adcov.com

plastyka brzucha rodriguez

Plastyka brzucha Dieta

Brzucha zakładka jest zabieg kosmetyczny, który poprawia wygląd obszaru brzucha. Operacja nie jest używana jako operacji utrata masy ciała, a w taki sposób, aby usunąć nadmiar skóry i otrzymano żołądka mocniejsze wygląd. Jest to ważne dla pacjentów poddawanych tego zabiegu, aby monitorować masę oraz zużywają zdrowej diety, aby utrzymać nową płaską żołądka.

Przed Abdominoplastyka

Pacjenci, którzy przechodzą Tummy Tuck zrobić, gdy dieta i ćwiczenia nie spłaszczyć brzuch. Nadmiar skóry po nadmiernej utraty masy ciała jest również skierowana w tym zabieg kosmetyczny. Należy starać się stracić zbędne kilogramy przed zabiegiem iw ciągu kilku kilogramów swojej idealnej wagi. Utrata masy więcej po operacji może spowodować mniej niż pozytywnych wyników.

Korzystać z dobrze zbilansowanej diety przed rozważeniem Tummy Tuck stracić nadmiar tłuszczu z brzucha. Diecie powinno zawierać białka ze źródeł chude złożonych węglowodanów z całych warzyw i zbóż, i zdrowych źródła tłuszczu, takie jak olej rybi, olej rzepakowy i olej z oliwek. Monitorowania kalorii i wyeliminować około 500 kalorii dziennie, aby stracić około pół kilograma tygodniowo.

Użyj dieta i ćwiczenia, aby stracić większość masy w okolicy żołądka, zanim zaplanować wizyty u chirurga kosmetycznego. Dieta i ćwiczenia powinny przynieść większość drogi do celu na płaski brzuch.

Unikać Weight Gain

Po zabiegu Plastyka brzucha, zdrowa dieta pomoże ci odzyskać i uniknąć przybierania na wadze. Aby utrzymać swój nowy wygląd, musisz diety i ćwiczeń fizycznych. Bądź na bieżąco z dobrze zbilansowanej diety, który został użyty przed procedurą. Zdrowego stylu życia, który obejmuje ćwiczenia i dobra dieta będzie utrzymać wagę w dół i uniknięcia rujnuje Tummy Tuck.

Plastyka brzucha jest kosztowna procedura. Większość pacjentów są bardzo zadowoleni z wyników postępowania i pracy, aby utrzymać swój nowy wygląd. Procedura jest zmarnowany, jeśli nie podejmie kroki w celu monitorowania swojej diety i wagi, aby zapewnić, że Twój nowy rysunek.

Dietę, która jest naturalna i pozwala uniknąć przetworzonej żywności i cukrów rafinowanych. Unikać spożywania tłuszczów trans i tłuszczów nasyconych jak najwięcej. Chude źródła białka zawierają ryby, mrożony drób i produkty sojowe. Wybierz węglowodany złożone z warzyw i owoców. Monitorowania kalorii i upewnij się, że nie przekraczają kwot, które są niezbędne do utrzymania aktualnej masy ciała. Przejadanie spowoduje przyrost masy ciała po zabiegu Plastyka brzucha.

Liposukcja vs. Plastyka brzucha

Liposukcja vs.  Plastyka brzucha


Płaski brzuch został uznany pożądana cecha przez dziesięciolecia, a wiele z nich osiąga się to przez wyczerpującym ćwiczeń, diety i stosowania jednego poglądach dyscypliny. Dla niektórych, Tummy Tuck Liposukcja jest lub rozwiązaniem. Jednak ludzie, którzy chcą stracić tłuszczu z brzucha lub nadwagi może się mylić o tym, czy wybrać Tummy Tuck lub zabiegu liposukcji.

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha jest także określane jako plastyka brzucha. Jest to zabieg kosmetyczny, który usuwa nadmiar skóry i tłuszczu do produkcji mocniejsze i gładsze brzuch. Aby zwiększyć poziom komfortu, lekarz albo zaproponować znieczuleniu ogólnym lub sedacji dożylnej. Chirurg będzie nacięć poziomych między pępkiem a linią włosów łonowych do naprawy w przypadku braku mięśni brzucha. Jeśli nie ma nadmiaru skóry w nadbrzuszu może być wymagane drugie nacięcie po pępku. Koszty mogą obejmować opłaty chirurga, opłat, kosztów znieczulenia receptę, chirurgicznych opłat instrumentu, medyczne testy koszty i może wahać się od 3000 dolarów i 10.000 dolarów, w zależności od pacjenta. Obrzęk i ból są najczęstsze późniejszych skutków Tummy Tuck i odzyskiwania zwykle trwa od jednego do dwóch tygodni, ale także różni się od pacjenta.

Liposukcja

Proces liposukcji obejmuje odkurzanie tłuszczu spod skóry brzucha, pośladków, ud, bioder, kolan, pleców, łydek, kostek, policzkach, szyi lub ramionach. Zabieg można wykonać samodzielnie lub w połączeniu z zakładką brzucha i innych zabiegach kosmetycznych, takich jak redukcja piersi. Chirurg może również wykonać liposukcję na wielu obszarach ciała jednocześnie. Według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ASAPS), w 2007 roku, zabieg był wykonywany najczęściej zabiegu chirurgicznego. Chirurg wykorzystuje magiczną znacznik, aby zaznaczyć obszar proceduralną, zarządza znieczulenie miejscowe lub ogólne, stosuje zwilżania rozwiązania w obszarze, a następnie wykonuje usuwanie tłuszczu. Odzyskiwania może trwać kilka dni lub kilka miesięcy, a koszty wahają się od 1500 dolarów do 7500 dolarów w zależności od pacjenta i zakres procedury.

Liposukcja kontra Tummy Tuck

Procedura Plastyka brzucha jest bardziej istotna niż liposukcji, z nacięciem po okolicy procesowego będącego dwa metry długości. Liposukcja wymaga jedynie minimalne nacięcia, które są trudno zauważalne. Z procedurą brzuch Tuck pępek jest przesuwany w dół do znacznej mierze, a w liposukcji przemieszczana pępka występuje. Czas zwrotu liposukcja jest również szybsze niż z Tummy Tuck. Liposukcja tumescent z, miejscowo znieczulający stosowany do znieczulenia teren i zmniejszyć krwawienie, wyeliminowanie ryzyka związanego ze znieczuleniem ogólnym. Dodatkowo, z tumescent Liposukcja odzysku zwykle trwa trzy dni lub mniej. Z tych powodów, liposukcja jest więcej niż zaleca Tummy Tuck.

Co to jest Mini Plastyka brzucha?

Co to jest Mini Plastyka brzucha?


Chirurgia plastyczna staje się coraz bardziej popularne w ostatnich latach większy nacisk kładzie się na co zewnętrzne. Cienkie, dopasowanie ciała ukazuje młodość i witalność i jest wysoce pożądane dla wielu ludzi. Plastyka brzucha jest mini popularne, mało inwazyjny zabieg, który usuwa nadmiar skóry i tłuszczu z podbrzusza i powoduje gładszą, bardziej płaski brzuch. To może być rozwiązanie dla ludzi, którzy próbowali bezskutecznie uzyskać gładką brzuch poprzez dietę i ćwiczenia samodzielnie.

Znaczenie

Ideał cienkim, płaskim brzuchu jest coś wiele osób nigdy nie osiągnąć. Spróbuj, jak może, nie ilość dieta i ćwiczenia mogą doskonalić to idealny typ ciała. Mini Plastyka brzucha daje tę gładką, określony wygląd bez stresu intensywnych diety i wykonywania rutynowych. Kompletny procedury abdomioplasty blizna pacjenta od biodra do biodra, natomiast mini operacja powłok brzucha zostawić tylko mała blizna nad intymnych. Połączenie płaskiego brzucha przy minimalnym blizny sprawia, że ​​to jeden z najbardziej popularnych procedur chirurgii plastycznej dla zainteresowanych z ich brzucha.

Funkcja

Częściowe brzucha obejmuje małe nacięcia w dolnej części miednicy, które rozluźnić skórę od mięśni. Mięśni ściany brzucha są następnie zszywane z powrotem, jeżeli są one silnie oddzielono i nadmiar tłuszczu jest usuwana ze strefy. Następnie skórę ciasno i nadmiar przycięta od hotelu. Nacięcia są następnie szyte z powrotem, a pacjenta pępek lokalizacja razie potrzeby wyregulować. Procedura ta jest wykonywana pod kierownictwem licencjonowanego chirurga plastycznego w chirurgicznie sterylnym gabinecie lekarskim.

Rozważania

Mini Plastyka brzucha, choć mniej inwazyjne niż pełne Tummy Tuck, jest nadal skomplikowana procedura chirurgiczna. Odpowiednie preparaty muszą być podjęte, aby upewnić się, że operacja pójdzie dobrze i czas gojenia jest minimalny. Pamiętaj, aby jeść prawo i nie wykonywać zbyt na tydzień przed operacją. Zrób zapasy luźne ubranie na rękę, jak również kilka bryły lodu w zamrażarce. Odtwarzania zajmie tydzień dla większości pacjentów, chociaż stopniowy powrót do normalnej działalności jest możliwe w ciągu 10 do 15 dni. Ponadto, procedura ta nie jest tania; to zwykle kosztuje co najmniej kilka tysięcy dolarów.

Korzyści

Abdominoplastyka jest zdecydowanie najbardziej efektywny sposób na cienkim, płaskim brzuchu. Chirurg może rzeźbić i manipulować brzuch do idealnego kształtu i formy, w zależności od pacjenta, rodzaju nadwozia. Wyniki te są rzadko osiągane, nawet naturalnie cienkich, nadające się ludzi. Operacja powłok brzucha również przyczynić się do tonu i wzmocnienie ściany brzucha dla tych, którzy mieli nadmiar rozciągania ścian, takich jak kobiety w ciąży. Chirurg będzie ciągnąć ściany wraz z powrotem i koronki z powrotem wraz z serii silnych szwów, przywrócenie właściwej struktury anatomiczne i siłę.

Ostrzeżenie

Mini odsysanie tłuszczu nie powinna być odrzucona jako mniejszych zabiegach chirurgicznych. Choć procedura może być minimalnie inwazyjną, nadal jest ważnym zabiegiem chirurgicznym wraz z anestezjologii i odzyskiwania czasu. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć nadmiernego stresu psychicznego i fizycznego po operacji, aby przyspieszyć czas odzyskiwania i uniknąć powikłań. Zakażenia i zakrzepy czasem wystąpić.

Ćwiczenia zrobić Po zabiegu Plastyka brzucha

Zabiegu Plastyka brzucha lub brzucha, jest zabieg chirurgiczny, który usuwa nadmiar skóry z okolicy brzucha. To napina skórę pozostałych po nadmiernej utraty masy ciała i luźnej skóry, która rozwija się po ciąży. Procedura zmniejsza także wygląd brzucha, rozstępów znajdujących się poniżej pępka. Chirurdzy plastyczni nie polecam tę procedurę do utraty wagi i zwykle zrobić tę procedurę na ludzi, którzy są na lub w pobliżu swojej idealnej wagi. Ćwiczenia po zabiegu Plastyka brzucha pomaga utrzymać płaski brzuch.

Spacer

Rozpocznij pieszo lub inne ćwiczenia lekkie raz chirurg usuwa Cię o normalnej aktywności. Twoje łóżko okres odpoczynku może wynosić od dwóch do czterech tygodni, w zależności od tego jak szybko odzyskać. Spacery po zabiegu Plastyka brzucha pomaga odzyskanie poprzez zmniejszenie obrzęku i szanse rozwoju zakrzepów krwi. Rozpocznij z 10 minut dziennie i dodać pięć minut, a kontynuować leczenie. Należy unikać intensywnych ćwiczeń na około sześć tygodni, aby zapobiec porwane nacięcia.

Korzystanie Poduszki

Czy ćwiczenia brzucha na szwajcarskiej piłki spłaszczyć i dźwięk, gdy lekarz mówi, że jest bezpieczny dla ciebie. Skupić się na ćwiczeniach, które rozciągają się i kurczą mięśnie brzucha. Robi przysiady na piłce do ćwiczeń zwiększa zakres ruchu i wzmacnia mięśnie pleców i brzucha. Pamiętaj, aby trzymać głowę nieruchomo i umieść ręce na piersi lub przekształcone nad głową. Wydech na drodze się i wdychać na drodze wykonanej. Zaczynają się 10 powtórzeń, co najmniej trzy razy w tygodniu i działa aż do trzech grup z 10 do 12 powtórzeń.

Zwiększenie intensywności

Zwiększyć intensywność treningu, gdy pojawi się luz z chirurgiem. Czy działania związane z aerobiku co najmniej pięć razy w tygodniu. Działania takie jak taniec, aerobik cardio kickboxing, przędzenia i obsługa maszyn eliptycznych spalić kalorie i dźwięk ciała w tym samym czasie. Obejmują dwa lub trzy dni treningu siłowego z wagi lekkiej co najmniej dwa lub trzy dni w tygodniu do ściśle określonych grup mięśni górnej i dolnej części ciała. Dr Otto J. Placik, chirurg plastyczny Chicago, sugerują, zachowując z usług osobistego trenera na chwilę po zabiegu. Osobisty trener może dostosować wykonywania rutynowych, który zmniejsza swoje szanse na obrażeń. Przestań robić żadnych ćwiczeń, jeśli czujesz dyskomfort lub ból i skonsultować się z lekarzem, jeśli ból utrzymuje się po szacowany okres zwrotu zakończył.

Niebezpieczeństwo Znaki Po zabiegu Plastyka brzuchaOdsysanie tłuszczu, znany również jako abdominoplasties, są bardzo popularne zabieg kosmetyczny. Chociaż Tummy Tuck jest ogólnie uważane za bezpieczne procedury, ważne jest, aby pamiętać, że uważa się za poważne operacje, a więc pochodzi z własnego zbioru ryzyka.

Zakażenie Po Tummy Tuck

Procedura Plastyka brzucha obejmuje nacięcie w całej jamie brzusznej; w związku z tym, zakażenia, które mogą pojawić się jako zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu nacięcia, należy niezwłocznie zgłosić się do chirurga.

Gorączka Po Tummy Tuck

Gorączka po Tummy Tuck zawsze powinny być traktowane poważnie, ponieważ może to wskazywać na poważną infekcję krwi lub zakażenie w miejscu nacięcia.

Uzdrowienie Trudności Obserwuje Tummy Tuck

Oprócz pośrednio po swoich pooperacyjne instrukcji, należy powstrzymać się od palenia, zarówno przed, jak i po zabiegu, należy zdrowo się odżywiać i musi dostać dużo odpoczynku. W przeciwnym razie, czas gojenia może stać się zagrożone, co skutkuje zwiększonym odsetkiem powikłań pooperacyjnych, takich jak złe gojenie.

Silny ból po Tummy Tuck

Jednym z najbardziej poważnych komplikacji Tuck brzucha obejmuje blokadę jelit, który może być niebezpieczne dla życia. Dlatego istotne jest, aby powiadomić o tym swojego lekarza natychmiast, jeśli poczujesz silny ból.

Trudności w oddychaniu w następstwie Tummy Tuck

Duszność lub trudności w oddychaniu w następstwie procedury Plastyka brzucha należy niezwłocznie podane do wiadomości swojego lekarza, ponieważ może to wskazywać na potencjalnie niebezpiecznych zakrzepów krwi w płucach.

Ostrzeżenia Plastyka brzucha

Ważne jest, aby zrozumieć, że chociaż istnieje ryzyko powikłań pooperacyjnych po zabiegu Plastyka brzucha, po porady chirurga dotyczących opieki i odzysku może zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia problemów.

Jak odzyskać Po zabiegu Plastyka brzucha

Jak odzyskać Po zabiegu Plastyka brzucha


Rekonwalescencja po zabiegu Plastyka brzucha może być trudne. Nie tylko skórę usunięto, a czasami tłuszcz jest usuwany i w mięśniach są wzmocnione. Ten typ operacji może być urazowe na korpusie w pierwszej kolejności. To zajmuje więcej niż kilka tygodni czuć wraca do normy. Jeśli rozważasz Tummy Tuck, lub miały zabiegu Plastyka brzucha, przeczytaj ten artykuł, aby zrozumieć, jak najlepiej odzyskać.

Instrukcje

1 Weź dwa tygodnie wolnego od pracy. Wielu lekarzy zaleca podejmowanie 4 tygodnie off, ale większość chirurgów plastycznych polecam 2 tygodnie przerwy po zabiegu Plastyka brzucha. To daje organizmowi szansę na wyleczenie w nie stresującym środowisku.

2 Wear elastyczny ściągacz z brzucha na 2 lub ​​3 tygodnie po zabiegu Plastyka brzucha, aby zmniejszyć obrzęk. To prawie jak gruby pas. Chociaż może to być ograniczenie i trochę gorąco, zespoły brzuch pomoże odzyskać.

3 Nosić wąż kompresji na nogach przez co najmniej 2 dni po zabiegu Plastyka brzucha. Ryzyko krzepnięcia krwi jest znacznie zmniejszona przy zastosowaniu przewodu sprężania. W rzeczywistości, kobiety, które rodziły poprzez cesarskim są również zobowiązani nosić te pończochy.

4 Udział w nie wysiłku chodzenia po zabiegu Plastyka brzucha. Prawie każdy lekarz uważa, że ​​powinna wstać i chodzić, jak tylko możesz. W ciągu pierwszych kilku dni po swoim Tummy Tuck, po prostu poruszając się po domu jest wszystko, co musisz zrobić. Po tygodniu lub tak, krótkie spacery wokół bloku pomoże przyspieszyć czas gojenia.

Wskazówki:

  • Nie denerwować, jeśli wygląda jak zabiegu Plastyka brzucha nie pracował lub blizny się bardziej zauważalne. To jest wspólne dla blizny stają się bardziej widoczne, zanim rozpocznie się w celu wygładzenia i blaknięcie.

Vs liposukcji brzucha Plastyka brzucha

Jeśli uprawiane niezadowolonych z wyglądu brzucha, ale nie wiesz, który zabieg kosmetyczny realizować, zrozumienie podstawowych różnic między liposukcji brzucha i Tummy Tuck powinien pomóc wyjaśnić niektóre pytania. Obie procedury oferują poprawę wyglądu brzucha, ale to zrobić poprzez zmierzenie się z bardzo różnych problemów kosmetycznych. Liposukcja jest zaprojektowany, aby usunąć nadmiar tłuszczu z powierzchni, a Tummy Tuck adresy luźnej skóry i luźnej, mięśnie brzucha oddzielone. Oczywiście, odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące Twoich indywidualnych potrzeb, twój chirurg plastyczny jest najlepszą osobą do zwrócić się o poradę, ale za podstawowy przegląd, oto kilka punktów do rozważenia.

Kandydaci do brzucha Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna brzucha jest często poszukiwane przez mężczyzn i kobiet w każdym wieku i tła. Brzucha wybrzuszenia i uporczywe złogi tłuszczu mogą być trudne do niemożliwe do skorygowania za pomocą samej diety i ćwiczeń. Złogi tłuszczu może pozostać w jamie brzusznej, na przykład, po utracie wagi, co skłoniło wielu do wykonywania liposukcji dla tego przetłoczenia wygląd, który mają. Ciąży, z drugiej strony, może rozciągać mięsień brzuszny powodując trwałe wypukły wygląd, który często można usunąć tylko z chirurgią brzucha wysklepione. C-sekcje, wahania wagi i genetyka może również powodować wybrzuszenia wygląd, albo ze względu na uparty złogi tłuszczu i luźnej skóry i mięśni, i mogą być korygowane z liposukcji, Tummy Tuck lub kombinacji. Prowadząc kosmetycznych chirurgii jamy brzusznej, bez względu na przyczynę, powinno być zdrowe i fizycznie, w dość stabilnej masy. Wahania wagi po operacji może mieć wpływ na trwałość wyników.

Liposukcja brzucha Techniki

Liposukcja jest bardzo popularny zabieg kosmetyczny, który trwale usuwa niechciane komórki tłuszczowe z organizmu. Procedura wydaje się być mniej rozległe, obejmujące mniej blizn niż Tummy Tuck i dzięki czemu jest kuszącą alternatywą dla wielu rozważa kosmetycznych chirurgii jamy brzusznej. Liposukcja używa małej kaniuli (rurki dołączony do urządzenia ssącego lub strzykawki), aby trwale usunąć komórki tłuszczowe poprzez małe nacięcia, ledwie zauważalne. Obecnie większość procedury przeprowadzono stosując tumescent roztwór, mieszaninę solanki i znieczulającego, co pozwala na operację przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a nie ogólnym. Zmniejszenie piersi powoduje również mniejsze krwawienie i obrzęk niż techniki z przeszłości. "Super-mokre" techniki są również dostępne, które są podobne do Zmniejszenie piersi, ale mniej używanych płynów. Liposukcja ultradźwiękowa jest inną techniką, która wykorzystuje fale dźwiękowe do skroplenia tkanki włóknistej w trudniejszych miejscach.

Liposukcja brzucha Czynniki

Jednak trudne do usunięcia osady tłuszczowe mogą występować w górnej i dolnej części brzucha, liposukcja są bardziej skuteczne w dolnej części brzucha, wskutek włóknistej natury górnej tkanki tłuszczowej. Z powodu postępu w dziedzinie techniki, jednakże, zabieg można wykonać w górnej części brzucha, jak również. I choć liposukcja brzucha jest popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, kobiety są lepszymi kandydatami z powodu włóknistego charakter tkanki tłuszczowej u mężczyzn. Ale znowu, z powodu zaawansowanych technik, zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą pozytywnych wyników z liposukcji brzucha. Elastyczność skóry jest ważnym czynnikiem przy ustalaniu, czy liposukcja jest najlepsza metoda dla Ciebie. Ponieważ technika tylko usuwa nadmiar tłuszczu, nie dokręcając skórę, te z dobrą elastycznością skóry lub tych, którzy nie przeszkadza trochę wiotkość pooperacyjnego są najlepszymi kandydatami na sam liposukcji. W przeciwnym razie, liposukcja połączeniu z Tummy Tuck może być najlepszym rozwiązaniem

Techniki Plastyka brzucha

Aby rozwiązać problemy kosmetyczne brzucha spowodowanych luźnej skóry i luźnej mięśnia brzusznego, Tummy Tuck jest często najlepszym rozwiązaniem. Pełna Plastyka brzucha usuwa nadmiar skóry i napina mięśnie luźny lub oddzielone brzucha zarówno w górnej i dolnej części brzucha. Dla tych, którzy tylko w niższych kwestii brzucha i przy minimalnym nadmiaru skóry, mini Plastyka brzucha może być odpowiedź, oferując mniejsze blizny i krótszy okres zwrotu niż pełna Tummy Tuck. Plastyka brzucha wykorzystuje pełnego nacięcia, często z kości biodrowej do kości biodrowej, wzdłuż linii bikini. W niektórych przypadkach to nacięcie jest podobny do pozostawionych przez cesarskie cięcie. Ilość skóry usuwane określi rozmiar nacięcia i blizny.

Techniki kombinowane

Często połączenie liposukcji i Tummy Tuck oferują najlepsze wyniki, usuwając nadmiar tłuszczu przy jednoczesnym zajęciu luźnej skóry i mięśni brzucha dokręcania. Te dwie procedury mogą być często wykonywane jednocześnie, oszczędzając czas, pieniądze i dyskomfort dwóch oddzielnych operacji. Oczywiście, twój chirurg plastyczny będzie ustalić, czy jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla Ciebie.

Co to jest dookoła świata zabiegu Plastyka brzucha?

Co to jest dookoła świata zabiegu Plastyka brzucha?


Dookoła świata Tummy Tuck, lub przekształcone brzucha, jest kosmetyczny zabieg chirurgiczny, który kształtuje i napina brzuch, biodra i pleców. Osoby, które zdecydują się na dookoła świata Tummy Tuck zwykle zrobić, aby usunąć nadmiar skóry i tłuszczu, które zostały opracowane w związku z ciążą lub dramatycznego odchudzania.

Kandydaci

Ponieważ jest to poważna operacja, kandydaci na dookoła świata Tummy Tuck powinny być w dobrym zdrowiu i ogólnie wyczerpały wszystkie inne metody tonowanie ciała, takie jak dieta i ćwiczenia. Powinieneś być na lub w pobliżu wagi, które uważają za idealny, bez planów stracić dodatkowe wagi lub planuje ciążę.

Procedura

Dookoła świata Plastyka brzucha trwa od trzech do pięciu godzin. Twój lekarz będzie niski nacięcie wokół całej brzuch i odciąć nadmiar skóry i tłuszczu z brzucha, boków i pleców. Będzie też zacisnąć mięśnie brzucha i wymodelować swoje ciało, ile potrzeba pomocą liposukcji.

Korzyści

Oprócz spłaszczenie brzucha, dookoła świata Plastyka brzucha usuwa miłość uchwyty i podnosi ud i pośladków. Jeśli skóra, która jest usuwana zawiera rozstępy, usuwa te, jak również. Większość ludzi, którzy przechodzą dookoła świata Tummy Tuck spadną co najmniej dwa rozmiary odzieży.

Koszt

Koszt rozszerzonej brzucha zmienia się w zależności od pacjenta i lekarza, ale to zwykle droższe niż tradycyjne brzucha zakładką. Dookoła świata Plastyka brzucha może kosztować do $ 10,000.

Ryzyko i skutki uboczne

Dookoła świata Plastyka brzucha może powodować rozległe blizny, chociaż te blizny znikną w czasie i chirurg umieścić je gdzie będą najmniej widoczne. Ból, obrzęk i bolesność są wspólne i może trwać przez kilka tygodni lub miesięcy po zabiegu. Poważne ryzyko zakrzepów krwi i to zakażenie.

Jak działa Plastyka brzucha działa?

Plastyka brzucha

Chirurgii Plastyka brzucha nazywa brzucha. Plastyka brzucha jest zabieg chirurgiczny, który napina mięśnie brzucha i usuwa nadmiar tłuszczu i nadmiaru skóry. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety poddane operacji Plastyka brzucha.

Chirurgia

Chirurg plastyczny wykonuje operację Plastyka brzucha. Operacja trwa zwykle od 2 do 5 godzin. Plastyka brzucha operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym (pacjent śpi w czasie zabiegu). Chirurg plastyczny robi nacięcie poniżej linii bikini. Jeśli pacjent ma dużo nadmiaru skóry, chirurg może trzeba wykonać dodatkowe nacięcia wokół pępka. Chirurg odsuwa skórę od mięśni brzucha, usuwa nadmiar tłuszczu i sutures mięśnie, aby je mocniej. Chirurg zamyka nacięcia, bandaże nacięcia i przynosi pacjenta do sali pooperacyjnej, gdzie będzie się obudzić.

Poprawa

W zależności od pacjenta i zakresu operacji brzucha Tuck odzyskiwania może trwać od 2 do 6 tygodni. Pierwszy tydzień lub dwa mogą być bardzo bolesne dla pacjenta. Niektórzy lekarze przepisują lekkie ćwiczenia, aby pomóc w uzdrowieniu. Chirurgia pozostawia blizny, ale blizny są zazwyczaj w miejscach, które nie są łatwo zauważalne dla innych. Blizny znikną w czasie, ale nie w pełni odejść.

Dodatkowe procedury

Podczas zabiegu Plastyka brzucha, lekarz może także usunąć rozstępy i wykonać liposukcję na innych częściach ciała. Te dodatkowe procedury zostały uzgodnione z chorym przed zabiegiem.

Zagrożenia

Chirurgii Plastyka brzucha może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Możliwe zagrożenie dla zdrowia, to reakcje znieczulenia, skrzepy krwi, zakażenie, bliznowce, martwicę skóry i obrzęk. Jeśli rozważa się Tummy Tuck, porozmawiać z chirurgiem plastycznym, aby dowiedzieć się więcej na temat ryzyka.

Ile jest Plastyka brzucha?

Tummy Tuck (brzucha) usuwa zwiotczenie skóry brzucha i firm górę mięśni brzucha; może również zmniejszyć rozstępy i poprawić wytrzymałość brzucha. Odsysanie tłuszczu są również używane do naprawy separacji w pochewki mięśnia na żołądek (Rozerwanie mięśni). Procedura ta może wynosić od mini zakładką do pełnego zakładką. Niektórzy ludzie mają kilka sztucznych zabiegów chirurgicznych odbywa się w tym samym czasie; Porównanie inni Sklep wśród lokalizacjach geograficznych. Koszt Tummy Tuck może się znacznie różnić w zależności od rodzaju procedury (ów) pacjent zdecyduje się mieć.

Lokalizacja

Koszt Tummy Tuck może wahać się od 2500 dolarów do 12.500 dolarów plus koszty użytkowania sali operacyjnej i znieczulenia. Zabiegi wykonywane w gabinecie chirurgicznym, a nie w szpitalu zapisać opłat sali operacyjnej. Nie może być różnice kosztów przez państwo lub państwa, choć koszty podróży mogą zanegować te oszczędności.

Znieczulenie

Uwzględniając procedurę zrobić w znieczuleniu miejscowym może zredukować koszty o 3.000 dolarów lub więcej. Operacja powłok brzucha może potrwać od trzech do pięciu godzin lub więcej, choć, więc ta opcja powinna być rozważane jedynie w najprostszych i najmniej inwazyjnych operacji.

Mini-Tummy Tuck

Ludzie z tylko niewielkim stopniu ugięcia mięśni i / lub skóry mogą być kandydatami do mini-Plastyka brzucha. Endoskopowe Plastyka brzucha to kolejny mini-zabieg, który jest tańszy. Mini procedury mogą być jedyne $ 2.000 do 3.500 dolarów, gdy odbywa się w gabinecie chirurgicznym w znieczuleniu miejscowym.

Pełna Plastyka brzucha

Tradycyjne odsysanie tłuszczu wymagają długiego poziome nacięcie i zazwyczaj przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Czas regeneracji może być kilka tygodni; Wszystkie te czynniki sprawiają, że pełne Plastyka brzucha kosztuje 15.000 dolarów lub więcej, gdy wszystkie opłaty są wliczone w cenę.

Dodatkowe koszty

Liposukcja, rozległe usunięcie skóry i / lub łączenie Tummy Tuck z innymi procedurami wszystkie dodać do kosztów Tummy Tuck. Jednak łączenie procedur jest zwykle mniej kosztowne niż po nich osobno.

Rozważania

Pamiętaj, aby podać wydatki na czas powrotu do budżetu Plastyka brzucha. Należy pamiętać, że większość chirurgia plastyczna zrobić wyłącznie do celów kosmetycznych nie jest objęta ubezpieczeniem; nawet operacja powłok brzucha wykonywane ze względów zdrowotnych nie może być objęte, jeśli są one wykonywane poza granicami kraju. Niektóre firmy ubezpieczeniowe mogą również wziąć pod uwagę możliwe skutki uboczne dla Tummy Tuck, gdy na zastanawianie składek ubezpieczeniowych.

Plastyka brzucha Leczenie

Plastyka brzucha Leczenie


Operacja powłok brzucha lub zabiegi chirurgiczne są abdominoplasties które usuwają nadmiar tłuszczu i skóry z brzuchów. Czasami te zabiegi zacisnąć mięśnie brzucha, jak również. Od 1997 do 2001 roku, zabiegi Plastyka brzucha wzrosła o 72 procent, i są obecnie jednym z najlepszych pięciu najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, zgodnie z eHealthMD.

Idealny Kandydat

Zarówno mężczyźni jak i kobiety mają brzucha zabiegi Tuck, a wiele czynników ustalić, którzy są dobrymi kandydatami do tego rodzaju procedur. Najbardziej idealnymi kandydatami są osoby, które są w stosunkowo dobrej kondycji, ale mają nadmiar skóry brzucha lub tłuszczu, który jest odporny na ćwiczenia. Na przykład osoba, która utraciła znaczną ilość masy z ćwiczeń, diety lub chirurgii bariatrycznej może być dobrym kandydatem, zgodnie z Przewodnik Konsumentów do chirurgii plastycznej. Inne idealnymi kandydatami to kobiety, które wyciągnięte skórę brzucha i mięśnie przed ciążą lub starszych ludzi, którzy stracili elastyczność w ich skórze.

Procedura

Istnieją dwa główne rodzaje zabiegów - Abdominoplastyka pełnych i mini odsysanie tłuszczu. Pełna operacja powłok brzucha zazwyczaj wymaga znieczulenia ogólnego i krótki pobyt w szpitalu, natomiast mini operacja powłok brzucha tylko na ogół odbywają się w warunkach ambulatoryjnych i wymagają jedynie znieczulenie miejscowe. Pełna brzucha wsuwa leczenie chirurgiczne polega nacięcia kości biodrowej z kości biodrowej, a następnie oddziela się skóry ze ściany brzucha w celu odsłonięcia pionowe mięśni brzusznych. Chirurg zazwyczaj szwów i napina mięśnie, a potem usuwa nadmiar skóry lub tłuszczu. Następnie układa pozostałą skórę nad obszarze brzucha i sutures go z powrotem na miejsce. Cała procedura trwa zwykle od dwóch do pięciu godzin. Mini operacja powłok brzucha zazwyczaj mają małe nacięcia i pracy dla osób z małym brzuszek wybrzuszenia po ciąży.

Zagrożenia

Jak w przypadku każdego rodzaju zabiegu, brzuszek zabiegi tuck kilka zagrożeń. Są to powikłania znieczulenia, utraty tkanki, zakrzep krwi w płucach i śmierci. Pozostałe czynniki ryzyka, takie jak infekcja, krwiak (gromadzenie krwi pod skórą), Seroma (gromadzenia się płynu pod skórą) i krwawienie pod klapką skóry są także wspólne. Niektórzy ludzie są narażeni na ryzyko zachłystowego zapalenia płuc, podczas gdy inne mogą wymagać operacji, jeśli drugi pierwszy procedura nie leczyć prawidłowo.

Koszt

Koszt odsysanie tłuszczu waha się od różnych chirurgów plastycznych i zazwyczaj zależy od tego jak bardzo jest potrzebny nadmiar tłuszczu i zaostrzenie mięśni. Według raportu Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych w 2009 roku, średni koszt opłaty chirurga dla Tummy Tuck był 5,167 dolarów w roku 2008. Liczba ta nie obejmuje kosztów znieczulenia, wstępne testy, siłownia chirurgiczne lub inne Różne opłaty, które są pobierane oprócz opłaty chirurga. Zabiegi te są zazwyczaj traktowane jako zabiegi kosmetyczne i nie objęte dostawców ubezpieczeń zdrowotnych większości ludzi.

Rozważania

Jeśli planujesz stracić na wadze lub chcesz stać się ponownie w ciążę, Tummy Tuck nie może być dla Ciebie. Ludzie, którzy palą, powinni rzucić palenie pełny miesiąc przed i po zabiegu ze względu na opóźnione gojenie ryzyka, jak również. Blizny po Tummy Tuck kolor ciemnieje zwykle w pierwszych trzech do sześciu miesięcy po zabiegu. Większość blizny trwać do dziewięciu miesięcy, aby spłaszczyć i rozjaśnić, a oni nigdy nie zniknie całkowicie.

Jak długo trzeba czekać, aby mieć Plastyka brzucha po ciąży?

Jak długo trzeba czekać, aby mieć Plastyka brzucha po ciąży?


Większość kobiet pragnie odzyskać figurę sprzed ciąży szybko po porodzie. Raz dziennie dostawy przybywa i dziecko bezpiecznie zapraszamy do świata, kobiety często uważają po ścisłej diety i ćwiczeń programu stracić zbędne kilogramy nabyte w czasie ciąży. Dla wielu kobiet, których brzucha skóra jest rozciągnięta i zwiotczenie po ciąży i diety, o Tummy Tuck wykonywane przez chirurga plastycznego może być jedynym sposobem, aby otrzymać pożądane wyniki.

Funkcja

Brzucha, znany również jako Tuck brzucha jest zabiegiem chirurgicznym usuwania nadmiaru tłuszczu i skóry występującymi w rejonie brzucha. W większości przypadków, Tummy Tuck pomaga również przywrócić osłabione lub oddzielone mięśni i stworzyć elegancki, gładsze i bardziej zdecydowany profil brzucha. Ponieważ mięśnie brzucha w czasie ciąży może oddzielić ze względu na rozwój dziecka, kobieta może wybrać do poddania Tummy Tuck po ciąży odzyskać siły brzucha i definicji.

Rama czasowa

Choć zaleca się okres, o poporodowym kobietę do Tummy Tuck jest wszędzie od trzech miesięcy do jednego roku po porodzie, to jest ważniejsze dla kobiety być w jej wstępnej ciąży lub idealnej wagi i zrobić z dzieckiem mając całkowicie przed posiadające abdominoplastyka. Jeśli znaczna część ciężaru giną po mającą abdominoplastyka wizualne wyniki operacji może się zmienić. Ponadto kobiety, które są pielęgniarstwa nie powinna mieć Tummy Tuck, ponieważ hormony krążące nadal będzie wyciągnąć skórę.

Rozważania

Po posiadające abdominoplastyka, wyniki mogą być zniekształcone początkowo ze względu na obrzęk i niezdolność pacjenta stać zupełnie prosto, aż tkanki wewnętrzne uzdrowiony. W ciągu około dwóch tygodni, tkanki wewnętrzne zostaną uzdrowieni wystarczy się trzyma. W tym czasie, wyniki będą bardziej precyzyjne. W ciągu około trzech miesięcy, kiedy uzyskanie jest kompletny, pacjent powinien zobaczyć płasko, jędrniejsza konturu brzucha, który jest bardziej proporcjonalne do jej typu ciała.

Nieporozumienia

Kobiety, które rodzą przez cesarskie cięcie czasem uwierzyć, Tummy Tuck może być wykonywana po dają narodziny od nacięcia zostały już wykonane w dolnej części brzucha, aby usunąć dziecko. Plastyka brzucha w połączeniu z cięciem cesarskim nie jest zalecane i nie powinno się podjąć. Wykonywanie Tummy Tuck bezpośrednio po cięciu cesarskim wprowadzi nową matkę na nadmierne ryzyko podczas stresującego i wymagającym czasu opieki nad noworodkiem po porodzie.

Ostrzeżenie

Kobiety powinny skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej lub potencjalnego chirurga plastycznego, aby omówić ewentualne ryzyko związane z brzucha po ciąży. Ryzyko zależy od osoby, ale mogą to blizny, nadmierne krwawienie, skrzepy krwi, gromadzenie płynu pod skórą, zakażenie, drętwienie, przebarwienia skóry, nawracające rozluźnienie skóry, asymetrii, utrzymujący się ból, obrzęk nóg, niepożądanych reakcji na Znieczulenie, uszkodzenia nerwów, a komplikacje sercowe, i płuc.

Brzucha Podnieś vs. Plastyka brzucha

Tummy Tuck i podnoszenia brzucha są różne terminy stosowane w tym samym trybie. Również znany jako brzucha, operacja usuwa nadmiar tłuszczu i skóry, aby stworzyć gładsze i mocniejsze brzuch. Operacja nie powinna być mylona z "brzucha ćwiczenia jogi Winda", mające na celu tonu i wzmocnienie mięśni brzucha.

Czy jesteś gotowy na chirurgii?

Zastanów się, czy naprawdę jesteś gotów poddać się operacji, aby pozbyć się zwiotczenie skóry brzucha. Jeśli tak, Tummy Tuck rozwiąże ten problem. Jeśli szukasz dla jednego z wielu ćwiczeń ab, które pomogą ton obszar brzucha, "brzucha podnoszenie" jest jedną z opcji.

Co się z tym wiąże?

Weź pod uwagę, że Tummy Tuck wymaga wykwalifikowanego chirurga plastycznego i zespołu medycznego, minimum czterech tygodni, aby odzyskać i średnio 5200 dolarów za procedurę, według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej.

Korzyści

Plastyka brzucha będzie pozbyć zwiotczenie skóry i naprawy oddzielone lub osłabione mięśnie brzucha. Będziesz lewej firmy, Britney Spears typu brzucha.

Rozważania

Koszt, ból, czas zwrotu, ryzyko operacyjne i bliznę od zabiegu są wśród rozważań zbadać przed podjęciem decyzji mieć Tummy Tuck.

Co to jest "Abdominal podnoszenie" Ćwiczenia?

"Podnieś brzucha" joga jest sposobem na zmniejszenie stresu, a jednocześnie tonację i wzmocnienie mięśni brzucha. Aby spróbować,, nogi rozstawione, kolana lekko ugięte. Połóż ręce na kolanach. Wydech i naciśnij mięśnie brzucha w stronę kręgosłupa. Trzymaj się mocno przez pięć sekund. Spokojnie, weź głęboki oddech i wstać. Podczas "podnoszenie" jest zaprojektowany, aby pomóc pozbyć się tkanki tłuszczowej, to nie będzie pozbyć się nadmiaru skóry.

Panniculectomy vs. Plastyka brzucha

Panniculectomies i odsysanie tłuszczu są zarówno główne operacje i są często mylone, ponieważ obie procedury obejmują usuwanie tłuszczu i zarówno cel brzucha, ale są dwie różne procedury. Panniculectomy polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej; a Tummy Tuck obejmuje usuwanie tłuszczu i zaciskanie mięśnia brzucha. Procedury te są często łączone z innymi lub wykonywane operacji brzusznych.

Nieporozumienia

Porównując procedurom panniculectomy i brzuch Tuck, istnieje znaczna różnica pomiędzy co ma na celu osiągnięcia. Większość osób, biorąc pod uwagę te operacje są otyłe, stracił ogromną ilość masy, lub cierpią problemy po ciąży z nadmiaru tłuszczu skupione poniżej pępka. Plastyka brzucha, jak panniculectomy, polega na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu, ale w trakcie procedury Plastyka brzucha mięśnie brzucha są dokręcone. Panniculectomy tylko usuwa tkankę.

Kandydaci

Kandydatów na panniculectomy może mieć rozszerzenie tłuszczu tak niskie, jak na kolanach, na biodrach, a po plecach, które stwarzają szereg problemów zdrowotnych. Problemy z kręgosłupem, rozbicie tkanki, wysypki lub owrzodzenia to tylko niektóre z warunków, które panniculectomy kandydatów może cierpią. Warunki te mogą wykonywanie codziennych funkcji, takich jak chodzenie, stojąc lub siedząc bardzo trudne. Najlepszymi kandydatami dla panniculectomy utrzymują stabilną wagę, przez co najmniej rok i musi być po reżim diety i ćwiczeń. Dolegliwości dla kandydatów Plastyka brzucha są mniej dotkliwe, a procedura jest najczęściej wykonywane dla celów estetycznych. Brzuch kandydatów nabierane są stosunkowo dobrym stanie fizycznym, ale mają nadmiar skóry lub tłuszczu w jamie brzusznej, który jest odporny na wykonywanie ponieważ mięśnie rozciągnięte poza punktem naturalnej sprężystości.

Procedura

Plastyka brzucha zaczyna się nacięcie w poprzek brzucha, wraz miednicy tuż nad intymnych. Drugie nacięcie w okolicy pępka do poluzowania otaczających skórę. Skóra zostaje oddzielona od ściany brzusznej. Chirurg następnie zszyć bazowe mięśnie brzucha do mocniejszych pozycji, tworząc mniejsze talii. Nadmiar skóry i tłuszcz są usuwane, a pozostałą skórą jest przesuwany na brzuchu i przyszyty w miejscu. Nowe otwarcie jest następnie tworzona przez pępek.
W panniculectomy, chirurg wykonuje dwa nacięcia. Pierwszy to poziome nacięcie, które biegnie od biodra do biodra, gdzie nadmiar tłuszczu i skóry można delikatnie usunięte. Drugi od dołu pionowe nacięcie mostka do obszaru łonowego. Po usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej, pozostałą skórę jest ciągnięty mocno i zszywane ze sobą. Długość czasu dla obu tych operacji do wykonania jest określona na podstawie każdego przypadku. Średnio pacjenci obu procedur można oczekiwać ich działanie na dwa do pięciu godzin.

Gojenie

Proces gojenia jest zasadniczo taka sama dla obu procedurach nabierane panniculectomy i brzucha. Są to zarówno duże operacje, więc należy się spodziewać znacznego czasu odzyskania. Pacjenci są często mocowane do owinięcia ciała lub odzieży pooperacyjnym, które muszą być stosowane w każdym czasie. W celu zapewnienia skutecznego odzyskiwania, lekarz powinien przedstawić pełną listę instrukcji do naśladowania i pooperacyjnego bólu leków oraz aby zapobiec zakażeniu. Obrzęk, zasinienie i ból doświadczenie w pierwszych kilka dni i powinno się zmniejszyć w miarę upływu czasu. Pacjenci powinni powstrzymywać się od wszelkiej aktywności fizycznej na kilka tygodni podczas procesu gojenia. Szwy będzie zasadniczo zostać usunięte w około tydzień, a większość pacjentów może powrócić do normalnej aktywności w ciągu trzech do czterech tygodni. To może potrwać kilka miesięcy na wyniki leczenia operacyjnego, aby się oczywiste.

Zagrożenia

Powikłania mogą wystąpić po każdej poważnej operacji, ale może być również unikane lub ograniczane do minimum, jeśli pacjenci rozkazów z jego zaleceniami. Ryzyka wymienione w obu procedurach panniculectomy i Plastyka brzucha to:

Zakażenie
Krwawienie
Nadmierne bliznowacenie
Kolekcja płynów (seroma) w nowo utworzonej przestrzeni brzusznej
Skrzepy krwi w nogach lub płucach
Operacja edycji

Plastyka brzucha Odzyskanie

Tummy Tuck (brzucha) jest wykonywane przez chirurgiczne usunięcie nadmiaru tłuszczu i skóry od dolnej do środkowej części brzucha i zaostrzenie mięśnie brzucha. Wynik powinien być bardziej płaski brzuch i gładsza. Po Tummy Tuck, pacjent jest chętny do jej brzuch leczyć szybko, żeby mogła zobaczyć efekty zabiegu. Ale organizm musi mieć czas na dostosowanie się i odzyskać. Tummy Tuck odzysku może zająć trochę czasu.

Bezpośrednio po zabiegu

Natychmiast po Tummy Tuck, pacjent będzie trochę podpity, a może mdłości znieczulenia. Brzuch będzie miękkie, i to będzie bolesne siedzieć prosto. Recepty leki przeciwbólowe będą wydawane i nudności leki zostaną podane, a także, jeśli to konieczne. Niektórzy pacjenci mogą wrócić do domu kilka godzin po przebudzeniu od zabiegu. Inne mogą być wymagane do pobytu w szpitalu przez noc. Wiek i stan zdrowia pacjenta oraz rodzaju wykonywanej brzucha, określi czas rozładowania.

Pierwszy tydzień

W pierwszym tygodniu po operacji, pacjent będzie doświadczyć obrzęk i ból, a powinni zaplanować miss pracy przez cały tydzień. Niektórzy chirurdzy zaproponuje kilka dni leżenia w łóżku.

Wielu chirurgów będzie miał pacjenci korzystają drenażu Plastyka brzucha w domu. To rurka silikonowa jest wkładana do jamy brzusznej przez nacięcie brzucha podciągnięte do usuwania cieczy, która zbiera pomiędzy klapką skóry i warstwą mięśni. Pacjent powinien zmierzyć drenaż codziennie i wyrzucić płynu. Odpływowa jest usuwana od 3 dni i 3 tygodnie po operacji. Odpływ Plastyka brzucha pomaga zmniejszyć zakażenia.

Pacjent powróci do biura chirurga 5 do 7 dni po zabiegu, aby szwy usunięte. Po zapoznaniu się z okolic brzucha, lekarz przedstawi wytyczne dla działań, takich jak chodzenie, prysznica lub kąpieli i zmiany opatrunków chirurgicznych. Większość lekarzy zaleca, aby pacjenci zaczynają chodzić zaraz po zabiegu, jak mogą. Ćwiczenie pomoże przyspieszyć proces odzyskiwania i zapobiegania tworzeniu się skrzepów krwi.

W ciągu najbliższych kilku tygodni

Według Health System University of Pennsylvania, wielu chirurgów daje pacjentom brzucha spoiwa lub kompresji ubrania do noszenia po operacji. Ubranie kompresji jest noszony pod ubranie do kompresji lub wiązać żołądek. Niektórzy pacjenci muszą nosić pończochy elastyczne w czasie leczenia, aby zapobiec ryzyko tworzenia się zakrzepów krwi w nogach.

Niektórzy pacjenci mogą powrócić do pracy w drugim tygodniu po zabiegu; inni muszą czekać aż do 4 tygodni.

Lekarz zaleci pacjentowi rozpocząć lekkie ćwiczenia aerobowe, a nie unikanie ciężkiego wysiłku fizycznego, przez 6 tygodni po operacji.

Odzyskiwanie Informacje ogólne

Niektóre dodatkowe czynniki związane z odzyskiem pacjenta z Tummy Tuck jest ogólny stan zdrowia pacjenta i fitness, rodzaj brzucha wykonywane i gotowość pacjenta do zaleceń pooperacyjnych chirurga. Większość pacjentów są chętni, aby zobaczyć wyniki Tummy Tuck i stają się sfrustrowani, co wydaje się długi proces odzyskiwania. Korekcja brzuch Tuck obejmuje usunięcie dużej ilości skóry, zaostrzenie mięśni, a w połączeniu z liposukcji, wyodrębnianie tłuszczu. Ciało potrzebuje czasu, aby odzyskać od tego, co jest uważane za poważne operacje.

Czego można się spodziewać po zabiegu Plastyka brzucha

Plastyka brzucha jest procedura, gdzie nadmiar brzucha skóry i tłuszczu jest usuwany. Mięśnie brzucha i rozciągnięta skóra może stać się z powodu ciąży mnogiej lub nadmiernego przyrostu masy ciała. W rezultacie mięśni brzusznych zacznie wystawać z powodu utraty szczelności. Skórze brzucha będzie luźna w wyniku utraty elastyczności. Ludzie mogą wybrać opcję otrzymywania Tummy Tuck w celu odzyskania mocniej patrząc żołądek. Ważne jest to, że jeśli chcesz schudnąć, to zrobić przed coraz Tummy Tuck. Po schudnąć po Tummy Tuck, może to spowodować pojawienie się nadmiaru skóry.

Oczekiwania

Po procedura została przeprowadzona, twój żołądek będzie albo zszyte lub przyszyty na kłódkę. Gazy ochronne zostaną owinięte w celu zapobieżenia infekcji występujących. Rury ściekowe mogą być wprowadzane podczas zabiegu. Z kanalizacji pomóc zapobiec seromas z rozwijających się. Seromas są wypełnione płynem pęcherzyki, które mogą rozwijać się w swoim nacięcie. Jeśli lekarz nie stawia się do kanalizacji, trzeba będzie udać się do lekarza, tak, że płyn może być usunięty za pomocą strzykawki.

Rama czasowa

Być może trzeba nosić kanalizacji przez kilka tygodni. Lekarz doradzi, jak należy opróżnić do kanalizacji, i ważne jest postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zapobiec możliwości zakażenia. Po zabiegu, trzeba będzie nosić to, co jest znane jako spoiwo brzusznej. To muszą być noszone przez okres do sześciu tygodni, w zależności od tego, jak szwy goją. Ważne jest to, że można nosić spoiwa brzucha, ponieważ może to pomóc w utrzymaniu okolic brzucha podczas gojenia, a także zminimalizować zatrzymywanie płynów. Szwy są zazwyczaj usuwane w ciągu tygodnia lub dwóch po zabiegu.

Obrzęk

Pierwsze Tummy Tuck jest poważna operacja. Ponieważ mięśnie brzucha są rozciągnięte, wyrównywana, jak i skóry są usuwane, a przyszyty, można spodziewać się czuć ból. Ból waha się od pacjenta do pacjenta, ale dyskomfort mogą być złagodzone za pomocą leków przepisanych przez lekarza. Obrzęk będzie znaczący i zgodnie z Mayo Clinic, obrzęk może trwać od sześciu tygodni do trzech miesięcy.

Działania

Po otrzymywać Tummy Tuck, będziesz w stanie zrobić bez swoich zwykłych czynności. Musisz odpocząć przez kilka dni w celu zmniejszenia objawów związanych z bólem. To może pomóc, aby twoje nogi lekko podwyższone w łóżku (umieścić dwie poduszki pod nogi), aby zminimalizować obciążenie mięśni brzusznych.

Poprawa

Czas powrotu waha się od osoby do osoby. Czas regeneracji zależy również od tego, czy otrzymał pełną lub częściową brzuch Tuck Tummy Tuck. Plastyka brzucha jest pełna bardziej inwazyjne od nacięcia chirurgicznego rozszerza całkowicie w poprzek brzucha i rekonstrukcji brzucha odbywa się zarówno powyżej, jak i poniżej pępka. Częściowe Plastyka brzucha ma mniejsze blizny nacięcie i odbywa się na obszarach, które są poniżej pępka. Dla pełnej Tummy Tuck, uzdrowienia i zanikanie blizn i siniaków może trwać do trzech miesięcy. Częściowe Plastyka brzucha może potrwać do dwóch tygodni, aby uzdrawiać.

Zagrożenia

Jak w przypadku każdej poważnej operacji, plastyka brzucha (Plastyka brzucha) nie pochodzi z pewnych zagrożeń. To jest wspólne dla lekarza, aby podpisać formularz zgody, tak że są świadomi potencjalnych powikłań. Zagrożenia te mogą obejmować, nieestetyczne blizny, krwawienie, zakażenie, zatrzymanie płynów, utrata skóry, słabe gojenie, skrzepy krwi lub reakcja alergiczna na znieczulenie. Inne powikłania, takie jak uszkodzenie nerwów przez przypadkowe przecięcie nerwów, obrzęki nóg lub niepożądanych rezultatów. Ważne jest to, że jeśli zaczną doświadczać gorączkę (powyżej 101 stopni F), dreszcze i nudności / wymioty, że natychmiast szukać pomocy medycznej, gdyż może to być oznaką infekcji.

Jak schudnąć przed Posiadanie zabiegu Plastyka brzucha

Jak schudnąć przed Posiadanie zabiegu Plastyka brzucha


Plastyka brzucha to operacja, która napina się mięśnie brzucha i luźnej skóry. To nie jest substytutem dla utraty wagi, ale raczej jest dodatkiem do niego. Utrata tkanki tłuszczowej jest do ciebie, ale Tummy Tuck może nowy wygląd brzucha bardziej atrakcyjne.

Ważne, aby pamiętać, jest to, że nie powinno "wyprzedzać" utrata masy ciała z Tummy Tuck jesteś. Jeśli przewidywania się osiągnięciu docelowej masy ciała w ciągu trzech miesięcy, uzyskać Tummy Tuck wtedy, nie teraz. Powodem tego jest, bo dla Tummy Tuck, aby odnieść sukces trzeba mieć stabilną wagę. Oznacza to żadnych zysków lub strat.

Instrukcje

1 Porozmawiaj ze swoim lekarzem i ustalić, ile trzeba ważyć na Tummy Tuck.

2 Zapisz wszystko, co jeść przez tydzień, ważenie się na początku i na końcu tego tygodnia. Jeśli waga nie zmieniła się, to jest twój poziom konserwacji - jedzenie tej kwoty spowoduje ani zysku, ani straty.

3 Cut co najmniej 500 kalorii dziennie z diety. Przejdź przez dzienniku żywności i znaleźć miejsca, które mogą być wycięte. Jeśli, na przykład, zazwyczaj jedzą trzy jajka rano, zmalała do dwóch jaj - natychmiastowy oszczędności 75 kalorii.

4 Unikaj białego węglowodanów na rzecz jego brązowy odpowiednik. Chleb pełnoziarnisty, ryż i cała makarony są całe wszystkie dobre opcje.

5 Porozmawiaj z osobistym trenerem na temat programu treningu siłowego. Trening siłowy buduje mięśnie, spala kalorie i przyspiesza metabolizm, gdy nie korzystają.

6 ćwiczeń przez co najmniej 30 minut dziennie w ogóle. Jeśli nie są treningu siłowego na dzień, pływać, biegać lub wykonywać innego rodzaju ćwiczeń, który działa całe ciało i dostaje serce ruchu.

Wskazówki:

  • Ważyć się w tym samym czasie raz w tygodniu w celu uwzględnienia wahań masy ciała.

Jak długo Plastyka brzucha Ostatni?

Tummy Tuck, zwany także plastyka brzucha, jest plastikowe procedury chirurgii, w których nadmiar tłuszczu i skóry wokół brzucha jest usuwana. W niektórych przypadkach, podarte mięśnie są naprawiane w celu dalszego wzmocnienia ściany brzucha. Odsysanie tłuszczu są jednymi z najbardziej popularnych procedur chirurgii plastycznej, z których inni obejmują powiększenie piersi i plastykę nosa.

Procedura

Plastyka brzucha jest stosunkowo prosta operacja. Chirurg wykonuje nacięcie poziome powyżej miejsc intymnych. Drugie nacięcie może być powyżej pępka, jeśli jest nadmiar skóry na całym tym obszarze. Wtedy dodatkowo tłuszcz jest usuwany, a luźne mięśnie są dokręcone szwów. Skóra wokół brzucha jest ciągnięty w dół, aby go mocniej, a nadmiar jest odcięty i odrzucane. Nowe otwarcie jest dla pępka, który przeniósł się dalej w dół. Nacięcia są następnie szyte z powrotem.

Chirurgia Przygotowanie

Ze względu na wiele zagrożeń dla zdrowia związanego z każdym zabiegiem chirurgicznym, pacjenci muszą przygotować się do zabiegu poprzez podjęcie niezbędnych środków ostrożności. Palacze muszą przestać palić co najmniej na kilka dni przed operacją. Pacjenci powinni także unikać przyjmowania leków przeciwzapalnych, które mogą prowadzić do krwotoku podczas zabiegu. Aspiryna inny lek, który może powodować krwawienie i należy go unikać.

Czas trwania zabiegu

Blokowanie żadnych komplikacji, procedury Plastyka brzucha trwa zwykle około dwóch do pięciu godzin. Plastyka brzucha trwa częściowa około jednej do dwóch godzin. Częściowe Plastyka brzucha jest często zalecane dla pacjentów, którzy należą do 10 procent swojej idealnej wagi.

Czas trwania wyników

W zależności od tego, jak dobrze dbać o swoje ciało po zabiegu, Tummy Tuck może trwać od kilku miesięcy do kilku lat. Znaczny przyrost masy ciała lub utraty wagi może mieć znaczący wpływ na wygląd powierzchni brzusznej. Ciąża jest kolejnym czynnikiem, który może wpłynąć do konturów nowo ukształtowanym brzucha. Nawet po zabiegu, ważne jest, aby utrzymać zdrową dietę i regularne wykonywania rutynowych, aby pomóc utrzymać mięśnie twarde i przyrost wagi w ryzach. Z dietą i programem ćwiczeń, Tummy Tuck może trwać do pięciu lat lub więcej. Zgodnie z procedurą, postęp będzie oceniany podczas regularnych odstępach czasu kolejnych wizyt w gabinecie chirurga plastycznego.

Poprawa

Średni czas rekonwalescencji po Tummy Tuck jest zazwyczaj dwa do czterech tygodni, w którym momencie można powrócić wielu pacjentów do szkoły lub pracy. Blizny z procedurą zazwyczaj już zanikać i leczyć. W niektórych przypadkach może to potrwać kilka lat, blizny znacznie leczyć. Czas szybciej uzdrowienie blizn jest około trzech miesięcy. Odzyskiwanie można przyspieszyć, jeśli pacjent dostaje dużo odpoczynku, utrzymuje dietę bogatą w witaminy i składniki odżywcze, unika wysiłku i utrzymuje aktywność okolic brzucha podwyższone.

Skutki uboczne

Jak w większości gabinetów, skutki uboczne to ostry ból, obrzęk i zasinienie, ból, a nawet drętwienie w okolicy brzucha, które mogą trwać kilka tygodni. Lekarze często przepisują leki w celu zmniejszenia bólu i ogólny dyskomfort. Obrzęki i siniaki mogą być złagodzone w zimny kompres umieszczonego na brzuchu. Lekarz może również przepisać miejscowo krem ​​pomóc Plastyka brzucha blizna leczyć prawidłowo i szybko.

Zagrożenia

Wszystkie operacje stanowią zagrożenie dla zdrowia pacjenta. Niektóre zabiegi są bardziej ryzykowne niż inne. Należy pamiętać, że zabieg chirurgiczny może prowadzić do śmierci, choć jest to rzadkie. Jeśli bandaże nie są zmieniane często, zakażenia bakteriami z zewnątrz mogą mieć wpływ na obszar brzucha na linii nacięcia. Inne zagrożenia to krzepliwość krwi, nadmierne krwawienie i słabe gojenie się blizn. Pamiętaj, aby natychmiast skonsultować się z chirurgiem plastycznym, jeśli którykolwiek z tych zagrożeń dla zdrowia wpływa na Ciebie po zabiegu. Nie pozwól przejść infekcji lub krwawienia bez nadzoru.

Jak zapobiec Seroma Po zabiegu Plastyka brzucha

Seroma jest kolekcja pooperacyjne płynu pod klapą skóry, a większość operacji kosmetycznych ma tego powikłania. Po Tummy Tuck --- formalnie znany jako brzucha --- utworzenie nagromadzenia płynu surowiczego zawsze jest możliwość. Seroma nie tylko opóźnienie gojenia się ran, ale może prowadzić do infekcji i martwicy nieleczone. W parze z chirurgiem kosmetycznych, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować możliwość wystąpienia nagromadzenia płynu surowiczego.

Instrukcje

1 Weź środek krzepnięcia, takie jak kwas traneksamowy (sprzedawany jako Cyklokapron w Stanach Zjednoczonych). Regulować dawkę zgodnie z zaleceniem lekarza, aby uniknąć negatywnych skutków.

2 Środek ciecz zgromadzona w zainstalowanym na końcu operacji worka drenażowego.

3 natrysku kleju chirurgicznego lub kleju tkankowego w klapce wyeliminować miejsca w bliźnie, gdzie seromas mogą tworzyć.

4 Nosić spoiwo brzucha, który kompresuje tkanek, które są rozerwane, zmniejszenie tkanki "martwej przestrzeni" i zapewnienie wsparcia brzucha.

5 Trzymaj brzuch tak nieruchome, jak to możliwe w pierwszych trzech do sześciu dni po zabiegu; pozwala to zawartość żołądka w celu stabilizacji i powrotu do normalnej pozycji anatomicznej.

Wskazówki:

  • Ze względu na istnienie kanalizacji w zabiegu Plastyka brzucha w porównaniu do innych operacji plastycznej, występowanie seromas spadła. Dreny zapobiec gromadzeniu płynu w miejscu operowanym.
  • Operacja tradycyjna używa tylko szwów na ranę zamknąć. Dzięki zastosowaniu kleju chirurgicznego, można wyeliminować więcej "przestrzeni" i utrzymania tkanek w normalnej pozycji, więc mogą pojawić się, że uzdrowienie.
  • Ogranicz unieruchomienie na obszarze brzucha; jeśli pozostają nieruchome w innych obszarach, można zwiększyć ryzyko powstania zakrzepu, hipotonii zapalenia płuc i odleżyn.

Plastyka brzucha Odzyskiwanie Porady

Odzyskiwanie Tummy Tuck (Abdominoplastyka) może trwać od dwóch do sześciu tygodni, w zależności od ogólnego stanu zdrowia pacjenta, rodzaj zabiegu wykonywane oraz gotowość pacjenta do przestrzegania pooperacyjnym instrukcje. Kilka porad odzysku Plastyka brzucha może pomóc, aby czas odzyskiwania brzucha bardziej przyjemne, fizyczne objawy chirurgii mniej bolesne i czas powrotu krótszy.

Take All przepisanych leków

Natychmiast po abdominoplastyka, pacjent będzie wycieńczony, a może nawet nieco nudny znieczulenia. Nie będzie tkliwość w okolicy brzucha i siedząc prosto może powodować ból. Chirurg dozować leki przeciwbólowe i antybiotyki. Pacjent powinien być pewny wziąć leki przeciwbólowe, jak określono tak, że efekt nie ścierają się między dawkami. Preparaty antybiotyku należy aż zostanie usunięte, nawet jeśli pacjent poczuje się lepiej, ponieważ infekcja może nadal występować w nacięcie brzucha.

Get dużo odpoczynku

Spodziewać się leżeć w łóżku i odpoczywać przez kilka pierwszych dni po zabiegu Plastyka brzucha. Zaplanuj przegapić cały tydzień pracy, być może dwa tygodnie. Niektórzy pacjenci, którzy są starsi lub którzy nie są w dobry stan zdrowia może mieć przegapić do czterech tygodniach pracy. Wanny, prysznice lub duży wysiłek fizyczny są zabronione.

Drenaż Dzienny rekord

Większość pacjentów ma drenażu Plastyka brzucha do korzystania w domu. Rurka silikonowa umieszcza się w jamie brzusznej przez nacięcie chirurgiczne do odprowadzania płynu, który może być zbierania pomiędzy warstwą mięśni i klapę skóry. Pacjent musi zmierzyć drenaż każdego dnia, a następnie wyrzucić płynu. Plastyka brzucha pomaga drenaż w ograniczaniu infekcji. Odpływ może być niewygodne, ale zapewnia bezpieczeństwo przed zakażeniem i zazwyczaj usuwa się po trzech do pięciu dni w większości pacjentów. Pacjenci, którzy doświadczają dużo odwodnienia mogą spodziewać się użyć drenażu tak długo, jak trzy tygodnie.

Delikatnie Ćwiczenie

Chirurg wynika, że ​​pacjent rozpoczyna chodzenia, jak tylko można, po zabiegu chirurgicznym. Po zdjęciu szwów, pacjent zostanie zaleca się rozpoczęcie wykonywania światła niż ćwiczenia aerobowe i uniknąć ciężkiego wysiłku fizycznego, przez co najmniej sześć tygodni. Ćwiczenia mogą by pacjent się sztywny i może przyspieszyć powrót do zdrowia.

Ostatnia uwaga

Większość pacjentów Plastyka brzucha są chętni, aby zobaczyć wyniki zabiegu i staje się coraz bardziej rozczarowany tym, co może wydawać się długi proces odzyskiwania. Wystarczy pamiętać, że plastyka brzucha polega na usunięciu dużej części skóry, zaostrzenie luźne mięśnie brzucha i, w niektórych przypadkach, gdy stosowane razem z liposukcji, usuwając nadmiar tłuszczu. Jednostka musi mieć czas, aby prawidłowo regenerację od poważnej operacji plastycznej.