adcov.com

relief katar

Katar Relief

Katar może być spowodowany alergią lub infekcji, takich jak przeziębienie lub grypa. Najwięcej razy, pochodzi z najszybciej po prostu ulga dmuchanie nosa, choć nie odnosi się do źródła problemu. Istnieją inne metody leczenia katar, które mogą przynieść więcej stałą pomoc.

Ulga dla leczniczy

Często infekcja, taka jak przeziębienie lub grypa może powodować katar. W tych przypadkach wytwarza śluz jest gruba i może być żółte lub zielone. Nosa płukania soli może przynieść ulgę katar. Możesz albo kupić spraye dostępne w sprzedaży słonych lub tworzyć własne, łącząc łyżeczkę soli, łyżeczkę sody oczyszczonej i pół litra zimnej wody. Po wymieszaniu, umieścić ten roztwór do neti puli (lub po prostu snort go do nosa). Soli do płukania pobiera śluz zatok i kurczy się błony i soda do pieczenia pomaga rozbijania śluzu. Ponieważ wiele katar może być pogarsza suchym powietrzu, dodając wilgoci z powietrza przez nawilżacz lub chłodnej mgły parownika może przynieść ulgę.

Ulga leczniczy

Zmniejszające przekrwienie może pomóc złagodzić katar z powodu infekcji. Działają one przez błony śluzowe kurczy, który pozwala przechodzić przez powietrze swobodniej i ogranicza ilość śluzu produkowanych. Leki zmniejszające przekrwienie dostępny w postaci sprayów do nosa są również dostępne. Są one skuteczne w usuwaniu zatorów, ale nie powinny być używane dłużej niż jeden dzień, lub dwa z powodu ryzyka uzależnienia. Leki przeciwhistaminowe mogą być również przydatne w przeżywając katar z powodu przeziębienia lub grypy. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany ziołowych dla katar, rzeżucha i Andrographis (znany również jako "Indian Echinacea") może przynieść ulgę.

Allergy Relief

Gdy alergeny, takie jak pyłki, sierść zwierząt domowych i roztocza stykać się z delikatnych tkanek zatok, mogą wywołać reakcję alergiczną. To powoduje obrzęk błony, jak również wzrost produkcji śluzu (który służy do spłukiwania alergenów od hotelu). Katar z powodu alergii zwykle powoduje śluz, który jest jasny i stosunkowo rzadka i zwykle towarzyszy świąd. Jeśli masz katar z powodu alergii, można uzyskać ulgę poprzez alergii leki. Doustne leki są dostępne zarówno w receptę i ponad-the-counter form. Spraye nosa mogą być również skuteczne w powstrzymaniu reakcji alergicznej i zmniejszanie tkanki opuchnięte. Nosa płukania soli może się skurczyć płukania błon śluzowych i alergeny od hotelu. Wreszcie, podjąć środki ostrożności, aby uniknąć narażenia na alergeny.

Najlepsza Katar sienny Relief

Katar sienny, najczęstszy rodzaj alergii sezonowej, ma objawy, które bardzo przypominają zwykłe przeziębienie. Reakcje alergiczne spowodowane ekspozycją na pyłki lub pleśń tworzy cienką, często wodnista wydzielina z nosa i oczu i skóry powoduje odczuwać swędzenie. Najlepszym podejściem do znalezienia ulgi na katar sienny skupia się na unikaniu alergenu w miarę możliwości, podejmuje kroki w celu zapobieżenia lub zmniejszenia objawów i wzmocnienie układu odpornościowego.

Zmniejszenie ekspozycji na alergeny

Zminimalizować ekspozycję na alergeny, wykonując następujące kroki:
--keep Okna w domu zamknięte i okna w samochodzie zwinięte.
--Have Samochód myte często wewnątrz i na zewnątrz.
--Change Nastawy klimatyzatora w domu, więc to cyrkulację powietrza w domu, a nie wyciągając powietrze z zewnątrz.
--Wash Pościel, piżamy i ubrania regularnie w ciepłej wodzie, aby upewnić się, że pyłek nie jest noszony na ciele lub zakłóca spokojny sen. Mycia skóry i włosów przed snem, jest również ważne, ponieważ pyłek zbiera się na włosy i skórę.
--When Pracy w stoczni, nosić maskę i okulary, aby zachować pyłku z oczu i płuc. Ogranicz czas spędzany na zewnątrz do godzin porannych, jak pollinates traw w południe.
--keep Zwierzęta wewnątrz lub na zewnątrz, ale nie zarówno psów i kotów odebrać pyłku na ich futro.
--Avoid Dym tytoniowy, gdyż podrażnia płuca i oczy.
--Refrain Od picia alkoholu, ponieważ zwiększa produkcję śluzu.

Lek

Gdy poszukiwania ulgę katar sienny, leki over-the-counter, takich jak Zyrtec lub Claritin może być wszystko, co jest potrzebne, aby usunąć objawy. Jeśli to nie pomoże, to najlepiej odwiedzić lekarza na badania alergii. Po specyficzna alergia został zidentyfikowany, lekarz może dostarczyć szereg strzałów alergii.

Naturalne sposoby, aby znaleźć pomoc

Dołącz jogurt w diecie. Badania na University of California-Davis stwierdził, że jedzenie jogurtu codziennie zmniejsza ilość i nasilenie ataków katar sienny. Jedzenie bananów może pomóc katar sienny. Naukowcy z Uniwersytetu w Giessen w Niemczech okazało się, że ilość magnezu znaleźć w jedzeniu trzy banany wystarczy, aby zatrzymać atak katar sienny.

Czerwone, swędzące oczy mogą być łagodzone przez umieszczenie plasterki fajne ogórki na oczy. Schłodzone czarne torebki umieszczone na oczach pomoże zmniejszyć obrzęk i podrażnienie. Dodawanie olejek eukaliptusowy do kąpielą lub wdychając go w obróbce parą wodną pomoże zmniejszyć zatory spowodowane przez katar sienny.

Niektóre zioła są znane być pomocne w leczeniu objawów kataru siennego. Liść pokrzywy, liść dziewanny, pokrzywa i dziki kora wiśni są pomocne w odpierania reakcje alergiczne. Spróbować bezalkoholowego płynny wyciąg z świetlika lub krwawnika, aby znaleźć ulgę od objawów. Umieścić kilka kropli ekstraktu ziołowego pod język i trzymać go tam na kilka minut przed połknięciem.

Natychmiastowa Duszne katar Relief

Każdego roku, kiedy pogoda zaczyna coraz zimniej, zaczynasz wysłuchaniu nieuniknione sniffles i kicha w biurze, szkole i wszędzie idziesz. Wiele osób pada ofiarą zimna każdego roku, a objawy mogą być frustrujące do czynienia. Katar, że kapie jak nieszczelnego kranu i wydaje się niemożliwe, aby oczyść jest jedną z najbardziej irytujących objawów. Na szczęście istnieje kilka sposobów zmniejszających ograniczenia, aż zimno zniknął.

Pary it Up

Używać pary jako potężne narzędzie do walki z przeziębieniem i zatory alergii. Oddychanie w ciepłym wilgotnym powietrzu czuć kojąco na płuc i nosa i pomoże zerwać wszystko, nadmiar śluzu. Można kupić w sklepie z parownika aptece lub narkotyków, które można uruchomić w nocy, gdy śpisz. Inną alternatywą jest tylko ogrzać dzbanek wody na kuchence. Możesz dostać dużo ulgi z zatorów, siedząc z twarzą nad ekscytujący wody na chwilę. Należy uważać, aby nie dostać zbyt blisko, ponieważ gorąca para może poparzyć skórę. Aby jeszcze bardziej kojące mieszaniny, dodać mieszankę aromatycznych ziół, a nawet jakiś olejek miętowy do wody. Jeśli masz mało czasu, gorące parne prysznic również rade.

Nosa nawadniania

Spróbuj zestaw nawadniania nosa, jeśli para nie pracował. Osób skorzystało zestawy nawadniania nosa, zwany Neti garnki, na wieki, aby zmniejszyć tłok i ciśnienia zatokowego. Zwykle urządzenia te są w kształcie małego czajniczka. Możesz wypełnić garnek z letnią wodą słoną wodą. Zamiast pchania wody przez zatok przez życie, pula neti wykorzystuje grawitację aby woda wylewać swoje nosowych. Dokonuje się tego przez przechylanie głowicy włożenie dziobka urządzenia do górnego otworu nosowego i umożliwiając przepływ wody przez zatok oraz poza przeciwną nozdrza. Wiele osób przysięgać tej metody dla utrzymania dyskomfort z powodu alergii lub przeziębienia. Jest to bezpieczny i naturalny sposób, aby wypłukać nadmiar śluzu z nosa. Możesz też zrobić to kilka razy dziennie, bez skutków ubocznych.

Lek

Zwrócić się do lekarza z jakiegoś potężnego zwolnienia z dusznym, katar. Chociaż nie ma lekarstwa na przeziębienie, istnieje wiele leków, które mogą pomóc zwalczać objawy. Udaj się do sklepu lub apteki i sklep spożywczy, że prawdopodobnie cały ołtarza poświęconego przeziębienia i grypy. Jeśli przeciążenie jest spowodowane alergią, szukać produktu, który zawiera leki przeciwhistaminowe. Leki zmniejszające przekrwienie może czasowo łagodzić przekrwienie, ale nie powinny być używane dłużej niż kilka dni, aby zapobiec przewlekły stan zapalny. Leki zawierające wykrztuśne mogą pomóc w cienkiej się śluzu i ułatwia usunąć.

Jak złagodzić katar sienny Alergia

Katar sienny, znany w medycynie jak alergiczny nieżyt nosa, jest powszechne reakcje alergiczne, który jest wskazany przez objawy, takie jak uczucie zatkanego nosa, swędzenie oczu i gardła i kaszel. Ogólnie, sezonowy alergii, które powodują wiele dolegliwości przez kilka miesięcy w roku. Bo katar sienny może mieć wiele różnych wyzwalaczy, ważne jest, aby dowiedzieć się, które wpływają na konkretne alergeny was, aby wybrać ulgę.

Instrukcje

Znalezienie Hay Fever Relief

1 Poznaj swoje wyzwalacze. Przy tak wielu alergenów w powietrzu, ważne jest, aby prawidłowo określić, które z nich mają wpływ na ciebie. Chociaż różne pyłki, roztocza i pleśnie są jednymi z najczęstszych czynników drażniących, istnieją konkretne odmiany każdego wyzwalacza, mogą wywołać objawy kataru siennego. Odwiedzić alergologa, aby dowiedzieć się, jakie są konkretne alergeny. Proste badanie skóry może nie tylko określić, co jesteś uczulony, ale również wskazują nasilenie reakcji.

2 Unikaj wyzwala. Ważne jest, aby wiedzieć, w sezonie, w którym są najbardziej dotknięte, dzięki czemu można zaplanować dzień odpowiednio. Odwiedź strony internetowe, takie jak pollen.com aby pomóc dowiedzieć się, które miesiące mogą być najbardziej kłopotliwe i sprawdzić codziennie pyłków.

3 Weź leki. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem na temat najlepszego leczenia dla Ciebie. Może polecić jedną z wielu over-the-counter leki przeciwhistaminowe, oczu kropli lub aerozoli do nosa, aby pomóc złagodzić objawy gorączki swoich siana. Jeśli objawy są nasilone, a okaże się, że nie są one robi sztuczki, może przepisać mocniejsze leki lub omówić możliwość immunoterapii (strzały alergii).

Wskazówki:

  • Jeśli liczy się pyłków jest wysokie, spróbuj pozostać w pomieszczeniach z zamkniętymi oknami i klimatyzatora na.

Kryty i odkryty Allergy Relief

Reakcje alergiczne są zwykle spowodowane przez reakcję układu immunologicznego do wspólnych, nieszkodliwych cząstek unoszących się w powietrzu, takich jak pleśń, sierść zwierząt, roztocza i tablicy pyłki, które kwitną w traw, chwastów i drzew. Jeśli badania medyczne potwierdzają, że jesteś uczulony na wielu cząstek zawieszonych w powietrzu, są środki, które można podjąć w celu zapewnienia wewnątrz i na zewnątrz ulgi alergii, oprócz korzystania z przepisanych leków.

Kryty Allergy Relief

Alergeny można znaleźć wszędzie, w domu, z króliczkami pyłu, które zbierają się w narożnikach do formy, że ukradkiem rośnie w łazience. Dbanie o środowisko domowe stosunkowo wolne od tych cząstek pierwszy obejmuje odpowiednie strategie czyszczących. Asthma & Allergy Foundation amerykańskich (AAFA) zaleca pewnych technik w celu poprawy jakości powietrza w środowisku w pomieszczeniach, począwszy od agresywnego czyszczenia. Przechowywać roztocza pod kontrolą, upewniając się, że twarde i miękkie powierzchnie są czyste i wolne od kurzu. Gołe ściany i podłogi są najlepsze dla osób z alergią, ale jeśli masz dywany w domu, zakup dobrej próżni HEPA filtrowane jest zalecane. Te potężne odkurzacze usunąć minut cząstki kurzu i sierść zwierząt, że regularne odkurzacz nie może odebrać. Zastanów encasing materace i poduszki z nieprzepuszczalnych lub plastikowych okładek, jako obejmujący te miękkie powierzchnie oferuje lepszą ochronę niż zastosowanie urządzenia do filtracji powietrza. Podczas czyszczenia twardych powierzchni, należy użyć wilgotnej szmatki, a nie prochowiec, które jedynie powodują cząstki pyłu latać w powietrzu i przesiedlenia.

Jeśli jesteś uczulony na sierść zwierząt, AAFA zaleca usunięcie źródła alergii - i niestety, może to być twój ukochany zwierzak. Jeśli zdecydujesz się trzymać zwierzaka w domu, ograniczyć jego dostęp do niektórych pomieszczeń w domu i bar jego wejście w swojej sypialni, gdzie spędzają większość czasu. Również kąpiel psa raz w tygodniu usuwa większość sierść, która zbiera się w jego sierści (to nie jest samo w sobie futro, że jest problem, jest to białko w ślinie zwierzęcia, który zbiera się na jego płaszcz, które powodują alergii).

Jeśli mieszkasz w wilgotnym klimacie, zakup osuszacza może być mądry - wilgotność sprzyja pleśni, która rośnie w domu, szczególnie w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki. Rozwiązać wszystkich przecieków, jak tylko możliwe, w celu zmniejszenia wilgotności. Może to bez gadania, ale utrzymanie okna zamknięte, a swoją klimatyzację na to klucz do wewnętrznej ulgi alergii. Alergeny odkryte wejść przez otwarte okna i drzwi, ale wystawienie domu na ciepłe dni również promuje roztocza.

Odkryty Allergy Relief

Jeśli chodzi o zewnątrz ulgi alergii, opcje są bardziej ograniczone. Pyłki powodujące alergiczny nieżyt nosa (katar sienny), nie pochodzą z jasnych kwiatów, takich jak róż, które są zapylane przez pszczoły, ale raczej z drzew, chwastów i traw. Więc nawet jeśli zastąpić trawnik w ogrodzie skalnym, sąsiada starożytne wiąz drzewa mogą być źródłem swojej alergicznej niebezpieczeństwie.

Zwracając odkryty ulgi alergii, będąc uprzedzony jest uzbrojony. American Academy of Allergy, Astma & Immunology "alergeny wziewne Network może dać raport online z pyłków w Twojej okolicy. Daje to do głowy, aby to, co kwitnący na zewnątrz. Pory roku, kiedy wiesz, alergeny odkryte sprawi, że nieszczęśliwy może być doskonała okazja, aby zaplanować wakacje do strefy niskiej alergenów, takich jak plaża.

AAAAI radzi minimalizacji aktywności na świeżym powietrzu w godzinach porannych, kiedy liczy się pyłku są zwykle najwyższe i pozostawanie w domach, kiedy pyłków jest wysokie, lub na suche, gorące wietrzne dni - jest to optymalna pogoda dla alergenów w powietrzu. Unikać czynności, które przeszkadzają w powietrzu alergeny, takie jak koszenie trawy oraz grabienie liści. Odzież i pościel nie powinien być zawieszony na zewnątrz do wyschnięcia, ponieważ są doskonałe powierzchnie na powietrzu alergii do zbierania.

Kiedy jesteś w samochodzie, napęd z zamkniętymi szybami. Pamiętaj, że alergeny odkryte może wejść do domu; trzymać okna i drzwi zamknięte i używać w klimatyzację i / lub ogrzewanie, zamiast.

Leczenie alergii Indoor & Outdoor

AAAAI zaleca odwiedzenie alergologa lub immunolog, jeśli masz problemy zarządzanie alergii z aktualnym leków lub alergii są poważne lub trwałe. Zarządzanie Medycyna alergii stosuje leki ustnej, nosa i krople do oczu inhalatory jest możliwe; Jednakże, lekarz może również chcą skonsultować się z tobą o immunoterapii (zastrzyków alergii). Zabieg ten trwa i trwa zwykle od trzech do pięciu lat. Poprzez wstrzyknięcie pacjentów z małą ilością substancji, które powoduje ich alergii, w końcu opracowania oporności na alergen, a objawy alergiczne rozwiązuje.

Similasan Hay Fever Relief

Similasan Hay Fever Relief


Similasan ma linię homeopatycznych dla niektórych typowych dolegliwości, w tym kataru siennego. Homeopatyczny lek pomaga wyzwolić układ odpornościowy tak, że może lepiej leczyć się.

Hay Fever

Wiele leków, które są w leczeniu kataru siennego tylko maskować objawy lub może stać się uzależniające, powodując efekt odbicia. Oznacza to, że po zaprzestaniu przyjmowania ich, twoje ciało reaguje w sposób, który sprawia, że ​​uważasz, że potrzebujesz produkt, nawet jeśli nie cierpi na katar sienny.

Similasan Hay Fever Ulga nie jest wciągająca i nie powoduje efektu odbicia. Zamiast tego wywołuje naturalną zdolność organizmu do łagodzenia objawów kataru siennego.

Składniki

Składniki aktywne w Similasan Hay Fever Relief są Cardiospermum 6X, który łagodzi świąd, zapalenie błony śluzowej nosa i katar, Galphimia glauca 6X, który łagodzi katar, łzawienie oczu i kichanie, Luffa operculata 6X, który łagodzi katar, nieżyt nosa i zatok, a Sabadilla 6X, który łagodzi kichanie, wyciek z nosa, świąd i katar.

Zastosowania

Możesz użyć Similasan Hay Fever Relief z jednego z następujących zagadnień: katar sienny, a objawy, które są spowodowane przez niego, ostre i przewlekłe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa i po nosa kroplówki. Użyj 02:59 sprayu do każdego otworu nosowego. Jest w porządku, aby używać tego produktu na dzieci i dorosłych. Dla spokoju ducha, skontaktuj się z pediatrą dziecka przed użyciem tego na dziecko.

Nie są znane żadne interakcje z Similasan Hay Fever Relief. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 7 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Dlaczego to działa?

Homeopatyczny lek jest inna niż tradycyjnej medycyny, ponieważ skupia się na samej uzdrowienie ciała poprzez wzmocnienie systemu odpornościowego. Produkty Similasan są wykonane zgodnie z homeopatycznych zleceniodawców. Składniki tych produktów jest tak rozcieńczony, że wystarczy tylko z nich pozostaje w produkcie, aby uruchomić układ odpornościowy. Ponieważ substancje czynne są tak rozcieńczony, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych, znane także czyni je bezpiecznie stosować w bardzo małych dzieci.

Możesz czuć się pewniej podczas zakupu produktów homeopatycznych niż jeśli kupujesz suplementy, ponieważ produkty homeopatyczne są regulowane przez FDA. Oznacza to, że muszą spełniać szereg norm, aby być umieszczone w przedniej części konsumentów.

Kompletny Allergy Relief

Alergia może sprawić, że ludzie nieszczęśliwi o każdej porze roku, niezależnie od tego, czy są wywoływane przez alergie na kurz, pyłki, zwierzęta, trawa, czy coś innego. Ci, którzy cierpią z powodu objawów alergii, takich jak łzawienie oczu, kichanie, kaszel i swędzenie skóry często szukają całkowite ustąpienie alergii z ich objawów. Ulga Alergia ma wiele postaci i można kupić bez recepty lub na receptę. Ulga jest kwestia znalezienia przeciwbólowy alergii, które działa najlepiej dla poszczególnych objawów alergii.

Tabletki i płyny

Pigułki alergii i płyny są dostępne w postaci kortykosteroidów, leków przeciwhistaminowych i leków zmniejszających przekrwienie. Doustne kortykosteroidy pomóc w leczeniu poważnych objawów spowodowanych przez reakcje alergiczne. Doustne leki przeciwhistaminowe pomagają zmniejszyć objawy alergii, takie jak pokrzywka, łzawienie oczu, obrzęk, wyciek z nosa i swędzenie. Leki obkurczające błonę śluzową jamy ustnej i zatok pomóc złagodzić wynikające z zatorów nosa katar sienny.

Aerozole do nosa

Spraye donosowe kortykosteroidów są wykorzystywane w łagodzeniu i zapobieganiu objawów alergii na katar, kichanie, swędzenie i zatkanie nosa. Spraye do nosa nosa antyhistaminowe pomóc w zmniejszaniu objawów alergii z zatok, kichanie, świąd, obrzęk i wyciek z nosa. Spray do nosa i zatok pomóc złagodzić przekrwienie nosa.

Kropelki do oczu

Corticosterois kropli do oczu w leczeniu ciężkich objawów alergii, takich jak łzawienie, swędzenie, zaczerwienienie oczu z katarem siennym lub alergicznego zapalenia spojówek. Krople do oczu przeciwhistaminowe pomagają zmniejszyć obrzęk, czerwone swędzące oczy. Zazwyczaj są one stosowane w kombinacji z leków zmniejszających przekrwienie i konieczne może być często stosowane z powodu efektów zużywają się szybko. Spada zmniejszający przekrwienie oczu, lub spadnie w połączeniu przeciwhistaminowy, zmniejszający przekrwienie oczu, może złagodzić objawy alergii na swędzące, czerwone oczy.

Wdychania Medycyna

Niektóre kortykosteroidy zapewnić lepszą ulgę w przypadku ich wdychania. Objawy astmy, które są wywołane przez alergeny najlepiej leczonych kortykosteroidami wziewnymi.

Kremy skóry

Kortykosteroidów kremy do skóry, takie jak hydrokortyzon pomóc złagodzić swędzenie, łuszczenie się i łuszczenie spowodowane przez egzemę.

Naturalne Allergy Relief

Pełna ulga alergii można znaleźć w naturalnych środków. Picie ośmiu szklanek wody dziennie pomaga oczyścić układ organizmu tak, że układ odpornościowy może zwalczyć alergie. Wystarczająco dużo witaminy C --- około 500 miligramów dziennie --- zwiększa białych krwinek i pomaga utrzymać objawy alergii w zatoce. Wystarczającej ilości snu --- około ośmiu godzin na dobę --- utrzymuje ciało wypoczęte i lepiej odmłodzić się do obrony przed atakami alergii. Wystarczająco dużo ćwiczeń --- 20 do 30 minut dziennie, trzy do czterech razy w tygodniu --- czyni system odpornościowy organizmu silniejszy i lepiej zwalczać alergeny. Niektóre zioła pomagają kontrolować objawy alergii, zbyt. Spróbuj eukaliptus, koniczyna czerwona, lucerna, ocet jabłkowy cydr i korzeń lukrecji.

Zimny leków na Katar

Zimny leków na Katar

Kiedy poszukujących relief na Katar (nieżyt nosa), przy użyciu over-the-counter leków zimno może pomóc. Oczywiście nie wszystkie Katar są spowodowane przez przeziębienie, i wielu objawem wielu zimny leków zawierają dodatkowe składniki, które może nie trzeba. Przy wyborze leku, wybrać jeden w szczególności nadaje się na cieknący nos i inne objawy bez niepożądanych efektów ubocznych.

Przyczyny

Uczucie zatkanego nosa występuje wówczas, gdy tkanki i statków w nosie nabrzmiałe z śluzu i płynu, powodując, że do uruchomienia. I choć przeziębień często powodują Katar, są one nie tylko sprawców. Alergie i substancje drażniące, takie jak dym może sprawić nos uruchomić, w związku z tym, zimny leków nie musi być najlepszym rozwiązaniem dla ulgi.

Leki przeciwhistaminowe

Wspólnych składników w nocy zimno leki, leki przeciwhistaminowe pracy blokując produkcję histaminy w organizmie. Histaminy powoduje kichanie, Katar nosa i korki z powodu alergii lub zakażenia. Choć skuteczne, leki przeciwhistaminowe, Znalezione w over-the-counter zimno i Alergia leki wydają się powodować senność.

Leki obkurczające błonę śluzową

Leki obkurczające błonę śluzową są składniki leków przeziębienie. Działa poprzez zmniejszenie obrzęku nosa tkanek i statki i są stosowane w leczeniu zatorów zamiast Katar. Ze względu na ich wpływ suszenia jednak, mogą zaoferować skromne relief na Katar.

Inne składniki zimne leku

Objawem wielu zimnych leki zawierają pewną kombinacją leki obkurczające naczynia, leki przeciwhistaminowe, kaszel leki zmniejszające i decyzji w expectorants. Tłumiących kaszel i decyzji w expectorants zatłoczenie na klatce piersiowej i kaszel, ale oferują żadnej ulgi na Katar.

Objawy alergii na Katar

Jeśli twój Katar jest spowodowane przez alergie, wybór leków alergii, a nie zimno medycyny jest Najlepsza. Wyciek z nosa spowodowane przez alergie ogólnie się nagle, a nie stopniowo; jasne, wodnisty śluz i często towarzyszy kichanie oraz swędzenie nosa.

Jak Keep Your Nose wysycha, gdy masz katar

Jak Keep Your Nose wysycha, gdy masz katar


Katar występuje, gdy nadmiar płynu lub śluzu jest produkowany i wychodzi z nosa. To może mieć wiele przyczyn, takich jak przeziębienia, alergii, grypy i drażniących, takich jak pyłki, kurz, sierść lub dymem tytoniowym. Suchość skóry wokół nosa często występuje jako efekt uboczny dmuchanie i wycieranie. Chociaż warunek ten jest niewygodne, zwykle odchodzi na własną rękę. Wiedząc, jak prawidłowo dbać o skórę zapobiega suchej, łuszczącej się skóry na i wokół nosa.

Instrukcje

1 utrzymać skórę nawilżoną przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Picie odpowiedniej ilości wody pomaga pozbyć się kataru, a także nawilża skórę. Zmniejszyć spożycie kofeiny, alkoholu i soli, ponieważ substancje te powodują błony śluzowe do wyschnięcia.

2 Unikaj pocierania lub drapania nosa. Powoduje podrażnienie skóry i bardziej sucha. Trzymaj się z dala od substancji drażniących, takich jak sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz i dym. Nosić maskę nosa do wspomagania gojenia i zapobiega suchości.

3 Zastosuj delikatny krem nawilżający do zewnętrznej skóry nosa zmniejszyć zaczerwienienie i zatrzymać się skóry łuszczenie.

4 Użyj miękkiej tkanki zamiast szorstkich ręczników papierowych i serwetek do wycierania lub wydmuchać katar. Należy zawsze mieć małe pudełko w torebce lub pojazdu, gdy wychodząc z domu.

Nikotyna i Migrena Relief

Nikotyna i Migrena Relief


Migrena nie jest typowy ból głowy. Cierpiących na migrenę nie może być świadomy, że istnieje wiele wyzwalacze mogą one unikać, aby zapobiec wystąpieniu bólu. Mimo, że czerwone wino, ser i czekolada są w wieku powszechnie znanych sprawców, jeden z mniej znanych wyzwalaczy jest nikotyna i jej krewny, bierne palenie.

Skąd mam wiedzieć, czy jest to migrena?

Niektóre z najczęstszych objawów podmiotowych i obejmują silny ból po jednej lub obu stronach głowy, nudności, zawroty głowy, osłabienie, zmęczenie i wrażliwość na jasne światło, głośne lub nagłe hałasy i / lub zmian ruchu.

Kofeina / Nikotyna przyłącza

Dla wielu pacjentów, duże ilości kofeiny mogą powodować migreny, ale inni pacjenci odczuwają ulgę w umiarkowanych ilościach. Migreny mogą być również wywołane przez nagłe kofeiny lub odstawienia nikotyny lub przez czynniki drażniące w dymie znaleziono żadnego rodzaju.

Rola Cravings Żywności

Ten warunek jest zazwyczaj odczuwane przez dietetyków, kobiet w ciąży, osób niezdolnych do jedzenia w ich przyzwyczajeni posiłków, i tych, którzy cierpią odstąpieniu od nikotyny, alkoholu, narkotyków lub niektórych leków.

Kierować wyzwalaczy

Oprócz regulacji przyjmowania pokarmu i harmonogram snu, migrena chorzy powinni mieć oko na dym papierosowy. Dla wielu chorych, nawet bierne palenie jest znany spust. Jeśli jesteś palaczem, to teraz jest czas, aby zamknąć.

Migrena Relief Porady

Kluczem do skutecznego leczenia odbioru jest utrzymanie linii w komunikacji z lekarzem. Ponieważ twoje potrzeby ulgi zmieniać w czasie, warto prowadzić dziennik ból głowy zauważyć żadnych trendów jedzenia, spania i inne nawyki, takie jak palenie tytoniu, które mogą być wyzwalacze.

Ziołowe Migrena Relief

Migrena występuje, gdy naczynia krwionośne w mózgu rozszerzają lub umowy nadmiernie, powodując silne bóle głowy, które często następują nudności i wymioty. Jest to stan, który dotyka milionów ludzi rocznie. Wiele czynników może przyczynić się do migreny, w tym stres, hipoglikemia, złej diety, alergie pokarmowe, zmiany hormonalne, brak snu i awarii wątroby. Na szczęście istnieje kilka kroków, które można podjąć w celu uzyskania naturalnych ulgi na migreny.

Objawy migreny

Istotne jest, aby rozpoznać pięć faz migreny. Wiele osób postrzega zmianę nastroju, lub mają problemy z zapamiętaniem dzień przed strajkami migreny. Drętwienie dokonania ręce i usta są również znaki. Gdy rozpoczyna migreny występuje intensywny ból pulsujący, który występuje na jednej lub obu stronach głowicy. Wrażliwość na światło, nudności i zawroty głowy mogą ustawić się w; niektórzy ludzie widzą błyski światła. Letarg zazwyczaj oznacza koniec do migreny. Dzień wcześniej rozpoznawać znaki i pamiętaj, aby wziąć zioła z udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu ludziom ulgę migreny.

Zioła

Ponieważ stres jest kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do migreny, zioła, takie jak waleriana, kava kava, jamajski dereń i St.-ryfampicyna, dziurawiec może pomóc. Inne skuteczne migreny zioła zawierają pieprz cayenne, rumianek, dymnica, mięta pieprzowa, rozmaryn, kora wierzby i piołun. Imbir Stwierdzono, że bardzo korzystne dla chorych na migrenę. Zioło to może być traktowane jako herbaty lub w postaci proszku na złagodzenie nudności. Spróbuj przy 240 mg ginkgo biloba dzień, czy to ma wpływ na częstość występowania lub nasilenie bólów głowy.

Chińskie zioła

Szef Q jest chiński ziołowy formuła została przetestowana przez London Migrena Center i okazały się skuteczne w łagodzeniu niektórych objawów migreny. Kapsułki te są zioła, które pomagają nudności łatwością i bóle mięśni i ból. Usuń to kolejna głowa formuła może złagodzić wiele efektów ubocznych, takich jak migreny toothaches, katar sienny i ból ucha. Podobnie Cordyceps, która jest z gatunków grzybów, stosuje się często w celu zmniejszenia niepokoju i ułatwiania snu.

Ostrzeżenia

Przed podjęciem jakichkolwiek ziół na migreny, aby uniknąć możliwych interakcji leków z jakichkolwiek leków na receptę Sprawdź u lekarza.
Niektóre zioła, takie jak Bio-Rizin, który zawiera ekstrakt z lukrecji, nie powinny być podejmowane przez ponad siedem dni. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, nie bierz tego zioła w ogóle.

Co powoduje chroniczny katar?

Co powoduje chroniczny katar?


Zatkany nos może być kłopot, gdy masz przeziębienie lub grypę, ale gdy kapie i węszenie nie wydaje się odejść, nie może być inna przyczyna. Znalezienie przyczyny swojej zatkany nos jest pierwszym krokiem w poszukiwaniu ulgi.

Hay Fever

Katar sienny jest prawdopodobnie jednym z najczęstszych przyczyn przewlekłego zatkany nos. To jest powszechne, że wielu ludzi, alergia się w określonych porach roku, kiedy pyłków w powietrzu jest szczególnie wysokie. Spędzać dużo czasu na dworze i śpi z otwartymi oknami może przyczynić się do tego problemu. Wiele ustalone i nad-recepty są dostępne, które można złagodzić objawy.

Inne Alergie

W wielu ludzi, proste alergie są winni przewlekłej zatkany nos. Często jest to problem w przypadku alergii prowadzony w rodzinie. Sytuacja może się jeszcze bardziej w okresie zimowym, kiedy więcej czasu spędza w pomieszczeniu wokół zwierząt i kurzem. Alergia może powodować przeziębienia dłużej i być bardziej surowe, i zwiększyć szanse na zimnym zamienia się w zapalenie zatok. Istnieje wiele dostępnych testy alergiczne, aby określić, jaki rodzaj alergii pacjent ma. Wyniki testu mogą pomóc lekarz zaleca przebiegu leczenia, czy to lek lub wyeliminowanie drażniące.

Palenie

Dym papierosowy jest często sprawcą przewlekłego kataru. Osoba problemu nawet nie muszą koniecznie mieć palacza. Ludzie, którzy mieszkają w tym samym domu co palacza są narażone na bierne palenie, a może czerpać konsekwencje. Bierne palenie jest szczególnie szkodliwe dla dzieci, których słabo nosowych są łatwo zatkane i podrażniona. Najlepszym sposobem, aby uniknąć zatorów nosa z powodu biernego palenia jest ograniczenie palenia na zewnątrz.

Infekcja zatok

Przewlekłe zapalenie zatok jest stanem, w którym zatok dyskomfort i podrażnienie trwa przez dłuższy okres czasu ze względu na bakteryjne i grzybicze oraz innych przyczyn. Infekcja bakteryjna znacznie częściej i mogą być zwykle leczone antybiotykami.

Polipy nosa

Polipy nosowe są małe łagodne przerosty tkanki wewnątrz jamy nosowej. Mogą rosnąć w klastrach i powodują mnóstwo irytujących problemów zdrowotnych, takich jak bóle głowy, chrapanie, problemy z oddychaniem i przewlekłej duszności. Ten stan, w bardziej powszechne u dorosłych w wieku powyżej 40 lat i można je w połączeniu z innymi stanami, takimi jak bezdech senny, mukowiscydozę, zapalenie zatok i astma.

Grzyb w powietrzu

Hirohito Kita, MD, z Mayo Clinic przeprowadził badanie w celu sprawdzenia skutków powietrzu grzyba na ludzi z przewlekłą zatkanie nosa. Wyniki badania wykazały, że układ odpornościowy niektórych ludzi zareagowały negatywnie na grzyba. Ci ludzie byli tymi, którzy wystawione na zatkanie nosa. Dziewięćdziesiąt procent uczestników badania wykazały konkretnej odpowiedzi na grzyba zwanego Alternaria. Kolejny grzyb zwany Cladosporium spowodował podobne odpowiedzi. Te rodzaje grzybów znajdują się w całym USA i może być główną przyczyną w wielu chorych z niewyjaśnionym przewlekłej duszności. To odkrycie może pomóc naukowcom znaleźć traktowania problemu.

Jak leczyć katar na dziecko

Jak leczyć katar na dziecko

Dziecko dostaje katar z wielu powodów, w tym przeziębienia, grypy, infekcje bakteryjne i alergie do Pet sierść, pyłki i kurz. Dziecko doświadcza także katar, kiedy ona jest ząbkowanie lub jest narażone na dym papierosowy. Według National Library of Medicine w USA Medical Encyclopedia MedlinePlus, wydzielina z nosa może być gruby lub odbarwione i zmieni kolor na żółty lub zielony po kilku dniach. Antybiotyki nie traktują przypadki katar; lekarze nie polecam tej formy leczenia schematu dla niemowląt i małych dzieci. Rodzice mogą traktować ich dziecka katar z prostych środków domu.

Instrukcje

1 Ssij się śluz. Rodzice mogą wykorzystywać respiratory nosa do zasysania nadmiaru śluz z jamy nosowej. Aby użyć pompki, rodzice muszą położyć swoje dzieci na plecach na wygodne poduszki. Zgniatać czujnika na aspirator i włożyć końcówkę do nosa dla niemowląt. Delikatnie zwolnić żarówki i wyciągnąć końcówkę. Umieścić śluz na tkanki, które będą wyrzucać. W zależności od częstotliwości katar, rodzice mogą mieć do kontynuacji tego procesu, co dwie godziny. Niemowlęta mogą się wybredny podczas procesu czyszczenia. Drogeriach i sklepach sprzedaje respiratory akcji w swoich korytarzach dostaw dziecko.

2 Pobierz nawilżacza. Gdy poziom wilgotności w domu jest zbyt niska, to prowadzi do podrażnienia nosa i gardła. Nawilżacz leczy przeziębienia, alergii i chorób dróg oddechowych, w tym katar. Rodzice dodać destylowanej lub wody zdemineralizowanej do nawilżacza. Według MayoClinic.com, woda z kranu zawiera minerały, które sprzyjają rozwojowi bakterii w nawilżacze. Strona internetowa mówi też te minerały występują jako biały pył na meble.

Rodzice powinni rozmawiać z pediatrów swoich niemowląt, zwłaszcza jeśli dzieci cierpi na astmę lub zakażenia układu oddechowego. Pediatrzy są w stanie polecić marek nawilżaczy, które działają najlepiej w przypadku niektórych chorób. Rodzice muszą monitorować poziom wilgotności i utrzymuj maszyn w czystości, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii i pleśni.

3 Dodać soli spray do nosa nawadniania, aby zapobiec śluz budować. University of Michigan Health System zapewnia przepis na dokonanie w domu spray do nosa. Wymieszać 1/4 łyżeczki. koszernego lub wytrawiania soli, 1/4 łyżeczki. sody oczyszczonej i 8 uncji ciepłej wodzie destylowanej. Miesza się roztwór, aż składniki równomiernie rozdzielone. Dodać roztwór do ssania nosa z żarówką

Rodzice powinni puchar głowy ich niemowląt w dłoni rąk i pochylić się nad zlew lub umywalkę. Roztwór lekko ścisnąć do jednego nozdrza, aż wyjdzie z drugiej. Niektóre rozwiązania będą płynąć do gardeł niemowląt i powodować kaszel. Mieć ręcznik lub serwetkę gotowy do plucia. Powtarzaj ten proces, cztery do sześciu razy dziennie. Rodzice, którzy nie chcą, aby ich własne rozwiązanie może zakupić gotowe spraye w lokalnych aptekach. Według MedlinePlus, nie należy stosować żadnych aerozoli over-the-counter nosa więcej niż trzy dni na i trzy dni wolnego.

Informacje w sposób ciągły katar

Informacje w sposób ciągły katar


Wiele czynników może prowadzić do zatłoczonych lub opuchnięte naczyń krwionośnych w nosie i go uruchomić. Większość czasu katar będzie wyjaśnić w ciągu kilku dni. Jeśli katar utrzymuje się dłużej niż dziesięć dni, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Identyfikacja

Katar jest medyczna nazwa katar. Ciągłe wyładowanie może być gruby lub cienki i wodnisty. Jest często towarzyszą inne objawy, takie jak kichanie, przekrwienie, kaszel, ból głowy i gorączka.

Przyczyny

Zwykle przyczyną katar nosa przeziębienia. Katar sienny i podobne reakcje alergiczne mogą powodować katar, jak narażenie może do gospodarstw domowych, przemysłowych i środowiskowych czynników drażniących, takich jak dym, zanieczyszczenia i kurz.

Ostrzeżenie

Znacznie bardziej poważną przyczyną katar jest stan zwany mózgowo wodnisty wyciek płynu, zwykle wynikiem pęknięcia czaszki, które pozwalają na ciecz, która otacza mózg i rdzeń kręgowy przedostają zatok. Ten stan może wystąpić w wyniku urazu głowy, nowotwory lub starych operacji. To może prowadzić do zapalenia opon mózgowych, więc skonsultować się z lekarzem, jeśli go podejrzewać.

Leczenie

Dla powierzchownego katar, po prostu wąchania lub dmuchanie nosa delikatnie powinno przynieść ulgę. Jeżeli problem związany ze znanymi alergiami, w ciągu wielu leków przeciwhistaminowych licznika może być skuteczna. Uniknąć znanych czynników drażniących, takich jak dym papierosowy. Pobyt uwodniony i rozważyć płukania nozdrza z nosa lub sprejów solankowych płukania.

Profesjonalna pomoc

Czasami ciągły katar wymaga pomocy medycznej. Pacjenci powinni skonsultować się z lekarzem, jeśli problem będzie się powtarzał na dłużej niż dziesięć dni lub jeśli objawy towarzyszące obejmują wysoką gorączkę, zielona wydzielina z nosa lub krew. Medycznych należy zwrócić uwagę, czy jest uraz głowy zaangażowane i wydzielina z nosa jest jasne.

Euphorbium Sinus Relief

Euphorbium er et populært homeopatisk ingrediens for naturlig sinus relief. Euphorbium er en samling av saft fra ulike arter av Euphorbia anlegget fra Marokko. Finnes i mange over disk produkter og naturlige matbutikker serumer, er Euphorbium et mye brukt middel for sinus symptomer.

Euphorbium og medisinsk bruk

Euphorbium sinus relief er ikke under riket av FDA, vitenskapelig godkjent medisin; har imidlertid bruken fått nok gode resultater at store bedrifter for sinus lettelse produkter bruker den. Disse selskapene inkluderer skaperne av Vicks Sinus Relief, Sinusin og Flu-Relief. Brukere og produsenter av Euphorbium basert sinus relief medisiner hevder decongestant egenskaper, forbedring av rhinitt og sinusitt, lindring av tørre neseslimhinnen og forbedring av kulde og influensa symptomer.

Euphorbium Advisory

Euphorbium brukes ikke alene og administreres gjennom et kommersielt produkt enten kjøpes online, på apotek eller naturlig mat butikk. Euphorbium, som nevnte, er en cocktail av forskjellige Euphorbia planter. Euphorbia er en av største arter av planter, med over 2000 forskjellige varianter. Disse plantene spenner fra det felles ferie tradisjonell julestjerne og dekke hele kloden med varianter i Kina og Madagaskar. Plantene som brukes er spesielle varianter som finnes i nordvest-Afrika. Ikke prøv å administrere Euphorbium cocktails på egen hånd for sinus lettelse. Euphorbium skal kun administreres gjennom produkter som er kjøpt på nettet, på et apotek eller naturlig mat butikk og med godkjenning av legen din.

Euphorbium: ny forskning og utvikling

Ny forskning på Euphorbium har ført forskere til å tro at Euphorbium har avansert smertestillende egenskaper som kan forklare noe av sin lettelse for sinus og influensasymptomer. Forskere Giovanni Appendino og Arpad Szallasi tilknyttet Institutt for Science and Technology for farmasi, Universitetet i Study in Torino, Italia og Institutt for anatomi og nevrobiologi, Washington Universalitet School of Medicine i St. Louis, USA har funnet ut at Euphorbium blokkerer smertereseptorer av resiniferatoxin, en kraftig transmitter av fysiologisk smerte. Dette ville forklare forbedring av smerter og smerter i forbindelse med influensa og kalde infeksjoner. Euphorbium har blitt brukt av Middelhavet sivilisasjoner for sinus relief tusenvis av år. Denne forskningen ytterligere understøtter de medisinske egenskapene til disse spesielle Euphorbia planter.

Rebound Congestion Relief

På kort sikt, reduserer en slimhinneavsvellende nesespray betennelser og bryter opp lunger. Men du kan til slutt bli motstandsdyktig mot dens virkninger, og tvinger deg til å bruke stadig økende mengder over kortere perioder. Overdreven bruk av over-the-counter nesespray kan føre til enda verre lunger enn du hadde i utgangspunktet, og vedvarer etter den kalde eller allergi trigger har gått. Denne tilstanden kalles rebound lunger.

Self-Care Relief

Stop "cold turkey". Motstå trangen til å strekke seg etter sprayflaske, og din lunger skal spre i så lite som en uke.

Hvis du finner denne metoden for vanskelig, avstå fra å bruke spray i bare ett nesebor. Når du føler lunger minske i at en, slutte å bruke spray i det andre neseboret.

Alternativt fortynne slimhinneavsvellende nesespray ved å legge økende mengder saltvann med hver bruk. I praksis vil du bli tapering av slimhinneavsvellende medisiner til du bare bruker saltvann.

Som du avta nesespray, finne lindring med andre behandlinger. Luftfuktere løsne opp en tett nese, slik at du får en god natts søvn. Neti potter, som er enheter som brukes til å skylle nesegangene, også redusere flaskehalser. Selv øke væskeinntaket med te og buljonger kan lette stuffiness.

Profesjonell Relief

Når hjem behandlinger mislykkes, snakk med en lege. Ofte vil du motta en resept for kortikosteroider, som for eksempel prednison. Behandlingen varer like lenge som en uke. Legen kan da fokusere på den underliggende tilstanden som forårsaket lunger, for eksempel en allergi eller bihulebetennelse.

Forebyggende tiltak

Når returen lunger er borte, kan du bruke en saltvannsspray for å opprettholde fuktigheten i din nese passasjer. Dette vil bidra til å holde lunger fra tilbakevendende. Også vurdere iført nese strimler på kvelden; de holder luftveiene åpne og hjelpe deg å få en god natts søvn.

Katar u dzieci

Katar u dzieci


Nie jest niczym niezwykłym dla dziecka mieć katar, w części, ponieważ ich układ odpornościowy nie rozwinęły w pełni dorosłych. Mimo, że istnieje wiele czynników, które mogą spowodować malucha nos do pracy w większości przypadków nie jest to poważna choroba i prawdopodobnie będzie wyjaśnić na własną rękę w ciągu kilku dni. Uporczywy katar, który trwa dłużej niż 10 dni to jednak powód do niepokoju, i mogą wymagać pomocy medycznej.

Identyfikacja

Nieżyt nosa, wyciek z nosa lub jak to jest określone przez społeczność medyczną, są zdefiniowane jako ciągłe wyładowywanie z nosa. Rozładowania może wynosić od grubości do wodniste i może towarzyszyć kichanie, kaszel, zatkany nos, ból głowy lub gorączka.

Przyczyny

Najczęściej katar są spowodowane przeziębieniem, jednak inne choroby lub czynniki środowiskowe, takie jak dym, sierść zwierząt domowych i pył może również powodować nos dziecka, aby uruchomić. Dzieci mogą też mieć katar jako reakcji alergicznej na pyłki, niektórych pokarmów, zwierząt domowych lub innych przedmiotów.

Ostrzeżenie

Szczególnej troski jest katar u dziecka, które następuje po uraz głowy. Cienki, wodnisty płyn działa z nosa po urazie głowy może być oznaką płynu mózgowo-rdzeniowego wycieku z nosa (CFR), który wskazuje, płynu z mózgu sączy przez niewielkie szczeliny od złamania czaszki. Stan ten wymaga pomocy medycznej.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Szkolenie dzieci prawidłowo myć ręce rzadziej jest najlepszą ochroną przed katar od choroby. Jednak, gdy dziecko dostaje katar ucząc je delikatnie dmuchać nos do dyspozycji tkanki jest najlepszym sposobem leczenia powierzchowne katar. W przypadku poważniejszych objawów specyficznych dziecko over-the-counter leki przeciwhistaminowe mogą być skuteczne.

Opieka medyczna

Należy skonsultować z lekarzem, gdy dziecko młodsze niż dwa miesiące ma katar, który towarzyszy gorączka lub jeżeli powoduje problemy karmione dziecko. Starsze dzieci powinny skontaktować się z lekarzem, jeśli ich katar utrzymuje się dłużej niż dziesięć dni, jeśli katar towarzyszy wysoka gorączka, lub jeśli okaże śluz gęsty i zielony.

Zabiegi dla dzieci katar sienny

Zabiegi dla dzieci katar sienny


Siana gorączka atakuje dzieci i dorosłych, zwłaszcza wiosną i późnym latem, kiedy pyłki z drzew, traw i chwastów rozkwicie. Niektóre dzieci zmagają się przez cały rok z powodu alergii na roztocza, pleśń i sierść zwierząt domowych. Jednak zarówno na receptę i bez recepty leczenie może złagodzić objawy kataru siennego u dzieci.

Kontroli alergenów

KeepKidsHealthy.com sprawia kilka zaleceń dla minimalizacji alergeny wokół dziecka, takie jak zakup pokrywa dla dziecka materac, poduszki i pole wiosną plastik odporny na alergię; i odkurzanie domu często, gdy dziecko znajduje się z dala, od odkurzania rzuty kurz w krótkim czasie. Również zachować wilgotność w pomieszczeniu niskie, ponieważ roztocza i wzrost formy w podwyższonej wilgotności. Zamknij okna zarówno w samochodzie i domu podczas sezonowych warunków alergii; i używać wysokiej jakości filtry alergii z pieca.

Leki przeciwhistaminowe

Leki przeciwhistaminowe są zarówno w formie płynnej i pigułki dla mniejszych dzieci. Zabiegi te złagodzić świąd, kichanie i katar przez blokowanie histaminy, która uwalnia układu immunologicznego w trakcie reakcji alergicznej, powodując kichanie, świąd i przekrwienie. Niektóre over-the-counter leki przeciwhistaminowe, takie jak difenhydramina, mogą powodować uczucie senności, zwłaszcza u dzieci. Inne marki, takie jak loratadyna, nie wywoływać uczucie senności i można też kupić bez recepty.

Leki zmniejszające przekrwienie

Leki zmniejszające przekrwienie pomóc zmniejszyć tłok w zatok i nosa. Mogą się w postaci ciekłej, pigułki lub w postaci do rozpylania do nosa. Mayo Clinic doradza unikanie używając leki obkurczające błonę śluzową do długotrwałego stosowania u dzieci ze względu na możliwe skutki uboczne, w tym bezsenność, bóle głowy i wzrost ciśnienia krwi.

Recepta aerozole do nosa

Spraye donosowe receptę leczenia lub zapobiegania zapalenia, świąd nosa i katar na katar sienny. Lekarze przepisują je, ponieważ mogą one być bezpiecznie stosowane do długotrwałego leczenia, zgodnie z Mayo Clinic. Należy unikać korzystania z ponad-the-counter sprayów do nosa długotrwałe u dzieci, ponieważ mogą pogorszyć objawy zatoru. Bez recepty kromolin spray do nosa sodu zapobiega uwalnianie histaminy i działa najlepiej, kiedy jest stosowany przed rozpoczęciem Objawy kataru siennego.

Płukanie przynosowe

Regularne nawadnianie, lub płukania, kanały nosowe Twojego dziecka zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. Słone uderzenia gorąca woda alergeny z nosa dziecka. Użyć strzykawki żarówki z mniejszych dzieci.

Lód

Umieścić kilka kostek lodu w wilgotną ściereczką do mycia i umieścić na oczy Twojego dziecka na pięć do 10 minut, aby złagodzić swędzenie i opuchnięte oczy. Lód będzie złagodzić stan zapalny i uśmierzyć swędzenie objawy. Robi to przed snem pomoże dziecku spać łatwiejsze.

Alergia Oddane

W ciężkich przypadkach kataru siennego, alergii strzałów może pomóc. Immunoterapia zwykle trwają zabiegi trzy do pięciu lat i obejmować regularny okres zastrzyków zawierających niewielkie ilości alergenów w celu podnoszenia odporności dziecka, wskazuje Mayo Clinic. Zabiegi można również zapobiegać astmy u niektórych dzieci.

Infant Kolikk Relief

Ordet kolikk betyr "mage smerter." Når sykdommen har blitt utelukket og en baby gråter mer enn foreldrene tror hun burde, kan hun diagnostisert med spedbarn kolikk. Teorier om hva som forårsaker spedbarn kolikk inkluderer luftsmerter, allergier og dårlig oppdragelse. En annen teori er at en kolikk baby er bare en smart baby som er frustrert fordi kroppen hennes ennå ikke kan gjøre hva hennes sinn vil ha det til. Følgende er metoder som vil gi den lille med lettelse.

En tur i bilen

Tar en baby med kolikk for en tur i bilen tjener to formål. Først blir en baby stille og sovner så snart bilen begynner å bevege seg. For det andre kan foreldrene slappe av og vite at deres baby er trygg og rolig i hennes bilsete. Ridning i bilen er tenkt å roe spedbarn kolikk på grunn av den vibrerende bevegelse. Det er nå en enhet som kan simulere opplevelsen og er laget for bruk i barnehager.

En tur i en Swing

Foreldre til et spedbarn med kolikk bør ha en swing. Den rytmiske og tilbake bevegelse er beroligende for barnet, og hvis hun er svøpt tett (med armene bøyd og hendene nær ansiktet hennes) så mye bedre å hjelpe henne slappe av. Hvis det er en batteridrevet swing, holde masse ekstra batterier på hånden.

Medisinering

Barneleger vil ved behov foreskrive medisiner for å lindre gass i tilfeller av spedbarn kolikk. Flere merker er tilgjengelige, og de fungerer bra for noen babyer. Ikke alle tilfeller av kolikk kan tilskrives gass selv, og resultatene kan variere.

Misforståelse om Kolikk Relief

Foreldre til et spedbarn med kolikk er ofte rådet til å få en pause fra den gråtende baby ved å få en sitter eller slektning til å bo hos henne. En pause fra den nådeløse gråt er nødvendig, men for den kvinnelige overordnede, kan det ofte være mer stressende å være borte fra henne barnet å vite at hun er i nød.

Co to znaczy, gdy dziecko ma katar

Co to znaczy, gdy dziecko ma katar


Wszyscy słyszeliśmy termin "Snot nosie małych dzieci." Rodzice mogą nie podoba, ale dzieci z katar są wspólne. Amerykańska Pediatric Association szacuje, od wieku 2, dziecko ma osiem do 10 przeziębienia. Czy są starsze dzieci w okolicy, być może więcej.

Znaczenie

Nie przejmuj się zbytnio, jeśli dziecko dostaje katar; w większości są związane z zimną.

Cechy

Związane zimno katar są zazwyczaj charakteryzuje się jasnym, że zamienia się absolutorium grubszego, kolorowe absolutorium.

Efekty

Katar w wyniku przeziębienia też może towarzyszyć kichanie, niewielka gorączka, utrata apetytu, ból gardła, kaszel, drażliwość, i lekko powiększone węzły chłonne.

Ramy czasowe

Przeziębienia i katar przynoszą na ogół odchodzą w siedem do 10 dni.

Rozważania

Ząbkowanie może również powodować katar u dzieci, a wiele z tych samych objawów jak przeziębienie.

Teorie / Spekulacje

Katar u dzieci może być również spowodowane przez zimne powietrze i alergii na rzeczy takie jak niektórych pokarmów, kurz, sierść zwierząt domowych i pyłku.