adcov.com

połknięcie środka na mole

Dlaczego Amoniak Kolor włosów spowodować pęknięcie?

Dlaczego Amoniak Kolor włosów spowodować pęknięcie?


Mężczyźni i kobiety zwracają się do farb do włosów, aby eksperymentować z nowym wyglądem lub ukryć szarości. Kolorystów polecają dotykając się farbowane włosy raz na cztery do sześciu tygodni, a włosy zaczynają wyrastać i ujawniają swój naturalny pigment. Stale poddanie włosów do agresywnych środków chemicznych obecnych w wielu barwników, jednakże spowodować uszkodzenie włosa i spowodować złamanie. Amoniak jest jeden szczególny składnik trwałych barwników, które mogą wywrzeć negatywny wpływ na zdrowie włosów.

Identyfikacja

Amoniak jest alkaliczna, lub podstawowe, substancja symbolem chemicznym NH3. Trzy atomy wodoru i jeden atom azotu, które tworzą się amoniak w postaci gazowej lub tworzą ciekłą substancję, która jest dobrze rozpuszczalna w wodzie, bezbarwne i silnym zapachu. W przeszłości, amoniak wykorzystywany jako sole trzeźwiące ożywić ofiar omdlenia. Chemiczny jest obecnie wykorzystywany w domowych środków czystości, nawozów sztucznych i farb do włosów. Amoniak na skórze może wywołać uczucie pieczenia, a wdychanie może rzeczywiście doprowadzić do omdlenia, według strony internetowej Wise Geek.

Funkcja

Stała praca farby do włosów chemicznie otwierania zewnętrzną warstwę włosa i złożenie kolor w jądrze pasma. Włos ludzki naskórek przypomina łuski ryb. Amoniak powoduje włosa do pęcznienia, co zmusza łuski naskórka nieco się oddzielają. Nadtlenek może wnikać trzon włosa i zmienić pigment zasięgu. Ilość amoniaku w farbach do włosów jest zwykle mniej niż 1 procent w koncentracji, według strony internetowej Chemical and Engineering News.

Wpływ

Wielokrotnie farbowania włosów z mieszanek, które zawierają amoniak uszkodzić naskórka włosów. Amoniak jest żrący, to znaczy będzie to zużywają się na włosach. Pod mikroskopem, włosy, że został potraktowany z amoniakiem zacznie przypominać szwajcarski ser, według strony internetowej Organic Systems Kolor. Ze zdrowiem naskórka naruszona, nić jest mniej odporne na nacisk, jest bardziej prawdopodobne, aby złamać.

Rozważania

Nie tylko amoniak w farbach do włosów, spowodować pęknięcie, to także uszkodzenia rdzenia pasma. Amoniak powoduje kolor włosów zanikać, uszkadzając naturalne białko w ramach części, zwane tyrozynowej. Tyrozyna jest aminokwasem, który wytwarza melaninę, co z kolei kolory Twoje włosy, według strony internetowej Organic Systems Kolor. Uszkodzone tyrozyna zmniejsza zdolność włosa, aby utrzymać swój naturalny pigment.

Zapobieganie i rozwiązanie

Semi-trwałe i naturalne farby do włosów nie zawiera amoniaku, ale nadal przynosić rezultaty. Półtrwałe barwniki kolor zewnątrz włosa zamiast przenikania rdzeń. Powoduje to mniej uszkodzenia włosów, ale również kolor Znikną po kilku myciu. Niektórzy korzystają z naturalnych składników, aby zmienić ich kolor włosów. Środki rozjaśniające to sok z cytryny i ocet, gdy henna i orzech czarny płaszcz will muszli wał włosów w pigmentu podobnie jak semi-trwałych farb.

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka


Pękniętego mięśnie brzucha występują, gdy mięśnie brzucha są zbyt napięte, a nawet rozdarty lub uszkodzony. To zdarza się głównie do sportowców, takich jak ciężarowców, gimnastyków, vaulters Polak i zapaśników. Jednak każdy może pęknąć mięśni brzucha, jeśli umieścić tyle obciążenie obszaru i powrót do normalnej działalności zbyt szybko po szczep uzdrowił może stworzyć poważne problemy zapalne. W tym artykule omówimy, jak rozpoznać pęknięcie mięśni brzucha.

Instrukcje

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka

1 Zapoznaj się z sekwencji wydarzeń, które doprowadziły do powstania szkody. Spróbuj zapamiętać żadnych ostrych, kłucie bóle. Nagły, ostry ból w okolicy żołądka często jest przejawem zerwania mięśni brzucha.

2 Naciśnij lekko na obszarze brzucha. Czułość i stan zapalny w tej dziedzinie może oznaczać pęknięcie mięśni brzucha, zwłaszcza jeśli ból jest częścią powierzchni dolnej części brzucha.

3 Połóż się płasko na plecach na podłodze. Próbować jednego usiąść lub kryzysu. Jeśli czujesz wyraźny wzrost bólu, kiedy twoje mięśnie brzucha umowy, prawdopodobnie ma pękniętą mięśni brzucha.

4 Zadzwoń do lekarza. Na ogół, ten typ obrażeń leczy tylko reszty. Jednakże możesz skontaktować się ze swoim lekarzem, aby upewnić się, że nie istnieją żadne dodatkowe konsekwencje zdrowotne dla swojej wyjątkowej sytuacji.

Wskazówki

 • Wracając do regularnych ćwiczeń i aktywności fizycznej zbyt szybko po rozerwaniu mięśni brzucha może doprowadzić do poważnego zapalenia całego brzucha. Upewnij się, że jesteś w pełni sprawny przed wznowieniem swoją normalną działalność.
 • Porozmawiaj z lekarzem o bólu, który masz.

Jak rozpoznać pęknięcie błony bębenkowej

Jak rozpoznać pęknięcie błony bębenkowej


Zdarza się, że małe formy łza lub dziura w błonie bębenkowej. Lekarze odnoszą się do tego stanu, jak pęknięcie błony bębenkowej lub perforowanej błony bębenkowej. Zakażenie, zmiany ciśnienia, szkody lub głośne dźwięki może przyczynić się do powstania pęknięcia błony bębenkowej.

Instrukcje

1 Zastanów się nad swoimi doświadczeniami w ciągu ostatnich kilku dni. Jeśli byłeś na długim locie ze zmianą ciśnienia, był w obecności hałas, doznał infekcji lub doświadczyły urazu ucha, że ​​to możliwe, że jesteś doświadcza pękniętego objawy błony bębenkowej.

2 zauważysz jakiekolwiek nagły i ból, że pochodzi z ucha. Ból i dyskomfort są wspólne pękniętego objawy błona bębenkowa.

3 Uważaj na odwodnienia pochodzące z ucha. Choć często pojawia się jako drenaż płynu jasne, czasami to skażone Puss lub krwi.

4 Rozpoznawanie że pękniętych bębenki czasem prowadzić do bardzo silny ból, po czym następuje okres zmniejszonej wtedy bólu i odprowadzanie płynu z ucha chorego.

5 Pomyśl o jakość słuchu. Ludzie z pękniętych bębenki czasem doświadczyć zmniejszoną jakość słuchu lub utraty słuchu.

6 Należy zwrócić uwagę na wszelkie dzwonienie w uszach, który zwie się szumu w uszach. Dzwonienie w uchu jest jednym z kilku pękniętych objawów błony bębenkowej.

7 Należy pamiętać o zawroty głowy lub uczucie wirowania, objaw czasami związane z pękniętej błony bębenkowej.

Wskazówki

 • Natychmiast udać się do lekarza, jeśli wystąpią objawy pęknięcia błony bębenkowej. Nieleczony może spowodować długotrwałe uszkodzenie słuchu.
 • Pozwalają lekarzowi zbadać ucho z otoskop. Jeśli to konieczne, odwiedzić laryngolog dalszego badania ucha.
 • Nie trzymać coś w uchu czy to boli. Obiekty, takie waciki, może prowadzić do dalszych uszkodzeń.

Objawy pęknięcie błony bębenkowej

Objawy pęknięcie błony bębenkowej


Błony bębenkowej, lub błony bębenkowej, utrzymuje bakterie z ucha wewnętrznego i wibruje do doradcy w procesie słyszenia. Pęknięcie błony bębenkowej może być spowodowane infekcją ucha, zmiany ciśnienia, nagłe, głośne dźwięki lub ciał obcych.

Objawy pęknięcia

Jak pęknięcia błony bębenkowej, może czuć się nagły, ostry ból. Drenaż, ewentualnie w tym krwi, może być obecny. Jeśli pęknięcie jest spowodowane przez zakażenie, poczucie ulgi mogą być odczuwalne. Czasami nie ma żadnych objawów.

Objawy po zerwaniu

Dyskomfort w uchu i czasowa utrata słuchu może występować po pęknięcia błony bębenkowej, zgodnie z University of Michigan Health System. Zawroty głowy, jest również możliwe po dzwonienia w uszach.

Objawy powikłań

Większość pękniętego bębenki leczyć bez leczenia, zgodnie z Mayo Clinic, ale mogą wystąpić powikłania. Jeśli masz gorączkę, ból ucha lub trwałej utraty słuchu, że nie poprawi się, może masz infekcję lub inne komplikacje, które muszą być traktowane.

Leczenie

Zachować wodę z ucha, gdy jest uzdrowienie. Nie wkładać niczego do ucha, i uniknąć mocno wieje nos podczas leczy błony bębenkowej. Lekarz może przepisać antybiotyki, a operacja może być konieczne, jeśli dziura nie leczyć prawidłowo.

Ostrzeżenie

Zadzwoń do lekarza, jeśli podejrzewasz, że twój bębenek jest pęknięta. Jeśli masz objawy powikłań po zerwaniu, zasięgnąć porady lekarskiej.

Strona główna zadośćuczynienie za pęknięcie błony bębenkowej

Pęknięcie błony bębenkowej jest rozdarcie błony bębenkowej. Te łzy mogą być spowodowane przez uraz głowy, hałas, śmieci wewnątrz ucha i infekcji. Objawy pęknięcia błony bębenkowej są ból, drenaż z ucha, głos dzwonka, a także uczucie jak pokój wiruje i nudności. Podczas gdy niektóre pęknięcia wymagają operacji lub poprawki błony bębenkowej, inni mogą leczyć na własną rękę z należytą starannością.

Utrzymanie ucha pralnia

Ważne jest, aby uszkodzonej ucha sucha podczas procesu gojenia. Woda może powodować niepotrzebnego bólu, jak również podrażniać łzę. Możesz zachować swoje wewnętrzne suche ucha, prysznicem i wanną, umieszczając wacik wewnątrz ucha. Przed umieszczeniem go w ucho, wieszak na wacik wazeliną. Wazelina, które odpychają wodę.

Czyszczenie uszu

Nie należy wyczyścić wnętrze uszu, gdy masz pękniętą błonę bębenkową. Umieszczenie jakiegokolwiek rozwiązania lub narzędzie do usuwania wosku wewnątrz ucha do ucha może spowodować pęknięcie oderwać więcej.

Dmuchanie nosa

Gdy masz pękniętą błonę bębenkową, należy unikać dmuchanie nosa na wszystkich kosztów. Po wydmuchać nos, wzrasta ciśnienie w uchu wewnętrznym. Nie tylko to jest bolesnych, jednak, może to doprowadzić do większego rozdarcie.

Warunki i zabiegi o Pęknięcie śledziony

Śledziona, znajdujący się w górnej lewej części brzucha, odgrywa ważną rolę w filtrowania odpadów i wytwarzania krwinek. Twoja śledziona może pęknąć z powodu siły urazu i, jeśli nie otrzymają leczenia, może być śmiertelne. Leczenie będzie zależeć od ciężkości urazu.

Przyczyny

Uderzenie w górnej lewej części brzucha i dolnej części lewej piersi jest najczęstszą przyczyną pękniętej śledziony. Wspólne źródła traumy urazów sportowych, pięść walki i wypadków drogowych. To może pęknąć natychmiast lub kilka dni lub tygodni po urazie.

Infekcje takie jak mononukleoza, choroby wątroby i raka krwi czasami spowodować powiększoną śledzionę, które mogłyby sprawić, że pęknięcie bardziej prawdopodobne.

Objawy

Ból brzucha i tkliwość są charakterystyczne pęknięcia śledziony. Ciśnienie krwi może spaść z powodu wewnętrznego krwawienia i mogą wystąpić zawroty głowy i dezorientację. Może również wystąpić niewyraźne widzenie i omdlenia.

Pęknięcie śledziony wymaga natychmiastowego leczenia. Szukajcie opieki od razu, jeśli wystąpią powyższe objawy.

Powikłania

Jak śledziona produkuje czerwonych krwinek i niektórych białych, pęknięcie śledziony może spowodować duże ilości krwi, aby wypełnić swój jamy brzusznej. To może być śmiertelne.

Leczenie

Wiele urazów nie wymaga operacji. Będzie pobyt w szpitalu przez okres do jednego tygodnia, podczas gdy lekarze monitorować stan i administrowania opieki nie chirurgiczne jak transfuzje krwi. Ciężkie urazy trzeba operację naprawę lub usunięcie śledziony. Usunięcie śledziony nazywa splenektomii. Chirurg zrobić małe nacięcie i umieść rurkę smukłą dołączony do kamery i światła, aby wykonać procedurę. W niektórych przypadkach trzeba będzie całkowicie otwartej procedury.

Życie bez śledziony

W przypadku trzeba mieć swój śledziona usunięta, można nadal żyć normalne, aktywne życie, ale są bardziej narażone na ryzyko zarażenia poważne zakażenia. Lekarz prawdopodobnie sugerują szczepionki zapalenie płuc, a także roczne strzały grypy. On może również daje antybiotyki jako środek zapobiegawczy, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek inne warunki, które mogą prowadzić do infekcji.

Pęknięcie Vs. powięzi podeszwy Powięzi podeszwy

Objaw powięzi i rozcięgna podeszwowego pęknięcia są zarówno urazy stóp, które może być spowodowane przez wiele czynników. Oba mogą być bardzo bolesne i objawy obejmują ból w dolnej części pionowej. Objaw powięzi pęknięcie jest poważniejsze obrażenia niż powięzi podeszwy.

Rozcięgna podeszwowego

Powięzi podeszwy jest pasmo o grubości tkanki, który obejmuje kości w dolnej części stopy. Jest tkanki łącznej, która rozciąga się od pięty do kości śródstopie. Jeśli to jest nadużywane lub mięśni napięte, może stać się rozdrażniony i stan zapalny, który jest określany jako zapalenie powięzi podeszwy. Gdy jest rozdarty, stan ten nazywany jest pęknięcie powięzi podeszwowej.

Powięzi podeszwy

Wkładka ortopedyczna powięzi, podrażnienie i obrzęk mięśni i wiązadeł na spodzie stopy, może powodować ból w łuku pięty i stopy, co często prowadzi do zmniejszonej ilości aktywności. Obrzęk jest spowodowany przez nadmierne rozciąganie tkanki włóknistej przez szereg czynników, które mogą obejmować problemy sklepienia stopy, bieganie, otyłości i butach źle dopasowane.

Rozcięgna podeszwowego Pęknięcie

Wkładka ortopedyczna powięzi może czasem prowadzić do pęknięcia powięzi podeszwy kontynuowanie naprężenia przyłożonego do tkanki już podrażnioną i spęcznienia w dolnej części stopy. Objawy obejmują stan zapalny, zasinienie i ostry ból na obszarze zagrożonym. To uszkodzenie powoduje niemożność stanąć na nogi, uruchomić lub angażowania się w większości sportów. Sportowcy, którzy zwiększyli swoje szkolenia i działalność sportową w nagłym sposób może spowodować to uszkodzenie stało.

Leczenie

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy mogą być leczeni zachowawczo z lekami przeciwzapalnymi, masaż lodem, delikatne rozciąganie, odpoczynek i modyfikacji aktywności. Dla sportowców, inny, łagodniejsze podejście do treningu jest konieczne. Biegacze powinni unikać wzgórza, twarde powierzchnie, niestabilnych powierzchniach i buty źle dopasowane.

Objaw powięzi pęknięcie jest poważniejsze i, oprócz konserwatywnych metod leczenia w domu, może to wymagać więcej odpoczynku i medyczną. Chirurgia i fizykoterapia są dwie skuteczne metody, które można zrobić, aby leczyć i rehabilitować to obrażenia.

Czynniki ryzyka

Według American Academy of Surgeons ortopedyczne, są bardziej narażone na urazy podeszwowe powięzi, jeśli jesteś kobietą, nadwagę lub jeśli masz pracę, która wymaga dużo chodzenia lub stojąc na twardych powierzchniach. Ludzie, którzy prowadzą lub chodzić na ćwiczenia są również na ryzyko, jak również tych, którzy mają zaburzenia struktury stóp takie jak płaskostopie lub wysokimi łukami.

Ostrzeżenie

Jeśli cierpisz z obu powięzi podeszwy lub rozcięgna podeszwowego pęknięcia, skonsultować się z lekarzem pierwszej dotyczącej problemów ortopedycznych swoich leków i innych zabiegów, jak może masz konkretne warunki, które muszą zostać ocenione.

Objaw Płyta odzyskiwania Chirurgii Pęknięcie

Objaw Płyta łza jest stan stóp, które zazwyczaj reaguje na leczenie konserwatywne. Jednak chroniczne łzawienie i może doprowadzić do uszkodzenia pęknięcia płyta podeszwowego, które mogą wymagać operacji naprawczych.

Objaw Plate

Wkładka ortopedyczna tablica wiązadła pomiędzy podstawą swojego palca i śródstopia lub kości za spoiny. Funkcjonuje on utrzymać swój palec i od podnoszenia z stawu.

Objaw Plate Pęknięcie

To więzadła mogą oderwać się nadmiernie lub które powoduje ból i kalectwo do głów. Może to również prowadzić do zwichnięcia twojego palca. Przewlekłe płyty podeszwowe łza może prowadzić do zerwania z powodu specyficznego urazu palca i stawu lub długotrwałego nadużywania.

Chirurgia

Korekta może być konieczna operacja w przypadkach przewlekłych. Ten zabieg chirurgiczny zrekonstruować rozdarty płyty podeszwowe polega zaostrzenie więzadła i ujednolicaniu i stabilizacji palec do stawu.

Po operacji

Pooperacyjne zarządzanie będzie różny dla każdego pacjenta i zależy od procedur, które lekarze wykonują. Niektórzy pacjenci muszą korzystać z nocnej szyny do około sześciu do ośmiu tygodni.

Poprawa

Objaw chirurgia płyta pęknięcie jest proste i natychmiastowe odzyskanie oczekuje. Zazwyczaj nosi but ochronny pięć do sześciu tygodni okresu leczenia. Z należytą starannością, powinieneś być w stanie powrócić do pełnej aktywności po odzyskaniu.

Działania

Pacjenci z chirurgii pęknięcia płyty podeszwy powinni powstrzymać się od wykonywania niektórych czynności fizycznych, które będą tworzyć ekstremalne zgięcie grzbietowe (wygięcie w górę stopy.) Działania te obejmują chodzenie pod górę, chodzenie na mokrym piasku i kucki wykonać w ogrodzie.

Jak określić, czy pęknięcie błony bębenkowejPęknięcie błony bębenkowej nie jest niczym niezwykłym wydarzeniem zarówno dla dzieci i dorosłych. Pęknięcie błony bębenkowej jest dosłownie otwór w błony bębenkowej (bębenka), który występuje w wyniku wcześniejszego zakażenia, uraz do wewnątrz ucha lub zmiany ciśnienia wewnętrznego ucha. Coś tak prostego jak hałas zbyt blisko ucha lub przeziębienia, powodując dysfunkcję trąbki Eustachiusza, może doprowadzić do pęknięcia błony bębenkowej. Jak można sprawdzić, czy masz pękniętego bębenka?

Instrukcje

1 ból uszu mogą wystąpić pęknięcia błony bębenkowej, jeśli przyczyną jest traumatyczne. Na przykład wiele pękniętego bębenki wystąpić w wyniku dobrze, co oznacza próbę usunięcia woskowiny z spinki do włosów lub atramentu pióra. Przypadkowo wkładając te obiekty zbyt głęboko do przewodu słuchowego mogą doprowadzić do pęknięcia błony bębenkowej, co może być dość niewygodne więc słuchać swojej matki i utrzymania ostrych przedmiotów z ucha.

2 Zmniejszona słuchu może nastąpić w wyniku pęknięcia błony bębenkowej. Błona bębenkowa pomaga przekształcić fale dźwiękowe w sygnały nerwowe, które są przekazywane do mózgu. Pęknięcie błony bębenkowej nie jest w stanie skutecznie przetwarzać fale dźwiękowe.

3 wodnista wydzielina z ucha, który jest sporadycznie krew odcieniem może towarzyszyć pęknięcia błony bębenkowej. Infekcje ucha dość często występuje. Płyn, który zgromadził za błoną bębenkową zostaje zainfekowany powoduje ból, gorączka i zwiększonego ciśnienia w uchu środkowym. Czasami ciśnienie ucha środkowego powoduje spontaniczne pęknięcie błony bębenkowej, umożliwiając zainfekowanego ucha do spuszczania płynu z przestrzeni ucha środkowego. Ból od zapalenia ucha może rzeczywiście poprawić po występuje perforacja.

4 Dzwonienie w uchu znany także jako szum w uszach może towarzyszyć pęknięcia błony bębenkowej.

5 błona bębenkowa jest cienkie membrany oddzielające przestrzeni ucha środkowego od zewnętrznego kanału słuchowego. Liczba delikatnych struktur odpowiedzialnych za równowagę i słuchu znajdują się w uchu środkowym. Pęknięcie błony bębenkowej może pośrednio powodować krótkie epizody zawrotów głowy lub zawroty głowy (pokój przędzenia).

6 Od przestrzeni ucha środkowego i nos są połączone przez trąbki Eustachiusza dmuchanie nosa po podtrzymania pęknięcie błony bębenkowej może stworzyć dmuchanie lub gwizd w uszkodzonym uchu, że niektórzy ludzie uważają, niepokojące.

Wskazówki:

 • Jeśli masz pękniętego bębenka ważne jest, aby nie wkładać do ucha
 • Unikać dmuchanie hałasu.
 • Nie dopuścić wody do ucha, podczas brania prysznica lub kąpieli.
 • Pękniętego bębenki zwykle leczyć w 6 do 8 tygodni.
 • Uszkodzenie słuchu związane z pękniętego bębenka są zwykle przemijające.

Pęknięcie Leczenie powięzi podeszwy

Objaw powięzi pęknięcie jest uraz stopy, która występuje, gdy cała rozcięgna podeszwowego więzadło zostaje rozdarta. W przeciwieństwie do zapalenia powięzi podeszwy i pięty ostrogi, powięzi podeszwy pęknięcie jest poważniejsza i wymaga więcej opieki. Na szczęście, są dostępne do leczenia bólu i odwrócić stan proste metody leczenia.

Przyczyny

Pęknięcie powięzi podeszwy ma wiele potencjalnych przyczyn, takich jak nieprawidłowe mechaniki stóp, nadmierne od sportu i ćwiczeń, otyłości, lub źle skonstruowanych butów. Poważny stres więzadła jest głównym czynnikiem wpływającym na potencjał powięzi podeszwy pęknięcia, powodując jej się zbyt napięta i odciągnąć od kości pięty.

Rehabilitacja

Aby złagodzić ten stan, zmniejszyć intensywność i czas trwania treningu. Kontynuowała działalność uciążliwa pogorszy szkody, jak to obciążenie i położyć większy wpływ na więzadła i przylegających mięśni i stawów.

W większości przypadków, właściwy odpoczynek i obniżenie aktywności sama przyczyni się do złagodzenia tej szkody. Jeśli jesteś sportowcem, a nie trening jak zwykle, spróbuj łagodniejsze działania na stopy, takie jak pływanie i ćwiczenia relaksacyjne jak joga.

W celu zmniejszenia bólu i zapalenia, stosowanie na recepty leki przeciwzapalne mogą być również przydatne.

Ortezy

Kolejny zabieg ma na sobie protetyczne wkładki do butów. Protetyczne wkładka jest wykonane na zamówienie wkładki buta, który jest używany do stabilizacji stopy i zapobiega nawrotom uszkodzenia powięzi podeszwowej. Protetyczne wkładki są bardzo pomocne w zwalczaniu tej dolegliwości i zapobiegania jego dzieje ponownie zatrzymując nadmiar pronacji (wydłużenie powięzi podeszwy) i rozrywanie. Wkładki te są proste i łatwe do stosowania; można je spadł do każdej pary butów, aby pomóc zminimalizować ból i dyskomfort, a jednocześnie przyczynia się do odwrócenia stanu.

Rozciąganie

Możesz też zrobić kilka delikatne ćwiczenia rozciągające w leczeniu powięzi podeszwy pęknięcie. W ten sposób można skutecznie zmniejszyć stres poprzez rozluźnienie napięcia w okolicznych mięśni. Będzie to również przyczynić się do zmniejszenia bólu i twoje mięśnie i stawy silniejszy.

Loki toe są pomocne ćwiczenia dla powięzi podeszwy, jak również. Według dr Stephen M. Pribut, który specjalizuje się w medycynie sportowej Podiatric i chirurgii, biomechaniki stóp, wykonując 20 sekund loki toe trzy razy dziennie, aby wzmocnić mięśnie stóp będzie przejść długą drogę w leczeniu podeszwowe obrażeń powięzi.

Ćwicz rozciąganie ostrożnie; ze względów bezpieczeństwa, należy skonsultować się z lekarzem porady przed rozpoczęciem jakichkolwiek ćwiczeń.

Physical Therapy

Odbieranie fizykoterapii jest kolejnym bardzo skuteczną metodą w leczeniu podeszwowe pęknięcia powięzi. Ta obróbka warunki mogą się zmieniać, lecz najczęściej także ultradźwiękowych drgań w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego. Stymulacja mięśni do pięty i łydki jest praktykowane, do leczenia i relaks na tym terenie.

Jak sprawdzić, co robi Pęknięcie śledziony poczuć się jak

Jak sprawdzić, co robi Pęknięcie śledziony poczuć się jak


Co pęknięta śledziona ochotę? To nie jest przyjemne. Ten organ jest wypełnione krwią, więc wszelkie pęknięcia może rzeczywiście stworzyć duży problem dla dobrego samopoczucia. Mimo, że większość ludzi nigdy nie będzie musiał zadać sobie to pytanie, te, które nie może mieć poważny problem. Co pęknięta śledziona ochotę?

Instrukcje

1 Zawiadomienie wszelkie bóle brzucha, szczególnie w lewym górnym kwadrancie. Aby określić, jaki jest pęknięta śledziona ochotę, trzeba doświadczyli jakiegoś fizycznego urazu i tułowia. To nie tylko zranić się.

2 Dotknij żołądek. Powierzchnia powinna być delikatne w dotyku, a także bolesne wewnątrz. Co pęknięta śledziona ochotę? Poważnie bolesne bałagan przetargu.

3 Oglądaj swoją wizję. Jeśli zaczynasz czuć światło na czele, a nawet mają niewyraźne widzenie, jest to klasyczny znak, co pęknięcie śledziony ochotę. Oznacza to, że można było stracić dużo krwi wewnątrz ciała.

4 Zwróć uwagę na świadomość psychicznego. W rzeczywistości, dostać ktoś, kogo znasz, aby porozmawiać i upewnić się, że uważasz, że nie są zdezorientowani. Co pęknięta śledziona ochotę? Gdy tracisz wystarczającej ilości krwi, można się pomylić.

Wskazówki:

 • Pęknięcie śledziony jest jednym z najpowszechniejszych urazów po wypadku samochodowym. To jest bardzo poważna.

Jak wymienić pęknięcie ścięgna Achillesa

Ścięgno Achillesa jest najsilniejszym i najgrubsze ścięgna w organizmie i łączy mięśni łydki do pięty. Jest to najczęściej pęknięcie w średnim wieku mężczyzn w złym stanie, którzy grają w tenisa lub inny sport, który wymaga nagłych sprinty i przystanki. Prawie zawsze operacja będzie wymagane do zastąpienia rozdarciu ścięgna Achillesa, jak to jest możliwe przywrócenie pełnej wytrzymałości i funkcji nogi inaczej. Najlepszym sposobem, aby zapobiec ścięgna Achillesa przed pęknięty jest pobyt w ogólnym dobrym zdrowiu i kondycji. Zawsze upewnij się, że wystarczająco rozgrzać i rozciągnąć łydki i mięśnie nóg. Jeśli zostanie ranny, rozwiązać go natychmiast, aby uniknąć możliwości pełnego zerwania.

Instrukcje

Podejście

1 Znajdź lekarza, który może zdiagnozować was jak tylko zranić swoje ścięgna Achillesa. Ważne jest, że szkoda jest prawidłowo zdiagnozowane jako leczenia można poddać się leczyć to jest różne dla częściowo (łza) lub całkowicie rozerwana ścięgna kontra ścięgna lub tendinosis. Gdy masz łzę lub pełne pęknięcie, trzeba natychmiast unieruchomić nogę. W najcięższych przypadkach, będziesz musiał natychmiastowej operacji. Z tendinosis lub ścięgna, wystarczy do powstrzymania się od działalności, która spowodowała obrażeń na tydzień lub tak, w zależności od stopnia jej.

2 Określić nasilenia pęknięcie ścięgna Achillesa i czy jesteś dobrym kandydatem do zabiegu. Z powodu stanu zdrowia, jest bardzo aktywny lub wiek, może nie być i będzie musiał zrobić z zabiegów nieoperacyjnych, aby go uzdrowić. Według Instytutu stopy i kostki Odbudowy na Miłosierdzia, "Dla tych pacjentów, stosujemy specjalnie zaprojektowany bagażnik, który pozycjonuje stopę prawidłowo i potrzebny nacisk i napięcie mięśni i poza ścięgna." Możesz iść z tym bagażniku, a bezpiecznie uzdrowienie ścięgna.

3 Postępuj zgodnie z fizyczną programu terapii przeznaczony dla Ciebie po restrukturyzacji swoje ścięgna. Obaj pacjenci chirurgiczne i niechirurgiczne będzie musiał przejść rozległe fizykoterapii dla miesięcy po leczeniu. Jest ważne, aby zrobić wszystko zgodnie z zaleceniami, jeśli można oczekiwać, aby być w pełni funkcjonalny później.

Objawy silikonowy żel implantów piersi Pęknięcie

Objawy silikonowy żel implantów piersi Pęknięcie


Objawy pęknięcia silikonowego implantu różnią się od osoby do osoby. Niektórzy mogą zachorować i rozwijać fybromyalgia, podczas gdy inni nie zdaje sobie sprawy, ich implant pękł aż ją wymienić rok później. Ważną rzeczą jest być spostrzegawczy o wszelkich zmianach w ogólny stan zdrowia, a dostać implantów piersi ekranowane często, aby zapewnić, że są w stanie nienaruszonym.

Fibromialgia

Według badań FDA, kobiety, których silikonowe implanty zostały rozerwane lub nieszczelne może rozwinąć fibromyalgia, co jest bolesne i wyniszczające choroby.

Cicha Pęknięcie

Jest bardzo możliwe, jeśli nie częściej, mieć cichą pęknięcie, gdzie kobieta nie napotyka żadnych objawów.

Silikon Przeciek

Gdy silikon przecieki implantu wyciekaniu silikonu może poruszać się w kierunku kapsuły tkanki bliznowatej, grubej warstwy tkanki bliznowatej, która gromadzi się wokół implantu po zabiegu. Jeżeli silikon przemieszcza się w kierunku tkanki bliznowatej, będzie znajdować się tam i nie przesunie się w innym miejscu.

Ostrzeżenie

Możliwe jest silikon wyciekać na zewnątrz kapsuły tkanki bliznowatej i przenikają do innych części ciała, takich jak węzły chłonne pod ramieniem i głównych narządach takich jak płuca.

Główne objawy

Jeśli kobieta jest żelem silikonowym pęknięcia implantów, to może czuć się mniej całości lub bardziej płaska, a może wybrzuszenie gdzie pęknięcie jest. To może towarzyszyć ból lub tkliwość, obrzęk, drętwienie, pieczenie lub mrowienie.

Jak uzyskać żółknięcie z podłogi winylowe

Jak uzyskać żółknięcie z podłogi winylowe

Opcja zazwyczaj niedrogie podłogi, podłogi winylowe będzie trwać przez całe życie z właściwej opieki i regularne czyszczenie. Z biegiem czasu codziennego użytku podłogi winylowe pozostawi je obskurny, nudne i z żółtym odcieniem. Często spowodowane przez nadmierną ilość wosku, żółty odcień będzie nadal budować na podłogi winylowe, dzięki czemu pojawiają się stary i brudny. Na szczęście można usunąć żółty z winylu i przywracania wygląd podłogi.

Instrukcje

• Usunąć brud, kurz i włosów z powierzchni winylu przez zamiatanie z czystego, suchego wycierać kurz. Otwórz drzwi i okna na wylot spalin produkowanych przez amoniak.

Wiadro z tworzywa sztucznego • wlać 1 galon wody ciepłej. Dodaj 1 szklanka jasne, sudsy amoniaku i wymieszać łyżką.

• Nasycić mopa gąbka w mieszance amoniaku i rozpocząć szorowanie podłogi winylowe energicznie. Rozpocząć czyszczenie płytek najdalej od wejścia i kieruj się ku wejściu.

• Powtarzaj krok 3 do momentu usunięcia wszystkich żółknięcie z winylu. Dla zabudowy trudne do usunięcia Zwilż pędzlem peeling w mieszaninie nylonu i szorować winylu energicznie aż do żółknięcia jest już widoczne.

• Płukanie mieszaniny amoniaku od podłogi winylowe ręcznikiem zwilżoną w zimnej wodzie. Niech podłogi winylowe suchego powietrza. Przyspieszyć proces suszenia wskazując fanów jazdy na winylu.

• Zwilż czystą gąbką z sokiem z cytryny i wycierać podłogi winylowe. Sok z cytryny sprawi, że winylu butów i twój dom wypełni się świeży i przyjemny zapach owoców cytrusowych.

Jakie są objawy idealna objawy pęknięcie torbieli jajnika?

Torbiele jajników formularz wewnątrz lub na zewnątrz jajników. Większość torbieli jajnika są łagodne i nie powodują żadnych objawów, zgodnie z Johns Hopkins medycyny. Torbiele, które twist lub zerwania powoduje poważne schorzenia. Kobiet, którzy odczuwają objawy torbieli jajnika pęknięcia lub seria należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Ból brzucha

Torbiele jajników może powodować łagodne bóle brzucha lub ciśnienie w jamie brzusznej bez zerwania. Gdy nastąpi pęknięcie, ból jest ostry, nagłym i gwałtownym. Płyn z torbieli może wyciekać do jamy brzusznej i powodować podrażnienie błony śluzowej jamy brzusznej, zgodnie z NYU Langone Medical Center. Ból w dolnej części brzucha i może występować po jednej lub obu stronach. Kobiety, które nie doświadczyły bólu z torbieli jajnika przed pęknięcia będzie znaleźć ból nagły i ostry. Osób, które doświadczyły bólu z łagodnych torbieli jajnika, który ma nie pękła znajdzie, że ból zwiększa się stopniowo, gdy torbiel pęka.

Nudności

Funkcjonalne torbieli jajnika nie powodują objawów nudności i wymioty. Nudności jest obecnie Kiedy torbiel pęka lub staje się skręcone. Pacjentów z torbieli jajnika, którzy doświadczenie ostry ból brzucha i nudności należy szukać natychmiastowej pomocy medycznej. Pęknięcie torbieli jajnika, który nie jest leczona może spowodować poważne powikłania krwotok i zakażenia.

Gorączka

Gorączka może być obecny podczas pęknięcie torbieli jajnika, ponieważ jednym z powikłań, które mogą wyniknąć z pękniętej torbieli jajnika jest zakażenie. Gorączka może być wskazanie pęknięcie torbieli.

Wzdety brzuch

Niektóre kobiety doświadczają rozdęte i przetargu jamy brzusznej, gdy pęknięcia torbieli. Krwotoku lub wzdęcia mogą wystąpić z torbieli jajnika, że pękła. Torbieli jajnika może również powodować wzdęcia bez zerwania.

Zawroty głowy, osłabienie, omdlenia

Utrata krwi z homorraghic torbiel może powodować zawroty głowy, osłabienie i omdlenia u niektórych pacjentów i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Jak naprawić płaszcz norki, który jest żółknięcie

Jak naprawić płaszcz norki, który jest żółknięcie

Herb białym norek może stać się pożółkły w czasie, jeśli nie troszczący się pod kątem poprawnie. Najlepszym sposobem, aby dbać o herb norek jest przechowywać w miejscu bezpośredniego światła słonecznego latem i to profesjonalnie oczyszczone na koniec każdego sezonu. Norek powinna być przechowywane z dala od innych ubrań i nigdy nie umieszczone w plastikowej torbie. Idealna temperatura dla płaszcz norki jest między 4.44 i 15,6 stopni Celsjusza. Jeśli nie możesz znaleźć profesjonalne kuśnierza, można spróbować usunąć żółknięcie sobie. Jednak jest to ryzykowne procedury, które mogą uszkodzić płaszcz norki.

Instrukcje

• Tworzenie mieszanki jednej części wody i jednej części nadtlenku wodoru. Moczyć w mieszaniny miękką szmatką i wycisnąć nadmiar wody z rag.

• Zastosować mieszaninę do małych rogu herb norek by sprawdzić oznaki uszkodzeń. RUB tkaniny w kierunku, który naturalnie tak, aby nie ciągnąć futro z błony śluzowej herb futra.

• Przytrzymaj rag w miejsce przed płaszcz na około jedną minutę. Usunąć rag i sprawdzać płaszcz na objawy uszkodzenia i sprawdzić, czy żółknięcia zniknął. Jeśli futro nie jest uszkodzony, można przystąpić do czyszczenia z resztą futra w ten sam sposób.

• Powiesić płaszcz w ciemnej szafie, że jest dobrze gazowane do wyschnięcia. Jeśli nie masz przepływ powietrza w szafie, można umieścić mały wentylator tam do wyschnięcia płaszcz norki.

Strona główna Środki zaradcze na pęknięcie

Anal szczeliny są przerwy w skórze wokół odbytnicy i odbytu. Te małe otarcia skóry są najczęściej wynikiem parcia i zaparcia. Łzy są bardzo bolesne i może uczynić życie nieszczęśliwy dla chorych. Start środków zapewnienia pomocy w tym bolesnym stanie i są bezpieczne i niedrogie metody leczenia.

Sitz Wanny

Kąpieli Sitz zapewnia dużą ulgę od bólu szczeliny odbytu. Jeśli nie masz kąpiel Sitz w domu, jacuzzi mogą zapewnić ten sam skutecznego leczenia. Ciepła woda łagodzi ból skóry i rozluźnia mięśnie.
Możesz kupić kąpieli Sitz w większości drogerii za niewielką kwotę pieniędzy. Kąpiel pasuje nad WC i może być stosowany kilka razy dziennie do ulgi. Kąpiel obejmuje jedynie na tym terenie, a także jest stosowany w leczeniu hemoroidów.
Pat wysuszyć skórę, gdy skończysz z kąpieli Sitz i nie trzeć na tym terenie.

Poduszki i poduszki

Siedząc wygodnie jest jednym z największych problemów z szczeliny odbytu. Inwestycja w poduszkę w kształcie pączka może dostarczyć wiele komfortu, aż szczeliny zagoiły. Niektóre z tych poduszek są wypełnione cieczą dostarczenie ciepła do powierzchni. Te specjalne poduszki i poduszki są dostępne w sklepie medycznym dostaw lub należy zwrócić się do lekarza, aby polecić poduszkę dla Ciebie.
Weź pączka poduszkę ze sobą, kiedy wychodzisz z domu. Jeśli spędzasz sporo czasu siedzi w pracy, powinieneś mieć poduszkę z tobą.

Tissue toaleta i oczyszczający

Szorstki papier toaletowy może oderwać skórę, zwłaszcza gdy tkanka jest sucha. Bidet wydaje się idealną odpowiedzią na problem, ale wiele osób nie będzie ponosić kosztów instalacji jednego w domu. Użyj chusteczki oczyszczające, które są przeznaczone do zastosowania jak papier toaletowy, ale są znacznie mniej drażniący dla skóry. Nie używać pachnące lub kolorowego papieru toaletowego, jak zapach i barwniki mogą nasilać objawy szczeliny. Zwykły biały papier toaletowy jest najlepszy lub użyć tkanki twarzy zamiast o wiele bardziej miękkie tkanki.
Czy twoje szczeliny odbytu przez lekarza, jeśli nie wyleczyć w ciągu miesiąca. Szczelina odbytu, które nie goi może być oznaką znacznie bardziej poważnym stanie.

Dlaczego Nails pęknięcie lub rozdarcie?

Dlaczego Nails pęknięcie lub rozdarcie?


Onychoschizia, powszechnie znany jako "rozszczepienie paznokci", jest stanem, który powoduje podziały poziome i pęknięcia w obrębie płytki paznokciowej. W połączeniu z pionowymi szczelinami, stan jest znany jako "zespół kruchych paznokci". Prawie 20 procent ludzi ma łamliwe paznokcie, a warunkiem jest postrzegane najczęściej u kobiet i osób starszych.

Identyfikacja

Według widok skóra, można zidentyfikować pęknięty lub gwoździ rozwarstwieniem szuka podziału i poluzowanie warstw paznokci na końcówkę paznokcia. W gwoździ rozdzielających warstwy paznokci płytowe oddzielić. Warstwy rozdzielające mogą być wyświetlane jako jednego lub wielu podziału poziomego podziały. Dzielenie paznokcie mogą również pokazać pionowe pęknięcia na gwoździu, który może być długi (od naskórka do paznokci) lub krótkie końcówki (na przykład tylko na końcówki paznokci). Rozszczepienie paznokci jest zasadniczo uważane problem kosmetyczny, lecz może także powodować dolegliwości fizyczne.

Przyczyny

Zgodnie z Mayo Clinic, paznokcie przecinania są zwykle wynikiem paznokci wysychaniem, które mogą być spowodowane przez powtarzające się lub długotrwały kontakt z wodą lub silnych detergentów (jak częstego mycia naczyń). Zastosowanie zmywacz do paznokci może być również przyczyną podziału paznokci. Jeśli twoje paznokcie są żółte lub białe, jak pękanie i podział może być zakażenie grzybicze, zgodnie z WebMD. Według widok skóra, osoby biorące leki doustne wykonane z witaminy A może również rozwijać podział paznokci. Split i popękane paznokcie mogą być oznaką zaburzeń endokrynologicznych, gruźlica, zespół Sjögrena, niedożywienia lub skóry takie jak łuszczyca i liszaj płaski.

Zapobieganie

Aby zapobiec podzielone paznokcie, unikać długich kąpieli, ograniczyć manicure, utrzymać paznokcie przycięte, wykorzystanie limitu na zmywacz do paznokci, aby dwa razy w miesiącu (i używać do usuwania nonacetone) i przetrzeć balsam nawilżający lub wazelinę na paznokciami po kąpieli lub za pomocą paznokci usuwania. Nosić rękawice podczas wykonywania prac domowych i przygotowywania żywności.

Over-the-counter leczenia

Chroń podział lub pękanie paznokci z kilkoma warstwami lakieru do paznokci. Wzmocni to gwóźdź. (Nie używaj sztuczne paznokcie, ponieważ może to niekorzystnie na płytkę paznokcia.) Środki paznokci utwardzania może zwiększyć wytrzymałość paznokci, lecz powinien być stosowany tylko do wolnej krawędzi paznokcia, ponieważ mogą one powodować kruchość paznokci i innych problemów. Utwardzacze do paznokci zawierające akrylan są również skuteczne. Dodatki biotyny stwierdzono również korzyści gwoździ rozdzielających.

Zabiegi na receptę

Jeśli podział paznokci jest spowodowany przez zakażenie grzybicze, może trzeba recepty od lekarza, ponieważ kremy przeciwgrzybicze często nie działają. Jeśli podział paznokci jest spowodowane łuszczycą, lekarz może przepisać sterydów kremy, krem ​​lub retinoidowy witaminy D krem. Spożytej witamina D ma żadnego wpływu na ten warunek, zgodnie WebMD.

Strategie Połknięcie Alzheimera

Choroba Alzheimera powoduje stopniowe pogorszenie mózgu, w wyniku czego zwiększa zamieszanie i ostatecznie osłabienie wszystkich układów organizmu, w tym nerwów i mięśni, które kontrolują połykanie. Jako odruch połykania jest osłabiona, dysfagia (trudności w połykaniu) występuje i może prowadzić do aspiracji pokarmu i płynów w dół tchawicy (tchawicy) do płuc. Objawy, które wskazują na możliwe zaburzenia połykania to częste zadławienia, chrypkę, ślinotok, kaszel i zapalenie płuc.

Pozycjonowanie

Umieścić osobę w pozycji pionowej, jak to możliwe, że grawitacja słuchowe połykania i utrzymać podbródek przechylony lekko w dół, jak pozycja sprawia, że ​​połykanie łatwiejsze. Możesz wesprzeć osoby z poduszki, aby zapobiec załamanie. Unikaj podawania jedzenia osoby lub cieczy, gdy miesza. Patricia A. Tabloski, MSN, doktorat, w "gerontologii Nursing", przypomina, utrzymanie osoby w pozycji pionowej przez co najmniej godzinę po posiłku.

Płyny

Unikaj cienkich płynów, które można uruchomić w dół gardła, zanim nastąpi odruch połykania. Zagęścić dodając handlowych płynów produkty zagęszczające, takie jak zagęścić-it. Biblioteka Alzheimera (patrz odniesienia 2) również sugeruje użycie ryżu niemowlęcia lub puree zbóż pszenicy, owoce, mleko w proszku i jogurt jako środki zagęszczające. Koktajl może być łatwiejsze do picia niż mleko, ale unikać zbyt grubych płynów, które mogą zadławić osobę.

Oferując płynów w Sippy "kubek" malucha pomaga spowolnić przepływ cieczy i zmniejsza ryzyko zadławienia. Niektórzy ludzie, kiedy połknąć płynów lepiej ze słomką do picia, ponieważ mają one większą kontrolę nad ich spożycie.

Pokarmy

Unikać lepkie pokarmy, takie jak grube gotowanych zbóż, ryżu i chleba, ponieważ mogą one grubą wtyczkę żywności, które można łatwo zadławić osobę. Należy zachować ostrożność w palec żywności, takich jak hot dogi lub marchwi, które mogą być zbyt duże do przełknięcia, jeśli nie jest prawidłowo żuć. Zapewniają miękkie pokarmy i żywność cięte na mniejsze kawałki, które mogą być łatwe do żucia.

W przypadku osób, które zasila się lub siebie i jest podatna na przy dużych kęsów, zapewnienie mniejszego utensylia do jedzenia, takie jak mała łyżką, i oferują jedynie małe ilości pokarmu w tym samym czasie, gdy osoba nie może posiadać jedzenia do ust. Nigdy nie spiesz się osoby, podczas gdy ona lub on jest jedzenie, a jeśli karmisz osobę, opisać jedzenie: ". To jest kęs ryby" Jeśli to możliwe, wspierać osoby do jedzenia i picia, prowadząc rękę jako akt trzymając naczynia mogą pomóc wyzwolić odruch połykania.

Znaki silikonowy implant piersi Pęknięcie

Znaki silikonowy implant piersi Pęknięcie


Czy silikonowe implanty piersi stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa zdrowia kobiet była przedmiotem dyskusji od lat. Ponadto, może być bardzo trudno powiedzieć, jeśli już nawet zerwanie. Nazywa się to "ciche pęknięcia", choć niektóre kobiety mają objawy. Na szczęście, nie ma dowodów naukowych, że implanty silikonowe, gdy pękła, powoduje żadnych poważnych zagrożeń dla zdrowia.

Objawy zerwania

Niestety, większość kobiet nie zauważy, jeśli ich silikonowy implant piersi jest pęknięta. Jest tak, ponieważ szczelność silikonowych powoli. Z tego powodu, wielu chirurgów plastycznych zalecane po MRI wykonywane co 3 lata po Ci silikonowych implantów. Niektóre kobiety mają objawy, jednak. Mogą to być zmiany w kształcie i wielkości piersi, guzki piersi, stwardnienie, ból, obrzęk lub inne nietypowe odczucia. Jeśli podejrzewasz, że masz pęknięcia, nie dostaniesz mammografia, ponieważ kompresja piersi może spowodować więcej silikonu wyciek.

Przyczyny zerwania

Najczęściej powodem przerwania pozostaje nieznana. Implanty trwa średnio 10 lat, więc czasem pękać ze względu na wiek. W innych przypadkach nie ma na szkodę implantu w procesie implantacji. Czasami uraz piersi powoduje ich pękania lub mogą pękać podczas mammografii, gdy piersi zagęszcza. Do leczenia pęknięcia, implant jest chirurgicznie usunięta i zastąpiona.

Scar Tissue

Body implant reaguje tworząc powłokę tkanki bliznowatej wokół niego. Zwykle blizny pozostaje miękka. Jeśli jest przebicie silikonowego mogą pozostać wewnątrz powłoki blizny, zapobiegając wyciekaniu do wnętrza korpusu. Kiedy tak się dzieje, bardziej blizny będą tworzyć wokół silikon wycieka. Ta nowa blizna stanie się prawdopodobnie trudne i bolesne, zmieniając kształt piersi.

Wyciek

Jeśli nie silikonowy uwięziony przez powłokę blizny, może przedostać się do otoczenia, linki do innych części ciała, w tym w węzłach chłonnych. To nie może być usunięty z tych obszarów, a długoterminowe skutki zdrowotne nie są znane. Z tego powodu, jeżeli zachodzi rozerwanie implanty powinny zostać usunięte jak najszybciej.

Rozważania

Chociaż nie ma dowodów naukowych, że silikon z pękniętych implantów piersi jest przyczyną wszelkich poważnych problemów zdrowotnych, badania przeprowadzone przez FDA wynika, że ​​kobiety, które cierpią z powodu przecieka silikonowych implantów są bardziej prawdopodobne, aby być z rozpoznaniem choroby bolesne jak fibromyalgia.