adcov.com

pachwiny u czlowieka

Jak zrobić masaż sportowy dla szczepu pachwiny

Szczepy pachwiny i ciągnie są powszechne w wielu różnych zajęciach sportowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry pomysł, aby rozpocząć podawanie leczenie jak najszybciej. Masaż sportowy jest wspaniałym sposobem, aby pomóc zminimalizować ból związany z chorobą, a także pomóc sportowiec odzyskać. Główne korzyści to pomóc złagodzić napięcie spowodowane przez wszelkiego rodzaju ciągnięcia lub szczepu, a także propagowanie zdrowego przepływ krwi, a tym samym wywołać naturalnego uzdrawiania.

Instrukcje

1 Niewielką ilość oleju do rąk i delikatnie skoku obszar pomiędzy tylną częścią kolana, i w górnej części ścięgna. Nie stosować dużo ciśnienia w tym punkcie. Pomysł polega na skoku w ruchu w górę, który ogrzeje powierzchnię i przygotować mięśnie do bardziej agresywnej masażu. Zakończyć każdy ruch do góry, wysuwając ręce się na zewnątrz nogi, bez stosowania ciśnienia, a następnie odtworzyć. Kontynuuj to aż do dziesięciu minut

2 Zacznij ugniatać mięśnie. Za pomocą obu rąk do tej czynności, poprzez przesuwanie części mięśnia do siebie palcami jednej ręki, podczas przemieszczania drugiej części w kierunku przeciwnym palcami drugiej dłoni. Ukończ jedną rundę, a następnie odwrócić proces. Powtórz ruch w górę i dół, mięśni przez około pięć minut.

3 Użyj kciuki do wywierania nacisku na jak najwięcej mięśni, jak to możliwe. Chodzi o to, aby zlokalizować obszar ciśnienia szczepu i delikatnie wygładzić ją. Przytrzymaj licząc do dziesięciu, a następnie zwolnić. Powtórz 04:56 rund, a następnie przełączać się ten ruch z działaniem ugniatania w punkcie 2.

4 Adres żadnych konkretnych węzłów znajdujących się w obszarze ogólnym szczepu, uciskać z kciuki do zachęcania wygładzające działanie. Kontynuuj więcej akcji wyrabiania rozproszony działania ugniatania na pięć do dziesięciu minut.

Wskazówki

 • Zawsze wziąć repliki na wysokości ciśnienia stosuje się od poszkodowanego. Jeśli działanie powoduje wiele bólu, z powrotem i spróbować lekkiego głaskania, aż poziom ból cofa się nieco, a następnie powrócić do stosowania ciśnienia za pomocą trochę mniej siły.
 • Lżejsze sesje masażu może być stosowany codziennie. Jednak sesje bardziej agresywne mogą wymagać "odpoczynek" dzień w okresie pomiędzy sesjami, aby skorzystać pacjenta.
 • Jeśli wydaje się, że pęknięcia i łzy w mięśniach, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju działalności masażu.

Terapia mięśni pachwiny pociągnął

Naciągnięty mięsień pachwiny jest niskiej jakości, częściowe rozdarcie do włókien mięśniowych, które biegną wzdłuż wewnętrznej stronie uda, zazwyczaj spowodowane rozciągnięciem ale czasami wynikiem szybkiego stop-start, od boku do boku ruchy w sportach takich jak koszykówka . Na szczęście, jeśli zastosujesz się do kilku prostych kroków, będziesz w stanie zmniejszyć obrzęk, zminimalizować ból i przywrócić pełną mobilność w krótkim okresie czasu.

Co zrobić w pierwszej kolejności

Jeśli ciągnąć mięśni podczas ćwiczeń lub uprawianie sportu, natychmiast przestaje robić aktywność. Następnie, jak tylko jest to możliwe, rozpoczyna się w oparciu o metodę ryż leczenia odciąga mięśni.
RYŻ stoi na odpoczynek, lód, kompresji i elewacji, a po nich w tej kolejności oznacza odpoczynku mięśni zanieczyszczoną, a następnie okresowo zmienny lodu i ciepła zabiegi o być może 20 minut za sztukę. Lód zmniejszenia obrzęku i ciepła zwiększenia przepływu krwi do dotkniętego obszaru i pomagają usunąć toksyny.
Kompresja i elewacja pomoże zminimalizować obrzęk jeszcze dalej i przyspieszyć proces gojenia. Użyj bandaż Ace podczas poruszania się, a podczas odpoczynku, utrzymania powierzchni poszkodowanej podwyższone tak, że obrzęk wypływać z mięśnia.

Minimalizując ból

Lekarzy i fizjoterapeutów zaleca szereg przeciwzapalnych i przeciwbólowych w celu zmniejszenia obrzęku i bólu spowodowanego przez Naciągnięty mięsień. Ibuprofen działa jako silne działanie przeciwzapalne, natomiast aspiryna i paracetamol pomoże zmniejszyć ból spowodowany przez ciągnięty mięśni.
Dodatkowo, wisienką na tym terenie będzie zmniejszyć stan zapalny i znieczulić obszar, minimalizując ból jeszcze bardziej.

Wracając do Full Motion

Łzy mięśni niskiej jakości (gdzie mięśnie nie pęknięte i nie ma związane siniaki) można leczyć szybko. Najważniejszą częścią odzysku upewniając nie ma nagromadzenie blizny w mięśniu, który zaszkodzić przyszłej elastyczności lub mobilności. Dlatego tak ważne jest, aby rozpocząć korzystanie światła i rozciąganie Naciągnięty mięsień w ciągu 24 do 48 godzin od urazu.
Fizjoterapeutów zaleca rozgrzewanie --- takich jak chodzenie, jazda na rowerze lub robi gimnastykę, które zwiększają przepływ krwi do obszaru dotkniętego --- a następnie delikatnie rozciągając mięśnie. Staraj się pracować cały zakres ruchu mięśni luka. Narzędzie samo-masaż pomoże również upewnić się, że blizny nie buduje się na mięśniach i osłabić ruch w przyszłości.
Użyj biodrowych odwodziciela i porywacza hip maszyn w lokalnej siłowni, przy użyciu bardzo lekki. Ponownie, upewnij się, aby przenieść pachwinie poprzez pełny zakres ruchu. Jeśli czujesz ból, należy natychmiast przerwać.

Rozwiązanie dla wyciągnął mięśni pachwiny

Rozwiązanie dla wyciągnął mięśni pachwiny


Masz wyciągnął mięśnie pachwiny. Oznacza to, że mięśnie zostały rozciągnięte poza ich określonych granicach, w wyniku odkształcenia - taki, który może być bardzo bolesne, ograniczając zdolność do ciągnięcia nogi razem lub porusz staw biodrowy swobodnie. Zasadniczo masz podarte niektórych włókien mięśniowych w wewnętrzną część uda. Tak więc to, co jest lekarstwem na takie uszkodzenia? Czytaj dalej.

Ustalenia szkody w Istotność

Pierwszą rzeczą do zrobienia w konfrontacji z ciągniętych mięśni pachwiny jest ustalenie, czy uraz jest poważny. Objawy ciężkiej szczepu obejmują obrzęk lub zasinienie, ból podczas chodzenia znaczna, ból podczas siedzenia lub leżenia, ból w nocy i skurcze mięśni. Jeśli takie objawy występują, należy skontaktować się z lekarzem od razu; jest szansa, że ​​Twoje mięśnie mają rozerwana całkowicie i będzie wymagać operacji.

Odcinek

Jeśli twój uraz pachwiny nie jest tak poważne, jak opisano powyżej, jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby traktować to, aby ją rozciągnąć. Takie rozciąganie powinno być lekkie i łatwe - pozbawione bólu. Jeśli czujesz ból podczas rozciągania, jesteś zbyt mocno i rozciąganie są prawdopodobne opóźnienie pełnego odzyskania. Delikatne rozciąganie, choć może być bardzo pomocne.

Reszta

Odpoczynku jest prawdopodobnie nr 1 środek do ciągniętych mięśni pachwiny. Twoje ciało jest bardzo biegły w naprawie się - a reszta to sposób pozwolić mu wykonać jego pracę. Reszta to jedyny sposób, aby umożliwić podarte mięśni leczyć. Jeśli wykonując jakieś zadanie przynosi ból, to jest to dobry znak, że nie powinno się to robić. Jak leczyć, będzie można zrobić więcej, nie powodując ból.

Gorąco i na zimno

Przez pierwsze kilka dni po wystąpieniu szkody, powierzchnia lodu wyciągnął mięśni. Zapalenie i lód uniemożliwia przepływ krwi zachęca do obszaru dotkniętego. Przed wykonaniem jakichkolwiek intensywnych zadań, takich jak długi spacer, zastosować pakiet ciepła do szkody tam, aby pomóc rozluźnić mięśnie. Możesz zastosować pakiet ciepła przed rozciąganiem, zbyt. Użyj lodu na szkody po wykonaniu jakiejkolwiek wytężonej działalności. Zasadniczo, następnie podgrzać przed i lód później.

Co zrobić dla wyciągnął mięśni pachwiny

Mięśnie pachwiny znajduje się na wewnętrznej stronie uda i są niezbędne do zamykania i otwierania nogi i innych funkcji stawu biodrowego. Odciągnąć może wahać się od nasilenia rozciąganiem tych mięśni w rzeczywistości rozrywanie niektóre lub wszystkie włókna mięśniowe. Każdy plan leczenia powinien obejmować resztę, stretching, lodu i ciepło.

Reszta

Każdy, kto wraca z Naciągnięty mięsień pachwiny powinny obejmować resztę w planie naprawy. Jeśli reszta nie znajduje się, nie ma ryzyka ponownego urazu. Natomiast najcięższe ciągnie pachwiny będzie wymagać pełnego wypoczynku, działalności zazwyczaj alternatywne, takie jak pływanie, może być zakończona. Dla drobnych pociągnięć, zmniejszenie intensywności i czasu trwania treningu może być za mało.

Ciepła i lodzie

Tak szybko, jak to możliwe po urazie stosuje lodu na powierzchni w celu zmniejszenia obrzęku. Nadal stosować lód co kilka godzin przez 10 do 15 minut w czasie. Lód również po każdym ćwiczeniu. Przed rozpoczęciem treningu, stosuje się tarczę ciepła do obszaru do zwiotczenia mięśni, więc będą one rozciągnąć, a nie łzy podczas ćwiczeń. Przy stosowaniu ciepła lub lodu, należy umieścić ręcznik pomiędzy paczki i skórę.

Rozciąganie

Stretching jest krytyczna dla pomyślnego odzyskania. Oprócz zwiększenia elastyczności i wytrzymałości rozciąga wyrównać nowo uformowane włókna mięśniowe, co sprawia, że ​​mięśnie mniej prawdopodobne ponownie rany. Odcinki Butterfly można zrobić na stojąco lub siedząco. Siedząc, ugnij kolana i umieść spody stóp razem. Delikatnie wyciągnij nogi w kierunku bioder i naciśnij kolana w kierunku ziemi. Stojąc, kucać z kolan rozsunąć ale nogi razem. Pozwolić grawitacji pociągnąć biodra w kierunku ziemi i czuć mięśnie pachwiny delikatnie rozciąganie.

Ciąża i pachwiny wyciągi

Ciąża i pachwiny wyciągi


Pachwina ból jest wspólnym dolegliwość cierpiał przez cały okres ciąży, która może prowadzić do poważnych problemów w niektórych kobiet. Mięśnie pachwiny, a także więzadła, rozciągać w celu dostosowania się do rosnącego płodu wewnątrz macicy, co może prowadzić do bólu brzucha i zwiększonym ryzykiem napinania mięśni krocza. Można to poczuł pierwszy około dwunastego tygodnia ciąży, ale ciągnąć pachwiny okresowo w każdej chwili może nastąpić później.

Fakty

Odciągnąć pachwiny, znany również jako szczep pachwiny, występuje wtedy, gdy zbyt wiele naprężenia wprowadzane mięśni pachwiny i ud. Mięśnie pachwiny składa się z sześciu mięśni, które obejmują obszar od wewnętrznych miednicy do wewnętrznej części kości udowej. Pociągnij ich nogi razem i pomóc z ruchami stawu biodrowego. Nagłe zmiany kierunku lub szybkich zmian w organizmie może spowodować, że mięśnie stają się nadmiernie i, w niektórych przypadkach, łzę.

Identyfikacja

Ciągnie pachwiny są powszechne u kobiet w ciąży, ze względu na naturalne rozluźnienia więzadeł, która ma doświadczenie w przygotowaniu do porodu. Objawy ciągnięcia pachwiny mogą obejmować bóle i tkliwość w obszarze pachwiny, a w środku udowej, ból podczas zamykania nogi lub podnoszenia kolano lub wybrzuszeń lub zatrzaśnięcie posmak podczas urazu, a następnie natychmiast przez bardzo silny ból.

Rodzaje

Ciągnie pachwiny zazwyczaj dzieli się na trzy kategorie, w zależności od nasilenia objawów. Pierwszy stopień ciągnie pachwiny obejmują ból, ale niewielkie zmniejszenie wytrzymałości lub przemieszczania drugiego stopnia pociąga to ból pewne uszkodzenia tkanki, podczas gdy te, które mieszczą się w kategorii trzeciego stopnia obejmują ból towarzyszy utrata funkcji i całkowitego rozdarcia mięśnia. W celu określenia stopnia zaawansowania ciągnąć pachwiny, lekarz zakończy gruntowną fizycznego egzamin i może zalecić prześwietlenia, aby wykluczyć wszelkie dodatkowe problemy.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Kobiety w ciąży powinny zmienić pozycje powoli, aby umożliwić do rozciągnięcia więzadeł i powinny stopniowo wyginać w biodrach, czy idą do kichania, kaszlu, czy śmiać się, aby zapobiec ciągnąć pachwiny. Pachwiny ciągnie zazwyczaj leczyć na własną rękę w ciągu czterech do sześciu tygodni bez leczenia radykalnego wymagane. Reszta jest kluczowe w procesie gojenia, a ponadto lód może być umieszczony na udzie zmniejszenie obrzęku, przeciwzapalnego będzie złagodzenie bólu i zmniejszenie opuchlizny i sprasowanie udo z elastycznego bandaża można przyspieszyć powrót do zdrowia.

Ostrzeżenie

Kobiety w ciąży, które doświadczają bólu pachwiny powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli ból nie ustąpi w ciągu kilku minut. Powiadomić lekarza w przypadku krwawienia, skurcze, nudności, wymioty, gorączka, dreszcze, lub zmiany upławy, oprócz bólu pachwiny i utratę ruchu. Wszystkie możliwe czynniki ryzyka i potencjalne skutki uboczne zalecanych badań diagnostycznych i zabiegów powinny być szczegółowo omówione z lekarzem.

Co zrobić z naderwanym pachwiny na kobiety?

Co zrobić z naderwanym pachwiny na kobiety?


Szczep pachwiny jest gdy rozdarcie lub ciągnąć się w trzech mięśni wewnętrznej uda, zwany także mięśnie adductor. Ta kombinacja mięśni biegnie od pachwiny w dół po wewnętrznej stronie uda i łączy się z kolan. Wyciągnął pachwiny może być spowodowane przez wiele różnych rzeczy, takich jak bezpośrednie uderzenie w okolicy pachwiny, napinając mięśnie poza to, co jest w stanie, nadużywania lub zbytniego nacisku na mięśnie, gdy nie zostały one prawidłowo rozciągnięte.

Objawy Kobieta wyciąga pachwiny

Objawy mogą być łagodne lub bardzo poważne w pull pachwiny. Objawy mogą obejmować szczelność w pachwinie, ból i tkliwość, osłabienie mięśni przywodziciela, zasinienie, gorączka w miejscu szczepu oraz popping lub trzaskiem, kiedy mięśnie są napięte. Będziesz odczuwać ból podczas ruchu i może wystąpić ból pachwiny po przejściu do łazienki.

Jak To zdiagnozowano

Lekarz będzie fizycznie egzamin obszar zlokalizować żadnej obrzęk lub grudki, które pojawiają się w okolicy pachwiny. Badania lekarskie ujawni czy ból jest wynikiem innych stanów chorobowych, takich jak kamienie nerkowe, powiększeniem węzłów chłonnych lub innych problemów, takich jak miednicy torbieli jajnikowych. Torbiele jajników mogą powodować silny ból, który może wydawać się zaniedbany nogę i może przypominać przyciąganie mięśni. Rentgenowskie, tomografia komputerowa i inne badania mogą być wykonywane w celu wykluczenia innych problemów, zanim zostanie podana pełna diagnoza.

Leczenie

Pachwina leczenie bólu u kobiet zależy od diagnozy w trakcie oceny. Najczęstszą formą leczenia pull pachwiny jest odpoczynek i kobiety są leki. Ibuprofen i naproksen są oba leki przeciwzapalne, które pomagają obrzęk i stan zapalny. Ciepła stosowane do ogólnego obszaru lub ciepłej kąpieli może zapewnić tymczasową ulgę. Leczenie polega na stosowaniu dokładnej przyczyny bólu. Dowolny ból, który miał kilka dni powinny być postrzegane przez lekarza.

Urazy mięśni pachwiny

Wyciągnął lub napięte pachwiny może być nie do zniesienia szkody. Najczęściej występuje uraz pachwiny podczas konkursu sportowego lub kiedy mięśnie są nadużywane.

Obszar pachwiny

Pachwiny jest obszar, w którym w górnej części uda i tułów połączyć w organizmie człowieka. W medycynie sportowej, w pachwinie jest często określane jako regionu, w którym są połączone mięśnie porywacza i mięśnie brzucha. Mięśnie Abductor to zestaw znajduje się po wewnętrznej powierzchni uda trzech mięśni. Porywacze są mocowane od kości udowej do kości udowej.

Objawy

Najczęściej uraz mięśnia pachwiny jest rozdarcie lub szczep. Urazy pachwiny często zdarzają się w sporcie, takich jak hokej i piłkę nożną, kiedy gracze wyglądają dostać impuls prędkości lub zmienić ich kierunek szybko. Objawy związane z urazem pachwiny obejmują ból lub obrzęk w okolicy pachwiny, skurcze w brzuchu lub udzie, ograniczonego ruchu, bolesność podczas próby poruszać na boki i twardnienie mięśni lub ścięgien.

Stopni

Urazy pachwiny różnią się stopniem nasilenia. Stopień I szczep jest lekko pociągnął mięśni. Ból jest minimalna, a mobilność nie jest zwykle ograniczone. Szczepem klasy II, mięśni lub ścięgien zostały umiarkowanie rozdarty. Ból jest umiarkowana, jest utrata wytrzymałości w obszarze chorego. Obrzęk i zasinienie śledzić obrażeń. Najwyższy poziom szczepu pachwiny jest stopień III. To znaczne szkody, gdy chodzenie jest trudne. Siniaki, skurcze i obrzęki związane są z klasy III szczepu. Poważne obciążenie będzie wymagać operacji.

Leczenie

Leczenie kontuzji pachwiny, zależy od tego, jak poważne jest. Jednakże, opierając się kontuzji pachwiny jest kluczem do odzyskania. Należy unikać wszelkich działań, które pogarszają szkody. Ice szkody w ciągu pierwszych 2 dni po urazie. Lód przyczynia się do zwiększenia przepływu krwi. Lód obszar do czterech razy dziennie przez 15 minut w czasie. Podgrzewać rannych obszarze przed wszelkiej aktywności fizycznej. Lek przeciwzapalny może złagodzić ból i zmniejszyć stan zapalny. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem dla silniejszych recept. Skonsultować się z lekarzem, jeśli fizykoterapia byłoby korzystne w przyspieszenie ożywienia.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Urazy pachwiny można zapobiec właściwej rozgrzewki i kondycji fizycznej. Stretching pomaga zwiększyć zakres ruchu i zmniejszyć sztywność i bolesność. Stretching jest również niezbędne podczas ochładzania etapie. Należy używać odpowiedniego sprzętu sportowego. Nosić buty dobrze dopasowane i wspierających, gdy angażują się w aktywności fizycznej. Zachować się odpowiednio uwodniony podczas ćwiczeń. Odwadnianie powoduje skurcze mięśni i sztywności.

Jak dbać o Uraz pachwiny

Urazy pachwiny, czasami nazywany pachwiny ciągnie lub szczepy, może wystąpić u mężczyzn i kobiet. Sportowcy często doświadczają tego typu urazów spowodowanych kopanie, szybko zmieniając kierunek, bieganie i skakanie. W przypadku wystąpienia szkody w pachwinie, mięśni przywodziciela (te działa między uda i miednicy) są napięte, a nawet pęknięta. Jeśli zranić tego obszaru, można oczekiwać ból, obrzęk i ewentualnie zasinienie. Inne niż z upływem czasu, jest kilka sposobów, aby pomóc leczyć urazy pachwiny bardziej efektywnie.

Instrukcje

Jak leczyć Urazy pachwiny

1 Reszta wysiadając nogi, aż ból minął; jeśli nie można całkowicie wysiąść nogi, przynajmniej powstrzymać się od działań sportowych. W przypadku drobnych urazów pachwiny, kilka dni odpoczynku może być za mało, aby można lepiej. Jednak w ciężkich obrażeń, być może trzeba będzie zmienić swoje działania na kilka tygodni lub miesięcy.

2 Ice obszar regularnie i podnieść nogi w celu zmniejszenia obrzęku.

3 Spróbuj leki bez recepty, aby pomóc w bólu i obrzęku. Są to ibuprofen i naproksen.

4 Odwiedź lekarza, jeśli ból jest ostry lub jeśli nie zauważamy żadnej poprawy w ciągu kilku dni. Lekarz może zbadać sprawę, aby zobaczyć, czy może trzeba fizykoterapii, silniejsze leki lub operację.

5 Stretch i ogrzać się powoli, gdy jesteś lepszy i zaczynają wznowić działalność sportowe. Pomoże to zapobiec ponownemu szkodę obszar.

Jak leczyć lub szczep Pull pachwiny

Pachwina jest mięsień, który łączy dolne miednicy do kości udowej. Ciągnąć lub szczep jest rozszerzenie się lub rozdarcie w tym mięśni. Ponieważ główną funkcją pachwinie jest wyciągnąć nogę do tyłu i przekazuje obciążenie sprawia, że ​​bardzo trudno jest chodzić i wykonywać inne czynności wysokiego wpływu. Łzy i ciągnie występują zwykle z powodu wytężonej działalności, na rozciąganie, lub nagła zmiana kierunku podczas biegu lub skoków. Leczenia ciągnąć pachwiny lub zmęczenie może być uciążliwe i bolesne.

Instrukcje

Leczenie

1 Ustal, jak ciężka jest szczep pachwiny. Urazy pachwiny są klasyfikowane 1, 2 i 3 w odniesieniu do powagi. Stopień 1 jest niewielki, 2 jest umiarkowany, a 3 jest ciężka. Sprawdź, intensywności bólu, zaostrzenie mięśnia pachwiny, zasinienie i obrzęk lub, grudki, a niezdolność do zaciągania mięśnie wewnątrz. Jeśli podejrzewasz, że klasy 3 obrażenia, skontaktuj się z lekarzem.

2 Połóż pachwinie, utrzymując swoje nogi i za pomocą kul, jeśli chcesz się poruszać.

3 Ice obszar przy użyciu zimnej paczkę owiniętą w ręcznik, czyniąc to w odstępach 20-minutowych kilka razy w ciągu dnia.

4 Kompresja obszar urazu owijając je w bandaż Ace, trzymając mięśnie w miejscu.

5 Podnieś nogę, umieszczając poduszkę pod uda. Zapobiega to obrzęk i zasinienie w okolicy pachwiny.

6 Stretch pachwiny lekko w czasie. Nie rozciągaj pachwinie ciągu pierwszych 48 godzin od odzyskania, ponieważ może to pogorszyć szkody. Jeśli masz klasy 1 szkodę można próbować światło rozciąganie pachwiny z pomocą partnera treningowego. Jeśli podejrzewasz, że 2 lub 3 stopnia obrażeń, skontaktować się z lekarzem, czy trzeba fizykoterapeuty dla rehabilitacji.

Wskazówki

 • Użyj masaż lodem na szkodę poprzez zamrożenie wody w małej filiżance papieru. Rozdzierania górnej miseczki od lodu i pocierać powierzchnię wystającą do pachwiny.
 • Jeśli ból jest ostry, wzięciu lekarstwa przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub Advil, w celu zmniejszenia bólu i obrzęku.

Jak Taśma do pachwiny Strain

Szczepy pachwiny wystąpić, gdy mięśnie w okolicy uda i pachwiny są napięte nagle i są na rozciągnięty. Szczepy pachwiny powszechnie występuje u osób, które wykonują czynności sportowych, takich jak tenis, piłka nożna i piłka nożna. Ból i tkliwość są odczuwalne w wewnętrznym obszarze uda i pachwiny. Owijanie udo pozwala zakres ruchu bez dalszego uszkodzenia mięśni napięte.

Instrukcje

1 Umieść udo rozpoczynając od wewnątrz. Naciągania na przedniej części uda i otaczają raz.

2 Należy bandaża dookoła pleców i dokoła przedniej części talii. Przejść z powrotem w dół i bandaż wokół uda ponownie przykładania napięcia z przodu, a następnie ponownie w kierunku dolnej części pleców. Przechowywać w ten sposób, aż do pakowania w pełni długość bandaża zabraknie. Wziąć małą pojemność taśmy, aby utrzymać końcówkę bandaża na miejscu.

3 Należy taśmę tlenku cynku i rozpocząć się na wewnętrznej powierzchni uda jak za pomocą bandaża. Naciągania taśmy, jak ma to dokoła przedniej części uda, a następnie do góry w kierunku pleców. Owiń taśmę wokół pleców i talii w ten sam sposób, co robiłeś z bandażem. Możesz wziąć taśmę na obandażowaną obszarze raz lub dwa razy, jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej wsparcia. Przeciąć taśmę.

Wskazówki

 • Weź bandaż się podczas kąpieli.
 • Porozmawiaj z lekarzem, jeśli ból pogarsza się z powodu kontuzji pachwiny, które mogą mieć do czynienia z rozdarciem pachwiny mięśni.
 • Nie owijać bandażem zbyt mocno. Chcesz bandaż wspierać napięte pachwiny, ale nie do odcięcia dopływu krwi do obszaru, który pomaga promować uzdrowienia.

Pachwiny przepuklinowe Znaki i objawy

Pachwiny przepuklinowe Znaki i objawy


Niektórzy ludzie nawet nie są świadomi, że mają przepukliny pachwiny lub przepuklin pachwinowych, aż odwiedzić lekarza na rutynowe badania. Wiele razy, przepukliny nie wykazuje żadnych oznak lub objawów, że w ogóle istnieje. Osoba może zauważyć wybrzuszenie w jego okolicy pachwiny podczas wstawania. To wybrzuszenie spowodowane przez wystającą cienkim i osoba musi szukać leczenia go. Oto informacje dotyczące oznak, objawów, przyczyn i metod leczenia przepukliny w pachwinie.

Objawy u dorosłych

Czasami przepukliny pachwiny pokaże żadnych oznak, że to nawet nie aż wstanie i zauważyć wybrzuszenie, albo kaszel lub szczepu. Osoba cierpiąca na przepuklinę pachwiny będzie najprawdopodobniej to zauważyć wybrzuszenie po obu stronach ich kości łonowej. Można również zauważyć, ból w okolicy pachwiny podczas kaszlu, podnoszenia i gięcia na. Zwykle jest przeciąganie lub uczucie ciężkości w okolicy pachwiny. Mężczyźni są bardziej narażone na rozwój tego rodzaju przepukliny niż kobiety. Czasami jelito wystające spada do moszny. Jeśli tak się stanie, przepukliny nazywa przepukliny pachwinowej, moszny. Czasami będzie ból i obrzęk moszny i jąder. Kobiety są bardziej narażone na rozwój przepukliny w kanale kości udowej z powodu tam słabość. Będą one na ogół zauważyć wybrzuszenie, jak również inne bolesne objawy, robiąc niewielkie zadań.

Objawy u dzieci

Większość przepuklin pachwiny u dzieci są spowodowane słabością w ścianie jamy brzusznej. W rzeczywistości, szacuje się, że 5 z każdych 100 dzieci cierpi z powodu przepukliny pachwiny. Z małym dzieckiem, przepuklina może zaznaczyć swoją obecność, kiedy dziecko kaszle, płacze, czy jest wysiłek przy normalnym ruchu jelit. W starszych dzieci, przepuklina staną się widoczne, gdy dziecko stoi, podczas wysiłku lub kaszel, jak również podczas normalnego przemieszczania jelit.

Przyczyny

Większość przepukliny pachwiny są spowodowane z powodu osłabienia i zwiększone ciśnienie w powłoki brzuszne. Choć niektóre przepukliny pachwiny wydaje się nie mieć widocznej przyczyny w ogóle, większość przepuklin, które rozwijają u dzieci są spowodowane bo podszewka brzucha nie zamyka się prawidłowo po urodzeniu. Przepukliny które rozwijają się w późniejszym okresie życia, uważa się, że spowodowane przez osłabienie w ścianie brzusznej ze względu na starzenie, operacji brzusznej, intensywnego i przewlekłego kaszlu lub temu intensywną aktywność fizyczną, która powoduje zastrzałowego w dziedzinie.

Zagrożenia

Przepukliny pachwiny może rosną w czasie, jeśli nie jest leczone. Te przepukliny może spowodować wzrost ciśnienia i stają się bolesne obszarów otaczających go. Nieleczony w człowieku, te przepukliny przedłuży do moszny i jąder, powodując obrzęk i ból. Przepuklina nieleczona może spowodować pętli jelita mogły zostać uwięzione w ścianie jamy brzusznej były przepukliny zaczął. Może to powodować ból i utrudniać wypróżnienia do punktu nie można mieć jednego lub nawet przekazać gazu. Może również powodować nudności i wymioty. Jest to poważna choroba, z powodu uwięziony jelita, będzie mieć swoje odcięcia przepływu krwi, co powoduje, że część tkanki do śmierci. Gdy tak się stanie, to się nazywa uduszenie jelita i jest zagrożenie życia. Operacja jest wymagane, jak tylko możliwe.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jeśli rodzą się z osłabieniem w ścianie jamy brzusznej, nie ma wiele można zrobić, aby zapobiec przepukliny pachwiny dzieje. Są rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć napinając mięśnie brzucha. Staraj się utrzymać zdrową wagę, aby umieścić mniejsze obciążenie na tym obszarze. Dodawanie włókien do diety zmniejszy potrzebę szczep przy wypróżnianiu. Bądź ostrożny i używać ostrożność przy konieczności podnoszenia coś ciężkiego; pamiętać, aby zginać z kolan podczas podnoszenia. Ponieważ palenie może powodować przewlekłe kaszel, zatrzymanie. Sobie kratownicę nie naprawi przepukliny. Może to doprowadzić komfort krótkim okresie czasu, ale uszkodzenie będzie nadal istnieje.

Diagnoza / Obróbka

Większość czasu lekarz znajdzie przepukliny wykonując proste badanie lekarskie. Jeśli przepuklina nie jest przyczyną Ci dyskomfort i jest stosunkowo niewielka, lekarz może po prostu czekać i obserwować przepukliny. Jeśli przepuklina jest powiększony i powodując silne bóle, operacja jest dostępna tylko w ustalaniu jej rozwiązaniem. Dwie operacje, które są dostępne do naprawy przepukliny pachwiny są herniorrhaphy i hernioplasty.

Objawy Kobieta Przepuklina pachwiny

Pachwina przepuklina występuje, gdy jelita grzebać ze ściany mięśniowej, która strzeże brzucha i pachwiny. Choć mężczyźni są bardziej narażeni na przepukliny pachwiny, kobiety nadal można poczuć ból i dyskomfort z tego stanu. Przez nie znając objawy przepukliny pachwiny, kobiety mogą zrobić stan zdrowia, w wyniku nagłego wypadku, jeśli nie są odpowiednio traktowane.

Przyczyny

Kobiety nie mają otwór w jego pachwinie, która sprawia, że ​​ludzie bardziej narażone na przepuklinę, ale w przypadku kobiet mogą pękać ścianę mięśnia na kilka sposobów, w wyniku przepukliny pachwinowej. Energiczne stosunek seksualny, podnoszenia ciężkich z niewłaściwej formie i chirurgii wszystko może tworzyć słabe strony w ścianie mięśniowej, które mogą ostatecznie doprowadzić do powstania przepukliny pachwinowej.

Grudki

Choć trudne do wykrycia u kobiet, przepuklina jest guzek w pachwinie spowodowane przez jelita do ściany dociskowej skóry. Te guzki może boleć, ale na ogół nie są bolesne w dotyku. Jeśli możesz wcisnąć bryłę z powrotem do ściany mięśniowej i to nie od razu wrócić albo powraca powoli, może mieć "skracany" przepukliny pachwiny. Nie powinieneś odczuwać ból podczas pchania ten rodzaj przepukliny; Jeżeli ból manifesty, przestać próbować włożyć go z powrotem. Ten rodzaj przepukliny nie jest awaryjny, ale jest na tyle poważne, aby uzasadnić uwagę od swojego lekarza rodzinnego lub ginekologa.

Objawy

Czasami kobiety, które cierpią z powodu przepuklin czuć ostry ból w okolicy pachwiny, a następnie gorącym lub pieczenie, które powoli rozprasza. Ból podczas podnoszenia może powrócić, w kucki lub pracuje, zwykle w mniejszym stopniu, co może spowodować, że niektóre kobiety błędnie wierzą, że wyciągnął mięśni pachwiny.

Leczenie

Przepukliny wszystkich typów są zwykle leczone chirurgicznie. Bezpośrednio przed i bezpośrednio po zabiegu, lekarz może wymagać noszenia kratownicowy wsparcia lub innej odzieży medycznej, aby pomóc utrzymać przepukliny zawarte.

Ostrzeżenie

Jeśli przepuklina jest szary, czarny lub niebieski lub jest bolesne w dotyku i towarzyszy problemów wypróżnienia, może masz guzki przepukliny pachwiny. Jelito jest dostarczanie krwi została odcięta i tkanka zamiera, powodując obrzęk, zapalenie i martwicę tkanek możliwych. Ten stan jest poważny i może stanowić zagrożenie dla życia, jeśli nie jest leczone.

Objawy urazów pachwiny

Uraz pachwiny powoduje jakiś uraz lub stres do przedniej miednicy znajduje się między nogi i brzuch. Dla niektórych, uraz pachwiny zawiera przepukliny lub ciągnięcia mięśni. Dla innych, oznacza to złamanie stresu lub zwichnięcia. Może ona nawet być wynikiem urazu tępego siły do ​​pachwiny. Niezależnie od przyczyny, uraz pachwiny może przynieść szereg różnych objawów, z których większość jest dość niewygodne, a nawet może być wyniszczające.

Ból

Wszystkich objawów związanych obrażeń krocza, ból jest chyba najczęściej. Czy jest wynikiem bezpośredniego urazu, wciągniętego mięśni lub przepukliny, osobnik cierpi pewnego bólu. Skala obrażeń często dyktuje intensywność bólu, ale to prawie zawsze izolowane do pachwiny lub lekko rozproszone się w sąsiednich rejonach ciała, takich jak uda, biodra lub w dolnej części brzucha.

Obrzęk

Obrzęk często towarzyszy ból z powodu kontuzji pachwiny. Większość czasu jest izolowana na pachwinie i na skutek nadmiaru krwi pędzącej do uszkodzonego obszaru uszkodzenia, co jest odpowiedź immunologiczna organizmu na punkcie uderzenia lub niebezpieczeństwa. Obrzęk może mieć również postać rzeczywistą wystawania, jak ma to miejsce w przypadku przepukliny pachwinowej.

Dyskomfort trawienny

Dla niektórych osób, uraz pachwiny może powodować dolegliwości pokarmowe, zwłaszcza gdy uraz lub niepokój wystąpił w tkance miękkiej. Osoba może stać się nudny i cierpią epizodów wymiotów oraz zaparć, ale w przeciwieństwie do innych przyczyn nudności i zaparcia, to jest bardziej trwałe i długotrwały charakter.

Krwawienie

Możliwe jest również cierpią z powodu krwawienia z urazem pachwiny, który jest często postrzegane w moczu człowieka lub stolcu. Z oddawaniem moczu, kolor moczu do rzeczywistych zmian Więcej w różowy lub czerwony odcień. Z wypróżnień, wygląd stolca staje się ciemniejszy i bardziej smoliste.

Nieruchomość

W cięższych przypadkach, osoba może mieć problemy z mobilnością. Utrzymanie złamania, zwichnięcia lub ciągnięcia mięśni mogą mieć wiele wpływu na ruch nogi, można ograniczyć, a nawet zatrzymanie mobilność.

O nerwu kulszowego ból pachwiny

Ból nerwu kulszowego, zwany także rwa kulszowa, charakteryzuje się bólem zestrzelenie nóg, pośladków i krocza. Nerw kulszowy ból jest spowodowany przez nerw kulszowy, który biegnie wzdłuż kręgosłupa i nóg. Ból w pachwinie może być również spowodowane przez napięcie mięśni i jest częściej u mężczyzn niż u kobiet. Leczenie bólu nerwu kulszowego pachwinie obejmuje odpoczynek, leki przeciwbólowe, a w niektórych przypadkach, fizykoterapia.

Sciata Pain

Termin odnosi się do fotografowania Rwa kulszowa ból, który działa w dół z tyłu nogi i mrowienie w nogach. Jest to spowodowane od podrażnienia lub uszkodzenia nerwu kulszowego. Rwa kulszowa nie jest chorobą, lecz objawem innych schorzeń, takich jak przepuklina dysku.

Nerw kulszowy

Nerw kulszowy jest najdłuższy nerwowych w ciele. Biegnie od rdzenia kręgowego do bioder i pośladków, a następnie kontynuuje się każdą nogę. Ból w szyi, pleców, pachwiny i nogi często przypisuje się podrażnienia lub uszkodzenia nerwu kulszowego, według dr Victor Dolan.

Ból pachwiny

Ból pachwiny opisuje dyskomfort gdzie nogi i brzuch spotykają. U mężczyzn, określenie "ból w pachwinie" może także odnosić się do jąder bólu. Mężczyźni są bardziej narażeni na ból pachwiny niż kobiety. Mężczyźni, którzy grają sportów, takich jak piłka nożna czy piłka nożna są narażone na ból pachwiny w pewnym momencie lub innego.

Przyczyny

Oprócz napięcie mięśni i rwa kulszowa, istnieje wiele innych przyczyn bólu pachwiny. Na przykład, kamienie nerkowe, przepukliny, guzy, zapalenie lub ściśnięte nerwy są najczęstsze przyczyny bólu w pachwinie. Leczenie obejmuje odpoczynek, leki przeciwbólowe, aw niektórych przypadkach, terapia.

Expert Insight

Skontaktować się z lekarzem, aby umówić się na spotkanie, jeśli ból jest wynikiem niedawnej kontuzji. Szukajcie natychmiastowej pomocy medycznej w nagłych wypadkach, jeśli jesteś mężczyzną i ból dotyka jednego jądra przez ponad trzy godziny, masz krew w moczu.

Objawy zakrzepów krwi w obszarze pachwiny

Skrzep krwi może być bardzo poważną chorobą, zwłaszcza jeśli skrzep wypiera lub przemieszcza się przez żyły lub tętnicy płuc, mózgu czy serca. Zakrzepy krwi mogą tworzyć wszędzie od skupisk komórek krwi, które przyklejają się i zlepiają się ze sobą i są najczęściej znaleźć w kończynach dolnych, w okolicy pachwiny i szyi. Nauka rozpoznawania objawów zakrzepu krwi w okolicy pachwiny mogą pomóc osobom szukają natychmiastowego leczenia i zapobiegania powikłaniom. Skrzepy są najczęściej u osób starszych, i tych, którzy niedawno przeszedł operację.

Obrzęk

Zakrzepy często powodują obrzęk kończyny najbliżej lokalizacji skrzepu. W przypadku zakrzepu krwi w pachwinie, i indywidualne mogą wystąpić obrzęk uda lub łydki. W wielu przypadkach opuchnięcie może być bardzo istotne, biorąc pod uwagę lokalizację skrzepu, ale dla innych mogą być skrajne pęcznienia jak przerwanie przepływu krwi w kończynie jest naruszone, co prowadzi do gromadzenia płynów zwanych obrzęk.

Zaczerwieniona skóra

Obszar zaczerwienionej skóry można zauważyć w krocze, spowodowane perfuzji krwi, które mogą gromadzić się w okolicznych tkankach jak skrzep zakłóca normalnego przepływu krwi, jak również wzrost i rozwój struktur komórkowych w okolicach pachwiny.

Ból

Wiele osób cierpiących z powodu zakrzepu krwi w pachwinie może czuć tkliwość w okolicy zlokalizowane, lub nawet w innych częściach nogi. Zasinienie zazwyczaj nie jest widoczna. Ból może być łagodne lub umiarkowane, w wyniku delikatnym naciskiem na wewnętrznej powierzchni ud lub innych części nogi, gdzie skóra jest bardziej delikatna i wrażliwa na nacisk. Wiele osób odczuwa ból w łydce i stóp chorej nogi.

Ciepło

Gromadzenie się krwi w pojedynczym obszarze tkanek otaczających może spowodować wzrost ciepła. Czasem obrzęk jest również obecny. Ludzie z krwi skrzep okolicy pachwiny mogą często czuć się wyizolowany ciepłe miejsce gdzieś na nodze.

Dodatkowe objawy

Dodatkowe objawy zakrzepu krwi w pachwinie może zawierać (jeśli skrzep lub kawałek skrzepu zerwała), zawroty głowy i uczucie lęku. Ból może być bardziej widoczne lub całkowicie znikają jak skrzep krwi przepływa przez żyły lub tętnicy. Zakrzepica żył głębokich jest najczęściej doświadczony rodzaj skrzepu krwi wśród tych, którzy siedzą lub stoją w długich okresach czasu, z drętwienie lub mrowienie często odczuwalne w nogi lub obu nóg.

Jak znaleźć lekarza dla urazów pachwiny

Jak znaleźć lekarza dla urazów pachwiny


Urazy pachwiny są częstym wynikiem incydentu związanych ze sportem. Szczep pachwiny jest pęknięcie lub rozdarcie któregokolwiek z pięciu mięśni przywodziciela "Patrz odnośnik 3." Według Sports Injury Clinic, mięśnie te są często stosowane w sprint, gra w piłkę nożną, rugby, jazda konna, Hurdling i jakiś sport, który wymaga szybkich zmian kierunku. W zależności od ciężkości urazu, może być traktowane przez lekarza rodzinnego, lekarza specjalizującego się w medycynie sportowej, lub ortopedy.

Instrukcje

1 Skorzystaj z Internetu, aby porównać lekarzy w swojej okolicy. Możesz znaleźć informacje na temat szkoleń, nagród, edukacji lekarza, żadnej historii nadużyć, status licencji i statusu certyfikacji z deska usług takich jak MDNationwide. Ten i inne podobne usługi pobiera opłatę, ale informacje otrzymasz jest zazwyczaj rozległe.

2. Porozmawiaj z firmy ubezpieczeniowej. Jeśli wybierzesz się do lekarza w określonym sieci, niektóre firmy ubezpieczeniowe będzie leczenie mniej kosztowne dla Ciebie.

3. Skontaktuj się z państwowej komisji lekarskiej. Lekarz wybrać należy pokładzie certyfikat i mieć pozwolenie lekarza. Może się okazać, ograniczone informacje na temat lekarzy, więc możesz zrobić dalsze badania.

4 Skontaktuj American Board of Medical Specialties (ABM), dzwoniąc lub odwiedzając stronę internetową (www.abms.org). ABM jest organizacją non-profit składa się z 24 płyt specjalności medycznych.

5 lekarzy wywiadu. Zapytaj o czas zwrotu, koszty opieki domowej i wiele innych. Porozmawiaj z innymi pacjentami na temat ich doświadczeń z danym lekarzem.

Wskazówki:

 • Objawy kontuzji pachwiny to dyskomfort podczas pracy, nagły ostry ból w okolicy pachwiny, zasinienie, obrzęk i niemożność wycisnąć razem nogi. Może wystąpić uczucie przyciągania lub popping razie łzy mięśni. Podczas znalezienie lekarza do leczenia, może lód obszar w domu oprócz odpoczynku, kompresji i elewacji. Delikatnie rozciągnąć mięśnie tylko wtedy, gdy jest to wygodne.
 • Do poważnych obrażeń pachwiny takich jak klasa 3 przywodziciela łza mięśni, być może trzeba operacji. Podczas gdy wiele urazy pachwiny mogą być traktowane w domu, zobaczyć się z lekarzem, jeśli wystąpi ból w nocy, siedząc lub w spoczynku, lub podczas spaceru.

Jak leczyć Urazy pachwiny

Urazy pachwiny są zwykle wynikiem rozdarcia włókien mięśni przywodziciela. Mięśnie te rozpoczną się w pachwinie i przedłużyć w dół do wnętrza ud do kolan. Biegacze, tenisiści, tancerzy i innych, którzy biorą udział w intensywnych ruchów rozciągających są podatne na uszkodzenia pachwiny. Leczenia szczepu w tym obszarze jest stosunkowo prosta, ale ma trochę czasu, aby odpowiednio leczyć.

Instrukcje

1 Postępuj zgodnie z "ryż" metodę bezpośrednio po kontuzji pachwiny. Technika polega na umieszczeniu go obszaru, lód, założyć bandaż kompresji i podnieść dolną połowę ciała.

2 Taśma okolicy pachwiny dnia po kontuzji pachwiny. Zrób to na tyle mocno, aby wziąć odciążyć okolicy, ale nie tak mocno, jak do zahamowania krążenia.

3 rozciągnąć mięśnie po dniu metody RICE i po taping obszar. Nie forsuj ale delikatnie rozciągnąć obszar na kilka chwil. Powtórz kilka razy w ciągu dnia, co wygodne.

4 Planowanie sesji z terapeutą przeszkolony obrażeń sportowych. Być może trzeba masaż leczniczy w okolicy i terapeuta będzie mógł skierować cię na ćwiczenia do wykonywania w domu podczas gojenia.

5 Zastosuj lodu lub ciepła po ćwiczeniach kontuzji pachwiny. Dla złagodzenia ból warto zastosować okład z lodu lub okład ciepła następujące ćwiczenia. Możesz przełączać się lodu i ciepło dla najlepszego ulgą.

6 Zobacz lekarza na dalsze leczenie, czy pachwiny nadal uciążliwe po dwóch tygodniach lub jeśli ból jest ekstremalne w każdej chwili. Lekarz może wstrzyknąć środek znieczulający, aby pomóc w bólu lub kortykosteroid w celu złagodzenia stanu zapalnego.

7. Zastanów się operacji, jeśli lekarz ocenia, masz dużą łzę i skorzystają z procedurą. Jeśli mięsień jest całkowicie rozdarty operacja może być twoja jedyna nagroda.

Wskazówki:

 • Przejąć bez recepty, takie leki jak ibuprofen, aby pomóc w zapaleniu i bólu.
 • Chodzić o kulach lub innym urządzeniu do podjęcia odciążyć okolicy pachwiny i umożliwić jej leczyć.
 • Zawsze rozgrzać rozciągając mięśnie odwodziciela aby uniknąć problemów z okolicy pachwiny w przyszłości.
 • Nie wracaj do wysiłku fizycznego zbyt szybko. To może trwać do trzech miesięcy dla całości łza się całkowicie wyleczyć. Skonsultować się ze specjalistą w zakresie sportu szkody jak bezpiecznie budować swoją mięśni przywodziciela.

Jak rozpoznać szczepy pachwiny

Jak rozpoznać szczepy pachwiny


Następnym razem ktoś używa terminu "szczep pachwina", oglądać swoją twarz. Niezależnie od kontekstu jego użycia, termin ten jest zwykle towarzyszy WinCE lub grymas. To może być bolesne i przewlekłe - nie zabawa szkoda.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z opisami szczepy pachwiny do zrozumienia mięśnie zaangażowane i charakter obrażeń. Mięśnie są mięśni przywodziciela uda wewnętrzne, mięśnie, które wyciągnąć nogę w kierunku ciała.

2 Oceń swoje objawy, czy są zgodne z danymi powiązanymi z szczepu pachwiny. Typowe objawy to nagłe pojawienie się bólu w wewnętrzną część uda, czy jest ostre uszkodzenie, ból podczas ruchu bioder, stopniowy wzrost w szczelności w tym samym obszarze, jeśli sytuacja jest przewlekła.

3 Sprawdź, ustalenia fizycznych pull pachwiny: tkliwość ponad mięśni przywodziciela - wewnętrzną część uda, obrzęk w tym samym obszarze, siniaki, jeśli nie zostały faktycznie łza mięśni lub ścięgien i zapalenia (ciepła).

4 Przegląd o historii tych czynników, które są związane ze szczepu pachwiny: bezpośredni uraz okolicy, nadużywanie - szczególnie biegaczy, niewłaściwe rozciąganie i rozgrzewka, nagłe ruchy takie jak zrywu do połowu fly ball, lub podnoszenia niezwykle wagi ciężkiej.

5 Jeśli nie jest znaczący obrzęk, ból lub przebarwienia, patrz swoim lekarzem, ponieważ dalsze badania, czasami w tym MRI lub USG, konieczne może być wykonywane w celu określenia zakresu szkody.

Wskazówki:

 • Dlatego, że MRI i USG są czasami potrzebne jest to, że uszkodzenie nerwów i naczyń krwionośnych lub kompletnych łez lub ich ścięgien mięśni rzadko występują. Jeśli jednak zdarzy się ktoś, kto doświadcza takiego stanu, czasem bardziej agresywnego leczenia, niż może być wskazany odpoczynek i przeciwzapalne.

Ból pachwiny & Hip Diagnozy

Ból pachwiny & Hip Diagnozy


Od przedsięwzięć sportowych do czynności życia codziennego, pachwiny i ból biodra mogą utrudniać zdolność osoby do zrobienia czegokolwiek. Ból biodra i pachwiny może rozpocząć dla dowolnej liczby powodów.

Złamanie stres

Złamania występuje, gdy kość jest przeciążony, w okresie czasu, co ostatecznie prowadzi do małej złamania. Biodra są one powszechnie widoczne w górnej części kości udowej, kości udowej lub miednicy.

Przepuklina

Przepukliny się w wyniku słabości lub przeciążeniem, aby powierzchnia w mięśniach, co prowadzi do wybrzuszenia w tkance.

Szczep mięśni

Szczepy w biodrze i pachwiny zwykle występują w wyniku nadmiernego rozciągnięcia lub silnego kurczenia się, co prowadzi do rozdarcia w tkance mięśniowej.

Zapalenie torebki stawowej

Bursa są wypełnione płynem pęcherzyki wokół stawów, które oferują ochronę i amortyzację. Jeśli bursa stać się rozdrażniony lub stan zapalny, może prowadzić do bólu biodra lub w pachwinie, zwłaszcza w regionie poza biodra.

Labral Tear

Obrąbka jest chrząstka znajduje się w "gnieździe" części stawu biodrowego piłka i gniazda. Struktura ta może być wyrwane z powtarzających się ruchów lub traumatyczne wydarzenie.

Oderwanie Złamanie

Oderwanie pęknięcia występują jako skutek silnego kurczenia się mięśni, które avulses lub wiórów, kawałek kości.

Przyczyny bólu pachwiny & Hip

Powierzchnia pachwina i biodro są bardzo ważne dla prawidłowego ruchu. Gdy ból rozwija się w tych miejscach, nie tylko codzienne zajęcia uzyskać wpływ, ale do spania może być również trudne, ponieważ często razy przewrócić i spać na boku. Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować ból biodra i pachwiny. Niektóre przyczyny są ostre, a inne są przewlekłe.

Naciągnięty mięsień

Naciągnięty mięsień pachwiny jest głównym szkody i gdy ma miejsce, ból jest odczuwalny natychmiast i mogą pozostawać przez kilka dni potem. Jest to powszechne urazy w sporcie, gdzie jest dużo skoków i wybuchowych ruchów, takich jak ostre piłki nożnej, piłki nożnej i przez płotki. Kiedy to się dzieje, pierwszy uraz, trzaskający dźwięk słychać, a po chwili, obszar z przodu pachwinie może zostać starty z powodu rozbitych naczyń krwionośnych.

Artretyzm

Zapalenie stawów jest warunkiem, który powoduje zapalenie stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów i reumatoidalne zapalenie stawów są dwa typy, które powodują chrząstki, aby zetrzeć, co prowadzi do zapalenia na wyściółki stawów. Zapalenie stawów może trafić żadnego połączenia na organizm. Kiedy cele biodra, sztywność i wiele bólu mogą być odczuwalne, ponieważ jest takie hip dużych stawów i musi nosić na wadze.

Zapalenie torebki stawowej

Tuż obok stawów, między mięśni, ścięgien i więzadeł, leży małe wypełnione płynem pęcherzyki zwane bursa. Z biegiem czasu, mogą się obrzęk ze względu na powtarzające się ruchy lub z wcześniejszych urazów. Gdy to nastąpi, stan zwany zapalenie kaletki w zestawy, które mogą powodować ból i brak mobilności.

Dna

Kwas moczowy jest substancją chemiczną, która pojawia się w organizmie z substancji o nazwie puryn. W normalnych warunkach, kwas moczowy zostaje usunięta z systemu w moczu. Ale gdy jest nadmiar niej stan zwany dna może się rozwijać. Kiedy to ma miejsce, baseny Kwas moczowy w górę na wspólnych lokalizacjach i powoduje ich obrzęk, delikatne i bolesne.

Zapalenie kości

Przód kości łonowej jest miejsce, gdzie kilka mięśnie przywiązywać. Z biegiem czasu, obszar ten może stać się stan zapalny z nierównowagi mięśni, działa wiele kilometrów co tydzień lub z jazdy na trudnym terenie. Gdy tak się stanie, może pojawić się stan zwany łonowej zapalenie kości. Ból z tym rozpoczyna się na kości łonowej i mogą podróżować w dół do bioder i wewnątrz pachwiny.