adcov.com

pankreatyna dla dziecka

Porady dotyczące płci dla dziecka

Porady dotyczące płci dla dziecka


Z opowieści żon, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie do procedur medycznych, istnieje wiele podejść do podjęcia, aby spróbować wpłynąć na płeć dziecka, jeśli para ma swoje serca ustawione na chłopca, dziecka lub dziewczyny. Mimo, że jest mało dowodów na wiele z tych teorii, niektóre pary nadal wybiera się do ich przestrzegania.

Opowieści żon

Istnieje wiele opowieści żon związanych z przedmiotem wyboru dziecko płci. Na przykład, niektóre z tych opowieści wynika, że ​​jedzenie czerwonego mięsa, słone jedzenie i napoje gazowane mogą pomóc wyobrazić sobie chłopca, jedząc ryby, warzywa i słodkie pokarmy będzie para bardziej prawdopodobne wyobrazić dziewczynę. Niektóre pozycje podejmowania miłości, jak na stojąco, jest myśl, aby pomóc kilku mieć chłopca, podczas gdy pozycja misjonarska jest podobno produkować więcej dziewczynek. Niektóre żon opowieści wynika, że ​​pary zadowolone zrelaksowany i na pewno wyobrazić dziewczynę, podczas gdy pary, które obawiają się, czy obciążone są bardziej prawdopodobne, aby mieć chłopca.

Metody medyczne

Metoda Ericsson oddziela plemników X i Y w procesie filtrowania, a następnie pary plemnik zawierający chromosom Y z jajkiem, aby mieć chłopca czy chromosom X z jajkiem mieć dziewczynę. Silverman Centrum Gender Selection twierdzi, że metoda ta jest od 70 do 72 procent skuteczności.

Metoda IVF / PGD polega jaja są usuwane od kobiety i zapłodnione spermą mężczyzny w laboratorium. Płeć zarodka jest sprawdzana po podziale komórki i tylko zarodki preferowanej płci są zwrócone do matki. Silverman Centrum Gender Wybór sugeruje, że wskaźnik sukcesu dla tej techniki jest wysoka.

Metody naturalne

Niektóre naturalne metody zastrzeżenia wyboru płci opiera się na badaniach naukowych, ale jest mało dowodów na to, że metody te są wiarygodne. Metoda Shettles, opublikowane przez Landrum B. Shettles w 1970 roku w artykule zatytułowanym "Czynniki wpływające proporcji płci," opiera się na teorii, że plemniki niosące chromosomy X są silniejsze, że Y-chromosomy więc przeprowadzanie przetrwać dłużej. Ponieważ wymagana jest plemników niosący chromosom Y wyobrazić chłopiec, sposób ten sugeruje, że stosunek powinien występować blisko owulacji, gdy Y plemniki są większe zapotrzebowanie, jeśli ch jest do pomyślenia.

Metoda Whelan powołuje się także na stosunek taktowania ale sugeruje coś przeciwnego sposobu Shettles, zachęcanie par seks 05:56 dni przed owulacją dla chłopca. Fakt, że te dwie metody całkowicie przeciwstawić siebie podkreśla ich zawodność.

Metody astrologiczne

Niektóre pary wybrać do naśladowania technik selekcji płci na podstawie astrologicznych wykresów. Korzystając z tej metody, para, która chce mieć chłopca powinny uprawiać seks w nocy, najlepiej gdy księżyc jest kwartał, jak również próby poczęcia na nieparzyste dni miesiąca i głowa kobiety, wskazując na północ. Jeśli dziewczyna jest korzystne dla dziecka, wybór płci opiera się na astrologii wymaga kilka seks w godzinach popołudniowych, w parzyste dni miesiąca i kiedy księżyc jest w pełni.

Jak pozbyć wysypki ciepła dla dziecka

Jak pozbyć wysypki ciepła dla dziecka

Wysypka ciepła dla dziecka jest bardzo powszechne w ciepłym klimacie lub gorących miesięcy letnich. Według "Czego można się spodziewać w pierwszym roku," wysypka ciepła charakteryzuje się "drobnymi czerwonymi plamami na twarzy, szyi, pod pachami i górnej części tułowia" (strona 509). Wysypka ciepła zachodzi ", gdy pot gromadzi się z powodu zatkania przewodów gruczołów pot" (strona 509). Niektóre wysypki ciepła nie są poważne i mogą być traktowane z prostych środków domu. Inne wymagają pomocy medycznej. Według "Czego można się spodziewać w pierwszym roku," jeśli dziecko ma "krosty, wzrosły obrzęk lub zaczerwienienie" (strona 509), lekarz powinien być nazywany.

Instrukcje

1 Zdejmij warstw. Rozpakowanie dziecko, jeśli jest on zawinięty lub owinięty w koc. Zdjąć swetry, kurtki i spodnie i skarpetki nawet jeśli dziecko jest jeszcze gorący.

2 Połóż chłodny i wilgotnej szmatki na ciele dziecka. Obniżyć ciepło powoli przez pocieranie fajne szmatki nad różnymi obszarami ciała dziecka.

3 Kąpać dziecko w zimnej wodzie, jeśli poprzednie próby nie łagodzić wysypki i nie schłodzić dziecko. Temperatura powinna wynosić około 70 stopnie Celsjusza. Woda, która jest zbyt zimno nie jest zalecane dla dzieci.

Wskazówki

  • Należy wezwać lekarza, jeśli wysypka nie znikną w ciągu tygodnia lub temperatura ciała dziecka nie zejdzie.
  • Według "Czego można się spodziewać w pierwszym roku, proszki i płyny" należy unikać, ponieważ "może dalej blokować pot z płynącej" (strona 509).

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa dla dziecka

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa dla dziecka


Ochrona dziecka przed urazami i wypadkami jest jednym z najważniejszych zadań trzeba jako rodzic. Kruchość niemowląt może doprowadzić do ich poszkodowana przez nawet najbardziej niepozornych zagrożeń. Jako rodzic musisz ocenić swoje środowisko domowe, odzież dla dzieci, zabawki, meble i sprzęt, aby upewnić się, że noworodek jest z dala od niebezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo szopka

Sudden Infant Death Syndrome, SIDS, to stan krytyczny, że dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia są narażone na. Jednakże, dostępne są strategie zapobiegawcze rodzicom zmniejszyć ryzyko kontaktu ich niemowlęcia do nagłej śmierci niemowląt. Strategie te dotyczą w szczególności do bezpieczeństwa szopka. Według US Consumer Product Safety Commission, rodzice powinni zawsze stawiać dzieci na plecach, jak leży na twarz dziecka w dół na jego brzuchu zwiększa możliwość uduszenia. Dodatkowo, poduszki, koce, kołdry i jak nie powinien być obecny w łóżeczko dla dziecka, jak te elementy zwiększają ryzyko uduszenia.

Bezpieczeństwo samochodów Seat

Wielu rodziców może nie wiedzieć o ukrytych niebezpieczeństwach siedzeń samochodowych. Lori O'Keefe, korespondent Amerykańskiej Akademii newsmagazine pediatrii w "AAP News," pisze w swoim 2009 artykuł o znaczeniu pozycjonowanie niemowlę poprawnie w pojeździe. Jedna wskazówka wspomina to pozycja tyłem do kierunku jazdy, w którym mieści się fotelik z dzieckiem tyłem do kierunku jazdy. Według O'Keefe, raz wymagania wagi i wzrostu zostały spełnione przez wytyczne producenta fotelika samochodowego, rodzice powinni przestawić fotelik do pozycji przodem do kierunku jazdy. Konieczne jest także, aby upewnić się, że fotelik jest ugięły się prawidłowo. Jeżeli którykolwiek zatrzaskami lub zamki wydają się działać prawidłowo, należy natychmiast przerwać użytkowanie urządzeń.

Bezpieczeństwo kąpieli

Wiele zagrożenia są związane z czasem kąpieli dziecka, takich jak utonięcia, oparzenia temperatury wody i przypadkowym poślizgiem. Aby zminimalizować ryzyko kontaktu Twojego niemowlęcia do takich zagrożeń, należy użyć antypoślizgowej dziecka wanna do kąpieli swoje dziecko. Utrzymać temperaturę ciepłej wody, tak, że dziecko nie zostanie spalony z bura ciepłej wody. Aby upewnić się, że woda nie jest zbyt gorąca, ustaw podgrzewacz wody, aby nie więcej niż 120 stopni Celsjusza. Należy używać delikatnego gąbki lub miękkiej ściereczki do mycia dziecka, tak aby ich skóra nie staje się podrażniona.

Bezpieczeństwo środowiska

Utrzymanie dziecka w obsłudze środowisko wewnątrz domu jest integralną częścią utrzymania dziecko bezpieczne. Dzieci mogą łatwo zadławić przez zbieranie rzeczy z podłogi, albo zranić się na rogach ostry mebli. Dowód dla dziecka w domu przez przykrycie ostrych krawędzi z pokrywami gąbczastych, czy wszystkie obiekty są zbierane z podłogi i pokrycie pokryw gniazd elektrycznych z wtyczką. Wyeliminować małe zabawki, które mogą stać się dusi zagrożeń i skonfigurować bramę dziecka do grodzenia części domu, że dziecko nie powinno uzyskać dostęp poprzez czołganie lub pieszo.

Jak uzyskać Passport Healthcare dla Dziecka

Jak uzyskać Passport Healthcare dla Dziecka


Paszport dla dziecka opieki zdrowotnej mogą pomóc śledzić wszystkie szczepienia i wizyty u lekarza. Opieki zdrowotnej paszport jest zapisem osobistych informacji zdrowotnych, w tym istotne informacje i ubezpieczenia pacjenta, aktualnych warunków, leków, informacji kontaktowych awaryjne i wiele innych aspektów danej osoby opieką medyczną. Te karty zdrowia mogą być bezcenne w sytuacjach awaryjnych dając lekarzowi ważne informacje medyczne w przypadku, gdy pacjent jest w stanie to zrobić.

Instrukcje

1 Wniosek osobisty paszport książeczka z opieki lekarza lub ubezpieczeniowej spółki dziecka. Niektóre szpitale da noworodków jest paszport książeczkę zdrowia w szpitalu, aby nagrać wszystkie ich pierwszych szczepień.

2 Zbierz wszystkie osobiste informacje na temat zdrowia dziecka, dokumentację szczepień, wysokości i pomiarów masy z badań kontrolnych dobrze dziecko i krótki opis fizyczny dziecka, łącznie z urodzenia lub znaków identyfikacyjnych.

3 Wprowadź informacje w broszurze zdrowotnej paszportu. Jeśli jesteś w stanie dostać książeczkę zdrowia od lekarza, szpitala lub zakładu ubezpieczeń, formy informacji zdrowotnej osobisty paszport można pobrać online (patrz zasoby) są.

4 Weź ten medycznej rekord książeczkę do każdego lekarza wizyty zachować wszystkie bieżące informacje.

Dieta Menu dla dziecka

Dieta Menu dla dziecka


Dania dietetyczne dla dziecka, nigdy nie powinny być zbyt ograniczone i zawsze powinny zawierać zdrowe opcje z pięciu grup spożywczych. Dzieci muszą jeść zdrowej, zbilansowanej diety, aby wspierać wzrost i rozwój. Codzienne ćwiczenia zawsze powinny towarzyszyć zdrowej diety dla dzieci do promowania swojego dziecka ogólnego samopoczucia i wagi konserwacji.

Zdrowej żywności

Dania dietetyczne dla dziecka powinien obracać się wokół pełnoziarnistego pieczywa i zbóż, owoców i warzyw, o niskiej zawartości tłuszczu mleka i produktów mlecznych oraz mięsa wysokobiałkowych, orzechów i ziaren. Pierwszym krokiem dla rodziców do podjęcia podczas tworzenia menu diety dla swojego dziecka jest, aby dzienny rejestr wszystkich ich dziecko je i pije w ciągu dnia, przez co najmniej tydzień. Codziennie jedzenie i picie dziennik pozwoli rodzicom na co obecny dzienny diety ich dziecka składa się i pokazać im obszary, w których mogą one poprawić stworzyć zdrowy plan diety.

Dla dzieci, które jedzą zbyt dużo fast foodów i / lub fast food, rodzice mogą wymienić takie pokarmy zdrowe posiłki wykonane w domu z pokarmów niskokalorycznych. Rodzice mogą zastąpić wysokokaloryczne pokarmy, takie jak hamburgery, paluszków z kurczaka i frytki z kurczaka z grilla, pieczone frytki oraz wiele opcji świeżych warzyw. Przekąski takie jak chipsy ziemniaczane, słodycze i lody można zastąpić precle, owoce i mrożone jogurty.

Rodzice często nie zdają sobie sprawy, że wiele z tych napojów, takich jak napoje gazowane, poncz owocowy i napoje dla sportowców są bogate w cukier, kalorii i sodu i może dodać wiele pustych kalorii do diety dziecka. Spróbuj zastąpienie wysokokalorycznych napojów z wody, bezcukrowych napojów, soków i mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Przy zakupie soków, upewnij się, że są w 100 procentach, a nie sok niskiej i wysokiej soku cukier i / lub połączenie wysokiej fruktozowy syrop.

Pozytywne wzmocnienie nadrzędna

Konieczne jest, aby rodzice nie mówią swoim dzieciom, że muszą diety lub które są na diecie. Dzieci są bardzo zmienne i wszelkie negatywne w kierunku żywności może prowadzić do ewentualnych przyszłych problemów żywnościowych i zaburzeń odżywiania. Zamiast mówić dziecku, że jest na diecie, użyj pozytywne wzmocnienie, aby powiedzieć mu, cała rodzina będzie podejmować lepsze, zdrowe decyzje żywieniowe.

Wspieranie dziecka menu dieta z regularnych ćwiczeń. Wdrożenie terminów w telewizji i gier wideo, i zachęcać swoje dziecko do udziału w działaniach takich jak gry na świeżym powietrzu, jazda na rowerze, grać w koszykówkę i / lub pływaniem. Dzieci będą również spalić kalorie, pomagając w domu z codziennych obowiązków, takich jak wynoszenie śmieci lub odkurzanie podłogi. Spróbuj utworzyć czas wieczorem do uczestnictwa w zajęciach w rodzinie, takich jak chodzić na spacery lub wizyty w miejscowym parku. Rodzina razem działalność pozwoli na wykonywanie cała rodzina razem, zwiększenie zdrowia i wzmocnienia więzi rodzinnych.

Co to jest normalne ciśnienie krwi dla dziecka?

Co to jest normalne ciśnienie krwi dla dziecka?


Rodzice pracują, aby upewnić się ich dzieci są tak zdrowe, jak to możliwe. Zrozumienie normalne ciśnienie krwi dla dziecka może pomóc rodzicom rozpoznać, gdy istnieje powód do obaw.

Ciśnienie krwi

Ciśnienie krwi jest szybkość, z jaką krew naciska na ściany naczyń krwionośnych podczas ruchu. Personel medyczny, jak napisać ciśnienie krwi skurczowe ciśnienie na ciśnienie rozkurczowe, takie jak 120/80. Pierwsza cyfra jest ciśnienie podczas pracy serca, a drugie ciśnienie przy serca w spoczynku.

Wiek

Ciśnienie krwi u dzieci zależy od wieku. Podczas gdy normalne ciśnienie krwi u dorosłych wynosi około 120 na 80, dzieci nie osiągają ten zakres, aż ich młodzieńczych lat. 1-roku życia na ciśnienie skurczowe wynosi zazwyczaj od 80 do 90. 5-letni jest ciśnienie skurczowe wynosi między 90 a 100, a 10-latek jest między 95 i 105.

Percentyla

Normalne ciśnienie krwi dla dzieci również zmienia się w zależności od "percentyla" Oni są w. Percentyla rozmiar dziecka w stosunku do innych dzieci w tym samym wieku. Na przykład dzieci, które objęte są 75-do 95-cia percentyla prawdopodobnie mają wyższy wskaźnik ciśnienia krwi, niż osoby normalne w 50. percentyla.

Nadciśnienie

"Nadciśnienie" jest terminem medycznym na wysokie ciśnienie krwi, co może spowodować uszkodzenie serca. Około 5 procent dzieci mają wysokie ciśnienie krwi. Chociaż objawy mogą występować u dzieci, może to powodować problemy zdrowotne, jak osób dorosłych.

Czytania

Poziom aktywności dziecka lub nerwowość w czasie pomiaru ciśnienia krwi będą miały wpływu na wyniki. Najlepszy pomiar ciśnienia krwi występuje, gdy dziecko jest w spoczynku i spokoju.

Fizyczne Zajęcia dla dziecka

Fizyczne Zajęcia dla dziecka


Otyłość u dzieci w Stanach Zjednoczonych wzrosła ponad trzykrotnie w ciągu ostatnich 30 lat, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Nadwaga w dzieciństwie zwiększa ryzyko wystąpienia dorosłym życiu chorób związanych z nadwagą, takich jak cukrzyca typu 2, wysoki poziom cholesterolu i niektóre nowotwory. CDC, American Heart Association i US Department of Health and Human Services wszystkim polecam, że dzieci i młodzież do minimum 60 minut codziennej aktywności fizycznej.

Wybór aktywny

Działania dziecko może wybrać są rozległe i zróżnicowane. Skupić się na Twojego dziecka wieku, osobowości i zainteresowań. Sporty zespołowe lub wspólnotowym prowadzony zabaw są idealne dla dziecka społecznego. Jeśli Twoje dziecko woli grać sam, rozważyć indywidualny sport. Wybierz aktywność, gdzie dziecko może odnieść sukces, a co najważniejsze, dobrze się bawić. Na przykład, nie należy zapisać je do pływania, jeśli boją się wody i nurkowania, jeśli boją się wysokości. Skupić się na zajęciach rekreacyjnych dla niekonkurencyjnych dziecka, podkreślając dobre zdrowie i interakcji społecznych w porównaniu konkurencji. Jeśli pieniędzy jest ograniczona, zachęcamy codziennie grać na miejscowym placu zabaw lub zorganizować daty bawić się z dziećmi z sąsiedztwa.

Zajęcia indywidualne

Istnieją niezliczone indywidualne działania dziecko może wziąć udział. Jeżeli masz dostęp do lodowiska, za rysunek lub łyżwiarstwie szybkim. Większość ośrodków kultury, które mają baseny oferują zajęcia pływania i nurkowania, zarówno rekreacyjnych i wyczynowych. Rakieta sportowe, takie jak tenis, badminton i squasha można grać przez cały rok. Zastanów małżeńskich sztuki lub gimnastyka. Ski, jeśli mieszkasz w klimacie zimowym. Bezpłatne zajęcia obejmują gry w koszykówkę w miejscowej szkole lub plac zabaw, skakanka na podjeździe, spacery z psem lub jogging wokół bloku.

Sporty drużynowe

Sporty zespołowe są oferowane we wszystkich wspólnotach i w większości szkół. W zależności od zainteresowań i celów Twojego dziecka, rekreacyjnych i konkurencyjne ligi są dostępne dla wielu sportów, w tym baseball, piłka nożna, koszykówka, hokej na trawie, hokej na lodzie i piłki nożnej. Do bezpłatnych atrakcji, zacząć własne zespoły. Na przykład, zaprosić dzieci z sąsiedztwa do gry w piłkę nożną i baseball na lokalnym placu zabaw.

Rozrywki rodzinne

Przykładem dla swojego dziecka poprzez rozpoczęcie własnej program fitness lub wykonywania razem. Telewizja limitu czasu komputer i telefon komórkowy, a centrum dzienny czas rodzina wokół ćwiczeń. Spacer z psem lub pobiegać razem. Plan wycieczki rodzinne weekend. Zagraj tag lub w chowanego na placu zabaw. Rowerach lub przejść jazda na rolkach, grać w golfa lub kręgle, pływanie razem. Idź na łyżwach lub sankach, jeśli mieszkasz w klimacie zimowym. Bycie aktywnym fizycznie, jak rodzina ustawia przykład dla dziecka na całe życie, przy jednoczesnym wspieraniu wiązania rodziny.

Korzyści

Korzyści płynące z codziennej aktywności fizycznej są ogromne. Twoje aktywne fizycznie dziecko będzie rozwijać silniejsze kości i lepsze umiejętności koncentracji. Utrzymywanie zdrowej wagi zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie poprzez poprawę obrazu ciała. Sporty indywidualne i drużynowe promowanie ważnych umiejętności życiowych, takich jak komunikacja, empatia, zarządzanie czasem, zaangażowania i przywództwa. American Heart Association mówi osiadłych dzieci zazwyczaj stają się osiadłe dorośli z zmniejszoną długością życia i zwiększonym ryzykiem wystąpienia chorób związanych z nadwagą. Ustanowienie regularnych ćwiczeń w dzieciństwie ustala podstawę dla życia zdrowego i aktywnego życia.

Powody dla dziecka Zobacz neurologa

Powody dla dziecka Zobacz neurologa


Dzieci mogą zostać skierowani do neurologa przez pediatrę, czy mają jakieś problemy dotyczące układu nerwowego, który obejmuje mózg, rdzeń kręgowy, mięśnie i nerwy. Niektóre warunki, które wpływają na układ nerwowy to padaczki i napadów, guzy mózgu, zaburzenia nerwowo-mięśniowe i autyzm. Neurolodzy dziecko diagnozowania, leczenia i zarządzania objawy u noworodków, niemowląt i dzieci w wieku do 16 lat, z zespołem specjalistów, dzieci lub innych lekarzy opieki podstawowej.

Padaczka i drgawki

Padaczka jest chorobą mózgu, charakteryzuje się przede wszystkim napadami. Instalacja elektryczna w mózgu wyłącza się czasowo podczas napadów. Padaczka jest zwykle rozpoznawana w okresie dzieciństwa; Neurolog będzie zdiagnozować zaburzenia poprzez skanowanie mózgu i innych badań.

Według Centrum Dziecięcego Johnsa Hopkinsa w Baltimore, przyczyną padaczki jest nieznana i nie ma profilaktyka. Jednak neurolodzy są bardzo dobrze wyszkoleni, aby zdiagnozować napady, które często można zminimalizować lub wyeliminować za pomocą leków, diety i nadzorem lekarskim. Neurolog dostarcza zindywidualizowane podejście z wielu opcji leczenia.

Guzy mózgu i rdzenia Cord

Dzieci, które cierpią z mózgu lub rdzenia kręgowego guzy są kierowane do neurologów dla rozstrzygających badań i możliwości leczenia. Szpitale w leczeniu wielu dzieci guzy mózgu lub rdzenia kręgowego przez ich ośrodków onkologicznych.

Neurolodzy, neurochirurdzy pediatryczne, neuro-onkologów i onkologów promieniowania współpracować w celu określenia najbardziej skutecznych metod leczenia w celu zapewnienia najwyższego poziomu funkcjonowania i jakości życia dla dziecka.

Choroby nerwowo-mięśniowe

Zaburzenia nerwowo-mięśniowe, wpływa na nerwy, które kontrolują dobrowolne mięśni w takich dziedzinach, jak ręce i nogi. Układ nerwowy i mięśnie nie komunikować, gdy neurony stają się niezdrowe lub umrzeć. Ponieważ mięśnie mogą osłabić lub słabnąć, neurolog jest konsultowany, aby zapewnić ocenę kliniczną, badania diagnostyczne, leczenie i porady genetycznej.

Zaburzenia nerwowo-mięśniowe mogą obejmują stwardnienie rozsiane, dystrofia mięśniowa lub rdzeniowego zaniku mięśni. Niektórzy neurolodzy specjalizują się w diagnostyce i leczeniu chorób nerwowo-mięśniowych u dzieci, młodzieży i młodych osób dorosłych.

Autyzm

Objawy autyzmu mogą obejmować problemy z interakcji społecznych, trudności z komunikacją, problemów osiągnięcie poziomu rozwoju oraz tendencję do powtarzania czynności. Dzieci z podejrzeniem autyzmu powinny być kierowane do neurologów do wczesnej diagnostyki, tak że można się nauczyć konkretnych umiejętności.

Szpitale dziecięce mają wielu ośrodków autyzmu, że diagnozowania dzieci z zaburzeniami autyzmu lub którzy z założenia posiadają autyzm. Neurologii i neurologii rozwojowej współpracuje z psychiatrii, psychologii i pediatrii rozwojowych do przeprowadzenia szczegółowej oceny i diagnozy, i tworzą plany interwencji i terapii.

Jakie produkty spożywcze są ważne dla dziecka?

Jakie produkty spożywcze są ważne dla dziecka?


Zdrowy rozwój zależy od dzieciństwa pożywne i właściwego wprowadzania nowych pokarmów do diety dziecka. Pediatrów zaleca niektórych pokarmów w różnych punktach w dzieciństwie, aby zapewnić możliwie najlepsze pożywienie dla rosnącego dziecka. Niewłaściwe odżywianie może powodować dziecko na nadwagę, niedowagę lub mieć łagodne do ciężkich chorób.

Mleko z piersi

Mleko matki jest najlepszym pokarmem dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Mleko od zdrowej matki zawiera wszystko, co potrzebuje dziecko. Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dziecko karmić wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze sześć miesięcy życia. Mleko matki powinno nadal być częścią diety dziecka, dopóki nie jest co najmniej 12 miesięcy. Mleko od innego gatunku nie powinny zastępować mleko z piersi wcześniej.

Wzór dla dziecka

Czasem matka nie jest w stanie lub nie karmić piersią zdecyduje. W takich przypadkach, mieszanka dla niemowląt żelazo należy wymienić wzbogaconego mleka. Podobnie jak w przypadku mleka kobiecego, formuła pozostaje część diety dziecka przez co najmniej 12 miesięcy.

Zbożowe wzbogacone w żelazo

Miękkie płatki, takie zboża jak ryż, jest ważne steppingstone od mleka matki i stałej żywności. Żelazko musi być obecny w diecie dziecka, więc najlepsze pierwsze płatki zawierają żelazo. Dziecko jest zazwyczaj gotowy do zbóż na całym wieku 6 miesięcy.

Owoce

Dzieci powinny zacząć jeść owoce wkrótce po wprowadzeniu do zbóż. Owoce zawierają wiele witamin i składników odżywczych, że dzieci potrzebują. Owoce są również zdrowsze przekąski dla dzieci niż krakersy lub ciasteczka. Ontario Society of Nutrition profesjonalistów w dziedzinie zdrowia publicznego zaleca, aby rodzice czekać dwa do siedmiu dni od każdej nowej żywności dziecko dociera. To daje czas dziecko przyzwyczaja się do jedzenia i daje macierzystą możliwość śledzenia, co żywności są nowe dla dziecka w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej.

Warzywa

Warzywa są głównym źródłem witamin i minerałów dla rosnących dzieci. Niemowlęta powinny zacząć otrzymywać warzyw w tym samym czasie, gdy zaczniesz jeść owoce. Start z puree warzyw i pracować do miękkich gotowane warzywa. Pamiętaj, że dzieci dusić łatwo.

Mięso

Mięso powinno wejść diety dziecka, jak tylko ona jest gotowa do stałego pokarmu. Po pierwsze, tylko mięso przecier jest bezpieczne. Gdy dziecko przyzwyczaja się do jedzenia pokarmów stałych i jest gotowy do przekąsek, mięsa mielonego i posiekane mięso będzie stanowić mniejsze ryzyko zadławienia.

Jak ubiegać się o zasiłek SSI dla dziecka autystycznego

Autyzm jest zaburzeniem neurorozwojowej która wpływa na zdolność dziecka do współpracy i komunikowania się z innymi, według strony internetowej Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok. Dzieci z autyzmem mogą wykazywać powtarzające własny stymulowanie zachowań, takich jak kołysanie lub przędzenia; mogą angażować się w zachowania samookaleczenia jak uderzanie głową i gryzienie się. Podczas ciężkość stanu, od dziecka do dziecka u wielu dzieci autystycznych nie może działać normalnie w środowisku domowym lub w szkole. Rodziny o niskich dochodach mogą ubiegać się chce Supplemental Security Income dla swoich autystycznych dzieci.

Instrukcje

1 Odwiedź każdy urząd Social Security Administration, aby rozpocząć aplikację dla SSI dla dziecka autystycznego. Możesz znaleźć listę lokalizacji biurowych na stronie SSA.

2 Wypełnij Zgłoś Child Disability Internecie, jeśli wolisz, ale trzeba jeszcze dostać resztę aplikacji z urzędu SSA.

3 Wypełnij wniosek i dziecko Zgłoś niepełnosprawności całkowicie. Szczegółowe informacje na temat stanu dziecka i jak to uniemożliwia mu normalnie funkcjonować w domu iw szkole. Zawierać informacje o ewentualnych trudności u dziecka z innymi.

4 Podaj SSA z nazwy i adresy wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy leczonych dziecku, w tym lekarzy, terapeutów zajęciowych, mowy i języka patologów, psychiatrów i psychologów, w szpitalach i klinikach. Zarejestruj komunikat HIPPA dając pozwolenie dla służby zdrowia do wydania informacji na temat swojego dziecka do SSA.

5 Niech Twojego dziecka służby zdrowia wie, że masz zamiar ubiegać się o SSI dla dziecka autystycznego. Zapytaj ich o dostarczenie wszelkich żądanych informacji SSA tak szybko jak to możliwe.

6 Podaj SSA z nazwą i adresem szkoły dziecka wraz z nazwiskami swoich nauczycieli i innych pracowników szkoły, które dbają o niego regularnie i posiadają wiedzę o tym, jak jego niepełnosprawność dotyka go.

7 Informuj specjalny nauczyciel edukacji dziecka i innych pracowników szkoły, które zamierzają ubiegać się o SSI dla niego i poprosić o dostarczenie wszelkich żądanych informacji SSA, tak szybko jak to możliwe.

8 Należy podać informacje dotyczące wszystkich dochodów gospodarstw domowych, w tym dochodów uzyskanych z pracy, alimenty, odszkodowania pracownika, bezrobocia czy zasiłków. Należy również podać informacje dotyczące wszystkich aktywów, takich jak pieniądze na kontach bankowych lub gotówką w kasie.

Objawy GERD dla dziecka

Choroba refluksowa przełyku (GERD) jest spowodowany tym, jedzenie i podróże kwas z powrotem do przełyku, ponieważ grupa mięśni, które oddziela żołądek od przełyku, nazywane zwieracza dolnego przełyku (LES), nie całkowicie zamknąć. Gdy tak się stanie, przełyku staje się podrażniona. Z dzieckiem, GERD często występuje, ponieważ układ trawienny jest w fazie rozwoju.

Drażliwość

Baby z GERD często mogą być wybredni lub rozdrażnienie i płacz często. Płacz może wystąpić, gdy dziecko jest jedzenie dla dziecka lub po zakończeniu jedzenia. Ten drażliwość może być spowodowane zgaga, nadmiar gazu lub ból brzucha. Baby z GERD może być również wybredny ponieważ wrzącej zawartości żołądka do przełyku powoduje jej palić.

Plucie się

Wiele dzieci, które mają kwaśne często pluć. To może być albo pasywny pluć się, co tylko wydaje się dryblować z ust dziecka, lub może to być stanowczy wymiociny. Plucie się ponad godzinę po jedzeniu jest kolejnym objawem refluksu kwasu. Wiele dzieci, które nie mają GERD pluć też się tak samotny, objawem plucie się nie może oznaczać, że dziecko ma refluks.

Problemy ze snem

Słabe spania lub częste budzenie podczas snu mogą być objawy refluksu kwasu. Jeśli dziecko leży płasko podczas snu, częściowo strawionego pokarmu i kwasu może uciec z żołądka łatwiej, co powoduje przełyku staje się podrażniona. To może spowodować, że dziecko może się dusić i obudzić dziecko w górę. To również może utrudnić dziecku zasnąć.

Problemy z podawaniem

Czas karmienia może być bardzo niebezpieczne dla dziecka z refluksem. Baby z GERD może odmówić jeść lub jeść tylko małe porcje, a ona może płakać przez karmienia i mają trudności z połykaniem. Ona może również łuk ją lub sporządza jej nogi podczas jedzenia. Po karmieniu, dziecko z GERD może zacząć się dusić lub gag ze względu na jedzenie i kwasu podróży z powrotem do przełyku.

Objawy ze strony układu oddechowego

Baby z GERD może mieć częste kaszel, charczenie i może może wydawać chrapliwy. Ona może mieć razy gdzie przestaje oddychać, nazywa bezdech. Może to spowodować jej skórę mieć niebieskawy odcień. Nawracające zapalenie płuc wywołane przez wypluta zawartości żołądka jest zasysane do płuc jest również objawem choroby refluksowej przełyku u dzieci.

Czy jest wsparcie finansowe dla operacji mózgu guza dla dziecka?

Operacja guza mózgu dla dziecka jest drogie. Według Instytutu Czaszki bazy, to może kosztować zaledwie $ 30000 do 60000 dolarów, jeśli można wykorzystać techniki minimalnie inwazyjne. Operacja może kosztują 150000 dolarów jeśli stosuje się typowe metody.

Medicaid

Medicaid jest podawany przez państwo programu dostępne we wszystkich krajach, które obejmuje koszty leczenia dla wykwalifikowanych odbiorców. Odbiorcy muszą spełniać określone wytyczne dotyczące dochodów, które różnią się od stanu do stanu.

Zdrowie dzieci Program Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Zdrowotnego dla dzieci Program (CHIP) zapewnia opieki medycznej dla operacji mózgu i innych potrzeb zdrowotnych dla nieubezpieczonych dzieci z niskich dochodów rodziny, jeśli dochód rodziny jest zbyt wysoka, aby kwalifikować się do Medicaid. CHIP jest finansowany zarówno na szczeblu państwowym i federalnym i jest dostępny we wszystkich 50 stanach.

Miejski Security Income

Social Security zapewnia miesięczne płatności w formie Supplemental Security Income (SSI) do dzieci, które są wyłączone i spełniających określone wytyczne dotyczące dochodów. Dziecko z guzem mózgu, mogą kwalifikować. Te pieniądze mogą być wykorzystane w celu finansowania operacji guza mózgu. Dzieci, które kwalifikują się do SSI zazwyczaj kwalifikują się do Medicaid, jak również.

Organizacje związane z rakiem

Liczba organizacji związanych z rakiem zapewniać pomoc finansową na dzieci, które wymagają operacji mózgu w celu usunięcia guza nowotworowego. Organizacje te obejmują Cancer Fund of America, Kelly Ann Dolan Memorial Fund, National Cancer Society dla dzieci i Zjednoczonej Funduszu Ochrony Zdrowia Dziecka.

Znalezienie Pomoc

Jeśli dziecko potrzebuje operacji guza mózgu, powinien być otrzymywania opieki medycznej przez szpital. Większość szpitali ma pracowników socjalnych na temat personelu, które mogą pomóc rodzinom w odnalezieniu źródeł pomocy finansowej.

Jak używać maski urządzenia CPR torba dla dziecka

Jak używać maski urządzenia CPR torba dla dziecka


Urządzenie maski Zawór worek jest wykorzystywana do dostarczania tlenu do ktoś nie oddycha. Po podłączeniu do źródła tlenu, wyposażone w zbiornik, urządzenia te zapewniają 100 procent tlenu. Worek maska ​​jest w szerokiej gamie kolorów, kształtów, rozmiarów i modeli jednorazowych lub sterylne. Maska Zawór torba przeznaczona do użytku przez służby zdrowia, a nie ogółu społeczeństwa. W warunkach szpitalnych, ma urządzenie bag-maski za drzwi pomieszczenia każdego pacjenta.

Instrukcje

Zdyszany

1 Odkryłeś dziecko, które nie oddycha. Otwórz jej drogi oddechowe, odchylając głowę do tyłu i unosząc podbródek.

2 Podłącz maskę do urządzenia zaworu worka. Podłączyć przewód zasilania tlenem do worka maski, a drugi koniec do źródła tlenu. Włącz zasilanie w tlen do 12L lub litrów.

3 Ustaw się w głowie dziecka. To najlepsze miejsce, z którego można zabezpieczyć jej maskę.

Maska stazu

4 Umieść maskę nad jej nos i usta. Umieść go na nosie, potem jej podbródek. Użyj metody opisanej w WE (następne dwa etapy) na dobre uszczelnienie podczas mocowania maski.

5 Stosując kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki, należy chwycić za górną maskę, gdzie styka się z zaworem torby. Mocno naciśnij maskę na twarzy dziecka. Kciukiem i palcem wskazującym tworzą "C"

6 Połóż palce środkowe, dzwonka i pinky z tej samej strony na dysku krawędzi dziecka żuchwy. To jest "E" i pozwala trzymać głowę tak, dróg oddechowych pozostaje otwarty.

Pobierz Tlen Flowing

7 Weź torbę z wolnej ręki i wycisnąć z szybką, celowego ruchu. Uważaj na klatce piersiowej dziecka rośnie. Jeśli tak nie jest, przesunąć głowę i wycisnąć trochę trudniej, ponownie oglądając dla jej pierś rosnąć.

8 Po założeniu, że jej pierś rośnie, zachować szczelność maski i ścisnąć worka co trzy do pięciu sekund. Kontynuuj, aby to zrobić, aż zwolniony przez profesjonalnych pracowników lub dziecko zaczyna oddychać na własną rękę.

9 Podaj pięć cykli jednym tchem co trzy do pięciu sekund na około dwie minuty, a następnie wezwać pomoc.

Wskazówki:

  • American Heart Association definiuje dziecko jako jeden rok do dojrzewania. Fizyczna różnica między roczek i nastolatka może ogromna. Użyj zdrowego rozsądku. Jeśli maska ​​dziecko wygląda zbyt duży, użyć maski niemowląt. Działa to również w drugą stronę. Jeśli maska ​​dziecko wygląda zbyt mała, należy użyć maski dla dorosłych. Jeśli masz tylko maski nad wielkości dla dziecka, przejdź do maski 180 stopni, wprowadzenie szerokiego dna przez most nosa i punktu na brodzie.
  • Nie ściskaj zbyt szybko lub zbyt trudne. Nadmiar powietrza wypełnić żołądek i być może spowodować pacjenta wymiotować. Następnie będzie dodatkową niebezpieczeństwo obcych cząsteczek w płucach, który jest nazywany aspiracji.

Plan diety dla dziecka z cukrzycą

Amerykański Departament Zdrowia i Narodowego Programu Edukacji Diabetologicznego Human Services "szacuje, że 177.000 młodych ludzi w Stanach Zjednoczonych w wieku do lat 20 mają albo typu 1 lub cukrzycy typu 2. Cukrzyca typu 1 jest chorobą przewlekłą, która może powodować problemy zdrowotne przez całe życie, o ile nie jest zarządzana przez zdrowej diety, leków i ćwiczenia. Cukrzyca typu 2 jest na ogół spowodowane przez otyłość lub brak ruchu, w ten sposób utrzymując dietę o niskiej zawartości tłuszczu u dzieci z tym typem cukrzycy jest jeszcze bardziej krytyczna.

Funkcja

Przed Juvenile Diabetes Association powstała w 1970 roku w celu finansowania badań nad chorobą, dzieci z cukrzycą były trzymane na diecie, które zawierały sztywne bez cukru i bardzo mało węglowodanów. Badania rzucają nowe światło na sposób, w jaki organizm przetwarza żywność, i są teraz kilka technik planowania posiłków, które są dobre dla dziecka z cukrzycą i zdrowe dla reszty rodziny, jak również.

Nadrzędnym celem w planowaniu posiłków dla dziecka cukrzycowej jest utrzymanie poziomu cukru we krwi, znane również jako stężenie glukozy we krwi, tak stabilny jak to możliwe poprzez zrównoważenie spożycie żywności o odpowiedniej ilości insuliny lub leków. Cukier i węglowodany rozkładają się w systemie do tworzenia cukru we krwi. Ponieważ ciało cukrzycę jest nie produkuje insuliny prawidłowo lub proces, spożycie tych dwóch rodzajów żywności, musi być starannie monitorowane. Różne rodzaje węglowodanów rozkłada się w różnych ilościach i w różnych okresach czasu w organizmie. Dobre zrozumienie, czym są i jak działają ważne do prawidłowego planowania posiłku, niezależnie od użytej techniki.

Świeże warzywa są dobrym źródłem węglowodanów, ponieważ nie zawiera cukrów prostych, uniemożliwiając szybki wzrost i spadek poziomu cukru we krwi, co może się zdarzyć w przypadku innych rodzajów węglowodanów. Ziemniaki, chleb, ryż i makarony zawierają wysoką zawartość skrobi i są bogate w kalorie. Szybko rozkłada się w systemie w prosty cukier, co powoduje skoki poziomu glukozy we krwi. Całe ziarna i brązowy ryż są najlepszym rozwiązaniem dla dzieci chorych na cukrzycę, ponieważ zawierają więcej błonnika, mają lepszą wartość odżywczą i pomóc utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie.

Rodzaje

Trzy podstawowe techniki planowania posiłków są stałe Plan węglowodany posiłek, Posiłki liczenia węglowodanów i plan wymiany posiłek. Zespół opieki zdrowotnej cukrzycy dziecka będzie pracować z rodziną, aby określić najlepszą metodę planowania dla dziecka i rodziny.

Technika planowania węglowodany posiłek stała obejmuje określoną ilość węglowodanów w każdym posiłku. Do posiłków podawane są przyjmować insulinę w tym samym czasie iw tych samych ilościach każdego dnia. Technika ta usiłuje utrzymać poziom cukru we krwi wytwarzanego przez spożycie pokarmu i insuliny dawki przeciwdziałania je codziennie.

Przy technice mączka planowania węglowodanów liczenia, całkowita g węglowodanów, które są zużywane podczas każdego posiłku są zliczane i dawki insuliny jest obliczona. Ta technika wymaga trochę więcej pracy, ale oferuje dużo więcej elastyczności. Etykiety żywności podanie liczby g węglowodanów w porcji, które pomogą w planowaniu. Indeks glikemiczny inny sposób, który może być używany do obliczania dawki insuliny przed posiłkami.

Technika planowania wymiany posiłek wygląda na ogólnego spożycia żywności, a nie tylko węglowodanów i cukrów. Pokarmy są podzielone na sześć grup: skrobie, owoców, mleka, tłuszczów, warzyw i mięs. Porcja jest ustawiony dla każdej grupy, która zawiera w przybliżeniu taką samą ilość kalorii, protein, węglowodanów i tłuszczy. Ogółem planowane dzienne spożycie kalorii będzie określić ilość porcji z każdej grupy żywności. To jest najlepszy sposób planowania posiłków dla dzieci z cukrzycą typu 2, ponieważ trzeba utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i schudnąć w tym samym czasie.

Jak uzyskać Treatment dla dziecka Flat szefa

Jak uzyskać Treatment dla dziecka Flat szefa


Jeśli zauważyłeś, że po jednej stronie głowy dziecka pojawia się płaska lub że twarz Twojego dziecka nie wygląda symetryczne, może być Plagiocefalia. Plagiocefalia diagnozuje się, gdy głowica jest niepoprawny, wykazujące pochylenie lub skośny płaski obszar na tylnej stronie głowicy. Warunek ten wynika z presji zewnętrznej stosuje się do czaszki. Oto, jak leczyć płaską głowę dziecka.

Instrukcje

1 Poczekaj, aż dziecko jest sześć tygodni przed podjęciem leczenia. Wiele dzieci rodzi się z zniekształconych głowach; Jednak szef typowo sama koryguje ciągu pierwszych sześciu tygodni życia.

2 Złóż wizytę u pediatry dziecka. Zapytaj go, aby spojrzeć na głowie dziecka. Jeśli nie uznają asymetrię lub minimalizuje jej przebieg, rozważyć prośbą o opinię. Ważne jest, aby zdiagnozować Plagiocefalia wcześnie, jeśli chcesz, aby były skuteczne leczenie.

3 Ukończ wszystkie ćwiczenia zalecił lekarz. Leczenie rozpoczyna się od technik przenoszenia placówek, takich jak brzuch, więcej czasu korzystania z boppy lub u-ringu za szyję, zmiany pozycji w czasie snu oraz skrócenia czasu na plecach.

4 Oglądaj głowy dziecka do poprawy ze względu na techniki przenoszenia placówek. Techniki te mogą być dla dziecka afektywna aż do szóstego miesiąca życia. Jeśli nie poczyniono żadnych postępów musisz porozmawiać z pediatrą ponownie i uzyskać skierowanie do specjalisty.

5 po drodze z skierowań do specjalistów. To może być zalecane, że masz dziecko dopasowanie urządzenia do formowania się czaszki lub kasku. Kiedy już urządzenie, konieczne jest, aby twoje dziecko nosi urządzenie zgodnie z zaleceniami lub leczenie może nie działać.

6 Odwołanie żadnych odmów roszczeń firmy ubezpieczeniowej. Często lekarz zajmie się odwołania do Ciebie.

Wskazówki:

  • Zrób zdjęcia głowy dziecka przed rozpoczęciem technik repozycjonowanie. Kontynuować robienie zdjęć w trakcie leczenia. Użyć zdjęć, aby ocenić, czy terapia działa i jak dokumentacji zaprzeczeń firmy ubezpieczeniowej roszczeń związanych z urządzenia do formowania.
  • Idź do specjalisty w sieci firmowej ubezpieczeń lub może być hit z out-of-network kosztów.

Suche zabiegi skórne dla dziecka

Suche zabiegi skórne dla dziecka


Częstym problemem doświadczają wielu nowych dzieci jest sucha skóra. Bardzo małe dzieci i noworodków w ciągu trzech miesięcy często doświadczają szeregu wysypki, które mogą być źródłem suchej skóry w niektórych przypadkach. Wiele zabiegów są dostępne; Jednakże, leczenie powinno być odpowiednie do stanu.

Nawilżające

Jedną z podstawowych metod leczenia suchej skóry u niemowląt jest mleczko lub balsam handlowej. Mleczka należy zapachowych, hipoalergiczne i nie powinny zawierać dużą ilość wody. Niektóre składniki mogą łagodzić podrażnienia, takie jak rumianku i aloesu.

Dieta

Osoby powinny również rozważyć dietę swoich dzieci, gdy do czynienia z suchą skórą. Niedobory witaminy A i C może powodować suchość skóry, więc upewnić się, że pokarmy bogate w te witaminy, takie jak kantalupa i marchwi (dla niemowląt tyle starych jeść stałych pokarmów), dodaje. Uwodnienie ma również wpływ na teksturę skóry, dlatego ważne jest, że dziecko jest odpowiednio uwodniony.

Łaźnia

Kąpiel może pomóc złagodzić suchość skóry; jednak rodzaje produktów mogą być również używane drażniące. Po umyciu, należy użyć łagodnego szamponu i unikać produktów, które zawierają syntetyczne substancje zapachowe, sztuczne kolory i ostre konserwantów. Więcej łagodne konserwanty obejmują ekstrakt z nasion owoców cytrusowych oraz witaminy A, C i E. Mydło należy dobrać starannie, jak również i tych, które zawierają olej są często najbardziej nawilżający. Dobre opcje obejmują oliwek, oleju kokosowego lub palmowego.

Wysypki

Czasem sucha skóra na dziecko jest rzeczywiście wysypka. Wspólne dziecko to różowe wysypki pryszcze (trądzik noworodkowy rumień), toxicum (ma wygląd podobny do ula) i Milia (małe białe guzki na twarzy). Większość z tych wysypki odejść w czasie; jednak pewne objawy oznaczają, że należy skontaktować się lekarzem. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wysypka wygląda mokre lub sączący, dziecko rozwija się gorączka lub wysypka zaczyna blistrze. Innym częstym wysypka u niemowląt jest infantylne egzema lub atopowe zapalenie skóry. Stan ten często pojawia się jako czerwone wypryski na twarzy, ramionach i nogach. Może również stworzyć szorstką popękaną skórę na dłoniach, uszu i głowy. Jednym ze sposobów zapobiegania tym chorobom i poprawy skóry jest poprzez dietę. Dzieci powinny unikać krowie mleko, pszenicę i orzechowe do 12 miesiąca życia. Wybory Odzież może również podrażniać ten warunek, więc dzieci nie powinny nosić odzież wełnianą lub syntetycznego. Specyficzne kremy mogą być stosowane do skóry, w tym środki zmiękczające i kortyzon lub kremów steroidowych.

Podstawowe wskazówki

Oprócz nawilżające i innych produktów handlowych mających złagodzić suchość skóry, prostych czynności może zmniejszyć ten stan. Odzież bawełna pozwala skórze dziecka oddychać i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. Odzież powinna być luźne, nie mocno, ponieważ tarcie tkaniny na skórze mogą go rozedrzeć. Ekstremalne gorących lub zimnych temperatury powodują również suchą skórę, więc dzieci powinny być trzymane z tych skrajności, kiedy to możliwe. Warto też zwrócić uwagę na obszary, w których występuje tarcie, dla dziecka z indeksowania i inne działania, ponieważ mogą one być źródłem jakiegoś skóry suchej.

Co to jest dobra dieta dla dziecka z insulinoopornością?

Jeśli Twoje dziecko ma odporność na insulinę, prawdopodobnie jesteś zdenerwowany, że rozwija się w coś gorszego, takich jak cukrzyca typu 2. Dobre diety i ćwiczeń procedury, ale stwierdzono, że w celu poprawy stanu osób z opornością na insulinę.

Uważając na Carbodhydrates

Insulina jest najbardziej konieczne, gdy ciało jest trawienie węglowodanów. To dlatego, że węglowodany są wchłaniane przez organizm o wiele szybciej niż białka lub tłuszcze, a w związku z tym potrzebny jest większy wzrost insuliny w celu ich trawienia. U dziecka z opornością na insulinę, organizm nie potrafi skutecznie reagować na duże ilości insuliny. Aby uniknąć tego problemu, spróbuj pomóc dziecku uniknąć zbyt dużo węglowodanów, zwłaszcza cukrów lub wykonane z rafinowanych zbóż. Zamiast tego, należy wymienić te z pełnego ziarna, białka i zdrowych tłuszczów jak najwięcej. Nie poważnie ograniczyć spożycie węglowodanów dziecka, chyba że lekarz pediatra daje jej zgody; zamiast, po prostu ograniczyć rodzaje i ilości węglowodanów, które dziecko spożywa.

Zwiększenie Fiber dolotowy

Błonnik spowalnia trawienie węglowodanów, które mogą być istotne dla dziecka z insulinoopornością. Dlatego też zachęcać dziecko do jedzenia produktów bogatych w błonnik, takie jak owoce, nie skrobię warzywa i produkty pełnoziarniste. Unikaj węglowodanów z małym lub bez zawartości włókien, w tym cukrów rafinowanych zbóż, kukurydzy i ziemniaków lub produktów.

Korzystanie z indeksem glikemicznym

Indeks glikemiczny jest doskonałym sposobem na dziecko, aby zrozumieć wpływ różnych rodzajów żywności, na jego ciele. Produkty o wyższym indeksie glikemicznym są trawione szybciej przez organizm, a żywność o niższym wskaźniku glikemicznym trawi się wolniej. Zachęcaj dziecko do jedzenia jak najwięcej pokarmów o niskim indeksie glikemicznym, jak to możliwe, i ograniczyć spożycie dziecka wysokich glikemiczny żywności.

Jak Sponsor dzień dla dziecka z Rakiem

Jak Sponsor dzień dla dziecka z Rakiem


Według National Cancer Institute (NCI), rak jest najczęstszą przyczyną śmierci, przez choroby u dzieci. Zdumiewającym 12400 dzieci diagnozuje się raka co roku w Ameryce, według NCI. Biorąc pod uwagę wpływ choroby, agencje narodowe w całej pracy, aby pomóc marzenia śmiertelnie chorych dzieci się spełniły. Takie agencje żerują na wsparcie członków społeczności poprzez darowizny pieniężne i wysiłków wolontariuszy. Dowiedz się, jak sprawić, by marzenia i sponsorować dzień się dla dzieci z rakiem.

Instrukcje

1 Wpłać pieniądze na organizacji lub organizacji charytatywnej, która działa na sponsorowanie dzieci z rakiem. Możesz przekazać gotówkę, czek lub użyć karty kredytowej w celu wspierania różnych organizacji charytatywnych, osobiście, przez Internet lub telefon. Niektóre agencje mogą również wsparcie badań nad rakiem, więc upewnij się, że chcesz, aby Twoje wspomnieć darowizna iść w kierunku dnia dziecka na zewnątrz. Każda kwota pomaga jednak duże lub małe. Niektóre agencje należą Dziecka Cancer Fund of America i Dziecka Stowarzyszenie Cancer.

2 Zorganizuj zbiórkę pieniędzy na sponsora dziecko. Wynająć salę lub planuje grilla w parku, i zaprosić całą społeczność. Możesz to malowanie twarzy, wyścigi i gry. Wszystkich darowizn i środków uzyskanych bezpośrednio do dziecka przeżyć dzień marzeń się.

3. Wolontariat w organizacji raka dzieci. Jeśli oferując pieniądze nie jest to możliwe, można dobrowolnie swój czas na pomoc agencji sponsoring dzieci z rakiem. Każda pomoc jest często akceptowane. Możesz ochotnika do zabawiania dzieci, odpowiedzieć komórkowych, pomaga zaplanować zdarzenie lub wykonywania sprzątania pracy. Twój bezpłatny pracy wspiera organizację, która, z kolei, może wydawać pieniądze zapisane na pracy sponsorować dzień się dla dzieci z rakiem.

4 Zachęcaj firmę do zorganizowania imprezy sponsorskiej. Jeśli pracujesz w branży rozrywkowej, można zorganizować imprezę dla dziecka. Porozmawiaj z szefem i współpracownikami, oraz opracować plan, aby mieć chore dziecko korzystać z urządzenia bez żadnych kosztów na jeden dzień. Wycieczki do parku rozrywki koncert, karnawał, cyrk, teatr, imprezy sportowe i muzyczne są typowe miejsca życzyć chorych dzieci.

5 pozycji zakupu z organizacji charytatywnych, które sponsorują dzieci z rakiem. Organizacje często sprzedają dzieła sztuki, biżuterię i akcesoria, aby zebrać fundusze na wsparcie przyczynę. Możesz zamówić kilka rzeczy dla siebie i członków rodziny lub w dużych ilościach do wykorzystania na prezenty.

Jak uzyskać SSI i niepełnosprawności dla dziecka z autyzmem

Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym sklasyfikowane przez Social Security Administration (SSA) z psychicznego zaburzenia-dzieciństwa. SSA ma dwa programy do rent: Program ubezpieczenia rentowe (SSDI) oraz dodatkowego dochodu ubezpieczenia społeczne (SSI) program. SSDI wypłaca świadczenia na dzieci poniżej 18 roku życia, którzy są niepełnosprawne i zależne od rodzica ubezpieczonego przez zabezpieczenia społecznego. SSI oferuje pieniądze dla osób niepełnosprawnych, którzy mają ograniczone dochody i środki.

Instrukcje

1 Przeczytaj ogólne informacje na stronie SSA o SSDI i SSI. Szeroka definicja niepełnosprawności u dzieci jest "medycznie ustalenia utraty wartości lub ich kombinacją upośledzenia fizycznego lub psychicznego, który powoduje znaczny i poważne ograniczenia funkcjonalne, i że można oczekiwać, aby spowodować śmierć lub trwała i można spodziewać się trwać nieprzerwanie przez okres nie mniej niż 12 miesięcy. "

2 Przeczytaj sekcja 112.10 z SSA Blue Book w Internecie. Ta sekcja przedstawia kryteria SSA za roszczenia niepełnosprawności autyzmu, i daje wyobrażenie, czy warto dążyć. Zastanów się, czy będziesz w stanie uzasadnić braki wymienione w grupie wiekowej dziecka, takie jak oznaczone utraty wartości w odpowiedniej dla wieku osobistego działania.

3 Złóż wizytę u lekarza, który zarządza autyzm dziecka. Wyjaśnij, że musisz dokumentację medyczną deficyty jakościowe Twojego dziecka na wzajemnej interakcji społecznych, komunikacji werbalnej, niewerbalnej komunikacji i aktywności wyobraźni. Zapytaj, czy lekarz może udokumentować, że Twoje dziecko ma bardzo ograniczony repertuar aktywności i zainteresowań. Nie ma potrzeby, aby uzyskać ten dokument teraz (SSA prosi go bezpośrednio), ale to pomoże Ci zdecydować się na kierunek działania.

W Internecie Dziecko 4 Przegląd SSA Niepełnosprawności Starter Kit. Zestaw zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także arkusz można używać do zbierania informacji o stosowaniu dziecka. Ponieważ SSI dla dzieci z autyzmem jest to program oparty na środki, o kontakt z SSA, aby dowiedzieć się, czy dochody i zasoby są w dopuszczalnych granicach.

5 Wypełnij Dziecko Zgłoś niepełnosprawności dla dziecka. Można to zrobić przez Internet, po umówieniu się w lokalnym biurze Social Security, lub dzwoniąc pod numer 1-800-772-1213. Skup się na niepełnosprawności dziecka i on potrzebuje pomocy z jego codziennych czynności.

6 przestrzegać wszystkich wniosków o informacje od razu. Analityk oceny niepełnosprawności wyśle ​​ci dokumenty, takie jak czynności życia codziennego kwestionariusza życia, jak również innych konkretnych form. Na przykład, jeśli dziecko ma drgawki, otrzymasz zajęcia kwestionariusz.

7 Poczekaj na niepełnosprawność i determinacji SSI z SSA. Jeśli roszczenie dziecka została odrzucona, możesz złożyć odwołanie, z lub bez pomocy adwokata.

Wskazówki:

  • Nie ignoruj ​​terminy zaznaczone na komunikacji z SSA. Bądź szybki, a jeśli nie można zakończyć formalności na czas, niech analityk oceny niepełnosprawności wiedzieć.

Jak wybrać sport dla dziecka ADHD się

Jak wybrać sport dla dziecka ADHD się


Niektóre sporty są łatwiejsze dla dziecka z ADHD, ponieważ wymagają one mniej lub bardziej skupić ujmujący. Jeśli Twoje dziecko ma problemy w szkole, sport może dawać dziecku ADHD okazję podnieść swoją samoocenę. Bądź realistą o mocnych Twojego dziecka i słabości i spróbować dopasować go do prawej aktywności.

Instrukcje

1 Zacznij sport zespołowy, który daje ujście dla wielu energii. Piłka nożna, hokej i koszykówka są w szybkim tempie i pozwala więcej niż ciągłe odtwarzanie futbolu lub siatkówki. Baseball jest często zbyt wolne tempo dla dziecka z ADHD.

2 Wybierz sport, który dostarcza instrukcji jeden na jeden, jeśli dziecko ma problemy ze skupieniem uwagi w grupie. Tenis lub ogrodzenia może być łatwiejsze dla ADHD dziecka niż sport zespołowy. Niektóre dzieci z ADHD są naturalne wspinaczy i wspinaczka może być idealne dopasowanie.

3 Poszukaj sportów, które koncentruje się na osobistym poprawy, takich jak jazda na rowerze lub ścieżki. Te pomóc dziecku rozwijać realistyczne cele i zobaczyć wymierne efekty. Ten rodzaj aktywności jest również dobre dla dziecka, które ma trudności współpracuje z innymi.

4 Wybierz wizualny sportu jeśli dziecko ma trudności z twojego po werbalne instrukcje. Uczenia się przez działanie jest często łatwiejsze niż słuchać. Czasami sport wymagający kask pomaga dziecku się skupić i mniej rozproszony.

5 Prowadzenie sport kontaktowych, takich jak sztuki walki, piłka nożna czy zapasy, jeśli dziecko ma trudności z utrzymaniem ręce do siebie tak.

Wskazówki:

  • Jeśli Twoje dziecko ma ADHD leki lub jest bardziej skoncentrowany w określonych porach dnia, wybierz sport, który praktykuje i konkuruje w tym optymalnym czasie.
  • Nie rób swoje ADHD odgrywa sport, który nie jest realistyczne dla ich ograniczeń. Jeśli sport to tylko kolejna rzecz, dziecko walczy z, a potem nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego.
  • Unikaj sportów, które wymagają następujące konkretne procedury, takie jak taniec czy gimnastyka, jeśli dziecko ma trudności z przypomnieniem sobie krok po kroku.