adcov.com

pylica azbestowa powikłania

Co to jest pylica azbestowa?

Pylica azbestowa jest bardzo poważna choroba płuc, w których płuca są stałe bliznami z oddychaniem w włókien azbestu. Narażenie na działanie azbestu w domu lub w miejscu pracy może prowadzić do pylicy azbestowej. Również znany jako zwłóknienia płuc, pylica azbestowa jest potencjalnie śmiertelną chorobą, dla których nie jest znane lekarstwo.

Znaczenie

Podczas wdychania włókien azbestu, to skończyć w pęcherzyków płuc, gdzie tlen jest wysyłanych do krwioobiegu. Spowoduje to, że układ odpornościowy płuc "reagować, z białych krwinek najbliższych i atakowanie azbest, starając się rozpuścić i rozbicie go. Białe krwinki nie może się udać z tym zadaniem, a blizna powstaje. Blizny buduje się w czasie i upośledza zdolność płuc "dostarczania tlenu do organizmu i eliminacji dwutlenku węgla. Proces ten nazywany jest zwłóknienie.

Efekty

Efekty te z azbestową nie pojawi się tak długo, jak 20 do 30 lat. Ponieważ tkanka płuc staje się sztywny od blizn, można wreszcie zacząć wykazywać objawów choroby, ponieważ płuca nie będą w stanie rozszerzać się i kurczyć, jak zwykle. Objawy te obejmują duszność - nawet podczas odpoczynku - zmęczenie i uczucie zmęczenia, kaszel i ból w klatce piersiowej i palec clubbing, gdzie końce palców są nabrzmiałe i błyszczące.

Rama czasowa

Azbest jest naturalnie występującym mineralnej w środowisku, więc każdy wdycha pewnym niego. Niewielkie ilości śladowe rzadko szkody. Ludzie, którzy są najbardziej zagrożone są osoby, które miały stałą ekspozycję azbestu przez 10 lub więcej lat, w zawodach związanych z azbestem, takie jak górnictwo, przemiału lub instalacji niego. Choć krótka ekspozycja na azbest nie spowoduje azbestową, nadal jest mądry, aby trzymać się z dala od jakiegokolwiek bezpośredniego kontaktu z nim.

Identyfikacja

Aby zidentyfikować azbestową u pacjenta, lekarz zleci jakieś testy zwane testy czynnościowe płuc. Będą one określić pojemność płuc, lub jak dużo powietrza płuca są zdolne do gospodarstwa, wraz z przepływem powietrza i się z płuc. Inne badania pokaże, ile tlenu jest coraz do krwioobiegu. RTG klatki piersiowej będą zamawiane wykryć blizny. Tomografii komputerowej, znany jako TK, może dostarczyć więcej informacji niż X-ray.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Nie ma leczenia, które może odwrócić skutki azbestową na tkance płucnej. Jednak są rzeczy, które można zrobić, aby zachować rzeczy z coraz gorzej. Kończące się wszelkiej narażenie na działanie azbestu jest priorytetem numer jeden. Jeśli pacjent pali, musi natychmiast opuścić, ponieważ rak płuc i rozedma są realne możliwości z azbestową. Szczepienia na grypę i zapalenie płuc są niezbędne, jak pacjent będzie narażone na ryzyko tych dolegliwości. Tlenu miejski można podawać, a przeszczepy płuc są możliwe w bardzo ciężkich warunkach.

Powikłania demencji Patofizjologii

Powikłania demencji Patofizjologii


Demencja jest szeroka kategoria neurologicznej chorobie, która powstaje samodzielnie lub w wyniku innych czynników. Choroba Alzheimera jest dobrze znanym przykładem, ale demencja jest również częstym objawem HIV / AIDS, choroby Huntingtona, alkoholizmu, narkomanii, warunki tarczycy i wiele innych chorób. Powikłania demencji są powszechne i wpływa na każdy aspekt życia pacjenta.

Objawy

Pierwotne skutki demencji manipulować zachowanie i emocje, z możliwością psychotycznego przerwie. Doświadczenia są dynamiczne, a tym samym nie zawsze wystarczająco spójne, aby skutecznie zdiagnozować. Leczenie jest często połączenie leczenia farmakologicznego i różnych form poradnictwa społecznego. Istnieje wiele teorii, aby wyjaśnić, dlaczego te objawy. Ogólnie rzecz biorąc, wiele jeszcze można się nauczyć na temat patofizjologii otępienia i stopnia jej powikłań.

Zaburzenia behawioralne

Prawdopodobne objawy behawioralne z otępieniem są: delirium, niepokój i agresję. Komplikacje te są często spowodowane przez awarię neuronów mózgu, która przejawia się w różnych chorobach. Naturalnym procesem starzenia zmienia również aktywność neuronalną, która może bezpośrednio prowadzić do tych efektów demencji. Niektóre leki antycholinergiczne interakcji z neuroprzekaźników, które również prowadzą do form demencji, które mogą mieć charakter przejściowy.

Zaburzenia emocjonalne

Skrajności w reakcji emocjonalnej są cechą wszystkich form demencji. Zarówno pozytywne, jak i negatywne stany emocjonalne mogą stanowić od schorzeń neurologicznych. Są to letarg, obojętność i manii. Depresja jest najczęściej zgłaszanych otępienie związane z zespołem i może przedstawić jako problem długoterminowy lub jako stan przejściowy. Ten konkretny symptom często ma największy wpływ na leczenie prowadzi do szybkiego placówkach w wielu przypadkach.

Psychoza

Stany urojeniowe i towarzyszą halucynacje są intensywne powikłania otępienia i zwykle reagują na leczenie. Doświadczenia te są spowodowane przez awarię w przetwórstwie mózgu reakcji emocjonalnej. Gdy pacjent ma nieodpowiednie emocjonalną reakcję na środowisko, to zamieszanie prowadzi do nieoczekiwanych zmian w ich motywacji. Urojenia występujące w mózgu próbuje zrozumieć ten konflikt między jego reakcji na świat zewnętrzny.

Inne przyczyny

Oprócz choroby neurologiczne, demencja związana z pewnych okolicznościach nie związanych z chorobą. Kurs demencji są podwyższone w obszarach o niskim statusie ekonomicznym. Może to być spowodowane na słabe standardy żywieniowe, a niektóre niedobory witamin prowadzi do tych powikłań. Nadmierne instytucjonalizacja jest znana przyczyna otępienia w niektórych pacjentów w leczeniu innych schorzeń. Niskie standardy opieki w domu lub w szpitalu jest również związane z tworzeniem demencji.

Powikłania Antykoncepcja doustna

Wprowadzenie doustnych środków antykoncepcyjnych (OC) bardziej znany jako pigułki w 1960 roku okazały się przydatne w ograniczeniu wzrostu populacji. Pigułki antykoncepcyjnej cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest łatwy w użyciu, skuteczne i dość tanie. Nie było problemów z udziałem moralności, religii lub zdrowia, które towarzyszyły pigułkę od czasu jego wprowadzenia w postaci roztworu antykoncepcyjnej.

Co to jest Kontrola urodzin lub tabletek antykoncepcyjnych?

Celem lub główną funkcją OC jest zapobieganie jajniki uwalniania jaj. Estrogenu uniemożliwia uwolnienie jaja w macicy. Jednak kombinacja estrogenu i progesteronu w systemie również zagęścić śluz szyjki macicy, utrudniając plemnikom dotarcie jaj. Doustne środki antykoncepcyjne teraz są w dwóch rodzajach: pigułki kombinacji i pigułki tylko progestagen. Kombinacja tabletki zawierają zarówno estrogen i progestagen są dalej klasyfikowane jako: Jednofazowy --- wykonuje tę samą ilość estrogenu i progestyny ​​dziennie; Dwufazową --- wykonuje tę samą ilość estrogenu i progestyny ​​podczas pierwszych 21 dni; i trójfazowy --- dostarcza zmienną ilość estrogenu i progestyny ​​dziennie. Mini-tabletka lub pigułka progestagen tylko zatrzymuje się jajniki z jaja uwalniania i pogrubia śluzu szyjkowego, ale ponieważ tabletka nie zawiera estrogen uważa się, że wytwarzają mniej skutków ubocznych.

Jakie są korzyści płynące z tabletek antykoncepcyjnych?

Pigułka antykoncepcyjna jest 99 procent skuteczności w zapobieganiu ciąży, jeśli są prawidłowo stosowane. Pigułka również stosować do regulowania cyklu nieregularne miesiączki i wiadomo, w celu ułatwienia objawy PMS. Generalnie OC użytkownicy mają lżejsze i krótsze okresy. Według badania przeprowadzone przez naukowców z Oxford University i opublikowanego w 2008 roku w "The Lancet", pigułka Donoszono również pomóc w leczeniu trądziku, jak również oferują ochronę przed niektórymi rodzajami nowotworów jajnika i trzonu macicy, takich jak.

Czy istnieją skutki uboczne?

Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich innych leków, pigułka ma pewne niewielkie skutki uboczne dla niektórych użytkowników. Donoszono, że wspólne działania niepożądane doustnych środków antykoncepcyjnych są bóle głowy, plamienia, spadek libido, zakażenia pochwy, pigmentacji skóry, zwiększenie masy ciała, tkliwość piersi i zmiany nastroju. Według American Academy of Family Physicians, że progestagen tylko pigułki mogą powodować przyrost masy ciała (dzięki zwiększonej hungriness), przetargu piersi i krwawienie między miesiączkami w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania.

Jakie są możliwe powikłania?

Poważne problemy zdrowotne i powikłania były związane ze stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Kobiety, które palą papierosy i którzy są powyżej 35 roku życia są narażone w większym stopniu z tych znanych powikłań. Skrzepy krwi są bardziej prawdopodobne, aby doustne środki antykoncepcyjne. Według Centrum Zdrowia młodych kobiet, ryzyko wystąpienia zakrzepów zwiększa się od pięciu użytkowników (w nie-pill) do 20 (w użytkownikach pigułka) na 100.000 kobiet. Zakrzepy mogą podróżować przez krwiobieg, osadzają się w organizmie i mogą blokować przepływ krwi do mózgu lub serca, powodując udar mózgu lub zawał serca, nawet u zdrowych kobiet.

Inne powikłania

Inne powikłania to nowotwory wątroby, żółtaczka i kamienie żółciowe. Chociaż przypadki są rzadkie, powikłania są nadal warte poznania. Według National Cancer Institute (NCI), niektórzy lekarze uważają, że pigułka może zwiększyć ryzyko raka piersi i szyjki macicy u kobiet. Jednak NCI wskazuje badania dostarczyły sprzecznych wyników i jednoznacznej odpowiedzi jest poszukiwana.

Powikłania zapalenia opon mózgowych u dzieci

Powikłania zapalenia opon mózgowych u dzieci


Zapalenie opon mózgowych jest zakażenie i obrzęk opon mózgowych (wyściółki mózgu i rdzenia kręgowego). Bakterie lub wirusy powodują zapalenie opon mózgowych. Nieleczone zapalenie opon mózgowych u dzieci (zwłaszcza bakteryjne zapalenie opon mózgowych) może prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu i życiu zmiany. Właściwe i terminowe leczenie zapalenia opon mózgowych mogą znacznie zminimalizować te komplikacje.

Wczesne powikłania

Bakteryjne zapalenie opon mózgowych może spowodować wysokie gorączki, tak wysokie, jak 103 stopni C lub więcej. Nieleczone wysokie gorączki może powodować drgawki. Zapalenie opon mózgowych (wyściółki mózgu i rdzenia kręgowego) może spowodować silny ból i ból głowy. Dziecko może rozwijać światłowstręt, w których jasne światło staje się bolesne dla oczu. Szyi i plecach może stać się sztywny i bolesny. Dziecko z zapaleniem opon mózgowych może się mdłości i wymioty. Nadmierne wymioty mogą doprowadzić do odwodnienia.

Sepsa

Posocznica (zakażenie krwi) występuje, gdy bakterie lub wirusy rozciąga się od rdzenia kręgowego lub mózgu i przechodzi do krwioobiegu. Gdy dziecko staje się septycznego, może wystąpić obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszenie ilości wydalanego moczu i niewydolność wielonarządową.

Zwiększona ICP

Zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe (ICP) jest wzrost ciśnienia w mózgu. Czaszka jest sztywna po fontanels (miękkie plamy na czaszce dziecka) bliskich. Czaszki posiada mózg, krew i płyn mózgowo-rdzeniowy. Jest tylko tak wiele miejsca. Gdy mózg zaczyna puchnąć z powodu zapalenia opon mózgowych, wzrost ciśnienia i może prowadzić do zwiększenia zamieszania, senność, wymioty pocisku (silnego wymioty, które mogą wylądować po drugiej stronie pokoju), zmniejszenie częstości akcji serca, wzrost ciśnienia krwi, zmniejszenie częstości oddechów i ewentualną śmierć.

Opóźnienie rozwoju

Niewielki procent tych dzieci, które przeżyły zapalenie opon mózgowych może zostać opóźnione w rozwoju. Nasilenie opóźnienia może wynosić od niewielkiego uczenia niepełnosprawności do dziecka, które stało się wegetatywnego i wymaga całkowitej opieki. Dzieci, które przeżyły zapalenie opon mózgowych może się rozwinąć również epilepsji. Większość zaburzenia napadowe są skutecznie leczone za pomocą leków.

Amputacja

Zapalenie opon mózgowych wywołane przez bakterie meningitidis Nesseria (meningokokowe zapalenie opon mózgowych) może rozprzestrzeniać po całym ciele za pośrednictwem krwi (posocznica) i ostatecznie doprowadzić do poważnego uszkodzenia naczyń i nerwów do palców u rąk i nóg, ramion, nóg, uszu, nosa i innych części ciała. Czasami uszkodzenie jest tak wielka, że ​​tylko leczenie jest amputacja.

Śmierć

Jeden lub kombinacja poważnych komplikacji może prowadzić do śmierci z lub bez obróbki. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), około 5 do 10 procent osób zakażonych meningokokowe zapalenie opon mózgowych umrze w ciągu 24 do 48 godzin od wystąpienia objawów umrze. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), leczenie z najbardziej powszechnych rodzajów bakteryjnego zapalenia opon mózgowych z odpowiednimi antybiotykami może zmniejszyć ryzyko śmierci mniej niż 15 procent.

Diagnoza i profilaktyka

Rozpoznanie przez pracownika służby zdrowia na podstawie objawów, w których nakłucia lędźwiowego kręgosłupa płyn zbiera się i analizuje. Zapalenie opon mózgowych, zwłaszcza meningokokowe zapalenie opon mózgowych, jest traktowana jako medycznej w nagłych wypadkach. Pacjenci są hospitalizowani i leczone antybiotykami. Antybiotyki dożylne są zwyczajne penicylinę, ampicylinę, wankomycyna i ceftriakson. Zapobieganie meningokokowe zapalenie opon mózgowych (jeden z najbardziej niebezpiecznych) obejmuje szczepienie jedną dawką. Szczepionka meningokokowa stanowi ponad 85 procent ochrony. W zwyczaju dobrego mycia rąk. Nie udostępniaj jedzenie, napoje, szczoteczki do zębów, czy cokolwiek innego, że może rozprzestrzeniać kropelkową.

Powikłania marskość wątroby

Wątroba, narządem o zasadniczym znaczeniu w organizmie ludzkim, prowadzi kilka istotnych funkcji, takich jak odtruwające szkodliwe substancje, oczyszczanie krwi wytwarzaniu ważnych składników odżywczych, dzięki czemu białka, które regulują krzepnięcie krwi i wytwarzanie żółci do absorbowania tłuszczów i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, zdrowe Wątroba jest konieczne do przetrwania. Jest on w stanie wygenerować większości własnych komórek po ich zniszczenia. Kiedy wątroba nie jest w stanie samodzielnie się naprawić, blizny, która częściowo jest utworzona blokuje przepływ krwi przez wątrobę i upośledza zdolność narządu kontroli zakażeń.

Marskość

Marskość wątroby jest chorobą, w której powoli wątroby i pogarsza się usterki spowodowane przewlekłym uszkodzeniem. Z tworzeniem się tkanki bliznowatej, wątroba nie jest już w stanie przeprowadzić jak należy. Krew może ominąć wątrobę, przechodząc substancje trujące do mózgu, które mogłyby spowodować senność, splątanie i śpiączki.

Objawy

Objawy mogą obejmować uczucie zmęczenia, osłabienie, zmęczenie, hemoroidy krwawienie, żółtaczka, utrata masy ciała, obrzęk nóg, bóle brzucha, zmniejszenie wydalania moczu i gorączkę. Niestety, choroba ta wykazuje żadnych objawów w początkowej fazie,

Przyczyny / Powikłania

Podstawową przyczyną marskości wątroby jest długotrwałe alkoholizm. Wiele osób mają więcej niż jedną podstawę chorób, takich jak otyłość, choroby dziedziczne, nagromadzenie żelaza w organizmie i zakażenia HCV.

Powikłania wywołane przez choroby mogą obejmować niedożywienie, częste infekcje, zwiększone ryzyko raka wątroby i wysoki poziom toksyn we krwi.

Diagnoza

Medycznego omówi historię choroby i objawy pacjenta z nim i umówić się na dokładną analizę fizyczną. Nakładów pracy laboratorium będzie obejmować badania krwi i procedur obrazowania, w tym tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i USG. Biopsja wątroby może być również zaplanowane w celu ustalenia przyczyny choroby, stopień uszkodzenia i opcji leczenia. Badanie tkanek jest tylko ostateczna metoda potwierdzania rozpoznania marskości wątroby.

Leczenie

Leczenie może obejmować antybiotyki, okresowe badania krwi, badania USG, leki, ciśnienie krwi, leki moczopędne lub leki do kontroli zapalenie wątroby. Osoba może trzeba przerwać przyjmowanie niektórych leków lub uzyskać odpowiednie leczenie uzależnienia od alkoholu. Przeszczepu wątroby będzie konieczne, gdy powikłania chorobowe nie mogą być kontrolowane przez leczeniu i stanu się zagrażające życiu.

Rokowanie

Marskość spowodowana jest nieodwracalne bliznowacenie wątroby. Nie jest możliwe, aby uzdrowić wątrobę lub odzyskać swoje normalne funkcjonowanie. Jest bardzo poważny stan, który może prowadzić do wielu powikłań. Dźwięk porady medyczne, leczenie i zmiana stylu życia są niezbędne do przetrwania.

Powikłania złamań kręgosłupa szyjnego

Powszechniej znana jako "przerywaną szyi" złamanie kręgosłupa szyjnego oznacza przerwę w każdym z siedmiu częściach kręgów szyjnych kręgosłupa. Konkretnie, kręgosłup szyjny łączy bazę czaszki do klatki piersiowej, co jest za ramiona i tułów. Pęknięcia w tym obszarze najbardziej powszechnie występuje w związku z urazowym przypadku, jak w wypadku samochodowego, który powoduje, że do głowicy gwałtownie szarpnięciem.

Diagnoza

W większości wypadków samochodowych, w szczególności te, które dotyczą obrażeń szyi, konieczne jest, aby nie poruszyć osobę aż ratownictwa medycznego (EMS) przyjeżdżać. Członkowie EMS będzie przetransportować osobę do szpitala, gdzie promienie rentgenowskie będą prowadzone w celu wyświetlenia kręgosłup danej osoby, identyfikowanie wszelkich obszarów złamania. Według Hughston Sports Medicine Foundation, większość złamań kręgosłupa szyjne będą traktowane z chirurgii przywrócić siłę do kręgosłupa i zapobiec dalszym szkodom.

Ciężkie powikłania

Bo złamanie kręgosłupa szyjnego wpływa nie tylko zdolności kręgosłupa do stanowiska głowy, ale także sposób, w jaki mózg wysyła wiadomości i kontroli funkcji, w skrajnych przypadkach, złamania szyjki kręgosłupa może spowodować śmierć lub paraliż, jeśli złamanie powoduje rozległe uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Zakażenie

Jeśli poważne przyczyny złamania kości wystawać ze skóry, istnieje zwiększone ryzyko zakażenia w tkankach miękkich organizmu. Kiedy skóra jest narażona wewnętrzne, bakterie i wirusy mogą zaatakować organizm i powodować objawy takie jak gorączka, obrzęk, zaczerwienienie, ból i nudności. Jak to może być również objawy związane z innymi doznanych obrażeń podczas wypadku, ważne jest, aby ściśle przestrzegać rany w celu rozpoznania możliwości zakażenia.

Uszkodzenia nerwów

Nerwów rdzenia kręgowego zawiera wszystkie odpowiedzialne za doznania dół ciała. Po złamaniu, uszkodzenie nerwu jest powszechnym zjawiskiem, które może wywołać ból i mrowienie, szczególnie w rękach. Podczas gdy niektóre uszkodzenia nerwów poprawia się w czasie i sensacja przywróceniu, uszkodzenie może być czasem na stałe.

Malunion

Podczas gdy lekarze najczęściej Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić złamanej kości do ich pierwotnego stanu, możliwe jest, że kości nie będzie się prawidłowo leczyć i wyrównane, stan, który jest znany jako malunion. Jeśli to nastąpi, wadliwe ustawienie może zrobić szef trudniej obsługuje lub powodować stałe lub tępy ból.

Dożylne leczenie i powikłania lipidowy

Lipid terapia infuzyjna --- lub terapii lipidów w skrócie --- obejmuje wykorzystanie iniekcji do usuwania tłuszczu przez wstrzyknięcie lipidów w organizmie. Lipidy występujące naturalnie cząsteczki składające się z różnych tłuszczów, witamin, monoglicerydy i diglicerydy. Terapia lipid stosuje się często w postaci leczenia do obniżenia poziomu cholesterolu. Chociaż uważa się metoda leczenia pacjentów z wysokim poziomem tłuszczu uznaje się za bezpieczne dla ludzi z chorobą niedokrwienną serca oraz istnieje wiele możliwych komplikacji związanych z leczeniem.

Jak to działa?

Głównym celem terapii lipidów jest niższy poziom lipoprotein o małej gęstości lub "złego" cholesterolu (LDL), według Medscape. Leczenie, które polega na wstrzykiwaniu statyny do ciała mogą spowodować trzy potencjalne problemy. Problemy te są podzielone na trzy rodzaje: mechaniczne, zakaźne i metaboliczne. Problemy mechaniczne wynikają z umieszczenia cewnika; Kwestie zakaźne są spowodowane niewłaściwym infuzji; oraz problemów metabolicznych są powodowane przez zawartość samego wlewu.

Zakażenia

Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii zwany Heart Protection Study (opublikowane w numerze "The Lancet", lipiec 2002) stwierdzono, że aż 22 procent pacjentów otrzymujących wlewy leków obniżających poziom cholesterolu miał problemy, od leczenia obniżenie złego formę cholesterolu (obniżenie poziomu HDL, które są "dobrego" cholesterolu, zamiast LDL) do rozwoju miażdżycy tętnic (gromadzenie się tłuszczu w ścianach tętnic). Badanie wykazało również, że terapia lipidów może powodować infekcje, które wymagają terapii antybiotykowych w maksymalnie dwóch trzecich pacjentów otrzymujących wlewy. Wlewy lipidowe powodowały także stan zwany bakteriemia, obecność przejściowych bakterii we krwi, co prowadzi do stanu o zwiększonej podatności na infekcję.

Inne powikłania

Inne powikłania związane z wlewu lipidów należą zakażenia, takie jak posocznica (wstrząsu septycznego spowodowanego przez bakterie w krwi). Wlew lipidów może być nawet odpowiedzialne za ataki serca i problemów z metabolizmem, według badań przeprowadzonych przez Massachusetts Medical Society i opublikowanym w czerwcu 1990 numerze "The New England Journal of Medicine". Niektórzy ludzie, którzy są dożylnie lipidy cierpią stres oksydacyjny, wewnątrznaczyniowe odkładanie tłuszczu, zaburzenia napięcia naczyń krwionośnych i zatorów tłuszczu.

Jak naprawić Powikłania AlloDerm

Jak naprawić Powikłania AlloDerm


AlloDerm jest implant tkanka wprowadziła w 1994 roku, aby pomóc w leczeniu ofiar poparzeń. Dziś AlloDerm jest stosowany w przepukliny, twarzy i rekonstrukcji piersi operacji zastąpienia uszkodzonej tkanki miękkiej. Matryca tkanki AlloDerm wytworzono LifeCell zebrane z oddanej ludzkiej tkance skóry, które zostały przetworzone w celu usunięcia antygeny tkankowe. AlloDerm promuje wzrost tkanki i twierdził, aby zmniejszyć ryzyko odrzucenia przeszczepu tkanek i niewydolności. Jednakże, mogą wystąpić komplikacje, takie jak zakażenia i odrzucenia tkanki. Jeśli podejrzewasz, że masz powikłań po wszczepieniu AlloDerm, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza.

Instrukcje

1 Zadzwoń do lekarza, jeśli masz gorączkę, ból, stan zapalny, obrzęk lub inne objawy zakażenia, odrzucenia lub rozerwaniu matrycy AlloDerm. Według badań opublikowanych w czasopiśmie przepukliny w 2008 roku, AlloDerm miała częstość powikłań o 24 procent, gdy używane do przepukliny brzusznej. Komplikacje zawarte odrzucenia zakażenia i nawrotu przepukliny. Nieleczony, może być pewne komplikacje zagrażające życiu.

2 Pobierz na schemacie antybiotyki w leczeniu zakażeń. Jeśli powikłaniem AlloDerm wynika z infekcji bakteryjnej, lekarz może ponownie podawanie antybiotyków dożylnych w celu leczenia infekcji. Antybiotyki są powszechnie podawane IV po operacji, ale czasami to nie wystarczy, aby zapobiec zakażeniu. Ponownie podawanie antybiotyków może pomóc rozwiązać komplikacje.

3 Usuń implantu. W przypadku schematu IV nie rozwiązuje infekcję lub powikłanie to z powodu awarii lub odrzuceniu przeszczepu, lekarz może usunąć całą AlloDerm implant, w procedurze zwanej w eksplantacji. Badania opublikowane w czasopiśmie ePlasty w 2010 roku okazało się, że stawka była wyższa o eksplantacji implantów piersi AlloDerm niż z innymi implantami piersi.

Powikłania wcześniaków

Powikłania wcześniaków


Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża definiuje wcześniaków jak osoby urodzone przed 37. tygodniem ciąży. US Center for Disease Control (CDC) szacuje, że jeden na ośmiu dzieci rodzi się przedwcześnie każdego roku, liczba ta wzrosła ponad 16 procent od 1996 do 2006 roku Chociaż powikłania wcześniactwa są zabójcą numer jeden wśród dzieci w Stanach Zjednoczonych, medycyna poczyniła szereg udoskonaleń w jaki sposób traktowane są dzieci wcześniaków co doprowadziło do poprawy przeżywalności.

Znaczenie

Według CDC, powikłania niedojrzałych wcześniaków może zawierać płuc i bezdech --- kiedy niemowlę przestanie oddychać okres czasu. Żółtaczka, niedokrwistość, krwawienie dokomorowe (IVH), niebezpieczny rodzaj krwawienia w mózgu, są często inne trudności napotykane przez wcześniaków. Oni również mają tendencję do nie mają zdolności do regulowania ich temperatury ciała i mają systemy niedojrzałe trawienne. Wcześniaków może rozwijać anemii, retinopatia wcześniaków, która jest poważnym zaburzeniem oka, co może doprowadzić do ślepoty. Są one również bardziej podatne na infekcje, a potencjalnie mogą powikłania, takie jak zapalenie jelit martwicze (NEC), gdy część jelita niemowlęcia cierpi słaby przepływ krwi, posocznica, bakterie i w strumieniu krwi.

Efekty

Nawet jeśli dzieci przetrwać powikłania mogą cierpieć z powodu wcześniactwa, Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża przewiduje, że mogą rozwijać poważne trudności przez całe życie, w tym porażenie mózgowe, trudności w uczeniu się, zaburzenia zachowania, problemy z oddychaniem i układu oddechowego, problemy z podawaniem i wizji i utraty słuchu. Skrajne wcześniactwo jest również drogie problem społeczny, z CDC oszacowania roczne koszty społeczne wcześniaków w 2005 roku 26200000000 dolarów, numer, który obejmuje medycznej, edukacji i utracone koszty produktywności związane z wczesnych porodów.

Nieporozumień

Przez lata wielu lekarzy pracuje na błędnym założeniu, że "późne" wcześniaki, które marca Dimes definiuje jako osoby urodzone między 34 i 36 tygodni, mało prawdopodobne, aby zmierzyć się żadnych istotnych problemów medycznych i rozwojowych konsekwencji ich wcześniactwa. Zdrowe późnych wcześniaków często krótko pokazywany w szpitalu, a następnie rutynowo zwolniony i wysłany do domu z rodzicami. Według marcu Dimes, kilka badań naukowych w 2008 i 2009 roku wykazały, że te dzieci są trzy razy bardziej narażone na rozwój porażeniem mózgowym, jak ich odpowiedniki donoszonych. Oni też stwierdzili, że są one bardziej narażone na problemy rozwojowe i trudności w uczeniu się podczas ich lat szkolnych.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Marsz Dziesięciocentówek twierdzi, że zwracając szczególną uwagę na czynniki ryzyka porodu przedwczesnego i zapewnienie, że zaplanowane C-sekcje i indukcyjności nie są planowane przed 39 tydzień ciąży, lekarze mogą pomóc w zapobieganiu przedwczesność i jej powikłań. Kobiety mogą pomóc zmniejszyć prawdopodobieństwo konieczności przedwczesnego porodu poprzez zapewnienie widzą swojego lekarza regularnie do prenatalnych badań kontrolnych i nie palenia, picia alkoholu lub biorąc narkotyków w czasie ciąży.

Potencjał

Podczas gdy ryzyko powikłań z powodu wcześniactwa nadal wysokie, 2009 Badanie w Journal of American Medical Association stwierdził, że 70 procent dzieci urodzonych między 22 i 26 tygodniu ciąży są obecnie żyjący obok wieku 1. niemowląt w wieku ciążowego najmłodszych miał najniższe wskaźniki przeżycia i napotykanych trudności długoterminowych. Jak nauka pcha granice opłacalności, naukowcy medycznych walczyć, aby określić, w jakim punkcie korzyści przewyższają koszty przetrwanie fizyczne do tych dzieci.

Powikłania leczenia IVF

Podczas zapłodnienia in vitro, czy in vitro, jest stosunkowo bezpieczna, kobiety poruszające się do przodu z tym leczenie musi być świadomy niektórych potencjalnych powikłań, które mogą się pojawić. Większość z tych powikłań są bardzo rzadkie, ale miej oko na objawy i zgłaszać wszelkie wątpliwości z lekarzem.

Co to jest IVF?

IVF jest procedura, w której kobieta podawano dawki hormonu folikulotropowego (FSH) i hormon luteinizujący (LH), aby spowodować jajników w celu wytworzenia dużej liczby pęcherzyków jaj. Po uzyskaniu wystarczającej liczby dojrzałych pęcherzyków jajowych, można podjąć ostateczną zastrzyk HCG lub ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, aby stymulować dojrzewanie jaj.

Następnie jaja usunięte chirurgicznie i nawożona plemników w laboratorium. Powstałe zarodki mogą wzrastać i rozwijać się na określoną liczbę dni, a następnie wybierz numer, zostaną przekazane z powrotem do macicy do implantacji i ciąży występuje. Pozostałe zamrożone zarodki mogą być dla przyszłych cykli, lub odrzucone, w zależności od preferencji pacjenta.

Podczas cyklu, należy obserwować pacjenta często - często na co dzień - w celu zapewnienia, że ​​jest ona odpowiedniego reagowania na leki.

OHSS

Zespół hiperstymulacji jajników, lub OHSS jest najbardziej powszechne powikłanie wynikające z IVF. Po jaja są usuwane z jajnika uwalniane są duże ilości chemikaliów zwanych hormonów i cytokin. Te cytokiny mogą naczynia włosowate - drobne naczynia krwionośne - nieszczelne, co powoduje przesunięcie z krwi do jamy brzusznej lub płucach płynu. Pacjent jest największe ryzyko OHSS w czasach jej ostatnim wstrzyknięciu hCG nawet do testu ciążowego.

Objawy OHSS

Najczęstsze objawy OHSS to nagły, gwałtowny przyrost wagi i wzdęcia. Monitorować swoją wagę codziennie i natychmiast zgłosić przyrost wagi więcej niż dwa do trzech kilogramów w ciągu 24 godzin do lekarza. Uporczywe nudności, wymioty, trudności w oddychaniu, trudności w oddawaniu moczu są również objawy i powinny być zgłaszane, jak również.

Leczenia OHSS

Hiperstymulacji jajników jest oceniana za pomocą widma w zakresie od łagodnego do umiarkowanego do ciężkiego, w zależności od nasilenia objawów oraz ilości płynu obcego znalezione. W większości przypadków są łagodne do umiarkowanych i wymagają monitorowania i leżenia w łóżku. Lekarz może monitorować, ile płynów pijesz, a także, ile i jak często są w oddawaniu moczu. Mogą też chcesz pobrać krew w celu określenia, czy krew jest bardziej skoncentrowany niż normalnie.

Ciężkie przypadki mogą wymagać hospitalizacji i podawanie leków dożylnych nazwie albumina do skorygowania przesunięcia płynów. Wczesne wykrywanie i surowe leżenia w łóżku może zmniejszyć zagrożenie.

Krwawienie wewnętrzne

Krwawienie po pobierania jaj jest inny, choć znacznie mniej powszechne, powikłaniem IVF. Dzieje się tak, gdy igła wykorzystywane do zasysania pęcherzyków jaj może nick naczyń krwionośnych i spowodować krwawienie wewnętrzne. Objawy obejmują bóle brzucha i nasilenie wzdęcia i uczucie omdlenia lub zawroty głowy. Chociaż jest to bardzo rzadkie, niezwłocznie zgłaszać wszelkie wątpliwości z lekarzem.

Powikłania leczenia MRSA

MRSA oznacza oporny na metycylinę Staphylococcus aureus, bakterie, które jest bardzo odporne na antybiotyki, takich jak wankomycyna, tetracykliny, penicyliny, na metycylinę i Ciprofloxin. Ze względu na szeroki stosowania antybiotyków w ciągu ostatnich kilku dekad, więcej osób kontakt MRSA w szpitalach po poddać inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a nie osłabiony system immunologiczny. Zabiegi dla MRSA są dostępne, ale komplikacje z takich zabiegów są coraz bardziej powszechne.

MRSA Narkotyki

Niektóre z najbardziej popularnych leków przepisywanych w leczeniu MRSA (co jest bardzo zaraźliwa) to te, które należą do klasy leków streptogramin. Leki te (najczęściej chinuprostyny ​​/ dalfoprystyna - aka Synercid) są używane często w tych dniach w leczeniu wspólne oporności na antybiotyki do tradycyjnej penicyliny i innych często określonych antybiotyków.

Działania niepożądane / powikłania do streptogramin

Jednym z najczęściej zauważyć powikłań stosując streptogramin w leczeniu MRSA są skargi na bóle mięśni i zmęczenie i ogólne poczucie letargu. Poważniejsze działania niepożądane mogą obejmować ból w klatce piersiowej i biegunka, która jest czasami krwawe. Tych zdiagnozowano wszelkiego rodzaju choroby wątroby mogą wystąpić podwyższonym ryzykiem, które mogą mieć wpływ na czynność wątroby.

Działania niepożądane / powikłania na linezolid

Linezolid, znany również jako Zyvox jest innym antybiotykiem, który jest często stosowany w leczeniu MRSA, ale też mogą powodować działania niepożądane i komplikacji. W niektórych przypadkach może wystąpić stan zwany pancytopenią (braku białych i czerwonych krwinek i płytek krwi). Innym powikłaniem, które mogą wynikać z leczenia linezolid jest Mielosupresja, spadek aktywności szpiku kostnego. Inne powikłania mogą obejmować niedokrwistość i małopłytkowość (mała liczba płytek krwi).

Przyczyny MRSA

MRSA stosować się znane jako szpitalne zakażenia, co określa się jako infekcja bakteryjna zwykle zawarte w szpitalach po zabiegu inwazyjnego. Jednak te dni zobacz więcej pacjentów przybywających w pomieszczeniach awaryjnych pod warunkiem, już obecnego. Najczęściej, stan przedstawiono w skórze i innych infekcji tkanek miękkich.

Przyszłe Leczenie MRSA

Fotomedycyna lub terapia światłem, jest potencjalną alternatywą dla leczenia bakterii MRSA lekoopornych. Naturalne alternatywy dla kuracji antybiotykowej to istotne lub nielotne oleje zdrewniałych materiałów wyizolowanych z roślin.

Chirurgia żołądka Powikłania Bariatric

Operacji pomostowania żołądka jest metodą odchudzania stosowane w przypadku osób 100 lub więcej kilogramów nadwagi, lub dla tych, blisko 100 funtów nadwagą ze znacznym stanu zdrowia, takich jak nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca. Bypass żołądka nie jest pozbawione ryzyka; jednak poinformowani i zmotywowani pacjenci są bardziej skuteczne niż u pacjentów, którzy nie brać pod uwagę wszystkie możliwe wyniki.

Bezpieczeństwo

Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) badaniu odnotowano w lipcu 2009 New England Journal of Medicine "Znaleziono ryzyko chirurgii bariatrycznej spadły drastycznie, a teraz nie są wyższe niż pęcherzyka żółciowego lub operacji wymiany stawu biodrowego." Śmiertelność z obu Roux-en-Y bypass żołądka lub laparoskopowego regulowany opasania żołądka, stwierdzono, że tylko 0,3 procent, po 30 dniach od zabiegu. Badanie śledzone 4776 pacjentów z 10 szpitali od 2005 do 2007 roku i jest pierwszą na dużą skalę badania tego typu.

Powikłania chirurgiczne

Ryzyko chirurgiczne obejmują reakcje na znieczulenie, trudności w oddychaniu, utrata krwi, skrzepy krwi, zawał serca lub udar mózgu w trakcie procedury, obrażenia innych narządów i okolic miejsca operowanego i śmierć. Z nich, najczęstszym powikłaniem jest zakrzepy, rozwijające się w nogach i przyjeżdżających do płuc, mózgu czy serca. Stosowanie przerywanego ucisku pneumatycznego - miękkie buty nacisku na nogi, leżąc podatne - dramatycznie zmniejszał częstość występowania potencjalnie śmiertelnych zakrzepów krwi.

Powikłania krótkoterminowe

W pierwszych tygodni po operacji pomostowania żołądka, powikłania pierwotne zakażenie rany i przy wyłączające procedur, które zmieniają strukturę i połączenia żołądka i jelita cienkiego (na przykład obejście żołądka Roux-en-Y), a szczelność wzdłuż szwu czy odcinkowych linii, wymagające natychmiastowej operacji w celu skorygowania. Częstość występowania infekcji rany jest mniejsza procedur laparoskopowych niż wymaga dużego cięcia. Wymioty z powodu przejadania się jest powszechne w pierwszych tygodniach, jak przyzwyczaić się do znacznie mniejszej żołądka wymaga czasu i doświadczenia.

Odżywcze Powikłania

Z wyłączające procedur, takich jak bypass żołądka Roux-en-Y zdolność organizmu do gromadzenia witamin i minerałów z żywności jest zmieniona. W szczególności, witaminy B1 (tiaminy) i B12, kwas foliowy, żelazo i wapń może być ograniczona. Codziennie multiwitamina Plus suplement żelaza są wymagane. Żucia suplementy wapnia są bardzo zalecane, aby zmniejszyć lub opóźnić wystąpienie osteoporozy. Strzały B12 lub spray do nosa może być przepisywany.

Ze wszystkich rodzajów procedur żołądka obwodnicy, ważne jest, aby utrzymać zdrową równowagę rodzajów żywności zamiast ciążyć ku kilku zszywek. Jeść kilka małych posiłków w ciągu dnia - a nie tylko trzy - z różnych grup żywności w różnych momentach może pomóc.

Inne powikłania

Powikłania psychologiczne i emocjonalne są często ignorowane, ale może być tak kłopotliwe jak powikłań fizycznych. Jedzenia bardzo małe porcje, a inne święto w formie bufetu mogą być emocjonalnie trudne, zwłaszcza w pierwszych tygodniach. Rodzina i przyjaciele reakcja na utratę wagi może mieć również duży wpływ na dobre samopoczucie - zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Grupy wsparcia są bardzo pomocne w radzeniu sobie z tego typu powikłań, ale nie bój się szukać profesjonalnej pomocy, aby pomóc w regulacji.

Powikłania Szybka utrata masy ciała

Powikłania Szybka utrata masy ciała


Wszyscy wiemy, że nadwaga może spowodować mnóstwo problemów zdrowotnych, ale przelanie tych dodatkowych kilogramów zbyt szybko, może być tak samo niebezpieczne. Czy jesteś awarii diety, suplementów odchudzania jak phentermine lub rozważa bypass żołądka lub innych operacji, należy wziąć pod uwagę ryzyko i komplikacje związane z szybką utratą masy ciała.

Definicja szybkiego odchudzania

Wiele osób straci aż 5 do 10 kilogramów wody w pierwszym tygodniu lub dwóch programu odchudzania, ale zwykłe stawki odchudzania spowolnić. Szybka utrata masy ciała jest powszechnie definiowany jako konsekwentnie traci więcej niż 2 do 3 funtów tygodniowo przez więcej niż dwa tygodnie, zgodnie z Mayo Clinic.

Działanie ogólnoustrojowe

Organizm musi pewną liczbę kalorii tak, aby działać. Kiedy drastycznie zmniejszyć liczbę kalorii odbywają się, twój organizm nie tylko spalić tłuszcz - będzie palić beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i tkanki narządów od twojego serca, nerek i wątroby. To może spowodować niewydolność nerek, niewydolność wątroby, a nawet zawał serca lub udar mózgu.

W celu zapewnienia sobie wszystkich potrzebnych składników odżywczych, twój organizm będzie także wapń z kości, pozostawiając ich słabe i podatne na przerwach lub - w dłuższej perspektywie - do osteoporozy.

Mniej znane powikłania

Jednym z najmniej znanych powikłań szybkiej utraty wagi jest kamica żółciowa. Kiedy twoje ciało jest metabolizowania tłuszczu, może powodować wątrobę wchłonąć więcej cholesterolu. Brak odpowiednich składników odżywczych może również zachować swoje opróżnianie żółci z pęcherzyka żółciowego i kamica żółciowa może się rozwijać.

Odwodnienie może być problemem, zwłaszcza wśród ludzi, którzy pracują z dużo, biegaczy i osób przyjmujących phentermine, który tłumi pragnienia, jak również apetyt. Najprostszym sposobem, aby pozostać na szczycie swojej ujęcia wody jest wypełnienie 64 uncji pojemnik z wodą codziennie rano i upewnij się zakończyć ją przed snem.

Efekty kosmetyczne

Jedną z najbardziej powszechnych dolegliwości po bardzo szybkiej utraty wagi jest nadwyżka luźnej skóry. Kiedy jesteś "crash-diety" jesteś nie tylko utratę tłuszczu szybciej niż skóra może odbijać, prawdopodobnie okrada go z samych substancji odżywczych - tłuszczów - że musi zachować swoją elastyczność.

U osób zbliżających 50s i poza nią, to może szczególnie wpłynąć na twarz, co daje rysowane wygląd, który jest przeciwieństwem zdrowego, młodzieńczego blasku, na którym pracujemy, aby osiągnąć.

Niektóre diecie również doświadczenie włosów, ponieważ nie otrzymują odpowiednie składniki odżywcze. Biorąc multiwitaminy to dobry sposób, aby temu zapobiec.

Czynniki psychologiczne / Emotional

Wielu ludzi nosić dodatkowy ciężar, jako mechanizmu obronnego; sposób na zachowanie innych ludzi na dystans, lub zachować się przed postrzegane jako atrakcyjne seksualnie. Jeśli ta warstwa "ochronna" zostaje zabrana zbyt szybko, może to prowadzić do wzrostu niepokoju i polegania na innych niezdrowych sposobów radzenia sobie.

Inni ludzie stają się tak uzależnieni od udanego odchudzania, że ​​stają się one anoreksję lub bulimię.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Śledzić z bliska utraty wagi. Jeśli zaczyna przekraczać 3 kg. Tydzień, dostosowanie diety wykonywania rutynowych lub spowolnienie tempa utraty, lub zwrócić się o poradę do lekarza. Szybka utrata masy ciała może być objawem poważnych chorób.

Mayo Clinic zaleca ludzie utraty wagi szybko - szczególnie tych poddawanych bypass żołądka lub lap-band operacji - znajdź grupę wsparcia, aby pomóc im radzić sobie emocjonalne problemy, które mogą otaczają szybką utratą masy ciała.

Stosując nawilżające, pobytu na słońcu i upewniając się, masz wystarczająco dużo zdrowego tłuszczu w diecie może przejść długą drogę w kierunku utrzymania skóra elastyczna, nawet w okresach długotrwałej utraty wagi.

Powikłania zaburzenia równowagi hormonalnej

Powikłania zaburzenia równowagi hormonalnej


Brak równowagi hormonów może prowadzić do szerokiego zakresu problemów fizycznych, fizjologicznych i emocjonalnych, od depresji do utraty włosów. Dla mężczyzn, brak równowagi może obejmować testosteronu i estrogenów, natomiast u kobiet, hormony takie jak androgenów, estrogenów i progesteronu może odgrywać rolę, według dr John Lee, absolwent University of Minnesota Medical School i pionier w hormonalnej terapii zastępczej progesteronu .

Niedobór testosteronu u mężczyzn

Testosteron to męski hormon lub androgenów. Wytwarzanie testosteronu zachodzi w jądrach i pomaga utrzymać drugorzędowych cech płciowych. Według Lee, niedobór testosteronu jest u mężczyzn powyżej 50. Niewystarczające ilości może prowadzić do utraty masy ciała, mięśni, utrata tkanki, zmniejszenie libido, zmęczenie, powiększenie piersi, zmniejszenie wytrzymałości, bardziej miękkie erekcji i problemy pęcherzyka żółciowego. Leczenie może obejmować suplementy, ćwiczenia budowania mięśni i uzupełniające hormony takie jak testosteron, progesteron i dehydroepiandrosteronu.

Nadmiar estrogenów

Kobiety mogą wystąpić komplikacje z nadmiernym estrogenu. Kobiet po menopauzie suplementy estrogenu, aby zapobiec osteoporozie i leczeniu objawów menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, suchość pochwy, nietrzymanie moczu, chłodne odczucia, zawroty głowy, zmęczenie, rozdrażnienie i pocenie się. Kobiety mogą doświadczać nadmiernego zaburzenia równowagi estrogenów, co może spowodować obrzęki i wzdęcia, szybki przyrost masy ciała, wahania nastroju, bezsenność, zaczerwienienie twarzy, płaczliwością, dysplazji szyjki macicy lub zaburzenia cytologiczne, przetargu tkanki piersi, obfite krwawienia, migreny, niejasne myślenie i problemy pęcherzyka żółciowego . Leczenie polega na zmniejszenie lub wyeliminowanie syntezy dawki estrogenu.

Niedobór progesteronu

Progesteron jest hormonem żeńskim, który przygotowuje macicę do ciąży. Konwertuje endometrium w fazie wydzielniczej, który przygotowuje macicę do implantacji. Niski poziom progesteronu może prowadzić do powikłań, takich jak zespół napięcia przedmiesiączkowego, wczesnego poronienia, niewyjaśnionego przyrost wagi, niepokój, ból lub nierówne piersi, bóle głowy, cyklicznych i bezpłodności. Leczenie obejmuje dostosowanie diety i wyeliminowanie syntetycznych hormonów, takich jak kontrola urodzeń i progesteronu creme.

Niedobór estrogenów

Kobiety mogą wystąpić zaburzenia równowagi hormonalnej z niskiego poziomu estrogenów. Estrogen obsługuje kobiet drugorzędnych cech płciowych takiej formy ciała i piersi, i reguluje niektóre aspekty cyklu miesiączkowego. Niedobór estrogenów może prowadzić do powikłań, takich jak suchość pochwy, bolesne współżycie, infekcje pęcherza moczowego, uderzenia gorąca, nocne poty, problemy z pamięcią i letargu depresji.

Niedobór korowej

Zmęczenie nadnerczy może powodować niedobór kory u kobiet. Nadnercza znajdują się w górnej części każdej z nerek. Zmęczenie nadnerczy są zazwyczaj wynikiem chronicznego stresu. Może spowodować brak równowagi korowej wyniszczającą zmęczenie, mgliste myślenie, cienką i suchą skórę, brązowe plamy na twarzy, niestabilny poziom cukru we krwi, niski poziom cukru we krwi i nietolerancji wysiłku.

Dominacja estrogenu

Dominacji estrogenów jest samica zaburzenia hormonalne, które pojawia się, gdy poziomy progesteronu są zbyt niskie i poziomy estrogenów są zbyt wysokie. Może to powodować bolesność piersi, nieregularne miesiączki, nowotwory, mięśniaków macicy wahania nastroju napięcia przedmiesiączkowego, przyrost masy ciała, endometriozy, zatrzymanie płynów, wypadanie włosów, dysplazję piersi, bóle głowy, depresja, zespół policystycznych jajników, bóle menstruacyjne, zmęczenie, nowotwory piersi, zaburzenia tarczycy, niepłodność, zmęczenie nadnerczy gruczoł, zagęszczony macicy podszewka, migreny, przyspieszonego starzenia, poronienia, lękowe i ataki paniki, bóle stawów i mięśni, zaburzenia autoimmunologiczne, zmniejszenie libido, fibromyalgia, bezsenność i niespokojny sen. Trwałe dominacji estrogenów może prowadzić do raka sutka, chorobę dysplazji sutka, osteoporozie, nieregularne miesiączki, nadciśnienie, udar oraz choroba serca. Leczenie obejmuje krem ​​progesteronu, detoksykacja, suplementów diety i zmian środowiskowych i równoważenia suplementy.

Nadmiar Androgeny

Kobiety mogą wystąpić komplikacje z wysokim poziomem androgenów. Androgeny są znane również jako męskich hormonów. Wytwarzają one silne kości i mięśnie, bilans białka, pożądania seksualnego i balansu białka. Nadmierne spożycie cukru i prostych węglowodanów może powodować nadmierne androgenów u kobiet. Powikłania mogą obejmować trądzik, nadmierne owłosienie twarzy, przerzedzenie włosów na głowie, torbiele jajników, zespół policystycznych jajników, hipoglikemii lub niestabilny poziom cukru we krwi, niepłodność i ból w połowie cyklu. Leczenie może obejmować leki uwrażliwiające na insulinę, doustne środki anty-androgenów, aktualne anty-androgenów, antybiotyki czy retinoidy.

Nadmiar estrogenów u mężczyzn

Mężczyźni naturalnie bardzo niskie poziomy estrogenu. Przyczynia się do powstawania i dojrzewania plemników, libido, zdrowia neurologicznego, regulacji rytmu serca i tworzenia mocnych kości. Nadmierne estrogenów jest traktowany przez zwiększenie hormonów jak testosteron i dokonywania zmian w diecie. Powikłania to wypadanie włosów, powiększenie prostaty, drażliwość, wzdęcia i obrzęki, bóle głowy, powiększenie piersi i przyrost masy ciała.

Powikłania nadciśnienia tętniczego

Wysokie ciśnienie krwi jest nazywany "cichym zabójcą", ponieważ warunek nie ma objawów, ale zwiększa ryzyko poważnych powikłań, jeśli nie jest leczone. Około jeden na trzech Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi, według American Heart Association (AHA), a jedna trzecia z tych osób nie zdaje sobie sprawy z ich stanu. Ciśnienie krwi większe niż 140/90 czytanie mmHg wymaga pomocy lekarskiej, aby zapobiec powikłaniom.

Choroby serca i skok

Wysokie ciśnienie krwi zwiększa ryzyko zawału serca i niewydolności serca, wrodzona według AHA. Z ludźmi, którzy również palą, mają cukrzycę lub wysoki poziom cholesterolu lub z nadwagą, ryzyko jest jeszcze większe. Wysokie ciśnienie krwi jest czynnikiem w udarów niedokrwiennych, udarów krwotocznych i przemijających napadów niedokrwiennych, znany również jako mini-udaru. Kontrolowania nadciśnienia tętniczego w połączeniu ze zwiększoną aktywność fizyczną i prawidłowego odżywiania można znacznie zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Powikłania naczyniowe

Naczynia krwionośne i tętnic trakcie całego ciała, a nie tylko w sercu, wpływa pod wysokim ciśnieniem krwi. Osłabione naczynia krwionośne mogą wybrzuszać i stworzyć tętniaka, według Mayo Clinic. Naczynia krwionośne można zagęścić, osłabienie, wąskie lub oderwać, co powoduje lub przyczynia się do zniszczenia lub uszkodzenia z najważniejszych organów.

Funkcje poznawcze

Komplikacje z wysokim ciśnieniem krwi mogą obejmować zaburzenia pamięci i zamieszanie. Z biegiem czasu, uszkodzenia naczyń krwionośnych może prowadzić do demencji naczyniowej, co wpływa języka, logiki, pamięci, wzroku i koordynacji. Zaburzenia funkcji poznawczych mogą przerwać możliwość odczytu i zapisu i może kolidować z czasem reakcji. Zgodnie z Mayo Clinic, osoby z nadciśnieniem tętniczym są na większe ryzyko demencji w późniejszym życiu.

Zespół metaboliczny

Wysokie ciśnienie krwi jest jednym z czynników, który wpływa na stan znany jest zespół metaboliczny. Inne elementy zaburzenia są wysokie stężenia triglicerydów, niski stosunek HDL do LDL, dużą pasa i wysokiej insuliny. Zgodnie z Mayo Clinic, wysokie ciśnienie krwi w połączeniu z innymi czynnikami, zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia cukrzycy, choroby serca i udaru.

Uszkodzenie nerek

Niewydolność nerek z powodu wysokiego ciśnienia krwi występuje sześć razy częściej u Afroamerykanów, zgodnie z National Institutes of Health, a przypadki są zgłaszane 25.000 rocznie. Niewydolność nerek się powikłań nadciśnienia tętniczego, gdy nadciśnienie jest przewlekłą okres czasu i naczyń krwionośnych nerki zostały uszkodzone. Jeśli uszkodzenie nerek jest wykrywana we wczesnym stadium rozwoju, organ może rozpocząć się w ciągu kilku tygodni pracuje normalnie po wysokie ciśnienie krwi jest traktowana.

Zalecenie

AHA zaleca, że ​​dorośli mają sprawdzone ich ciśnienie krwi rocznie. Ponieważ wysokie ciśnienie krwi nie ma objawów, regularne badania to jedyny sposób, aby wykryć problem i uniknąć powikłań nadciśnienia tętniczego.

Jakie są powikłania Wysokiego Ciśnienia Krwi?

Wysokie ciśnienie krwi dotyka około 1 na 3 osób dorosłych w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z National Institute of Health. Typowo, wysokie ciśnienie krwi lub nadciśnienie, nie ma objawów. Z tego powodu jest czasem nazywany "cichym zabójcą". Powikłania nadciśnienia tętniczego może mieć wpływ na wszystkie układy organizmu, a nawet prowadzi do zagrażających życiu warunkach.

Co to jest ciśnienie krwi

Ciśnienie krwi to siła pompowania krwi przez tętnic. Jeśli twoje serce musi pracować ciężej niż powinien, ciśnienie krwi będzie podwyższony.

Obrażenia tętniczej

Nadciśnienie tętnicze może powodować blizny i twardnienie tętnic i małych statków, oddział z tętnic. Może to powodować wybrzuszenia lub tętniaki, tworząc w tętnicach. Te tętniaki mogą pękać, powodując poważne krwawienie, a nawet śmierć.

Wpływ na oczy

Nadciśnienie tętnicze może powodować zaburzenia widzenia lub ślepota nawet powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych w oczy na rozerwanie.

Powikłania nerkowe

Wysokie ciśnienie krwi może spowodować niewydolność nerek, ponieważ może to spowodować zwężenie naczyń krwionośnych zaopatrujących nerki.

Zagadnienia zagrażających życiu

Wysokie ciśnienie może spowodować uszkodzenie tętnic ciała wystarczy spowodować udar mózgu lub zawał serca.

Leczenie

Leczenie nadciśnienia tętniczego jest to absolutnie konieczne. Nie należy pozwolić, aby przejść nieleczone nadciśnienie. Zobaczyć się z lekarzem, aby wykonać badanie ciśnienia krwi często.

Prevacid Powikłania

Prevacid Powikłania


Prevacid jest inhibitor pompy protonowej, stosując lanzoprazolu jako składnik aktywny do leczenia objawów choroby refluksowej przełyku (GERD), wrzodów, zespołu Zollingera-Ellisona i przełyku. Prevacid spowalnia produkcję soku żołądkowego, aby zapobiec jej unoszeniu się do przełyku. Uniemożliwia to zranienia przełyku, ale stosując Prevacid, zwłaszcza w dłuższym okresie czasu, nie powoduje komplikacji zdrowotnych.

Skutki uboczne

Według indeksu listy leków Rx, najczęstszym skutkiem ubocznym prevacid zgłaszane w krótkoterminowych badaniach była biegunka. Ból brzucha, zawroty głowy, zaparcia, nudności i bóle głowy były również zgłaszane jako częste działania niepożądane. Prevacid może wchodzić w interakcje z innymi lekami, w celu wytworzenia negatywnych skutków zdrowotnych. Wiele leków opiera się na wartościach pH żołądka do wchłaniania i Rhinocort zmienia te poziomy. Wpływ leków włączając leki przeciwzakrzepowe takie jak warfaryna, antybiotyki takie jak ampicylina, klarytromycyna lub leki serca, takie jak digoksyna, leki rozszerzające oskrzela, takie jak teofilina, środki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol i itrakonazol lub soli żelaza może być zwiększona, zmniejszona lub zmienione, gdy są one zrobione prevacid. Sukralfat sprawia, że ​​trudniejsze dla organizmu do wchłaniania prevacid. Stężenie we krwi u pacjentów przyjmujących którekolwiek z tych leków z prevacid powinny być monitorowane.

Powikłania kostne

Narodowy Instytut Zdrowia poinformował, że University of Pennsylvania School of Medicine w 2007 roku badania wykazały, że za pomocą inhibitorów pompy protonowej zwiększa ryzyko złamania szyjki kości udowej. Inne podatne na złamania kości z wykorzystaniem prevacid są kości kręgosłupa i nadgarstków. Kiedy produkcja Rhinocort kwas blokuje żołądka, utrzymuje kości z absorbowania wapnia. Tych najbardziej narażonych na powikłania kostne są ludzie, ponad pięćdziesiąt lat, długoterminowe użytkownicy prevacid i tych, którzy biorą duże dawki leku.

Niebezpieczne powikłania

Chociaż reakcje alergiczne na prevacid są rzadkie, każdy, kto ma trudności z oddychaniem lub odczuwa zawroty głowy, wysypka, swędzenie lub obrzęk po zażyciu należy skontaktować się z lekarzem od razu. Jeśli mieli reakcje alergiczne na penicylinę lub antybiotyki, takie jak erytromycyna, klarytromycyna, nie należy przyjmować prevacid. Niebezpieczne, a nawet śmiertelne nieregularne bicie serca może wystąpić, jeśli wziąć prevacid z astemizolem leki przeciwhistaminowe lub terfenadyną, leku przeciwpsychotycznego pimozydu lub pokarmowego leki cisapryd.

Powikłania Naprawa zastawki mitralnej

Operacji naprawy zastawki mitralnej jest najbardziej popularny rodzaj chirurgii zastawki. Około 99,000 takie operacje są przeprowadzane każdego roku w Stanach Zjednoczonych Według dr A. Marc Gillinov z Cleveland Clinic, chirurgów serca są w stanie naprawić większość zaworów, a nie je zastępować.

Znaczenie zastawki mitralnej

Zastawka mitralna znajduje się po lewej stronie serca, która działa bardziej niż z prawej strony do cyrkulacji krwi w organizmie. Zastawki mitralnej umożliwia przepływ krwi z lewego przedsionka (górnej komory serca) do lewej komory (dolna komora). Jeżeli zawór nie działa prawidłowo, ciśnienie w lewej komorze serca może doprowadzić do niewydolności serca.

Przyczyny problemów mitralnej zaworów może być spowodowane przez infekcje, ataki serca, choroby serca lub wady wrodzone. Mniejsze problemy mogą być traktowane lekami i leczenia farmakologicznego.

Funkcja Assesing zastawki mitralnej

Szereg testów stosuje się do ustalenia, jak dobrze mitralna działa. Badanie fizykalne jest wykonywany, aby sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek zaburzenia rytmu dźwięki, takiego jak szmery spowodowane problemów mitralnej zastawki.

Inne badania mogą być potrzebne do ostatecznej diagnozy, takie jak EKG w celu oceny aktywności elektrycznej mięśnia sercowego. Klatki piersiowej rentgenowskie ujawniają jeśli serce jest powiększenie lub ma gromadzeniu wapnia. Promienie rentgenowskie wskazują również, czy istnieje jakikolwiek płyn w płucach. Echokardiograficzne, albo echo, wykorzystuje fale dźwiękowe, aby pokazać serce w czasie rzeczywistym, jak bije. To pokazuje rzeczywisty przepływ krwi przez zawory i jest powszechnie stosowane do diagnozowania problemów zaworów.

Testy warunków skrajnych ocenia jak dobrze serce pracuje z wysiłku fizycznym. MRI używa bardzo silny magnes i radiowe fale, aby szczegółowe zdjęcia sercu.

Badania inwazyjne

TEE (przezprzełykowym echokardiograficzne) polega na przepuszczeniu rurkę do przełyku, aby uzyskać lepszy obraz. Cath serca (cewnikowanie serca) mogą być zamawiane i wymaga gwintowania cienką rurkę do serca przez pachwinę. Pozwala to lekarzowi na zapisanie zmian ciśnienia w sercu, oceny cofaniu z zaworów i zobaczyć, jak zawory otwierają się i zamykają.

Powikłania naprawa zastawki mitralnej

Podobnie jak wszystkie gabinetów, naprawy zastawki mitralnej zawór jest ryzykowne. Palacze mają więcej komplikacji z krwawieniem i oddychania. Wszystkie operacje niosą ze sobą ryzyko zakażenia w miejscu roboczym, skrzepy krwi, reakcje na znieczulenie i śmierci. Operacja nie można zagwarantować w 100 procentach wolny od ryzyka. Osoby otyłe mają też większe ryzyko powikłań.

Szczególne komplikacje Chirurgii naprawczy zastawki mitralnej

Powikłania specyficzne dla operacji wymiany zastawki dwudzielnej zawiera ryzyko z urządzenia krążenia pozaustrojowego stosowany przy laporascopic operacja nie jest możliwe. Są to śmierć, udar mózgu, zawał serca, nieregularny rytm serca, niewydolność nerek i problemy z płucami.

Czy są powikłania, pacjenci mogą mieć dłuższy pobyt w szpitalu, wymagają transfuzji krwi, dializy dalszych operacji i czy niewydolność nerek rozwija. Na szczęście, ryzyko poważnych komplikacji jest niska, a całkowita śmiertelność związana z dwudzielnej zabiegu naprawy zaworu jest mała.

Po operacji, pacjenci są narażeni na zwiększone ryzyko zakażenia w zaworach. Długoterminowe Antybiotyki są stosowane do zapobiegania zakażeniu. Pacjenci powinni zawsze informować swojego dentystę przed mającą żadnego dentysty zrobić lub innych zabiegów. Instrukcja obsługi w domu powinny być przestrzegane, w tym dalszych spotkań.

Chirurgia Powikłania sercowe

Prawie wszystkie rodzaje zabiegów mają zagrożeń towarzyszących i powikłań. Kardiochirurgia nie jest wyjątkiem. Każdy operację na otwartym sercu, czy jest to operacja bypass, lub po prostu wymieniasz stary rozrusznik serca, przedstawia potencjalne ryzyko dla swoich pacjentów.

Krwawienie

Krwawienie jest normalne. Zdarza się w prawie wszystkich operacji serca. Niektóre krwawienia nawet oczekuje po operacji, w zależności od zabiegu. Nadmierne krwawienie, jednak mogą być zagrażające życiu powikłania. Przyczyny i leczenie nadmiernego krwawienia różni się u pacjentów i ich specyficznych warunków. Jeśli pacjent krwawi obficie, obserwacji operacja może być wykonywana w celu naprawy uszkodzonych naczyń krwionośnych i położyć kres krwawienia.

Heart Attack i skok

Ataki serca, mogą również wystąpić podczas operacji serca. Takie operacje mogą być bardzo stresujące dla pacjentów, jak i skutek, serce będzie wymagał więcej tlenu i krwi, aby mogła funkcjonować normalnie. Gdy pewne naczynia krwionośne i tętnic są blokowane, mogą być niedobór tlenu we krwi i zasilania dla serca, uszkodzenia mięśnia sercowego. Jeśli trwa to zbyt długo, pacjent może cierpieć na atak serca.

Udary mózgu są również na liście ewentualnych zagrożeń i komplikacji po operacji serca. Udar odnosi się do stanu, w którym pogarsza się funkcja mózgu. Jest to zwykle spowodowane przez zakrzepy krwi i łzawienie lub zatkanych naczyń krwionośnych. Pęknięcia w naczyniach krwionośnych blokowania tlenu i dopływ krwi do mózgu, powodując uszkodzenie. Skutki udaru obejmują niezdolność do mówienia, paraliż, a nawet śmierć.

Migotanie przedsionków

Migotanie przedsionków odnosi się do nieregularnego rytmu serca. Jest to zwykle spowodowane przez nieprawidłowe sygnały elektryczne w sercu, szczególnie w górnych komór serca przedsionków jest. W niektórych przypadkach, operacje serca mogą powodować lub nasilać migotania przedsionków. Objawy migotania przedsionków to tętno, który jest zbyt szybki, i Sensacja cholerny serca.

Tamponady serca

Tamponady serca lub tamponada serca jest bardzo krytyczny stan, w którym płyn i krew wypełnić osierdzia, błony, która otacza serce. To powoduje, że serce do kompresji i zapobiega działa prawidłowo. Chirurgii serca, co wywołuje naprężenia w sercu i / lub zmienia sposób, krew wpływa do serca, mogą czasami powodować tamponade serca występuje.

Problemy płuc

Po niektórych rodzajów operacji serca, pacjenci mogą cierpieć z powodu problemów płucnych. Po operacji na otwartym sercu, zapalenie płuc u pacjentów mogą zaciągać (stan zapalny i zakażenie płuc spowodowane przez bakterie), nadmierne krwawienie, nagromadzenie płynów i powietrza w okolicy klatki piersiowej, z których wszystkie mogą prowadzić do niewydolności płuc.

Ci, którzy cierpią z powodu chorób płuc przed operacją serca są na większe ryzyko rozwoju powikłań w płucach. Odpowiedzią na uszkodzenia płuc jest zastosowanie rurki do oddychania zamocowaną do urządzenia. Inną możliwością jest tracheotomii, zabieg chirurgiczny, który ma na celu utworzenie otworu w tchawicy przez szyjkę do wspomagania oddychania pacjenta.

Powikłania HAART

Powikłania HAART


Powikłania serca są nieszczęśliwe zdarzenia w zdrowie ludzi. Nie tylko są powikłania serca często, ale są przerażające, wyniszczające i potencjalnie śmiertelne. Zrozumienie kilka poważnych powikłań serca ma kluczowe znaczenie dla poznania tego, co może się zdarzyć po poważnym problemem serca.

Arytmia

Uszkodzenie serca może doprowadzić do komplikacji w postaci arytmii lub zaburzenia rytmu serca. Jeżeli doszło do uszkodzenia serca, niektóre ścieżki elektryczne regulujące serce może być wyrzucony, wpływając na rytm. Istnieją również pewne leki, które mogą prowadzić do zaburzeń rytmu serca lub innych poważnych powikłań. Arytmię jest łagodny, ale arytmia komorowa lub "blok serca" może być śmiertelna. Jest to jednak zwykle zachodzi w ciągu 24 godzin od zawału.

Niewydolność serca

Innym powikłaniem jest niewydolność serca, które mogą wystąpić w przypadku 30 lub więcej procent lewej komory jest uszkodzony. Duszność jest objawem ostrzegawcze z tym warunkiem, ponieważ oznacza to, że serca nie jest w stanie skutecznie pompować krew, co prowadzi do płynu w płucach. Zwykle wystarcza leki do leczenia tego problemu, ale może być konieczne chirurgii.

Zakrzep

Skrzep krwi jest powszechnie znanym powikłaniem serce. Nieustalony przepływ krwi lub brak przepływu krwi w uszkodzonych obszarów serca może powodować zakrzepy. Największym ryzykiem jest, jeśli końcówka lewej komory jest uszkodzony, lub jeśli nie jest tętniak. Najlepszą formą profilaktyki jest być tak aktywne, jak to możliwe, w zależności od tego, jak się czujesz. Jest przykuty do łóżka może zwiększać ryzyko powstawania zakrzepów w nogach, które mogą zerwać i udają się do płuc, powodując skrzepy lub zator w płucach, jak również. Krew cieńsze leki są najczęściej stosowane do leczenia i zapobiegania zakrzepom.

Heart Attack

Podczas ataków serca może prowadzić do powstania dużej ilości powikłań, zawał serca jest sam komplikacja. Według Heart & Stroke Foundation, 90 procent ataków serca są wynikiem miażdżycowej w ścianach tętnic wieńcowych. Powikłanie to może również wystąpić, gdy nagle skurcze tętnic wieńcowych, co powoduje, że do zawarcia umowy i ogranicza dopływ krwi do serca.