adcov.com

rozcienczabie alkxholu do dezynfekcji

Jak do dezynfekcji domu dla chorego

Jak do dezynfekcji domu dla chorego


Odkażania domu, gdy członkiem rodziny jest chory jest niezbędna dla zachowania reszty swojej rodziny zdrowe. Użyj chorobę jako motywacji dać swój dom dokładne czyszczenie, miejsce zakamarkach to polubisz normalnie zaniedbania. Chemikalia, w tym wybielacza, detergenty i mydła, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak ocet, nadtlenku wodoru i alkoholu tarcie są skuteczne wobec bakterii. Przed użyciem, aby upewnić się, że materiały do ​​czyszczenia zabić bakterie sprawdzić etykietę.

Instrukcje

1 Przetrzyj wszystkie powierzchnie, które chory dotknął roztworem antybakteryjnym. Start z głównych powierzchni, takich jak stoły, biurka, blaty i wanną. Dezynfekcji telefony, klawiatury, włączniki światła i inne powierzchnie często dotykane przez członków gospodarstwa domowego.

2 Umyj wszystkie pościel i ręczniki za pomocą zwykłego detergentu. Daj chorymi swoje ręczniki do wykorzystania i należy przechowywać je oddzielnie od reszty domowników. Jego ręczniki, odzież i pościel pościel należy myć często, podczas gdy on jest chory.

3 Wyrzuć wszystkie tkanki i inne przedmioty jednorazowego użytku stosowane przez chorego bezpośrednio po użyciu. Zabierz swoje śmieci zanim pali się i stosować sprayu dezynfekującego między zastosowań. Używaj jednorazowych środków czyszczących i natychmiast je wyrzucić po użyciu.

4 umyć wszystkie naczynia bezpośrednio po użyciu, aby uniknąć przenoszenia bakterii do innych powierzchni. Używać bardzo gorącej wody i peeling dokładnie lub uruchomić naczynia przez zmywarki w najgorętsze ustawienia.

5 Sanitize swoje szczoteczki do zębów przez moczenie ich w nadtlenek wodoru natychmiast po użyciu.

6 wywietrzyć dom otwierając okna i drzwi, jeśli pogoda jest odpowiednia, aby zmniejszyć liczbę patogenów w powietrzu.

Wskazówki

 • Umyj ręce i nałożyć na nie krem ​​antybakteryjny są często podczas czyszczenia, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

Zagrożenia zdrowia związane z dezynfekcji rąk

Zagrożenia zdrowia związane z dezynfekcji rąk


Dezynfekujący potrzebne jest rozwiązanie, które jest używane do czyszczenia rąk bez wody. Wiele osób korzysta z dezynfekcji rąk przed jedzeniem żywności lub aby zapobiec epidemii grypy i przeziębienia. Dezynfekcji rąk, zazwyczaj bezbarwny żel, może być również przydatna w celu odwrócenia epidemii świńskiej grypy (H1N1). Chociaż środki do odkażania rąk może być skuteczna w usuwaniu bakterii i zapobiegania chorobom, środki do odkażania rąk ma również swoje własne ryzyko.

Obecność alkoholu

W większości marki środki do odkażania rąk, składnik czynny stanowi alkohol. Większość alkoholu w odkażające mają duży udział, ponad 60 procent, aby były bardziej skuteczne w zabijaniu bakterii. Chociaż nadmiar alkoholu zabija bakterie w dużych ilościach, nie wnikają w skórę i dotrzeć do jej wewnętrznej warstwy. Zatem może nie być w stanie całkowicie usunąć wszystkie bakterie, a niektóre z najbardziej uporczywych bakterii często są te, które przeżyły. Po drugie, alkohol nie zabija bakterii, wspólne E. coli, który jest jednym z podstawowych hostów dla wielu chorób związanych z systemami trawiennych. W rezultacie, ludzie, którzy używają do odkażania rąk zamiast wody i mydła i dezynfekcji w pełni wierzyć czyści ręce mogą być narażone na ryzyko zakażenia wywołanego przez bakterie, które nie wpływa dezynfekcji.

Podrażnienie

Odkażające na bazie alkoholu może powodować podrażnienie i potencjalnych skutków ubocznych w tych, którzy je wykorzystywać nadmiernie lub którzy mają skłonność do reakcji. Dla wielu ludzi, jest ograniczona do podrażnienia skóry staje wysuszone, ale zgodnie z Natural Health News, tych, którzy są wrażliwe na środki dezynfekujące mogą wystąpić zawroty głowy, uderzenia gorąca, bóle głowy, nudności, wymioty, depresja i tak ekstremalnych warunkach jak śpiączka. Kiedy składnik czynny, alkohol izopropylowy, miesza się z triklosan, połączenie może być śmiertelna. Po dodaniu do wody, a widoczne w świetle ultrafioletowym; mieszaninę tę uważa się za wysokie w chlorowanych dioksyn. To z kolei wytwarza duże ilości chloroformu, potencjalny czynnik rakotwórczy. Triclosan jest również znany jako płodne pożywką dla wielu bakterii, które są odporne na lek. Jak na ironię, substancja ta może również zabić dobrych bakterii na skórze, które chronią go przed niektórymi zakażeniami.

Potencjał do nadużyć

Ponieważ środki do odkażania rąk zawierają bardzo wysokie poziomy alkoholu istnieje niebezpieczeństwo, że mogą być spożywane odkażające. Stanford Wellsphere informuje, że zużycie środek odkażający strony może być bardzo niebezpieczne. Tylko 200 ml izopropanolu może dusić na centralny system nerwowy i serce. Stanford Wellsphere stwierdził, że nie było co najmniej dwa rachunki spożycia: więzienie więzień, który stał się "szalony" po wypiciu Purell, i 43-letnia kobieta, która doświadczyła bóle w klatce piersiowej po wodę zmieszaną z dezynfekcji rąk do picia.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z dezynfekcji rąk Wipes?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z dezynfekcji rąk Wipes?


Dezynfekcji rąk mydło i chusteczki zawierają alkohol etylowy. Są wygodne, gdy jesteś w podróży lub mają małe dzieci bawiące się w Germy zabaw. Dezynfekcji rąk chusteczki są przydatne przed wirusami i bakteriami. Jednakże, niosą ryzyko, szczególnie dla dzieci. Jest to przydatne, aby wiedzieć to, aby można było wykorzystać zalety dezynfekcji rąk chusteczki przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.

Podrażnienie skóry

Dezynfekcji rąk chusteczki może podrażniać skórę, zwłaszcza wrażliwą skórę. Używanie chusteczek może cięć i zadrapań bolesny, swędzenie, a nawet mogą powodować wysypki na skórze. Przyczyną podrażnienia i spalania w zranień i otarć jest zawartość alkoholu. Jeśli masz suchą skórę i uchwyt dezynfekcji rąk chusteczki, może to pogorszyć warunki, takie jak wyprysk. Jeśli masz wrażliwą skórę, przetestować dezynfekcji rąk chusteczki na małym odcinku skóry przed ich użyciem.

Trucizna

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Poison centra kontroli, w 2006 roku było około 12.000 przypadków zatrucia wywołane przez środki do odkażania rąk. Niektóre z objawów zatrucia spowodowanych dezynfekcji rąk chusteczki są wymioty i zawroty głowy. Niebezpieczeństwa zatrucia są wynikiem wysokiej zawartości alkoholu. Ponieważ małe dzieci umieścić rzeczy w ich ustach, ważne jest, aby zachować dezynfekcji rąk ociera się od nich.

Ogień

Zawartość alkoholu w dezynfekcji rąk wysokiej chusteczki jest niebezpieczne zagrożenie pożarowe. Muszą być trzymane z dala od wszelkich źródeł ognia lub ciepła. Aby ograniczyć to ryzyko, że coś nie działa ryzyko pożaru po stosowaniu dezynfekcji rąk chusteczki dotykać. W rzeczywistości, to najlepiej poczekać znaczną ilość czasu, na przykład jedną godzinę przed dotknięciem czegokolwiek, która ma potencjał, aby być łatwopalne.

Jak zrobić żel do dezynfekcji rąk

Jak zrobić żel do dezynfekcji rąk


Dezynfekcji rąk żele pomaga chronić nas przed chorobami takimi jak przeziębienia i grypy. Dezynfekcji rąk antybakteryjny chroni zarówno od wirusów i bakterii. To jest ważne, aby nosić broń, aby bronić siebie i swojej rodziny od zachorowania. Uzbrój się i swoją rodzinę z butelką dezynfekcji rąk do często używanych przez cały dzień. Jest to szczególnie ważne dla dzieci w szkole i tych, którzy są w kontakcie z ludźmi i ich zarazkami. Odkażania rąk żele są bardzo skutecznie zabija te bakterie. Oni nie są tak skuteczne na ręce, które mają zabrudzenia lub żywności na nich. Dłonie muszą być w miarę czyste, kiedy za pomocą Sanitizer bezwodne ręki.

Instrukcje

1 W małej misce dodać 1 łyżkę alkoholu izopropylowego, 1 łyżkę gliceryny, 1 szklanka żelu Aloe Vera i 12 kropli olejku z drzewa herbacianego. Alkohol izopropylowy i glicerynę można kupić w aptece. Aloe Vera żel i olejek z drzewa herbacianego można kupić w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i naturalnych internetowych.

2 Zmieszać wszystkie składniki dokładnie.

3 Wlać dezynfekcji rąk żel do małych pojedynczych ograniczona plastikowych butelek dla łatwego przenoszenia. Pamiętaj, aby wyraźnie oznaczyć butelkę z wszystkich składników.

Wskazówki

 • Użyć dezynfekcji rąk żelu prawidłowo, aby zapewnić najlepszą ochronę przed wirusami i bakteriami. Nałóż obfitą ilość na dłoni, pocieraj rąk antybakteryjny żel odkażające całym frontach i oparciami rąk, pomiędzy każdym palcem, na końcach palców i pod paznokciami.

Rozwiązanie kontakt Składniki dezynfekcji soczewek

Rozwiązanie kontakt Składniki dezynfekcji soczewek


Szeroka gama rozwiązań czyszczenia soczewki kontaktowe są dostępne na rynku. Większość twierdzi, że jest to najlepszy środek do czyszczenia i dezynfekcji dostępnych do przechowywania i czyszczenia styków. Większość marek, jednak nie różnią się znacznie w swoich podstawowych składników.

Nadtlenek wodoru-Based Solutions

Chociaż są one zaczynają być przejęte przez wielofunkcyjnych rozwiązań, rozwiązania oparte na nadtlenku wodoru nadal posiadają sporą część rynku. Są one wolne od konserwantów, chroniąc przed ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznych i zapewnienia skutecznej dezynfekcji. Nadtlenek wodoru powinny być neutralizowane przed noszenia soczewek lub może wypalić oczy.

Nadtlenek wodoru opartym Składniki

Mimo, że nadtlenek wodoru jest głównym składnikiem roztworów inne składniki muszą być stosowane w połączeniu do czyszczenia soczewek i neutralizacji nadtlenku wodoru. Te obejmują alkohol izopropylowy i - substancje powierzchniowo czynne stosowane w celu zmniejszenia napięcia powierzchniowego w cieczy - na przykład jak Pluronic 17R4. Inne ewentualne składniki obejmują katalazę, HPMC i cyjanokobalamina - witaminy B12-- do neutralizacji nadtlenku wodoru.

Rozwiązania uniwersalne

Wielofunkcyjne rozwiązania są wszystkie w jednym roztworów czyszczących, które czyszczenia i dezynfekcji w jednym zamachem i nie muszą być zneutralizowane. Późniejsze wersje wielofunkcyjnych rozwiązań obejmują również składniki, które mogą pomóc zmniejszyć poczucie poniesionej przez suchy wielu osób noszących szkła kontaktowe.

Składniki rozwiązań wielozadaniowy

Wielofunkcyjne roztwory zawierają zarówno środki konserwujące i środki zwilżające. Konserwanty dezynfekcji soczewek i działają jako środki powierzchniowo czynne i usuwania białka. Takie środki konserwujące obejmują poliheksanid, poliheksametylenobiguanidowe, Polyquad i Aldox. Środki zwilżające, pomagają zwiększyć poziom komfortu użytkownika i obejmują Dexpant-5, sorbitol, glikol propylenowy, HPMC i rozdarcie Glyde.

Najlepsza metoda CPAP Sprzęt do dezynfekcji

Ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych (CPAP) jest metodą leczenia obturacyjnego bezdechu sennego i innych problemów układu oddechowego, gdzie chorzy doświadczonych zablokowanych oddychania w czasie snu. Jeśli cierpisz z takiej sytuacji, urządzenie CPAP może pomóc spać wygodnie i bezpiecznie, trzymając tchawicę otwarte w nocy z powietrza pod ciśnieniem. Dla własnego bezpieczeństwa oddechowego, sprzęt CPAP muszą być utrzymywane w czystości i dezynfekować. Na szczęście, można dezynfekcji sprzętu CPAP łatwo i niedrogo z ciepłą wodą i łagodnym mydłem lub detergentem, który może być już do Państwa dyspozycji.

Łagodny detergent Rozwiązanie skuteczności

Urządzenia CPAP, takie jak maski i rurki, muszą być czyszczone po każdej nocy z użytku. Bakterie i bakterie gromadzą się w rurkach i maski, a zwłaszcza w punktach styku jamy ustnej i nosa. Jednak nie trzeba używać żadnych specjalnych produktów ściernych lub antybakteryjnych lub dezynfekujące. Proste łagodne mydło w płynie, takie jak detergent do mycia naczyń lub mydła, jest wystarczające, aby stworzyć rozwiązanie do czyszczenia sprzętu CPAP. Według badań Swineburne University, łagodnym mydłem i wodą redukuje bakterie równie skutecznie, jak produktów oznakowanych jako środki dezynfekujące. Jednak łagodnym mydłem i wodą są lepsze dla środowiska i dla własnego zdrowia, jak płucze się czysto bez wytwarzania szkodliwych oparów lub pozostałości. Ścierne środki czyszczące mogą uszkodzić urządzenia CPAP.

Urządzenia do dezynfekcji Twój CPAP

Wypełnij umywalkę lub dużą miskę z ciepłą wodą z mydłem. Tworzyć roztwór przy użyciu niewielkiej ilości łagodnego detergentu do naczyń lub mydła. Umieść rurki i maski CPAP lub innego nakrycia głowy do roztworu. Pozwolić wodzie mydła, przepływa przez rury podczas mieszania roztworu przez pięć minut. Szorować maskę lub nakrycia głowy delikatnie za pomocą czystej ściereczki lub gąbki. Przepłukać sprzęt dobrze, aż będą czyste i wolne od pozostałości.

Dopuścić CPAP rury do wyschnięcia przez powieszenie go na pasku lub na haku. Możesz wyschnięcia maski lub nakrycia głowy ręcznikiem lub powiesić go jak rurki, jeśli masz miejsce, aby to zrobić. Dezynfekcji i natychmiast wysuszyć sprzęt po każdym użyciu CPAP w nocy. Jeśli nie można zdezynfekować swój ekwipunek CPAP rano, należy to zrobić odpowiednio wcześnie w ciągu dnia tak, że jest sucha przed snem. Nie należy używać urządzeń CPAP po raz drugi przed czyszczeniem.

Inne CPAP Sprzęt Konserwacja i porady

Wyczyścić filtr wody z kranu raz na tydzień. Nie wymaga to odkażania roztworem mydła. Wypłukać, wycisnąć i wysuszyć filtr z ciepłą wodą w celu usunięcia kurzu i cząstek nagromadzonych. Osuszyć suchy filtr przy użyciu czystego ręcznika przed zastąpieniem go do urządzenia CPAP. Nie myć biały filtr w CPAP, jeśli jest obecny.

Możesz mieć profesjonalny serwis CPAP zapewniają coroczną konserwację urządzenia. To zapewnia, że ​​urządzenie działa prawidłowo CPAP i przy odpowiednich poziomach ciśnienia powietrza.

Jak używać alkoholu do dezynfekcji

Jak używać alkoholu do dezynfekcji


Stosowane w szpitalach, gabinetach dentystycznych i lekarskich, kuchniach i łazienkach, alkoholem może być dezynfekujący uniwersalne, że zabije zarazki i bakterie. Jest to efektywne, ale tani, alternatywą dla chemicznych środków czyszczących opartych na ogół znaleźć na rynku.

Instrukcje

Dezynfekcji powierzchni

1 Wymieszać trzy części wody na co najmniej siedem części alkoholem. Użyj rozcieńczanie alkoholu 70- do 99-procent, w zależności od wymaganej wytrzymałości.

2 Wypełnij sprayem z mieszaniny alkoholi.

3 mieszaniny do oprysków na blaty, zlewy, powierzchnie prysznicowe, toalety i urządzeń kuchennych, i wytrzeć wilgotną szmatką.

4 Spray na dywany i tapicerki i niech wyschnięcia.

Dezynfekcji Piętro

5 Napełnić wiadro z rozcieńczonym alkoholem, od 70- do 99-procentowego alkoholu.

6 Zanurzyć mop do wiadra i lekko wykręcić.

7 Mop płytki winylowe, linoleum lub panele podłogowe.

8 opłukać i powtórzyć, aż cały obszar jest czysty.

9 Pozostawić do wyschnięcia.

Dezynfekcji skóry przed zastrzykiem

10 Zwilżyć wacikiem z alkoholem.

11 Rub na skórę w miejscu wstrzyknięcia.

12 Pozostawić do wyschnięcia na kilka sekund przed podaniem strzał.

Salon Sprzęt dezynfekujący

13 Wypełnij wysoki pojemnik z rozcieńczenia alkoholu.

14 Przechowuj plastikowe grzebienie i nożyczki w roztworze.

15 namoczyć co najmniej 10 minut przed użyciem, lub przechowywać wiele instrumentów do alternatywnego wykorzystania.

Wskazówki:

 • Mieszaniny alkohol-woda są bardziej przenikliwe niż czystych alkoholi.
 • Alkohol jest bolesne do otwartej rany i może powodować uszkodzenia tkanek. Użyj butadien na otwarte rany i roztwór nadtlenku wodoru na drobne zadrapania, otarcia i skaleczenia. Używać alkoholu tylko do przygotowania do wstrzykiwań.
 • Według Stowarzyszenia dla profesjonalistów w kontroli zakażeń i Epidemiologii (APIC), alkohol nie może przeniknąć materiały bogate w białko lub zabić wirusy hydrofilowe, i nie powinny być wykorzystywane do sterylizacji sprzętu chirurgicznego.
 • Alkoholem jest łatwopalny. Bądź ostrożny wokół źródeł ciepła lub ognia.

Jak zrobić dezynfekcji rąk antybakteryjne naturalne

Zaniepokojony bakterii opornych wręczyć odkażających, które są obecnie na rynku? Wypróbuj ten przepis, aby naturalne antybakteryjne dezynfekcji rąk.

Instrukcje

1 Zacznij naturalną dezynfekcji rąk wybierając pojemnik z wyboru. Ten przepis będzie działać w plastikowych butelek do wyciskania lub mini butelki aerozolu. Spójrz na to w obszarze akcesoria podróżnicze wydziałów zdrowia i urody.

2 Użyj następującego przepisu ---
2 części (nie żel z aloesu sok).
1 część wody destylowanej (nie dotknąć).
1 część ziarna alkoholu wódka (NIE izopropylowy).
4-5 krople olejku z wyboru (nie olejów zapachowych). Wskazówka: z drzewa herbacianego jest wielkim antybakteryjne i jeden z najlepszych olejków eterycznych, aby dodać do dezynfekcji rąk receptury.

3 Wymieszać wszystkie składniki w misce szklanej (najlepiej) z plastikową łyżką. Nie używać naczyń metalowych lub naczyń z powodu potencjalnych reakcji z olejków eterycznych. Wlej aromaterapii dezynfekcji rąk w plastikowych pojemnikach. Możesz dodać mniej wody, jeśli wolisz grubszy produkt.

Wskazówki:

 • Olejki eteryczne są prawie wszystkie antybakteryjne. Używam drzewa herbacianego i cytryny do dezynfekcji rąk receptury, że handlują w moim gabinecie masażu. Podczas korzystania z obu, dodać 4 krople każdy lub do własnych preferencji. Oleje można znaleźć w naturalnej żywności sklepie.
 • Żel aloe jest stosowany jako środek zagęszczający i nawilżającego. Znajduje się w sklepach ze zdrową żywnością. Ziarno jest alkohol dezynfekcji bez zapachu alkoholu izopropylowego. Nigdzie; podpowiedź: nie wiosna na drogie rzeczy! Woda destylowana umożliwi bardziej klarowny produkt bez zawartości minerałów innych typów. Znalezione w sklepie spożywczym.
 • Olejek lawendowy jest również dobry wybór na połączenie z drzewa herbacianego.
 • Jest to bezpieczny, skuteczny produkt, że rynek w mojej praktyce masażu. Wierzę, że składniki chemiczne w sklepach odkażających jest umożliwienie mikroby, by stać się odporne. Olejki eteryczne, do tej pory nie wykazano, aby na to pozwolić. Jak w przypadku wszystkich produktów, przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ryzyko dezynfekcji rąk

Ryzyko dezynfekcji rąk


Środki do odkażania rąk w ogóle nie są niebezpieczne produktu i nie należy bać się ich używać, jeśli zastosujesz się do kilku zasad zdrowego rozsądku. Jednakże, istnieje kilka potencjalnych niebezpieczeństw, aby mieć świadomość, kiedy użyć dezynfekcji rąk, zwłaszcza jeśli używasz go wokół dzieci. Dodatkowo należy przestrzegać wskazówek producenta dla bezpiecznego i właściwego użytkowania, aby uniknąć wszelkich zagrożeń dla zdrowia.

Zastosowanie niezgodne z przeznaczeniem

Wygląd większości dezynfekcji rąk jak żele lub płyny mogą zachęcać do stosowania ich w niewłaściwy sposób. Stosowanie produktu jako coś innego niż środek odkażający strony może przyczynić się do spalania, świąd, wysypka, lub pogłębienie istniejących cięć i zadrapań. Dodatkowo, niewłaściwe użycie produktu może spowodować w ręce pozostałych brudne po aplikacji. Rub Sanitizer na całej powierzchni rąk, w tym wyciągnięcie ręki i podstawy nadgarstka. Jeśli twoje ręce są bardzo brudne, lub jeśli nie jest brud pod paznokciami, dezynfekcji rąk nie będzie skuteczna; dalsze oczyszczanie wodą z mydłem będzie konieczne.

Uzależnienie

Podczas kształtowania nawyku dobrej higieny nie jest ujemny, jeśli stają się zależne od dezynfekcji rąk do punktu zapominając mycie rąk, staje się zagrożeniem dla zdrowia. Dokładne oczyszczenie wodą z mydłem - nie tylko środki do odkażania rąk - jest to konieczne w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się zarazków i chorób przez kontakt z wirusami i bakteriami. Aby uniknąć rozwijania nawyku korzystania dezynfekcji rąk, kupić tylko małe pojemniki do ograniczenia użycia, używać odkażających tylko podczas mycia wodą z mydłem nie jest opcją, i używać ich tylko na rękach, a nie w innych częściach ciała.

Zatrucie

Jeden poważny niebezpieczeństwo dezynfekcji rąk jest ryzyko zatrucia, zwłaszcza dla małych dzieci, które mogą być przyciągane do zapachów i kolorów produktów. Wiele środków odkażających zawierać od 60 do 90 procent alkoholu, co może spowodować zawroty głowy, niewyraźną mowę, bóle głowy, lub uszkodzenie mózgu lub śmierć, nawet w poważnych przypadkach, gdy spożywana. Aby uniknąć niebezpieczeństwa zatrucia, należy stosować tylko odpowiednią ilość odkażający i trzymać z dala od dzieci. Dodatkowo, zniechęcają do paznokci gryzienie i inne zachowania, które mogą doprowadzić do kontaktu z rąk do ust i warg.

Pożar

Podczas gdy ogień jest mniej powszechne zagrożenie z dezynfekcji rąk, pozostaje faktem, że ze względu na ich skład są bardzo łatwopalne. Jeśli zapalić, tylko niewielka ilość odkażający można spalić bardzo gorące bardzo szybko, co może doprowadzić do uszkodzenia ciała lub nieruchomości. Aby uniknąć niebezpieczeństwa pożaru o dezynfekcji rąk, trzymaj produkt z gorącym samochodzie, z dala od źródeł ciepła, takich jak grzejniki lub jakiegokolwiek otwartego płomienia. Należy zachować szczególną ostrożność, jeśli do gotowania lub grillowania natychmiast po zastosowaniu dezynfekcji rąk.

Wytyczne do dezynfekcji toalet

Wytyczne do dezynfekcji toalet


Badania pokazują, że tylko 37 procent publicznych toaletach na statkach wycieczkowych i 46 procent toalet publicznych w szpitalach były sprzątane codziennie, co prowadzi do infekcji wirusowych. Badacze zaskakujący wynik - czyszczenie może zarazki. Mopy i ścierki do wycierania ponad zanieczyszczonymi powierzchniami zanieczyścić mopy, ścierki i detergentów. Technicznie, czyszczenie jest aktem usuwania brudu, to niezbędny pierwszy krok. Następnym krokiem, dezynfekcja, wykorzystuje związki chemiczne do zabijania mikroskopijne bakterie i wirusy.

Po pierwsze, Czysty

Środki czyszczące usuwaniu widocznych śmieci. Wisconsin Departament Zdrowia Services zauważa, że ​​"Większość środków dezynfekujących nie są skuteczne w obecności zanieczyszczeń i substancji organicznych, dlatego czyszczenie musi nastąpić zanim dezynfekcji. Zmoczyć szmatkę z środkiem dezynfekującym, zetrzeć brud i substancje organiczne."

Wybierz Dsinfectant

Sprawiają, że właściwe do prawdopodobnych patogenów. Według Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), "Są to związki alkohole, chloru i chlor, formaldehyd, aldehyd glutarowy, orto-ftalowy, nadtlenku wodoru, kwasu nadoctowego iodophors, fenole, i czwartorzędowe związki amoniowe." Środki dezynfekujące komercyjne zawierają te zmieniające preparatów.

Wybierz najbardziej prawdopodobne obszary zanieczyszczenia

CDC zajmuje powierzchnie podłogowe i ścienne w niskim priorytecie dezynfekcji. Widoczna krew należy oczyścić i zdezynfekować powierzchnię. Następnie powierzchnie mogą w kontakcie z błony śluzowej - wszędzie pluć na kogoś lub przetwarzane po kaszlu lub kichania na strony - powinny być dezynfekowane. Wreszcie, powierzchnie w kontakcie ze skórą - toalety, szyny, uchwyty - powinny być czyszczone co najmniej detergentów, jeśli nie wyleczony.

Zdezynfekować

Czystą szmatką zastosować środek dezynfekujący do elementu. Pozostawić do wyschnięcia przez czas określony przez producenta.

Jeśli masz wątpliwości, to Bleach

Niektóre patogeny, takie jak norovirus i Clostridium difficileare, które nie zostały objęte środkami dezynfekującymi. CDC zaleca stosowanie jest 01:10 roztworem wybielacza w tej instancji.

Najlepsze Olejki eteryczne do odkażania i dezynfekcji

Najlepsze Olejki eteryczne do odkażania i dezynfekcji


Olejki eteryczne, które mają właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze są stosowane do dezynfekcji i odkażenia w całym domu. Większość olejków eterycznych są zarówno antyseptyczne i bakteriobójcze, ale niektóre oleje są skuteczniejsze dla dezynfekcji i odkażania ze względu na ich skład chemiczny. Niektóre oleje są bardziej reaktywne niż inne, jednak tak zawsze skonsultować się z wykwalifikowanym aromatherapist przed użyciem niektórych bardziej lotnych odmian.

Właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze

Według Shirley Cena w "Aromaterapia skoroszyt", wszystkie olejki eteryczne zawierają właściwości antyseptyczne i większość olejków eterycznych są również bakteriobójczo. Według Patricia Davis w "Aromaterapia: An AZ", większość olejków eterycznych są zdolne do zabijania bakterii lub hamowania wzrostu bakterii. Większość olejki eteryczne, a zatem nadają się do odkażania i dezynfekcji całego domu.

Składniki chemiczne

Olejki eteryczne, które mają wysoką zawartość fenolu składnik chemiczny, taki jak ząbków i czerwonego tymianku, są skutecznymi oleje do odkażania i dezynfekcji. Cena pisze, że fenole są silne bakteriobójcze i antyseptyczne. Dodatkowo, olejki eteryczne, które są bogate w alkoholach, a w mniejszym aldehydów stopnia, posiadają silne właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze. Olejki eteryczne, które są bogate w alkoholi obejmują lawendy i drzewa herbacianego; olejki eteryczne, które są bogate w aldehydów obejmują cytryny pachnące eukaliptus. Inne typy oleju eukaliptusowego mają różne komponenty chemiczne.

Rodzaje

Davis zaleca goździkowy, lawendy, jałowca, eukaliptusa, drzewa herbacianego, tymianek, jako jedne z najlepszych olejków eterycznych wykorzystywanych jako środki dezynfekujące. Olejki eteryczne, które są bogate w fenoli i aldehydów mają ochoty być bardziej reaktywny niż olejki eteryczne, które są bogate w alkoholach. Shirley i Len cena, w "Aromaterapia dla pracowników służby zdrowia," doradza, które łączą dwa lub więcej olejków eterycznych razem dla bardziej efektywnego wykorzystania oraz, do pewnego stopnia, ugasić bardziej reaktywne związki chemiczne w jednym konkretnym olejku. Pomaga to również zmniejszyć ryzyko oporności z pewnej bakteriobójczego germ.

Zastosowania

Istnieją różne sposoby korzystania z olejków eterycznych do odkażania i dezynfekcji obszarów domu. Cena zaleca dodanie olejków eterycznych, takich jak tymianek do aromaterapii parownika do dezynfekcji powietrza w domu. Dodaj 3 do 4 kropli olejku na 1 litr wody, aby oczyścić kuchnia i łazienka liczniki. Cena zaleca stosowanie olejek z drzewa herbacianego do dezynfekcji podłogi kuchenne.

Bezpieczne sposoby dezynfekcji

Bezpieczne sposoby dezynfekcji


Bezpieczne techniki dezynfekujące mogą korzystać zdrowia właścicieli i ich zwierząt, a także chronić środowisko naturalne z ciągłym narażeniem na szkodliwe substancje chemiczne. Agencja Ochrony Środowiska (EPA) śledzi wielu związków organicznych występujących w ramach wspólnych środków czyszczących, które mogą przyczynić się do podrażnienia, nudności, a nawet trwałego uszkodzenia układu nerwowego. Na szczęście istnieje wiele bezpiecznych metod dezynfekcji w domu bez pomocy chemicznych środków czyszczących ciężki.

All-Purpose Cleaner

Jednym z najważniejszych środków czyszczących stosowanych w większości powierzchni w domu jest podstawowym "Uniwersalny" czystsze. Jest on stosowany w wielu dziedzinach, w tym blaty, urządzeń, łazienki i ściany. Aby stworzyć bezpieczne dezynfekującego, połączyć dwie łyżki octu z jedną łyżką boraksu obrębie 16 uncji sprayem. Wypełnij resztę butelki z gorącą wodą i wstrząsnąć aż do rozpuszczenia boraksu. Po zakończeniu, dodać ćwierć szklanki mydła w płynie. Perfumy --- takich jak oleje, cytryny i lawendy --- można dodać do pożądanych zapachów. Wystarczy zastosować tę mieszaninę do powierzchni i wytrzeć.

Szkło i łazienka Cleaner

Proste czyszczenia szkła mogą być tworzone z klubu sody i soku z cytryny. Wystarczy umieścić klub sody w butelce ze sprayem. Dodaj jedną łyżkę soku z cytryny, aby zwiększyć moc odtłuszczania. Może być stosowana i usunięte z każdej powierzchni szkła. Łazienka czystsze mogą być tworzone tylko z kilku elementów wspólnego gospodarstwa domowego. Wymieszać pół szklanki sody oczyszczonej z mydłem w płynie, aż osiągnie konsystencję podobną do polewy. Śledź tego przez dodanie pięciu do 10 kropli olejku zapachowego. Za pomocą suwaka, to połączenie skutecznie czyści płytki ciągu pryszniców.

WC Cleaner & Mold Remover

Jednym z najbardziej niefortunnych zadań domów jest czyszczenie WC. Szczęśliwie, skuteczna do czyszczenia toalety mogą być wytwarzane przez spryskiwanie sodę i boraks w toalecie. Inną alternatywą leczenia leje ocet w misce. Każdy należy pozostawiono na kilka minut, a następnie zmycie szczotki klozetowej. W przypadku formy, znajdujący się w domu, usunięcie można przeprowadzić z mieszaniny pół szklanki nadtlenku wodoru w połączeniu z jednej szklance wody. Spray mikstury na formy; Po wystarczającym moczenia, mieszanina może być ponownie stosowane, po czym następuje płukanie.

Jak zrobić błyskawiczne dezynfekcji rąk

Jak zrobić błyskawiczne dezynfekcji rąk


W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się zarazków, zwłaszcza podczas sezonu grypowego, dezynfekcji rąk natychmiast można znaleźć wszędzie: poczekalnie, toalety, sale lekcyjne i na wielu biurkach w miejscu pracy. Z ryzykiem nowych łańcuchów grypy i innych poważnych chorób, dezynfekcji rąk natychmiast stała się niemal odcinkowych. Dezynfekcji rąk, choć nie jest drogie do zakupu w sklepach, co sprawia, że ​​wiele cieszyć się.

Instrukcje

Przepisy dezynfekcji

1 osiągnąć wyniki zbliżone do tego z marką natychmiastowej dezynfekcji rąk jak Purell lub Germ-X ​​przez zmieszanie jednej części żelu z aloesu do 2 części alkoholu izopropylowego (91%). Artykuł w czasopiśmie "Emerging Infectious Diseases" stwierdza, konieczne jest, aby minimalne stężenie alkoholu przekracza sześćdziesiąt procent. Wlać do pustych recyklingu plastikowych butelek.

2 Wymieszać 4 uncje Aloe vera żel z 20 kropli olejków eterycznych, takich jak drzewa herbacianego, mięty, lawendy i słowika na zmianę na natychmiastowej dezynfekcji rąk. Dodatkiem olejków eterycznych pomaga Sanitizer, aby nie być tak suszenia. Wlać roztwór do pustych recyklingu plastikowych butelek.

3 Wybierz, aby wszystkie naturalne formy natychmiastowej dezynfekcji rąk z kilkoma więcej składników. Mix 4 uncji z aloe vera żel z nieco mniej niż ćwierć szklanki oczaru. Dodać 2 łyżki surowego octu jabłkowego, 40 kropli ekstraktu z grejpfruta i 20 kropli olejku z drzewa herbacianego. Połącz wszystkie składniki dokładnie i wlać do recyklingu plastikowych butelek.

Wskazówki:

 • Zakup lub ponownego wykorzystania małe butelki rozmiar podróży i napełnić dezynfekcji rąk. Przechowywać w biurka, torebki i lunchboxes lub szafki dla dzieci.
 • Prawidłowe mycie rąk jest nadal najlepszą metodą walki z zarazków. Użyj natychmiastowy dezynfekcji rąk podczas mycia rąk nie jest opcją.

Mycie rąk dezynfekcja rąk vs.

Trzymanie rąk w czystości pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się przeziębienia, grypy i innych infekcji. Korzystanie z Sanitizer rąk może być równie skuteczny jak mycie rąk wodą z mydłem.

Metody

Aby właściwie umyć ręce, umyj je w biegu, najlepiej ciepłą wodą z mydłem przez co najmniej 20 sekund. Tarcie ze szczególnym naciskiem na grzbietach rąk, nadgarstków i paznokci gwarantuje więcej dezynfekcję. Środki do odkażania rąk należy nakładać na jedną dłoń i dokładnie wcierać w obu rękach i między palcami.

Funkcja

Należy dokładnie umyć ręce przed jedzeniem lub przygotowywania żywności, po skorzystaniu z toalety lub zmianie pieluchy, przed i po tendencją do kogoś z choroby, po kichaniu, kaszlu lub wydmuchiwania nosa, po kontakcie ze zwierzętami lub ich odpadów, po wyjęciu śmieci, a przed i po adresowania cięcia lub rany.

Korzyści

Czyste ręce zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji i chorób --- szczególnie w ośrodkach opieki dziennej, szpitale, szkoły i miejsca pracy. Trzymanie rąk w czystości w domu może zapobiec całą rodzinę przed zarażeniem się chorobą.

Expert Insight

Center for Disease Control stwierdza, że ​​dezynfekcja rąk może być równie skuteczne, jak mycia rąk tylko wtedy, gdy zawartość alkoholu w odkażającego wynosi 60% lub więcej.

Rozważania

Chociaż CDC przyznaje dezynfekcji rąk w odpowiedniej alternatywy dla mycia rąk w placówkach ochrony zdrowia, to nie ma zastosowania w ustawieniach gastronomicznych. Food and Drug Administration stwierdza, że ​​środki do odkażania rąk są mniej skuteczne w zwalczaniu bakterii, przenoszone przez żywność i często nie są wykonane z dodatków do żywności zatwierdzone.

Jak udowodnić skuteczność dezynfekcji rąk

Jak udowodnić skuteczność dezynfekcji rąk


Odkażania rąk stają się znajome broń w walce z zarazkami naszej, ale są tacy, którzy twierdzą, że mycie rąk, jeśli odbywa się pilnie i przy użyciu odpowiednich metod, może być równie skuteczny. Odkażania rąk są skuteczne, gdy woda jest niedostępna i ręce są brudne lub zanieczyszczone. Można udowodnić, jak skutecznie Ty lub Twoja rodzina korzysta dezynfekcji rąk, kupując zestaw szkoleń mycia rąk, który zawiera małe czarne światło. Każdy zestaw jest w postaci proszku lub cieczy i jest wykonana z prostych białek, które są bezbarwne, ale pojawia się w podczerwieni.

Instrukcje

1 Zastosuj Juice Germ lub podobny produkt do rąk. Nałożyć równomiernie. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia, jeśli za pomocą formularza cieczy.

2 Zastosuj dezynfekcji rąk. Pozostawić do wyschnięcia środka odkażającego.

3 Użyj czarne światło, aby określić, jak skuteczna była na rękę dezynfekcji usuwając w płynie lub w proszku "zarazki" z rąk. Black light pokazuje ile usunięto, jeżeli upłynęło nie w obszarach pomiędzy palcami i na szczytach ręce.

4 Poszukaj obszarów na rękach, które świecić żółta pod czarnym świetle. Każdy obszar, które świeci wskazuje technika mycia rąk używane z dezynfekcji rąk nie była prawidłowa. Sanitizer rąk jest skuteczny wobec większości bakterii, w tym sztucznej rodzaju znalezionego w soku Germ, Germ Glo lub Glitter Bugu.

5 Opinia techniki czyszczenia rękę do stosowania z dezynfekcji rąk na podstawie zaleceń CDC. Zastosuj odpowiednią ilość środka odkażającego w dłoni. Natrzeć dłonie. Rub dezynfekcji rąk całej dłoni i palców, w tym między palcami. Pozostawić do wyschnięcia przed dotykania czegokolwiek.

Dezynfekcji rąk Plusy i minusy

Dezynfekcji rąk Plusy i minusy


Faktem jest, że bakterie są główną przyczyną niemal wszystkich chorób układu oddechowego i przewodu pokarmowego. W celu utrzymania zdrowego układu odpornościowego, ważne jest, aby ograniczyć ilość znanych szkodliwych bakterii w swoim środowisku. Zastosowanie odkażający strony może okazać się skutecznym środkiem zapobiegawczym.

Składniki

Ważne jest przy wyborze Sanitizer ręki zapoznać się z aktywnych składników, aby upewnić się, że rozwiązanie jest w zalecanych procentach od 60 do 90 procent alkoholu, w przeciwnym razie, to nie może być skuteczne.

Wpływ na układ odpornościowy

To dyskutowano, czy za pomocą dezynfekcji rąk niekorzystnie wpływa na układ immunologiczny. US Food and Drug Administration (FDA) niedawno przeglądu tej kwestii i stwierdzili, że stosowanie dezynfekcji rąk nie ma wpływu na sposób, w jaki nasz organizm walki te bakterie. Twój układ odpornościowy będzie działać na miarę swoich możliwości, czy używasz dezynfekcji rąk, czy nie. Jeśli możesz usunąć niektóre potencjalnie szkodliwych bakterii z powierzchni skóry wtedy pomagają zmniejszyć swoje szanse na schodzili z zimnym lub żołądka błąd.

Dzieci i dezynfekcji rąk

Zostało również omówione jeśli dzieci chorują częściej ze względu na redukcję bakterii na rękach z wykorzystaniem dezynfekcji rąk. Dzieci potrzebują pewnej ilości bakterii do rozwoju zdrowego układu odpornościowego, jednak pomysł, że środki do odkażania rąk tworzyć zbyt "czyste" środowisko po prostu nie jest prawdą. Twoje dziecko będzie się dużo bakterii budowlanych Odporność na co dzień z oddanie rzeczy do ust, gdy nie patrząc nawet z wykorzystaniem dezynfekcji rąk.

Korzyści

Środki do odkażania rąk są przenośne i mają wiele takich samych korzyści z prania ręcznego. Mogą one być stosowane, gdy mydlana woda nie jest łatwo dostępna. Usuwając nawet niewielki procent bakterii wystąpić codziennie, można przyczynić się do zapewnienia, że ​​są najzdrowsze, że możesz być.

Wady

Ponieważ środki do odkażania rąk są tak łatwe w użyciu, mogą być łatwo spaść z powrotem. To tylko dobry wybór, gdy twoje ręce są widocznie czyste. Ludzie mogą czuć, że ich ręce są na tyle czyste i mogą nie myć wodą z mydłem. Zastosowanie odkażający strony powinien być stosowany w połączeniu z prania ręcznego, a nie w samym procesie czuwania. Ważne jest, aby zrozumieć, że środki do odkażania rąk, nie zabijają wirusy. Środki do odkażania rąk są również wysoce łatwopalna i może być toksyczny w przypadku połknięcia.

Znaczenie dezynfekcji rąkWedług Centers for Disease Control, "Niektórzy naukowcy szacują, że aż 80 procent wszystkich zakażeń są przekazywane przez ręce." Gdy mydło i woda nie są łatwo dostępne dezynfekcji rąk na bazie alkoholu także niszczy bakterie i wirusy.

Dezynfekcji rąk i stężenie alkoholu

New York Times cytuje Allison Aiello, epidemiolog z University of Michigan, który mówi, że "jest znany od lat. - Że stężenie alkoholu poniżej 60 procent nie zabija mikroby"

Dla alkoholu oparciu Hand Sanitizer

CDC zaleca mycie rąk wodą z mydłem lub wykorzystanie alkoholu strony opartej odkażającego, deklarując, że "inne dezynfekcji rąk, które nie zawierają alkoholu, może być przydatna." Odkażających bezalkoholowe zyskały akceptacji w szkołach ze względu na toksyczność odkażających na bazie alkoholu.

Prawidłowe zastosowanie dezynfekcji rąk

Upewnij się, że styka się z dezynfekcji całej powierzchni rąk, zwłaszcza między palcami. Zwróć szczególną uwagę na ciebie palców gdzie bakterie ukrywa blisko paznokciami. Pocierać dłonie aż Sanitizer wysycha.

Hand Sanitizer zabija szkodliwe bakterie i wirus H1N1

Sanitizer Ręcznie dezaktywuje wirusa H1N1 w kontakcie, a także neutralizuje wiele innych szkodliwych bakterii, takich jak E. coli, Staphylococcus, Streptococcus i Salmonella, wszystkie, które powodują poważne choroby.

Skuteczność dezynfekcji rąk w Na innych powierzchniach

Bakterie i wirusy są przenoszone przez ręce na telefony, klawiatury, klamki i wiele innych powierzchni. Zapobiegania chorobom przez rutynowo odkażania wszystkie dużym natężeniu ruchu. Jeśli zabraknie środków czyszczących, które zawierają wybielaczy ani alkoholu, można wykorzystać dezynfekcji rąk do zwalczania tych niebezpiecznych patogenów.

Jak do dezynfekcji szczoteczki do zębów

Jak do dezynfekcji szczoteczki do zębów


Ważne jest, aby regularnie czyścić szczoteczką, aby zapobiec rozwojowi i rozprzestrzenianiu się bakterii, zarazków i wirusów. Badania pokazują, że niektóre mikroorganizmy mogą rosnąć na szczoteczki do zębów po użyciu. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć te poziomy rozwoju bakterii. Poniższe kroki pokaże, jak do dezynfekcji szczoteczkę.

Instrukcje

1 przepłukać szczotka za każdym razem, kiedy go używać. Biedny mały płyn do płukania ust z pędzelkiem zabić zarazki, a następnie dobrze spłukać wodą, aby usunąć wszystkie pasty do zębów i zanieczyszczenia. Moczyć szczoteczki przez około pięć minut raz w tygodniu w płynie do dezynfekcji szczoteczki zarazków i bakterii.

2 szczoteczkę regularnie myć mydłem antybakteryjnym i dobrze wypłukać, aby usunąć wszelkie ślady mydła.

3 Gotować szczoteczkę na około pięć minut, które zabijają większość bakterii, jednak można go nosić na szczoteczki szybciej. Jest to lepsza alternatywa dla niemowląt i małych dzieci, a nie za pomocą środków chemicznych do dezynfekcji szczoteczki.

4 Włóż szczoteczkę w zmywarce i używać do mycia naczyń z wybielaczem. Wysokiej temperatury w podkładki, wraz z ciężkim mydłem celnej, będzie dokładnie oczyścić szczoteczkę. Ale tak jak gotowanie, włosie zużywają się szybciej.

5 Zanurzyć szczoteczkę w 3 procent nadtlenku wodoru i 97 procent wody, co najmniej raz w tygodniu, aby zabić bakterie, albo po każdym szczotkowaniu, gdy jesteś chory, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii.

6 Użyj szczoteczki do zębów Sanitizer maszyn. Niektóre użycie lampy ultrafioletowe do sterylizacji do dezynfekcji szczoteczki, zabija szkodliwe bakterie i wirusy. Inni używają suchej pary i ciepła. Szukaj produktów, które są zatwierdzone i regulowane przez FDA w celu zapewnienia, że ​​masz skuteczne urządzenie.

Wskazówki:

 • Regularne czyszczenie może nosić na szczoteczki do zębów i szczoteczki szybciej traci swoją skuteczność, gdyż nosi. Z tego powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne (ADA) zaleca wymienić szczoteczkę raz na trzy do czterech miesięcy lub tak szybko, jak włosie się postrzępione. Szczotki dla dzieci powinny być częściej wymieniane.
 • Przechowywać szczoteczki do zębów w pozycji pionowej i nie pozwól szczoteczki stykały się ze sobą, aby zapobiec przekazywanie zarazków i bakterii z jednej osoby na drugą.
 • Nie przechowywać szczoteczkę w zamkniętym pojemniku. Wilgotne, zamknięte środowisko sprzyja rozwojowi bakterii.

Niebezpieczeństwa płyn do dezynfekcji rąk

Kiedy ludzie z nich korzystać właściwie, płynne środki do odkażania rąk można bezpiecznie wyeliminować większość zarazków, które powodują choroby. Jednak ludzie muszą pamiętać, że te środki do odkażania zawierają substancje silnie działające, które mogą powodować szkody.

Zagrożenia dla dzieci

Większość ciekłe środki do odkażania rąk zawierać wysoką zawartość procentową etylowego lub alkoholu izopropylowego. Doniesienia pojawiły się dzieci wymagających leczenia po spożyciu małych ilości tych środków odkażających, które mogą wystąpić nawet przez gryzących paznokcie.

Zatrucie

Chociaż środki do odkażania rąk ma bardzo gorzki smak, małe dzieci zostały zatrute przez spożywanie innych nieprzyjemnych smaku środków czyszczących i dezynfekujących powinien być poza ich zasięgiem. Spożycie płynnych dezynfekcji rąk mogą spowodować uszkodzenie mózgu w skrajnych przypadkach.

Podrażnienie skóry

Płynne środki do odkażania rąk może powodować odczucie pieczenia, swędzenia i wysypki, gdy stosuje się do istniejących urazów, w tym małych, takich jak kawałki papieru.

Znaczenie mycia rąk

Ludzie przyzwyczajeni do korzystania z błyskawicznych dezynfekcji rąk może rozpocząć unikanie bardziej niewygodny proces mycie rąk wodą z mydłem. Środków odkażających nie są skuteczne w usunięciu brudu spod paznokci lub czyszczenia widocznie brudne ręce.

Palności

Ciekłe środki do odkażania rąk są łatwopalne ze względu na zawartość alkoholu. Ludzie powinni zachować te produkty od świec, grzejniki, żarówki, grille i urządzeń kuchennych.

Dalsze rozważania

Dodatkowo, ludzie muszą mieć pewność, ich ręce są całkowicie suche z odkażający przed rozpoczęciem pracy z otwartego ognia, takich jak w zakresie gazu i grillem.

Najlepszy sposób do dezynfekcji Protezy

Najlepszy sposób do dezynfekcji Protezy


Protezy, jak normalne zęby, wymagają codziennego czyszczenia i dezynfekcji, aby utrzymać usta zdrowe i zmniejszyć stałe przebarwienia. Sposób dezynfekcji wymaga delikatnego czyszczenia z mydłem, a następnie przez zanurzenie w produkcie denture oczyszczającej. Umożliwienie protezy moczyć w roztworze daje czas produktu do wyeliminowania zarazków i bakterii, które ukrywają się między zębami i poniżej dziąseł. Dezynfekcji protezy prawidłowo trzymać usta zarazków.

Instrukcje

1 Usuń protezy z jamy ustnej i opłukać pod bieżącą wodą chłodzie w zlewie.

2 Wet miękkiej szczoteczki włosia. Linii włosie szczoteczki z ciekłym mydła lub płynu do mycia naczyń mydła. Szorować delikatnie protezy z mydłem i szczoteczki do zębów. Glide szczoteczkę na wszystkich powierzchniach, w tym w pobliżu linii dziąseł, aby usunąć ukryty jedzenia i płytkę nazębną.

3 spłukać mydło z protezy z zimną wodą. Napełnij szklankę wodą i umieścić protezy na noc, lub gdy nie zdecydują się je nosić. Dodać roztwór proteza do zwilżania wodą. Przeczytaj instrukcje rozwiązania moczenia wiedzieć ile dodać do wody. Rozwiązanie moczenie zabija zarazków i dezynfekuje protezy.

4 Wyjąć protezy na szkle i wylać wodę z pojemnika, kiedy gotowe do noszenia protezy. Protezy dokładnie spłukać zimną wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości rozwiązanie moczenie.

Wskazówki:

 • Czyste protezy co najmniej raz dziennie.
 • Zawsze należy moczyć w wodzie protezy zachować je przed wysychaniem.
 • Stomatologa regularnie, tak może on kontrolować protezy i zapewnić, że pasuje właściwie.
 • Przepłukać rozwiązanie całkowicie z moczenia protezy przed włożeniem do ust, jak substancje chemiczne zawarte w mieszaninie mogą powodować wymioty, oparzenia, zgodnie z Mayo Clinic.