adcov.com

pine barke dla dzieci

Pine Bark dla Arthritis Pain

Kora sosnowa, znany również jako Pycnogenol, jest wyciąg z francuskiej sosny morskiej. Pycnogenol może być korzystne dla osób, które cierpią z powodu bólu stawów. Pycnogenol może zwiększać ruchliwość stawów, zmniejszenie bólu i zmniejszenie ilości NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne) pacjentów zwykle w użyciu.

Expert Insight

2008 badania przeprowadzone przez Uniwersytet Chieti-Pescara we Włoszech i opublikowane w sierpniowym numerze czasopisma Phyotherapy Research, zwerbował 156 pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów w kolanach, aby wziąć albo placebo lub 100 mgs Pycnogenol na trzy miesiące. Na koniec badania, 56 procent pacjentów przyjmujących pycnogenol podano mniejszy ból i większą mobilność.

Efekty

W badaniu Chieti-Pescara University, 58 procent uczestników dobrowolnie zmniejszyć ilość leków przeciwbólowych podejmowanych każdego dnia ze względu na obniżony poziom bólu, choć badania nie wymagają zmniejszenia lub zaprzestania przeciwbólowych.

Funkcja

Kora sosnowa jest przeciwutleniaczem, który zawiera oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC). Uważa się OPCs blokować tworzenie się płytki nazębnej w naczyniach krwionośnych w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Nasion winogron i czerwone wino zawiera również OPC.

Białko C-reaktywne (CRP)

Nawiązanie do oryginalnego włoskiego badania, przeprowadzonego wspólnie przez Chieti-Pescara University i Uniwersytetu w Münster w Niemczech, wybrano 56 osób z pierwszego badania, którzy mieli wysoki poziom białka C-reaktywnego (CRP). CRP jest białkiem, które powoduje stan zapalny. Uczestnicy, którzy wzięli 50 mgs z Pycnogenol codziennie miał redukcję poziomu CRP z poziomu średnio 3,9 mg / dl do 1.1mg / dl. Spowodowało to zmniejszenie bólu i obrzęk stawów dla pacjentów.

Historia

Kory sosnowej zostały wykorzystane przez Europejczyków przez ponad 450 lat, początkowo jako traktowania hemoroidami ze względu na dużą zawartość witaminy C i później jako środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy i leczeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowych.

Pine Bark dla choroby zwyrodnieniowej stawów

Czasami nazywany pycnogenol, wyciąg z kory sosny jest substancją pochodną pinaster drzewa Pinus. Zielarzy zalecane ekstrakt z kory sosny do leczenia wielu stanów.

Funkcja

Zielarze z kory sosny kredytowej o potencjał, aby zmniejszyć stan zapalny u chorych. U pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów często rozwijają zapalenie stawów, które niektórzy lekarze uważają, naturalne mogą być złagodzone poprzez kory sosnowej.

Dowody kliniczne

2008 badania przeprowadzone na Comenius University School of Medicine na University Hospital Ruzinov w Bratysławie, na Słowacji i opublikowane w czasopiśmie "Fitoterapia badań" wykazały, że u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych, którzy wzięli wyciąg z kory sosny na okres trzech miesięcy odnotował spadek w zapaleniu ,

Efekty

Comenius University School of Medicine badania sugerują, że przyjmowanie kory sosnowej na zapalenie stawów może złagodzić ból związany z łagodną do umiarkowanej choroby zwyrodnieniowej stawów. W rezultacie, pacjenci mogą wymagać wzięcia mniej ponad-the-counter i recepty leki

Zagrożenia

Wyciąg z kory sosny ma potencjał, aby powodować działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, bóle głowy i owrzodzenia jamy ustnej, informuje RxList. Zioło nie może być bezpieczny do stosowania u kobiet w ciąży lub u pacjentów z chorób autoimmunologicznych, takich jak toczeń.

Rozważania

Chociaż Comenius University School of Medicine badania wydaje się obiecująca, potrzebne są dalsze badania, aby udowodnić skuteczność kory sosny na zapalenie kości i stawów, ostrzega RxList.

Zajęcia dla dzieci z porażeniem mózgowym

Porażenie mózgowe, odnosi się do stanu chorobowego, który ma wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, często charakteryzujące się słabą kontrolą lub paraliż mięśni. Większość dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym nie może angażować się w aktywność fizyczną przez długie okresy czasu. Jednak dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym nadal trzeba stymulować mięśnie wzmocnić swoje ciało. Odpowiednie ćwiczenia dla dzieci z porażeniem mózgowym mogą pomóc zminimalizować utratę masy kostnej i poprawy zdolności motorycznych.

Podstawy

Rodzice nie muszą się bać włączenie ćwiczeń do codziennego harmonogramu ich dziecka. Dzieci z porażeniem mózgowym wolą albo szybko lub powolne ruchy. Jeśli Twoje dziecko lubi wolniejszym tempie, a następnie znaleźć czynności wymagających wolniejszy ruch. Na przykład, można umieścić obiekt (na przykład, przekąski, zabawki, odzież, piłki), w niewielkiej odległości i zachęcać dziecko do sięgnięcia po nią. Bądź cierpliwy i uniknąć chwytając przedmiot, jeśli dziecko nie wydaje się zainteresowany. Można również zapisać się na zajęcia sportowe dla młodszych dzieci, takich jak joga czy gimnastyka. Jeśli klasa nie jest przeznaczony szczególnie dla specjalnych potrzebach dzieci, należy rozważyć wybierając kurs na niższym poziomie. Na przykład, jeśli dziecko jest 4 lat, to zamiast zapisania w klasie z 4 do 5-latków, pod klasę dla 2 do 3-latków.

Na zewnątrz

Dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym powinny również angażować się w zabawy na świeżym powietrzu. Możesz zacząć od biorąc dziecko do lokalnej parku, zoo i plac zabaw dla dzieci, niezależnie od tego, czy dziecko korzysta chodzik lub wózek. Jednym z powodów, aby zwiększyć na świeżym powietrzu jest tak, że dzieci stają się narażone na różne zmysły. Na przykład, należy rozważyć, jak zapach w zoo zazwyczaj jest inny niż w ogrodzie. Inne działania to jazda konna i hipoterapia, który nawet może wiązać się z terapeutą na koniu wraz z Twoim dzieckiem. Jazda konna przyczynia się do wzmocnienia pozycji, siłę mięśni dziecka i zdolność do poruszania się. Na przykład, Pine Tree Camp w Rzymie, Maine, jest dotowane letni obóz około trzech godzin z Bostonu i dostosowane do szczególnych potrzeb dzieci-. Doradcy obóz pomóc dzieciom z ich codziennych czynności (np, jedzenie). Kempingi będzie dostać się do ryb, kajak, łódź, i cieszyć się sztuki i rzemiosła.

Porady

Tanie, działalność przez cały rok, które mogą być naprawdę zabawne i pomocne jest pływanie. Dzieci z porażeniem mózgowym mogą zrelaksować się emocjonalnie i fizycznie, jak pływać i unosić się, podczas pracy na ćwiczenia i ruch, które będą miały długoterminowe korzyści zdrowotne. Rozważyć dodanie codziennych ćwiczeń waga-oporu, aby zwiększyć napięcie i wytrzymałość mięśni. Powinieneś być w stanie nabyć odporność wagi ramię, nogę, lub zapalniczki. Możesz włączyć działania ustne lub pisemne, aby dodać różne, ale zawsze dążyć do maksymalizacji ruchy dziecka, bez względu na krótki czas trwania.

Jak użyć programu Detox dla Dzieci

Jak użyć programu Detox dla Dzieci


Program Detox daje ciału szansę na poprawę procesów eliminacji przez wątrobę, jelita grubego, nerki, płuc i skóry. Wątroba i jelita to dwa najważniejsze, nawet dla dzieci, a dwa razy w roku oczyszczająca jest zdrowe dla wszystkich. Ponieważ dzieci nie mogą tolerować agresywnych zmian w swojej diecie, a wielu jest wybredny o wyborze żywności, program detox dla dzieci różni się nieco od tego z osobą dorosłą. Poniższe wskazówki będą pomocne dla Ciebie, jeśli zdecydujesz, że nadszedł czas na dobre oczyszczenie dla Twojego dziecka.

Instrukcje

Jak korzystać Detox programy dla dzieci

1 Sprawdzić oznaki, że dziecko trzeba detox. Objawy obejmują wysypkę skórną lub ogniska, zmęczenie, drażliwość, powolny proces trawienia, luźne lub twarde stolce lub zaparcia; bóle głowy, bóle pleców ostrej, katar, kaszel lub płuc zatory i skąpe lub silny zapach moczu. Jeden z najlepszych razy do Detox jest, jeśli dziecko wykazuje oznaki zimna, zatorów lub innych zaburzeń równowagi ciała i drobnych dolegliwości.

2 Upewnij się, że dziecko wypija 5 lub 6 szklanek wody dziennie. Dla dzieci, szkło powinno być co najmniej 4 uncji.

3 Upewnij się, że masz dużo świeżych owoców i warzyw na parze. O sokowirówki jest pomocne, choć nie jest to konieczne.

4 wyeliminować wynikające z każdej diety detox: przetworzonej żywności - używać tylko cały i naturalne foodsFoods które zawierają cukier lub uwodornione oleje (trans) i barwników chemicznych i produktów preservativesFlour, w tym makarony, pieczywo, ciastka, ciasta, etc.Meats i produktów zwierzęcych

5 W dniu pierwszym, daje tylko czystych płynów i herbatki ziołowe, jako tolerowane. Wyczyść buliony warzywne i soki owocowe bez cukru są zazwyczaj dobrze tolerowane. Apple i-słodzone soki z żurawiny są wolne Szczególnie oczyszczanie. Jeśli chcesz, możesz zrobić domowe galaretki za pomocą soków owocowych - wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na unflavored pakietu żelatyny. Możesz dać mu owocowe popsicles sok, ale tworzyć własne, aby uniknąć dodatkowych cukru i sztucznych substancji słodzących, które dodają toksyczne obciążenie dla wątroby.

6 Daj jej domowej lemoniady, czyli sok z dwóch cytryn w wodzie słodzone syropem klonowym rzeczywistym. Może to być wykonane na ciepło lub na zimno, dwa razy w pierwszym dniu. Jeśli dziecko staje się szczególnie drażliwy, dać jej mieszankę passiflory i rumianku, słodzone miodem lub syropem klonowym. Zioła te pomagają uspokoić układ nerwowy. Pamiętaj, aby umożliwić dziecku dostać dużo odpoczynku, nawet jeśli ona nie śpi.

7 dniu drugim, zaczynają wprowadzania grubych cieczy (takich jak zupy) i łatwe do trawienia żywności. Jeśli znajdziesz Slippery Elm Bark, jest to naturalny środek czyszczący, który poprawia pracę jelit. Oto przepis na Slippery Elm kleiku, który można również dodać do płatków owsianych: 1 część Slippery Elm Bark½ część cinnamon1 części część Woda1 syropu klonowego

8 przywrócić owoców i warzyw w ich naturalnej postaci. Dieta z 50 procent do 50 procent surowca gotowane jest idealny. Nadal oferuje płynów, w tym czystej wody i wprowadzenie niektórych z tych produktów spożywczych: płatki owsiane, ryż gotowane, gulasze warzywne, mleko sojowe i inne produkty sojowe, które dziecko może tolerować. Można również przygotować ekologiczne jaja, jak dziecko lubi. Niesłodzone suszone owoce zrobić zdrowe przekąski. Jogurt i Kefir są inne zdrowe źródła żywności, że dzieci lubią i pomagają przywrócić pożytecznych bakterii w jelicie grubym.

9 W trzecim dniu, wznowić normalnej diety, z wyłączeniem produktów przetworzonych lub tych z chemikaliów, barwników i konserwantów. Należy również unikać smażonych potraw. Mleczne, mięso i produkty rybne są zdrowe w ograniczonych ilościach, a najlepiej jeść ze źródeł ekologicznych. Aby utrzymać dziecko w doskonałym stanie, pamiętaj, aby zawsze mieć pod ręką mnóstwo całych owoców i warzyw przyprawione przypraw i ziół - są to leki natury, i będzie działać dobrze w utrzymaniu dziecko zdrowe.

Wskazówki

 • Program detoks dla dzieci nie powinny trwać dłużej niż trzy dni.
 • • Jeśli planujesz z wyprzedzeniem, wdrożenie programu detox dla dzieci jest łatwe i może być świetną zabawą! Oto lista produktów, które należy uwzględnić:
 • Jabłka
 • Banany
 • Winogrona i inne owoce w sezonie
 • Jabłko, śliwka, żurawina, sok pomarańczowy i winogron
 • Owsiane, krem ​​z ryżu i pełnego ziarna zbóż na gorąco
 • Oczyszczanie Zioła: wiązu, czosnek, skórka pomarańczowa, goździki, nasiona dyni, Marshmallow Root, Pau de Arco, lawendy, grejpfruta, cytryny, kolendry (heavy metal odtruwa), pietruszka, cynamon, rumianek, mięta, cebula.
 • • Nie zaleca się podawanie dziecku w wieku poniżej dwóch miodu.
 • Jeśli Twoje dziecko ma objawy poważnej choroby - nierozwiązany gorączka, kolorowe plwociny, biegunka lub skurcze brzucha, obniżony poziom świadomości - dobrze jest zasięgnąć porad wykwalifikowanego lekarza zdrowia przed przystąpieniem do detox lub "leczyć" dziecko samodzielnie. Niemowlęta i małe dzieci nie są dorośli, ale mają specjalne potrzeby w trakcie choroby, które mogą wymagać profesjonalnej opieki.
 • Wiele komercyjnych programów detox zawierają silne zioła, które pomogą organizmowi wyeliminować odpady. Produkty te nie powinny być stosowane dla dzieci, ponieważ wydają się być zbyt trudne dla ich ciał kruchych. Możesz skorzystać z następujących ziół oczyszczających indywidualna jednak, które okazały się być bezpieczne dla niemowląt i dzieci: mięty pieprzowej, rumianku, korzeń lukrecji, kocimiętki i kopru, ptasie mleczko i śliskiej kory wiązu. Zioła te mogą być połączone w smacznych herbat, do którego mała ilość miodu mogą być używane do środka słodzącego.

Homemade Medycyna Kaszel dla dzieci

Gospodarczy medycyna kaszel dla dzieci nie mogą zawierać składniki niezbędne do ulgi kaszel jak barwienia żywności i alkoholu. Gdy domowe kaszel podaje się dziećmi, możesz być pewien, że są coraz składniki ulgi kaszel bez dodatków. Homemade kaszel może być proste lub złożone w makijażu, ale skuteczność jest udowodnione poprzez próbę czasu.

Korzeń lukrecji w proszku

Mix 1 łyżeczka. sproszkowany korzeń lukrecji z 1 1/2 filiżanki gorącej wody. Dodać miód lub cukier do smaku. Daj dziecku podczas infuzji lukrecji jest jeszcze ciepły. Płaszcze lukrecji i łagodzi gardło, łagodzi chęć kaszlu. Lukrecja jest wykrztuśny co oznacza, że ​​pomaga wydalić nadmiar flegmy z płuc.

Miód i cytryna

Mix 1 łyżka. miodu w 1/4 szklanki gorącej wody i dobrze wymieszać. Dodaj łyżkę soku z cytryny i wypić na raz. Miód jest antybakteryjna i antybakteryjne, zabijając bakterie w gardle, jak to zostanie połknięty. Sok z cytryny znany zerwania zatorów w płucach, ułatwiając w ten sposób oddychanie.

Ginger Infusion

Dodaj 1 łyżeczka. sproszkowany imbir do 1 szklanki ciepłej wody. Dodać miód lub cukier do smaku i wypić, gdy jest jeszcze ciepłe. Imbir ma potężne zdolności uzdrawiania i, w połączeniu z miodem, pakuje wielki cios w postaci kiełków-zabójcy.

Cherry Bark

Obierz około dwie uncje z kory dzikiej wiśni. Umieścić w rondlu kory i gotować przez 10 minut w 2 szklankach wody. Po gotowaniu, umieścić pokrywkę i pozwolić na lecznicze właściwości kory do ekstrakcji do wody. Dziki kora wiśni jest bardzo gorzki; słodzik będzie konieczne, aby ten lek smaczna. Dodaj cukier lub miód do smaku i wziąć tancerz na raz, co 4 godziny.

Pine Bark Extract Korzyści

Pine Bark Extract Korzyści


Niektórzy twierdzą, że wyciąg z kory sosny jest cudownym lekiem i stanowi remedium na zaburzenia niezliczonych. Chociaż niepotwierdzone wsparcie jest wysokie, prawdziwe dowody naukowe na temat jego korzyści jest ograniczona.

Nazwy

Wyciąg z kory sosny pochodzi z sosny morskiej (Pinus morskich lub Pinus pinaster), pochodzi z zachodniej części Morza Śródziemnego. Jest znany również jako oligomery, procyanidin procyanidolowe oligomery PCO i z PCOS; jego marka, Pycnogenol, jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

Pine Bark jako przeciwutleniacz

Niektórzy zwolennicy uważają, kory sosny jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy dostępny i jest bardzo skuteczny w blokowaniu działania wolnych rodników, a tym samym zapewnienie ochrony przed rakiem, chorobami serca i zapalenia stawów.

Inne zastosowania

Kora sosnowa jest rzekomo być korzystne dla obniżenia ciśnienia krwi, zmniejszenie różne stany zapalne, poprawa przepływu krwi i krążenie i łagodzi zaburzenia erekcji i nadpobudliwości psychoruchowej.

Dowód

Podczas badania na zwierzętach wykazały, że z kory sosny ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne i wykazuje działanie immunostymulujące, badania ludzkich są bardzo małe. Według American Cancer Society w 2008 roku, "Nie ma wystarczających danych z badań klinicznych w celu wspierania większość oświadczeń zdrowotnych w jakiejkolwiek formie wyciągu z kory sosny, choć zainteresowanie wśród badaczy w proantocyjanidyny medycznych rośnie."

Skutki uboczne i ostrzeżenia

Chociaż kory sosnowej jest zgłaszane być bezpieczny, niektórzy ludzie zgłosić łagodny ból głowy, nudności i ból brzucha. Dodatkowo, może to zakłócać leków stosowanych w chemioterapii i radioterapii.

Jak zrobić elastyczne opaski dla dzieci

Jak zrobić elastyczne opaski dla dzieci

Elastyczne opaski dla dzieci mogą być łatwo wykonane w różnych kolorach i stylach. Z zaledwie kilka podstawowych jednostek dostaw można zrobić dziecko opaski dla Twojego dziecka lub jako przemyślany prezent dla prysznice dziecka lub dziecka pierwsze urodziny. Naturalnej bawełny elastyczny służy do pałąka, jak ten materiał jest miękki, elastyczny i wygodne dla dziecka do noszenia. Wybierz z różnych kolorów tkaniny i elementy dekoracyjne takie jak guziki, koraliki lub jedwabiu kwiaty szyć na górze.

Instrukcje

• Środek głowy dziecka z miękkiej taśmy mierniczej. Pomnożyć ten pomiar przez 1.5, zaokrąglanie do najbliższej 1/4 cala. To będzie Długość taśmy tkaniny.

• Cięcie długość tkaniny z noża obrotowego do długości obliczonej w kroku 1. Tnę 2 1/4 cala. Jeśli nie masz obrotowy nóż, można użyć nożyczek do tego kroku.

• Cięcie bawełny elastyczny 1/2 cal krótszy niż pomiar główkę dziecka.

• Złożyć po jednej stronie pasek tkaniny ponad 1/2 cala i naciśnij w dół z żelaza, uważając, aby nie używać steam. Krotnie po drugiej stronie 1/2 cala ku centrum i naciśnij w dół z żelaza. Złożyć pasek na pół wzdłuż i naciśnij z żelaza.

• Ścieg dół długość każdego boku tkaniny, zostawiając 1/2 cala unstitched na jednym końcu. Teraz powinieneś mieć Tkanina "Tuba."

• Dołączyć agrafka do jednego końca taśmy elastyczne i zamknąć agrafki. Przytrzymaj koniec przypięty bezpieczeństwa elastyczne w jednej ręce i, z drugiej strony, wątek bezpieczeństwa pin poprzez tkaniny "rurki", wyciągając go na drugi koniec.

• Nakładać elastyczne końcówki przez 1/2 cala. Ściegu i powrót ścieg elastyczny kończy się dwa razy.

• Składanie koniec materiału, który ma 1/2 cala unstitched wewnątrz siebie przez 1/2 cala. W¯ó˝ drugi koniec materiału wewnątrz i ściegu przez obie strony.

Zabawy taneczne dla dzieci

Zabawy taneczne dla dzieci

Taniec gry to świetny sposób, dla dzieci do nauki, ćwiczenia i zabawy. Taniec gry praca dobrze na urodziny, szkoła tańców, sleepovers lub inne duże spotkanie. Taniec gry można również w szkołach poprzez wychowanie fizyczne, muzyka lub nauki w klasie ogólnej. Taniec gry to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku, i większość dorosłych cieszyć się łączenia zbyt.

Detektyw taniec

Zabawy taneczne dla dzieci

Dzieci i dorosłych w każdym wieku będzie miłość ten gra Sherlock Holmes – styl tańca. Taniec detektyw ma podstawowy zestaw instrukcji, ale złożoności mogą różnić w zależności od grupy wiekowej. Po pierwsze wszystkie samice Wypełnij kwestionariusz wymieniając ich cech fizycznych (jak kolor włosów i oczu) lub ich stroje. Inny wariant czy wszyscy są już zaznajomieni z sobą, kwestionariusz może zawierać sympatie i antypatie, hobby, miejsca urodzenia lub wszelkie inne informacje. Te karty są następnie umieszczane w polu i każdy mężczyzna wyciąga karty w polu i próbuje zlokalizować osobę opisane na karcie. Pierwszy mężczyzna zlokalizować kobieta na jego karta jest zwycięzcą i kobieta na karcie staje się jego partnerem tanecznym.

Domino Dance

Zabawy taneczne dla dzieci

Ten taniec gry dodaje nowy twist do gry w Domino. Domino taniec liści można zgadywać kto będzie kolejnym partnerem tanecznym. Dwa zestawy pełne domino (wykonane z kartonu) są przypięte do każdej osoby. Dla tych z twórczy charakter Domino mogą być wykonane z innych materiałów lub nawet się na naszyjnik lub pin Iglica styl. Jeden zestaw pełny domino idzie kobiety i mężczyźni. Każdy par z partnerem na zasadach Domino (na przykład domino 2/4 może parę z domino 5/4). Dorosłych za muzyka zapowiada podczas zmiany partnerów, a każda osoba stwierdzi innego partnera, dopasowując je do swoich domino.

Zamrażać Dance

Zabawy taneczne dla dzieci

Gra taniec jest idealny dla małych dzieci. Dorosły jest odpowiedzialny za sterowanie muzyką i gdy zaczyna się muzyka, dzieci zaczynają tańczyć. Gdy muzyka przestaje, wszystkie dzieci muszą marznąć w miejscu. Każdy, kto porusza się w okresie "freeze" jest obecnie. Muzyka zaczyna znowu, i ten proces jest kontynuowany do czasu pozostaje tylko jedno dziecko.

Pirackie urodziny Party gry dla dzieci

Pirat tematyczne urodziny dla dzieci wymaga dekoracje i napoje, ale jest to gry, które zabawiał Gości i decydować o sukcesie imprezy. Dla dzieci najlepsze urodziny strony gry obejmują działania zarówno na podstawie umiejętności i oparte na szansę tak, aby każdy Gość ma szansę wygrać. Tak długo, jak gry obejmuje skarb, przygoda, czaszki, statków lub niebezpieczeństwo, może pasować do motywu piracki.

Poszukiwanie skarbów

Skarbów starego moda jest popularna gra pirat tematyczne, że wyzwania dzieci twórczo myśleć. Hunt składa się z candy wypełnione "skarb" dla każdego zespołu ukryte w podwórku lub w domu. Goście podzielone na dwie lub więcej drużyn i używać listy zagadek znaleźć kawałki mapę, która wskazuje miejsce ukrycia łupu. Na przykład pierwszą wskazówką może być w niełasce i zagadkę może czytać, "Szukać gdzie pies spać i zobaczyć, co wskazuje, że wy może czerpać."

Woda Cannonball Wars

Przygotować ogromny dostaw wody balony do gry wojenne cannonball pirata tematyczne urodziny. Goście podzieleni na dwie drużyny, lub załogi statku i umożliwia tworzenie forty dużych kartonów. Każdy zespół ma "cannonball" wodą balonów na wroga starając się moczyć graczy i ich fort. Pierwszy tektury fort spadnie z zalewowym traci i gracze muszą przyznać pokonać do przeciwnej drużyny.

PIN flaga na statku

Włączyć klasyczne urodzinowe gry w tematyce pirat aktywność dać szansę wygrać nawet niewykwalifikowanych Goście. W grę wchodzą duże zdjęcie statek piracki i kilka małych "skull and bones" papier piratem flagi. Każdy gracz zawiązanymi oczami obraca się wokół i następnie próbuje pin flaga na maszt statku. Gracz, który szpilki jego banderą najbliżej wins masztu.

Walk the Plank

Opaskę i długie drewniane deski są wszystkie musisz wyzwanie saldo każdego Gościa party urodziny. Gra wymaga długi, drewniany 2-przez-4-calowy pokładzie umieszczony na małe bloki tak, że "deski" siedzi 2 centymetrów nad ziemią. Każdy z zawiązanymi oczami graczy musi chodzić długości desek nie spadając. Gracze, którzy chodzą deski powodzeniem wygrać mecz.

Czaszka Toss

Użyj czaszki i skarb daje podstawowe beanbag podrzucać gra o tematyce pirat twist. Duży karton urządzone jak skarb służy jako kontener dla gry. Każdy gracz ma trzy szanse, aby wrzucić urządzone czaszki piłek do klatki piersiowej. Gracze, którzy się wszystkich trzech piłek do klatki piersiowej wygrać mecz.

Skarb

Przekształcić zwykły piaskownicy skarb wypełniony bezludnej wyspie skarbów gry urodziny. Gra wymaga pokryte folią czekoladowe monety losowo ukryte w piasku. Gracze zagrywają zgarnął jeden shovelful piasek do wiadra i wyszukiwanie wiadro na monety. Wygrywa gracz, który znajdzie najbardziej monet.

Jak zrobić domowe butelki wody przewoźnika dla dzieci

Jak zrobić domowe butelki wody przewoźnika dla dzieci

To jest bardzo ważne dla dzieci, aby pobyt uwodniony, gdy znajdują się poza w ciepłe dni. Zamiast kupowania nudne przewoźnika butelkę z wodą, bądź kreatywny i zrobić domowe zamiast. Hit skarpety w szufladzie i znaleźć jaskrawo kolorowe skarpety bez dopasowania do dostać się zaczęło.

Instrukcje

• Wybrać skarpety, czyli długie, grube i mocne. Kolorowe paski lub wzorzyste skarpety sprawia, że przewoźnika szczególnie atrakcyjny butelka wody.

• Odciąć część stopy skarpety tuż nad kostką. Wywijać część nogi skarpety.

• Szyć krawędzi surowy zamknięty z maszyny do szycia, szycie 1/2-cal od krawędzi. Kolei skarpety powrót po prawej stronie się.

• Ułożyć część stopy, która została odcięta. Mierzą około 2 centymetrów od palca i przecinają się odciąć go. Zmierzyć w dół od linii cięcia około 4 cali i cięcia w części stóp ponownie. Spowoduje to zespół 4-calowy skarpety.

• Włączyć zespół skarpety wewnątrz na zewnątrz. Wyrównaj krawędzie surowe i sew wzdłuż nich, 1/2-cal od krawędzi, aby rury. Kolei rurki się po prawej stronie.

• Wsunąć rurkę wokół górnej krawędzi skarpety. Pin do zabezpieczenia.

• Rozpoczęcia szycia rury górnej części skarpety 1/4-cal od górnej krawędzi rury i skarpety. Uszyć wokół całej górnej, zatrzymując 1 cal od punktu, gdzie zacząłem szycia. Uszyć wokół rurki i skarpety znowu, ten czas 1/4-cal od dolnej krawędzi rury. Uszyć wokół całej probówki znowu, zatrzymując 1 cal od punktu, gdzie zacząłem szycia. Tą lukę będzie miejscem gdzie karabińczykiem będą wstawiane do przycinania uchwyt na bidon do pętli pasa lub plecak. Z powrotem ściegu i usunąć skarpety od maszyny do szycia.

• Włóż karabińczykiem do luki i uchwyt uchwyt na bidon do pętli pasa lub plecak. Wsuń butelkę wody do posiadacza.

Jak zrobić Baby Shower Rękodzieło dla dzieci

Jak zrobić Baby Shower Rękodzieło dla dzieci

Prysznice dla dzieci może być sposób dla dzieci do udziału w doświadczenie nowe dziecko, ale dzieci nie mogą znaleźć godzin opowieści chit-chat i ciąży strasznie ekscytujące. Dziecko tematyczne rzemiosła puszka metalowa utrzymywać im zajęty zapewniając sposób im dać własne dary podczas porodu. Każda jednostka pływająca można również wykonać przez dorosłych i dzieci ze sobą tak, że każdy może udział w zabawie.

Instrukcje

• Skonfigurować obszar jednostki od gdzie żywności i dary zostaną umieszczone, ale wystarczająco blisko, tak aby dzieci mogły być łatwo nadzorowane i nikt nie będzie miał do pominięcia strony podczas dokonywania rzemiosła. Rozprzestrzeniania się warstwą gazet na podłodze i miejsce starych arkuszy na nich. Konfigurowanie karty stół i krzesła.

• Mieć dzieci malować onesies farbą tkaniny. Zachęcają ich do tworzenia oryginalnych wzorów z szczotki lub używać pieczęci. One również taśmy wzorniki z tkaniny z taśmy maskującej i pędzla nawet herbu farba nad nimi.

• Położyć onesies na płaskiej powierzchni, gdzie nie przewrócił. Jeśli dzieci mają wzorniki, pomóc im delikatnie Odklej taśmy i wzornik, gdy farba jest całkowicie suchy.

• Środek i wyciąć kawałek przędzy, która jest co najmniej pięć metrów długości.

• Kod pin przędzy do ściany z pinezki w wysokości, która jest łatwe dla dzieci do osiągnięcia.

• Należy poinstruować dzieci cięte na małe kawałki papieru i pisać wiadomości do dziecka z kolorowymi kredkami.

• Mieć dzieci, roll up każdej nuty i pieczęć w miejsce z naklejki. Powiedz im, aby umieścić je w skarpetki i powiesić każda skarpetka bielizny. Wiadomości mogą być czytanego przez matki po prezenty zostały otwarte i ona może również zapisać skarpetki dla dziecka.

• Mieć dzieci malowania wzorów na małe terra cotta garnki. Niech farby suche.

• Dzieci można następnie owiń kawałek taśmy wokół garnki i krawat kończy się w łuk.

• Mieć dzieci wypełnienia każdego garnka cienką warstwą skał mała, następuje dość zalewania gleby, tak, że jest to poziom z puli po brzegi. Starsze dziecko lub dorośli powinni pomóc młodszych dzieci, aby uniknąć tworzenia bałagan.

• Podać każde dziecko jeden nasion roślin w każdej donicy. Doniczki można następnie dwukrotnie jako strony sprzyja dla Gości.

Jak zrobić dla dzieci Pocieszyciel

Jak zrobić dla dzieci Pocieszyciel

Dla dzieci pościel może często kosztują tak samo, jeśli nie więcej niż, pościel dla większych wielkości łóżka. Do szycia własne Pocieszyciel można zaoszczędzić sporo pieniędzy i wziąć równie mały równie popołudnie. Z minimalnym umiejętności maszyna do szycia i krojenia tkanin i kilka podstawowych wskazówek możesz mieć smoczek zrobiony i na łóżku w tym samym dniu.

Instrukcje

• Zmierzyć tkaniny. Standardowe łóżka typu twin mierzy 39-przez-75 cali. 54-przez-90-calowy kawałek tkaniny pikowane pozwala na spadek, lub na stronach Pocieszyciela. Ponieważ standardowe podwórze tkaniny środków 44 cale szerokości 36 cali długości, trzeba szyć dwa kawałki tkaniny razem, aby osiągnąć niezbędne szerokości i następnie odciąć nadmiar materiału do meczu wymagane pomiary.

• Umieścić jeden 54-przez-90-cala kawałek tkaniny pikowane na płaskiej powierzchni z źle skierowaną do góry.

• Miejsce kołdra mrugnięcia na tkaninie.

• Umieścić inny kawałek 54-90-cala o złej stronie Tkaniny pikowane dół na kołdrę mrugnięcia.

• Pin krawędzie trzy warstwy razem i wykończenia każdego mrugnięcia, tak, że wszystkie trzy warstwy mają nawet krawędzie.

• Włożyć przypiętych krawędzie trzy warstwy do owczarni podwójny taśmy stronniczości, usunięciu kołków z warstwy tkaniny i przy pomocy im wobec szpilka ukos taśmy do trzech warstw. Wszystkie krawędzie trzech warstw powinny zamknięte w ukos taśmy.

• Funkcja zygzak na maszyny do szycia, szyć krawędzi taśmy stronniczości, usunięciu kołków w trakcie szycia.

• Żelaza ukos taśmy krawędzie i miejsce Pocieszyciela na łóżku dziecka.

Jak ozdobić Wagon dla dzieci na wesele

Jak ozdobić Wagon dla dzieci na wesele

Bardzo młoda dziewczyna kwiat lub na okaziciela pierścień jest przyciągany do ołtarza w wagon urządzone za urocze touch do ślubu. Inną opcją wzruszający jest dla dzieci ciągnąć wóz, który jest pełen kwiatów, na okaziciela ring poduszka i pierścienie lub zdjęcia para jako dzieci. Udekorować kid's wagon z kolorów i kwiaty, które pasują do ślubu tematu i stylu. Przechowywać materiały dobrze od koła wagonu dla bezpieczeństwa dziecka.

Instrukcje

• Serwet tiulu z przodu i po bokach wagonu i zabezpieczyć go z przezroczystą taśmę do pakowania. Nanoszone efekt powstaje U w kształcie swags. Zachować nanoszone tkaniny od kół. Jeśli wagon ma listwy, krawat swags w miejsce kawałki wstążki.

• Wiatr dwa różne kolorowe wstążki wokół uchwytu wagon na efekt kolorowych. Zabezpieczyć końce wstążki do uchwyt z taśmy do pakowania.

• Kod pin wstążka łuki lub kwiaty z agrafki na taśmę do pokrycia go. Świeże lub jedwabiu jesienią liście są Miłym akcentem na jesień wesele.

• Tie wstążka łuk do uchwytu pull.

• Dołączyć weselne dzwony i sztucznych kwiatów dostaw gołębie do swags tiulu z agrafki lub taśmy.

Jak zrobić wojny o niepodległość kostiumy dla dzieci

Zawadiacki poruczników i wentylator fruwające belles przywołują romantyczne wyobrażenia o rewolucji amerykańskiej. Tworzenie kostiumy z tym razem dla dzieci jest nie tylko przyjemny dla nich nosić i grać, ale także uczy je o stylach i kultury czasu.

Instrukcje

Kostium chłopca

• Zmierzyć chłopca i następnie wprowadzić niezbędne zmiany do niebieski marynarka i spodnie, biorąc w ramiona, talia i nogi. Nie skrócić płaszcz.

• Cięcia podział tyłu płaszcz do postaci ogony, jeśli nie istnieje już.

• Wykończenia klapy w złoto i miejsce złote guziki na herb.

• Umieścić białą koszulę i doszukiwać się opalać spodnie. Zakładka na dole spodni w do czarnych butów.

• Umieścić na niebieski płaszcz i guzik to. Miejsce tricorne kapelusz na głowie, przycinanie złotem, w razie potrzeby.

• Krzyż wstążki na każdym ramieniu i uszyć je na herb. Należy utworzyć kształt "X", zarówno z przodu iz tyłu płaszcz.

Dziewczyna w stroju

• Zmierzyć wysokość dziecka i wprowadzić niezbędne korekty na ramionach i talii sukienka, ale pozostawić pełnym spódnica. Talii powinny być szczelne i długość łokcia rękawy. Dodać koronki wykończenia rękawów.

• Zmienić wysokość strój dla dziecka, tak, że wisi tylko około 1/2 cala z podłogi.

• Zmień szyję strój, aby pokazać obojczyki i szyi dziecka w kwadrat moda. Wykończenia dodać do niego.

• Miejsce tutu pod sukienkę, więc, że to kłęby na dole spódnicy.

• Miejsce mieszkań baletu na i wentylator, wentylator. Mam dziecko powoli trzymać wentylatora. PIN rewolucyjny pin na górnej lewej piersi sukni.

Jak zrobić Kreator kostiumy dla dzieci

Jak zrobić Kreator kostiumy dla dzieci

Kreator kostiumy dla dzieci nie muszą być skomplikowane. Domowe szaty, spiczasty kapelusz i różdżki są wystarczające, aby każde dziecko łatwo identyfikowalne jako mistyczne kreatora. Umacnianie kostium w domu pozwala dostosować projekt i utworzyć ciemne i ponure kreatora lub rodzaju i potężny Czarnoksiężnik prosto z bajki. Niech dzieci pomagają wybrać tkaniny i dekoracje na personalizowanie ich kostiumy kreatora.

Instrukcje

• Cięcie runa na pół, tworząc dwie części o wymiarach 3 nogi przez 5 stóp. Stos jeden kawałek na drugiej, prawej strony razem, i pin razem warstw tkaniny.

• Miejsce, jeden z dzieckiem z długim rękawem na Polar z kołnierzem koszuli blisko krawędzi jednego z boków 3-metrowy tkaniny. Zorganizować kilka centymetrów od ciała koszula rękawy z otworu tulei wciskanych skierowaną w dół. Szpilka shirt runa.

• Śledzenie koszula na runo rysując linię około 1 do 2 cali od krawędzi koszuli i rękawy z tkaniny pióro lub znacznik. Nie śledzenie dolną część koszuli. Zamiast tego przedłużenie boków swój rysunek w dół do dolnej krawędzi runa do tworzenia długich czarownika. Można również wyciągnąć kształt spalony w dolnej części każdego rękaw, w razie potrzeby.

• Zdjąć koszulę i Wytnij obie warstwy runa wzdłuż linii.

• Uszyć dwa kawałki razem wzdłuż wewnątrz i na zewnątrz każdego rękaw polaru, boki płaszcz i ramion przy użyciu 1/4-cala szew zasiłku. Nie uszyć kołnierz płaszcz, elastyczne mankiety lub dołu zamknięty szaty lub dziecko nie będzie mógł nosić strój.

• Włączyć płaszcz wewnątrz na zewnątrz. Ostrożnie wyciąć po jednej stronie szaty otwarte od dołu kołnierz do tworzenia przedniej części czarownika. Wykończenia dolnej części szatę, więc dziecko nie będzie wycieczka podczas chodzenia.

• Umieść arkusz gazety pomiędzy dwoma warstwami na prezent tej samej wielkości. Użyj opakowanie na prezent, który odpowiada lub komplementy Polary używane do czarownika. Papier z rolki warstwowe mocno tworząc stożek. Zabezpieczyć stożka z przezroczystą taśmę do pakowania i starannie zwinąć: otwarty koniec grzebień dwa lub trzy razy do postaci rondem na Kreator kapelusz.

Jak zrobić hipopotam kostiumy dla dzieci

Jak zrobić hipopotam kostiumy dla dzieci

Zwierzęce kostiumy są popularnym wyborem dla dzieci, ale mogą być kosztowne, jeśli zakupiony w sklepie. Dokonywanie w domu hipopotam kostium może być opłacalne projektu i mogą być łatwo zrobić z kilku narzędzi, które można znaleźć w domu. Z niektórych porad i wskazówek ten projekt może być szybkie i satysfakcjonujące.

Instrukcje

• Wysadzić dwa balony. Jeden powinien być kształt kulek szerokość głowy osoby, która będzie nosić strój. Drugi powinien być owalny kształt, który jest długi i może wyglądać jak pysk. Taśmy piłka wymodelowany balon na owalny balon, upewniając się, że niektóre z owalny balon wychodzi dalej niż Kula balon.

• Mieszanka pasty kleju równe części, mąki i wody w misce, około jednej filiżanki każdego. Dobrze wymieszać.

• Zwilż paski gazety w mix i leżał mokry paski na budowy balonu. Upewnij się, że po kształcie balony z pasków ale tylko pokrycie górnej połowa budowy, który zapewni głowy może zmieścić się w później. Niech paski całkowitego wyschnięcia.

• Pop balony z prostej pin i wyciągnąć wszystkie resztki balon.

• Farby budowlane gazety wyglądać głową hipopotama. Malować cały kawałek szary kolor i dodać uszy, oczy, nos i usta z kontrastującym kolorze. Pozostawić do wyschnięcia.

• Taśma elastyczna taśma pod głową hipopotama, który może działać jako brodą. Para Hipopotam głowę wszystkie szare ubrania i kostium hipopotama jest kompletny.

Atrakcje dla dzieci opowieści Biblii Jeremiasza

Atrakcje dla dzieci opowieści Biblii Jeremiasza

Księga Jeremiasza zawiera opowieści o Ark lub wieloryby lub mówić Osioł. Historie w tej książce może być trochę trudne dla dzieci, aby zrozumieć, ale działania mogą pomóc przynieść rozumieniu za historię do poziomu dziecka. Za pomocą być dla dzieci, które mówią te opowieści Biblii zamiast czytania wierszy rzeczywiste w Biblii może pomóc w ich zrozumieniu. Za pomocą działań do wzmocnienia historie biblijne, czytasz również daje dzieci odniesienia wzrokowego i ułatwia zrozumienie.

Jeremiasz 1:4-12, powołanie Jeremiasza

Po przeczytaniu Jeremiasza 1:4-12, wiadomość, którą chcesz zaszczepić u dzieci jest że Bóg wiedział je, zanim nawet urodzili i że utworzył się kim są. Przy użyciu ciężkich białego papieru budowlane i kredki, ołówki kolorowe lub markerów, dzieci powinny wszystkie rysować autoportret, dodając rzeczy, które lubią na brzegach---na przykład, spaghetti, psy i lody. Po zakończeniu, mają je pociąć zdjęcie zrobić puzzle. Dzieci mogą wymieniać zagadek, a możesz powtórzyć wiadomości w wątku o Bogu wprowadzenie każdy jeden z nas wraz z unikalnych dzieł sztuki, które odróżniają nas od wszystkich innych.

Jeremiasza 10:1-16, Boga i idoli

Jeremiasza 10:1-16 mówi o Bogu jako zły, gdy ludzie czcili bożków. Przy użyciu papieru i ołówka, mieć dzieci, lista ich 10 ulubionych zabawek lub rzeczy do zrobienia. Zadawać pytania o zabawki i działania, tak, "jak często grasz z tej zabawki?" lub "Rodzice kiedykolwiek miał do podjęcia tej zabawki od Ciebie za złe zachowanie?" Po wyjaśnieniu im, że dorośli też zabawki, na przykład, telewizyjnych, nowe samochody i wakacje, wyjaśnić, jak wszystko, że wartość więcej niż Bóg staje się idolem dla nas i że musimy pamiętać, że Bóg po raz pierwszy. Przy rozmiarze kawałki pianki że wcześniej Przyklejony plecami pin na, mieć dzieci "Bóg jest #1" na kształt i dodać niezależnie od innych upiększeń zdecydują.

Jeremiasza 18:1-11, w Potter House

Czytając historię potter House mówi dzieciom, że jak Garncarz kształty gliny w jego rękach jest taki sam sposób jak Bóg nas kształtuje w jego ręce. Za pomocą modelowania gliny, niech dzieci kształtować własne garnki prowadząc dyskusję na różne sposoby Boga kształty ludzi i ich życie. Dla starszych dzieci należy rozważyć wniesienie w terra cotta glinianych garnków i umożliwienie dzieciom namalować dekoracje na nich jako działalność alternatywna.

Jeremiah 36:1-32, Jehokiam oparzenia Jeremiasza przewijania

Jeremiasza przewijania był dla niego bardzo ważne, ponieważ zawierało wszystkie słowa, które Pan mówił do niego, i uczynił nowe przewijania, aby zastąpić zniszczone. Po tej historii już wspólnie z nimi, dzieci można tworzyć własne przewija przy użyciu płaski rzemiosło laski, kleju i pergamin papier. Preprint wersety na pergamin, lub mają dzieci pisać werset Biblii na własną rękę, z sugestią na tablicy. Końcowe Dodatki obejmują klejenia laski rzemiosła na obu końcach i toczenia się pergamin przypominać przewijania.

Prezenty dla dzieci do wyglądać mleczny

Prezenty dla dzieci do wyglądać mleczny

Baby shower dary są często przekształcone lub ułożone wobec petycja pewien temat; na przykład bocian mogą być wykonane z pieluch. Przekształcenie zwykłego prezenty przypominać uroczysty i twórczy pomysł taki jak milkshake można zrobić prosty prezenty wyróżniają się. Dodatkowe uwagi do prezentacji prezent sprawia, że otwierając doświadczenie bardziej niezapomniany prezent i matki czują się bardziej wyjątkowy.

Wanilia Milkshake

Klucz do przekształcenia prosty oprócz pożyteczny Dar pieluch wzrok i twórczy koktajl ofiara jest w wyborze wazon. Wazon wybierzesz musi być stosunkowo duża, co najmniej 6 cali szeroki i 18 cali wysokości, takich jak wazon na długich łodygach róż. To musi również przypominają tradycyjne mlecznego szkła; powinno być jasne szkła z jamy owalne i szeroki pakiet lip. Po wybraniu wazon można rozpocząć wypełniając ją zwiniętą pieluchy aż cały wazon jest pełny i prawie przepełnione. Szczelnie owinąć onesie wokół długi, butelki dla niemowląt szczotka do czyszczenia. Zabezpieczyć go w miejsce szpilką. Włóż ją do boku szkła jako słomy na szlif. Rolki kilka więcej pieluch i stosować je do krawędzi po brzegi za pomocą dwustronnej taśmy sprawiają, że wydaje się, jakby to się przeleje.

Aromatyzowane koktajle mleczne

Uwzględnienie smaki klasyczny koktajl - czekolada, wanilia i truskawka--w kolorach małe onesies. Onesies są wspólny wybór dla baby shower dary, jak matki potrzebują wiele z nich dla noworodka. Kupić zestaw szklankach rzeczywistą milkshake i grupy onesies przez kolor. Wypełnić każdy szkła jego wyznaczony kolor więc Dar obejmuje czekoladowy koktajl, wanilia milkshake i koktajli truskawek. Zazwyczaj dwa onesies będzie pasował ciasno wewnątrz typowe mlecznego szkła. Zwinąć onesies i włóż je do szkła side-by-side. Zestaw czterech mlecznego szkła wybierz inny smak, miętowa czekolada strugać lub maliny czarnej. Wypełnienie czwartej szklanki z zielonym lub purpurowym onesies. Obecny ofiara na talerzu do rundy obecnie prezentacji. Zawijanie biały onesie wokół butelki dla niemowląt szczotka do czyszczenia i zabezpieczyć w miejsce szpilką. Włóż ją do szkła, aby przypominać słomy.

Smoczki

Smoczki--koniecznością z noworodka--często może stać się utracone. Stanie się nową matkę na smoczki ale przedstawić je w sposób barwny i kreatywnych. Zebrać kilka brązowy smoczki, które będą służyć jako czekolady, a głównym kolorze do reszty, takich jak biały wanilia lub zielony dla miętowa czekolada strugać. Wypełnić duży wazon lub szkła milkshake biały lub zielony smoczki, mieszanie w kilku z nich brązowy losowo. Stworzy to efekt wizualny mozaika Typ koloru w szybie. Patrząc z boku, prezentacji powinna przypominać czekoladowe lub mięty milkshake czekoladowe. Umieścić czerwony smoczek na górze jak wiśnia na szlif.

Domowe Milkshake

Chociaż prosty prezenty dla noworodka może wydawać się zwykłym pomimo ich konieczności, przedstawiając im zręcznie i z flair, ofiara może stać się ekscytujące również. Klastra pięć lub sześć butelek razem i zabezpieczyć w okrągłym formacji za pomocą przezroczystą taśmę. Szary koc płynnie owijają się wokół butelki, ukrywając je z widoku. Zabezpieczyć koc na miejscu za pomocą numeru pin. To tworzy milkshake cyny. Wyplułem śliniaki dla dzieci lub innego koc w smaku lodów, różowe lub białe i umieść ją na cylindrze butelki, przypinanie go do szary koc, aby go zabezpieczyć. Dar teraz powinien przypominać cyny milkshake przepełnione lody. Szpilka czerwony smoczek do góry jak wiśnia ostateczne szczegóły.

Pomysły festyn dla dzieci

Pomysły festyn dla dzieci

Przetłumaczone na angielski, francuski wyraz "Festyn" oznacza, że "festiwal" i festiwale są popularne imprezy dla dzieci. Czy jesteś członkiem PTA lub organizacja, która koncentruje się na dzieci, nauczyciel, czy jesteś rodzicem, który jest patrząc pod kątem pewien zabawa aktywność dzieci, należy rozważyć organizację uroczystości. Wybierz motyw na podstawie Twojej uroczystości i tchnąć afera z elementami, które są istotne dla tego tematu.

Godz.

Organizuje festiwal jesień Witamy żniw. Można udekorować ten Festiwal z elementów związanych z upadku i akcenty dekoracyjne przy użyciu Konary i stosy jedwab jesień liści, Strachy na wróble, dynie i mamusie. Aby dodać odrobinę Halloween na swój Festiwal, należy rozważyć dodanie fałszywe pajęczyn i przyjazne duchy do wystroju. Działalność centrum powinny na jesieni, jak również. Dzieci mogą bob jabłek, wyrzeźbić dynie, grać pin kapelusz na wróble i grać w stosy liści jesienią. Jedzenie jest centralnym elementem uroczystości i na jesieni tematyce uroczystości, menu powinny odzwierciedlać elementy wchodzą. Opcje, aby służyć obejmują jabłko i ciasto z dyni, racuchy, pieczonej kukurydzy i jabłko jabłek.

Festiwal karnawał tematyczne

Opierać swoje święto na temat karnawału. Można udekorować miejsca gdzie trzymasz festiwalu przypominać karnawał. Kabiny mogą być uwzględniane które są używane do domu różne działania. Można udekorować kabiny przez wysadzenie w powietrze balony i umieszczenie zdjęcia i plakaty z klaunów w strukturze. Wyznaczyć budki dla konkretnych działań. Na przykład stoisko malowanie twarzy, stoisko ringtoss i stoisko, gdzie dzieci mogą rzucać bil powalić butelek. Można również dołączyć slajd, worek ras i dom odbić jako inne działania. Służyć żywności, które są zszywki odpusty, lody, lejek ciastko, wyrobu waty, hot-dogi i torby orzeszków ziemnych.

Spring Fling

Przeciwieństwem tego upadku festiwalu, festiwalu rzucać wiosna wita po długich, zimny zimowy sezon wiosna. Po dekoracji na uroczystości rzucać wiosna, wybierz jasny i wesoły wiosna tematyczne przedmiotów. Zasłona girlandy kwiatowe faux wokół stoły i krzesła, wypełnić wazony z bukietami kwiatów i dodać fałszywe ptaki i motyle do wystroju. Na tym festiwalu, dzieci Uwaga capture poprzez ich dekoracji doniczek można użyć roślin, kwiaty, zaangażować ich w wyścigach jaj i jajko poluje i czy bunny hop. Dla żywności dla tego rodzaju festiwalu można upiec ciasteczka w kształcie kwiatów, podawać szaszłyki owocowe i używać foremki do tworzenia żelatyna żaby, motyle i pisklęta.

Festiwal sztuki

Uczcić i zachęcić ekspresji artystycznej z festiwalu. Można udekorować teren festiwalu z dzieł takich jak obrazy i rzeźby, albo kupił lub utworzone przez siebie i wolontariuszy. Mogą być nanoszone kolorowych pościel i serpentyny umieszczone po okolicy. Wymienione rodzaje papieru i sztuki materiały dla dzieci umożliwia tworzenie dzieł sztuki. Można zorganizować dla muzyk postawić na spektakl dla dzieci i oferta dzieci instrumentów do gry. Na stoisku lalek można ustawić i można zgasić kostiumy dla dzieci do zabawy. Menu dla tego festiwalu zależy od gustu, ale należy wybrać elementy koźlę przyjacielski, takich jak hot dogi, hamburgery i paluszki z kurczaka. Uwzględnienie wypowiedzi artystycznej w menu, masz dzieci udekorowania własne pliki cookie lub babeczki.

Zabawne gry ESL dla dzieci

Zabawne gry ESL dla dzieci

Nauczania języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) można często dotyczą słownictwa listy, eseje i pamięć zapamiętywania. Jednak wiele dzieci skorzysta z meczy ESL w klasie. Kluczem do udanej gry ESL jest znalezienie edukacyjnych punktem działalności, tak, że dzieci uczą się języka angielskiego podczas zabawy.

ESL słownictwa wyścigu

Dzieci miłości tej gry, gdyż pobiera je w ruchu i zaangażowany w ducha konkurencji. Uczniowie są podzieleni na dwie drużyny, każda z identycznych stos kart indeksowych. Każda karta indeksu posiada słowo słownictwo, który studiuje uczniów w klasie. Studenci mogli wybrać zabawne nazwy dla swoich drużyn i pisać nazwy zespołu na pokładzie. Zapytaj uczniów do podziału indeksu karty więc każdy student ma jedną kartę. Gdy zespoły są gotowe, nazywają się słowo losowa słownictwa. Jeden uczeń z każdej drużyny powinny mieć kartę z tego słowa. Wyścig do tablicy i napisać oryginalne zdanie pod nazwą zespołu za pomocą tego słowa słownictwa. Pierwszy uczeń na napisaniu zdania, że poprawnie używa tego słowa zdobywa punkt dla swojej drużyny. Gra kontynuuje aż do wszystkich słówek zostali powołani, a zespół z najbardziej punktów wygrywa.

Brednie

Ta gra jest zabawa dla dzieci, którzy uczą się jak używać słowniku języka angielskiego. Znaleźć wyraz w słowniku, że uczniowie prawdopodobnie nie wiem i wgrac na pokładzie. Zapytaj uczniów, czy oni myślą, że jest to rzeczownik, czasownik i przymiotnik. Następnie Zapytaj każdy student napisać własną definicję słowa, wspieranie kreatywności i nawet trochę głupota. Po każdy uczeń odczytuje ich definicji głośno, przeczytaj prawdziwe definicji. Zapytaj uczniów, którzy myślą, że miał chyba najbliżej do definicji prawdziwe, i że student jest zwycięzcą.

Kim jestem?

Można dostosować tę grę, aby dopasować dzieci w każdym wieku dopasowując postacie. Zapisz listę znaków nazwy na indeks cards, które dzieci w klasie może wiedzieć, jak Harry Potter, myszki miki lub Dora poznaje świat. Szpilka jeden indeks karty do tyłu każdego dziecka, przypisując go jako znak. Każdy będzie wiedział, kto jest który znak, ale nikt nie będzie wiedział jaki charakter mają być. Jeśli klasa jest szczególnie duże, podzielić je na mniejsze grupy. Studenci mogą mieszają się i porozmawiać, siebie pytania i mówi siebie wskazówki, które pomogą im odgadnąć, kim oni są. Gdy dziecko nie domyśla się, kto jest, usunąć indeks karty i pin to z przodu jego koszuli.