adcov.com

przetarte uda

Jak leczyć wyciągnął mięsień uda

Jak leczyć wyciągnął mięsień uda


Mięśnie uda składa się z trzech różnych zestawów mięśni, w tym mięśnia czworogłowego, ścięgna i mięśni przywodziciela. Każdy z nich niektóre z najsilniejszych mięśni ciała. Naciągnięty mięsień uda występuje, gdy włókna mięśniowe są podarte lekko. Ponieważ mięśnie udowe są wykorzystywane w wielu rodzajach działalności, takich jak bieganie i skakanie, wyciągnął mięśni jest bardzo powszechne. Objawy Naciągnięty mięsień uda to ból w udzie i ewentualne siniaki. Chociaż wyciągnął mięśni uda jest nie poważne obrażenia, leczenie może pomóc promować gojenie i zmniejszyć dyskomfort.

Instrukcje

1 Daj mięśnia odpocząć. Nadal angażować się w te same, które spowodowały odkształcenia mogą spowodować dalsze szkody lub opóźnienia gojenia. Jeśli wyciągnął mięśni uda jest ciężka, można przyjąć, zatrzymać swoje nogi jak najwięcej. Podczas posiedzenia trzymać nogę na wzniesieniu, które mogą zmniejszyć obrzęk.

2 Użyj lodu. Gdy mięsień uda pociągnięciu może wystąpić opuchlizna. Stosując lodu w udo 15 minut kilka razy dziennie może zmniejszyć ból i obrzęk. Zawinąć okład z lodu w czystym ręcznikiem i umieścić go na części mięśnia uda, który jest ciągnięty. Należy unikać umieszczania lodu bezpośrednio na skórę, które mogą spowodować obrażenia. Lód jest zazwyczaj najbardziej skuteczne, jeżeli są stosowane dla pierwszego dnia lub dwóch dni po urazie.

3 Umieść mięsień uda w bandaż kompresji. To pomaga zmniejszyć obrzęk, który może przyczynić się do dyskomfortu. Chociaż bandaż musi być na tyle mocno, aby zmniejszyć obrzęk, co może również szczelne odcięcie przepływu. Jeśli czujesz, drętwienie lub mrowienie w mięsień uda, poluzować bandaż.

4 Take over-the-counter leki przeciwbólowe. Ból zaangażowane w większość odciąga mięśniach ud można zazwyczaj zmniejszona o ponad recepty leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen.

5 Poddaj fizykoterapii. Większość ciągnięte mięśnie ud uleczy w ciągu kilku tygodni i nie będzie wymagał dalszego leczenia. Jednak, jeśli masz poważne mięśni ciągnie lub mięśni wielokrotnie wyciągnął, lekarz może zalecić terapię fizyczną po większość bólu nie ma. Terapeuta może użyć lodu, wody, ciepła lub terapii, aby przyspieszyć gojenie. Terapeuta może również uczyć wzmocnienie i ćwiczenia rozciągające, aby zwiększyć zakres ruchu i zapobiec przyszłym naciągów.

Wskazówki

 • Należy pamiętać, że wiele ciągnięte mięśnie ud można zapobiegać poprzez rozgrzewkę przed zaangażowaniem się w różnego rodzaju aktywności fizycznej.
 • Jeśli ból nie ustąpi w ciągu kilku tygodni lub podwyżek, skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć poważniejsze warunki.

Jak pozbyć się uda Cramp

Jak pozbyć się uda Cramp


Kurcze nóg lub udo może wystąpić z różnych powodów. To mogą być skurcze od nadmiernej eksploatacji lub w użyciu. Twoje nogi mogą być odwodnione i potrzebują wody lub może być nawet częścią rosnące bóle lub ataków fantomowych, które nie mają ładu i składu. Chodzi o to, że boli. Spróbuj kilka z tych porad, aby pozbyć się skurcze uda.

Instrukcje

1 Relax, ponieważ bardziej napięta się mocniej uda się skurcze. Połóż się i wziąć 10 głębokich oddechów. Oddychaj głęboko przez nos i wysadzić ją delikatnie ustami. Świadomie puścić napięcie i nie walczyć.

2 picie wystarczającej ilości płynów w ciągu dnia, aby uniknąć skurcze nóg. Można pić napoje sportowe natomiast masz skurcze, a to w końcu pomóc złagodzić skurcze.

3 Masaż bolesny obszar delikatnie w kierunku, że mięśnie idzie. Więc jeśli to skurcze mięśni z przodu uda, pocierać palcami od góry do dołu przez mięśnie, aż poczujesz ulgę. Może trzeba poprosić kogoś innego, aby pocierać plecy uda podczas leżenia.

4 Stretch złagodzić się skurcze. Jeśli skurcze są z przodu uda, a następnie wskaż swoje palce w dół, podczas gdy jesteś siedzącej lub leżącej. Jeśli skurcze są na tylnej części uda, a następnie wyciągnij palce do góry w kierunku ciała. Będzie to również rozciągnąć łydki.

Wskazówki

 • Często skurcz minie z trochę więcej niż kilka przyjemnych chwil.

Naciągnięty mięsień uda leczenie

Udo lub mięsień czworogłowy uda, to jeden z najpotężniejszych mięśni w organizmie, więc urazy tego mięśnia może być bardzo bolesne i wyniszczające. Jednakże, z należytą starannością, jednostka może odzyskać i powrócić do wcześniejszych działań bez ponownego obciążające lub ponownego raniąc okolicę. Sukces będzie zawierać plan naprawczy odpoczynek, ciepło i lód, i rozciąganie.

Reszta

W zależności od wagi ciała, najlepiej schemat leczenia może obejmować reszty. To może oznaczać czas całkowicie się od ćwiczeń czy uraz jest poważny, alternatywne ćwiczenia, które nie męczy udo do umiarkowanych obrażeń ciała lub obniżonej obciążenie dla drobnych urazów. Dla klasy jednego szczepu, będzie to zazwyczaj trwa trzy tygodnie odzyskać. Gatunek dwa szczepy mogą miesiąc do półtora miesiąca. Gatunek trzy szczepy mogą wymagać operacji, a zazwyczaj co najmniej trzy miesiące.

Ciepła i lodzie

Ciepło i lód, gdy stosowane prawidłowo, może pomóc w procesie odzysku, a także pomaga zapobiegać przyszłym urazom. Przed rozpoczęciem ćwiczeń, zastosować pakiet ciepła do obszaru dotkniętego przez 10 do 15 minut. To pomoże rozluźnić mięśnie, więc będzie rozciągać, a nie łzy. Po treningu, stosuje się lodu na powierzchni przez 10 do 15 minut, aby ograniczyć obrzęk i krwawienie wewnętrzne. Lód może także być stosowana co 2 do 3 godzin w ciągu dnia, przez 15 do 20 minut w tym samym czasie. Nie stosuje się ciepło lub lodu bezpośrednio na skórę. Zamiast umieścić ręcznik pomiędzy ciepła lub lodu i skóry.

Rozciąganie

Jak uda leczy szkody, ważne jest, aby rozciągnąć mięśnie, aby pomóc nowe ścięgnami dostosowanie stary, aby zwiększyć siłę mięśni. Jedno z najlepszych odcinków ud pociągnąć za stopę powrotem zginanie kolana, w kierunku tylnego końca. Przytrzymaj ten odcinek przez co najmniej 10 sekund i powtórz dwa razy z każdej nogi. Jak uda poprawia, to dynamiczne odcinki. Jeden taki odcinek ma stanąć prostopadle do ściany za pomocą jednej ręki usztywnienia przed nim. Huśtawka wewnątrz nogę do przodu i do góry, a następnie do tyłu i się jak wahadło. Zacznij delikatnie i stopniowo zwiększać odcinek.

Co można zrobić dla mięśni Pull wewnętrzną część uda?

Co można zrobić dla mięśni Pull wewnętrzną część uda?


Podczas ściągania mięśni, czujesz ostry, wewnętrzny ból w obszarze, na krótki okres czasu. Zazwyczaj ciągnąć mięśni jest nieszkodliwe, ale ból może być niemal nie do zniesienia. To również może powodować niezdolność do funkcjonowania w którym nastąpiło obciążenie. Poniższe wskazówki mogą pomóc zmniejszyć ból i dostać prosto do źródła, zanim stanie się większy problem.

Przyczyna

Odciągnąć mięśni jest zrywana, która tworzy się w mięśnie, znany także jako pęknięcia rozproszenia. To zazwyczaj wynika z nadmiernego rozciągania, biegania, tenisa i jazdy na rowerze. Jeśli wystąpią Naciągnięty mięsień w udzie, natychmiast zatrzymać działalność, która go spowodowało. Delikatnie wydłużone nogi i masuj okolicę. Jeden wspólny mitem jest, że należy rozciągnąć nogi, gdy masz Naciągnięty mięsień. Zamiast tego, lepiej jest go zostawić w spokoju. Przepływ krwi w obszarze szybko wzrasta. Twoim zadaniem jest regulowanie przepływu krwi z powrotem do normalnego tempa.

Icy Hot

Aktywne składniki mentol i salicylan metylu znaleźć w różnych produktach napięcie mięśni działa wnikając w Naciągnięty mięsień z zimna, a następnie ciepła w celu złagodzenia bólu. Rub kwotę ćwierć wielkości preferowanej produktu napięcie mięśni na tym terenie po gorącym prysznicem lub wanną. Nie stosować więcej niż cztery razy na dobę. Dla dodatkowej ulgi, owinąć bandaż elastyczny wokół zatrzymać mentol ucieczkę okolicę.

Lód

Umieścić dużą ilość lodu w zamykanej torbie do przechowywania żywności. Umieścić torbę na udzie przez co najmniej 30 minut dwa razy dziennie. Lód zmniejsza przepływ krwi do obszaru, który może pomóc odciągnąć leczyć szybko. Powstrzymania się od stosowania nacisku na uda, dopóki nie zostanie całkowicie uzdrowiony.

Kule

Chodzi o to, aby twoje wewnętrzne mięśnie ud wyleczyć całkowicie, zanim uczestniczyć w każdej aktywności fizycznej. Niezastosowanie się do tego prowadzi do innego ciągnąć w tym samym obszarze. Kule służyć innym nogi, gdy jeden jest ranny. Używaj ich, aby uniknąć presji z dostaniem się do ciągnięcia. Mniej spaceru lub ćwiczeń na ciągniętych mięśni, tym szybciej będzie można odzyskać.

Odwiedź Sports Clinic

Wiele klinik sportowe posiadają specjalne maszyny i rentgenowskie, aby ocenić, jak szybko ciągnąć mięśni jest uzdrowienie. Umówić się mieć proste badanie przeprowadzone na udzie. Wyniki badań mogą Cię w wiedząc, jak wiele bardziej relaks Twoich potrzeb uda.

Uporczywy ból uda

Uporczywy ból uda


Doświadcza przewlekłego bólu w udzie może być wskazówką, że cierpi z powodu stanu zwanego meralgia paresthetica, co oznacza, że ​​duża nerwów czuciowych w nogach, zwany nerwu skórnego bocznego kości udowej (LECN), jest ściskany, w wyniku spalania i bolesne odczucie w zewnętrzną część uda. Inne urazy i warunki mogą również rzadziej powodują przewlekły ból uda.

Sprężone Nerve

Gdy powierzchnie meralgia paresthetic, nacisk na nerw, a także urazy i obrzęk, może zmniejszyć otwór nerwów i ścisnąć nerw. Ból, może powodować zaburzenia, a nawet paraliż, według American Academy of Surgeons ortopedyczne.

Objawy

Objawy meralgia paresthetica to drętwienie, ból w zewnętrzną część uda, że ​​promieniuje do zewnętrznej kolana i pieczenie i mrowienie w udzie.

Efekty

Twoje uda mogą być bardzo wrażliwe na dotyk. Ból jest na ogół po jednej stronie ciała.

Rozważania

Jeśli nosisz ciężki pas narzędzia w pracy, może to prowadzić do kompresji udo nerwów. Obcisłe majtki może również powodować ucisku nerwu. Pas bezpieczeństwa podczas wypadku szkody może powodować ból uda. Guz może spowodować wzrost ciśnienia i prowadzić do bólu udowej.

Addtional Przyczyny

Udo ból może być również spowodowane przez przyciąganie ścięgna lub mięśnia uda stłuczenia, co spowoduje ból w tylnej części uda, albo z określoną bólu, które mogą pochodzić z pośladków, dolnej części pleców lub krzyżowo-biodrowych wspólnych i mocno ścięgna. Przedni ból udo może być wynikiem ciągnięty mięsień czworogłowego mięśni lub z bezpośredniego uderzenia do przodu uda i rozerwania Rectus mięsień dwugłowy uda, według Sportsinjuryclinic.net.

Co powoduje ból uda?

Udo ból może być spowodowane przez wiele różnych problemów, w tym choroby, złamanych kości, mięśni ciągnie i szczepy, lub zakażenie. Zwyrodnienie tarczy lub ściśnięte nerwy w kręgosłupie może również powodować ból promieniuje do nogi i uda. Jeśli ból uda jest trwała, skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć zaburzeniami medycznej.

Zapalenie kości i szpiku

Zapalenie kości i szpiku jest określeniem stosowanym do opisania zakażenia w kości. Infekcje kości zazwyczaj wpływają na długie kości, takich jak na udzie i ramienia. Zakażenie w kości mogą być ostre, trwające kilka miesięcy, lub przewlekły, trwający kilka miesięcy lub lat. W przewlekłym zapaleniem szpiku kostnego kości może umiera z powodu braku właściwego krążenia krwi. Objawy bólu uda spowodowanej zapaleniem szpiku to ból w udzie, gorączka, obrzęk, ciepło i zaczerwienienie. Otwarte rany na udzie może mieć odpływ ropy.

Septyczne zapalenie stawów

Septycznego zapalenia stawów jest również znany jako zakaźnego zapalenia stawów. Jest zapalenie stawów wywołane przez bakterie z operacją, wstrzyknięciem lub urazu. Septycznego zapalenia stawów, która wpływa na biodro może powodować ból, który promieniuje do pachwiny i uda. Ból jest gorsza podczas chodzenia lub wspólne jest dotykana. Inne objawy mogą obejmować ciepłe, zaczerwienienie skóry, gorączka, dreszcze i objawy grypopodobne.

Osteosarcoma

Osteosarcoma jest rak, który zazwyczaj występuje w kościach długich ciała, takich jak kości ramienia, kości udowej, piszczelowej i miednicy. Jest to najczęstszy rodzaj nowotworu kości u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Osteosarcoma w udo powoduje ostry lub tępy ból, ból, który pogarsza się podczas ruchu, obrzęk lub zaczerwienienie skóry.

Mięsak Ewinga

Mięsak Ewinga jest guz nowotworowy, który znajduje się w środku długości kości w organizmie i na ogół zachodzi w pierwszych nastolatków. A guz Ewinga w udo powoduje ból, obrzęk w miejscu guza, gorączka i siniaki wokół guza.

Tłuszczak

Tłuszczaki nowotworowe narośle są wykonane z miękkiej tkanki. Zwykle występują w górnej części ud, ramion, tułowia, szyi i pach. Chirurgiczne usunięcie odbywa się tylko wtedy, gdy obszar jest bolesne, zakażonych ma drenaż cuchnące i nie pozwala na pełny zakres ruchu uszkodzonego miejsca w ciele. Operacja odbywa się w gabinecie lekarskim lub w poradni w szpitalu.

Jak uda Inner trymowania

Jak uda Inner trymowania


Czy czujesz się nieśmiały noszenie bikini lub mikro minis powodu dodatkowego tłuszczu na wewnętrznej stronie ud? Nie martw się, ponieważ inteligentne treningi i odpowiednia dieta może dać Ci dobrze ukształtowane uda masz zawsze pożądane. Oto sposoby, aby przyciąć swoje wewnętrzne ud.

Instrukcje

1 Znajdź dokładną wagę. Z wykresów zdrowotnych dostępnych w Internecie lub w książkach, sprawdź, czy masz nadwagę.

2 Określ, które trzeba wyciąć dodatkowe flab, szczególnie na swoich wewnętrznych ud.

3 umówić się z wykwalifikowanego dietetyka lub dietetyka i pracować razem, aby stworzyć odpowiedni plan diety. Ma to na celu zmniejszenie dodatkowych kalorii z diety.

4 Rozważmy jeść zielone warzywa liściaste i owoce, które dają niezbędne witaminy i żelazo.

5 Dołącz dobry klub odnowy biologicznej lub wynająć osobistego trenera. Zacznij ćwiczenia zalecane przez trenera przyciąć swoje wewnętrzne ud.

6 Zawiera ćwiczenia jak wewnętrzną część uda mocniejsze, rozciąganie, przysiady motyl, rzuca i windy kablowej.

7 Spacer przez co najmniej 30 minut dziennie. Weź ze schodów zamiast z windy.

8 wiedzieć, że jazda na rowerze, bieganie czy pływanie są dobre opcje przyciąć swoje wewnętrzne ud.

9 Spróbuj jogi. Dowiedz się różne pozy od wykwalifikowanego instruktora. Dołącz pozy jak półleżącej Związane Kąt Pose (Supta Baddha Konasana) i Drzewo Pose (Vrksasana).

Wskazówki

 • Spróbuj znaleźć partnera treningowego, aby zwiększyć zaangażowanie i motywację.
 • Nie przesadzaj ćwiczenia, które mogą spowodować więcej szkody niż korzyści dla organizmu. Zaprzestać wszelkich ćwiczeń, który daje z powrotem lub brzucha bóle mięśni. Skonsultować się z fizycznego trener na wszelkie pytania.
 • Uniknąć poważnych zmian w diecie lub wykonywania rutynowych bez profesjonalnej porady.

Techniki ćwiczeń na Dokręcić Loose skóry uda

Podczas gdy utrata masy ciała generalnie pozytywne zjawisko, obecność nadmiernej ilości luźnej skóry potem może być psychologicznie niepokojący efekt uboczny skrajnego diety. Mimo, że sam nie może całkowicie ćwiczenie leczyć problem luźnej skóry, ćwiczenia fizyczne pomagają organizmowi odzyskać swój kształt szybciej niż tylko czeka z sytuacji. Regularne stosowanie treningu oporowego może pomóc firma się uda, pomaga skórze się lepsze dopasowanie. W ogóle, mają trenować nogi co najmniej dwa razy w tygodniu.

Przysiad przedni

Wykonywanie przednie przysiady może pomóc ton ud, zwiększając definicji mięśni i wypełniania niektórych luźnych obecnej skóry. Można wykonać przysiad z przodu albo hantlami lub sztangą. Zacznij o stosunkowo lekkiej ilości masy, używając tylko pasek lub 20-do 25-funtowych hantlami. Przytrzymaj pasek w całej obojczyków lub hantlami z przodu ciała i siedzieć do tyłu tak, jakbyś siedział z powrotem na krzesło. Nadal malejącym, aż górna część ud jest na poziomie stawów kolanowych, a następnie odwrócenie kierunku ruchu, przy użyciu potężnych mięśni nóg, bioder, pośladków i pleców, aby stać prosto. Dążyć do ukończenia 02:58 zestawy ośmiu do 10 powtórzeń.

Rzuca

Jak z przodu kuca, rzuca mogą być wykonywane albo z hantlami lub sztangą. W przypadku korzystania z sztangą, trzymaj to wyważone w całej górnej części pleców. W przypadku korzystania z hantle, można wykonać ruch ze swoimi ramionami po bokach. Aby wykonać wypad, po prostu wziąć przesadne krok do przodu, pochylając się z przednią nogę do góry, aż udo jest równoległe do kolana. Wstań, wnosząc swoją tylną nogę, aby spełnić Twoje przodu, postęp do przodu po podłodze. Teraz krok do przodu z drugiej nogi, powtarzając ruch. Kontynuuj w ten sposób, poruszając się w górę iw dół na podłodze w sumie ośmiu do 10 powtórzeń na nogę, powtarzanych na dwa zestawy.

Step-Ups

Aby wykonać krok-up będzie trzeba ławę lub krok aerobik, który jest około 12 cm nad ziemią. Gospodarstwa światła hantle w każdej ręce, zwiększyć z jednej nogi i używać mięśni nóg do przodu swojego ciała się nieść na etapie. Powoli, krok do tyłu i opuść się z powrotem na dół, na przemian nogi z każdego rep. Powtórz w sumie 12 do 15 powtórzeń na stronie dla dwóch zestawów.

Co to jest ból uda po tej samej stronie?

Co to jest ból uda po tej samej stronie?


Ból w okolicy uda, biodra i pachwiny może być bardzo niewygodne. Jeśli odczuwasz dyskomfort lub mrowienie w przód, tył lub bok biodra lub uda, zazwyczaj po jednej stronie ciała, warunek ten jest często określany jako jednostronnym bólem uda.

Definicja

Określenie "po tej samej stronie" oznacza "tej samej stronie"; Dlatego, jeśli występują bólu po jednej stronie ciała, jest ogólnie określany jako ból po tej samej stronie.

Ból z tyłu uda

Jeśli występują bóle w plecach jednego uda, może to być spowodowane przez wyciągnął ścięgno podkolanowe, ścięgna ścięgno lub rwa kulszowa, która odnosi się do bólu, który biegnie w dół z tyłu nogi.

Przedniej części uda

Jeśli po tej samej stronie ból jest doświadczony w przedniej części uda, może to być spowodowane przez ciągniętych czworogłowego (udo) mięśni, zapalenie mięśni zginaczy stawu biodrowego lub szczepu pachwiny.

Przyczyny

Ścięgno i pachwiny urazów spowodowanych włókien rozdzierania mięśni, zwykle związanych z urazem sportowym lub wstrząsów ruchu. Ciągnięte mięśnie czworogłowe są często spowodowane przez nadmierną rozbudowę uda, lub nadmiernego rozciągnięcia tej grupy mięśni. Zapalenie stawu biodrowego może być spowodowane nadużywaniem, nadmierne rozszerzenie lub zapalenie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Rozciąganie mięśni przed uprawiania sportu może pomóc w zapobieganiu szczepów i łzy, które często prowadzą do jednostronnym bólem uda.

Jak uzyskać Rozcieńczalnik Uda

Jak uzyskać Rozcieńczalnik Uda

Jeśli chcesz uzyskać cieńsze uda to nie musi być do or die misję. Zbyt wiele kobiet ma nierealistyczne oczekiwania. Oznacza to, że narażają się pod wielką presją, aby zrobić coś, co jest prawie niemożliwe! Musimy tylko dostać prawdziwe i wiem, że na to potrzeba czasu, aby dokonać zmian w stylu życia.

Instrukcje

1 Jeśli jesteś na misji, aby uzyskać cieńsze uda, może to zająć trochę czasu, aby osiedlić się i zrobić to we właściwy sposób. Po tym wszystkim, może miały rok na te uda się uzyskać w ten sposób, więc potrzeba czasu, aby się ich pozbyć.

Jak wiecie redukcja miejsce to mit! Nie można tego zrobić, więc nie spróbować, to nie jest strata czasu, ale po prostu wykonując swoje nogi nie będzie uda cieńsze. Masz do stracenia ogólnej tkanki tłuszczowej, a następnie tłuszcz uda zaczną spaść.

2 Można bezpiecznie stracić dwa funty tygodniowo tylko jedząc 1200/00 dni, nie mniej niż 1200 To nie jest tak trudne, jak się wydaje, z reguły, jeśli zmniejszyć porcje i nie jeść sekund oraz wodę do picia z posiłków będzie działać jak magia.

Oznacza to, że biorąc pod uwagę, że robisz co najmniej umiarkowane ćwiczenia. Po tym wszystkim, co szkoda tracić ud tłuszcz po prostu mieć je patrzeć wiotki! To jest to, co dzieje się z tymi, którzy schudnąć bez wysiłku. Czy wiesz, że obwisłe uda może wyglądać tak źle, jak te, które tłuszczu? To prawda, widziałem ich wiele razy na plaży.

3 Jeśli masz zamiar dostać się cieńsze uda, to dlaczego nie mają dobre napięcie mięśni, dzięki czemu można je pokazać. Połączenie cardio i treningu z ciężarami nie daje najlepsze rezultaty; jednak Billy Blanks film może zrobić bardzo dobrą pracę też.

Tak długo, jak wykonywać 3-5 razy w tygodniu na stałe i niższe kalorii, zgodnie z instrukcją powyżej, aby uda tłuszcz będzie przeszłością. Nie ma pośpiechu, nie ma paniki po prostu z dnia na dzień coraz podejmowania zdrowych wyborów. Nie wchodzą do oszustw, które obiecują księżyca i kończy się gorzej, niż jest obecnie.

4 Jest to również dobry pomysł, aby prowadzić dziennik i wykres postępu w ten sposób, że wiesz dokładnie, co zrobiłeś i ile kalorii zjedli. Plus, gdy dokumentuje wszystko to sprawia, że ​​jesteś odpowiedzialny i na torze.

Naprawdę świetne jest to, że jest to takie proste w ośmiu strat program, który każdy może to zrobić. I tu jest dodatkowy bonus! Możesz iść na zakupy do nowego bikini, aby pokazać swoje nowo stonowanych cieńsze uda.

Jak schudnąć w nogach, uda, pośladki i cielęta w Domu

Schudnąć w dolnej części ciała, trzeba spalić tłuszcz na całym. Niestety, nie ma sposobu, aby "spot-zmniejszenie" lub stracić tłuszczu z określonych części ciała, a nie innych, mówi Amerykańskiej Radzie Ćwiczeń. Utrata wagi w całym organizmie sprowadza się do spalania większej ilości kalorii niż zużywa, więc skupić się na ćwiczeniach cardio spalić kalorie, mięśni wzmocnienia do ujędrniają ciało i zdrowego odżywiania, aby wyeliminować nadmierne spożycie kalorii i uzyskać prawidłowe odżywienie.

Instrukcje

1 Wybierz jedno lub więcej działań, które zwiększają tętno i wykonać je na co najmniej 30 minut pięć razy w tygodniu. Bieganie, chodzenie moc, step aerobik i taniec są tylko niektóre ćwiczenia, które są łatwe do wykonania w domu lub po okolicy. Odbiór działalności, które lubisz więc będziesz trzymać.

2 Wykonaj ruchy siły, które zwalczają dolnej części ciała dwa lub trzy razy w tygodniu. Ćwiczenia te nie spalić tłuszcz tylko w obszarach, w których pracują, ale oni budować masy mięśniowej, które dadzą nogi, uda, pośladki i łydki wygląd gładsza i jędrniejsza. Większa masa mięśniowa przekłada się na szybszy metabolizm, więc w końcu będziesz spalić więcej kalorii ogólnie.

Porusza się, aby spróbować to przysiady, rzuca i cielę rodzi. Jak budować siłę, można kupić światła do średnich hantlami lub wraparound odważników do ćwiczenia trudniejsze.

3 Ogranicz kalorii umiarkowanie. Aby stracić pół kilograma tłuszczu, trzeba wydać 3500 więcej kalorii niż wziąć się, więc spróbuj cięcia około 250 kalorii z codziennej diety. To jest tak proste, jak omijając jedną puszkę sody i korzystania musztardę na kanapkę zamiast majonezu.

4 Dodać liczyć kalorii: Małe smakołyki są w porządku, ale większość jedzenia powinny pomóc sytości i dostarcza energii do treningów. Skupienie się na chudego białka, aby czuć się pełnym i zadowolonych, całe ziarna dla energetyki, i mnóstwo owoców i warzyw dla smaku i składników odżywczych.

Wskazówki

 • Zaszaleć na swoje ulubione potrawy sporadycznie i ma najmniej jeden dzień odpoczynku od ćwiczeń w tygodniu; schudnąć i utrzymać ją, że to niezbędne do stworzenia życia, które lubisz i że nie czujesz się pozbawiony lub nieszczęśliwy.
 • Jeśli nie jesteś regularnym ćwicząca zacząć powoli, aby uniknąć obrażeń. Amerykańska Rada na ćwiczenia zaleca sprawdzenie się z lekarzem przed rozpoczęciem nowego schematu ćwiczeń, zwłaszcza jeśli jesteś w grupie zwiększonego ryzyka chorób serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca czy wysoki poziom cholesterolu (odniesienia 1).

Najlepszym sposobem, aby stracić tłuszcz szybko uda

Najlepszym sposobem, aby stracić tłuszcz szybko uda


Nadmiar masy ciała na udach może oznaczać różnicę między spodnie, które pasują albo są zbyt ciasne. Niektórzy ludzie z natury mają większą wagę w ich dolnej części ciała. Jednak każdy może schudnąć z ud grzmotu tych właściwych ruchów ćwiczeń i prawidłowego planu posiłków. Trochę dyscypliny i zaangażowania pomoże podjąć uda się w wielkości i zaufania do nacięcia.

Instrukcje

1 Zwiększenie aktywności układu sercowo-naczyniowego. Zerwania potu z treningu aerobowego będzie spalić kalorie i stopić tłuszcz. Wybierz działania, których celem uda, takich jak bieganie, turystyka, spinning i kickboxing. Będą one przypalać kalorii podczas ćwiczeń. Trening interwałowy pomaga rzucić tłuszczu, ponieważ używa tlenowych i beztlenowych systemów energetycznych, zgodnie z Amerykańską Radę ćwiczeń.

2 Cel dolnej części ciała. Siła szkolenia uda się zbudować masy mięśniowej. Im więcej masz mięśni, tym więcej kalorii organizm może spalić. Przysiady, rzuca, martwe windy i step-up kierować ud. Dodaj ręcznie wag na wyzwanie.

3 Dodaj Pilates. Zgodnie z Mayo Clinic, pilates tworzy stonowanych wygląd bez dodawania luzem. Treningi skupić się na powtarzaniu i jakości wykonywania. Wyciągi i zajawka noga są przeznaczone do odchudzić uda.

4 Poprawa diety. Odżywianie odgrywa kluczową rolę w utracie wagi. Wybierz żywności, takich jak chude mięso, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa, ponieważ paliwo ciała, prowadzenie jest już nasycony. Te produkty mają niską zawartość sodu, kalorii i tłuszczu, a wysoko w składniki odżywcze.

Jak spłaszczyć żołądka i Uda

Jak spłaszczyć żołądka i Uda


Brzuch i uda są kłopoty obszary wielu osób z nadwagą. Nadwaga powoduje, że ludzie nie tylko nie podoba się sposób ich ubrania wyglądają i czują, ale również może prowadzić do problemów zdrowotnych. Tłuszczu z brzucha, w szczególności może zwiększyć swoje szanse na choroby serca, raka piersi, wysokie ciśnienie krwi i problemy pęcherzyka żółciowego. Dzięki dobrej diety i regularnych ćwiczeń, będzie można spłaszczyć brzuch i uda.

Instrukcje

Dieta

1 mieszają niesłodzone jogurty z owocami stworzyć koktajl śniadanie. Smoothie śniadanie jest mało kalorii, a znalezione w kultur probiotycznych jogurtów pomaga utrzymać zdrowy układ trawienny, który trzyma z dala gazy i wzdęcia.

2 Jedz jabłko jako przekąskę porannej. Posiada 5 g błonnika i jest prawie 85 procent wody, więc będzie pełna już czuję.

3 Jedz całości pszenicy tortilla wypełniona hummus, szpinaku i pomidorów cherry na lunch.

4 Jedz filiżankę jagody na podwieczorek. Są one pełne antyoksydantów, które mogą pomóc uzyskać lepsze wyniki treningu.

5 Broil lub upiec kawałek łososia posypane 1 łyżka. z olejem sezamowym i ząbek czosnku mielonego. Gotować przez około ośmiu minut.

Ćwiczenie

6 Stań z lekko ugiętymi kolanami i stopy hip-szerokość od siebie. Utrzymać żołądek mocno. Przesuń prawą nogę do przodu i wypad, a następnie obróć tułów i ramiona w prawo. Jak odepchnąć prawą stopę, aby przejść do tyłu, przesuń tułów i ramiona z powrotem do centrum.

7 Squat dół, stojąc z stóp rozstawionymi na szerokość barków. Zegnij kolana 90 stopni. Ostrożnie skakać i lądować w przysiadzie. Za nogi i używać do zasilania skok. Twoja waga powinna pozostać w piętach.

8 Stoisko z kolana lekko zgięte, stopy rozstawionymi na szerokość barków. Twoje ręce powinny być po twojej stronie. Obniżyć dno w przysiadzie, trzymając ciężar na piętach. Tym razem masz zamiar skakać prosto i unieś ramiona nad głową. Grunty w przysiadzie z rękami na głowie.

9 Połóż się płasko na macie z rękami po bokach. Twoje dłonie powinny być wyłożone-down. Wskazać lewą nogę w kierunku sufitu i śledzenia ruchu wskazówek zegara koło na niebie. Trzymaj biodra na miejscu; przenieść tylko nogę. Twoje biodra nie powinny spaść na podłogę. Ukończyć pięć prawoskrętne koła, a następnie wykonać pięć przeciwnie do ruchu koła. Powtórz z prawej nogi.

Wskazówki

 • Czy osiem zestawów każdego ćwiczenia. Powtórzyć wszystkie ćwiczenia cztery razy.

Jak stracić brzuch, pośladki i Uda

Jak stracić brzuch, pośladki i Uda


To jest wspólne dla chcą przyciąć kilka funtów od konkretnego obszaru ciała - lub dwa, lub trzy. Jednak znalezienie sposobu na zarazę, że tłuszcz na dobre nie jest łatwe. Metabolizm organizmu jest uparty, jak chce zachować status quo i utrzymać tę warstwę tłuszczu, gdzie prawo jest na brzuch, tyłek i uda. Zwalczać tendencję organizmu na zastój, dokonując zmian w stylu życia i zobowiązując się do zdrowego odżywiania i ustawicznego ćwiczenia strategii stracić tłuszcz i utrzymać ją.

Instrukcje

1 Uruchom i zachowania zdrowego odżywiania strategii, które pomogą Ci schudnąć i zmniejszyć tłuszczu. Czytać etykiety żywienia i unikać pokarmów zawierających tłuszcze nasycone i rafinowanych węglowodanów. Nie eliminują z diety tłuszcz całkowicie, ponieważ niektóre tłuszczu jest niezbędne dla organizmu do funkcji, ale spożywać zdrowe tłuszcze nienasycone, takie jak te znajdujące się w orzechach, nasionach, oliwki i ryby. Zamień biały, rafinowany węglowodanów na obfite pełnoziarniste, że napełni was w krótszym czasie. Śledź obsługujących rozmiary zużywają rozsądne porcje, i zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, ale nie trzeba robić nic drastycznego. Zużywa 100 mniej kalorii dziennie to wszystko, co jest niezbędne w celu redukcji tłuszczu z brzucha.

2 Tone abs. Trening siłowy nie może zmniejszyć tłuszczu w określonej dziedzinie, ale dźwięk mięśni pod spodem tkanki tłuszczowej, aby spłaszczyć brzuch. Połóż się na matę do ćwiczeń i do zrobienia brzuszków, pierwsze z ugiętymi kolanami, a potem z nogami prosto na dodatkowe wyzwania. Wykonać plandeki miednicy i wyciągi nogi, które również działają na tyłek i uda. Robić brzuszków lub przysiadów dla abs. Wykonać plandeki miednicy i wyciągi dla niższych ABS, tyłek i uda. Mocne i ton uda i rdzeń z kuca, wykorzystując zestaw hantlami.

3 Tone tyłek i uda się pomóc wyglądać rzeźbione i chude. Większość ćwiczeń będzie działać na tyłek i uda razem. Z zestawem hantlami i matę do ćwiczeń, do zestawów przysiady i rzuca. Czy zestawy wariantów wyciągów nóg, podczas gdy na czworakach na matę do ćwiczeń. Pracować nogę w czasie. Czy trzy zestawy na każdą nogę unosząc ją prosto pod kątem 45 stopni, zginanie kolana i unosząc się na bok, i kopiąc się i powrót z kolanach.

4 Włączenie cardio lub ćwiczenia aerobowe do swojej codziennej rutyny, aby schudnąć i tłuszczu. Nie będzie dyktują gdzie funtów się od, ale konsystencja i oddanie powoduje utratę tkanki tłuszczowej brzucha, w kolbie i biodra, jak również innych części ciała. Codziennie, umiarkowane ćwiczenia to najlepszy sposób na utratę tkanki tłuszczowej. Weź energiczny spacer z co najmniej 30 minut lub do rutynowych tańca lub pobiegać lub pobiegać. Wszystko, co podnosi tętno przez co najmniej 30 minut, codziennie, pomoże Ci schudnąć i spalić tłuszcz.

5 Zmierz swoje postępy. Użyj taśmy pomiarowej śledzić obwodu talii, bioder i ud. Stopniowo, powinieneś zobaczyć numery zejść jak stracić tłuszczu z tych obszarów, a dźwięk mięśni pod spodem.

Wskazówki

 • Bądź cierpliwy. Nie jest prawdopodobne, aby zobaczyć wyniki od razu. Powolny, stały postęp jest najlepszym sposobem, aby schudnąć i utrzymać ją.

Kiedy udać się do szpitala na ciśnienie krwi

Mierzone w milimetrach słupa rtęci, optymalnie mierzy ciśnienie krwi wyższe niż 90/60 i niższe niż 120/80. Jeśli ciśnienie krwi pracuje wyższa lub niższa niż w czasie, jest uważane za przewlekłą wysokiej i niskiego ciśnienia krwi i może prowadzić kilka ewentualnych objawów. Jeżeli środki ciśnienia krwi znacznie wyższe lub niższe niż zwykle, lub jeśli masz ostre objawy związane z ciśnieniem krwi, szukać natychmiastowej pomocy medycznej w szpitalu.

Niskiego ciśnienia krwi

Niskie ciśnienie krwi, zwany również podciśnienie, często sygnalizuje podstawowy problem medyczny, zwłaszcza gdy spada gwałtownie. Objawy niskiego ciśnienia krwi, nudności, omdlenia, niewyraźne widzenie, zimno skóry i zmęczenie. Pewne warunki, takie jak odwodnienie, a ciąża przyczyny umiarkowanie niskiego ciśnienia krwi, które zwykle nie jest powodem do niepokoju. Ciśnienie krwi niektórych ludzi normalnie działa niski.
Udać się do szpitala, czy niskie ciśnienie krwi nagle włącza się w wyniku utraty krwi. W niektórych przypadkach, drastyczny spadek ciśnienia krwi po szoku sygnałów uraz, co może powodować śmierć w krótkim czasie, jeżeli nie jest leczone. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem lub udać się do szpitala, jeśli wystąpi poważny spadek ciśnienia krwi po przyjęciu leku lub podczas reakcji alergicznej. Jeśli ciśnienie krwi spada drastycznie i szybko, gdy jesteś chory z gorączką, może to sygnalizować posocznicę, stan wymagający natychmiastowej interwencji lekarskiej.
Umówić się na spotkanie, aby porozmawiać z lekarzem na następnej wygody jeśli masz łagodny niskiego ciśnienia krwi, który powoduje sporadyczne omdlenia lub inne objawy. Przewlekłe niskiego ciśnienia krwi może sygnalizować podstawowej choroby takie jak niedobór składników odżywczych lub rzadkiego system nerwowy zwany zespół Shy-Drager. Niektórzy ludzie doświadczają niższe ciśnienie krwi w wieku powyżej 65 lat lub po jedzeniu.

Wysokiego ciśnienia krwi

Wysokie ciśnienie krwi, nadciśnienie nazywany również często występuje w ciągu wielu lat. Chociaż stan potencjalnie niebezpieczne umieszczenie pacjenta na podniesionym ryzykiem zawału serca i udaru mózgu, większość ludzi nie ma żadnych objawów. Lekarze zazwyczaj znaleźć wysokiego ciśnienia krwi podczas rutynowych pokazów. Po ciśnieniu diagnozy lekarza wysokiej krwi, ona przepisać leki i zmian w stylu życia, takich jak dieta i ćwiczenia, aby pomóc złagodzić nadciśnienia i obniżają ryzyko chorób serca, niewydolność nerek, udar mózgu i innych potencjalnych powikłań.
Udać się do szpitala, a nie czeka na powołania następnego lekarza, czy wysokie ciśnienie krwi powoduje ostrych objawów, takich jak silny ból głowy lub ramion powyżej 180/110. Ciśnienie krwi powyżej 180/110 jest uważany za przełom nadciśnieniowy, wymagającej natychmiastowej pomocy medycznej. Jeśli wystąpi nagłe zamieszanie, osłabienie po jednej stronie, niemożność mówienia, wzrok problemy lub nagłe osłabienie lub zawroty głowy ekstremalne, zadzwoń 9-1-1 i natychmiast udać się do szpitala. Objawy te mogą być wczesne objawy ostrzegawcze udaru.

Jak uzyskać szybki mniejsze Uda wewnętrzne

Jak uzyskać szybki mniejsze Uda wewnętrzne


Aby Twoje wewnętrzne ud mniejszy, musisz przestać koncentrując się na nich tak wiele. Weź na podejściu całego ciała. Nie masz kontroli, gdzie tłuszcz jest zamiar osiedlić się na swoim ciele, i nie można wybrać, gdzie się schodzi. Gdy tracisz tłuszczu z całego ciała, w końcu wewnętrzne ud zmniejszy również. Aby stracić tłuszcz, można włączyć trening siłowy, ćwiczenia układu krążenia i ukierunkowanych ćwiczeń ćwiczeń. Połączyć je z zdrowej diety i będziesz szybko zobaczyć pierwsze wyniki.

Instrukcje

1 Unikaj wysokokalorycznych fast foodów - takich jak smażone żywności, ciasta, ciasteczka i ciasta - bo to zwiększenie tkanki tłuszczowej. Spożywać zdrowe pokarmy, które są bogate w składniki odżywcze i niskokaloryczne. Wypełnić na warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, orzechy, mieszanych kurczak, indyk, i roślin strączkowych. Za pomocą nienasyconych serca zdrowe tłuszcze, takie jak olej z oliwek lub olej rzepakowy. Wymień węglowodanów prostych z węglowodanów złożonych, takich jak płatki owsiane, brązowy ryż.

2 Włączenie ćwiczenia aerobowe, aby zwiększyć kalorii spalić i pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Skupić się na ćwiczenia układu krążenia, który wykorzystuje swoje nogi. Spacer pod górę na zewnątrz, lub na spacer na bieżni na wzniesieniach. Chodzenie pod górę włącza się duże mięśnie ud i spala więcej kalorii niż chodzenie na płaskiej powierzchni. Użyj schodołaz lub jeździć na rowerze jako alternatywy. Trening trzy razy w tygodniu przez 45 minut na sesję.

3 Dołącz całego ciała trening siłowy w rutynowych odchudzającej. Trening siłowy promuje mięśni i mięśni zajmuje mniej miejsca niż tłuszcz, więc twoje ciało, w tym do wewnętrznej stronie ud, wydają się mniejsze. Trenuj swoje ręce, nogi, ramiona, mięśnie klatki piersiowej, brzucha i pleców. Użyj maszyny ciężarów w siłowni, hantlami lub własnego ciężaru ciała jako oporu. Wykonaj 02:58 szkoleń siła tygodniowo.

4 Weź na ukierunkowanych wewnętrznych ćwiczeń uda się pozbyć tej jiggle. Wykonaj udo ściska pomóc dźwięk, kształt i smukłe swoje wewnętrzne ud. Usiądź na krawędzi krzesła solidne, więc Twoje nogi są wygięte pod kątem 90 stopni. Umieść poduszkę między udami. Wciśnij uda razem i ściśnij poduszkę. Przytrzymaj napięcie na jedną minutę, podczas gdy oddycha normalnie. Zwolnić napięcie i powtórz ćwiczenie na trzy zestawy po 12 powtórzeń.

5 Dołącz wewnętrzne windy udo noga rutynowych. Połóż się na prawym boku, z nogami prosto. Wspierać głowę prawą ręką, a lewą dłoń umieść przed sobą na podłodze, aby ustabilizować swoje ciało. Zegnij lewe kolano i przejechać ją na prawą nogę. Wygiąć stopę prawej nogi i unieś go tak wysokie, jak to możliwe. Przytrzymaj przez dwie sekundy i opuść nogę z powrotem na podłogę. Powtórz ćwiczenie 12 razy, przed zmianą stron.

6 Dodaj Plie przysiady do treningu. Otwórz swoje nogi szerokość ramion przeszłości. Wskazywać palcami na zewnątrz pod kątem 45 stopni. Wyginać na kolana i opuść się w dół w kierunku podłogi. Dążyć, aby uda były równoległe do podłogi. Przeforsować piętach przynieść się z powrotem do pozycji wyjściowej. Ścisnąć pośladki i uda ci na szczycie wysiłku. Swój sposób pracy do trzech zestawów po 12 powtórzeń.

Jak osiągnąć Rozcieńczalnik Uda

Jak osiągnąć Rozcieńczalnik Uda


Do szczupłych ud, wymagane jest podejście całego ciała. Skupiać się wyłącznie na górną część nogi nie zamierza dać pożądanych rezultatów, ponieważ zmniejszając jeden obszar ciała jest niemożliwe. Jeśli wykonasz niewłaściwy rodzaj ćwiczeń, to może mieć negatywny wpływ i może skończyć się z jeszcze większymi udami. Prawidłowe ćwiczenia jest tylko jednym z czynników, który pomaga zmniejszyć uda. Dieta musi być także dostosowana, aby utrzymać wagę pod kontrolą.

Instrukcje

1 Weź pomiar uda. Zamieścić pomiaru taśmę wokół najszerszej części uda. Rejestrować cali w dzienniku. Uniknąć śledzenia wyników przez stojących na skali, bo nawet gdy twoje uda się cieńsza, twoja waga może wzrosnąć z powodu tkanki mięśniowej można zyskać. Weź pomiar uda w ten sam sposób, za każdym razem, w regularnych odstępach czasu; raz na tydzień, raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu.

2 Dostosuj diety stopniowo. Wyjąć nasycone tłuszcze, takie jak masło. Skupić się na produktach roślinnych, ponieważ oparte są one napełniania i mało kalorii i tłuszczu; m.in. warzywa, owoce, rośliny strączkowe i pełnoziarniste. Zmniejszenie przetworzonej żywności, takich jak biały chleb, ciasta i ciasteczka. Spożywać węglowodany złożone, takie jak brązowy ryż i płatki owsiane. Wymień cięć tłuszczowych mięs, takich jak wieprzowina i wołowina, z chudych alternatyw, w tym kurczaka, ryby i indyka.

3 Wykonaj ćwiczenia układu krążenia, które kładzie nacisk na nogi. Jazda na rowerze, spacer lub pobiegać. Zawierać różne rodzaje ćwiczeń, żeby nie nudzi. Przejdź liny, pojeździć na łyżwach lub rolki skating lub wziąć udział w zajęciach krok. Wykonywać pięć dni w tygodniu przez co najmniej 30 minut dziennie.

4 Włączenie siła-dwie sesje treningowe na dwa dni w tygodniu. Trenuj swoje ramiona, nogi, brzuch, ramiona, plecy i klatkę piersiową. Trening siłowy przyspiesza utratę wagi, ponieważ tkanka mięśniowa rozkręca swoją spoczynkową przemianę materii, więc spalić więcej kalorii.

5 Cel uda ćwiczenia takie jak przysiad z hantle pickup. Pozycji nogi hip-szerokość od siebie i stanąć dwa hantle na podłodze; jeden z boku każdego występu. Stań prosto i zginać kolana około 90 stopni. Wciśnij biodra do tyłu, tak jakby siedzieć w fotelu. Podnieś hantle. Unikaj zginania pleców; trzymać cię z powrotem prosto i czekamy. Cofnijcie się. Powtórz ten ruch 12 razy i pełne trzy zestawy.

6 lonży drogę do szczuplejsze nogi. Stań z nogami razem i zrobić duży krok do przodu lewą stopę. Umieść swój ciężar na lewą stopę. Trzymaj prawą nogę rozciągnięty za tobą. Bend oba kolana, aby obniżyć się w kierunku podłogi. Trzymaj lewe kolano bezpośrednio nad lewą kostką. Przeforsować lewą stopę, aby wrócić do pozycji wyjściowej. Wykonaj 12 powtórzeń przed zmianą nogi. Zakończyć w sumie trzy zestawy. Trzymaj hantle w rękach, po bokach ciała, na dodatkowym wyzwaniem.

Wskazówki

 • Zatrudnić trenera na siłowni czy trening siłowy jest dla ciebie nowa. Trener może uczyć się o różnych maszyn, odpowiedniej formie i różnych ćwiczeń.

Ćwiczenia górnej wewnętrznej stronie uda

Górne, wewnętrzne mięśnie ud, bioder i przywodzicieli, są odpowiedzialne za przywodzenia nóg. Innymi słowy, te mięśnie nóg przynieść ze sobą. Ćwiczenia są używane do szkolenia te mięśnie muszą odpowiednio symulować ruch przed odpornością. Szczególne maszyny do ćwiczeń, maszyny kablowe z odpowiednimi załącznikami i ćwiczeń podłogowych mogą być stosowane do skutecznego osiągnięcia potrzebne ruch na szkolenia.

Maszyna siedzący Hip wskazywaniu

Maszyna osadzona jest maszyną przywodziciela trening siłowy specjalnie zaprojektowany, aby kierować mięśni przywodziciela nóg. Zacznij siedząc na fotelu z każdej nogi zabezpieczone na dwóch indywidualnych dźwigni na nogi. Upewnij się, że uda pad dźwigni jest dobrze przylegają do wewnętrznej stronie uda. Pozycja rzucający będzie miał nogi w porwana lub osobno, pozycję. Powoli doprowadzić nogi razem, aby w pełni umowy swój przywodziciela lub wewnętrzną część uda, mięśnie. Krótko zatrzymać przed powrotem nogi do pozycji wyjściowej, aby zakończyć pierwszy powtórzenia. Powtórz ruch od 12 do 15 powtórzeń, przez dwa do trzech zestawów w pełni trenować mięśni przywodziciela.

Maszyna Hip wskazywaniu kabel

Przy użyciu maszyny do kabla trenować mięśni przywodziciela uda wewnętrznego wykorzystuje ten sam podstawowy ruch nogi, który wykorzystuje maszynę przywodziciela. Umieszczenie ciała jest jednak bardzo różne. Należy użyć mankietu kostki, które przywiązuje do urządzenia kabla. Z mankietem kostki na prawej nodze, stanąć obok urządzenia kabla z prawej nogi najbliżej urządzenia. Z lewej nogi działając jako podstawy wsparcia i prawą ręką chwytając urządzenia do dodatkowego wsparcia ciała, powoli odchylić prawą nogę przed lewą nogą. Swing to tak daleko w całej ciała jako puszki do pełnego zamówienia prawo przywodzicieli mięśni. Krótko wstrzymać przed powoli przynosząc prawą nogę z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz ruch dla 12 do 15 powtórzeń przed wykonaniem ruchu z lewej nogi. Powtórz ćwiczenie na dwa do trzech zestawów z każdej nogi, aby w pełni trenować docelowej grupy mięśniowej.

Adductions Hip piętro

Szkolić biodrowych mięśni przywodziciela, musisz zacząć od leżącego po prawej stronie na podłodze. Zegnij lewe kolano i umieść lewą stopę tuż za prawym kolanie. Twoja prawa noga powinna być w pełni otwarta. Twoja prawa ręka powinna być zgięta i na ramionach, aby wspierać swoją górną część ciała podczas ćwiczeń. Powoli unieś prawą nogę od podłogi, tak wysokie, jak to możliwe, aby w pełni umowy prawego biodra przywodzicieli mięśni. Krótko wstrzymać przed obniżeniem prawą nogę z powrotem w kierunku podłogi, aby zakończyć pierwsze powtórzenia. Przed noga faktycznie dotyka podłogi, natychmiast wykonać następny powtórzenia. Powtórz ruch dla 12 do 15 powtórzeń przed repozycjonowanie swoje ciało tak, że można powtórzyć ruch ćwiczeń z lewej nogi. Wykonaj ćwiczenie z obu nóg przez dwa do trzech zestawów w pełni trenować docelowej grupy mięśniowej.

Intensywne ćwiczenia wewnętrzną część uda

Intensywne ćwiczenia wewnętrzną część uda


Wykonując wewnętrzną powierzchnię ud można rzucić wyzwanie dla wielu osób. Jest to wykonalne zadanie, ale wymaga dużo cierpliwości i poświęcenia. Istnieje wiele ćwiczeń do pracy z wewnętrzną powierzchnię ud; jednak istnieją kluczowe intensywne ćwiczenia, które będą zmaksymalizować wyniki, a jeśli prawidłowo wykonane, daje chude i jędrne uda zawsze chciałeś.

Chodzenie rzuca

Stań ze stopami razem. Krok do przodu z lewej nogi i zgiąć prawego kolana parę centymetrów nad podłogą. Powrót do położenia wyjściowego przesuwając lewą nogą na podłodze. Powtórz ten proces dla prawej nogi. Ukończenia 10 do 12 powtórzeń.

Lonża boku

, Nogi na szerokość barków. Weź duży krok w bok z prawej nogi. Zegnij prawą nogę podczas opuszczania ciała w dół. Trzymaj lewą nogę w miejscu i proste plecy. Wrócić do pozycji wyjściowej przez naciśnięcie prawą nogą na podłodze. Powtórz ten proces na lewej nodze. Ukończenia 10 do 12 powtórzeń.

Scissor kick

Połóż się na podłodze z wyprostowanym kręgosłupem. Zamieść swoje ramiona równolegle do korpusu. Unieś nogi osiem centymetrów nad podłogą. Przejechać lewą nogę w prawo i na odwrót. Wypełnij 15-20 powtórzeń.

Unoszenie nóg w pozycji siedzącej

Usiądź na podłodze z plecami o ścianę i ręce na podłodze. Rozszerz nogi. Podnieś obie nogi osiem centymetrów nad podłogą. Swing rozkroku w ruchu w górę iw dół, nie dotykając podłogi. Wypełnij 17-25 powtórzeń.

Jak uzyskać Cienki Uda bez wyposażenia

Jak uzyskać Cienki Uda bez wyposażenia


Jeśli chodzi o ćwiczenia, każdy ma problemy obszarów chcieliby kierować. Uda może być trudne obszar na dźwięk zwłaszcza jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na osobistego trenera lub drogiego sprzętu siłowni. Możesz tonu i cienkie uda się z kilku prostych ćwiczeń, które nie wymagają sprzętu, ale używać przedmiotów codziennego użytku, które już masz w domu.

Instrukcje

Squat

1, nogi trochę mniej niż rozstawionymi na szerokość barków.

2 opadają powoli, zginanie kolana i przesuwając pośladki z tyłu.

3 Rozszerz swoje ramiona przed sobą, dla równowagi.

4 w pełni zginać kolana aż uda są równoległe do ziemi.

5 Trzymaj plecy prosto, jak poruszać się na squat ruchu.

6 Używaj krzesła na squat krzesło, który daje trochę więcej wskazówek w ruchy. Faktycznie usiąść w fotelu, zanim z powrotem rośnie kolana pozostały lekko ugięte.

7 Przyspieszenie wyniki, wykonując przysiady gdzie równowagi na jednej nodze lub na przemian szybkość swojego kuca.

Lonża

8, nogi trochę mniej niż rozstawionymi na szerokość barków.

9 Weź jeden długi krok do przodu z jednej nogi.

10 ugnij nogi aż do tyłu tylnej stawu kolanowego jest blisko podłogi. Jak zginać plecy kolano przedniej kolana również zginać. Będzie tworzyć kąt w pobliżu 90 stopni z pozycji zgiętej nogi i kolana.

11 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

12 Zwiększanie swoich wyników tego ćwiczenia poprzez swoją przednią krok na mały, etap badania stolca lub trzymając dodatkowy ciężar, takich jak warzyw w puszkach lub butelkach wody.

Uprowadzenia noga

13 Zacznij od leżącego na podłodze z jednej strony na leżącego na nogi uprowadzenia. Możesz opieraj się na przedramieniu bliżej podłogi do wsparcia.

14 Trzymaj górną nogę prosto a dolna noga wygięta trochę na kolana.

15 Podnieś górną nogę, aż można poczuć wewnętrzną część uda mięśnie zacisnąć. Jeśli flex górną nogę, możesz czuć się dalszego zaostrzenia w wewnętrzną część uda.

16 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

17 Stań prosto na nogi stojącej uprowadzenia z całym ciężarem na jednej nodze, a druga noga lekko z przodu stacjonarnych nodze.

18 Powoli przesuń nogę nie dotykając podłogi obok swojej nieruchomej nodze aż dojdziesz o wysokości kolan.

19 Powrót podniesioną nogę do stanowiska, rozpoczęła się w naprzeciwko stacjonarnego nodze.

20 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

Wskazówki

 • Biorąc energiczny spacer po płaskiej drodze kilka razy w tygodniu może odchudzić uda.
 • Zrównoważona dieta uzupełnia udaną rutynowego treningu i zapewnia szybsze rezultaty.