adcov.com

rogowacenie przedrakowe rozrostowe

Rogowacenie Leczenie Solar

Aktynowe rogowacenie, zespół zwany również rogowacenie popromienne lub plamy, jest stanem, w którym rozwijają się zmiany chorobowe skóry. Oni wydają się być łuszcząca lub kruchy i są przedrakowe. Wynoszą one wielkości od tak duże jak 1 cal na tak mały jak główka szpilki, a zabarwienie mogą różnić się od różowego do ciemnej opalenizny. Zmiany chorobowe mogą być delikatne w dotyku i swędzenie, ale często są bezobjawowe. Na szczęście, istnieją dostępne metody leczenia tej choroby.

Kriochirurgia

Kriochirurgia jest bardzo częstym sposobem leczenia rogowacenia słonecznego. Polega ona na zastosowaniu ciekłego azotu do zmiany i czeka na to, aby zatrzymać się. Ciekły azot, można stosować jako spray lub z aplikatora. Procedura wytwarza minimalny lub bólu, a gdy dłuższe leczenie jest bardziej skuteczne w zmniejszaniu prawdopodobieństwo nawrotu, mogą powodować odbarwienie (brak barwy skóry).

Zabiegi miejscowe

Istnieje kilka miejscowego leczenia, które okazały się skuteczne przeciwko rogowacenia słonecznego, takie jak 5-fluorouracyl, kremu, który jest stosowany do zmiany funkcji oraz poprzez zniszczenie komórek, które są przedrakowym. Aldara jest leczenie miejscowe, który działa poprzez aktywację układu immunologicznego w celu zniszczenia komórek przedrakowych. Zabiegi te mogą być bolesne, ponieważ pozostawiają one na surowo skóry w miejscach, gdzie przedrakowe komórki skóry są zniszczone.

Chemical Peel

Peeling chemiczny jest inna opcja. Zgodnie z Mayo Clinic ", to polega na zastosowaniu jednej lub więcej roztworów chemicznych --- kwas trójchlorooctowy (TCA), na przykład --- do zmian". Powoduje to, że skóra typu blister, z ekspozycją chemicznego oraz obierania powodujące pozwala na opracowanie nowych, zdrowych komórek skóry w miejscu zmiany chorobowej.

Cutterage

Cutterage jest procedura, która obejmuje zastosowanie curet (rozdzielczej łopatka w kształcie litery), który stosuje się w celu usunięcia tak dużo chorej tkanki, jak to możliwe, a następnie elektrochirurgicznej, aby odcinać resztę uszkodzonej tkanki, która curet tyłu. Pomaga to również do kauteryzacji otwartą ranę pozostawioną przez curet.

Terapie laserowe

Istnieją dwie procedury, które używają warstw leczyć rogowacenie słoneczne. Prostym terapii laserowej lasera jest stosowany, aby odcinać schorzenie i wszelkie wpływ skóry pod spodem. Ta procedura może być bolesne, tak miejscowe środki znieczulające są zwykle stosowane. Terapia Phytodynamic polega na zastosowaniu środka fotouczulającego do zmiany miejscowo lub drogą iniekcji. W fotosensybilizowane komórki są następnie poddawane silnym światłem lasera, który zabija komórki przedrakowe.

Czy Nadmierne rogowacenie szyjki powodować raka?

Cytologiczne

Lekarze przeprowadzić badanie cytologiczne przez zeskrobanie komórek z szyjki macicy, lub dolnej części macicy podczas badania miednicy. Komórki są następnie wysyłane do laboratorium, gdzie zostały przygotowane do badania pod mikroskopem. Badanie cytologiczne są wykorzystywane w celu wykrycia nieprawidłowości szyjki macicy. Chociaż nie wszystkie nieprawidłowe komórki prowadzić do raka lub innych warunków przedrakowych, wszystko, co skłania podejrzenia powinny być oceniane. Wczesne wykrycie zmniejszył częstość występowania raka szyjki macicy, oszczędzając dziesiątki tysięcy życia kobiet. W związku z tym, pracownicy służby zdrowia nadal zaleca coroczne pokazy dla kobiet cytologicznego rozpoczynające się w wieku 18 lat.

Nadmierne rogowacenie Opisane

Przy suszeniu w komórkach skóry jest na wymaz szyjki macicy, Stwierdzenie to dalej nadmiernym rogowaceniem. Opisany jako grubą warstwą komórek, która przypomina nieczuły na powierzchni szyjki macicy lub pochwy, lekarz może zarządzić powtórzenie wymazu Pap w ciągu sześciu miesięcy, jeśli nadmierne rogowacenie jest obecny. Chociaż kobiety, której Badanie cytologiczne wykazuje nadmierne rogowacenie niekoniecznie musi być na zwiększone raka, lekarze często śledzić na ustaleniach. Czasami powierzchnia zagęszczonych komórek może ukryć uszkodzenie z widoku podczas rutynowego egzaminu ginekologicznej. Nadmierne rogowacenie może również zapobiec lekarza zdobycie odpowiedniej próbki komórek do badania cytologicznego.

Ryzyko raka

Jeśli powtórzyć rozmaz Pap podjęte sześć miesięcy później pokazuje, że nadmierne rogowacenie jest nadal obecny, Twój lekarz może zrobić jedną z dwóch opcji. On może zamówić kolejną cytologiczne raz w ciągu trzech do sześciu miesięcy lub wykonać badanie kolposkopowe, procedurę zastosowaną w celu ustalenia przyczyny nieprawidłowego badania cytologicznego. Chociaż wiele razy zmiany w komórkach szyjki macicy są wynikiem przewlekłego podrażnienia, infekcji pochwy lub użycie membrany, to zazwyczaj dobrze jest bliżej wygląd. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) zaleca colopscopy uznać każdej chwili lekarz zauważy coś nienormalnego o szyjki macicy, szczególnie jeśli występują inne czynniki ryzyka. Ponieważ nie może być związek między nadmiernym rogowaceniem i SIL (płaskonabłonkowego śródnabłonkowa uszkodzeń), stan znany poprzedzać raka szyjki macicy, może być wskazane bardziej wszechstronne obserwacji. Wszelkie nieprawidłowe zmiany w komórkach szyjki macicy może w końcu przekształcić się w raka. Procedura jest kolposkopowe bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Jasne światło na końcu mikroskopem zwanej kolposkop pozwala ginekolog zbadać szyjkę macicy i przyjrzeć się bliżej w komórkach nabłonkowych kobiecej dolnej dróg rodnych.

Rogowacenie Home Remedy

Rogowacenie mieszkowe jest genetyczną chorobą skóry, która dotyka prawie połowę dorosłych i nawet więcej dzieci. Osób dotkniętych rogowacenia mieszkowy będzie miał wysypkę typu Bump gęś, że najczęściej pojawia się na plecach rękami. Może również pojawić się na policzkach, udach i pośladkach. Jest to powodowane przez narastanie keratyny w mieszkach włosowych. Chociaż nie ma lekarstwa na rogowacenia mieszkowy, istnieje kilka domu środków, które mogą pomóc.

Nawilżać

Wilgoć jest bardzo pomocny w leczeniu rogowacenie mieszkowe, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Wybierz gruby krem ​​nawilżający, który zawiera mocznik i glikol propylenowy. Często stosując krem ​​pomaga złagodzić grubą, szorstką skórę. Powietrze w pomieszczeniach jest dużo włosów w czasie zimowych miesięcy. Utrzymując temperaturę w domu między 68 stopni i 70 stopni Celsjusza zapewnia, że ​​powietrze w Twoim domu nie staje się zbyt suche. Używanie nawilżacza podczas snu zapobiega pogorszeniu rogowacenia mieszkowy. Pij dużo wody każdego dnia i unikać kofeiny i alkoholu, aby zachować nawilżona skóra.

Delikatnie oczyszczają i peeling

Oczyścić codziennie z mycia nawilżający. Delikatnie złuszcza za pomocą loofah myjkę lub złuszczający krem. Nigdy nie szorować energicznie, ponieważ będzie to drażnić i pogorszyć swój stan.

Stosuje się kwas mlekowy

Dorośli i młodzież z rogowacenia mieszkowy mogą korzystać z nakładania kremu, który zawiera kwas mlekowy, over-the-counter. To pomaga usunąć gromadzeniu się keratyny. Kremy kwas mlekowy może być drażniący dla skóry. Zacznij używać powoli i stopniowo zwiększać swoje wykorzystanie jako tolerancję zwiększa. Rodzice młodszych dzieci miały szczęścia stosuj ocet jabłkowy cydr surowego nocnych.

Jeść zrównoważonej diety

Najlepsza dieta dla Twojej skóry jest jedną pełen owoców, warzyw i omega-3 kwasy tłuszczowe. Kwasy tłuszczowe omega-3 są idealne do poprawy tekstury skóry. Łosoś, siemię lniane, orzechy włoskie są doskonałe źródła żywności dla omega-3. Można również zakupić suplementy omega-3 w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Unikaj alergenów i czynników drażniących

Unikać alergenów i substancji drażniących, które mogą spowodować, rogowacenie mieszkowe rozgorzeć. Mogą to być dla niepalących, perfumy, środki czyszczące i usługi, które są silnie pachnące, roztocza i pleśń. Można nawet zauważyć, że niektóre pokarmy mogą pogorszyć swój stan. Dziennik żywności może być korzystne w pomaga zidentyfikować pokarmy, które powodują flare-ups. Ponadto, spróbuj przełączyć się bezzapachowa produktów higieny osobistej i przy użyciu wyłącznie nietoksycznych środków czyszczących w domu.

Trzymać się planu

To może trwać od dwóch do trzech miesięcy, aby zauważyć znaczącą poprawę w domu środków. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do zmian diety i suplementów. Jeśli znajdziesz plan leczenia, który pracuje dla Ciebie, nadal stosować go codziennie. Rogowacenie mieszkowe, ponieważ nie ma lekarstwa, to pogorszy lub powrócić po przerwaniu leczenia.

Jak pozbyć się rogowacenie (czerwone wypryski na skórze / Arms)

Dowiedz się, jak pozbyć się, lub przynajmniej zmniejszyć, te nieestetyczne nierówności i zaczerwienienia na ramionach! Jest to prosty proces, który codziennie może zmniejszyć, a nawet wyeliminować rogowacenie mieszkowe.

Instrukcje

1 rogowacenia mieszkowego to choroba genetyczna, która nie może być utwardzona. To codzienne leczenie może pomóc znacznie zmniejszyć, a nawet pozbyć się tych czerwone wypryski tymczasowo, tak długo, jak zachować się w leczeniu!

2 Zakup Alfa hydroksy Balsam z najbliższej apteki. To będzie kosztować około $ 10-15. Możesz też kupić luffy aptece, jak również.

3. Za każdym razem prysznic, peeling ramię z loofa. Rozpocznie się za pomocą światła do umiarkowanego ciśnienia. W miarę upływu czasu, można zastosować większą presję, jak Twoja skóra przyzwyczaja się do niego. Uważaj, aby nie pocierać tak trudne, jak się irrate skórę i powodować niewielkie krwawienie.

4 Po każdym prysznicem stosować balsam alfa-hydroksy. Można też zrobić ten dodatkowy czas każdego dnia.

5 dalej robić to każdego dnia, nawet po ustąpieniu stłuczki. Niezastosowanie się do tego pozwoli, by pojawić się guzki.

Wskazówki:

 • Upewnij się, że jesteś religijny o zastosowaniu balsamu. Jeśli tego nie zrobisz to często i konsekwentnie, nie rozpocznie, aby zobaczyć wyniki.
 • Wyniki mogą trwać do kilku tygodni, aby się stało, być cierpliwym i zachować stosowania!
 • Nie szorować skórę dużą presją pomocą luffy, aby rozpocząć. Skóra może być bardzo delikatne i może rzeczywiście spowodować więcej bólu, a nawet krwawienie.

Naturalne Leczenie rogowacenie mieszkowe

Rogowacenie mieszkowe jest nieszkodliwe stan skóry, która tworzy czerwone guzki na ramionach i udach. Jest to spowodowane przez gromadzenie się keratyny, która zatyka mieszki włosowe. Rezultatem są guzki na skórze, które są czerwone i różowe, podniesiony wokół obszaru wyboista. Jest to stan, który wpływa na dziedziczne wielu z mocno skóry suchej. Na szczęście istnieje wiele metod leczenia, które mogą rogowacenie mieszkowe zniesienia.

Unikaj gorącej wody

Istnieje błędne przekonanie, że gorąca woda może otworzyć pory i oczyścić keratyny nagromadzonych pod skórą; ale to jest po prostu nieprawda. Próba oczyszczenia skóry z wodą o temperaturze poparzenia-gorąco będzie rozpalać tylko skóry, zintensyfikować zaczerwienienie i powodować bólu. Zamiast tego, spróbuj biorąc wanna lub prysznic w umiarkowanej do ciepłej wody. Spróbuj kąpieli w najfajniejszych możliwych, ponieważ woda może pomóc złagodzić swędzenie i zmniejszyć stan zapalny.

Odłupać się

Istnieją pewne produkty, które są idealne do złuszczający skórę z rogowacenia mieszkowy. Spojrzeć na etykietę i dowiedzieć złuszczającego zawierające alfa-hydroksy, glikolowy, i / lub kwasy karbamidową. Pomagają one zmniejszyć nierówności skóry oraz odblokowują mieszki włosowe. Kwasy te pomagają oczyścić keratynę oraz ukoić podrażnioną skórę. Produkty oparte owsiane są również przydatne w delikatnie szorowanie się górną warstwę skóry, ale nie są ostre. Poszukują produktów zawierających zielonej herbaty albo z aloesu, które są bardzo korzystne do łagodzenia zapalenie skóry. Bądź ostrożny, aby overexfoliate z wszelkich produktów mogą dodatkowo pogorszyć stan skóry wrażliwej. Raz dziennie, co drugi dzień będzie wystarczająca.

Zobacz dermatologa

Jeśli over-the-counter produkty nie są wystarczające, by pozbyć się rogowacenia mieszkowego, to jest czas, aby zobaczyć się z dermatologiem. Ona może przepisać leki, które w bardziej przemysłowej siły niż te znajdujące się w lokalnej drogerii. Retin-A jest popularny krem ​​oddzielająca się od starych komórek skóry i umożliwia nowe rośnie. Wadą jest to, że może to powodować łuszczenie i suchość, choć ma odblokować pory. Keralac i Carmol pomoże ukoić podrażnioną skórę wraz z zmiękczającym i wyeliminowanie gromadzenia się keratyny. Lac-Hydrin jest również często używany przez osoby z rogowacenia mieszkowego. To pomaga wygładzić nierówności, ale ma silny zapach amoniaku. Zapach może być niepokojące, ale to nie pomaga w otwarciu się porów.

Rogowacenie mieszkowe alternatywne zabiegi

Rogowacenie mieszkowe jest często określana jako zespół skóry chicken ze względu na pojawienie się czerwonej uderzeniami na skórze. Rogowacenie mieszkowe występuje, gdy organizm wytwarza zbyt keratyny białka. Te małe i wypukłe guzki najczęściej pojawiają się na ramionach i udach, ale rogowacenie mieszkowe może przejawiać się na innych częściach ciała, jak również.

Fakty

Nierówności spowodowane rogowacenia mieszkowy nie powodują bólu fizycznego lub swędzenie skóry. Jednak nierówności wydaje nieestetyczne i powodują zażenowanie do osoby z chorobą, zwłaszcza gdy jest to poważne. Obecnie nie ma lekarstwa na rogowacenia mieszkowy. Jednakże, istnieje kilka w domu zabiegi można zastosować, aby zminimalizować wstrząsy.

Alfa-hydroksy

Alfa-hydroksykwasu stanowi bogate krem, który może być stosowany na dotknięte obszary skóry. Alfa-hydroksykwasy działa na dwa sposoby, aby zmniejszyć wygląd czerwone wypryski. To złuszcza skórę i zapewnia jej głębokie wilgoci. Suchość skóry może rzeczywiście spowodować stłuczki stać się bardziej szorstka i bardziej widoczne, i dlatego tak ważne jest nawilżanie skóry z rogowacenia mieszkowy. Hojnie zastosować ten krem ​​po kąpieli, aby zablokować wilgoci. Można go znaleźć recepty lub przepisane w większych dawkach w ekstremalnych przypadkach.

Beta karoten

Beta-karoten jest naturalnym elementem, witaminy z rodziny, w żywności, które mogą rzeczywiście pomóc zablokować nadprodukcję keratyny w organizmie. Dieta bogata w beta-karoten może pomóc w dostarczaniu jaśniejszy i gładszą skórę. Beta karoten pokarmy bogate m.in. marchew, szpinak, słodkie ziemniaki i brokuły. Jednym rozwiązaniem jest wypić szklankę soku z marchwi dziennie. Nie przesadzaj z soku z marchwi, gdyż może to spowodować skóra mieć pomarańczowy odcień. Beta-karoten, może być również w postaci pigułki, gdzie witaminy sprzedany.

Łuszczenie się

Złuszczający skórę z luffy pod prysznicem może pomóc złagodzić skórę i wygładzają się szorstkie guzki. Sposób ten może być używany z każdym prysznic, ale nie powinny być mocny. Przez szorowanie na tym terenie może faktycznie podrażniać skórę i powodować stłuczki by stać się bardziej czerwony. Zarośla ciała może być stosowany w miejsce loofah dla celów warstwową. Sprawdzić, który dostarcza wilgoci, takich jak jeden z masłem shea.

Znalezienie schematu

Eksperyment z tym, co system daje najlepsze wyniki, gra z diety, produktów złuszczających i marek balsam. Można połączyć się z innymi z rogowacenia mieszkowego i dowiedzieć się, co działa dobrze schemat dla nich i być może dostosować go do własnego stylu życia. Należy pamiętać, że po przestać robić system, który działa dobrze dla Ciebie, warunek zwróci. To jest coś, co musi być na bieżąco ze w celu osiągnięcia wyników.

Rogowacenie mieszkowe Rubra Twarzy Leczenie

Rogowacenie mieszkowe Rubra Twarzy Leczenie


Rogowacenie mieszkowe jest chorobą skóry, która dotyka wielu dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Niektóre statystyki wskazują, że wpływ około połowy osób dorosłych, a nawet niektóre niemowlęta są znane z tego stanu. Stan charakteryzuje się uderzeniami, zwykle na ramionach i udach, ale czasem pojawia się na twarzy. Ten typ rogowacenia mieszkowego (lub KP), jest określany jako rogowacenie mieszkowe rubra faceii (KPRF) i jest czasami mylone trądziku.

Identyfikacja

KP mogą być zidentyfikowane przez drobnych uderzeń, które tworzy, zwykle małe, stożkowe w kształcie grudki pod skórą. W przypadku KPRF, stłuczki występować na twarzy, zwykle policzków. Te guzki występują w plastry i spowodować policzki pojawiać czerwone i zaognione. To ze względu na podrażnienie i może wyglądać bardzo podobny do innego stanu skóry, roscaeca.

Przyczyny

KP jest spowodowane przez nadprodukcję keratyny, która zatyka mieszki włosów na ciele. Jeśli guz jest usunięty, często można znaleźć mały włos. KPRF ma te same przyczyny - bardziej martwy skóry produkowane przez keratynę, niż może obsłużyć skóry, powodując zator. KPRF jest trądzik, które jest spowodowane przez bakterie. Choć przyczyny niektórzy ludzie mają różne formy KP nie jest na pewno wiadomo, to uważa się, że jest to cecha genetyczna przekazywana.

Leczenie

Podobnie jak KP w innych częściach ciała, leczenia KPRF jest taka sama. Ponieważ KP jest suchy stan skóry, ważne jest, aby obszar dobrze nawodniony. Istnieją różne płyny, które pomagają w tym. Ważne jest również, aby utrzymać skórę złuszczony, a niektóre osoby mają znaleźć zadowalające wyniki przy użyciu exfoliaters i płyny zawierające mocznik i różne kwasy, takie jak glikolowy, kwas salicylowy i kwas mlekowy. Ważne jest, aby pamiętać, że twarz jest znacznie bardziej wrażliwe niż inne części ciała. Szorowanie twarz nie będzie warunkiem odejść; Raczej, może to pogarszać zaczerwienienia. Istnieją także leki na receptę Polecane dermatologów może w niektórych przypadkach KPRF. Chociaż nie ma lekarstwa na KP, większość lekarzy zgadza się, że utrzymywanie z zabiegów i czasu są najlepsze sposoby, aby uzyskane wyniki.

Nieporozumienia

KP i jej rodzaje, w tym KPRF, nie są zakaźne warunki. Choć mogą one wyglądać szkodliwe i nieatrakcyjne, są one nieszkodliwe, a osoba, która ma stan nie ma powodu, by go leczyć, z wyjątkiem faktu, że mogą one znaleźć to nieestetyczne i irytujące, szczególnie jeśli pojawiają się guzki na twarzy i są bardziej zauważalne. Jest to również błędne przekonanie, że ciągłe szorowanie będzie stan odejść. To nie będzie, ale szorowanie podrażniają skórę.

Rozważania

Wiele osób zgłosiło, że ich KP jest coraz lepiej z powodu bycia w słońcu. Ważne jest, aby pamiętać, dobre bezpieczeństwo opalania, jeśli jest to opcja, która działa. Ponadto KP wydaje się pogarszać w miesiącach zimowych, dlatego ważne jest, aby utrzymać skórę elastyczną z nawilżające. Nasilenie KP również wydaje się zmniejszać wraz z wiekiem. Niektórzy donoszą, że warunek jest całkowicie zniknęły do ​​czasu są one w ich 30s.

Zabiegi dla przedrakowe szyjki macicy

Raka szyjki macicy, co było po wiodącą przyczyną śmierci u kobiet, jest jednym z najbardziej łatwo zdiagnozowano raka. Jeśli wcześnie wykryte i może być uniemożliwiony. Regularne wizyty u ginekologa, aby administrować badanie cytologiczne może wskazać zmiany komórkowe, które wskazują na możliwe przedrakowych komórek, znany również jako dysplazja szyjki macicy.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje zmian śródnabłonkowych nabłonka płaskiego, lub jak to jest ogólnie znane, dysplazja szyjki macicy. Nie może być albo dysplazja niskiego lub wysokiego stopnia dysplazji stopnia. Niski stopień dysplazji komórek, które obejmuje zaczęły być nieprawidłowe. Wysokiej jakości dysplazja są nieprawidłowe komórki, ale nie zostały one jeszcze najechał otaczających tkanek szyjki macicy.

Przyczyny

Większość komórek przedrakowych Znaleziono szyjki są spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego lub HPV. Wiele osób Umowa HPV w pewnym momencie w ich życiu, a jest ich co najmniej 15 typów wirusa, który może spowodować komórek przedrakowych szyjki. Nie ma lekarstwa na wszystkich typów wirusa HPV, ale jest szczepionka, która zabezpiecza przed niektórymi typami wirusa, co może spowodować na raka szyjki macicy.

Leczenie

Jeśli komórki przedrakowe znajdują szyjki macicy, lekarz najprawdopodobniej wykonywania kolposkopii, która będzie powiększać nasilenia dysplazji, a lekarz będzie w stanie usunąć nieprawidłowych komórek. Jeśli jest ciężka dysplazja, pacjent musi mieć inny typ zabiegu, aby zapewnić, że wszystkie zaburzenia nie ma. Pacjent może mieć biopsji, co można zrobić za pomocą lasera lub w kształcie stożka z drutu, że zadrapania się nieprawidłowych komórek. Po biopsji, większość kobiet będzie musiał przyjść na badanie cytologiczne co kilka miesięcy, aby zagwarantować, że początkowo nie będzie więcej zmian komórkowych. Jeśli dysplazja jest na tyle poważne, lekarz może zdecydować się na całkowitej histerektomii, aby upewnić się, że wszystkie zmiany przedrakowe komórki są usuwane.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Niektóre czynniki ryzyka związane z podnoszeniem kobiety ryzyko dla dysplazji szyjki macicy. Duża liczba partnerów seksualnych wydaje się szans z powodu kurczenia HPV jest bardziej prawdopodobne. Palenie zwiększa szanse kobiece z nieprawidłowym cytologiczne. Ważne jest, aby kontynuować badanie cytologiczne corocznie upewnienia się czy nie występują zaburzenia.

Zagrożenia

Wcześnie rozpoznane, dysplazja szyjki macicy najprawdopodobniej nie zamieni się w raka szyjki macicy. Jednakże, niektóre z tych procedur przeprowadzanych, zwłaszcza jeśli dysplazja jest ciężka, może osłabić szyjki macicy, co może prowadzić do poronienia lub nie są w stanie przenosić się do całego okresu ciąży. Lekarz będzie pacjent świadomy tego ryzyka oraz, jeśli pacjentka zajdzie w ciążę później, pewne działania będą musiały być podjęte, aby upewnić się szyjka macicy jest wystarczająco silny, aby nosić dziecko.

Jak rozpoznać rogowacenie naskórka

Suchość skóry jest terminem medycznym uwagę na nadmiernie suchej skóry. Każdy doświadcza suchą skórę w pewnym momencie. Zazwyczaj, w miesiącach zimowych, kiedy powietrze jest włosów, ludzie czują się ich skóra dokręcić i często obrać. Ale z rogowacenie naskórka, skóra jest wyjątkowo sucha, a nawet może stać się łuszcząca. Istnieje wiele metod leczenia, niektóre nawet bez recepty. Ważną rzeczą jest w stanie prawidłowo określić różnicę między normalnej, suchej skóry i suchość skóry.

Instrukcje

Jak rozpoznać rogowacenie naskórka

1 Spójrz na siebie w lustrze. Uwaga, jeśli twoja skóra wydaje się sucha w ogóle, lub jeśli nie wydaje się być kilka suchych, łuszczących się plam prawie skóry.

2 Wiele czynników wpływa na suchość skóry. Mogą one obejmować mycie unmoisturized mydło, kąpiel na długie okresy czasu, kąpieli lub prysznicu nadmiernie i / lub kąpieli z bardzo ciepłą wodą. Wszystkie te czynniki mogą wpływać na wysychanie skóry. Ustal, czy któryś z nich może zwrócić się do Ciebie.

3 Innym czynnikiem jest sprawdzenie czy twoje środowisko. Życie w chłodniejszym klimacie, szczególnie w miesiącach zimowych, może przyczynić się do suchości skóry. Wnętrza grzejniki nie oferują lub zawilgocone, więc skóra wysycha łatwo. Ponadto, jeśli są na zewnątrz w chłodniejsze dni, organizm ma tendencję do ochrony pobrano krew z dala od skóry. To może powodować skóra staje się sucha i pęka łatwo.

4 Jeśli twoja skóra wydaje się bardziej suche niż normalne i balsam nie pomaga, być może nadszedł czas, aby skontaktować się z lekarzem. Możesz mieszkać w okolicy, z wyższym czynnikiem ryzyka rozwoju suchość skóry, w tym przypadku coś mocniejszego niż balsam over-the-counter mogą być potrzebne.

Wskazówki:

 • Suchość skóry jest łatwo wyleczyć z balsamów i kremów. To pomaga skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, które kremy będą najbardziej skuteczne.
 • Zapytaj o nawilżających kremów. Pomagają uszczelnić wilgoć po naniesieniu na skórę.
 • Niektóre przypadki suchość skóry są bardziej poważne niż inne. W tych przypadkach, krem ​​na receptę mogą być potrzebne do skutecznego leczenia skóry.
 • Jeśli nie jest prawidłowo suchością traktowane skórę i może stać się scalier itchier, co może spowodować świąd.

Rogowacenie Leczenie mieszkowego

Rogowacenie również mieszkowego nazywa choroba Darier i Darier-Biała choroby. To genetyczna choroba skóry, która dotyka skóry, paznokci i błon śluzowych. Mieszkowego rogowacenie nie można wyleczyć, ale objawy mogą być utrzymywane pod kontrolą właściwego leczenia. Stan ten powoduje, chrupiący ciemne plamy na skórze, tworząc że może wyciekać płyn i wydzielają zapach. Rogowacenie nie jest zaraźliwy mieszkowego.

Pielęgnacja skóry

Przemyć z mydłem bakteryjnym, aby zmniejszyć zapach. Uszkodzenia od rogowacenia mieszkowego są pożywką dla bakterii, które mogą powodować nieprzyjemny zapach, jeśli nie trzymane w ryzach. Jeśli podejrzewa się zakażenie bakteryjne, ściągające, jak zastosować rozwiązanie Domeboro. Użyj suchej balsam do skóry, takie jak Vaseline Intensive Care, która dodana witamina E i A. Zastosuj do wysypki dwa razy dziennie przez okres 2 do 3 tygodni, aby zobaczyć czy jest poprawa. Nawilżający balsam jak alfa-hydroksy, który zawiera kwas mlekowy, czy mocznik może pomóc zmniejszyć skalowanie. Uniknąć przegrzania w lecie i nosić przeciwsłonecznych i odzieży bawełnianej, który umożliwia cyrkulację powietrza. Wilgotność, ciepło i światło słoneczne wydają się nasilać rogowacenia mieszkowego, więc pobyt w pomieszczeniu w klimatyzację, jeśli to możliwe.

Lek

Stosuje się maści na receptę w celu leczenia rogowacenia mieszkowego. Retinoidy, takie jak żele i tazaroten Adapalen wykazano zmniejszenie wybuch w ciągu trzech miesięcy, ale mogą one powodować podrażnienia skóry. Lekarz może przepisać krem ​​kortykosteroidów zwalczania tego podrażnienia. Retinoidy, takie jak leki doustne izotretynoiny i acitretynę są skuteczne w zmniejszaniu objawów rogowacenia mieszkowego w większości pacjentów. To działa w celu zmniejszenia zgrubienie skóry, grudki i zapach. Prowadzą one skutki uboczne, takie jak suszenie błon śluzowych i wrażliwości na światło. Mogą również powodować poważne skutki uboczne, takie jak wady wrodzone, więc antykoncepcja musi być używane podczas stosowania tych leków. Antybiotyki mogą być również stosowane w leczeniu przerost bakterii.

Chirurgia

Poddania dermabrazja, aby wygładzić zmian rogowacenia mieszkowego tworzone przez. Chirurgii laserowej mogą być zalecane, aby usunąć uszkodzenia i cienką zagęszczonej skóry spowodowanych tą chorobą. Terapia fotodynamiczna, znany również jako światła niebieskiego terapii, może być zalecana przez lekarza. Terapia fotodynamiczna wykorzystuje lek światła uczulające w połączeniu z precyzyjnym długości fali światła, które aktywują leki. Na przykład krem ​​mogą być stosowane, który zawiera kwas 5-aminolewulinowego. Potem następuje zastosowanie odpowiedniej długości fali światła przy kremu, co powoduje, że do reakcji i wytwarzania tlenu, który leczy schorzenie rogowacenia mieszkowego.

Jak wyeliminować rogowacenie mieszkowe

Jak wyeliminować rogowacenie mieszkowe


Rogowacenie mieszkowe jest zarażać chorobą skóry, która objawia się w postaci podniesionych, trądzik, jak wstrząsy i łuszczenie skóry. Zgodnie z Mayo Clinic, pojawia się stan ogólnie na pośladkach, ramion, nóg i twarzy i jest spowodowane przez tworzenie się keratyny, białka chroniący skórę. Leczenie zarówno łagodne jak i ciężkie przypadki rogowacenia mieszkowego jest wykonywane w domu, z pomocą lekarza.

Instrukcje

1 Unikaj szorowania lub otarcia skóry, zarówno w trakcie jak i po prysznicem. Zgodnie z Mayo Clinic, to sprawi, mieszkowe rogowacenie nawet gorzej. Zamiast tego należy użyć puff lub ściereczką delikatnie oczyszczają skórę i pat wysuszyć ręcznikiem po kąpieli.

2 przemyć łagodnym mydłem i ciepłą wodą dwa razy dziennie. Zapobiegnie to obszar z coraz pogarsza, pogorszenie objawów. Łagodne mydła nie zawierają barwników ani aromatów.

3 Zastosuj balsam nawilżający lub balsam, który zawiera kwas mlekowy, mocznik lub kwas salicylowy do świeżo wyczyszczonych obszarów. Balsam nawilża skórę i kwas mlekowy, mocznik i kwas salicylowy pomaga usunąć nadmiar keratyny z powierzchni skóry.

4 Zastosuj over-the-counter lub na receptę, takich jak leczenie trądziku tretynoiny lub adapelene do obszaru dotkniętego co noc.

5 Uruchom nawilżacza, zwłaszcza w suchych miesiącach zimowych. Dodanie wilgoci powietrza zapobiega skórę przed wysychaniem, co zwalnia niektóre z objawów związanych z rogowacenia mieszkowego.

6 Porozmawiaj z lekarzem lub dermatologa o mikrodermabrazji. Zabieg ten wykonywany jest w biurze i usunie niektóre mieszkowy rogowacenia przez szorowanie od niechcianych nierówności. Microdermabrasion czasami stosowane w połączeniu z innymi procedurami.

7 Porozmawiaj z lekarzem lub dermatologa o Intense terapii światło impulsowe, lub IPL. Podczas tej procedury, energia światła w postaci lasera skierowany jest do obszaru dotkniętego usunąć niechciane nierówności i przebarwienia.

Wskazówki:

 • http://www.biocutis.com/ingredients/
 • www.abateit.com
 • www.biocutis.com/blog
 • Krem nie wywołuje skutków ubocznych

Rogowacenie Skin Care &

Rogowacenie Skin Care &


Rogowacenie wynika z nadmiernej kumulacji białka, keratyny. Sposób, w jaki rogowacenia manifestuje jest zależna od wielu czynników, w tym od rodzaju rogowacenia związanego. Ze względu na jego różnych przejawach, rogowacenie może być błędnie jako trądzik, brodawki, krety i raka skóry. Niektóre typy są nieszkodliwe i nie wymagają leczenia, podczas gdy inne mogą być wstępnie nowotworowych i wymagają pomocy medycznej. Właściwa pielęgnacja skóry może pomóc, aby rogowacenie łatwiej żyć.

Rodzaje

Istnieją różne typy oraz łojotokowe rogowacenia słonecznego, rogowacenia słonecznego, znany również jako rogowacenie słoneczne, rogowacenie mieszkowe i które jest czasem określane jako pęcherzyków rogowacenia. Brodawki łojotokowe jest najczęstszą postacią tej choroby. Zgodnie z Mayo Clinic, większość ludzi będzie rozwijać Brodawki łojotokowe w trakcie ich eksploatacji. Ponad 10 milionów Amerykanów ma rogowaceniu według skóry Foundation Cancer. Rogowacenie mieszkowe Uważa się, że dziedziczne i może dotknąć każdego w każdym wieku.

Rozważania

Nie forma rogowacenia jest zaraźliwa. Warunek ten nie może być złapany z lub przekazane innej osobie, zgodnie z KeratosisPilaris.org. Właściwa pielęgnacja skóry mogą być skuteczne w zapobieganiu niektórych form rogowacenia od rozwoju. Istnieją również skuteczne zabiegi pielęgnacji skóry, które może usunąć istniejące zmiany, pozwoli im poczuć się mniej podrażniona lub uczynić je mniej widoczne, zgodnie z American Academy of Dermatology.

Identyfikacja

Rogowacenie może objawiać praktycznie żadnej części skóry. Te wzrosty mogą być wyświetlane jako małe, szorstkie guzki, które są często mylone z trądzikiem. Mogą one przybierać na pojawienie się brodawek. Mogą się zmieniać od jasnobrązowej do brązowej do czarnej. Mogą być tak małe, jak trądzik krosty lub większą niż srebro dolara. Powierzchnia może być gładka i woskowa lub wyboista jak skórę z kurczaka. Ponieważ istnieje tak wiele odmian w wyglądzie rogowacenia, American College of Osteopathic Dermatologii zaleca pacjenci szukają porady medycznej dla nieokreślonych chorób skóry.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aktynowe rogowacenie Uważa się, rozwijać się w wyniku łącznego ekspozycji na słońce według skóry Foundation Cancer. Promieniowanie ultrafioletowe emitowane przez kabin opalających może również przyczynić się do rozwoju rogowacenia słonecznego. Ograniczenie ekspozycji na słońce i stosuj ekran słoneczny może zapobiegać lub opóźniać rozwój tego typu rogowacenia, zgodnie z założeniem raka skóry. Zarówno mieszkowe rogowacenie i łojotokowe rogowacenie są uważane za dziedziczne lub genetyczne w naturze, zgodnie z Mayo Clinic, więc nie ma schematu do pielęgnacji skóry może zapobiec rozwojowi tego typu rogowacenia.

Leczenie

Większość rodzajów rogowacenia są łagodne i nie wymagają leczenia, zgodnie z American Academy of Dermatology. Od rogowacenie słoneczne jest uważany za pre-rakowe, osoby powinny zasięgnąć porady lekarza. Zmiany rogowacenie może zostać usunięty przez procedury kriochirurgii, elektrokauteryzacji lub łyżeczkowanie w gabinecie lekarskim, zgodnie z Mayo Clinic. Liczne leki do stosowania miejscowego, w tym fluorouracyl, Imiąuimod i diklofenaku mogą być również skuteczne w leczeniu, zgodnie z Foundation rak skóry.

Jak leczyć rogowacenie mieszkowe

Rogowacenie mieszkowe jest genetyczną chorobą skóry, która dotyka około 50 do 80 procent nastolatków i 40 procent dorosłych. Stan pojawia się jako szorstkie guzki, które czują się jak papier ścierny, na górnych ramion, ud i pośladków. Nieszkodliwa choroba, która zazwyczaj nie swędzi lub boli, rogowacenie mieszkowe nie ma lekarstwa lub leczenia. Istnieją jednak środki, które można podjąć, aby lekcji brzydkie guzki.

Instrukcje

1 umyć zanieczyszczone miejsca łagodnego mydła lub środków czyszczących.

2 utrzymać skórę nawilżona jak to możliwe, jak rogowacenie mieszkowe skłonność do pogorszenia się nadmiernie suchą skórę, szczególnie w okresie zimowym.

3 Zastosować środki zmiękczające kilka razy dziennie, w szczególności po kąpieli. Produkty zawierające kwas mlekowy, kwas salicylowy, wazelina, kwas alfa-hydroksy, mocznik krem, tretinoin krem ​​lub miejscowego sterydów może poprawić objawy.

4 Skonsultować się z lekarzem, jeśli inne produkty nie ulgę objawy. Niektórzy ludzie uważają, że kurs antybiotyków lub innych leków na receptę zmniejszyć ich objawy.

5 Bądź cierpliwy. Rogowacenie mieszkowe zwykle ma tendencję do poprawy wraz z wiekiem. U niektórych osób, stan znika całkowicie. Inni mogą mieć przez całe życie, walki z objawami nawracających.

Wskazówki:

 • Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, aby leczyć rogowacenie mieszkowe jest intensywnie nawilżają.

Rogowacenie mieszkowe Rodzaje

Rogowacenie mieszkowe Rodzaje


Zwie "skórę z kurczaka," rogowacenie mieszkowe nie jest poważnym stanem zdrowia, ale taki, który może powodować dyskomfort i zakłopotanie. Rogowacenie mieszkowe dotyka około 40 procent dorosłych i 50 do 80 procent nastolatków, według dr Nili N. Alai z MedicineNet. Chociaż typy rogowacenia mieszkowy zmieniać, problem skóry jest zazwyczaj rozpoznawalne przez guzki na skórze lub suche, szorstkie plamy. Rogowacenie mieszkowe może objawiać się na twarzy, ramionach, udach i pośladkach.

Rogowacenie mieszkowe Alba

Rogowacenie mieszkowe alba charakteryzuje się suchą, szorstką skórę i szare lub białe uderzeniami. Tego typu rogowacenia mieszkowy oznacza skóra jest stan zapalny. Choć może to brzmieć bolesne, warunek ten nie ma zazwyczaj powodować podrażnienie. To może się nasilić podczas suchych miesiącach zimowych i na ogół pojawia się rąk, nóg i pośladków.

Rogowacenie mieszkowe Rubra

Zmiany lub czerwone czerwone guzy zapalne związane są z rogowacenia mieszkowe rubra. Ten typ rogowacenia mieszkowego często pojawia się na większych plastrów skórnych, jest bardziej powszechny w okresie zimowym, kiedy skóra jest zazwyczaj bardziej suche. Rogowacenie mieszkowe rubra wydaje ogólnie na nogach, ramionach i pośladkach.

Rogowacenie mieszkowe Rubra Faceii i atrophicans Faciei

Dwa typy rogowacenia mieszkowy wpływa na twarzy - faceii rubra i atrophicans faciei. Rubra faceii prowadzi do czerwonawo wysypka na policzkach i może być mylone z trądzikiem różowatym. To jest powszechnie postrzegany z dziećmi, ale może również wystąpić w okresie dzieciństwa i dorastania. Tego typu rogowacenia mieszkowy pozostawia skórę uczucie szorstka. Atrophicans faciei pozostawia niewielkie wgniecenia na twarzy, które przypominają blizny.

Jak pozbyć się rogowacenie mieszkowe

Rogowacenie mieszkowe jest ostatecznie stan skóry, które zazwyczaj wpływa na ramiona jak studnie Nogi niektórych ludzi. Co się dzieje, że skóra rzeczywiście zaczyna się niemal szorstka lub grubą uczucie do niego, wpływa stosunkowo małych obszarów w górę iw dół na rękach i nogach. To zwykle towarzyszy maleńkich uderzeń w dotkniętych obszarach. Chociaż nie zawsze jest poważnym stanem, większość ludzi chce się pozbyć rogowacenia mieszkowy, co można zrobić za pomocą leków i zarządzania osobistym.

Instrukcje

1. Skonsultuj się z lekarzem. Chociaż można użyć środków domu leczyć rogowacenie mieszkowe, najbardziej skuteczną metodą będzie obejmować leki na receptę, a także trochę homecare.

2 Użyj kremu mleczanu amonu. Możesz dostać receptę na ten lek lekarza. Ten balsam należy wygładzić i zmiękczyć szorstkie łaty, jak również traktować drobne nierówności spowodowanych przez stan.

3. Nałożyć krem retinoidów, jak Tretinoin, do trudnych plam. Jest to kolejny lek na receptę, które mogą być stosowane w rogowacenia mieszkowego. Nie stosować w połączeniu z dowolnym kremem mleczanu amonu, oba leki powinny być stosowane oddzielnie.

4 Użyj delikatnego mycia na obszarach dotkniętych. Mydła i złuszczające mogą zaostrzyć i drażnić plamy rogowacenia mieszkowego, więc spróbuj użyć łagodnego środka czyszczącego, który jest wolny od perfum.

5 Zacznij używać balsamu kwasu mlekowego. Nie trzeba recepty, aby korzystać z tego typu produktu, i może być stosowany jako uzupełnienie leczenia do leczniczych kremów. Co balsam kwas mlekowy będzie zrobić, to usunąć nadmiar białka ze skóry, który będzie pomocny w zmiękczenie tych usterek obszary.

6 nawilżają skórę. Od chropowatości i szorstkość skóry, jest zasadniczo suche, należy użyć balsam codziennie. Może to być wykorzystane w połączeniu z lotiony na receptę.

Wskazówki:

 • Podczas gdy zwiększenie spożycia płynów nie służą skórze pozbyć rogowacenia mieszkowy, woda może poprawić ogólny stan zdrowia skóry. Pij 64 80 uncji wody dziennie, co stanowi około 8 do 10 szklanek płynu. Można też myśleć o inwestowaniu w nawilżacz. Wilgoć w powietrzu może pomóc w leczeniu rogowacenie mieszkowe.

Jak leczyć rogowacenie mieszkowe z naturalnych środków

Dobrym sposobem leczenia rogowacenie mieszkowe jest z naturalnych środków. Naturalne środki są czasami tak samo skuteczne, jak na przestrzeni płyny recepty i produktów oferowanych na rogowacenie mieszkowe. Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej skutecznych naturalnych środków, które mogą pomóc w leczeniu rogowacenie mieszkowe.

Instrukcje

1 Zastosuj maskę aspirynę obszarach skóry dotkniętych rogowacenie mieszkowe. Aspiryna są tylko maski składa się z kilku aspiryny zmieszane z równych części wody. Masaż w skórę a następnie spłukać zimną wodą.

2 Użyj naturalny peeling do ciała 3-5 razy w ciągu tygodnia. Scrub do ciała pomaga zmiękczyć skórę, pomaga usunąć suchą skórę, jak również. Scrub do ciała może również przyczynić się do zmniejszenia zaczerwienienia często związane z Keratotis mieszkowe.

3 Weź suplementów omega-3 kwasów tłuszczowych dziennie. Fatty Acids są istotne dla ogólnego stanu zdrowia skóry i wielu pacjentów z rogowacenie mieszkowe nie dość uzyskać ich kwasów tłuszczowych o ich aktualnym diety.

Jak Zatrzymanie zmian rogowacenie słoneczne

Jak Zatrzymanie zmian rogowacenie słoneczne


Rogowacenie rogowacenie są zmiany łuszczące plamy, które tworzą na skórze w wyniku uszkodzenia niedz. Różnią się one pod względem wielkości i kolorze, zazwyczaj pojawiające się na obszarach skóry, które zostały wystawione na działanie światła słonecznego, takich jak twarz, dłonie, ramiona i uszy. Często nazywane "plam", mogą być w tym samym kolorze jak skóra, tan, czerwony, różowy, brązowy lub kombinacji kolorów. Zmiany chorobowe mogą być płaskie, wypukłe powyżej powierzchni skóry, a w zakresie od bardzo małych do więcej niż cal średnicy. Rogowacenie słoneczne jest uważany przedrakowym, ponieważ niektóre zmiany mogą przekształcić się w raka skóry. Zamrożenie, lub krioterapia, jest powszechną metodą usuwania rogowacenie słoneczne.

Instrukcje

1 Oczyścić teren z antyseptycznym mycia stosując albo sterylne gaziki lub indywidualnie pakowane ściereczki. Stosuje się znieczulenie miejscowe lub wstrzyknąć 1% lidokainy, w razie potrzeby.

2 Usuń (oczyszczeniu) martwa tkanka z rogowaceniem słonecznym zmiany przez skrobanie go skalpelem lub nożyczkami chirurgicznymi. Pozwala to na ciekły azot skuteczniej dostęp do zmiany chorobowej.

3 Trzymaj dyszę natryskową około 1 cm od uszkodzenia i działanie za pomocą sprayu pulsujący. Stożka lub jednorazowe otoskop wziernik może być używany do utrzymywania ciekłego azotu zatężono na uszkodzenia i od zdrowej skóry. Temperatura wrzenia ciekłego azotu wynosi -196 stopni i ciepła skóra będzie przenieść do ciekłego azotu, powodując "gotować" i odparować. Jeśli stosuje cryoprobe ciepło skóry będzie przeniesienie przez sondę miedzi umieszczonego na zmiany. Podczas korzystania z bawełnianą końcówką aplikatora, zanurzyć go w ciekłym azocie w filiżance styropianu i dotykać końcówki do zmiany. Nie używać ponownie ciekłego azotu na innej osoby.

4 Pozwól zmiana zamrozić i tworzą piłkę lodu. Im dłuższy czas krzepnięcia, tym lepiej "wyleczenie". Zmiany zamrożone przez pięć sekund się szybkość utwardzania w porównaniu z 39 procent do 83 procent dla zmiany przy zabezpieczeniu czasie 20 sekund.

5 uszkodzenie powoli rozmrozić, a następnie zamrażać go. Proces ten powoduje, że najwięcej obrażeń komórek na zmiany. Zapalenie rozwija się w miejscu, powodując obrzęk i zaczerwienienie, a blister mogą tworzyć. Jest to naturalna reakcja organizmu do śmierci komórki (szkody). Krioterapia, konieczne może być powtarzany wiele razy.

Wskazówki:

 • Krioterapia zmian na rogowacenie rogowacenie powinny być wykonywane wyłącznie przez licencjonowanych i doświadczonych pracowników medycznych, którzy zostali przeszkoleni w tym leczenia.

Rogowacenie mieszkowe Oczywiście traktowanie

Wprowadzenie

Rogowacenie mieszkowe (KP) jest przewlekłą chorobą skóry, która dotyka prawie 50 procent populacji, według strony internetowej DermaDoctor. Stan charakteryzuje się uderzeniami, które tworzą wzór na przerywana górnych ramion, ud i pośladków. Niektórzy mówią, że KP przypomina "skórę z kurczaka." Drobne nierówności są bardzo widoczne, ale nieszkodliwe. Objawy mogą być łagodne do ciężkiego. Chociaż nie ma lekarstwa na rogowacenia mieszkowego, nie są naturalnymi zabiegi w celu zwalczania choroby. Ale leczenie musi być kontynuowane. Po zatrzymaniu, powraca warunek.

Wiele Zabiegi

Najlepszym sposobem leczenia KP jest z kilku produktów. Dr Audrey Kunin z DermaDoctor pisze: ". KP jest zdecydowanie jednym z tych schorzeń skóry, który odpowiada najlepiej wielu podejścia terapeutycznego Z mojego doświadczenia, produkty zawierające jeden składnik lub procedury nie robią tak dobrze, jak terapii." Kolejna strona o dermatologii, DermStore, mówi: "Strategia leczenia KP obejmuje jedną lub więcej z następujących procesów:. Złuszczający, nawilżające, zmiękczające i stosuj środki przeciwzapalne"

Łuszczenie się

Dr Kunin z DermaDoctor pisze także: "Leczenie jest o wygładzenie się nierówności Terapia może wyeliminować nierówności, poprawa tekstury, wyeliminować korki powodujące trądzik i poprawić ogólny wygląd.". Istnieje kilka sposobów, aby złuszczają skórę. To polega na usunięciu martwych komórek naskórka i czyszczenie porów. Pasta z sody oczyszczonej i wody wymywany w głąb skóry jest dobry naturalny złuszczającym. Pasta z soli i wody jest kolejnym naturalnym złuszczającym. Mlekowy również złuszczają skórę. Zgodnie z Mayo Clinic, kwas mlekowy pomaga usunąć dodatkowe keratynę z powierzchni skóry. Kwas mlekowy znajduje się w mleko, maślanka i jogurt. Istnieją dwa inne łagodne kwasy, które mogą okazać się pomocne w leczeniu rogowacenie mieszkowe. Sok z cytryny jest kwas cytrynowy i ocet jabłkowy cydr ma kwas ascetyczne. Stosując jeden z tych łagodnych kwasów do dotkniętych obszarów skóry będzie pozbywanie wszelkie zanieczyszczenia, które mogą przyczynić się do rogowacenie mieszkowe. Witamina jest często stosowany w leczeniu, jak również. Miejscowe stosowanie retinols, pochodną witaminy, występuje w wielu leków stosowanych w leczeniu KP. Ale za naturalny środek, używać kapsułek witaminy A. Złamać kapsułki i stosować witaminę rozpuszczalną w tłuszczach do skóry, co najmniej raz dziennie. Zgodnie z Mayo Clinic, retinoidy pracy poprzez promowanie odnowę komórek i zapobiega mieszki włosowe przed podłączony.

Nawilżające

Nawilżające smarować skórę i łagodzą wstrząsy. Dr Kunin zaleca zielonej herbaty, ponieważ zawiera EGCG walczyć stan zapalny, który powoduje powstawanie pozapalne przebarwienia skóry. Zielona herbata jest również olej przeciwutleniacz, który zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wolne rodniki. Olejek cytrynowy jest dobry krem ​​nawilżający, który również pomaga złuszczanie powodu kwasu cytrynowego. Strona ziołowe Luksusy mówi olejek cytrynowy ma "antybakteryjne, ściągające i regenerujące właściwości komórek, które również pomagają" z zapalenia spowodowanego rogowacenia mieszkowy. Olej kameliowy inna naturalna substancja, która ma korzystny wpływ na skórę, ponieważ ma witaminy A, B i E. oleju jest w stanie przeniknąć głęboko do wnętrza skóry, gdzie jest ona łatwo absorbowane.

Jak pozbyć się rogowacenie mieszkowe - małe białe guzki na ramionach

Jak pozbyć się rogowacenie mieszkowe - małe białe guzki na ramionach


Małe, białe lub czerwone guzki na swoich ramionach mogą być rogowacenie mieszkowe stan zwany lub KP. Warunkiem jest to nieszkodliwe, ale jest często oporne na leczenie. Zwykle pojawia się w młodych ludzi i znika w wieku 30 lat, zgodnie z MayoClinic.com. Można podjąć kroki w celu złagodzenia szorstką, suchą skórę tego uporczywego stanie. Odwiedź swojego lekarza przed rozpoczęciem leczenia jakiegokolwiek stanu skóry na własną rękę.

Instrukcje

1 Spójrz na kremy zawierające kwas mlekowy, substancję, która pomaga usunąć nadmiar kwasu keratyny z powierzchni skóry. AmLactin i Lac-Hydrin są dwie marki mogą spróbować. Alternatywnie stosuje się mleko lub jogurt bezpośrednio na skórę lub dodać dowolny produkt z mleka do wody do kąpieli, dla zawartości kwasu mlekowego.

2 Spróbuj środki czyszczące, płyny i kremy zawierające alfa-hydroksykwasy (kwas glikolowy), a złuszczający chemiczną. Alfa-hydroksykwasy, pomaga skórze utrzymać wilgoć i rzucić martwy naskórek.

3 kremy zawierające mocznik. Spróbuj Carmol i Urix dwa przykłady. Carmol 10 i Carmol 20 są dostępne bez recepty. Silniejsze kremy Carmol są dostępne na receptę.

4 produkty skóry zawierające kwas salicylowy, złuszczające, są również pomocne.

5 Opcjonalnie stosuje Retin-A lub innej marki miejscowego witaminy-A przygotowania. Te miejscowe retinoidy promować odnowę komórek, ale może być potencjalnie drażniące. Przedawkowanie może powodować wysuszanie i łuszczenie się skóry. Preparaty te mogą być bardzo drogie.

6 Dwa razy dziennie, oczyścić skażoną skórę z naturalnych szczotką ciała. Użyj mycia leczenia. Osuszyć delikatnie, leczenie i zastosować balsam lub krem.

Rogowacenie Leczenie kolczasta

Kolczasty rogowacenie (lub rogowacenie mieszkowe) jest chorobą skóry, oznaczony przez pojawienie się trądziku lub gęsią skórkę, jak grudek na ciele spowodowane przez białko zwane keratyną, że zatyka porów. Choć kolczasty rogowacenie nie powoduje komplikacji zdrowotnych, wiele osób z warunkiem zgłaszają się na leczenie z powodu wysypki czyni ich samoświadomość.

Rama czasowa

U większości ludzi, kolczasty rogowacenie znika wraz z wiekiem i nie wymaga leczenia, donosi US National Library of Medicine.

Funkcja Leczenia

Celem leczenia rogowacenia jest kolczasta zmiękcza zabrudzoną skórę lub zmniejszyć ilość keratyny.

Lek

Miejscowe leki stosowane w leczeniu spiny rogowacenie obejmują mleczan amonu, mocznik, kortykosteroidy i retinoidy, raporty Mayo Clinic.

Cechy

Leki do stosowania miejscowego w leczeniu kolczasty rogowacenie zazwyczaj poprawić wygląd skóry jak długo kontynuować leczenie, ale po zatrzymaniu za pomocą leków, stłuczki mogą powrócić.

Zagrożenia

Skutki uboczne leków stosowanych w leczeniu spiny rogowacenie zaczerwienienie, pieczenie, podrażnienie skóry, suchość skóry, ciężkie cienkiej skóry, czerwone rany i trądzik, ostrzega Mayo Clinic.

Self Care

Po kąpieli, być łagodny skóry zarówno podczas mycia i suszenia, aby zmniejszyć podrażnienie skóry, sugeruje, Mayo Clinic. Nawilżające, które zawierają glikol propylenowy, over-the-counter kremy zawierające kwas mlekowy i stosowanie nawilżacza podczas snu może również poprawić wygląd Twojej skóry.