adcov.com

rozszerzadła do pochwy

Jak naturalnie leczyć zapalenie pochwy w czasie ciąży bakteryjny

Jak naturalnie leczyć zapalenie pochwy w czasie ciąży bakteryjny


W pochwie znajdują się dobre i złe bakterie. Zazwyczaj dobre bakterie (bakterie kwasu mlekowego) dominują i zachować złe z przejęciem. Od czasu do czasu, złe bakterie wyprzedza bakteryjne zapalenie pochwy dobre i rozwija. To może zdarzyć się często w czasie ciąży. Prąd dla polega leczenie antybiotykiem schematu, które zostały uznane za bezpieczne w badaniach klinicznych, zgodnie z American Academy of Family Physicians. Chociaż nie zawsze jest lekarstwem, bakteryjne zapalenie pochwy objawy mogą być traktowane w sposób naturalny z następujących metod.

Instrukcje

1 Jedz 8 uncji zwykłego jogurtu dziennie. Jogurt pomaga bakterii kontrolnych w organizmie, w tym w pochwie. Upewnij się, że jogurt zawiera "acidophilus" lub "żywych kultur", aby być skuteczne. Unikać jogurty wysokie w dodatku cukrów, jak cukier może pogorszyć wzrost drożdży.

2 Gotowanie czysty sok żurawinowy często w ciągu dnia. Świeże żurawiny mają właściwości antybiotyczne i infekcji pomóc w walce. Spójrz na 100% sok z żurawiny bez dodatku cukru.

3 Strome torebkę w gorącej wodzie przez pięć minut. Następnie umieścić go w zamrażarce, aby szybko ochłodzić. Kiedy jest zimno, umieścić go na zewnętrznych narządach płciowych w celu łagodzenia świądu związanego z bakteryjnym zakażeniem pochwy.

4 Weź dodatek Lactobacillus codziennie. Jest dobre bakterie Lactobacillus, które pomaga regulować złych bakterii w naszym ciele. Dodatki te są dostępne w większości aptek, narkotyków i domów towarowych.

5 sterylne gaziki namoczyć w wodzie z lodem. Ukręcić klocki na zewnątrz i umieścić je na zewnętrznym obszarze narządów płciowych. To łagodzi ból, swędzenie i dyskomfort, że pochodzi z bakteryjnego zakażenia pochwy.

6 Weź prenatalnych witamin i jeść zdrową żywność, aby zachować witaminy i składniki mineralne organizmu w linii. Unikaj żywności, które są bogate w cukier, takie jak przetworzonej żywności i alkoholu, ponieważ może to spowodować wybuch lub zakażenia bakteryjnego zakażenia pochwy.

7 Unikaj ciasnych bieliznę i bieliznę dokładnie umyć wszystkie w gorącej wodzie. Luźniejsze bielizna pomogą zapobiec infekcji z uruchomieniem. I upewniając się, że bielizna jest wolne od bakterii, zapobiega jego rozprzestrzenianiu.

Wskazówki

 • Omówienia wszystkich powyższych środków z ginekologiem, jeśli jesteś w ciąży. Bakteryjne zapalenie pochwy w czasie ciąży powinno być ściśle monitorowane, tak aby nie spowodować przedwczesnego porodu.
 • Nigdy zaniechania antybiotyk bez konsultacji z lekarzem pierwszego.

Pokarmy, które będą leczyć Suchość pochwy

Suchość pochwy występuje, gdy poziom estrogenów w organizmie, a nie spadek na tyle wilgoci jest produkowany do smarowania ścian pochwy. Objawy to swędzenie i pieczenie w obrębie pochwy i w dolnej jednej trzeciej pochwy. Stres, zaburzenia medyczne, poród, palenie papierosów, nierówne dieta, leczenie raka, i okołomenopauzalnym i menopauzy powoduje stężenie estrogenów się wahać. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się twój stan jest suchość pochwy i nie Podstawowym objawem zaburzeń medycznych. Jedzenia prawo żywności może pomóc złagodzić suchość pochwy.

Fitoestrogeny

Są to produkty, które ułatwiają produkcję estrogenów i pomóc zachować swoje hormony w równowadze, jeśli warunek jest ze względu na niski estrogen i tam są również pokarmy, które zawierają fitoestrogeny lub naturalnie występujące związki występujące w roślinach, działają podobnie jak estrogen i wspierające funkcje organizmu niezbędnych do utrzymać pochwy wilgotne.

Nie ma dowodów naukowych potwierdzający żywności z fitoestrogenów Kuracja suchość pochwy, jednak dane z kilku badań wstępnych i kliniczne dowodzą fitoestrogeny odgrywają rolę w zwalczaniu suchości pochwy.

Badania i wstępne badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Neapolu sugerują, że fitoestrogeny mogą złagodzić suchość pochwy. Badania w British Medical Journal (1993) stwierdzili, że kobiety, które jadły 45 gramów fitoestrogenom bogatych żywności każdego dnia wystąpiły pewne zwolnienia z suchością pochwy.

Wśród grup fitoestrogenom uznanych za przyczyniające się do łagodzenia suchości pochwy są, flawony, izoflawony, lignany i coumestans miroestrol, Deoxymiroestrol. Czerwona koniczyna jest strączkowych, i jest bogata w izoflawony. Całe produkty sojowe, takie jak tofu, soi, Tempe i mleko sojowe mają także wysokie stężenie izoflawonów. Duże ilości lignanów można znaleźć w siemię lniane. Ponadto, rośliny strączkowe, orzechy, jabłka, selera i wiśnie są bogate w fitoestrogeny.

Te ostatnie dwa fitoestrogeny, Miroestrol i Deoxymiroestrol znajdują się w zakładzie uprawianej w Azji nazwie mirifica Pueraria. Badania naukowe opublikowane w numerze wrzesień / październik 2007 menopauzy, The Journal of North American Menopause Society, uznał, że zakład wykazało pozytywne wyniki w łagodzeniu suchości pochwy. Artykuł wskazuje, roślina ma wysoki poziom fitoestrogenów, które są znacznie silniejsze niż isoflavins znalezionych w soi lub czerwonej koniczyny.

Zalecanej porcji

Red Clover

Jedna do trzech filiżanek dziennie. Użyj łyżeczkę suszonych ziół i kwiat na szklankę wrzątku. Od 40 do 160 mg izoflawonów.

Sojowy

45 mg soi dziennie z wysokiej jakości produktów sojowych. Cała

Siemię lniane

2 łyżki dziennie. Lub dla tych, którzy są używane do włókien, 2 łyżki rano i wieczorem. Wymieszać z niczego, kasze, soki, mleko, jogurt. Pij dużo wody, gdy dodanie do swojej diety siemię lniane.

Jeść zrównoważonej diety

Zrównoważonej diety, który zawiera zalecanej porcji warzyw, owoców, ziaren, roślin strączkowych i zdrowych tłuszczów ułatwią produkcję estrogenów i pomogą zrównoważyć hormony. Zdrowe tłuszcze odgrywać rolę w produkcji i większość cholesterolu estrogenów w organizmie jest wytwarzany z cholesterolu w jajniki i nadnercza. Zdrowe tłuszcze omega-3 należą: ryby, siemię lniane; Oleje z wiesiołka i ogórecznika;: omega-6 Omega 9: oliwa z oliwek. Ryby morskie, takie jak łosoś, tuńczyk, makrela, halibut i źródła są bogate w zdrowe tłuszcze.

Nawodnienie

Gotowanie czterech do 10 szklanek wody day.s ilość wody pijesz zależy od metabolizmu. Woda pomaga utrzymać tkanek wilgotny, w tym w pochwie.

Leki ziołowe

Zielarze na dr Susan Research Foundation Miłości wskazują, że biorąc nalewki pospolity lub Dong Quai w jakiejkolwiek formie przez usta przez trzy do siedmiu dni poprawia nawilżenia pochwy. Umieścić od 1 do 2 łyżeczki suszonych ziół na szklankę wrzątku.

Naukowcy z Vanderbilt University wskazują, żeń-szeń posiada wiele takich samych właściwościach jak estrogenu. W wyniku tego skraca i pocienienia ścian pochwy i osłabienia pochwy może być zmniejszona. 4,5 do 6 gramów dziennie.

Jedzenie i więcej ....

Oprócz zdrowej diety, może chcesz spróbować ćwiczeń Kegla. Mają one na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy i zachować pochwy zdrowych. Ćwiczenia Kegla są łatwe do zrobienia i każdy inny nie ma bladego pojęcia, kiedy robisz je. Zobacz zasób poniżej: menopauza Naturally Objawy-Kegel ćwiczeń.

Co może być używany do dziecka z pochwy Podrażnienie?

Co może być używany do dziecka z pochwy Podrażnienie?


Zapalenie pochwy lub zakażenie lub zapalenie pochwy, często wpływa na dzieci płci żeńskiej w wieku od 3 do 10. podrażnień pochwy może zazwyczaj być skutecznie leczone w domu.

Przyczyny

Zgodnie z University of Colorado w Szpitalu Dziecięcym, takie jak mydła do mycia ciała, kąpieli i szampon czasami powodować podrażnienie pochwy u dzieci.

Cechy

Podrażnienie pochwy może powodować świąd i pieczenie w okolicy pochwy.

Pieczenia Leczenie

Umieścić 2 uncje sody oczyszczonej w wannie wody. Pozostawić dziecko zanurzyć w roztworze sody przez 20 minut i ponownie 4 razy dziennie w ciągu 2 dni.

Leczenie hydrokortyzonu

Po każdej sesji pieczenia soda, stosuje się 1-procentowy hydrokortyzon do obszaru pochwy.

Ostrzeżenie

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli dziecko doświadcza krwawienia z pochwy, upławy, gorączka lub podrażnienie utrzymuje się dłużej niż dwa dni po podaniu leczenia.

Objawy pochwy MRSA

MRSA jest wysoce zakaźna zakażenie bakteryjne, które mogą pojawić się w dowolnej części ciała, włączając w i wokół pochwy. Objawy te są podobne do infekcji w innych częściach ciała; leczenie z silnym antybiotykiem, zakończenie recepty i dobrych praktyk higienicznych może pomóc kobietom uniknąć kolejnych zakażeń.

Staphylococcus aureus i MRSA

MRSA jest Staphylococcus aureus bakterie, które stają się oporne na leczenie przez metycylinę (oporny na metycylinę Staphylococcus aureus). Bakteria ta osiągnęła stan super błędu z powodu nadużywania antybiotyków i nie bierze pełny cykl leczenia, która powoduje, że bakterie mutacji i rozwija oporność na kilka silnych antybiotyków. Te obejmują wankomycynę i bez penicyliny antybiotyki, takie jak doksycyklina.

Objawy

Pochwy MRSA zawiera małych wyprysków lub wrze w obszarze pochwy, nóg i pośladków pacjenta; Ból w miejscu zakażenia i gorączkę; zainfekowany strona jest czerwony, ciepły w dotyku; i czyraki mogą być wypełnione ropą. Jeśli infekcja pozostaje nierozpoznana i nieleczona, że ​​naraża się na ryzyko zakażenia uzyskiwanie do jej krwiobiegu i / lub płucach. Jeśli tak się stanie, będzie się poważnie chory (infekcja może stać się jej zapalenie płuc związane z MRSA-), a jeśli ona nie udać się do szpitala, może umrzeć.

Identyfikacja

Pacjent z pochwy MRSA zauważy dziwne krosty lub wrze w jej obszarze i wokół pochwy; owrzodzenia te mogą być także obecne na innych obszarach zbliżonych do pochwy. Jeśli ona otrzymuje diagnozę i leczenie od razu, jej zakażenie uleczy. Jednakże, jeśli ona nadal ma stosunek z zakażonym partnerem, który ją, ona będzie ponownie rozwijać infekcję. Kiedy robi się połączenie między jej partnera seksualnego i jej wielokrotnych zakażeń, że musi powstrzymać się od współżycia z tą osobą i unikać jego ręczniki i inne przedmioty higieny osobistej.

Diagnoza

Tylko w ten sposób lekarz może zdiagnozować MRSA jest wymaz z zakażonego obszaru. Po wymaz został przetestowany, leczenie zostanie przepisane antybiotyki i rozpoczęto jeśli jest MRSA. To jest bardzo ważne dla kobiety do jej pełnej kuracji antybiotykowej, dopóki nie zakończy się leki. Nawet jeśli ona "czuje się lepiej" i uważa, że ​​ma zdobyć na zakażenia, niektóre bakterie są wciąż obecne i żywe w jej ciele. Jeżeli nie bierze się pełny cykl leczenia, bakterie te są zdolne do mutacji w ten sposób rozwijanie odporności na antybiotyk ona przepisana.

Tryby transmisji

Raz w ogłoszeniach kobieta ma objawy infekcji (niezależnie od tego, który ostrzega ją, by objawy jej choroby), powinna odwiedzić swojego lekarza i mają sprawdzoną zdiagnozować lub wykluczyć zakażenie MRSA witryny. Unikanie współżycia z zakażonym partnerem, regularne mycie ręczniki i inne rzeczy osobiste i mycie mydłem antybakteryjnym są dobre sposoby, aby zapobiec zakażeniu.

Jak leczyć zapalenie pochwy bakteryjny cykliczny

Bakteryjne zapalenie pochwy jest spowodowane brakiem równowagi w normalnie występującymi bakteriami w pochwie. Nie należy mylić z zakażeniami drożdży, że kobiety cierpiące na nawracające waginozy bakteryjnej są również podatne na infekcje drożdżowe. Bakteryjne zapalenie pochwy może prowadzić do nadmiernego wyładowania z pochwy, który ma rybi zapach, a także może powodować podrażnienie, swędzenie i obrzęk.

Instrukcje

1 Określić przyczynę zakażenia pochwy. Mimo, że jest łatwy do leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy, nawracające bakteryjne zapalenie pochwy jest zazwyczaj trochę przyczyny. Przykłady mogą obejmować nagłe zmiany w poziomie hormonów, firmy danej marki produktu kobiecej higieny, lub nowego partnera seksualnego. Dokładny wywiad, jak również niektóre badania krwi w celu sprawdzenia poziomu hormonów zwykle pomóc lekarzowi zorientować się, jak leczyć bakteryjne pochwy.

2 przyjmować antybiotyki (po konsultacji z lekarzem, oczywiście, i uzyskanie recepty). Antybiotyki są zwykle krótkotrwałe leczenie na nawracające bakteryjne zapalenie pochwy, ale będą one zlikwidować zakażenie, a także pozwolić lekarz próbować różnych sposobów leczenia stanu i zobaczyć, czy różne zabiegi przynoszą efekty.

3 Użyj obniżające pH żelu. Wiele gatunków bakterii, które powodują okresowe waginozy bakteryjnej są w stanie rozwijać się i rozwijać się przy wyższym pH. Niektóre produkty, takie jak RepHresh pracy dopochwowego żelem, aby obniżyć pH pochwy, co może hamować wzrost bakterii. Produkt ten powinien być stosowany na ścianach pochwy co trzy dni.

4 Dodaj pomocne bakterie. Pochwę zwykle zawiera pewne rodzaje bakterii w tym, że nie wywołują infekcji. Bakterie te, znane również jako bakterie kwasu mlekowego, mogą rozwijać się w pochwie i pomaga siły z innych bakterii, które mogą wywołać cykliczny bakteryjnego zakażenia pochwy. Niektóre produkty, takie jak Fem-dophilus, mogą być podjęte, aby zachęcić bakterie kwasu mlekowego rosną.

5 Zmień swoją dietę. Diety, które są bogate w cukry, produkty mleczne i sojowe są uważane wspomagających wzrost bakterii wywołujących nawracające bakteryjne zapalenie pochwy. Dobrze zbilansowane diety, zwłaszcza te, które mają zdrowe ilości witamin i minerałów, zachować silny system odpornościowy, który może pomóc w zapobieganiu infekcjom.

Jak wyeliminować Bacterial zapalenie pochwy

Jak wyeliminować Bacterial zapalenie pochwy


Bakteryjne zapalenie pochwy jest stanem, w którym bakterie obecne w pochwie mnożenie do nadmiaru i stworzyć absolutorium z zapach. Bakteryjne zapalenie pochwy nie jest niebezpieczny i nie ma żadnych objawów, oprócz dziwnym zapachu i szarawy upławy. Jeśli uważasz, że bakteryjne zapalenie pochwy, może być w stanie pozbyć się stanie na własną rękę.

Instrukcje

1 Bierze 1 miliard cfu acidophilus i 800 mcg kwasu foliowego razy dziennie.

2 Dodać roztwór 1 części nadtlenku wodoru i 1 część wody destylowanej, i zabrać ją ze sobą pod prysznic. Wlać mieszaninę do pustej douche butelki i butelkę umieścić w pochwie. Ściśnij mocno butelkę i pozwolić cieczy z natryskiem kapać pod prysznic.

3 Dalsza douche nadtlenkiem wodoru codziennie przez tydzień. Jeśli upławy i zapach pogarsza lub pozostaje sam, udać się do lekarza.

4 Zapytaj o recepty. Lekarz może przepisać antybiotyk aby wyeliminować bakteryjnej pochwy w ciągu kilku dni. Jeśli środki do domu nie działa, skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej.

Wskazówki

 • Jeśli nie lubisz połykać tabletki, acidophilus i kwasu foliowego może być zgnieciony i rozpuszcza się w jogurt.
 • Jeśli widzisz, krew w moczu, lub jeśli czujesz się słabo, zawroty głowy lub gorączka, iść na pogotowie lub natychmiast udać się do lekarza.

Jak leczyć Suchość pochwy Naturalnie

Jak leczyć Suchość pochwy Naturalnie


Badania pokazują, że prawie połowa wszystkich kobiet w wieku pomiędzy 40 i 59 doświadczenia suchości pochwy w pewnym momencie w ich życiu. Wygląda na pierwszej dziesiątce listy niepokojących objawów menopauzy. Choć suchość pochwy jest powszechne, nie musisz cierpieć lub radzić sobie z problematycznymi leków. Spróbuj tych sugestii w leczeniu suchości pochwy naturalnie.

Instrukcje

1 Dodaj do swojej diety siemię lniane. Bo to jest bogate w fitoestrogeny, len może pomóc uderzenia gorąca, tkliwość piersi i skurcze. Wysoka omega-3 kwasów tłuszczowych pomoc w zapobieganiu lub walki choroby serca, zapalenie stawów i równoważenia hormonów, które z kolei będą pomagać suchości pochwy.

2 Należy rozważyć korzyści z soi. Badania wskazują, że może pomóc zminimalizować objawy menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca naturalnie.

3 Weź witaminy z grupy B. Poza tym łagodzi suchość pochwy, witaminy z grupy B również pomóc organizm przed skutkami stresu.

4 Dowiedz się o korzyściach płynących z wiesiołka. W postaci kapsułki, to jest z powodzeniem stosowany w wielu kobiet do zwalczania objawów menopauzy oraz suchości pochwy.

5 Leczenie suchości pochwy z witaminą E. Niektóre kobiety używają go skutecznie leczyć suchość pochwy.

6 Poznaj możliwości podjęcia witaminy A w celu utrzymania elastyczności i błony śluzowe.

Wskazówki

 • Te dodatki mogą być pomocne, nawet jeśli jesteś na HTZ (hormonalnej terapii zastępczej). Mogą uzupełniać korzyści z terapii hormonalnej.
 • Jeśli masz choroby tarczycy, skonsultuj się z lekarzem przed dodaniem soi do diety. Duże ilości izoflawonów w soi może mieć wpływ na tarczycę.
 • Należy zachować ostrożność podczas leczenia żadnych problemów zdrowotnych w sposób naturalny. Chociaż naturalne suplementy okazały się skuteczne, muszą być stosowane właściwie.

Ziołowy na bakteryjne zapalenie pochwy

Ziołowy na bakteryjne zapalenie pochwy


Bakteryjne zapalenie pochwy jest infekcja pochwy pochodzi z braku równowagi pH w pochwie, która prowadziłaby do powstania nieprzyjemnego zapachu towarzyszy absolutorium. Inne objawy to świąd, obrzęk, tkliwość, dyskomfort, intensywne, skurcze jak bóle brzucha i zmęczenie.

Cechy

Zmiany w stosunku do normalnego lub zrównoważonej zawartości bakteryjnego pochwy mogą pochodzić ze stosowania antybiotyków. Po poziom pH pochwy jest większe niż 4,5 uważa się, alkalizuje wysokie prawdopodobieństwo bakteryjnego vaginosis infekcji jest obecny. Po pochwa jest niewyważone pozwala bakterie najczęściej bakteryjnymi zakażeniami Vaginosis mnożyć.

Przyczyny

Bakteryjne zapalenie pochwy jest bardziej powszechne u kobiet, które niedawno zmieniły partnerów seksualnych, ale kobieta nie musi być aktywna seksualnie, aby się zarazić. Wąskie bielizny jak klapkami często powodują zakażenia, gdy bakterie z odbytu styka się z pochwą. Niewłaściwa higiena, douching, Strep i cały stres psychiczny może doprowadzić do infekcji i kobiet w ciąży, które są ubogie w żelazo są bardziej prawdopodobne, aby się zarazić.

Rozważania

Wiele kobiet, które mają bakteryjne zapalenie pochwy nie zgłaszają się na leczenie lub błędnie wierzą, że rybi zapach i rozładowania ich doświadczają są drożdże, które mogą traktować z ponad-the-counter leków, bez wstydu i koszt wizyty klinicznej. Kobiety, które preferują naturalne zabiegi i środki zaradcze mają wiele opcji dostępnych dla nich ziołowych.

Leki ziołowe

Według ekspertów w BacterialVaginosis.com, ziołowe środki na bakteryjne zapalenie pochwy obejmują różnorodne przeciwgrzybicze, antyseptyczne i środki wzmacniające odpornościowego. Niektóre z tych środków to drzewa herbacianego produkty naftowe, które są używane w celu wyeliminowania niepożądanych bakterii; Olejek lawendowy zmieszano z mirry, olej z pestek moreli jest stosowany do warg sromowych; Juglon (związek z czarnego orzecha) zwalcza bakterie. (Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmi piersią.); Jeżówka jest antybiotyk; Czosnek jest również antybiotyk (często uważany za jeden z najlepszych); Ściągające oczaru wirginijskiego posiada właściwości; Pau d'Arco herbata zwalcza bakterie; Szałwia, liść maliny, dziewanny, korzeń goldenseal i ocet jabłkowy z kropli olejku z drzewa herbacianego jako mieszane natryskiem leczy; Tchawicy, ajurwedyjskie zioło, jest do herbaty i używany do walki Bacterial zapalenie pochwy; Triphala suszone zioła: amalaki, (Indyjski agrest), Haritaki i bibitaki są uważane za połączenie super zioło. Są to przeciwutleniacze; SARKOIDAMI zauważyć zmniejszenie świądu i jogurt dodawany do diety do wspomagania równoważąc bakterie.

Konsultacje

Kobiety, które decydują się na zwiedzanie ziołowych powinien poinformować lekarza o wszelkich środków prawnych, z których korzystają i konsultuje się z nimi, aby uniknąć niekorzystnych interakcji.

Jak się leczyć na zapalenie pochwy

Jak się leczyć na zapalenie pochwy


Pochwy, który jest zapalenie pochwy jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych w warunkach leczonych kobiet. W rzeczywistości, nie każdego roku miliony nowych przypadków. Po prawidłowej diagnostyki w celu ustalenia, jaki rodzaj zapalenia pochwy może być leczenie jest zazwyczaj proste i szybkie.

Instrukcje

Leczeniu zapalenia pochwy stosuje leki

1 Odwiedź lekarz być prawidłowo zdiagnozowany. Chociaż istnieje ponad licznik zabiegów dostępnych tylko lekarz będzie w stanie prawidłowo zdiagnozować jaki rodzaj zapalenia pochwy cierpi i zdecydować, jak ją leczyć.

2 Leczenie bakteryjnego zapalenia pochwy antybiotykami. Bakteryjne zapalenie pochwy jest zwykle związane z grubym białym lub szarym absolutorium, która ma rybi zapach. Męskiej partner nie musi być traktowany.

3 Za pomocą leków przeciwgrzybiczych w leczeniu drożdże. Lekarz może również przepisać antybiotyki. Drożdże zazwyczaj charakteryzuje serem jak wyładowania. Istnieje kilka ciągu maści licznik może być używany do leczenia infekcji drożdży.

4 Upewnij się, że oboje partnerzy są traktowani przez rzęsistkowica, który może powodować podrażnienie i rozładować u mężczyzn i kobiet. Jeśli twój partner nie jest leczony, infekcja będzie powrócić.

5 Traktuj wszystkie inne infekcje pochwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Chociaż infekcje bakteryjne zapalenie pochwy, drożdże i rzęsistkowica są trzy najbardziej popularne typy, zapalenie pochwy może być również spowodowane przez substancje chemiczne, hormony i alergii.

Zapobieganie nawrotom zapalenia pochwy

6 Wypełnij całą kurację zaleconą przez lekarza, nawet jeśli objawy ustępują.

7 Unikaj douching, które mogą zakłócić naturalną równowagę w pochwie.

8 Użyj tylko łagodne produkty mydło bez agresywnych środków chemicznych lub perfum. Nawet kobiece spraye higieny może prowadzić do zapalenia pochwy.

9 Zostaw obcisłe dżinsy lub rajstopy bez krocza bawełny w szafie. Mocno pułapka Odzież może wilgoci, co prowadzi do zapalenia pochwy.

10 Należy unikać naprężenia, które, jak wiadomo, powodują zapalenie pochwy u wielu kobiet.

Wskazówki

 • Drożdże mogą być traktowane bez recepty. Niemniej jednak, należy odwiedzić lekarza, jeśli jest to Twoja pierwsza infekcja, jeśli pierwsza tura leków nie działa, lub jeśli objawy powtarzają się często.
 • W zależności od typu zapalenie pochwy masz, twój partner powinien być testowany. Partnera tej samej płci jest bardziej prawdopodobne, aby zarazić się infekcji niż męskiego partnera, ale każdy partner może ponownie zarazić, jeśli nie są one traktowane.
 • Niektóre zabiegi miejscowe krem ​​może powodować prezerwatywy lateksowe i membrany do osłabienia lub przerwania. Poinformować lekarza, jeśli normalnie korzystać z tych środków antykoncepcyjnych. Może on zalecić bardziej odpowiednie leczenie.

Ulga dla pochwy Podrażnienie swędzenie i obrzęk

Ulga dla pochwy Podrażnienie swędzenie i obrzęk


Podrażnienie pochwy, świąd i obrzęk są objawy, że wiele kobiet natknąć. Istnieje wiele leków, kremów, antybiotyków i środków domu, które mogą być wykorzystane, aby uzyskać złagodzenie wyżej. Jeśli występują podrażnienie pochwy, świąd i obrzęk na dłuższy okres czasu lub jest to powtarzające się, skontaktować się z lekarzem, ponieważ może to być objawem innej dolegliwości.

Znaczenie

W wielu przypadkach, podrażnienie pochwy mogą być spowodowane przez substancje drażniące, z tkanin, a także jako składniki piękności i żeńskich pielęgnacji (takich jak mydła, płyny do kąpieli, kobiecych rozpylania, kąpieli pęcherzyków i soli). Substancje chemiczne w nich może pogorszyć skórę. Takie objawy mogą również manifestować, gdy kobieta jest w trakcie nadmiernej ilości stresu, ma weekendowy system odpornościowy spowodowane przez inną chorobę, lub przechodzi menopauzę.

Identyfikacja

Podrażnienie pochwy, świąd i obrzęk często służą jako wskazówka drożdże. Drożdże zakażenia są zazwyczaj spowodowane przez gatunki bakterii o nazwie Candida. Obecność bakterii oraz Candida w organizmie normalnego; wspólnie pracują, aby dostarczyć zdrową równowagę mikroorganizmów. Problem budzi gdy jest nadmiar Candida; to jest wtedy, gdy wyniki drożdże. Wiele kobiet natknąć to po tym, jak był na antybiotykach. Antybiotyki zazwyczaj zabija wszystkie bakterie w tym zdrowych, które są potrzebne.

Rodzaje

Lekarze przepisują asortyment zabiegów na podrażnienia, świąd pochwy i obrzęk. Przeciwgrzybicze, antybiotyki (takie jak Difflucan) są przydatne w leczeniu zakażeń drożdży i istnieją inne typy antybiotyków opisanych zadbać zakażeń pochwowych bakterii, które są podobne. Przeciwhistaminowe, kremy, balsamy i maści są również podawane w celu zmniejszenia stanu zapalnego i czułości. Niektórzy lekarze przepisują benzodiazepiny (często stosowane w leczeniu różnych stanów psychicznych); do pomocy w nocy.

Rozważania

Oprócz powyższych naturalnych środków, takich jak Probiotyki; , które są uważane za pożyteczne bakterie, są skuteczne w uwalniając ciało drożdże. Probiotyki hamują rozwój organizmów, takich jak Candida, które mogą być szkodliwe. Przykładem tego jest Lactobacillus acidophilus, które wzięte jako dodatek udowodniono zrównoważyć nadmierne wytwarzanie Candida.

Liczne zioła, takie jak Oregon winogron ekstraktu i Goldenseal głównego są również pomocne, wraz z ekstraktem z lawendy i drzewa herbacianego. Czosnek jest dobry; zawiera właściwości, które wzmocnić układ odpornościowy i może działać jako środek przeciwgrzybiczy. Czosnku jest dostępny w postaci suplementu doustnego, tak jak jest Lactobacillus acidophilus. Produkty te można kupić w sklepach witamin, sklepach ze zdrową żywnością, a nawet lokalnym sklepie spożywczym. Możesz też kupić je za pośrednictwem Internetu.

Expert Insight

Aby złagodzić podrażnienie pochwy, świąd i obrzęk, że to dobry pomysł, aby zachować uwagę następujące (można je również stosować jako środek zapobiegawczy). Należy unikać stosowania antybiotyków przez dłuższy okres czasu, i trzymać się z dala od bielizny, które nie są wykonane z całej bawełny. Bielizna powinna być zawsze sucha i zapewnienie odpowiedniego stopnia wentylacji. Spodnie i pończochy, które są zbyt mocno ma tendencję do pogorszenia okolicy narządów płciowych. Omijać z użyciem mydła, mycia ciała i inne produkty do pielęgnacji ciała (kobiecy spray, bąbelki do kąpieli, sole), które są pachnące lub zawierają żrących chemikaliów. Ponadto, jeśli są miesiączkować, spróbuj tylko za pomocą wkładki higieniczne (w przeciwieństwie do tamponów).
Nadmierne douching mogą pozbyć się ciała dobrych bakterii, które są jej niezbędne i spowodować jej nasilenie. Skonsultować się z lekarzem, przed douching lub przy użyciu innych metod oczyszczania. Być świadomi, w jaki sposób oczyścić się po skorzystaniu z toalety; zawsze w kierunku od przodu do tyłu, tak, że bakterie nie rozprzestrzenia lub dostać przeniesione.

Jak pozbyć się z pochwy drożdże

Drożdże zakażenia są niewygodne. Nieleczone, mogą pozostawać przez kilka dni lub tygodni. Powodowane przez grzyby, infekcje grzybicze często dotyka kobiety. Jednak mężczyźni i dzieci mogą rozwijać te swędzenie, bolesne infekcje. Na szczęście istnieje wiele sposobów leczenia drożdże. Czy wybrać się do leczenia infekcji naturalnie lub z lekami, możesz otrzymać natychmiastową ulgę i całkowicie wyleczyć infekcję w ciągu siedmiu dni.

Instrukcje

1 Jedz jogurt. Jogurt ulubionych leczenia drożdże, ponieważ zawiera bakterię, która jest udowodniona zabicia grzyba powodującego zakażenie. Jedzenie jogurtu może pomóc wyleczyć infekcję i zapobiec infekcjom w przyszłości. Można również zastosować jogurt do sromu i okolicy pochwy.

2 Jedz czosnek. Czosnek inny skuteczny składnik przeciwgrzybiczy, który okazał się pozbyć drożdżycy pochwy. Zjeść ząbek czosnku, czosnek kapsułki lub zakupić w sklepie spożywczym lub w sklepie ze zdrową żywnością.

3 Zastosuj rozcieńczony olejek z drzewa herbacianego do obszaru pochwy. Olejek z drzewa herbacianego skutecznie zabija zakażeń grzybiczych, takich jak grzybica na ciele i skórze głowy i zakażenia pochwy drożdży. Umieścić kilka kropli rozcieńczonego oleju bezpośrednio do pochwy, lub zastosować kilka kropli na tampon, a następnie włożyć tampon do pochwy. Ta opcja leczenie jest bezpieczne i zalecane przez lekarzy i farmaceutów. Jednak nierozcieńczony olejek z drzewa herbacianego może powodować pieczenie i dodatkowe podrażnienia.

4 picie soku żurawinowego. Stosowany również w leczeniu zakażeń dróg moczowych, świeże żurawiny i sok żurawinowy są powszechnie stosowane, aby pozbyć się infekcji pochwy drożdży. Żurawiny zmniejszyć poziom pH w moczu, co z kolei może pomóc w zwalczaniu zakażeń.

5 Take over-the-counter leków. Jeśli naturalne środki nie działają, można uzyskać w lokalnej aptece lub apteki i kupić over-the-counter leki anty-grzybicze infekcje pochwy drożdży. Stosuje kremy bezpośrednio do obszaru pochwy w celu łagodzenia świąd, pieczenie i ból.

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków

Jak się pozbyć z pochwy Zapach bez leków


Zły zapach pochwy jest zwykle spowodowane waginozy bakteryjnej, typ infekcji bakteryjnej, która powoduje w ostry zapach, które mogą być niewygodne dla chorego. Inne przyczyny to infekcje drożdży i zakłóceń w naturalną równowagę pH pochwy. Zły zapach z pochwy może być przyczyną zakłopotania dla chorego, co prowadzi do spadku relacji intymnych między partnerami. Nawet jeśli niektóre z pochwy zapach jest powszechne, bardzo nieprzyjemny lub silny zapach może być oznaką poważnego zakażenia bakteryjnego lub grzybiczego, które muszą być leczone natychmiast.

Instrukcje

1 Umyć pochwy obszar bezzapachowego mydła codziennie. Pachnące mydła w rzeczywistości może pogorszyć zapach lub nawet doprowadzić do infekcji drożdży. Bezzapachowego mydła oczyścić obszar bez dodawania obcych substancji, które mogą prowadzić do innej infekcji bakteryjnej.

2 miejsce trzy krople olejku drzewa herbacianego do szklanki letniej wody. Mieszać do mieszania, a następnie użyć tej mieszaniny do mycia pochwy. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym zioło stosowane w leczeniu wzrostu bakterii, a to również naturalny lek ziołowy na nieprzyjemny zapach z pochwy.

3 Jeść kubek jogurtu dziennie. Naturalne kultury bakterii z jogurtu naturalnego pomoże zrównoważyć produkcję drożdży i innych bakterii w pochwie. Wzrost jogurt w codziennej diecie pomoże zwalczać bakteryjne zapalenie pochwy i pozbyć się zapachu z pochwy bez leków.

4 Zachowaj pochwy sucha i czysta. Zmienić bieliznę często, co najmniej raz dziennie. Umyj pochwę z filiżanką ciepłej wody po każdej podróży do łazienki. Użyj czysty ręcznik frotte do całkowitego wyschnięcia powierzchni po każdym praniu. Środek ten działa tylko dlatego, że bakterie nie mogą rozwijać się w czystym, suchym miejscu, jak tylko mogą w wilgotnym miejscu.

5 Spróbuj Femanol, naturalny ziołowy suplement przyjmowany doustnie, aby pomóc zwalczać pochwy zapach. Zawiera zioła, witaminy, takie jak cynk, biotyna, ekstrakt z kory neem, witaminę B, selen, odwonionego i czosnku. Witamina B jest podstawowym składnikiem, który zapobiega waginozy bakteryjnej; wyciąg z kory Neem jest przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe zioło, które pomaga pozbyć się zapachu z pochwy, niszcząc bakterie powodujące nieświeży; czosnek ma silne właściwości antybakteryjne, które sprawiają, że jest to silny naturalny antybiotyk.

Wskazówki

 • Noś bawełniane majtki. Włókna syntetyczne utrzymać wilgoć i pozwalają bakterii powodujących nieprzyjemny zapach rozwijać. Bielizna bawełniana pomoże zmniejszyć i zapobiec złe pochwy zapach. Skonsultować się z lekarzem, jeśli zapach utrzymuje się przez kilka tygodni lub jeśli pogarsza; Może to być oznaką choroby przenoszone drogą płciową lub inne poważne choroby.
 • Nie należy używać żadnych natryskiem. Może to nawet spowodować, że bakterie rozłożone lub po prostu pogorszyć, co prowadzi do większej zapachu.

Jak leczyć infekcje pochwy drożdże z czosnkiem

Pochwy drożdże grzyby i czosnek jest środkiem grzybobójczym. Korzystanie z jednego do leczenia innych może wydawać się głupie --- ale to doskonałe naturalne leczenie drożdżycy, że wiele kobiet przysięgają. Substancji anty-grzybicze w czosnku allicyna, działa zabić przerost drożdży, który jest przyczyną objawów, przywrócenie zdrowej równowagi flory pochwy waszych. Zwykła kuchnia czosnek może traktować drożdże naturalnie.

Instrukcje

1 Obrać czosnek bez nacinania jego skórę. Nicki i inne przerwy w skórze ząbek może zwolnić trochę soku z czosnku, która może spalić tkankę pochwy, więc jeśli nick czosnek lub znajdziesz błąd w czosnku, która doprowadziła do uszkodzenia ciągłości skóry, rzucać się i skórki ząbek kolejny ząbek.

2 Zawinąć czosnek w małym kawałkiem gazy i związać go z sznurka lub nici. Zapobiegnie to czosnek z najbliższych w bezpośrednim kontakcie z tkanek pochwy. Wiele kobiet, które wolą to, aby za pomocą zwykłego ząbek. Jednak może się okazać, że wolisz używać ząbek bez pokrycia, czy aby zwiększyć siłę leczenia lub do leczenia łatwiejsze do zarządzania.

3 Włóż ząbek do pochwy palcem. Możesz zwilżyć ząbek (jeśli używasz zwykłego ząbek) lub zwilżyć gazę (jeśli używasz pokrycie gaza), aby zapewnić pewne smarowanie. Włóż ząbek tak głęboko, jak to możliwe, ale nie przejmuj się, jeśli nie możesz osiągnąć znacznie palcami; goździkowy ma tendencję do poruszania się na własną rękę, aby wszędzie tam, gdzie jest najbardziej wygodne. Popchnąć piłkę do dolnego pierścienia mięśni, na tyle wysoki, aby nie wyjść na własną rękę.

4 ząbek w pozostawić na dłuższy czas od jednej godziny do pełnego dnia. Pozostawiając w ząbek już wzmacnia leczenie. Ciało każdej kobiety jest inna, więc eksperymentować, aby dowiedzieć się, jak długo trzeba zostawić ząbek w.

5 Wyjmij ząbek. Jeśli owinięte w gazę ząbek, wystarczy pociągnąć gazą lub łańcucha. Jeśli włożona ząbek bez pokrycia, wciśnij ze swoimi mięśni pochwy. Jeśli pchanie sam nie działa, prowadzą ząbek z pochwy palcem, naciskając jednocześnie w dół z pochwy mięśni.

6 Powtórzyć tę czynność codziennie, aż drożdże nie ma.

Wskazówki

 • Użyj najświeższe czosnek można znaleźć. Świeże czosnku jest nie tylko większa niż stary czosnku, to także mniej prawdopodobne zwiędły lub rozwinęły wady, które rozkładają się skórę z goździków. Możesz użyć tego leczenia oraz zabiegów jogurt, olejku z drzewa herbacianego lub innego naturalnego leczenia drożdże. Czosnek nie jest natychmiastowym lekiem na infekcje drożdży. Daj go na kilka dni, zanim zdecydujesz, że nie działa i przerwać leczenie.
 • Nie używaj tego leczenia, jeśli pacjent jest uczulony na czosnek. Jeśli wystąpi obrzęk, pieczenie lub inne objawy stanu zapalnego, lub jeśli twój stan się pogarsza, należy natychmiast zaprzestać korzystania czosnek i udać się do lekarza.

Jak leczyć infekcje pochwy drożdże dzieci

Drożdże, ogólna nazwa grzyba Candida, prawie zawsze mieszka w niektórych częściach naszego ciała wilgotnych, zazwyczaj nie powodując żadnych złego wpływu. Czasami może wystąpić nadmierny wzrost drożdży, co prowadzi do drażniących objawów i konieczności leczenia. Infekcje drożdżowe mogą wpływać na każdy niezależnie od wieku. Pochwa jest częstym miejscem na drożdże, i choć może to być niepokojące dla rodziców, dzieci mogą dostać infekcji również tam. Szczęśliwie, leczenia infekcji pochwy drożdże u dzieci jest ogólnie bezpieczny i skuteczny.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem dziecka. Jeśli jest to pierwsza infekcja dziecka drożdże, będzie chciał, aby umówić się na wizytę.

2 Użyj over-the-counter leków w celu leczenia zakażenia. Diflucan można doustnie i jest bardzo skuteczny w usuwaniu zakażenia. Kremy zawierające mikonazol, takie jak Monistat są zazwyczaj skuteczne również. Jednak mikonazol jest zalecane tylko do stosowania u dzieci powyżej 12 roku życia, chyba że pod kierunkiem lekarza. Niezależnie od wieku, upewnij się, że dobrze każdy lek z lekarzem przed użyciem.

3 Upewnij się, że skóra dziecka może oddychać. Jeśli Twoje dziecko nie jest nocnik wyszkolonych, pieluchy są wciąż koniecznością, ale unikać tych majtki plastikowe, które nie pozwalają na przepływ powietrza. Można również rozważyć odstawienie żadnych obcisłe spodnie lub bieliznę twoja córka może mieć, i zdecydować się na luźniejszej odzieży montażu. Bielizna wykonana z oddychającego, włókien naturalnych, takich jak bawełna pomoże zapobiec ponownemu zakażeniu.

4 wilgotną skórę mogą utrudniać gojenie. Wilgotnych stymulować wzrost drożdży, więc upewnij się, czy twoja córka idzie pływanie, ona nie pozostaje w swoim kombinezonie na długo. Upewnij się też, jej powierzchnia jest dokładnie płciowych po kąpieli lub suszone kąpieli.

5 Jedz dobrze. Dobra dieta może przejść długą drogę w kierunku hamowania przerost drożdży, które zwykle zaczyna się w przewodzie pokarmowym. Dodaj całe ziarna i warzywa, i cofać się na tłustych i cukrów. Ponadto, czosnek jest naturalnym przeciwgrzybiczy, więc dodanie do diety córki może pomóc drożdże sterowania.

6 Dodaj probiotyki. Probiotyki są korzystne bakterie, które pomagają w zwalczaniu przyczynę drożdży przerost w jelitach. Dodanie suplementów probiotycznych z acidophilus lub jedzenia jogurt z żywych kultur może pomóc zabić zakażenia naturalnie.

Wskazówki

 • Antybiotyki są często winowajcą zakażeń drożdży. Spróbuj dodać probiotyki lub dzienną dawkę jogurtu z żywymi kulturami do diety córki dzień zaczyna antybiotyki, aby zapobiec nawrotom infekcji.

Leczenie przewlekłe bakteryjne zapalenie pochwy

Bakteryjne zapalenie pochwy jest dość powszechny problem, który dotyka kobiety w każdym wieku. Jeśli masz doświadczenie to raz, jesteś prawdopodobnie rozwijać w przyszłości. Stan ten jest spowodowany przez zmianę w kwaśnym środowisku pochwy. Gdy poziom pH pochwy staje się mniej kwaśne, niż powinno być, można opracować przerost złych bakterii. Douching, używając pachnące mydła i płyny do kąpieli może przyczyną tego stanu, choć czasem może się zdarzyć, bez żadnej podpowiedzi. Na szczęście, istnieje wiele możliwości leczenia przewlekłego bakteryjnego zapalenia pochwy, z których jedna jest pewna do pracy dla Ciebie.

Czyści się na własnych

W niektórych przypadkach leczenie nie jest nawet konieczne dla bakteryjnego zapalenia pochwy, co może wyjaśnić samoistnie. Jednakże, warunek ten może być jeszcze obecny po prostu nie wykazując żadnych objawów. Dlatego ważne jest, aby mieć test z ginekologa ukończone tak, aby upewnić się nie ma już bakterii obecnych w pochwie. Ale jeśli okaże się negatywna, nie będzie nawet wymaga kuracji antybiotykowej.

Antybiotyki doustne

Jedną z metod leczenia przewlekłego bakteryjnego zapalenia pochwy jest runda antybiotyków doustnych. Do leków najczęściej stosowanych w tym zakresie są metronidazol, znany pod marką Flagyl jak i tynidazol. Należy zauważyć objawy oczyszczenie po kilku dniach, jednak, należy zakończyć leczenie, jak wszystkie bakterie nie mogą być usunięte, co bardziej prawdopodobne nawroty.

Antybiotyki pochwy

Innym sposobem leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy jest zastosowanie antybiotyków bezpośrednio do pochwy. Dopochwowo metronidazolu wersji krem ​​jest używany najczęściej, jak krem ​​lub dopochwowego klindamycyny Cleocin. W niektórych przypadkach, te sposoby leczenia były stosowane za pomocą dopochwowego czopka.

Bakterie Lactobacillus

Chociaż niektóre kobiety miały użyciem Lactobacillus acidophilus, bakterie występujące w jogurcie, udowodniono, to bakterie nie są zwykle obecne w pochwie, dzięki czemu jest nieskuteczne leczenia. Jednakże, inne rodzaje Lactobacillus, w tym Lactobacillus-L. crispatus i L. jensenii szukasz obiecujące jako potencjalne możliwości leczenia.

Uniknąć stosunku seksualnego

Dla niektórych kobiet, angażując się w stosunku płciowego może pogorszyć bakteryjnego zakażenia pochwy lub pobudzić w przypadku tego. Kiedy w trakcie leczenia, upewnij się uniknąć stosunku seksualnego. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w tej działalności, nie opierają się na metodach antykoncepcyjne, jak kremy dopochwowe prezerwatywy antybiotyk może spowodować nieefektywne.

Strona główna zadośćuczynienie za Podrażnienie pochwy

Podrażnienie lub zapalenie pochwy jest często spowodowane ekspozycją na środki chemiczne, w szczególności substancje zapachowe, które są stosowane w produktach, takich jak mydła, plemnikobójczych, środki poślizgowe lub sprejów higienicznych. Produkty te mają potencjał do wytworzenia reakcji czułości lub nawet alergię. Reakcja ta może przedstawiać się jako zaczerwienienie, pieczenie i swędzenie ból, który może być irytujące i kłopotliwe. Oprócz nad ulgą przeciw takich jak kremy i żele, są pewne środki do domu, które są łatwe do wykonania i używać w celu łagodzenia podrażnień pochwy.

Efekty

Niektóre rzeczy na nie i rozważyć usunięcie ze swojego życia, aby zmniejszyć podrażnienie pochwy są: Proszki do prania używasz do mycia bielizny lub rajstop, które zawierają barwniki, zapach, lub resztki detergentu, która pozostała na ręczniki lub myjki, pozostałość do zmiękczania tkanin, płyny do kąpieli , szampon lub prezerwatywy --- szczególnie te, które są pachnące lub aromatycznego. Inne produkty, które mogą powodować podrażnienia obejmują produkty usuwania włosów i zapachy. Innym sprawcą może być stosowanie tamponów, które ostatecznie mogą być bardziej irytujące, że podpaski higieniczne. Złożoność problemu jest to, że wiele z tych produktów sanitarnych dodałem zapach, co może prowadzić do podrażnień.

Eliminując drażniące

Niektóre naturalne rzeczy można zrobić w całym domu i w codziennym życiu są proste. Używaj tylko biały, unscented papier toaletowy. Szukać ochrony sanitarnej, która jest wszystkim bawełna, i to jest surowa. Używać bezzapachowego mydła i unikać mydeł komercyjnych. Noś bawełnianą bieliznę, najlepiej biały, zwłaszcza gdy podrażnienie jest pochodni się.

Umyj powierzchnię pochwy codziennie i dokładnie wysuszyć. Unikaj pachnące kobiece spraye, i nie rozpylać bieliźnie lub majtek wkładki z perfum.

Zmienić z mokrych strojach kąpielowych i odzieży treningu spocony jak najszybciej.

Opcje naturalne

Oprócz zmiany stylu życia i niektórych produktów używanych, można również rozważyć próbuje pewne naturalne opcji do czynienia z podrażnieniem pochwy. Jest to łatwe do wykonania kojąca mieszanka naturalnej gliny powderto złagodzić niektóre swędzenie i podrażnienia tkanki pochwy zewnętrznego.

Aby proszek, połączyć jedną filiżankę cienkiej białej gliny z jednym pół szklanki skrobi kukurydzianej. Mix w dwóch łyżkach orzech czarny proszek, dwie łyżki mirry i jedną łyżkę Goldenseal proszku. Przesiać wszystkie składniki razem i umieścić w szklanym słoju. W użyciu, po prostu wyrwać niewielką ilość w dłoni, i stosować zewnętrznie do pochwy za pomocą pędzelka i odkurzanie.

Calendula

Kwiaty nagietka są niezwykle kojąco na podrażnienia skóry. Można tworzyć własne przygotowanie przez połączenie jednej części suszonych kwiatów nagietka z jednej strony dziurawca, kwiat, liście i jeden część żywokost. Zanurzyć mieszaniny w wysokiej jakości oleju roślinnym, takim jak oliwa z oliwek lub orzechów włoskich, i umieścić w podwójnej kotła przez okres od 30 do 60 minut. Przez utrzymywanie małej ilości ciepła i gotować dłużej, mieszanina staje się lepsza. Teraz, przecedzić olej i dodać jedną czwartą szklanki wosku pszczelego do mieszaniny kwiatów i podgrzewać, aż topi się ponownie razem. Po ochłodzeniu mieszaninę wlać do naczynia szklanego i stosować obficie tkanki pochwy w miarę potrzeby. Przechowywania tego w chłodnym, suchym miejscu przez okres do jednego roku.

Jogurt i czosnek

Jednym z ciekawszych sposobów leczenia podrażnienie pochwy jest traktować go z jogurtem lub czosnku. Można zastosować jogurt do obszaru pochwy poprzez powlekanie tampon w jogurcie i wkładając ją do pochwy. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie pustą strzykawkę bez igły, wypełnić go z jogurtem, umieścić go wewnątrz otworu pochwy, i wstrzyknąć go do środka.
Nosić podpaski złapać nadmiar jogurtu, który będzie wyciekać.

Innym ciekawym sposobem, aby uzyskać zwolnienie z podrażnieniem pochwy ma podjąć ząbek czosnku i zawinąć go w gazę, związać go z krótkim unwaxed nici dentystycznej, a następnie włóż ją do pochwy.

Dieta

Poprzez wyeliminowanie wyrafinowane potrawy, bardzo bogate w skrobię, cukier i kofeinę z diety, wraz z rzucenia palenia i picia alkoholu, można umożliwić organizmowi łatwiej pozbyć się toksycznych substancji. To z kolei łagodzić niektóre z objawów podrażnienia i zakażenia pochwy.

Warto również włączyć do swojej diety sok z żurawiny, niesłodzony jogurt, ocet i czosnek, które są wszystkie produkty przemyślane, aby pomóc organizmowi w radzeniu sobie z zakażeniami drożdży i podrażnienie pochwy.

Leczenie drożdże pochwy

Drożdże, które występuje w obszarze pochwy jest spowodowana obecnością Candida albicans. Candida albicans jest naturalnie występujących w niewielkich ilościach w różnych miejscach ciała, w tym w jamie ustnej, jelicie i pochwy. Kiedy Candida albicans rośnie w nadmiarze, drożdże rozwija. Leczenie infekcji pochwy drożdże są dostępne over-the-counter lub poprzez recepty.

Objawy

To jest wspólne dla kobiet misdiagnose pochwy drożdże. Objawy drożdże w pochwie są upławy, stan zapalny, dyskomfort podczas stosunku lub oddawania moczu, świąd i zaczerwienienie. Wyładowanie może mieć wodnisty i biały konsystencji lub pojawiają chunkier i bieli. Symptomy mogą być spowodowane przez inne zakażenia pochwy i ginekologicznych warunkach, takich jak bakteryjne zapalenie pochwy i HPV.

Diagnoza

Jeśli nigdy nie miał drożdże wcześniej, należy umówić się z lekarzem w celu potwierdzenia diagnozy. Najprawdopodobniej twój ginekolog daje egzamin miednicy w celu sprawdzenia na obecność drożdży. Lekarz może podjąć próbę udzielenia absolutorium z wacikiem i były wysyłane do laboratorium w celu potwierdzenia diagnozy drożdże.

Leki na receptę

Doustne leki mogą być przepisane przez lekarza, jako sposób leczenia drożdże w pochwie. Difulcan jest najczęściej przepisywany z ogólnej postaci o nazwie flukonazol. Nizoral, inny lek doustny o drożdże są dostępne ogólnym ketokonazolu. Dopochwowe tabletki kwasu borowego może być przepisywany przez lekarza do leczenia.

Over-the-counter środki zaradcze

Istnieje kilka marek leków infekcji drożdży dostępnych w sklepach i lokalnych aptekach. Mikonazol jest aktywnym składnikiem znajdującym się w ponad bez recepty, takich jak kremy Monistat. Femstat innym popularnym producent leków drożdże, wykorzystuje butokonazol jako substancję czynną.

Ostrzeżenie

Kobiety w ciąży nie należy przyjmować leków doustnie w celu leczenia infekcji drożdży. Lekarz zamiast polecam maść lub czopek. Gdy masz nawracające infekcje drożdży, zmiany stylu życia prawdopodobnie zalecane. Zostaniesz poinformowany, aby nie douche, nosić bieliznę nylonową lub użyć pachnące tamponów. Należy również unikać obcisłych spodniach i wydostać się z mokrym kostiumie kąpielowym, jak tylko skończysz kąpiel.

Zadośćuczynienie za Podrażnienie pochwy

Jednym z najbardziej obciążających problemów kobieta zajmuje się to podrażnienie pochwy. To żenujące, bo czujesz się jak każdy może to zapach i jest niewygodne, ponieważ swędzi i pali stale. Po raz pierwszy zdarza się, udać się do służby, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną i jak ją leczyć, a to nigdy nie może się powtórzyć, a może się zdarzyć, często. Kluczem jest wiedza, jak powiedzieć, co to jest, więc można go traktować odpowiednio - i na szczęście, istnieje wiele ponad-the-counter produktów, które mogą przynieść ulgę.

Podrażnienie pochwy przyczyny

Bakteryjne Vaginosis (BV) jest przerost bakterii w pochwie i charakteryzuje się rybim zapachu i szarym / wyładowania żółtawego, świąd, pieczenie i stan zapalny. Najczęściej BV jest leczony antybiotykami do zabijania bakterii. Niestety, jednym z efektów ubocznych antybiotyków jest drożdże.

Drożdże (drożdżyca pochwowa) jest przerost drożdży pochwy, charakteryzuje się gęsty biały tłocznej, świąd i spalania. Drożdże zakażenia często występują w czasie ciąży, po stosunku i po zażyciu antybiotyków. Jesteś bardziej prawdopodobne, aby drożdże, jeśli masz osłabiony układ odpornościowy. Leczenie jest z przeciwgrzybicze.

Choroba przenoszona drogą płciową (STD) może powodować podrażnienie pochwy. Jeśli podejrzewasz, STD, należy natychmiast skontaktować się z dostawcą opieki.

Menopauza może powodować zmiany hormonalne, które sprawiają, pochwy sucha i podrażniona. Twój usługodawca opieki może przepisać krem ​​estrogenów lub hormonów tabletki pomóc równowagi.

Drażniące chemiczne / alergie są częstą przyczyną podrażnień pochwy. Pachnące toaletowe papierowe, mydeł, detergentów, arkuszy suszarka i kobiece produkty dezodorant może być drażniący. Alergia na lateks może dokonać pochwy bardzo podrażnioną po aktywności seksualnej.

Common Sense koncepcje Rozwiązanie Podrażnienie pochwy

Zawsze wycierać od przodu do tyłu.
Unikać perfumowany papier toaletowy, spraye, detergentów / środków zmiękczających do tkanin, mydła i kąpieli.
Codziennie umyć pochwę, ale tylko raz dziennie przy użyciu mydła.
Noś bawełniane majtki (nie stringi) i unikać ciasnych ubrań, które mogą zatrzymywać wilgoć.
Trzymaj pochwy sucha - natychmiast zmienić z mokrym kostiumie kąpielowym.
Unikać seksu, gdy pochwa jest podrażniona.
Ogranicz cukier, alkohol i produkty z drożdży (chleb, spleśniałe sery, ciasta, bułeczki)
Nie rysuj; to spowoduje tylko więcej podrażnienie
Wzmocnienie odporności poprzez jedzenie pożywne, uzyskać dużo odpoczynku i ćwiczeń, pobyt uwodniony i podjąć codziennie multiwitaminowy.
Wziąć probiotyk codziennie.

Naturalne leki dla Podrażnienie pochwy

Lactobacillus acidophilus podjęte na dobę; można kupić kapsułki lub zjeść jogurt z acidophilus. Można również korzystać z tych produktów wewnętrznie, wkładając je do pochwy.

Ocet jabłkowy cydr (ACV) jest szeroko stosowany w celu zrównoważenia drożdże i bakterie w pochwie i daje niemal natychmiastową ulgę. Napełnić wannę z kostki wody i wlać 1-1 / 2 filiżanki ACV. Siedzieć w wodzie przez 20 minut. Możesz także zwilżyć szmatkę ACV i przytrzymaj go bezpośrednio na pochwie. To może żądło przez kilka chwil, ale daje ulgę. Nie rób tego więcej niż dwa razy dziennie, ponieważ może wysuszyć skórę nadmiernie.

Biorąc tabletki czosnek zabija bakterie i wzmocnić swoją odporność. Inne produkty, które pomogą w ten sam sposób, to olej neem, beta-glukanu, 1,3D witamin B, witamina C, cynk i olej z oregano (można również stosować bezpośrednio na ten pochwy).

Przedsionka pochwy leczy dla

Bolesne współżycie, zaczerwienienie i podrażnienie w dolnej części pochwy i nagłe parcie na mocz może być wszystkie objawy ciężkiej (przewlekłe), a czasem znane jako warunek przedsionka pochwy. Podczas gdy trwają badania, niewiele jest dowodów, że środowisko medyczne znalazł lekarstwo na stanie, a nie opierając się na leczeniu poszczególnych objawów w celu poprawy jakości życia i zmniejszenie bólu i dyskomfortu.

Fakty

Przedsionka pochwy jest stanem, w którym pochwy skóry i gruczołów śluzowych -secreting (znany jako gruczołów przedsionkowych mniejszych) w skórze dochodzi do stanu zapalnego. Może to mieć wpływ na cały otwór pochwy, lecz przeważnie zawiera się w dolnej części. Kobiety w każdym wieku i na wszystkich poziomach aktywności seksualnej może doświadczyć tego niewygodnego stanu. Dokładna przyczyna nie jest znana przedsionka pochwy, lecz badacze wciąż działają w kierunku uzyskaniu lepszego wglądu do stanu.

Objawy i czynniki ryzyka

Przedsionka pochwy objawy to silny ból podczas stosunku lub tamponu użytku; silny ból podczas jazdy na rowerze, ćwiczeń lub odzieży szczelne; zaczerwienienie i pieczenie / kłucie w okolicy przedsionkowego; i częste parcie na mocz. Lekarz musi zbadać cię do zmian skórnych i pobrać próbkę wydzieliny z pochwy w celu wyeliminowania wszelkich zakaźnych przyczyn. Istnieją pewne czynniki, które zostały zidentyfikowane jako związane z przedsionka pochwy. Należą do nich przewlekłe infekcje drożdżowe, wirusa brodawczaka ludzkiego, przewlekłe zakażenia bakteryjne, zaburzenia pH w pochwie (na kwas), a długotrwałe stosowanie środków podrażniających i substancji chemicznych (takich jak, środki poślizgowe, środki plemnikobójcze mydła i detergenty).

Leczenie

Najlepszy plan leczenia dla danego przypadku zostanie ustalona przez lekarza i często określa się zgodnie z nasileniem objawów. Leczenie często polega steroidowe maści, które są stosowane miejscowo i zmniejszają zaczerwienienie i dyskomfort. Inne opcje obejmują kwas trójchlorooctowy (inaczej znany jako TCA), który działa poprzez niszczenie podrażnioną skórę i zachęcanie do rozwoju zdrowej skóry; zastrzyki z interferonu, który pomaga zwiększyć naturalną reakcję organizmu na zakażenie; i, w niektórych przypadkach, chirurgia (standardowej lub laserowego), aby usunąć konkretne obszary chorobowo skórę.

Dodatkowe opcje terapeutyczne

Niektóre opcje leczenia obejmują dodatkowe podkładki (jak TUC), które zawierają oczaru wirginijskiego. Z nich korzystać, aby delikatnie oczyścić i uspokoić dotkniętych obszarów. Żel lidokaina może być przepisywany przez lekarza i może być stosowany miejscowo w celu znieczulenia obszaru. Maści i D (bez recepty) mogą być stosowane bezpośrednio na skórę, pomaga zabezpieczyć, leczyć i łagodzą obszar zapalenie. Tabletki cytrynianu wapnia może pomóc zmniejszyć kryształy w moczu (co może prowadzić do pieczenie), gdy przyjmuje się doustnie w dawkach pomiędzy 1200 i 1800 mg na dzień. Moczenie w ciepłej kąpieli z 04:56 łyżki sody oczyszczonej dodanej do wody może pomóc złagodzić swędzenie i pieczenie w obszarze zagrożonym.

Cure

Do tej pory nie jest znana przyczyna i przedsionka pochwy leczyć za. Nie ma magicznej pigułki lub leczenia, które usuwa warunek dla każdego. W niektórych, warunek sprowadza się po sześć do 12 miesięcy, ale wiele pozostało leczeniu objawów i nadzieję na wyleczenie. Ponieważ trwają badania, lekarze starają się nowych i innowacyjnych metod leczenia choroby, ale na razie najlepszym rozwiązaniem jest, aby skonsultować się z lekarzem i opracować plan leczenia, który pracuje dla Ciebie.

Może Antybiotyki bakteryjną przyczyną zapalenie pochwy?

Są cztery typowe rodzaje pochwy lub, jak to jest powszechnie wymienia się zapalenie pochwy. Te cztery rodzaje zapalenia pochwy mogą być spowodowane wieloma czynnikami, w tym z bakterii i przerost grzyba, niekontrolowanego cukrzycy i zmianami hormonalnymi. Może to być również spowodowane przez kąpieli, choroby przenoszone drogą płciową oraz dopochwowe środki antykoncepcyjne. I tak, mogą być również spowodowane przez antybiotyki. Jednakże, nie wszystkie z tych czterech typów zapaleń pochwy (bakteryjne, zakażenie rzęsistkiem, drożdży i zanikowe zapalenie pochwy) powodowane są przez te same rzeczy.

Bakteryjne zapalenie pochwy Defined

Ten typ IPV jest wynikiem nadmiernego wzrostu bakterii beztlenowych w pochwie; nie antybiotyki. Bakteria lub obfitość organizmów oczekuje się, normalnie obecne w pochwie - ale w mniejszej ilości. Ich przerost zakłóca naturalnej równowagi pochwy, co w produkcji wielu objawów drażniących, kilka odpychające pozostałe, w tym "rybi" zapach.

Bakteryjne zapalenie pochwy objawy

Przy tego rodzaju pochwy, szarawy biały rozładowania można oczekiwać, jak również możliwe zapachu ryby, zwłaszcza po stosunku. Ponadto powszechne jest również wystąpić swędzenia lub podrażnienia w obszarze pochwy, ból podczas oddawania moczu lub płciowego, a także światła krwawień z pochwy. Zmiana normalnej wydzieliny z pochwy (w odniesieniu do koloru, zapachu, lub kwoty) może być pierwszym wskaźnikiem, że masz zapalenie pochwy.

Rola Antybiotyki w bakteryjne zapalenie pochwy "

Chociaż antybiotyki nie odgrywać rolę w kobiety przejmującej ten typ zapalenia pochwy, to nie odgrywać rolę w leczeniu go. W istocie, ten typ IPV wymaga stosowania leczenia antybiotykami w celu zlikwidowania go z pochwy.

Leczenie antybiotykiem

Istnieją zasadniczo dwa rodzaje leków przepisywanych do leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy - metronidazol (MetroGel, Flagyl) i klindamycyna (Cleocin). Te leki mogą mieć postać kremów, żelów, lub tabletki. Ważne jest, że rozkazy lekarskich następuje całkowite i pełne Oczywiście zaleca się stosować antybiotyk przewidziane w celu uniknięcia nawrotu bakteryjnego zapalenia pochwy spowodowane brakiem prawidłowego eliminacji.

Ostrzeżenie

Bakteryjne zapalenie pochwy może potencjalnie spowodować poważne komplikacje. Jeśli kobieta jest w ciąży, w czasie stanu, bakteryjne zapalenie pochwy może być przyczyną przedwczesnego porodu dziecka i / lub niskim przyrostem naturalnym. Inne poważne powikłania tego typu zapalenia pochwy mają zastosowanie do każdej kobiety i to zwiększone ryzyko nabycia chorób przenoszonych drogą płciową, a także HIV.