adcov.com

poison ivy jak leczyc

Jak leczyć Poison Ivy z Strona główna zadośćuczynienie

Jak leczyć Poison Ivy z Strona główna zadośćuczynienie


Miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych jest uczulony na oleju urushiol znaleźć w Poison Ivy Leaves. Oto kilka domu środków, aby pomóc złagodzić ból i swędzenie związane z trujący bluszcz.

Instrukcje

1 DISH LIQUID: Gdy skóra styka się z Poison Ivy, natychmiast zmyć ze smaru cięcia płynu do mycia naczyń (jak Świt) i dużą ilością chłodnej wody. Przemyć kilkakrotnie zimną wodą i osuszyć. Ciecz naczynie pozwala się łamać i zmyć urushiol olej, zanim wniknie w skórę.

2 Owsianka: płatki owsiane ugotować w wodzie i pozostawić do ostygnięcia na kilka minut. Wymieszać dwie łyżki sody oczyszczonej. Mieszać do postaci gęstej pasty form. Zastosuj ciepłe (nie gorące), płatki owsiane na tym terenie. Całkowicie pokryć w grubej warstwie. Pozostawić mieszaninę płatki owsiane do wysuszenia i utwardzenia. Po wyschnięciu delikatnie wypłukać płatki owsiane zimną wodą. Osuszyć miękką szmatką. To łagodzi swędzenie i pomóc osuszyć wysypkę.

3 sodę: Wymieszać trzy łyżeczki sody oczyszczonej z 1 łyżeczka wody, aż gęste. Zastosuj pastę sody oczyszczonej do wysypki i pozostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu, delikatnie spłukać pastę zimną wodą. Osuszyć miękką szmatką. To łagodzi swędzenie i pomóc osuszyć wysypkę.

4 ALOE VERA: Zastosuj Aloe Vera żel do dotkniętych obszarów, aby pomóc złagodzić swędzenie z trujący bluszcz. Aloe vera pomaga również leczyć wysypkę. Użytkownik może korzystać z aloe vera lub zakupione żel z aloesu.

5 ALKOHOL tarcie: Dab na tym terenie z wacikiem nasyconym alkoholem. Alkohol pomaga zatrzymać swędzenie z trujący bluszcz i wysychają pęcherze. Zastosuj się do obszarów dotkniętych kilka razy dziennie.

6 octu jabłkowego: Dab na tym terenie z wacikiem nasyconym octu jabłkowego. To zwalnia swędząca czerwona wysypka spowodowane przez Poison Ivy.

7 USTNE LEKI PRZECIWHISTAMINOWE: Doustne leki przeciwhistaminowe, takie jak Benadryl, pomóc złagodzić swędzenie. Leki przeciwhistaminowe doustne można kupić bez recepty. Podjąć tylko zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. To blokowania histaminy powoduje swędząca wysypka trujący bluszcz.

8 Zwierzęta: Jeśli zwierzę ma zdobyć do patch trujący bluszcz, dać im ciepłą kąpiel z mydłem cięcia tłuszczu natychmiast po kontakcie. Twoje zwierzęta mogą nie dostać trujący bluszcz, ale mogą podzielić się nim z wami! Olej pozostanie na ich futra i może być przenoszone na skórze, powodując swędzenie, zaczerwienienie, sączące wysypki.

Wskazówki:

 • Wszystkie artykuły odzieżowe, w tym buty, które miały kontakt z trującym bluszczem należy umyć mydłem i ciepłą wodą natychmiast usunąć olej trujący bluszcz. Bądź ostrożny, gdy rozbieranie. Ubrania, które są w kontakcie z trującym bluszczem nie powinien stykać się ze skórą. Olej może być przeniesiona z odzieży do skóry. Natychmiast umyć elementy w odrębnym obciążenia.
 • Istnieje kilka różnych szczepów trujący bluszcz. Potrzebujesz pomocy w celu zidentyfikowania trujący bluszcz? Zapoznaj się www.poison-ivy.org
 • Jeśli masz bardzo ciężka reakcja na trujący bluszcz, zrezygnować z wszystkich środków domu i natychmiast szukać pomocy medycznej.
 • Jeśli wysypka kapie i sączące, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jest to prawdopodobnie zakażony i musi być leczone antybiotykami.

Jak leczyć Poison Ivy wysypki steroidów doustnych

Jak leczyć Poison Ivy wysypki steroidów doustnych


Doustne sterydy, takie jak kortykosteroidy, są często stosowane w leczeniu cięższych przypadków zatruć wysypki bluszczu, jak wtedy, gdy wysypka obejmuje dużą część ciała, lub gdy pęcherzyki zarazić lub złamane. W większości przypadków, sterydy doustne może przynieść szybką ulgę od objawów wysypka trujący bluszcz stosowany pod ścisłym nadzorem lekarza.

Instrukcje

1 Treat wysypki Poison Ivy steroidów doustnych w niezwykle ciężkich przypadkach. Jeśli wysypka trujący bluszcz pokryć dużą część swojego ciała, jeśli części wysypka się zarazić, lub jeśli wysypka nie odpowiadają na konwencjonalne leczenie, takie jak kąpiele owsiane, balsam galmanu lub hydrokortyzonu krem, należy skonsultować się z lekarzem. Ciężkie wysypki może nawet spowodować zatrucie krwi, jeśli leczenie nie jest poszukiwane szybko.

2 wizyty u lekarza lub pracownika służby zdrowia w celu określenia, czy doustne sterydy należy stosować w celu leczenia wysypka trujący bluszcz. Lekarz może zdecydować się przepisać steroidów doustnych, jeśli w trakcie leczenia innego schorzenia, które mogą pogorszyć wysypka, takich jak egzema, łuszczyca, alergie pokarmowe i wiele innych. Doustne sterydy mogą szybko zmniejszyć wysypka i swędzenie, i skuteczniej promować uzdrowienia.

3 dostać receptę od lekarza lub pracownika służby zdrowia o doustne sterydy w leczeniu trucizny wysypki bluszcz. (Prednizon jest najczęściej lekarstwo dla tego typu leczenia.) Ogólnie rzecz biorąc, będzie na receptę na około 12 dni, przy czym dawki zwężający się w kierunku końca leczenia.

4 Weź doustnych sterydów jako skierowane, upewniając się, aby mieć odpowiednią ilość tabletek dziennie. Nie należy przerywać przyjmowania doustnych sterydów, aż skończysz z recepty, nawet jeśli wysypka trujący bluszcz całkowicie zniknął. Brak działań ustnej leczenie steroidami może powodować wysypkę, aby wrócić, może nawet gorsze niż przed.

5 Sprawozdanie żadnych poważnych skutków ubocznych do lekarza podczas przyjmowania doustnych sterydów. Częste działania niepożądane to bezsenność, zwiększenie masy ciała, obrzęk twarzy, zmęczenie, bóle brzucha, a nawet wybuch trądzik. Ponadto, biorąc steroidy doustne mogą powodować komplikacje u diabetyków, ponieważ poziom glukozy w krwi może być podniesione.

6. Zaplanuj wizytę follow-up z lekarzem, jeśli wysypka Poison Ivy utrzymuje się tylko 14 dni od ekspozycji na rośliny.

Wskazówki:

 • Może chcesz spróbować więcej konwencjonalnych środków do leczenia wysypki Poison Ivy, takie jak balsam galmanu i zimnych okładów, zanim wydasz pieniądze na potencjalnie kosztownego leczenia steroidów doustnych.

Jak leczyć Poison Ivy wysypki leków przeciwhistaminowych

Jak leczyć Poison Ivy wysypki leków przeciwhistaminowych


Stosowanie leków przeciwhistaminowych zyskał na popularności w ostatnich latach w leczeniu trucizny wysypki bluszcz. Krem do stosowania miejscowego, gdy może zapewnić różne wyniki, leki doustne, takie jak Benadryl chloro-trimeton i mogą być skuteczne w leczeniu podrażnienia skóry, zmniejszając świąd.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy masz w rzeczywistości, są w kontakcie z zakładu trucizna bluszcz przed leczeniu wysypki lekami przeciwhistaminowymi. Trzy cechy definiują trujący bluszcz roślin - w kształcie migdałów Liście występują w klastrach trzy klastry wyrastają z pozycji na przemian na winorośli (nie naprzeciwko siebie) i nie ma nigdzie na ciernie roślin.

2 Wybierz lek przeciwhistaminowy doustny do leczenia trucizny wysypki bluszcz. Produkt powinien zawierać albo Chlorpheniramine maleinian lub chlorowodorek difenhydraminy. Te dwa składniki są zwykle w ponad-the-counter leków stosowanych w leczeniu kataru siennego oraz objawów alergii. Mogą one również być stosowane jako lekarstwo na zwykłe przeziębienie.

3 Należy unikać stosowania maści zawierające leki przeciwhistaminowe w leczeniu wysypki spowodowane ekspozycją na trujący bluszcz, jeśli nie wiesz na pewno, że nie będziesz mieć reakcję alergiczną. Znaczny odsetek ludności może negatywnie reagować na miejscowe kremu lub maści stosowane w leczeniu wysypki Poison Ivy, a powierzchnia zmian może się zarazić lub pęcherze może pęknąć. Należy pamiętać, że niektóre płyny Calamine może zawierać leki przeciwhistaminowe jako dodatkowa miara skuteczności.

4 Za pomocą zwykłego balsamu Calamine z doustnych leków przeciwhistaminowych do najlepszych wyników. Balsam Calamine jest najbardziej niezawodnym sposobem leczenia wysypka trujący bluszcz, ponieważ powoduje zwężenie porów skóry i łagodzi podrażnioną skórę przez suszenie i tworząc powłokę ochronną.

5 natychmiast udać się do lekarza, jeśli wysypka trujący bluszcz pogarsza lub ulegnie zakażeniu po zastosowaniu leków przeciwhistaminowych. Zainfekowany wysypka lub połamane pęcherze mogą spowodować zatrucie krwi w ciężkich przypadkach. Lekarz może dać ci zastrzyk kortykosteroidów w celu kontroli wysypkę, i daje ulgę.

Wskazówki:

 • Dodając płatki owsiane, sodę i sól Epsom do chłodnym kąpieli może być inny sposób poczuć ulgę wysypka trujący bluszcz. Unikać cieplej wody, która może otworzyć pory skóry i pozwalają bardziej denerwującego eterycznych z roślin trujący bluszcz, aby przenikać przez skórę.
 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli trucizna wysypki bluszczu nie zniknęły w ciągu 2 tygodni po kontakcie.

Jak leczyć Poison Ivy wysypki Z kortyzonu

Jak leczyć Poison Ivy wysypki Z kortyzonu


Over-the-counter kremy anty-swędzenie, które korzystają z kortyzonu, jako składnik aktywny może być zbyt łagodna w leczeniu pełnowymiarową wysypka bluszcz. Produkty te mogą być stosowane, jednak traktować wysypka w późniejszych etapach, gdy czynniki takie jak balsam galmanu, sody oczyszczonej i płatki owsiane wysuszeniu zrobiły swoje miejsca pracy.

Instrukcje

1 Pobierz na wczesnych etapach wysypka trujący bluszcz pod kontrolą za pomocą balsam Calamine uspokoić i ochrony obszarów dotkniętych kataklizmem, a kąpiele owsiane, aby zapewnić ulgę od swędzenia. Stosując zimne okłady wykonane z sody oczyszczonej i soli Epsom może również przyczynić się do łagodzenia podrażnień skóry. Utrzymania wody fajne, który zapobiegnie się porów skóry od otwarcia i pozwalając olej z trującym bluszczu przenikać dalej.

2 Użyj calamine balsam na obszarze zagrożonym, stosując ją obficie 3 do 4 razy dziennie, aż wysypka kosztuje sączące i płacz jasnych płynów. Należy przerwać stosowanie balsam galmanu raz skóra wokół wysypka jest sucha i uzdrowienie, ponieważ może wysuszyć skórę zbyt dużo i spowodować, że grzybica na nowo.

3 Przełącz na kortyzon krem po skończeniu balsam Calamine leczyć trucizny wysypki bluszcz. Możesz spróbować kortyzon krem ​​na małej powierzchni podrażnionej skóry pierwszy wykluczyć reakcję alergiczną. Kiedy już uważane stosowanie kortyzonu śmietaną być bezpieczne i skuteczne, stosuje się go do wysypki.

4 Spróbuj produkt oralny z kortyzonu w leczeniu wysypki Poison Ivy. Niektóre badania wykazały, że preparaty te mogą być skuteczne w redukcji wysypka i swędzenie już we wczesnych etapach. Bądź ostrożny z używaniem tych produktów, bez zgody lekarza, jeśli u pacjenta występuje cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi lub choroby wrzodowej.

5 wizyty u lekarza i prosić o leczenie kortyzon, jeśli nie byli w stanie znaleźć ulgę dla zaawansowanych przypadku wysypki Poison Ivy. Ten rodzaj terapii może być przydatne, gdy wysypka ma zostać zainfekowany, czy wysypka obejmuje duże obszary ciała. W wielu przypadkach, lekarz może zdecydować się na zabiegi kortykosteroidów, które na ogół przynieść ulgę w bardzo krótkim okresie czasu.

Wskazówki:

 • Rozpylanie dezodorantu na rękach i nogach, zanim pójdziesz do szczotki może być skutecznym sposobem, aby zmniejszyć szansę wysypka trujący bluszcz.

Jak uniknąć Catching sumaka i Poison Ivy

Jak uniknąć Catching sumaka i Poison Ivy


Jak uniknąć zarażenia Poison Ivy i Sumac.

Instrukcje

1 Poison Ivy i Sumak są bardzo poważne i bolesne warunki. Ogólnie leczenie tego rodzaju trucizn jest leczenie lekami przeciwhistaminowymi i krem ​​zawierający związki steroidowe. Głównie w miesiącach letnich jest, gdy osoba może złapać tych strasznych warunków. Jest na to sposób, aby zabezpieczyć się przed kiedykolwiek się tych chorób skóry

2 Po pierwsze, należy pamiętać o tym, co trujący bluszcz i sumaka wyglądać. Rośliny te są dość łatwe do identyfikacji, gdy wiesz, czego szukać. Ponadto, jeśli nie spotkać coś, co wygląda jak roślina trujący, nie dotykaj żadnej części. Niektórzy ludzie popełniają błąd, mycia powierzchni, który został wystawiony na rośliny trujący. Mycie odsłoniętą powierzchnię może rzeczywiście zrobić rozprzestrzeniania podrażnienie skóry i stają się gorzej

3 Jeśli zauważysz trucizny roślin rosnących na nieruchomości, to najlepiej zatrudnić kogoś, aby ją usunąć. Nie chcesz ryzykować. Jeśli camping w lecie można nosić odzież ochronną na obszarach, które normalnie byłyby narażone na roślinach trujących.

Jak leczyć Poison Ivy

Jak leczyć Poison Ivy


Poison Ivy znajduje się na terenie całych Stanów Zjednoczonych - zwłaszcza na wschód od Gór Skalistych - i w Kanadzie. Objawy kontaktowego zapalenia skóry, swędząca wysypka, która wynika z narażenia skóry na trujący bluszcz, wziąć co najmniej trzy tygodnie, aby całkowicie zniknąć. Wykonaj następujące kroki, aby się trochę bardziej komfortowe.

Instrukcje

1 Natychmiast zmyć wszystko, co mógł współczuć roślinę. Możesz być w stanie usunąć całkowicie olej przestępstwa lub przynajmniej zmniejszyć zbliżającym wysypka.

2 Łagodzą świąd w chłodnych, wilgotnych okładów.

3 Dodać około 5 ° C. płatki owsiane mielone lub sody do chłodnym kąpieli i moczyć przez 15 do 30 minut.

4 Dodaj sody oczyszczonej lub soli Epsom do kąpieli, lub zrobić ciasto z jednej z nich i zastosować go do wysypki.

5 Opt na płyny zawierające Calamine, alkohol i octan cynku; to wyschnie pęcherze i przyspieszyć gojenie.

6 Pozostawić wysypka otwarty do powietrza. Że pomoże to uzdrowić.

7 Porozmawiaj z lekarzem o przyjmowanie doustnych leków przeciwhistaminowych, jeśli są bardzo niewygodne lub wysypka pokrywa dużą powierzchnię ciała.

Wskazówki:

 • Unikaj miejscowego leki przeciwhistaminowe; nie są tak skuteczne, jak te, jamy ustnej i mogą powodować wysypki własnych w niektórych ludzi.
 • Umyć wszystkie ubrania, narzędzia i coś jeszcze, że wszedł w kontakt z zakładu. Olej może działać przez długi czas na nieożywionych.
 • Unikaj łamania wysypka pęcherze, które mogą spowodować ich zarazić.
 • Jeśli objawy utrzymują się lub masz konkretne choroby lub wątpliwości, zalecamy skontaktować się z lekarzem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak leczyć Dąb Poison Ivy z ziołami lub

Ci, którzy myć przed dąb trucizny lub trujący bluszcz rośliny przeżyją ciężkie swędzenie i pęcherze, płacz rany na skórze. Dąb trucizny rośnie w górę iw dół na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i Kanady, a Poison Ivy jest bardziej rozpowszechniona i występuje we wszystkich krajach, z wyjątkiem Kalifornii, na Alasce i na Hawajach. Rośliny potient o każdej porze roku; nawet w zimie nagie gałęzie są wypełnione więcej toksyn niż liście i mogą spowodować bardzo paskudny wysypka. Korzenie tych roślin są także wypełnione z toksycznego oleju, który może spowodować poważne wysypka, jeśli ich dotknąć. Możliwości leczenia obejmują kremy i płyny i leki ziołowe, takie jak olejek z mięty pieprzowej i bylicy.

Instrukcje

Zapobieganie 1 jest najlepszym lekarstwem. Jeśli wiesz, że będziesz spaceru po każdym obszarze, gdzie dąb trucizny lub trujący bluszcz rośnie, zawsze nosić koszulę z długimi rękawami, długie spodnie i skarpetki z buty. Zapoznaj się z wyglądem tych roślin i unikać dotykania ich, gdy jesteś w stanie dzikim.

2 Po dotknięciu lub dąb trucizny trującego bluszczu, wysypka rozwinie się w ciągu około 24 godzin od kontaktu. Youâ ll € ™ wiesz, że masz jeden, ponieważ jest bardzo swędząca, zmienia kolor na czerwony i pogarsza się w dni, które następują.

3. Weź prysznic natychmiast po powrocie ze spaceru w miejscach zaatakowanych przez szkodniki.

4 Zastosuj balsam Calamine na tym terenie tak szybko, jak rozwija się wysypka.

5 Gotować aż partia regularnych płatków owsianych, ostudzić trochę, dodać 1 lub 2 łyżki sody oczyszczonej, a następnie rozprowadza tę mieszaninę gęsto na wysypka obszarach. Zostaw go na aż wyschnie, a następnie zmyj delikatnym mydłem i dużą ilością wody. Nie szorować zapalenie skóry.

6 Jeśli dona € ™ t umysł zapach jak sałatki, można stosować ocet do wysypki. Zarówno biały ocet jabłkowy cydr i ocet pracy równie dobrze.

7 proste domowe balsam możesz obejmuje całą butelkę balsam galmanu do którego wymieszać 1 łyżeczkę zwykłej soli kuchennej i 1 łyżeczkę olejku miętowego. Dobrze wstrząsnąć i zastosować do wysypki raz lub dwa razy dziennie.

8 Bylica (Artemisia vulgaris) jest pomocne w leczeniu tego typu wysypka. Użyj albo świeże lub suszone liście i zaparzyć herbatę zawierającą około 1 filiżanki liści dla każdego litr wody. Wysoka na 20 minut, a następnie wykąpać obszar z tej mikstury. Kremy zawierające bylicy są dostępne w sklepach ze zdrową żywności i może być pomocny.

Wskazówki:

 • Postaraj się, aby nie zarysować obszary zapalne, jak to może wysypka gorzej i może spowodować, że się zarazić.
 • Istnieją komercyjnie dostępne produkty, które zawierają wyciąg z dębu trucizny lub trujący bluszcz. Te typy produktów może pomóc zbudować odporność na toksyny w tych zakładach. Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie uważnie jeśli zdecydujesz się na podjęcie takich środków.
 • Nigdy nie spalić dąb trucizny lub Poison Ivy liści, gałęzie lub korzenie w otwartym ogniu jak dym będzie zawierać te same toksyny znaleźć w zakładzie. Może to spowodować problemy z oddychaniem i może prowadzić do bardzo poważnych problemów zdrowotnych.
 • Uważaj, jeśli wędrować z psem, bo jeśli szczotki przeciwko dębu trucizny czy bluszcz i pogłaskać go później, toksyczny olej z tych roślin może pozostać na jego futro i rozprzestrzenił się na gołą skórę. Ita € ™ s najlepiej umieścić na parę gumowych rękawiczek po podwyżką oak- lub bluszczu porażenia lesie, a potem kąpać towarzysza dobrze.

Jak zatrzymać rozprzestrzenianie się Poison Ivy

Jak zatrzymać rozprzestrzenianie się Poison Ivy


Nie ma nic gorszego, a następnie coraz trucizny Ivey i nie jest w stanie się go pozbyć. Wiele razy, gdy jeden dostaje Poison Ivy utrzymuje się na rozpowszechnianiu, ponieważ oleje z roślin nadal są w domu. Dowiedz się, jak powstrzymać rozprzestrzenianie się trujący bluszcz.

Instrukcje

1 Umyj ubrania, gdzie sobie. Weź je w drzwiach, czy to możliwe, aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się trujący bluszcz.
Będziesz także chcą, aby natychmiast umyć ręczniki i niczego innego używane w trakcie i po to mają.

2 Umyj buty z, jeśli są one prać w pralce po prostu zrobić nie wiem, aby umieścić je w tym samym obciążeniem, jak ubrania.

3. Weź prysznic, aby uzyskać urushiol (olej z piosong bluszcz) od skóry. Unikaj kąpieli, aż cały olej jest wyłączony. Jeśli to było mniej them 15 minut od swojego spotkania, bieg nie chodzą. Podczas gdy niektóre osoby będą mieć reakcję alergiczną na każdym dotyku, co tak zawsze, większość będzie zobaczyć tylko reakcje jeśli urushiol był na skórze dłużej niż 15 minut. Podczas gdy nadal mogą zobaczyć spoty, szanse ciężkiej reakcji spada dramatycznie. Wystarczy upewnić się, nie wkładać rąk do twarzy.

4 Daj swojemu pupilowi ​​kąpiel, jakby były w kontakcie z trującym bluszczem. Podczas gdy oni nie stają się wrażliwe na rośliny, można je łatwo przenosić do kogokolwiek one wejść w kontakt z. Czy to na zewnątrz, jeśli to możliwe.

Wskazówki:

 • Zawsze należy unikać kontaktu z twarzy, zwłaszcza oczy i usta, gdy byłeś w kontakcie z trującym bluszczem.
 • 4 z 5 osób jest uczulonych na trujący bluszcz.
 • Im bardziej są narażone na trujący bluszcz częściej będziesz stać się alergię. Więc nawet jeśli nie jesteś uczulony, to najlepiej jest zawsze podjąć środki ostrożności.

Jak leczyć wysypki spowodowane przez Poison Ivy

Jak leczyć wysypki spowodowane przez Poison Ivy


Trujący bluszcz wysypka jest spowodowane, gdy osoba wchodzi w bezpośredni kontakt z urushiol oleju że trucizna bluszcz rośliny zawierają.

Termin używany do wysypki trucizna bluszcz jest kontaktowe zapalenie skóry. Wysypka trujący bluszcz przejawia się jako małe czerwone wypryski i pęcherze, które szczycą się jasny płyn, jeśli porysowana. Nie jest intensywny świąd i możliwość obrzęk wokół wysypka trujący bluszcz.

Wysypka trujący bluszcz nie jest poważny, ale jest to bardzo niewygodne. W tym artykule znajdziesz sposoby leczenia się z Poison Ivy wysypkę, aby złagodzić niektóre z dolegliwości, aż wysypka trujący bluszcz zniknął.

Instrukcje

1 Jeśli zdajesz sobie sprawę, że nie wchodzą w kontakt z trującym bluszczem, najpierw Cię dokładnie umyć skórę wodą z mydłem. Usuń wszystkie ubrania i należy je natychmiast, jak tłusta urushiol pozostałości znajdują się w trujący bluszcz może być aktywny (nadal powodować wysypkę) na okres do pięciu lat.

2 Jeśli wysypka trujący bluszcz opracował już, utrzymać w czystości i stosować recepty leki. Leki takie jak Iverest, lotionu lub hydrokortyzon galmanu kremu może być bardzo skuteczny w leczeniu i pomagają sterować swędzenie związane z wysypką poison ivy.

3 Jeśli nie jest związany z Twoim wysypka trujący bluszcz, pasty wykonanej z sody oczyszczonej i octu swędzenie, pomaga w leczeniu i wyschnąć pęcherze, które są związane z wysypka trujący bluszcz.

4 Jeśli należy wejść w kontakt z trującym bluszczem i zrobić w rzeczywistości wysypki, nie panikuj. Wysypka trujący bluszcz wyczyści się na jego własne, nawet bez leczenia, w ciągu 1-3 tygodni. Najważniejsze jest, aby kontrolować każdą świąd, który może wystąpić.

Wskazówki:

 • Nie spowoduje wysypka trujący bluszcz do rozprzestrzeniania przez zarysowaniem. Ciecz w blistry nie zawiera urushiol żywicy znaleźć w trującym bluszczem.
 • Chociaż nie spowoduje wysypka trujący bluszcz do rozprzestrzeniania przez drapanie, to jest dobry pomysł, aby nie zarysować, ponieważ może to prowadzić do wtórnego zakażenia.

Jak zrobić mydło Natural Poison Ivy

Gdy większość ludzi fizycznie dotknąć trujący bluszcz, będą rozwijać bolesne i drażniące wysypka w miejscu kontaktu. To dlatego, że trujący bluszcz zawiera alergen organiczny zwany urushiol, który znajduje się również w trujący dąb trucizny i sumaka. Urushiol jest oleisty związek, który przechodzi przez górną warstwę skóry, a następnie wiąże się do głębszych warstw. To połączenie może trwać zaledwie trzech minut lub tak długo, jak 30, ale gdy to robi, wysypka jest nieuniknione. Stosując naturalne leczenie poison ivy mydła, tak szybko jak to możliwe po dotknięciu trujący bluszcz może zmniejszyć nasilenie wysypki. Jeśli wysypka już opracowany, mydło pomoże ukoić jej podrażnienia wyniszczające. Naturalne leczenie mydło może być wykonane z Jewelweed, rośliny, która jest bardzo często znaleźć blisko trujący bluszcz.

Instrukcje

1 i Jewelweed zagotować wodę razem.

2 Melt bazy gliceryna mydło w podwójnej kotła lub w kuchence mikrofalowej.

3 Dodaj gotowane mieszanki Jewelweed do bazy gliceryna mydło i mieszać, aż lekko ostygnie.

4 Dodaj słodki pomarańczowy olej i koloryt.

5 Wlać do formy i pozwolić im usiąść, aż całkowicie ostygnie.

Wskazówki:

 • Jewelweed można znaleźć w pobliżu trujący bluszcz i mogą być zidentyfikowane przez jego klejnot w kształcie kwiatów pomarańczy.

Jak pozbyć się Poison Ivy / Oak / sumak

Łatwo usunąć nawet najgorsze przypadki zatruć bluszcz / dąb / sumaka z artykułów gospodarstwa domowego i zarządzania nim z kilkoma przechowywania zakupionych przedmiotów. Niedrogą alternatywą dla kupowania nad zarośla licznika, myjnie, maści, itp

Instrukcje

1 umyć skórę Świt Antybakteryjny Płyn do mycia naczyń i wody. Nie ma potrzeby, aby ocierają się o skórę przy tym tylko nieznacznie i Delikatnie dab piany na skórę. Pozwoli to usunąć nadmiar sebum i pomaga sucha z oleju urushiol że drażni skórę i powoduje wysypkę swędzieć.

2 Spray plaster Calamine Spray na obszarze zagrożonym, ile potrzeba. Te rzeczy naprawdę działa! Spędziłem mnóstwo pieniędzy starając się znaleźć coś, co pomogło, ponieważ miałem go przez ponad miesiąc. Ten produkt jest wypróbowany i prawdziwy! Dostępne w Wal-Mart, CVS, i innych miejscach. Ma Lanacaine w nim, który paraliżuje i wysypka balsam Calamine w celu ochrony obszaru. Możesz użyć tego w dowolnym momencie.

3 Wyjdź z louffa i Clorox Bleach i przygotuj się! Użyłem także regularne danie szmatę do tego kroku. Ten krok ma żądło trochę, ale jeśli jesteś gotów do czynienia z kilku minutach ból dla zwolnienia z swędzenie i szybkość suszenia się wysypka, to bardzo polecam ten. Rozcieńczyć Clorox Bleach w trochę wody, można użyć stosunku 1: 1 (1/2 Bleach, 1/2 wody), ale już wiadomo, że korzystać z 2: 1 stosunek z bardziej wybielaczem i mniej wody. Zanurzyć louffa lub umyć szmaty w mieszaninie i peeling na skórę. Otworzy się wysypka i niech oleje spuścić jak leczy wybielaczy i wysycha wysypkę. Miałem tylko zrobić ten proces jeden raz, bo usunięty, dopóki nie spalił.

4 Twoja skóra będzie prawdopodobnie zirytowany czasie skończysz z wybielaczem i czują się bardzo mocno, szczególnie po umyciu mydłem naczyń. I zwykle spryskać plaster rozpylać z powrotem na obszarze zagrożonym, pozostawić do wyschnięcia, a następnie przetrzeć balsam Aveeno na obszarze zagrożonym, więc skóra nie wysycha. Dowiedziałem się na własnej skórze, że traktował trujący bluszcz, kiedy to było naprawdę resztki suchej skóry, który został swędzenie, więc ważne jest, aby nawilżyć skórę, aby usunąć swędzenie, jak również. Zwykle mają Aveeno nawilżający balsam (Brak Fragrance) w każdym sklepie, a czasami specjalne płyny Aveeno w nawach bocznych, gdzie można znaleźć inne środki Poison Ivy (Aveeno Anti-Itch Lotion).

5 Weź luke ciepła do zimnych pryszniców złagodzić podrażnienia. Ciepła woda może zapewnić natychmiastową ulgę, ale bardziej drażni skórę i może otworzyć wysypka i niech rozprzestrzenia. Wziąłem zimny prysznic na tydzień w czasie tego procesu, i to naprawdę pomogło. Pamiętaj, aby przemyć używając Świt płynu do mycia naczyń jeszcze pomóc suchej wypływanie i wysypka (nawet pod prysznicem!) Zamiast paska mydłem lub mycia ciała. Mydelniczka może być stosowany kilka razy dziennie, kiedy tylko zaczynają swędzieć. To pomaga na kilka godzin (mam doświadczenie do 6 godzin ulgi jednym praniu). Tylko pamiętaj, aby utrzymać płyn przydatny tylko w przypadku, ponieważ mydło danie wysuszy skórę out (to jak czyści naczynia tak dobrze - formuła do odtłuszczania) może korzystać z mycia ciała Aveeno (wzór Relief skóry), jak również w razie potrzeby, ale nie jest wymagane. To utrzymuje skórę bardziej nawilżona niż inne mycia ciała podczas procesu gojenia.

Wskazówki:

 • Przechowywać Calamine Band-Aid Spray przydatny w samochodzie, torebce lub innym. To naprawdę naprawdę działa! To było bardzo pomocne w przejściu rzecz leczenia zatruć bluszcz. To kosztuje około 4,00 dolarów i trwa przez jakiś czas, w zależności od wielkości wysypki.
 • Pamiętaj, aby nawilżyć skórę balsamem. Lubię Aveeno ponieważ posiada składniki oparte na płatki owsiane i nie zapach zaszkodzić skórze. To bardzo nawilżające, kojące i stosunkowo niedrogie. (O 5,00 dolarów?)
 • Pamiętaj, aby używać płynu do mycia naczyń za każdym razem myć wysypka. To naprawdę wysusza powierzchnię i łagodzi podrażnienia.
 • Chętniej doświadczyć trochę bólu, aby pomóc złagodzić irytujące swędzenie trucizny bluszcz / dąb / sumaka. Zdaję sobie sprawę, że może być wybielacza Clorox trochę ekstremalne, ale to naprawdę działa. Dezynfekuje i wysusza wysypka szybciej niż jakikolwiek peeling lub maści używałem wcześniej. Wierz mi, miałem strzały, steroidowe pigułki, kremy i maści i hydrocortizone nic nie pracował lepiej niż tych kroków.
 • Możesz pomylić kroków do własnej wygody, są dość uniwersalne. Tylko pamiętaj, aby utrzymać na tym terenie czyste i suche, jak to możliwe.
 • NIE WOLNO w żadnym wypadku okład / ukryć obszaru. Przepływ powietrza zwiększa proces gojenia. Pokrywając obszar jesteś pozwalając oleje przenikać z powrotem w skórę powodując więcej podrażnienie.
 • Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z produktów wymienionych, można spróbować zastąpić. Właśnie wykorzystywane specjalnie te wspólne elementy i one naprawdę działają.
 • Bądź z lampy opalające i promieni słonecznych i ciepłych obszarach - będą tylko podrażnić skórę więcej.
 • Nie swędzi! Można go dostać w swoje paznokcie i rozprzestrzeniania. Nie mogę ostrzec, tyle na ten temat, bo to jest tak kusząca. Wykorzystać środki zaradcze powyżej zamiast i obiecuję pomogą - nie trzeba będzie swędzieć!

Jak wykryć Poison Ivy

Jak wykryć Poison Ivy


Poison Ivy jest wysypka, która może rozwijać się po wejść w kontakt z weedlike trucizna bluszcz rośliny. Większość ludzi jest uczulonych na tłustej żywicy produkowane przez ten zakład. Ocierając zakładu podczas spaceru przez las, lub dotykając powierzchni, który ma ślady tej żywicy, może wywołać reakcję alergiczną i nieprzyjemne objawy. Objawy z trujący bluszcz może naśladować tych z innych reakcji alergicznych. Zwrócić uwagę na pewne objawy, aby określić, czy trujący bluszcz spowodowane swoją wysypkę.

Instrukcje

1 Uważaj na klasycznych objawów Poison Ivy, takie jak świąd, zaczerwienienie, obrzęk i powstawanie pęcherzy.

2 Sprawdź swoją skórę, aby zobaczyć, czy wysypka tworzy linię prostą. W zależności od sposobu skóra weszła w kontakt z zakładu, twój wysypka może mieć formę linii prostej w dół nóg lub ramion.

3. Zwróć uwagę na kiedy wysypka rozwinięte. Jeśli zauważysz wysypkę w ciągu dwóch dni trekkingu przez park lub inny obszar zalesiony, może być trujący bluszcz. Reakcje na żywicy tłustej w trujący bluszcz zazwyczaj rozwija 24 do 28 godzin po ekspozycji.

Wskazówki:

 • Rośliny trujący bluszcz zazwyczaj mają trzy liście na łodydze, a zakład może produkować kwiaty i jagody.
 • Wysypka trujący bluszcz zniknie w ciągu dwóch tygodni. Leczeniu objawów stosując chłodny kompres uspokoić podrażnioną skórę, biorąc kąpiel płatki owsiane lub stosowania anty-swędzenie krem ​​do zainfekowanych obszarów.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli wysypka staje się powszechne, jeśli nie poprawi się w ciągu kilku tygodni lub w przypadku pojawienia się gorączki wyższej niż 100 stopni.
 • Uniknąć zarysowania pęcherze, które rozwijają się z trującym bluszczem. Może to prowadzić do zakażenia bakteryjnego.

Jak korzystać z naturalnych środków, aby leczyć Poison Ivy

Jak korzystać z naturalnych środków, aby leczyć Poison Ivy


Zaczerwienienie, swędzenie, pęcherze, sączący i strupy są wszystkie nieprzyjemne i czasem bolesne objawy trujący bluszcz. Przeciwzapalnym, ściągającym i przeciwbakteryjne zioła najlepiej leczyć problem. Gdy stosowane właściwie, może przynieść ulgę i przyspieszyć gojenie się wysypki Poison Ivy. Dąb i sumaka trucizny mogą być traktowane podobnie.

Instrukcje

1 Wybierz kilka świeżych liści babki lancetowatej. Umyj je, zacieru i stosować jako okład na obszarach dotkniętych. Liści babki stanowią przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przyspieszyć ich ran.

2 Kromka otworzyć liścia aloesu. Wyciąg żelu i zwrócić się bezpośrednio do wysypki. Aloes jest antybakteryjne, przeciwzapalne i przyspiesza proces gojenia.

3 Zastosuj wyciąg piwne czarownice, ile potrzeba do dotkniętych obszarów. Namoczyć czystej ściereczki w cieczy i zasłona go na skórę. Oczaru wirginijskiego jest chłodzenie i suszenie i łagodzą swędzenie.

4 Puree ogórka w mieszalniku i stosuje brzeczkę bezpośrednio na skórę. Przykryć czystą, bawełnianą szmatką. Powtarzać tak często, jak to konieczne. Ogórek będzie chłodzić i łagodzić swędzenie towarzyszy trujący bluszcz.

5 Zwilżyć regularny torebkę i zastosować się do wysypki. Herbata zawiera tanina, czy umowy tkanki zapalnej i łagodzi swędzenie.

6 Włóż płatki owsiane w czystym gazę lub skarpetę. Związać je i użyć szmatki lub skarpety jako myjka w ciepłej kąpieli. Dodaj 3 do 5 kropli olejku mięty pieprzowej do kąpieli. Owies zatrzyma swędzenie i olejek miętowy będzie chłodzić wysypka.

Wskazówki:

 • Jeśli masz skłonność do epidemii zatruć bluszcz, niech babki rosną w stoczni. Jest to pospolity chwast w większości Ameryki Północnej. Możesz używać żelu z aloesu handlowego zamiast świeżych liści. Sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że produkt zawiera czysty żel z aloesu. Plastry ogórka mogą być stosowane bezpośrednio na skórę, a nie puree. Zielony, pomarańczowy lub czarne torebki herbaty mogą być stosowane do leczenia i herbaty.
 • Jeżeli dym ze spalania trucizny bluszcz został wdychania lub olej dostał się do oczu, należy natychmiast szukać fachowej pomocy medycznej. Ciężkie dyskomfort, swędzenie, pieczenie lub infekcje są również wskaźniki, które lekarz powinien być konsultowany. Należy unikać stosowania ciężkich kremów lub maści, że pułapka wilgoci do wysypki. Pozwoli to przedłużyć wysypka i robią niewiele, aby przyspieszyć gojenie. Nie należy stosować więcej niż 3 do 5 kropli olejku miętowego w kąpieli. Olej jest bardzo skoncentrowany i może podrażniać skórę, jeżeli są stosowane w większych ilościach.

Jak uzyskać opieką lekarską przez Poison Ivy Rash

Jak uzyskać opieką lekarską przez Poison Ivy Rash


Po spędzeniu pewnego czasu poza obcowania z naturą, okazuje się, że czujesz się bardzo swędzące. Trafiłeś w kontakcie z trującym bluszczu i wysypka zaczyna się rozwijać. Nadszedł czas, aby udać się do lekarza, jeśli w domu są zabiegi nie dając ulgę po kilku dniach. Poison wysypki bluszcz może potrwać do trzech tygodni, aby uzdrawiać. Ale jeśli wysypka jest leczyć w domu, należy zacząć, aby szybko zobaczyć trochę poprawy. Jeśli wysypka obejmuje duże obszary ciała, należy udać się do lekarza.

Instrukcje

Początkowe At-Home Care

1 Umyj wszystkie chorobowo skórę. Kąpieli w zimnej wodzie, aby utrzymać zamknięte pory i zapobiega urushiol przed dostaniem się wewnątrz. Niektórzy zalecają przy użyciu mydła do prania. Możesz także spróbować czyszczenia powierzchni z alkoholem. Idealnie, kąpiel powinna wystąpić mniej niż trzydzieści minut po ekspozycji.

2 Wyjmij odzież, w tym buty. Umyj wszystko w ciepłej wodzie z mydłem. Przedmioty, które nie mogą być myte można czyścić alkoholem. Wszystkie narzędzia i naczynia muszą być czyszczone. Olej poison ivy, urushiol, może pozostać na powierzchni przez bardzo długi okres czasu i ponownie zainfekowania Ci.

3 Traktuj wysypka z hydrokortyzonu lub balsam galmanu. Wskazówek pakietów dla dopuszczalnej częstotliwości stosowania. Produkty hydrokortyzon zazwyczaj mogą być stosowane tylko 3 do 4 razy dziennie. Calamine często mogą być stosowane w miarę potrzeb.

4 Over-the-counter leki na alergie są dostępne, które mogą złagodzić niektóre swędzenie. Leki, takie jak Benadryl i inne leki przeciwhistaminowe, może powodować senność. Dlatego dobrze jest mieć je w nocy. Inne produkty, takie jak Claritin i Zyrtec są mniej prawdopodobne, aby powodować senność i są dobre do podjęcia w ciągu dnia. Przeczytaj uważnie etykiety, aby sprawdzić ostrzeżenia dla innych schorzeń może być. Postępuj zgodnie z wskazówkami pakietu starannie.

5 Weź gorący prysznic w ciągu dnia, aby złagodzić swędzenie. Kontynuacja z balsam, który pozwolił całkowicie suche przed zastosowaniem Calamine lub kortyzon.

6 Jak najlepiej, aby uniknąć porysowania. Podczas drapania nie może rozprzestrzeniać rzeczywistą wysypka, może spowodować lub rozprzestrzeniania infekcji.

7 Przykryć powierzchnię z miejscowym antybiotykiem maści lub kremu. Następnie pokrywa się z bandażem w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia zakażenia.

Kiedy udać się do lekarza

8 Udać się do lekarza, jeśli wysypka trujący bluszcz rozwija objawy zakażenia. Objawy zakażenia obejmują zaczerwienienie wokół rany, wrażliwość na dotyk i gorączka. Jest to szczególnie konieczne, jeśli czerwony Okolica wysypka jest gorący w dotyku. Może to być oznaką zapalenia tkanki łącznej, które mogą stanowić zagrożenie dla życia, jeśli nie jest leczone.

9 Natychmiast szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach, jeśli wystąpi którykolwiek z wymienionych objawów niepożądanych za ponad-the-counter środków używasz.

10 Jeśli nie możesz dostać się do lekarza od razu, przejdź do awaryjnego kabiną klinice lub lokalnym ER szpitala.

Czego można się spodziewać w gabinecie lekarskim

11 Gdy na oficera na Doctora € ™ s, pielęgniarka podejmie wszystkie swoje wnętrzności, w tym ciśnienia krwi, tętna i temperatury. Ona zapyta jakie leki używasz. Lista niczego przyjmowaniu złagodzić swój trujący bluszcz dyskomfort, a także pośrednictwo w jakimkolwiek innym stanie może być. Ona również zadawać pytania na temat historii medycznej.

12 Szczegóły co były narażone na i kiedy, jakie objawy i jak intensywne są, a także jak długo youâ € ™ ve był ich doświadcza. Udostępnij jakie metody masz stara dotychczas oraz podobne wcześniejsze doświadczenia. Pomaga to zapisać wcześniej.

13 lekarz będzie dokładnie przeanalizować swoją wysypkę i wziąć pod uwagę wszystko, co mają wspólną, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

14 Czasami lekarz przepisze steryd, takie jak prednizon, aby pomóc bluszcz wysypka trucizna odejść. Czasami będzie przepisać antybiotyk, takich jak Keflex (cefaleksyny), aby pomóc w każdej infekcji. Albo zostaną one przepisane razem. Inne czasy stosuje się tylko jeden. Bez względu na receptę jest podana, wykonaj wszystkie kierunki całkowicie.

15 Lekarz może również dać kilka wskazówek na ponad-the-counter produktów, które są odpowiednie do użycia. Postępuj zgodnie z jego wskazówkami dokładnie.

16 Uważnie przeczytaj wszystkie informacje na receptę. Natychmiast udać się do lekarza, jeśli wystąpi którykolwiek z wymienionych objawów niepożądanych.

17 Jeśli objawy nie są poprawie w ciągu kilku dni, wrócić do lekarza.

Wskazówki:

 • Zapoznaj się z tym, co Poison Ivy wygląda i starają się unikać w przyszłości!
 • Podczas pracy na zewnątrz nosić długie rękawy i długie spodnie. Noś buty, które pokrywają swoje nogi. Stosować rękawice.

Jak zapobiec Wysypka Poison Ivy

Jak zapobiec Wysypka Poison Ivy


Jeśli chodzi o unikanie wysypka trujący bluszcz, trochę zdrowego rozsądku może przejść długą drogę. Pierwszy etap zapobiegania jest wiedza, jak rozpoznać roślinę Poison Ivy poprawnie, a następnie biorąc kilka środków ostrożności, aby chronić skórę podczas wędrówki po zalesionych obszarach.

Instrukcje

1 Dowiedz się, jak rozpoznać trujący bluszcz poprawnie, i jak odróżnić je od podobnych wyglądające rośliny, takie jak kudzu, klon boxelder a nawet malin i winorośli blackberry. Trujący bluszcz charakteryzuje się tym, że jego migdałowe liściach występują w grupach po trzy. Ponadto, skupienia na przemian wzdłuż winorośli zamiast naprzeciwko siebie, jak w innych roślinach.

2 Należy pamiętać, naturalnego siedliska roślin trujący bluszcz. Trujący bluszcz na ogół znajduje się we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, na terenach silnie zalesionych, takich jak lasy. Trujący bluszcz jest również znany pełzanie wzdłuż krawędzi dróg i szlaków, lub wspina się na pnie drzew.

3 Nosić ubranie ochronne, takie jak koszule z długimi rękawami, buty i długie spodnie, jeśli wiesz, masz zamiar być w miejscu, gdzie znajduje się trujący bluszcz. Jeśli ubrania są w kontakcie z trującym bluszczem, trzeba będzie usunąć elementy starannie i natychmiast umyć je w ciepłej wodzie z mydłem.

4 spray dezodorant na odsłoniętych obszarach skóry, aby zapobiec wysypka trujący bluszcz z występujących. Wiele dezodorantów w aerozolu mają składnik aktywny, który może przeciwdziałać skutkom urushiol, oleju, który powoduje podrażnienie skóry. Podczas badania muszą jeszcze udowodnić związek między leczeniem dezodoranty i trujący bluszcz, wielu ekspertów pustyni może ręczyć za ich skuteczności.

5 natychmiast umyć skórę zimną wodą i mydłem, jeśli uważasz, że są w kontakcie z trującym bluszczem. Chociaż może to być niemożliwe, aby zapobiec występowaniu wysypki całkowicie, może być w stanie zmniejszyć intensywność znacząco wysypka, jeśli jesteś w stanie spłukać urushiol w ciągu kilku minut po kontakcie. Należy unikać korzystania z gorącej wody do mycia dotkniętych obszarów, ponieważ spowoduje pory skóry, aby otworzyć i pozwolić więcej urushiol przeniknąć.

Wskazówki:

 • Urushiol składnik na trucizny liści bluszczu, które powoduje wysypkę na skórze, może pozostać aktywny i silny od lat. Dlatego ważne jest, aby natychmiast umyć urushiol od odzieży, obuwia, sprzętu i narzędzi, aby zapobiec kolejnej wysypka.

Jak Cure Poison Ivy z witaminą C

Witamina C jest niezbędny składnik występuje głównie w owocach i warzywach. Wysokie ilości występują w owocach cytrusowych. Korzyści zdrowotne wynikające z Witamina C jest wiele, a to, że zachęca się ran, zwalcza infekcje, pomaga regulować poziom cholesterolu, pomaga przyswajanie żelaza i prawdopodobnie zmniejsza ryzyko rozwoju zaćmy. Witamina C trujący bluszcz nawet leczy. Normalnie, to suplementy, aby dodać tę cenną witaminę do ciała. Trujący bluszcz wyleczyć, trzeba wziąć je i zastosować go do skóry.

Instrukcje

1 Weź tabletkę witaminy C 1000 mg dziennie, jak tylko są w kontakcie z trującym bluszczem. To działa jak leki przeciwhistaminowe, a także zmniejsza stan zapalny. Witamina C pomoże squelch reakcji alergicznej organizmu (swędzenie i obrzęk) do trującym bluszczu. Witamina C pomoże również sam leczyć ciało, zgodnie z Rękach stronie złoto.

2 rozpuścić tabletkę witaminy C w filiżance ciepłej wody. Zanurz szmatkę w wodzie i wyciśnij go więc nie jest mokra. Stosuje się go bezpośrednio do trującym bluszczu na skórę. Czy to trzy razy dziennie.

3 Zostaw rozpuszczone witaminy C na skórę godzinę leczyć poison ivy. Następnie spłukać zimną wodą. Pat obszarach dotkniętych wyschnięcia; nie trzeć ich jak to będzie drażnić bluszcz poison.

Wskazówki:

 • Szukać profesjonalnej pomocy medycznej od razu, jeśli masz ciężki obrzęk lub trudności w oddychaniu; wysypka obejmuje ponad jedną czwartą swojego ciała; trujący bluszcz masz na twarzy, ust, oczu i narządów płciowych; masz gorączkę; wysypka staje się zarazić; lub aktualne leczenie używasz nie złagodzić objawy, według Web MD.

Jak zabić Poison Ivy Weeds

Poison Ivy może być świąd, wysypka, powodując zagrożenie dla Ciebie i bliskich. Najlepszym sposobem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się poison ivy jest wyeliminowanie roślin. Z kilku wskazówek, możesz wymyślać Natryskiwać zabić trujący bluszcz i zapobiec jego odrost.

Instrukcje

1 Mix 1/2 szklanki pomarańczowego oleju do butelki 1 galon 20 procent octu.

2 Dodaj do łyżeczki mydła w płynie i wstrząsnąć butelką.

3. Przenieść mieszaninę do rozpylacza

4 Spray mieszaninę na korzenia Poison Ivy liści krzewów. Można zauważyć, innych roślin w pobliżu umierających bluszcz, jeżeli mieszanina jest w kontakcie z nimi.

5 Sprawdź powrotem na krzak bluszczu, czy to odrasta. Ponownie, jeśli tak, to spray to z mieszaniną, aby wyeliminować go na dobre. Nie będzie widać odrost trujący bluszcz po drugim strumieniem, jak będzie przeniknęły korzeń i zepsute ziemi na tym obszarze dla wszystkich roślin.

Wskazówki:

 • Należy uważać, aby podczas natryskiwania, ponieważ mieszanina ta może zabić innych pobliskich zakładów, jeśli ląduje na nich.

Jak dbać o skórę podczas wysychania Poison Ivy wysypki

Jak dbać o skórę podczas wysychania Poison Ivy wysypki


Wysypka trujący bluszcz, znany również jako alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, ból i powodują podrażnienia gdziekolwiek roślin przyszedł w kontakcie ze skórą. Żywicę toksyczny olej w roślinie, zwany urushiol jest składnikiem, który sprawia, że ​​wysypki. Choć instynkt może być do zera i zamieszania na chorobowo skórę, może to wysypka rozprowadzić olej powodujących do innych obszarów ciała. Ponieważ wysypka trujący bluszcz może wziąć jednego do czterech tygodni, aby uzdrawiać, ważne jest, aby właściwie dbać o skórę w międzyczasie. Dbając o skórę podczas wysypka czyści się, można zmniejszyć podrażnienie i uczynić okres gojenia mniej uciążliwe.

Instrukcje

1 zmyć skórę chłodną wodą i mydłem. Unikaj korzystania z ciepłej wody, to pomaga trucizna olej bluszcz przenikać przez skórę. Użyj delikatny dotyk jak umyć skórę, a następnie spłukać zimną wodą i osuszyć miękkim ręcznikiem.

2 Połącz 1/2 alkoholem z 1/2 szklanki zimnej wody w misce. Gąbka rozcieńczony alkoholem na skórze dotkniętej trujący bluszcz. Zrób to natychmiast po kontakcie z trującym bluszczem zmniejszyć ciężka reakcja wysypka.

3 Napełnij wannę z ciepłą wodą i dodać produkt do kąpieli koloidalna owsianka, aby uspokoić skórę. Zanurzenia w wannie 15 do 20 minut, kilka razy dziennie w celu zmniejszenia podrażnienia.

4 Namoczyć czystą ściereczkę w letniej wodzie i wyciśnij nadmiar wilgoci. Zastosuj chłodny kompres na skórę w między kąpieli, aby zapewnić ulgę od swędzenia i podrażnienia. Pozwól chłodne okłady pozostać na skórze przez 15 minut w czasie, powtarzając procedurę trzy do czterech razy dziennie. Pat-osuszyć skórę po użyciu kompres.

5 Smooth hydrokortyzonu krem nad pęcherzykowaty wysypki. Take over-the-counter leki przeciwhistaminowe w nocy, aby przynieść ulgę i pomóc zasnąć.

Wskazówki:

 • Zawsze należy nosić długie rękawem i długie spodnie wpuszczone w skarpety, aby chronić skórę podczas spaceru po zalesionych obszarach lub w innych miejscach, gdzie obecny jest trujący bluszcz. Kup handlowej Poison Ivy bloker oleju i stosować go do odsłoniętych obszarach skóry. Zastępca sody do koloidalne zabiegów owsiane w kąpielą.

Jak działa Poison Ivy oddziaływać na skórę?

Jak działa Poison Ivy oddziaływać na skórę?

Co to jest Poison Ivy?

Trujący bluszcz lub Toxicondendron Radicans, jest rośliną, która produkuje urushiol, drażniące dla skóry, która u większości ludzi powoduje bardzo swędząca wysypka. Trujący bluszcz rośnie w Ameryce Północnej i należy unikać, jeśli zauważony. To jest zwykle w lasach lub na obszarach zalesionych, ale rośnie również wraz skał i pól.

Poison Ivy ma trzy listki, które są w kształcie migdałów. Jej owoce są koloru szaro-biały, a jego liście są zwykle jasnozielone do ciemnej zieleni.

Ludzie się trujący bluszcz, kiedy dotykają go i dotknąć czegoś, dotknął go, jak psa, piłkę lub ubraniu. Podczas gdy większość ludzi się go dotykać liści, to jest możliwe, aby uzyskać ciężka wysypka z ciągnąc winorośli Poison Ivy z korzeniami i przy użyciu WEEDEATER usunąć bluszcz poison. Spowoduje to, że twoje nogi spryskiwane trujący bluszcz.

Poison Ivy efekty na ciele

Kontakt z trujący bluszcz powoduje reakcję alergiczną, gdy skóra nie jest chroniona. O dziwo, niektórzy ludzie nie mają alergiczną reakcję na trujący bluszcz. Ale te, które zrobisz, będzie doświadczenie swędzenie, irytujący wysypka. To rozwija się stan zapalny czerwonymi plamami lub małych uderzeń. Następnie skóra zaczyna blistra.

Jeśli pali się trujący bluszcz i osoba styka się z nim i wdycha dym Poison Ivy, wysypka może pojawić się na wyściółki płuc. To może spowodować silny ból w płucach, a także trudności w oddychaniu, a nawet śmierć. Jeśli ktoś spożywa rośliny, kilka narządów może być uszkodzony, a także przewodu pokarmowego i dróg oddechowych.

Kiedy osoba dostaje trujący bluszcz, to nie jest zaraźliwe, nawet jeśli formy wysypka pęcherze i pęcherzyki wybuchnąć.

Leczenie Poison Ivy

Po wejść w kontakt z trującym bluszczem, skórę należy dokładnie umyć mydłem i zimną wodą. Od urushiol, trujący olej znajduje się w trujący bluszcz, nie jest rozpuszczalny w wodzie, mydło jest absolutnie konieczne, aby usunąć olej ze skóry. Jeżeli będziesz czekać zbyt długo, aby umyć się jednak, moczyć w oleju i nie mogą być usunięte.

Następnie osoba powinna wziąć lek przeciwhistaminowy i pocierać krem ​​hydrokortyzon nad wysypki. Difenhydramina jest najczęstszą sugestia kontaktu trucizna bluszcz. Jest bez recepty i może być przyjmowany doustnie.

Wszystkie ubrania, które miał na sobie osoby w czasie kontaktu należy umyć, jak również.

Wysypka trujący bluszcz może trwać nawet do trzech tygodni. Jeśli reakcja jest ciężka, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej.

Jak szybko wystąpienia wysypki z Poison Ivy?

Jak szybko wystąpienia wysypki z Poison Ivy?


Wysypka, która pojawia się po kontakcie z trującym bluszczem mogą być łagodne lub bardzo poważne. Wiedząc, kiedy pojawiają się pierwsze objawy i jak je leczyć może pomóc doprowadzić do szybkiego wyjścia z tym czasem niewygodnej stanie.

Co to jest Poison Ivy?

Poison Ivy jest powszechne roślin, które mogą być lub krzew winorośli liny jak to owłosione z trzech liści (albo błyszczące, zielone lub czerwone jesienią). Od czasu do czasu, może mieć żółte lub zielone kwiaty i jagody, które są albo bursztynowy lub biały na żółto-zielony w kolorze. Liście zawierają olej, który zakłócenie może być uwalniana na skórze, powodując łagodne lub ostre wysypka i inne objawy.

Objawy Poison Ivy

W ciągu kilku dni od kontaktu z trucizną roślin Bluszcz, wysypka pojawia się w prawie 90 procent osób zakażonych, według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Obrzęk i swędzenie może być problematyczne, a nie zakaźne pęcherze wypełnione płynem lub uderzeniami mogą być obecne, jak również.

Locale z Poison Ivy

Trujący bluszcz można znaleźć we wszystkich stanach w USA, z wyjątkiem Kalifornii, na Hawajach i na Alasce. Można go znaleźć w pobliżu lasów i strumieni, a także wzdłuż dróg i wokół podwórka, co sprawia, że ​​zagrożenie dla wielu ludzi.

Powikłania Poison Ivy

Wysypka związana z trujący bluszcz może być na tyle poważne, aby zakłócać zdolność osoby do pracy. Najpoważniejsze powikłanie związane z trujący bluszcz występuje wtedy, gdy instalacja jest spalony i trucizna jest wdychany, co może prowadzić do podrażnienia płuc.

Leczenie Poison Ivy

Poison Ivy może być traktowane z ponad-the-counter miejscowo kremy dla łagodnych wysypki, a bardziej poważne wysypki lub wdychanie trujący bluszcz powinien być traktowany przez lekarza.