adcov.com

piersi makrozwapnienia

Można wyciągnąć mięśni w piersi?

Można wyciągnąć mięśni w piersi?


Piersi są wykonane z gruczołu materiału otoczona przez tkankę tłuszczową i otoczonych przez skórę. Są one przymocowane do ściany klatki piersiowej przez więzadła. Spocząć na piersi i są obsługiwane przez piersiowego większego mięśni. Nie ma tkankę mięśni samego piersi, tak że nie jest możliwe do ciągnięcia mięśnie piersi. Można jednak, uszkodzenie więzadeł i mięśni, które podtrzymują piersi.

Rodzaje

Ciągnięte mięśni, w tym takie, które podtrzymują piersi, można podzielić na trzy typy lub stopnie uszkodzenia. Pierwszy stopień ciągnie obejmować mniej niż 5 procent masy mięśniowej i zazwyczaj generują ból i ograniczenie ruchu. Drugie ciągnie stopnia są zazwyczaj określane jako częściowych łez mięśniowych. Istnieje znaczny ból i ograniczenie zakresu ruchu. Ciągnie mięśni stopnia trzecie są pełne łez całej tkanki mięśniowej. Te łzy obejmować wielki ból, niemożność zaciągania mięśni i krwotok wewnętrzny. Operacja może być konieczne, aby naprawić łzy mięśni stopień trzecich.

Identyfikacja

Naciągnięty mięsień piersiowy może być zidentyfikowane przez małoletniego do silnego bólu w obszarze przyciągania. Nie często się zasinienie i obrzęk w miejscu. Naciągnięty mięsień piersiowy często prowadzi do utraty mobilności i wytrzymałości.

Rozważania

Mięśnie piersiowe nie są zwykle związane z szarpnięć czy łez z powodu ich lokalizacji w organizmie. Wyciągi są o wiele bardziej prawdopodobne w mięśniach kończyn, takich jak biceps i łydki. Jednak, przepracowanie przez działania takie jak podnoszenie ciężarów (lub nawet podnoszenie dziecka), lub tępym narzędziem, takim jak mogą wystąpić podczas wypadku samochodowym, może spowodować Naciągnięty mięsień piersiowy.

Leczenie

Gdy zauważysz Naciągnięty mięsień piersiowy, stop, co działalność robisz, że przyczyną bólu. Rozpocząć natychmiastowe leczenie pierwszej pomocy przez przyłożenie lodu do obszaru poszkodowanej. Owinąć bandaż kompresji wokół klatki piersiowej na wsparcie i skontaktować się z lekarzem w celu oceny nasilenia pull i dalszego leczenia zawodowej.

Ostrzeżenie

Ćwiczenie będzie kontynuowana tylko uszkodzenie mięśni piersiowych gorszych zwiększając krwawienie wewnętrzne. Masowanie uszkodzonego obszaru może spowodować dodatkowe urazy już uszkodzonego mięśnia. Nie stosuje się ogrzewania podczas pierwszej pomocy, co może również zwiększyć przepływ krwi.

Naturalne planowanie rodziny i karmienie piersią

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), lactational metoda amennorhea (LAM) może hamować owulację i służyć jako skutecznej formy kontroli urodzeń, jeśli spełnione są pewne warunki. Dla kobiet, które nie są z wykorzystaniem metody LAM, karmienie piersią, mogą zakłócać ich naturalne objawy płodności organizmu co wykresów trudne.

Funkcja

Karmienie piersią może hamować owulację i służyć jako naturalnej formy kontroli urodzeń. Na hormony produkcji mleka na tyle, aby być skutecznie podniesiony opóźnienie owulacji, kobieta powinna karmić piersią wyłącznie bez użycia smoczki i butelki suplementacji, pielęgniarka co cztery godziny w ciągu dnia i co pół godziny w nocy, nie doświadczyli powrotu jej miesiączki i jej dziecko musi być poniżej 6 miesiąca życia.

Znaczenie

Według badań przeprowadzonych na całym świecie przez Instytut zdrowia reprodukcyjnego, metoda LAM może wynosić do 98 procent skuteczności w zapobieganiu poczęcia.

Rozważania

Kobiety często owulacja przed ich okresy zwrotu, a to może być trudne dla kobiet, które ich płodność Wykres znaki przy użyciu naturalnego planowania rodziny, aby określić, kiedy wrócił ich płodność.

Nieporozumień

Cykli kobiet może powrócić przed punktem sześć miesięcy, nawet jeśli są one często piersią. Gdy to nastąpi, kobiety nie są już chronione przez metody LAM, nawet jeśli ich dzieci mają poniżej 6 miesiąca życia.

Ostrzeżenie

Większość lekarzy czuć, że MD może być pomocnym narzędziem do pomocy w rozstawie rodziny, ale to nie jest niezawodna metoda kontroli urodzeń. Kobiety, które absolutnie nie chcą zajść w ciążę powinny skonsultować się z ich świadczeniodawców i rozważyć zastosowanie innej metody antykoncepcji podczas karmienia piersią.

Jak zajść w ciążę podczas karmienia piersią bez kropki

Matek, które lubią piersią swoje nowe dzieci mogą nie być świadomi, że pielęgniarstwo spowalnia powrót płodności. Podczas gdy wiele nowych rodziców może zostać zwolniony, że szansa na innym ciąży jest obniżona o karmieniu piersią, inne mogą być rozdarty między piersią kontynuowania relacji pomiędzy mamą i dzieckiem, a poczęcie kolejnego dziecka. Na szczęście, są pewne konkretne kroki matki mogą podjąć, aby przyspieszyć powrót płodności przy jednoczesnym pielęgniarskiej.

Instrukcje

Pielęgniarstwo monitorować Habits

1 Rekord każda sesja pielęgniarska w notesie. Etykiety górę strony z datą. Każdorazowe pielęgniarki dziecka, rejestruje czas. Nie zapomnij, aby nagrywać sesje nocne, a także, ponieważ są one bardzo ważnym czynnikiem w zamian płodności.

2 Po około dwóch lub trzech dni od zapisu wszystkie sesje pielęgniarskie, zbadać swoje dane. Zwróć szczególną uwagę na średnią liczbę sesji opieki dziennie, a także od pory dnia, w którym są dokonywane.

3 Ogranicz liczbę sesji opieki dziennie. Jeśli dziecko jest starsze niż sześć miesięcy i rozpoczął ciał stałych, spróbuj zacząć od zastąpienia jednego lub późne popołudnie sesji pielęgniarskiej rano z pokarmów stałych.

4 Po kilku dniach z jednej zmniejszonym sesji pielęgniarskiej, spróbuj zabrać innym. Jeśli to zrobisz, dopóki sesje pielęgniarskie są od czterech do siedmiu godzin od siebie, Twój okres jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby powrócić, co pozwala na kolejne dziecko, aby być postrzegane.

5 Oczywiście, regularne współżycie zawsze będzie zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

Wskazówki

 • Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż sześć miesięcy, a jeszcze się nie zaczął jeść stałe pokarmy, to mleko matki jest jego głównym źródłem odżywiania. Nie spiesz odstawieniu z dzieckiem w tym wieku. Według Amerykańskiej Akademii Pediatrii, niemowlęta powinny być karmione wyłącznie piersią przez co najmniej sześć miesięcy.
 • Pamiętaj, aby zmniejszyć sesje pielęgniarskie stopniowo. Nagłe zmiany nie są bardziej przydatne niż powolne zmiany, i stopniowe przejście będzie łatwiejsze na dziecko. Będzie również zmniejszyć prawdopodobieństwo zatkania przewodów.
 • Pamiętaj, że tylko dlatego, że okres nie wrócił, nie oznacza, że ​​nie może pojąć. Wiele kobiet owulacja podczas karmienia piersią bez powrotu krwawienia miesiączkowego. Rób regularne testy ciążowe w celu zapewnienia, że ​​nie są, w rzeczywistości, w ciąży.
 • Jak wspomniano powyżej, zmniejszania ilości czasu pielęgniarski może być czasami trudny do równowagi z produkcją mleka. Jeśli Twoje piersi są bardzo pełne, możesz używać laktatora je opróżnić, aby uniknąć kanały niedrożne lub zapalenie sutka. Jednakże, nie jest z reguły przyczyną problemów o ile spadek nagłego i drastyczne.

Jaka jest definicja nowotworowych guzek w piersi?

Jaka jest definicja nowotworowych guzek w piersi?


Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą rozwijać guzki w piersi. Duży procent tych nie nowotworowych. Rakowy guzek może wyglądać i czuć się tak samo jak guzek, który nie jest nowotworowy.

Złośliwy

Nowotworowych guzek piersi składa się z komórek somatycznych, określone jako nowotwór stanowi złośliwy. Złośliwe oznacza, że ​​komórki te przerzuty, lub rozprzestrzeniają i rozwijać.

Inwazja

Bryła ma komórki rakowe, które są różne od typowych komórek. Są odtworzyć jako znacznie szybciej niż komórki zdrowe. Mogą one oderwać od nowotworu i inwazji i zniszczyć otaczającą tkankę guza.

Krwiobiegu

Te komórki rakowe nadal będzie przemieszczać się w tkance, do węzłów chłonnych i do krwiobiegu w celu powodować uszkodzenia innych części ciała, a także.

Nowotworowych Objawy ryczałtowe

Guzek sutka nowotworowe mogą charakteryzować się takimi objawami jak siniaki zewnętrznego bez przyczyny, nagle staje odwrócony sutek, zabarwione krwią i wydzielina z brodawki nowo pomarszczonej skóry piersi.

Nowy Lump

Jeśli regularnie sprawdzić samemu, to wiesz dobrze, a twoje ciało będzie w stanie określić, kiedy pojawi się nowy guzek w piersi. Ma lekarz dowiedzieć się, czy nowotworowe, czy nie.

Jakie są zabiegi dla Nawracające zapalenia sutka piersi?

Zapalenie sutka piersi, które miało miejsce więcej niż jeden raz w okresie laktacji (Pielęgniarstwo) należy zbadać matki w celu ustalenia przyczyny nawracających zakażeń. Jeżeli matka może rozpoznawać znaki, zanim stanie się zauważalnie chora, może ona być w stanie rozwiązać infekcji na własną rękę. Jeśli nie, istnieje kilka opcji leczenia.

Opis

Po prostu, zapalenie sutka jest infekcją piersi. Zdarza się to najczęściej w karmiącej matki, kiedy mleko się jej podłączeniu przewodów z wtyczkami mleka. Inną przyczyną zapalenia sutka jest pęknięty sutki - infekcja może wprowadzić jej tkanki piersi, gdzie infekcja rozlicza i rośnie. Objawy zapalenia sutka to gorączka, zaczerwienienie, bolesność w zakażonej piersi i uczucie ciepła. Matka może również rozwijać zmęczenie (złe samopoczucie) i od czasu do czasu, nudności i wymioty.

Wczesne zabiegi

Jeśli matka miała zapalenie sutka w przeszłości i rozpoznaje wczesne objawy, może ona rozpocząć w Domu zabiegi, które mogą pomóc, aby uniknąć konieczności leczenia antybiotykami. Zabiegi te obejmują leżenia w łóżku, delikatny masaż piersi dotkniętego tył ból okolicy, ciepłe okłady i częste karmienie piersią w obu piersiach. Jak ona jest karmienie piersią, że musi często zmieniają pozycje.

Antybiotyki

Jeśli ona nie jest w stanie zatrzymać infekcji przebiega do punktu, gdzie ona występuje objawy grypopodobne, że musi odwiedzić swojego lekarza. Będzie żądać "czyste-catch" próbę jej mleka do badania na czynnik zakaźny. W zależności od specyficznych bakterii będzie przepisać antybiotyk oczyścić infekcji. Ten antybiotyk zostanie przepisany z oczu w kierunku tego, co może mieć wpływ na dziecko.

Karmienie piersią

Kolejny zabieg na celu złagodzenie mastitis jest karmić piersią częściej w obu piersi (dziecko miało już wcześniej bakterie wprowadzone do systemu przed jego matka zachorowała). Może łatwiej rozpocząć karmienie piersią w niezmienionej stronie pierwszego do mleka w jej podlegającym piersi pozwolił dół. Jej dziecko może być niechętny do podjęcia mleko z piersi dotkniętych z powodu podwyższonej zawartości sodu w mleku od tej piersi.

Ekspresowe Mleko

Ważne jest, aby matka, aby utrzymać jej piersi miękkie i nie wypełniony krwią, jak to możliwe. Dlatego będzie musiała często odciągać mleko - wyrażając mleko ręcznie może również pomóc wydalić wtyczek mleka, które mogły być zebrane w jej przewodów mlecznych. Jeśli ona tego nie zrobi, ona biegnie ryzyko rozwoju tkanki łącznej, która jest zakażenie tkanki łącznej jest piersi. Innym infekcja mogła rozwinąć nazywa adenitis, który jest zakażenie przewodu mlecznego. Nawet jeśli jest to bolesne, że musi wyrazić mleka, staraj się jej piersi miękkie i karmiły piersią swoje dziecko tak, aby mogła odzyskać od zakażenia. Jeśli zakażenie staje się jej ropień piersi, będzie ona musiała operację w celu odprowadzenia zakażenia.

Jakie są zabiegi dla wewnątrzprzewodowego brodawczaka piersi?

Chociaż objawy wskazujące na obecność wewnątrzprzewodowym brodawczaka w piersi mogą być niepokojące traktowania nimi jest zwykle skuteczne. Ważne jest, aby szukać pomocy z opieki zdrowotnej usługodawcy, jak te przyrosty są czasami znakiem zwiększonego ryzyka raka.

Fakty

Wewnątrzprzewodowego brodawczaka są guzy nienowotworowe, które tworzą w obrębie przewodów mlecznych piersi. Te małe wart jak narośle gruczołu i składa się z tkanki włóknistej i naczyń krwionośnych. Leczenie nich polega na chirurgicznym usunięciu guzów i bezpośrednio otaczającej tkanki. Występuje głównie u kobiet w 35 do 55 lat bo wewnątrzprzewodowego brodawczaka jest nieznany. Dla chorych z jednym guzem, perspektywy poprawy po leczeniu są doskonałe. Ci, którzy rozwijają liczne guzy lub brodawczaka wewnątrzprzewodowym rozwijać w młodym wieku mogą być narażeni na zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi.

Identyfikacja

Pierwszą zauważalną objawem brodawczaka wewnątrzprzewodowym jest absolutorium sutek. Guzy te są najczęstszą przyczyną wyciek z jednego przewodu. Absolutorium sutek może być jasny, brązowy, zielony lub czerwony. Ból piersi jest objawem. Od czasu do czasu służby zdrowia może czuć się brodawczaka wewnątrzprzewodowym jako małej masie poniżej brodawki, ale to nie jest niezwykłe dla guzy są zbyt małe, aby być odczuwalne. Po wzrostu jest usuwana, wyładowania przestanie.

Rodzaje

Gdy pojedyncze wewnątrzprzewodowym formy brodawczaka, jest opisany w izolatce i zwykle występuje w dużych kanałach mleka blisko brodawki. Jeżeli istnieją liczne przyrosty, które są określone jako wiele wewnątrzprzewodowym brodawczaków. Wiele nowotworów występują zwykle w mniejszych kanałów, które są dalej od brodawki. Wiele wewnątrzprzewodowym brodawczaków mogą być związane ze zwiększonym ryzykiem raka. Pacjenci z pojedynczymi i wieloma wewnątrzprzewodowego brodawczaków takie samo traktowanie: usuwanie guzów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Wewnątrzprzewodowego brodawczaka można zidentyfikować ductograms, biopsję, lub badanie wypływu smoczka. Prawie wszystkie wewnątrzprzewodowego brodawczaków są traktowane przez usunięcie. Nacięcie wykonywane jest na samym skraju sutek i usunięciu guza wraz z części kanału, w którym został znaleziony. Następnie badane tkanki, aby upewnić się, że nie jest to nowotworowe.

Ostrzeżenie

Dla większości pacjentów leczenie wewnątrzprzewodowym brodawczaków przez usunięcie chirurgiczne jest proste. Jednakże, nie zawsze jest możliwe powikłań związanych z zabiegiem krwawienie lub infekcji. Zastosowanie znieczulenia wykonuje ryzyka, jak również. Jeśli samotny wewnątrzprzewodowego brodawczaka rozwija gdy pacjent jest młody, albo jeśli pacjent rozwija wiele wewnątrzprzewodowego brodawczaków, to istnieje zwiększone ryzyko, że tkanka okażą się nieprawidłowe. Zawsze należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli wystąpi ból piersi, sutek absolutorium lub jeśli poczujesz się guzek w piersi.

Jakie są przyczyny powiększenie piersi?

Powiększenie piersi Występowanie obrzęków w jednym lub obu piersi. Dotyczy to w równym stopniu mężczyzn i kobiet. Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie doświadczają powiększenie piersi. Niektóre przyczyny mogą być związane z chorobami, jednak zazwyczaj jest to związane z innych powiązanych objawów. W celu ustalenia dokładnej przyczyny powiększenie piersi, ważne jest, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Ale jest wiele, niektóre ogólne przyczyny nie związane z chorobą, na powiększenie piersi.

Przyczyny hormonalne dla kobiet

Jednym z bardziej typowych przyczyn powiększania piersi, szczególnie u kobiet, jest ze względu na zmiany hormonalne. Młode dziewczyny, które wchodzą w okres dojrzewania zazwyczaj doświadczają wzrostu piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się kobiet. Kobiety, które wchodzą do cyklu miesiączkowego generują niewielki wzrost wielkości piersi.

Ciąża / związanych Przyczyny Narodziny

Kobiety, które są w ciąży i rodzą również wystąpić powiększenie piersi. Ponownie, jest to spowodowane zmianami hormonalnymi kobiet doświadczenie i jest częstym efektem ubocznym ciąży. Kobiety, które karmiły piersią również wystąpić wzrost wielkości piersi. Jest to spowodowane przede wszystkim do komórek produkujących mleko i przewodów mlecznych w piersi, które są aktywowane, gdy kobieta rodzi. Jest to typowe dla wszystkich typów kobiet, niezależnie od wielkości piersi.

Przyczyny związane z chorobą

Niektóre przyczyny powiększenie piersi są objawy bardziej poważnych chorób i schorzeń. Dla kobiet, zapalenia sutka, wspólnej infekcji u matek karmiących piersią, może spowodować powiększenie jednego lub obu piersi (ach). Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ropień piersi jest chorobą, która może wyjaśnić, dlaczego doświadczenie niezwykłe powiększenie piersi. Jest to spowodowane, gdy ropa wypełnia ropnie w piersi, zwiększenie jego wielkości. Innym powodem dla choroby związane powiększenie piersi jest niedrożność limfatyczny. Chłonnego przeszkoda pojawia się, gdy naczynia chłonne są zablokowane, powodując co najmniej jedną pierś, by stać się powiększenie.

Medyczne Leczenie Przyczyny

Innym powodem jest powiększenie piersi powodu skutków ubocznych leków lub zabiegów medycznych. Kobiety, które biorą pigułki antykoncepcyjne doświadczy nieznaczny wzrost wielkości piersi. Kobiety i mężczyźni, którzy przyjmują hormonalną terapię zastępczą również wystąpić nieznaczne powiększenie piersi w jednej lub obu piersi.

Mężczyzna Powiększenie piersi

Istnieją szczególne powody, dla których mężczyźni doświadczają powiększenie piersi. Wiele z tych czynników są różne, często związanych z objawami choroby, takie jak rak sutka, ropnie piersi, tarczycy; nowotwory wytwarzające estrogenu i inne choroby związane z piersią. Ale bardziej typowe przyczyny powiększenie piersi u mężczyzn jest wynikiem starzenia się. Jak ludzie dorastają, ich zdolność do produkcji hormonów męskich maleje, powodując zachwianie równowagi hormonów estrogenów, które związane będą powodować powiększenie piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się i nie jest oznaką bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Wyjaśnienie zwapnienia piersi

Wyjaśnienie zwapnienia piersi


Zwapnienia piersi są spowodowane gromadzeniem się niewielkiej kaucji ciężkiej wapnia w tkankach miękkich piersi. Większość zwapnienia piersi są stosunkowo nieszkodliwe, ale mogą wskazywać poważniejszych problemów, w tym raka sutka.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje zwapnienia piersi: mikrozwapnień i macrocalcifications. Macrocalcifications są dość powszechne, występują w około 50 procent mężczyzn w wieku powyżej 50 lat Chociaż większa niż innego rodzaju, macrocalcifications zazwyczaj nie są związane z rakiem. Mikrozwapnień zazwyczaj nie są nowotworowe albo, ale niektóre wzory mikrozwapnień może wskazywać wzrost nowotworowych. Szybko dzielące się komórki powodować mikrozwapnień. Ten nadmiar wzrost komórek może być wczesnym sygnałem ostrzegawczym z rakiem piersi.

Przyczyny

Macrocalcifications, zazwyczaj wynikiem starzenia, są częste u kobiet powyżej 50. Ślady w tkance piersi, w tym drobnych urazów i stanów zapalnych, może powodować odkładanie się wapnia. Mikrozwapnieniami występuje, gdy komórki tkanki piersiowej początku zbyt szybko i dzieląc. Niewielkie osady resztkowe wapnia mogą tworzyć w miejscach wzrostu komórek. Pewne wzorce mikrozwapnień, takie jak kiedy mikrozwapnień są zbite w grudki razem w przeciwieństwie do rozrzucone wokół, może być objawem raka piersi. Jeśli występują zwapnienia piersi, będą mogły być wykryte w sposób regularny badaniu mammografia. Wszelkie nieprawidłowe zwapnienia będzie zauważyć i skierowanie do lekarza przez radiologa, który odczytuje wyniki mammografii. Lekarz zadecyduje, czy dalsze badania, takie jak mammografii diagnostycznej lub biopsji, jest konieczne.

Wykrywanie

Niektóre zwapnienia piersi mogą być odczuwane jako grudek podczas egzaminów na własny podawać piersi. Ważne jest dla kobiety, aby dostać się do nawyku wykonywania tych egzaminów regularnie więc wszelkie guzki zostaną wcześnie wykryte. Zwapnienia również włączyć się na skanów mammograficznych. Jeśli kobieta ma zwapnienia piersi, pojawią się one na mammografii jako białe plamy lub kropki w tkance piersi. Jest to szczególnie ważne dla kobiet powyżej 50 roku życia, aby mieć regularne mammografia wykonywana, ponieważ prawdopodobieństwo zwapnienia piersi wzrasta z wiekiem.

Leczenie

Większość zwapnienia piersi są łagodne i nie wymagają leczenia. Niektóre zwapnienia piersi mogą być bardziej potencjalnie szkodliwe, a lekarz będzie żądać dodatkowych badań w tych sytuacjach. Jeśli lekarz stwierdzi, że zwapnienie potrzebuje więcej badań, najczęściej sposobem działania jest biopsji, aby określić, czy wzrost jest nowotworowy. Jeśli biopsji wraca dodatni, to zwapnienia będzie wymagać leczenia raka sutka, który może obejmować operację lub chemioterapię. Tylko lekarz może określić odpowiednie działania w przypadku raka piersi.

Nieporozumień

Wbrew powszechnemu założeniu, zwapnienia piersi nie mają nic wspólnego z dietą. Wiele osób uważa, że ​​zbyt dużo wapnia w diecie powoduje odkładanie się wapnia w piersi, ale nie ma udowodniony związek diety i piersi zwapnień. Również inny błędne jest to, że na zwapnienia piersi biopsja może być wykonywane tylko chirurgicznie. Nie jest to prawdziwe, że istnieją inne skuteczne sposoby biopsji, takie jak igły biopsję.

Jakie są przyczyny piersi grudek?

Guzki piersi może wynikać z przyczyn takich jak niewinne urazami, zakażeniami lub niezłośliwych narośli. Zakażenie może być rozwiązane z leczenia i, jeśli jest to bakteryjne antybiotyki. Jeśli przyczyną jest uraz, kobieta powinna mówić do swojego lekarza, ale szkody powinien rozwiązać. Nienowotworowe guzki (cysty lub mięśniaki) może być zdiagnozowana przez lekarza. Jeśli ona ma nowotworowej bryłę, będzie musiała być ona usunięta.

Zakażenia

Bryła piersi może być spowodowane przez kilka czynników, do których zalicza się infekcje piersi. Jednym z takich infekcji jest zapalenie sutka, co jest powszechne w okresie karmienia piersią i kobiet karmiących piersią. Bakterie wchodzi jej piersi przez pęknięte brodawki lub otoczki. Zatkany przewód mleczny może być inna przyczyna zapalenia sutka; jeżeli wtyczka nie jest wyrażany, to postęp zakażenia. Inną przyczyną zakażenia piersi jest głęboka kieszeń z ropą, który rośnie głęboko w piersi. Zapalenie tkanki rozciąga się przez piersi, co powoduje powierzchnię zaczerwienienia i zapalenia. Jeśli kobieta otrzymuje piercing piersi i sprzęt nie oczyszczone, może ona rozwinąć zakażenie trudne do leczenia w piersi.

Szkoda

Jeśli kobieta cierpi uraz piersi, krwiak lub skrzepów krwi może rozwijać się w jej piersi. Będzie to odczuwalne jako bryły. Tłuszcz martwicy (śmierć) komórek w piersi może być wynikiem urazu, a także. Uszkodzone komórki tłuszczowe będą tworzyć wewnątrz guza piersi, jak również. Te guzki są nowotworowych, ale może powodować niepokój i ból dla kobiety.

Łagodne przerosty

Jednym nowotworowych wzrostu jest fibrocyst. Te rosną w odpowiedzi na zmiany hormonalne w organizmie kobiety. Te grudki mają prawie ziarnisty czuć do nich, gdy są manipulowane. Kobieta z fibrocyst może odczuwać ból.

Rak

Czasami guzek piersi okażą się nowotworowe. Kobieta będzie musiała odwiedzić swojego lekarza, by mogła mieć guzek zbadane (czyli mammografia, biopsja) w celu ustalenia, czy jest to nowotworowe. Jeśli tak jest, i złapała guzek wcześnie, jej szansa na przeżycie jest znacznie wyższa. Niektóre objawy mogą obejmować wgłębienia piersi, asymetria piersi lub absolutorium sutek.

Mięśniaki / torbiele

Fibroedemas nowotworowe Włókniakomięśniaki przyrosty są, że kobieta może wystąpić - mogą one rosnąć w nastoletnich dziewcząt, jak i kobiet spodziewających się dziecka. Kobiety w wieku od 30 do 35 mogą również rozwijać mięśniaków. Są to zazwyczaj bezbolesny lub przetargu w dotyku. Torbiele piersi są małe pęcherzyki wypełnione płynem w piersi. Są nowotworowych i występują najczęściej u kobiet powyżej 35. Są przetargu w dotyku i mogą różnić się wielkością w trakcie cyklu menstruacyjnego.

Jak zwiększyć przepływ mleka piersi

Jak zwiększyć przepływ mleka piersi


Jedyne narzędzia naprawdę trzeba zwiększyć przepływ mleka matki są czas i cierpliwość. Twoje ciało będzie prawie zawsze wytwarza wystarczającej ilości mleka, aby zaspokoić zapotrzebowanie Twojego dziecka. Mleko matki zawiera wszystkie składniki odżywcze do Twoich potrzeb dziecka i chroni dziecko przed chorobami poprzez wzmocnienie jej system odpornościowy. Karmienie piersią jest jednym z najlepszych sposobów wzmocnienia więzi między Ciebie i Twojego dziecka. Istnieje kilka prostych kroków, które mogą zwiększyć przepływ mleka.

Instrukcje

Pielęgniarki często

1 Pielęgniarka często. To stymuluje gruczoły mleczne w celu zwiększenia produkcji mleka. Noworodki pielęgniarka co około jednej do trzech godzin na 15 do 20 minut z każdej strony, zazwyczaj pielęgniarstwa osiem do 12 razy dziennie. Rozpocząć pielęgnację po tej samej stronie, z którego wykończone karmi dziecko poprzedniego karmienia. Stosować różne pozycje opieki, tak aby opróżnić wszystkie przewody mleczne.

2 Zachęcać zawiedzione nadzieje swojego mleka. Możesz delikatnie masować piersi od zewnątrz do sutka; stosować ciepłe, wilgotne ściereczki do piersi; lub stać w ciepłym prysznicem. Poczujesz mrowienie jak zaczyna rozczarowaniem.

3 Upewnij się, że Twoje dziecko jest na zatrzaskowy poprawnie. Przewodnik usta na sutek. Jej usta muszą być w tej otoczki i brodawki nie tylko do pobudzania produkcji mleka. Jej dolna warga obejmie nieco więcej otoczki niż górnej wardze.

4 Uważaj na dietę. O dwa tygodnie po porodzie, będzie produkować około 25 uncji mleka codziennie, więc trzeba zwiększyć płynów o około litr dziennie do 2,5 do trzech litrów dziennie i dodać około 500 kalorii w diecie. Unikaj kofeiny i alkoholu.

5 Nie palę. Palenie może zmniejszyć produkcję mleka oraz zmieniać smak mleka, co czyni ją mniej atrakcyjną dla dziecka. Nigdy nie należy narażać dziecka na bierne palenie podczas karmienia jej.

6 Pompa co trzy do czterech godzin przez co najmniej 15 minut, jeśli nie jesteś w stanie karmić swoje dziecko. Lepiej poczekać co najmniej cztery tygodnie, aby dać dziecku butelkę, bo sztuczny sutek czuje inaczej, i może ona oprzeć pielęgniarstwa jeśli podano butelkę zbyt szybko.

Wskazówki

 • Liczyć pieluchy. Jeśli Twoje dziecko jest regularnie oddawaniu moczu i mocz jest blady kolor, że jest wystarczająco dużo mleka. Ona powinna mieć jedną pieluchę w ciągu pierwszych 24 godzin, dwa w drugim, trzy w trzecim i sześć do ośmiu w szóstym dniu.
 • Żołądek Twojego dziecka jest bardzo mały przy urodzeniu, trzymając tylko łyżeczką mleka na raz, w pierwszym dniu, a około dwie uncje przez siedem dni, ale jej żołądek opróżnia się bardzo szybko. Dlatego potrzebuje częstego karmienia. Jeśli ona plucie się, być może overfeeding ją.

Jak dostać operację redukcji piersi objęte ubezpieczenie zdrowotne

Jak dostać operację redukcji piersi objęte ubezpieczenie zdrowotne


Zmniejszenie piersi stała się popularna procedura dla kobiet, które pragną mniejszych, bardziej kształtne piersi. Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś rozważyć zmniejszenie piersi, w tym problemy z kręgosłupem, bóle w klatce piersiowej, zakażenia, trudności w oddychaniu, nierównych piersi lub tęsknota za bardziej jędrne wygląd. Operacja zmniejszenia piersi może być kosztowne, ale w niektórych przypadkach firma ubezpieczeniowa może je pokryć.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem rodzinnym na temat zabiegu redukcji piersi. Lekarz może zalecić nie tylko dobre miejsca, aby wykonać zabieg, ale również pomóc uzyskać ubezpieczenie obejmujące procedury, jeżeli jest to możliwe. Wiele firm ubezpieczeniowych obejmie operację zmniejszenia piersi duże piersi, jeśli przyczyną problemów zdrowotnych, takich powrotem usterek, wad postawy, deformacje szkieletowe lub bóle w klatce piersiowej. Zazwyczaj wszystko lekarz musi zrobić, to albo zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej, aby uzyskać zezwolenie na zmniejszenie piersi i podaje powody medyczne, które sprawiają, że konieczność, lub faksem kopię swojej dokumentacji medycznej z powodów trzeba zmniejszenie piersi zrobić.

2 Zadzwoń do firmy ubezpieczeniowej, aby dowiedzieć się, jakie są dostępne świadczenia. Być może już mieć zasięg do procedury zmniejszenia piersi poprzez aktualnej firmy ubezpieczeniowej. Czasem znalezienie na to i coraz zmniejszenie piersi pokryte jest tylko kwestia firmę ubezpieczeniową kontaktując się samodzielnie. Zapytaj ich o zmniejszenie piersi i jakie rodzaje zabiegów chirurgicznych są gotowi pokryć. Po, że może to być tylko kwestia zapewnienia firmę ubezpieczeniową z dokumentacji, dlaczego wymagają zabiegu redukcji piersi. Jeśli masz problemy medyczne, które wymagają zmniejszenie piersi, aby rozwiązać problem, większość firm ubezpieczeniowych pokrywa koszty postępowania.

3 Mów do chirurga, który chcesz wykonać redukcji piersi. Znajdź obiekt lub kilka, które Cię interesuje, gdzie można rozważyć operację. Zapytaj ich o tym, co rodzaje ubezpieczeń przyjmują i co Ubezpieczenia zazwyczaj obejmują procedurę redukcji piersi. Większość kosmetycznych Wyposażenie gabinetów wiedzą te informacje, ponieważ mają doświadczenie w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi. Każda firma ubezpieczeniowa wymaga pewnej ilości kryteriów, aby operacja zmniejszenia piersi pacjenta do pokrycia. Placówka, gdzie wybrać się na zmniejszenie piersi wykonywane będą wiedzieć, to kryteria lub mieć wspólnika rozliczeniowych, które mogą sprawdzić dla Ciebie.

4 Dowiedz się o copay lub odliczeniu. Copay jest zazwyczaj pewna ilość tej ustawy, że będziesz musiał zapłacić po (lub przed) firma ubezpieczeniowa płaci pewną część procedury. Odliczeniu jest kwotą należy spełnić z kieszeni, zanim firma ubezpieczeniowa przychodzi do zapłaty żadnej kwoty. Dowiedz się z wyprzedzeniem, jakie rodzaje płatności trzeba będzie zrobić, aby dostać się z firmy ubezpieczeniowej na pokrycie kosztów redukcji piersi. Na przykład, niektóre ubezpieczenia będą płacić 100 procent operacji piersi. Niektóre firmy ubezpieczeniowe będą płacić nawet o 80 procent i wymaga, aby zapłacić 20 proc. Upewnij się, że wiesz z góry żadnych opłat związanych z posiadaniem ubezpieczenia firmy płacą za procedury redukcji piersi.

Czy Guzki piersi pojawi się powyżej skórę?

Czy Guzki piersi pojawi się powyżej skórę?


Większość mas (guzki) w piersi, nie są widoczne, ponieważ są one w tkance piersi, a nie na powierzchni piersi. Zarówno łagodne i złośliwe (rakowe) mas może wystąpić w piersi, i czasami trudno jest odróżnić, kiedy wyczucie (za pomocą palców do zbadania) piersi. Należy zarówno uciskania piersi i zbadać je w lustrze, ponieważ --- choć może nie widać bryłę - często są oznaki ukrytych grudek.

Torbiele

Brunner & Suddarth w Podręcznik z medyczne-pielęgniarstwo chirurgiczne przedstawia różne cechy mas. Torbiele piersi są łagodne (nienowotworowe), często wielokrotne, w obu piersiach, i zwykle pojawiają się po 30 roku życia i ustępuje z menopauzy, gdy organizm wytwarza mniej estrogenów. Są one zazwyczaj także Krucha i może zwiększać wielkość w trakcie miesiączki, co powoduje pęcznienie i ogólnego tkliwość piersi. Torbiele czuć okrągłe i elastyczne i zwykle są ruchome.

Gruczolakowłókniakach

Gruczolakowłókniak to łagodny guz, który może występować pomiędzy wystąpieniem miesiączki i menopauzy. Zazwyczaj osoba ma tylko jeden guz, który jest ruchomy i jest okrągła, w kształcie dysku lub płatkowy. Gruczolakowłókniak jest zwykle mocniejsze niż torbieli i nie jest środkiem płatniczym.

Zmiany fibrocystic

Dysplazję zmiany zachodzą w latach rozrodczych podczas rozwijania wielu torbiele, przerost niektórych tkanek piersi i cykle ból piersi i obrzęk. Torbiele na początku są małe, ale większe torbiele tworzą wraz z postępem stanu, w wyniku bardzo nierówne i bolesne piersi, z objawami pogorszenia w trakcie miesiączki. Te grudki zrobić badanie piersi samo trudne, włóknisto-torbielowate zmiany i zwiększyć ryzyko rozwoju guzów nowotworowych.

Nowotwór złośliwy

Nowotwór złośliwy (rak piersi) jest najczęściej w wieku pomiędzy 40 i 80. osoba, zwykle mają tylko jedną masę, ale jeżeli nowotwór zaawansowany, może się rozprzestrzenić na inne obszary piersi lub węzłów chłonnych. Guz czuje firma, często płaskie i gumowate, a ponieważ jest mniej ruchoma i komórki rakowe dołączyć inwazji otaczających tkanek. Guz nie jest zwykle przetargu na wczesnym etapie, ale mogą być pewne zauważalne zmiany w piersi.

Znaki ostrzegawcze

Według MedicineNet niektóre oznaki raka piersi obejmują zmiany kształtu lub wielkości piersi (zwłaszcza w porównaniu do drugiej piersi), absolutorium sutek (krew odcieniem lub wodniste), sutek inwersji (obrót do wewnątrz), wgłębienia lub wycofania ( ciągnięcia do wewnątrz) powłoki na miejscu nowotworu, odbarwienie skóry (czerwono-pomarańczowe) i zmiany w strukturze (stwardnienie skóry, "skórka pomarańczowa" wygląd).

Zapobieganie

Jeśli czujesz, lub zobaczyć bryłę i / lub zmian w piersi, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem dla mammografii i innych badań, która może obejmować biopsję chirurgiczną igłę lub biopsję (pobranie próbki tkanki). Identyfikacji grudek w piersi i ustalenie przyczyny jest krytyczna, ponieważ rak piersi należy leczyć jak najszybciej. Należy zrobić miesięczne egzaminy piersi samo, a ich roczny egzamin przez pracowników służby zdrowia; w tym mammografii przesiewowej, po 40 roku życia, lub wcześniej, jeśli masz w rodzinie raka piersi.

Kobiety z dużym biustem i karmienia piersią Problemy

Kobiety z dużym biustem i karmienia piersią Problemy

Kobiet z większym biustem często napotykają wyjątkowe wyzwania, gdy karmienie piersią, takich jak znalezienie wygodnej pozycji i odkrywania drogi do pielęgniarki w publicznej dyskretnie. Jednakże, po prostu o LARGES piersi nie prowadzi do kłopotów z produkcji mleka lub proces karmienia piersią.

Znaczenie

Rozmiar biustu jest na podstawie ilości tkanki tłuszczowej w piersi, która jest związana z procesem produkcji mleka odnotowuje La Leche League, spółdzielni Matki. Kobiecy rozmiar biustu nie koliduje z jakości mleka lub ilości i większość dużych piersiach kobiety są w stanie karmić piersią z powodzeniem.

Rozważania

Kobiety z dużym biustem muszą znaleźć wygodną pozycję dla nich i ich dziecko do udanego karmienia piersią. Kobiety mogą wybrać miejsce złożony koc lub małą poduszkę pod piersi wsparcia, posiadają swoje piersi, z delikatnie unosząc palce od spodu i kciuk na górze o wsparcie, podczas gdy pielęgniarka pielęgniarki dziecięce lub leżącej.

Ostrzeżenie

Duże burtowe kobiety, które mają problemy z karmieniem piersią lub wątpliwości dotyczące karmienia piersią technik powinien mówić do doradcy laktacyjnego lub lekarza specjalisty porady, techniki i porady dotyczące karmienia piersią.

Prawda o operacji zmniejszenia piersi

Operacja zmniejszenia piersi jest zalecane dla pacjentów doświadczających bólu fizycznego lub objawów spowodowanych przez zbyt duże piersi. Nadmierny ciężar dużym biuście może powodować szereg problemów, które mogą zostać rozwiązane z zmniejszenie ilości tkanki piersi. Zmniejszenie piersi może poprawić swój wygląd, pomaga lepiej dopasować ubrania, aby twoje ciało bardziej proporcjonalne i poprawić kształt piersi.

Kto jest kandydatem

Niektórzy pacjenci mogą być dobrymi kandydatami do operacji zmniejszenia piersi. Pacjenci ci to osoby z piersi, które są nieproporcjonalne do ich klatki, pacjentów z ciężkimi piersiami, które mają sutki i areolas które są skierowane w dół, te z piersi nierównej wielkości, tych, którzy doświadczają bólu pleców lub ból w szyi lub ramieniu z powodu waga piersi, tych, którzy mają podrażnienia skóry albo poniżej piersi lub na ramionach z powodu presji swoich ramiączkami biustonosz i tych, których aktywność fizyczna jest ograniczona ze względu na wielkość swoich piersi.

Zazwyczaj operacja zmniejszenia piersi powinno być wykonywane tylko raz tkanki piersi zatrzymał się rozwija. Idealnie, kobiety powinny być już zakończone poród i karmienie piersią przed zabiegu zmniejszenia piersi, ponieważ efekt tych działań może zmienić kształt piersi.

Jak zabiegu operacyjnego

Podczas operacji redukcji piersi trzy nacięcia są wykonywane w piersi. Pierwszym z nich jest nacięcie wokół brodawki, drugie pionowe nacięcie od brodawki do fałdu piersi i trzeci biegnie wzdłuż łuku piersi. Lekarz usuwa nadmiar skóry, tłuszczu i tkanki z tych nacięć i przesuwa otoczki górę do wyższej miejscu na piersi. Otoczki mogą być również zmniejszone, jeśli jest zbyt duża. Wreszcie, skóry, poprzednio powyżej brodawki jest doprowadzany w dół, wykorzystywane do zmiany kształtu piersi. Ponieważ brodawki i otoczki nie są usuwane, uczucie zwykle wciąż istnieje po operacji zmniejszenia piersi.

Ryzyko zabiegu

Potencjalne zagrożenia obejmują normalne ryzyko zabiegu: zakażenie, krwawienie i negatywne reakcje na znieczulenie.

Istnieje także ryzyko związane z wyglądem piersi, które mogą być symetryczne lub wielkości umieszczenia sutka po zabiegu. W rzadkich przypadkach dochodzi do utraty czucia w brodawki i otoczki.

Odzysku

Pełne odzyskanie jest zazwyczaj możliwe w ciągu kilku tygodni. Łagodny dyskomfort w okresie zdrowienia jest normalne. Aktywność seksualna należy unikać przynajmniej przez tydzień po zabiegu, i należy uważać, przez co najmniej sześć tygodni po operacji.

Wyniki długoterminowe

Mniejsze zazwyczaj pojawiają się bardziej jędrne piersi i blizny od operacji zazwyczaj znikają w czasie, chociaż nigdy nie może stać się niewidzialny. Zazwyczaj rozmiar biustu pozostaje stała po operacji redukcji, o ile można zyskać lub stracić dużo masy. Starzenie również ewentualnie zmienić kształt piersi.

Jak rozpoznać, czy mrożone mleko z piersi Has Gone Bad

Jak rozpoznać, czy mrożone mleko z piersi Has Gone Bad


Wiele matek ma świadomość, że mleko matki zawiera ich dzieci na starcie dla zdrowego wzrostu i rozwoju. Matki karmiące piersią, które pracują poza domem, często pompować swoje mleko za pomocą pomp piersi. Mleko jest przechowywane w butelkach sanitarnych lub innych pojemników i podawana niemowlęciu w razie potrzeby. , Podczas gdy mleko nie psuje tak łatwo, jak wielu ludzi, podejrzewam, że ważne jest, aby znać objawy, które mogłyby wskazywać, że mleko matki poszedł źle. Zepsute mleko może wywoływać u dziecka chorego, więc należy unikać obsługujących go jeśli podejrzewasz, że może to być przypadek.

Instrukcje

1 Zapach mleka. Zepsute mleko ma charakterystyczny nieprzyjemny zapach, który jest podobny do mleka zepsute krowiego. Jeśli wykryje ten zapach, mleko musi być wyrzucone.

2 Zwróć uwagę na wygląd mleka matki. Mleko matki, która rozdziela się na dwie warstwy jest jeszcze w porządku w użyciu i może być po prostu wstrząsnąć przed podaniem. To rozdzielenie występuje, gdy część tłuszczowych mleka wznosi się do góry. Jeżeli jednak mleko tworzą grudki materiału stałego, może mieć zmarnowany i powinno być wyrzucone.

3 Smak mleka. To nie jest rzadkością w przypadku mleka z piersi, aby mieć metaliczny lub mydlany smak, który jest tworzony w wyniku enzymów mleka za złamanie go. Jeśli jednak mleko ma określony kwaśny smak, może mieć zepsute i nie powinny być podawane dziecku.

Wskazówki

 • Jeśli pojawi się mleko mieć odcień koloru do niej - takie jak niebieski, pomarańczowy, żółty lub różowy - nie trzeba go wyrzucić. Ze względu na wiele czynników, takich jak spożyciu barwników w żywności, mleko z piersi kobiety jest w różnych kolorach. Według La Leche League, obecność tych kolorów nic nie znaczy jest nie tak z mlekiem.
 • Idealnie, mleko należy ochłodzić w lodówce lub zamrażarce, jak tylko jest to wyrażone. Mleko matki będzie utrzymywać w temperaturze pokojowej przez cztery godziny. Schłodzonym mlekiem z piersi może być bezpiecznie przechowywana przez 72 godzin, a mleko przechowywano w zamrażarce jest bezpieczny dla co najmniej sześciu miesięcy.

Jak odzwyczaić Off piersi

Jak odzwyczaić Off piersi


Karmienie piersią zapewnia dziecku nie tylko z wielu składników odżywczych niezbędnych dla rozwoju, ale również przeciwciała, aby pomóc jego system odpornościowy. Jednak przychodzi czas, kiedy można zdecydować, aby rozpocząć odstawieniu dziecka od piersi. Strona Mayo Clinic zaleca czeka co najmniej rok przed odstawieniem. To może pomóc, aby czekać na dziecko do zainicjowania samego przejścia, co pozwoli uniknąć konfliktów. Jednakże, jeśli chcesz rozpocząć z powodu odstawienia lub ograniczenia pracy z powodów zdrowotnych, odstawienie od piersi nie musi stać się ciężarem.

Instrukcje

1 Wprowadzenie żywności dla dzieci po urodzeniu dziecka wynosi sześć miesięcy życia. Dziecko ryż puree zboże i warzywa są dobrym sposobem na wprowadzenie stałych. Oferta żywności dla dzieci co najmniej dwa razy dziennie, ale nie stają się sfrustrowani, jeśli dziecko nie jest zainteresowany.

2 Pompa mleka dla dziecka, aby zapewnić mleka, jeśli dziecko jest w trakcie pierwszego roku życia. O oferty członkiem rodziny poprzez mleko butelka może pomóc odstawieniu łatwiejsze. Pompowania mleka pomoże również uniknąć obrzęku swoich piersi w czasie przejścia z piersi na butelkę.

3 Usunąć jedną piersią w tygodniu, sugeruje KidsHealth. W zależności od temperamentu dziecka i harmonogramu, rezygnując z karmienia rano mogą odstawieniu łatwiej. Nocne karmienia może przejście trudniejsze dla dziecka.

4 odwracać dziecko z zabawkami w czasach można byłoby ją karmienia. Oferując swoje dziecko pić z kubka dziecka i możliwość zjeść przekąskę mogą rozpraszać dziecka.

Wskazówki

 • Im dłużej zwlekasz odzwyczaić dziecko, bardziej przywiązani Twoje dziecko będzie się do karmienia piersią.
 • Twoje dziecko może przyjąć ssanie kciuka jako forma dostosowania do odstawienia od matki.
 • Unikać odstawieniu dziecka przed szóstym miesiącem życia.
 • Dzieci nie mogą strawić pokarmów stałych przed sześciu miesięcy. Wprowadzenie stałych pokarmów przed szóstym miesiącach prowadzić do poważnych problemów medycznych, takich jak celiakia.
 • Nigdy nie podawaj swoich żywności dla dzieci, które wymagają żucia.
 • Unikać odstawieniu dziecka podczas podróży lub, jeśli ona jest chora. Odstawieniu podczas stresującej chwili może dziecko oprzeć proces.
 • Nie należy nosić ubrań pielęgniarstwa podczas próby oderwania.

Bryły i ból piersi

Guzek piersi jest masa, obrzęk, zgrubienie lub guz w piersi. Niektóre guzki są bolesne, a inne nie. To zależy od rodzaju bryły. Ogromna większość tych brył nie nowotworowych.

Znaczenie

Guzki piersi są wspólne. Występują one u niemowląt z powodu estrogenów w mleku matki, w nastoletnich chłopców i dziewcząt ze względu na zmiany hormonalne, jak i osób dorosłych z powodu nowotworowych i nienowotworowych warunków. Grudki, w tym te, które powodują dyskomfort, to najczęściej u kobiet przed menopauzą. Zgodnie z Mayo Clinic, siedem w 10 kobiety odczuwają ból piersi związany z brył. Z tych kobiet, 10 procent czuje umiarkowanego do ciężkiego bólu przez pięć lub więcej dni w każdym miesiącu.

Rodzaje

• dysplazję piersi występuje, gdy zarówno zwłóknienie (uszkodzenia tkanek w połączeniu z bliznami) i torbiele rozwijają. Warunkiem jest najczęstszą przyczyną bólu piersi u kobiet. Chorzy często są w wieku pomiędzy 30 i 50. Te kobiety odczuwają ból i obrzęk piersi, które koreluje z ich cyklu menstruacyjnego. Dyskomfort zazwyczaj szczyty tydzień przed ich okres i ustępuje po rozpoczęciu ich okres.

• Torbiele są wypełnione płynem pęcherzyki, które czują się jak balony lub winogron, jeśli są blisko powierzchni skóry. Torbiele występują również u kobiet od 30 do 50, a oni powiększyć i stać się niewygodne w odpowiedzi na zmieniające się poziomy hormonów kobiety cyklu miesiączkowego.
• Urazy takie jak siniaki mogą powodować chwilowy obrzęk, że czuje się jak kawał. Te zazwyczaj leczyć na własną rękę.
• Tłuszczaki są tłuszczowe grudki, które poruszają się łatwo przy dotknięciu. Mogą być bolesne i są najczęściej w średnim wieku.

• stwardniające gruczolistość jest często bolesne wzrostu tkanki. Kiedy te grudki pojawiają się na mammografii nazywa się zwapnień i zazwyczaj biopsji, aby upewnić się, że nie są rakiem.

Nieporozumień

National Library of Medicine i National Institutes of Health podkreślają, że o historii bolesne grudki znaczy kobieta zachoruje na raka piersi, stwierdzając, że: "Mając tkanki fibrocystic piersi, zapalenie piersi, lub tkliwość piersi związane z PMS NIE można umieścić na większe ryzyko raka piersi. Mając dysplazję piersi jednak, aby Twój własny egzamin bardziej skomplikowane, ponieważ istnieje wiele normalny grudek i nierówności. "

Zapobieganie / Rozwiązanie

Co ciekawe, niektóre kobiety są w stanie uciec ból piersi poprzez unikanie kofeiny, zmniejszając ilość tłuszczu w diecie, regularne ćwiczenia i biorąc witaminę E, witaminy B kompleks i wieczorem-suplementy pierwiosnka oleju.

Kobiety, które doświadczają dyskomfortu zazwyczaj traktują ją z powodzeniem w ponad-the-counter leków, takich jak aspiryna, ibuprofen lub paracetamol. Niektóre miesiączkujących kobiet znaleźć ulgę biorąc pigułki antykoncepcyjne. Niektóre kobiety menopauzalne ulgę poprzez zaprzestanie terapii hormonalnej zastępczej.

Rozważania

Kobiety, które poznają się w piersi za pośrednictwem własnej piersi egzaminu miesięcznego (BSE), są w stanie lepiej rozróżnić, co jest normalne lumpiness na ich piersi i co jest nowe i być może podejrzane. Jeśli masz zgrubienie w piersi - bolesne czy nie - które trwa dłużej niż jeden pełny cykl menstruacyjny, należy skontaktować się z lekarzem.

Jak Dieta podczas karmienia piersią

Twoje ciało jest gospodarzem dla rosnącej płodu i jest źródłem odżywczej do karmienia dziecka. Jest zrozumiałe, że chcesz się czuć i wyglądać jak siebie ponownie. Diety podczas opieki jest bezpiecznym sposobem utraty wagi, szczególnie w połączeniu z ćwiczeń, tak długo, jak to możliwe, że powolne i stałe jest droga.

Instrukcje

1 Zaczekaj, aż pielęgniarstwa ustalono na co najmniej 2 miesiące, a Twoja produkcja mleka jest wiarygodne dla Twojego maleństwa.

2 Zacznij powoli eliminując wysoko przetworzonej żywności z diety, zwłaszcza ciasta, ciasteczka, babeczki i inne wypieki. Musisz wziąć multiwitaminowy i jeść bogate w błonnik ziarna, mięso, nabiał, owoce i warzywa, podczas gdy pielęgniarskiej, aby utrzymać swoje zdrowie.

3 Kontynuuj zmniejszenie kalorii i niezdrowej żywności, w wolnym i stałym tempie. Drastyczne cięcia spożycie kalorii w krótkim okresie czasu może zmniejszyć produkcję mleka.

4 Jedz co najmniej 1800 kalorii dziennie. Twoje ciało nadal do wyważonej mleko do karmienia dziecka, tak długo jak nie jest poważnie niedożywionych; jednak staniesz się słaby, zmęczony i nie może się skoncentrować, jeśli nie spożywają wystarczającej ilości kalorii.

5 Pielęgniarka dziecko na żądanie, ponieważ jest to najlepsze dla dziecka i spala więcej kalorii. Karmienie piersią utrzymuje podaż mleka produkcji, a jeśli zaczynają się zaniepokojony, spróbuj pompowania przynajmniej jedną butelkę dni oprócz regularnych karmień twoje żądań dziecka.

6 stracić funt do funta i pół na tydzień i nie więcej. Dodaj kalorii z powrotem do diety, jeśli tracą na wadze szybciej niż ten. Nie należy się martwić, jeśli w ciągu kilku tygodni nie stracić na wadze w ogóle; zdarza się każdemu.

7 Pij dużo wody i noncaffeinated napojów w ciągu dnia.

Jak dobrze zjeść, aby schudnąć podczas karmienia piersią

Jak dobrze zjeść, aby schudnąć podczas karmienia piersią


Karmienie piersią jest już darem natury do diety nowych matek. Proces spala wiele dodatkowych kalorii podczas przejazdu ważnych przeciwciał i składników odżywczych do dziecka. Dziecko dodaje zmarszczki do diety, ponieważ mama karmienie piersią musi zapewnić pożywienie dla dziecka, bez sabotowanie diety. Niektóre pokarmy mogą pomóc mamom w tym obszarze.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe tłuszcze. Tłuszcze omega trzy i nienasycone tłuszcze są niskokaloryczne, zdrowe dla ciała i przyczyniają się do wzrostu i rozwoju dziecka. Nienasycone tłuszcze są zdrowe dodatki do zawartości tłuszczu w mleku matki potrzebnej do utrzymania dziecka wadze. Tłuszcze te znajdują się w olejach orzechowych (z pestek winogron i olej z oliwek), zboża, takie jak siemię lniane i tłuste ryby (makrela, łosoś, tuńczyk, sardynki, śledzie). Włączyć je do swojej diety.

2 stracić tłuszcz w spożyciu mięsa. Białko jest niezbędne do spalania tłuszczu, ale tłuszcze zwierzęce, które są szkodliwe dla ich diety często kompromis. Białko jest niezbędna do diety dziecka, jak również. Spójrz na chude czerwone mięso i kurczaka. Weź również pod uwagę białka jaj, ryby i rośliny strączkowe.

3 Utrzymuj dobre węglowodany. Wyrafinowane ciasta mąka i pieczywo są złe dla diety. Jednakże, produkty pełnoziarniste, warzywa bogate w skrobię i bez zbędnych dodatków i ziarna są węglowodany złożone, że matki karmiące potrzebują w celu spalenia tłuszczu dziecka i mają energię, aby zadbać o nowe dziecko. Te węglowodany są niezbędne do wzrostu dziecka, jak również.

4 pić mleko się. Wapń jest pomocne w utracie wagi i jest niezbędne do budowy zdrowych kości u dziecka, zależy od Ciebie dla pożywienia. Sprawdzić o niskiej zawartości tłuszczu, wapnia bogatej mleka, jogurt i sery, według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa.

5 Użyj USDA MyPyramid do karmienia piersią w ciąży i dla żywności obsługujących propozycje niezbędnych dobrze zjeść i stracić na wadze dziecka podczas karmienia piersią. Piramida jest przypomnienie nastawiona na pomoc mamusie dokonać najzdrowszych wyborów żywieniowych dla siebie i swoich dzieci.

Wskazówki

 • Trzymaj liczenia kalorii do minimum. Twoja produkcja mleka będzie cierpieć, jeśli spożycie kalorii jest za małe. Jedz pokarmy niezbędne do utraty wagi i odżywiania dziecka, podczas uprawiania kontrolę porcji i kalorii powinno być na cel.
 • Śledź propozycje położnika dla ryb i diety karmiącej piersią, jak zanieczyszczenie rtęcią ogranicza spożycie przez karmienie piersią matki.

Jak używać NutriSystem podczas karmienia piersią

NutriSystem jest plan diety, który pomaga schudnąć poprzez kontrolowanie wielkości porcji i kalorii poprzez zakup gotowych posiłków. Przy zakupie do programu, NutriSystem wyśle ​​posiłki bezpośrednio na Twój adres. To może być ratownik nowych matek, którzy nie mają czasu na przygotowanie zdrowych posiłków. Jednakże, jeśli masz zamiar używać NutriSystem gdy karmisz piersią, musisz upewnić się, jesz tyle kalorii karmić zarówno Ciebie i Twojego dziecka.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o NutriSystem i karmienia piersią. Zanim kupisz do programu NutriSystem, należy omówić pomysł z lekarzem, aby upewnić się, że czuje, że to jest właśnie dla Ciebie. Ona może sugerować pewne wytyczne kalorii, które mogą być różne od tradycyjnego osoby stosujące dietę NutriSystem. To dlatego, że trzeba około 500 dodatkowych kalorii dziennie do produkcji mleka.

2 Wybierz plan NutriSystem, który jest dla Ciebie najlepszy. Rozważenie możliwości NutriSystem i wybrać między regularnymi i wegetariańskie, na podstawie Twoich preferencji żywieniowych. Rozumiem, że podczas tych posiłków będzie stanowić podstawę diety, musisz również uzupełnienie innych zdrowej żywności.

3 Zamów jedzenie z dostawą do domu. NutriSystem oferuje wstępnie wybrane pakiety i pozwala na niestandardowe zamówić potrawy, które lubisz.

4 spożyć posiłek NutriSystem porze śniadania, obiadu i kolacji. Dla każdego z głównych posiłków, kuchenka mikrofalowa posiłek NutriSystem. Te posiłki są zdrowe i wstępnie porcjowane, dzięki czemu można uzyskać szybki posiłek, że wiesz, że możesz zaufać. Ten jest idealny dla matek karmiących piersią, które mogą potrzebować, aby szybko naprawić posiłek.

5 Uzupełnienie posiłków z innymi pożywne. Nie jeść posiłek NutriSystem na własną rękę. Jeśli nie, nie będzie wystarczająco dużo kalorii do produkcji mleka, a dziecko nie może uzyskać wystarczającej wagi. Śledź propozycje NutriSystem dla zdrowych pokarmów uzupełniających, takich jak sałatki lub świeże owoce.

6 przekąskę za każdym razem, że karmisz piersią. To pomoże Ci podtrzymywać energię i przypomni wam jeść w regularnych odstępach czasu.

7 picia wody, aby pomóc utrzymać nawodniony. Woda jest niezbędna dla podobne karmiących piersią oraz dietetyków. Przechowywać butelkę wody z wami cały czas tak, że zawsze masz coś do picia.

8 Śledzenie kalorii podczas karmienia piersią na diecie NutriSystem. Upewnij się, że jesz w zakresie kalorii, że zalecana przez lekarza.