adcov.com

poziom cholesterolu 4.1

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?


Pomimo odmiennego przekonania, dorośli nie są jedynymi osobami, które mogą cierpieć z wysokim poziomem cholesterolu. Dzieci też mogą cierpieć z poziomem cholesterolu, które są zbyt wysokie, co może prowadzić do pomocy problem jak dziecko dorasta. Wysoki poziom cholesterolu jest spowodowane przez tworzenie się płytki nazębnej tłuszczowego na ściankach tętnic, co utrudnia krążenie krwi przepływać z serca do innych narządów. Na szczęście, wysokie poziomy cholesterolu u dzieci mogą być kontrolowane, ale najpierw konieczne jest zrozumieć przyczynę wysokiej cholesterolu jest.

Dziedziczność

W większości przypadków, gdy dziecko ma wysoki poziom cholesterolu, rodzic dziecka ma również podwyższony poziom cholesterolu. Ta cecha genetyczna jest przekazywana z jednej matki lub ojca w trakcie poczęcia. Niestety, dzieci, które cierpią z powodu wysokiego poziomu cholesterolu w wyniku dziedziczenia nie są w stanie oprzeć się podatność na dolegliwości. Jednakże, możliwe jest regulowanie poziomu cholesterolu zwracając uwagę na żywność dla dzieci konsumuje i jej wagi.

Zła dieta

Wysokie poziomy cholesterolu mogą rozwijać się w wyniku złej diety. Pokarmy bogate w substancje tłuszczowe z dużych ilości tłuszczów nasyconych i cholesterolu (takich jak chipsy i fast przetworzonej żywności), zwiększenie stężenia cholesterolu w organizmie dziecka. Dzieci powinny unikać tych pokarmów i zastępczych owoce, warzywa, pieczywo, zboża, ryby, drób i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Nie Ćwiczenie

Każdy ludzki organizm potrzebuje, aby uzyskać regularne dawki ćwiczeń. Że obejmuje dzieci, które zwiększają ich szanse na rozwój wysoki poziom cholesterolu, jeśli prowadzą siedzący tryb życia są. Codzienne ćwiczenia aerobowe sugeruje i obejmuje bieganie, spacery, pływanie, jazda na rowerze, taniec i gry sportowe. Zadanie to nie tylko pomaga utrzymywać dziecko wagi ciała, a także wypycha krwi przez tętnice w bardziej energiczne szybkością, co zwiększa przepływ krwi z serca do innych narządach.

Otyłość

Dzieci, które są powyżej limitu wagi ich sugerowanej są narażone na wysoki poziom cholesterolu. Ze względu na ten fakt, to jest bardzo ważne dla dziecka, aby utrzymać zdrową wagę. Niektóre dzieci są bardziej narażone na wadze niż inne oparte na dziedzicznych cech i powinny odpowiednio reagować na to, będąc bardziej ostrożny rodzajów konsumpcji żywności i ich codziennej poziomu aktywności.

Leczenie

Najbardziej skuteczną metodą leczenia dzieci z wysokim poziomem cholesterolu jest ich zaangażowanie w diety i ćwiczeń fizycznych programu. Aby zwiększyć motywację, zaangażowanie całej rodziny w tym przedsięwzięciu. W ciężkich przypadkach, gdy dieta i ćwiczenia są nieskuteczne, wyjazd do lekarza jest w porządku. Istnieje kilka rodzajów badanych medycznie bezpiecznych leków, które obniżają poziom cholesterolu dziecka.

Obniżyć poziom cholesterolu Z Pills lnianego

Obniżyć poziom cholesterolu Z Pills lnianego


Rozpoznanie wysoki poziom cholesterolu powinny być traktowane jako znak ostrzegawczy. Nieleczony i ignorowane, może być zmierza w kierunku chorób serca. Jednak traktować jako ostrzeżenie, można dokonać pewnych zmian w swoim stylu życia, aby obniżyć poziom cholesterolu LDL (zły typ) w krwiobiegu. Jedną z tych zmian polega na dietę; dodanie do swojej diety siemię lniane może przejść długą drogę w obniżaniu poziomu cholesterolu.

Czym jest siemię lniane?

Siemię lniane pochodzi z lnu, i ma długą historię używany jako środek przeczyszczający. Jest bogate w błonnik i śluzu, substancji lepkiej. Zawiera kwas alfa-linolenowy, część kwasów tłuszczowych omega-3, które obniżają poziom cholesterolu we krwi, poprawy zdrowia serca i zmniejszenia krzepliwości krwi. Zawiera również lignany, które są przeciwutleniacze, które pomagają zapobiegać miażdżycy. Siemię lniane można kupić jako pigułki, cieczy lub ziarna.

Jak roboty na cholesterol lnianego

Siemię lniane zmniejsza stężenie cholesterolu LDL lekko podczas podwyższania poziomu cholesterolu HDL istotnie. Zmniejsza to również płytkę na tętnicach, które mogą powodować miażdżycy. Może to również pomóc zmniejszyć poziom trójglicerydów, ale badania nie są jednoznaczne w tej kwestii do tej pory. Niektórzy wskazują na redukcję, inni nie.

Kwasy tłuszczowe omega-3

Lnu produkcji oleju lnianego, który jest bardzo wysoki w kwasy tłuszczowe omega-3. Nasiona lnu są sześć razy bogatsze w kwasy tłuszczowe omega-3 niż olej z ryb. Kwasy tłuszczowe omega 3 są wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które są niezbędne składniki odżywcze, które organizm nie może produkować. Więc muszą być spożywane w żywności. Oprócz obniżania poziomu cholesterolu, kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają pamięci, poprawę funkcji układu immunologicznego, zmniejszyć stan zapalny stawów i może pomóc w walce z rakiem. Pomagają natleniania krwi i pomaga w trawieniu poprzez rozbicie jedzenie do źródeł energii. Nawet obniżyć poziom insuliny i zmniejszać ilość tłuszczu przechowywane w organizmie.

Dawkowanie

Łyżka nasion lnu dwa do trzech razy dziennie, lub 2 do 4 łyżki. raz na dzień powinna być mielone i mieszane i wodą. Olej lniany powinien być stosowany jeden raz na dobę. Weź 1 do 2 łyżki. lub jedną lub dwie kapsułki. Możesz również wziąć jeden lub dwa siemienia lnianego tabletki dziennie.

Korzyści z siemienia lnianego Pigułki

Siemię lniane pigułki daje wszystkie korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3 rybi posmak bez otrzymasz wiele razy z oleju rybnego pigułki. W formie tabletek, nie musisz się martwić o zbicie jak mieszać proszek.

Środki ostrożności

Siemię lniane może spowolnić wchłanianie leków doustnych więc zabrać siemię lniane, co najmniej sześć godzin przed innymi lekami. Jeśli masz cukrzycę, problemy z prostatą, rak piersi lub schizofrenii, przed podjęciem siemię lniane skonsultować się z lekarzem.

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?


Wysoki poziom cholesterolu we krwi tworzy liczne problemy dla pacjentów, w tym zagadnień dotyczących układu oddechowego. Oddechowych terapeuta powinien być informowany o wszelkich sprawach dotyczących poziomu cholesterolu pacjenta.

Wysoki poziom cholesterolu

Wysoki poziom cholesterolu występuje u pacjentów ze względu na czynniki takie jak genetyka, siedzący tryb życia i niewłaściwego odżywiania. Cholesterol jest typu tłuszczu znajdują się w wielu produktach spożywczych, a także jest wytwarzana przez wątrobę. Jest niezbędna substancja, ale wysoki poziom cholesterolu we krwi powoduje problemów, takich jak choroby serca, choroby Alzheimera i zaburzeń oddychania - dlatego pacjenci muszą poinformować ich dróg oddechowych terapeuta wszelkich warunków związanych z cholesterolu.

Wysoki poziom cholesterolu i układu oddechowego

Istotnym problemem pacjentów z wysokim doświadczenia cholesterolu we krwi jest zmniejszony przepływ krwi z powodu zwężenia tętnic. Ponieważ cholesterol tworzy wraz tętnic pacjenta, średnicy tętnic 'zmniejsza, co zmniejsza wydajność przepływu krwi. Ponieważ zmniejszenie przepływu krwi, ilość tlenu dostarczanego do mięśni ciała jest zmniejszona, zmniejszając moc i wytrzymałość pacjenta. Jest to określane jako choroby wieńcowej serca.

Zapobieganie i leczenie

Wysoki poziom cholesterolu może być najlepiej zapobiegać poprzez utrzymanie zdrowej diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans w połączeniu z aktywnym stylem życia. Regularne physicals są niezbędne do monitorowania poziomu cholesterolu. Jeśli zobaczyć terapeuta oddechowy, informuje go o wszelkich sprawach dotyczących wysokiego poziomu cholesterolu.

Bezpieczny i szybki sposób schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu

Utrata wagi i obniżenie poziomu cholesterolu są dwa powiązane cele, które można osiągnąć w parze z poprawnych kroków. Nadwaga jest ogólnie niezdrowe i ma negatywny wpływ na swój wygląd. Wysoki poziom cholesterolu może zatyka tętnice i podnieść ciśnienie krwi. Przelanie tych dodatkowych kilogramów i obniżenie cholesterolu wymaga dyscypliny, zdrowej diety i regularne ćwiczenia.

Ćwiczenie

Ćwiczenia w czasie jednej godziny co najmniej cztery dni w tygodniu. Zgodnie z Mayo Clinic, ludzie starają się schudnąć powinny biegać, rower lub pływanie w szybkim tempie przez co najmniej 60 minut przez większość dni w tygodniu.

Ludzie, którzy pozostają aktywni fizycznie spalić więcej kalorii, tracąc w ten sposób większą wagę. Liczba kalorii spalisz zależy od tego, jak często, jak długo i jak ciężko ćwiczyć. Cokolwiek ćwiczenia wybrać, wymieszać w jakiś trening siłowy, jak również. Wykonaj trzy serie po 20 pompek co drugi dzień przez cały tydzień. Czy trzy zestawy 20 przysiadów, jak również wzmocnić swój rdzeń.

Według National Cholesterol Education Program, nadwaga ma tendencję do podnoszenia poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i narazić Cię na większe ryzyko rozwoju chorób serca. Według National Cholesterol Education Program, regularna aktywność fizyczna przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu LDL, a to szczególnie ważne dla osób z nadwagą.

Dieta

Jeść tylko zdrową żywność. Ćwiczenie sam nie obniży poziom cholesterolu lub kurczyć talii jeśli jeść fast foodów. Przejść na ścisłą dietę, aby schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu. Zgodnie z Mayo Clinic, cięcia 500 kalorii z diety każdego dnia może pomóc stracić około pół kilograma na tydzień. Przez spalenie dodatkowych kalorii z ćwiczeń, możesz stracić na wadze nawet więcej co tydzień. Mayo Clinic zaleca dietę opartą wokół owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i źródeł białka, takich jak ryby i orzechy. National Cholesterol Education Program zaleca unikanie pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone, tłuszcze trans i cholesterolu, takich jak smażone żywności, ciasta, margaryny i produktów mlecznych tłuszczowych.

Lifestyle Choices

Dokonywania wyborów dotyczących zdrowego stylu życia, aby schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu. Dieta i ćwiczenia są ważne, ale to są inne czynniki. Należy unikać picia alkoholu. Piwo, wino i likier mają dużo pustych kalorii. Możesz być także w stanie spalić więcej kalorii każdego dnia poprzez proste zmiany, takie jak po schodach zamiast windy lub rowerem do pracy, a nie jazdy. Działania nawet takie jak sprzątanie domu może być formą ćwiczeń. To nie może wydawać się dużo, ale wszystko co robisz ma skumulowany wpływ na ogólny stan zdrowia.

Leki dla obu wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu

Leki dla obu wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu


W 2004 roku Pfizer Pharmaceutical Co się Caduet dostępne na receptę leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego krwi i wysoki poziom cholesterolu. Do tej pory jest dostępna tylko w leczeniu zarówno w warunkach dostępnych w Stanach Zjednoczonych leku.

Składniki aktywne w Caduet

Caduet zawiera aktywną besylan amlodypiny składnik, który jest używany do przepisywania leków Norvasc w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Zawiera także atorwastatyny wapnia, składnika aktywnego w receptę Lipitor, stosowany w leczeniu wysokiego cholesterolu.

Dawki

Caduet mogą być podjęte bez jedzenia. Dla ciebie właściwa dawka zostanie ustalona przez lekarza w zależności od wartości ciśnienia krwi i liczby cholesterolu. Jest przyjmowany raz dziennie doustnie.

Skutki uboczne Caduet

Według producenta Caduet, częste działania niepożądane mogą obejmować obrzęk, zawroty głowy i ból głowy. Pfizer twierdzi, że te działania niepożądane mogą być zmniejszone po twoje ciało dostosowuje się do leków.

Atorwastatyny i amlodypiny Side Effects

Mayo Clinic ostrzega, że ​​skutki uboczne atorwastatyny, substancji stosowanych w celu obniżenia poziomu cholesterolu mogą obejmować kaszel, zawroty głowy, szybkie bicie serca i zmęczenie lub osłabienie. Najczęstsze działania niepożądane związane z amlodypiną, stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, jest ból głowy.

Środki ostrożności dotyczące Caduet

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny Caduet. Lekarz może monitorować funkcje wątroby poprzez badania krwi podczas stosowania leku Caduet. Nie bierz niacyny suplementy bez konsultacji z lekarzem. W przypadku wystąpienia silnego bólu mięśni lub zmęczenie, powiedzieć lekarzowi. W rzadkich przypadkach, Caduet może wpływać na czynność nerek. Nie należy przerywać przyjmowania Caduet bez nadzoru lekarza. Lekarz może zmniejszyć dawkę powoli, aby uniezależnić się od systemu leku.

Przekąski, które pomogą obniżyć poziom cholesterolu i trójglicerydów

Cholesterole i trójglicerydy są obydwa rodzaje tłuszczów.

Oba mogą być naturalnie w organizmie, jak również w produktach spożywczych. W rzeczywistości, pewien poziom obu cholesteroli i triglicerydów potrzebne zdrowym organizmie. Od wszelkich form tłuszczów nie może rozwiązać na własną rękę, muszą być transportowane do iz komórki przez dwa lipoprotein, LDL ("kiepska" cholesterolu) i HDL ("pomocny" cholesterolu).

Kiedy zbyt dużo tłuszczu jest zużywana, ciało ma niesamowite trudności rozpuszczania tłuszczu i dlatego pracuje ciężej niż to konieczne. Wiele wyników może być spowodowane stresem, takich jak zawał serca i udaru.

Jedynym sposobem, aby utrzymać zdrowy poziom cholesterolu i trójglicerydów jest do wykonywania i zdrowo się odżywiać. Przekąski, jest zalecane, aby uniknąć binging podczas posiłków i zapobiec głodny przed posiłkami, co może prowadzić do podejmowania niezdrowych wyborów żywieniowych.

Kilka przekąski nawet okazały się obniżyć poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Orzechy

Badacz, Sheila G. West, PHD przedstawione na American Heart Association w 2004 roku 5 edycja Konferencji miażdżyca, zakrzepica i naczyniowe Biologia konferencji. Jej wyniki zawarte włoskich zawierają kwas omega-3 - kwas alfa-linolenowy - który obniża LDL i zwiększa poziom HDL.

Idealnie, orzechy i nasiona powinny być spożywane jako substytuty żywności o wysokich tłuszczów nasyconych, takich jak mięso z powodu jego wysokich kalorii.

Owies

Wszystkie rodzaje owsa żywności zawierającej takie jak płatki owsiane, otręby owsiane, płatków owsianych i cały mąki owsianej, są bogate w rozpuszczalne włókna, która obniża poziom LDL, ale nie niższe HDL.

Jeść 5 do 10 g włókien rozpuszczalnych dzień obniżać poziom LDL o do 23 procent. Jedną miskę płatków owsianych zawiera 3 g, ale inne pokarmy jak ciasteczka owsiane, pieczywo pełnoziarniste z owsa i otrębów owsianych muffiny wszystkie są świetne przekąski wykonane z owsa - Tylko uważaj na zawartość cukru.

Zdrowe tłuszcze

Mono i poli-nienasycone tłuszcze znajdujące się w oliwie z oliwek i awokado są najlepsze rodzaje tłuszczów. Awokado są pyszne owoce wystarczająco dobry, aby być spożywane w spokoju, na kanapkę lub rzucił w sałatkach. Zdrowa alternatywa dla guacamole zastępuje śmietanę z jogurtem i dodaje wspaniały przyprawa.

Słodkie Alternatywy

Słodycze będzie skok na poziom trójglicerydów w organizmie natychmiast. Nawet niektóre zagęszczone soki i owoce zawierają zaskakujące ilości cukru.

Jednakże, jeśli słodki łaknienie uderza, ważne jest, aby zaspokoić to jednak deserów o niskiej zawartości cukru. Idealnie, pieczenia własne wypieki i oglądanie dokładnie, ile cukru jest stosowany jest korzystne. Ale istnieje wiele opcji deser w sklepach i restauracjach, takich jak:

Tłuszcz budyń
Cukru galaretka
Ciasto anioł żywności ze świeżych owoców

Wnioski

Wiele przekąsek pomaga obniżyć poziom cholesteroli i triglicerydów, ale należy pamiętać, aby unikać słodyczy, alkoholu, rafinowanych węglowodanów i tłuszczów trans.

Jedzenie poprawnie to tylko połowa sukcesu. Codziennie reżim ćwiczeń musi być również włączona do zdrowego życia.

Jak przybrać na wadze, nie podnosząc poziom cholesterolu

Istnieje kilka powodów, dla których mężczyźni i kobiety chcą przytyć. Leki mogą spowodować utratę zbyt wiele. Lub mogą mieć do czynienia z niepokoju, stresu lub depresji, nie mają apetytu lub są po prostu niezadowoleni z ich liczby. Przybierania na wadze może być korzystne w pewnych przypadkach. Jednakże, wysoki poziom cholesterolu i inne efekty uboczne zwiększonej budżetu kalorycznej mogą być szkodliwe dla organizmu. Bądź ostrożny na temat rodzajów żywności jesteś spożywających starając się umieścić na funtów.

Instrukcje

1 Unikaj fast food. Chociaż spożywanie fast food może być sposobem na zwiększenie masy ciała, to często trudno to zrobić w zdrowy sposób. Większość zakładów fast-food poprawić smak swoich potraw, dodając soli, tłuszczów i cholesterolu.

2 zrozumieć różnicę między dobrego cholesterolu, czyli HDL i złego cholesterolu, LDL. Złego cholesterolu, w żywności, które zawierają nasycone i tłuszcze trans, tłuszcze, buduje się w ścianach naczyń krwionośnych, z czasem staje się mniej elastyczne i bardziej wąski. Dobry cholesterol niesie lipoproteiny, które mogą pomóc w ochronie przed atakami serca i choroby serca.

3 Zwiększenie dziennego budżetu kalorii, ale zrobić z zdrowej żywności. Spożywać orzechy, orzechy włoskie, migdały zwłaszcza i pistacji, jak również produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Wybierz żywności o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, takie jak tuńczyk, łosoś, awokado, pokarmów pełnoziarnistych i otrębów oraz różnorodnych owoców i warzyw. Spożywać mięsa i żywności, które są bogate w białko, ale niską zawartość cholesterolu, takie jak mięso bawole, kurczaka i dziczyzny. Inne pokarmy wysokobiałkowe zawierają białka, fasola i rośliny strączkowe. Jedząc więcej kalorii niż spalamy, to naturalnie przybrać na wadze. I zdrowe odżywianie, nie może zwiększać poziom złego cholesterolu.

4 jeść trzy posiłki dziennie i przekąski często, oprócz pić więcej płynów. Unikaj napojów i przekąsek, które są pełne cukru lub tłuszczu-Ladena. Zamiast opcje, które są zdrowe, takie jak 100 procent sok owocowy, mleko, muesli lub białka barów.

5 Postępuj schematu ćwiczeń i trzymać się go. Pracy w kierunku budowania masy i przycinanie tłuszczu zamiast utraty wagi ogólnej. Aby to zrobić, skupić się na treningu siłowego, w przeciwieństwie do dużych skutków treningu cardio. Wdrożyć skuteczny plan treningu oporowego, spotkać się z profesjonalnym lub ustawić własne cele i pracować nad nimi.

Jak kontrolować i obniżyć poziom cholesterolu

Jak kontrolować i obniżyć poziom cholesterolu


Utrzymanie poziomu cholesterolu pod kontrolą może zmniejszyć indywidualne ryzyko chorób serca, zgodnie z US Food and Drug Administration. Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych zaleca utrzymywanie stężenia cholesterolu całkowitego poniżej 200 i lipoprotein o małej gęstości (LDL) lub "złe" poziom cholesterolu pod 130 - lub pod 100, jeśli są na większe ryzyko chorób serca ze względu na osobiste lub rodzinne Historia. Wprowadzanie zmian w diecie i poziom aktywności fizycznej może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, zgodnie z Mayo Clinic.

Instrukcje

1 Spożywaj więcej rozpuszczalnego błonnika. Dodaje się 5 do 10 g błonnika rozpuszczalnego w diecie dziennie może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, zapobiegając ilości cholesterolu, które jest absorbowane przez krwi, zgodnie z Mayo Clinic. Otręby owsiane, fasola, orzechy oraz niektóre owoce i warzywa są dobrym źródłem błonnika rozpuszczalnego.

2 Wybierz zdrowsze mięso. Zdecydować się na chude kawałki wołowiny i dodatkowych chudego mięsa mielonego. Usuń skórę z drobiu. Odciąć cały widoczny tłuszcz przed gotowaniem każdy rodzaj mięsa. Unikaj przetworzonych mięs, takich jak hot dogi i wędlin, bo są bogate w tłuszcze nasycone. Trzymaj się z dala od smażonych mięs. American Heart Association zaleca jedzenie bezmięsne lub głównie bezmięsne posiłki, aby zmniejszyć poziom cholesterolu. Unikaj jedzenia żółtka, które zawierają cholesterolu.

3 Dołącz owoce morza w diecie. American Heart Association zaleca spożywanie ryb co najmniej dwa razy w tygodniu do obniżenia poziomu cholesterolu. Ryba jest mniejsza w tłuszczu nasyconego i cholesterolu niż inne rodzaje mięsa. Jedzenie ryb również pozwala na korzystanie z omega-3 kwasy tłuszczowe, które zostały powiązane z innych świadczeń zdrowotnych, takich jak serca, ciśnienie krwi i niższy mniej skrzepów krwi, zgodnie z Mayo Clinic. Unikaj jedzenia smażone lub panierowane ryby.

4 Jedz dużo owoców i warzyw. Owoce i warzywa są niskokaloryczne i mogą być bogate w błonnik. Unikaj gotowania lub aromatycznych warzyw z dodatkami, które są bogate w tłuszcze nasycone i cholesterol, takich jak masło. Dodaj smak do warzyw z oliwą z oliwek i ziół i przypraw, takich jak rozmaryn, bazylia i oregano.

5 Ćwicz regularnie. Mayo Clinic zaleca udział w 30 do 60 minut aktywności fizycznej dziennie za zgodą świadczeniodawcę za. Wykonując obniża poziom złego cholesterolu i zwiększa dobry poziom cholesterolu. Znajdź rodzaj ćwiczeń, które będą cieszyć się tak, że łatwiej będzie to robić regularnie.

6 Schudnąć. Utraty 5 do 10 kg. może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, według American Academy of Family Physicians. Dokonywanie zmian w diecie i regularne ćwiczenia w zasadzie prowadzi do utraty wagi. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz trudny czas utraty wagi w celu ustalenia, czy stan zdrowia może być winien.

7 Porozmawiaj z lekarzem o stosowaniu leków. Jeść zdrowiej, ćwiczeń i utraty wagi, nie zawsze wystarcza do obniżenia poziomu cholesterolu dla niektórych osób. Postępuj zgodnie z instrukcjami świadczeniodawcę w sprawie leków obniżających poziom cholesterolu, które nazywane są statyny. Nie należy przerywać przyjmowania leków na obniżenie poziomu cholesterolu i bez porozumienia z lekarzem.

8 Zmniejszenie spożycia tłuszczów trans. Trans tłuszcz jest częściowo uwodorniony olej, który zwiększa poziom cholesterolu LDL i całkowitego cholesterolu, zgodnie z Mayo Clinic. Tłuszcze trans są zazwyczaj w margaryna, fast foodów, wypieki i przekąski. Nie wierzę, etykiety, które mówią, produkt nie zawiera tłuszczu trans. Trans roszczenia beztłuszczowe mogą być wykonane w Stanach Zjednoczonych, jeśli nie jest mniejsza niż 0,5 g na porcję, zgodnie z Mayo Clinic. Sprawdź etykiety częściowo utwardzony olej zamiast tłuszczów trans.

Wskazówki

 • JEŚĆ Beans. Ma wysoką zawartość błonnika, a także może "pułapki" na poziom cholesterolu we krwi i obniża poziom.
 • Gdy poziom cholesterolu osiągnęły poziom powyżej zalecanego punktu wówczas lekarz może przepisać leki obniżające poziom cholesterolu w celu kontroli poziomu cholesterolu. Pamiętaj, że wszelkie leki, które są podejmowane w organizmie ma skutki uboczne.
 • Palenie zwiększa ryzyko chorób serca. Rzucenie palenia może obniżyć poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko chorób serca w ciągu 24 godzin, zgodnie z Mayo Clinic. Skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porady, w jaki sposób zakończyć.

Czy Palenie podwyższają poziom cholesterolu?

Czy Palenie podwyższają poziom cholesterolu?


Cholesterol jest substancją występującą naturalnie w krwi, która jest istotną częścią tworzenia komórek, produkcja hormonów i innych funkcji ciała. Jednak w podwyższonych ilościach, to jest niebezpieczne, a nawet śmiertelne. Palenia faktycznie wykazano podnieść poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) - złego cholesterolu, ale ich wpływ na obniżenie lipoprotein wysokiej gęstości (HDL), - dobry cholesterol - co jest bardziej niszczące dla organizmu ludzkiego. Palenia, poprzez jej wpływ na poziom cholesterolu, mogą spowodować znaczny wzrost chorób serca, nr 1 zabójcę kobiet i mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.

LDL Cholesterol

W zdrowym ciele, cholesterolu LDL krąży krew i korzyści ogólnej funkcji ciała, ale jeśli jest to nadmiernym odkładaniem, może gromadzić się w ścianach tętnic i tworzyć płytkę i zatorów lub miażdżycy. Blokady ograniczają przepływ krwi, a także może prowadzić do zakrzepów, które, z kolei, może powstrzymać przepływ krwi do serca lub mózgu, powodując zawał serca i udar mózgu. Ilość 160 mg / dl i powyżej uważa się za wysoki poziom LDL i implikuje zwiększone ryzyko chorób serca.

Cholesterol HDL

HDL oczyszcza cholesterolu z układu krwionośnego poprzez wykonanie go z tętnic oraz do wątroby, gdzie jest filtrowany z krwi. Istnieją również dowody, że HDL rozbija płytkę nazębną w tętnicach. Bo z tych funkcji, to jest uważany za "dobrego" cholesterolu, a za mało z niej stanowi zagrożenie dla organizmu. Mniej niż 40 mg / dl jest uważany niski poziom HDL i implikuje podwyższone ryzyko chorób serca i udaru.

Efekty Tobacco

Nikotyny i innych toksyn występujących w tytoniu, są szybko wchłaniane przez płuca i do krwiobiegu. Nie mogą one powodować zmniejszenie przepływu krwi do serca, wzrost ciśnienia krwi i rytmu serca i uszkodzenie tętnic wieńcowych. Tytoniu zwiększa poziom cholesterolu LDL i znacznie obniża poziom cholesterolu HDL, a zatem zwiększa ryzyko zakrzepów krwi, choroby serca i udarów mózgu.

Reverseable

W przeciwieństwie do większości stałego palenia szkody może zrobić dla ludzkiego ciała, rzucenie palenia może powrócić poziom LDL i HDL do normy w ciągu kilku tygodni. Istnieją dowody na to, że nawet zmniejszyła palenia może mieć korzystny wpływ na poziom cholesterolu.

Rzucenie palenia

Oprócz American Cancer Association oraz Stowarzyszenia na American Heart, istnieje wiele organizacji zajmujących się pomoc palaczy chce zerwać z nałogiem. Kontakt z prywatnego lekarza lub klinikę zdrowia lokalnej jest dobry pierwszy start, ale są wydarzenia społeczne i stron internetowych poświęconych środowisku antynikotynowej. Szczególnie z chorobami serca i ogólną trwałość, rzucenie teraz może oznaczać różnicę bewteen życia i śmierci.

Jak przyjmować witaminę B6, aby obniżyć poziom cholesterolu

Witamina B6 jest niezbędnym składnikiem odżywczym i powinna być spożywana codziennie. Według Urzędu suplementów diety, większość dorosłych nie otrzymuje zalecanej dziennej dawki witaminy B6. Chociaż nie ma badań dowiodły, że B6 może obniżenie poziomu cholesterolu, niedobór B6 okazał się przyczyną wysoki poziom cholesterolu. Po naprawić niedociągnięcia, można również obniżyć poziom cholesterolu. Jednak zapewnienie, że twoja dieta jest bogata w witaminy B6 nie tylko pomoże obniżyć poziom cholesterolu; zostało również wiadomo, że w pobliżu 100 innych warunków, takich jak depresja i kamieni nerkowych.

Instrukcje

1 Jedz pokarmy, które są wyższe w B6. Pokarmy bogate w białko, takie jak pieczeń wołowa, twaróg, łosoś, halibut, orzechy, ziarna, kiełki pszenicy, brązowy ryż i groch są również bogate w witaminę B6. Witamina B6 można również znaleźć w niektórych owocach i warzywach, takich jak banany, awokado, marchew, ziemniaki, brukselka, melona i pomidorów.

2 Dodaj suplement, który zawiera B6 do swojej codziennej rutyny. Dawkowanie Dawkowanie dla B6 wynosi 1,3 mg dla dorosłych. Jednakże, niektórzy sugerują, że co najmniej dwa razy, że kwota ta powinna być podjęta na dobę w celu maksymalizacji korzyści.

3 Kombajny spożycie B6 ze wzrostem folianów (kwasu foliowego). Badania pokazują, że witaminy wspólnie pomagają chronić serce i zmniejszenia choroby wieńcowej tętnic, według Journal of American Medical Association.

4 Monitorowanie dawki, aby zapewnić, że nie przejmują maksymalnego zalecanego dziennego spożycia witaminy B6 dla dorosłych, która jest 100 miligramów.

5 Dodaj dodatek do diety, jeśli masz jakieś zaburzenia, które często powodują B6 niedociągnięć, takich jak nadczynność tarczycy, zespół złego wchłaniania, zastoinowej niewydolności serca (CHF), zespół Downa, mocznicy, alkoholizm, marskość wątroby lub przyjmujących niektóre leki. Przykłady leków, które są znane powodować braki B6 należą cykloseryna, Ethionarnide furfural, hydralazyna, izoniazyd, penicylamina, pirazynamid, teofilina, i Thiosemicarbizones.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem na temat diety i cholesterolu. Nie wolno dokonywać żadnych zmian w diecie lub próbować leczyć chorobę potencjalnie śmiertelny na własną rękę.

Vs poziom cholesterolu Osadzaniu się kamienia

Cholesterol i tablica są dwa słowa, które często pojawiały się w książkach, artykułach i doniesienia o ataku serca; ale tylko co to są te dwie substancje i co one oznaczają dla zdrowia?

Znaczenie

Pomiary cholesterolu powiedzieć, jaki poziom cholesterolu we krwi masz w układzie krążenia. Te są często podawane w trzech liczb: cholesterolu całkowitego, cholesterolu LDL i HDL.

Identyfikacja

Cholesterolu LDL i cholesterolu HDL nosić złogów tłuszczowych poprzez krwi. Twój poziom cholesterolu HDL pomaga przenieść depozytów tłuszczowych z tętnic i do bezpieczeństwa swojej wątroby. Cholesterolu LDL prowadzi depozytów tłuszczowych do tętnic.

Ostrzeżenie

Raz w tętnicach (dzięki swoim cholesterolu LDL), te depozyty tłuszczowe wiążą ze sobą tworząc osadzaniu się kamienia, które linie się ścian tętnic, zwężając je ostatecznie znacznie lub zablokowanie ich w czasie.

Rozważania

Idealny poziom cholesterolu LDL jest mniejsza niż 100 miligramów na decylitr krwi, lub w mg / dl. Jesteś za duże ryzyko, gdy Twój poziom osiągnie 160 mg / dl lub więcej.

Rozważania

Idealny poziom cholesterolu HDL jest dla wszystkich powyżej 60 mg / dl. Jesteś za duże ryzyko, gdy Twój poziom osiąga 50 mg / dl lub mniej dla kobiet i 40 mg / dl lub mniej dla mężczyzn.

Czy gryzie Rolled Oats obniżyć poziom cholesterolu?

W świecie coraz chorób serca i otyłości, obniżenie poziomu cholesterolu we wspólnym celem jest zdrowie. Chociaż istnieje wiele sposobów, aby pomóc przynieść poziom cholesterolu w dół, w tym ćwiczeń i zdrowej diety, niektórych pokarmów, takich jak owsa i produktów z włókna owsa, może mieć bardzo pozytywny wpływ.

Błonnik rozpuszczalny

Lekarze i naukowcy zgadzają się, że rozpuszczalny błonnik pomaga obniżyć poziom LDL - znany jako "zły" - cholesterol. Zgodnie z Mayo Clinic, spożywanie 10 gramów lub więcej rozpuszczalnego błonnika dziennie zmniejsza stężenie cholesterolu całkowitego i cholesterolu LDL. Zasadniczo, rozpuszczalne włókna jelita bloki od absorpcji cholesterolu spożywane w żywności.

Co jeść,

Mayo Clinic donosi, że oprócz owsa i produktów owsianych, nerki fasoli, jabłka, gruszki, psyllium, jęczmień i suszone śliwki mają znaczne ilości rozpuszczalnego błonnika. Jak dla owsa, doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika, owsianka jest dobra, ale otręby owsiane jest jeszcze lepiej. Wyższy poziom włókna lepsze wyniki.

Mayo Clinic sugerują, że wymagane włókna mogą być spożywane na śniadanie z 1,5 szklanki płatków owsianych, co daje 6 gramów rozpuszczalnego błonnika i owoców, takich jak banany, które można dodać kolejne 4 gramów rozpuszczalnego błonnika. I nie masz się 10 gramów.

Otręby owsiane, cięte ziarno owsa i płatki na zimno obejmujące znaczne ilości otrębów owsianych mogą być dobrymi substytutami, jeśli szukasz odmiany.

Korzyści i ograniczenia

Płatki owsiane nie tylko pomaga, ale także poziom cholesterolu jest za niski na indeks glikemiczny, co jest pomocne dla osób korzystających indeks glikemiczny diety lub starają się kontrolować swoje cukrzycy.

Jednakże, podczas gdy walcowane owsa i produktów pochodnych może być pomocne w celu obniżenia poziomu cholesterolu, mają ograniczenia. Robią więcej dobrego dla kogoś, kto jest utrzymanie zdrowej, niskiego cholesterolu diety i kto korzysta. Płatki owsiane nie muszą pokonać wysokie spożycie tłuszczu. Płatki owsiane są narzędziem ogólnego planu obniżenia poziomu cholesterolu i poprawy zdrowia.

Multiwitaminy, które obniżają poziom cholesterolu

Cholesterol jest fatlike, woskowa substancja, która jest obecna we wszystkich częściach ciała. Cholesterol jest potrzebny, aby zachować swoje ciało funkcjonuje prawidłowo, ale zbyt dużo cholesterolu, może zablokować tętnice, co może prowadzić do zakrzepów, zawałów serca i choroby serca. Multiwitaminy obniżające poziom cholesterolu są suplementy mogą rozważyć dodanie do swojej codziennej rutyny.

Niższy cholesterol Z multiwitaminy

Sterole i stanole roślinne są naturalnie występujące włókna roślinne. W przypadku ludzi, gdyż zmniejszają produkcję cholesterolu i usuwania gromadzeniu cholesterolu z tętnic. Wiele leki obniżające poziom cholesterolu zawierają stanole i sterole lub wielu producentów witamin i innych witamin specjalistycznych są ich tym w swoich produktach. Margaryny i inne produkty spożywcze są często wzbogacone o stanole i sterole.

Według dr Sandra Adamson Fryhofer, niacyna, witamina B, jest zdolna do zmniejszenia poziomu cholesterolu. Działa on przez obniżenie stężenia triglicerydów i rozkłada gęste złoża cholesterolu w lżejsze cząstki stałe, które mogą być usuwane z organizmu.

Sprawdzić multiwitamin zawierających sterole lub stanole, fitosterole, sterol sojowy oparte także obniża poziom cholesterolu, które. Multiwitaminy zawierające większe dawki witaminy B powinny być również brane pod uwagę.

Centrum Cardio to multiwitamina, który zawiera fitosterole i wysoki poziom witaminy B6 i B12. W połączeniu, te kluczowe składniki promować zdrowie serca, podczas gdy obniżenie poziomu cholesterolu poprzez spowolnienie produkcji oraz zmniejszenie stężenia triglicerydów.

Inne sposoby, aby zmniejszyć poziom cholesterolu

Wysokie poziomy cholesterolu można zredukować poprzez spożywanie dobrze zbilansowanej diety, która jest bogata w warzywa i owoce, ograniczenie spożycia tłustych i regularne ćwiczenia.

Utrzymanie diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych. Zmniejszyć lub wyeliminować spożycie masła, oleju roślinnego, kij margaryna i smalec. Jedz czerwone mięso z umiarem, i to więcej ryb w diecie. Zaopatrzyć się w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste, jak wszystkie one zawierają błonnik, który jest skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu.

Ćwicz regularnie, aby dźwięk i utrzymać mięśnie, schudnąć i promocję Twojego układu krążenia. Zawierać co najmniej 20 minut ćwiczeń każdego dnia, nawet jeśli po prostu uderzył w chodnik na energiczny spacer po powrocie do domu z pracy.

O poziom cholesterolu

O poziom cholesterolu


Cholesterol jest substancją, która jest ważna dla wielu kluczowe procesy biochemiczne w organizmie, w tym syntezy wielu hormonów, homeostazy i transportu błonowego. W zasadzie, wątroba może produkować wszystkie cholesterolu organizm potrzebuje.

Twoje ciało dostaje dodatkowy poziom cholesterolu, gdy jesz pokarmów zawierających cholesterol, takie jak jaja i mięso. Mając zbyt dużo cholesterolu we krwi, ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Dokładniej, wysoki poziom lipoprotein niskiej gęstości (LDL) w osoczu związany z podwyższonym ryzykiem choroby serca.

Typ

Cholesterol transportowany jest do krwioobiegu przez lipoproteiny. Lipoproteiny są złożonymi kuliste cząstki, które przenoszą tłuszczu i cholesterolu w środku. Istnieje różnorodność lipoprotein w surowicy krwi. Większość z nas słyszała o lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) i lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL). Inne lipoproteiny to chylomikronami, bardzo lipoprotein o niskiej gęstości (VLDL) i lipoprotein o pośredniej gęstości (IDL).

Znaczenie

Wysokie stężenie LDL i niższe stężenia HDL są związane ze zwiększonym ryzykiem choroby sercowo-naczyniowe.
Cholesterol może gromadzić się w tętnicach i uczynić je bardziej wąskie i twardnieje. W końcu, za dużo cholesterolu może całkowicie zablokować tętnicę. Zawał serca występuje, gdy dopływ krwi do mięśnia sercowego jest zablokowane. Udar mózgu występuje wtedy, gdy dopływ krwi do mózgu jest zablokowany.

Rozważania

Poziom cholesterolu oznacza się ilościowo w miligramach (mg) cholesterolu na decylitr (dl) krwi. Ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, są klasyfikowane w odniesieniu do poziomu cholesterolu całkowitego, co następuje:

Wskazane: poniżej 200 mg / dL Borderline wysokiego ryzyka: 200-239 mg / dl Wysokie ryzyko: więcej niż 240 mg / dl
Podobnie, poziom cholesterolu LDL można podzielić w następujący sposób: Optimal: Mniej niż 100 mg / dl w pobliżu optimall: 100-129 mg / dl Borderline wysokiej risk130-159 mg / dl Wysokie ryzyko: 160-189 mg / dl Bardzo wysokie ryzyko : więcej niż 190 mg / dl

Czynniki ryzyka

Równowaga między HDL i LDL w dużej mierze zależy od czynników genetycznych. Jednakże, poziom cholesterolu może być zmieniony poprzez modyfikację stylu życia poprzez dietę i ćwiczenia i leków.

Jeśli masz nadwagę, utrata masy ciała zmniejsza poziom cholesterolu. Wykonywania co najmniej 30 minut dziennie, pięć dni w tygodniu. Jeść więcej owoców, produktów pełnoziarnistych, warzyw i ryb, aby promować zdrowie serca.
Większość ludzi nie wie, że ma wysoki poziom cholesterolu, gdyż nie może być żadnych objawów. Wysoki poziom cholesterolu może być wykryty przez prosty test. Jeśli jesteś 20 lat lub starszych, należy sprawdzić poziom cholesterolu raz na pięć lat.

Identyfikacja

Można ocenić ryzyko chorób serca na stronie internetowej American Heart Association (AHA), http://www.americanheart.org. Heart Attack / narzędzie do oceny ryzyka choroby niedokrwiennej serca AHA na stronie internetowej będzie można obliczyć ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego (atak serca), lub umierają z powodu choroby niedokrwiennej serca (CHD) w następnej dekadzie w oparciu o różne czynniki ryzyka, takie wędzenia, wagi, ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, cukrzyca, brak aktywności fizycznej i historii rodzinnej. Narzędzie daje również listę zaleceń, aby zmniejszyć ryzyko.

Użyj narzędzia oceny ryzyka AHA jako jedyne narzędzie edukacyjne. Narzędzie nie jest zastąpienie formalnej diagnozy. Skonsultować się z lekarzem na temat ryzyka wystąpienia chorób serca.

Jak obniżyć poziom cholesterolu Z Nutritional Supplements

Wysoki poziom cholesterolu jest powszechnie uważana za główny czynnik ryzyka rozwoju chorób serca. Z tego powodu, gdy wykryje, że lekarze pacjent ma podwyższony poziom cholesterolu, często przepisać leki obniżające cholesterol, takie jak statyny. Jednakże, jeśli nie chcesz korzystać z leków na receptę, może być w stanie obniżyć poziom cholesterolu z suplementów żywieniowych. Oto jak to zrobić.

Instrukcje

1 Dodaj do swojej diety błonnika. Może to być w formie suplementów over-the-counter włókien, lub po prostu zwiększyć spożycie warzyw, takich jak szorstkie marchew i squasha.

2 Doprawić czosnkiem. Wiele badań wykazało, że spożycie czosnek może obniżyć poziom cholesterolu. Prawdopodobnie surowy czosnek jest idealny, ale jeśli chodzi o oddech, znajdziesz bezwonny czosnek suplementów oleju.

3 Spójrz w Red Yeast Rice. Wiele osób przysięgać Czerwony ryż drożdży jako sposób na zmniejszenie poziomu cholesterolu, ale nie było pewne kontrowersje Red Yeast Rice w ostatnich latach po jednym producentem leku stwierdzono, że związek w Red Yeast Rice był taki sam jak jeden w regulowanym cholesterolu leki.

4 suplementy B-kompleks. Niektóre z witamin z grupy B pomoże obniżyć poziom cholesterolu, ale najlepiej jest wziąć witaminy z grupy B razem zamiast osobno.

5 Pobierz odpowiedniego rodzaju tłuszczu. Spróbuj zmniejszyć spożycie tłuszczów nasyconych i izomerów trans kwasów tłuszczowych jednonienasyconych tłuszczów, ale i Omega-3 kwasy tłuszczowe (takie jak olej z ryb) może być korzystne dla poziomu cholesterolu.

6 Jedz cynamon. Jedno z badań wykazało, że jedzenie znacznych ilości sproszkowanego cynamonu doprowadziły do ​​redukcji cholesterolu w badanych, choć wyniki wymagają dalszych badań. Jednakże, jeśli jeść płatki owsiane (co wiąże się także z mniejszym ryzykiem chorób serca), spróbuj wylewanie pół łyżeczki cynamonu lub więcej na porannej owsianki, ponieważ na pewno nie zaszkodzi spróbować.

7 wyciągów kolorowych owoców, takich jak jagody, jagody lub jeść prosto do góry. Borówki związek, który ma silne zdolności do zmniejszania poziomu cholesterolu. Winogrona wykazały również obietnicę.

Wskazówki

 • O całkowitej zdrowej diety i wykonywania rutynowych pomoże obniżyć poziom cholesterolu, oprócz suplementów diety.
 • Unikaj wszelkich produktów, które sprawiają, nierealistyczne roszczenia lub obietnic w swoich miejsc sprzedaży.
 • Jeśli poziom cholesterolu jest niebezpiecznie wysoki, pozostać w kontakcie z lekarzem i uzyskać stężenie sprawdzone ponownie, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest podejście żywieniowe pracy, aby obniżyć poziom cholesterolu.

Jak korzystać z Red Yeast Rice, aby obniżyć poziom cholesterolu

Jak korzystać z Red Yeast Rice, aby obniżyć poziom cholesterolu


Czerwony ryż drożdży jest suplement diety wytwarzany z rodzaju drożdży, który rośnie na ryżu. National Institutes of Health (NIH) daje czerwony ryż drożdży "A" klasy w leczeniu wysokiego poziomu cholesterolu, co oznacza, że ​​istnieją niezbite dowody naukowe potwierdzają pogląd, że może to obniżyć poziom cholesterolu. Czerwony ryż drożdży zawiera monacolins, które uważa się odgrywać rolę w jego zdolności obniżających poziom cholesterolu. Czerwone drożdże ryż jest powszechnie dostępny jako suplement diety i jest składnikiem wielu leków na receptę cholesterolu.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem, jeśli masz zamiar wziąć over-the-counter suplement diety zawierający czerwony ryż drożdży. FDA nie reguluje suplementów diety, więc niektóre produkty mogą nie wywiązać się ze swoich roszczeń lub mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami, które zażywasz.

2 Nie należy przyjmować suplementy ryżu czerwonych drożdży, jeśli są w wieku poniżej 18. Zastosowanie drożdży czerwonego ryżu została tylko intensywnie badane u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zgodnie z NIH. Ponadto, nie należy używać tych suplementów, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub choroby wątroby. Nie stosować over-the-counter suplementów czerwony ryż drożdży, jeśli jesteś już biorąc recepty leki zawierające tę cholesterolu składnik.

3 Wykonaj jedną 1,200 mg suplementu czerwony drożdży dwa razy dziennie, jako przegubowe w wytycznych NIH. Pigułka połknąć w całości, popijając dużą szklanką wody. Najlepiej zabrać dodatek z posiłkiem. Niektóre suplementy mogą zawierać mniej lub więcej ekstrakt drożdżowy czerwony, ale nie przekracza 2400 mg na dobę, chyba że nakazuje to zrobić przez lekarza.

4 Kontynuuj biorąc suplementy czerwonych drożdży aż cholesterol obniża lub lekarz nie zaleci, aby zatrzymać.

5 Sprawozdanie jakiekolwiek objawy niepożądane do lekarza. NIH wykazały, że czerwony ryż drożdży mogą powodować bóle głowy, bóle brzucha i częste zgagi, gazu lub wzdęcia. Czerwone drożdże mogą również zwiększać ryzyko krwawienia, dlatego nie powinien być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki zwiększające ryzyko krwawienia.

Wskazówki

 • Twoje wysiłki, aby obniżyć poziom cholesterolu z czerwonego ryżu drożdżowego mogą być bardziej skuteczne, jeśli zawierają składnik diety i ćwiczeń do leczenia. NIH wykazały, że u niektórych pacjentów może obniżyć cholesterol bez leków poprzez ograniczenie ich spożycia tłuszczu i cholesterolu, jeść więcej błonnika i regularne ćwiczenia fizyczne.
 • W 2007 roku, FDA zakazane niektórych over-the-counter czerwonych drożdży ryżowych, które zawierają dodatki lowastatynę, wspólny składnik znajdujący się w leki cholesterolu receptę. Zobacz sekcję Zasoby Pełną listę dodatków czerwonych drożdży ryżowych dotkniętych tego zakazu. Czerwony ryż drożdży suplementy sprzedawane dzisiaj nie może zawierać lowastatyna, i jest trochę pytanie o to, czy te dodatki mogą skutecznie obniżyć poziom cholesterolu, bez tego składnika. To informacje z ogólnymi wytycznymi na czerwonym ryż drożdży przygotowanych przez National Institutes of Health. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu diety zawsze skonsultować się z lekarzem.

Ile niacyny należy podjąć, aby obniżyć poziom cholesterolu?

Niacyna jest formą białka znalezionego zwierząt i roślin, witaminy B, a ponadto dodaje się do różnych dodatków. Witamina naturalnie obniża poziom LDL i triglicerydów w korpusie i może być kluczowa Ally w zapobieganiu miażdżycy. Niacyna, a dostępne w ponad-the-counter formy, najlepiej z zaleceniem lekarza.

Dawki

American Heart Association stwierdza, że ​​miejski niacyna powinny być określone i monitorowane przez wykwalifikowanego pracownika medycznego. Ponieważ niacyna bezpośrednio wpływa na funkcję wątroby i krwi, tłuszczów, to działa dobrze zarówno zmniejszyć poziom cholesterolu LDL i zwiększenie stężenia cholesterolu HDL. Jednakże ponad recepty formy niacyny są związane z takimi efektami ubocznymi jak zaczerwienienie twarzy, podrażnienie żołądka i świąd, i jest ryzyko uszkodzenia w przypadku połknięcia niacyny zbyt dużo.

Dawka lekarza przepisuje różnią się od pacjenta, ale można przewidzieć, jest przepisywany małych dawek, by przetestować swoją tolerancję dla tej witaminy. Lekarz może zdecydować o zastosowaniu początkowej dawki 50 mg niacyny w postaci tabletek trzy razy dziennie po każdym posiłku. Jeśli dobrze to znoszą, po okresie trzech dni dawkę prawdopodobnie wzrośnie do 100 mg trzy razy dziennie. Może nadal wzrasta do 1000 mg trzy razy na dobę, pod warunkiem, że nie wykazują żadnych oznak toksyczności lub glukozy w wątrobie wzrasta we krwi. Możesz być także zobowiązany do podjęcia witaminy C w celu promowania zdrowia układu odpornościowego.

Ramy czasowe

Gdy lekarz przepisze niacyny na obniżenie poziomu cholesterolu, będzie prawdopodobnie zabrać go na zasadzie długoterminowej. Możesz być zobowiązany do podjęcia suplementu przez okres trzech miesięcy, aby zobaczyć, jak niacyna wpływa na poziom LDL. Jeżeli wyniki są pozytywne, leczenie niacyna może być kontynuowane przez lata, aby zapewnić obniżony poziom cholesterolu.

Recepta kontra bez recepty

Skutki uboczne over-the-counter suplementów niacyny występuje częściej niż w ustalonych formach; Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do postaci o natychmiastowym uwalnianiu niacyny. Dodatek musi być starannie monitorowane: Musisz być sprawdzone pod względem toksyczności wątroby, a jeśli jesteś cukrzykiem, niacyna może zwiększyć poziom glukozy we krwi do niebezpiecznego poziomu.

Jak kontrolować wysoki poziom cholesterolu z dodatkami

Jak kontrolować wysoki poziom cholesterolu z dodatkami


Pewna ilość cholesterolu jest niezbędny do utrzymania zdrowych funkcji organizmu, ale zbyt dużo cholesterolu we krwi jest częstą chorobą, znany jako "wysoki poziom cholesterolu" lub hiperlipidemią. Gdy wysokie poziomy cholesterolu LDL (zły) ma, tablica może tworzyć się w tętnicach, prowadząc do chorób serca.

Możliwe jest, aby utrzymać poziom cholesterolu poprzez zdrową dietą, ale witaminy i suplementy są dostępne w celu sterowania wysokiego poziomu cholesterolu.

Instrukcje

1 sterowania wysokiego cholesterolu omega-3 kwasów tłuszczowych, które można znaleźć w oleju rybnego. Olej z ryb zwalcza rozwój płytki w tętnicach. HEALTHLINE, że ponadto zużywa duże ilości oleju rybnego znacznie obniża poziom triglicerydów (tłuszczów we krwi). Olej z ryb jest dostępny w postaci kapsułek jako suplement diety.

2 Kontrola wysoki poziom cholesterolu z witaminą B-3 (niacyna). Niacyna obniża poziom LDL i podnosi "dobrego cholesterolu" HDL. Te lipoproteiny o dużej gęstości rozkładu złego cholesterolu i przetransportować ją do wątroby, gdzie mogą zostać przetworzone.

Niacyna jest powszechne w witamin, lecz biorąc dużych dawek, takie jak te oferowane czystych dodatków niacyna, jest połączony do wielu skutków ubocznych. Z tego powodu, American Heart Association zaleca się, to jeśli wymagane.

3 Kontrola wysoki poziom cholesterolu z witaminy C. Witamina C jest przeciwutleniaczem, który zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej w tętnicach, co obniża poziom LDL. Ponadto, witamina C jest rozpuszczalny w wodzie, i dlatego nieszkodliwy, a korpus może przetwarzać i wypłukać, co nie jest konieczne. Witamina C jest naturalne, bezpieczne odżywczym.

4 Kontrola wysoki poziom cholesterolu z czerwonym ryż drożdży. Dostępna w postaci tabletek, czerwony ryż drożdży może obniżyć szkodliwy LDL i trójglicerydów we krwi. To jest składnik aktywny ", lowastatynę" jest tak silny, że nie są dostępne bez recepty, lecz znajduje zastosowanie w wielu leków obniżających poziom cholesterolu.

5 sterowania wysokiego cholesterolu za pomocą specjalnie zaprojektowanego dodatek zawierający różne stężenie cholesterolu witamin i minerałów. Te często mogą być bardzo drogie, z trochę badań w celu poparcia żądań często zawyżone obniżających poziom cholesterolu możliwości. Skonsultować się z lekarzem i badań, co jest dostępne. Zobacz zasoby dla kompleksowego przeglądu tych suplementów.

Wskazówki

 • Niektóre diety nie powinny być spożywane podczas przyjmowania leków. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub lekarza, jeśli chodzi o poziom cholesterolu.

Jak korzystać Metamucil aby obniżyć poziom cholesterolu

Jak korzystać Metamucil aby obniżyć poziom cholesterolu


Dodanie błonnika do swojej diety może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, ponieważ błonnik wchłania tłuszczu i cholesterolu z żywności. Metamucil, suplement diety błonnik, mogą być używane, aby pomóc obniżyć poziom cholesterolu, pomagając dodać więcej błonnika w diecie. Istnieje wiele sposobów na zwiększenie ilości błonnika w diecie, takie jak wybór pełnoziarniste, jeść dużo fasoli i korzystających zdrowszych żywności; Jednak dla tych, którzy wciąż potrzebują więcej błonnika w diecie, Metamucil jest dobrym rozwiązaniem.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o tym, czy należy dodać Metamucil jako część swojego planu obniżania cholesterolu.

2 Dodaj Metamucil kapsułek witaminy codziennej rutyny.

3 Posypać Metamucil jasny i naturalny produkt na żywności, które już korzystają w ramach codziennej diety.

4 Spożywać Metamucil Płytki, gdy jesteś w podróży lub w nastroju na przekąskę.

5 Użyj Metamucil jako dodatek do innych bogatych i włókna zdrowej żywności, które już jeść. Dorośli powinni mieszać tylko jedna porcja Metamucil Mieszanki w proszku Gotowanie i kapsułki, opłatki ośmiu uncji cieczy trzy razy dziennie.

Wskazówki

 • Porozmawiać z lekarzem przed użyciem Metamucil w ramach programu obniżania cholesterolu.

Żywność, które podnoszą poziom cholesterolu

Żywność, które podnoszą poziom cholesterolu


Większość zapytań o cholesterolu to, w jaki sposób obniżyć poziom cholesterolu w systemie, ale być może pomysł co żywności zwiększyć poziom cholesterolu może być równie cenna. Jeśli już wiesz, co należy jeść, ten artykuł pokaże ci, co nie do jedzenia. Jedzenia tych pokarmów podniesie poziom cholesterolu, więc uważaj.

Czym jest cholesterol?

Po prostu, cholesterolu jest różne typy komórek tłuszczowych w krwiobiegu. Istnieje lipidy o dużej gęstości (HDL), które są dobrze mieć; lipidów niskiej gęstości (LDL), które są złe mieć; i triglicerydów (tłuszczów we krwi), który jest czasami określany jako tłuszcz zapomniane.

Te korzystne zakresy cholesterolu określona przez American Heart Association, są następujące: Całkowity poziom cholesterolu ilość powinna być mniejsza niż 200. zakresie od 200 do 239 jest wysoka granica, zaś 240 lub wyżej, za wysoki cholesterol.

W odniesieniu do HDL (lipidów) pożądane dla ludzi, wskazane jest na poziomie co najmniej 40 mg / dl. W przypadku kobiet, pożądanego poziomu wynosi co najmniej 50 mg / dl. HDL 60 mg / dl jest uważane za bardzo opiekuńcza wobec problemów wieńcowych.

Jeśli chodzi o lipidy LDL (niepożądanych), mniej niż 100 mg / dl jest optymalny. Od 100 do 129 mg / dl jest uważane prawie optymalne lub więcej; 130 to159 mg / dL jest granica wysoki; 160 do 189 mg / dl jest uważane za wysokie; i 190 lub wyżej, uważa się za bardzo wysokie.

Trójglicerydy: poniżej 150 mg / dl jest uważane za normalne. Zakresie od 150 do 199 jest wysoka granica 200 499 wysokie i 500 + -plus jest bardzo wysoka. Należy mieć na uwadze, że całkowita liczba może być wysoki ze względu na wysoki procent HDL, który jest w rzeczywistości dobra.

Wszyscy w wieku powyżej 20 powinny mieć ich poziom cholesterolu z testu na czczo, co najmniej raz w roku, a częściej w miarę wzrostu wieku.

Debata nad Jaja

Kiedy władze medyczne zaczął tworzyć znaczenie poziomu cholesterolu znany, jeden z największych argumentów było nad skromnym jajkiem. Początkowo sądzono, że jaja jedzenie podniesie poziom cholesterolu i że każdy powinien ich unikać jak ognia. Jednakże nowe informacje wskazują, że ta wiara, czy fałszywe, tak długo, jak jaja są spożywane z umiarem (nie więcej niż jedno jajko dziennie, według Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia). Ciekawe factoid jest to, że jednym z powodów, jaj początkowo wydawała się tak źle, że ludzie mają tendencję do jaj z tłustych mięs, takich jak boczek lub kiełbasą. Siedem jaj w tygodniu jest często więcej niż człowiek zjada normalnie. Aby podnieść poziom cholesterolu, jeść dwa jajka i bekon lub kiełbaski każdego ranka. Nie zapomnij gotować jajka na tłuszczu z mięsa i umieścić dużo masła na toast.

Pokarmy, które zwiększają poziom cholesterolu

Prawie wszystko w żetony i przekąski przejściu w sklepie spożywczym podniesie poziom cholesterolu (z wyjątkiem niektórych orzechów). Babeczki i pączki należy uznać mistrzów LDL. Każdy kęs wysyła LDL tylko rosnących za pośrednictwem krwi. I alkohol? Równie dobrze może być dożylne atak triglicerydów. Chociaż na ogół produkty mleczne mogą być dobre dla Ciebie - jeść, że ser pełnotłusty, śmietana i mleko pełne, aby podnieść te LDL w krótkim czasie. I lody - wypełnić 'er up. Że pełnotłuste mrożone mikstura zmienia się z pół-stałych zamrożonych tłuszczów mlecznych do tłuszczu zatkania tętnicy-pół-stałej w ciągu kilku godzin. Chipsy i dip, obciążonego nachos ser, frytki, ciasta, babeczki, urodziny sernik, eclairs, smażone krążki cebuli i podwójne Cheeseburgers wszystkie dźwięki tak pyszne, i jeśli szukasz, aby podnieść poziom cholesterolu, nie szukaj dalej.

Ostrzeżenie

Żywność, które podnoszą poziom cholesterolu zwiększyć swoje szanse umiera z choroby serca lub udaru mózgu znacznie. Jak wszyscy kochamy smażone przysmaki, które kuszą nas, wysoki poziom cholesterolu jest oddanie Ci dość wysoko w loterii bez wyjścia. W tym fast-food świata, ludzie wydają się być tak zajęty, że złapał szybkie i łatwe, co w świecie fast food jest zwykle hamburger i frytki, ale wybór jest oddanie ich zdrowia, nie wspominając o ich wagę, w niebezpieczeństwie . A co my wysyłając wiadomość na naszej młodzieży? Jeśli naprawdę chcesz, aby podnieść poziom cholesterolu (powolne samobójstwo poprzez jedzenie), zamówić podwójnego cheeseburgera z frytkami i czekolada wstrząsać; lepszym rozwiązaniem może być pierś z kurczaka z grilla z sałatką i pieczonym ziemniakiem (zapomnieć ser i śmietanę) i wodę.

To Twój wybór

Czy naprawdę chcesz, aby podnieść poziom cholesterolu i ma lat od swojego życia, czy chcesz się wycofać z produktów, które podnoszą poziom cholesterolu i spędzić kilka lat z rodziną i przyjaciółmi? Wiele razy, jest to prosty wybór - frytki lub sałatka? Sałatki jako przekąskę zamiast sernik na deser? Jeden kieliszek wina, a nie trzy? Bajgiel z masła orzechowego o niskiej zawartości tłuszczu lub pełnotłuste twarogiem? Bajgiel zamiast matowego i wypełnione pączki? Warzywa w kąpieli o niskiej zawartości tłuszczu lub żetonów w pełnotłustego dip? Wybór jest wszystko zależy od ciebie. Rozważmy następujące pytania: Czy mam wybrać do obniżenia poziomu cholesterolu, jedząc dobrze i przedłużające życie? Czy mam jeść wszystko i wszystko, co chcesz i zostawić tę ziemię (i moją rodzinę) przed czasem.