adcov.com

papya skladniki

Odmiany Szkło powiększające dla Reading Papier gazetowy

Odmiany Szkło powiększające dla Reading Papier gazetowy


Radość z czytania nie musi stać się chore, jak się starzeć i staje się trudniejsze do odczytania, że ​​drobnym drukiem. Będziesz zaskoczony na wszystkich odmian szkła powiększające do czytania papieru gazetowego dostępne już dziś. Możesz wybrać lupy, że najlepiej nadaje się do sposobu są przyzwyczajeni do czytania gazety, czy trzymając go w rękach lub czytanie go, gdy jest płasko na stole.

Full-Page Lupy

Całej strony szkła powiększającego, które znajduje się bezpośrednio na całej stronie tej książce można stosować także do gazetą. Ten rodzaj lupy pozwala na odczyt dużej powierzchni w czasie, bez konieczności przesuwania urządzenia z zdania do zdania, jak to zrobić z mniejszą lupę. Całostronicowych lupy można nabyć wraz z przystawką z wbudowanym światłem, która oferuje doskonałe oświetlenie do czytania. Te czytania pomocnicy są dostępne w różnych rozmiarach i różnych stopniach powiększenia w celu dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Kopuła Lupa

Innym rodzajem czytania Lupa jest kopuła. Dostępne we wszystkich rozmiarach i różnych powiększeniach, lupy do papieru kopuła przypominać i może być używany jako jedna na biurku. Lupa leży bezpośrednio na papierze gazetowym i przesuń ją wzdłuż papieru, który jest płasko na stole podczas czytania. Chociaż lupy kopuła może być stosowany do każdego rodzaju papieru gazetowego czytania, to działa dobrze dla mniejszych zadań z książki telefonicznej look-up lub czytanie poczty.

Kieszonkowe lupy

Szkła powiększające do czytania są również oferowane w kieszonkowym więc można go zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie można się dzieje. Pochodzą one z lub bez światła LED, a niektóre złożyć do wielkości karty kredytowej. Inny rodzaj przypomina linijki, które można położyć na całej stronie gazety czytać 03:57 powiększeniem linii naraz. Te są w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one popaść w torebce lub portfelu.

Lupy kieszonkowe

Kieszonkowy lupa musi być prowadzone z jednej strony, a koncentruje się na odpowiedniej wysokości nad papieru gazetowego. Pochodzą one w różnych rozmiarach i różnych powiększeniach, a niektóre oferują wbudowane światło. Lupa ręcznym więzi z jednej strony w górę, jak czytać i może być problematyczne, gdy używany przez dłuższy czas, ponieważ ciągle musi starać się utrzymać na stanowisku, na odpowiedniej wysokości.

Lupa głośnomówiący

Światła powiększającego elektryczny, który jest o wielkości lampy biurko, ma widza powiększającego na końcu długiej ramię przegubowe, który jest na kołnierzu. Pozwala na to powiększony widza nad papieru gazetowego na odpowiedniej wysokości i lokalizacji do czytania. Blokada wiosny utrzymuje go w miejscu. Wolna ręka lupa ma światło na niego, który działa dobrze na czytaniu. Są one również sprzedawane do wykonywania rzemiosła, takie jak ostrza igły i dziewiarskich, gdzie nie mają dodatkową wolną rękę trzymać lupę. Działa zarówno czytania papieru na stole lub trzymając papier w ręce.

Okulary powiększające

Powiększające okulary są dostępne w większości aptek i supermarketów. Pochodzą one w różnych powiększeniach i może być najprostszym wszystkim korzystać podczas czytania papieru gazetowego. Mogą iść nigdzie z tobą i mieć wolne ręce podczas czytania.

Jak zrobić papier testowy PH moczu

Jak zrobić papier testowy PH moczu


Używać potencjał wodorowych (pH) papieru w celu określenia poziomu kwasowości lub zasadowości roztworu. Niektórzy ludzie zakup papier testowy moczu, określaną także jako paski do zbadania poziomu pH moczu-ważnego narzędzia do testowania pewnych ucisków. Użyj kilka przedmiotów gospodarstwa domowego, aby zrobić własny w domu.

Instrukcje

1 Shred lub oderwać głowę z czerwoną kapustą, kładąc kawałki do blendera.

2 Dodaj 2 szklanki gorącej wody.

3 Puree mieszaninę kapusta i wody w mieszalniku.

4 Szczep rozwiązanie kapusta / wody z filtrem siatkowym, oddzielając go od wszelkich resztek kawałki kapusty, a następnie wlać mieszaninę do miski. Będzie to służyć jako wskaźnik pH.

5 Cut filtr do kawy na 1/2-cala szerokości paski.

6 pasków namoczyć w roztworze kawy kapusta / wody przez około trzy do czterech godzin. Te paski kawy staną się papier pH moczu.

7 Umieść na mokre pasy odporne na plamy lub jednorazowej tacy i pozwalają następnie do całkowitego wyschnięcia. Zostaw trochę miejsca pomiędzy pasami, żeby nie zachodziły na siebie.

8 Zrób wykres odczytu wyników uzyskanych z moczu pasków testowych. PH 2 pojawi się różowy lub czerwono-pomarańczowy kolor, pH 4 pojawi się ciemnoczerwony do purplish, pH 6 zamieni fiolet i pH 8 zaświeci się na niebiesko. PH 10 pokaże jak odcieniu niebieskawym-zielony, podczas gdy pH 12 zmieni odcień żółtawy zieleni.

Wskazówki:

  • Jeśli zostałeś poproszony o przetestowanie pH moczu ze względu na stan zdrowia, należy poprosić lekarza o dokładności domowych prac pH przed ich użyciem.
  • Bądź ostrożny, gdy usunięcie papier pH z roztworu, ponieważ woda może poplamić ubrania kapusta i powierzchnie.
  • Możesz używać zwykłego mydła i wody do czyszczenia plam wodnych kapusty z waszych rąk. Jednak za pomocą szczypiec do obsługi mokrych prac badawczych może zapobiec barwienia tymczasowego skórę.
  • Użyj domowe prace testowe pH z więcej niż tylko moczu: Sprawdź poziom pH w pełnym zakresie płynów, w tym soki, mleko, wybielacz i śliny.
  • Poziom pH 1 do 6 są kwaśne. Poziomy siedmiu i powyżej są proste.

Jak zrobić wykaszarki Papier ryżowy Ciasto

Papier ryżowy, lub papier opłatek, jest słodki i przejrzysty papier jadalny, który jest używany z urządzonych ciast i innych deserów. Jeśli chcesz stworzyć atrakcyjny i smaczne ciasto, ciasto domowej roboty papier ryżowy cylinder może być projekt zabawy. Wiedząc, jak zrobić papier ryżowy placek cylinder daje możliwość wyginania swoje twórcze mięśni dekadenckiego kulinarnego rzemiosła ci.

Instrukcje

1 Rozłóż arkusz pergamin nad ladą. Upewnij się, że arkusz papieru jest wystarczająco duży, aby położyć papier ryżowy na do malowania. Umieść zmrożone ciasto do lodówki na relaks.

2 Połóż arkusz zwykłego papieru ryżowego nad pergamin. Pergamin chroni papier ryżowy i swój blat. Wybierać arkusz papieru ryżowego w kształcie i wielkości, odpowiadającej górnej części ciasta. Są one sprzedawane w różnych kształtach i rozmiarach, w piekarniczych i kulinarne zaopatrzenia sklepów.

3 Wypełnij danie 4-uncji z lodowatej wody. Dodaj 1 łyżeczkę prochu cukru do innego naczynia, używając danie dla każdego innego koloru.

4. Umieścić szablon ostrożnie na powierzchni papieru ryżowego. Ułóż szablon, w którym ma być projekt.

5 Zanurzyć końcówki szczotki akwareli do wody z lodem. Zanurzyć pędzel do pyłu cukrowego wyboru.

6 Dab pokryte kurzem szczotka lekko wewnątrz stenciled obszar na papierze ryżowym. Zanurzyć go w wodzie, a następnie ponownie na pył dodać więcej kolorów. Czy to aż szablon jest wypełnione z wyborem koloru.

7 Wyjąć ciasto z lodówki i ostrożnie umieścić zaprojektowaną papier ryżowy placek Topper na jego powierzchni. Podawać natychmiast.

Wskazówki:

  • Nie przechowywać w lodówce papier ryżowy wykaszarki ciasto. Chłodzenie powoduje słodki papier się pogarsza, tracąc swój projekt.

Plusy i minusy Papier Record zdrowia

Plusy i minusy Papier Record zdrowia


Odzysk i reinwestycji Ustawa amerykański (Arra) 2009 stworzył zachęty finansowe dla placówek medycznych w celu opracowania systemu elektronicznej dokumentacji medycznej, w ramach ogólnopolskiej kampanii modernizacji zarządzania informacji zdrowotnej. Inicjatywa, czasami określane jako HITECH, ma dostawców usług medycznych walczą z problemem, co jest najbardziej skuteczne dla ich działalności. Po tym wszystkim, wypróbowanych i prawdziwe rekordy papieru ma swoje zalety - i kilka wad, też.

Prostota

Nie każdy jest wiedzą techniczną. Starsi lekarze, pielęgniarki, terapeutów rehabilitacyjnych i innych lekarzy z wiedzy medycznej, nie kształcili się korzystać z komputerów, w przeciwieństwie do ich młodsi koledzy. Zapisy papierowe są łatwe dla wszystkich w placówce medycznej, aby wykorzystać i wymaga minimalnej umiejętności. Elektroniczne systemy Rejestry medyczne wymaga sporo wiedzy użytkownika i umiejętności, które mogą powodować trudności dla tych, którzy nie byli przygotowani do korzystania z technologii.

Dostępność

Szpitale i wykwalifikowanych obiektów opieki, które wykorzystują dokumenty papierowe często utrzymać wykresy pacjenta w specjalnych uchwytów dołączonych do szpitalnego łóżka. System ten sprawia, że ​​łatwo lekarzy, pracowników socjalnych i innych uprawnionych pracowników, aby szybko znaleźć wykresy pacjenta. Podczas ratownictwa medycznego, lekarze nie mają dostępu do terminala komputera lub strony przez wielu ekranach, aby zobaczyć historię pacjenta. Gdy czas jest najważniejszy, rekordy papieru może zrobić różnicę.

Bezpieczeństwo

W zależności od tego, kogo zapytasz, rekordy papieru może być pomoc czy przeszkoda dla bezpieczeństwa. Niektórzy twierdzą, że papier medyczne zapisy są łatwe do zbierania i zamknij się bezpiecznie, podczas gdy systemy elektroniczne są zawsze narażone na ataki hakerów. Oczywiście, nie zawsze są pozbawieni skrupułów ludzie, którzy mogą ukraść klucze i nielegalnie replikować dokumenty papierowe, a oni są na większe ryzyko jest niesłuszna lub utracone. Jednak zapisy papierowe ograniczyć liczbę osób, które mogą zobaczyć informacje o pacjencie. Wielu uważa, że ​​dokumenty papierowe są łatwiejsze do przechowywania i mniej prawdopodobne, aby go w ręce ludzi, którzy nie mają je zobaczyć.

Odpowiedzialność

Papierowe akta medyczne pozostawiają wątpliwości, ponieważ osoba może dokonać wpisu bez podpisania jej imię. Często oznaczenia i podpisy są trudne do odczytania, a nawet nieczytelne - która może pokonać sam cel rekordu. Elektroniczne systemy Rejestry medyczne rozwiązania tych problemów. Nie tylko wpisując zapewnić czytelność, ale systemy śledzenia działań i oznaczenia każdego użytkownika. Ułatwia to dla lekarzy i personelu, aby znaleźć siebie i komunikowania o decyzji klinicznych. To również sprawia, że ​​łatwiej trzymać ludzi odpowiedzialności za ich działania i do zbadania niewłaściwego wykorzystania dokumentacji medycznej.

Papier vs. Recykling tworzyw sztucznych

Papieru lub tworzyw sztucznych? Wybór nie jest tylko o toreb, ale o wszystkie rodzaje pojemników, z pudełka sok do prania. Są wady obu rodzajów, a konsumenci często wybierają wygodę i niskie koszty w stosunku co jest najlepsze dla środowiska.

Historia

Ludzie używają znacznie więcej plastikową dziś niż 50 lat temu. Tworzyw sztucznych stosuje się w opakowaniu i na worki spożywcze, gdzie przed tymi elementami były często wykonanych z papieru. Ale dobrą wiadomością jest to, więcej ludzi nauki do recyklingu zarówno papier i plastik. Recykling to nie tylko oddzielenie śmieci i składania papieru i tworzyw sztucznych w różnych miejscach, ale także rozwoju rynku produktu pochodzącego z recyklingu. Dziś więcej elementów wykonane są z produktów pochodzących z recyklingu niż wcześniej, ale jest to możliwe, aby zrobić więcej. Badanie wykonane przez Procter and Gamble ujawnia, że ​​większość konsumentów nadal nie są skłonni zapłacić więcej za przedmioty wykonane z użyciem produktów pakowanych lub recyklingu.

Znaczenie

Papier stanowi największy procent śmieci. Według Muzeum odpadów stałych i energii, 35 procent naszych śmieci jest papier, w porównaniu do jedynie 11 procent plastiku, podczas pomiaru masy. Makulatury oszczędza nie tylko drzewa, ale również oszczędza wodę i energię. Samo muzeum mówi nam, że to ma 50 procent mniej wody, aby papier z recyklingu wyrobów z papieru, niż podczas dokonywania go od produktów z drewna. Więc recyklingu papieru jest dobry pomysł, ale przy użyciu plastikowych toreb z zakupami jest też. Dokonywanie plastikowe torby z zakupami trwa od 20 do 40 procent mniej energii niż wykonywanie takiej samej ilości toreb papierowych i plastikowych worków kosztować mniej do transportu i przechowywania, ponieważ są lżejsze i zajmują mniej miejsca.

Rodzaje

Papier i wyroby papiernicze są recyklingowi więcej niż plastik, 45 procent w porównaniu do 36 procent, w zależności od Muzeum odpadów stałych i Energii. To może być dlatego, recyklingu tworzyw sztucznych jest mylące. Istnieje siedem różnych rodzajów tworzyw sztucznych, które mogą być poddane recyklingowi, a nie wszystkie lokalne centra recyklingu podjąć każdy rodzaj. Muszą być klasyfikowane oddzielnie, zanim staną się w coś innego, bo nawet trochę złym rodzaju może zniszczyć całą partię. Porównać do papieru, które mogą być znacznie łatwiej odzyskany ile nie zawiera wosku lub kleju, jest pokryta folią lub folią.

Rozważania

Niektórzy podkreślają, że tworzywa pozostanie długo po pogarszają papieru, ale większość składowisk są miejsca, gdzie nie będzie papieru, ani plastikowe rozkładają. Zezwolenie na papier do rozkładu powoduje powstawanie toksycznych gazów, więc większość składowisk starają się unikać tego wszystkiego, gdzie przez zakopanie braku tlenu może osiągnąć. Jedną wadą opakowań z tworzyw sztucznych jest to, że wierzchołki lub pokrywy, które nie mogą być poddane recyklingowi. Blaty wykonane są z innego rodzaju tworzywa sztucznego i nie jest rozwiązaniem do recyklingu to jeszcze, więc oni po prostu pójść na marne i komplikacje. Zamiast recyklingu, inną alternatywą zarówno dla papieru i tworzyw sztucznych jest do jego spalania. Sporządzono w prawo, spalanie albo z nich, i za pomocą energii elektrycznej lub do tworzenia mocy pary jest lepsze wykorzystanie niż dodawanie materiału na składowisko.

Korzyści

Jest oczywiste, że recykling tworzyw sztucznych i papieru zarówno jest dobry pomysł. Produkcji opakowań, które są łatwe do recyklingu jest też coś dążyć. Opakowanie zajmuje jedną trzecią wszystkich odpadów, zgodnie z Muzeum odpadów stałych i Energii, a połowa jest to papier, podczas gdy tylko 16 procent jest z tworzywa sztucznego. Wykonywanie pracy wykorzystano drzewa i tworzy zanieczyszczenie powietrza i produkcji tworzyw sztucznych wykorzystuje olej i torby plastikowe stworzyć cztery razy więcej odpadów substancji niż worki papierowe, zgodnie z MSNBC. Torby wielokrotnego użytku wydaje się najlepszym wyborem dla toreb, a oba pojemniki z tworzyw sztucznych i papieru będzie ok dla dobrego długi czas.

Jak kupić Płyty Papier ekologiczny

Papierowe są wygodne, ale większość z papierowych talerzy są produktem drzew, które zostały wycięte. Drzewa mają ogromny wpływ na środowisko. Pochłaniają zanieczyszczenia, takie jak tlenek węgla i dwutlenek azotu poprzez ich liści i dostarczające tlen do oddychania. W związku z tym wpływ na środowisko, jest mądre, aby pomóc uratować jak najwięcej drzew, jak to możliwe. Kupując recyklingu papierowe talerzyki, będziesz używać produktu, który został z innych materiałów z recyklingu, a nie z wycinania dodatkowych drzew.

Instrukcje

1 Odwiedź najbliższy sklep detaliczny lub oddziału znanego sprzedaży produktów przyjaznych dla środowiska, takich jak Target. Płyty z recyklingu papieru znajduje się zazwyczaj w sekcji "Towary papieru". Dixie, Solo i naturalnych elementów, to tylko kilka z firm, których papier makulaturowy płyty są sprzedawane w sklepach.

2 Spójrz na opakowaniu. Należy stwierdzić, czy płyty są poddawane recyklingowi. Pakiet powinien również powiedzieć, jaki procent płyty został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Wyższy procent, tym lepiej, jeśli starają się być przyjazny dla środowiska. Opakowanie będzie również powiedzieć, czy papierowe talerze są biodegradowalne i wskaże, jaki procent płyty został wykonany z materiałów post-konsumenckich. Wyższe odsetki są najlepsze dla nich, jak również. Jeżeli płyty są białe, etykieta powinna powiedzieć, czy były bielone przy użyciu środków chemicznych, takich jak wybielacz lub jeśli były bielone, wykorzystując proces, który jest bezpieczny dla środowiska.

3 strony internetowe, takie jak wizyta Eco Products.com, Chinet.com i Amazon.com kupić papierowe talerze w Internecie. Zakupy dla recyklingu płyt w Internecie, będziesz miał dostęp do szerszej gamy i marek, które nie są dostępne w sklepach. Kupując w Internecie, można określić ilość płyt, które chcesz zamówić. Aby zamówić płyty w Internecie, trzeba będzie wprowadzić prawidłowe dane karty kredytowej i adres do wysyłki.

Jak zrobić papier fartuch

Jak zrobić papier fartuch

Fartuch papieru jest całkowicie wykonane z papieru. Używany przez kucharzy, rzeźników i rzemieślników, jest opcja tani i prosty sposób, aby zachować czyste ubrania. Fartuchy papieru są element niekłopotliwą bo oni są po prostu wyrzucane na koniec ich użytkowania. Oznacza to nie czyszczenia, naciśnięcie lub dodatkowe pranie. Są one łatwe do wykonania. Tak więc utworzyć kilka mieć pod ręką.

Instrukcje

• Wyciągnąć trzech stóp rzeźnik papieru z rolki i ustawić go na stole. Można również użyć arkuszy papieru do pakowania jeśli nie masz rzeźniczy papier.

• Uczynić kształt podstawowy fartuch z ołówkiem na papierze. Wyciągnąć jeden duży kwadrat czyli 2 nogi długie i 3/4 długości pasa rozmiar szeroki. Koncentrować się na górnej krawędzi tego placu, rysować mniejszy kwadrat, który jest około 1 stopy przez 1 stopy.

• Wyciąć kształt nożyczkami.

• Zrobić dziurę w górnych rogach 2 o dużym przekroju kwadratowym z końcem nożyczki. Wyciąć 3 długości przędzy, które są 2 stóp długości każdego. Wątku jedna długość przez każdy otwór i zawiązać węzeł na końcu. Taśmy przędzy węzłów do fartuch papier taśmą regularne. To będzie remis wokół talii

• Sprawdź dwa otwory w górnych narożnikach kwadratu mniejszych nożyczkami. Wątek trzeci kawałek przędzy przez otwory i krawat off każdy koniec z placu węzeł. Taśmy przędzy węzłów do fartuch dla dodał siły. Tej przędzy ślizgały się nad głową.

Jak na betonowych ścianach z filcu papier wodoodporny

Jak na betonowych ścianach z filcu papier wodoodporny

Filc papier jest również nazywany smoły papieru i dachowe czuł, bo to jest w parze z tar, które sprawia, że wodoodporny. Można również użyć papier na betonowych ścianach w piwnicach aby woda z kondensacji z tworząc na ścianach i w najbliższych. Musisz zainstalować Filc papier pod powierzchnią ziemi i przykryj ją z dodatkowych materiałów hydroizolacyjnych dla odpowiedniej ochrony. Choć sam proces jest bardzo proste, wymaga wynajem ciężkiego sprzętu.

Instrukcje

• Kopać rów wzdłuż boku betonowe ściany co najmniej 12 cali głęboki. Jeśli jest to nowe budownictwo i piasku nie ma rozlana jest w podłodze, tylko trzeba kopać do dolnej części ściany.

• Wynajem czajnik smoły w narzędzie dostaw firmy i wypełnić go z tar zgodnie z instrukcją. Umożliwić tar do ciepła, aż topi się. Upewnij się, że nosisz długie rękawy, spodnie, grube rękawice i okulary ochronne podczas pracy ze smołą.

• Włożyć mopa do smoły i rozłożone tar całą ścianę betonu do wysokości co najmniej 12-calowy.

• Umieścić rolki trójwarstwowy Filc papier na jednym końcu betonowe ściany przed tar wysycha. Odejdą to całej do przeciwległego końca ściany, przytulając ją mocno do smoły, jak to zrobić. Gdy dojdziesz do końca, odciąć nadmiar papieru filcu z noża.

• Zezwalaj na tar założyć na ścianie aż trudno się, gdy dotknął w rękawicach i Filc papier nie przesuwać lub przenieść.

• Zastosuj dodatkowa warstwa smoły na filcu papieru za pomocą mopa, dopóki nie jest częścią papier jest widoczny.

• Zezwalaj na ścianie schnąć przez 24 godziny, a następnie wypełnić brud powrót do rowu, kompaktowanie go szczelnie.

Jak zrobić papier makulaturowy słoń

Jak zrobić papier makulaturowy słoń

Ochrony środowiska jest w wielu formach, w tym ochrony roślin i zwierząt. Dokonując zwierząt rzeźby z materiałów pochodzących z recyklingu, można uhonorować obu form ochrony w tym samym czasie. Zrobić trwałe, trójwymiarowy słoń rzeźby przez przekształcenie stare gazety wszechstronny modelowania ciasta których kolor i szorstki tekstura czynią go idealnym do rzeźbienia ten szary, pomarszczony członkiem królestwa zwierząt.

Instrukcje

• Odporny na darcie i wyciąć przynajmniej dwa lub trzy pełnowymiarowe, podwójne stronicowanej arkuszy papieru na najmniejsze kawałki, które można. Umieścić je w misce i polać je zanurzyć papier tylko tyle wody. Niech ta mieszanina siedzieć na co najmniej pół godziny, więc, że papier może wchłaniać wilgoć i zaczną mięknąć.

• Papier mieszaniny wlać mieszalniku lub maszynce i mieszanka to jak mocno, jak to możliwe. (Uwaga: Ta mieszanka będzie wypłukać z blendera z wodą, co bezpieczne do użytku spożywczego ponownie, ale powtarzające się mieszanie papieru może nudny ostrza.)

• Miejsce masy w sitko z siatki i trzymać go nad zlewem. Wstrząsać energicznie przez około 30 sekund, aby pozbyć się niektórych nadmiar wody.

• Powrót papierową do miski i wymieszać jak dużo drewna klej z rąk, jak możesz, wyciskania miąższu włączenie kleju, aż do uzyskania ciasta o konsystencji, które można wyrzeźbić z.

• Wyciągnąć jak najwięcej z ciasta, jak chcesz według rozmiaru, że chcesz, aby twój gotowy słoń być (wyobrazić sobie słonia zakończone są rozbite na jedną piłkę).

• Piłka ciasto podzielić na trzy równe części; jeden z nich stanie się słoń ciała, jeden staną nogi, i jeden staną się głowa i ogon.

• Tworzą ciało słonia. Roll kawałek ciała w piłkę, a następnie umieścić piłkę na powierzchni roboczej i rolki to iz powrotem kilka razy, aby zdążyć do owalu.

• Dzielić piłką do nogi na cztery równe segmenty. Aby każdego z nich do cylindra krótki, krępy najpierw toczenia każdy kawałek w piłkę, a następnie naciskając klawisz kulkę względem powierzchni roboczej, a następnie rzut to naciśnij go ponownie, dając mu płaskie góry i dołu. Włączyć każdy kawałek po jego stronie i rolki to iz powrotem kilka razy do cylindra. Dołączyć te kawałki do ciała, aby formularz nogi.

• Aby głowy przez podzielenie ostatecznego piłkę na pół, a następnie jednej z połówek w piłkę toczenia. Tworzą tułowia z tej kuli naciskając palcami na jednym końcu piłkę i naciskając klawisz podczas skręcania, tworząc długi, cienki kształt z boku piłkę.

• Na resztę ciasta i podzielić ją na trzy części. Zrobić dwa z tych do uszu przez walcowanie je w kulki, a następnie naciskając je do płaskich dysków. Rolki trzeci w cewce długi, cienki i wykończenia to na długość, jaką chcesz ogon słonia.

• Dołączyć uszy do głowy i gotowych głowę do ciała. Dołączyć ogona do końca.

• Użyj ołówka jako narzędzia rzeźbiarskiego aby dać słonia bardziej szczegółowo. Etch kształt nogami w kształcie litery U paznokcie w nogach i użyć gumki kłuć dziury dla oczu.

• Niech rzeźba suche przez 24 godziny, aż całkowicie suche i twarde. Jeśli żadnej z części nie trzymać dla siebie prawidłowo, niech suche oddzielnie, a następnie dołącz ponownie z klej do drewna.

Jak zrobić papier bibułkowy Origami kwiaty

Jeśli potrzebujesz prezent dzień matki last minute, lub jeśli jesteś odpowiedzialny za dekorowanie na imprezę towarzyską, zrobić jakieś origami kwiaty z bibuły. To trwa tylko kilka minut stworzyć jedną z tych kwiatów łatwe to-make papieru, i będą trwać znacznie dłużej niż świeże bukiet. W zależności od wielkości i koloru bibuły, którego używasz możesz wszystko od wiązki drobnych kwiatach dużych, kolorowych kulek.

Instrukcje

• Stos osiem arkuszy bibuły na siebie.

• Złóż bibuły, począwszy od wzdłuż jednego stosu kończy się krótki, aby utworzyć fałdowanie 1 1/2 cali od krawędzi bibuły. Zagiąć papier do pierwszego marszczyć.

• Przejść nad fałdowanie z patykiem Popsicle wobec dawać ono pewien ostry ostrze. Miejsce Popsicle stick, płaskie bocznej dół, na lewej krawędzi krotnie, zastosować delikatny ucisk i przesuń go wzdłuż krotnie.

• Zrobić kolejny krotnie, tym razem składane w stos bibuły, 1 1/2 cali od pierwszego gniecenie i przejść przez klapkę z Popsicle stick.

• Tworzenie zagniecenia co 1 1/2 cala. Po zakończeniu składania papieru tkanki będzie wyglądać jak akordeon złożonym.

• Okrągłe rogi akordeon górnej i dolnej (krótszych bokach) za pomocą ostrych nożyczek przeciąć wszystkie akordeon warstwy na raz. Począwszy od pół cala z góry akordeonu, pocięte na jednej z krawędzi i krzywa nożyczki górę ku górze centrum punktu jak wyciąć. Powtórz dla dolnej akordeon.

• Zawijania PRZEPYCHACZ lub Kwiaciarnia drut wokół centrum akordeon i przekręcać końce drutu wokół siebie nawzajem, aby zabezpieczyć je w miejscu.

• Osobne arkusze bibuły, starannie wyciągając jeden arkusz w czasie ku centrum akordeonu. Gdy wszystkie arkusze są oddzielone, dostosować swoje stanowiska i puch je stworzyć zaokrąglone kuli.

Jak zrobić Papier Mache Baby butelki

Jak zrobić Papier Mache Baby butelki

Jeśli szukałeś wielkie baby shower dekoracji lub pinata jest toczenie się pusta, dlaczego nie zrobić swój własny papier mache butelki dla niemowląt? Za pomocą mąki, wody i gazety, można utworzyć butelkę o dowolnym rozmiarze i udekoruj go do meczu baby shower temat. Wypełnić go z cukierków, pęcherzyki lub inne małe drobiazgi lub po prostu używać go jako dekoracji. Tak czy inaczej, mama i Goście będą pod wrażeniem Twojej domowej roboty papieru mache butelki dla niemowląt.

Instrukcje

• Posiadają najlepsze dwa cale lub tak długo balonem między opuszkami palców. Wysadzić balon, utrzymanie powietrze z końcówki, które będą stanowić "sutek" butelki dla niemowląt.

• Zgniotu prasa i zabezpieczyć go wokół pocięte części balon z taśmy maskującej aby grubsze do bazy butelki. Pozostawić odkryte części brodawki. Pamiętaj, że będzie usuwania gazeta i balon później, więc zabezpieczyć to wystarczy, aby zatrzymać w miejscu. Nie musisz korzystać z gazety w dół na całej długości balon. Zostawić innym 3 cali i tak poniżej brodawki wolna od zmiętą gazetę. Jeśli nie chcesz, aby butelka się tak długo, jak twój balon, stop, dodając zmiętą gazetę na żądaną długość.

• Owinąć folią w gazecie, aby zachować papier mache przyklejaniu się do papieru.

Łza • Prasa w długie paski. Nie trzeba być całkowicie nawet lub jednolite, ale nie były one zbyt długo lub będą one trudne do obsługi z pasty na nich.

• Wymieszać jedną część mąki na jedną część wody w dużej misce do postaci pasty. Może zamiast wymieszać trzy części białego kleju z jednej strony woda do postaci pasty.

• Taśmy gazety zanurzać mieszaniny pasty i zdrapać nadmiar. Papier powinien być wilgotny ale nie kapie wklej.

• Zastosowanie taśmy gazety przez folię spożywczą, naciskając delikatnie tak trzyma. Czy kontynuować dodawanie paski gazety zanurzane w mieszaninie wklej dopóki obejmowały całej bazy butelkę w kilka warstw taśmy gazety. Gładkie paski jak dodasz je do stworzenia jednolitej powierzchni.

• Stosuje się paski gazety do końcówki balon i narażone balon poniżej to tworząc brodawki butelki. Może chcesz odnieść się do obrazu butelka rzeczywiste dziecko aby uzyskać kształt prawo. Krzywa base brodawki się do zaokrąglone końcówki.

• Dodaj warstwę grubsze paski gazety pomiędzy podstawy sutka i butelki. Gładki papier paski opuszkami palców.

• Niech Twoje całej butelki suche dla jednego do dwóch dni. Dodać więcej warstw, w razie potrzeby i pozostawić do wyschnięcia całkowicie ponownie. Więcej warstw można dodać, grubsze i bardziej trwałe będzie papier mache.

• Pop balon z pin i usunąć go z papier mache butelki wyciągając ją delikatnie. Wyciągnąć gazety, taśmy i z butelki jak również folia spożywcza.

• Napełnić butelki z cukierków lub inne małe przedmioty, w razie potrzeby. Obrócić butelkę po jego stronie, po słodycze został wstawiony i zastosowanie warstwy z papier mache na dole otwarte butelki do uszczelniania go. Niech suche ponownie dla jednego do dwóch dni, aż zupełnie twardy.

• Farba twój papier mache dziecka butelki z akrylu lub plakat farby. Malować warstwę białej po raz pierwszy, aby ułatwić kolorach Dodawanie. Dekoracji i powiesić w sposób pożądany.

Jak zrobić ręcznie Papier Mache lalek

Jak zrobić ręcznie Papier Mache lalek

Papier mache po francusku "przeżuty papier", która odnosi się do użycia rozdarty papier paski w tworzeniu nowych rzeźby i zabawki. Jest to materiał powszechnie używane do produkcji tradycyjnej sztuki ludowej lalek z całego świata. Ten rodzaj materiału jest nie tylko trwałe, jest prosty w obsłudze. Można tworzyć własne lalki papier-mache używając niedrogich materiałów, może masz już w domu.

Instrukcje

• Szkic projektu za swoją lalkę. Papier mache jest bardzo wszechstronny materiał, który mogą być używany do zrobić szereg różnych kształtów i wzorów.

• Tworzenie pleśni, która będzie podstawą do tworzenia. Podczas tworzenia pinata, na przykład, to często wysadzić balon do użytku jako podstawy. Balony można użyć dla lalek głowy i ciała, lub tworząc kształt z folii aluminiowej zaciskał się.

• Papier łza na cienkie paski. Gazety działa dobrze, ale można użyć wszelkie kartce papieru. Taśm powinny mieć nie więcej niż 1 cal szeroki, ale mogą być dowolnej długości, których pragniesz.

• Przygotować ciasto łącząc białej mąki, wody i kleju. Można dodać więcej mąki lub wody jako potrzebne do stworzenia spójności, które lubisz. Możesz również rozcieńczyć zwykłej szkoły kleju z wodą, aby tworzyć wydajne pasty.

• Włożymy pas papieru do wklej i moczyć przez kilka sekund. Upewnij się, że papier jest całkowicie nasycony, ale nie jest gotowy do łez. Pozycji wokół swojej formy, wygładzanie paski jak iść. Kontynuować aż lalka jest całkowicie pokryte z pasków papieru. Umożliwić paski do wyschnięcia na osiem do 24 godzin.

• Powtarzaj z więcej warstw papieru, aż papier mache jest gruby i hartowane. Dać czas do wyschnięcia pomiędzy warstwami. Więcej warstw można zastosować, trwałych będzie swoją lalkę. Niech lalka całkowitego wyschnięcia przed przystąpieniem. Jeśli użyłeś balon jako podstawy, może to pop z igłą w razie potrzeby.

• Piasku ostre krawędzie papierem ściernym gradacji grzywny. To pozwala wygładzić wszelkie zmarszczki i nierówny warstw w dokumencie.

• Farba i udekorować według uznania. Prawie każdej farby jest odpowiednia dla lalek, z olejów do akryl. Gdy farba jest suche, można dodać bezbarwny z poliuretanu do uszczelniania konstrukcji. Użyj szmatką lub przędzy do ubrania i włosy do zakończenia wygląd.

Instrukcje na temat tworzenia Papier naleśnikowy Maki

Instrukcje na temat tworzenia Papier naleśnikowy Maki

Papier naleśnikowy maku może być wspaniałe ozdoby dla projektów majsterkowicza, prezenty lub ciasta weselne. Posiadają dwie zalety nad prawdziwym Maki: kwitną długo, i korzystania z dowolnym kolorze chcesz. Papier naleśnikowy jest szczególnie dobrym materiałem do wykorzystania naśladując kwiaty, bo to jest silne i elastyczne. Posiada naturalny kształt delikatne płatki maku.

Instrukcje

• Uczynić centrum Maków. Weź małą kulkę waty lub waty i przyklej go do końca drut kwiatowy macierzystych. Długie, sztywne, zielony przewód należy wybrać, jeśli chcesz stoją kwiaty w wazonie, lub światła, wąski przewód do tworzenia dekoracji stołu lub podobne. Cięcia drutu z cięcia drutu, jeśli są one zbyt długo, długość swoje łodygi.

• Teraz Wytnij długi pasek czarny papier naleśnikowy około 1/2 cala. Owinąć czarnej taśmy wokół bawełna piłka do piłki jest zakończona w czerni. Klej do zabezpieczenia; spróbuj dodać kleju w pobliżu podstawy piłkę. Powtórz ten krok dla maku tyle jak chcesz zrobić.

• Teraz zrobić pręcików z czarną grzywką klejone wokół centrum. Wyciąć inny długi pasek czarny krepa papieru, 3 cale przez 12 cali. Wchodzisz na środku wzdłuż, a następnie złożyć dwa razy w przeciwnym kierunku. Używać twój nożyczki do cięcia dobrze krepina wzdłuż jednej krawędzi składany, trochę mniej niż 1/2 cala głębokości.

• Weź złożone fringe i owinąć go wokół drutu i Mak centrum, tak że frędzlami twarz w górę i przypominają pręcików. Szczelnie zabezpieczyć taśmą kwiatowy.

• Wyciąć cztery płatki na maku. Wytnij pasek z kolorowego papieru krepy 5 centymetrów szerokości. Z tej taśmy wyciąć 6-calowe kawałki, tak, że każdy kawałek środki 5 przez 6 cali. Starannie Odetnij rogi z jednym z dłuższych boków każdy kawałek, aby dać płatki zaokrąglone krawędzie.

• Pęczek podstawy płatków i zabezpieczyć je do drutu wokół centrum i pręcików. Zabezpieczyć je w miejsce dyskretnie za pomocą drutu lub kwiatowy taśmy. Falbanką płatki lekko pociągając delikatnie zakrzywione boczna góry. Krzywa płatki za pomocą palców, tak że wyglądają realistycznie.

Papier Mache porady idealna sztuczki

Papier Mache porady idealna sztuczki

Papier mache został po raz pierwszy użyty w Chinach dynastii Han, który był 202 P.N.E.-220 N.E. elementy dekoracyjne takie jak pokrywki garnek i kaski były jednym z pierwszych przykładów z papier mache. Papier mache oznacza "przeżuty papier", i używa pasków papieru z spoiwa jak klej. To rzemiosło, które jest lekkie i mocne, i może być gotowy z farb i lakierów. Aby utworzyć papier mache kawałki, które są twarde i trwałe, wykonaj kilka Porada i sztuczki.

Przepis

Spinacz lub kleju używanego papieru mache projektu jest ważne obiekt trójwymiarowy stabilne i silne. Białego kleju i wody mogą być używane dla papier mache, ale gładki papier mache ciasto może być tworzone przez wrzenia 1 część mąki do 5 części wody. Gotować przez 3 minuty i pozostawić do ostygnięcia do uzyskania konsystencji gęsty, owsianka, jak. Można dodać odrobinę cynamonu do wklejania pachną. Aby zapobiec pleśni, która jest problem z papier mache rzemiosła, dodać 2 łyżki soli do mieszaniny jako środek konserwujący. Również w wilgotnym klimacie, zużywa mniej wody na swój przepis ciasto.

Armatura

Szkielet jest podstawą twój papier mache rzeźby, która obsługuje wagi paski gazety i wklej. Potrzebujesz silnej wewnętrznej struktury do pozostawienia swojego rzemiosła. Karton może być rozebrane i taśmą taśmy maskującej. Zaciskał się gazety klejone z taśmy maskującej jest inny tani metoda tworzenia szkieletu. Wysadzono w powietrze balony są używane dla przegubowe lub okrągłe projektów. W przypadku większych projektów można użyć drutu kurczaka, który znajduje się w najbardziej sklepach sprzętu. Używać do cięcia drutu na cięte kawałki drutu kurczaka i zginać je w kształt przed nałożeniem pasków gazet i wklej. Również mogą być używane stare materiały opakowania plastikowe butelki i pojemniki płatki owsiane.

Montaż

Przed możesz złożyć papier mache projektu, łza paski gazety około 2 centymetrów szerokości. Długość taśmy jest zależna od wielkości projektu. Mniejsze papier mache rzemiosła użyć pasków jak 4 cale i dużych projektów może użyć pasków około 10 centymetrów długości. Nasycenia paski gazety w twój papier mache pasty przed pokrycie warstwą na szkieletu w jednym kierunku. Palcami aby usunąć wszelki nadmiar pasty przed zastosowaniem go do swojego projektu. Umożliwić każdej warstwy muszą schnąć przez 24 godziny przed dodaniem nie więcej niż czterech warstw gazety paski z pasty. Po każdej warstwy niech go całkowicie sucha przed następnym. Upewnij się, że każda warstwa paski gazety idzie w przeciwnym kierunku jako warstwy przed.

Szlif

Ostatnia warstwa papieru mache projektu należy rozważyć przy użyciu białego papieru lub ręczniki papierowe do premiera to do malowania. Jeśli tego nie zrobicie, malować swoje rzemiosło białą farbą akrylową jako podkład. Malować swój projekt z farby akrylowe, które są trwalsze i mocniejsze niż farba tempura. Lakierniczych lub użyć pędzle swojego rzemiosła. Jeśli możesz znaleźć otwory w swojej rzeźby jak się malować, możesz użyć płyty gipsowo-kartonowe lub tynki uszczelniające na ich pokrycie. Niech twój projekt suche i następnie pomaluje to. Po zakończeniu malowania, spryskać całego projektu lakiery.

Jak zrobić papier fortunę

Jak zrobić papier fortunę

Kasjerów fortunę papieru są proste origami projektów popularne wśród dzieci w wieku szkolnym. Po złożeniu jednego z tych wróżbiarzy, uczestnik wybiera jeden narożnik kolor papieru, a następnie wybiera numer z wewnątrz klapa. Pod tym numerem jest uczestnik fortunę. Jest to projekt rzemiosło kreatywnych uczyć dzieci, i na pewno powiem znajomym jak zrobić papier wróżek, zbyt. Ponieważ tam są nie ostre narzędzia wymagane, dzieci w każdym wieku można dowiedzieć się jak zrobić ten zabawa rzemiosła.

Instrukcje

• Złóż kwadratowy kawałek białego papieru na przekątnej, więc jednym rogu dotyka naprzeciwko jednego. To sprawia, że kształt trójkąta z papieru. Otwórz dokument kopię zapasową. Złożyć papier na przeciwnej przekątnej i ponownie otworzyć dokument. Papier powinien mieć kształt "X" w centrum.

• Złożyć wszystkie cztery rogi papieru do centrum miejscowości "X". Stwarza to mniejszy kwadratowy kształt z papieru.

• Obrócić papier, więc nie widać składany w rogach. Wchodzisz na rogach cztery ku centrum ponownie. To tworzy klapy na dole palcem wskazującym i kciukiem z każdej strony można dopasować do papieru. Kiedy otrzymasz swoje palce do tych klap, wycisnąć punkty je razem. Kształtuje to wróżenie z ręki. Wchodzisz pod spodem klapy palec tak Wróżenie jest kwadrat ponownie.

• Kolor każdego palca czterech największych klap z różnych kolorowych marker. Za pomocą pióra lub znacznik do numer wewnątrz "1" do "8." Podnieś każdego wnętrza klapy, a z tyłu każdego, napisać fortunę różnych takich, jak "Będziesz milionerem", lub "Będę poślubić crush sławna."

• Umieścić swoje palce i kciuki w każdym klapy palec. Po raz kolejny wycisnąć punkty razem do kształtu Wróżenie z ręki. Teraz jest gotowa do użytku.

Jak wobec zawijać kanapkę w papier woskowany

Jak wobec zawijać kanapkę w papier woskowany

Papier woskowany jest wodoodporne z wosku i parafiny. Zamiast wprowadzania kanapkę w torbie zamknięte na zamek błyskawiczny, można zawinąć w papier woskowany. Papier woskowany pozwala chleb oddychać, a nie wyłapuje nadmiar wilgoci. Pozwoli to uniknąć kanapkę z coraz rozmokłe. Papier woskowany będzie również na bieżąco kanapkę bezpiecznie w miejsce tak, że to nie rozpadnie.

Instrukcje

• Odrywasz arkusz pergaminu dwa razy tak długo, jak kanapkę.

• Miejsce kanapkę w centrum papier woskowany.

• Weź dwie długie boki papier woskowany. Wchodzisz na strony na kanapkę i pokrywają się papier.

• Chwycić pozostałych stron pergaminu. Wchodzisz na strony w trójkąt i zawija je w dół pod spodem kanapkę.

• Taśma trójkąty w miejsce do przechowywania kanapkę z rozpada się.

Jak zrobić meksykańskie Papier naleśnikowy kwiaty

Jak zrobić meksykańskie Papier naleśnikowy kwiaty

Papier naleśnikowy kwiaty są proste rzemiosło, które mogą ozdobić pokój lub utworzyć kolorowy bukiet. Widać je na festiwalach takich jak Dia de los Muertos, lub dzień zmarłych. Jednak można wybrać, aby je w celach uroczysty. Spróbuj różnych kolorach, wybór ciepłych jak czerwienie, róże, pomarańczowe i żółte na bardziej naturalny wygląd lub mieszania w blues i fiolety, aby bardziej egzotyczny bukiet.

Instrukcje

• Wyciąć kilka arkuszy papieru krepowego na kwadraty, układania arkuszy na siebie w celu ułatwienia cięcia.

• Położyć pięciu arkuszy kwadratów krepy papiery na siebie, za pomocą tego samego koloru dla kwiat jednobarwne lub różne odcienie aby płatki wszystkich różnych kolorach.

• Złóż stos placów jak akordeon, składane 1/2 cala z jednej strony od Ciebie i marszczenie, a następnie odwracania papieru i składane sam część 1/2 cala ku Tobie i marszczenie. Powtórz ten składany działania aż do końca placu.

• Orient składany prostokąt, więc można zobaczyć wiele fałdy na raz wzdłuż górnej krawędzi z prostokąta leży poziomo.

• Wrap 1/2 cala zielone rury czystsze wokół centrum prostokąta, owijania wokół strony cieńsze, tak to wygląda jak muszka. Zakładka pozostałych koniec strony, które są ci Zawijanie koloru papierem krepa, więc to nie wystają. Zorganizować luźny koniec czyszczenia rur, więc to jest skierowana w dół, prostopadle do prostokąta.

• Podnieść warstw papieru krepowego, jeden po drugim, do centrum kwiatu. Twist płatki do odkręcania i zmienić je stworzyć bardziej naturalny wygląd.

• Dodatkowe PRZEPYCHACZ przeciąć na pół i kręcić się wokół dolnej części kwiatu, zabezpieczanie kwitnąć i zachęcanie kwiat bukiet razem zamiast trzymać jak muszka.

Jak zrobić szyszkami papier pergamin do pudru

Jak zrobić szyszkami papier pergamin do pudru

Wiele osiągnąć ciasto dekoratorów używać szyszek pergamin do rur lukry i nadzienia do ciast. Pergamin papier stożki są bardziej sprzyjające piękna ozdobna wyniki bo dekorator ma większą kontrolę nad stożkiem pergamin niż worek standardowego ciasta. Bo pergamin szyszki są jednorazowego użytku, można łatwo uzupełnić jednego papieru stożka dla każdego koloru lukier i uproszczenia tort dekorowanie procesu. Małe lub szyszki pergamin dużą ilość pudru możesz potrzebować w celu zastosowania do wypieków.

Instrukcje

• Określić jaki rozmiar pergamin stożek musisz. Jeśli chcesz umieścić około 1 szklanki lukier do stożka, trzeba będzie 16-CAL przez-12-calowy arkusz pergaminu, przeciąć na pół, na dwa trójkąty. Jeśli chcesz umieścić około ½ szklanki lukier do stożka, wyciąć prostokąt 8-calowy przez-12-calowy w pół, na dwa trójkąty.

• Oderwać odpowiedniego rozmiaru arkusz pergaminu i zmierzyć na prostokąt duży lub mały stożek. Wyciąć prostokąt na pół po przekątnej, aby zrobić dwa trójkąty.

• Ustawić trójkąt przed Tobą na płaskiej powierzchni z dolnym punktem najbliżej do Ciebie.

• Wyciągnąć rogu tak dotyka dolny punkt trójkąta i loki w lekko. Trzymać te dwa punkty z kciukiem i palcem wskazującym.

• Doprowadzić punktu po lewej stronie nad zaokrąglone pergamin, aż do tego punktu jest zaraz za punkt prawym. Posiadają wszystkie trzy punkty z kciukiem i palcem wskazującym.

• Dostosować punkty dołu aż wskazówka na koniec stożka jest bardzo ostre i ostre.

• Miejsce o długości przezroczystą taśmę wzdłuż zewnętrznej krawędzi na pergaminie papieru stożka trzymać razem.

• Cięcie końcówkę stożka pergamin od nożyczkami. Usunąć około góry calowe końcówki stożka do umożliwiają wstawianie ozdobna końcówka do pudru. Jeśli masz pewności, o ile końcówki do usunięcia, zaważyć na odcięcie zbyt mało; Jeśli wytniemy się zbytnio, ozdobna końcówka spadnie przez otwór.

• Włożyć ozdobna końcówka w dół poprzez duży otwarty koniec stożka więc wskazał końcówka ozdobna końcówka pasuje przez otwór, nacięcie w kształcie stożka.

• Wypełnienia stożka około połowa pełne puder za pomocą łopatki do mocno dociśnij lukier. Padały otwarte krawędzi stożka pergamin i rolki krawędzie szczelnie zamknąć stożka.

Jak uzyskać papier okrągły pracy

Papier, okrągłe pracy może być również znany jako "paper route" lub "papier praca" i jest terminem używanym podczas gazety zatrudnić ludzi, aby dostarczać gazety do domów abonentów. W ciągu ostatnich dni dzieci i młodzieży często miałem trasy papieru. Dzisiaj sprzedaż gazet spada i wiele gazet przypisać tylko papier trasy do ludzi z samochodami; Jednakże nadal istnieją niektóre szlaki rowerowe papieru dostępne. Niezależnie od transportu zadanie wymaga, okrągły papier praca może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które wymagają dodatkowych część dochodu.

Instrukcje

• Określić, jaki rodzaj transportu jest do Państwa dyspozycji. Nie będzie mógł korzystać z transportu publicznego i będzie potrzebować rower lub samochód, aby dostarczać gazety.

• Wygląd na stanowisko pracy, strony internetowe i strony niejawnych dla lokalnej gazecie okrągły miejsc pracy (patrz sekcja zasobów przykłady). Sprawdzić na stronach internetowych lokalnych gazet dla reklamowanych pozycji na dostawę własnych dokumentów.

• Znajdź, jakiego rodzaju transportu wymaga każdej aukcji. Wykluczyć wszelkie zadania, które wymagają samochód, jeśli go nie masz.

• Idź do biura gazecie wypełnić wniosek lub Wypełnij jeśli jest opcja. Jest bardzo przyjazny i uprzejmy dla wszelkich osób w biurze gazety gdzie wypełniasz wniosek; zrobić dobre wrażenie od samego początku. Na wniosek, podkreślić swoje ostatnie dostawy, kaznodziejskiej usługi lub sprzedaży doświadczenie, jeśli masz jakiekolwiek. To pokazuje, że masz doświadczenie w ten rodzaj zadań że papieru cały zadanie wymaga.

• Przejdź do wywiadu, jeśli otrzymasz zaproszenie. Ubierać starannie i być na czasie, przyjazny i uprzejmy. Opisać wszelkie odpowiednie doświadczenie, jeśli go masz. Wykazać zdolność do podjęcia odpowiedzialne zadanie, jeśli nie. Pamiętaj podziękować wywiad na koniec wywiadu.

• Oczekiwania usłyszeć, jeśli masz zadanie. Wiadomości będą najprawdopodobniej pochodzą jako telefon.

Japoński papier ryb rzemiosła

Japoński papier ryb rzemiosła

Japoński papier ryb rzemiosła umożliwia uczyć dzieci o różnych kultur. Rzemiosła te wszystkie są bardzo proste i wymaga bardzo mało materiałów. Możesz je w godzinę lub dwie, a może służyć do dekoracji pokoju dziecka, jako dekoracje party, lub w klasie. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka prostych dostaw jak kolorowy papier, nożyczki, klej, markery i kolorowe kredki.

Koi japońskich wiszące

Zrobić japoński koi (Rybka) ze starych magazynów, kolorowych folii i papieru. Powiesić pod sufitem w pokoju dziecka lub w klasie. Trzeba będzie kilka podstawowych elementów takich jak znaczniki, kredki, klej, nożyczki, zszywacz, dziurkacza i bibuły do serpentyny. Narysuj koi na dużym arkuszu papieru. Miejsce kolejny kawałek papieru o tej samej wielkości w rysunku i wyciąć dwa papier ryb przez następujące zarys z nożyczkami. Wyciąć koła od kolorowy papier, czasopisma lub folię aluminiową. Upiększyć koła ze znacznikami brokatu, cekinów lub wszelkiego rodzaju dekoracji błyszczący. Przyklej koła po obu stronach ryb patrzeć jak skale. Zszywaj po ryby z koła skierowane na zewnątrz. Zszywaj po serpentyny bibuły do wewnątrz rybi ogon. Dwie dziurki w równych odległościach od siebie w twarz i ciąg kawałek przędzy przez każdy otwór. Zawiązać węzeł na otwór aby wieszak i powiesić go z sufitu lub ściany.

Papier japoński Fan z Koi

Zrobić fan japoński papier. Zlokalizować koi lub goldfish zarys rysunków. Wyciąć japoński papier wentylatora (patrz źródła) z papieru budowy, regularne drukowania papieru lub pokładzie plakat. Narysuj koi w otoczeniu spokojny krajobraz. Można wydrukować koi grafiki z komputera i następnie pokroić na kształt wentylator japoński papier, jeśli nie czujesz się komfortowo z umiejętności rysowania. Podkreślają rysunek linii za pomocą czarnego markera i używać kolorowych znaczników, ołówki lub wody kolory barwy koi i okolic. Opuścić niektóre obszary bez koloru na ciekawy efekt i tła. Po zakończeniu, przewracać twoim fanem, a klej na górze Popsicle stick z tyłu na dole wentylatora. To będzie twój uchwyt wentylatora. Przyklej dwa więcej Popsicle laski do tyłu wentylatora w kształcie V. Górnej części V powinny być na górnej krawędzi wentylatora. Przyklej końce dołu V do góry pierwszy Popsicle Stick, Dokonywanie kształt Y z wszystkich trzech Popsicle laski. To daje siłę wentylator tak, że górne krawędzie nie odwrócić przy użyciu wentylatora.

Ryb origami Angel

Wyciąć kwadratowy kawałek papieru i złożyć go po przekątnej. Jednakże, przekątnej krotnie nie powinna spotkać na rogu, ale tylko nieznacznie się od rogu, pokazując na rogu od spodu i górnym rogu papier utworzonego trójkąta. Złóż trójkąt w połowie ale ponownie, po prostu poza centrum, prostopadle do pierwszego owczarni. Odwróć papier i zauważyć anioła wygląd ryby. Przyklej oczy googly na, lub narysować oczy i usta na ryby. Można taśmy niebieski kawałek pokładzie plakat na ścianie i taśmy lub kleju mnóstwo anioł ryby na plakat, co na ściany akwarium.