adcov.com

prawa umierającego pacjenta

Prawa umierających pacjentów

Prawa umierających pacjentów


Terminalnie chorzy pacjenci są często fizycznie słaby i, w niektórych przypadkach, w stanie wyrazić swoje życzenia co do ich pielęgnacji. Konieczne jest, aby personel medyczny i członkowie rodziny cześć niezbywalne prawa pacjentów, ponieważ w ich ostatecznych dni.

Podejmowanie decyzji

Umierającego pacjenta Bill of Rights, jak donosi Uczenie się on-line, twierdzi, że pacjenci muszą być traktowane jako żywe osoby z praw człowieka, aż do chwili śmierci. Muszą mieć coś do powiedzenia w wszystkich decyzji podejmowanych w ich imieniu, a nie powinny być oceniane pejoratywnie do swoich wyborów, nawet jeśli są one w przeciwieństwie do opinii innych.

Informacje

Informacje te nie mogą być wstrzymane od pacjenta, pacjent nie może być celowo oszukani. Jak zauważył David Kessler w swoim artykule "Prawa umierającego," wszystkie pytania pacjenta musi być w pełni i uczciwie odpowiedzieć. Pacjent ma również prawo do zrozumienia procesu śmierci w zadowalającym stopniu.

Komfort

Pacjent ma prawo do wolności od bólu i do otrzymania niezbędnej pomocy medycznej w celu zapewnienia komfortu fizycznego. Pacjent ma również prawo do stwierdzenia, które osoby mogą lub nie mogą być obecne podczas procesu umierania zaczyna się zmniejszyć stres i zapewnić, że środowisko pozostaje spokojny.

Poszanowanie życzeń wyrażonych w Living Will

Jeśli pacjent podpisał salon będzie, życzenia wyrażone w nim muszą być honorowane zarówno przez personel medyczny i rodzina pacjenta, czy zgadzają się z warunkami, jak stwierdził. W przypadku braku życia będzie, pacjenta wyznaczony proxy opieki zdrowotnej lub natychmiastowa następny krewni muszą działać, aby zapewnić, że życzenia są respektowane pacjenta pacjent powinien być w stanie mówić za siebie.

Życzenia religijne

Pacjent ma prawo do otrzymania porady duchowej wiary w jego wybranej w trakcie procesu umierania, a także prawo do wyrażania swoich życzeń dotyczących kontekstu religijnego pogrzebu, pochówku lub kremacji.

Karta Praw vs. Pacjenta Karta Praw

Karta Praw vs.  Pacjenta Karta Praw


Ludzie czasami mieszać pacjenta Bill of Rights, który jest omawiany dzisiaj i oryginalna Bill of Rights, który został dodany do Konstytucji USA ponad 200 lat temu. Istnieje kilka bardzo wyraźne różnice.

Karta Praw

Karta Praw to nazwa pierwszych 10 poprawek do konstytucji. Poszli w życie z dniem 15 grudnia 1791 roku one zarys szczegółowych praw obywateli, że filc publicznej zostały pozostawione z samej Konstytucji. W szczególności Thomas Jefferson był gorącym zwolennikiem Bill of Rights. Niektórzy delegaci obawialiśmy się, że wymieniając te prawa można stwierdzić, że są jedynymi, jakie daje obywatelom.

Bill Praw Pacjentów

Bill Pacjenta praw (oficjalnie znany jako ustawy o ponadpartyjne Ochrony Pacjenta) wymienia prawa pacjentów USA mogą oczekiwać. Został on opracowany ze względu na rosnące zaniepokojenie z powodu kosztów i komplikacji w amerykańskim systemie opieki zdrowotnej. Projekt ustawy został wprowadzony w 2001 roku przez Johna McCaina i współautorem Ted Kennedy i John Edwards. Została zatwierdzona przez Senat w głosowaniu imiennym, ale nie było głosowanie w Izbie. Podczas Kongresu Sesja zakończyła 107th w 2003 roku, projekt ustawy został usunięty z porządku obrad i nigdy nie została przywrócona.

Choć nie jest ustawa dla pacjentów z praw na szczeblu federalnym, zostały ustanowione na szczeblu państwowym w miejscach takich jak Nowy Jork, Minnesota i Michigan. Niektóre rachunki ogólne tematy w większości pacjentów praw jest dostęp do opieki w nagłych wypadkach, wolności od dyskryminacji i poufności informacji medycznej.

Podobieństwa

Była ostra debata, gdy oryginał Bill of Rights został ratyfikowany i sam jest prawdą dziś nad legitymacji Bill pacjentów praw. Powrót w 1790 czułem przeciwnicy, że powinno być w gestii państw wyliczyć prawa swoich obywateli. Obecnie kraje określają prawa pacjenta, które mogą się znacznie różnić.

Różnice

W przeciwieństwie do oryginalnego Bill of Rights, federalny Bill amerykańskich Praw Pacjentów nie jest prawem. Rachunki różnych pacjentów państwowych praw to prawo, ale są wiążące tylko w granicach państwowych. Oba dokumenty prawa accord do grupy ludzi, choć Bill pacjentów Praw dotyczy bardziej konkretną grupę.

Ostrzeżenie

Termin "Bill Praw Pacjentów" może odnosić się do wielu rzeczy. "Bill chorych z amerykańskich prawa" przez to nieformalna nazwa tego aktu prawnego. To nie jest prawo. Niektóre państwa mają rachunki ich własnych pacjentów praw, które prawo stanowe.

Prawa domu opieki pacjenta

Home prawa pacjentów pielęgniarstwo "to ważna sprawa. Wiele domów opieki mają złą reputację, gdyż pacjenci i ich rodziny czują, że nie są traktowani z szacunkiem. Pacjenci powinni wiedzieć, że mają prawo być traktowane jako sposób humanitarny, jak to możliwe. Powinni również wiedzieć, co zrobić, jeśli prawa te są łamane.

Przepisy federalne

Według Medcare.gov, na stronie internetowej rządu USA dla ludzi na Medicare, pacjenci mają prawo do poszanowania; do informacji na temat usług i opłat; do zarządzania ich własne pieniądze (lub wybrać kogoś kto zrobi to za nich); do prywatności; i być informowany o ich opieki medycznej (i jej odmówić).

Jeśli pacjent lub jego rodzina czuje jego prawa zostały naruszone, powinien skonsultować się z administratorem domu opieki i dokumentować wszystkie informacje. Jeśli to konieczne, pacjent może skontaktować się z policją, biuro usług społecznych lub lokalną infolinią nadużycie w celu uzyskania pomocy. Agencje te mogą również pomóc skontaktować się z biurem rzecznika domu opieki przez państwa. Rzecznicy zbadania nadużyć w roszczeń rezydentami domach opieki.

Poszanowanie

Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci mają prawo być nazywany nazwą wolą, w tym pseudonimy lub nazw formalnych. Nie powinny być one wykorzystywane jako przedmioty śmieszność przez personel domu opieki lub odwiedzających. Mają prawo do uczestnictwa lub nie uczestniczenia w czynności, takie jak nabożeństwach lub wycieczki.

Pacjenci mają prawo nie być nadużywane lub zaniedbane. Powinny one być karmione, oczyszczone i zmienił szybko, i personel domu opieki nie powinien uciekać się do przemocy i złości w kontaktach z nimi.

Ograniczniki

Korzystanie z ograniczeń jest ważną częścią praw pacjenta. Ograniczenia (cokolwiek, co ogranicza ruch pacjenta) powinny być używane tylko w celu ochrony pacjenta w ostateczności. Ograniczenia (w tym kamizelki, okłady nadgarstek i poręczy łóżka) muszą być regularnie sprawdzane. Powinny one być usunięte jak najszybciej ryzyko minęło, lub jeżeli objawy uszkodzenia skóry, takie jak zaczerwienienie lub ścieraniem się pojawiają.

Usługi i opłaty

Przed wejściem do domu opieki, pacjent (lub jej rodziny) należy przedstawić pisemną listę usług i opłat. Mogą one przyjąć lub odrzucić usługi jak uważają za stosowne.

Pieniądze

Mieszkańcy mogą wydawać pieniądze, jak chcą. Personel domu opieki nie może pożyczyć lub wziąć pieniądze lub majątek od rezydenta. Zakład opieki może utrzymać niewielką kwotę pieniędzy dla pacjenta w systemie bankowym, za zgodą pacjenta.

Prywatność

Pacjenci mają prawo do prywatności, zwłaszcza, gdy podany jest osobista opieka. Drzwi, zasłony i rolety prywatności powinny być zamknięte, a goście poproszeni o opuszczenie gdy podana jest opieka. Pacjent powinien mieć możliwość utrzymania swoich rzeczy osobistych, jeśli nie koliduje z opieką nad pacjentem lub przeszkadzać innym mieszkańcom.

Pacjenci mają również prawo do prywatnych wizyt z ich małżonków.

Opieka medyczna

Pacjent ma prawo do odmowy opieki oraz do informacji o wszystkich opieki, gdy jest przekazywana.

Uwaga: To jest do zaakceptowania dla personelu domu opieki delikatnie próbować nakłonić pacjenta do udziału, jeśli jest on psychicznie ubezwłasnowolniony. (Na przykład: "Pani Smith, twoja córka przychodzi odwiedzić dzisiaj. Czy nie chciałbyś, aby wziąć prysznic, dzięki czemu wyglądają bardzo dla niej?") Jednak fizycznie zmuszanie wyraźnie niechętnie pacjenta nie jest dozwolone.

Prawa ubezpieczenia zdrowotnego & pacjentów

Prawa ubezpieczenia zdrowotnego & pacjentów


Rozgraniczenie pomiędzy prawami pacjenta i zakresu oferowanych przez przewoźników na ubezpieczenie zdrowotne jest trudny do określenia. Rząd USA do tej kwestii przez ustawodawstwo federalne uchwalenie prawa pacjenta i określić granice firmy ubezpieczeniowej.

ERISA

Emerytury pracownicze Security Act dochodowy (ERISA) stał się w 1974 roku ustawę federalną Według Departamentu Pracy USA, ERISA określa minimalne standardy dotyczące planów emerytalnych i świadczeń zdrowotnych, ponieważ odnoszą się do firm prywatnych. Obejmuje ona życie i niepełnosprawności ubezpieczenia.

COBRA

W 1985 roku rząd dodał nowe regulacje federalne do ERISA pod Consolidated Omnibus Budget rozporządzenia Aktu (COBRA). Pod COBRA, pracownik musi pracować dla pracodawcy, który ma co najmniej 20 pracowników. Jeśli pracownicy zamknąć, są zwalniani lub stracić godzin, mogą kontynuować ubezpieczenia - jeśli pracownik płaci - na okres do 18 miesięcy.

HIPPA

Przenośność Ubezpieczenia Zdrowotnego i Accountability Act (HIPPA) została uchwalona w 1996 roku rozszerzył ochronę zdrowia HIPPA dla beneficjentów. Ogranicza opcje dla firm ubezpieczeniowych, aby odmówić pokrycia do warunków istniejących wcześniej, zatrzymuje dyskryminacji ubezpieczenia z powodu choroby, i oferuje pracownikom możliwości uzyskania świadczenia, gdy ich indywidualne lub rodzinne zmiany statusu.

Ochrona pacjenta

Ustawa niedrogiej opieki nadal określają prawa pacjenta na podstawie planów ubezpieczeniowych. HealthReform.gov, pacjent witryna adwokat, zgłasza to prawo "pęknięcia w dół na niektóre z najbardziej skandalicznych praktyk w branży ubezpieczeń, zapewniając jednocześnie stabilność i elastyczność, że rodziny i firmy potrzebują, aby wybory, które pracują dla nich najlepsze."

Co to jest Hospicjum Kapelan?

Część ogólnego zespołu hospicjum, kapelan hospicjum daje duszpasterskie wsparcie nieuleczalnie chorych pacjentów i ich rodzin. Pacjenci mogą iść do opieki hospicyjnej, gdy oczekuje się, że umrze w ciągu sześciu miesięcy. Kapelan jest istotnym członkiem zespołu hospicjum. Mimo, że nie daje opieki medycznej, jest wyszkolony dobrze słuchać i być pocieszające i wspieranie obecność w trudnym czasie.

Hospicjum

Hospice jest dobrze znany typ leczenia w Stanach Zjednoczonych. Grupy Hospicjum są specjalnie przeszkoleni do pracy z umierających pacjentów i ich rodzin, aby dać wsparcie, pomoc i fizyczny komfort. Zespół hospicjum składa się zazwyczaj z pielęgniarek, asystentów, pracowników socjalnych i kapelan.

Rola w Zespole Hospicjum

Za pomocą kombinacji duchowości i psychologii, kapelan hospicjum jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za duchową opiekę umierającego pacjenta i jego rodziny. Kapelani są nonjudgmental i sprawiają żadnych wyróżnień dla różnych wyznań i kultur. Dodatkowo, kapelani hospicjum pomóc warsztaty postępowania dla innych członków zespołu hospicjum na wrażliwość na potrzeby duchowe pacjentów.

Obowiązki

Kapelani Hospicjum powiedzieć wiele czasu poświęca prostu siedzi z umierających pacjentów i słuchając ich rozmowy. Według Health Care Duszpasterstwo, dużej organizacji kapelanów w rejonie Nowego Jorku, najważniejszym obowiązkiem kapelana daje duchowe doradztwo i wsparcie. Na życzenie, kapelani mogą prowadzić nabożeństwa własnej wiary, ale powstrzymać się od prozelityzmu. Od fundacji hospicjum otrzyma rządowe pieniądze, oni muszą być bezwyznaniowym. Kapelani Hospicjum odwiedzić chorego i rodziny tak często lub tak mało jak wniosek. Większość odwiedzić pacjenta co najmniej raz w tygodniu. Jeśli pacjent jest aktywny w kościele, kapelan pozostaje w kontakcie z ministrem i innych członków Kościoła. Dostępne do modlitwy lub poradnictwa są również. Wolontariusze, którzy otrzymali szkolenie hospicjum może również pomóc hospicjum kapelana w wykonywaniu swoich obowiązków. Po śmierci pacjenta, kapelan hospicjum jest również dostępny, aby pomóc w planach pogrzebowych.

Edukacja

Większość kapelanów hospicjum otrzymują szkolenie z Association for Clinical Duszpasterstwa Edukacji, organizacji, która obejmuje wszystkich wyznań i kultur. Chociaż niektóre szkolenia odbywa się w tradycyjnej klasie, kapelani studentów studiować i uczyć się poprzez uczestnictwo w pracy w hospicjum. Wiele otrzymują certyfikat zawodowy od Stowarzyszenia Zawodowych kapelani czy kapelan organizacji w ich konkretnej wiary. Członkostwo w APC oznacza kapelan hospicjum wykonuje swoją pracę zgodnie z normami krajowymi i kodeksu etyki. Wiele kapelani hospicjum wyświęceni szafarze.

Żałoba Radca

Po śmierci pacjenta, kapelan hospicjum w dostępne, aby pomóc członkowie rodziny pracują przez smutek. Wiele kapelani hospicjum są również na personel w szpitalach jak doradcy smutek.

Teoria Problemy Pielęgniarstwa końca życia i Idy Orlanda

Teoria Problemy Pielęgniarstwa końca życia i Idy Orlanda


Pielęgniarstwo opieki dla wycofanych z życia chorych może być trudne. Każdy pacjent ma inne potrzeby i teorii pielęgniarstwa Ida Jean Orlanda pomaga pielęgniarka do określenia tych potrzeb.

Orlando

Orlando pracował w pielęgniarskiej, naukowych i dydaktycznych. Ma tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa zdrowia publicznego oraz tytuł magistra zdrowia psychicznego pielęgniarstwa.

Teoria

Teoria Orlanda jest to, że rola pielęgniarki jest wykorzystanie własnych wyobrażeń, a nie tylko pozory lub słów pacjenta lub czynności, aby dowiedzieć się, jakie są potrzeby pacjenta są naprawdę.

Zagadnienia

Koniec z eksploatacji są więcej niż kwestie medyczne. Poza leczeniem bólu i leków, potrzeby umierającego pacjenta obejmują znalezienie zamknięcia, do czynienia z rodziną, decydując o życiu będzie, wyrażając życzenia pochówku i stoi obawy o śmierci.

Stosowanie

Pielęgniarka za pomocą teorii Orlando do rozmowy koniec-życia pacjenta o tym, co przyniesie mu komfort zarówno fizycznie jak i emocjonalnie, ale także wychodzi poza to, co mówi. Pielęgniarka nie musi spełniać potrzeby, ale może pomóc znaleźć środki i pomóc pacjentom z kwestii wiele nierozwiązanych.

Rozważania

Teoria Orlanda rozszerza podstawową opiekę medyczną przez pielęgniarki do wielowymiarowej roli, która pomaga cały pacjenta. Jeśli pielęgniarka nie to zrobić, pacjent ma prawo do zażądania nowej pielęgniarki.

Jak uzyskać kopię CPR kartą Certyfikacji

Jak uzyskać kopię CPR kartą Certyfikacji


Resuscytacja krążeniowo-oddechowa lub CPR, to produkty stosowane do ożywienia umierającego pacjenta, kiedy zatrzymać oddech i bicie ich serca zatrzymuje. Procedura CPR jest wykonywana ręcznie za pomocą uciśnięć klatki piersiowej, jednocześnie oferując sztuczne oddychanie; w sytuacjach zawodowych medycznych CPR może zawierać impulsy elektryczne, używane w celu "Jump Start" serce pacjenta. CPR musi być zawsze wykonywane przez przeszkolonych i certyfikowanych jednostki i Amerykański Czerwony Krzyż oferuje kursy certyfikacyjne, które instruują uczestników na temat odpowiedniej reakcji w sytuacjach kryzysowych. Po zakończeniu kursu CPR certyfikat, otrzymasz certyfikat dokumentujący ukończenie, a także kartę z portfela wielkości identyfikujący cię jako certyfikat CPR. Jeśli ta karta jest niesłuszna, możesz otrzymać kopię łatwo.

Instrukcje

Wniosek za pośrednictwem telefonu

1 Użyj Amerykański Czerwony Krzyż rozdział, lokalizację i termin, w którym ukończył kurs CPR certyfikacji. Uwaga nazwisko instruktora, jeśli to możliwe.

2 Kontakt rozdział, gdzie szkolenia CPR została zakończona. Znajdź informacje kontaktowe Kapituły w redcross.org (patrz źródła) za pomocą kodu pocztowego.

3. Podaj informacje zebrane w kroku 1, aby pomóc w odnalezieniu rozdział swoje imię i szkolenia datę w bazie danych.

4 Zapytaj duplikat karty CPR certyfikacji i / lub certyfikatu. Spodziewać się zapłacić 10 dolarów do 20 dolarów za kopię zastępczą.

Wniosek za pośrednictwem formularza

5 Zapytaj o duplikat karty CPR Certyfikacja lub Certyfikat pobierając formularz online w redcross.org (patrz źródła).

6 Wypełnij formularz całkowicie. Podaj nazwę przedmiotu (na przykład, CPR Certyfikacja, pierwszej pomocy lub Ratownik Szkolenia), miejsce, w którym odbywają się szkolenia, nazwisko instruktora oraz datę zakończenia.

7 sprzet formę i wpłaty 20 $ do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża Komendy w Waszyngtonie adres jest podany w formie i na stronie internetowej.

Wskazówki:

  • Jeśli rozdział Amerykański Czerwony Krzyż nie może znaleźć plik, skontaktuj się z działem obsługi klienta głównego w ich siedziby Urzędu. Aby poprosić o duplikat karty CPR lub jakiejkolwiek innej pomocy, należy użyć tego numeru telefonu: 1.877.REDCROSS wew. 2222. Jeśli jesteś w potrzebie ponownej certyfikacji i jesteśmy pewni swoich umiejętności, można po prostu zakwestionować przebieg. Wyzwanie polega na prostym kursie egzamin pisemny i pokaz umiejętności: udział w warsztatach instruktażowych nie jest konieczne, jeśli można pomyślnie spełniać wymagania wyzwanie.
  • Karty certyfikacji CPR i certyfikaty wygasają po upływie roku od dnia zakończenia szkolenia. Jeśli więcej czasu minęło od walidacji jednorocznych, można odzyskać do ponownej certyfikacji szkolenie.

Prawa Hospicjum pacjentów

Prawa Hospicjum pacjentów


W Stanach Zjednoczonych, każdy pacjent ma prawa - czy są one powstały lub po zakończeniu ich dni. Każdy stan ma przepisów regulujących prawa i wielu pacjentów, w tym w Kalifornii, zawiera specjalne postanowienia wyjaśniające, jak te prawa rozszerzenia i dotyczą pacjentów hospicjum. Medicare ma hospicjum praw pacjentów krok dalej i daje im federalne uznanie - nakazujące, że pacjenci otrzymujący end-of-life leczenia mają takie same, a czasami więcej praw niż stany dają. Niezależnie od tego, który poziom rząd wspiera je, praw pacjenta w hospicjum są przeznaczone do promowania godności i wyboru.

Prawo do udziału

Pacjenci mają prawo do podejmowania decyzji i udziału w wyborze przebiegu ich leczenia. Dostawcy usług medycznych mają obowiązek poinformować pacjenta o możliwości pacjenta, w tym, co pociąga za sobą i konsekwencjach każdego wyboru. Dostawcy mogą ich zaleceń, ale pacjent ma ostateczną władzę i ma prawo wiedzieć wszystko i wszystko o jego pielęgnacji.

Prawo do odmowy

Pomimo zagrażającego życiu lub bolesnych konsekwencjach niestosowania leczenia, pacjenci mają prawo do odmowy. Podczas gdy lekarze i pielęgniarki zazwyczaj mają obowiązek podtrzymania życia, w przypadku hospicjum leczenia lekarzy są zwolnieni z obowiązku etycznego, jeśli pacjent odmawia opieki. Podobnie, członkowie rodziny i życzenia nawet małżonków nie zastępują praw pacjenta, chyba że pacjent udzielił pełnomocnictwa i jest uważany za niezdolny do podejmowania decyzji o jej opieką.

Zwalczanie bólu

Niestety, nowotwór zwykle przychodzi z ogromnym bólem. Pacjenci mają prawo do leczenia bólu - czyli leki. Przepisy Medicare są bardzo jasne, że pacjenci mają prawo do tego, co ilość leku należy odpowiednio traktować ich ból.

Wybór lekarza

Pod koniec życia, pacjenci mają prawo do wyboru własnego lekarza. Hospicjum nie mają prawa zmuszać ich uprzywilejowanych lekarzy od pacjenta. Oczywiście, dla pacjentów Medicare, lekarz musi być Medicare uczestniczących dostawcą.

O Virginii Pacjenta Karty Praw

O Virginii Pacjenta Karty Praw


Wirginia przylega do krajowej ustawy Szpitala Amerykańskiego Stowarzyszenia Praw Pacjenta, który został po raz pierwszy ustanowiony w 1973 roku i stał się podstawą profesjonalnej opieki medycznej w Wirginii od tego czasu. Pacjenta Karta Praw ma na celu zapewnienie, że pacjenci otrzymują spójnego i wysokiego poziomu opieki w placówkach medycznych w całym stanie Virginia.

Historia

Szpitale w Wirginii wszystkie należą do amerykańskiej Hospital Association (AHA) wszczynającego pacjenta Bill of Rights w 1973.The Karty Praw Pacjenta został wprowadzony w celu ochrony zarówno pacjenta i lekarza oraz zapewnienia, że ​​pacjent jest podejmowaniu świadomych decyzji o leczenie. Karta Praw Pacjenta została kilkakrotnie zmieniona, z ostatniej zmiany w 2001 roku z okazji pierwszy raz, Bill Praw Pacjenta była postrzegana jako ponadpartyjnego Demokratycznej i Republikańskiej () problemu. W 2003 roku Karta Praw Pacjenta został Pacjent Partnerstwo Pielęgnacja, z większym naciskiem na prawa pacjentów i obowiązki.

Karta Praw Pacjenta w Wirginii

Virginia szpitale używać pacjenta partnerstwo pielęgnacja: oczekiwania zrozumienia, praw i obowiązków, jako forum do otwartej komunikacji pomiędzy lekarzy i pacjentów, co w efekcie ma na celu ochronę zarówno opiekunów i pacjentów i ich rodzin. Choć prowadzona przez terminologii Hospital amerykańskich stowarzyszeń, Virginia szpitale stosować uproszczone listę kontrolną w celu zapewnienia, że ​​pacjenci w pełni zrozumieć zarówno ich prawa i obowiązki w stosunku do opiekunów i innych pacjentów w Wirginii obiektów.

Prawa pacjenta

Karta Praw Pacjenta pozwala pacjentom i członkowie ich rodzin mają role decyzyjne w zakresie skutków wpływających na ich medyczną samopoczucie. To gwarantuje, że pacjenci mają dostęp do pełnego zrozumienia ich diagnozy i leczenia. To pozwala na pacjentów wiedzieć, kto jest ich leczenia oraz do odmowy leczenia w każdej chwili. Karta Praw Pacjenta w Wirginii wyraźnie określa procedury reklamacyjnej, że ostatecznie chroni pacjentów przed dyskomfortem lub nadużywania przez opiekunów.

Obowiązki pacjenta

Karta Praw Pacjenta chroni również lekarzy, ponieważ pełni nakreśla obowiązki każdego szpitala i prawa pracowników medycznych, a także odpowiedzialność za pacjentów. Obowiązki pacjentów obejmują informowanie specjalistów medycznych podstawowych informacji medycznej, która jest pełna i dokładna, więc lekarze mogą efektywnie i skutecznie leczyć pacjentów. Pacjenci są również odpowiedzialne za informowanie opiekunów, gdy mają pytania lub skargi dotyczące ich diagnoz i planów leczenia.

Sceptyczny Spekulacje

Podczas gdy Bill Praw Pacjenta w Wirginii oraz w Stanach Zjednoczonych jest obszerna, nie ma spekulacji, że dokument nie jest w pełni przestrzegane i że pacjenci nie mają wiele praw, jak ustawa sugeruje. W warunkach szpitalnych, często szalonej energii i medycznego nie zawsze są w stanie dyskutować diagnoz i leczenia w najdrobniejszych szczegółach. Podczas gdy rachunek jest ważna, niektórzy uważają, że musi być lepiej realizowane w praktyce.

Prawa i obowiązki pacjentów

Prawa i obowiązki pacjentów


Bez pacjentów branża opieki zdrowotnej nie istnieje. Pacjenci otrzymują leczenie szpitalne i ambulatoryjna opieka, i odwiedzenia gabinetów lekarskich na badania kontrolne, profilaktyki zdrowotnej i opieki zdrowotnej w celu leczenia chorób i warunków. Pacjenci mają prawo do otrzymania opieki zdrowotnej i aktywną odpowiedzialność szukać potrzeby opieki zdrowotnej dla siebie i swojej rodziny.

Prawa planowania

Pacjenci mają prawo do planowania opieki medycznej. Obejmuje to podejmowanie decyzji, co lekarz chcą zobaczyć na ogólne potrzeby służby zdrowia, tworzenie planów, gdy operacja jest wymagane lub udział w podejmowaniu decyzji dotyczących innych hospitalizowanych opieki. Pacjenci powinni być poinformowani o usługi, które zostaną przedstawione i jak plan opieki będzie inicjowane i przeprowadzane. Byłby to wynik planów opieki zdrowotnej, szlabany pacjent może napotkać, a wszelkie zmiany planu opieki. Pacjent ma prawo do zmiany planu leczenia, jeśli uzna to za stosowne.

Prawa poufności

Prawa pacjenta wymagają osobistego, informacja medyczna i leczenie pacjenta należy traktować jako poufne. Pacjent może pozwolić lekarzy, aby zwolnić trochę informacji do najbliższej rodziny, jak małżonka lub dzieci. Jednak prawa pacjenta dotyczące poufności w biurze lub w szpitalu ustawienia lekarza są objęte Health Insurance Portability i Accountability Act (HIPAA) ..

Prawo do odmowy leczenia

Po pacjent był dobrze poinformowany odnośnie stanu zdrowia i ewentualnego leczenia, pacjent ma prawo do odmowy leczenia. On może odmówić leczenia na zasadach ogólnych, takich jak przekonania religijne lub osobowych, lub może odmówić leczenia, bo nie jest wygodne z metody i środków leczenia. Pacjent może również wyrazić urazów ponad leczenia.

Odpowiedzialność finansowa

Wraz z jego praw, pacjent powinien stosować się do odpowiedzialności. Pacjenci są odpowiedzialne za dbanie o wszelkich zobowiązań finansowych na leczenie, wizyty u lekarza lub pobyt w szpitalu. W ten sposób pacjent może kontynuować leczenie lub wizyt wiedząc, że spełniła swoje zobowiązania finansowe na poszczególne placówki medycznej.

Odpowiedzialność Udział

Pacjent powinien aktywnie uczestniczyć w leczeniu i pielęgnacji. Oznacza to udział w podejmowaniu decyzji dotyczących spraw medycznych do najlepszych w jej zdolności. Obejmuje to przestrzeganie odpowiedzialny do czasu i transferu opieki nad pacjentem przyjmowania. Jeśli poradził, a pacjent zgadza się, że ona również uczestniczyć w usług medycznych, które mogą być dostarczone.

Odpowiedzialność Współpraca

Pacjent ma obowiązek współpracy z personelem medycznym po osiągnięciu porozumienia o opiece medycznej. Pacjenci współpracy, zapewniając dokładne i pełne informacje. Współpracujemy również poprzez zgłaszanie wszelkich zmian w ich sytuacji fizycznej i finansowej. Współpraca pacjenta obejmowałyby utrzymanie linii komunikacyjnych otwarte dla personelu medycznego leczącego pacjenta. Pacjent musi również traktować personel medyczny z uprzejmością i szacunkiem jako znak współpracę.

Jakie są prawa pacjentów psychiatrycznych?

Jakie są prawa pacjentów psychiatrycznych?


Prawa pacjentów psychiatrycznych są podobne do tych z innego rodzaju pacjenta. Pacjentów psychiatrycznych mogą być postrzegane w opiece ambulatoryjnej, intensywne programy ambulatoryjne, szpitalne ustawień mieszkalnych lub szpitalnych. Istnieje kilka podstawowych praw dla zdrowia pacjentów psychicznych, które koncentrują się na zachowaniu autonomii, godność, szacunek, bezpieczeństwo i prywatność pacjenta.

Dostęp do opieki

Dostęp do odpowiedniego poziomu opieki dla objawów najmniej restrykcyjny środowisku jest prawem pacjenta psychiatrycznego. Pacjenci mają prawo do leczenia lekiem godności zgodnie z najwyższymi standardami opieki dostawcą lub urządzenie jest w stanie zapewnić. Pacjentów psychiatrycznych mają prawo dostępu do opieki, niezależnie od rasy, statusu finansowego, orientację seksualną czy niepełnosprawność. Pacjenci mają prawo do przeniesienia do zakładu w razie potrzeby-sieci ze względów finansowych lub preferencji opieki.

Świadoma zgoda

Żądanie lub odmawiając przepisane leczenie jest prawo pacjentów psychiatrycznych. Pacjenci muszą mieć możliwość pełnego uczestnictwa w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia i musi wyrazić świadomą zgodę, jeśli kiedykolwiek udział we wszelkiego rodzaju badań lub interwencji eksperymentalnej. Pacjentów psychiatrycznych nie zostaną poddani jakiejkolwiek formie zabiegu bez zgody opiekuna fizycznej lub prawnej. Pacjenci mają prawo do informacji o kosztach leczenia i zobowiązań finansowych.

Bezpieczeństwo

Leczony w najmniej restrykcyjny środowiska i wolne od przemocy słownej lub fizycznej jest prawo wszystkich pacjentów. Czując się bezpiecznie i komfortowo w każdym rodzaju zakładu psychiatrycznej opieki jest za humanitarną. Środowisk sanitarne, odżywcze i dobrze zbilansowane posiłki i możliwość udziału lub udziału w usługach i działalności religijnej czy kulturowej nie są wszystkie warunki, aby pacjenci psychiatryczne powinny mieć dostęp do.

Sprzężenie zwrotne

Złożenie skargi lub zażalenia jest w ramach praw pacjentów psychiatrycznych. Pacjenci mogą zażądać opinie o wszystkich interwencji i zabiegów przed wdrożeniem, z wyjątkiem tych używanych w nagłych przypadkach, aby uratować życie. Pacjenci mogą również zażądać kontaktu i wizyt ambulatoryjnych, z dostawców adwokata lub proboszcza. Pacjentów psychiatrycznych mają również prawo delegować osobę, która może podejmować decyzje za nich, jeśli kiedykolwiek przedstawiane z niemożności zrobić. Pacjenci powinni skonsultować się psychiczne pacjenta Rzecznika obaw.

Poufność

Mając uprawnienia do prywatności i poufności są prawa pacjentów psychiatrycznych. Ustawy federalne ochrony i wymagają potwierdzenia odbioru zawiadomienia o ochronę prywatności zostać podpisana pod Health Insurance Portability i Accountability Act (HIPPA). Pacjentów psychiatrycznych mają również prawo do komunikowania się za pośrednictwem poczty z uszczelnionym Departamentu Zdrowia Psychicznego, radcy prawnego lub sądu poza danym obiekcie.

Zdrowie psychiczne pacjenta prawa

Zdrowie psychiczne pacjenta prawa

Zdrowia psychicznego pacjentów mają prawa podobne do innych rodzajów pacjentów w warunkach opieki zdrowotnej. Praw pacjenta powinny być ujawnione jako część rejestracji w każdym szpitalu lub przychodni dostawca biuro. Pacjenci powinni otrzymywać tzw oświadczenie usług od dostawca i kopię praktyk ochrony prywatności, które powiadamiają pacjentów prawo do poufności.

Świadomej zgody

Uzyskanie zgody na dostęp i dostępności zasobów, wiedzy leczenie dostawcy tożsamości i poświadczenia, w tym pełny udział w decyzji o leczeniu lub odmowy opieki, jest w ramach prawa zdrowia psychicznego pacjentów.

Jakości opieki

Leczonych zgodnie z najwyższymi standardami opieki medycznej, bezpieczeństwa, warunków sanitarnych i dobrze zbilansowane odżywianie jest prawo zdrowia psychicznego pacjenta. Dotyczy to także prawa do humanitarnego opieki i leczenia z godnością.

Poufność

Zachowaniu poufności jest obowiązkiem lekarza biuro lub zakład gdzie świadczone są usługi i prywatności informacji medycznych jest prawo każdego pacjenta. Wymagania zgodnie z Health Insurance Portability i Accountability Act (HIPAA) wymaga, że leczenie dostawców ujawnić zawiadomienie o prywatności przed udostępnieniem leczenia.

Rzecznictwo

Znając proces jak zainicjować zażalenia, skargi lub problemem jest prawo zdrowia psychicznego pacjentów. Rozwiązywanie konfliktu może odbywać się z rzecznictwo pacjenta w procesie skarg. Pacjenci zazwyczaj mają prawo do członka rodziny służyć jako adwokat, jeśli nie można zrobić sami.

Względy finansowe

O opłaty za świadczone usługi i usługi nie objęte jest prawo zdrowia psychicznego pacjentów. Opis granic co ubezpieczenie obejmuje oprócz odpowiedzialność za co płaci przyczyni się do zminimalizowania stresu związane koszty leczenia. Jeśli w szpitalu jako szpitalne, to również prawo pacjenta do żądania przeniesienia w sieci dostawcy, jeśli nie są określone w tym miejscu.

Jak ubiegać się o karty Michigan Medical Marijuana Registry Identyfikacja przez Minor Pacjenta

Jak ubiegać się o karty Michigan Medical Marijuana Registry Identyfikacja przez Minor Pacjenta


Aby zarejestrować się jako kwalifikującego pacjenta jako niewielkie w Michigan Medical Marihuana Programem (MMMP), wnioskodawcy muszą złożyć wniosek, opłaty i certyfikacji medycznej do Departamentu Zdrowia Wspólnoty Michigan. Muszą także spełniać określone wymagania, aby stać się "kwalifikując pacjenta." Kwalifikacyjna pacjent nie podlega karze aresztu, ścigania lub kary w dowolny sposób.

Instrukcje

1 Wniosek lub pobrać "formularz zgłoszeniowy do rejestru Karty Identyfikacji dla pacjenta" Minor z Departamentu Michigan Michigan Marihuana Medyczne programu wspólnotowego Zdrowia (link do aplikacji jest podany w sekcji Reference).

2 Przeczytaj uważnie instrukcje na początku aplikacji.

3 Kompletne sekcje A, B i C wniosku. Sekcja jest "Zgłaszający / Informacje dla pacjenta." Część B zawiera "rodzic lub prawny opiekun" informacji. Sekcja C, "certyfikująca Lekarz Informacje" wymaga nazwy, adresy i numery telefonów do dwóch lekarzy, którzy przewidzianych w "Certyfikat" szczegółowe Lekarzu w krokach 4 i 5.

4 Wykonaj aplikację do lekarza medycyny (MD) lub lekarza medycyny osteopatycznego (DO), który jest uprawniony do wykonywania zawodu w stanie Michigan. Masz lekarz zakończyć: "Lekarzu certyfikacji nr 1 do Minor pacjenta", który jest strona trzech aplikacji.

5 Zabierz aplikację do drugiego lekarza medycyny (MD) lub lekarza medycyny osteopatycznego (DO), który jest uprawniony do wykonywania zawodu w stanie Michigan. Masz lekarz zakończyć: "Lekarzu certyfikacji nr 2 do Minor pacjenta", który jest strona czterech aplikacji.

6 Kompletna sekcja D, zaznaczając pole upoważniającą uwalnianie imię oraz datę urodzenia do egzekwowania prawa i podpisami i datą wniosku. Zarówno niewielkie i rodzic lub opiekun musi podpisać wniosek.

7 Kompletna strona pięć aplikacji, "Deklaracja osoba odpowiedzialna za małoletniego PACJENTA ubiegających się o udział w Michigan Medical Marihuana rejestru (rodzic lub prawny opiekun)."

8 Ustalić opłatę za wniosek. W lipcu 2010 roku, opłata za rozpatrzenie wniosku wynosi $ 100, chyba że niewielkie jest zapisany w Medicaid lub odbierania SSI lub SSD, w takim przypadku opłata za rozpatrzenie wniosku jest 25 dolarów.

9 Sprawdź, czek lub money order wystawiony na opłaty za wniosek do "State of Michigan --- MMMP."

10 Uzyskanie kopii dokumentacji weryfikującej jeśli małoletni otrzymuje korzyści. Dopuszczalne Dokumentacja zawiera niepełnosprawności lub orzeczenie SSI nas, pokwitowanie dokumentu weryfikacji Social Security Administration z rent, pełne Medicaid tylko: Karta MI zdrowie lub inna karta plan zdrowia.

11 miejsce wypełniony wniosek; kserokopię aktualnego dowodu tożsamości ze zdjęciem małoletniego oraz rodzica lub opiekuna; dowód kurateli; Opłata za złożenie wniosku; i, jeśli złożenie opłaty za wniosek 25 dolarów, dokumentacji uzupełniającej w kopertę i wysłać go na adres:

Michigan Departament Zdrowia Wspólnoty

Rejestr Michigan Medical Marihuana

Box 30083

Lansing, MI 48909

12 Zachowaj kopię aplikacji, w ​​tym wszystkie certyfikaty oraz dokumentacji, w ​​swoim archiwum.

13 Poczekaj do 15 dni na zgłoszenie, które należy sprawdzić pod względem kompletności, weryfikowane i przetwarzane.

14 Poczekaj jeszcze pięć dni, gdy Michigan Medical Marihuana Program umieszcza nazwiska skarżącego na "Michigan Medical Marihuana Rejestrze" i elektroniczną kartę identyfikacyjną rejestru małoletniego.

15 połączeń MMMP jeśli karta identyfikacyjna rejestru MMMP nie zostanie odebrany w ciągu 20 dni od MMMP otrzymujących wypełniony wniosek.

16 miejsce karty identyfikacyjnej MMMP w portfelu. Wykwalifikowani użytkownicy muszą posiadać kartę rejestracyjną MMMP z nimi.

Wskazówki:

  • Wśród osłabiającego schorzenia określonych w ustawie są rak, jaskra, dodatni stan dla wirusa ludzkiego niedoboru odporności, zespół nabytego niedoboru odporności, wirusowe zapalenie wątroby typu C, stwardnienie zanikowe boczne, choroba Crohna, kacheksji i wyniszczenia, ciężki i przewlekły ból, nudności i drgawki ,
  • Zgodnie z prawem Michigan, jest nielegalne posiadania lub używania marihuany w autobusie szkolnym lub na terenie szkoły.

Spanie pacjentów lek na Alzheimera

Pacjenci z chorobą Alzheimera często mają problemy z zasypianiem, jak choroba zmienia naturalnego rytmu dobowego organizmu. Lekarz może pomóc opiekunom decydować najlepszego sposobu postępowania z poszkodowanym w celu poprawy snu pacjenta --- i do zapewnienia, że ​​opiekunowie także wyspać.

Snu

Wczesne stadia choroby Alzheimera często powodują pacjent traci poczucie czasu, a wielu pacjentów spać po południu, a następnie wędrować w nocy, staje się niespokojny, lub krzyczeć i wołać. Ta sytuacja stawia nadmiernego stresu na ludzi odpowiedzialnych za dobre samopoczucie pacjenta, jak opiekunowie muszą pozostawać z pacjentem, kiedy nie śpi.

Nasenne mogą nie być pożądane

Administrowanie nasenne do osoby, która cierpi na chorobę Alzheimera mogą pozwolić opiekun spać normalnie, ale leki mogą pogłębiać dezorientację pacjenta. Zamiast tego, spróbuj zwiększyć aktywność pacjenta w połowie i późnym popołudniem, aby pomóc przywrócić normalne cykle snu. Benzodiazepiny takie jak lorazepam (Ativan) są czasami wymagane, lecz mogą one prowadzić do pomyłek, senność i inne niepożądane skutki uboczne.

Difenhydramina / Benadryl

Lekarze często doradzają stosowanie difenhydramina (Benadryl) przez pacjentów z chorobą Alzheimera, aby tymczasowo poprawić wzorce snu. Ta pomoc sen ma niewiele skutków ubocznych, a większość ludzi toleruje leki również.

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne

Lekarz może również przepisać trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak nortryptylina --- lub Trazodone --- do pacjentów z demencją, aby pomóc przywrócić bardziej normalnego cyklu snu. Wiele przeciwdepresyjne leki wpływają śpiącego pacjenta wzór poprzez podnoszenie jej nastrój i powodując jej potrzebują mniej snu.

Zabiegi dla narkotyków

Opiekunowie mogą poprawić higienę snu u pacjentów z chorobą Alzheimera, nie opierając się na leki. Utrzymywać regularne pory posiłków, a także razy się do łóżka i wstawania rano. W stopniu możliwym, zniechęcić ją z pobytu w łóżku, podczas gdy na jawie, wzmocnienie korzystania z sypialni tylko do snu. Zwiększyć jej ekspozycji na światło słoneczne w ciągu dnia, zwłaszcza w godzinach porannych. Zachęcają do spacerów i inne regularne ćwiczenia, ale nie później niż cztery godziny przed snem.

Jeśli pacjent brać inhibitory cholinesterazy, skonsultować jego lekarzem, aby zobaczyć czy można uniknąć dawki wieczorem, a podawanie leków, takich jak selegiline które mogą mieć stymulujący wpływ nie później niż na sześć do ośmiu godzin przed snem. Ograniczenia korzystania przez pacjenta z alkoholu, nikotyny i kofeiny.

W końcu, jeśli jest to wykonalne finansowo, wynająć pielęgniarkę lub inną zdrowia pracowników oglądać pacjenta, gdy członkowie rodziny muszą spać.

Rokowanie szpiczaka mnogiego tlącego

Szpiczak mnogi jest postać raka wpływ komórek plazmatycznych wytwarzających przeciwciała w szpiku kostnym. Rokowania dla tlenia lub bez objawów, postaci tej choroby waha się w zależności od wielu czynników.

Identyfikacja

Tlącego się szpiczaka jest wolno rosnące forma szpiczaka mnogiego, które zazwyczaj produkuje niewiele lub żadnych objawów, według Everyday Health. Często diagnoza zaburzenia pochodzi od przypadkowych ustaleń na badania krwi zamówione w innym celu.

Wiele Ryzyko szpiczaka

Osoby z tlącego się szpiczaka mają wysokie ryzyko rozwoju pełnoobjawowej szpiczaka mnogiego, raporty Everyday Health. W zależności od osoby, promocja na szpiczaka mnogiego może trwać od miesięcy do lat.

Monitorowanie objawem

Pacjenci z tlącego mnogiego mogą wymagać niczego więcej niż okresowego monitorowania ich stanu, zgodnie z Cleveland Clinic Centrum Kształcenia Ustawicznego. Osoby bez żadnych objawów, mogą otrzymać badania follow-up co trzy do sześciu miesięcy.

Procedury testowania

Testowanie procedury tlącego pacjentów ze szpiczakiem obejmują moczu i badania krwi, biopsję szpiku kostnego (próbkowania), promieniowania rentgenowskiego i skany kości, zgodnie z Everyday Health.

Prognoza długoterminowa

Większość ludzi, którzy rozwijają tlącego się szpiczaka ostatecznie potrzebują leczenia objawów szpiczaka, zauważa, Everyday Health. Potencjalne objawy to bóle kości, niedokrwistość i zmiany kostne (zaburzenia komórkowe).

Jak znaleźć dentystę dla Fearful pacjentów

Wiele osób boi się dentysty i cierpią z powodu lęku stomatologicznego. Ale niektórzy ludzie D-słowa poważnie. Czy myśl o obejrzeniu dentysty powodować nudności lub serce rozpocząć wyścigi? Możesz cierpieć na lęku stomatologicznego lub fobii. Chociaż niektórzy lekarze uważają się za po prostu mechaniki zębów, wielu dentystów obecnie profesjonalnie przeszkoleni do czynienia z pacjentami, straszne.

Instrukcje

1 Popytaj, mówi dr Paweł Glassman, a stomatolog, profesor stomatologii na Uniwersytecie Pacyfiku, Arthur A. Dugoni School of Dentistry, San Francisco, który został uruchomiony program dla straszne pacjentów dentystycznych od wielu lat. Zapytaj znajomych, sąsiadów, krewnych, kolegów, pracy lub lekarza rodzinnego, jeśli polecić jakieś dobre dentystę z wielkich ludzi umiejętności.

2 Sprawdź, czy lokalne stowarzyszenie lub organizację stomatologicznej, aby zobaczyć, czy mają listę dentystów dla pacjentów straszne. Niektórzy dentyści specjalizują się w leczeniu pacjentów nerwowego.

3 Przeczytaj opinie i zalecenia dotyczące dentysta przyjazny fobii stomatologów w danym regionie.

4 Skontaktuj się z gabinetu i zapytać, jak się czują na temat pracy z przerażającego pacjenta, sugeruje dr Glassman.

5 Odwiedź gabinetu zanim się na wizytę. Porozmawiaj z recepcjonistki. Czy oni wyglądają przyjazny i chętny do pomocy? Czy podoba Ci się atmosfera w gabinecie stomatologicznym? Czy dentyści stosują techniki rozproszenia grając relaksującej muzyki lub prowadzenie akwarium, aby uspokoić nerwy?

6 Upewnij się spotkanie konsultacyjne rozmawiać przez swoje obawy. Upewnij się, że dentysta nie zrobi żadnego leczenia na tym spotkaniu, choć można się spodziewać, do uiszczenia opłaty konsultacji. Powiadom dentystę, że jesteś chory zdenerwowany. Nie daj się zakłopotany, ponieważ nie jesteś sam w cierpieniu z powodu lęku stomatologicznego. Jeśli nie ujawniają swoje obawy, dentysta nie może pomóc. Czy dentysta wyglądać opiekuńczy i pokazać prawdziwe zainteresowanie tobą? "Jeśli dentysta wydaje się naprawdę zainteresowany strach i zdaje się chce pracować z wami, aby pomóc Ci się nad nim i uzyskać opiekę stomatologiczną, a następnie, że jest to dobry początek", mówi Dr Glassman. "Jeśli dentysta wydaje denerwują swoim strachu, albo wydaje się niezainteresowany w pracy z tobą, a potem szukać dalej."

Dr Jack Bynes stwierdza również, że gabinetów stomatologicznych, które leczą fobie nie wyłącznie wyglądać gabinetach dentystycznych. "Uwaga, jeśli lekarz podjął trud, aby uniknąć wygląd kliniczne w biurze," Dr Bynes pisze na swojej stronie internetowej, dentalfear.com. "Czy lekarz i jego personel wyglądał personel sali operacyjnej lub są one ubrane w nie zagrażające sposób? Przede wszystkim, jesteś leczony w ciepły, opiekuńczy sposób, lub czujesz się jak pacjenta pogotowie?"

Wskazówki:

  • Traktuj problem główny - sam strach. Zobacz psychologów lub otrzymać sesje terapeutyczne.
  • W przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii, gdzie jest Dentofobia certyfikat dentyści, nie ma odpowiednika amerykańskiego.

Sposób obsługi pacjenta Hoist linowa

Jako osoba traci zdolność do poruszania się niezależnie od siebie, że czasami potrzebuje pomocy z dostaniem się z jednego miejsca do drugiego. Jednym ze sposobów, aby pomóc osobie ruch o jest za pomocą podnośnika pacjenta wciągnik, inaczej znany jako wyciąg Hoyer. Wyciąg Hoyer jest pomoc mobilność, że podnosi człowieka z jednego miejsca i przenosi go do innego. Jest to bezpieczny sposób przenieść, ponieważ pomaga zapobiegać urazom zarówno osoby w windzie i opiekuna.

Instrukcje

1 Omów transfer z osobą, którą planuje się poruszać. Powiadom go, że zawsze będzie przeniesiony z jednej pozycji na drugą, jak zamierzasz go przenieść. Zapytaj go, czy ma jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące transferu. Pokaż pacjentowi urządzenia, jeżeli nie wcześniej używane windy.

2 Ustaw procy za osobę planujesz przenieść. Chusta jest urządzeniem, które będzie trzymać pacjenta w powietrzu podczas przenoszenia go z jednego punktu do drugiego. Chusta powinna być umieszczona w ramionach osoby prosto plecy i skrzyżowane pod nogami. Sprawdź procy przed przenieść osobę w celu zapewnienia, że ​​nie jest skręcony lub niewygodne.

3 Podłącz zawiesia do podnoszenia urządzenia podnoszącego pacjenta. Chusta będzie mieć pętle łączące wyciągu Hoyer. Są cztery zestawy pętli składającej się z dwóch zestawów pętli na górze pasa nośnego oraz dwa zestawy pętli na dnie wiązania. Po podłączeniu do procy dźwigu i osoba zaczyna przenosić się powinno wyglądać człowiek siedzi w chuście.

4 Skieruj windy podczas transferu. Większość wyciągów pacjentów wyposażone są urządzenia elektroniczne, które pozwalają kierować, jeżeli osoba musi iść w górę lub w dół. Niektóre wyciągi są ręczne i trzeba będzie pompować dźwignię, aby podnieść człowieka w górę iw dół.

5 Umieść osoby przenosisz się w nowym położeniu. Raz jest rozliczana można usunąć procy od wyciągu i usunąć osobę z procy. Aby usunąć osobę z procy, pochylić się do przodu i wyciągnąć ją z procy spod niej. Dopasuj osoby tak, że jest wygodne, i przenieść system podnoszenia z drogi.

Prawa rezydentami w Medicare wykwalifikowanych opieki dla zwierząt

Mieszkańcy w Medicare specjalistycznej opieki pielęgniarskiej mają takie same prawa jak oni wcześniej. Prawa i zabezpieczenia różnią się od stanu do stanu. Po przyjęciu do specjalistycznej opieki pielęgniarskiej, powinna być pod warunkiem pisemnego opisu swoje prawa, jak tam pacjenta.

Nie Discrimation

Wszystkie obiekty opieki wykwalifikowanych (SNF) absolutnie muszą być zgodne z prawem Praw Obywatelskich. Nie mogą dyskryminacji na podstawie koloru skóry, niepełnosprawność, wiek lub wyznania.

Prawo do poszanowania

Należy zawsze być traktowane z szacunkiem i godnością, podczas gdy w SSJ. Możesz stworzyć swój własny plan. Ty decydujesz, kiedy idziesz spać, wstać rano i zjeść posiłek.

Maltretowanie i zaniedbywanie

Werbalne, seksualne, fizyczne i psychiczne nadużycia są zbrodniami. Masz prawo być wolne od tych okrucieństw. Obejmuje to leczenie od innych mieszkańców, wolontariuszy, pracowników, a nawet członków rodziny.

Ograniczniki

Ograniczenia fizyczne mogą być stosowane ręcznie, lub mogą być stosowane fizyczne. Powściągliwość może być urządzenie lub inny sprzęt, który jest używany do uniemożliwić przenoszenie. Masz prawo do wolności od tych ograniczeń.

Prawo do prywatności

Masz prawo do prywatności, gdy w tym SSJ. Możesz zachować i korzystać z własnych rzeczy, o ile nie narusza praw i bezpieczeństwa innych mieszkańców.

Nadanie słowa pociechy dla umierających

Nie ma nic pewniejszego niż śmierć i podatki, ale ta wiedza nie pozwala na łatwiejsze, gdy mamy do czynienia z bliskiej osoby lub przyjaciela, który umiera. Nauka pocieszyć kogoś, kto niedawno hit z fatalnym diagnozy może być niewygodne. To może być bardzo trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby pocieszyć kogoś w takiej sytuacji. Oto kilka podejść do rozważenia.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy osoba, która umiera chce ci się wokół niego. Niektórzy ludzie w tej sytuacji nie są gotowe rozmawiać z nikim o swojej zbliżającej się śmierci. Daj przestrzeń osoby i czasu, aby uchwycić jego sytuacji. Zapytaj go, czy chce, czas dla siebie, czy woli, aby być w zasięgu ręki.

2 Przygotuj się po prostu słuchać. Osoba może nie chce Ci coś powiedzieć. Może po prostu podoba Ci się usłyszeć jej lęki, myśli i wątpliwości. Powiedz jej, że to nie do słuchania.

3 Zapewnij umierającemu, że jesteś tam, aby zrobić wszystko, co potrzebuje. Wystarczy, wiedząc, że są tam może oznaczać świat do niego.

4 Zadaj umierającego czy ona ma jakieś niedokończone sprawy można pomóc jej zakończeniu. Może pomóc jej kontakt znajomego straciła utwór, lub pomóc jej rozliczenia jej działalności finansowej. Cokolwiek możesz zrobić dla niej, oferują swoją pomoc.

Wskazówki:

  • Bądź szczery. Jeśli trudno jest cokolwiek powiedzieć, po prostu powiedz osobie, gdy występują problemy wymyślanie odpowiednich słów i zapewnić go, że jesteś tam dla niego, gdy może on cię potrzebują.
  • Teraz nie jest czas, aby rozliczyć wynik z umierającego. Jeśli kiedyś zrobił coś, co cię może zdenerwować, zostaw ją w spokoju.

Pacjenci praw w systemie ochrony zdrowia

Pacjenci praw w systemie ochrony zdrowia


Prawa niektórych pacjentów w Stanach Zjednoczonych są nakazane przez prawo stanowe i federalne, a niektóre są częścią polityki indywidualnego instytucji. Wpływowy także w systemie opieki zdrowotnej jest Bill Pacjenta praw, stworzony przez amerykańskiego Komisji Doradczej Na Ochrony Konsumentów i Jakości w branży opieki zdrowotnej.

Prawo do dokumentacji medycznej

Prawo do otrzymania kopii dokumentacji medycznej własnych jest prawo federalne w Stanach Zjednoczonych.

Prawo do prywatności

Masz prawo do zachowania dokumentacji medycznej prywatne, również zgodnie z prawem federalnym.

Prawo do świadomej zgody

Pacjenta Karta Praw i większość zakładów opieki zdrowotnej promować prawo do informacji o swoim stanie zdrowia, planu, lekarzami i leczenia w sposób jasny i łatwy do zrozumienia języka, tak aby można było podejmować świadome decyzje.

Prawo do poszanowania

Również według Bill Pacjenta praw, masz prawo do "taktowny, grzeczny opieki z lekarzami, przedstawicieli Rzut zdrowotnej i innych placówek służby zdrowia."

Prawo odmowy Opieka

Pacjent ma prawo do odmowy opieki medycznej, o ile nie są psychicznie niekompetentnych w czasie ze względu na różne okoliczności. Ponadto, rodzice i opiekunowie nie mogą odmówić opieki medycznej dla swoich dzieci w przypadku chorób zakaźnych, a jeśli odmowa będzie skutkować złego stanu zdrowia i śmierci.