adcov.com

punkt niebiańskiego spokoju

Jak Guma do żucia pomaga rzucić palenie

Jak Guma do żucia pomaga rzucić palenie


Palenie papierosów jest szkodliwe dla zdrowia. To stawia swoje życie, jak i tych w Twojej zagrożone. Pomimo wiedząc banał faktów o silnych szkodliwości palenia, jeden nie oprzeć. Poziom trwałość rzucenia spadki z czasem i eksmisji wydaje się trudne i niemożliwe.

Szkodliwych substancji chemicznych

Papieros jest uzależnienie powodu obecności nikotyny w nim. Uzależnienie od nikotyny może skłonić ale nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, tak -alled zabójcze. Podstawowy materiał toksyczny pochodzi z dymu i smoły w papierosie. Emituje on ponad 4000 substancji chemicznych, w tym 60 materiałów rakotwórczych, tlenek węgla, cyjanowodór, DDT i arsenu.

Guma do żucia

Żucie gumy pomaga rzucić palenie. Zawiera ten sam wciągający element, nikotyna, która pomaga poskromić apetyt dla niepalących palaczy łańcucha. Ponadto nikotyna jest absorbowana przez wyściółki jamy ustnej i dochodzi do krwi bez przejścia przez płuca. Guma do żucia, zapobiega również smołę i dymu z papierosów.

Aby sprostać regularne pragnienia palenia i optymalne spożycie nikotyny do tego celu, można przyjąć "Chew i Park sposób." Oznacza to, że można zaparkować gumę między dziąsłem a policzkiem, i żuć gumę od czasu do czasu. Reguluje dostarczanie nikotyny w organizmie.

Guma do żucia i palenia - Porównanie

Żucie gumy pomaga odświeżyć miesięcy i podnosi ducha. Nikotyna wdychane podczas palenia wchodzi do płuc i dociera do mózgu w sześć sekund z "niebiańskiego uczucie." Podobnie, guma do żucia kompensuje również uczucie błogości palaczy i odpręża umysł do tego stopnia, bez szkody dla płuc lub ciało.

Wspólne alibi palenia papierosów jest przypisać temu, że palenie przyczynia się do zmniejszenia stresu, pomaga w twórczości, a lista jest długa. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetyków "Guma do żucia został nazwany numerem jeden przekąskami przez Amerykanów w 2005 roku teraz, nowe badanie wskazuje, że guma do żucia może być używany jako narzędzie do pomocy w zarządzaniu wagi, zwiększenie ostrości, czujność i koncentrację, a pomóc złagodzić "życiowe" codziennym stresie. Więc uda się ograniczyć poziom stresu osób i apt rozwiązanie innych atrakcji związanych z paleniem.

Objawy gumy do żucia

Proces gumy do żucia jest korzystne praktyce pozbyć uzależnienia killer palenia. Jednakże, może to prowadzić do objawów ból szczęki, kołatanie serca, nudności i osłabienie. Wskazane jest, w związku z tym, aby skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie

10 do 15 żucia gum dzień pomoże obniżyć apetyt palaczy. Dawkowanie może zmieniać się w zakresie od 2 mg i 4 mg, w zależności od poziomu uzależnienia. Ma być związane z ćwiczeń, zdrowej żywności, relaks z rodziną i przyjaciółmi, a włączy się do walki z straszny nałóg.

Palenie i Śmierć

Palenie prowadzi do chorób, takich jak rak płuc, choroby serca i udaru mózgu. W Stanach Zjednoczonych jest 46 milionów palaczy, a wśród nich 34 procent opowiada się rehabilitacji, z których 10 procent powiedzie. Awrum Spira z Uniwersytetu w Bostonie szacuje, że palenie papierosów ma się przyczyną prawie 450 milionów zgonów na całym świecie w ciągu najbliższych 50 lat i zanieczyszczają środowisko, w istotny sposób.

W obliczu skrajnego pandemonium wszyscy powinniśmy walczyć z tą chorobą. I dobre jest to, że jeśli istnieje wola, istnieje sposób, aby wyjść i że będzie guma do żucia, co jest tam, aby ci pomóc.

Interesujące fakty na Chińskie smoki

Interesujące fakty na Chińskie smoki

Symbolu smoka przeniknęła wiele części chińskiej kultury. Chociaż zdjęcia chińskiego smoka są wspólne, niewiele wiadomo o folklor i tło smoka Wschodniej. Również cechy Chiński Smok często dostaje pomieszany z europejskich wykładni.

Tło historyczne

Mity i folklor za tworzenie legendy Chiński Smok jest ściśle związany do historii Chin, według strony internetowej podróży Chiny. Chiński Smok mówi się, że po raz pierwszy pojawiły się w epoce neolitu Xinglong Wa w 5500 pne w 300 pne, chiński historyk o nazwie Chang Qu znaleziono dinozaur pozostaje i ogłosił ich za kości smoka, co jest rzekomo pierwszego wejrzenia oznaczone legendarnego smoka.

Cechy fizyczne

Chiński Smok jest dużych gadów lub snakelike istota z czterech nóg. Chińskie smoki mają pięć palców, które, według stronie Black Drago i chińskiego folkloru, zagubionych po smoka zaczyna latać; im dalej smok leci, więcej palce, które straci smoka. Mimo że potrafiła latać, smoki wschodniej zazwyczaj nie mają skrzydeł; wierzono, że były one latać przez rodzaj magii produkowane przez ich własne organy. Chińskich legend powiedział guzek na głowę smoka o nazwie "chi'ih-muh", lub magiczną różdżkę o nazwie "po-shan" które smoki używane do pływania.

Różne typy

Istnieje dziewięć rodzajów Chińskie smoki, lub orientalne smoki: Dragon zwijania, żółty smok, rogaty smoka Niebiańskiego smoka, Smok skrzydlaty, Dragon ukryte skarby i króla smoka. Rogaty smoka jest powiedziany zostać najpotężniejszym z grupy, według strony internetowej czarny Drago i ma prawo do zmiany pogody. Niebiański smok chroni domów bogów. Króla smoka jest faktycznie składa się z czterech smoków, które czuwają nad czterema morzami, które znane były w epoce neolitu Xinglong Wa.

Mądrość i innych cech

Chiński Smok jest boska istota z uprawnień bogów, powiedział do reprezentowania natura, religii i wszechświata, według dziki fakty. Smoki są uważane za mądrzejszych ludzi, jak żółty smok powiedział nauczyły cesarz Fu Shi jak wgrac, według czarny Drago. Chińskie smoki były również powiedział, regulatory pogodowe, zwłaszcza deszcz.

10 najlepszych zapalniczek

10 najlepszych zapalniczek

Dla wielu zapalniczki są więcej niż sposób, aby po prostu Zapalić papierosa. Zapalniczki często przyczynić się lub umniejsza ogólnej estetyce osobie palenia i światła nie papierosy i cygara, ale mają szeroką gamę zastosowań zapalające.

Ligne 2 szampana

Częścią francuskiego projektanta Dupont Prestige collection, Ligne 2 jest lżejsze najdroższe na świecie w £51,350, od grudnia 2010. Ten jaśniejszy jest z 18-karatowego białego złota i pokryte 462 diamentów.

Turbo jaszczur

Jaszczur Turbo dysponuje eleganckim stylu i potężne funkcje. W oparciu o wcześniejszy projekt Dunhill 1920 roku, to mosiężna zapalniczka jest pomalowana na czarno i posiada funkcję lżejsze turbodoładowaniem może pracować nawet przy silnym wietrze. Od grudnia 2010 roku skóry nubukowej Turbo sprzedaje w £731.

Prestiż i inicjowane

Prestiż i wszczęła lżejsze z Niebiańskiego smoka wystrój lżejsze od Cartier jest jednym z ośmiu indywidualnie numerowany zapalniczek w bardzo limited edition, czyni to miejsce jednym z najrzadszych zapalniczek na świecie. Smoka na tym zapalniczki dociera na okładce 18-karatowego złota ciała, że funkcje chmury lakierowanego i 816 diamentów.

Plaz Neo

Dla wszystkich obszarów, gdzie nie przeprowadza luksusowy lżejsze Neo plaz oferuje więcej niż odpowiedni zasięg. Ta zapalniczkę Lexan obudowę, która chroni je przed przenikaniem wody, regulacja płomienia i burza projekt dowód, że zapala ogień nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Neo plaz sprzedaje za £5.10 na grudzień 2010 r.

Colibri Pergusa

Lżejsze Colibri Pergusa jest inspirowane przez Tonino Lamborghini i akcji ulżyć od używać i elegancki wygląd, że rywale innych, droższych, zapalniczki. Zapalniczki przyjechał w żółty, czarny, zielony lub pomarańczowy i sprzedaje, od grudnia 2010 roku do 155.

Zippo

Od 1933 roku zapalniczka Zippo został jednym z najbardziej popularnych, jak również rozpoznawalne kawałek historii Stanów Zjednoczonych. Nadal za pomocą klasycznych krzemień Koło zapłonu, Zippo posiada również paliwa nasączone Knot, który jest jednorazowe i wymienne. Format ten sprawia, że Zippo zaskakująco odporne na warunki atmosferyczne. Od grudnia 2010, Zippos zakres w cenie od £16.20 dla modelu współczesnego do £24,050 dla pierwszej edycji 1933 antyków.

BIC

BIC zapalniczki są dostępne w większości wygody i domów towarowych, takich jak 7/11 i Walmart. Tych zapalniczek w setki style i mimo, że mają nie fanaberie, są one cenne i niezawodne jednorazowe zapalniczki.

Ronson

Niski profil projekt i piękne polerowane wykończenie Ronson nadaje lotniczego złożoności do inaczej bardzo zwyczajne i utylitarne świecy zapalniczki. To lżejsze dysponuje regulacją płomienia i elektroniczny zapłon.

Visol

Visol i Coleman zespół do multi-narzędzie pochodnia płomień lżejsze. Ten jaśniejszy nie tylko zapalniczka zapala papierosa z turbo odporny na wiatr, ale można również wyciąć liny, otwartych butelek i napędu śrub z łbem płaskim.

Xikar Triple Jet

Xikar Triple Jet oferuje projekt blat, regulacja płomienia i wycisnąć zapłonu, który ułatwia oświetlenie możliwie niezręcznej sytuacji.

Jak aktywować pięciu zmysłów duchowych

Jak aktywować pięciu zmysłów duchowych

Podobnie, jak Twoje ciało fizyczne używa pięć fizycznych zmysłów do rozróżniania rzeczywistość wokół siebie, niektórych chrześcijanie wierzą, że nasz duchowy aspekt ma również pięć zmysłów, które możemy rozwijać się odróżnić rzeczywistości duchowej, która otacza nas jak również. Wzroku, dźwięk, smak, dotyk i zapach są używane duchowo otrzymać nauki Boga i poczuć jego obecność w naszym życiu. Rozwijanie zdolności do sensu w świecie duchowym przychodzi naturalnie do niektórych osób; dla innych to zajmuje trochę praktyki, ale jesteśmy w stanie to zrobić, jak to jest nieodłączną częścią naszej istoty.

Instrukcje

• Otworzyć swoje duchowe oczy. Tak, jak prorocy i wizjonerów na świecie udało się rzeczywiście zobaczyć funkcjonowanie boski w wizji, zbyt umożliwia twój duchowy wzrok podłączyć do planu Niebiańskiego. Kluczem do rozwoju duchowego wzroku jest za pomocą wizualizacji podczas medytacji i modlitwy, która będzie wzmacniać i rozwijać zdolność do przechowywania zdjęć w twoim umyśle. Praktyki wizualizacji Chrystusa i aniołów, gdy mówisz do nich w modlitwie i praktyki wyobrażając sobie, co niebo wygląda. Wkrótce będzie mieć wizje chwile natchnienia jawy i snu.

• Usłyszeć głos Boga. Bóg mówi cały czas, ale nie jesteśmy słuchania, a część z powodów, dlaczego jest że nie mamy opracowane duchowy zmysł słuchu. Klucz jest w stanie usłyszeć wiadomości duchowego jest nauka uciszyć gadać w twoim umyśle. Podczas medytacji i modlitwy starać się utrzymać przypadkowych myśli do minimum i skupić się na miłość i piękno Boga. Kiedy coś wymyślić, jest niepokojące swój umysł, prosić Boga o rozwiązanie. Jeśli twój umysł jest jasne, będziesz słyszeć jego głos mówiąc zdecydowanie do Ciebie, tak jak to zawsze robi.

• Smak słowa Bożego. Słowo życia, które Bóg mówi do paszy w sercach głodnych ludzi. Praktyki, rozwijanie swojej mocy, aby rzeczywiście smak tych słów, gdy jesteś w medytacji i modlitwy. Zauważ, jak twój umysł i ciało pragną tak wiele rzeczy na świecie; są głodni. Teraz Zauważ, jak skupienie się na Bożą miłość jest bardziej satysfakcjonujące i zabiera potrzeba wielu z tych rzeczy. Smakuje jak słodkie są jego słowa, i jak oni wypełnić duszy. Zachować pewne ulubione fragmenty z Biblii z Tobą tak, że słowa Bożego są zawsze pod ręką, aby zażegnać głód duchowy.

• Czują obecność Pana. Wielu z nas czuje się sama jak wędrować, robi naszych codziennych zadań i prac domowych. Rozwijasz zdolność duchowo czują się, skupić się na tym, że Bóg jest z tobą przez cały czas, i skupić się na ten temat podczas modlitwy lub medytacji. Niebawem rzeczywiście będzie w stanie odczuwać jego obecność pocieszające wokół Ciebie.

• Zapach ogrodu, który czeka na Ciebie. Zapach jest potężnym narzędziem do wychowanie emocje, wspomnienia i określone Stany umysłu. Gdy w modlitwy lub medytacji, praktyki, pachnące kwiaty, które kwitną w ziemskim raju, który czeka ludzkość. Zauważ, jak czyste powietrze jest, wolny od wszelkich zanieczyszczeń i sztucznych brudu. Niech zapachy transport do różnych stan umysłu, który trwa przez cały dzień.

Anioł pomysłów dekoracji na wesela

Anioł pomysłów dekoracji na wesela

Powszechny szacunek aniołów jest widoczne w liczne rzeźby, książki i biżuteria oddany do niebiańskich istot. Anioły i Aniołki na stoły recepcji, zaproszenia ślubne oraz w uroczystości wszystkie sugerują niebieskich celebracja łączącą dwa życia razem poprzez małżeństwo. Istnieje wiele sposobów, aby to anioł wyrafinowanych pomysłów dekoracji na wesela.

Wesela Holiday

Dekoracje w najlepszych miejsc w sezonie zazwyczaj składają się z wszystkich ozdób można oczekiwać na sezon i wymagają minimalnej dodatkowe dekoracje. Jeśli jesteś obchodzi swój ślub w okresie wakacyjnym, prawdopodobieństwo posiadania choinek w miejsce jest dobre. Te ozdoby na swoją korzyść umożliwia włączenie motyw anioła do dekoracji i góry drzewa ozdobne aniołów. W zależności od ile drzew istnieje można użyć samego drzewa wykaszarki jednolitość lub różnych aniołów na każdym drzewie stworzyć ciekawą wariacją.

Babie lato mgła Angel

Utworzyć efekt wzburzony patery przez owijanie anioł Babie lato mgła wokół świecy filarów. Babie lato jest delikatny przewiewny materiał, który jest kapryśny i przypominający typowe zdjęcia skrzydła aniołów. Użyj świece z aniołem postacie wpisały się w nich dodac do efektu inspirowane przez Anioła. Możesz zasłona tkaniny wokół ołtarza kościoła i zrobić ławkach łuki z tej tkaniny, jak również stworzyć spójność z dekoracjami. Jeśli ślub odbywa się na zewnątrz, pod altaną na przykład zasłona Babie lato w swags wokół altanie z kwiatów aby utworzyć ustawienie Niebiańskiego ślubu.

Ciasto

Włączenie aniołów do tradycji i zastąpić jeden anioł stróż stoi za kilka typowych posąg panny młodej i pana młodego na twój tort weselny cylinder. W wielu wyznań anioły symbolizują ochrony przez posłańców Boga. Są uosobieniem nadziei dla wielu i dodanie ich do dekoracje ślubne mogą reprezentować wieczne nadzieję na szczęśliwe małżeństwo. Można znaleźć angel elegancki porcelany figury, które można dalej jako część wystroju domu

Ślub dobrodziejstw

Sprzyja ślubne dla Gości są integralną częścią dekoracji na swój ślub. Anioły są łatwe do zintegrowania sprzyja, jak można znaleźć małe przedmioty, które są właśnie dla każdego miejsca ustawienia. Anioł wina korki lub anioł srebro filigranowe zakładki są montażu ślub sprzyja.

Techniki chińskich punktów w masażu

Techniki chińskich punktów w masażu


"A-SHR" jest krzyknął kiedy masaż terapeuta uderza odpowiednie punkty nacisku w chińskiego masażu. Punkty nacisku stosowanych w masażu chińskiego Tui Na, lub są synonimem punktów akupunktury wykorzystywane do techniki igłowania. "A-SHR" z grubsza przetłumaczyć jako "tak," z punktami ", shr" czasami zlokalizowanych dokładnie w miejscu bólu, często powodując Yelp od klienta. Stosowane są różne techniki, aby zwolnić proces życia energii, znany jako "qi" w punktach wzdłuż meridianów ciała. Techniki punkt specyficzne zwykle są połączone z technik obejmujących większą powierzchnię.

Jednopunktowe Medytacja Technika

Jednopunktowy medytacja ma wywrzeć głębokie wnikanie do qi w określonym punkcie na jednym południku. Technika ta jest wykonywana za pomocą końcówki kciuka i kołyszący ruch ręki. Końcówka kciuk znajduje się na miejscu z umiarkowanym ciśnieniem. Pozostałe palce są zwinięte w bardzo luźnej pięści. Waga strony służy do rock kciuka iz powrotem, bez odejścia od wybranego punktu. Technika ta jest wykonywana, gdy najlepszym terapeuta skupia się na wysłanie własnego qi do punktu na pacjenta.

Naciśnięcie Technika

Technika Prasowanie może być wykonane na różne sposoby, w tym za pomocą kolanka do wywierania nacisku na konkretnym punkcie. Technikę stosuje się w celu uwolnienia Qi i napięcie mięśni na głębokim poziomu. Kolano jest umieszczone na punkcie o umiarkowanym ciśnieniem. Ciśnienie zwiększa się stopniowo do końcowej dotyku "," The cilent lub w punkcie, w którym więcej ciśnienie powodowałoby bólu lub dyskomfortu. Terapeuta trzyma łokieć w miejscu przez około 30 sekund, podczas gdy instruowanie klienta do oddechu.

Gwen Fa Technika

Technika Gwen Fa odbywa się w ruchu kostki ruchu toczenia. Ruch rozpoczyna się golonka małego palca w miejscu na wybranej południka. Ręka jest przeniesiona każdego golonka z palca pinkie do palca wskazującego. Ruch niesie rękę w dół odległości od południka, wpływając punkty na południku, jak podróże.

Budda Fist Technika

Technika "Buddha pięści" używa swobodnej pięścią z tulejek zawiasowych umieszczonych w korpusie i korpusie strony terapeuty prostopadle do korpusu klienta. Ręce poruszają się w ruchu skręcającego na jednym obszarze, mających wpływ na grupowanie punktów lub wzdłuż południka pomaga poruszać qi przez ciało.

Jak zwiększyć libido Z Meridian Punktów

Jak zwiększyć libido Z Meridian Punktów


Twoje życie seksualne jest w zbiorniku, i nie mogę sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz byłeś "w nastroju". Aby dodać do Twojego problemu, pomysł przyjmowaniem lub stosowania nie regulowane przez FDA zwiększające libido reklamowany w "poprawić swoje życie seksualne" infomercials skrada cię. Gotowy do nowego podejścia? Rozważmy najbardziej naturalny jeden na planecie: stymulację swoich południka punktami. Medycyna chińska, która sięga tysiące lat twierdzi, to twierdzenie: Możesz ożywić swoje najbardziej przyjemne pragnienia poprzez stymulowanie określonych miejsc na ciele. Warto spróbować? Pewnie.

Instrukcje

1 Uzyskaj pozytywnej oceny z lekarzem. Jeśli pacjent przyjmuje jeden lub więcej leków wywołujących spadek libido, to sabotaż dowolnej metody odzysku, w tym stymulacji punktu południka.

2 Zrozumieć rolę odgrywają w południk punktów ludzkiej fizjologii. Jeśli jesteś już studentem medycyny chińskiej i zrozumieć, dlaczego ludzie w społeczeństwach azjatyckich, mogą polegać na południka punktów, aby zwiększyć swoje libido od 5000 lat, wiesz, że południki są polami energii (Chi), które są subtelne, ale potężny. Powodują odczucia ludzi nie czuje, znaleźć lub zobaczyć, ale ich wibracje lecznicze mogą dynamiczne zmiany ustrojowe po akupunkturze lub innych azjatyckich inspirowane pracy z ciałem.

3 Znajdź swoich 12 punktów południka identyfikując te cztery linie: 1) trzy znajdują się w obszarze rozciągającym się od tułowia do palca po wewnętrznej stronie ramienia, 2) trzech odcinek z palca, aby zmierzyć się z tyłu ramienia, 3) trzy uruchomić z powierzchni w celu stóp na zewnątrz nogi i 4) trzy ostatnie są usytuowane między nogami i tułowiem wzdłuż wewnętrznej nogi. Lokalizacje punktów Meridian regulujące libido znajdują się na linii, które biegną między wątroby i stóp (tzw wątroby Meridian) i są znane na energetyzujący obszar między odbytem i warg sromowych u kobiet i odbytu i moszny u mężczyzn.

4 Rozpocznij odzyskiwanie w drodze konsultacji z akupunktury przeszkolony w jaki sposób zwolnić krytyczna energia libido zostały zablokowane. Zastój krwi, niedobór płynów i ekstremalne zmiany temperatury ciała może mieć druzgocący wpływ na swego pożądania seksualnego i musi być wydany przez stymulację, usuwając blokady, które zatrzymują się Chi z podjęciem naturalny przebieg przez ciało.

5 Włącz do akupresury, jeśli nie jesteś wygodne z akupunktury. Punkty nacisku wzdłuż określonych meridianów można masować i manipulowane jako alternatywa dla igieł używanych w akupunkturze uwolnić energię więc libido mogą być przywrócone. Meridian stymulacja przypisuje się odwrócenie szeroki liczby kobiet blokery libido, w tym spowodowane przez pigułki antykoncepcyjne, zablokowanych jajowodów i endometriozy, co powoduje nieprawidłowy wzrost tkanki macicy. Niektórzy lekarze twierdzą, południk stymulacja może przywrócić owulację u kobiet, których cykle zatrzymał.

6 Zbadaj preparatów ziołowych w połączeniu z akupunkturą lub leczenia akupresury. Zielarzy Azji tout Muira Puama ("drzewem potencji"), Tribulus, Horny Goat Weed (Epimedium grandiflorum), Maca (Lepidium meyenii) i trzy zioła energii / sex-zwiększenie mix chiński żeń-szenia (Panax ginseng) z miłorzębu japońskiego i sarsaparilla (czasami nazywane Smilax medica). Zioła te, w przypadku korzystania z południka stymulacji, mówi się zaradzić "wyczerpanie ognia" w nerkach i sercu, wspólnej diagnozy znaleźć u mężczyzn i kobiet z niskim libido z powodu zablokowanych statków, krwi i energii w całym ciele.

7 Połącz południk stymulacji terapii wybierasz - akupunktury lub akupresury --- ze zmian w diecie, aby zmaksymalizować regenerację. Twoje ciało musi "odbudować swoją istotę" raz zaczyna pozbyć się blokujących energii, które spowodowały problemy libido w pierwszej kolejności. Praktyków w dziedzinie stymulacji punktu południka polecam żywności z ciepłych właściwości - szczególnie jagnięcina, cebulę i szczypiorek --- plus właściwą równowagę pracy / ćwiczenia / gry do złagodzenia czynników, które wyzwalane oryginalny brak libido.

Jak handicap wyścigów konnych przy użyciu systemu punkt

Jak handicap wyścigów konnych przy użyciu systemu punkt

Wyścigi konne to sport, który jest ściśle związany z hazardu, jak te w obecności często wygra wygląd do zarabiania pieniędzy poprzez zbieranie poprawnie konie. Wielu graczy konia jak grać za pomocą systemu, który pomaga przypomnienie ich podejmowania decyzji. System zakładów punkt wymaga stat książki dzień szczegółowe podsumowania na każdym wyścigu i tworzy wzór matematyczny na wyborze zwycięskiego konia. Wszystkie dane można znaleźć w "Daily Racing formie."

Instrukcje

• Zbadanie Beyer postać prędkości dla każdego konia w jego wcześniejszych czterech wyścigach, a następnie Znajdź sumę punktów od każdego konia dwa najlepsze wyniki. Cztery punkty do najwyższy wynik i dwa punkty na konia drugi najwyższy wynik.

• Dodać długości porażka dla każdego konia w jego wcześniejsze dwa wyścigi, punktacji zero dla wygranej, następnie nagrodę trzy punkty na konia z najniższy wynik i dwa punkty na konia z drugie najniższy wynik. Nie przyznać żadnych punktów ten krok Jeśli dwóch lub więcej koni, obie wygrał swoje wcześniejsze dwa wyścigi.

• Dodaj dwa punkty, aby wynik każdego konia z trenerem z wygranej procent ponad 10 procent, a jeden punkt do każdego konia z jockey z wygranej procent ponad 10 procent.

• Odjąć jeden punkt z ocena każdej koni w postach dziewięciu do 12 dla rasy nad metrów, lub przyznać jeden punkt do wszystkich koni w trzech długościach ołowiu na każde wezwanie w ich wcześniejszej wyścigu na wyścig w 1,6.

• Nagroda jeden punkt do wszystkich koni, które ścigał się na murawie w ich poprzedniego wyścigu, jeśli wyścig jest na brud.

• Nagroda jeden punkt do wszelkich konne podczas korzystania z Lasix po raz pierwszy.

• Zakład na koniu z najwyższym wynikiem jeśli prowadzi przez trzy punkty lub więcej, w przeciwnym razie nie stawiam na wyścig.

Jałowiec niebieski punkt drzewo fakty

Jałowiec niebieski punkt drzewo fakty

Odmiana jałowca chińskiego, Blue Point jałowca (Juniperus chinensis "Blue Point") to roślina zimozielona, powszechnie uprawiany jako krzew lub drzewo. Roślina ma zwyczaj kształcie piramidy składa się z gęstym kolumny Niebieskawy liści zielony, scalelike. Drzewa wymaga trochę przycinanie i konserwacji, aby wyglądać jej najlepiej.

Wygląd

Blue Point zazwyczaj rośnie o 12-stóp wysokości, z rozprzestrzeniania się około 8 metrów. Drzewo ma gęste, piramidy lub stożkowej formie i wąski tułów z kory brązowy, rozdrabniania. Blue Point ma kształt klina, światło igły zielone, które dojrzewają w kształcie rombu, skalowane liści. Liści ma silne, często nieprzyjemny zapach, który często odpycha wspólne zwierząt szkodniki takie jak Jeleń.

Lokalizacja

Jałowiec chiński pochodzi z Mongolii, Chin i Japonii, choć powszechnie uprawiana jest jako ozdobna lub krajobraz roślin w Europie i Ameryce Północnej. Często uprawiana jako próbki lub Choinka dla trawników, ten krzew może również pomóc rama przedpokoju lub chodnik, lub działać jako skórzanymi fotelami. Jałowiec niebieski punkt wymaga pełnym słońcu się naprawdę rozwijać, chociaż inne chińskie jałowce wolą półcień.

Kultury

Jałowiec Blue Point jest dostosowane do szerokiej gamy gleby i nie jest wybredny jeśli chodzi o pH gleby. Krzew będzie cierpieć w słabo odprowadzanie gleb. Woda regularnie, zwłaszcza, kiedy roślina jest młody. Regularnego podlewania pomaga stworzyć zdrowe, głęboki system korzeniowy. Zmniejszyć wody po ustanowieniu roślina i w zimie. Zapłodnienia corocznie przed wzrost nowych wyłania się na wiosnę. Jałowiec chiński jest ogólnie tolerancyjna wobec wiatr.

Problemy z

Voles i jałowca webworm może zostać problem dla Jałowiec Blue Point. Zmniejszyć voles zagnieżdżenie stosując warstwę 2 - do 3-calowy ściółkę i usunąć martwe traw i bylin, bo te mogą zapewnić schronienie dla gryzoni. Jałowiec webworms żywią się liści i pozostawić wskaźnik silky wątki. Usuń webworms przez uwalnianie naturalnych drapieżników lub za pomocą systemowego owadobójczy. Rdza jest wspólne choroby grzybicze, które mogą być traktowane z środek grzybobójczy.

Jak zrobić ławkę Imperium Osmańskiego

Jak zrobić ławkę Imperium Osmańskiego

Ława tafty zapewnia miejsce do odpoczynku zmęczony nóg wysiadki i może obejmować również magazynowanie przestrzeń pod wyściełane podnóżek. Działa dobrze z salonu nowoczesne i orientalne bogactwo tematu i mogą być pokryte skórą, gobelin lub innych ciężkich Tapicerka. Na ławce tafty, które zobaczą intensywnego użytkowania, należy użyć ciemniejsze kolory lub desenie. Kierunkach w tym projekcie będzie produkować Osmańskiego ława piano zawias pokrywy, Czernica przycisk amortyzowany top i wewnątrz magazynu. W tym artykule zakłada, że czytelnik jest właściwe dla dorosłych, który ma doświadczenie w prawidłowe i bezpieczne korzystanie z narzędzi strony i moc. Zakłada ona również, że czytelnik rozumie zasady podstawowe meble projektowania i montażu, jak i dlaczego do ścięcia zakrętów i jak i dlaczego warto używać zawiasy drążkowe w montażu mebli. W tym artykule zakłada również, że czytelnik jest zdolny do czytania i przy użyciu diagramów dla prawidłowego pozycjonowania części.

Instrukcje

Montaż na ramie okna

• Zapoznać się z drewna podstawowe warunki, bezpiecznego i prawidłowego wykorzystania elektronarzędzi i podstawowych zasad projektowania mebli oraz montażu Jeśli nigdy się drewna projektu przed. Jeśli nigdy nie mieliście rękę i zasilania narzędzi przed, mieć klasę drewna w miejscowym college'u Wspólnoty przed napadaj¹cy ten projekt. Projekt ten wymaga zdolności do skosów, montaż części we właściwej pozycji, czytać schematy, wskazówek i zastosować geometrii.

• Piasek wszystkie kawałki drewna, przy użyciu papieru ściernego gruba, średnie, dobrze i wyjątkowo dobrze w takiej kolejności, dopóki nie są całkowicie gładkie. Używać twój preferowany wykończenie. Stosuje się kilka warstw pecan plamy, a następnie przez kilka warstw akrylowej obróbki drewna, lub użyć samodzielnie obróbki drewna. Umożliwić obróbki drewna do wyschnięcia przez noc pomiędzy warstwami.

• Skosów krawędzi 1/2-calowy cztery 24-calowy kwadratowych arkuszy pekan do 45 stopni. Herb ścięte brzegi cieśli kleju i pozwalają im na sucho aż lepki. Tyłek ścięte narożniki razem i mocno naciśnij. Otrze wszelkie nadmiar kleju. Spowoduje to utworzenie ramki Osmańskiego bez górnej lub dolnej. Umożliwić pole do wyschnięcia przez noc. Odnoszą się do diagramu, który towarzyszy ten krok, jeśli masz pewności, gdzie każdy kawałek powinien iść.

• Wykorzystanie cieśli kleju do tymczasowego przechowywania tylko. Na stałe zawieszone wywierć otwory na 1/2-calowy krawędzi przedniej i tylnej strony, przy użyciu nieco o średnicy 1/8-calowe, w pozycji wskazanej w schemacie, który towarzyszy ten krok. Wszystkie otwory z pogłębieniem stożkowym. Wkręty do drewna 3/4-cala umożliwia zmontowaniem pole. Dokręcić wszystkie śruby.

• Wiertła o średnicy 1/8-calowe otwory w piątym 24-calowy placu arkusz pecan w pozycji wskazanej w schemacie, który towarzyszy ten krok. Wszystkie otwory z pogłębieniem stożkowym. Pozwoli to na dole osmańskiego. Odpowiadające im otwory w polu zmontowane. Wkręty do drewna 3/4-cala mosiężny umożliwia bezpieczne na dole.

Dołączanie pokrywę amortyzujące i stóp

• Użyj zawias fortepian dołączyć pokrywę miękka do ramki osmańskiego. Fortepian Zawiasy są bardziej trwałe niż standardowe zawiasy dla obiektu, który może zobaczyć intensywnego użytkowania. Zawiasy drążkowe sprzedawane są w standardowej długości, z doprzodu wywierconych otworów każdy centymetr lub tak. Są one dołączone po jednej stronie w czasie. Otworzyć zawias fortepian i położyć go tak, że krawędź zawiasach jest równo z zewnętrznej krawędzi ramki. Wywierć otwory na śruby fortepian zawias wskazanej pozycji na diagramie. Wszystkie otwory z pogłębieniem stożkowym. Dołączyć po jednej stronie zawias do ramki, za pomocą 1/4-cala mosiądzu wkręty do drewna. Pozostałe strony zawias zostanie dołączony do pokrywę amortyzujące w kroku 3.

• Pokrycie poduszki pianka do wyboru tkaniny. Ścieg przykryciem zamknięte. Użyj nitka Gruba warstwa w kolorze koordynującego do "przycisk" górnej części poduszki. Uruchomić tapestry igły za pomocą pianki, za pomocą przycisku pokryte pasujące Tapicerka i z powrotem przez pianki. Pociągnij mocno zrobić dołek poduszki. Powtórz kilka razy na przycisk tak, aby one są mocno związane.

• Pokrycia całej powierzchni pozostały kawałek blachy 24-calowy placu pecan cieśli kleju. Herb dolnej poduszki z kleju również. Umożliwić klej do wyschnięcia aż lepki. Naciśnij ksztatkę piankową na miejsce. To tworzy góry osmańskiego. Wykończenie mocowania zawias fortepian do gołej drewna dolnej części góry otomana tapicerowane, za pomocą 1/4-cala mosiądzu wkręty do drewna.

• Czterech 4-calowy kostki będzie stóp osmańskiego. Przyciąganie między dwa wierzchołki po przekątnej każdego moduł linii kredy. Przyciągaj drugiej linii kredą między innymi dwa wierzchołki po przekątnej. Wywierć otwory na punkt centralny utworzony przez linie kredą na cztery moduły 4-calowy. Wszystkie otwory z pogłębieniem stożkowym. Dołączyć każdego koloru kostki na czterech rogach na dole Osmańskiego, przy 6-cal długie mosiądzu wkręty do drewna.

Oznaki dziewczyna chce, by zostawić ją w spokoju

Oznaki dziewczyna chce, by zostawić ją w spokoju

Nie każda dziewczyna, którą można spotkać będzie przyciągać do Ciebie. Rzeczywiście, chyba że jesteś w wyraźną mniejszość ludzi niezwykle uroczy, przystojny, szanse są, że mniej kobiet będą przyciągać do Ciebie niż nie. Jest to po prostu fakt, i nie powinno to trwać jako osobisty cios do telefonu zaufania. Jednakże należy zachować oko oznaki, że kobieta nie jest zainteresowany i chce, by zostawić ją w spokoju. Ona może nie powiedzieć to w licznych słowach, ale ona daje wyraźne sygnały, że należy pamiętać o, jeśli nie chcesz, aby wypaść jak pełzanie.

Wymówki

Jeśli dziewczyna sprawia, że usprawiedliwienie po pretekst do nie jest w stanie widzieć, należy wziąć to jako znak, że ona nie jest zainteresowany i chce, by zostawić ją w spokoju. Szanse są, że ona nie będzie flat-out powiedzieć ci, że nie lubi, jako że zaszkodzi swoje uczucia. Ale jeśli ona ma myć włosy w piątek, opiekować się dzieckiem, Sobota, edytowanie jej Krótki film na niedzielę, piec ciasteczka w poniedziałek i tak dalej, a następnie należy prawdopodobnie Zakładam, ona chce, aby zostawić ją w spokoju. Jeśli interesuje Cię się ona harmonogram jej wydarzenia dla Ciebie.

Inne chłopaki

Jeśli dziewczyna jest w ty, ona nie będzie widać innych facetów albo nie powiedzieć o innych facetów, co widzi, bo nie chciała, aby zagrozić jej szanse z Tobą. Jednak, jeśli ciągle mówi się o inne chłopaki lub informuje o jej daty, to widzi się przyjaciela i coraz mniej potencjalnych chłopaka. Innymi słowy Zostaw ją w spokoju.

Unikanie komunikacji

Jeśli masz do tekstu jej, zadzwonić do niej i Zostaw czterech voicemails ponad trzy dni aby otrzymać e-mail z powrotem, ona pewnie chce cię zostawić ją w spokoju. Myśleć jak traktujesz innych ludzi - czy możesz odrzucić uzyskać z nich dni kiedy nazywają się? Ona chyba nie, albo w ogóle, ale jeśli ona chce, aby zostawić ją w spokoju, ona jej czas wracając do Ciebie.

Język ciała

Jeśli wziąć to krok w kierunku jej i ona ma kilka kroków dalej, ona jest umieszczenie fizycznego dystansu między wami a nią. To samo dotyczy od krawędzi na kanapie, nie biorąc rękę i ogólnie unikanie bliskości. Jeśli chce się być wokół niej, ona nie umysł trwający blisko niej i dotykając jej. Jeśli się nie chce, ona będzie punkt utrzymanie dystansu między wami.

Czy prowadzić do zaburzenia neurologiczne Odpowiedzi Babińskiego?

Odruchy są instynktowne, mimowolne reakcje, które są przewidywalne i niezawodne według określonej stymulacji. Niektóre odruchy są normalne w niemowlęctwie lub wczesnym dzieciństwie, tylko, i znikają jak rosną. Odruch Babińskiego jest typowy odruch u dzieci poniżej drugiego roku życia, ale wygląd w późniejszym życiu wskazuje na problem.

Identyfikacja

Odruch Babińskiego jest testowany przez dotknięcie podeszwę stopy od pięty do palców, z czymś w końcu młotkiem, po zewnętrznej stronie stóp w stanowczy sposób. U pacjentów wrażliwych, odruch może być maskowane przez pacjenta dobrowolnie wycofujące stopę szybko.

Funkcja

Normalną odpowiedź na test Babińskiego jest palce do zwijania się w dół. Babinski odruchową jednak zauważyć, gdy reakcja pacjenta jest, gdy palce zamiast wentylatora górę.

Znaczenie

Gdy pacjent ma odpowiedzi objaw Babińskiego, oznacza to uszkodzenia w drogach nerwowych łączących mózg i rdzeń kręgowy, lub korowo-rdzeniowej. Ponieważ oddechowych prowadzi się po obu stronach rdzenia kręgowego, odruch można zobaczyć na jednej lub na obu stronach. Odruch Babińskiego nieprawidłowe może być tylko tymczasowe jednak, w zależności od przyczyny.

Rodzaje

Niektóre przyczyny nieprawidłowego odruchu Babińskiego lub odpowiedzi obejmują drgawki, choroba Lou Gehriga, guz mózgu, uraz rdzenia kręgowego, udar mózgu, uraz głowy, zapalenie opon mózgowych lub stwardnienie rozsiane.

Przyczyny Babińskiego Zarejestruj

Przyczyny Babińskiego Zarejestruj


Odruch Babińskiego jest specyficzne mimowolne odpowiedzi na stymulację w szczególnym organizmie. Powoduje to osoby duży palec u nogi, aby przejść w kierunku górnej części stopy, podczas gdy pozostałe palce stóp na zewnątrz wentylatora po głaskanie podeszwę. Znak ten odruch jest normalne lub w małych dzieci, choć jego obecność po wieku dwóch lat jest oznaką uszkodzenia dróg nerwowych łączących rdzeń kręgowy i mózg. Znak Babińskiego może być oznaczenie dowolnej liczby zaburzeń lub chorób, które powodują odruch występuje.

Zaburzenia neurologiczne

Odruch Babińskiego może być spowodowane zaburzeniami neurologicznymi dotyczących mózgu, rdzenia kręgowego i system nerwowy. Przykładowo, stwardnienie zanikowe boczne, znane również jako choroba Lou Gehriga, jest chorobą komórek nerwowych w mózgu i rdzeniu kręgowym, co powoduje mimowolne ruchy mięśniowe, i jest bezpośrednio związana z osób cierpiących na odruch Babińskiego. Inne zaburzenia neurologiczne, które powodują objaw Babińskiego obejmują uogólnione drgawki toniczno-kloniczne, stwardnienie rozsiane, udar mózgu i jamistości.

Zaburzenia dziedziczne

Zaburzenia dziedziczne są mniej powszechne przyczyny objaw Babińskiego, niż inne czynniki. Współistniejącej hipokaliemii porażenie okresowe, choroba dziedziczna, która powoduje, że odcinki skrajne osłabienie mięśni, może powodować objaw Babińskiego podczas ciężkiej walki z paraliżem. Innym zaburzeniem dziedzicznym prowadzące do objaw Babińskiego jest ataksja Friedricha, wrodzona choroba, która wpływa na mięśnie i serce.

Choroby lub infekcji

Choroba lub infekcja może wywołać odruch Babinski ze względu na stres spowodowaną w organizmie. Dzieje się tak w niektórych poważnych przypadkach zapalenia opon mózgowych, wirusowe lub bakteryjne zakażenia, który powoduje zapalenie błony obejmujących mózg i rdzeń kręgowy. Inne choroby lub infekcje prowadzące do objaw Babińskiego to guz mózgu lub rdzenia kręgowego, encefalopatia wątroby, niedokrwistość złośliwą, poliomyelitis, wścieklizna i gruźlicze zapalenie stawów.

Szkoda

Gdy do poważnych obrażeń ciała funkcji neurologicznych efektów odruchu Babińskiego ma potencjał, aby wystąpić. Uraz głowy, która ma wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia mózgu mogą spowodować odruch Babińskiego. Odruch mogą również pojawić się w wyniku uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Wyzwalania Punkt Zespoły w szyi

Zespoły punktu wyzwalania na szyi są bolesne lub przetargowe obszary, które mogą powodować, że mięśnie do umowy lub skrócić. Punkty spustowe mogą również produkować promieniujący ból. Promieniujący ból pędy lub podróżuje do innego obszaru. O których mowa ból, ból, który jest w innym miejscu, może również wystąpić z punktów spustowych.

Co to jest wyzwalania Punkt?

Punkt wyzwalania hiper drażliwość węzeł lub powięzi mięśnia, co powoduje ból. Powięź internetowej z tkanki łącznej, która obejmuje wewnętrznych struktur ciała, w tym kości, mięśni, naczyń krwionośnych i narządów. Ponieważ te wiązane obszary mogą mieć wpływ na powięź, punkty spustowe w szyi mogą powodować ból w obszarach głowy, klatki piersiowej i ramionach.

Przyczyny

Punkt wyzwalania może być wywołane przez stres lub napięcie prostej od nadużywać lub dłuższy niewłaściwych pozycjach. Przytrzymywania telefonu na ramieniu, na przykład, można utworzyć punkty spustowe, jak można przedłużyć pisania na komputerze lub pozycjonowania głowicy w pozycji do przodu. Przenoszenia ciężkich ładunków na ramionach, takie jak plecaki i torebki, może również generować wyzwalania bólu punktową.

Objawy

Zespoły punktu wyzwalania na szyi obejmują takie objawy jak sztywność, tkliwość i ból w okolicy szyi. Może to wpływać na zakres ruchu szyjki. Objawy mogą również rozwinąć się bóle głowy, ból oka, ból żuchwy, uszu, objawy zapalenia zatok, a nawet zawroty głowy. Niektóre punkty wyzwalające patrz ból szyi do ramion i może doprowadzić do pieczenie lub ból w ramionach lub wewnątrz górnego ramienia.

Leczenie

Aby skutecznie leczyć wyzwalania bólu punktową, ważne jest, aby wykluczyć innej przyczyny medycznej bólu. Po określeniu punktu wyzwalania jest przyczyną objawów, to jest konieczne w celu rozwiązania napięte mięśnie i wprowadzać zmiany stylu życia, w celu odwrócenia ich działania. Zastosowanie technik ciepła i masażu, specjalnie wywołać punkt masażu, w którym umieszczony jest bezpośrednia presja na punkcie wyzwalania i Myofascial technik uwalniania, gdzie delikatne rozciąganie jest stosowane w odniesieniu do obszaru, aby zmniejszyć napięcie powięzi, może znacznie zmniejszyć ucisk i ból. Leki, takie jak środki przeciwbólowe, rozluźniające mięśnie i niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) są przydatne w zwalczaniu bólu i stanów zapalnych. Inne opcje leczenia obejmują kortykosteroidów zastrzyki na miejscu, aby zmniejszyć stan zapalny lub ból i obrzęk w okolicy.

Własna Leczenie

Ogólnie program ćwiczeń rozciągających i może znacznie zmniejszyć objawy i zwiększyć zakres ruchu w okolicy. Techniki zarządzania stresem i zmiany postawy są często niezbędne, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu zespołu punktu wyzwalania. Zabiegi te mogą również zmniejszyć własny negatywnych skutków nadużywania, co powoduje punktu aktywacji symptoms.The najlepszą opcję leczenia zespołu punktu wyzwalania na szyi jest zapobieganie.

Jak rozpoznać syndrom końskiego ogona

Jak rozpoznać syndrom końskiego ogona


Cauda eąuina syndrome jest poważną chorobą, która obejmuje kompresję znajdujących się w rdzeniu kręgowym korzeni nerwowych. Cauda eąuina syndrome może być spowodowane przez kilka rzeczy - uraz rdzenia kręgowego, guzy kręgosłupa, zakażenia lub przepukliny dysku. Zespół końskiego ogona może spowodować trwałe uszkodzenie jelit i paraliż u pacjentów. Jeśli podejrzewasz, że masz zespół końskiego ogona, należy skontaktować się z lekarzem od razu.

Instrukcje

1 Zwróć uwagę na ból w plecach i nogach. Czujesz ból, zwłaszcza w dolnej części pleców. Ból w nogach zazwyczaj promieniuje w dół od dolnej części pleców.

2 Zbadaj swoje inne objawy. Osoba z zespołem końskiego ogona ma również problemy z układem moczowym i zaparcia. Można również zauważyć, drętwienie w obrębie miednicy i odbytnicy obszarach ciała.

3 Zadzwoń do lekarza od razu. Jeśli masz silny ból i doświadczenia kilku innych objawów zespołu końskiego ogona, trzeba skontaktować się z lekarzem od razu. Jeśli lekarz jest niedostępny, iść na pogotowie.

4 Pozwól lekarza do oceny objawów. Lekarz najpierw zrobić badanie lekarskie, aby sprawdzić swój refleks i zdolność do odczuwania bólu.

5 Pobierz badania radiologiczne wykonane. Rentgenowskie i MRI są wykorzystywane do sprawdzenia korzeni nerwowych i znaleźć te, które są skompresowane. Lekarz wykorzystuje te wyniki w celu uzyskania ostatecznej diagnozy i zaplanować leczenie.

Wskazówki

  • Możliwe są inne przyczyny objawów związanych z zespołem końskiego ogona. Częściej pacjenta zdiagnozowano przepukliny dysku lub zwężenie kanału kręgowego.
  • Chcesz dostać zdiagnozowany zespół końskiego ogona w ciągu dnia lub dwóch objawów występujących. To zwiększa szansę na dokonanie pełnego zwrotu.

Jak leczyć syndrom końskiego ogona

Jak leczyć syndrom końskiego ogona


Cauda eąuina syndrome jest poważną chorobą, która obejmuje kompresję znajdujących się w rdzeniu kręgowym korzeni nerwowych. Cauda eąuina syndrome może być spowodowane przez kilka czynników. Może to być wynikiem urazu rdzenia kręgowego, guzy kręgosłupa, zakażenia lub przepukliny dysku. Nieleczony zespół ogona końskiego może spowodować trwałe uszkodzenie jelit i paraliż u pacjentów. Jest bardziej prawdopodobne, aby w pełni odzyskać, jeśli się warunku traktowane w ciągu dwóch dni od objawów występujących.

Instrukcje

1 Uzyskaj pomocy medycznej, jeśli zdiagnozowano zespół końskiego ogona. Lekarz może spotkać się z tobą, aby przejść nad swoimi możliwych opcji leczenia.

2 Sprawdź, czy potrzebna jest natychmiastowa operacja. Jest najczęstszym sposobem leczenia dla zespół końskiego ogona. Chirurg może iść i dekompresji nerwów w kanale kręgowym.

3 Weź jakieś leki przepisane po zabiegu. Może trzeba antybiotyki, aby zapobiec infekcji i leki przeciwbólowe, aby pomóc złagodzić dyskomfort.

4 Otrzymuj zabiegi na przyczyny zespołu ogona końskiego. Jeśli masz zespół końskiego ogona z powodu nowotworu, a następnie trzeba przejść przez promieniowanie lub chemioterapię. Jeśli zdiagnozowano infekcję, to antybiotyki są przepisywane.

5 Postępuj zgodnie z się z lekarzem. Po operacji i dodatkowych zabiegów, lekarz monitoruje zakres swojej uszkodzeń neurologicznych. Jeśli operacja zrobić na początku, nie powinien cierpieć z powodu trwałego uszkodzenia.

Wskazówki

  • Jeśli cierpi na zespół końskiego ogona, można rozważyć dołączenie do grupy wsparcia. Grupy te mogą pomóc, jeśli doznali trwałego uszkodzenia neurologicznego.

Jak korzystać z kalkulatora nowych punktów Plus

Jak korzystać z kalkulatora nowych punktów Plus

Utrata wagi może być wyzwaniem, ale kilka firm oferuje wskazówki, które pomogą ułatwić proces. Weight Watchers wykorzystuje system utraty wagi, który przypisuje wartości punktu do żywności, pomaga schudnąć, pozwalając tylko określoną liczbę punktów dziennie. Aby pomóc w tej metodzie, firma ma pochodzić z kalkulatora do tych, po program do korzystania na co dzień. Kalkulator kieszonkowy PointsPlus jest i będzie śledzić wszystkie punkty dla dnia i tygodnia.

Instrukcje

Set-Up

1 Wyciągnij kartę plastikową z tyłu kalkulatora.

2 Naciśnij przycisk zasilania umieszczony w prawym górnym rogu kalkulatora.

3 Naciśnij ikonę wwrench znajduje się w górnej lewej części kalkulatora. Kalkulator zapyta "wieku?" Wpisz swój wiek i naciśnij klawisz "Enter". Pojawi się wtedy pytanie "kobieta?" Naciśnij "Enter", jeśli jesteś kobietą, ale jeśli jesteś mężczyzna, naciśnij klawisz strzałki w dół aż do "męski?" pojawia. Wciśnij "Enter".

4 Dodaj w wysokości. Kalkulator zapyta "Wysokość?" Wpisać wysokość w stopach, potem cale. A następnie naciśnij przycisk "Enter". Ikona "Waga?" pojawi.

5 Wpisz swoją wagę i naciśnij "Enter". Słowo "Lose?" pojawi. Jeśli chcesz schudnąć, naciśnij "Enter". Jednak jeśli po prostu chcesz utrzymać wagę, nacisnąć strzałkę w dół, aż pojawi się napis "Zachowaj?" Naciśnij klawisz "Enter".

6 Wybierz dodatkową wartość punktów, jeśli decyduje się utrzymać wagę, a następnie naciśnij klawisz "Enter". Pojawi się ekran z "Daily", a wartości punktów w prawym dolnym rogu. Jeśli zdecydujesz się schudnąć, to będzie można dostać się do tego ekranu "Daily", od razu.

Obliczania wartości dla Żywności PointsPlus

7 Naciśnij przycisk "PointsPlus" na kalkulatorze. Pojawi się ekran z wyświetlonym "Oblicz". Wcisnąć klawisz "Enter". Nowy ekran pojawi się ze słowem "Protein?"

8 Rodzaj liczby gramów białka w porcji posiłków ma, według etykiety żywności. Następnie naciśnij klawisz "Enter". Nowy ekran będzie pochodzić z "Węglowodany?" wyświetlana. Wpisz ilość węglowodanów w porcji i nacisnąć enter. Wykonaj następujące kroki dla gdy ekran mówi "Tłuszcz?" i "Fiber?" Następnie słowa słowo "wartość" "Użyj" pojawi się z punktów, że jedzenie jest warte wyświetlane w prawym dolnym rogu.

9 Naciśnij klawisz "X", jeśli masz więcej niż jedną porcję pozycji. Następnie wpisz w liczbie porcji i naciśnij "ENTER".

10 Naciśnij klawisz Symbol podzielić, jeśli nie mają pełnej porcji. Następnie wpisz numer porcja musi być podzielona przez i naciśnij "Enter".

11 Naciśnij przycisk "Enter", jeśli chcesz kalkulator odjąć tę wartość od codziennej wartości punktów. Następnie będzie można dostać się do ekranu głównego z kwotą już podjęte od początku wartości PointsPlus.

Korzystanie dziennego i tygodniowego

12 Naciśnij przycisk "?" ikonę i nacisnąć przycisk "Enter", aby rozpocząć nowy dzień punktów śledzenia. Aby przejść do nowego tygodnia, naciśnij "?" ikona i uderzył przycisku strzałki i naciśnij "Enter". Pozwoli to rozpocząć nowy tydzień dla Ciebie.

13 Zobacz, ile punktów masz w lewo, naciskając ikonę ołówka. Naciśnij klawisz strzałki w dół, jeśli chcesz zobaczyć, jak może wskazuje opuszczeniu w tygodniu. Ponownie nacisnąć strzałkę w dół, jeśli chcesz spojrzeć na ostatnie dni punktów używanych. Naciskając w dół, aby zobaczyć każdego dnia.

14 Rodzaj w nowym "masa" po każdym tygodniu. Twój kalkulator automatycznie doprowadzić cię tutaj po każdym tygodniu. Jeśli Twoja waga nie zmieniła się, po prostu naciśnij "Enter". Jeśli twoja waga zmienił, wykonaj następujące kroki 5 i 6 w "set-up".

Jak śledzić punktów Weight Watchers

Jak śledzić punktów Weight Watchers

Weight Watchers Points dotyczy unikalnego sposobu śledzenia białka, węglowodanów, tłuszczów i spożycie błonnika, który jest podstawą z Weight Watchers programu diety. System punktów daje Ci wolność do jedzenia, co chcesz, tak długo, jak utrzymać się w granicach dziennej wartości punktów. Wartość ta została ustalona na podstawie wieku, wzrostu, poziomu aktywności, płci i wagi. Śledzenie dziennego spożycia żywności oraz odpowiednie wartości punktów jest proste.

Instrukcje

Normalna Kalkulator

1 Czytaj etykiety odżywczych. Wprowadź liczbę gramów tłuszczu na kalkulatorze. Podzielić przez 12. Zapisz wynikowy rysunek i oznacz ją jako F. Im większa ilość tłuszczu w pozycji, tym wyższa całkowita wartość punktów będzie.

2 Wprowadź liczbę kalorii i podzielić przez 50. Otrzymany numer Label C. Im więcej kalorii pozycja, tym większa ogólna wartość punktów będzie.

3 Dodaj C + F razem w kalkulatorze. Otrzymana wartość jest X.

4 Spójrz na liczbę gramów włókien w danej pozycji i wprowadź tę liczbę w kalkulatorze. Więcej włókien żywnościowy zawiera, niższy potencjał wartości punktów będzie. Podzielenie liczby gramów włókien przez pięć. To uzyskana liczba jest twój wartość Y.

5 Odejmij wartość Y od wartości X. To Twoja przybliżona wartość punktów dla danego przedmiotu. Jeśli odpowiedź ma liczbę pięciu lub większej dziesiętnych po przecinku, a następnie chcesz zaokrąglić go. Jeśli liczba jest mniejsza niż pięć runda to. Na przykład, 12.6 by zaokrąglić do 13 i 11.3 nie zaokrąglenie w dół do 11.

6 obliczania wartości punktowej dla każdego spożywanych w ciągu dnia, śledzenie liczby zdobytych punktów w notatniku lub na tym samym kalkulatorem, jeśli ma funkcję pamięci.

Tor online

7 wizyta Weight Watchers w Internecie, jeśli chcesz płacić miesięcznie kompleksowego śledzenia punktów programu, który pozwala zajrzeć do żywności w bazie Weight Watchers. Jest to szczególnie przydatne w przypadku żywności, restauracji, które nie mogą zezwolić na dostęp do ich informacji żywieniowych. Można również pobrać kalkulator punktów ze strony na komputerze, który pozwala wejść do kalorii, tłuszczu i włókna z pozycji, aby określić jego punkty.

8 Odwiedź stronę internetową, która oferuje bezpłatne punkty śledzenia, takie jak "Kalkulator" lub "Kot Webmilhouse" lub "Calculator.net", aby wyznaczyć wartość punktową.

9 obliczania wartości punktowej dla wszystkich spożywanych pokarmów w podobny sposób, sumując wszystkie żywności można konsumować, jak przejść przez cały dzień, aby zawsze mieć w zasięgu danej wartości punktów. Jeśli abonament Weight Watchers Online, oprogramowanie komputerowe zrobi to za Ciebie.

Zroszony Bransoletki

10 Hrabia z koralików na bransoletki aż do stopki, która jest w codziennej liczby punktów.

11 Podłącz zapięcie z jednym małym uroku zaraz po tym zgrubienie.

12 Podłącz większą uroku bransoletki z zapięciem, co stanowi początek dnia. Jak spożywać punktów, przenieść na duży urok jeden koralik dla każdego punktu można konsumować. Większy urok nie powinien przejść mały urok, aby utrzymać się w granicach dopuszczalnej wartości dziennych punktów.

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że jeśli obecne tendencje zdrowotne nadal, do 2050 roku liczba osób z cukrzycą może podwoić lub nawet potroić. Wiele z tych przypadków będzie cukrzycy typu 2. Ten typ cukrzycy wynika ze złego odżywiania prowadzące do otyłości. Weight Watchers jest plan odżywiania przepisując zdrowszego stylu życia poprzez podejmowanie lepszych wyborów żywieniowych. Pod koniec 2010 roku, Weight Watchers zaprezentował nowy plan, plus punkty. Plan ten nie jest oparty na zawartości kalorii swoich wyborów żywieniowych, ale na węglowodany, tłuszcze, białka i błonnika.

Instrukcje

1 Odszukaj informacje o wartościach odżywczych dla żywności, którą chcesz obliczyć punkty. Jest to zwykle znajduje się w tylnej części pola produktu. Jeśli jedzenie świeżych owoców lub warzyw, dobre wieści, większość owoców i warzyw mają zero punktów na temat nowych punktów plus planu. Warzywa bogate w skrobię, takie jak ziemniaki, pochodzą z wartości punktowe, które nadal będą musiały być obliczone.

2 Znajdź informacje o wartościach odżywczych dla żywności nieprzetworzonej, na przykład, ziemniaków, na stronie internetowej, jak Nutrition odżywczej danych. Można również znaleźć informacje o wartościach odżywczych dla większości restauracji i przetworzonej żywności na stronach internetowych spółek.

3 Oblicz punkty za pomocą tego matematycznego wzoru:

Punkty Plus = białko / 10.94 + węglowodany / 9.17 + tłuszcz / 3,89 - włókno / 12.49.

Weźmiesz gramów białka w żywności wymienionych na etykiecie żywieniowej i podzielić ją przez 10.94 na kalkulatorze. Się, że można dodać gramów węglowodanów podzielona przez 9,17, dodać gramów tłuszczu podzielone przez 3,89, a następnie odjąć błonnik podzieloną przez 12,49.

Wskazówki

  • Prowadzić dziennik żywności, które pomogą Ci śledzić swoje punkty.
  • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu odchudzania skontaktować się z lekarzem.

Jak obliczyć dozwolone punktów Weight Watchers

Jak obliczyć dozwolone punktów Weight Watchers


Zamiast polegać na skomplikowany system liczenia kalorii, Weight Watchers upraszcza obliczenia za pomocą systemu punktowego. Codziennie, masz prawo do określonej liczby dziennych punktów. Punkty odejmowane są za posiłki i przekąski. Kiedy jesteś z punktów, zostały zużyte dzienny limit kalorii. Dzienne punktów są dozwolone są na podstawie poziomu płeć, wiek, waga, wzrost i aktywność.

Instrukcje

1 Uruchom obliczenia punktów z dwoma punktami, jeśli jesteś kobietą lub osiem punktów, jeśli jesteś mężczyzną. Jeśli jesteś mamą opieki, możesz zacząć z 12 punktów.

2 Dodaj cztery punkty, jeśli są od 17 do 26 lat. Dodaj trzy punkty, jeśli są między 27 i 37 rokiem życia. Jeśli jesteś pomiędzy 38 i 47 rokiem życia, dodać dwa punkty. Dodaj jeden punkt, jeśli jesteś pomiędzy 48 a 58 rokiem życia.

3 Odważyć się na skali wagi i podjąć pierwsze dwie cyfry masy i dodać je do wszystkich punktów określonych w punkcie 2. Jako przykład, osoba 150 funtów będzie dodać 15 punktów do całości.

4 Zmierz swój wzrost stojąc plecami do ściany i buty off. Użyj linijki, aby oznaczyć wysokość na ścianie. Zmierz się z ziemi do znaku do pomiaru wysokości. Jeśli masz od 5 stóp 1 cal i 5 stóp 10 cali, a następnie dodać jeden punkt do całości. Jeśli masz więcej niż 5 stóp 10 cali, dodać dwa punkty do całości.

5 Dodaj dwa punkty, jeśli większość swojego dnia nie siedzi. Dodaj cztery punkty, jeśli większość dnia spędza się pieszo. Dodaj sześć punktów, jeśli wykonywać ciężkiej pracy fizycznej przez większość dnia. Ten końcowy jest Twój dzienny limit punkt w Weight Watchers.