adcov.com

plan zdrowienia

Jak sformułować plan awaryjny Rodzina

Mając szkody przychodzą do tych, których kochasz to najgorszy koszmar każdego z nas.
Ale, jak pisanie testamentu lub uzyskanie ubezpieczenia na życie, to jest ulga coś zrobić
o tym, zamiast martwić się o to. Te skuteczne strategie
pomoże Ci przygotować się do najbardziej powszechnych rodzajów sytuacji kryzysowych.

Instrukcje

Porady ogólne

1 Program wyraźnie zaznaczone numery alarmowe do szybkiego wybierania w telefonie.

2 Skonfiguruj dwa miejsca spotkań: jeden w pobliżu swojego domu w przypadku nagłego zagrożenia, takiej jak pożar lub domu inwazji, a drugi poza okolicy, takich jak szkoły czy domu przyjaciela, w przypadku gdy nie może dostać się do domu. Również wyznaczyć jednego członka rodziny do podejmowania decyzji w odniesieniu do całej grupy w czasie kryzysu, w tym, gdzie się spotkać i co robić w przypadku musi zmienić plany.

3 Wyznaczenie out-of-miasta krewny lub przyjaciel jako kontakt w przypadku, że lokalne usługi telefoniczne zostało przerwane. Członkowie rodziny powinni zadzwonić w tak szybko, jak to możliwe, jeśli oddzielone.

4 Utwórz plan awaryjny dla dzieci, że szczegóły, które będą je odebrać ze szkoły lub przedszkola rodzice powinni być w stanie, w którym taka osoba będzie je podjąć i co plan jest, aby spotkać się ponownie. Bądź pewien, że każdy zaangażowany ma wszystkie numery telefonów.

5 Omów, zlokalizować i przygotować kwestie priorytetowe, takie jak zdjęcia i dokumenty, aby zaoszczędzić. Wyraź swoją wolę, dokumenty ubezpieczeniowe i dokumenty prawne w dobrym stanie (patrz 232 Organizowanie ważnych dokumentów i 244 Bądź Wola).

6 Przygotuj plecak dla każdego członka rodziny z dodatkowych odzież, buty, kurtki, leki, pieluchy i chusteczki dla niemowląt, ubezpieczeń i informacji medycznej. Obejmują laminowaną obraz całej rodziny z nazwiskami i numerami. Trzymać je w klatce piersiowej przy drzwiach wejściowych, w szafie w przedpokoju lub w bagażniku samochodu.

7 Miej zestaw awaryjny, w tym dostaw pierwszej pomocy, w każdym samochodzie. Zobacz 466 Montaż Zestawy alarmowe.

Włamania

8 Zostaw natychmiast, jeśli wrócisz do domu, aby dowiedzieć się, że został okradziony. Zadzwonić na policję z innej lokalizacji i nie ponownie wejść do domu, aż policjanci usunięciu sceny.

9 Niech wszyscy się (jeśli można to zrobić bezpiecznie), jeśli jesteś w domu podczas napadu. Użyj drabiny strażackie, jeśli je masz, i spotykają się na wyznaczonej w pobliżu bezpiecznym miejscu.

10 Sprzedam psa lub zainstalować system bezpieczeństwa. Włamywacze szukać łatwych celów; Chodzi o to, aby utrudnić włamać się do domu, niż kogoś innego.

Wskazówki

 • Zapytaj strażaka, policjanta lub agenta ubezpieczeniowego recenzję swój dom i sugerują strategie ograniczania ryzyka, jak również do podjęcia odpowiednich działań w sytuacji awaryjnej. Zobacz 390 Tworzenie plan ewakuacji.
 • Skontaktuj się z American Red Cross (redcross.org) lub Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA.gov) aby uzyskać więcej informacji. Zobacz 105 Przygotowanie domu dla przyrody jest najgorsze.
 • Dowiedzieć się o planach katastrofy w swoim miejscu pracy i szkole Twojego dziecka. Przeczytaj 223 Przygotuj swoją firmę na Unthinkable i 375 Poprawa dziecka School.
 • Weź kurs CPR. Poznać umiejętności specjalnych sąsiadów "(medyczne, budowlane, elektryczne) i czy jakieś osoby starsze lub niepełnosprawne wymagają pomocy w razie wypadku. Zobacz 389 skonfigurować Neighborhood Watch.
 • Używać broni w ostateczności. Istnieje wiele powikłań: Gdzie można przechowywać broń więc niedostępne dla dzieci lub włamywaczy? Można odblokować, obciążenia i mają broń pod ciśnieniem i w ciemności? Chcesz kogoś zabić nad magnetowidu? Czy znasz granice prawne samoobrony? Czy jest szansa, można strzelać sąsiadów lub rodziny przez pomyłkę?

Jak dostać tabletki antykoncepcyjne w Planned Parenthood

Jeśli musisz nabyć antykoncepcji i chcesz znaleźć tani alternatywę dla innych opcji ubezpieczeniowych pokryte, Planned Parenthood jest wspaniały obiekt do użytku. Zbierając informacje są prawidłowe i wiedząc, czego się spodziewać i gdzie się udać, aby znaleźć się z lokalnym biurem Planned Parenthood, można uzyskać kontrolę urodzeń z łatwością.

Instrukcje

Jak uzyskać Planned Parenthood-wyznaczonym kontroli urodzeń

1 Zbierz informacje osobiste. Będziemy chcieli, aby przynieść ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem dla celów rejestracji. Możesz również przynieść swoje ostatnie kilka odcinki wypłat z pracy, jak wiele miejsca oferują recept na "ruchomej skali", które mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy. Mają też żadnych informacji medycznej historii dostępne do egzaminu. Jeśli obecnie ubezpieczenia zdrowotnego, także przynieść kartę razem z tobą, jak oni akceptować pewnych form ubezpieczenia medycznego.

2 Znajdź najbliższy lokalizację Planned Parenthood za pomocą strony internetowej organizacji. Kliknij na link pod zasobów.

3 Zadzwoń i umówić się na spotkanie z najbliższego miejsca, które można znaleźć za pośrednictwem strony wyszukiwania. Można zauważyć, po prawej stronie strony, obok każdego położenia, że ​​dostępne są różne usługi. Upewnij się, że miejsce wybrać opcję "oferuje usługi kontroli urodzeń".

4 Przejdź do powołania i pozwolić lekarzowi na pracowników do wykonywania niezbędnych badań. Ona będzie z tobą rozmawiać na temat różnych opcji antykoncepcyjnych dostępnych i jak one działają. Wybierz opcję wolisz. Lekarz może także zaproponować kilka opcji, na podstawie własnej historii okresu osobistej.

5 Podaj personel w Planned Parenthood wszelkich informacji finansowej są żądania. W wielu przypadkach, po prostu otrzymasz antykoncepcji od swoich biur bezpośrednio, jak noszą różnorodne pigułki i zwykle proponuję pigułkę realizowane w magazynie. Jeśli z jakiegoś powodu nie oferują pigułkę można konkretnie żądania, można wziąć receptę do lokalnej apteki do spełnienia.

Jak długo Czy Plan B Pracy?

Plan B jest środkiem antykoncepcyjnym, który może być używany po kobieta miała seks bez zabezpieczenia i pragnie, aby zapobiec ciąży. Mimo, że jest bezpieczny i skuteczny sposób zapobiegania ciąży, zaleceniami producenta muszą być przestrzegane w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności.

Jaki jest plan B?

Plan B jest marką awaryjnych pigułek antykoncepcyjnych produkowanych przez DuraMed Pharmaceuticals. Pigułki antykoncepcji łączenie syntetycznych hormonów w jednej dużej dawce i może zapobiec niezamierzonej ciąży, gdy podjęte w ramach ograniczonej liczby godzin po niezabezpieczonym stosunku.

Jak działa plan B Pracy?

Mechanizm działania polega na Plan B działa opóźniania lub zapobiegania owulacji, co oznacza, jajnika nie będzie produkować jajka dla plemników do zapłodnienia. Bez realnego jaj, sperma ma dokąd pójść i ostatecznie giną.

Jeśli kobieta ma plan B, po tym jak już się za miesiąc, owulacji, hormony w pigułki antykoncepcji będzie zapłodniona komórka jajowa nie może dołączyć do ściany macicy. Bez tego działania, wynikające zarodek, jeśli istnieje, zostanie wydalony w trakcie miesiączki kobieta nigdy nie wiedząc.

Kiedy przyjmować Plan B

Kobieta, która miała seks bez zabezpieczenia i nie chce ryzykować ciążę musi mieć plan B w ciągu 72 godzin od stosunku. Ponieważ koncepcja występuje zwykle w ciągu trzech do pięciu dni od stosunku, Plan B muszą być podejmowane w dolnym progu tym czasie. Plan B nie jest skuteczny w zakończenia istniejącej ciąży, więc raz zarodków przywiązuje się do ściany macicy, antykoncepcja awaryjna jest nieskuteczna.

Jak skuteczna jest plan B?

Chociaż skuteczność antykoncepcji Plan B jest generalnie wiarygodne, gdy podjęte w ciągu 72 godzin od stosunku, to jest najbardziej skuteczny, gdy podjęte jak najszybciej. Gdy podjęte w ciągu trzech dni po stosunku, szansa Plan B jest 87 proc.

Gdzie kupić plan B

Plan B jest dostępny w aptekach i przychodniach planowania rodziny ogólnopolskich. Mimo, że był kiedyś tylko na receptę leki, jest już dostępna over-the-counter. Aby dokonać zakupu, należy być przygotowanym, aby pokazać swój identyfikator wydany przez państwo, ponieważ musisz mieć ukończone 18 lat. Koszt waha się od 25 do 60 $ w zależności od lokalizacji.

Uwagi dotyczące Biorąc Plan B

Ważne jest, aby nie polegać na Plan B jako jedyne źródło kontroli urodzeń. Biorąc pigułki antykoncepcyjne lub wykorzystując inne metody antykoncepcji zwiększyć szanse na zapobieganie ciąży. Ponieważ plan B nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takich jak HIV, ważne jest, aby używać prezerwatyw, chyba że ty i twój partner zarówno przetestowano na choroby przenoszone drogą płciową i są monogamiczne.

Odżywki białkowe Plan & Migrena Bóle głowy

Odżywki białkowe Plan & Migrena Bóle głowy


Jednym z głównych powodów ludzie angażują się w planie proszku białko jest opracowanie wzrost masy mięśniowej i schudnąć, ale także chcą wyglądać szczuplejsze i rosną zdrowsze i mocniejsze. Kulturyści są najczęstszymi użytkownikami proszków białka ze względu na potencjał budowania mięśni. Jest to szlachetna sprawa, ale jeśli cierpi na migrenowe bóle głowy i są na planie proszku białka, może być przyczyną migreny, lub przynajmniej je zaostrza.

Co to jest migrenowy ból głowy?

Więcej niż tylko zwykłym bólem głowy, które mogą być spowodowane przez stres, napięcie mięśni w szyi i ramion, a nawet zablokowanych zatok, migrenowe bóle głowy mogą być wywołane przez dziedziczność, poziom hormonów, leki na receptę, warunków środowiska i alergii. Osoby z migrenami często mają wrażliwość na światło i dźwięk, mogą odczuwać ból na jednym boku głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia i innych warunków, które odnosi się do faktu, że mózg kontroluje nasze ciała. Migreny mogą trwać od kilku godzin do kilku dni i są zazwyczaj obezwładniające; mogą one występować jako często kilkakrotnie tydzień do kilku razy w miesiącu.

Proszki proteinowe są bezpieczne?

W większości przypadków, tak; Jednakże, jak w przypadku każdego suplementu jest niebezpieczeństwo zatrucia lub negatywnych interakcji. Większość proszki białek mają witamin i minerałów w nich, a także soję, albo serwatka, kazeina, jajka lub inne formy białka, które zostały odtworzone, w postaci proszku. Zawsze czytać etykiety i skonsultować się z lekarzem o wszelkich suplementów, które zażywasz, aby upewnić się, że przedawkowanie nie występują.

Inne korzyści z proszków białka i powikłania

Proszki białkowe są również reklamowany jako dobre dla zdrowia serca i obniżenie złego cholesterolu. Te i inne dodatki, ale również związane z migreny, bezsenności, depresji i choroby afektywnej dwubiegunowej. W istocie zdarza się, nadmiar białka, witaminy i składniki mineralne prowadzić do utraty neuroprzekaźników utrzymujących chemii mózgu w równowadze.

Proszki proteinowe Związany z migreny

Większość ludzi, którzy biorą proszki białkowe nie wystąpią negatywne skutki uboczne, ale jeśli cierpią z powodu migreny, biorąc te proszki, należy rozważyć zatrzymanie dodatek. Nadmiar białka w diecie może być również opodatkowania na wątrobę i nerki. Nadmiar białka może spowodować brak równowagi w chemii mózgu i prowadzić do migreny.

Prosty Eksperyment

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, którzy nie biorą w wystarczającej ilości białka z pożywienia, aby spełnić indywidualne potrzeby ich ciała mogą skorzystać z planu proszku białka. Jeśli jednak zaczynają doświadczać migreny lub zwiększenie ich, możesz zrobić mały eksperyment na sobie sprawdzić, czy dodatek jest rzeczywiście przyczyną. Przerwanie stosowania leku w proszku białka i zmniejszy twoje bóle głowy, może być jednym z tych, którzy mają negatywną reakcję na proszki białkowe i powinni znaleźć inne sposoby spełnienia potrzeb żywieniowych.

O Kaiser planów zdrowotnych

Kaiser Permanente jest HMO (instytucja ochrony zdrowia) planu. Kaiser oferuje niedrogie plany zdrowotne dla rodzin osób, planach firmy oraz pacjentów starszych Kaiser to jeden z bardziej przystępnych HMO w porównaniu do innych systemów ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Plany zdrowia Kaiser są dostępne w Kalifornii, Kolorado, Hawaje, Ohio, Oregon, Waszyngton, Wirginia, Maryland, Gruzji i Dystryktu Kolumbii.

Plany Zdrowie rodziny

Kaiser oferuje wiele niedrogich planów rodzinnych na podstawie określonych potrzeb zdrowotnych oraz budżetowej rodziny. Kaiser nie uwzględnia istniejących wcześniej warunków medycznych, i również są określane przez państwo.

Indywidualne Plany ochrony zdrowia

Dla bezrobotnych i pracujących na własny rachunek właścicieli firm, Kaiser oferuje konkurencyjne ceny dla indywidualnych planów ubezpieczeń zdrowotnych. Indywidualne plany oferują wysokie odliczeniu stawki za niskie dopłat lub wysokich dopłat z niskich stóp ujemnych.

Specjalne programy i klasy

Użytkownicy mogą również uczestniczyć Kaiser specjalne programy i zajęcia przedstawione przez Kaiser personelu medycznego. Ich programy Lifestyle obejmuje zdrowe zajęcia o zaprzestanie palenia tytoniu, zmniejszenie masy ciała, redukcji stresu i bólu.

Usługi online

Członkowie mają także Kaiser zdrowie / wellness informacje w zasięgu ręki. Strona Kaiser zapewnia najnowsze informacje zdrowia i odnowy biologicznej. Menadżer zdrowia funkcja on-line pozwala użytkownikom na śledzenie informacji wizyt lekarskich i farmacji.

Użytkownik Rabat Programy

Członkowie otrzymują specjalne zniżki na Kaiser diety i fitness dla programów takich jak Weight Watchers, 10000 kroków programu i na siłownię. Użytkownicy otrzymują również specjalne zniżki dla komplementarnych programów zdrowotnych, takich jak akupunktura i chiropraktyka opieki.

Usługi w języku hiszpańskim

Dla członków hiszpańskojęzycznych, Kaiser oferuje zajęcia i programy w języku hiszpańskim i posiada również informacji w języku hiszpańskim na swojej stronie internetowej. Wyszkoleni przedstawiciele obsługi klienta dostępne, aby pomóc członkom hiszpańskojęzycznych są również.

Senior Plany ochrony zdrowia

Kaiser oferuje specjalne zniżki dla seniorów zdrowie planu członków. Seniorzy mają również dostęp do specjalnych programów zdrowotnych i odnowy biologicznej, które są ukierunkowane w szczególności na rzecz seniorów.

O Free planów zdrowotnych

Dla tych milionów Amerykanów bez ubezpieczenia zdrowotnego lub ubezpieczenia na receptę leków, bezpłatne planów zdrowotnych nie tylko zaoszczędzić pieniądze, dla milionów, którzy muszą wybierać między jedzeniem lub medycyny, oni ratują życie. Darmowe plany nie są ubezpieczenia zdrowotne, a nie oferują zniżki na leki na receptę, materiałów medycznych i usług medycznych, stomatologicznych i wzroku.

Funkcja

Darmowe plany zdrowotne zapewniają drogę dla nieubezpieczonych, aby otrzymać wiele potrzebnych leków i usług medycznych. Miliony Amerykanów nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie zdrowotne i bezpłatne leki i te plany zostały stworzone, aby pomóc tym rodzinom poprzez zdyskontowanie leki na receptę i lekarz, lekarz dentysta i wizyt z widzeniem.

Cechy

Zniżki na marki i generycznych leków na receptę, dentysty, wzroku, słuchu, chiropraktyka i usług medycznych, jak również dostaw na cukrzycę i układu oddechowego są przez wolne planów opieki zdrowotnej.

Rozważania

Podczas gdy plany te darmowe ubezpieczenie zdrowotne nie są one do świadczenia usług ze zniżką. Konsumenci powinni stosować dla każdego programu kwalifikują się one do i uświadomić sobie, że wiele zniżek nie można łączyć. Przeglądać każdy program, który już zatwierdzony do każdej wizycie u lekarza lub wypełnić receptę w celu zapewnienia korzystania z planu z najlepszych korzyści.

Potencjał

Prezydent Barack Obama powiedział, że planuje stworzyć National Health Insurance Exchange, który będzie monitorowany przez rząd, aby zapewnić niedrogie i uczciwej ceny za ubezpieczenie zdrowotne. Darmowe plany ubezpieczeń zdrowotnych mają potencjał do udzielania większych rabatów i więcej pokrycia w przyszłości.

Ostrzeżenie

Większość planów opieki zdrowia nie wymagają darmowe ubezpieczenie zdrowotne lub inne recepty i mają ograniczenia dochodów. Czytaj wymogi planu przed zastosowaniem starannie.

Porównaj najlepsze katastrofalne Health Insurance Plans

Katastrofalne plany opieki zdrowotnej są powszechnie dostępne, i inne niż niektórych ograniczeń wcześniej istniejących warunków, prawie wszyscy, którzy mogą pozwolić sobie może się politykę. Plany te zawierają pewne różnice, jednak większość wszystkich najważniejszych punktów są takie same.
Bardzo ważne jest, aby uznać, że plany ubezpieczeniowe katastrofalne zdrowotnej dzielą się na kompleksowych planów i uzupełniających planów.

Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne katastroficzne

Są to wysokiej odliczeniu planów zdrowotnych i są znane z ich przystępności. Premia miesięczna jest niska możliwe przez wyrównaniem wysokich kwot ujemnych. Zasady są często związane w HSA lub Konta Oszczędnościowego Zdrowia, ponieważ istnieje potrzeba, aby wpłacić pieniądze na bok, aby pomóc pokryć wysokie odliczeniu, że będziesz musiał stawić czoła, gdy ubiegasz. Rachunki HSA są rachunki przed opodatkowaniem, które pozwalają gromadzić pieniądze osoby, które mogą być używane w sposób wyraźny na wydatki związane ze zdrowiem.

Miejski Katastrofalny Ubezpieczenia Zdrowotnego

Plany uzupełniające mają być dodatkiem do innych planów opieki zdrowotnej, które nie oferują wszelkiego rodzaju katastrofalnego zasięgu. Zaletą tych planów jest ich niski koszt, ponieważ nie obejmują inne opieki medycznej, że kompleksowy plan ma. Są one skierowane i skoncentrowane na konkretnych skutkach katastrofy medycznych. Ludzie, którzy lubią swoją istniejącego planu, ale nie mają katastrofalny pokrycia są głównymi kandydatami do takich uzupełniających programów.

Najlepsze plany

Najlepszym sposobem, aby porównać planów jest skontaktować się consolidator z ubezpieczeń zdrowotnych, aby można było porównać, jeden obok drugiego, z oferty kilku firm.
Oprócz comiesięcznych składek, musisz zwrócić uwagę na kwoty odliczenia, koszty wynagrodzeń i ko-ko-ubezpieczeniowych. Te stanowią bezpośrednie koszty planu ubezpieczeń zdrowotnych. Następnie, trzeba czynnikiem w dowolnej ilości, że masz zamiar odłożyć na dodatkowe koszty opieki zdrowotnej czy korzystania HSA lub własne konto oszczędnościowe.
Podejmując decyzję w sprawie tego, co plan jest najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny będzie wymagać, aby te punkty pod uwagę:

Ile składki, co płaci i koszty koasekuracja?
Można wybrać własne lekarzy i szpitali?
Są twoje szczególne warunki zdrowotne objęte planem ubezpieczeń, które bierzesz pod uwagę?
Czy Twoje obecne lekarzy w planie?
Czy masz plan dla osoby lub rodziny?
Co z wcześniej istniejących warunków? Są one objęte i jest tam, że okres oczekiwania na pokrycie zacząć?
Jak renomowanych jest firma ubezpieczeniowa oferuje plan?

Wnioski

Jeśli wziąć pod uwagę powyższe, można dokonać mądrych wyborów. Upewnij się, że zdrowy styl życia zawierać w swojej codziennej rutyny, jak również. Pomoże to utrzymać koszty w dół, też.

Jak ubiegać się o Oregon Health Plan

Oregon Health Plan jest plan ubezpieczeń zdrowotnych państwa dla rodzin o niskich dochodach. Każde dziecko w Oregonie zasługuje opieki zdrowotnej tak, OHP to sposób dla dzieci i niektórych dorosłych, którzy w przeciwnym razie nie ma ubezpieczenia zdrowotnego jest sposób na dostęp do opieki zdrowotnej.

Instrukcje

1 Wypełnij pakiet aplikacji, które można uzyskać dzwoniąc pod numer (800) 359-9517 lub TTY (800) 621-5260. Można również uzyskać kopię od Oregon Department of Human Services (DHS) stronie internetowej wymienionej w zasobach.

2 Włącz w aplikacji i dostać się na spotkanie z pracownikiem socjalnym. Zabierz aplikację do najbliższego biura samowystarczalności. Link do pełnej listy biur znajduje się w zasobach lub zadzwoń (800) 359-9517. Po włączeniu w aplikacji, będą one umówić się na spotkanie, aby porozmawiać z pracownikiem socjalnym.

3 Zebranie potrzebnych dokumentów. Zbierz dokumenty wymienione w "to, czego potrzebujesz", które mają zastosowanie do Ciebie.

4 Idź do swojego powołania. Czy nie za późno lub nie będzie cię. Zaplanować ich nominacje blisko siebie i nie mają czasu, aby czekać, jeśli jest późno. Być kilka minut wcześniej, dzięki czemu można sprawdzić, w, korzystać z toalety i zebrać dokumenty, zanim nazywa.

5 Zaczekaj. Pracownik socjalny powie, jeśli potrzebujesz żadnych innych dokumentów. Jeśli nie, wprowadzają je w szybko, dzięki czemu można rozpocząć odbieranie korzyści. Jeśli nie, po prostu czekać. Pracownik socjalny zadzwoni w ciągu kilku dni, aby poinformować Cię, jeśli zostaną zatwierdzone, czy nie. Jeśli nie słychać z powrotem w 3 do 5 dni, prosimy zadzwonić do nich. Prawdopodobnie nie będą mogli porozmawiać od razu, ale ktoś powinien oddzwonimy w ciągu jednego dnia roboczego.

Wskazówki

 • Przynieść każdy dokument może potrzebować. Lepiej mieć za dużo niż za mało. Zastosowanie nawet, jeśli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się; niech decyduje.
 • Bądź na czasie lub tracisz swoje miejsce w kolejce.

O Student Health Insurance Plans

Opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla studentów są bardzo zróżnicowane i mogą być trudne do rozszyfrowania. Wiele uczelni wymagają od swoich uczniów, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne, a niektóre faktycznie oferują studentom bezpłatne usługi medyczne. Uczniowie i rodzice uczniów powinni dokładnie zbadać swoje opcje, aby znaleźć rozwiązanie ubezpieczenia zdrowotnego, który pasuje do ich budżetu i stylu życia.

Plany ubezpieczeniowe kolegium Zdrowie

Większość uczelni ma plan ubezpieczeń zdrowotnych, które studenci mogą zapisać się do otrzymywania opieki zdrowotnej za pośrednictwem uczelni. Od czasu do czasu, w tym opieki zdrowotnej będzie obejmować służby zdrowia poza kampusem, jak również. Według Health Insurance Finders, wiele szkół automatycznie zapisać swoich studentów w Kolegium planu zdrowia i oceny opłatę zdrowia. Plan ten zazwyczaj daje studentom dostęp do usług zdrowotnych na terenie kampusu przy niewielkim lub bez dodatkowych kosztów dla studenta. Niektóre uczelnie, którzy oceniają tę opłatę zdrowia dać studentom możliwość spadku Kolegium plan zdrowia, czy mogą pokazać dowód ubezpieczenia zdrowotnego za pomocą innych środków.

Ubezpieczenie zdrowotne Przez Rodziców

Wielu studentów są uprawnione do ubezpieczenia zdrowotnego przez pracodawców rodziców lub przy minimalnym koszcie. Wymagania zależą od pracodawcy i firmy ubezpieczeniowej. Niektóre firmy zatrzymać ubezpieczenia dzieci, kiedy oni sie 18, ale wielu nadal pokrycia przez 25 lat lub poza tak długo, jak dziecko pozostające na utrzymaniu jest kawalerem i jest studentem w pełnym wymiarze czasu.

Ubezpieczenie zdrowotne Przez Pracodawców

Texas Opcje Zdrowia zaleca, że ​​studenci, którzy są zatrudnieni szukać ubezpieczenia przez pracodawcę, jak to jest często jedną z opcji najbardziej opłacalne. Plany ubezpieczenia zdrowotnego pracodawca nie może zapewnić dostępu do służby zdrowia na terenie kampusu, ale ma inne korzyści, takie jak wszystkich lat ubezpieczenia, ubezpieczenia w czasie wakacji i szerszej gamy dostawców ubezpieczeń zdrowotnych.

Indywidualne Ubezpieczenie zdrowotne

Ludzie, którzy nie mogą uzyskać ubezpieczenia z ich studia, pracodawca rodzica lub osobiste pracodawcy często szukają zasięg od prywatnego ubezpieczyciela. Jest to jeden z najbardziej kosztownych opcji i często wymaga oceny medycznej ekran i warunków istniejących wcześniej. Pokrycia indywidualne mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i może dostarczyć tak dużo lub tak mało pokrycia koniecznych na różnych poziomach cenowych.

Medicaid

Według Texas Health Opcje, Medicaid jest finansowany przez władze federalne ubezpieczenie zdrowotne opcja dla potrzebujących uczniów lub studentów z pewnych szczególnych okolicznościach. Studenci na dobro automatycznie kwalifikują się do Medicaid. Studentów w ciąży, wyjątkowo potrzebujących studentów, osób o wysokich rachunków medycznych, które nie mogą zapłacić i wychowanków kwalifikują się również w pewnych okolicznościach. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej określa uprawnienia studentów do Medicaid.

Analiza SWOT Plan zdrowia

Analiza SWOT Plan zdrowia


Rozważając nowy plan zdrowia, narzędzie do zarządzania, które mogą być bardzo przydatne, jest analiza SWOT. SWOT - lub mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń - umożliwia grupie cech każdego planu na poszczególne "wiadra", które pozwalają dokonać inteligentnego i świadomego wyboru.

Mocne strony

Państwu wszystkie zalety każdego planu zastanawiasz się indywidualnie. Przykładami mocnych obejmują dużą liczbą dostępnych lekarzy, które są objęte planem, małej odliczeniu i niższych out-of-pocket koszty profilaktycznej opieki.

Słabe strony

Lista wszystkich słabości każdego planu. Przykłady słabych stron należą wysokie koszty out-of-pocket, kilka dostępnych lekarzy i zaplecze, które zostały opisane i długą listę niepokrytych pozycji.

Możliwości

Lista wszystkich możliwości każdej pozycji. Przykłady możliwości to jest w stanie sfinansować swój plan z dolarów przed opodatkowaniem, jest w stanie dodać dodatkowe pokrycie w przypadku poważnej choroby zmienia życie, takich jak rak i jest w stanie obniżyć składki w czasie w oparciu o wykorzystanie.

Zagrożenia

Lista wszystkich zagrożeń związanych z planami. Przykłady zagrożeń obejmują możliwość planu anulowane niskiego wpisu lub możliwość składek dzieje się ze względu na nowe zmiany w ustawodawstwie.

Putting It All Together

Przejrzyj wszystkie cztery kategorie dla każdego wymienionego planu i dokonać najlepszego wyboru. Może to być pomocne, aby wykreślić wyniki na wykresie, więc można wizualnie analizować informacje.

Stan Zarządzane planów opieki zdrowotnej w Illinois

Stan Zarządzane planów opieki zdrowotnej w Illinois


Illinois oferuje państwa zarządzane przez wyznaczone do opieki zdrowotnej zarządzanych organizacji opieki. Te programy opieki mają zarządzane sieci szpitali, lekarzy i specjalistów. Pacjenci, którzy zapiszą się w szczególności planu opieki otrzymują usługi zdrowotne z lekarzy i szpitali w terminie, który zarządzanych organizacji opieki.

Family Health Network

Family Health Network służy społeczności Cook County, Illinois. To udało organizacji opieki zapewnia sieć ponad 590 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, ponad 1960 specjalistów, 29 szpitali i ponad 270 zachowań opiekunów zdrowotnych. Szpitale Okolicy sponsorować nie-dla-zysku Family Health Network plan.

Family Health Network

910 W. Van Buren, 6th Floor

Chicago, IL 60607

312-491-1956

888-346-4968

fhn.org

Harmony Health Plan

Harmony Health Plan służy Cook, Jackson, Kane, Madison, Randolph, Perry, Clair, Williamson i powiatów Washington w stanie Illinois. To udało organizacji opieki i HMO obejmuje 61 szpitali, ponad 4450 specjalistów i ponad 970 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Harmony Health Plan jest największym Medicaid HMO w Illinois.

Harmony Health Plan (Cook County Tylko)

200 W. Adams St

Chicago, IL 60606

312-630-2025

800-608-8158

harmonyhpi.com

Harmony Health Plan

23 Public Square, Suite 340

Belleville, IL 62220

618-236-8050

800-608-8158

harmonyhpi.com

Meridian Health Plan

Innym udało organizacja opieki jest Meridian Health Plan, który jest również HMO. Meridian Health Plan oferuje ponad 500 specjalistów, ponad 200 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz sieć 10 szpitali. Mieszkańców w powiatach Adams, Cook, Brown, Scott, szczupak, Mercer i Henry mają możliwość wyboru Meridian Health Plan.

Meridian Health Plan

222 N. LaSalle, Suite 930

Chicago, IL 60601

866-606-3700

meridianhealthplan.com

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że jeśli obecne tendencje zdrowotne nadal, do 2050 roku liczba osób z cukrzycą może podwoić lub nawet potroić. Wiele z tych przypadków będzie cukrzycy typu 2. Ten typ cukrzycy wynika ze złego odżywiania prowadzące do otyłości. Weight Watchers jest plan odżywiania przepisując zdrowszego stylu życia poprzez podejmowanie lepszych wyborów żywieniowych. Pod koniec 2010 roku, Weight Watchers zaprezentował nowy plan, plus punkty. Plan ten nie jest oparty na zawartości kalorii swoich wyborów żywieniowych, ale na węglowodany, tłuszcze, białka i błonnika.

Instrukcje

1 Odszukaj informacje o wartościach odżywczych dla żywności, którą chcesz obliczyć punkty. Jest to zwykle znajduje się w tylnej części pola produktu. Jeśli jedzenie świeżych owoców lub warzyw, dobre wieści, większość owoców i warzyw mają zero punktów na temat nowych punktów plus planu. Warzywa bogate w skrobię, takie jak ziemniaki, pochodzą z wartości punktowe, które nadal będą musiały być obliczone.

2 Znajdź informacje o wartościach odżywczych dla żywności nieprzetworzonej, na przykład, ziemniaków, na stronie internetowej, jak Nutrition odżywczej danych. Można również znaleźć informacje o wartościach odżywczych dla większości restauracji i przetworzonej żywności na stronach internetowych spółek.

3 Oblicz punkty za pomocą tego matematycznego wzoru:

Punkty Plus = białko / 10.94 + węglowodany / 9.17 + tłuszcz / 3,89 - włókno / 12.49.

Weźmiesz gramów białka w żywności wymienionych na etykiecie żywieniowej i podzielić ją przez 10.94 na kalkulatorze. Się, że można dodać gramów węglowodanów podzielona przez 9,17, dodać gramów tłuszczu podzielone przez 3,89, a następnie odjąć błonnik podzieloną przez 12,49.

Wskazówki

 • Prowadzić dziennik żywności, które pomogą Ci śledzić swoje punkty.
 • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu odchudzania skontaktować się z lekarzem.

Weight Loss Plan dziecko

Teraz, że Twój piękny pakiet radości jest w końcu tutaj, jesteś obolała, aby pozbyć się ciężaru, który zapakowany w czasie ciąży. Z błogosławieństwem lekarza, trochę determinacji i niektóre planowania, utraty wagi dziecka jest bardzo prosta.

Oszczędzał Yourself

Chcesz wagi off teraz, ale trzeba pamiętać, że to trwało od 9 miesięcy do uzyskania wagi, więc nie może stopić się z dnia na dzień. Kiedy zrozumiesz, że traci cały ciężar może trwać do 1 roku, można przystąpić do opracowania planu ataku schudnąć powoli i zawsze.

Po porodzie jest kuszące krach diety, ale nie tylko będzie pozbawienie organizmu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do wyleczenia po porodzie, ale jeśli jesteś opieki, dziecko nie otrzyma korzyści z karmienia piersią.

Ponadto, jest powolna utrata wagi jakości utrata wagi. Kobiety, które schudnąć na stopniowe okresie odpowiednim do ćwiczeń i zdrowej diety wydają się utrzymać ją w porównaniu do tych, którzy drastycznie ograniczyć kalorie przez ograniczony okres czasu.

Plan posiłków

Teraz, że dziecko jest tutaj, jesteś bardziej zajęty niż kiedykolwiek i są ciągle na wezwanie. Dni zalegania w kuchni tworząc nowe dzieło są na na razie, więc planować i przygotowywać posiłki w czasie drzemki, aby można było pobrać zdrowe jedzenie, gdy jesteś głodny.

Jeść rozsądnej diety, przesiąkniętego mnóstwo warzyw, owoców, pełnego ziarna, orzechy, oleje i chude mięso. Usuń cukru i alkoholu z diety; to doprowadzić do opróżnienia dodatkowych kalorii.

Wybierz się jeść co najmniej 1500 kalorii dziennie, jeśli nie jesteś pielęgniarstwa i 1800 dni dla karmiących mam. Zaplanuj śniadanie, obiad, kolacja i trzy przekąski podczas drzemki dziecka. Będziemy chcieli, aby stworzyć posiłki, które można podgrzać w kuchence mikrofalowej szybko lub spożywane na zimno, jeśli to możliwe.

Na przykład, aby uzyskać 1500 kalorii, można mieć płatki owsiane i jagody stali krojony na śniadanie, małe jabłko i naturalne masło orzechowe dla porannej przekąski i sałatki ze szpinaku niskotłuszczowy sos do obiadu. Mid-podwieczorek może być ciąg i pokroić ser marchew następnie 3 uncje grillowanego kurczaka, 2 szklanki mieszanych warzyw i małe pieczone ziemniaki na obiad. Mają 2 lub 3 szklanki powietrza-trzasnął popcorn jako wieczorny przekąskę.

Przyjęcia nowego stylu życia

Nie jesteś po prostu staramy się zdjąć ciężar dziecka, ale raczej integrację nowego, zdrowego stylu życia, dzięki czemu można być energiczna mama. Aby zbić wagę i utrzymać zdrowy blask, nadal po rozsądnej programu długo po waga spadła.

Kiedy lekarz daje zielone światło, dodać ćwiczenia do dnia. Kupić wózek dla dziecka do joggingu i wziąć dziecko na jogging na świeżym powietrzu. Jeśli musisz zostać w domu, biegać na bieżni lub zakupu treningu DVD, które można zrobić w czasie drzemki.

Po chwili pojawi się nowy pan, że prawdopodobnie będzie zdrowsze i silniejsze, niż pre-kochanie. Pamiętaj, że jedzenie zdrowsze i ćwiczenia nie tylko dlatego, że chcesz schudnąć, ale także dlatego, że wkrótce będzie gonić ciekawy maluch wokół!

Plan Dieta po porodzie

Wiele młodych matek w lewo z nadwagą, które chcą stracić po ich dziecko. Bycie matką jest nowy wymagający fizycznie, a może zostawić trochę czasu na plan odchudzania. Jednak utraty wagi nie musi być walką o nowej mamy.

Kalorii

Wiele matek wybrać karmić piersią swoje dzieci. Matki karmiące piersią muszą być bardziej ostrożni ich spożycia kalorii. Ich wybory żywieniowe muszą być bardziej zdrowe, a to może prowadzić do dalszego odchudzania. Pokoje dla matek karmiących piersią może zmniejszyć spożycie kalorii, bez negatywnego wpływu na rozwój ich dzieci, ale ryzykujemy zbyt wiele kalorii cięcia lub podejmowania złych wyborów żywieniowych. Wszystkie młode matki powinny dążyć jeść zrównoważonej diety, które zawierają około 45 do 65 procent niewybredny węglowodanów, 10 do 15 procent chudego białka i około 20 do 35 procent lub mononasycone tłuszczów nienasyconych.

Kiedy do Sejmu

Ważne jest, aby nie próbować schudnąć po porodzie co najmniej sześć tygodni po dziecko. W tym czasie będzie można naturalnie schudnąć, bo stracisz dużo wody można zatrzymanych w ostatnich tygodniach ciąży. W tym czasie można także uzdrowienie z urodzeniem dziecka i potrzebujesz więcej kalorii, aby odzyskać z tego procesu. Noworodki rzadko spać dłużej niż kilka godzin w czasie, a organizm będzie potrzebował energii, by pomóc funkcjonować na takim małym odpoczynku. Każda dieta zacząć, więc należy czekać, aż dziecko zbliża się jej drugi miesiąc. Chyba, że ​​karmisz piersią, dieta nie musi być inny, niż to było zanim miał dziecko.

Ćwiczenia po porodzie

Ćwiczenie jest dobrym sposobem, aby odzyskać sprawność po porodzie i może być duży część poporodowej plan odchudzania. Ważne jest, aby rozpocząć wykonywanie powoli, zwłaszcza jeśli nie wykonywać przed lub w czasie ciąży. Większość kobiet na ogół mają sześć tygodni po porodzie sprawdzanie ze swoim ginekologiem. Upewnij się, aby zaplanować takie spotkanie tak, lekarz może ocenić, czy jesteś gotowy do ćwiczeń. Jeśli miał cięciu cesarskim, być może trzeba będzie poczekać dłużej. Zaczynają powoli. Hormony, które pozwoliły rozszerzyć swoje miednicy podczas ciąży pracował również poluzować inne stawy, więc mogą one być narażone na uszkodzenia. Czy można kogoś do opieki nad noworodkiem, można użyć ćwiczenia jako okazję do spędzenia czasu w spokoju. To pomoże Ci odstresowanie i pomóc schudnąć po porodzie. Jeśli nie możesz być z dala od noworodka, ćwiczenia z nią, biorąc ją w wózku lub poprzez ustawienie jej huśtawka lub bassinette przez bieżni. Niektóre miasta oferują zajęcia ćwiczeń można podjąć z dzieckiem. Upewnij się, że jeśli karmisz piersią, aby nie stać się odwodnione, ponieważ może to ograniczyć podaż mleka.

Jak ocenić sam przed rozpoczęciem Weight Loss PlanPrzed rozważeniem plan odchudzania, bada historię masy ciała i stylu życia. Ta informacja pomoże Ci określić, jakie zmiany należy wprowadzić w celu osiągnięcia swoich celów odchudzania.

Instrukcje

1 Ocenić swoje nawyki żywieniowe. Czy pominąć posiłki? Jeść w biegu? Przekąskę, gdy nie jesteś głodny?

2 Wskazówki co wyzwala swoją tendencję do przejadania się. Jesz z nudów? Było traumatyczne wydarzenie w twoim życiu?

3 Zastanów się poziom aktywności. Czy windą, kiedy można chodzić? Czy twój telewizor nieubłagany rozproszenia w domu?

4 Zrób listę ryzykownych zachowań ci wykazują, że może przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Palenie, picie alkoholu, złe nawyki żywieniowe i brak ruchu wszystkim pasował.

Przypomnijmy, że 5 diety doświadczyli już w przeszłości, a wymienione w sobie najlepsze cechy każdego z nich. Można włączyć je do nowego planu odchudzania.

6 Ustaw realistyczne cele - rozważyć swoje podłoże genetyczne, czynniki środowiskowe i metabolizm.

7 Użyj powyżej do czynienia z korzeni problemu wagi, przełamać złe nawyki w swoim stylu życia i / lub wprowadzenie dobrych.

Wskazówki

 • Przed rozpoczęciem plan odchudzania skonsultować się z lekarzem. Oprócz uznając powyższe czynniki, pracowników służby zdrowia, mogą zawierać informacje, takie jak ciśnienie krwi i badania krwi, aby przedstawić zalecenia dietetyczne.
 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak utrzymać Weight Loss Plan Podczas Podróży

Jak utrzymać Weight Loss Plan Podczas Podróży


Utrzymanie utraty wagi w czasie podróży jest wyzwaniem, ponieważ może to być trudne do kontrolowania żywności do Państwa dyspozycji i użytych składników. Jednak kilka prostych kroków, które pomogą Ci mądrze jedzenie gdy jesteś w podróży i możliwości są ograniczone.

Instrukcje

1 Wybierz fast food z zdrowych opcji menu. Wiele placówek fast food zaczynają rozszerzać swoje menu, aby zaspokoić tych, którzy starają się utrzymać utratę wagi lub inaczej jeść zdrowo. Zakłady te są łatwe do zlokalizowania.

2 Przejdź do sałatki lub grillowanych elementów, ponieważ są one prawdopodobnie najzdrowsze pozycji menu. Jednak wiele restauracji, fast food lub w inny sposób, sałatki grilla pozycji obciążenia i dół z dodatkowym opatrunkiem, ser, boczek i innych dodatków tłuszczowych. Poproś swoich dodatków na stronie, dzięki czemu można kontrolować spożycie tłuszczu.

3 Spróbuj przystawkę, by zachować kontrolę porcji. Większość części restauracji są szalenie przewymiarowane, więc to świetny sposób, aby zachować swoje porcje w dół bez pokusie ogromny talerz jest zamówić przystawkę, która napełni was, smakuje wyśmienicie, a nawet zaoszczędzić pieniądze.

4 Ogranicz ilość przekąsek, które można zabrać ze sobą w podróż. Zamiast obsady samochodu z frytkami i batony od stacji benzynowych, planować i załadować na świeże owoce i nosić chłodnicy zdrowych kanapek.

5 Sporządź plan jeszcze przed przyjazdem w celu utrzymania masy ciała. Wiele stron internetowych restauracja oferuje listę wszystkich swoich lokalizacjach. Z trochę wcześniejszego planowania można nakreślić swoje posiłki. Jeśli nie, spróbuj zapytać miejscowych o zdrowych zaleceń restauracji.

6 Czy jakieś ćwiczenia, nawet gdy jesteś w podróży. Zamiast windą, wchodzić po schodach na następnej konferencji. Jeśli zdecydujesz podchodząc transportu publicznego lub szukać centrum fitness w hotelu, nie powinno być problemu z utrzymaniem odchudzania, gdy podróżujesz.

Jak masz plan bezpieczeństwa dzieci

Jak masz plan bezpieczeństwa dzieci


Tworzenie planu bezpieczeństwa dziecka jest dobry pomysł dla każdej rodziny. Plan bezpieczeństwa dzieci jest szczególnie ważne, jeśli istnieje historia przemocy w rodzinie. To do nie-nadużycia dominującej, aby upewnić się każde dziecko w domu ma plan bezpieczeństwa i że każde dziecko wie, jak się do jego przestrzegania.

Instrukcje

1 Naucz dziecko, to jego obowiązkiem jest chronić się pierwszy. To nie jest do niego, aby chronić osoby dorosłe w rodzinie. Jednak dziecko może i powinien uczyć się, gdy w celu wezwania pomocy.

2 Pozwól dziecku wybrać miejsce w domu, które uznają za bezpieczne. Drzwi do pokoju powinny zablokować i nie powinno być telefon w pokoju. To jest pierwsze miejsce, dziecko powinno przejść, jeśli istnieje zagrożenie dla ich bezpieczeństwa z niczym innym niż pożar.

3 pouczyć swoje dziecko w odpowiedni sposób, aby zadzwonić do nadzwyczajnej pomocy na telefon stacjonarny i telefon komórkowy. Czy role-play rozmowy telefoniczne między dzieckiem i operatora 911. Upewnij się, że dziecko wie, dać swoje nazwisko, adres i numer telefonu.

4 Ustaw tajne słowo. Jeśli potrzebujesz, aby ostrzec dzieci przed niebezpieczeństwem, powiedzieć tajne słowo. Trenuj je zrobić 911 połączenia lub wszelkie działania, które chcesz, kiedy słyszą tajne słowo. Przypomnij je okresowo tajnego słowa i powiedzieć im, aby nie dzielić się z nikim.

5 Umów się z sąsiada lub znajomego, aby zapewnić bezpieczne schronienie dla swojego dziecka. Upewnij się, że dziecko wie, jak dostać się do bezpiecznego domu na własną rękę.

6 Przejrzyj dziecko planu bezpieczeństwa i aktualizuje go co roku. Upewnij się, że dziecko wie o wszelkich zmianach w planie.

Modyfikacja zachowań planów leczenia

Modyfikacja zachowań planów leczenia


Modyfikacja zachowań plany leczenia są przeznaczone dla ludzi, którzy wielokrotnie angażują się w niewłaściwe zachowanie, czy chcesz, aby zachęcić do dobrego zachowania. Modyfikacja zachowania pierwotnie odkryta ponad 100 lat temu przez Iwana Pawłowa, który zrozumiał, że mógłby zrobić psy ciągle przychodzą do kiedy zadzwonił dzwonek egzekwując swoje zachowanie z poczęstunkiem. W końcu przyjdzie, gdy psy usłyszeli dzwonek.

Zmiany behawioralne

Zachowanie danej osoby musi najpierw zostać zbadane, aby wskazać dokładnie, co to jest, że musi być zmieniony. To może oznaczać, pomagając dziecku, który działa z gwałtownie kontrolować jego zły humor, lub sterowanie dorosłego od destrukcyjnych zachowań, takich jak alkoholizm. Plany leczenia zmiany zachowania nie powinny być wprowadzone do lekko i powinien być stosowany tylko, gdy zachowanie jest naprawdę uciążliwy.

Plan behawioralne

Zasady i ograniczenia, a następnie muszą być przedstawione w modyfikacji zachowań planu leczenia. Jak Pawłow decydując, że chce swoje psy przyjść do niego, zdecydować, co efekt końcowy planu modyfikacji powinno być. Jeśli celem jest zatrzymanie dziecka zły humor, a następnie zainicjować plan, który daje mu trzy ostrzeżenia przed musi radzić sobie z konsekwencjami. Lub, dobre zachowanie może być wzmocniona poprzez zaoferowanie jej nagrodę za każdym razem, ona reaguje na sytuację spokojnie.

Konsekwencje i nagrody

Konsekwencje i korzyści są narzędzia do osiągnięcia modyfikacji zachowania sukces. Wybierz konsekwencje, które naprawdę sprawiają, że człowiek czuje się poczucie straty. Na przykład, dla dziecka, które traci nerwy, po trzech strajkach przywilejów, takich jak wycieczki lub przerw wnękowych mogą być odebrane. Jeśli dorosły angażuje się w niedopuszczalne zachowanie, musi przeprosić i zadośćuczynić. Aby zachęcić do dobrego zachowania, nagradzanie go. Może to zakładała dając gwiazdkowych dzieci otrzymać specjalną nagrodę, lub dając dorosły większą odpowiedzialność i zaufanie. Rozwijanie i wzmacnianie program konsekwencje i korzyści spowoduje zmianę sposobu postępowania.

Gratis Gutt mosjon planer

En høyere andel av amerikanske barn blir overvektige hvert år. Åtti prosent av dem vil forbli overvektige i hele sitt voksne liv. Det finnes måter du kan få barna dine på en øvelse plan for gratis. Det kan bare hjelpe hele familien bli tettere og sunnere.

Regler

Det første en forelder må gjøre er å sette regler og begrensninger. Barn får ikke til å spille på skolen så mye som de en gang gjorde. Datamaskiner, TV og dataspill bruker mye av sin tid. Begrens mengden tid barna kan tilbringe gjøre stillesittende oppgaver og oppmuntre dem til å være aktive.

Sett Tone

Lede ved eksempel og engasjere seg selv. Gå til parken med barnet ditt. Spille fotball, basketball, baseball, eller bare gå en tur. Svømming og sykling er fantastiske metoder for trening som ikke føler mye som trening. Oppmuntre barnet til å invitere venner eller organisere et lite nabolag spillet. Det viktigste er å være konsekvent. Gjør daglig aktivitet en del av din daglige rutine.

Advarsler

Barnet bør se sin lege før du begynner på noen nye aktiviteter. Sørg for at han strekker seg og varmer opp og kjøler ned for å unngå skader. Grunnleggende strekninger og langsom gange fungerer godt. La aldri barnet ditt til å begynne vektløfting, med mindre instruert av en sertifisert trener. Tung vektløfting er ikke oppmuntret for alle som ikke er fullt utviklet, som betyr "fullvoksen". Styrketrening med mindre mengder vekt er greit, men sjekk med en sertifisert trener eller lege.

Oregon Health Plan dla Dzieci

Oregon Health Plan dla Dzieci


Oregon Health Plan (OHP) jest dotowane przez państwo programu opieki zdrowotnej, który zapewnia rodzin o niskich dochodach dostęp do usług opieki zdrowotnej i pomaga ulepszyć jakość jednostek opieki zazwyczaj otrzymują. Program OHP Plus oferuje dzieci i młodzieży korzyści dzięki współpracy z Federalnym Zdrowia Dziecka Insurance Program (chip).

Przegląd OHP

Celem OHP dotyczących dzieci jest upewnienie się, każde dziecko, w stanie Oregon ma ubezpieczenia zdrowotnego, czy to przez ubezpieczenia prywatne lub grupy lub przez OHP. Dzieci z rodzin o niskich dochodach i tych, którzy są bezdomni są automatycznie kwalifikują się do otrzymania ubezpieczenia zdrowotnego na koszt niewielki lub żaden z rodziców lub opiekunów. Oregon parlamentu głosowali w czerwcu 2009 roku, zgodnie z Portland Oregonian, aby rozszerzyć zasięg OHP, aby więcej dzieci w całym stanie, niezależnie od sytuacji na rynku pracy rodzica.

Program dla dzieci zdrowych

Program Zdrowe dzieci to nowe rozszerzenie z Oregon Health Plan, który otrzymuje część jej finansowania przez Zdrowia Dziecka Insurance Program (chip). Program ten oferuje niedrogie ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci przez co najmniej jeden rok, i zasięg mogą wystawać poza rok, o ile dziecko jest uprawnione. Program OHP Zdrowe dzieci jest również otwarty dla dzieci z wcześniej istniejących schorzeń.

Kwalifikowalność

Kwalifikowanie dziecka do OHP zależy od trzech czynników: wiek, rezydencyjnych i dochodu rodziny. Strona OHP członkowskich kwalifikujących dzieci są w wieku 19 lat i musi być mieszkańcy Oregon. Inne kryteria kwalifikowalności nie obejmują posiadające ubezpieczenia zdrowotnego przez co najmniej dwa miesiące, nagłego bezrobocia rodzica i / lub poważnego stanu zdrowia, który wymaga uwagi. Aby zakwalifikować się do darmowych lub tanich składek, dochody rodziny musi być poniżej 300 procent federalnego poziomu ubóstwa (FPL). Dzieci, których rodziny są powyżej 300 procent FPL nie kwalifikują się do OHP, chyba że są niezadaszonym, małoletni bez bezdomnych nieletnich.

Koszty Premium

OHP jest bezpłatne, jeżeli rodzina zarabia 200 procent poniżej FPL, co stanowi około 44,100 dolarów dla czteroosobowej rodziny. Rodzin zarabiających pomiędzy 200 a 300 procent FPL są pobierane składki na ruchomej skali 18 dolarów do 105 dolarów. Stawki ubezpieczenia są oparte na dochodach, jak i liczby dzieci rodzina ma.

Świadczeń objętych

Gdy włączono korzyści dziecka poprzez program OHP Zdrowe dzieci trwa jeden pełny rok, bez względu na status zatrudnienia rodzica i dostępu do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego. Korzyści zdrowotne dla dzieci obejmują opieki profilaktycznej, opieki medycznej, wizji i opieki stomatologicznej, sprzęt medyczny, leki na receptę, usługi zależnościami chemicznych oraz w zakresie zdrowia psychicznego.