adcov.com

patologiczne skubanie skóry

Co to jest skubanie skóry?

Co to jest skubanie skóry?


Kompulsywne skin picking (CSP), znany również jako patologiczne skubanie skóry, neurotyczne excoriation lub dermatillomania. Wraz z kompulsywnym gryzienie paznokci i ciągnięcie za włosy, CSP jest klasyfikowany jako zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD).

Funkcje

Objawy obejmują ciągłe drapanie CSP, zbieranie lub złuszczanie skóry, szczególnie z twarzy, chociaż może zawierać inne części ciała, takie jak broń, skóry głowy i rąk. Skubanie skóry, mogą zakłócać codziennego życia i zapobiec zdrowego stylu życia.

Przyczyny

CSP jest rodzaj zaburzeń samookaleczenie, że ludzie odwracają się jako mechanizm radzenia sobie. Osobnika cierpiącego skubanie skóry może mieć wysoki poziom napięcia i lęku. Według brainphysics.com, przyczyny to ja-kojący, stymulacja, gdy znudzony lub perfekcjonistą pragnienie "naprawić" skórę.

Terapia

Terapia poznawczo behawioralna szkolenia i nawyk odwrócenie (HTZ) są dwa rodzaje stosowanych metod, aby pomóc stanu pacjenta, aby odwrócić skubanie skóry i stać się bardziej świadomi zwyczaju. Pacjent będzie uczyć się nowych umiejętności radzenia sobie ze stresem, aby zastąpić skubanie skóry w odpowiedzi na sytuacje, które mogły być przyczyną niepokoju.

Leki na receptę

Lek może być stosowany wraz z terapią, w celu leczenia CSP. Zazwyczaj leki OCD, takie jak leki przeciwdepresyjne, które są przewidziane dla pacjentów z tych kwestii. Według psychnet.com, leki stosowane w leczeniu CSP to Anafranil, Paxil, luvox, Celexa, Lexapro, Serzone i Effexor.

Ostrzeżenie

Pacjenci z objawami skórnymi kompletacji powinny zostać poddane pełnej ocenie psychiatrycznej, aby zapewnić, że nie martwimy się innej choroby psychicznej i uzyskać odpowiednie leczenie. Według psychnet-uk.com, diagnozy może zawierać depresji, niepokoju, nadużywania substancji, Dysmorfofobia, OCD, trichotillomania lub dermatologicznych zaburzeń skóry.

Jakie są patologiczne mechanizmy choroby zwyrodnieniowej stawów?

Zapalenie kości i stawów jest częstym schorzeniem zwyrodnieniową cechują niszczące zmiany okładziny stawów w organizmie. Niektóre mechanizmy (procesy patologiczne związane z chorobą) zwykle występują w miarę postępu choroby.

Inicjowanie Czynniki

Zmiany związane z chorobą zwyrodnieniową stawów może wynikać z czynników, w tym zmian związanych z wiekiem, przewlekłe nadużywanie stawu, historii rodziny, uszkodzenia kości i nadmiar masy ciała, zgodnie z Medline Plus.

Zmiany chrząstki

W początkowej fazie zapalenia kości i stawów, chrząstki, które zwykle zapewnia płynne kontaktu między kośćmi zaczyna tracić swoją sprężystość, w zależności Foundation stawów. Ta utrata sprawia chrząstki bardziej podatne na uszkodzenia od codziennego użytku lub urazu.

Zmiany w kości

Ostatecznie, zmiany chrząstki prowadzić do nieprawidłowości w kości związanego donosi Foundation stawów. Nieprawidłowości te mogą obejmować tworzenie się torbieli, zgrubienie kości i tworzeniu się narośli zwanych ostróg kości (kostne).

Zapalenie

Podział chrząstki może również powodować zapalenie błony śluzowej zwanej wspólnego Maziówka zauważa Fundacja stawów. To z kolei może spowodować dalsze zniszczenie chrząstki.

Podział

Arthritis Foundation zwraca uwagę, że pogorszenie może zwolnić fragmenty chrząstki i kości do płynu zaatakowanych stawów, co prowadzi do wystąpienia objawów, w tym ból i podrażnienia.

Patologiczne Liar Objawy i tendencje

Patologicznych kłamców odnotowano w całej historii. Niemiecki baron von Munchausena powiedział skandaliczne, skomplikowane i całkowicie sfabrykowane opowieści o jego przygodach. Jego nazwisko jest obecnie synonimem fałszerstwa, oszustwa i zdrady. Istnieje kilka motywy i okoliczności, które prowokują przewlekłe kłamstwa - finansowe, prawne, osobiste. Ale do tej pory, zjawisko to nie przeprowadzono odpowiednich badań w celu ustalenia, czy patologiczne kłamstwo jest objawem, zespół lub diagnozy, skuteczność terapii za stan jest nieznany, ale istnieją dowody, że wielu przewlekłych kłamcy mają uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego.

Co to jest patologiczne kłamstwo?

Pseudologia jest "fałszowanie zupełnie nieproporcjonalne do jakiegokolwiek zauważalnego celu, mogą być rozległe i bardzo skomplikowane i może objawiać się w ciągu roku, a nawet całe życie w przypadku braku określonego szaleństwa, słabego umysłu lub padaczki", zgodnie z Journal of American Academy of Psychiatry i ustawy.

Poza oczywistymi konsekwencjami takiego zachowania w zakresie relacji międzyludzkich, patologiczne kłamstwo rodzi pytania dotyczące kompetencji i odpowiedzialności w sali sądowej. Na przykład, może patologiczny kłamca (pseudologue) uznać wiarygodnym świadkiem?

Sędzia leżącego usunięta

Sędzia Kalifornia został usunięty z ławki w 2001 roku za kłamstwo o jego edukacji, kariery i innych aspektów życia, jak również składanie fałszywych i wprowadzających w błąd oświadczeń innych sędziów, prawników, dziennikarzy prasowych i organów sądowych. Psychiatra, służąc jako biegły, powiedział izbę sądową, że sędzia cierpiał "Fantastica pseudologia", który opisał jako fikcyjne opowiadanie przeplotem z pewnym faktem. Biegły stwierdził, że nawet tak, patologiczne kłamstwo jest uleczalna z terapią i nie czyni go za niezdolnego do służby sądowej.

Skąd to się bierze?

Mimo, że nikt jeszcze nie wie, bezwzględną podstawę patologicznego kłamstwa, jedna z teorii głosi, że to wynika z pomieszania fantazji i rzeczywistości w procesie nie w przeciwieństwie do tworzenia i pisania fikcji. W scenariuszu "podwójnej świadomości," dwie wersje życia --- realne i fantastyczne --- współistnieć w umyśle kłamcą. Fantastyczna wersja życia jest również pożądana wersja przysłania prawdziwą wersję.

Psychiatrzy uważają, pseudologue uważa swoją fantastyczną konstrukcję rzeczywistości z powodu chęci odegrania roli osoby przedstawionej w historii. Ale w innych dziedzinach życia, pseudologues zwykle dźwięku wyrok, który rodzi się pytanie, czy wiedzą ich powtarzane kłamstwo jest złe.

Dzieci użyć fantazji jako sposób radzenia sobie z rzeczywistością lub, i staje się częścią ich rozwoju i samoobrony. Jeśli problem nadal w dorosłym życiu, uważa się nienormalne i ewentualnie znak ego pseudologue jest aresztowany na poziomie dziecka.

Niektórzy eksperci zdrowia psychicznego, że istnieje upośledzenie rzeczywistością w patologicznych kłamców; inni widzą zachowanie jako całkowicie dobrowolne.

Znaki i podobieństwa

Liczba zaburzeń psychicznych naśladować i równoległe patologiczne kłamstwo. Symulowanie obejmuje wyświetlanie fałszywych objawów fizycznych lub umysłowych, aby uciec od służby wojskowej, uzyskanie nagrody finansowe lub narkotyków oraz uniknąć pracy. Konfabulacja dotyczy konstrukcji fałszywej pamięci obejmować rzeczywiste szczeliny pamięci wywołanych amnezji.

Zaburzenie pozorowane jest uchwalenie objawów fizycznych lub psychicznych, aby wcielić się w rolę chorego. To jest odróżnić od patologicznego kłamcy, którzy nie starają się pojawiać chory. Ludzie z pogranicznym zaburzeniem osobowości nie mają określonego poczucie siebie i mogą wystąpić napady odłączenia od rzeczywistości, która prowadzi do kłamstwa.

Osoby z antyspołecznym zaburzeniem osobowości leżą na poczucie władzy i zysku. Histrionic typy osobowości wyolbrzymiać i zniekształcać rzeczywistość, starając się zwrócić na siebie uwagę; narscissistic osobowości powiedzieć przesadzone kłamstw o ​​sobie, w celu uzyskania zgody innych.

Leczenie i perspektywy

Chociaż skuteczność psychoterapii w leczeniu Pseudologia nie została ustalona, ​​aż 40 procent przypadków pseudologia fantastica stwierdzono, mają historię zaburzeń centralnego układu nerwowego. Nieprawidłowości te mogą wskazywać protokołu leczenia w oparciu o leki lub innych procedur interwencyjnych. (Zobacz też: 1)

Jakie są zabiegi na skubanie skóry?

Jakie są zabiegi na skubanie skóry?


Każdy swędzi lub ściera skórę lub wybiera na skórka lub innych niedoskonałości raz na jakiś czas. Jednak dla niektórych osób, skóra zbieranie ruchy od czasu do czasu przyzwyczajenia nerwowego do niekontrolowany popęd. Według Learning Center Trichotillomania, może stać się tak wszechobecne, że wpływa na pracę, życie społeczne i rodzinne danej osoby. Na szczęście, skubanie skóry, znany jako neurotyczny excoriation mogą być leczone kombinacją leków i terapii psychologicznych.

Definicja

Według obsesyjno-kompulsywne Fundacji, skubanie skóry jest formą zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD). To powoduje chęć pocierać lub odebrać w dostrzeganych nieprawidłowości w skórze. W najcięższych przypadkach Learning Center Trichotillomania mówi, że osoba może kopać tak głęboko, że powoduje przebarwienia skóry, uszkodzenia i trwałe blizny. Ona ogólnie przyznać, że rany są samookaleczenia, chociaż będą ją w zakłopotanie, a ona najprawdopodobniej nosić ubrania, aby je ukryć. Mimo tych negatywnych konsekwencji, że nie będzie w stanie kontrolować chęć zabrania.

Wyzwalacze

Fundacja obsesyjno-kompulsywne mówi, że zbieracze skóry oddają w zachowaniu w każdej chwili, ale stres wydaje się żeby było jeszcze gorzej. Niektórzy mówią, że skubanie skóry umieszcza je w prawie państwa, które skupia transie lub uspokaja je podczas postępowania. Jednak, na ogół są one żalu i zawstydzony, gdy poradzic.

Zakres

Więcej kobiet niż mężczyzn tendencję do komplementacji skóry i obsesyjno-kompulsywne Foundation mówi, że zachowanie się zwykle zaczyna się pomiędzy wiekiem 30 i 40, ale może również wystąpić w ciągu 20s. Objawy zazwyczaj trwają przez dłuższy czas, ze średnim czasem trwania pięciu do 12.

Leczenie psychologiczne

Skubanie skóry to przede wszystkim zaburzenia psychiczne, a więc musi być traktowane przez psychiatrę, psychologa lub doradcy. Psychiatrzy może przepisać leki, a Fundacja obsesyjno kompulsywne mówi, że często dają selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, typ leków przeciwdepresyjnych, aby pomóc kontrolować zachowanie kompletacji. Lek jest zwykle połączone z traktowaniem przez psychologa lub doradcy, który robi terapii poznawczej. Ten rodzaj terapii uczy zbieraczy skóry przerwać zachowań kijem psychicznego i przekierować do bardziej odpowiedniego zachowania. Uczą się także techniki zarządzania stresem zdrowe zmniejszyć chęć zabrania.

Leczenie fizyczne

Ponieważ skubanie skóry powoduje wrzody, wielu pacjentów wymaga leczenia dla swoich zmian i innych uszkodzeń skóry. W przeciwnym razie mogą one dostać się infekcji lub skończyć z trwałych blizn. Leczenie skutków fizycznych jest zwykle wykonywane przez lekarza dermatologa, który może pomóc kontrolować obrażenia.

Choroby kości patologiczna

Choroby kości obejmują genetyczne związane z porodem i problemy, jak również te, które opracowania w przyszłości, takich jak osteoporoza, rak i choroby Pageta. Słabe szkielety, nieprawidłowe tworzenie kości i złamania są typowe objawy choroby kości

Wrodzonej łamliwości kości

Osteogenezy imperfecta odnosi się do grupy zaburzeń kości genetycznej, w których istnieją problemy z produkcji kolagenu, białka związanego z kością. Nasilenia może być różny. Głównym objawem są nawracające złamania, które powodują deformacje szkieletu.

Krzywicy i osteomalacji

Gdy występuje opóźnienie w składaniu fosforan wapnia w kościach, może zdeformować się, jak rosną. W dojrzałych kości, mogą wystąpić pęknięcia. Ta choroba nazywa się krzywicy u dzieci i osteomalacji u dorosłych. Jest to związane z niskim poziomem witaminy D (często z niedostatecznej ekspozycji na słońce) i często towarzyszy ból kości i ciężkie osłabienie mięśni.

Osteoporoza

Osteoporoza jest utrata masy kostnej, które wywołuje skłonność do szkieletu kruche pęknięcia. To najczęściej dotyka starszych kobiet po menopauzie. W młodszych ludzi, dieta uboga w wapń i leków, takich jak chemioterapii leków może osłabiać kości.

Choroba Pageta

Choroba Pageta jest zaburzenie remodelingu kostnego. Istnieje zwiększona utrata masy kostnej i zaburzenia produkcji nowej kości czaszki, wpływające nóg, miednicy i kręgosłupa. Objawy to ból kości, złamania i zniekształcenia; mogą być również bez objawów.

Guzy kości

Rak kości może albo rozpocząć w kości lub może rozprzestrzeniać się na kości z innej strony. Guzy mogą albo spowodować zniszczenie kości lub tworzenie kości. Objawy obejmują bóle kości, złamania, kompresję rdzenia kręgowego i niebezpiecznie wysoki poziom wapnia.

O patologiczna Liars

O patologiczna Liars


Patologicznych kłamców jest w istocie, ludzie, którzy częściej leżą niż powiedzieć prawdę, zwykle do celów egoistycznych. Odkryli, że mogą dostać to, czego chcą łatwiej mówiąc kłamstwa, i robią to tak często, że kłamstwo staje się rutynowe zachowania. Niestety, wiele patologicznych klamcami cierpią innych chorób psychicznych, takich jak zaburzenia osobowości. Nie można ufać.

Fakty

Patologicznych kłamców nie może być zdiagnozowane jako takie, dopóki nie osiągną wystarczającą dojrzałość, aby znać różnicę między prawdą a kłamstwem, i są w stanie wiedzieć, że kłamstwo jest złe. W ogóle, patologicznych kłamców zdiagnozowano mitomanii, która jest stanem, w którym pacjent leży, kiedy mówi prawdę, nie przyniesie mu szkody i może być związane z zaburzeniem, w którym pacjenci fałszywe objawy, aby być traktowane jako chory.

Nieporozumienia

Wiele osób zakłada, że ​​patologicznych kłamców są takie same jak nałogowych kłamców, ale to nie jest prawda. Kompulsywne kłamcy poczuć niezaprzeczalną potrzebę, by kłamać, niezależnie od sytuacji, gdy patologicznych kłamców zwykle tylko leżeć, kiedy to im pomóc w jakiś sposób. Mogą one korzystać leżącego zdobyć datę lub dostać awans w pracy, a nałogowym kłamcą będzie powiedzieć, że udał się do jednego sklepu, kiedy rzeczywiście poszedł do drugiego. Różnica jest powodem kłamstwa.

Funkcje

Patologicznych kłamców są zwykle bardzo sympatyczna wobec innych, choć mogą angażować się w "back-przeszywający" zachowania w celu uzyskania powodzenia w życiu. Leżą bez względu na potrzeby i uczucia innych ludzi, wiele razy poświęcania swoich przyjaciół i członków rodziny dla dobra siebie. Mogą one stać się agresywny, gdy opanowany i konfrontacji o ich kłamstwach, i często reagują na intensywne przesłuchania z gniewu, a nawet przemocy.

Identyfikacja

Często jest to trudne do zidentyfikowania patologicznych kłamców w pierwszym spotkaniu, ale objawy się jasne, gdy poznają osobę. Większość patologicznych kłamców mają narcystyczne nastawienie do życia rodzinnego i kariery, będzie leżeć nawet gdy kłamstwa są przejrzyste, będą trzymać się swoich kłamstw, nawet wtedy, gdy mają do czynienia z dowodami ich zdrady i kłamstwa często będzie niepotrzebnie dramatyczne i niewiarygodne.

Wpływ

Patologicznych kłamców mieć szkodliwy wpływ nie tylko na ich najbliższego kręgu rodziny, przyjaciół i kolegów, ale na każdego, z którymi mają kontakt. Ponieważ ich kłamstwa są samolubna w przyrodzie, mogą one doprowadzić innych ludzi razem z nimi, zwłaszcza jeśli zostały złowione w poważnym kłamstwie. Oni są bardziej skłonne do obwiniania kogoś w sytuacji nie do wzięcia odpowiedzialności, a tym samym stracić przyjaciół tak szybko jak oni je.

Expert Insight

Jeśli identyfikacja patologiczny kłamca w swoim życiu, ważne jest, że zdajesz sobie sprawę, z kim mają do czynienia. Nie można ufać tej osobie powiedzieć ci prawdę o czymkolwiek, a trzeba wiedzieć, że jest on zawsze szuka sposobu, aby iść do przodu. Dla większości patologicznych kłamców, nie ma czegoś takiego jak lojalność i kłamstwa wprowadzi nikogo i niczego wokół nich. Dlatego wprowadzenie osoby jak to w pozycji władzy i dominacji jest niebezpieczne, i to najlepiej jest wyciąć tego typu osoby z twojego życia.

Jak uzyskać pomoc dla patologiczna Gambling

Jak uzyskać pomoc dla patologiczna Gambling


Hazard jest poważne uzależnienie dla niektórych ludzi. Jeśli jesteś patologicznym hazardzistą, może czuć potrzebę uprawiania hazardu przez cały czas, nawet jeśli wiesz, że nie powinien. Twoje życie może być wymyka się spod kontroli, jak grać więcej i wydawać pieniądze, nie musisz. Możesz w końcu kończy się w długi z powodu swojej out-of-kontroli nałóg hazardu. Według strony internetowej FamilyDoctor.org, ciężkie hazardu może prowadzić nawet do samobójstwa dla niektórych ludzi. Możesz uzyskać pomoc dla hazardu, jednak. To nie będzie łatwe, ale można w końcu uwolnić się od swoich impulsów hazardowych.

Instrukcje

1 Mów do znajomego lub członka rodziny. Powiedz prawdę. Nie można ukryć swój problem. Wyjaśnij, że czujesz, że chcesz grać, ale chcą ją kontrolować. Zapytaj o radę i wsparcie. Wystarczy mówić o tym problemie może pomóc. Twój przyjaciel lub członek rodziny może mieć przydatnych porad i zachęcam, aby uzyskać potrzebną pomoc.

2 Dołącz do grupy wsparcia, takie jak Anonimowych Hazardzistów. Zadzwoń na infolinię narodowej 888-424-3577 znalezienie grupy Anonimowych Hazardzistów w Twojej okolicy. Możesz poznać innych ludzi takich jak ty, którzy są patologicznych hazardzistów i nauczyć się sposobów radzenia sobie z tym uzależnieniem.

3. Zadzwoń do infolinii hazardem, takie jak Krajowej Rady Problem hazardu, w 800-522-4700. Doradcy na infolinii można uzyskać środki w Twojej okolicy i porozmawiać z tobą o swoim problemie. Mogą też polecam ośrodków leczenia w Twojej okolicy. Doradcy są dostępne o każdej porze dnia, jeśli chcesz rozmawiać.

4 Porozmawiaj z lekarzem na temat hazardu. Może on być w stanie odnieść się do terapeuty, który pomaga patologicznych hazardzistów. Intensywna psychoterapia może pomóc przezwyciężyć ten wyniszczający nałóg hazardu.

Jak zapobiec skubanie piór papug

Jak zapobiec skubanie piór papug

Pióro oskubaniu w papugi powoduje zniekształcone i połamane pióra. Podczas gdy papuga pierze często wyglądają roztrzepanym raz w roku jak przechodzą pierzenie, trwale uszkodzone pióra jest znakiem, że papuga jest ból sam. Jeśli może w dalszym ciągu, papugi mogą trwale uszkodzić ich piór, więc przyjrzeć się pióro oskubaniu tak szybko, jak można zauważyć.

Instrukcje

• Weź papuga do lekarza weterynarii. Czasami papugi zrywać pióra, ponieważ mają niedoborów żywieniowych. Na przykład jeśli nie mają wystarczającej ilości białka w diecie, może jeść ich pióra do wyrównania. Lekarz weterynarii może powiedzieć na pewno jeśli trzeba dostosować papugi dieta.

• Wydatki liczniejszy czas interakcji z papuga. Papugi zrywać pióra, gdy są one samotny lub zestresowany. Na przykład jeśli zmienił się ich środowiska lub stracili kogoś ważne dla nich, może zaczną wyrywanie ich własne pióra. Więcej interakcji może pozwoli im poczuć się bezpieczniej i wygodniej.

• Miejsce zabawek w twój papuga w klatce. Pióro oskubaniu może być znakiem nudy. Jak papugi są inteligentne ptaki, nudne klatce może spowodować ich zrywać pióra z nudów lub frustracji.

• Przekrêciæ w telewizji lub radia. Jeśli są w stanie być w pokoju z papuga na dłuższy czas, daj ptak niektórzy miły od zewnątrz stymulacji.

• Dodaj jeden odczyn Listerine do dużych sprayem i wypełnić resztę butelki z wodą.

• Spray w obszarze, który ptak został wyrywanie z butelki. Nie rób tego jeśli ptak ma wyrwany sam do skóry lub jeśli dał się tnie.

• Powtórzyć jako niezbędne. Mieszanka sprawia, że smak piór złe, uniemożliwiając chcą umieścić jego dziób na pióra ptaka.

Jakie są przyczyny Pająk żył u kobiet?

Jakie są przyczyny Pająk żył u kobiet?


Pajączki są powiększone żyły w pobliżu powierzchni skóry, który rozgałęzia się lub przypominają czerwone i niebieskie pajęczyn. WomensHealth zauważa, że ​​pajączki można znaleźć na twarzy, miednicy nogi i pokrycie małe lub duże obszary. Pajączki są widoczne wynikiem problemów z żyłach krwi i są widoczne na ludzi; jednakże kobiety są szczególnie narażone na tę chorobę.

Uszkodzenie naczyń

Pajączki to mniejsza wersja żylaki, które są nieprawidłowe, rozszerzenie naczyń spowodowane przez osłabienie w ścianie naczyń krwionośnych, zgodnie z Cleveland Clinic. W pajączki mogą istnieć samodzielnie lub odgałęzienie od większych, często skręconych lub wybrzuszenia żylaków. Nie tylko pojawienie żylaków lub przędziorków żył nieestetycznych, warunek ten może powodować swędzenie, ból i obrzęk. Nogi mogą czuć się zmęczeni pulsujący lub mrowienie. Chociaż pajączki są powszechne i mogą być niewygodne, nie są one poważnym stanem chorobowym.

Historia medyczna

Historia rodziny z żylaków lub pająka żyłach zwiększa szanse na rozwijających się żylaków i pająków żyłach o 50 procent. Schorzenia, które zwiększają presję na żyły lub brzucha może doprowadzić do uszkodzenia naczyń. Cleveland Clinic zauważa, choroby wątroby, płyn w jamie brzusznej, poprzednia operacja pachwiny lub niewydolność serca są pewne warunki, które mogą spowodować żylaki czy Spider żyły. Uraz lub uszkodzenie skóry, w tym poprzednich gabinetów w żyłach lub wykorzystanie miejscowych steroidów może być również rozwijający czynników. Nadmierna ekspozycja na promienie ultrafioletowe słońca może powodować obszary skóry zniszczonej słońcem rozwijać pajączków --- w tym twarzy.

Zmiany hormonalne

Kobiety doświadczają szeregu istotnych zmian hormonalnych od dojrzewania do menopauzy, oprócz miesięcznych wahań poziomu hormonów. Pigułki antykoncepcyjne zawierają hormony, które mogą powodować szereg działań niepożądanych, w tym uszkodzenia naczyń. Ciąża jest nie tylko znaczne zmiany hormonalne, ale również zwiększa ilość krwi w organizmie kobiety według WomensHealth. Ciąża zwiększa ciśnienie w jamie brzusznej przez dłuższy okres czasu.

Wiek i aktywność

Starsza kobieta dostaje, tym większe szanse, że rozwija pajączków. Starzenie to nie tylko miarę upływu czasu, to jest patologiczną pogorszenie tkanek organizmu, w tym układzie naczyniowym. Złych wyborów stylu życia przyspieszyć proces starzenia się u młodych kobiet, które prowadzi do problemów zdrowotnych i nieestetycznych pajączków. Otyłość jest nie tylko wynikiem złych wyborów, ale dodatkowo tłuszczu zwiększa ciśnienie w jamie brzusznej i powoduje, że organizm do produkcji większej ilości krwi. Otyłość zmniejsza także aktywność, która jest przyczyną pajączków. Kobiety, które stoją w długich okresach czasu, jak kasjerzy i kelnerki są zagrożone, jak grawitacja ściąga krew w dół, ale nie jest wystarczające dla prawidłowego obiegu ruch.

Zapobieganie i pielęgnacja

Niezależnie od historii genetycznej lub medycznej kobiety, ma kontroli nad pajączków. Nie palenie razem z zdrowego odżywiania, regularnych ćwiczeń i unikanie ekspozycji na słońce poprawić ogólny wygląd skórki i zapobiega pajączków. Nie nosić ubrania zbyt mocno w pasie, który uniemożliwia dobrą cyrkulację. Dla kobiety, która ma już pajączki, WomensHealth zauważa, że ​​pomoc lekarska poprawia wygląd skóry, łagodzi objawy i zapobiega dalszych komplikacji.

Ćwiczenia oddechowe dla palaczy

Ćwiczenia oddechowe dla palaczy


Palenie uszkadza płuca i zmienia sposób przemieszcza powietrze przez nich, według medycznej patologii książki "Robbins i Cotran Patologiczne podstawie choroby." Jest to widoczne w ludzi, którzy mają Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), co sprawia, że ​​trudno jest w pełni wydech. Zdrowi ludzie oddychają, nie myśląc o tym, ale ludzie, którzy mają uszkodzenia papierosa do płuc może zmienić sposób, w jaki oddychamy, aby uzyskać wystarczającą ilość powietrza i na zewnątrz.

Wydął wargi Oddychanie-

Czasami ludzie, którzy mają przewlekłe choroby płuc kiesy swoje usta, kiedy oddychamy. To wydaje się pomóc odciążyć oddycha, że ​​POChP może powodować. Jako ćwiczenie, Johns Hopkins zaleca wdechu przez nos przez dwie sekundy, zaciskając usta i wydech przez zaciśnięte usta przez cztery do sześciu sekund. Według Merck ręcznego Home Health Handbook, zaciskając usta pomaga zatrzymać nieprawidłowy zapadanie dróg oddechowych i stworzyć korzystny ciśnienia powietrza, aby pomóc pusty płuca prawidłowo.

Oddychanie przeponowe

Jeden główny kontroluje mięśnie oddechowe, z kilkoma mięśnie pomocnicze przyczyniając. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach, gdy oddychanie staje się trudne, jak i podczas ćwiczenia. Jeśli się główne mięśnie, przeponę, silniejszy oddech może stać się łatwiejsze. Johns Hopkins zaleca dwa razy dziennie trening przepony przez 20 minut. Wiąże się to z pozycji leżącej, z ręką na brzuch i oddychając głęboko przez membrany, by twoja dłoń porusza się w górę iw dół na drogi oddechowe podczas wydechu. Jeśli oddech poprawia po tym szkoleniu, możesz ćwiczyć w pozycji siedzącej.

Skoordynowane oddechowych

Według National Jewish Health, jeśli wytrenowania oddech koordynowania z wysiłku, mięśnie mogą dostać więcej tlenu i może znaleźć się krótki oddech, jak często. Technika ta polega na wdychaniu przez nos przed wywierania siebie, a następnie za pomocą zaciśnięcie Warga oddychaniem przejść przez najbardziej intensywnych części wysiłku. Pozwoli to zatrzymać można wstrzymując oddech, jak to wpływa na dostarczanie tlenu do mięśni.

Odmiany

Merck Manual Strona główna Zdrowie Podręcznik mówi, że osoby z POChP może dostosować swoją technikę oddychania ściągnął Warga przez pochylony do przodu z rękami wyciągniętymi prosto, opierając się na meblu. Pozwala to membrana przyczynić się bardziej do techniki oddychania ściągnął-wargową. Zgodnie z Johns Hopkins, korzyść ta jest prawdopodobnie ze względu na dodatkową możliwość ekspansji na membranie. Jeśli masz dostęp do spirometru motywacyjnego, który jest elementem wyposażenia, które można wydech do i piłka wzrasta w zależności od siły Twojego wydechu, można użyć w tym celu sprawdzić, jak ćwiczenia poprawiają oddychanie.

Objawy zapalenia okrężnicy limfatyczny

Chłonnego zapalenie okrężnicy, mikroskopowe zapalenie okrężnicy forma jest zapalna choroba jelit, która ma wpływ na okrężnicę (jelita grubego). Limfocytarne zapalenie jelita grubego jest kliniczne i patologiczne zespół, który wpływa na jelita. Zgodnie z Johns Hopkins Medical Institutions, limfatyczny zapalenie jelita grubego wpływa na mężczyzn i kobiety na równi, a wiek zachorowania wynosi 53 lata. Zaburzenie jelita grubego powodują objawy, które mogą być leczone.

Przyczyny

W limfocytarnego zapalenia okrężnicy, nie jest określony środek wytwarzania został zidentyfikowany, to przyczyna jest nieznana. Niektórzy uważają, że lekarze procesem autoimmunologicznym (układ odpornościowy niszczy komórki zdrowe z nieznanych powodów) lub infekcja może uczestniczyć w rozwoju tej choroby. , Eksperci z Johns Hopkins Medical Institutions sugerują jednak, że uważa się również, że zapalenie jest limfatyczna związana ze spożyciem niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Według National Institute of Diabetes i przewodu i chorób nerek, wirusa lub toksyny bakteryjne mogą być czynnikiem sprawczym uszkodzenia i zapalenia okrężnicy.

Objawy

Najczęstszym i podstawowym objawem jest przewlekłe zapalenie jelita grubego limfocytową, zarażać, wodnista biegunka. Chociaż inne objawy związane z limfocytowe zapalenie okrężnicy, biegunka jest najpoważniejszy objaw, lecz krew nie jest zwykle obecny w kale. Według ekspertów z Johns Hopkins Medical Institutions, biegunka mogą wystąpić objawy, jak często, jak pięć do 10 razy dziennie, średnio przez okres pięciu lat lub tak długo, jak 20 lat.

Utrata masy ciała, osłabienie ciała i objawy odwodnienia mogą występować z limfatyczna jelita grubego. Inne objawy to: ból brzucha, nudności lub wymioty. Niektóre osoby cierpiące na zapalenie okrężnicy limfocytową ma ciągłe biegunki, podczas gdy inni mają czas, kiedy nie ma żadnych objawów.

Diagnoza

W chłonnego okrężnicy, zapalenie okrężnicy, nie jest widoczna na powierzchni okrężnicy, ale można zaobserwować jedynie w okrężnicy i śluzówki jelit, dlatego wymagane jest, próbki tkanek, które mają być badane na rozpoznanie być ustalona. Podczas elastycznej sigmoidoskopii (egzamin za pomocą sigmoidoscope) lub kolonoskopia (egzamin okrężnicy przy użyciu kolonoskopu), próbki tkanki, usuniętego z wyściółką jelita grubego, jest badana pod mikroskopem. Jeśli biopsja (próbki tkanek) wykazuje wzrost limfocytów (białych krwinek) pomiędzy komórkami wyściełających jelita grubego, chłoniaki zapalenie jelita grubego może być uzyskana diagnoza.

Leczenie

Zgodnie ze szczytu University Medical Center, limfocytowe zapalenie może rozwiązać się w czasie, ale leczenie może zależeć od nasilenia objawów. Zmiany stylu życia, takie jak zmniejszenie ilości tłuszczu w diecie unika sprzedawane bez recepty ibuprofen i aspiryny, jak również całkowicie eliminuje pokarmy zawierające laktozę i kofeiny może być początkowe podejście do leczenia limfocytarne zapalenie jelita grubego i jego objawów.

Inne leczenie może obejmować na receptę leki przeciwzapalne w celu zmniejszenia obrzęku. Steroidy, budesonid, prednison, mogą być również stosowane do zmniejszenia stanu zapalnego, jak również kontrolnych nagłe napady biegunki. Leki przeciw biegunkowe może zaoferować krótkotrwałą ulgę.

Eksperci w stanie Johns Hopkins Medical Institutions, że doświadczenie w leczeniu zapalenia okrężnicy limfocytową jest ograniczona, ponieważ nie istnieją obecnie szczegółowe badania, z którego można wyciągnąć jednoznacznych wniosków odnośnie pomyślnych wyników leczenia, ale leczenie może złagodzić objawy.

Rozważania

W okrężnicy limfocytową, dzieci rzadko są dotknięte tym zaburzeniem. Długotrwałe stosowanie steroidów może prowadzić do efektów ubocznych takich jak wysokie ciśnienie krwi, utraty kości. Chociaż chłonnego grubego jest formą choroby zapalnej jelit, nie są związane z cięższych postaci choroby zapalne jelit, takie jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego lub choroba Crohna.

Według National Institute of Diabetes i przewodu i chorób nerek, limfocytarne zapalenie jelita grubego nie zwiększa osoby ryzyko zachorowania na raka jelita grubego. Wczesnego wykrywania, diagnozowania i leczenia może prowadzić do zdrowego normalnego życia.

Czerwonka Definicja

Dyzenteria jest patologiczne zaburzenia w jelicie, co powoduje "ciężkie zapalenie błony śluzowej." Jest on połączony z krwawe stolce, ostre bóle w dolnej części brzucha i gorączka, jak określono w New International Dictionary of English Language.

Przyczyny

Free Dictionary, że biegunka jest spowodowane przez infekcje bakterii, pierwotniaków i pasożytów.

Efekty

Zgodnie z Merriam-Webster, czerwonka powoduje poważne biegunki ze śluzem i wydzielin krwi.

Etymologia

Czerwonka jest od Starego francuskiego słowa, "dysenterie," od łacińskiego "dysenteria." Słowo to pochodzi od greckiego "dysfunkcji", czyli złe i "enteron", czyli jelita, według New International Dictionary of English Language.

Historia

Merriam-Webster daty jej wykorzystania z powrotem do 14 wieku. Oxford English Dictionary pochodzi jej wykorzystania do 1382.

Ostrzeżenie

Niekontrolowany biegunka na dyzenterię prowadzi do odwodnienia i możliwości śmierci według MedicineNet.

Leczenie

Leczenie obejmuje awaryjne nawodnienie organizmu i leków do zwalczania infekcji jelit.

Żółtaczka patologicznych definicja

Żółtaczka patologicznych definicja


Żółtaczka, która stawia wyższe niż normalne ryzyko dla dziecka jest znany jako patologicznej żółtaczki. Choroba jest bardziej niebezpieczne niż żółtaczki fizjologicznej, który często pojawia się u zdrowych dzieci, które mają 2 lub 3 dni, zgodnie z Rodzicielstwo Weekly. Patologiczny żółtaczka może osiągnąć wyższy poziom i dłużej niż fizjologicznej żółtaczki.

Przyczyny

Patologiczne żółtaczka może być spowodowana przez szereg czynników, w tym we krwi i chorób wątroby, zakażeń, problemów genetycznych lub fizjologicznym żółtaczki, że pogarsza się w czasie.

Objawy

Oprócz typowych objawów związanych z żółtaczką, w tym zażółcenie skóry i oczu, dziecko cierpi z powodu patologicznej żółtaczki może wyświetlić inne objawy. Według Rodzicielstwo Weekly, te objawy mogą obejmować wymioty, ciemne zabarwienie moczu, senność, utrata masy ciała i zaburzenia temperatury ciała.

Leczenie

Po rozpoznaniu przez pracownicy służby zdrowia, patologiczny żółtaczka jest zazwyczaj traktowane z fototerapii. Zgodnie z Mayo Clinic, fototerapia pomaga organizmowi wyeliminować produkt odpadowy. Transfuzja krwi jest stosowany w rzadkich przypadkach.

Osób zagrożonych

Według Rodzicielstwo Weekly, żółtaczka może powodować problemy dla dzieci z pewnymi czynnikami ryzyka. Dzieci, które urodziły się przed 37 tygodniem ciąży, mają inną grupę krwi niż matka lub waży mniej niż 5 kg. i 8 uncji po urodzeniu może być na większe ryzyko powikłań.

Ostrzeżenia

Żółtaczka opracowano w ciągu pierwszych 24 godzin życia jest uważany za poważną według Baby Center. Jeśli Twoje dziecko jest diagnozowana z żółtaczką, ważne jest, aby skontaktować się z dostawcą opieki zdrowotnej, jeśli dziecko staje się trudne do obudzić lub nie chce jeść.

Lung definicję konsolidacji

Lung definicję konsolidacji


Konsolidacja jest stary termin na płatowe zapalenie płuc, który opisuje wygląd płuc w badaniach sekcyjnych. Konsolidacja oznacza zapalenie płuc tak poważne, że William Osler (wczesny amerykański lekarz) nazwał go w 1901 roku, "kapitan mężczyzn śmierci." Perspektywy dla ciężkiego zapalenia płuc poprawiła się od tego czasu ze szczepień, antybiotyków i wczesnego wykrywania z prześwietlenia. Według CDC, w 2006 roku było 55.477 zgonów z powodu zapalenia płuc w Stanach Zjednoczonych.

Patologiczne Origins

Gdy ciało reaguje na infekcję lub inny proces, w płucach, zapalenie powoduje, że płyn, ropy lub zanieczyszczenia przeciekać do tkanki płucnej i zmiany jego gęstości, skonsolidowanie i co grubszy i cięższy. Ten patologiczny proces pierwotnie opisany wygląd dotkniętych płuc podczas autopsji. Przed stetoskopy lub rentgenowskie zostały wymyślone, lekarze szukał sposobów, aby skorelować te pośmiertnych wnioski z tych, w żywych pacjentów.

Historia badania fizykalnego

Leopold Auenbrugger, wcześnie austriacki lekarz, dowiedziałem się, że dotykając piersi z palca (perkusja) umożliwia wykrywanie struktur płynne lub stałe, technikę, on ponoć dowiedział się od dotykając beczek w ojca z hotelowej piwnicy. Konsolidacja daje duller wiadomości niż zwykły płuc gdy klatka piersiowa jest na podsłuchu.

Lekarze nauczyli się podejrzanego konsolidacji, kiedy uznał, że niektóre inne subtelne wskazówki, badając pacjentów, które są obecnie przedmiotem zainteresowania przede wszystkim historyczną. Pierś może wzrosnąć i wchodzą w mniejszym stopniu od strony, która ma konsolidacji, znany jako zmniejszonego rozszerzenia.

W obecności konsolidacji, dźwięki z większych dróg oddechowych w pobliżu krtani są przekazywane i usłyszał łatwiej w klatce piersiowej z stetoskop, znany jako dźwięków oskrzeli. Szepnął może być słyszalny dźwięk głośniej w stetoskop, znany jako "szepnął pectoriloquy" lub rezonansu wokalnej. Gdy ręka jest utrzymywana na klatce piersiowej i pacjent z konsolidacji mówi "bee", brzmi jak "zatoki"; Ta zmiana tonu dźwięku stał się znany jako zwiększoną dotykowej fremitus wokalnej lub egophony.

Objawy i oznaki

Luźne produktywny kaszel, trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej, gorączka, nocne poty i zmęczenie, i rdzy kolorowy lub czerwone plwociny może wszystko być objawy zapalenia płuc płatowe. Pacjenci, którzy mają poważne zapalenie płuc może oddychać szybciej (szybki oddech), pojawiają się spocony (napotne), kaszel często mają trudności z mówieniem i pojawiają się blado.

Radiologia

Lekarze teraz zdiagnozować konsolidacji lub zapalenie płuc z prześwietlenia. Płuc, która jest konsolidowana pochłania więcej promieniowania i wydaje się oczywistym białym podpuchnięte chmury na x-ray. Pacjent z ciężkim zapaleniem płuc nietypowej mniej nie może mieć oznaki konsolidacji na x-ray. Zdjęcie rentgenowskie jest zrobione tak, jakby człowiek stoi przed tobą, więc pacjenta po prawej stronie znajduje się po lewej stronie obrazu. Kości i struktury, takie jak serce i przełyku są białe; normalnych płuc zwykle jest wypełniona powietrzem i nie absorbuje promieniowania, tak że wydaje się ciemny lub przezierny.

Zakaźne Przyczyny

Infekcje bakteryjne, takie jak pneumokokami (Streptococcus pneumoniae) i Klebsiella często powodują zapalenie płuc płatowe lub konsolidacji, z których obydwa mogą wywoływać bardziej typowe lub ciężkie zapalenie płuc. Innych "nietypowych" bakterie, takie jak mykoplazmy lub legionelli są mniej prawdopodobne, aby powodować konsolidację, athough nie zawsze tak jest. Zakażenia wirusowe, takie jak grypa również powodować zapalenie płuc.

Leczenie

Ponieważ zapalenie płuc jest spowodowane przez bakterie, środki, takie jak mycie rąk i kaszlu w grupie może zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Lekarz doradzi, czy szczepienia zapobiec najczęstsze bakterie odpowiedzialne za ciężkie zapalenie płuc (pneumokoki), jest właściwy.

Lekarz ocenia pacjenta do decydowania, czy korzystać z urządzenia do oddychania, aby pomóc wspierać płuca lub przyznać pacjenta do szpitala na tlen, oddycha zabiegi i antybiotyki dożylnie. U niektórych pacjentów z zapaleniem płuc "chodzenie" lub "nietypowego zapalenia płuc" są leczone antybiotykami w domu; Zwykle pacjenci nie muszą konsolidacji. Obecność objawów konsolidacji mogą przewidzieć bardziej ciężkie zapalenie płuc.

Co się stanie jeśli ktoś z wścieklizny pobiera wcześniejsza ekspozycja?

Jak Wścieklizna Works

Wirus wścieklizny jest przesyłany z śliną zakażonego ssaka do krwi lub błony śluzowe (tj, oczy, ust, nosa) ludzkiej ofiary. Następnie wirus przenosi się nerwy obwodowe w miejscu infekcji i porusza się za pomocą centralnego systemu nerwowego w mózgu. Trwające od 1 do 3 miesięcy (nawet do kilku lat w niektórych przypadkach), to migracja w kierunku mózgu jest nazywany "inkubacji" okres. W tym czasie wirus mnoży się szybko w celu utworzenia śmiertelną wiremii w organizmie. Podczas mnożenia, wirus jest patologicznie nieaktywne i nie powoduje żadnych objawów.

Raz w mózgu, wirusy wścieklizny zaczynają atakować organizm, sygnalizując początek z "ostrego" okresu. Po tym okresie zaczęła, choroba jest zacisk. Do tej pory istnieje tylko pięć udokumentowane przypadki, w których pacjenci przeżyli ostry okres. Niestety, każdy pacjent doznał ciężkiego upośledzenia umysłowego w wyniku.

Pre-ekspozycji wobec zabiegów poekspozycyjnej

Szczepionka wcześniejsza ekspozycja wścieklizny jest właściwie tylko uproszczona wersja leczenia poekspozycyjnej. Biorąc pod uwagę, do grup ryzyka, takich jak lekarze weterynarii, techników laboratoryjnych badań biomedycznych, urzędników kontroli zwierząt i osób podróżujących do krajów rozwijających się na świecie, leczenie sprzed narażenia na wściekliznę składa się z trzech dawek szczepionki przeciwko wściekliźnie wstrzykiwanych do ramienia. Szczepionka pomaga rozwijać krwi przeciwciał dla wirusa.

Zabieg składa się z czterech po ekspozycji strzałów szczepień podanych na 1, 3, 7 i 14 dniach od zakażenia. Ponadto, dawka immunoglobuliny "wścieklizny" podaje się w miejscu infekcji jak najszybciej - jeszcze przed szczepieniami. W odróżnieniu od szczepionek (które powodują, korpus do tworzenia przeciwciał) Immuno globulina wścieklizny jest zasadniczo transfuzji krwi, który zawiera w dużym stężeniu przeciwciał przeciw wściekliźnie. W ten sposób, przeszczepione przeciwciała może się rozpocząć natychmiast po lokalnym wirusy atakują.

Leczenie wstępne ekspozycji po niewiedzy Ekspozycji

Kluczem do walki wścieklizny jest stworzenie wystarczająco dużo przeciwciał do zniszczenia wirusa w okresie inkubacji. W porównaniu do czasu potrzebnego na organizm do wytwarzania przeciwciał, okres inkubacji wścieklizny jest znacznie dłuższa. Jako taki, nie ma udokumentowanych przypadków natychmiastowej (i odpowiednio) podawana obróbce poekspozycyjnej uszkodzonej zapisać pacjenta z ostrą wścieklizny. Jeżeli jednak osoba została ugryziona przez zarażonego nietoperza, ignorowane szkody, a następnie dostaje rutynowe szczepionki pre-ekspozycji miesiąc później, jeden z trzech wyników może się zdarzyć.

Możliwy wynik # 1: Nie ostrym okresie

Przy założeniu, że okres inkubacji dla tego zakażenia trwała 3 miesiące, lub więcej, ciało danej osoby miałoby przynajmniej 7 tygodni na rozwój przeciwciał przeciwko wściekliźnie. Jeśli będzie miał szczęście, przeciwciała będzie zniszczyć wirusy przed ostrym stadium może się rozpocząć. Pacjent pójdzie na normalne życie, całkowicie nieświadomi, jak wąsko uciekł bolesną śmierć.

Możliwe Wynik 2: Ostra czas, a następnie Survival

Jeśli organizm nie może wytworzyć wystarczającą ilość przeciwciał, aby całkowicie zniszczyć wirusa pomiędzy szczepieniem a koniec okresu inkubacji, pacjent wchodzi w ostrej fazie o stosunkowo małym obciążeniu wirusem. Przeciwciała ostatecznie zniszczyć wszystkie wirusy wścieklizny, jednak nie wcześniej poważne uszkodzenia tkanek zostało zrobione. W rezultacie, pacjent przetrwać ale nieodwracalnego uszkodzenia mózgu.

Możliwe Wynik 3: ostrym okresie, Śledź By Death

Jeśli albo organizm nie może produkować wystarczającą ilość przeciwciał lub wirusa pomnożonej zbyt szybko, wiremii na początku ostrym okresie będzie nie do pokonania. Wirus atakuje mózg i puchnąć w sposób niekontrolowany, co prowadzi do drgawki, halucynacje, gorączka, skurcze i śmierci.

Co powoduje zmiany na wątrobę?

Lesion jakikolwiek rodzaj nieprawidłowości w tkankach. Może to być spowodowane przez choroby, lub poważnych obrażeń. Zmiany na wątrobie może być zdiagnozowana przez lekarza. Te zmiany mogą być szkodliwe (łagodna) lub oznak nowotworu. Zmiany w wątrobie, może mieć różne przyczyny.

Sarkoidoza

Sarkoidoza jest chorobą, która może prowadzić do rozwoju zmian w wątrobie. Przyczyna jest nieznana i często brak objawów.

Choroby torbielowate

W cystowate zwyrodnienie wątroby, patologiczne mogą również być utworzone, jak również wypełnione płynem stałej masy.

Naczyniak

Najbardziej rozpowszechnione rodzaj uszkodzenia wątroby są znane jako naczyniaki. Są one najczęściej u kobiet i uważa się, że wiąże się ze zmianami poziomów hormonów.

Ogniskowej rozrost guzkowy

Innym powszechnym typem nieprawidłową tkankę wątroby jest FNH - rozrost guzkowy ogniskowej. To łagodne, zwykle bezobjawowe rodzaju uszkodzenia, które rzadko wymaga zabiegu.

Gruczolak

Jeszcze inną przyczyną uszkodzeń wątroby są gruczolaki, dość rzadki typ tkanki. Są one często związane z kobiet, które doustnych środków antykoncepcyjnych i 10 procent tych typów uszkodzeń może być nowotworowa.

Skutki zdrowotne Being Morbidly nadwagą

Skutki zdrowotne Being Morbidly nadwagą


Jest chorobliwie nadwagą nie tylko o napiętnowanie społeczne już. Istnieje wiele skutków zdrowotnych do nadwagi. Czy jest to tylko 10 funtów lub 100 funtów, nadwaga robi ogromne szkody dla organizmu jako całości. Boli układu sercowo-naczyniowego, zaburza jak poziom cukru we krwi jest regulowany i obciąża stawów. Jak waga idzie w górę, zwiększa problemy zdrowotne, więc opłaca się schudnąć jak najszybciej.

Choroby układu sercowo-naczyniowego

Choroba sercowo-naczyniowa jest powszechne w patologicznie nadwagę. Nadciśnienia lub wysokiego ciśnienia krwi, jest powszechne w tych, które nadwagi i może prowadzić do choroby serca, choroby nerek i mózgu. Choroby układu krążenia są również powszechne w patologicznie nadwagę. Nadmiar masy umieszcza nadmiernego nacisku na układ sercowo-naczyniowy i powoduje chorobę. Wysoki poziom cholesterolu jest sprawcą ataków serca i jest również bardzo często w chorobliwą nadwagę z powodu wysokich diet tłuszczowych.

Cukrzyca

Cukrzyca typu II, cukrzyca dorosłych lub jest jednym z najbardziej powszechnych dolegliwości stojących chorobliwie nadwagę. Nadwaga powoduje wysoki poziom cukru we krwi o koncepcji znanej jako odporność na insulinę. Oznacza to, że komórki ciała stopniowo odporny na oddziaływanie insuliny i insuliny w stanie obniżyć poziom cukru we krwi. Cukrzyca wpływa wiele narządów w organizmie, w tym oczu, nerek i nerwów obwodowych. Może również powoduje zatory tętnic obwodowych, co prowadzi do owrzodzeń kończyn i ewentualnej amputacji.

Problemy z oddychaniem

Z nadwagą w organizmie, stają się trudne do oddychania. To wymaga więcej wysiłku, aby rozwinąć cięższe ściany klatki piersiowej, co do osoby staje zdyszany łatwiej. Jedną z dróg oddechowych skutków ubocznych jest chorobliwą nadwagę jest bezdech senny. To jest, gdy człowiek przestaje oddychać podczas snu z powodu nadmiaru tkanki utrudnienia oddechowe danej osoby. Bezdech senny może prowadzić do zaburzeń rytmu serca i nagłego zgonu. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że mają bezdech senny.

Choroby refluksowej przełyku

Refluks żołądkowo-przełykowy najczęściej dalej zgaga i jest wspólny efekt zdrowotny patologicznie nadwagę. Jest to spowodowane tym, że zawór w dnie przełyku lub żywności rury kwasu wyciekiem z powrotem w kierunku wylotu. Otyłość może zrobić to gorsze od ciężkiego tłuszczu brzusznego naciskając na zawór lub dużych posiłków naciskając na zawór. Kwas może nawet wzrosnąć wystarczająco wysoki, aby być wdychane do płuc, powodując uszkodzenie płuc i zapalenie płuc. Zbyt dużo kwasu w przełyku z upływem czasu jest związany z rakiem przełyku.

Zwyrodnieniowa stawów

Zwyrodnieniowa stawów jest gdy chrząstki wyściełającej stawów ciała zaczyna się rozkładać. Stan ten jest powszechny u osób, które są patologicznie nadwagę. Spoiny obsługujące ciężar, takich jak stawy biodrowe, kolan, kostek, stóp i dysków w dolnej części pleców są zwykle głównymi miejsca dla tego typu zapalenia stawów. Trudności z chodzeniem jest wspólne z tego stanu, a to może prowadzić do wspólnych operacji wymiany dla wielu osób z nadwagą.

Inne skutki zdrowotne

Nietrzymanie wysiłkowe nietrzymanie moczu często zdarza się od kobiet z nadwagą, ze względu na ciśnienie tłuszczowej brzucha, naciskając na pęcherz. Pewne nowotwory, takie jak jajnika, macicy, sutka, jelita grubego, przełyku i raka prostaty były związane z nadwagą. Zakażenia skóry, które pojawiają się w fałdach skóry, osoby otyłe są również dość powszechne. Niepłodność jest połączony z nadmiaru tłuszczu i jego roli w poziomów estrogenu i progesteronu. Wreszcie, żylne choroby zastój kiedy jednokierunkowe zawory żył ulegnie uszkodzeniu i nogi spęcznieniu i stały się odbarwić. Wynika to z nadwaga zapewnienie zbyt dużego nacisku na powrót krwi żylnej.

Oznaki i objawy choroby serca zaworu

Choroby zastawek serca jest pojęciem używane do opisania zestaw warunków, które wpływają funkcjonowanie zastawki serca. Działanie zaworów na serce jest utrzymanie przepływu w jednym kierunku krwi. Zasadniczo mają one krew wycieka do tyłu, podczas gdy serce pompy. Choroby zastawki serca mogą być zarówno wrodzone (te opracowania przed porodem) lub nabyte (te dokonujące zmian w czasie). Nie istnieje jeden znak lub objawem, który wskazuje, choroby zastawek serca; jednak istnieją wspólne objawy.

Palpitacje serca

Bardzo częstym objawem choroby zastawek serca jest kołatanie serca lub nieregularne bicie serca.

Szmery serca

Szum serca może być wykryta przez lekarza przy stetoskopu jako dźwięku swishing. Szmery może być całkowicie nieszkodliwe, ale może być również patologiczne (wskaźnik choroby).

Obrzęk

Innym częstym objawem choroby zastawek serca jest obrzęk. Obrzęk obrzęk, zwykle obserwuje się w nogach i stopach, które jest spowodowane przez nadmiar płynu nagromadzenie w tkankach.

Zawroty głowy

Zawroty głowy, które koliduje ze zdolnością do wykonywania codziennych funkcji może wskazywać problemy z funkcji zastawki.

Problemy z oddychaniem

Zgodne z wieloma chorobami serca, duszność, gdy aktywne mogą być również objawem choroby zastawek serca.

Diagnostyka i leczenie

Diagnoza zazwyczaj obejmują kilka etapów, w tym badanie ogólne, w których lekarz słucha serca, badania objawów i testów, które mogą obejmować MRI, angiogram i echokardiografii. Leczenie może zmieniać się w zależności od dokładnego charakteru i nasilenia stanu chorobowego, ale może zawierać leki, takie jak beta blokery, inhibitory ACE, leki rozszerzające naczynia i chirurgii.

Rodzaje nieprawidłowych komórek w Pap

Ważną częścią kobiecej ogólnej opieki zdrowotnej jest rozmaz Pap. Ten prosty test może wykryć raka i innych nieprawidłowych komórek w żeńskich narządów rozrodczych. Kobiety powinny mieć swoje pierwsze Pap ich 21 urodzin lub wcześniej, jeśli są aktywne seksualnie. Badanie powinno być wykonywane co najmniej raz na 3 lata. Wynik pozytywny oznacza, lekarz wykrył dowolną liczbę komórek wątpliwych lub nieregularnych, które wymagają dalszych badań.

Jak wykonuje się test Pap

Badanie cytologiczne jest szybkie i proste procedury, która jest prowadzona, gdy kobieta leży na stole do egzaminu. Lekarz lub lekarz wykorzystuje drewniane skrobaka lub małego pędzelka pobrać próbkę komórek z szyjki macicy. Próbkę umieszcza się na szklanej płytce i przesyła do laboratorium, gdzie zostanie poddany kontroli nieprawidłowości. Według National Cancer Institute, około 6 procent z 55 milionów cytologicznych badań wykonywanych rocznie w USA wskazują na nieprawidłowości.

Cytologiczne wyników

Jeśli twój Badanie cytologiczne wykrywa tylko normalne komórki szyjki macicy, które oznacza, że ​​mają wynik negatywny, a żadne dodatkowe badania będą konieczne. W przypadku podejrzanych lub anormalne komórki nanosi wyniki testu uważa się za dodatni, lecz który niekoniecznie jest przyczyna alarmu.

Definiowanie nieprawidłowe wyniki

Po wymaz szyjki macicy pobiera niezwykłe patrząc komórek z powierzchni szyjki są rzadko nowotworowych. Nie wszystkie warunki opisane jako nienormalne automatycznie się w nowotworowe. Lekarz może pobrać próbkę tkanki z wszelkich wątpliwych obszarach szyjki macicy, pochwy i sromu dla dalszych badań i diagnozy.

Atypowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu (ASCUS)

Gdy lekko nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego są wykrywane z cytologiczne może być dalsze badania, aby sprawdzić, czy zamówić istnieją jakieś wirusy, które mogą zachęcać do rozwoju raka. Te drobne nieprawidłowości nie musi oznaczać, że komórki przednowotworowe istnieje. Jeśli nie-wysokie ryzyko są wirusy zauważył nieprawidłowe komórki zwykle nie gwarantuje dalszej analizy. Jeśli wirus niepokoju, takie jak wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest oczywiste, konieczne są dalsze badania.

Śródnabłonkowa Lesion płaskonabłonkowego

Płaskonabłonkowego intraepithelial uszkodzenie oznacza, że ​​cytologiczne pokazuje możliwości komórek przedrakowych i dalsze badania będą zamawiane. W zależności od wielkości zmian w komórkach, to może potrwać zmian krótki czas lub wiele lat, aby się w nowotworowe.

Atypowe komórki gruczołowe

Atypowe komórki gruczołowe rosną w otworze szyjki i wewnątrz macicy. Te komórki produkujące śluz może być wskazanie drobnych nieprawidłowości, ale to pewne, czy są one nowotworowych. Konieczne są dalsze badania, aby określić źródło tych nieprawidłowych komórek i ich znaczenia.

Płaskonabłonkowego raka lub Gruczolakorak Komórki.

Po płaskonabłonkowego raka lub adenorcarcinoma komórki wskazuje na nieprawidłowości cytologiczne jest tak znaczne, że obecność raka szyjki macicy, pochwy i macicy jest praktycznie pewny. Kiedy te patologiczne komórki odkrył dalsze badania powinny odbywać się jak najszybciej.

O oczopląs

Oczopląs jest nieumyślny ruch oka. To może być fizjologiczne lub idiopatyczne w naturze, i zajmuje się odruchu przedsionkowego-oczne. Znak ostrzegawcze tego stanu jest w ruchu oka. Jest nieregularne gładkie prowadzenie w jednym kierunku i gwałtownego szybkiego ruchu w przeciwnym kierunku.

Fizjologiczny oczopląs

Fizjologiczny oczopląs jest łagodny --- co oznacza, że ​​nie jest to spowodowane przez istnienie problemu wizualnego lub neurologicznej choroby. Ta forma na ogół nie powoduje jakichkolwiek zaburzeń widzenia i zasadniczo tymczasowe.

Przyczyn fizjologicznych oczopląs

Fizjologiczny oczopląs mogą być wywołane przez szybkim ruchu wirowego, a następnie gwałtownie, lub patrząc na niektóre wzory lub kształty --- jak ruchome poziome linie lub paski. Nadużywanie alkoholu lub substancji może spowodować chwilowy oczopląs. Przy wydawaniu testy trzeźwości, policjanci są szkoleni do zawiadomienia znaki poziome spojrzenia oczopląs.

Oczopląs patologiczny

Patologiczne oczopląs są zwykle powodowane przez uszkodzenia pewnej części układu przedsionkowego ciała; kontroluje równowagę i orientację przestrzenną. W przeciwieństwie do postaci fizjologicznej, pewien stopień upośledzenia wzroku zazwyczaj występuje. Może ona być wrodzona lub nabyta w naturze w późniejszym życiu.

Wrodzone Przyczyny Patholigical oczopląs

Niektóre wrodzone przyczyny tego zaburzenia są bielactwo, lub choroba nerwu wzrokowego plamki żółtej, niedorozwój nerwu wzrokowego, pręt monochromatism lub zaćma. Uzyskane przyczyny oczopląs może być uraz głowy lub choroba Meniere'a, udar, stwardnienie rozsiane i guzy mózgu.

Przyczyny nabyte oczopląs Patologicznej

Uzyskane przyczyny oczopląs obejmują uraz głowy lub choroba Meniere'a, udar, stwardnienie rozsiane i guzy mózgu.

Idiopatyczne oczopląs

Samoistna forma oczopląs generalnie nie towarzyszą wszelkie schorzenie lub zaburzenia. Ta forma jest wrodzona. Jest nanosi się bardzo wcześnie, a przyczyna nie jest znana.