objawy.

Nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, ale zabiegi ziołowe są naturalnym sposobem na złagodzenie objawów. Zabiegi ziołowe nie powinny być postrzegane jako lekarstwo na trądzik różowaty. Lekarz może przepisać maści, które zmniejszają stan zapalny i zaczerwienienie, które pochodzi z trądzikiem różowatym. Antybiotyki doustne mogą być również przewidziane także miejscowe leki.

Informacje o Trądzik różowaty

Duża liczba mężczyzn i kobiet dotkniętych trądzikiem różowatym. Jednak około 78 procent dorosłych Amerykanów misidentify różowaty jako trądzik dorosłych. Różowaty jest nieuleczalną, ale wszystkie objawy związane z chorobą można leczyć. Jeśli zidentyfikowany wcześnie, trądzik różowaty może być łatwo zarządzany, zapobiegania poważne problemy fizyczne i psychiczne. Chociaż przyczyną trądziku różowatego nie jest znana, trwają badania, aby dowiedzieć się więcej o warunkach i jak to nastąpi.

Znaczenie

Trądzik różowaty może mieć wielki wpływ na fizyczny i psychiczny pacjenta, dotykając jej życia społecznego i wydajność pracy. American Academy of Dermatology, że w jednym z badań, 41 procent pacjentów cierpiących na trądzik różowaty "[unikać] [kontakt publicznego lub anulowane] zobowiązań społecznych", ze względu na stan. Trądzik różowaty dotyka około 14 milionów Amerykanów, głównie kobiet o jasnej karnacji w wieku 30 i 50. Faceci są mniej prawdopodobne, aby mieć wpływ na trądzik różowaty, i bardziej narażone na gorsze przypadki choroby.

Rodzaje

Różowaty może być wyrażony jako cztery osobne podtypów. Niektórzy pacjenci mogą cierpieć z więcej niż jednego podtypu. Charakterystyka podtypu 1 (erythematotelangiectatic trądzik różowaty) to zaczerwienienie, zaczerwienienie i widoczne naczynia krwionośne. Charakterystyka podtypu 2 (trądzik różowaty) grudkowo obejmować zaczerwienienie z uderzeniami i pryszcze. Podtypu 3 jest wyrażona jako pogrubienie skóry, a często powiększeniu nosa, ze względu na nadmierne powstawanie skóry. Charakterystyka podtypu 4 obejmują objawy oka, takie jak zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, podrażnienie, Styś i utraty wzroku.

Wyzwalacze

U niektórych pacjentów z trądzikiem różowatym zidentyfikowali specyficzne wyzwalacze, które powodują objawy się nasilają. Niektóre wspólne powoduje to ćwiczenia, spożywanie alkoholu, ciepło, ekspozycji na słońce, stres, ekstremalne zimno i podwórko pracy. Chociaż niektóre z tych wyzwalaczy może być nieuniknione, American Academy of Dermatology sporządziła listę porad, które pomogą zminimalizować zagrożenie flareup lub całkowicie ich unikać. Ponadto, nie wszyscy pacjenci mogą doświadczać flareups ze wszystkich najbardziej powszechnych wyzwalaczy.

Leczenie

Pierwszy podtyp różowatego można leczyć podając doustne antybiotyki, w połączeniu z suncreen sformułowanej dla wrażliwej skóry, leki do stosowania miejscowego, zabiegi laserowe i elektrokoagulacji. Drugi podtyp różowatego można traktować się podając doustne antybiotyki i leki do stosowania miejscowego. Zgrubienie skóry związane z trądzikiem różowatym mogą być leczone za pomocą lasera dermabrazji i elektrokoagulacji. Choroby oczu związane z trądzikiem różowatym można leczyć regularne czyszczenie, antybiotyki i krople do oczu.

Teorie / Spekulacje

Przyczyny trądziku różowatego nie są obecnie znane. Jednak wielu naukowców i pracowników służby zdrowia przyniosły teorii w celu wyjaśnienia występowania trądziku różowatego. Wielu badaczy uważa, że ​​trądzik różowaty jest dziedziczna lub spowodowana przez czynniki środowiskowe, które powodują naczyń krwionośnych w skórze, aby stać się obrzęk. Inna teoria mówi, że stan zapalny związany z trądzikiem różowatym jest spowodowane Nużeniec ludzki, rodzaj roztocza, który mieszka w mieszków włosowych i może zatyka porów. Helicobactor pylori, rodzaj bakterii, jest kolejnym możliwym winowajcą trądziku różowatego.

Homemade Cure Trądzik różowaty

Trądzik różowaty nie ma lekarstwa. Nawet jego przyczyny nie są zrozumiałe. Zamiast tego jest stan objawów. Osób cierpiących na trądzik różowaty wystąpić zaczerwienienie twarzy i szyi i może mieć pryszcze-jak guzki. Warunek ten może być leczony. Tylko różowaty "lekarstwo" jest zmniejszenie i zarządzać flare-ups.

Pielęgnacja podstawowa Rutynowe

Umyj twarz letnią wodą, zamiast gorącej wody w postaci ciepła przyniesie więcej krwi do powierzchni i pogorszyć stan. Myć łagodnym, płynem do mycia. Osoby z trądzikiem różowatym nie należy używać do defoliacji zarośla, ściągające lub silnych środków czyszczących. Produkty do pielęgnacji skóry z aloesem i / lub witaminy E były pomocne w niektórych przypadkach.

Nie należy stosować maski z gliny do oczyszczenia. Zamiast tego, spróbuj domowej roboty maskę z oliwy bazie oleju zmieszanego z uspokajającym, rumianku i trochę płatków owsianych, który ma właściwości przeciwzapalne. Po umyciu twarzy, zawsze poklepać go do sucha miękką ściereczką. Myć trzy lub więcej razy dziennie, w zależności od tego, jak Twoja skóra jest tłusta.

Niektóre przypadki trądziku różowatego wykazały poprawę od smoły sosna myciu mydłem. Niektórzy zalecają wygładzanie na pianie, pozwalając mu na sucho, a następnie pozostawienie go na całą noc. Umyj je rano i po drodze stosując balsam do twarzy torba i pozostawiając go na około 10 minut.

Spróbuj mieszania wody mineralnej z octu jabłkowego do twarzy domowej roboty tonera. Spray to bezpośrednio na twarz i wklepać go do sucha.

Odżywianie się Pomoc

Zmień swoją dietę jako część domowego leczenia. Pije sok jabłkowy, najlepiej marki niższe cukru i konserwantów. Jedz więcej owoców. Przeciwutleniacze w jagody, jeżyny i truskawki są dobre dla skóry. Dużo oleju kwasów tłuszczowych Omega-3. Jedz więcej i zielone warzywa liściaste.

Pij kozieradki herbatę. Zostało to wiadomo, że są szczególnie przydatne z zaburzeniami skóry, a szczególnie trądziku. Jeśli nie możesz znaleźć herbaty, kupić kozieradka i strome go we wrzątku, aby zrobić własną herbatę.

Unikaj czekolady, alkoholu i tłustych, smażonych potraw i ostrych przypraw. Pomidory też może wywołać zaostrzenia trądziku różowatego należy unikać.

Pokarmy, które pomogą trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest terminem medycznym na syndrom nieznanego pochodzenia, który przede wszystkim wpływa na skórę twarzy. Typowe objawy trądzik różowaty to zaczerwienienie, krosty i plamy suchej, łuszczenie skóry. Choć obecnie nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, niektóre pokarmy wydają się wywoływać zaostrzenia trądziku różowatego, a inni może złagodzić objawy.

Pokarmy, których należy unikać

Usunięcia lub ograniczenia pokarmów, które powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi do twarzy i szyi, jak zaplanować różowatym dietę. Napoje bezalkoholowe, gorące napoje, takie jak kawa czy kakao, ostry sos, papryka, owoce cytrusowe, pomidory i sok pomidorowy, ser i czekolada są jednymi z najczęstszych sprawców. Jednak każdy człowiek jest inny. Może znaleźć się zaczerwienienie w reakcji na dowolną liczbę produktów spożywczych, w tym sosu sojowego, wanilii, musztardą i awokado. Zwróć uwagę na to, co jesz i prowadzić dziennik żywności do śledzenia żywności, które powodują twój trądzik różowaty pogorszeniu.

Pokarmy jeść

Pokarmy, które powodują naczyń krwionośnych, zmniejszenie ilości przepływu krwi do twarzy i szyi, są pomocne w kontrolowaniu objawów trądziku różowatego. Aby osiągnąć ten efekt, spróbuj dodać jagody, wiśnie i jeżyny do codziennej diety. Również wybrać węglowodany złożone, takie jak pieczone ziemniaki, fasola, jabłka ponad węglowodanów prostych, takich jak słodkich słodyczy. Błonnik zapewnia złożonych węglowodanów spowalnia proces trawienia i zapobiega nagły napływ cukru do krwi. Jedzenie węglowodanów prostych prowadzi do szybkiego wzrostu poziomu cukru we krwi i szybkiego rozszerzenia naczyń krwionośnych, które powodują twarz do spłukiwania.

Jedz mięso z umiarem i podkreślają, ryby i drób zamiast wołowiny lub wieprzowiny, które zawierają tłuszcze, które mogą przyczynić się do zapalenia skóry. Włączenie produktów, które zawierają kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, związki, które mogą pomóc zmniejszyć zaczerwienienie i stan zapalny trądzik różowaty. Kwasy tłuszczowe omega-3 można znaleźć w orzechy włoskie, nasiona lnu, tofu, łosoś, przegrzebki, lucjanowatych, tuńczyka, dorsza i fasolą. Aby uzyskać najlepsze wyniki, jeść co najmniej jeden z tych produktów każdego dnia: wybrać ryby na obiad, używać olej lniany na sałatki lub wrzucić garść orzechów włoskich do porannej owsianki.

Przygotowanie potraw

W ogóle, gotowane jedzenie jest lepsze niż surowej żywności dla osób cierpiących na trądzik różowaty; gotowane pokarmy są łatwiejsze dla organizmu do strawienia. Nie wolno spożywać żadnych pokarmów ani napojów, które są cieplejsze niż w temperaturze pokojowej. Jeśli nie możesz się doczekać na jedzenie ostygnie, wystarczy umieścić go w lodówce lub zamrażarce na kilka minut, aż środek naczynia jest ciepłe, ale nie gorące, w dotyku.

Trądzik różowaty Leczenie łagodnego

Łagodny trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry twarzy. Objawy obejmują zaczerwienienie, zaczerwienienie skóry, wypryski, guzki i widoczne naczynia krwionośne. Istnieją 4 podtypów trądziku różowatego. W erythematotelangiectatic różowaty, skóra jest czerwona i przewlekle naczynia krwionośne są wyraźnie widoczne. Papulopastular różowaty wywołuje przewlekłe zaczerwienienie z krosty i guzki występujące sporadycznie. Phymatous rosaces powoduje zagęszczenie skóry twarzy, nos staje się czerwony i duże. Oczne różowaty powoduje płaczliwy oczy, opuchnięte powieki i możliwość uszkodzenia rogówki.

Zidentyfikowania wyzwalaczy

Unikanie wyzwalaczy, które wyruszają twarzy zaczerwienienie na pierwszym miejscu może być pomocne i zmniejszyć potrzebę miejscowych lub doustnych leków. Prowadzenie dziennika objawów w ciągu kilku tygodni może pomóc zidentyfikować wyzwalaczy. Dla wielu pacjentów, światło jest najczęstszą uruchamiający. Leczenie może być tak proste, jak noszenie ochrony przeciwsłonecznej codziennie, unikając okres ekspozycji na słońce i wyborze kapelusze, które obejmują twarz, jak to tylko możliwe. Szukać ochrony przeciwsłonecznej, które zawierają tlenek cynku lub dwutlenek tytanu. Niektórzy pacjenci różowaty, że naraża swoją twarz do zimnego powietrza przed wyjściem na gorącym słońcu może pomóc.

Samopomocy

Istnieje wiele działań, które można podjąć na własną rękę, aby walczyć łagodny trądzik różowaty. Należy unikać mycia twarzy w bardzo gorącej wodzie. Nie należy używać szorstkich myjki i ręczniki, i pobyt z dala od ściągające i mydła złuszczających. Staraj się wykonywać w chłodnym miejscu, i pić dużo wody, aby pobyt uwodniony. Trzymaj się z dala od gorących potraw lub napojów, które wydają się ruszyć zaczerwienienie.

Leki do stosowania miejscowego

Jeśli nie jesteś zadowolony z odpowiedzi do twojego różowaty spust i samopomocy terapii, należy skonsultować się z dermatologiem. Na łagodny trądzik różowaty, większość lekarzy rozpocznie się przed przepisaniem leków miejscowo leki doustne. Krem antybiotyk, taki jak nadtlenek benzoilu, metronidazol lub może zwykle zmniejsza zaczerwienienie. Niektórzy lekarze przepisują kwas azelainowy, który jest dostępny w postaci kremu lub żelu. To może być skuteczne, lecz ma skutków ubocznych. Może wystąpić świąd, pieczenie lub kłucie uczucie.

Leki doustne

Kiedy miejscowo kremy i żele nie załatwi, dermatolodzy zmieni kombinacji lub leków doustnych i miejscowych. Tetracykliny antybiotyków, w tym doksycykliny i minocyklina, najczęściej przepisywany. Leki te, które mogą pomóc w trądziku kosmetyczna zawierać składniki przeciwzapalne. Lekarze uważają, że wpływ na naczynia krwionośne na twarzy i zmniejsza zaczerwienienia.

Accutane

Accutane rzadko jest przepisany łagodnym trądzikiem różowatym, ale lekarze czasami wykorzystać w przypadkach, nie reagujących na inne rodzaje leczenia. Accutane jest marką dla izotretynoiny, niezwykle silny lek stosowany w ostateczności na trądzik. Niskie dawki Accutane może czasem pomóc łagodny trądzik różowaty, ale zawsze powinny być stosowane pod nadzorem lekarza.

Nużeniec ludzki i Trądzik różowaty

Nużeniec ludzki i Trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest często mylone z złym przypadku trądziku, ale to zupełnie inny stan. Podczas gdy rodzaj trądziku większość nastolatków cierpi z powodu zatkania się porów i hormonów, badacze uważają, że co najmniej jeden rodzaj różowatego, znany jako podtyp 2 trądziku różowatego lub trądziku różowatego grudkowo jest spowodowane drobnymi, mikroskopowe roztoczy - te same, które wywołują typ świerzbu u psów.

Definicja

Trądzik różowaty może wyglądać bardzo złym przypadku trądziku, ale to nie jest. Jest to przewlekła choroba skóry, wpływając na środkowej trzeciej części twarzy. To zaczerwienienie w miejscach, gdzie zazwyczaj występuje z kolor rumieniąc. Naczynia krwionośne rozszerzają się, stają się coraz bardziej widoczne. Występują pryszcze, ale w przeciwieństwie do normalnego trądziku pryszcze z te nie mają zaskórniki i whiteheads. Choć trądzik różowaty może być traktowany, to nie jest jeszcze uleczalna.

Przyczyna

Chociaż dokładne przyczyny trądziku różowatego pozostaje nieznany, rodzaj mikroskopijnych roztoczy znany jako folliculorum Nużeniec często podejrzenie o korelację stan, przynajmniej w tych pacjentów z trądzikiem różowatym podtypu 2, zgodnie z National Rosacea Society. Jest to spowodowane tym roztoczy, które znajdują się naturalnie w ludzkiej skórze mają tendencję do być obecne w skórze pacjentów z tego stanu w znacznie większych ilościach niż normalnie, w zależności od strony Rosacea skóry właściwej. Jednak to nie same roztocza, które powodują choroby.

Rola

Strona Trądzik różowaty Skóra właściwa spekuluje, że wczesne zmiany naczyniowe i tkanki łącznej podtyp 2 osób z trądzikiem różowatym mogą stworzyć korzystne warunki dla tych roztoczy rozmnażać. Roztoczy, podczas gdy same są nieszkodliwe dla większości ludzi naukowcy często podejrzewa się, że podtyp 2 różowaty jest wynikiem, przynajmniej częściowo, reakcji nadwrażliwości na nadmiar roztoczy u osób z tego stanu.

Sprzeczności

Gdzie robi się mylące jest to, że populacje Nużeniec ludzki nie zmniejszają u pacjentów, których objawy zmniejszyło w wyniku lub leczenia. Tak więc, to nie wiadomo, czy po prostu traktował leczenie nadwrażliwości, które doprowadziły do ​​objawów trądziku różowatego czy roztocza rzeczywiście nie odgrywają żadnej roli w powstawaniu trądziku różowatego. Badania z roku 2004 finansowane przez National Rosacea Society ma pochodzić z nowej teorii: że typ bakterii znalezionych w roztocze produkuje antygen, który może być odpowiedzialny za stan zapalny związany z podtypu 2 różowatego.

Rozpowszechnienie

W samej Ameryce, szacuje się, że około 14 milionów ludzi cierpi z powodu trądziku różowatego, zgodnie z National Rosacea Society. Jednakże, nie wiadomo dokładnie, jak wielu z tych, mają szczególny rodzaj trądziku różowatego, który został połączony z roztocza Demodex.

Środki na trądzik różowaty

Środki na trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry, związane z kobiet o jasnej karnacji irlandzkich, szkockich i celtyckich. Stan charakteryzuje się wypiekami, jasnoczerwony skóry z małymi wstrząsami i pryszcze, spowodowane przez engorged naczyń krwionośnych. Choć dermatolodzy zazwyczaj przepisać płyny i antybiotyki w leczeniu trądziku różowatego, te zabiegi nie zawsze działa. Lekarza nie są pewni, co powoduje trądzik różowaty, ale jeśli wyeliminować wyzwalaczy, takich jak światło słoneczne, a niektóre pokarmy, a jeśli spróbować środków domu, można zmniejszyć flareups.

Unikać słońca i ciepła

Maryja Lupo z Tulane University School of Medicine ostrzega, że ​​światło słoneczne spowoduje flareups trądziku różowatego. Niestety, wielu filtry przeciwsłoneczne chemiczne mogą podrażniać jasną skórę. Osoby z trądzikiem różowatym skóry ze skłonnością powinien pozostać w cieniu gdy jest to możliwe, i powinna stosować 15 lub wyższy filtrami SPF listą dwutlenek tytanu jako główny składnik. Ponadto osoby cierpiące na trądzik różowaty powinny unikać gorących i wilgotnych, takich jak sauny i gorących kąpieli.

Zmień swoją dietę

Narodowy Trądzik różowaty Society opracowało listę produktów, które wywołują flareups trądziku różowatego. Głównymi winowajcami są pikantne, słodkie i bogate w skrobię, gorące napoje oraz napoje alkoholowe. Osób cierpiących na trądzik różowaty powinny unikać tych produktów i jeść świeże owoce, wody zimnej ryby i warzywa zamiast.

Użyj kojący skóry produkty

Delikatne twarzy czyszczące z laurylosiarczan sodu lub laurylosiarczan disodu sulfobursztynianu i produktów do pielęgnacji skóry zawierających oczaru wirginijskiego, rumianku lub róży, może łagodzić stan zapalny skóry. Osób cierpiących na trądzik różowaty powinny umyć chłodną lub zimną wodą i unikać szorstkich środków czyszczących skóry i gąbki.

Spróbuj się zrelaksować

Stres jest kolejnym ważnym wyzwalacz objawów spłukiwania. Niektóre osoby cierpiące na trądzik różowaty znaleźli ulgę praktykując techniki relaksacyjne i oddechowe, takie jak joga i medytacja.

Jakie suplementy są dobre na trądzik różowaty leczenie?

Trądzik różowaty jest chorobą skóry, która powoduje, że twarz wydaje się czerwony lub zaczerwieniona małe krosty wypełnione ropą. Jest to często towarzyszy z rozszerzonych naczyń krwionośnych i co wygląda jak pajączków. To dotyczy dorosłych i wydaje się gorzej z czasem. Objawy trądzik różowaty często są zaliczane przez rzeczy, takie jak ostre lub gorących potraw, alkoholu, gorących kąpieli, światło słoneczne, duży wysiłek, stres, złość i wstyd. Objawy często pojawiają się i znikają cyklicznie. Nie ma lekarstwa na trądzik różowaty i większość zabiegi, aby złagodzić objawy.

Emu Oil

Olej emu, który pochodzi z australijskiego ptaka o tej samej nazwie, zawiera zarówno kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6; jej skład kwasów tłuszczowych jest podobny do tego z ludzkiego organizmu, dlatego jest łatwo wchłaniany. Nakłada się na skórę, do trzech razy dziennie, może przenikać z kilku warstw. Zużywają olej emu w formie kapsułek lub w postaci czapki żel. Weź jedną lub dwie kapsułki dziennie, i zachować ten olej z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Oregano Oil

Weź olej oregano, aby zniszczyć bakterie i roztocza skórne często związane z trądzik różowaty i trądzik. Olej oregano rozcieńczyć przed użyciem. Oleju oregano stosuje się bezpośrednio na skórze, ale tylko wtedy, gdy został on rozcieńczony olejem, takim jak olej z oliwek lub olej jojoba. Wymieszać jedną kroplę oleju z oregano z trzech części oliwy z oliwek. W przypadku oleju oregano doustnie, umieść 02:59 kropli olejku z oregano w 8-oz. Szklanka wody, soku lub mleka. Lub umieścić jedną kroplę pod językiem dwa razy dziennie i wymieszać z 1 łyżeczka. miód, syrop klonowy, lub oliwa z oliwek.

Witamina K

Twój organizm potrzebuje witaminy K, aby pomóc skrzep krwi i pozwalają skórze wchłonięcie do krwi, która zaczęła się basen, powodując nitkowatych na smugi, które się ponownie na twarzy. Witamina K jest w kapuście, szpinaku, zbóż, soi i innych warzyw. Według USA zalecanego dziennego spożycia, mężczyźni 19 i starsze powinny mieć 120 mcg na dobę; kobiety 19 i starsze powinny mieć 90 mcg; ciężarne i karmiące kobiety 19 i starsze powinny mieć 90 mcg.

Siarczan cynku

Cynk jest niezbędnym minerałem, który wspomaga gojenie się naskórka lub górną warstwę skóry, i utrzymuje we krwi witaminy A regulowane. Niektóre pokarmy bogate w cynk to czerwone mięso, ostrygi, drób, orzechy, fasola, kraby, homary, wzbogacone płatki śniadaniowe, produkty pełnoziarniste i produkty mleczne. W formie kapsułek, 100 mg trzy razy dziennie, aby zmniejszyć objawy trądziku różowatego.

Witamina A i retinoidy

Spróbuj witaminy A, aby zmniejszyć objawy trądziku różowatego i zachować zdrową skórę. Retinoidy w witaminy A w obu formach tematycznych i suplementów są korzystne dla większości chorób skóry, w tym trądziku różowatego, ponieważ pomaga zmniejszyć stan zapalny, odnawiania komórek skóry i zmniejszyć skóry tłustej. Źródła witaminy A to cantalope, marchew, słodkie ziemniaki i jajka. Weź w postaci kapsułek lub tabletek. Płeć, wiek i waga określenia dokładnej dawki. Nie należy spożywać więcej niż 10.000 IU dziennie, chyba że z zaleceniami lekarza. Witamina A jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego gromadzi się w tkankach tłuszczowych i może być szkodliwe, jeśli zbyt dużo jest zużywana.

Wszystkie te dodatki można kupić w lokalnej drogerii, naturalne sklep zdrowia, lub w Internecie.

Należy zachować ostrożność

Skonsultować się z lekarzem, jeśli bierzesz pod uwagę suplementy diety i inne terapie alternatywne do leczenia trądziku różowatego. Omówić z lekarzem korzyści i ryzyko związane z pewnych alternatywnych środków.

Jakie przekąski Affect trądzik różowaty?

Jakie przekąski Affect trądzik różowaty?


Trądzik różowaty jest stan zapalny, który powoduje zaczerwienienie twarzy i czerwone guzki wypełnione ropą. Inne objawy to widoczne naczynia krwionośne na policzkach i nosie, zaczerwienienie nosa i częste zaczerwienienie twarzy. Jest to przewlekła choroba, która pogarsza się, jeżeli nie jest leczone. Oprócz leczenia, istnieje kilka modyfikacji diety, które mogą wpływać na stan poprzez zwiększanie lub zmniejszanie ilości przepływu krwi do powierzchni skóry.

Pokarmy, których należy unikać

Niektóre produkty spożywcze powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, co pogarsza spłukiwanie i zaczerwienienie skóry. Są to pikantne żywności, takich jak ostry sos, czarnym pieprzem i ostrą papryką; kwaśne produkty spożywcze, takie jak ocet, owoców cytrusowych, sokiem z owoców cytrusowych i pomidorach; i wiele warzyw i owoców, w tym czerwone śliwki, banany, figi, fasola lima, fasola, szpinak, bakłażan, groszkiem i awokado. Według Międzynarodowej Fundacji różowaty, kilka żywności spłuczki jest również jogurt, sos sojowy, wątroby, wanilii i ekstrakt drożdżowy.

Dodatkowo, osoby z trądzikiem różowatym powinni unikać używek, takich jak kofeina (znaleziono w napoje gazowane, kawa, herbata i czekolada), duże ilości cukru (znaleziono w cukierki, ciasteczka, ciasta i napoje gazowane), papierosy i żywność słodzonych aspartamem. Te elementy stymulują cały organizm, w tym gruczołów łojowych, które następnie wydzielają dodatkowe ropy i zatyka porów, zaostrzając nierówności twarzy.

Temperatura Żywność

Temperatura żywności może przyczynić się do zaczerwienioną skórę nawet w ludziach, którzy nie mają trądzik różowaty. Osób cierpiących na trądzik różowaty powinny unikać pokarmów i napojów, które są gorące, aby zapobiec rozszerzenie naczyń. International Foundation Rosacea zaleca, aby żywność i napoje do ochłodzenia do temperatury ciała lub mniej.

Ice Water

Międzynarodowa Fundacja różowaty zaleca picie co najmniej 10 do 12 szklanek wody z lodem na dzień. Picia zwiększonych ilości lodowato zimnej wody może zminimalizować rozszerzenie naczyń odpowiedzialny za spłukiwanie skóry. Woda jest również chłodzenie do skóry i pomaga organizmowi w wydalaniu ropy i materiałów odpadowych.

Podobnie, osoby cierpiące na trądzik różowaty powinny zminimalizować spożycie alkoholu. Alkohol służy jako środek moczopędny, uwalniając wody komórek, zwiększenie produkcji moczu i prowadzi do odwodnienia. Odwodnienie wpływa porów, co czyni je bardziej wrażliwe na zatykanie. Ponadto, spożycie alkoholu może mieć wpływ snu i zwiększyć stres i zmęczenie; To, z kolei, może zwiększać częstość i nasilenie objawów trądziku różowatego.

Prowadzi wykaz wyzwalania Foods

Każdy pacjent może doświadczać różnych wyzwalaczy. Wysoki poziom węglowodanów mogą mieć negatywny wpływ jednej osoby, podczas gdy nie wywołując objawy w ogóle w kogoś innego. Mayo Clinic zaleca, aby pisać listy żywności i napojów, które powodują stan się pogarsza, dzięki czemu można aktywnie zminimalizować ekspozycję na nich.

Pokarmy nie jeść na trądzik różowaty

Pokarmy nie jeść na trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest chorobą skóry, charakteryzuje się wypiekami na pojawienie się na twarzy, wynikające z rozszerzonych naczyń krwionośnych i małe czerwone wypryski. Zazwyczaj pojawia się u osób dorosłych o jasnej karnacji, trądzik różowaty jest łagodny, ale jego wpływ może powodować estetyczna samoświadomość i niepewności. Niektóre przyczyny trądziku różowatego są poza kontrolą --- takich jak predyspozycje genetyczne --- ale można poprawić swoją skórę, unikając znanych wyzwalaczy diety. Poprzez określenie jakie pokarmy wywołują kondycję, można przejąć kontrolę nad cerą i zminimalizować wpływ tej choroby.

Pikantne jedzenie

Dla wielu osób cierpiących na trądzik różowaty, pikantne jedzenie jest murowany spust do ogniska. Że miskę chili może smakują spada, ale flare-up wyprysków powoduje może masz na myśli dwa razy następnym razem, to jest w menu. Ostre przyprawy mają tendencję do rozszerzenia naczyń krwionośnych w twarz, pogarsza wygląd różowatym i zwiększenie zaczerwienienie.

Jeśli podejrzewasz, że pikantne jedzenie może być bodźcem do ciebie, to jest czas, aby mieć oko na to, co wchodzi w usta. W 2003 roku Narodowy Trądzik różowaty Society przeprowadził badania, które pozwoliły ustalić najczęstsze pikantne winowajców do wyprysków trądziku różowatego. Na szczycie listy --- z aż o 61 procent "wrażliwe" pikantne żywności osób wymieniających jako wyzwalacz --- jest ostra papryka. Żywność jak enchiladas, salsa, gorącej kiełbasy, sos chipotle, ostre chili i nachos, nic z gorącym sosem może zwiększyć zaczerwienienie z trądzikiem różowatym. Badanie różowaty Narodowego Towarzystwa ustala również, że jeśli chodzi o kulinarne przyprawy, papryka jest najbardziej wyzwolenie z tego grona, z czarno-białych papryki wymienionych jako rzadziej aggravators.

Uzbrojeni w tę wiedzę, można podjąć środki w celu zmniejszenia zużycia z ostrymi potrawami. Kiedy jedzenie, być zmęczony kuchni, które sprawiają, liberalne stosowanie pikantnych składników, takich jak meksykański i tajskim. Zdecyduj się na łagodniejszych posiłków i dokładnie przemyśleć wszelkie dipów lub sosów można jeść. Dodanie gorącej wasabi, na przykład, można włączyć łagodny sushi posiłek na spuście trądzik różowaty.

Podczas gotowania w domu, nix gorący sos i chili w proszku. Narodowy Trądzik różowaty Society oferuje porady dotyczące tworzenia alternatywy dla ulubionych pikantnych potraw, takich jak salsa na bazie owoców i czerwonym pieprzu wykonany z wymiany dwie części i jedną część kminek oregano. Przy odrobinie przygotowania i dalekowzroczności, można uniknąć odspajania wyzwalacze nie pozbawiając się od smacznego jedzenia.

Hot Food

Temperatura żywności jest inny wspólny spust na trądzik różowaty: cieplejsze posiłek, tym bardziej prawdopodobne jest, aby Twoja skóra reaguje. Jeśli zamiarem stłumienia swoich wyprysków trądziku różowatego, nie umieszczaj żadnych przedmiotów pomiędzy rurociągów-hot twoich ustach. Parującą miskę zupy, gorący kubek kawy, posiłek prosto z pieca i innych potraw w wysokiej temperaturze może łatwo poszerzyć zaczerwienienie i stan zapalny. Jeśli znajdziesz się twarzą w twarz z miski lub kubek czegoś gorącego, czekać na to, aby się ochłodzić przed jego spożywania. Należy unikać pobierania próbek gorącej gotowanej żywności na kuchence. Nie jedz niczego jeszcze parującą. Jeżeli możesz trzymać się żywności łagodne temperatury, może się okazać, trądzik różowaty poprawa (a nigdy nie będziesz musiał cierpieć kolejny spalony język).

Wyzwalacze osobiste

Należy pamiętać, że konstytucja każdego z nas jest inny. Chociaż pikantne i gorące potrawy są najbardziej znane wyzwalacze dla trądziku różowatego, inne pokarmy mogą być winni indywidualnie. --- Zwłaszcza nabiał ser --- może prowadzić do wyprysków w cierpiących na trądzik różowaty, a cytrusy, awokado, bakłażany i pomidory są inne częste przestępców. Aby ustalić własne wyzwalacze, prowadzić dziennik spożycie żywności i codzienną kondycję swojej różowatego. Poszukaj powiązań między określonymi produktami i kolejnych wyprysków. Jeśli można dostrzec wzór, może być w stanie zidentyfikować i uniknąć --- --- wszystkie elementy, które rozpalać skórę.

Jakie kremy i płyny nie należy używać jeśli masz trądzik różowaty

Charakteryzuje się rumieniąc zaczerwienienie na twarzy, trądzik różowaty warunek chorobą skóry wymaga opieką dermatologa. Osób cierpiących na trądzik różowaty należy używać produktów do pielęgnacji skóry delikatny pilnie i uniknąć niektórych kremy i płyny do uniknięcia nawrotów. Jeśli trądzik różowaty jest problem, skonsultować się z lekarzem przed zmianą swojej rutynowej pielęgnacji skóry.

Alkohol

Stosując balsamy i kremy zawierające alkohol może podrażniać skórę i pogorszyć trądzik różowaty. Łagodne do pielęgnacji skóry jest klucz dla osób z trądzikiem różowatym. Poszukaj łagodnego produkty przeznaczone dla osób z wrażliwą skórę.

Ściągające i złuszczające

Otarcia lub przemywania skóry może wywołać trądzik różowaty zaostrzeń. Chorzy muszą unikać kremów i innych produktów, które zawierają ściągające, złuszczające i/lub tonery, zgodnie z American Academy of dermatologów.

Alergeny

Unikanie alergenów pomaga zapobiegać trądzik różowaty zaczerwienienie i nawrotów, zgodnie z National Society trądzik różowaty. Boryka się z bardzo wrażliwą skórę, że łatwo jest podrażniona, cierpiących na trądzik różowaty musi wyglądać na produkty hipoalergiczne. Ponieważ nie FDA standard "dla alergików" produktów istnieje, zawsze przetestować hipoalergiczne płyny i kremy na małym obszarze skóry.

Inne składniki, aby uniknąć

Osób cierpiących na trądzik różowaty badanych przez National Society trądzik różowaty wymienionych składników określonych produktów do pielęgnacji skóry, które pogarsza stan. Wśród składników wymienione zostały witch hazel, zapach, mentol, mięty pieprzowej, kamfora, sodu laurylosiarczan, Olejek eukaliptusowy, olejek goździkowy i kwas salicylowy. Chorych należy użyć czujność i Czytaj etykiety krem i balsam uważnie, bo składniki te są często stosowane w przemyśle produktów do pielęgnacji skóry.

Dieta na trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest chorobą skóry, w której stan zapalny powoduje, że twarz się czerwony i produkować małe, czerwone, Puss wypełnione guzki. Nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, ale są propozycje obejmujące stylu życia i diety, które mogą pomóc utrzymać objawy z postępuje. Uniknięcia przegrzania i skóry substancji drażniących, a także chroniąc skórę przed słońcem może pomóc kondycję i dietę określonych rodzajów żywności może pomóc zaczerwienienie znikają lub blakną.

Co i jak jeść

Nie tylko to, co jesz, ale także, w jaki sposób mogą przyczynić się do jeść skutków ubocznych różowaty. Ograniczenie kalorii zmniejsza ilość ciepła wytwarzanego przez organizm, gdy spalane są kalorie, według Zdrowe-skin-guide.com. Jeść trzy niewielkie posiłki z lekkich przekąsek w ciągu dnia między zmniejsza ogólną ilość spożywanych kalorii, zmniejszyć ciepło wytwarzane przez organizm i dlatego zmniejszają zaczerwienienie i rozszerzenie naczyń (zaczerwienienie twarzy).

Produkty spożywcze i napoje są podawane najlepiej w temperaturze pokojowej lub niższej, a chłodzenie jest lepsze. Kawa i herbata powinny być schłodzone, a nie podawane na gorąco w celu zniechęcenia rozszerzenie naczyń.

Najlepsze pokarmy do jedzenia dla trądziku różowatego są produkty pełnoziarniste, świeże warzywa i owoce, takie jak wiśnie, jeżyny i jagody, które są dusiciele naczyń i zmniejszają zaczerwienienia, według Zdrowe-skin-guide.com. Ryby, kurczaka i tofu są korzystne czerwonych mięs, ale każdy człowiek powinien eksperymentować z tymi wytycznymi i zobacz co robi i nie pogorszyć ich stan.

Alkaliczne Foods

Według trądzik różowaty-ltd.com, osoby z trądzikiem różowatym powinni przepisywać alkalicznej diety. Osoby z trądzikiem różowatym mają zazwyczaj niskie pH krwi, trądzik różowaty i sugeruje, że dieta jedzenie żywności z listy żywności wysokiej alkaliczne i unikanie kwaśnych pokarmów pomoże z objawami trądziku różowatego.

Niektóre wspólne wysokie żywności zasadowej to słodkie ziemniaki, taro, czosnek, szparagi, imbiru, brokuły, grejpfruty i kantalupa. Żywność na liście kwaśnym, że powinno się unikać m.in. wołowinę, homara, przetworzone sery, piwo, lody, smażonych potraw i granaty. Ogólnie, zdrowe dieta niskotłuszczowa z ograniczoną węglowodanów będzie lepiej na trądzik różowaty i ogólnie zdrowia.

Możesz sprawdzić poziom pH organizmu z badania moczu w domu, aby określić, ile potrzebują żywności zasadowej, które należy uwzględnić w diecie.

Woda

Pij co najmniej 10 szklanek wody dziennie między posiłkami, ale nie w trakcie posiłków. Właściwa podaż wody zniechęci głód i niepotrzebnego jedzenia w ciągu dnia, a zatem zmniejszenie całkowitego spożycia kalorii.

Dermarest Zaawansowane Zaczerwienienie Leczenie Trądzik różowaty

Dermarest Zaawansowane Zaczerwienienie Leczenie Trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry, która dotyka ludzi głównie w wieku od 30 do 50, choć dzieci i osób z każdego rodzaju skóry może mieć wpływ. Trądzik różowaty powoduje zaczerwienienie i obrzęk, głównie na twarzy, ale można również znaleźć na skórze głowy, szyi, uszu, klatki piersiowej, pleców i rzadko na oczy. Dostępne są różne opcje leczenia, często przez dermatologa. Dermarest Zaawansowane Zaczerwienienie Leczenie Trądzik różowaty jest leczenie, które twierdzi, że jest bardzo skuteczny w łagodzeniu dolegliwości różowatym over-the-counter.

O Trądzik różowaty

Istnieją cztery rodzaje trądziku różowatego: erythematotelangiectatic, co jest trwałe zaczerwienienie, które wygląda jak jesteś rumieniąc; grudkowo, która jest zaczerwienienie skóry z garbów lub wypryski, czasami określane jako trądzik dorosłych; phymatous, która jest zgrubienie tkanki, zwłaszcza wokół nosa; i ziarniniakowe rodzaj trądziku różowatego, który prezentuje jak twarde grudki, które mogą być żółty, brązowy lub czerwony. Roszczenia są, że trądzik różowaty może być dziedziczna stan z widocznych naczyń krwionośnych na twarzy i skłonność do łatwego Blush, według RosaceaFacts.com. Warunkiem jest opisany jako powodujące zaostrzenia twarzy. Niektóre czynniki, które mogą wywołać trądzik różowaty jedzą gorące, pikantne żywności, wiatr, spożycie alkoholu, miejscowo sterydy i stres. Nie ma lekarstwa na trądzik różowaty, trądzik różowaty, ale Dermarest Zaawansowane Zaczerwienienie Leczenie może pomóc utrzymać ją pod kontrolą.

Leczenie

Według Dermarest.com, dla cięższych przypadkach, antybiotyki doustne lub miejscowe mogą być wymagane w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Inne leki mogą być również wymagane do poważnych przypadkach uderzeniami i pryszcze. Laser może być stosowany do leczenia widoczne naczynia krwionośne. Dermarest różowaty Zaawansowane Zaczerwienienie Leczenie został opracowany i zatwierdzony do dermatologów zmniejszają zaczerwienienie stanu podczas równoważenia nierównomierne odcienie skóry. Z nadal codziennie używać skóra pokaże ulepszony wygląd.

Składniki

Kluczowe składniki Dermarest Trądzik różowaty leczenie zaawansowanego zaczerwienienie i mięty pieprzowej są ekstrakty z rumianku, witaminę E i czarny olej porzeczki, wraz z pełną listą dodatków, które współpracują w zwalczaniu trądziku różowatego i wygląd skóry.

Aplikacja

Gładki krem ​​Dermarest różowaty Zaawansowane Zaczerwienienie Treatment nad czystą skórę, jak stwierdził Dermarest.com. Krem może być stosowany samodzielnie lub pod makijaż i powinien być stosowany dwa razy dziennie przez więcej skuteczności, chociaż wyniki różnią się o każdego człowieka i częstotliwości użytkowania.

Ostrzeżenie

To jest tylko krem ​​i powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Uniknąć krem ​​w Twoich oczach. Jeśli trądzik różowaty pogarsza, zatrzymać korzystanie z kremem i skontaktować się z dermatologiem.

Jak leczyć trądzik różowaty z Strona główna zadośćuczynienie

Jak leczyć trądzik różowaty z Strona główna zadośćuczynienie


Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry charakteryzującą się zaczerwienienia na policzkach, nosie, brodzie i czole, że przychodzi i odchodzi. W czasie, zaczerwienienie bardziej trwałe i mogą się naczyń krwionośnych. Nieleczony, może się pojawić i guzki w ciężkich przypadkach, skóra może puchnąć od nadmiaru tkanki. Zaczerwienienie z trądzikiem różowatym często spotęgowane przez alkohol, pikantne żywności, stresu i ciepła. Ważne jest, aby rozumieć, że nie jest trądzik różowaty. Polega ona na rozszerzenie małych naczyń krwionośnych twarzy. Choć trądzik różowaty nie można wyleczyć, objawy mogą być kontrolowane za pomocą odpowiedniego leczenia.

Jedz niskiej zawartości tłuszczu, bogata w błonnik dieta

Trądzik różowaty dieta - która ma niską zawartość tłuszczu i bogate w błonnik - pomaga przewodu pokarmowego. Istnieje silny związek pomiędzy trądzikiem różowatym i problemy trawienne. Jeśli organizm nie może prawidłowo usunąć toksyny z organizmu, a toksyny mogą wywołać flareup. Dieta o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości błonnika pozwala organizmowi przetwarzać ważne witaminy i minerały związane z eliminacji i trawienie. Ponadto, o niskiej zawartości tłuszczu, dieta bogata w błonnik stabilizuje ilość insuliny wytwarzanej przez organizm, co może skutkować flare-ups.

Zastanów Suplement betaina solny

Suplementy CHLOROWODOROWYM betainy (znane również jako betainy HCL) są powszechnie stosowane w leczeniu trądziku różowatego. Chorych na trądzik różowaty, które zredukowane kwasy żołądkowe z powodu alergii, astmy i kamicy żółciowej należy rozważyć podjęcie tego dodatku. Badania wykazały, że kobiety, które biorą betainowe suplementów CHLOROWODOROWYM goją się szybciej i mają mniej flare-ups. Jeśli zdecydujesz się na dodatek, upewnij się wziąć go z jedzeniem albo może stworzyć uczucie zgagi. Zazwyczaj stosuje się od 500 do 1000 mg.

Unikać znane wyzwalacze

Ludzie, u których zdiagnozowano różowatym powinni trzymać się z dala od znanych wyzwalaczy. Poszczególne wyzwalacze dla różowatym różnić się od osoby do osoby. Wspólne wyzwalacze są alkohol, pikantne żywności, stres, ciepło, ekstremalne ćwiczenia, gorąco wilgotne powietrze, szpinaku, czekolady i kofeiny.

Weź ostropestu Suplementy

Według Agencji Badań i Jakości Opieki Zdrowotnej, badania września 2000 ustalono, że spożywanie ostropestu pomaga poprawić ogólne funkcje wątroby. Słabe funkcje wątroby prowadzi do zatłoczonej wątroby, co nie jest w stanie oczyścić organizm z toksyn. Skutki uboczne biednych funkcji wątroby mogą być choroby skóry i problemy trawienne. Funkcje wątrobowe zwykle zaczynają zmniejszać się w wieku pomiędzy 30 i 50 ze względu na niewłaściwą dietę i ćwiczenia. Jest to również czas, kiedy większość ludzi z rozpoznaniem trądziku różowatego. Ostropest jest dostępny w sklepach ze zdrową żywnością.

Niacyna Krem

Amid kwasu nikotynowego, co jest postacią witaminy B-3, mogą być stosowane jako krem ​​do stosowania miejscowego do leczenia trądziku różowatego. W jednym z badań na temat wpływu ponad-the-counter kremy do twarzy zawierające niacyny wykazały, że mogą one znacząco poprawić objawy trądziku różowatego, gdy stosowane dwa razy dziennie przez cztery tygodnie.

Wodorosty na trądzik różowatyWedług Żywności o uzdrowienie, trądzik różowaty to choroba skóry, która powoduje, że skóra skąpane i rozpalać do. Jedzenie wodorostów ma pewne właściwości, które mogą złagodzić objawy tej choroby, zamiast używać go miejscowo.

Fakty

Czynniki zewnętrzne, takie jak zimne i gorące ekstremalne temperatury i czynników wewnętrznych, takich jak spożywanie gorących i pikantnych potraw, powodować trądzik różowaty rozgorzeć, stwierdza zdrowej skóry Guide. Witaminy w wodorostów, po spożyciu, zmniejszyć te bolesne czynników.

Korzyści

Ze względu na naturalne witaminy ilości wodorostów w B, to może złagodzić zaczerwienienie i stan zapalny trądzik różowaty, według Żywności o uzdrowienie.

Rozważania

Wodorosty można dodawać do sałatek lub spożywane w sushi. Według zdrowej skóry Przewodnik, używając gotowane wodorosty jest łatwiejsze do strawienia, choć jedzenie jest surowe lub gotowane nadal zapewnia te same właściwości ulgą.

Ciekawostki

Wodorosty jest niskokaloryczne jedzenie, które pomaga cierpiących na trądzik różowaty, natomiast węglowodanów wysokokalorycznych, takich jak makaron może pogorszyć stan, zgodnie z zdrowej skóry Guide.

Ostrzeżenie

Przed dodaniem jedzenia do diety trądzik różowaty, upewnij się, że nie powoduje wyrównania w górę. Każdy człowiek inaczej reaguje na żywność.

Leczenie retinol na trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest chorobą skóry, która może rozpocząć się w dzieciństwie i plagą jeden przez całe życie. To nie jest zaraźliwa choroba skóry, jednak. Większość ludzi, którzy cierpią na trądzik różowaty znaleźć się próbuje ukryć swoją chorobę z makijażem, lub unikanie innych, gdy są w środku wybuchu. Na szczęście dla tych, którzy żyją z tą chorobą skóry, istnieją sposoby, aby go leczyć.

Co to jest trądzik różowaty?

Różowaty jest forma zapalenia skóry, i zazwyczaj wpływa nosa a policzkami obszar powierzchni, ale mogą być również, na szyi, piersi, głowy i uszu. Powoduje to czerwony, opalony wygląd na skórze, co jest przede wszystkim wynikiem rozszerzonymi naczynkami. Może on również powodować rodzaj krosty na skórze znane jak trądzik rosascea. Różowaty może powodować zmieszanie dla osoby, depresji i całe życie zaczerwienienie skóry, jeśli nie jest leczona. Inne objawy trądziku różowatego są: swędzenie, pieczenie, zgrubienie skóry i obrzęk.

Retinol w leczeniu

Trądzik różowaty wymaga pewnego rodzaju pielęgnacji skóry, ponieważ jest łatwo zapalny zaburzenia skóry i należy zwrócić szczególną uwagę nie używać agresywnych środków chemicznych na skórę. Niektóre substancje chemiczne mogą rozpalać skórę bardziej i stworzyć więcej szkód; Takim produktem jest retinol. Retinol jest produktem do pielęgnacji skóry, które nie jest zalecane do stosowania przez pacjentów z trądzikiem różowatym. Retinol jest surowa substancja chemiczna, która jest uważana za spust, aby pogorszyć trądzik różowaty.

Skutki uboczne Retinol

Retinol jest to forma witaminy A. Retinol ma skutki uboczne, które mogą pogarszać przypadki trądziku różowatego, jak rozgrzewa skórę, nadając jej czerwony blask. Ponieważ trądzik różowaty już daje zaczerwienienie skóry, retinol może to pogorszyć sytuację. Retinol może również sprawić, że skóra bardziej wrażliwe na światło, głównie promieniowaniem słonecznym. Retinol może powodować spalanie wpływu na skórę, która jest inna negatywny aspekt dla osób z trądzikiem różowatym. Jeśli retinol nie są wykorzystywane w pełnym zakresie, nie może być skalowanie, suchość skóry i swędzenie. Objawy te negatywnie wpływają na osoby z trądzikiem różowatym.

Produkty mogą dopuścić trądzik różowaty retinol?

Nic nie wskazuje, że stosowanie retinolu może zapobiec trądzik różowaty, zwłaszcza, że ​​nie wiadomo, co powoduje trądzik różowaty. Bo retinol jest uważany ostry chemiczny do skóry i jest drażniący, to najlepiej, że dermatolog zaleca korzystania retinol dla danego typu skóry. Jak dotąd, nie ma żadnych sposobów zapobiegania, leczenia lub stylu życia, które jest znane, aby zapobiec tego warunku z dręczące jednej osoby.

Rozważania z leczeniem na trądzik różowaty

Różowaty mogą być leczone, ale jak dotychczas nie ma lekarstwa. Różowaty zwykle leczone antybiotykami. Antybiotyki, takie jak doksycyklina, minocyklina, tetracykliny i są znane antybiotyki stosowane do leczenia tej choroby. Zabiegi laserowe są również wykorzystywane do leczenia. Inne metody leczenia wiążą się z dobrą opiekę skóry regularne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, łagodne mydła na skórze, bez drażniących lub substancji chemicznych, które mogą powodować epidemie. Żrących chemikaliów może obejmować takie produkty jak formaldehydów, ostrych detergentów, lanolinę lub produkty glikolu. Należy również regularne wizyty u dermatologa.

Jak złagodzić zaczerwienienie skóry na trądzik różowaty

Jak złagodzić zaczerwienienie skóry na trądzik różowaty


Trądzik różowaty jest zaskakujący stan skóry, która dotyka ponad 14 milionów Amerykanów. Posiadanie nie leczyć, to choroba skóry twarzy może rozpalać tkanek powierzchni skóry, co powoduje, że skóra wydaje się zaczerwieniona i skazy codziennie. Trądzik różowaty jest rzekomo chorobą dziedziczną skóry, jednak powoduje takie jak pikantne żywności, światła słonecznego, wysokich temperatur i alkohol były znane do produkcji i pogorszenia objawów trądziku różowatego. Różne zabiegi, aby zmniejszyć objawy trądzik różowaty to kosztownych procedur terapeutycznych, antybiotyki, i zioła. Doustne antybiotyki mogą wywoływać skutki uboczne, które są nieodwracalne i mogą przeciwdziałać skuteczności leków w swojej bieżącej. Naturalne leczenie obejmujące wykorzystanie ziół i owsa produkują niewiele ma objawów i może skutecznie redukuje zaczerwienienia związane z trądzik różowaty.

Instrukcje

Rumianek herbaty Leczenie

1 Splash twarz zimną wodą, trzy do czterech razy, a następnie osuszyć ręcznikiem. Zimna woda uspokoi skórę przed rozpoczęciem leczenia rumianku.

2 DIP 03:58 bawełniane piłki w chłodnym rumianku i dotyczą różowaty dotkniętych obszarach. Delikatnie wytrzeć skórę z waciki przy stosowaniu; nie trzeć. Pocieranie twarzy tylko drażnić i czerwienić skórę. Rumianek zawiera lotne i olejki eteryczne, które działają jako przeciwzapalne i antyoksydacyjne agentów spokojny pobudzenie skóry (zmniejszając zaczerwienienie) i przywrócenia poziomu pH organizmu wolne rodniki, aby promować gojenia tkanek.

3 Pozwól herbata rumianek naturalnie suche na twarzy. Powtórzyć tę czynność dwa razy dziennie dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Owsianka Facial Mask

4 Wlej ½ szklanki płatków owsianych i ¼ szklanki wody do dużej miski. Wymieszać płatki owsiane i wodę, aż tekstury zryczałtowaną jak powstaje.

5 Zastosuj płatki owsiane na trądzik różowaty dotkniętych obszarach. Lekko wygładzić płatki owsiane na twarz przy użyciu palców, pilnuje, aby nie pocierać skóry. Owsianka zawiera przeciwzapalne i antyoksydacyjne właściwości, które zmniejszają zaczerwienienie, stan zapalny, i przywrócić organizmowi odpowiedniej ilości witaminy A. Witamina A jest powszechnie niedobór odżywczy widoczne w dotkniętych przez trądzik różowaty.

6 przyjmujące owsiane zanurzyć na skórze przez 20 minut. Spłukać zimną wodą i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć tę czynność dwa razy dziennie dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Wskazówki:

  • Wszystkie składniki można kupić w lokalnym supermarkecie.
  • Bądź wytrwały i cierpliwy podczas korzystania z tych zabiegów, nie może nastąpić z dnia na dzień.
  • Zawsze należy skonsultować się z dermatologiem za próbę naturalne zabiegi. Tylko dermatolog może ocenić swoją aktualną kondycję skóry i określić, czy te zabiegi są dla Ciebie. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na wszelkie składniki wymienione powyżej, nie należy używać.
  • Jeśli zabiegi zaczynają się pogarszać objawy trądziku różowatego, należy natychmiast przerwać.