adcov.com

problem z oddawaniem moczu u nastolatków

Przyczyny nietrzymania moczu u nastolatków

Przyczyny nietrzymania moczu u nastolatków


Podczas moczu jest bardziej powszechne u małych dzieci i osób starszych, może się zdarzyć każdemu, w tym młodzieży. Omawiając problem może być kłopotliwe, ale lekarz może zaoferować możliwości leczenia.

Zakażenia

Zakażenie dróg moczowych może stworzył stan zapalny i podrażnienie w pęcherzu, co doprowadzi do nagłych silnych impulsów do oddawania moczu. To może powodować nietrzymanie moczu, jeśli nastolatek nie może dojść do łazienki w czasie.

Zachowanie

Jeśli nastolatek regularnie ignoruje potrzebę oddania moczu w celu uniknięcia przerw w działalności, jaką się cieszy, jak granie w gry wideo, nie może być w stanie rozpoznać sygnały, że jego pęcherz jest pełny, co prowadzi do wycieku moczu.

Problemy fizyczne

Wzrostu w drogach moczowych mogą powodować nietrzymanie moczu. Niekontrolowana cukrzyca może powodować wyciek pęcherza.

Zabiegi

Jeśli zakażenie jest przyczyną nietrzymania moczu, antybiotyki można je wyczyścić. Behawioralne przyczyny mogą być zarządzane z terapią zmiany zachowania. Usuwanie wzrost z dróg moczowych lub przynosząc cukrzycy nastolatka pod kontrolą może również rozwiązać moczu.

Rozważania

Większość dzieci osiągnąć kontrolę nad pęcherzem od wieku czterech lub pięciu i utrzymać ją przez swoich młodzieńczych lat i dorosłości. Nietrzymanie moczu u nastolatków nie powinny być ignorowane, ponieważ może to wskazywać na poważny problem fizyczny.

Problemy z oddawaniem moczu dla kobiet

Problemy z oddawaniem moczu dla kobiet


Problemy z oddawaniem moczu mogą być oznaką wielu dolegliwości u kobiet, od łagodnego do poważne i nieuleczalne. Kluczem do obsługi problem oddawanie moczu jest zapewnienie, że można rozpoznać, co jest nienormalne, a następnie skonsultować się z lekarzem jak najszybciej.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest utrata kontroli nad pęcherzem, i to najczęściej u kobiet w wieku powyżej 50 lat oraz tych, które niedawno rodziły. Utrata kontroli może wynosić od małych ilości moczu są uwalniane podczas śmiechu lub kichania, silnych, pozornie niekontrolowaną potrzebę oddania moczu. Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane urodzenia dziecka jest zazwyczaj tymczasowe i mogą być złagodzone poprzez noszenie bielizny ochronne i ćwiczeń Kegla.

Kobiety, które doświadczają tego stanu po menopauzie, może również wykonywać Kegels, ale może być przepisywany miejscowo kremy estrogenowe. W skrajnych przypadkach może być zalecane chirurgii.

Cukrzyca

Problemy z oddawaniem moczu mogą być oznaką cukrzycy, ale nie przyczyną. W problemowe kobiety zazwyczaj doświadczenie konieczności często mocz - może dostać się do punktu, w którym codzienne czynności są przerwane ze względu na konieczność korzystania z toalety tak często. Jednakże zapotrzebowanie na mocz zazwyczaj z powodu znacznego wzrostu płynów na skutek zbyt dużego pragnienia - jest objawem cukrzycy. Każda kobieta, która była bardzo mocno spragniony i moczu należy odwiedzić odwiedzić lekarza, aby wykluczyć cukrzycę. Jest to szczególnie ważne, jeśli cukrzyca przebiega w rodzinie.

Kamienie nerkowe

Kamienie nerkowe są bolesne i są zazwyczaj towarzyszy krwiomocz lub krwi w moczu. Zanim kobieta przechodzi kamienia nerek, będą mieli krew w moczu, ale może to być mikroskopijne - chyba że próbka moczu jest spojrzał na pod mikroskopem przez lekarza, stan może przejść niezauważony. Ból podczas oddawania moczu będzie zależeć od wielkości kamienia. Jeśli odczuwasz ból podczas oddawania moczu, konieczne jest, aby odwiedzić lekarza. Zlekceważenia, kamienie nerkowe mogą utknąć w drogach moczowych lub nerek.

Zakażenie pęcherza

Infekcje pęcherza moczowego, znane również jako zakażenia układu moczowego (ZUM), mogą być spowodowane przez wiele rzeczy, w tym słabej higieny osobistej lub aktywności seksualnej z partnerem, który ma złą higienę osobistą. Infekcje pęcherza moczowego są częstą przyczyną problemów układu moczowego, w tym bolesne lub palące uczucie podczas oddawania moczu, i ciemne, krwawe lub pochmurny moczu. Zapobiegania zakażeniom pęcherza pijąc dużo wody, zapewniając sobie wycierać od przodu do tyłu podczas korzystania z toalety, oddawanie moczu po stosunku płciowym, a nie powstrzymując moczu, kiedy czujesz potrzebę korzystania z toalety.

Choroby przenoszone drogą płciową

Niektóre choroby przenoszone drogą płciową lub chorobami przenoszonymi drogą płciową, takich jak rzeżączka, może powodować ból podczas oddawania moczu lub rozładunku. Niektóre kobiety mogą doświadczać silniejszego zapachu moczu niż zazwyczaj mają. Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć STD i to jest przyczyną problemów można oddawania moczu, należy udać się do lekarza lub przychodni zdrowia. Pozwalając te problemy iść bez opieki może prowadzić do uszkodzenia narządów rozrodczych w dłuższej perspektywie, i choroby przenoszone drogą płciową po prostu nie mogą być traktowane w domu.

Problemy z oddawaniem moczu u kobiet

Problemy z układem moczowym są częstsze u kobiet niż u mężczyzn. Mogą one powodować dyskomfort i zakłopotanie, a może przerwać pracę kobiety i rekreacji. Na szczęście kwestie najbardziej moczowych są uleczalne. Lekarz może zdiagnozować moczu problem, określić przyczynę i oferują leczenie. Dzięki interwencji lekarza, kobieta może być wolny od tego problemu.

Fakty

Moczowych problemy wpływają na życie milionów kobiet w Stanach Zjednoczonych. Problemy z oddawaniem moczu u kobiet należą zakażenia układu moczowego i problemów z kontrolą pęcherza. Problemy te mogą powodować ból podczas oddawania moczu i dyskomfort podczas stosunku płciowego. Mogą również prowadzić do lęku społecznego. Choć problemy moczowych są częstsze Jako kobieta wieku, nie są one nieuniknione i mogą być traktowane.

Zakażenie układu moczowego

Zakażenie dróg moczowych lub ZUM, zakażenie jest w jakiejś części kobiecego układu moczowego. Który zawiera jej pęcherza, moczowodów, cewki moczowej i nerek. Zakażenie układu moczowego występuje, gdy bakterie wchodzi na układ moczowy i powoduje stan zapalny. Objawy obejmują bolesne oddawanie moczu, konieczność oddawania moczu, często wulgarnego zapachu moczu i bolesne stosunki seksualne. Ten problem może być w moczu leczonych antybiotykami i fenazopirydyny, lekarstwa, które pomogą złagodzić ból podczas urnation.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest powszechnym problemem w moczu u kobiet. Kobieta, która ma doświadcza utraty kontroli pęcherza, kiedy kicha, kaszle lub śmiech. Inne ruchy fizyczne jak podnoszenie ciężkich przedmiotów może spowodować wyciek. Zdarza się to często u kobiet, ponieważ poród osłabia mięśnie dna miednicy, pochwy i więzadła, które wspierają pęcherza.

Nietrzymania moczu

Innym problemem w moczu kobiet jest nietrzymanie moczu. Kobieta, która doświadcza tego problemu odczuwa nagłe przytłaczające pragnienia oddania moczu. Pragnienie jest na tak silne i tak nagle, że nie ma szans dotarcia do toalety, zanim traci kontrolę nad pęcherzem. Te impulsy mogą wystąpić, gdy słyszy, bieżącej wody, kiedy bierze się drinka, a nawet kiedy śpi.

Pęcherza nadreaktywnego

Niektóre kobiety cierpią z powodu pęcherza nadreaktywnego. Problem ten występuje wtedy, gdy w moczu nienormalnych sygnałów nerwowych przesyłane są do pęcherza. Zamiast potrzeby oddawania moczu średnią liczbę dni, z tym warunkiem, kobiety będą musiały oddawać mocz kilka razy więcej. Ona prawdopodobnie będzie musiał obudzić w nocy, aby oddać mocz, jak również. Stan ten może zakłócić jej życie, począwszy od wpływu na działalność pracy do oglądania filmu na coraz całonocny sen jest.

Jak wobec zatykać pewien samica kot z oddawaniem moczu wszędzie

Jak wobec zatykać pewien samica kot z oddawaniem moczu wszędzie

Podczas gdy koty mogą być zabawne i czuły pojawiają się kryty towarzysze, czasami problemowe. Jeden taki problem występuje, gdy samica koty mocz w nieodpowiednich miejscach w domu. Przyczyną tego zachowania mogą być fizyczne, psychologiczne lub instynktowne. Trzeba będzie ustalić przyczynę zachowania kota, który może pomóc w określeniu, jakie strategie można go poprawić.

Instrukcje

• Czysty twój kot nosze pudło na co dzień i umieścić go w dostępnym miejscu z dala od hałasu i obiekty, które może ona się boi. Pokaż jej nowe miejsce dla ten nosze pudło, Jeśli przeniesiesz to.

• Weź kota do weterynarza na badanie. Zapytać twój badać zwierzę wobec sprawdzanie wszelkich problemów zdrowotnych, które mogą być przyczyną nietrzymania moczu; chorób, takich jak infekcje pęcherza i poważnych chorób, może powodować nietrzymanie moczu u kotów.

• Zadać sobie szereg pytań, aby znaleźć wyzwalacza dla zachowania kota: ma ona mocz w tych samych miejscach w kółko? Są tam określonych porach dnia, kiedy ona wykazuje takie zachowanie? Czy może Pan wskazać zdarzenie wyzwalające zachowanie? Jeśli znajdziesz dane zdarzenie lub obiekt, który jest przyczyną zachowań, usunąć zdarzenie lub obiektu, jeśli to możliwe.

• Wyeliminować zapach moczu, który przyciąga twój kot powrót do samego miejsca za pomocą światło jarzeniowe czarny do stwierdzenia, że plamy moczu. Czyste obszary o czystsze specjalnie dla domowych zapachów i używać odstraszania kota na obszarach, które twój kot został oddawania moczu.

• Pociąg twój kot wobec zatykać nieodpowiednie zachowanie tworząc nieprzyjemnych konsekwencji, że twój kot skojarzy się z oddawaniem moczu w nieodpowiednich miejscach. Miejsce 1/2 szklanki monety lub skał w metalowej puszce i wstrząśnij pojemnikiem, gdy ty pojmanie twój kot moczu w miejsce niepożądane. Następnie umieścić ją przed jej nosze pudło. Być zgodne z tej metody przez co najmniej kilka dni.

• Nagroda twój kot pod kątem przy pomocy jej nosze pudło. Jej ofiarować pewien traktować i dużo uczucia, kiedy zobaczysz jej pochodzących z pudełka.

Jakie są zabiegi na trudności z oddawaniem moczu?

Nie może być wiele powodów trudności z oddawaniem moczu. Mięśnie mogą osłabiły z wieku lub choroby, lub nerki mogą być zasłonięte.

Moczowych przeszkody wpływają jeden na każde 1000 osób, a one się znacznie różnić od przyczyny i rodzaju blokady. Przeszkoda powinna być niezwłocznie w celu zminimalizowania uszkodzeń pęcherza i nerek.

Kamienie nerkowe

Normalny przepływ moczu przechodzi przez nerki do pęcherza i uwalnia się poprzez cewkę moczową.

Jeśli nerki nie eliminują niechciane soli w moczu, mogą tworzyć się w kamień. Kiedy kamień podróżuje do układu moczowego, ból w plecach, z boku i podbrzusza może być nie do zniesienia. Chorzy skarżą się, że ból jest gorszy niż porodzie.

Możesz mieć trudności z oddawaniem moczu, a może wystąpić uczucie pieczenia przy oddawaniu moczu.

Kamicy nerkowej może przejść na własną rękę, ale jeśli trwa dłużej niż jeden dzień, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli masz dysk lub bardzo duży kamień, chirurg może otworzyć nerki lub nerki i wyjąć rurę kamień.

Ultradźwiękowy litotrypsja zrywa z mniejszych kamieni, fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości dostarczanych przez sondy elektronicznej w moczowodu. Kamień jest wystarczająco małe, aby być przekazywane przez pacjenta, lub jest usunięty chirurgicznie.

Powiększenie gruczołu krokowego

Prostata znajduje się w obrębie miednicy, u podstawy pęcherza moczowego i otacza cewkę moczową.

Łagodny przerost prostaty - powiększenie gruczołu krokowego - powoduje utrudnione oddawanie moczu, słaby strumień moczu i ból w momencie oddawania moczu.

Jeśli gruczoł prostaty jest tylko nieznacznie powiększony, leczenie może nie być potrzebne, a pacjenci mogą mieć objawy ich choroby monitorowana regularne kontrole medyczne.

Termo wody wywołanej łagodzenia objawów i nie jest inwazyjny, jak w konwencjonalnej operacji. Cewnik z wieloma wałkami jest włożony w cewkę moczową, więc leczenie balon umieszczony w środku prostaty. Płynie z regulacją temperatury wody do balonu. Podgrzana woda niszczy nadmiar tkanki, które następnie przepuszcza się w moczu lub ponownie absorbowane przez organizm.

Neuropatia cukrzycowa

Neuropatia cukrzycowa jest chorobą nerwów, które mogą mieć wpływ na każdy obszar ciała. To jest bardziej powszechne u chorych na cukrzycę, którzy mają nadwagę, mają kontrolę stężenia glukozy we krwi, ubogich, którzy mają wysokie ciśnienie krwi i tłuszczów we krwi i cukrzycę, którzy mieli co najmniej dwadzieścia lat.

Uszkodzenie nerwów autonomicznych z wynikiem neuropatii niekompletnym opróżnianiem pęcherza i rozwoju bakterii prowadzi do zakażeń dróg moczowych. Utrata kontroli mięśni w pęcherzu może dokonać osoba nie wiedzieć, że pęcherz jest pełny, może on nie być w stanie kontrolować przepływ moczu.

Znormalizowania poziomów glukozy we krwi jest pierwszym etapem w leczeniu neuropatii cukrzycowej. Monitorowanie stężenia glukozy we krwi, wykonywanie i planowanie posiłek przyniesie poziomy w dół i zapobiec dalszym uszkodzenia nerwów.

W leczeniu infekcji dróg moczowych, lekarz przepisze antybiotyki i powiedzieć, aby zwiększyć spożycie płynów. Oddawanie moczu w regularnych odstępach czasu może pomóc w kontroli nietrzymania moczu.

Sposobów, aby zachować psów z oddawaniem moczu na trawniku

Dla wielu właścicieli domów ich trawnik jest ich duma i radość i mieć odwiedzanie psy mocz na nim i pozostawić brązowe plamy jest niezadowalający. Mocz psa zawiera wysokiej zawartości azotu, "pali" trawy, a samica pies moczu jest szczególnie szkodliwe, ponieważ to jest dostarczane, tuż nad ziemią i w strefie bardziej skoncentrowane. Za pomocą różnych metod do odparcia odwiedzanie psy. Wiele artykułów gospodarstwa domowego, które są nieszkodliwe dla psów i trawy, i ich kombinacji wola współpracownik wobec uratować twój trawnik.

Deodorise trawnika

Psy, zwłaszcza męski psy, zazwyczaj "znak" gdzie inne psy były już przy oddawaniu moczu w tym samym miejscu, więc jednym z kryteriów trawnik Darmowe moczu jest do usunięcia lub maskować istniejące zapachy. Deodorise całym obszarze przez spryskiwanie to z proszku wapna. To nie zaszkodzi trawa, ale przyczyni się do zmniejszenia zapachy, które pies znajdzie tak ciekawe.

Swojski Pies odstraszające

Posypać małych ilości pieprzu cayenne lub chili w proszku, w miejsca, które pies używa regularnie. Gdy pies pachnie miejscu przed oddawaniem moczu, przypraw będzie podrażnić jego nos i odprowadzić go. Zostawić waciki nasączone sokiem z cytryny, ocet, amoniak lub olejki eteryczne jak eukaliptus lub citronella w strategicznych miejscach. Wszystkie te zamaskować zapach, i pies znajdzie je nieatrakcyjne. Rozprzestrzeniania zapachu gorzkich, używane fusy wokół trawnika. Ponownie wszystkie te środki regularnie, szczególnie po deszczu spadł, bo to będzie zmyć lub rozcieńczyć produktów.

Rośliny to psy odpychają

Otoczyć trawnik z roślin, które odpychają psów, takich jak trawa cytrynowa, czy cokolwiek innego z cytrusowy zapach. Nagietka "nagietka" i Allium sativum "Śmierdzące Rose" kwiaty z ich ostrym zapachu są niepopularne wśród psów, i Plectranthus caninus "Coleus Canina", który jest również znany jako "dog być gone", jest powszechnie uprawiane w ogrodzie, aby zapobiec psy z deptanie kwiatów.

Płot płyn

Różne spraye handlowych dostępne są opisane jako "płyn ogrodzenia", i który używać olejów naturalnych roślin takich jak citronella do maskowania poprzednich zapachów. Produkty są bezpieczne w użyciu na rośliny i są nieszkodliwe dla zwierząt. Efekt będzie trwać około tygodnia, po czym będziesz musiał ponownie produkt.

System zraszania wodą

Jeśli możesz sobie pozwolić wydać pieniądze na ochronę trawa, zainstalować system zraszający wodą z czujki ruchu. Jak tylko pies przybywa na trawniku i zaczyna wąchanie wokoło, zraszacze będzie przełączyć i spryskać go. Jednak musisz pamiętać, aby wyłączyć system przed wyjść na trawnik, lub można również uzyskać spryskane.

Fizyczne ogrodzenia

Instalacja fizyczne ogrodzenia jest idealnym rozwiązaniem dla gwarantowane rezultaty. Jednakże to jest kosztowne ćwiczeń i zależy od prawa dotyczące ogrodzenia w Twoim regionie, a także czy chcesz dołączyć swój cały majątek.

Natychmiast przepłukać

Jeśli pies nadal udaje się mocz na trawniku mimo wszystkich wysiłków, wylewać go od razu z ilości wody. To będzie rozcieńczyć azotu w moczu i uniemożliwić palenie trawy.

Problemy z oddawaniem moczu u dzieci

Dzieci często mają problemy moczowych, ponieważ ich ciała wciąż się rozwija, szczególnie ich układ nerwowy. Mają wiele tych samych zakażeń dróg moczowych, jak i problemy dorosłych, ale są też choroby, które są popularne wśród dzieci. Leczenie chorób i stanów chorobowych dróg moczowych u dzieci jest znany jako urologii pediatrii. Wiele problemów związanych z moczu są w wieku, ale niektóre dzieci mają poważniejsze problemy moczu-systemowe, które wymagają leczenia.

Zakażenie układu moczowego

Infekcja układu moczowego wywoływane przez bakterie wprowadzanych do układu moczowego. Moczowego składa się z pęcherza moczowego i cewki moczowej, to przewód prowadzi moczu z pęcherza moczowego. Wiele dzieci wystąpiło zakażenie dróg moczowych z powodu nieprawidłowości w drogach oddechowych lub skłonność do infekcji organizmu. Objawy tego typu infekcji to częste oddawanie moczu, uczucie pieczenia podczas oddawania moczu, krew w moczu lub trudności w oddawaniu moczu. Stan ten często leczy się lekami, w tym amoksycylina, nitrofurantoina, cyprofloksacyna, lewofloksacyna i sulfametoksazol-trimetoprim.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu charakteryzuje się niezdolnością do zwalczania pęcherza. Ten problem jest powszechny w dzieci w wieku 5 lat i poniżej, zwłaszcza tych, którzy są nocnika. Nietrzymanie moczu może być również spowodowane przez pęcherza nadreaktywnego pęcherza, mały, powolny rozwój nerwów kontrolujących pęcherz, niski poziom hormonu antydiuretycznego w organizmie i niepokoju. Zazwyczaj dzieci wyrastają nietrzymanie moczu, a leczenie nie jest potrzebne. Niektóre dzieci są podane leki, takie jak desmopresyny, imipramina lub antycholinergicznych.

Zakażenie nerek

Zakażenia nerek jest rodzaj zakażenia dróg moczowych, które rozprzestrzenia się w nerkach. Niektóre dzieci są bardziej podatne na infekcje nerek. Objawy zakażenia nerek obejmują dolną część pleców lub ból żebra, częste oddawanie moczu lub nietrzymanie moczu, krew w moczu i pieczenie podczas oddawania moczu. Dzieci zazwyczaj podaje antybiotyki zakażenia nerek. Jeśli stan jest poważny, antybiotyki dożylnie.

Moczenie

Moczenie jest, gdy dzieci mocz podczas snu, ponieważ nie mają one kontrolę nad pęcherzem. Wyniki moczenie z powolnym rozwoju układu nerwowego, mały pęcherz, niskich poziomów hormonu antydiuretycznego, cukrzyca, bezdech senny i problemy emocjonalne i społeczne. Dzieci w wieku 7 lub starszych, którzy mają mokre łóżko może mocz przed snem i naptime; używać alarm wilgoci, która gaśnie gdy zaczynają oddawać mocz; lub nosić jednorazową bieliznę. Czasami dzieci są podane leki na łóżku-wesele, takich jak octan desmopresyny, oksybutyninę i hioscyaminę.

Częstomocz

Częstomocz jest stanem, który powoduje, że dzieci często oddawać mocz, co pięć minut, w ciągu dnia. To jest powszechne wśród dzieci w wieku od 4 do 6, ale może mieć wpływ na dzieci w wieku 3 i tak stary, jak 8. tylko leczenie jest znalezienie źródła stresu w życiu dziecka, niż może powodować częste oddawanie moczu i ich ograniczenia.

Odpływ pęcherzowo

Odpływ pęcherzowo jest stanem, w którym przepływ moczu z pęcherza moczowego z moczowodu, a nie z moczowodów w pęcherzu moczowym. Jest to zwykle spowodowane przez nieprawidłowości w zaworze znajduje się w pobliżu, gdzie pęcherz i moczowody połączyć, ale to może być również spowodowane przez spęczniałej moczowodów. Odpływ pęcherzowo zwykle leczone antybiotykami.

Jak zachować męski koty z oddawaniem moczu na meble

Jak zachować męski koty z oddawaniem moczu na meble

Koty zwykle nie wymagają takiej samej ilości szkoleń jako innych zwierząt domowych, ze względu na ich charakter niezależnego i ich skłonności ku nosze pudła. Męski koty mogą stanowić problem, jednak, gdy ich terytorialny charakter prowadzi ich do oddawania moczu w niewłaściwych miejscach, takich jak na swoje meble. Aby położyć kres zachowanie, musi zajmować się instynkt terytorialny i również ustalić, jeśli inny niepowiązanych, że problem może być odpowiedzialny.

Instrukcje

• Rodzaju nijakiego męski koty. Niesterylizowane kocur będą oddawać mocz na meble i inne przedmioty jak ściśle terytorialnej gest. Idealnie powinno rodzaju nijakiego koty od sześciu do dziewięciu miesięcy życia, ale można mieć wykonane w niemal każdym wieku procedury.

• Weź kota do badania w weterynaryjnego. Oddawanie moczu na meble może wskazywać nerkowe, zakażenia dróg moczowych lub innych postaci zapalenia. Lekarza weterynarii można dowiedzieć się na pewno przez pobieranie próbek krwi i moczu, a w niektórych przypadkach wykonując Zdjęcia rentgenowskie. Jeśli problem dotyczy wielu kotów, przejdź do następnego kroku.

• Mówić do twój weterynarz o przepisywaniu leków jak buspironem, amitryptylina, diazepam lub megestrolu octanu. Leki te okazały się wyniki za zatrzymanie moczu, w męski koty, ale niektóre mają skutki uboczne. Mówić do twój weterynarz o skutki uboczne każdego leku ustalenie najlepszym rozwiązaniem.

• Usunąć mocz plamy od twój meble natychmiast. Jeśli pozwolisz nawet cienia zapachu moczu do pozostania, męski kot będzie uznać jego terytorium miejscu i prawdopodobnie powrócić później. Wymieszać trzy części wody z jednej strony biały ocet--5 procent--i spray na plamy. Osuszyć z ręczników papierowych i suche postojowe lub suszarka cios. Jeśli każdy zapach pozostaje, stosuje się pieścić deodoriser zawierające sody oczyszczonej.

• Podać swój męski koty wygodne środowiska. Jeśli zdenerwowany rutynowych kota przez Przeprowadzka do nowego domu, wprowadzenie nowego zwierzaka lub nawet zmiany harmonogramu pracy, to może przyczynić się do nieodpowiednich oddawanie moczu. Spędzić czas pogawędzić rezygnować koty codziennie i niech wiedzą, że nie potrzebujesz czują zakłócony przez zmiany środowiska. Po przeniesieniu do nowego domu, zorganizować meble w sposób podobny do poprzedniego Porozumienia. Jeśli masz pewien nowy pieścić, dać dodatkową uwagę i schorzenie stary cat(s).

Różne problemy z oddawaniem moczu u ludzi

Różne problemy z oddawaniem moczu u ludzi


Ludzki układ moczowy ma złożony mechanizm składający się z pary rurek nerek, zwane moczowody, które łączą nerki do pęcherza, dwa mięśnie zwieracza i cewki moczowej. Nerki usunąć odpady zwane mocznika z krwi; mocznik a następnie łączy się z wodą i jest wydalany z ciała. Większość ludzi ma problemy z pęcherzem z powodu infekcji, urazu lub w wyniku procesu starzenia.

Zapalenie gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego jest grupa wielu różnych zaburzeń, które mają wpływ na męską gruczołu krokowego. Według National Kidney i chorób urologicznych Informacja Clearinghouse lub NKUDIC, 10 do 12 procent wszystkich mężczyzn doświadczają objawów prostaty. Niektóre z ogólnych objawów należą bolesne oddawanie moczu oraz niemożność całkowitego opróżnienia pęcherza, ale objawy różnią się w zależności od osoby i rodzaju gruczołu krokowego.

Najczęstszym rodzajem gruczołu krokowego jest przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego, lub zespół przewlekłego bólu miednicy. Niektórzy mężczyźni doświadczają formę zapalną choroby, w których prostaty płyn, moczu i nasienia wszystkim zawierać białych krwinek do walki z chorobą, ale nie ma zakaźnych bakterii jest obecny. Ani bakterie lub komórek zwalczających zakażenia znajdują się w nie-zapalnych gruczołu krokowego. Mężczyźni są z rozpoznaniem bezobjawowego zapalenia gruczołu krokowego, gdy krwinki białe znajdują się w systemie, ale nie ból jest obecny.

Przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego i ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego, mniej powszechne postacie choroby. Przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego charakteryzuje się nawracające infekcje dróg moczowych. Mężczyźni z ostrego bakteryjnego zapalenia prostaty ma bóle mięśni i bóle, a także gorączka i dreszcze. Muszą często i pilnie mocz, ale oddawanie moczu jest często bolesne. Bakterie i krwinki białe znajdują się w moczu, po badania. Przeciwbakteryjne i antybiotyki, leki stosuje się w leczeniu infekcji.

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego jest znany wielu nazw, w tym zespołu bólu, zespołu pęcherza i nadwrażliwość pęcherza. Większość badaczy uważa, że ​​warunek ten jest w rzeczywistości nie tylko jednym schorzeniem, ale kilka różnych chorób, zgodnie z NKUDIC. Warunek ten dotyczy około 1,3 mln Amerykanów, z czego 1 milion to kobiety. Wiele osób odczuwa skurcze pęcherza i pieczenie podczas oddawania moczu. Kobiety czują ból w okolicach miednicy, niższe jelit i pochwy. Mężczyźni rozwijać ból prącia i moszny. Ludzie z śródmiąższowe zapalenie pęcherza czuje pilną potrzebę oddania moczu lub musi skorzystać z toalety częściej niż normalnie. Nie ma ostateczne lekarstwo na śródmiąższowe zapalenie pęcherza; leczenie jest ukierunkowane na łagodzenie objawów.

Bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego

Zgodnie z OBGYN.net, zapalenie pęcherza bakterii dotyka do 20 procent wszystkich kobiet. Najbardziej widoczne objawy są nieprzyjemne zapachu moczu, ból przy oddawaniu moczu oraz nagłe i często trzeba korzystać z toalety. Inne objawy to ogólne złe samopoczucie, gorączka i ciemnego, krwawe lub mętny mocz. Choroba jest wynikiem bakterii, które są przesyłane z jelita do cewki moczowej podczas stosunku płciowego lub wycierania tyłu do przodu. Bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego jest leczona antybiotykami. Oddawanie moczu po stosunku i wycierając od przodu do tyłu pomaga zapobiec wystąpieniu choroby.

Jak w leczeniu problemów skórnych u nastolatków naturalnie

Jak w leczeniu problemów skórnych u nastolatków naturalnie

Trądzik jest wspólny problem skóry dla młodzieży, a ich zmiana hormonów może prowadzić do problemów skóry. Trądzik prezentuje na kilka sposobów, czy to kilka pryszcze na twarzy lub całej twarzy lub nawet z tyłu. Jakikolwiek sposób wychowuje czele mniej niż przyjazny, trądzik jest kłopotliwe dla nastolatek mieć do czynienia z. Jeszcze leczenie trądziku z agresywnych środków chemicznych może spowodować więcej szkód dla skóry, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę. Naturalne alternatywy oferują sposób delikatniejszy, skuteczne w leczeniu i zapobieganiu trądzik.

Instrukcje

• Wyciąć lub obniżenia ilości tłustego można konsumować. Fast foodów, przetworzonej żywności i produktów mlecznych, które zawierają dużo tłuszczu powinny być wyeliminowane do walki z trądzikiem. Co najmniej ograniczyć jedzenie tych produktów nie więcej niż trzy razy na tydzień i kij z niskiego tłuszczu mlecznego.

• Trzymać ręce czyste i nie dotykać twarzy. Można łatwo przenieść bakterie powodujące trądzik z rąk, więc staraj się od dotykania twarzy. Umyć ręce z antybakteryjnego mydła lub użyć sanitarna dłoni żel.

• Pić co najmniej osiem szklanek wody każdego dnia. Jeśli jesteś aktywny i dużo potu, zwiększyć spożycie wody do co najmniej 10 okulary. Woda pomoże utrzymać skórę zdrową i nawilżoną, co jest ważne, jak suchość skóry może rasy trądzik.

• Plasterek i mash dwa dojrzałe truskawki i wymieszać je z filiżanka jogurt naturalny do uzyskania kremowej pasty. Przechowywać w lodówce i używać jako naturalny środek do mycia twarzy rano i wieczorem, lub gdy skóra staje się spocony takich jak po gry sportowe. Zrobić nową partię mieszanki co trzy do czterech dni w razie potrzeby.

• Stosować olejek z drzewa herbacianego na pryszcze jak tylko zauważysz je tworzących. To dwa razy dziennie po umyciu twarzy aż pryszcz odchodzi. Stosować tylko niewielka ilość, dabbing wacikiem w oleju i lekko dabbing pryszcz trzy razy, aby uniknąć nadmiernego wysuszenia obszaru z oleju.

• Pasty kremowe z zimną wodą i sody oczyszczonej. Zastosowanie do twarzy po oczyszczeniu raz w tygodniu na noc i płukania po dwóch minutach. To pomoże walczyć trądzik i zmniejszyć zaczerwienienie na twarzy związane z trądzikiem.

Jak zatrzymać kotów z oddawaniem moczu na ganku

Zapach moczu kota jest bardzo silny i nieprzyjemny, zwłaszcza jeśli kot jest oddawanie moczu w lokalizacji niepożądanych, takich jak ganku. Zewnątrz koty mają tendencję do powrotu do tego samego obszaru do oddawania moczu, tak jak żyrować kot może, ze względu na kilka czynników, takich jak komfort, zapach, który pozostaje lub znak terytorium. Zapach moczu, które można wykryć można również z natrysku, która jest aktem wysyłanie grzywny mgły moczu. To zrobić, aby zaznaczyć terytorium lub stres, wśród innych przyczyn. Na szczęście istnieją pewne kroki, które można podjąć, aby zapobiec kot oprysków i niechcianych moczu na ganku.

Instrukcje

• Wykorzystanie ręczniki papierowe oczyścić moczu lub spraya podczas ty znaleźć ono. Osuszyć się nadmiar moczu i odrzucić ręcznikiem papierowym. Następnie spryskać obszar dokładnie handlowej enzymu czystsze, następujących wskazówek na opakowaniu. Moczu kota i spray zawiera enzymy, które koty puszka metalowa dostrzegać nawet wtedy, gdy moczu jest sucha i nosem można już zapachu. Enzymatyczne środki czyszczące usunąć tych enzymów. Pozwoli to uniknąć kot z pomocą tym samym miejscu do oddawania moczu lub spray z powodu enzymów.

• Wybierz odstraszania kota. Aerozol kot odstraszające są jedną z opcji. Są to małe puszki powietrza. Używają czujki ruchu na znaczeniu, gdy zwierzę jest w pobliżu. Po wykryciu ruchu, puszki wysłać powiew przestraszyć zwierzęcia. Inną opcją odstraszający jest statyczny mat. Te mogą być umieszczone, gdzie wiesz, że kot wizyt. Gdy kot kroki na matę, emitowane jest mały szok. Szok nie zaszkodzi kot, tylko zaskoczyć ją. Jest to podobne do amortyzatorów, które otrzymujesz od elektryczności statycznej. Obie te metody pomogą zniechęcić kota od odwiedzających ganku.

• Spróbuj interwencji medycznej. Jeśli kot jest rozpylanie, uważają go stałe. Chociaż to nie zatrzymuje wszystkie wystąpienia oprysku, ustalające kot zazwyczaj kończy się zwyczaj. Jeśli kot jest nie należy do Ciebie, mówić do właścicieli. Jeśli kot jest bezpańskie, kontakt nie zabić schronienie wobec okazja w górze ten kot. Inną opcją dla kota, którą posiadasz jest mówić do twój badać zwierzę o możliwych przyczyn medycznych za niewłaściwe oddawanie moczu i oprysków. Kot może reagować ze stresem lub problemy zdrowotne, które mogą być traktowane z lekami.

Jak wobec zatykać twój kot z oddawaniem moczu na meble

Jak wobec zatykać twój kot z oddawaniem moczu na meble

Wiedząc, jak wobec zatykać twój kot z natrysku meble może oznaczać różnicę między Zapisywanie ulubionych kanapy lub podrzucając go. Sprayu kota jest rzeczywiście moczu kota, który ma silne amoniaku jak zapach. Niestety niektóre koty dostać w zły zwyczaj rozpylanie moczu na meble. Można być unieważniony ten zwyczaj, jeśli są chętni do podjęcia odpowiednich środków wobec uczyć twój kot, że Opryskiwanie mebli nie jest dopuszczalne.

Instrukcje

• Oczyścić swoje kuwetę codziennie. Niektóre koty natrysk po prostu bo ich nosze pudła są brudne.

• Pokrycie powierzchni mebli, gdzie kot jest rozpylanie folią aluminiową. Koty nie lubią folii i zaczną unikać obszaru. Usunąć folię po kilka dni. Jeśli kot wraca do jej natrysku nawyków, które można przejść do następnego kroku.

• Ustawić czujnik ruchu przed meble, że kot jest rozpylanie. Istnieje kilka rodzajów kot czujniki ruchu, które można użyć. Niektóre zrobić pewien głośny hałas, i inni tryskać woda lub uderzenie powietrza podczas spacerów kota. Po kilku dniach tego twój kot będzie nauczyć się zatrzymać jasne z tego obszaru.

• Spray domowy kot odstraszacz na meble, gdzie twój kot jest oddawanie moczu przez wylewanie 1 qt. z destylowanej wody w butelce ze sprayem i dodać 20 kropli olejku pomarańczowego i 20 kropli olejku lawendowego. Wstrząsnąć roztwór mieszać składniki ze sobą.

Problemy nastolatek Oddawanie moczu

Problemy nastolatek Oddawanie moczu


Problemy z oddawaniem moczu może wystąpić w każdym wieku, włączając w to młodzieńczy. Chociaż nastolatki mogą być niechętni do rozmowy o problemach, których charakter osobisty, lekarze mogą zaoferować diagnoz i zabiegów, które mogą złagodzić objawy.

Nietrzymanie moczu

Jednym z problemów związanych z oddawaniem moczu, nastolatek może twarz jest nietrzymanie moczu, zgodnie z National Institutes of Health. Jeśli nastolatek ma zator w jego dróg moczowych lub jeśli jego pęcherz nie rośnie tak szybko, jak reszta jego ciała, mógł wystąpić przecieki pęcherza.

Zakażenia

Nastolatek może mieć bolesne i częste oddawanie moczu, nietrzymanie moczu oraz, jeśli ma infekcję dróg moczowych lub ZUM.

Paruresis

Według Amerykańskiej Fundacji Towarzystwa Urologicznego, niektórzy młodzi ludzie doświadczają Paruresis, niemożność oddania moczu z dala od domu. To może przeszkadzać szkolnictwa, pracy Nastolatek i imprez społecznych.

Inne problemy

Jeśli nastolatek ma pęcherza nadreaktywnego, mógłby mieć problem z nietrzymaniem moczu lub częste oddawanie moczu. Jeśli jego organizm nie wytwarza wystarczającej ilości hormonu antydiuretycznego ADH --- --- wtedy jego ciało może produkować zbyt dużo moczu w nocy, co prowadzi do moczenie nocne.

Leczenie

Leczenie jest dostępne dla problemów oddawaniem moczu: operacja może usunąć blokadę lub powiększyć moczu mały pęcherz; Antybiotyki mogą usunąć ZUM; Poradnictwo może pomóc Paruresis; oraz leki i suplementy hormonalne mogą pomóc w innych nastoletnich problemów oddawania moczu.

Ryzyko PPH Leczenie hemoroidy

Ryzyko PPH Leczenie hemoroidy


PPH (Procedura wypadanie i hemoroidy) jest chirurgiczne leczenie hemoroidy, że jest mniej inwazyjny niż w niektórych innych zabiegów chirurgicznych hemoroidy. Podczas tej procedury, hemoroidy jest zszywany, który odcina się dopływ krwi i powoduje umierających hemoroidy. Nawet jeśli jest to mniej inwazyjne niż w niektórych innych opcji, nadal istnieją pewne zagrożenia związane z tą procedurą.

Wspólne Ryzyko operacyjne

PPH posiada niektóre te same operacje mają inne ryzyka, w tym krwawienia, zwiększone ryzyko infekcji i reakcji narkotycznych.

Oddawanie moczu

Niektóre osoby mogą mieć problem z oddawaniem moczu po PPH. Może to być spowodowane przez ból, który może utrudnić prawidłowe wystarczająco zrelaksować przepływu moczu.

Wypróżnień

PPH może opuścić kilka osób z problemami jelit, z powodu uszkodzenia zwieracza odbytu. Chociaż rzadko, od czasu do czasu problem jest na tyle poważne, aby pozostawić pacjenta z małym lub bez kontroli jelit.

Ból

Ludzie, którzy mają PPH może odczuwać ból po operacji. Ból może być cięższy w czasie wypróżnień i mogą wymagać przyjmowania leków, aby pomóc kontrolować.

Problemów związanych z odtwarzaniem

PPH trwa zwykle około dwóch tygodni, ale niektórzy ludzie mogą trwać do sześciu tygodni, aby w pełni odzyskać i wrócić do normy.

Jak zapobiec nadmierne oddawanie moczu

Nadmierne oddawanie moczu lub wielomocz nie tylko kłopotliwe uciążliwe dla tych, którzy cierpią z niego. Jest również znaczącym, że coś może być nie tak z twoim ciałem, szczególnie z dróg moczowych, pęcherza moczowego lub nerek. Nadmierne oddawanie moczu nie należy mylić z częstym oddawaniem moczu. Nadmierne oferty oddawanie moczu z objętości płynu mijamy każdego dnia, podczas częstych transakcji oddawanie moczu z tego, ile razy trzeba skorzystać z łazienki.

Instrukcje

Jak zapobiec nadmierne oddawanie moczu

1 Bądź świadomy swojej płynnej spożycia. Nadmierne oddawanie moczu może być znaczącym innego problemu, ale może to być także znaczącym, że pijesz za dużo. Pij z umiarem i unikać picia nadmiernych ilości alkoholu lub kawy. Zarówno przyspieszy częstotliwość i głośność podróżujących łazienka.

2. Zwróć uwagę na leki, które przyjmujesz. Albo nadmierne oddawanie moczu jest skutkiem ubocznym leku pacjent przyjmuje lub jest wynikiem dwóch leków, które nie zgadzają się ze sobą. Diuretyki były znane powodować nadmierne oddawanie moczu, więc zwrócić szczególną uwagę, jeśli ich używać.

3 Pierwsze badania na cukrzycę. Jeśli występują nadmierne oddawanie moczu lub którykolwiek z pozostałych objawów cukrzycy, należy dostać się spojrzał na natychmiast. Jest to pierwszy i najbardziej powszechne poważne znaczącym cukrzycy. Link więcej informacji na temat cukrzycy, zapobieganie i leczenie cukrzycy, cukrzyca jest zamieszczona poniżej.

4 Uważaj poziomów sodu i glukozy we krwi. Ten krok jest ściśle w połączeniu z trzecim kroku. Naprawdę tylko się o to martwić, jeśli masz cukrzycę. Regularnie kontrolować poziom we krwi i odpowiednio dostosować swoją dietę. Metoda badania na cukrzycę znacznie się poprawiła, więc nie powinno być zbyt wiele kłopotów, aby mieć oko na swoje zdrowie.

5 Rozpocznij biorąc antydiuretycznego, czy problem jest utrzymująca się. Większość ludzi nie zauważy nadmierne oddawanie moczu w nocy, co oznacza, że ​​prawdopodobnie są na bieżąco. W ten sam sposób, że leki moczopędne działają pomóc przepływ moczu, antydiuretyczny ją spowolni. Wziąć to tylko wtedy, gdy masz problemy z nadmiernym oddawaniem moczu. Zatrzymanie moczu może mieć poważnie złe skutki.

Jak leczyć częste oddawanie moczu

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył częste oddawanie moczu wie, jak frustrujące może być. Ale co to znaczy, gdy trzeba korzystać z toalety tak często? Według lekarzy, częste oddawanie moczu jest najczęściej objawem poważniejszej choroby. Kilka wspólnych warunki związane z częstym oddawaniem moczu obejmują infekcje dróg moczowych i pęcherza moczowego. Ogólnie rzecz biorąc, częste oddawanie moczu może być utwardzana za pomocą jednej z wielu "w domu" metody leczenia.

Instrukcje

1 wyeliminować kofeinę kawę, herbatę lub napoje gazowane z diety. Kofeina podrażnia prostatę (u mężczyzn) i powoduje system moczu do cięższej pracy. Rozważyć przejście do bezkofeinowa kawa i zastąpienie zielonej herbaty i czarnej herbaty z herbaty, takich jak rumianek. Jeśli jesteś zapalonym cola pijący, przełączyć się do wersji kofeiny.

2 Zakup kilka naturalnych suplementów, które uwalniają częste oddawanie moczu. Kilka dodatki skuteczne w łagodzeniu częste oddawanie moczu, zawierają cynk, tlenek azotu, a ekstrakt skrzyp. Weź te suplementy kontrolowania pęcherz skierowane aż tak częstym problemem oddawanie moczu jest utwardzana.

3 Pij sok żurawinowy. Sok żurawinowy jest skuteczny w promowaniu zdrowego układu moczowego. Jeśli częste oddawanie moczu wynika z zakażenia dróg moczowych SARKOIDAMI może być stosowany do zabijania bakterii, które powodują zakażenia. Masz także możliwość podejmowania skoncentrowane kapsułki żurawina, które można znaleźć w większości sklepów witaminy. Za najlepsze wyniki pić 2 do 3 szklanek soku żurawinowego codziennie lub trwa od 3 do 4 kapsułek żurawiny.

4 Wykonaj ćwiczenia Kegla, aby pomóc promować zdrowy układ moczowy. Aby wykonywać ćwiczenia Kegla, leżał na podłodze i dokręcić mięśnie krocza, jak chcesz, jeśli starali się zatrzymać przepływ moczu, przytrzymaj przez 10 sekund, a następnie zwolnij. Aby uzyskać najlepsze wyniki powtórzyć ten proces 3 do 4 razy na dobę. Kegels pomóc złagodzić częste oddawanie moczu poprzez zwiększenie siły mięśni, które utrzymują się w moczu.

5 umówić się z lekarzem, czy częste oddawanie moczu trwa. Lekarz będzie w stanie określić, czy częste oddawanie moczu jest wynikiem bardziej poważne schorzenia, które mogą wymagać natychmiastowej pomocy medycznej. Weź również pod uwagę planując wizytę u dietetyka. Dietetyk przeanalizuje swoją dietę i polecam konkretne zmiany, które można podjąć, aby pomóc wyeliminować częsty problem, oddawanie moczu.

Co to jest utrudnione oddawanie moczu?

Utrudnione oddawanie moczu, oddawanie moczu wahanie zwany też jest walka, aby rozpocząć lub utrzymać strumień oddawanie moczu, zgodnie z Medline Plus. Oddawanie moczu wahanie może dotknąć każdego, niezależnie od wieku i płci.

W Men

Najczęstszą przyczyną trudności oddawania moczu dla mężczyzn jest powiększenie prostaty, zgodnie z pęcherza i jelit Fundacji. Powiększona prostata częściowo blokuje cewkę moczową, wymagających większego nacisku na mocz.

W Kobiet

Częstą przyczyną nietrzymania wahanie u kobiet jest brak moczu w pęcherzu, co może być wynikiem nadreaktywnego pęcherza. Kobiet, jak i mężczyzn, mogą cierpieć z powodu niewystarczającej moczu w pęcherzu, z powodu dysfunkcji puste przestrzenie według pęcherza i jelit Fundacji.

Inne przyczyny

Zakażenia dróg moczowych, zapalenie lub zakażenie gruczołu krokowego, niektóre leki, zespół pęcherza nieśmiały i wstydliwy i zaburzenia neurologiczne mogą spowodować utrudnione oddawanie moczu.

Leczenie w domu

Doprowadzenie ciepła do dolnej części brzucha i masowanie pęcherza z lekkiego nacisku może zachęcić do opróżniania. Pij dużo płynów (sok żurawinowy jest szczególnie skuteczny).

Lekarz

Idź do lekarza, jeśli jest to pierwszy raz doświadczyli problemów z oddawaniem moczu. Objawy takie jak pieczenie lub ból przy oddawaniu moczu, częste oddawanie moczu, słabe moczu i nagłe poczucie pilności może oznaczać, masz infekcję i trzeba antybiotyków. Natychmiast zwrócić się z lekarzem, jeśli masz gorączkę, wymioty, bóle pleców lub boczny lub trochę oddawanie moczu na jednego do dwóch dni.

Medycyna na częste oddawanie moczu

Częste oddawanie moczu to rodzaj inkontynencji zwanej nietrzymania moczu. Miliony Amerykanów cierpi na tę chorobę. Istnieją leki, które traktują ten stan i pomóc go zmniejszyć.

Objawy

Objawy pęcherza nadreaktywnego to nagłe potrzeby oddania moczu regularnie. Jest to rodzaj moczu. Jeśli chodzi o stan nagle się do lekarza, aby wykluczyć zakażenie dróg moczowych.

Kto jest na ryzyko tej choroby

Istnieją pewne populacje, które są bardziej ryzyko problemów związanych z częstym oddawaniem moczu. Populacje najbardziej narażone to osoby starsze, kobiety, które właśnie urodziły dziecko, kobiety doświadczają menopauzy, osoby z uszkodzeniem nerwów na cukrzycę i osób z aktywnego zakażenia dróg moczowych.

Leki - Detrol LA

Detrol LA który zmniejsza skurcze pęcherza, zmniejszając tym samym liczbę wyjazdów do łazienki. Jest raz dziennie lek, który trwa przez 24 godziny.

Ditropan XI

Ditropan Xl był najpierw lek nadreaktywnego pęcherza, która jest brana tylko raz dziennie. To przyczynia się do zmniejszenia objawów związanych z nadreaktywnym pęcherzem. Istnieją trzy dawki leków dostępnych, aby zapewnić, że masz w pełni korzystać.

Estrogen

Estrogen, zarówno doustnie lub dopochwowo włożona jest także leczenie nadreaktywnego pęcherza.

Przyczyny częstego oddawania moczu

Częste oddawanie moczu jest zdefiniowana jako oddawanie moczu więcej niż normalnie. Osoba, która normalnie idzie trzy do czterech godzin między oddawaniem moczu, którzy nagle nie mogą czekać dłużej niż godzinę, ma do czynienia z częstym oddawaniem moczu. Warunek ten ma wiele przyczyn, niektóre proste, a niektóre poważne.

Zakażenie układu moczowego

Zakażenie układu moczowego może spowodować osobę do oddawania moczu częściej, ponieważ infekcja rozpala pęcherza, co stanie utrzymać mniej moczu.

Ciąża

Ciąża jest częstą przyczyną częstego oddawania moczu. W rzeczywistości wiele kobiet wie, że są w ciąży, kiedy mają nagły, niewytłumaczalny potrzebę częstego oddawania moczu.

Cukrzyca

Najwcześniej objawem cukrzycy jest często częste potrzeby oddawania moczu. Wynika to z nadmiaru cukru w ​​moczu, co powoduje uczucie sytości pęcherza niż jest w rzeczywistości.

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego jest chorobą, która powoduje łagodny na intensywny ból w pęcherzu moczowym. Efektem ubocznym tego bólu jest częste parcie na mocz, w nadziei na przeżywanie bólu.

Rak pęcherza moczowego

Rak pęcherza moczowego jest rzadko przyczyną częstego oddawania moczu. W większości przypadków można wyjaśnić łagodniejszych warunkach. Częste oddawanie moczu jest często w połączeniu ze zdolnością do rzeczywiście zrobić na raka pęcherza moczowego.

Najczęstsze przyczyny

Większość ludzi, którzy wierzą, że mają problem z częstym oddawaniem moczu, że są one po prostu zbyt dużo do picia płyn późno w nocy lub biorą się za dużo kofeiny

Leki naturalne na częste oddawanie moczu

Leki naturalne na częste oddawanie moczu


Jeśli masz problem z częstym oddawaniem moczu, prawdopodobnie jesteś sfrustrowany i zmęczony swoimi częste wyjazdy do łazienki. Częste oddawanie moczu może zakłócać życia społecznego człowieka. To może być kłopotliwe i niewygodne publicznie. Doświadczanie częste oddawanie moczu zwykle oznacza, że ​​podstawowy problem medyczny, który ewentualnie może potrzebować pomocy medycznej. Jeśli zdecydujesz się wypróbować naturalne podejście, a nie, można znaleźć lekarstwo, które działa dla Ciebie.

Przyczyny

Jedną z najczęstszych przyczyn częstego oddawania moczu jest infekcja układu moczowego (ZUM). ZUM rozwijać, gdy bakterie dołączyć do otworu cewki moczowej i pomnożyć. Gdy tak się stanie, pęcherz nie jest w stanie utrzymać moczu. Zapalenie pęcherza moczowego jest kolejnym z możliwych przyczyn częstego oddawania moczu. Zapalenie pęcherza występuje podczas zapalenia pęcherza moczowego. Inne przyczyny częstego oddawania moczu są cukrzyca, nadmierne spożycie płynów, niektórych leków lub ciąży.

Objawy

Objawy częste oddawanie moczu to chęć oddania moczu więcej niż zwykle, dyskomfort w pęcherzu i pieczenie podczas oddawania moczu. Wciąż możesz poczuć się jak trzeba oddawać mocz nawet po prostu nie ma. Objawy te mogą pogorszyć w nocy, kiedy organizm jest bardziej zrelaksowany. Częste oddawanie moczu może powodować zaburzenia snu u niektórych osób. Chociaż mężczyźni doświadczają częste oddawanie moczu, jest bardziej powszechne u kobiet, zgodnie z National Kidney i schorzeń urologicznych Informacja Clearinghouse.

Środki zaradcze

Częste oddawanie moczu może być często traktowane w domu, za pomocą naturalnych środków. Picie soku żurawinowego może zmniejszyć ZUM, co może powodować częste oddawanie moczu. Według badań, które zostały przeprowadzone przez naukowców z Harvard Medical School, kobiety, które piły 10 uncji soku żurawinowego dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia bakterii w moczu o 58 procent. Innym naturalnym lekarstwem na częste oddawanie moczu jest jogurt naturalny. Jogurt zawiera Lactobacillus acidophilus, co pomaga zapobiegać wzrostowi niepożądanych bakterii w pęcherzu moczowym.

Korzyści

Istnieje wiele korzyści z używania naturalnych środków do częstego oddawania moczu. Można zmniejszyć ryzyko skutków ubocznych, które zwykle są związane z przyjmowaniem leków na receptę. Naturalne środki są tańsze niż recepty lub over-the-counter leków. Większość naturalnych środków są już w domu, więc nie ma potrzeby wydawać dodatkowych pieniędzy. Kolejną zaletą korzystania z naturalnych środków do częstego oddawania moczu jest to, że można otrzymać inne korzyści zdrowotne z ich użyciem.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Niektóre rzeczy można zrobić, aby zapobiec częste oddawanie moczu. Trenuj pęcherz, wykonując ćwiczenia Kegla codziennie. Ćwiczenia Kegla są wykonywane przez zamawiającego mięśni dna miednicy przez 5 sekund, a następnie rozluźnienie mięśni przez 5 sekund. Należy to zrobić co najmniej 10 razy w 1 rundzie, a następnie powtarzać co rundę 3 razy dziennie. Wykonując ćwiczenia Kegla, że ​​mięśnie dna miednicy wzmocni i zmniejszyć częste oddawanie moczu. Należy unikać picia zbyt dużo alkoholu i kofeiny napoje, takie jak kawa i napoje gazowane, szczególnie przed snem.