adcov.com

proszek na spocone stopy

Zadośćuczynienie za nadmierne Spocone Stopy

Zadośćuczynienie za nadmierne Spocone Stopy


Jeśli natura nie podał ci spocone stopy, są pewne skuteczne środki, które pomogą rozwiązać ten problem. Medycznie znany jako "pocenia podeszwy ',' zbyt spocone stopy mogą zrobić sobie buty niewygodne, a nawet może prowadzić do zakażeń bakteryjnych i grzybiczych.

Właściwa higiena, proszek stóp, dezodorant i antyperspirant może twoje stopy suche i pachnące dobra.

Higiena

Pot jest w zasadzie złożona z wody i soli. Jest to bakteria, która powoduje nogi śmierdzieć. Często myj stopy mydłem z silnym antybakteryjnym, zmienić często bawełniane skarpetki i buty na zmianę swoje zużycie.

W proszku

Po umyciu zastosować proszek stóp, aby utrzymać stopy chłodne i suche.

Suzanne M. Levine, asystent kliniczny podiatrist na Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku, proponuje posypania Wnętrza buty z talku lub skrobi kukurydzianej.

Antyperspirant

Natomiast dezodoranty stóp może pomóc zachować zapachy na dystans, co naprawdę chcesz do zwalczania nadmiernej poceniu są antyperspiranty. Dobry antyperspirant zawierający Sześciowodzian chlorku glinu mogą być pomocne.

Buty

Zamknięte buty spowodować stóp do więcej potu i może pomóc stworzyć mroczny, środowisko rodzi bakterie. Jeśli pogoda na to pozwala, lub gdy jesteś w domu, wybierz sandały i otwarte palcami buty. Uważaj na buty wykonane z gumy lub tworzyw sztucznych, które nie pozwalają stopom oddychać i łatwo zachęcić pocenie.

Leczy za Spocone stopy w buty

Termin medyczny dla spoconych stóp jest podeszwowego nadmierna potliwość. Zaburzenie to może brzmieć głupio, ale może to być bardzo przykre dla tych, którzy cierpią z niego. Jeśli buty są umieszczone na stopach, zaczną się ślizgać się w sąsiedztwie z dodatkowym potu. Może to spowodować nie tylko wstyd, jeśli jest zauważyłem, ale może również spowodować poślizg i upadek. Kilka rodzajów środków są dostępne.

Moczenie w Tea

Herbata będzie pracować, aby pozbyć się potu, dzięki czemu można wygodnie nosić buty. Herbata działa, ponieważ zawiera garbniki, które są naturalnymi ściągające. Pobierz pan do moczyć nogi w. Gotować jeden litr wody i umieścić pięć torebek herbaty w nim. Odczekaj 10 minut. Wlać ją w kąpieli stóp, a następnie dodać kolejny litr zimnej wody. Teraz ustaw nogi tam przez pół godziny. Osusz je, a następnie powtórzyć tę procedurę raz dziennie, aż zaczniesz dostrzegać mniej potu podczas noszenia butów.

Proszek do stóp

Proszek do stóp jest przeznaczony do zanurzenia się nadmiar potu w nogi i utrzymać je suche, jeśli stosowane regularnie. Silne proszki do spoconych stóp są dostępne w aptekach. Można także tworzyć własne. Zemleć kolendrę, lukrecja i imbir razem do postaci proszku. Składniki te zawierają naturalne antybiotyki, żeby nie pocąc się obficie i zapachu stóp. Niezależnie od tego, proszek wolisz używać, pocierać ją do każdej stopy raz dziennie.

Wkładki do butów

Lato podeszwy sprawia, wkładki do butów, aby leczyć swoje spocone stopy. Odkleić podkład wkładki i trzymać go do buta. Jedynym minusem jest to, należy kupić jedną parę wkładek do butów dla każdej pary butów posiadasz. Wkładki te utrzymać stopy chłodne podczas pochłaniające nadmiar potu. Twoje stopy nie będzie przemieszczał się w każdym buta nosisz.

O Spocone Stopy

O Spocone Stopy


Ludzie mają więcej niż 250 tysięcy gruczołów potowych w każdej stopy, dzięki czemu stopy najbardziej podatne części ciała na infekcje grzybicze. Spocone stopy są jednym z najbardziej rozpowszechnionych problemów, że ludzie walczą z. Obcisłe buty, skarpety i syntetyczne wilgotne warunki pogodowe są wśród wspólnych czynników, które doprowadziły do ​​tej wstydliwej choroby. Ten problem może być łatwo zapobiec, i może być utwardzana przy właściwej obróbce w odpowiednim czasie.

Fakty

Pot w swojej pierwotnej formie nie ma własnego zapachu, ponieważ składa się tylko z wody i soli. Nieprzyjemny zapach to zapach odchodów bakterii występujących na skórze, które zużywają pot. Stan ten występuje wtedy, gdy nogi są zawsze objęte buty i skarpetki, gdzie nie ma możliwości, aby pot odparowuje, co prowadzi się w hodowli bakterii.

Przyczyny

Podstawową przyczyną spoconych stóp nosi obcisłe buty i skarpetki wykonane z materiału syntetycznego, który ma niską zdolność pochłaniania potu. Wilgotna pogoda, stres i nadmierne spożywanie alkoholu i kofeiny są także wspólne czynniki.
Dodając do wyżej wymienionych przyczyn, osoby cierpiące na niski poziom cukru we krwi, nadczynność tarczycy i niski poziom hormonów męskich może mieć ten problem. W niektórych przypadkach może to być dziedziczne problem pocenia.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Upewnij się, że twoje buty mają chwilę wytchnienia i są wykonane ze skóry. Ponadto, użyciu skarpetki, które są wykonane z włókien naturalnych, takich jak wełna czy bawełna. Takie materiały mają lepszą jakość pochłaniające pot i będzie suche stopy. Można również zakupić odpinane wkładki, które są specjalnie zaprojektowane, aby powstrzymać się od zapachu złe, nawet jeśli robią pot stopy, ale jest to rozwiązanie, które będzie kosmetyk tylko ukryć nieprzyjemny zapach, a nie je wyeliminować.

Zakażenia

Ludzie, którzy mają skłonność do pocenia się nadmiernie są podatne na infekcje grzybicze, takie jak stopa atlety z objawami, które zawierają skalowania, swędzenie i łuszczenie zakażonej skóry.
Grzybice paznokci powstają, gdy grzyby, takie jak, odpowiedzialny za grzybicy, rozprzestrzenia się na skórę łożyska paznokcia, co powoduje ból w paznokcie. Zakażenie może przenosić się z człowieka na człowieka poprzez dzielenie rzeczy osobiste, takie jak ręczniki i obcinacz do paznokci.

Zabiegi

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem dla leczenia spocone stopy jest użycie ponad-the-counter kremy i płyny, takie jak Lotrimin i Lamisil, które zawierają chlorowodorek środkami grzybobójczymi klotrimazol i terbinafiny, odpowiednio. Istnieją również różne leki przeciwgrzybicze doustne skuteczne do leczenia zakażeń grzybiczych paznokci, choć wielu zawierają te same składniki jak Lotrimin i Lamisil. Niektóre stosowanie flukonazolu, który nie został zatwierdzony przez FDA jeszcze. Leki te powinny być podejmowane jedynie po konsultacji z dermatologiem.

Jak leczyć spocone stopy Tea

Jak leczyć spocone stopy Tea


Podeszwy stóp są podatne na poceniu, ponieważ nasze stopy zawierają ponad 3000 gruczołów potowych na cal kwadratowy i dołączamy nasze stopy w buty i skarpetki większość czasu. Nadmierna wilgoć zapach pozwala rozwijać się bakterie, więc pierwszym krokiem w redukcji stóp jest redukcja zapachu potu. Kwasy garbnikowe znaleźć w czarna herbata zabić zapach bakterii wywołujących i kurczyć pory w stopach.

Instrukcje

1 Zagotować 1 kufel wody. Dodaj 2 czarne torebki herbaty. Możesz użyć zwykłego lub bezkofeinowa herbata. Oba zawierają niezbędne nienasycone kwasy garbnikowe.

2 Strome herbata dłużej niż normalnie, jeśli były do picia herbaty. Odczekać 15 minut, aby uwolnić maksymalną ilość kwasów taniny. Herbata musi pojawić się czarny. Jeśli rozwiązanie jest zbyt słaby, dodać kolejną torebkę.

3 Rozcieńczyć roztwór herbaty z 2 litrów zimnej wody, aby utworzyć tyle rozwiązanie moczyć nogi. Umieścić roztwór w czystej balia.

4 Moczyć nogi w chłodnym roztworze herbaty przez 30 minut. Powtarzać dziennie przez tydzień. Jak osiągnąć kontrolę potu, można zmniejszyć do zabiegów dwa razy w tygodniu.

5 umyć nogi z myjki, mydła i ciepłej wody, aby usunąć plamy herbaty. Buff stopy delikatnie pumeksu zmniejszyć modzele, które zachowują plamy.

6 stóp na sucho i zastosować nożny proszku do utrzymania suchości. Zostaw stóp odkryte w ciągu nocy, i nosić bawełniane skarpetki w ciągu dnia, aby zapach knot powoduje wilgoć z dala od stopy.

Wskazówki:

 • Dodaj torebkę herbaty ziołowe do rozwiązania, aby zwiększyć swoje moczenia stóp moczyć z aromaterapią. Mięta i rumianku są pożądane opcje.

Spocone zadośćuczynienie Stopy

Spocone zadośćuczynienie Stopy


Spocone stopy są sporadyczne fakt życia dla każdego. Jednak niektórzy ludzie cierpią z powodu nadmiernie spoconych stóp, które powodują nieprzyjemne zapachy i zakłopotanie. Na szczęście istnieją metody leczenia, zmiany stylu życia i domu środków, które mogą pomóc zmniejszyć problemy związane z spoconych stóp.

Nazwa medycznej

Nadmierne pocenie się stóp nazywa podeszwowego nadmierna potliwość. Hyperhidrosis.com wzywa osób cierpiących na tę chorobę jest skontaktować się z lekarzem, aby ustalić, czy przyczyną może być połączony z każdym innym choroby. Leczenie nadpotliwości pierwotnej, co jest "nadmierne pocenie się, że nie jest ze względu na stan zdrowia bazowego" obejmuje konwencjonalne metody leczenia, dostosowania stylu życia i innych środków domu.

Środki zaradcze medyczne

Środki uspokajające, beta-blokery i leki antycholinergiczne są rodzaje leków stosowanych w leczeniu spocone stopy. Hyperhidrosis.com mówi, że leki uspokajające mogą złagodzić stan, gdy główną przyczyną jest stres. Beta-blokery są zazwyczaj stosowane w leczeniu chorób serca i leki antycholinergiczne "blokowania substancji, które są odpowiedzialne za aktywność systemu nerwowego." Leki te wszystkie niosą ze sobą ryzyko nieprzyjemnych, szkodliwych skutków ubocznych i są wraz z zabiegiem, często ostatnich ośrodków po pacjenci próbowali innych strategii. Poprawa osobistych nawyków higienicznych i przy użyciu środków domu są bardziej powszechne metody leczenia spoconych stóp.

Higiena osobista i Home Remedies

"Lekarze Book of Home Remedies" i mothernature.com zalecają dokładnie mycie stóp często jako pierwszej linii obrony. Suzanne M. Levine, DPM, asystent kliniczny podiatrist na Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku, proponuje utrzymanie stopy chłodne i suche, jak to tylko możliwe i leczenia wnętrze butów z proszku lub skrobi kukurydzianej. Ona również zaleca częste moczenie w wodzie z octem.
Członek zarządu Towarzystwa i międzynarodowy Nadmierne pocenie Dee Anna Glaser dermatolog, wraz z podiatry Cary Zinkin, zgadzam się. Sugerują one, natryskiwanie antyperspirantu na nogi i unikanie buty z "plastiku, gumy lub fałszywe skóry. Materiały te mogą powodować stóp meczyc jeszcze bardziej." Proszki lecznicze stóp i wkładki chłonne są dostępne bez recepty.
Menshealth.com sugeruje mycia stóp z olejkiem z drzewa herbacianego w celu zmniejszenia bakterie i nosi bawełniane skarpetki niż te wykonane z tkanin syntetycznych.
Relaks może również pomóc, według Zdrowie mężczyzn. "Gruczołów potowych na nasze dłonie i stopy wytwarzają najwięcej wilgoci, gdy jesteśmy pod wpływem emocji. Zmniejszyć poziom stresu i będziesz zmniejszyć zapach, zbyt."
Levine wskazuje również na diecie jako możliwej przyczyny spoconych stóp, wskazując na ostre lub ostrych potraw, takich jak cebula, papryka, czosnek, szalotki, jak te, których należy unikać.

Objawy Spocone dłonie i stopy

Objawy Spocone dłonie i stopy


Pot jest normalne, ale gdy jest na tyle duże, że to koliduje z życiem, powodując nogi śmierdzieć i ręce, aby się tak mokre, że można oprzeć się drżenie rąk, to nie jest normalne.

Nadmierne pocenie się

Jeśli występują ekstremalne pocenie się rąk i nóg lub innych części ciała, może być stan zwany nadmierne pocenie się, według Sweaty-palms.com (odwołać jeden, poniżej). Pocenie może być zlokalizowane, jak w nogi lub ręce lub pod pachami, a nawet na twarzy, lub też może być uogólnione i pojawiają się na całym ciele.

Dłoniowo Nadmierne pocenie

Jeśli ekstremalne pocenie jest przede wszystkim na rękach, może być stanem określanym jako podręczne nadmierne pocenie. Stres, emocjonalne bodźce lękowe i niektóre pokarmy mogą powodować nadmierne pocenie.

Objaw Nadmierne pocenie

Ciężkie pocenie specyficzne dla stóp nazywa podeszwowego nadmierne pocenie się, co może prowadzić do śmierdzący stóp i zakażeń grzybiczych. Ogólnie rzecz biorąc, stopy nie mają tendencję do potu jak ręce spocone stopy, ale dlatego, że często są zamknięte w ciasnych ciemnych pomieszczeniach, a może się w bezpośrednim kontakcie z zabrudzonych powierzchni częściej pojawiają się problemy społeczne, ponieważ stan może spowodować okropny zapach emanujący z nóg. Pot może ostatecznie zniszczyć buty.

Coś z tajemnicy

Środowisko medyczne nie jest całkowicie pewien, dlaczego dana osoba doświadcza nadmierne pocenie się, ale uważa się, że może to być genetyczne i odziedziczył po swoich poprzedników i przodków. Nadmierne pocenie powiązano również ze zbyt aktywnego współczulnego układu nerwowego, w szczególności układu współczulnego łańcucha zwoju. Łańcuch ten znajduje się wewnątrz klatki piersiowej i biegnie wzdłuż kręgów kręgosłupa. Do aprocine i ekrynowe gruczołów, które są odpowiedzialne za potu są kontrolowane przez współczulnego łańcuchu. Ekrynowe gruczoły potowe są głównie na podeszwach stóp i dłoni dłoni.

Czynniki leżące u podstaw

Osoby cierpiące na uogólnionego obfite pocenie może zwykle przypisują to czynnik podstawowej, takich jak rak czy choroby tarczycy, otyłości lub chorób gorączkowych.

Self-Rozdzielczość ale prawdopodobnie nie

Pocenie się rąk, w szczególności, może plaga osobę od początku w jego życiu. Czasami warunek sprowadza się z czasem, ale nie licz na to. Druga generacja ręcznych swetrów jest jeszcze mniej prawdopodobne, aby poczuć ulgę od tego warunku. Jest to w zasadzie stan permanentny i przewlekły.

Zabiegi

Według Curesweatypalms.com (odniesienia dwa), niektóre osoby mają takie spocone ręce, że pot dosłownie zasnąć z ich rąk. Ci ludzie nie mogą zrobić papierkową robotę, z obawy, rozmazywanie tuszu z ich mokrymi rękami, i niechętnie podają sobie ręce, ponieważ ich rozmoczony palmy. American Academy of Family Physicians (referencyjnej 3) zaleca następujące zabiegi, ale należy pamiętać, że każdy ma skutki uboczne, więc należy wziąć to pod uwagę: Drysol, który jest roztworem chlorku aluminium, mogą być stosowane na skórę na dłoniach Twoje dłonie i podeszwy stóp i to pomoże. Dotknij jonoforezy wody, co jest kolejnym sposobem leczenia nadpotliwości, składa się z łagodnych prąd elektryczny jest przepuszczany przez wodę, a następnie stosuje się do skóry. Botox może być pomocne dla osób, które doświadczają poważnych pocenie. W ostateczności, można przeprowadzić zabieg cięcia nerwów, które powodują pocenie się.

Jak pozbyć się bardzo Spocone Stóp

Spocony, śmierdzący stóp może być kłopotliwe problem, zwłaszcza jeśli kiedykolwiek do usunięcia nogi publicznie. Nazywa nadmierne pocenie się, nadmierne pocenie dotyka około 3 procent ludności świata, według Międzynarodowego nadpotliwości Society. Występuje, gdy stopa zapach potu współdziała z bakterii na skórze. Ponieważ stopy są zwykle ograniczone do butów, pot nie może odparować, co bardziej prawdopodobne, że będziesz doświadczać spocone stopy i mokre skarpetki. Dostępne w celu zmniejszenia lub zapobiegania nadmiernemu poceniu się stóp i wyeliminować bakterie, które powodują śmierdzących stóp jest kilka opcji.

Instrukcje

1 Nosić skarpetki bawełniane lub wełniane. Skarpety z włókna pochłaniają naturalny pot i nie powodują nadmiernego pocenia się, że poliestrowe lub nylonowe skarpetki mogą powodować.

2 Często myj stopy mydłem i ciepłą wodą. Częste mycie usuwa pot i bakterie. Pamiętaj, aby umyć między palcami, jak bakterie mogą gromadzić się w tej dziedzinie.

3 Zmień swoje skarpetki w ciągu dnia, gdy stają się one pot nasączone. Umieszczenie na czystej pary skarpetek po umyciu stóp może pomóc zmniejszyć zapach i twoje stopy bardziej komfortowe.

4 Spray antyperspirant na dnie nogi po prysznic i przed umieszczeniem na buty rano. Zastosuj ponownie antyperspirant każdym swoim umyć nogi. Silniejszy recepty wytrzymałości antyperspirant razie konieczne może być regularne wytrzymałości antyperspirant nie jest wystarczająco silne, aby kontrolować swój problem.

5 Włóż wkładki chłonne w butach do wygrzewania się pot i zmniejszyć zapach. Carry zapas wkładek z Ciebie tak, że można je zastąpić, jeśli są nasączone potu. Wkładki można znaleźć w drogeriach.

6 Użyj proszek chłonny na nogi, aby zmniejszyć wilgotność. Zastosuj w proszku w ciągu dnia w zależności od potrzeb, aby zmniejszyć wydzielanie potu.

7 Nosić buty wykonane z siatki, skóry lub płótna. Te rodzaje materiałów pozwala stopom oddychać, co zmniejsza potliwość. Unikaj noszenia butów gumowych lub z tworzyw sztucznych, jak ten typ materiału może spowodować twoje stopy się pocić nadmiernie.

8 Daj buty przerwę. Spocone stopy sprawiają, że wkładki z butów mokre. Umożliwienie buty do całkowitego wyschnięcia przed ich sobie ponownie może pomóc zmniejszyć zapach. Przemian buty i pozwalają co najmniej jeden dzień w buty do wyschnięcia zanim sobie je ponownie.

Wskazówki:

 • Porozmawiaj z lekarzem, jeśli środki do domu nie pomagają. Oprócz przepisywania silniejszego antyperspirantu, lekarz może zalecić zabiegi jonoforezy. Jontoforeza jest terapia, która wykorzystuje wodę i łagodnego prąd elektryczny w celu zapobieżenia z potu do powierzchni skóry.

Strona główna Środki zaradcze na Spocone Stóp

Strona główna Środki zaradcze na Spocone Stóp


Czy kiedykolwiek zdjąć buty po długim dniu, twoje stopy są pocenie się obficie i pachną jak coś tabu? Spocone stopy to żenujące zdrowia problem. Istnieje ponad 250 tysięcy gruczołów potowych w każdej stopie. Twoje ciało reguluje ciepło przez spocony. Czasami ciało pozwala więcej potu na zewnątrz, niż jest to konieczne. Ten naturalny pocenie może zostać zwolniony nadmiernie przez stopy. Sportowcy stóp może być wynikiem nadmiernej potliwości stóp. Jednak prawdziwym problemem jest to budynek ze względu na bakterie potu, co powoduje twoje stopy zapach. Utrzymanie stóp czyste i suche jest koniecznością. Na szczęście istnieją naturalne sposoby, aby pozbyć się spoconych stóp, przy użyciu składników, które można znaleźć się w Twojej kuchni spiżarni.

Dlaczego Wszystko Pot?

Istnieje wiele powodów, dla których stopy mogą pocą nadmiernie. Możesz być podatny na spoconych stóp od urodzenia. Możesz mieć stan zdrowia lub choroby, lub przyjmuje leki, które powodują, aby więcej potu niż zwykle. Jak ostre jedzenie może dokonać osoba, pocimy, spożywanie żywności lub napojów z kofeiną lub alkoholu może sprzyjać nadmiernej potliwości, jak również.

Ładna Foot Soak

Istnieje kilka sposobów, aby moczyć pot i zapach od hotelu. Składniki, takie jak herbata i sól ma środków suszących. Dodaj ciepłą wodę do 02:58 torby czarnej herbaty lub ½ szklanki soli koszernej lub Epsom i moczyć nogi. Aby pozbyć się zapachu, moczyć nogi w zwykły ocet jabłkowy cydr lub ciepłą wodą. Nie spłukiwać nogi, ale zawsze dokładnie osuszyć po ich namoczeniu.

Imbir i rzodkiewki

Korzeń imbiru znany jest do łagodzenia wielu dolegliwości, nudności na słabe krążenie do niestrawności. Ale czy wiesz, że imbir pomaga również spoconych stóp? Mash imbir i pocierać ją na nogi. To pomaga stopy pocą się, a następnie zatrzymać toksyny bakterii wytwarzających. Jedynym haczykiem jest to, że trzeba zachować imbir na długi czas, aby uzyskać korzyści. Jeśli nie masz imbir, sok z rzodkwi znany jest również jako naturalny dezodorant.

Posypać Dzień

Proch stóp z jakimś skrobi kukurydzianej lub talku wchłonąć pot i zapach. Następnie posypać proszek do pieczenia lub skrobi kukurydzianej noc obuwniczego w każdym absorbuje wilgoć i zapach butów.

Prawo nosić skarpetki i buty

Nosić czyste i chłonne skarpety wykonane z włókien naturalnych. Włókna syntetyczne dokonać pot stóp, która jest coś, czego chcemy uniknąć. Co do rodzaju buty do noszenia, otwarte sandały są najlepsze. Gdy jest zimno i sandały nie są możliwe, dać buty przerwę i wyłączyć z inną parą co drugi dzień, aby zużyte parę wyschnąć całkowicie. Niektóre buty są trudne do mycia, ale sneakers mogą być utrzymywane w czystości przez przemycie w pralce. Gdy w pomieszczeniu, powietrze nogi, idąc boso.

Lekarstwa dla Spocone Stóp

Nadmierna potliwość jest chorobą, która powoduje, że nogi się pocą się bardzo. Stan ten może być bardzo nieprzyjemne i krępujące, i może być objawem poważniejszej choroby. Istnieją pewne leki i zabiegi dla spoconych stóp.

Antyperspiranty

W niektórych przypadkach przez licznik antyperspiranty mogą być wykorzystywane do kontrolowania minimalnego problemy poty.

Proszki

Sweatsolutions.org sugeruje powlekania stopy proszku absorbującego, takiego jak Zeasorb, które będą pochłaniać nadmiar wilgoci.

Botox

Informacje nadmierne pocenie strona hyperhidrosis-california.com sugeruje, że Botox może być stosowany w leczeniu spocone stopy. Ta forma leczenia może być bardzo bolesne.

Leków

Leki, że stres może być stosowany w leczeniu niektórych rodzajów spoconych stóp. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek formy leczenia farmakologicznego skonsultować się z lekarzem.

Inne zabiegi

Mających na celu zmniejszenie spocone stopy, może być konieczne moczyć stopy w roztworze wodnym soli lub octu uśmierzania objawów. Utrzymać stopy suche, jak to możliwe, gdy nie są traktowane przez zmianę skarpetki często uniknąć i gromadzeniu się bakterii.

Jak zachować Grzyb Away From Your Feet

Jak zachować Grzyb Away From Your Feet


Jeśli cierpisz na "grzyba stóp" może masz naturalnie spocone stopy, lub może mieć bardzo aktywną pracę lub styl życia, który sprawia, że ​​trudno jest utrzymać wilgoć z buty i od stóp. Najlepszym sposobem, aby utrzymać grzyba dalej jest do podjęcia zdecydowanych środków zapobiegawczych, aby utrzymać stopy suche i czyste.

Instrukcje

1 umyć i wysuszyć stopy przed dokładnie wprowadzenie na buty i skarpetki. Jeśli twoje stopy są wilgotne, kiedy można umieścić w buty i skarpetki, jesteś zachęcanie grzyby rosnąć. Pamiętaj, aby dokładnie wysuszyć między palcami.

2 Posypać proszek dziecko lub skrobia kukurydziana, w swoim odprowadzająca wilgoć skarpet. Jeśli nie masz pieniędzy na specjalne skarpetki, wybrać skarpetki wykonane z naturalnych materiałów - na przykład wybrać bawełny nad skarpet poliestrowych.

3 Posypać proszek dziecko lub skrobia kukurydziana, w dole buty i rozłożone równomiernie.

4 Nosić buty i skarpety tylko w razie konieczności - w domu, chodzić boso, jeśli możesz, lub nosić japonki. Pomoże to utrzymać suche stopy. Grzyb rozwija się w wilgotnych, ciemnych warunkach.

5 Alternatywne buty, jeśli możesz, tak, że buty mają dzień do wyschnięcia przed nosić je ponownie.

6. Unikaj kąpieli w prysznice publiczne, takie jak szatni. Jeśli musisz wziąć prysznic tam, a nie w domu, nosić japonki pod prysznicem, aby uniknąć zbierając grzyby.

Wskazówki:

 • Jeśli dostaniesz grzyba mimo najlepszych starań w zapobieganiu, kupić over-the-counter sprayu przeciw grzybicze na nogach i używać zgodnie z zaleceniami.
 • Jeśli masz trwałe lub poważne problemy z grzybem stóp, skonsultować się z lekarzem.

Jak leczyć Stinky Feet

Jak leczyć Stinky Feet


Niektórzy ludzie po prostu mają sweatier i stinkier nogi niż inne. Jeśli jesteś jednym z nich, jesteś zaznajomiony z zażenowaniem spocone stopy mogą powodować. Ludzie z śmierdzący stóp zazwyczaj utrzymać nogi i buty tak czyste, jak wszyscy inni, ale niestety, to nie wystarczy, aby zapobiec problem. Musisz iść poza siebie, aby utrzymać stopy czyste, suche i świeże.

Instrukcje

1 Kąpać lub prysznic codziennie, ale zwrócić szczególną uwagę na nogi. Umyj je dokładnie wodą z mydłem, dokładnie pomiędzy każdym myciu palec.

2 Osusz stopy i dokładnie po praniu. Upewnij się, że przestrzenie między palcami są całkowicie suche zanim zrobisz cokolwiek innego.

3 Połóż na czystej pary lub włóknem naturalnym odprowadza wilgoć skarpet.

4 Wybierz buty, które nie zostały wcześniej nosić dzień. Jeśli twoje stopy pocą się dużo i wydają się być śmierdząca, muszą dłużej niż tylko na noc do wyschnięcia. Dlatego nie należy nosić te same buty dwa dni z rzędu.

5 Posypać over-the-counter proszek stóp w butach, zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

6. Doprowadzić dodatkową parę czystych skarpetek, jeśli będziesz już na kilka godzin. Zmień swoje skarpetki przed nogi mają szansę spocony i śmierdzący.

7 Zastosuj sztyft do podeszew stóp każdej nocy przed snem.

Wskazówki:

 • Iść boso w miarę możliwości, aby utrzymać stopy suche i śmierdzą-free.
 • Jeśli twoje stopy są zbyt swędzenie, pęcherze lub łuszczenie, lub jeśli twoje paznokcie są grube i żółty, iść do lekarza. Źródło zapachu może być grzyb lub innych infekcji.

Prognoza dla grzybicy stóp

Prognoza dla grzybicy stóp


Jeśli zdiagnozowano grzybicy stóp, nie bój --- to wszystko zbyt częstym schorzeniem nie tylko dobrze reaguje na leczenie, ale często można odwrócić całkowicie, co prognoza pozytywna.

Co to jest grzybicy stóp?

Zapewne wiesz, grzybicy stóp przez jego bardziej wspólną nazwą --- grzybicę stóp. Czy to nazwać stóp lub grzybicy stóp sportowca, to zakażenie grzybicze skóry stóp.

Jak uzyskać grzybicy stóp?

Grzybicy stóp zakażeń grzybiczych, takich jak wilgotne, ciemne plamy. Spocone stopy, skarpety i ciężkie buty sprawiają, że obcisłe doskonałe miejsce na te zakażenia grzybicze rośnie. A mało znany fakt: Możesz dostać grzybicę stóp noszenia buty lub skarpetki osobą zakażoną, albo z wejściem na maty do kąpieli lub innych powierzchniach wykorzystywanych przez kogoś z grzybica.

Jakie są objawy grzybicy stóp?

Swędzenie, pieczenie lub kłucie między palcami i na podeszwach stóp są klasyczne objawy grzybicy stóp, jak są suche, pękanie, łuszczenie skóry na stopach.

Jak można leczyć grzybicy stóp?

Rokowania dla grzybicy stóp jest dobra, ale choroby, musi być leczona. Over-the-counter leki przeciwgrzybicze, takie jak Lamisil i Lotrimin może wyleczyć większość infekcji, ale uporczywych przypadkach mogą potrzebować leków na receptę.

Jak zapobiec grzybicy stóp?

Trzymaj nogi i obszary pomiędzy palcami wyschnięcia.

Nosić skarpetki i buty wykonane z naturalnych materiałów, które oddychają.
Jeśli twoje stopy są często spocony, zmienić skarpetki w ciągu dnia.
Nie chodzić boso w szatniach, siłownie, baseny, czy pryszniców publicznych.

Użyj przeciwgrzybicze proszek na nogach codziennie.

Jak zatrzymać Feet świąd

Jedną z najczęstszych przyczyn jest swędzenie stóp grzyb stóp, powszechnie znany jako grzybica. Stan ten może dotknąć każdego, ale szczególnie tych, których spocone stopy są ograniczone przez długi okres czasu w obcisłe buty. Grzyb ten można odebrać z wielu powierzchni, w tym podłogi siłowni, szatnie, prysznice, a nawet kuchni lub łazience podłogi w domu. Swędzenie przyczyny tego grzyba może być dość intensywne. Na szczęście istnieją sposoby, można przyspieszyć gojenie i pomagają zatrzymać stóp od świądu, czy przyczyną jest to grzyb lub innych ogólnych przyczyn.

Instrukcje

1 Umyj czuć dobrze wodą z mydłem. Osuszyć czystym ręcznikiem - umieścić ręcznik w praniu wkrótce po, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

2 Spray nogi z przeciwgrzybiczego sprayu stóp - upewnij się uzyskać produkt w między palcami i na podeszwach stóp, a także innych obszarów. Te spraye stopy są przygotowane specjalnie dla grzybów, które często powoduje swędzenie stóp i zwykle pomóc swędzenie.

3 Posypać przeciwgrzybicze / anty-swędzenie stóp proszku wewnątrz pary czystych skarpetek bawełnianych. Wsunąć stopy w tych skarpetkach. Nosić skarpetki, które są luźne i oddychająca - zmień je, jeśli się wilgotne bez podania przyczyny.

4 Spray wnętrza wszystkich par butów z natryskiem anty-grzybicze. Dla dodatkowej ochrony, posypać proszek stopy wewnątrz obuwia, jak również.

5 Trzymaj nogi w chłodne i suche, jak to możliwe. Jeśli można uniknąć ograniczając sobie buty, takie jak trampki, chwilę potem zrobić. Zastosuj ponownie spray przeciwgrzybicze tak często, jak etykieta wskazuje, że można. Należy kontynuować korzystanie przeciwgrzybicze kremy lub spraye do czasu podanego na etykiecie (zazwyczaj dwa do czterech tygodni), nawet jeśli objawy zniknęły. W przeciwnym razie, grzyby mogą powrócić.

Wskazówki:

 • Jeśli grzybica jest tak źle, że masz problemy ze snem w nocy, należy użyć lidokainę (znieczulające) Lakier tuż przed pójściem do łóżka. To nie zrobi wiele dla grzyba, ale to tymczasowo złagodzić swędzenie.
 • Innych infekcji i chorób może być przyczyną swędzenia. Jeśli spraye stopy nie działają, prawdopodobnie będziesz potrzebować, aby zobaczyć się z lekarzem, aby dowiedzieć się, co jeszcze może być przyczyną swędzenia. Stóp grzyb jest bardzo zaraźliwa - można łatwo reinfeko- siebie. Unikaj chodzenia po domu boso, aż ten warunek zniknie.

Pomoc Zatrzymaj spocony Feet

Każdy dostaje spocone stopy w takim czy innym czasie, ale niektórzy ludzie tam Ihave sa choroby zwanej nadmierne pocenie, które jest nadczynność gruczołów potowych w stopach. Istnieje 250000 gruczoły potowe w nogi, a niektórzy po prostu łagodny wilgoci na ich skarpetki i buty, podczas gdy inni z stanu będzie ich stopy i buty namoczone. Jeśli warunek jest pozostawione bez leczenia, może to prowadzić do zakażeń grzybiczych, grzybica stóp i śmierdzących stóp.

Praktyka Higiena

Ci nogi myć codziennie, szorowanie między i pod palcami z antybakteryjnego mydła. Użyj małego pędzla na nogi, aby usunąć nadmiar skalowanie, które mogą być obecne, gdyż może to doprowadzić do zakażenia grzybiczego. Pamiętaj, aby dokładnie wysuszyć, aby wyeliminować wilgoć w szczelinach i rowków. Po umyciu stóp i kiedy w domu, nosić sandały, aby umożliwić stopom oddychać. Zawsze należy upewnić się, że stopy są suche przed założeniem skarpet i nigdy nie nosić buty lub skarpetki mokre, jak to będzie dodać do warunku.

Wykorzystanie Foot Powder / Spray

Po umyciu stóp i upewniając się, że są całkowicie suche, nałożyć na proszek stóp liberalnie do całej stopy i upewnij się, że pocierać niektórych między palcami. Istnieje wiele ponad licznik proszków w dziale pielęgnacji stóp w lokalnych sklepach narkotyków, a jeśli nie jesteś pewien, co będzie najlepsze dla ciebie, zapytaj farmaceutę na służbie co theyshe polecam. Złoto Bond również rynki aerozolu stopa, która może być wykorzystana. Spray całą stopę i upewnij się między palcami.

Leki na receptę

Jeśli znajdziesz żadnych zmian w stanie po próbie proszki stóp, dezodorant stóp, zmiana codziennej higieny, skonsultować podiatrist celu ustalenia, czy leków na receptę, takich jak Drysol może być przepisywany. Jak w przypadku wszystkich leków, należy monitorować skóry, aby upewnić się nie ma reakcji alergicznej.

Wymień Shoes

Stale na sobie te same buty doda do swoich problemów stóp. Ponieważ buty są podzielone i zużyta, pozwalają one na zewnątrz, aby dostać się wilgoć, która dodana do stanu Nadmierne pocenie tworzy dodatkową wilgoć dla stóp. Dodatkowo, buty staną się śmierdzący jak skarpety absorbuje wilgoć i pozostawić go w bucie. Gdy to możliwe, nosić sandały lub chodzić boso.

Strona główna zadośćuczynienie za Toe Grzyby

Jeśli kiedykolwiek miał paznokieć grzyb, nie pozwól jej odejść zaznaczone. Najgorszy przypadek to można stracić gwóźdź po zdeformowany i odbarwione. Lub infekcja może wprowadzić do krwiobiegu. Grzyb rośnie pod paznokciem jest mikroskopijne organizmy, które mogą powodować zakażenia, zgodnie z Mayo Clinic. Najgorsza przypadki mogą wymagać przepisanych leków, ale jeśli złapiesz grzyba tyle wcześnie, istnieją proste sposoby domowe, które mogą przywrócić gwóźdź do zdrowia z jakiegoś specjalnego czasu i uwagi.

Objawy

Objawy i oznaki tej choroby są łatwe do wykrycia. Twój paznokci pojawi pożółkłe lub zaciemnione, a to może być krucha i rozpada. Nie może być zapach. Czasami jest to bolesne.

Floryda-licencjonowany kosmetolog Debra K.McKee widział wiele przypadków wspólnego palców grzyba przez lata w swoim salonie piękności. "Patroni przyjść na pedicure i nie rozpoznać ich objawy," mówi. "Widziałem ją głównie u osób starszych. Dostajesz więcej gromadzeniu się martwej tkanki skóry pod paznokciem jak wiek. Martwe komórki skóry są gąbki dla wilgoci, jednym z warunków, które mogą spowodować grzyba".

Ocet

Osiągnięcie gwóźdź wolnego od choroby nie wydarzy się z dnia na dzień. "Trzymaj palec nawilżona olejem i zastosować środek anty-grzybicze można kupić w aptece," McKee sugeruje. Ona również zaleca moczenie palec dwa razy dziennie w roztworze 1 łyżka. biały ocet do 1/2 gal. wody. "Ocet jest naturalnym środkiem antyseptycznym i odświeżający," mówi. Jeśli nie ma zmian, McKee radzi jej patronów szukać pomocy medycznej.

Soda oczyszczona

Dodać pastę z letniej wody i sody oczyszczonej i natrzeć na tym terenie; następnie spłukać i wysuszyć stopy, sugeruje Greatest Skarb na świecie o Zdrowiu Tajemnic. Zrób to codziennie. Książeczkę zdrowia zaleca również, aby "nosić bawełniane skarpety, zmienić buty dwa razy dziennie, stosować suszenia i proszek antybakteryjny dezodorant stóp i unikać ostrych przypraw, jeśli powodują nogi się pocić."

Olej z drzewa herbacianego

Wspomniano często jako antidotum na paznokieć grzyb jest olejek z drzewa herbacianego. "Używane miejscowo drzewo olej herbata leczy niemal wszystkie choroby skóry", mówi Recepta na Nutritional Healing, 3rd Edition. Olej z drzewa herbacianego, najlepiej nadaje się na wczesnych etapach choroby.
Grzyb paznokieć, związane stóp sportowca, może potrwać miesiące, aby zatrzymać, według redaktorów Niezbyt często leki na codzienne dolegliwości. Stosowania olejku z drzewa herbacianego lub wyciąg z pestek grejpfruta co najmniej dwa razy dziennie.

Zapobieganie Toe Grzyb

Chodzenie boso na basenach publicznych i mokrych podłogach w siłowni prysznicach nie jest zalecane, ponieważ paznokieć grzyb może być zaraźliwe.
Aby zapobiec coraz paznokieć grzyb, nie daj się spocone stopy w butach. Toe grzyb kwitnie w środowiskach wilgotnych i mokrych. Dobrze jest nosić sandały pozwolić cyrkulację powietrza. Sprzedam buty, które są odpowiednio dopasowane oddychający i zachować je czyste i suche do noszenia. Jazda rowerowa i turystyka w niektórych gorących klimatach będzie można bardziej podatne na tego grzyba, ale z właściwego pielęgnacji stóp można zapobiec.
Nawet przy najlepszej opieki niektórzy ludzie toe grzyba. Start środków pracy dla wielu ludzi, ale nie wszystkie, więc zgłosić się do lekarza w razie potrzeby.

O zapachu Eaters

W pewnym momencie w życiu, prawdopodobnie rozpoczął się buty i został powitany przez aromatem tyle faul wyczyścić pokój. Nie rozpaczaj; jest nadzieja dla Ciebie i Twoich śmierdzących stóp. Istnieją tysiące gruczołów potowych na podeszwach stóp, generując około jednego litra potu na średniej dzień. Bakterie rozwijają się w tym ciepłym, ciemnym i wilgotnym środowisku. To jest główny powód, mamy stinky stopy. Eaters zapachu są wkładki do butów, które adsorbują poceniu się stóp, który pomaga zmniejszyć zapach stóp.

Wyrobów

Zapach Eaters to marka produktów zaprojektowanych aby zmniejszyć zapach śmierdzący stóp. Na początku 1970 roku, Herbert Lapidus wynalazł wkładki imiennika, umieszczając węgiel aktywowany między warstwy przepuszczalnej lateksu. Wkładki prostu zsunął się do buta, otula stopę i adsorpcji pot i zapachy.

Problem

W danym momencie, bakterie występuje na skórze. Są one korzystne dla zdrowia oraz w normalnych warunkach, nawet nie wie, że istnieją. Bakterie rozwijają się w środowisku, które jest ciemne, ciepłe i wilgotne, co spocone skarpetki lub butom idealne miejsce do rozwoju i rozmnażania się. Stóp niektórych ludzi zapach gorsze od innych, ponieważ niektórzy ludzie więcej potu niż inne. Wzrost bakterii na nogi nie jest niebezpieczny, ale może prowadzić do innych problemów, takich jak stopy lub paznokieć grzyb sportowca.

Funkcja

Zasadnicza idea projektu zapach jedzącego opiera się na zasadach ogólnych chemii. Pierwotne wkładki miała warstwę węgla aktywnego w środku. Węgiel aktywowany został wyprodukowany w sposób, który otwiera się małe pory, które istnieją między atomami węgla. Proces ten pozwala na węgiel do adsorpcji substancji zapachowych. Gdy węgiel aktywny z zapachu potu stóp Eater absorbujący, że przywiązuje do niej przez przyciągania chemicznego. Im większa powierzchnia, tym więcej miejsca łączeń są. Niektóre substancje będą przyciągane do węgla, a inni będą przechodzić tuż obok.

Oznacza to wkładka Zapach Eater jest dobry w zatrzymując pewne zanieczyszczenia, a konkretnie wiadra potu, które pochodzą wylanie podeszwach stóp każdego dnia. Oznacza to również, że gdy wszystkie miejsca wiązania węgla są pełne, Zapach Eater przestanie działać i trzeba będzie wymienić. Jak często można zmieniać wkładki będzie zależał przede wszystkim od tego, jak spocone stopy są.

Spółka

Wyprodukowane przez Combe Corporation, linia Zapach Eaters rozszerzył się proszek stóp, spray sneaker, skarpetki, a nawet zapach żwirek neutralizator; ale jeden z najbardziej popularnych linii bocznych rozpoczął w 1975 roku jako chwyt sprzedaży obuwia. Eaters Zapach sponsorowany pierwszy w historii konkurs w Rotten Sneaker małym sklepie obuwniczym Massachusetts. Obecnie odbywają się każdej wiosny w Montpelier Vermont, zdarzenie widzi tysiące dzieci w wieku pięciu i 15 rywalizować o główną nagrodę - 500 dolarów obligacji oszczędnościowych i roczny zapas zapachu Eaters. Ale pieniężnych zajmuje miejsce z tyłu do tego, co wielu uważa za prawdziwą nagrodę, po ich stinky trampki zapisane w zapachu Eaters Hall dymów, zapewnienie ich miejsce w historii obuwia śmierdzący.

Wniosek

Nawet jeśli masz buty, które mogą sprawić, dorosłych mężczyzn płakać i wysłać niewinnych dzieci krzyki z pokoju, nie tracić nadziei. Bez względu na to, jak źle stopy zapach, proces może być łatwo odwrócone w ciągu kilku tygodni. Wkładki Zapach Eater to prosty i tani sposób, aby zastąpić obecne wkładki, usunięcie szkodliwych bakterii i daje nogi (i wszyscy w pokoju) szansę oddychać.

Jak pozbyć się Foot Grzyby

Jak pozbyć się Foot Grzyby


Grzybica jest zakażeniem grzybiczym skórą stopy. Kilka różnych grzybów, zwane dermatofity, może przyczyną tego stanu. Zazwyczaj występuje między palcami. Może rozprzestrzeniać się do innych części ciała. Grzybica dotyka więcej mężczyzn niż kobiet. Niestety, jest to bardzo powszechne. Oto w jaki sposób można pozbyć się grzyba stóp!

Instrukcje

1 Spray łazienka, prysznic środkiem dezynfekującym. Rozpylanie swoją łazienkę i prysznic podłogę po kąpieli pomoże zabić grzyba. To na pewno utrzymuje rozprzestrzenianiu!

2 Zmień swoje arkusze. Zmienić pościel raz w tygodniu, i umyć je w ciepłej wodzie, aby zabić grzyba.

3 Pranie i suche stopy. Umyć stopy mydłem i ciepłą wodą. Po umyciu dokładnie osuszyć. Pokrywa z czystych, suchych skarpetek.

4 Trzymaj stopy chłodne i suche. Staraj się unikać spocone stopy nosząc otwarte toe buty lub skarpetki bez butów, gdy w domu.

5 Użyj bez recepty. Spraye i kremy są tylko dla grzybicy. Leczenie może trwać długo i musi być kontynuowana przez ponad miesiąc po pierwszej infekcji.

6 Spróbuj oczaru wirginijskiego. Wielu twierdzi, że może wyleczyć grzybicę stóp w ciągu zaledwie trzech dni.

7 Pee pod prysznicem. Sterylne właściwości moczu są powiedział do pomocy w leczeniu grzybicy stóp.

Wskazówki

 • Podczas kąpieli w miejscu publicznym nosić buty prysznic.
 • Nie udostępniaj buty, skarpetki i ręczniki z innymi ludźmi.

Jak leczyć spocony Feet

Spocone stopy mogą być spowodowane przez choroby zwanej nadpotliwości. Warunek jest jeden z nadmiernym poceniem się i wpływa na dłonie, stopy i twarz. Spocone stopy może być częścią stanu zwanego dłoniowo / podeszwowego nadmierna potliwość, która ma dwie formy. Podstawowym nadmierna potliwość jest wyzwalana przez bodźce emocjonalne i jego przyczyna jest nieznana. Wtórne pocenie jest spowodowane stanem chorobowym, takich jak zakażenie, uraz rdzenia kręgowego, choroby nowotworowej i chorób neurologicznych lub wewnątrzwydzielniczych. Leczenie wtórnego pocenia się będzie zależeć od tego, co jest przyczyną diagnostyki i leczenia tego problemu. Chociaż może to być objawem innej choroby są jeszcze kilka opcji leczenia spocone stopy.

Instrukcje

Instrukcje

1 Get rozpoznano. Musisz dokładnej diagnozy do właściwego traktowania problemu. Każdy poci tak aby ustalić, czy nogi są nadmiernie pocić trzeba zobaczyć dermatolog. Po badaniu lekarz może fizycznego zrobić badania krwi, aby wykluczyć warunki, które powodują pocenie, takich jak nadczynność tarczycy i cukrzycy. Lekarz może również zrobić jod-moll-skrobi lub termoregulacji testy potowe, w którym jod lub proszku umieszcza się na skórze. Jeśli występuje nadmierne pocenie proszku zmienia kolor.

2 Spróbuj miejscowego leczenia. Początkowej lekarz może zalecić przy użyciu siły, klinicznych, over-the-counter antyperspiracyjne. Jeśli to nie pomoże, lekarz może dać recepty wytrzymałości antyperspirantu takich jak Drysol lub Xerac, który wprowadza się przed snem.

3 Spróbuj jonoforezy. Zapytaj lekarza, czy jonoforeza jest rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystanie z urządzenia na baterie nasyconym wodą i wełny do poduszki elektrycznie stymulować ręce i nogi, leczenie zmienia zewnętrzne warstwy skóry, aby utrzymać się na pot z powierzchni skóry. Jonoforeza mogą być wykonywane w domu może być umiarkowanie bolesne i powinny być wykonane dwa razy na dobę przez cztery tygodnie. Procedura zmniejsza pocenie się przez kilka tygodni, ale nadmierne pocenie się zwróci i jonoforeza trzeba będzie powtórzyć.

4 Spróbuj leki doustne. Spocone stopy mogą być kontrolowane za pomocą leków antycholinergicznych, które blokują impulsy nerwowe przechodząc do gruczołów potowych i inhibitorów anhydrazy węglanowej, które hamują pocenie. Klonidyna jest lekiem, który pomaga zatrzymać pocenie się poprzez redukcję bodźców nerwowych. Lekarz może również przepisać leki przeciwdepresyjne, takie jak amitryptylina.

5 Spróbuj botox. Lekarz może używać botox tymczasowo blokować nerwy, które powodują gruczoły potowe. Widać poprawę w stanie w ciągu 4 dni i może trwać do 6 miesięcy. Botox jest zazwyczaj stosowany do leczenia spocone dłonie, ręce i twarz, lecz zwrócić się do lekarza o użyciu go na swoich spoconych stóp.

6 Rozważmy operację. Ciężki przypadek spoconych stóp, który nie odpowiedział na inne leczenie może być wspomagane przez operacji w niektórych gruczołów potowych są usuwane, czy sygnał nerwowy, który powoduje nadmierne pocenie jest przerwany.

Wskazówki

 • Nie należy przerywać leczenia. To może potrwać kilka tygodni do stanu, aby poprawić.
 • Zmyć antyperspirantu recepty po 8 godzinach. Jeśli pozostanie na niej może powodować skóra staje się zaczerwienienie, obrzęk i swędzenie. Stosowania leków przeciwdepresyjnych w leczeniu mogą mieć skutki uboczne, takie jak suchość w ustach, zaburzenia widzenia i problemy oddawania moczu. Należy pamiętać, że nadmierne pocenie się nie jest normalne i może wskazywać na bardziej poważne schorzenia.

Zapach w dzieci pacha

Zapach w dzieci pacha


Podczas gdy zwykle występuje u dzieci wchodzących w okres dojrzewania, dzieci, młodych, jak 5 lat (lub nawet młodszych) może mieć pachy zapach. Rodzice szukają bezpiecznych, skutecznych metod leczenia, aby pomóc ich dzieciom żyć bez tej dolegliwości i wstyd to przynosi.

Sweat

To może być zaskakujące, aby usłyszeć, że pot nie ma zapachu. Istnieją dwa typy potu organizm wytwarza: gruczołu ekrynowego i apokrynowych. Jest oczywiste ekrynowy i bezwonne. To jest pot, który obejmuje nasze ciała. Reguluje temperaturę ciała. Apocrine jest grubsza, a to, co znajdziesz na swoim obszarze pachy, skórę głowy i pachwiny. Nie ma to wpływu zapachu ciała. Wyniki zapach ciała od bakterii, które pojawiają się, gdy nie można odparować pot łatwo, w miejscach takich jak pachy.

Przedwczesny adrenarche

Przedwczesny adrenarche może być częścią problemu. Przedwczesny adrenarche zaczyna się w bardzo młodym wieku. Chociaż początek pokwitania może rozpocząć się w wieku 8 lat, przedwczesna adrenarche zaczyna wcześniej. Hormony, że prawdopodobnie przyczyną tej sytuacji są DHEA (dehydroepiandrosteron) i DHEAS (siarczan dehydroepiandrosteronu). Dziecko będzie miało kręcone (nie prosty) włosy łonowe i ewentualnie inne objawy, takie jak ciała, włosów i silnym zapachu.

Spoconych pach

Pachy spocone pachy jest nadmierne pocenie. Warunek ten jest zwykle towarzyszy nadmierne pocenie się ręcznie. Może wystąpić nadmierne pocenie pachowych w obecności bodźców, takich jak niepokój i emocjonalne, ale często nie muszą być uruchamiane przez nie. Nerwów współczulnych, które kontrolują aktywność gruczołów potowych wytwarzają nadmierną ilość potu, a to prowadzi do spocone pachy.

Opcje w Domu

Niektórzy rodzice wolą naturalnych środków, a nie bardziej powszechne opcje. Wypróbuj ten przepis na dezodorant. Wymieszać równe części oczaru wirginijskiego, aloesu i wody mineralnej. Możesz również dodać 1 łyżeczka gliceryny wraz z dobrym zapachu oleju. Wymieszać z rozpylacza.

Bakteria rozwija się między palcami. Osusz stopy dziecka i inne szczeliny dokładnie po kąpieli. Wysuszyć nogi dokładnie po kąpieli. Użyj nierperfumowany, naturalne proszki takie jak skrobia kukurydziana lub sody oczyszczonej, jak te proszki pomóc suchy pot.

Pobierz swoje dzieci buty i skarpetki wykonane z naturalnych materiałów: Buty wykonane z naturalnych materiałów, takich jak skóra lub materiał oczek może zapobiec spocone stopy, pozwalając stopom oddychać. Zmień swoje skarpetki dwa razy dziennie, suszenie jej nogi, gdy zmienia skarpetki. Trzymać parę bielizny poręczny, dzięki czemu można, w razie potrzeby, zmienić bieliznę dziecka, a nawet ubrania w ciągu dnia. Ponowne dezodorantu w ciągu dnia. Naturalne, takie jak luźne bawełniane tkaniny pozwalają skórze dziecka oddychać - kolory jak biały i czarny są najlepsze na ukrywanie potu. Są to składniki zwalczające zapach prania. Dobrze zbilansowana dieta może zdziałać cuda.

Opcje handlowe

Jeśli hamują wytwarzanie apokrynowych potu, a więc ograniczyć bakterii na skórze, można zapobiec zapachu ciała. Istnieje wiele metod leczenia, takich jak codzienne przemywanie mydłem antybakteryjnym. Nadtlenek benzoilu, w wielu trądzik czyszczące, jest silnie antybakteryjne. Alkoholem to doskonały wybór ze względu na jego właściwości antybakteryjne. Oczaru wirginijskiego i nadtlenek wodoru ma właściwości podobne do alkoholem. Substancje chemiczne na bazie aluminium są w prawie każdym antyperspirant, które powstrzymać od pocić, ponieważ blokują pory gruczołów apokrynowych. Uważaj na podrażnienie lub kontaktowe zapalenie skóry. Jeśli zdecydujesz dobre przeważają złe, jeśli chodzi przeciwpotowych, poszukaj opcji zapachowych łagodnych, wolne.

Jak Czy grzybica Develop?

Jak Czy grzybica Develop?

Rozwijanie grzybica

Grzybica (grzybicy stóp) jest wspólnym zakażenie skóry. W przeciwieństwie do opisu warunek nie jest ograniczony do sportowców. Każdy może zawrzeć grzybicę stóp. W celu rozwoju grzybicy stóp, dwie rzeczy muszą się zdarzyć. Najpierw człowiek musi wejść w kontakt z grzyba, który powoduje grzybicę stóp. Po drugie, prawo ochrony środowiska muszą być przewidziane grzyba rosnąć w.

Umawiające się grzybica Grzyb

Ponieważ grzybica jest częstym schorzeniem, to może być łatwe do kontaktu z grzyba, który powoduje grzybicę stóp przez chodzenie boso w miejscu, w którym inna osoba, która ma grzybicę stóp nie chodził. Ludzie mogą również uzyskać grzybicę stóp dzieląc skarpety, buty, ręczniki i pościel z osobą, która ma grzybicę stóp. Do najczęstszych sposobów, że grzybica rozprzestrzenia się przez prysznica boso prysznicem publicznym, chodzenie boso przez publiczny basen lub zamierza salonie paznokci do pedicure. Grzybica stóp grzyb jest powszechne w tych trzech obszarach, ze względu na dużą ilość ludzi, którzy chodzą boso w tych obszarach.

Warunki wymagane dla sportowca Grzyby do Thrive

Wchodzenia w kontakt z sportowca pieszo grzyb sam nie wystarczy, aby spowodować grzybica rozwijać. Grzyb potrzebuje ciepłego i wilgotnego środowiska, aby rosnąć i rozwijać się. Spocone stopy w skarpetki i buty stworzyć zamknięte środowisko dla prime grzybica stóp grzyba rosnąć w.

Objawy

Grzybica to zakażenie skóry, które jest zwykle rozpoznawana przez wejrzenia. Objawy zakresie grzybica łuszczenie się skóry (z reguły między palcami), swędzenie skóry, powstawanie pęcherzy na skórze lub zaczerwienienie. Nie każda osoba musi wystąpić wszystkich objawów. Zaawansowane przypadki grzybica może przenosić się do paznokci, dzięki czemu wyglądają grube i żółty.

Leczenie

Leczenie polega na zastosowaniu kremu przeciwgrzybiczego, który jest stosowany miejscowo. Over-the-counter kremy przeciwgrzybicze sprzedawane na grzybicę stóp są dostępne w większości aptek. Jeśli krem ​​nie pozbyć się stanie, lekarz może przepisać silniejszy krem. W leczeniu grzybicy stóp, myć ręce po dotykaniu stopy, skarpety i buty, aby zapobiec ponownemu zakażeniu i rozprzestrzenianie się infekcji do innych.

Zapobieganie

Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia grzybicy stóp, może być podjęte pewne środki ostrożności: Noś buty w miejscach publicznych; nie dzielić skarpety, buty lub ręczniki z innymi; zmienić skarpetki codziennie, częściej, jeśli nogi się pocą; i pozwolić buty do całkowitego wyschnięcia między użytku.