adcov.com

Pirodystymina a picie alkoholu

Jak Czy picie alkoholu Przyczyna kaca?

Jak Czy picie alkoholu Przyczyna kaca?

Jak działa Picie Przyczyna kaca?

Jeśli jesteś jednym z milionów ludzi, którzy regularnie piją alkohol, są szanse, że miałeś kaca w pewnym momencie swojego życia. Termin ten jest stosowany, aby opisać nieprzyjemne objawy występujące po nadmiernym napojów alkoholowych. Zazwyczaj te objawy to odwodnienie, zmęczenie, bóle głowy, wymioty, biegunka i nudności; jednak różne osoby mogą odczuwać różne objawy. Niektórzy szczęśliwcy mogą nawet osoby całkowicie uniknąć kaca. Więc co to jest o picie alkoholu, który powoduje kaca? Największym czynnikiem jest odwodnienie.

Jak można Picie spowodować odwodnienie?

Jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, w jaki sposób, jeśli pijesz, organizm może się odwodnić - alkohol jest cieczą po wszystkim. Pomimo postaci ciekłej, główny składnik alkoholem jest etanol, bezbarwne i bardzo łatwopalny płyn wytwarzany przez fermentację drożdży. Etanol jest nie tylko depresyjne psychoaktywny lek, ale również moczopędne, co oznacza, że ​​sprawia, że ​​twoje ciało produkują więcej moczu. To, z kolei, usuwa wodę z organizmu, co prowadzi do dehydratacji. Odwodnienie to powoduje bóle głowy i zmęczenie, dwóch klasycznych objawów kaca. Chociaż woda pitna może wydawać oczywiste remedium, jeśli jesteś w samym środku rozdzierający kaca, może nie być w stanie strawić każdą formę pokarmu lub płynu - nawet wody. Dlaczego tak jest? Oprócz suszenia, etanol może podrażniać błonę śluzową żołądka, co prowadzi do nudności i wymioty. I wymioty tylko prowadzi do dalszego odwodnienia, które zaostrza objawy.

Inne czynniki przyczyniające

Dodatkowo, ponieważ etanol jest depresyjne, reakcja organizmu na to nie jest ładna. Do walki z przygnębiające skutki napoju, organizm stara się stymulować mózg uwalniając liczne chemikalia. Niestety, pomimo dobrych intencji organizmu, substancje te powodują nudności, drgawki i nadwrażliwość na światło i dźwięki. A to jeszcze nie wszystko. Ponieważ wątroba, która jest filtr organizmu, może metabolizowania tylko pewną ilość alkoholu w pewnym momencie, ilość etanolu łykać wpływa na czas wątroba musi je filtrować. Zwykle nasilenie objawów zależy od ilości obecnego etanolu w organizmie. Więc co można zrobić, aby zapobiec tym wszystkim? Cóż, najlepszym sposobem zapobiegania kaca jest unikanie picia. Jeśli ta opcja nie jest atrakcyjne, należy starać się ograniczyć ilość pić i pić szklankę wody między każdym napoju alkoholowym. Ostrzegamy jednak, że nawet jeśli nie do tych zaleceń, kac może wciąż być prawdopodobne.

Jak zatrzymać picie alkoholu w nadmiarze

Dla większości ludzi, regularne spożywanie alkoholu jest całkiem normalne, kontrolowane, a nawet zdrowe. Czerwone wino w szczególności jest reklamowany na swoich potężnych przeciwutleniaczy i pozytywny wpływ na serce. Jednakże, jeżeli jest spożywany w nadmiarze może być bardzo szkodliwe, pogarszając wyrok i powodując nieodwracalne uszkodzenia wątroby, serca, mózgu i innych narządów. Jeśli czujesz się jak spożywanie zbyt dużej ilości alkoholu, oto kilka kroków, które pomogą Ci przestać pić w nadmiarze.

Instrukcje

Jak zatrzymać picie alkoholu w nadmiarze

1 Śledzenie spożycia alkoholu na tydzień, zwracając uwagę na porę dnia, nastroju, rodzaj wypitego alkoholu, ilość i ustawienie. Na przykład, można napisać, że miał cztery piwa ze swoimi współpracownikami w happy hour po pracy i że jesteś zmęczony i zestresowany. Dokumentowanie spożycie alkoholu jest pierwszym krokiem w kierunku kontrolowania zużycia nim.

2 Dowiedz się, co jest zdrowe dla wlotu wzrostu i masy ciała. Generalnie, eksperci zalecają nie więcej niż jedną porcję alkoholu dziennie dla kobiet i nie więcej niż dwie porcje dziennie dla mężczyzn. Porcja alkoholu jest uważane za 5 uncji wina, piwa lub twardego alkoholu. Pobyt w tych wytycznych uniemożliwi picia w nadmiarze.

3 Poznaj swoje granice. Każdy toleruje alkohol inaczej. Natomiast obsługujące rozmiary przedstawione powyżej są dobre wytyczne, zawsze są wyjątki od reguły. Na przykład, kobieta 100 funtów prawdopodobnie nie będzie w stanie obsłużyć taką samą ilość alkoholu jak 250 funtów człowieka. Wiesz, co twoje ciało może tolerować i unikać picia więcej niż można odpowiedzialnie obsługiwać.

4 Spróbuj zużywa swój alkohol z jedzeniem, co spowalnia tempo wchłaniania w organizmie. Nigdy nie pij na pusty żołądek.

5 Naucz się mówić nie. Podczas picia alkoholu może być ogromna część życia społecznego, uczenia się powiedzieć nie jest to ważny krok w zatrzymaniu nadmiernej konsumpcji alkoholu. Spróbuj wody pitnej między każdym napoju alkoholowym, lub wyciąć twarde alkohole wodą lub spritzer unikać picia w nadmiarze.

6 Bądź bardziej odpowiedzialni. Jeśli wiesz, będziesz wokół alkoholu, planować, jak wiele napoje można spożywać. Powiadom znajomego lub ustawić alarm w telefonie, więc będziesz wiedzieć, kiedy przestać pić.

7 Przechowywać alkoholu z domu. Zapisz go na specjalne okazje, takie jak przyjęcie lub kolację na zewnątrz. Mniej alkoholu masz wokół, tym mniej będziesz mieć pokusę, aby pić w nadmiarze.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem lub lokalnej grupy wsparcia, jeśli nie można uzyskać spożycia alkoholu pod kontrolą. Alkoholizm i nadużywanie alkoholu są bardzo ciężkie warunki i powinny być traktowane jako takie.
  • Unikać alkoholu całkowicie, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące.

Niebezpieczeństwa Picie alkoholu w czasie ciąży

Niebezpieczeństwa Picie alkoholu w czasie ciąży


Kiedy jesteś w ciąży, ile alkoholu jest zbyt dużo? Czy Twoje dziecko być poszkodowani, jeśli wypił, zanim jeszcze wiedziałem, że jesteś w ciąży? Odpowiedzi na te pytania straszyć kobiet w ciąży, i wiedząc, wpływu alkoholu na rozwój dziecka może łatwiej unikać picia w czasie ciąży.

Alkohol niebezpieczny dla dziecka

Alkohol jest niebezpieczny dla dziecka rozwijającego się w łonie matki, ponieważ alkohol jest szybko przenoszone z krwi matki do dziecka przez łożysko. Gdy dziecko ma alkoholu w jej organizmie, ona rozkłada go znacznie wolniej niż matka, dając jej bardzo wysoki poziom alkoholu we krwi.

Ryzyko picia podczas ciąży

Picie alkoholu w czasie ciąży zwiększa ryzyko poronienia i porodu martwego płodu nie ważne, gdy napoje matka, czy wcześniej lub później w ciąży. Jednak kobiety, które piją przed wiedzą, że są w ciąży nie umieścić swoje dzieci na zbyt wysokie ryzyko, ponieważ główne narządy nie są jeszcze rozwija się zarodek.

Możliwy wpływ na dziecko

Dzieci narażone na działanie alkoholu przed narodzeniem są na wysokie ryzyko rozwoju alkoholowy zespół płodowy, stan, który powoduje powolny wzrost, zaburzenia twarzy i uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Objawy te trwają do końca życia.

Wady wrodzone

Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób i Prewencji wskazują, że narażenie na działanie alkoholu jest jedną z głównych przyczyn wad wrodzonych u noworodków, a jeden z najłatwiej uniknąć. Nie pije w czasie ciąży lub próbuje wyobrazić eliminuje możliwość uszkodzenia płodu spowodowanych przez alkohol.

Potencjał

Jeden problem z piciem i ciąży jest to, że nikt nie wie dokładnie, ile alkoholu jest zbyt dużo. Niektóre kobiety miały jeden lub dwa drinki w czasie ciąży i ich dzieci nie cierpieć, podczas gdy inni mieli zaledwie kilka drinków i rodziły się dzieci z objawami ekspozycji na alkohol.

Jak rzucić picie alkoholu Korzystanie Antabuse

Jak rzucić picie alkoholu Korzystanie Antabuse


Antabuse jest lek na receptę stosowany jako ostatni wysiłek rowu, aby uzyskać alkoholików od butelki. Znany jako disulfiram w aptece, substancja ta uniemożliwia normalne metabolizing alkoholu i powoduje kaca, jak objawów występujących praktycznie równocześnie z wypiciem napojów alkoholowych. Dowiedz się, jak rzucić picie alkoholu przy użyciu Antabuse może ciebie lub kogoś bliskiego z życia jako alkoholika uratować.

Instrukcje

1 Ustaw badanie lekarskie. W trakcie egzaminu, wytłumaczyć, że jesteś w potrzebie pomocy, aby zatrzymać nadużywa alkoholu. Zapytanie do oceny dla Antabuse. Istnieje kilka warunków zdrowotnych (patrz rozdział Ostrzeżenia), które uniemożliwiają ci od daty otrzymania tej recepty.

2 Wniosek skierowanie do psychoterapeuty lub doradcy rodzinnego który specjalizuje się w leczeniu uzależnienia od alkoholu. FDA wydała oświadczenie, że Antabuse sam nie leczy alkoholizm, ale z równoległej terapii istnieje wysokie prawdopodobieństwo pomyślnego i stałego wycofania.

3. Korzystania z pomocy znajomego lub członka rodziny, aby oczyści dom jakichkolwiek substancji, które zawierają alkohol. Inne niż oczywiste alkoholu w butelce, to odnosi się również do zimnych i płynnych leków kaszel, płyny do płukania ust, wody po goleniu, perfumy, i wina do gotowania i sosów.

4 Zrozumieć całkowicie, co się stanie, jeśli zdecydujesz się chłonąć alkohol podczas leczenia Antabuse. Wpływ alkoholu na metabolizm wzmocniony Antabuse naśladuje, że w zbiorniku odzyskiwania z overindulgence z alkoholem. Będziesz czuć się jak cierpi z powodu kaca, ale można to zrobić w ciągu kilku minut przy drinku.

5 Rozpoczęcie leczenia w pierwszym dniu miesiąca. Aby pomóc ustawić stały cel, rozwiązać, aby nie brać napoju alkoholowego do 30 dni. Oznacz dzień jeden w kalendarzu i wziąć pierwszą dawkę Antabuse rano. Jest wysoka dawka, zawierające 500 mg składnika aktywnego. Kontynuować leczenie aż do dnia 14 zaznaczyć w kalendarzu.

6 Idź na fazie podtrzymującej leczenia Antabuse po dniu 14. W zależności od twojego lekarza porady, może nadal mieć w sumie 500 mg, ale może być podzielone na dwie tabletki dziennie 250 mg lub czterech dawkach 125 mg każdy. W niektórych przypadkach lekarz może spróbować zmniejszyć dawkę, zwłaszcza jeśli napotykają skutki uboczne, takie jak oznaczone zmęczenia.

7 współpracować z lekarzem, a także psychoterapeuta lub doradca w celu ustalenia, kiedy jesteś gotowy, aby puścić Antabuse i stać się samowystarczalni w trzeźwości. Czas trwania leczenia farmakologicznego zależy rzeczywistego dla każdego pacjenta i zależy od wielu czynników, takich jak wystawiony samokontroli, korzystnym otoczeniu rodziny lub kręgu przyjaciół i wymiernego zaangażowania w powodzenie terapii-wpływających na Decyzja o zaprzestaniu leczenia.

Wskazówki:

  • Nie należy Antabuse jeśli jednocześnie biorąc Wellbutrin, Zyban, leki na bazie amfetaminy jak Adderall, recepty zawierające metylofenidat, jak Ritalin i Concerta, lub jeśli nadużywa kokainy.

Dlaczego niektórzy ludzie Flush Kiedy picie alkoholu?

Dlaczego niektórzy ludzie Flush Kiedy picie alkoholu?

Dlaczego niektórzy ludzie Flush Kiedy picie alkoholu?

Prawdopodobnie widziałeś to: osoba, która po wypiciu jednego lub dwóch napojów alkoholowych, nagle zmienia kolor na czerwony. Początkowo wygląda na to prosty rumieńcem, ale jako osoba nadal pić, rumieniec powoli zaczyna obejmować całą twarz, a często nawet rozprzestrzenia się na obszarze szyi i klatki piersiowej. W tym stanie zwanym spłukiwania reakcji, dodatkowe objawy mogą również obejmować nudności, senność lub bóle głowy. Chociaż alkohol równo reakcja najczęściej dotyczy osób pochodzenia azjatyckiego, ludzie z różnych środowisk mogą doświadczyć stanu. Więc co powoduje? I dlaczego niektórzy ludzie doświadczają go za każdym razem pić, podczas gdy inne mogą stale pić bez wpływu ich? W prostych słowach, alkohol równo reakcja jest spowodowana niezdolnością organizmu do rozkładania alkoholu.

Co powoduje Alcohol Flush reakcja?

Zazwyczaj, gdy osoba pije alkohol, jej organizm wytwarza enzymu dehydrogenazy alkoholowej. Celem tego enzymu jest konwersja etanolu (główny składnik w alkoholu) do aldehydu octowego - toksyczne chemikalia odpowiedzialne za te nieprzyjemne objawy kaca - jak również nieszkodliwy kwas octowy. Proces ten zwykle nie powoduje żadnych widocznych skutków ubocznych, dla niektórych osób, mutacja w obrębie enzymu dehydrogenazy alkoholowej zapobiega powstawaniu awarii. W rezultacie toksyczne chemiczny zidentyfikowany jako aldehyd octowy gromadzi się w organizmie osobnika, powoduje się typowe objawy kaca, takie jak nudności, bóle głowy, senność i pustki w głowie. Jednakże, oprócz tych objawów, zwiększona ilość aldehydu octowego powoduje rozszerzenie naczyń włosowatych. Jak organizmu najmniejszych naczyń krwionośnych, twoje naczynka umożliwić tlenu, wody i innych składników odżywczych, aby przejść przez krwiobiegu. Gdy naczynka rozszerzają się, może to prowadzić do czerwonego, podniesiony lub swędzenie skóry.

Czy Alkohol Flush przyczyna innych problemów?

Mimo wielu badań wynika, że ​​osoby dotknięte alkoholu spłukiwania reakcji są mniej narażone na nieprzyjemne skutki uboczne alkoholu, badania wskazują również, że osoby te są bardziej podatne na choroby związane z alkoholem, takich jak choroby wątroby i nowotworów przewodu pokarmowego lub przełyku. W rzeczywistości, wielu naukowców uważa, płukanie jest sposób osoby organizmu z zniechęca go od picia.

Jak można zapobiec Alkohol Flush reakcja?

Leki zawierające ranitydyna i famotydynę są często skuteczne w zapobieganiu alkoholu płukania reakcję. Powszechnie stosowanych w medycynie do łagodzenia zgaga, składniki te często łagodzenia objawów stanu wzięte godzinę przed spożyciem. Choć dokładna przyczyna skuteczności składników "jest nieznany, naukowcy uważają, że wiele leków są leki przeciwhistaminowe, a tym samym zmniejszyć kapilarnej rozszerzenie. Inne badania wskazują, że ludzie, którzy doświadczają alkoholu płukania reakcję może wzrosnąć bardziej tolerancyjne alkoholu w czasie.

Niebezpieczeństwa Picie alkoholu podczas przyjmowania Antidepressents

Niebezpieczeństwa Picie alkoholu podczas przyjmowania Antidepressents


Jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwdepresyjne, to zwykle oznacza, że ​​możesz cierpieć na depresję, zaburzenia dwubiegunowego lub innej choroby psychicznej. Decydując się mieszać alkohol, depresyjne, natomiast biorąc leki przeciwdepresyjne mogą być szkodliwe. Istnieje wiele negatywnych konsekwencji z mieszaniną alkoholu z dowolnym lekiem. Poniżej znajdują się niektóre ryzyka ze zmieszania alkoholu i leków przeciwdepresyjnych.

Sprawia Leki Nieskuteczny

Alkohol to środek uspokajający. Tak więc picie alkoholu będzie świadczyć przeciwdepresyjne leki nieskuteczne co powoduje, że depresja gorsze.

Interakcje IMAO

Niektóre leki zwany inhibitorem oksydazy monoaminooksydazy (MAO) może podnosić ciśnienie krwi, gdy miesza się z alkoholem. Ta mieszanka jest znana przyczyna udarów i mogą być śmiertelne.

Zaciemnienia

Mieszanie alkoholu z lekami może też powodować omdlenia występują. Ponieważ zarówno alkohol i leki przeciwdepresyjne wpływają na neuroprzekaźniki w mózgu, to jest tak, jakby walczyli o miejsca. Utraty przytomności i utrata pamięci nastąpi szybko.

Opanowanie

Alkohol, jako środek uspokajający, może spowodować poważne uspokojenie po zmieszaniu z lekami przeciwdepresyjnymi. To ciężka sedacja został znany prowadzić do wypadków samochodowych, śpiączki i śmierci przez przypadkowe przedawkowanie.

Nieporozumienia

Choć wiele osób twierdzi, że jest OK, aby mieszać alkoholu i leków przeciwdepresyjnych, jeśli masz tylko jednego drinka, to dlaczego ryzykować. Nie wiem na pewno, jak narkotyki i alkohol będzie mieszać w systemie. Każdy człowiek jest inny i dawek leków są różne. Skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenie

Jeśli masz dodatkowe obawy o picie alkoholu podczas przyjmowania leków przeciwdepresyjnych, należy skonsultować się z lekarzem lub psychiatrą. Będą one w stanie powiedzieć informacje specyficzne dla Ciebie i Twoich leków.

Fakt

Narodowy Instytut na Alkoholizm i Alkoholizm donosi, że co najmniej 25 procent wszystkich biletów pogotowie są bezpośrednie skutki mieszania alkoholu i leków.

Jak rzucić picie alkoholu na własną

Jak rzucić picie alkoholu na własną


Możesz rzucić alkohol dla dowolnej liczby dobrych powodów. Jeżeli jesteś pewien, że jesteś alkoholikiem, wiesz, że rzucić palenie jest jedynym wyborem, który nie prowadzi do przedwczesnej śmierci. Nawet jeśli nie są uzależnieni, można wciąż mieć silną motywację do rzucenia alkoholu na dobre. Możesz zachować lepszą ostrość w życiu, kiedy nie piję, można zaoszczędzić pieniądze, które można wydać na inne rzeczy, i można odzyskać czas, który normalnie utracone w mgłę alkoholu.

Zobowiązanie

Zobowiązać się do tego procesu, zanim zrobisz cokolwiek innego. Zastanów się, jak trudno będzie, aby przejść całkowicie bez alkoholu na imprezach oraz w nocy z przyjaciółmi. Stal się na urazy i wielokrotnych wniosków i możliwości do wygaśnięcia z powrotem do picia. Zmotywować się, przeglądając wszystkie dobre powody, aby zamknąć sprawę do ciebie. Zapisz je, które występują do Ciebie. Przejść liście wielokrotnie i być gotowa się do niego wiele razy w przyszłości.

Zapamiętaj

Gdy masz ochotę znowu pić, pamiętaj razy w swoim życiu, kiedy żałowałem picia. Możesz mieć zniszczony związek lub po prostu stracił okazję porozmawiać z kimś ważnym dla Ciebie, ponieważ spójne myśli oddaliła się w czasie, kiedy z tą osobą.

Plan

Zaplanuj unikać picia. Jeśli masz w domu alkohol, pozbyć się go. Usuń plakaty i inne przedmioty, które przypominają picia. Jeśli Twoja droga do pracy lub z pracy przejście obok sklepu monopolowego lub baru, zmienić trasę na coś bezpieczniejszego. Ogłosić zmiany do przyjaciół i rodziny, tak, że można uzyskać wsparcie od niektórych z nich. W ten sposób, można również dowiedzieć się, który nie będzie w stanie Ci pomóc w trudnych chwilach. Zaplanować, aby uniknąć tych ludzi.

Wizja

Wyobraź sobie, że życie, które chcesz prowadzić bez alkoholu. Może to być styl życia więcej pieniędzy lub więcej czasu, aby osiągnąć ważne cele. Zobacz zdrowy, trzeźwy wersję ciebie w głowie i zachować tę wizję w umyśle, gdy masz ochotę znowu pić.

Terapia awersja

Wyobraź obrzydliwe rzeczy, gdy myślisz o alkoholu. Udawać, że szklanka piwa jest pełen moczu lub, że ktoś splunął lub zgasić papierosa w szkle. Brzmi to ekstremalne, ale jeśli dostaje się powodzeniem przez kropce docenią metody.

Bad Company

Wyciąć więzi z ludźmi, którzy prowadzą do picia. To może być bolesne, ale jeśli myślisz poważnie o rzuceniu alkoholu, nie będzie w stanie zrobić to w towarzystwie osób, które nie biorą swoją decyzję poważnie. Ci nie muszą rezygnować widząc tych przyjaciół. Jednak, być może trzeba będzie ograniczyć się do rozmów telefonicznych przez jakiś czas.

Zagrożenia dla zdrowia wynikające z picia alkoholu

Częste picie alkoholu jest generalnie nieszkodliwe i nie naprawdę ryzyko zdrowotne. Jednakże spożywanie dużych ilości alkoholu do punktu, w którym staje się uzależnienie stwarza wiele poważnych zagrożeń dla zdrowia. Istnieje wiele różnych negatywnych skutków, że picie alkoholu może mieć na umysły i ciała ludowej. Ważne jest aby zdawać sobie sprawę z możliwości niebezpiecznych, które są często związane z nadużywania alkoholu.

Kardiomiopatia

Ludzie którzy nadużywane alkoholu przez dłuższy okres czasu mogą być narażeni na rozwój kardiomiopatii. Jest to stan, w którym picie alkoholu sprawia, że ​​tkanki mięśniowej serca słabszego, który kończy się przyczyną niewydolności serca. W tym przypadku, nadmierne spożywanie alkoholu może spowodować trwałe uszkodzenie ciała.

Uszkodzenie wątroby

Nadmierne spożycie alkoholu jest znany powodując trwałe uszkodzenie wątroby. Chronicznych alkoholików często powodują poważne szkody dla ich wątrób. Ciężki spożycie alkoholu może zniszczyć komórki wątroby, co powoduje choroby alkoholowej wątroby. W innej podobnej choroby, marskość wątroby chodzi o wskutek picia alkoholu. Wątroba zostaje bliznami i zniszczony w wyniku przewlekłego picia.

Naczyń krwionośnych

Alkohol ma możliwości rozszerzające naczynia krwionośne, co może spowodować, że naczynia krwionośne w skórze, aby rozszerzyć ze względu na ciężki spożyciu substancji. Powoduje to, że skóra na Drinkers alkohol "zaczerwieniona i pojawiają się zaczerwienione. Nadużywanie alkoholu w czasie sprawia, że ​​tak, że naczynia krwionośne nie są w stanie się kurczyć z powrotem do swoich normalnych, oryginalnych rozmiarach. Dlatego wiele osób nadużywających alkoholu na stałe mają różowe i zaczerwienioną cerę.

Wpływ mózgu

Alkohol ma zagrożenia dla zdrowia w odniesieniu do mózgu, jak również. Alkohol może wpływać na system nerwowy i mózg, poprzez spowolnienie reakcji danej osoby, dzięki czemu czujesz się zrelaksowany, wyluzowany i spokojny. Jest to efekt matowienia w mózgu, co może być szczególnie niebezpieczne, gdy użytkownik musi mieć alkohol szybkich reakcji, na przykład podczas jazdy lub działających urządzeń mechanicznych. Alkohol może obniżenie zahamowań danej osoby, i co im reagować w sposób bardziej agresywny. To jest ryzykowne, ponieważ może to spowodować utratę kontroli osoba z ich oceny, a nawet ich koordynacji.

Wrzód trawienny choroby

Innym bardzo szkodliwe ryzyko zdrowotne z picia zbyt dużej ilości alkoholu jest możliwość rozwoju raka stan zwany wrzód wrzód. W chorobie raka wrzodowej, alkohol negatywnie wpływa na błonę śluzową żołądka przez nurtujące go. Spożycia alkoholu przedłużony kiedy nieustannie drażni błony śluzowej żołądka może powodować problemy żołądkowe, takie jak wrzody trawienne.

Przyczyny Nastolatki pić alkoholu

Przyczyny Nastolatki pić alkoholu


Pomimo faktu, że prawna granica wieku dla spożycia alkoholu jest 21, młodzież poniżej tego wieku, często jeszcze zdecydować się pić. Według skupić Młodzieży Services, chłopcy próbują ich pierwszy napój alkoholowy na 11, a dziewczyny będą próbować ich pierwszego drinka w 13. Istnieje wiele powodów, dla których nastolatki piją, że to będzie presji i impulsywność.

Peer Pressure

Nastolatki mogą czuć się zmuszony do picia, gdy widzą swoich rówieśników uczestnictwo w konsumpcji alkoholu, myśląc, że należy naśladować to zachowanie, aby zmieścić się lub stają się popularne. Według PBS Kids, cichy presji dotyczy widząc inne dzieci pije i czuje przymus picia, jak również.

Ciekawość

Nastolatki mogą wybrać, aby spróbować alkoholu z ciekawości. Próbuje coś, co uznaje za niebezpieczne jest ekscytujące i nastolatki często czują potrzebę zbadania tego ryzyka. Działając impulsywnie jest formą emocji poszukujących dla nastolatków; konsekwencje tego, co się stanie, kiedy picie alkoholu nie są zwykle brane pod uwagę.

Genetyka

Nastolatki mogą pić ze względu na rodzinną historią alkoholizmu. Zgodnie z Mayo Clinic, w razie łamania alkoholu rodzic, ryzyko alkoholizmu wzrostu ich dzieci. Dzieci, które pochodzą z rodzin alkoholowych będzie eksperymentować z picia w młodym wieku, w porównaniu do dzieci, które nie pochodzą z tle alkoholizmu. Jeśli nastolatki oglądać swoich rodziców spożywania alkoholu regularnie, pomyślą, że to nic złego im się pić.

Mediów

Według National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, alkohol jest bardziej agresywnie promowane przez media. Glamorous portret alkoholu w filmach i reklamach prasowych może wysłać wiadomość, że to jest fajne do picia. Kiedy nastolatki zobaczyć, mogą być bardziej skłonni do chcesz pić.

Tolerancja na alkohol

Według National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, to uważa się nastolatki będą binge pić ze względu na brak negatywnych skutków mogą one wystąpić. Mózg nastolatek jest w procesie dojrzewania w porównaniu do mózgu dorosłego, który już rozwiniętych. W rezultacie można zużywać nastolatków większe ilości alkoholu przed wystąpieniem negatywne skutki, takie jak senność i kaca.

Negatywne skutki picia alkoholu przez studentów

Negatywne skutki picia alkoholu przez studentów


Studenci mogą pić alkoholu z różnych powodów. Pragnienie, aby zmieścić się w kampusie może naciskać uczniów do picia. Brak kontroli rodzicielskiej może ułatwić studentów do udziału w zachowania, które ich rodzice zabronione. Picie alkoholu może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji dla studentów.

Utrata hamowania

Więcej można spożycie alkoholu, tym bardziej prawdopodobne będzie to, że stracisz zahamowań. Według Centrum Edukacji Wyższej, to tylko 04:56 napoje w ciągu dwóch godzin, aby osiągnąć poziom alkoholu we krwi 0,08. Do czasu osiągnięcia tego poziomu zawartości alkoholu we krwi, może stać się fizycznie i umysłowo upośledzona. Nadmierne spożywanie alkoholu może prowadzić do utraty pamięci i zaciemnienia, i może prowadzić do podejmowania ryzykownych zachowań, które obejmują seks bez zabezpieczenia.

Zatrucie alkoholem

Ciężkie zatrucie alkohol przyczynia się do uszkodzeń mózgu, a nawet zgonu. Picie w dużych dawkach może zaburzać kontrolę nerwową organizmu. Dzięki temu, przy oddychaniu i utraty swojej gag reflex występuje. Wątroba trawi alkohol powoli. Więcej alkohol można spożywać, tym szybciej poziom alkoholu rośnie. Nawet wtedy, gdy mijamy się, twój poziom zawartości alkoholu we krwi będzie nadal krążą po krwiobiegu, przy jednoczesnym zwiększeniu, wskazuje Kolegium Picie prewencji.

Pozbawienie snu

Alkohol może potencjalnie wpływać na jakość snu, wskazuje, UC San Diego Athletic Występ Żywienia. Kiedy śpisz, przechodzą przez fazy snu, takie jak szybki ruch oczu i powolne fale snu lub głębokiego snu. Spać spokojnie, te fazy snu nie może być przerwany. Jednak, gdy pijesz alkohol może zakłócać sen, powodując bezsenność i koszmary.

Drunk Driving

"Pijany jazdy obejmuje młodzież więcej niż jakiejkolwiek innej grupy wiekowej," stwierdza, University of Alaska Southeast. Zgodnie ze stycznia 2006 raportu National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, młodzieży poniżej 21 konta do 1900 zgonów rocznie w wyniku wypadków samochodowych związanych z alkoholem. Kiedy pijesz, twoja reakcja reakcja spowalnia. Możesz mieć problemy z jego obroną swój samochód, gdy jest to konieczne lub zbaczając wokół przeszkody. W rezultacie, może być przyczyną wypadku.

Inne efekty

Nadużywanie alkoholu może przyczynić się do brakujących klas, co w klasach upadających. Niechciane ciąże, walki, aresztowania i brakuje athletic występy mogą wystąpić na skutek nadmiernego spożycia alkoholu. Inne negatywne skutki obejmują nudności, wymioty i kaca związanego z piciem. Mogą wystąpić z powodu nadużywania alkoholu przestępstwa wobec kobiet na uczelniach. "Studenci od 18 do 24 stanowią ponad 70.000 napaści seksualnych roku, 50 procent ataków, w tym alkoholu," stwierdza, University of Alaska Southeast. Uniwersytet zauważa, że ​​spożywanie alkoholu prowadzi do przemocy seksualnej mogą być spowodowane przez odmiennych stanów, co prowadzi do agresywnych skłonności lub niezrozumiany intencji.

Wpływ alkoholu na nauce

Wpływ alkoholu na nauce


Postępy w neurologii i badania mózgu wykazały, więcej o tym, jak ludzie uczą się i jakie czynniki wpływają na uczenie się. Spożycie alkoholu Stwierdzono, że niekorzystnie wpływają na uczenie się w różny sposób, zwłaszcza dla niemowląt, jeszcze w macicy i młodzieży. Wiele efektów alkoholu na nauce można śledzić bezpośrednio na sposób, który zmienia funkcjonowanie mózgu i rozwoju. Inne działania związane są z wyzwań społecznych i kulturalnych, że spożywanie alkoholu może wprowadzić.

Wpływ alkoholu prenatalnej ekspozycji na nauce

Kiedy matka spożywa alkohol w czasie ciąży, nawet w małych ilościach, jak szkło, jak pół dnia na nauce dziecka jest zagrożone. Najbardziej znany wpływ na rozwój mózgu jest zespołem alkoholowym płodu. Dzieci z tym zespołem są mniejsze niż zwykle i często mają mózgi z ciszej, mniej liczby komórek mózgowych lub mniej komórek mózgowych, które mogą funkcjonować w pełnym zakresie. Wszystkie one spowodować poważne problemy w nauce. Stwierdzono również odkryli, że nawet umiarkowane spożycie alkoholu w czasie ciąży może prowadzić do rozwoju mowy i języka opóźnień, zaburzenia koncentracji, zaburzenia zachowania i trudności w uczeniu się.

Ogólne Wpływ alkoholu na nauce i mózg

Podczas gdy lekarze i naukowcy wciąż uczą się dokładnie to, co alkohol robi z mózgu, istnieje kilka czynników, które prawie wszyscy zgadzają się. Picie alkoholu może prowadzić do zmniejszenia koordynacji, niewyraźna mowa, zaburzenia widzenia, wolniejsze czasy reakcji i zaburzenia pamięci. Ludzie pod wpływem alkoholu mają mniej kontroli impulsów oraz zaburzenia wyroku. Niektóre z tych działań są tymczasowe, podczas gdy inne są bardziej długotrwałe. Spożycie alkoholu może również prowadzić do utraty przytomności i przebywania w pamięci. Długotrwałe nadużywanie alkoholu może powodować zespół Wernickego-Korsakoffa, który jest zaburzeniem mózgu, które powoduje zaburzenia psychiczne.

Wpływ alkoholu na Teenage Brains i uczenia się

American Medical Association ogłosiła niedawno, że alkohol ma inny wpływ na nastolatki i ich zdolność do uczenia się, niż ma to miejsce na dorosłych. Jest to przede wszystkim dlatego, nastolatek mózgu ciągle się zmienia i rozwija się w taki sposób, że nie jest dorosły mózg. Niepełnoletnich pijących stwierdzono, że posiadają hippocampuses które były 10 procent mniejsze niż u osób pijących. Ma to znaczenie, jeśli chodzi o naukę, ponieważ hipokamp jest częścią mózgu, która jest odpowiedzialna za pamięć i uczenie się. Ze względu na zmiany, że mózg nastolatka przeżywa, picie alkoholu może "poważnie uszkodzić procesy wzrostu długoterminowych i krótkoterminowych," odnotowano w 2003 roku ARR Kiedy nastolatki piją alkohol, ich mózg nie rozwija obszary potrzebne do przechowywania nowe o, co oznacza, że ​​nie będzie możliwe, aby dowiedzieć się, a nawet dorosłymi w późniejszym życiu. Alkohol spowalnia aktywność mózgu i może zmniejszyć rozwój, które są jej potrzebne do solidnej nauki.

Skutki społeczne spożyciem alkoholu, które hamują Learning

Mózg nie jest jedynym czynnikiem w zdolność człowieka do uczenia się. Środowisko zewnętrzne odgrywa także kluczową rolę w określaniu, jak wiele osób, które mogą i będą się uczyć. Spożywanie alkoholu, szczególnie wśród młodzieży, może prowadzić do problemów społecznych, które mogą mieć długoterminowy wpływ na uczenie się. Picie alkoholu przez nieletnich jest związana z niską wydajność akademickim i szkodliwych zachowań, takich jak nielegalne używanie narkotyków i odbierania zachowań seksualnych. Te problemy społeczne mogą zmniejszyć możliwości Studenci mają się uczyć, ponieważ mogą one mieć dostępu do niektórych ofert edukacyjnych lub wpłynąć na ich zdolność do uzyskania do szkół i programów szkoleniowych. Spożywanie alkoholu było związane z wyższymi stopami wagary, co przekłada się na mniejsze możliwości uczenia się.

Długoterminowe skutki fizyczne i zdrowotne nadużywania alkoholu

Długoterminowe skutki fizyczne i zdrowotne nadużywania alkoholu


Picie alkoholu jest osobistym wyborem, a wiele osób spożywa alkohol sporadycznie lub z umiarem, bez szkodliwych skutków. Ale gdy alkohol jest nadużywany, może to doprowadzić do wielu poważnych problemów fizycznych i psychicznych. Ważne jest, aby wszystkie osoby, zrozumieć krótko i długoterminowych skutków picia alkoholu w celu wykształconych wyborów w tej sprawie.

Choroby wątroby

Według Amerykańskiej Fundacji wątroby, alkohol ma negatywny wpływ na komórki wątroby i może stać się poważnie uszkodzone lub chore Jeśli osoba nadużyć substancji. Przewlekłe nadużywanie alkoholu może powodować marskość wątroby i stłuszczenia wątroby. Rak wątroby jest również spowodowane głównie przez nadużywanie alkoholu. W celu leczenia choroby wątroby, osoby muszą powstrzymać się od alkoholu oraz w przypadkach ciężkiego uszkodzenia wątroby, przeszczep wątroby może być konieczne.

Choroby serca

Podczas Johns Hopkins Medicine donosi, że umiarkowane spożycie alkoholu może obniżyć ryzyko chorób serca, nadużywanie alkoholu może prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi i niewydolności serca. Umiarkowany alkohol jest uważany jednego drinka dziennie dla kobiet i dwa drinki dziennie dla mężczyzn. Długofalowe skutki nadużywania alkoholu na serce obejmują podnoszenie poziomu tłuszczów we krwi, zwiększone zużycie kalorii, zaburzeń rytmu serca i nadciśnienia tętniczego. Warunki te mogą spowodować pociągnięcia lub nagłej śmierci sercowej.

Problemy systemu nerwowego

Ośrodkowego układu nerwowego obejmują, nerwy, mózg i rdzeń kręgowy. Nadużywanie alkoholu ma bezpośredni wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i może powodować neuropatię alkoholu. Warunek ten ogranicza funkcjonalność nerwów, i ludzie, którzy nadużyli alkoholu w czasie może stracić poczucie lub czucie w niektórych częściach ciała. West Virginia University informuje również, że nadużywanie alkoholu może prowadzić do depresji, lęków, ataków paniki i prawdopodobnie samobójstwo.

Problemy układu pokarmowego

Nadużywanie alkoholu, w długim okresie czasu może być szkodliwy dla żołądka, jelita grubego, jelita cienkiego i trzustki. Jelit i żołądka może rozwijać się z powodu alkoholu, a trzustka może zacząć produkować zbyt dużo insuliny, co powoduje niski poziom cukru we krwi i może prowadzić do cukrzycy. Uniwersytet Karoliny Północnej informuje, że od 2 do 4 procent nowotworów są związane z alkoholem. Takie nowotwory obejmują zazwyczaj w żołądku, przełyku, trzustki i okrężnicy.

Jak do alkoholu jest szkodliwe dla wysokiego ciśnienia krwi

Jak do alkoholu jest szkodliwe dla wysokiego ciśnienia krwi


Ciśnienie krwi mierzy wielkość siły, że przepływ krwi wywiera na ściankach tętnic. Picie alkoholu może podnosić ciśnienie krwi, ponieważ alkohol zaburza przepływ krwi do iz centrum.

Wysokie ciśnienie krwi

Zgodnie z University of Michigan systemu opieki zdrowotnej, około 24 procent osób w Stanach Zjednoczonych ma wysokie ciśnienie, które jest zdefiniowane jako ciśnienie krwi odczytu większe niż lub równe 140/90.

Ile alkoholu?

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, mające więcej niż trzy drinki dziennie mogą przyczynić się do wysokiego ciśnienia krwi. Zgodnie z University of Michigan Health System, więcej niż dwa drinki dziennie może podnieść ciśnienie krwi.

Rozważania

Według HarvardScience, umiarkowane spożycie alkoholu (nie więcej niż dwa drinki dziennie) zmniejsza ryzyko chorób serca, udaru mózgu i cukrzycy, ale korzyści są prawdopodobnie przeważają zgonów związanych z alkoholem.

Expert Insight

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, badania wykazały, że kontrola ciśnienia krwi jest o wiele trudniejsze, jeśli masz dużo pić. Ponadto, ograniczenie, ile pijesz może pomóc obniżyć ciśnienie krwi.

Rozwiązanie

Oprócz zmniejszenia picia, inne zalecenia dotyczące nadciśnienia tętniczego jest rzucić palenie, ograniczyć sól, schudnąć i ćwiczenia.

Jak uniknąć wpływu alkoholu na ciśnienie krwi

Jak uniknąć wpływu alkoholu na ciśnienie krwi


O ile ciśnienie krwi zależy od różnych stanów ciała w ciągu dnia, jak również różnych chorób, które są widoczne w wielu ludzi, może również wpływać na wpływy zewnętrzne, takie jak żywność i napoje. W szczególności, napoje alkoholowe są głównym czynnikiem wpływającym na ciśnienie krwi u człowieka. Ważne jest, że coraz więcej osób zwrócić uwagę na związek między alkoholem i ciśnieniem krwi, ponieważ jest to tak ważne, związek, który może równie dobrze stwierdzić, czy jesteś zdrowy, czy niezdrowy indywidualnie. Picie alkoholu może również zwiększać ryzyko innych problemów medycznych, które można następnie bezpośrednio prowadzą do wzrostu ciśnienia tętniczego.

Instrukcje

1 Zwykły poidła jest wyjątkowo podatne na mających wysokie ciśnienie krwi, ponieważ są one szkodliwe nerek w taki sposób, że większe ciśnienie wywierane na tętnic i tym podobnych, ponieważ nerki są ściśle związane z ciśnieniem krwi. Pijących powinny ograniczyć ilość piją z jednego lub dwóch drinków dziennie lub tak. Kobiety powinny być szczególnie ostrożny, jak dużo pić, ponieważ ich tolerancja jest zwykle niższa niż mężczyzny. Jeśli ciśnienie krwi staje się problemem ze względu na silne picia, lekarze są bardzo prawdopodobne, aby podać jakieś silne leki na osobę.

2 Alkohol powoduje także niektórzy ludzie do nadwagi. Przynajmniej, to jest czynnikiem przyczyniającym się do nadwagi, z powodu liczby kalorii alkoholu zawiera. Że ludzie się po piwo gut strącania sześciopak dzień jest nie tylko podejmowanie wyglądasz źle, są szanse, to również podniesienie ciśnienia krwi na niebezpiecznie wysoki poziom. Wszakże więcej tłuszczu osoba ma na nich większe ciśnienie, że tłuszcz będzie zakładanie tętnic, co z kolei podnoszą ciśnienie krwi dociskanego tych tętnicach.

3 Ze względu na silne powiązania między alkoholem i wysokie ciśnienie krwi, to wyraźnie widać, że pije mniej będzie znacznie pomóc w utrzymaniu osoby ciśnienie krwi w dół. Oprócz innych oczywistych zagrożeń dla zdrowia, które można by uniknąć poprzez picie mniej, nie martwiąc się o wysokie ciśnienie krwi może być jednym z najlepszych do rozważenia. Lekarzy z pacjentami, którzy mają wysokie ciśnienie krwi, powinien dać się przepisów i ograniczeń w odniesieniu do picia alkoholu w celu lepszego przygotowania ludzi na konsekwencje mogą spotkać.

Wskazówki

  • Ogranicz picie
  • Zachować kontrolę ciśnienia krwi w regularnych odstępach czasu
  • Nadużywanie alkoholu może spowodować uszkodzenie wątroby, wysokie ciśnienie krwi
  • Nadwaga może być wynikiem zbyt dużej ilości alkoholu

O Menopauza Przyrost masy ciała i picia alkoholu

Menopauza to czas zmiany fizyczne dla kobiet. Mogą one wystąpić wiele emocjonalne wzloty i upadki, a picie alkoholu może być kuszący sposób dla kobiet po menopauzie, aby sobie z nimi poradzić. Jednakże, picie alkoholu może przynieść niepożądane skutki, takie jak przyrost masy ciała.

Menopauza

Menopauza zazwyczaj zaczyna się podczas kobiety koniec lat 40. lub na początku lat 50-tych. Ustanie miesiączki to początek menopauzy. Niektóre kobiety się menopauzę z małą świadomością lub dyskomfortu. Ale wiele innych przeżyć uderzenia gorąca, bezsenność, problemy skórne i przyrost masy ciała.

Weight Gain

Zgodnie z Mayo Clinic, u kobiet po menopauzie mogą rozpocząć doświadcza przyrostu masy ciała w czasie swoich 40 lat. Zmiany hormonalne, spowalnia metabolizm i zmiany diety i ćwiczeń fizycznych procedur przyczyni się do przyrostu masy ciała w okresie menopauzy.

Przyrost masy ciała i Alkohol

Kobiety mają tendencję do metabolizowania alkoholu mniej wydajnie, jak przejść przez menopauzę i poza nią. Ponadto, jest bardzo mała wartość odżywczą w większości napojów alkoholowych i są wysokokaloryczne. Jeden funt masy równa 3500 kalorii.

Picie z umiarem

Chociaż istnieją pewne korzyści zdrowotne do umiarkowanego picia - obniżające ryzyko wystąpienia ostrego ataku serca, na przykład - zaleca się, że u kobiet po menopauzie mają tylko jeden drink dziennie.

Ostrzeżenie

U kobiet po menopauzie, które piją alkohol ryzyko twarz zdrowia oprócz przyrostu masy ciała. Zgodnie z Mayo Clinic, u kobiet po menopauzie są narażone na osteoporozę, stan charakteryzuje się osłabieniem kości. North American Menopause Society informuje, alkohol może zakłócać wchłanianie wapnia, co jest ważne dla zdrowych kości. Dodatkowe problemy zdrowotne obejmują bezsenność, zaburzenia równowagi, uderzenia gorąca i depresji.

Oznaki nadużywania alkoholu

Ponad 20 procent wszystkich osób w Stanach Zjednoczonych podają, że jeden lub więcej członków ich rodzin lub znajomych ma problem z alkoholem. Znając objawy nadużycia alkoholu jest pierwszym krokiem do interwencji i odzysku.

Statystyki

Więcej niż 13 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych nadużywają alkoholu, z ponad 8 mln z nich to alkoholicy. Alkohol jest trzecią przyczyną leasing zapobiec śmierci w Stanach Zjednoczonych, z ponad 100 tysięcy zgonów rocznie.

Depresja

Osoby cierpiące z powodu nadużywania alkoholu wejdzie w stan depresji. Stan depresyjny często zbiegają się z okresami czasu, gdy osoba nie jest w stanie pić z powodu pewnego otoczeniu społecznym, jak będąc w pracy. Osób z chorobą alkoholową nagle rozweselić po kilka napojów alkoholowych.

Stan depresji może również prowadzić do nadużywania alkoholu. Niektórzy ludzie będą korzystać alkohol jako sposób puścić, jak się czują. Wiele razy ludzie będą depresyjne szczęśliwsi w sytuacjach towarzyskich i bardziej otwarty, gdy picie alkoholu. Czują, że ich życie towarzyskie poprawiła powodu alkoholu. Nadużywanie alkoholu jest obecny lub bezpośrednie, gdy następuje to uczucie poprawy umiejętności społecznych.

Drżenie i drżenie

Jeśli osoba, która wydaje się mieć drżące ręce - dreszcze - nagle wyleczyć po napoju alkoholowego, może być uzależnione od alkoholu. Wytrząsanie i drgania są często objawy odstawienia spowodowanych gdy osoba nie miała alkoholu przez dłuższy okres czasu. Dzieje się tak często, gdy jego normalny picia procedura jest uszkodzony.

Drażliwość

Osób uzależnionych od alkoholu w dalszym ciągu będzie się bardziej drażliwy, jak mija więcej czasu od ich ostatniego drinka. Drażliwość, gdy jej zwykle czas zbliża się do picia, a ona jest z niepokojem czeka na chwilę, jest to pewny znak, nadużywania alkoholu. Alkoholu może nawet stać się zły i prawdopodobnie gwałtowna, jeśli nie jest w stanie pić przez dłuższy czas.

Przechowywanie alkoholu w dziwnych miejscach

Jeśli znajdziesz butelkę alkoholu w obcym miejscu, na przykład w samochodzie, na werandzie lub pod umywalką, osoba jest na ryzyko nadużywania alkoholu. Jak jego uzależnienie rośnie w siłę, alkoholik zacznie się ukrywać alkoholu w miejscach nieoczekiwanych. Paranoja związana z kimś dowiedzieć zazwyczaj powoduje, że osoby, aby znaleźć nieoczekiwane przechowywanie w celu utrzymania jego tajemnicę.

Utrata pamięci

Ludzie, którzy stają się uzależnieni od alkoholu, uzależnienia i paszy regularnie często mają zamroczenia i utraty pamięci. W ogólnej rozmowie z przyjaciółmi, alkoholik będzie potknąć na odpowiedź, kiedy jest pytanie, co robiła i gdzie była na pewnej nocy w tygodniu.

Obronności

Jeśli ukochana osoba staje się defensywny, a może nawet zły, o jego użyciu alkoholu lub praktyki, jeśli go przesłuchać, może on być nadużywanie alkoholu. Jako defensywny lub wymówek, dlaczego pije to najwyższej znakiem nadużywania alkoholu i często jest najlepszym nakaz interwencji.

Niebezpieczeństwa picia alkoholu

Alkohol jest substancją zmiany nastroju, które mogą tworzyć niebezpieczne konsekwencje, gdy nadużywane lub używane nieodpowiedzialnie. Fizyczne uszkodzenie wątroby, serca i przewodu pokarmowego i innych fizycznych konsekwencjami spożywania alkoholu są wszystkie koszty nadużywania alkoholu. Skutki prawne spożycia lekkomyślne należy również rozważyć.

Interakcje

Alkohol wchodzi do strumienia krwi i w obiegu w organizmie. Działa on jako depresora w ośrodkowym układzie nerwowym, gdy do ośrodka sterowania w mózgu, powodując zmatowienie zmysłów. Zahamowań, procesy myślowe, wyrok, i koordynacji fizycznej są wpływ picia alkoholu.

Czynności wątroby

Marskość wątroby jest poważnym skutkiem ciężkiego, długotrwałego picia. Z marskością wątroby, tkanki wątroby cierpi nieodwracalne uszkodzenia, które zapobiega narządu funkcjonują prawidłowo. Blizny trwały w wątrobie, w przypadkach ciężkiej marskości wątroby prowadzi do niewydolności wątroby, co oznacza, przeszczep wątroby jest konieczne, żeby żyć.

Inne systemy ciała

Alkohol oddziałuje również z przewodu pokarmowego do podrażniać błony śluzowej żołądka i zapobiegać zdrowego metabolizmu regulujące produkcję hormonów. Może to prowadzić do otyłości. Picie alkoholu w nadmiarze przez dłuższy okres czasu może również przyczynić się do wysokiego ciśnienia krwi i innych problemów zdrowotnych, które mogą powodować ataki serca i udarów mózgu.

Fetal Alcohol Syndrome

Kiedy kobiety w ciąży spożywa alkohol, ich płód jest narażony na lek. Mózg płodu rozwija się bardzo szybko, a każdy alkohol spożywany przez matkę na stałe uszkodzenia części mózgu, która rozwija się w czasie konsumpcji. Dzieci urodzone z zaburzeniami ze spektrum alkoholowego płodu mają różne stopnie uszkodzenia mózgu, w zależności od ilości spożywanego alkoholu matka podczas ciąży i na jakim etapie rozwoju mózgu. Te dzieci zazwyczaj borykają się z rozumowania przyczynowo-skutkowego, opóźnienia, niedojrzałości społecznej, fizycznych i innych powikłań związanych z piciem matki.

Konsekwencje prawne

Wiele ustaw regulują sprzedaży i spożywania alkoholu, a konsekwencje za łamanie tych praw może być szkodliwe zarówno osobistego i zawodowego. Picie alkoholu przez nieletnich występuje zwykle w warunkach, w których ilość alkoholu spożywana nie jest regulowane przez odpowiedzialnego partii, która znacznie zwiększa prawdopodobieństwo na konsumpcji i lekkomyślności. Dostarczanie alkoholu nieletnim jest przestępstwem. Picie alkoholu i prowadzenie pojazdu jest nie tylko potencjalnie śmiertelne dla kierowcy i wszystkich innych na drodze, ale również przestępstwo. Osoba, która otrzymała pijanego opłatę jazdy będzie musiał zapłacić grzywnę, może służyć więzienia, a może to jego licencja zawieszone lub trwale wycofane.

Wycofanie

Kiedy osoba konsekwentnie napojów dużych ilości alkoholu, na znaczny okres czasu, centralny system nerwowy reaguje na abstynencji przechodząc do postaci wstrząsu. Wycofanie charakteryzuje drżenie, ból fizyczny i napadów czasami nawet. Jeśli osoba z poważnym, długoterminowym problemem picia planuje detoksykacji, powinna to zrobić pod nadzorem lekarza specjalisty w zakresie zarządzania objawy odstawienia.

Wpływ alkoholu

Jest takie powiedzenie o spożyciu alkoholu ". Wszystko z umiarem" Picie alkoholu ma wpływ na każdy narząd w organizmie. Po spożyciu alkoholu przechodzi do krwiobiegu i zaczyna wpływać na funkcje organizmu.

Efekty krótkoterminowe

Wpływ alkoholu na osobę zależy od ilości zużytej, swój rozmiar, masę i, w niektórych przypadkach, wieku. Efekty krótkoterminowe obejmują mniejszą hamowanie, zaburzenia wyroku, utrata koordynacji i niewyraźną mowę. Osoba, która regularnie pije alkohol często ma mniejszą kontrolę nad swoimi emocjami, jak również.
Po alkohol słabnie, poidła często mają, co jest powszechnie określane jako kaca. Osób skarży się na bóle głowy, nudności, odwodnienie i zmęczenie.

Skutki długoterminowe

Najbardziej znaczący długoterminowy wpływ spożywania alkoholu jest uzależnienie. Ktoś, kto pije i staje się uzależniony będzie mieć twardy czas rzucić palenie, i ma większe szanse na cierpienie od objawów długoterminowych oraz warunków zdrowotnych.

Choroba

Marskość wątroby może być bardzo poważny skutek nadużywania alkoholu. Wątroba jest konieczna do metabolizowania alkoholu, i powoduje marskość wątroby się pogarsza. Blizny zastępuje tkanki zdrowej i utrudnia przepływ krwi przez wątrobę. Alkohol zabija również komórki wątroby i zapobiega wątrobę z uprawy nowych komórek.
Długoterminowe nadużywanie alkoholu powoduje także raka. Według badań, alkohol zwiększa ryzyko raka jamy ustnej, gardła i przełyku. Ciężki spożycie alkoholu zwiększa również szanse rozwoju chorób serca. Jak wcześniej wspomniano, po spożyciu alkoholu bezpośrednio wchodzi do krwiobiegu, która biegnie przez serce. Badania pokazują, co prowadzi do chorób serca, w tym rozszerzenia serca, co zmniejsza zdolność serca do pompowania krwi.

Wpływ na mózg

Alkohol ma wiele długoterminowych i nawet wyniszczające skutki dla mózgu. Nadużywanie alkoholu było związane z objawami drobnych "zrazy" pamięci do znacznego paraliżu. Ma to również ujemny wpływ na funkcje mózgu po alkohol starte. Badania pokazują, że szkodliwy wpływ alkoholu na mózg jest najbardziej znacząca w płacie czołowym, który zapewnia nam zdolność do kompleksowego myślenia.

Wpływ na Żywienia

Pijących bywają niedożywione. Umiarkowanie pijące mają zazwyczaj zwiększony apetyt, kiedy spożywanie alkoholu. Jednak badania pokazują, pijących zostały zmniejszone łaknienie, powodując ich mniej jeść.
Alkohol zwiększa spożycie kalorii, jak pusty-tłuszczów i cukrów. Długotrwałe spożywanie alkoholu chroni organizm przed odpowiednio metabolizujących składników odżywczych. Prowadzi to do problemów trawiennych.

Fizyczne objawy nadużywania alkoholu

Picie alkoholu jest legalne i uznawane społecznie akceptowalne przez większość ludzi w naszym społeczeństwie. Wielu ludzi pije społecznie przez całe życie, nigdy nie nadużywa substancji lub uzależnienie od niego. Picie alkoholu jest tak powszechne, że często trudno jest powiedzieć, kiedy ktoś rozwija problem z alkoholem i zaczyna wykazywać objawy uzależnienia od alkoholu. Fizyczne objawy nadużywania alkoholu zaczynają się rozwijać na początku, ale są zazwyczaj ignorowane, aż inne objawy emocjonalne, prawne lub w naturze, zaczynają powierzchni. Niektóre objawy fizyczne rozwija się szybko, ale niektóre z nich mogą rozwijać się tylko po długoterminowego nadużywania alkoholu.

Wczesne objawy

Niektóre fizyczne symptomy nadużywania alkoholu są widoczne w każdym, kto nadużywa alkoholu, nawet jeden raz. Niewyraźna mowa jest powszechne w każdego, kto miał zbyt dużo do picia, jak zawroty głowy, upośledzone zdolności motoryczne, brak koordynacji i tendencja do częstszego niż zwykle oddawania moczu. Objawy te nie muszą wskazywać, że często poszczególne napoje lub będą pić tyle samo ponownie. W skrócie, nie oznacza, że ​​dana osoba jest alkoholikiem, a nawet przestępcy alkohol.

Tolerancja

Zwiększenie tolerancji jest objawem, który rysuje linię między sporadycznymi pijących, nadużywających substancji i tych, którzy rozwijają się uzależnienia. Tolerancja jest konieczność picia więcej alkoholu, w celu uzyskania takiego samego stopnia upojenia poprzednio osiągnięte przy użyciu mniejszej ilości alkoholu. Po pijący rozwija się tolerancja na alkohol, może zacząć wykazywać oznaki fizyczne nadużycia alkoholu.

Objawy fizyczne

Wiele objawów fizycznych zaczynają występować jako indywidualne zaczyna pić bardziej. Jednym objawem ciężkiego picia alkoholu jest zaciemnienie, lub okres czasu, że pijący nie pamiętam. Ona może zapomnieć godzin, dni lub tygodni od czasu podczas picia. Pijący mogą pić aż zemdleje. Alkoholikiem często skarżą się na dolegliwości żołądkowe, niewyjaśnionej lub drętwienie w nogach i rękach. Policzki alkoholikiem i twarzy może pojawić się czerwony, a ona może zacząć tracić na wadze z powodu nie jeść prawidłowo.

Długotrwałe skutki fizyczne

Ludzi, którzy nadal piją rozwinie poważne problemy zdrowotne związane z używaniem alkoholu. Zapalenie wątroby jest od dawna związana z alkoholizmem, prowadzącego do marskości wątroby, nieodwracalnym i potencjalnie śmiertelnej choroby. Alkoholik jest również t większe ryzyko wystąpienia chorób serca, udaru mózgu i raka, według badaczy. Z powodu złych nawyków żywieniowych alkoholika i brak pożywienia, może on rozwijać problemy żołądkowe. Długoterminowe pijących również wystąpić problemy neurologiczne, które obejmują zamieszanie i pamięci stratę.

Inne objawy

Fizyczne objawy nadużywania alkoholu może wpływać na nienarodzone niemowlęta alkoholu za pomocą matki. Badania wykazały, że kobieta nie musi być alkoholikiem urodzić dziecka z alkoholowym zespołem płodowym, a zalecenia są takie, że kobiety w ciąży nie piję. Wspólny problem związany z używaniem alkoholu u mężczyzn jest zaburzenie erekcji. Podczas gdy wielu mężczyźni uważają alkohol tworzy silniejsze pragnienie seksu, badania pokazują, że alkohol obniża zdolność człowieka do wykonywania seksualnie.

Definiują nadużywanie alkoholu lub Problem Pijący

Definiują nadużywanie alkoholu lub Problem Pijący


Alkoholizm jest poważnym, wyniszczające choroby, które dosłownie niszczy życie. Problem pijących to te, których nadużywanie alkoholu ma negatywny wpływ na ich życie, powodując negatywne kwestie w większości lub wszystkich dziedzinach życia. Charakter nadużywania alkoholu często oznacza, że ​​nie są podstawowe nierozwiązane kwestie dręczące pijącego problemu.

Temperament

Problem pijących często są zaprzeczeniem ich problemów, w wyniku czego mogą być bardzo uparty i wybuchowy o temat ich picia, nawet na trzeźwo. Zazwyczaj łagodnych problemem alkoholowym może również stać się szybkie do gniewu bardzo mało prowokacji, w zależności od poziomu stresu sytuacji. W najgorszych scenariuszy, problemem alkoholowym mogą być bardzo gwałtowne i praktycznie niekontrolowane piją do punktu zaniku czuwania (zdolnego do działania fizycznego z mało do bez świadomości psychicznej lub hamowanie).

Życie praca

Mimo, że oba typy są osoby nadużywające alkoholu, jedna z głównych różnic między pijący problemu i funkcjonującego alkoholika jest częste były na jej niezdolność do utrzymania zobowiązań zawodowych, w tym regularnego uczęszczania i jakości pracy. W rezultacie, z problemem alkoholowym są znane dryfować od pracy do pracy ze względu na brak ostrości, a nawet wypowiedzenia. Ale wiele z problemem alkoholowym są inteligentni i pełni w stanie utrzymać się pracy po ich konfrontacji ich problem i szukać pomocy odpowiednio.

Częstotliwość

Nadużywanie alkoholu wykracza poza picia społecznego, co jest kontrolowane picie alkoholu towarzyskich, które nie odbywa się wyłącznie w celu binging lub szczególnie zatrucia. Chociaż czyjeś dokładny poziom alkoholu we krwi zależy od czynników takich jak waga, płeć, tkanki tłuszczowej i wysokości, problemem alkoholowym rzadko są w stanie zrobić to za pośrednictwem jednego dnia bez kilku (zwykle więcej niż pięć) napoje, co prowadzi do zatrucia prawnej. Bo tolerancja wzrasta tym bardziej napoje, częstotliwości, z jaką pijący problem będzie chłonąć będzie zbyt.

Rodzina i związki

Problemem alkoholowym często mają problemy z utrzymaniem bliskie więzi z rodziną i przyjaciółmi. Może to być wynikiem utajonej wstydu o ich nadużywania alkoholu, lub prostego unikania wszelkich okazji do bliskiej osoby, aby zobaczyć, jak źle ich uzależnienie stało. Kontynuował nadużywanie alkoholu może nawet spowodować pijącego problemu, aby ukraść pieniądze i inne cenne rzeczy od przyjaciół i krewnych w celu zaspokojenia ich uzależnienia. W wielu przypadkach problemem alkoholowym podlegać interwencji przez członków rodziny i uzależnień zawodowej, choć niektórzy członkowie rodziny faktycznie pogorszyć problem aktywnie umożliwiając nadużywanie alkoholu pijący za.

Wpływ na zdrowie

Zarówno długoterminowe i krótkoterminowe nadużywanie alkoholu może objawiać się w zdrowiu pijącego problemu. Krótkoterminowe działania niepożądane mogą obejmować odwodnienie, nudności, zatrucie alkoholem i czasowa utrata funkcji silnika (zaciemnienia). Długoterminowe skutki picia problemowego może zawierać marskość wątroby, znaczny przyrost masy ciała lub straty, ciężka depresja i spadek ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej.

Ostrzeżenie

Nadużywanie alkoholu nie tylko wpływać na samopoczucie pijącego problemu, ale inni wokół nich stawia w niebezpieczeństwie. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pijący problemem jest skłonność do gwałtownych wybuchów, czy prowadzenie pojazdów lub obsługiwanie innego ciężkiego sprzętu po pijanemu. Jeśli podejrzewasz, że sam lub ktoś kogo znasz, że jest pijący problem, proszę nie czekać na tragedię, aby wystąpić przed podjęciem działań. Porozmawiaj z lekarzem lub zdrowia psychicznego, lub zwrócić się o pomoc przez AA lub grupy wsparcia Al-Anon / Alateen (patrz Zasoby dla niektórych linków).