adcov.com

punkty niebianskiego spokoju

Punkty nacisku w celu złagodzenia ból szyi

Punkty nacisku w celu złagodzenia ból szyi


Zabiegi takie jak auto-terapii pkt ciśnienia może pomóc złagodzić ból w szyi i innych części ciała. Do szukania pomocy, istnieje kilka różnych rzeczy można spróbować.

Ostrzeżenie

Jak w przypadku każdego zabiegu, to najlepiej skonsultować się z służby zdrowia przed rozpoczęciem czegoś nowego. Terapia punkt ciśnienie może umieścić kilka osób zagrożonych, więc upewnij się, aby uzyskać pomoc od lekarza, kręgarz, akupunktury i innych pracowników służby zdrowia. Mogą również zaproponować inne terapie, aby przejść wraz z tym, co robić w domu, jak masaże, akupunktura, lub korekty kręgosłupa.

Ciśnienie bezpośrednie

Niektóre techniki akupresury może pomóc złagodzić ból szyi. Akupresura jest jak akupunktury, ale bez igieł. Akupresura polega na umieszczeniu nacisk na pewne punkty na ciele, aby złagodzić ból i inne objawy.

Jeden cykl leczenia obejmuje podejmowanie dwóch kul tenisowe i umieszczenie ich na podstawy czaszki, po obu stronach kręgosłupa. Połóż się z piłek tenisowych pod tobą, i niech ciężar swojej prasie głowy tam na punkty akupresury.

Coś podobnego można zrobić z Twojej strony. Dla tej metody, zlokalizować punkt ciśnienia uruchamiając palcem wzdłuż podstawy czaszki. Kiedy czujesz, depresji, znalazłeś miejsce. Z rękami na czubku głowy, kciukiem nacisnąć do góry i do oczu. Policz do trzech, a następnie zwolnić. Czy ten dziesięć razy z każdej strony.

Od szyi

Akupresura polega również kładąc nacisk na inne części ciała w celu rozwiązania niektórych problemów. Aby złagodzić ból w szyi, spróbuj umieścić ciśnienie tuż poniżej wielkiej golonka dłoni, między wskaźnikiem i środkowych palców. Ból w prawym boku, naciskać na lewą i odwrotnie.

Refleksologii

Refleksologia może być również pomocne dla bólu szyi. Jak akupresura, refleksologia opiera się na przekonaniu, że masujące niektóre punkty nacisku może złagodzić objawy w innym miejscu na ciele. Ale refleksologii jest zwykle ograniczona do masowania dłoni i stóp.

Istnieje kilka punktów można masaż spróbować złagodzić ból szyi. Wewnętrznej krawędzi stopy i najniższych punktach na palcach - w górnej i dolnej części nóg - są zarówno myśli złagodzić ból szyi. W dłoni, można spróbować masażu wnętrze kciukiem na grzbiecie dłoni lub obszarach między palcami, również na grzbiecie ręki.

Inne czynniki

Ból szyi może być skutkiem wielu czynników. Jedna ważna jest postawa. Jeśli siedzieć na długie okresy czasu, zwrócić uwagę na sposób usiąść. Jeśli znajdziesz się garbi przy biurku, podjąć kroki, aby poprawić swoją postawę. Kręgarzy powiedzieć słaba postawa jest jedną z głównych przyczyn bólu szyi, więc poprawiając swoją postawę może również oznaczać mniejsze zapotrzebowanie na leczenie pkt ciśnienia.

Spust Punkty do łagodzenia ból szyi

Spust Punkty do łagodzenia ból szyi


Punkty spustowe są małe węzły w mięśniach ciała, które mogą powodować ból w innych częściach ciała, w tym szyi i ból szczęki. Terapii punkt aktywacji jest praktyka masowania te znane punkty do łagodzenia bólu.

Ból Źródło

Ból szyi jest dalej od punktów spustowych w ramionach i górnej części pleców, mięśni, takich jak czworobocznego, dźwigacza łopatki i infraspinatus.

Znaczenie

Ból może być złagodzone przez właściwie diagnozowaniu i leczeniu punktów spustowych. Samoleczenie jest możliwe, gdy punkty są poprawne masowane.

Leczenie

Leczenie składa się z głębokiego, nieruchomego ciśnieniem i / lub masując okrężnymi ruchami, używając punktu. Ciśnienie należy uznać zmniejszenie wrażliwości i wyłączyć za spust (co najmniej 30 sekund).

Nieporozumień

Wiele zakładać punkty odnoszą się zawsze ból (tj, ból szyi, gdy punkt czworoboczny jest wciśnięty). Jeśli naciśnięty punkt wytwarza lokalny ból jest również punkt aktywacji.

Rozważania

Do samodzielnej opieki, ważne jest uzyskanie wiarygodnych zasobów informacji, w tym grafiki, aby zidentyfikować odpowiednie punkty spustowe. Alternatywnie, zgłaszają się na leczenie z wyszkolonego terapeuty.

Jak znaleźć punkty nacisku na masaż ramion i dłoni

Jak znaleźć punkty nacisku na masaż ramion i dłoni


Korzystanie masaż dłoni i ramion, aby uwolnić się od stresu i napięcia jest wspaniała technika, że ​​można używać na innych lub siebie. By prawidłowo używając punktów nacisku i rozciągania mięśni, można utworzyć relaks całego ciała.

Instrukcje

1 Zacznij od chwytając rękę klienta zarówno od Ciebie. Krzywe palce pod jego dłońmi. Użyj jak najwięcej siły, jak to wygodne dla klienta i delikatnie rozciągnąć rękę na zewnątrz, podczas gdy kciukiem mocno masować wierzch dłoni.

2 Rub grzbietu dłoni, zaczyna się od kości i rozciąganie każdy palec. Masować punkt ciśnienia między kciukiem a palcami.

3 Włącz dłonią i mocno masować dłoń. Na swój sposób pracy do masowania punktów nacisku na klocki znajdujących się pod palcami i kciukiem pad.

4 Chwyć oburącz za nadgarstek i naciągnąć go delikatnie. Szarpać ręce od siebie, aby rozciągnąć mięśnie.

5 Kciukiem pocierać wewnętrzną-ramię twojego klienta kolistymi ruchami. Zastosowanie dużej siły, ponieważ jest wygodne dla klienta, jak poruszać się w górę iw dół. Należy zwrócić szczególną uwagę na punkty nacisku u podstawy nadgarstka.

6 Zrób pięść i umieść go w dłoni klienta. Powoli, ale stanowczo pchnąć swój pierwszy się rękę i ramię. W dalszym ciągu w dół tylną ramienia, ale zatrzymuje się na nadgarstku.

Punkty informacyjne dla Weight Watchers

Punkty informacyjne dla Weight Watchers


Weight Watchers jest plan diety, aby pomóc zarządzać masy ciała w oparciu o system punktowy. Wszystkie jedzenie jest przypisana wartość punktów oparty na formule, która analizuje kalorii, gramów tłuszczu i błonnika.

Twoje Punkty

Dzienna wartość punktu jest przypisany do każdej osoby następującym systemie Weight Watchers. Liczba ta odzwierciedla osoby aktualną masę ciała i swoich odchudzania lub utrzymania celów. W zależności od programu, osoba może mieć elastyczne punkty do wykorzystania w każdym tygodniu.

Wzór

Podstawowy wzór do obliczania punktów dla danego artykułu spożywczego rozpoczyna ilości kalorii podzielonej przez 50. Dodać gramów tłuszczu podzielono przez 12, a odjęcie liczby gramów włókna rozdzielone przez 5 (50 kalorii / gram tłuszczu + / 12 - włókien / 5). Każdy członek Waga Watcher podaje przesuwne tracker i książki o ogólnych środkach spożywczych w celu ustalenia wartości punktu.

Kalorii i tłuszczu

Kalorie reprezentują energię, ale dodawane gramów tłuszczu z pozycji może znacznie podnieść jego wartość punktową.

Światłowód

Żywności wyższe w zawartości błonnika zmniejsza wartość punkcie jedzenia, więc pokarmy bogate w błonnik są zdrowsze i ogólnie pomóc ludziom czuć się już pełny.

Punkty aktywności

Punkty aktywności przypisano do różnych ćwiczeń, i mogą być odjęte od łącznej dobowej. Jednak punkty przydzielone do ćwiczeń zazwyczaj są niskie, aby promować umiar w dietę i ćwiczenia.

Jak obliczyć swoje dzienne Waga Watcher Punkty

Jak obliczyć swoje dzienne Waga Watcher Punkty


Program Weight Watchers działa w systemie "punktów", zamiast liczenia kalorii. Aby schudnąć prawidłowo na Weight Watchers jesteś przypisany dzienny limit punktowy. Każdy człowiek jest z różnych punktów w oparciu o różne czynniki. Ustalenie punktów przydzielonych pochodzi od pytań podstawowych i stylu życia. Na podstawie dziennego limitu punktów, odjąć punkty za spożywanych tego dnia, lub dodać punkty za aktywność fizyczna zajmuje się. Możesz obliczyć swoje dzienne punktów Weight Watchers, jeśli jesteś uzbrojony w wiedząc, jak są liczone.

Instrukcje

1 Znajdź swoje dzienne spożycie punktów, stosując następujące wytyczne. Daj sobie niezbędne punkty dla każdego elementu, który ma zastosowanie.

Kobieta: 2

Mężczyzna: 8

Pielęgniarstwo: 12

2 Ustal, ile ważysz. Użyć skali do obliczania aktualnej masy ciała. Weź dwa pierwsze numery masy ciała i zapisywać je. Na przykład, jeśli jesteś mężczyzną, który waży 185 kg., Napisz "8 + 18".

3 Daj sobie dodatkowe Weight Watchers punkty na podstawie wieku. Użyć tego wzoru:

17 do 26: 4

27 do 37: 3

38 do 47: 2

48 do 57: 1

58 lat i więcej: 0

Na przykładzie, mężczyzna, który ma 42 lat, dodaje jeszcze 2 punkty, lub "8 + 18 + 2".

4 Dodaj pozostałe punkty na podstawie swojego wzrostu.

Mniej niż 5 metrów: 0

5 stóp 1 cal do 5 stóp 9 cali: 1

Większe niż 5 stóp 9-cala: 2

5 Oblicz poziom aktywności fizycznej dla dodatkowych punktów Weight Watchers. Dodaj 0 punktów, jeśli są w większości siedzi lub siedzący tryb życia w ciągu dnia. Dodać 2 punkty, jeśli stoją częściej niż siedzi. Jeśli chodzić codziennie, dodać 4 punkty, a jeśli są znacznie bardziej aktywne w ciągu typowego dnia, dodać 6 punktów.

Na przykład, jeśli obiekt jest 5 stóp i 6 cali i spacery codziennie, punkty dodane będzie "1 + 4".

6 Dodaj wszystkie punkty, aby otrzymać codziennych punktów Weight Watchers. Na przykład, osoba ta posiada dodatek 33 dziennych punktów Masa Watchers lub "8 + 18 + 2 + 4 + 1 = 33".

7 Użyj numeru Weight Watchers podczas jedzenia, aby śledzić, ile punktów są czasochłonne. Badania, aby znaleźć wartość punktową żywności chcesz spożywać.

Wskazówki

 • Raz w miesiącu, przeliczyć codziennych punktów Weight Watchers dokonać korekt na podstawie utraty masy ciała.
 • Wykonując daje więcej punktów do wykorzystania w całości.
 • Pokarmy bogate w błonnik są warte mniej interesujące i nie używać, jak wiele swoich punktów za żywność o niskiej zawartości błonnika.
 • Weight Watchers jedzenia pokarmów lub recepty ułatwi obliczenie punktów.
 • Staraj się nie iść na twoje punkty ograniczyć każdego dnia.
 • Jak w przypadku każdej diety i programu ćwiczeń, należy skonsultować się z dietetykiem lub lekarzem przed rozpoczęciem.

Jak obliczyć Weight Watchers Punkty w recepturze

Jeśli po diecie Weight Watchers, to może być trudne do obliczenia punktów Weight Watchers w recepturze. Jednak jest to bardzo proste do obliczenia punktów Weight Watchers w przepisie więc wiesz dokładnie, ile punktów jest w twoim ulubionym przepisem. Dowiedz się, jak szybko i łatwo obliczyć, ile Weight Watchers punkty są w recepturze, dzięki czemu można zrobić swoje ulubione przepisy i pobytu na Weight Watchers zamiar schudnąć.

Instrukcje

1 Zrozumieć Składniki do wyliczenia punktów Weight Watchers w recepturze
Pierwszym krokiem do obliczenia punktów Weight Watchers w recepturze jest zbadanie listę składników. Musisz wiedzieć dokładnie, ile punktów są każdego składnika. Można to ustalić za pomocą swoich materiałów, Weight Watchers, jeśli masz je lub jakąkolwiek stronę internetową Weight Watchers wartość punktową. Określić, ile punktów każdego ze składników są w oparciu o ich ilość, a następnie dodać do siebie wszystkie te wartości punktowe. To daje do Weight Watchers wartość punktową całej receptury.

2 Porcja obliczyć Weight Watchers Punkty w recepturze
Następnie trzeba określić, ile Weight Watchers punkty w każdej porcji. Jest to bardzo proste, aby to zrobić - wystarczy podzielić wartość punktów Weight Watchers dla całej receptury liczby porcji. Na przykład, jeśli cały przepis było 42 punktów, a to sprawia, że ​​10 porcji, każda porcja zawiera 4,2 masy punktów obserwatorów.

3 Za pomocą kalkulatora Weight Watchers Online Recipe
Jeśli nie chcesz, aby do matematyki siebie, można użyć kalkulatora online, Weight Watchers punkt przepis. Jest jeden na Weight Watchers stronie internetowej, jeśli jesteś członkiem lub można użyć wersji online dostępne na wielu stronach internetowych. Jednakże, otrzymasz najdokładniejsze wersji przez obliczenie Weight Watchers punkty siebie.

4 Ustaw przepis do obliczenia punktów Weight Watchers w recepturze
Wreszcie, jeśli okaże się, że przepis ma wyższą wartość punktową niż chcesz, rozważyć dostosowanie składników lub metody gotowania. Kalorii nie stosować sprayu zamiast oleju do gotowania lub niskiej zawartości tłuszczu wersji Twoich ulubionych składników, takich jak sery, mięsa, mleka lub śmietany. Regulacja małych rzeczy w swoim przepisie obniży Weight Watchers wartości punktowej Twojej receptury.

Jak obliczyć dzienne punkty celu

Jak obliczyć dzienne punkty celu


Weight Watchers jest program odchudzania, gdzie abonent może korzystać z narzędzi internetowych i przejść do spotkań w celu śledzenia ich spożycia i utrata masy ciała. Program przypisuje liczbę punktów dziennie, które są wykorzystywane przez abonenta powiększonej o 35 punktów ekstra dla całego tygodnia. Punkty są przypisane do żywności w bazie danych i książek przez Weight Watchers. Punkty są przypisane przez płeć czy poziom aktywności, wiek, opieki, wzrostu i masy ciała. Punkty mają być wykorzystane na dobę, a dodatkowe punkty mają być stosowane tylko, jeśli koniecznie musisz z nich korzystać.

Instrukcje

1 Zapisz wynik w zależności od płci. Kobiety mają dwa i wynik samce wynik ośmiu. Jeżeli jesteś matką farmacja, Twój wynik jest 12.

2 Napisz swój wiek. Swój wynik jest wyższy w zależności od młodych Ci w chwili rozpoczęcia diety. Jeśli masz poniżej 26, Twój wynik jest cztery. Jeśli jesteś 27 do 37, Twój wynik jest trzy. Jeśli jesteś 38 do 47, Twój wynik jest dwa. Jeśli jesteś 48 do 58, Twój wynik jest jeden. 2. Jeśli masz więcej niż 58, Twój wynik jest zero.

3 Zapisz dwie pierwsze cyfry masy. To jest Twój wynik na wadze.

4 Zapisz swój wzrost. Coś na pięć stóp i jeden cal jest równa zero. Od pięciu stóp, jeden cal i pięć stóp 10 cali jest jeden. Ponad pięć stóp i dziesięć cali to dwa.

5 Ocena poziomu aktywności. Brak aktywności wynosi zero. Aktywność okazjonalne jest dwa. Spacery sporo czasu jest cztery i ciężka praca jest sześć.

6 Dodaj wszystkie swoje wyniki ze sobą, aby otrzymać dzienny łącznie.

Jak obliczyć Punkty WW

Jak obliczyć Punkty WW


Weight Watchers to popularny program odchudzania, który przypisuje każdemu artykuł spożywczy wartość punktową. Otrzymasz dzienna ilość punktów do wykorzystania, w zależności od aktualnej masy ciała, wzrostu, poziomu aktywności i płci. Jak można korzystać z tych punktów jest do ciebie --- można różnią się pokarmy, aż zjem maksymalną kwotę jesteś dozwolone. Obliczyć punkty WW patrząc na kalorie, gram tłuszczu i błonnika w jednej porcji żywności.

Instrukcje

1 Spójrz na etykiecie żywieniowych na boku lub tyłu opakowania żywności. Zidentyfikować tłuszczu, kalorii i gramów błonnika w porcji.

2 Weź liczbę kalorii. Podzielić przez 50. podzielić przez 12. tłuszcz gram Dodaj je razem, aby uzyskać wartość "x". Na przykład, w przypadku żywności ma 250 kalorii, podzielić przez 50, aby 5. Jeżeli 5 gramów tłuszczu, podzielić przez 12, aby uzyskać 0,42. Dodaj 0,42 do 5, aby uzyskać 5,42.

3 Podzielić diety gramów włókien przez 5, aby uzyskać wartość "y". Odejmij "Y" z "X". To równa się Weight Watchers punkty wartość dla danej żywności. Jeśli numer ma po przecinku, zaokrąglanie w dół, jeśli jest poniżej 0,5, a wokół niego się jeśli jest powyżej 0,5. Załóżmy, że istnieje 5 gramów błonnika, podzielić przez 5, aby jeden. Odejmij to od 5,42 do 4,42, co uzyskać można zaokrąglić w dół, aby uzyskać 4 punkty.

4 Użyj Weight Watchers kalkulatora punktów lub przesunąć, jeśli nie chcesz obliczyć punkty na własną rękę. Wpisz ilość tłuszczu, kalorii i błonnika, a otrzymasz wartości punktowej.

Wskazówki

 • Spójrz w księgach Weight Watchers "Dining Out Companion" lub "Pełna Companion Żywności", aby znaleźć wartości punktów dla wspólnych żywności. Jest to przydatne, kiedy jedzenie lub jedzenie czegoś bez etykiety odżywczych.

Jak zarobić Weight Watchers punkty z ćwiczeń

Jak zarobić Weight Watchers punkty z ćwiczeń

Weight Watchers działa na systemie punktowym i może być skutecznym sposobem, aby schudnąć. Żywność i ćwiczenia są przypisane pewne punkty w systemie, aby pomóc regulować zużycie i spalanie kalorii. Masz prawo określoną liczbę punktów spożywczych i są zobowiązane do wykonywania, aby zdobyć punkty treningu. Następnie można nagrać te punkty w swoim dzienniku internetowym, że masy Weight Watchers zapewnia.

Instrukcje

1 Zarejestruj się na nowy sport, który nigdy nie próbował wcześniej, zwłaszcza jeśli jesteś zmęczony iść na siłownię lub znaleźć zwykłe ćwiczenia rutynowe nudne. Działań, takich jak golf, piesze wędrówki, spacery zasilania lub w frisbee na godzinę będzie można zarobić cztery Weight Watchers punkty aktywności.

2 Dołącz klasę taneczną. Taniec zarobimy cztery Weight Watchers punkty aktywności. Może to być dowolny rodzaj tańca takie jak salsa, sala balowa i stepowanie. Musisz ciągle tańczyć albo 40 minut w umiarkowanej intensywności lub 20 minut z dużą intensywnością.

3 spędzić czas w ogrodzie. Weight Watchers zaleca godzin kopania, sadzenia i pielenia można spalić tyle kalorii, jak działa przez 20 minut. Twój ogród będzie również poprawa jako dodatkowy bonus, a otrzymasz własne cztery Weight Watchers punkty aktywności.

4 popływać lub zapisać się do klasy wodnego. Zajęcia Aqua dostępne są w większości sal gimnastycznych, które mają programy pływania - są to ćwiczenia spalanie kalorii i tonowania ćwiczeń pod wodą, które można spalić do 600 kalorii na godzinę. Pływanie na godzinę, robi ogólne przednią indeksowanie, spali nieco mniej na około 500 kalorii. Niemniej jednak, oba te ćwiczenia zarobimy kolejne cztery Weight Watchers punkty aktywności.

5 posprzątać dom. Od góry do dołu na czystej domu może również zarobić cztery Weight Watchers punkty aktywności. Godzina prania, energicznie czyszczenia, prasowania lub zamiatanie dom lub samochód będzie można zarobić cztery punkty, jak również.

6 Pamiętaj, nie ma ograniczenia co do ilości ćwiczeń, które możesz zrobić. Więcej zrobisz, tym więcej punktów można zarobić i można zamienić punkty ćwiczeń dla punktów spożywczych, jeśli chcesz kilka dodatkowych kieliszki wina lub tego deseru.

Wskazówki

 • Zapisz się do Weight Watchers Online, aby uzyskać więcej informacji.

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że jeśli obecne tendencje zdrowotne nadal, do 2050 roku liczba osób z cukrzycą może podwoić lub nawet potroić. Wiele z tych przypadków będzie cukrzycy typu 2. Ten typ cukrzycy wynika ze złego odżywiania prowadzące do otyłości. Weight Watchers jest plan odżywiania przepisując zdrowszego stylu życia poprzez podejmowanie lepszych wyborów żywieniowych. Pod koniec 2010 roku, Weight Watchers zaprezentował nowy plan, plus punkty. Plan ten nie jest oparty na zawartości kalorii swoich wyborów żywieniowych, ale na węglowodany, tłuszcze, białka i błonnika.

Instrukcje

1 Odszukaj informacje o wartościach odżywczych dla żywności, którą chcesz obliczyć punkty. Jest to zwykle znajduje się w tylnej części pola produktu. Jeśli jedzenie świeżych owoców lub warzyw, dobre wieści, większość owoców i warzyw mają zero punktów na temat nowych punktów plus planu. Warzywa bogate w skrobię, takie jak ziemniaki, pochodzą z wartości punktowe, które nadal będą musiały być obliczone.

2 Znajdź informacje o wartościach odżywczych dla żywności nieprzetworzonej, na przykład, ziemniaków, na stronie internetowej, jak Nutrition odżywczej danych. Można również znaleźć informacje o wartościach odżywczych dla większości restauracji i przetworzonej żywności na stronach internetowych spółek.

3 Oblicz punkty za pomocą tego matematycznego wzoru:

Punkty Plus = białko / 10.94 + węglowodany / 9.17 + tłuszcz / 3,89 - włókno / 12.49.

Weźmiesz gramów białka w żywności wymienionych na etykiecie żywieniowej i podzielić ją przez 10.94 na kalkulatorze. Się, że można dodać gramów węglowodanów podzielona przez 9,17, dodać gramów tłuszczu podzielone przez 3,89, a następnie odjąć błonnik podzieloną przez 12,49.

Wskazówki

 • Prowadzić dziennik żywności, które pomogą Ci śledzić swoje punkty.
 • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu odchudzania skontaktować się z lekarzem.

Jak obliczyć Weight Watchers Punkty dla restauracji Online

Jak obliczyć Weight Watchers Punkty dla restauracji Online


Jeśli szukasz sposobów, aby schudnąć, diety, takich jak Weight Watchers planu taśmą może zapewnić elastyczność, którego szukasz. Weight Watchers Plan Flex daje możliwość określenia, w jaki sposób spędzić osobiste codzienne punktów docelowych każdego dnia. Można nawet jeść w restauracji, kiedy chcesz, ale musisz obliczyć swoje punkty Weight Watchers dla restauracji jadalnia. Więc jak to zrobić? Znalazłem super łatwy sposób to zrobić, który nie kosztuje ani grosza! Czytaj dalej i będą dzielić to łatwy sposób, aby znaleźć punkty restauracji on-line!

Instrukcje

1 Zdecyduj, gdzie chcesz zjeść na zewnątrz. Na przykład, bardzo podobał mi jest w stanie nadal iść do Panera Bread, kiedy za pomocą elastycznego planu Weight Watchers program odchudzania. Po wybrał swoją restaurację, jesteś gotowy, aby przejść do trybu online i zdecydować, co będziesz zamówić. Korzystne jest zdecydować, co będziesz zamówić przed wyjazdem. W ten sposób można upewnić się, że pobyt w ramach codziennej równowagi punktów (lub przynajmniej w swoim cotygodniowym dodatku dodatkowego punktu w tygodniu) i nie ma żadnego później żałować. Zobacz sekcję "zasoby", aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z Weight Watchers punkty Flex i sposób obliczania punktów Weight Watchers.

2 Kliknij na link Dotti jest poniżej i znaleźć swój wybór restauracji. Zdecydowałem, że chcę iść do Panera Bread, więc mogę kliknąć na "P" i poszukaj nazwy restauracji w tej sekcji. Po znalezieniu nazwy restauracji, kliknij na niego.

3 Znajdź element, który masz zamiar zamówić. Pozycje menu są zazwyczaj organizowane w kategoriach żywności dla każdej restauracji. Na przykład, chcę zamówić Francuska zupa cebulowa z serem i grzankami, więc uważam, że element w sekcji "Zupy". Moja zupa ma wartość 4,5 punktów Weight Watchers. Mam zamiar pić colę dietetyczną z mojego posiłku, a już wiem, że jest to wartość 0 pkt, ale można też znaleźć w Weight Watchers Pełna Companion Żywności. Można również obliczyć niektóre z punktów restauracyjnych korzystających z Weight Watchers Dining Out Companion, ale nie każda restauracja jest wymieniona w tym podręczniku. Można znaleźć w sekcji "Zasoby", aby uzyskać informacje na temat, jak to zrobić.

4 Dodaj swoje punkty planowanego porządku i upewnij się, będziesz w swoim codziennym bilansie punktów. Na przykład, chciałbym dodać do mojej planowanej celu osiągnięcia 4,5 punktów Weight Watchers za zamówienie. To muszę się upewnić, że wciąż miał te punkty opuścił tego dnia, lub być w stanie korzystać z niektórych z moich 35 punktów tygodniowo Flex. Mogę również zdobyć punkty aktywności Weight Watchers, że dzień, aby dodać do mojej wagi. Jeśli nie korzystasz już, można znaleźć w wygodny sposób zarządzać punktów Weight Watchers waga Obserwowane QuikTrak. Zobacz sekcję "zasoby", aby uzyskać więcej informacji na temat QuikTrak. Jesteś gotowy na posiłek i zjeść posiłek, wiedząc, że nadal po program odchudzania!

Wskazówki

 • Możesz użyć witryny Dotti, podczas gdy jesteś w podróży, aby obliczyć swoje punkty restauracji.

Jak określić Weight Watchers Flex Punkty

Jak określić Weight Watchers Flex Punkty


Weight Watchers jest firma zaprojektowany, aby pomóc ludziom schudnąć i utrzymać wagę off w zdrowy sposób. Weight Watchers oferuje kilka różnych programów, w tym planu Flex, który ma na celu pomóc ludziom zdrowszego trybu życia, aby mogli skutecznie schudnąć i utrzymać ją. Odbywa się to poprzez przypisanie wartości punktu do wszystkich produktów spożywczych opartych na trzech aspektach ich informacji żywieniowych - kalorii, tłuszczu i włókna. Każda osoba, która przystępuje do planu ma swój własny dodatek codzienne punkty, które jest zależne od takich czynników, jak wiek, waga, wzrost i płeć. Dodatkowe punkty można zdobyć poprzez uzyskanie ćwiczenia w ciągu dnia.

Instrukcje

1 Zacznij od dwóch pierwszych cyfr swojej wagi w funtach.

2 Dodaj dwa punkty, jeśli jesteś kobietą i osiem punktów, jeśli jesteś mężczyzną.

3 Dodaj cztery punkty, jeśli są w wieku od 17 do 26, trzy punkty, jeśli są w wieku od 27 do 37, dwa punkty, jeśli są w wieku od 38 do 47, jeden punkt, jeśli jesteś w wieku od 48 do 58 i zero punktów, jeśli masz ponad 58.

4 Dodaj zero punktów, jeśli wysokość jest poniżej 5 stóp 1 cal, jeden punkt, jeśli są 5 stóp 1 cal do 5 stóp 10 cali wysokości i dwa punkty, jeśli masz ponad 5 stóp 10 cali wysokości.

5 Dodaj zero punktów, jeśli spędzasz większość swojego dnia pracy siedzącej, dwa punkty, jeśli są przede wszystkim stoi, cztery punkty, jeśli idziesz większość swojego dnia pracy i sześć punktów, jeśli robi ciężkiej pracy fizycznej przez większość dnia pracy.

6 Dodaj 10 punktów, jeśli pacjentka karmi piersią lub dodać pięć punktów, jeśli są czasem karmienia piersią, ale uzupełniające się formuły.

7 Pobierz ćwiczenia fizyczne, aby zarobić dodatkowe punkty. Stopień kontroli jest mierzona w kategoriach, jak ciężko pracujesz. Kategorie obejmują niski, jeśli nie jesteś spocony po 10 minutach ćwiczeń, średni jeśli pocenie się po 10 minutach ćwiczeń lub High jeśli pocenie się po trzech do pięciu minut ćwiczeń.

8 Dodaj 35 punktów bonusowych tygodniowo, które mogą być wykorzystane jednorazowo lub rozłożone na siedem dni.

Wskazówki

 • Weight Watchers nie jest przeznaczony dla osób poniżej 17 roku życia.

Jak zaoszczędzić Moja waga Watcher Punkty na My Home Page

Jak zaoszczędzić Moja waga Watcher Punkty na My Home Page

Weight Watchers online jest doskonałym narzędziem do przeszukiwania recepty, czytając odpowiednie artykuły i nagrywanie dzienne spożycie punkt. Istnieje wiele sposobów, aby dodać punkty do swojego trackera. Masz możliwość, aby wprowadzić je ręcznie, jeśli już wiesz, jak wiele punktów coś było warte. Możesz też patrzeć na jedzenie, aby zobaczyć średnią wartość punktów. W końcu, jeśli znasz dokładną informację żywieniową pozycji, można wprowadzić to dla obliczonej wartości punktów. Opcje te ułatwiają wejście i zapisać punkty, które zużywają dziennie.

Instrukcje

Ręczne wprowadzanie

1 Zaloguj się do swojego konta. Zostaniesz przeniesiony do strony głównej. Na środku, leworęczny stronie ekranu pojawi się szereg przycisków. Tuż nad nimi jest data oraz swoje dzienne i tygodniowe pozostałe punkty.

2 Kliknij w przycisk pod tytułem "Punkty Tracker". Nowe okno pop-up, który wyświetla swój dziennik żywności, która jest podzielona na sekcje dla każdego posiłku.

3 Przewiń do dołu ekranu, aż pojawi się funkcja "Quick-add". Wpisz liczbę punktów dla każdego żywności, które spożywane. Wybierz odpowiednią porę dnia z menu rozwijanego i kliknij przycisk "Dodaj".

4 Przewiń do góry ekranu. Się z lewej strony jest przycisk "Zapisz". Kliknij ten jeden raz i zamknąć okno dziennika żywności.

5 Odśwież swoją stronę Weight Watchers i spojrzeć na pozostałe dziennego i tygodniowego punktów. Powinny one odzwierciedlać zmiany po prostu wykonane.

Patrząc w górę Foods

6 Zaloguj się na swoje konto. Zostaniesz przeniesiony do strony głównej. Na środku, leworęczny stronie ekranu pojawi się szereg przycisków. Tuż nad nimi jest data oraz swoje dzienne i tygodniowe pozostałe punkty.

7 Kliknij przycisk zatytułowanym "Punkty Tracker". Nowe okno pop-up, który wyświetla swój dziennik żywności, która jest podzielona na sekcje dla każdego posiłku.

8 Znajdź mealtime, który chcesz dodać do potrawy. Kliknij na "Add food" link. Mały ekran pojawi się i będzie można wpisać w żywności można konsumować. Kliknij przycisk "GO".

9 Przewijanie wyników wyszukiwania, aż znajdziesz ten, który jest najbliższy mecz. Kliknij na nią. Mały ekran pojawi się z prośbą o podanie daty, mealtime i ilość spożywanych zużytą. Po wprowadzeniu tej informacji kliknij na przycisk "Dodaj do Tracker".

10 Przejdź do góry ekranu. Się z lewej strony jest przycisk "Zapisz". Kliknij ten jeden raz i zamknąć okno dziennika żywności.

11 Odśwież swoją stronę Weight Watchers i spojrzeć na swoje dzienne i tygodniowe pozostałych punktów. Powinny one odzwierciedlać zmiany po prostu wykonane.

Wartości odżywcze punkty obliczeniowe

12 Zaloguj się do swojego konta. Zostaniesz przeniesiony do strony głównej. Na środku, lewy bok ekranu powinien pojawić się szereg przycisków. Tuż nad nimi jest data oraz swoje dzienne i tygodniowe pozostałe punkty.

13 Kliknij przycisk zatytułowany "Punkty Tracker". Nowe okno pop-up, który wyświetla swój dziennik żywności, która jest podzielona na sekcje dla każdego posiłku. Po lewej stronie jest to funkcja, w którym można wprowadzić informacje o wartościach odżywczych. Musisz wiedzieć, tłuszczu, węglowodanów, białka i błonnika.

14 Wprowadź każdy z wymaganych wartości odżywczych i kliknij przycisk "Oblicz". Wartość punktów pojawi się wraz z przycisku daje Ci możliwość "Dodaj do Tracker".

15 Kliknij przycisk "Dodaj do Tracker?" przycisk. Mały ekran pojawi się z prośbą, aby utworzyć nową żywność. Wpisz nazwę żywności i żadnych dodatkowych uwag. Kliknij przycisk "Utwórz Food". Pojawi się nowe okno, aby można było dodać jedzenie do trackera.

16 Podaj datę, posiłek i ilości jedzenia, które spożywane. Kliknij przycisk "Dodaj do Tracker".

17 Przejdź do góry ekranu. Się z lewej strony jest przycisk "Zapisz". Kliknij ten jeden raz i zamknąć okno dziennika żywności.

18 Odśwież swoją stronę Weight Watchers i spojrzeć na swoje dzienne i tygodniowe pozostałych punktów. Powinny one odzwierciedlać zmiany po prostu wykonane.

Jak obliczyć Fiber na punkty Waga Watcher Flex

Weight Watchers Flex Punkty przypisuje wartości do produktów spożywczych opartych na kalorii, zawartości tłuszczu i błonnika. W zależności od aktualnej masy, WW przydziela Ci codziennie punkty celu (zwykle między 20 i 34) prowadzącej do zdrowego odchudzania. Zasadniczo, system punktów zastępuje liczenie kalorii. Chociaż Flex punkty pozwalają jeść jedzenie chcesz, niższy tłuszczu, włókna wyższe żywność większość daje więcej punktów dla Ciebie.

Instrukcje

1 Określić ilość kalorii, tłuszczu i włókna elementu żywności. Weight Watchers wykorzystuje opatentowaną formułę, aby przypisać wartość punktową dla każdej żywności z wykorzystaniem tych trzech składników, w zależności od zdrowej wagi Forum. Punkty = suma podzielona przez 50 kalorii + tłuszczu ogółem podzielony przez 12 - Razem z włókna (maksymalnie 4), podzielona przez 5.

2 podzielić całkowitej ilości kalorii przez 50 i zanotować go. Numer ten będzie twoim "wartość punktów bazowych."

3 podzielić całkowitą liczbę gramów tłuszczu przez 12, nazwanie go "wartość tłuszczu" i zapisz go. Numer ten będzie dodać do wartości punktu bazowego później, i jest niezbędna do prawidłowego obliczenia w zakresie włókien elastycznymi punktami. WW przypisuje wyższe wartości punktowe na wyższe tłuszczu żywności.

4 podzielić całkowitą liczbę (maksymalnie 4) gramów włóknistych przez 5. Label to "wartości włókno" i zapisz go. Włókna zasadniczo obniża łączną wartość punktową żywności. Przy obliczaniu wyginanie punktów użyciu 4 jako całkowitą liczbę gramów włókien, nawet jeśli rzeczywista zawartość błonnika spożywczego wynosi 5 lub więcej. Zawartość włókien wyższej niż 4 nie zmniejsza się wartość zadaną każdy dalszy i nie powinny być brane pod uwagę.

5 Określ wartość punktu elementu żywności. Zacznij od "wartości punktów bazowych" i dodać do tego "wartości tłuszczu." Odejmij "wartość włókien." To daje rzeczywistą wartość punktową żywności.

Wskazówki

 • WW zapewnia użytkowników o "Punkty Finder Slide", który pomoże Ci łatwo zlokalizować wartości punktowe dla żywności bez użycia formuły. Minusem jest to, że odcina się 300 kalorii.
 • Biorąc suplementy włókien lub dodawanie do żywności błonnika nie wpłynie na wartości punktowe, według weightwatchers.com. Tylko włókna naturalnie występujące w żywności obniży wartości punktowe.

Jak zmniejszyć Waga Watcher Punkty Po osiągnięciu pierwszego gola

Weight Watchers to program, który opiera swój sukces i sukces jej członków na filozofii, że powolny, zrównoważony, utrzymaniu utrata wagi jest wynikiem zmiany stylu życia, który obejmuje zdrowszego odżywiania i większej aktywności. Aby pomóc Ci dokonać tych zmian, dzienny przydział punktów są przypisywane na podstawie wagi wyjściowej. Te punkty są stosowane jako dodatek do żywności. Wszystkie produkty żywnościowe mają wartość punktową, i może jeść tylko ona przyznaną liczbę punktów każdego dnia. Jednak, jak spada masa ciała, należy również do spadku odżywcze w celu dalszego zmniejszenia masy ciała.

Instrukcje

1 Odważyć się na skali wagi, i przy użyciu pióra i papieru, zapisać ilość.

2 Spójrz nowe wagi w stosunku do masy Watcher Punkty podręcznika.

3 Po znalezieniu nowej wartości punktów, która odpowiada nowej wagi, jest to nowy punkt celem.

Wskazówki

 • Jak można nadal zobaczyć sukces programu i schudnąć, trzeba będzie dostosować punkt celu. To jest dobry pomysł, aby zachować swoje punkty podręcznika dostępne na wyciągnięcie tygodniowe ważenie.

Jak obliczyć Waga Watcher Punkty za chleb z dyni

Jak obliczyć Waga Watcher Punkty za chleb z dyni


Weight Watchers jest komercyjny program diety, która pozwala użytkownikom na śledzenie swoich codziennych nawyków żywieniowych, a nie za pomocą punktów, liczenie kalorii, tłuszczów i inne fakty żywienia. Użytkownicy programu mogą pewna liczba punktów, można je jeść na dzień, w zależności od ich wagi i bieżących celów odchudzania. Punkty pochodzą z opatentowanego wzoru, który bierze pod uwagę węglowodany, tłuszcze, białka i włókna w określonej żywności, takich jak dynia chleba. Istnieje wiele kalkulatorów dostępnych, które łatwo zmieścić w kieszeni lub torebce, które pozwalają na określenie punktów w locie. Jeśli jednak nie masz kalkulator Weight Watchers, nadal można określić liczbę punktów w danej żywności, zapewniając masz dostęp do etykiety odżywiania.

Instrukcje

1 Odszukaj "Nutrition Facts" etykiety na boku opakowania dyni chleb.

2 Określić całkowitego białka w porcji dyni chleb. Zwielokrotniać całkowitego białka w jednej porcji przez 16. Na przykład, jeżeli istnieją 4 g białka w jednej porcji, mnożenie 4 o 16, co równa się 64.

3 Określić całkowitą liczbę węglowodanów w porcji dyni chleb. Mnożyć sumy węglowodanów w jednej porcji przez 19. Na przykład, jeśli istnieje 57 węglowodanów w jednej porcji, pomnożyć 19 przez 57, co równa się 1083.

4 Określić liczbę gramów tłuszczu w porcji dyni chleb. Pomnożyć całkowitą grama tłuszczu w jednej porcji przez 45. Na przykład, jeżeli istnieją 22 g tłuszczu w jednej porcji, mnożenie 22 przez 45, co odpowiada 990.

5 Określić całkowitą błonnika w porcji dyni chleb. Pomnożyć przez włókno 14. Na przykład, jeżeli istnieją 5 g błonnika, w jednej porcji, pomnożyć przez 14, 5 która jest równa 70.

6 Dodaj do sum ​​z węglowodanów, białka i tłuszczu razem konwersji. Na przykład, dodać 64 PLUS 1083 Plus 990, co równa się 2137.

7 Odejmij konwersji włókien od sumy węglowodanów, białka i tłuszczu konwersji. Na przykład, odjąć 70 od 2137, co równa się 2067.

8 Podziel liczbę przez 175. Na przykład, 2067 podzielone przez 175 wynosi 11,81.

9 Okrągły wynik do najbliższej liczby całkowitej, aby określić liczbę punktów w jednej porcji dyni chleb. Na przykład, ponieważ 11,81 rund do 12, jest 12 punktów w jednej porcji dyni chleb.

Wskazówki

 • Formuła Weight Watchers punkty jest
 • wwpp = (((p * 16) + (c * 19) + (F * 45)) - (fi * 14))) / 175
 • wwpp = Weight Watchers Points Plus
 • p = białko
 • c = Węglowodany
 • f = Tłuszcz
 • r = Fiber

Jak obliczyć Waga Punkty

Jak obliczyć Waga Punkty


Próbuje schudnąć może być frustrujące doświadczenie, jako jeden trening nie rutynowe gwarantuje dostarczenie wyników dla każdego. Popularna metoda odchudzania, że ​​wielu dietetyków znaleźli sukces z Weight Watchers jest system punktów. Podczas gdy system został zaprojektowany do pracy ręka w rękę z programu posiłku, formuła jest dla nie-Weight Watchers posiłków być uwzględnione w dzień, dzięki czemu można śledzić program, za pomocą własnych środków spożywczych poprzez obliczenie punktów posiłki " sobie.

Instrukcje

Odnalezienie dziennego spożycia

1 Usuń ostatnią cyfrę od masy, aby znaleźć dodatek startowego. Na przykład osoba 200 funtów miałby dodatkowy limit 20, aby rozpocząć.

2 Dodaj osiem punktów, jeśli jesteś mężczyzną, 12 punktów, jeśli jesteś kobietą, farmacja, siedem punktów, jeśli jesteś kobietą, która karmi, jak karmienie butelką, a dwa punkty, jeśli jesteś kobietą, która nie jest farmacja.

3 Dodaj jeden punkt, jeśli jesteś 58 lat lub młodszych, a dodatkowy punkt, jeśli jesteś 47 lub młodszy, trzeci punkt, jeśli jesteś 37 lub młodszy i czwarty punkt, jeśli jesteś 26 lub młodszy.

4 Dodaj dwa punkty, jeśli dzień widzi stojącego ponad siedzi, dwa dodatkowe punkty, jeśli chodzić przez cały dzień i dwa dodatkowe punkty, jeśli nie wysiłku fizycznego. Na przykład; dzień spędzony chodzenie jest warta cztery punkty: dwa dla stałego i dwa na spacery.

5 Dodaj jeden punkt, jeśli są wyższe niż 5 stóp 1 cal wysokości i drugi punkt, jeśli są wyższe niż 5 stóp 10 cali. Całości jest Twoja dzienna dieta.

Obliczanie żywności

6 Podzielić gramów błonnika, do czterech gramów, przez pięć i zanotować wartość.

7 Podzielić gramów tłuszczu przez 12.

8 Podziel kalorii o 50.

9 Dodaj wyniki dla kalorii i tłuszczu, a następnie odjąć wynik dla błonnika.

10 okrągły do najbliższego punktu, aby znaleźć wartość jedzenie jest.

Wskazówki

 • Chociaż nie jest to konieczne, aby śledzić program punktów, nagrywanie spożycie żywności pomaga śledzić swoje punkty.

Jak działa plan prac Weight Watchers punkty?

Jak działa plan prac Weight Watchers punkty?

Zakres punktów dzienne

Plan Weight Watchers Points działa poprzez obliczenie dziennej Punkty zakres dla każdego uczestnika. Dzienna Plan Punkty zależy od wysokości człowieka i wagi i BMI (wskaźnik masy ciała) i żądanego ilości utraty masy. Program Weight Watchers radzi próbuje stracić od 5 do 10 procent masy ciała w czasie; raz, że cel zostanie osiągnięty, nowe Codzienne Punkty Zakres można obliczyć i nowy cel zestaw.

Punkty przypisane do Żywności

Każdy produkt spożywczy zawiera pewną liczbę punktów przypisanych do niego. Weight Watchers produkuje leksykony, że wymienić wiele wspólnych podstawowych produktów spożywczych, przekąsek, żywności, restauracji i zakupionych produktów spożywczych, tak aby uczestnicy mogą szybko określić, ile punktów jedzenie jest warte. Weight Watchers także uczy uczestników, jak obliczyć punkty poprzez wykorzystanie informacji na etykiecie odżywczej produktu spożywczego.

Punkty śledzenia

Weight Watchers uczestnik może jeść żywności, która jest równa wysokości ich Codzienne punkty Zakres codziennie. Tak więc, nie jedzenie jest poza limitami, ale jeśli uczestnik "wykorzystuje" wszystkie punkty na początku dnia, a następnie nie ma już w użyciu na kolację lub przekąskę w ciągu dnia punktów. Ewentualnie uczestnik może wykonać dokładne decyzje w ciągu dnia i "zapisz" punktów, aby być w stanie sobie na specjalną okazję lub deser.

Wolny dzień i zdobywając punkty

Uczestnicy Weight Watchers wziąć jeden wolny dzień, co tydzień, w którym nie trzeba śledzić punkty. To daje im szansę cieszyć się jedzenie im się podoba, nie martwiąc się o punkty, więc nie czują się stale pozbawieni. Poprzez ograniczenie tej okazji po tygodniu, jednakże, tłuszczu i kalorii wykonane w takich potraw jest ograniczona, a także.
Weight Watchers uczestnicy mogą "zarobić" więcej punktów na ich codzienne punkty Zakres wykonując regularne ćwiczenia. Ile punktów zyskują zależy od ich całkowitej dziennej punktów zasięgu, ich celów odchudzania i rodzaj ćwiczeń i czas spędzony na ćwiczeniach.

Jak zdobyć punkty ćwiczeń z Weight Watchers

Weight Watchers Flex Plan jest kreatywny sposób, aby schudnąć, gdy szukasz plan diety, co daje wolność do jedzenia to, co chcesz i jeszcze schudnąć. Program Weight Watchers ma opcję Punkty aktywności, w którym można zamienić swoje punkty aktywności dla codziennych punktów jako nagroda za sprawowanie. Korzystanie z punktów ćwiczeń pomoże Ci uzyskać żywności chcesz i utrzymać się na torze.

Instrukcje

1 Plan wykonywania rutynowych. Istnieją nieograniczone zasoby do planowania programu ćwiczeń. Wybierz działanie, które najlepiej pasuje do sprawności fizycznej. Niewielki wpływ aerobik w wodzie są dobre dla ludzi, którzy mają problemy z bólem stawów lub nie może obejść się bardzo dobrze. Można również chodzić co jest świetnym sposobem na świeże powietrze i ćwiczenia w tym samym czasie. W miesiącach zimowych, najlepiej jest znaleźć działalność kryty takich jak siłownia, aby był aktywny. Weight Watchers doradza swoim członkom do wykonywania co najmniej 30 minut trzy razy w tygodniu. Po wybraniu procedurę jak najlepiej pasowały do ​​harmonogramu, zacząć zabawę i staram się być z nim zgodne.

2 Oblicz ile minut byłeś aktywny. Nie tylko trzeba zalecanego ćwiczenia ale Weight Watchers nie ogranicza wykonywania punktów, ile możesz otrzymać każdego dnia. Im więcej czasu spędzasz wypracowania większej aktywności wskazuje trzeba będzie użyć. Ćwiczenia gromadzić punkty przez cały dzień, więc śledzenie czasu poświęconego temu działania, takie jak spacery, szorowanie podłóg, grabienie liści lub pielenie ogród może naprawdę dodać.

3 Oceń poziom intensywności aktywności. Każda działalność uczestniczyć w będzie innym poziomie intensywności. Niska intensywność składa się z działań, które można wykonać bez zerwania potu. Kiedy ćwiczysz na umiarkowanym poziomie intensywności, zaczniesz pocić po około 10 minutach. Intensywnych ćwiczeń spowoduje Ci się pocić w trzy do pięciu minut. Wyższy poziom intensywności tym więcej punktów otrzymasz, więc upewnij się, aby zwrócić uwagę na swoje ciało, gdy jesteś aktywny, dzięki czemu można ocenić, jaki poziom intensywności ćwiczeń jest twój.

4 Oblicz swoje punkty ćwiczeń. Booster Punkty jest suwak dostarczone przez Weight Watchers, które pomogą Ci zrozumieć swoje punkty aktywności. Aby obliczyć swoje punkty wyrównać poziom intensywności z protokołu aktywności zostały wykonane. Bez przesuwania suwaka, znajdź swoją wagę ciała i określić punkty, patrząc w oknie Punkty Wartość obok, gdzie masa ciała znajduje się na liście. Upewnij się, aby obliczyć punkty swoich działań w ciągu dnia oddzielnie, ponieważ będą one prawdopodobnie mają różne poziomy intensywności.

5 Użyj swoich punktów, jak wybrać. Kiedy zorientowali suma Twoich punktów działalności zapisz je w codziennej rejestru jako depozyt. Następnie można z nich korzystać przez resztę swojego dnia w kierunku żywności lub napojów. Punkty nie przechodzą na następny dzień, więc upewnij się, aby użyć cokolwiek punktów chcesz, zanim dzień się skończy. Po uruchomieniu za pomocą punktów aktywności trzeba zdać sobie sprawę, że programy treningowe są tam, aby pomóc Ci schudnąć szybciej. W przypadku korzystania z wszystkich punktów, które gromadzą w ciągu dnia można schudnąć w znacznie wolniejszym tempie. Ludzie, którzy są blisko lub już spełnione swój cel wagi często wykorzystują aktywność zwiększyć ich codzienne punkty, aby mogli nadal jeść żywności, które lubią.

Wskazówki

 • Przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych, aby upewnić się, że jest odpowiedni dla Ciebie zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak obliczyć Weight Watchers Punkty aktywności

Jak obliczyć Weight Watchers Punkty aktywności

Kiedy jesteś na program odchudzania waga obserwatorów ', spożycie żywności jest ograniczona do określonych punktach przydziału. Jeśli chcesz zjeść więcej niż wyznaczony punkt przydział na to pozwala, można zarobić dodatkowe punkty, poprzez wykonywanie. Ale wiedząc, ile punktów można zarobić na podstawie swojej działalności nie jest gra w zgadywanie, Weight Watchers oferuje formułę obliczania punkty aktywności.

Instrukcje

1 Kalibracja skali przed ważyć się. Robi się to poprzez umieszczenie znanej wagi, takie jak 5-lb. worek mąki, bezpośrednio na skali. Po upewnij się, że waga jest prawidłowa, wejdź na wagę i ważyć się. Spisać dokładną wagę. Jeśli nie masz w domu skalę można również uzyskać aktualnej masy ciała na regularne spotkania Weight Watchers.

2 ćwiczeń przez co najmniej 10 minut. Podczas treningu należy zwrócić uwagę na intensywność działalności. Aby to zrobić, wykonaj następujące specyfikacje poziomu intensywności Weight Watchers: Niska intensywność oznacza, że ​​nie są w ogóle pocić podczas aktywności; Natężenie umiarkowane oznacza rozpoczęciem pocenia po 10 minutach; Wysoka intensywność oznacza rozpoczęciem pocenie pięć minut po rozpoczęciu aktywności.

3 Korzystanie z Weight Watchers 'Punkty narzędzie Booster obliczyć swoje punkty aktywności, wyrównując poziom intensywności z liczby minut, które skorzystały. Bez przesuwania suwaka, znakowanie poziom intensywności, znajdź swoją masę ciała. Teraz spójrz w oknie obok masy ciała i Booster Punkty pokaże swoją wartość punktów aktywności.

Wskazówki

 • Działalność zdobyte punkty muszą być spożywane dzień je zarobić, to nie mogą być zapisane na inny dzień.
 • Możesz wybrać, aby nie spożywać zarobione punkty, zamiast korzystania z nich, aby zwiększyć liczbę kalorii spalanych w tym dniu.