adcov.com

owoc czerwony smok potas

Korzyści owoc smoka

Korzyści owoc smoka


Dragon owoców (Hylocereus polyrhizus), zwany także Pitaja lub truskawka gruszka, są jaskrawoczerwone, owalne owoce pokryte dużymi zielonymi łuskami. Nakrapiane z maleńkich, czarnych nasion, miąższ owoców smoka (albo biały lub czerwony) ma światło, lekko słodki smak. Zazwyczaj ciemny kolor czerwony, inne odmiany Dragon fruit to różowy i żółty.

Witaminy i minerały

Smok owoców zawiera niewielką ilość witaminy C i potasu.

Dieta

Dragon fruit jest szczególnie soczyste i lekko słodkie, o małej zawartości cukru. Pół szklanki zawiera około 50 kalorii, według Hillsborough County Extension.

Światłowód

Nasiona dragon fruit zawierają nieznaczną ilość błonnika i tłuszczów nienasyconych, a trzeba by żuć lub otworzyć nasiona się, aby otrzymywać żadnych korzyści.

Przeciwutleniacz

Odmiany czerwono-ciało smoka owocowe są źródłem przeciwutleniaczy; jednak to stwierdzenie nie może zostać zweryfikowany jako brak danych Skład jest dostępny z USDA.

Profilaktyka raka

Czerwony barwnik w dragon fruit jest likopen, który sugeruje, że jest potencjał prewencyjny dla niektórych nowotworów, zgodnie z Hillsborough County Extension.

Rodzaje owoców tropikalnych

Tropikalne owoce są uprawiane i uprawiane w ciepłym klimacie. Większość z nich można znaleźć w Ameryce Południowej i Środkowej, a także na Hawajach, na Florydzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Istnieją setki owoców tropikalnych na całym świecie w wielu smakach, rozmiarach i smakach. Dostarczają substancji odżywczych i witamin, czy spożywane świeże lub wykorzystywane w recepturach. Wiele z tych owoców również korzyści dla zdrowia i mogą zwalczać choroby, w tym raka.

Owoce Dragon

Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej, dragon fruit jest w co najmniej 25 różnych odmian. Mogą być różowy, białe lub czerwone i mają korzystny wpływ na zdrowie. Zawierają likopen, który zawiera istotną znany przeciwutleniacz do zwalczania raka, obniża ciśnienie krwi i zapobiegania chorobom serca. Według starej legendy Azji, pochodzi z owoców smoka smoki oddychaniem owoce ogień że wygłaszane po oddychaniu ognia. Owoce zbierano po smok został zabity i przedstawione do cesarza jako znak zwycięstwa. Dziś, dragon fruit jest stosowany w sokach owocowych i herbat przez wiele dużych firm spożywczych.

Lychee

Lychee to mały czerwony owoc, który przypomina duży malina. Pochodzące z południowych Chin, Wietnamu, Indonezji i na Filipinach, zapewnia więcej witaminy C niż pomarańcze i cytryny, zawiera potas i taką samą ilość błonnika jak jabłko. Liczi są również mało kalorii i zawierają zera tłuszczu. Najlepiej jeść liczi, gdy są w pełni dojrzałe, ponieważ w przeciwieństwie do niektórych owoców, nie nadal dojrzewają po zebraniu. Mogą one być przechowywane w lodówce lub zamrażalniku przez kilka tygodni.

Papaja

Papaje przypomina gruszkę w kształcie i fakturze, ważą około 1 kilograma i jest około 7 cm długości. Papaja jest żółty, różowy lub pomarańczowy na zewnątrz. Małe, okrągłe, czarne nasiona znajdują się wewnątrz tego owocu w substancji żelatynowej podobne. Nasiona są jadalne, mogą czasami być podstawiony czarnego pieprzu, i nieco gorzki smak. Papaje tylko nie są słodkie w smaku, zapewniają one wiele składników odżywczych i witamin, w tym witaminy C i B, błonnika, magnezu, karotenów i potasu.

Star Fruit

Podczas cięcia przez środek, kształt tego owocu przypomina gwiazdę. Dwa rodzaje star owoców są uprawiane, tart i słodkich. Gwiazdkowe tart owoce żebra są wąsko rozstawione podczas słodkie owoce mają mięsiste żeberka. Owoce gwiazda zawiera witaminę C, jest cholesterolu i zawiera tylko 20 kalorii. Gwiazda jest dojrzały owoc, kiedy zmienia kolor z zielonego na żółty. Nie trzeba obierać ten owoc przed jedzeniem. Pochodzących ze Sri Lanki, został po raz pierwszy gwiazda owoce uprawiane w Azji Południowo-Wschodniej, a obecnie uprawia się na Hawajach i Florydzie.

Pokarmy bogate w wapń, potas i magnez

Wapnia, potasu, magnezu i pracują razem w organizmie. Ważne jest, aby znaleźć właściwą równowagę każdego z nich w celu zapewnienia optymalnego wchłaniania. Nie możesz wziąć drogich suplementów, aby uzyskać odpowiednie ilości wapnia, magnezu i potasu, może po prostu trzeba zmienić dietę. Możesz być zaskoczony, jak wiele żywności zawierają bogate ilości wapnia, magnezu lub potasu.

Pokarmy bogate w wapń

Żywności, takich jak mleko, ser i jogurt zawierają wapń. Tak zrobić ciemne warzywa liściaste. Kapusta, rzepa, brokuły, brukselka i kapusta są bogatym źródłem wapnia. Konserwy rybne (z kości), takie jak łosoś, sardynki i makrela są również dobrym wyborem.

Pokarmy zawierające potas

Owoce bogate w potas to banany, morele, śliwki, daktyle, kantalupa, arbuz i truskawki. Żywności, takich jak łosoś, fasola, indyka i ryby zawierają także potas, jak zrobić, groszek, warzywa, szpinak i pomidory. Jeśli zużywają trzy z tych elementów dzień, prawdopodobnie wystarczająco dużo potasu.

Pokarmy bogate w magnez

Trudniej jest uzyskać odpowiednie dzienne ilości magnezu przez żywności samodzielnie, ponieważ mniej żywności mają wysoki poziom magnezu. Migdały, orzechy nerkowca, nasiona dyni i orzechy brazylijskie są dobre wybory. Jęczmień, quinoa i cała mąka pszenna są inni. Swiss boćwina, szpinak i białe i czarne ziarna są również ważnym źródłem magnezu.

Pokarmy wzbogacone w wapń

Pokarmy, takie jak mleko migdałowe, mleko ryżowe, mleko sojowe, różne rodzaje soków, pieczywa i zbóż są często wzbogacone w wapń i może być łatwo dodana do codziennej diety.

Inne źródła magnezu

Może to być ważne w celu znalezienia innych źródeł magnezu, wapnia jak konkuruje magnezu w organizmie. Zbyt dużo wapnia oznacza jeszcze mniej magnezu. Biorąc codziennie suplement może być mądry, lub można zrelaksować się w gorącej kąpieli i uzyskać magnez też. Wystarczy dodać 1 do 2 szklanki soli Epsom do kąpieli w nocy i cieszyć się spokojny sen w nocy. Właściwa magnezu jest niezbędny do spokojny i regenerujący sen.

Owoce Dragon Nutrition

Owoc smoka, znany również jako pitahaya lub Pitaja, owoc kaktusa i jest tak piękne, jak to jest smaczne i pożywne. Kolor smoka owoców waha się od jasnego żółtego do głębokiej magenta. Owalny owoc jest wielkości pomarańczy i jest pokryta formacji Spike, nadając mu przydomek smoka. Wnętrze owocu jest wypełnione słodkim, półprzezroczyste masy celulozowej i maleńkich czarnych nasion jadalnych.

Witamina C

Dragon fruit jest wspaniałe źródło witaminy C, z zaledwie 100 gramów suszonych owoców smoka lub jednego kawałka świeżych owoców spełniającej prawie 50 procent zalecanego dziennego spożycia przez US Food and Drug Administration. Witamina C jest ważnym wsparcie układu odpornościowego, a nawet może przyczynić się do skrócenia czasu trwania i ciężkość przeziębienia.

Antyoksydanty

Dragon fruit jest pełen przeciwutleniaczy, które działają na rzecz ochrony komórki organizmu przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się, a nawet tworzą tkanki nowotworowe.

Światłowód

Dla tych, którzy próbują zwiększyć dzienne spożycie błonnika, owoc smoka może być słodka alternatywa. O połowę dużego smoka owoców, lub 100 gramów, może zawierać do 1 grama błonnika, a każde 100 gramów suszonych owoców może mieć więcej niż 10 gramów błonnika.

Tłuszczu i cholesterolu

Dragon fruit zawiera liczne drobne, jadalne nasiona, co oznacza, że ​​ma trochę tłuszczu. Ponieważ czarne nasiona są tak małe, usunięcie z soczyste miąższu owoców jest trudne i wymaga nadmiernego wysiłku. Większość tłuszczu znaleziono w dragon fruit jest tłuszczów jednonienasyconych, które ogólnie uważa się za zdrowszą formę tłuszczem. Chociaż wiele osób pracujących w celu obniżenia cholesterolu są zaniepokojeni nasion i orzechów, owoców smoka można dodać do zdrowej diety, bez obaw o wpływ na poziom cholesterolu.

Wartość odżywcza

Jedna porcja owoców smoka jest równy jednej całych owoców i zawiera około 60 kalorii, z czego 14 pochodzą z tłuszczów nienasyconych. Porcja owoców smoka nie ma tłuszczów nasyconych, chociaż nie zawiera 9 g węglowodanów, 1 g błonnika pochodzących od i pozostałe 8 g cukrów. Jedna porcja zawiera 60 mg sodu i 2 g białka.

Gdzie i co kupić

Dragon fruit rośnie w tropikalnych regionach Ameryki Środkowej i Południowej, więc należy szukać podczas podróży. Świeży owoc smoka i smok częściej suszone owoce można znaleźć w lokalnym rynku specjalnych.

Rozważania

Należy pamiętać, że suszone Owoce Dragon jest 10 razy bardziej gęsta niż świeżo zerwanych owoców. Zawartość odżywcza 1,5 uncji suszonych owoców smoka jest w przybliżeniu równa pełnej kilogram świeżych owoców.

Co jest tak dobry O owoce i warzywa?

Co jest tak dobry O owoce i warzywa?


Czy świeże, mrożone, gotowane lub surowe, warzywa i owoce są w centrum zdrowej diety. Warzywa i owoce zawierają ani tłuszczów nasyconych, ani cholesterolu i są niskokaloryczne. Korzyści odżywcze są od dawna uznane, i jak każdy kucharz może powiedzieć, kulinarne możliwości są nieograniczone.

Światłowód

Owoce i warzywa zawierają błonnik, który jest kluczowym czynnikiem w utrzymaniu funkcjonowania systemu trawiennego prawidłowo. Bogate w błonnik owoce i warzywa - jabłka, brzoskwinie, śliwki, suszone śliwki, melony, awokado, kiwi i cukinia - odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób układu trawiennego, takich jak zaparcia i uchyłkowatości. Błonnik z owoców pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, pomaga ochronę przed chorobami serca i udaru mózgu.

Składników odżywczych w owocach

Owoce są głównym źródłem wielu ważnych składników odżywczych, zwłaszcza potasu, witaminy C i przeciwutleniaczy, które są niezbędne w promowaniu ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia oraz rolę w zapobieganiu wielu chorób i zaburzeń. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, owoce bogate w potas - banany, pomarańcze, śliwki, kantalupa, brzoskwinie i morele - pomóc organizmowi zapobiegać kamieni nerkowych i może pomóc w zapobieganiu utraty masy kostnej.

Witamina C znajduje się w owocach pomaga w promowaniu zdrowej tkanki ciała i w gojeniu ran i pomaga utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Dobrym źródłem witaminy C zawierają pomarańcze, guawa, mango, kiwi, truskawki i maliny. I przeciwutleniacze, które mogą pomóc odeprzeć takich chorób jak choroba Alzheimera i Parkinsona, a także raka, znajdują się w jagody, truskawki, borówki, jeżyny, jabłka i suszonych owoców.

Składniki odżywcze w warzywach

Warzywa i owoce udział wiele z tych samych składników odżywczych, takich jak witaminy A i C, potasu, kwasu foliowego i silnych przeciwutleniaczy, ale warzywa są również dobrym źródłem witaminy E, biotyny, żelaza, białka i Omega-3 kwasy tłuszczowe. Te dodatkowe składniki odżywcze znajdują się w soczewica, groch i fasola suszone, orzechy, produkty pełnoziarniste i liściaste, zielone warzywa.

Kulinarne Wnioski o Owoców

Owoce oferuje szeroki zakres możliwości kulinarnych, od czegoś tak prostego jak jabłko żuł z ręki lub garść jagód w Twoim zboża rano do truskawkowego Charlotte lub wiśni jubileuszu. Owoce mogą być z grilla, smażone, włączone do sosów, wykonane na dżemy i galaretki, zamrożone do sorbetów i lodów, połączone w kompoty ze śmietaną, pieczone na torty, pieczywo i wypieki, lub bita do koktajli.

Owoce takie jak morele, pomarańcze, porzeczki, rodzynki i wiele innych często znaleźć drogę do sosów do mięs, przybranie do potraw warzywnych, czy są zmieszane z zieleni dodać warstwę świeżości do sałatki.

Kulinarne Wnioski o Warzywa

Warzywa, takie jak owoce, oferują nieograniczone zakres możliwości kulinarnych. Mogą być smażone z samym trochę oliwy z oliwek lub innych produktów spożywczych. Mogą one stanowić podstawę dla Stir-fry, podawane z ryżem lub makaronem. Mogą być pieczone, z grilla, pieczonej lub wykonane do zupy z lub bez mięsa. Najprostszym wszystkim, mogą być spożywane świeże z ręki, pocięte do sałatek, blanszowane, aby zachować swoje piękne kolory i gotowane w wodzie lub w magazynie.

Jakie są objawy drożdże?

Pochwy drożdże jest powszechnym zjawiskiem wśród kobiet i jest wynikiem nadmiaru Candida albicans, która jest grzyb. W okolicy sromu i pochwy są dotknięte tego grzyba. Over-the-counter leki są dostępne w leczeniu drożdżycy pochwy, ale niektóre z nich mogą wymagać bardziej intensywnego leki, które lekarz może przepisać.

Zaczerwienienie

Candida albicans jest drażniące na obszarze pochwy i dlatego prawdopodobnie będzie zaczerwienienie i pieczenie. To zaczerwienione poprawka pojawia się jako wysypka, a czasami mają guzki na nim.

Świąd

Świąd drożdże mogą być intensywne. Lekarz może przepisać maść, aby złagodzić ten objaw. Zarysowania powierzchni pochwy opuszczę cię bardziej podatne na zakażenia.

Pieczenie podczas oddawania moczu

Ponieważ obszar pochwy jest czerwony i potępił, spalanie dyskomfort będzie odczuwany jako mocz przechodzi przez obszar. Niektóre kobiety wstrzymać oddawania moczu z powodu dyskomfortu, że przynosi im.

Ból podczas stosunku płciowego

Podobny do bólu czuł podczas oddawania moczu, stosunku seksualnego może dodatkowo podrażniać już stan zapalny sromu. Najlepiej jest powstrzymać się od współżycia seksualnego w tym czasie aż drożdże został wyleczony.

Rozładowania

Drożdże znany jest wydalanie absolutorium z pochwy. To absolutorium jest zwykle w kolorze białym i grube. Konsystencja wyładowania jest podobny do tego z wyglądu twarogu.

Leki

Najpowszechniej stosowanymi lekami do leczenia infekcji drożdży są mikonazol i Diflucan. Mikonazol jest miejscowo przeciwgrzybiczy lek, który jest wprowadzony przez aplikator do pochwy. Odbywa się to zróżnicowane ilości dni, w zależności od ciężkości infekcji. Diflucan jest doustnym środkiem do leczenia infekcji drożdżowej. Lekarz poinformuje o leki, które będzie najlepsze dla Twojej sytuacji.

Zapobieganie

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiegania drożdże, takie jak noszenie bielizny wykonana z materiału bawełnianego i unikanie Bicze i do kąpieli. Jeśli twoje ubrania stają się mokre należy zmienić je tak szybko, jak to możliwe. Wanny z hydromasażem nie są również wspierane.

Jak wybrać Dragon fruit

Jak wybrać Dragon fruit


Pitaja - lub awokado - często czerwonawa lub różowa skórki owoców, jest bardziej znany jako owoc smoka. Owoce, które mogą czasem żółtą skóry, jak również, hoduje się z kilku odmian kaktusów i ma niejadalna skórę słodkim ciała przypominający owocu kiwi wyglądu, ze względu na dużą ilość małych czarnych nasion. Wybierz dojrzały owoc smoka łatwo.

Instrukcje

1 Sprawdzić jasnym kolorze skóry, równomiernie. Dragon fruit zacznie się plamy, gdy jest zbyt dojrzałe i na zielono w części, gdy jest niedojrzałe. Załączone "natura" może wciąż być na czubkach na dojrzałych owoców smoka zielonym.

2 Daj owoców Dragon wycisnąć. Dojrzały owoc smoka powinien dać trochę pod presją, ale nie za dużo. Jeśli jest zbyt bzdurny, to jest zbyt dojrzałe, a jeśli to nie daje w ogóle, to musi kilka dni dojrzewać.

3 Unikaj wskazówki liści suche i kruche i łodygi. Końcówki liści i łodyg, które są w kolorze brązowym są oznaką zbyt dojrzałych owoców. Końcówki liści i łodygi powinny być jasno zielony lub żółty kolor.

Jak napisać Podpowiedzi dla studentów o zdrowe przekąski

Jak napisać Podpowiedzi dla studentów o zdrowe przekąski


Przypominając dzieci do zdrowych wyborów żywieniowych często może poczuć się jak pracy w pełnym wymiarze godzin. Nauka o tym, jak na przekąskę w zdrowy sposób jest ważnym elementem rozwoju dziecka, a ponieważ wiele dzieci zużywają co najmniej połowę ich dziennego zapotrzebowania na kalorie w szkole, obowiązek ten spoczywa często na nauczycieli, dyrektorów szkół i innych członków systemu edukacyjnego . Jednym ze sposobów, aby przynieść informacje o wartościach odżywczych dla studentów skutecznie jest, aby proces uczenia się o zdrowe przekąski interesujące i przyjemne.

Instrukcje

Tygodnik podpowiedzi Pomoc Studenci Pomyśl o zdrowe przekąski Regularnie

1 Usuń przestrzeń na tablicy, tablicy lub na osobnej sztalugach. Należy zachować tę przestrzeń poświęconą tygodniowych zdrowe przekąski pomysłów.

2 Napisz slogan powyżej tego miejsca, które jest związane z zdrowego odżywiania. Wybrać ofertę lub obraz, który przynosi na myśl tak odżywianie studenci są świadomi tego, co ta przestrzeń jest przeznaczona dla. Na przykład, "jabłko dziennie trzyma lekarza z dala. Zdrowe przekąski końcówkę tygodnia." Użyj kolorowe kredy, markery lub długopisy suche kasowanie do dekoracji tej części płyty lub sztalugach.

3 Zmień końcówkę tydzień w każdy poniedziałek. Wybieraj przekąski, które są zdrowe i zawierają trochę informacji na temat tego, co się z tym korzyści dla zdrowia są przekąski. Na amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej stronie, w sekcji o nazwie "mały krok dla dzieci" jest przykładem zabawy fakt o zdrowej żywności, że dzieci mogą odnosić się do: "banany i inne owoce pakowane w potas może pomóc mięśnie pracują ich najlepsze, dzięki czemu można "małpa" wokół godzinami. " Dodając trochę zabawy do swoich cotygodniowych podpowiedzi pomogą uczniowie zachowują i odnosić się do tego, co się o zdrowej przekąski.

4 Zapytaj innego studenta w każdy poniedziałek rozmawiać o zdrowej przekąski, która jest podświetlona, ​​że tydzień. Polecić go do zapoznania się zdrową przekąskę pisemnej informacji na tablicy lub sztalugi, a następnie omówić sposoby, że cieszy się, czy nie podobało zdrową przekąskę lub, jak się czuje po jedzeniu.

5 Jak rutyny głośnego czytania i dzielenia się zdrową przekąską tygodnia postępuje, przypisać jeden uczeń na tydzień zadanie badania i pisanie zapyta siebie. Badania wykazały, że współpraca społeczna może zwiększyć osiągnięcia uczniów, więc prosi ucznia, aby przygotować i zgłosić się do klasy na zdrową przekąskę tygodnia może również przyczynić się do poprawy jej wyników w nauce.

DIY: Dragon Fruit Enzyme

DIY: Dragon Fruit Enzyme


Enzymy owocowe są uważane za korzystne dla organizmu w różny sposób, w tym pobudzanie układu odpornościowego, poprawia krążenie, zmniejszając wolnych rodników, które mogą powodować raka, a nawet wspomagającego trawienie. Smok owoców uważa się za szczególnie korzystne i stężonej enzym jest dostępny w sprzedaży w sklepach zdrowia. Zakup enzym Owoce Dragon jest drogie, ale postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami, można zrobić własny enzym smok owoców w domu przy niewielkim wysiłku i podstawowym wyposażeniem.

Instrukcje

1 płukanie słoik dokładnie gorącą wodą w celu sterylizacji, a sucha ręcznikiem. Niepożądane bakterie mogą spowodować reakcje w procesie fermentacji i należy go unikać.

2 Umyć wszystkie owoce i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli to możliwe, należy użyć unwaxed cytryny aby wydobyć więcej aromatu z zapałem. Jeśli można dostać tylko woskowane cytryny, skórka je i po prostu korzystać z ciałem.

3 Owoce obrać i pokroić w smoka około 1-calowe kawałki. Dragon fruit jest dostępny w odmianach białych i czerwonych. Stosując sam bieli może spowodować, że podczas wyśmienitą napoju może mieć wygląd mdły. Mieszania białych i czerwonych owoców wyniki w przyjemny i apetyczny wygląd.

4 Pokroić cytryny i pomarańczy na cienkie plasterki. Chociaż ani pomarańczowy, ani cytryny są niezbędne do fermentacji, dodają smaku i, co ważniejsze, dodatkowo witamina C zapewniają pomaga ułatwić wchłanianie wapnia w owocu smoka.

5 Dodać warstwę owoców smoka na dnie słoika, a następnie warstwą plasterki owoców cytrusowych i warstwą cukru lub miodu. Powtarzaj tę czynność, dopóki nie zostaną wykorzystane wszystkie składniki, kończąc warstwą cukru lub miodu.

6 Umieścić wieczko szczelnie do słoika i zostawić na trzy dni w miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Jeśli obawiasz się, że pokrywa nie jest prawidłowo uszczelniającą stosuje kawałek plastikowej żywności zawijania do ujścia słoja przed wprowadzeniem pokrywkę.

7 Na koniec trzy dni wstrząsnąć słoik, aby zapewnić, że wszystkie owoce są pokryte w syropie. Potrząsać codziennie przez następne trzy tygodnie.

8 Po trzech tygodniach, enzym będzie gotowe do butelkowania. Czyste i wysterylizować lejek i butelkę i umieścić lejek do butelki. Przy użyciu sita do wyłapania owoców, przenieść ciecz ze słoika do butelki. Enzym powinny być przechowywane w lodówce.

Jak pozbyć nadąć przez żywność

Budzi się i czuje się spuchnięta całego, czy to od hormonów lub pobłażliwym nocy żywności lub alkoholu, nie jest wspaniałe uczucie. Zamiast polegać na diuretyków, leków lub innych nienaturalnych sposobów, aby pozbyć się z nadąć, tutaj jest lista pięciu różnych produktów spożywczych, które pomogą Ci pozbyć się nadmiaru retencji wody.

Instrukcje

1 zwalczać nadmiar sodu w organizmie z potasem, inny elektrolit, który równoważy działanie sodu pomagając przenieść go z organizmu. Ale jeśli jesteś z cukrzycą lub niewydolnością nerek są, porozmawiaj z lekarzem o dodanie dodatkowego potasu w diecie. Zamiast śniadania wypełnione skrobi, która po prostu dodać do większej retencji wody, pokroić w jakiś melon spadzi, która zawiera około 15% codziennych potrzeb potasowych tylko w jednej filiżance porcji. I nie martw się o kalorie. Jeden puchar będzie tylko ustawić z powrotem około 60 kalorii.

2 Kiwi jest inny wielki owoc bogaty w potas. Zawierają one również mnóstwo witaminy C i zaledwie około 40 kalorii na rozmytych owoców. Jedna filiżanka kiwi zawiera 552 miligramów potasu, co stanowi prawie 30% zalecanego dziennego zapotrzebowania. Pokrój się kilka kiwi i dodać je do jakiegoś niskotłuszczowy jogurt. Mimo, że większość z nas odrywać się rozmyty brązową skórę, jest to bezpieczne, aby go zjeść. Wystarczy upewnić się, że dobrze go umyć przed jedzeniem. Potasu w kiwi pomoże utrzymać równowagę płynów w komórkach. Można zauważyć różnicę przez spodnie dopasowane nieco luźniejsze.

3 drobiu, albo kurczaka lub indyka, spakować potasu uderzać również. Rzucić trochę gotowanego kurczaka w sałatkę na lunch lub grill się w piersi indyka na obiad. Jedna filiżanka kostkę indyka zawiera ponad 400 miligramów nadąć-wygnaniu potasu. Na jeszcze innym pośpiechu potasu, wrzucić swój drób nad łóżko świeżego szpinaku, innego zwycięzcę potasu! Gotowanie zmniejsza ilość potasu, które mogą być wchłaniane, więc najlepiej spożywać bogate w potas swoje warzywa i owoce w ich surowej postaci.

4 Oprócz słodkich ziemniaków zawierających mnóstwo witaminy A, są one także mnóstwo potasu. Upiec słodkie ziemniaki w piekarniku przez około 35 do 40 minut i dodać przyprawy jak cynamon, gałka muszkatołowa, i pieprzem i niewielką odrobiną oliwy z oliwek. To satysfakcjonujące i pakowane w składniki odżywcze posiłek pomoże zmniejszyć retencję płynów, a jednocześnie daje dużą ilością innych zdrowych składników odżywczych.

5 Być może trzeba będzie zrobić specjalną podróż do sklepu ze zdrową żywnością, ale mlaskanie suszonych połówki brzoskwini będzie warte dodatkowych podróży, jeśli chcesz pozbyć się niektórych wzdęcia. Zaledwie 10 suszonych połówki brzoskwiń zawierają aż o 1295 mg potasu! Sprawdzić suszonych brzoskwiń, które nie zawierają żadnego dodatku cukru i są siarczyn-darmo. Możesz kostki brzoskwinie i umieścić je w swoim zbóż lub dodać je do sałatki na słodko żucia dodaje tekstury.

Wskazówki

  • Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub ma problemy nerek, należy skonsultować się z lekarzem przed spożywania pokarmów zawierających potas.

Jak zabić jelit Parasites

Pasożyty jelitowe są wszędzie się wydaje - w ziemi, w naszym żywności i wody, nawet w powietrzu. W rzeczywistości trudno jest żyć i nie być wiele, aby przynajmniej niektóre z tych nieprzyjemnych stworzeń. Istnieją różne odmiany 3200 pasożytów, które mogą mieścić się w zakresie wielkości od mikroskopowe cali, a w niektórych przypadkach nawet kilka metrów. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że aż 85 procent ludności świata może być zainfekowany.
Pasożyty żyją w jelitach głównie, ale mogą poruszać się na inne części ciała, takich jak płuca, wątroba lub nawet mózgu. Żywią się ich "hosta" (to będzie Cię) przez wydziobujących składniki odżywcze w jedzeniu lub zainfekowania i karmienie krwi. Niektóre rodzaje pasożytów nawet żywią się narządów wewnętrznych.
Co gorsza, pasożyty mogą żyć w organizmie przez wiele lat, nie powodując wyraźnych objawów. Być może po prostu poczuć się ogólne złe samopoczucie lub zmęczenie. Inne objawy mogą obejmować nawracające biegunki, bóle brzucha, gazy, wzdęcia i utratę wagi. Jednak nie wszystkie pasożyty są sobie równe. Niektóre rodzaje inwazji, nieleczona, może doprowadzić do choroby lub nawet śmierci.
Jeśli uważasz, że możesz mieć pasożyty jelitowe mogą być badania i oczyszczania skutecznie. Nawet bez testu, wskazane jest, aby zrobić pasożyta czyścić co najmniej raz w roku. Poniżej przedstawiono sposoby - medyczne i alternatywne - pozbyć ciała swoich niechcianych gości.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. On może przetestować stołek dla pasożytów i administrowania silne leki, aby je zabić. Różne leki kierować różne pasożyty. Najczęstszymi leki przeciw pasożytnicze są mebendazolu (Vermox) dla glisty, tęgoryjec, pinworm; tiabendazolem (Mintezol) dla robaka owsik i wieprzowiny; metronidazol (Flagyl) na zakażenie pierwotniaka zwanego giardiasis; i nitazoksanid (Alinia) dla giardiasi pierwotniaków i kryptosporydiozy.

2 Weź zioła dla pasożyta czystek. Zioła były używane przez setki lat, aby oczyścić organizm. Imbir jest szczególnie letalna obleńce i mogą być stosowane w zasadniczej postaci oleju. Inne przydatne zioła to tymianek, cząber, rumianek, Oman wielki, rozmaryn, piołunu i korzeni goryczki. Kwalifikacje zielarz lub alternatywę służby zdrowia powinien nadzorować swoje dawki. Można nawet zrobić pasożyta jelit do picia herbaty podczas oczyścić. O przepis, przejdź do: http://www.mothernature.com/Library/Bookshelf/Books/15/92.cfm

3 Jedz czosnek. Czosnek jest toksyczne dla pasożytów i był używany przez starożytnych Chińczyków, jak i Greków i Rzymian do wydalenia ich z organizmu. Można go jeść na surowo - trzy ząbki codziennie rano - albo wziąć tabletki czosnku. Jeśli nie możesz znieść smak, inny skuteczny sposób, aby uzyskać czosnek jest pocierać świeże ząbki na nogi. Czosnek będzie wchłaniany do organizmu i uczynić drogę do jelit za pośrednictwem krwioobiegu.

4 Zrób drinka zabijania pasożyta za pomocą dyni lub papaja nasiona. Nasiona tych owoców są potężne środki do niszczenia pasożytów. Pestki dyni są najbardziej skuteczne, a wszystkie części rośliny, w tym papaya liściach, zadziała. Szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia dyni lub papaja naparów oraz dawek przejść do: http://www.home-remedies-for-you.com/remedy/Intestinal-Worms.html

5 Stosowanie homeopatii. Choć nauka nie jest pewien, jak dokładnie to działa, homeopatia wyzwala organizmu własne naturalne siły obronne do tworzenia się ran, stosując indywidualne podejście diagnostyczne. Doświadczony homeopata będzie w stanie określić rodzaj infekcji pasożytniczej masz i dostosować leczenie za pomocą leków homeopatycznych. Ona weźmie pod uwagę swój wiek, a także makijaż fizycznego i emocjonalnego przed przepisaniem lekarstwo i będzie tam, aby monitorować swoje postępy.

Wskazówki:

  • Pij więcej wody podczas pasożyta oczyścić promowanie dobrych eliminacji jelit. Robaki są wydalane z kałem. Spożywają więcej błonnika z tego samego powodu. Się swojej dawki witaminy C i cynku w celu wspierania funkcji układu immunologicznego i pomagają organizmowi pasożyty uwalnianiu. Gdy oczyścić zakończeniu wziąć enzymy trawienne, aby zachować zdrowe i jelit niegościnne do pasożytów.
  • Podczas oczyścić, unikać rafinowanych pokarmów, owoców, produktów mlecznych i wszystkie cukry, z wyjątkiem miodu. Pasożyty kochać tych pokarmów i żywią się nimi. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, należy uważnie monitorować przez świadczeniodawcę podczas oczyścić. Niektóre środki nie będą odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiące.

Pokarmy zapobiec retencji wody

Pokarmy zapobiec retencji wody


Jeśli okaże się, że czujesz się nadęty i nieco cięższe niż zwykle, to nie może być dlatego, że przybrał na wadze. Jest możliwe, że może po prostu być zatrzymywania wody. Jest to tym bardziej prawdopodobne, jeśli już jeść dużo słonych pokarmów lub przyjmowania niektórych leków. Jednakże, istnieje kilka prostych zmian, które można wprowadzić w diecie, aby zapobiec zatrzymywaniu wody.

Owoce

Owoce, które mają wysoką zawartość wody, takie jak arbuz, pomoże zmniejszyć ilość płynu przechowywane w organizmie. Pozostałe owoce, które pomogą Ci schudnąć wody zawierają owoce cytrusowe, takie jak grejpfruty i pomarańcze.

Ważne jest również, aby upewnić się, że owoce jeść są bogate w potas i błonnik. Oba te składniki odżywcze są ważne, aby zatrzymać retencję nadmiaru płynów. Owoce bogate w potas i błonnik to melony i jabłka.

Warzywa

Najlepsze warzywa dla ludzi, którzy próbują uniknąć wzdęcia są zielone warzywa, takie jak kapusta, szpinak i kapusta włoska. Produkty te są również bogate w potas, który pomaga zrównoważyć poziom płynów. Pozostałe warzywa to te, które są bogate w wodę, takie jak ogórek i seler. Choć to zawsze dobry pomysł, aby dodać więcej warzyw do diety, to jeszcze bardziej ważne, jeśli mają skłonność do zatrzymywania wody. Jednak chcesz mieć pewność, że jedzenie żywności, surowców, jeśli to możliwe i na pewno nie dodając soli, jeśli zdecydujesz się gotować warzywa. Każdy nadmiar sodu prowadzi jedynie do dodatkowych retencji wody.

Ciecze

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale jeden z najlepszych sposobów, aby uniknąć wzdęć i zatrzymywania wody pitnej jest więcej płynów. Co najważniejsze, spróbuj pić więcej wody niż zwykle zrobić. Jeśli nie lubisz czystej wody, spróbuj wyciskania soku z cytryny w szklance. To daje do wody trochę smaku i rzeczywiście pomóc w zmniejszeniu retencji wody.

Dodatkowo do picia większej ilości wody, istnieje płynów takich jak sok żurawinowy i niesłodzone herbaty mniszka diuretyki, które są naturalne i pomogą Ci rzucić wodę weight.Try 01:59 filiżanek każdy dzień, które mogą pomóc złagodzić objawy.

Chiński Zioła i Menopauza

Chiński Zioła i Menopauza


Menopauza jest zaprzestanie kobiecego cyklu miesiączkowego, kończącą jej rozrodczego, rozrodczym lat. Zdarza się to najczęściej w jej 50s, a jej objawy to uderzenia gorąca i nocne poty, przyrost masy ciała, zmęczenie i wahania nastroju. Tradycyjna medycyna chińska wykorzystuje zioła, aby pomóc kobietom uporać się ze skutkami menopauzy na ich ciałach.

Medycyna alternatywna

Jako alternatywę do ryzyka zachorowania na raka związanego z hormonalną terapią zastępczą menopauzie Pacific College of Medicine Oriental stanowi istnieje kilka wzory użyte dla menopauzy.

Trzy Nieśmiertelni

Trzy Nieśmiertelnych jest chińska ziołowa formuła, która przyczynia się do stabilizacji równowagi hormonalnej kobiety i fizjologii, jak ona przechodzi przez proces menopauzy. Jej składniki to korzeń citrifolia, curculingo kłącza, Epimedium liść, owoc, czerwony daty tang-kuei root, Eclipta zioło, Ligustrum owoców, kory, Lycium moutan korę, Anemarrhena kłącza, phellodendron korę i korzeń lukrecji.

Wielka Yin

Wielka Yin uspokaja objawy związane ciepła-menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca. Jego formuła składa się z przetworzonych skorupy żółwia, phellodendron kory, korzenia Rehmannia i Anemarrhena root.

Dioscorea

Dioscorea jest chiński yam, który przywraca równowagę yin nerek. Brak równowagi yin nerek w okresie menopauzy może powodować uderzenia gorąca, siwe włosy i suchość, zgodnie z Pacific College of Oriental Medicine.

Sześć Teapills smak i Zizyphus Formula

Sześć Flavor Teapills formuła jest chińskie zioło wykorzystywane w leczeniu niedoboru Yin nerek. Zawiera korzeń piwonii, Poria Cocos grzyby, Alisma plantago aquatica, Cornus officinalis, Rehmannia glutinosa i Dioscorea odwrotnie. Pacific College of Oriental Medicine twierdzi Zizyphus Formuła traktuje nocne poty. Zawiera ziziphus spinosa, Poria Cocos grzyby, Ligusticum korzeń wallichii, Anemarrhena asphodeloides kłącza i Glycyrrhiza uralensis / korzeń lukrecji.

Rozważania

University of Minnesota wskazują, że kobieta powinna spróbować chińskich ziół pod opieką pracowników służby zdrowia, aby sprawdzić, czy skutecznie złagodzić jej objawy menopauzy. Zauważa również, że w tradycyjnej medycynie chińskiej, ludzie używają ziół w połączeniu z poprawą diety, ćwiczeń fizycznych i terapeutycznego zrównoważenia energii swojego ciała, jak w akupunkturze i masażu.

Dieta o niskiej Plan potasu

Plan diety nisko potasu można uznać dieta wegetariańska, ponieważ mięso z wszystkich odmian jest wykluczone. Ważne jest, aby wiedzieć, które produkty spożywcze można korzystać z umiarem, a także żywności, które muszą być ściśle regulowane. Wiedząc, które pokarmy do jedzenia nie wystarczy jednak. Uświadom sobie, i wdrożenia, techniki, obniżające stężenie potasu żyć zdrowego stylu życia.

Pokarmy Aby Ciesz

Jeść różne owoce. Istnieje wiele można włączyć do planu diety low-potasowej. Mają śliwki lub jabłko jako swojego deseru. Sprawdź, sałatka ze świeżych owoców jagód, winogron i brzoskwiń konserwowych. Ciesz miskę kawałki ananasa i arbuza.

Spożywać asortyment warzyw. Warzywa o niskiej zawartości potasu można delektować się przez cały dzień. Pary trochę kapusty i wycisnąć cytrynę na nim przed podaniem jakiegoś dodatkowego smaku. Dodać składanka roślinnego z zielona fasola, marchew, kalafior, cebula i sześcian bakłażanem posypane czosnek w proszku. Zapraszamy na sałatkę z sałaty, rzodkiewki, ogórek i papryka zwieńczona wyciska cytryny do opatrunku. Gotować kilka cukinia i rozgnieść wraz z jakimś czosnkiem, pietruszką i niemlecznych słodkiej śmietanki lub mleka ryżowego.

Ciesz przekąski. Zjeść popcorn lub niesolone niesolonego precle na przekąskę telewizyjnym, stwierdza davita.com. Ciesz się palmful o żelki, albo kawałek landrynki lub mieć kilka czerwonych patyczków lukrecji, jeśli masz na coś słodkiego. Zamiast jeść mlecznych lodów lub jogurtu, cieszyć się sorbet owocowy lub sorbet.

Pokarmy Aby uniknąć lub ograniczyć

Unikać lub ograniczyć, owoce bogate w potas. Owoców tropikalnych, takich jak mango, papaja, kiwi i banany odznaczają zawierających duże ilości potasu, stanowi USDA. Suszone owoce muszą być ściśle monitorowane. Melony trzeba ograniczyć to spadzi i kantalupa. Ponadto, awokado i pomarańcze spadek w tej kategorii.

Monitorowanie warzyw. Ogranicz spożycie kabaczki, takich jak dynia i dyni olbrzymiej, stwierdza fatfreekitchen.com. Jeśli jeść ziemniaki, albo białe i słodkie, spożywać je w postaci puree po tym, jak ich ługowaniu. Uważaj, suszonej fasoli i grochu, twierdzi USDA. Wymień pomidory i sos pomidorowy z pieczarkami i cebulą.

Ograniczyć nabiał. Produkty mleczne powinny być ściśle monitorowane planu diety low-potasu, stwierdza davita.com. Nabiał odznaczają zawierających duże ilości potasu. Zamiast mleka, mleko ryżowe nieulepszonych używać lub niemlecznych śmietankę w kuchni. Użyj jogurt w małych ilościach.

Ługowanie

Jeśli jeść warzywa bogate w potas, wymyty im. Ługowanie usuwa potas, stwierdza USDA i davita.com. Obierać warzywa i umieścić w garnku z wodą. Warzywo dokładnie wypłukać. Opróżnić wodę. Napełnić garnek z wodą i niech warzywa moczyć przez cztery godziny. Po kąpieli, płukania warzyw z czystą wodą. Cook, jak jest to pożądane.

Inne uwagi

Monitorowanie wielkości porcji. Nawet jeśli jeść dużą część żywności o niskiej zawartości potasu, nadal można jeść zbyt dużo potasu, stwierdza davita.com. Wielkość porcji owoców i warzyw jest pół szklanki surowego, na przykład.

Czytaj etykiety żywności. Jeśli chlorek potasu, albo coś z potasem w nim, jest wymienione jako składnik, albo nie kupić jedzenie lub płukania przed jedzeniem go.

Użyj zdrowych metod gotowania, takie jak na parze, gotowanie i grillowanie.

Przemyć Konserwy mieć pewność, usunąć wszystkie potas.

Wędliny, owoce i przekąski warzywne zawierające potas

Wędliny, owoce i przekąski warzywne zawierające potas


Choć nie tak dobrze znane i modne jak witaminy C i żelaza, potasu jest elementem znaleźć w żywności, która jest również bardzo zdrowe dla organizmu. Znaleźć w każdej komórce, potasu przyczynia się do obniżenia ciśnienia tętniczego krwi i chroni organizm przed pewnymi warunkami przewlekłych, takich jak choroby nerwów i mięśni. Lekarze zalecają jak 4,700mg potasu dzień dla dorosłych, ale wiele osób się o wiele mniej niż to. Jedząc potas wysoki żywności w ramach zwykłego zbilansowanej diety, można łatwo się dziennego spożycia.

Banany

Jeden średniej wielkości banan zawiera ponad 400 mg potasu, co czyni je jednym z najwyższych potasu owoców zawartość.

Winter Squash

Jedna filiżanka squasha, które zostały ugotowane i pokrojone w kostkę zawiera ponad 800 mg potasu, który jest prawie jedna czwarta zalecanego dziennego zapotrzebowania. Utrzymać ten wybór zdrowe jedzenie w squasha z odrobiną oleju i cynamonu zamiast dusząc go w masło, cukier i sól.

Kantalupa

Kantalupa jest nie tylko soczysty i orzeźwiający, ale zawiera również ponad 400 mg potasu w jednej filiżance porcji.

Pieczone ziemniaki

Pieczone ziemniaki często wykonują złą reputację bycia skrobia zamiast warzyw. Chociaż nie może zawierać wszystkich witamin i białek, które mają marchew i papryka, są doskonałym źródłem potasu z ponad 600 mg. Pozostawić skórę na optymalnych poziomach potasu.

Piersi z kurczaka

Trzy uncji bez kości, piersi kurczaka bez skóry jest soczyste, o niskiej zawartości tłuszczu, niskokaloryczne i zawiera ponad 200 mg potasu. Pierś z kurczaka z grilla można, gotowane, pieczone, smażone lub wymieszać pocięte na sałatką dla szerokiej gamy pysznych wyborów.

Wołowiny, boczek, wieprzowina lub tuńczyka

Te rodzaje mięsa zawierają mniej niż 150 mg potasu w jednej porcji i są uważane za żywność o niskiej zawartości potasu.

Owoce i warzywa, które rosną na Florydzie?

Owoce i warzywa, które rosną na Florydzie?


Floryda, zwany również Sunshine State, jest bogata w owoce i warzywa. Sezon wegetacyjny trwa zazwyczaj od kwietnia do października, ale niektóre owoce i warzywa rosną przez cały rok, w tym jak tropik klimatu. Szeroki asortyment drzew i innych roślin sprawia, Florida stan bardzo zielony, produkcji żywności, która jest dostarczana z całego świata.

Pomarańcze

Floryda jest głównym dostawcą pomarańczy i drzewa można zobaczyć w całym stanie. Floryda stawia pomarańczy do dobrego wykorzystania podejmowania prosty sok pomarańczowy lub połączenie pomarańczy z grejpfrutów i ananasa, aby specjalne mieszanki soków.

Squash

Squash jest słodki warzywo uprawiane na Florydzie podczas upadku, zimą i wczesną wiosną. Squash jest wysoka w witaminy C i A. Squash ma lekką słodki smak, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do wielu różnych potraw. Puree squash to również doskonałe warzywo dla dzieci, które dopiero zaczynają jeść. Strona Hobby Farmy mówi dyni jest dobrym źródłem błonnika.

Kukurydza

Kukurydza jest wspólnym upraw znaleźć na Florydzie. Ten rodzaj kukurydzy jest bardzo popularny, ponieważ jest słodsza od innych odmian. Ten rodzaj kukurydzy rośnie w miesiącach wiosennych i letnich na Florydzie.

Snap Beans

Snap ziarna są warzywa odcinkowych na Florydzie. Ziarna te mają małe groszek wewnątrz zielonych łodyg. Są bardzo pożywne i wysokie sprzedawców. Snap ziarna są dobrym źródłem witamin A, C i wapnia. Ziarna te są również wysokie minerały.

Pozostałe warzywa uprawiane na Florydzie są seler, ogórek i pomidory.

Banany i papaje i inne owoce tropikalne

Banany są częstym pożywieniem na Florydzie, ponieważ są uprawiane w całym stanie. Te owoce są zbierane przez cały rok i sprzedawane w obfitości. Banany są dobrym źródłem witamin z grupy B, potasu i witaminy C.

Według Florydzie Rolnictwa Serwisu, papaje są zbierane przez cały rok. Te owoce są dobrym źródłem witamin A, C i potasu. Papaje mają słodki smak soku, co czyni je ulubiony owoc, szczególnie w miesiącach letnich.

Inne owoce tropikalne uprawiane w Florydzie są truskawki, arbuzy jack fruit, marakuja i mango. Jack owoce są zielonkawo-żółte owoce, które są ładowane z wapnia i witaminy A i C. Passion owoców jest soczysty czerwony owoc z galaretowatej masy włóknistej wewnątrz i dobrym źródłem witamin A, C i B. Mango pierwotnie pochodzi z tropików, ale są uprawiane na Florydzie od maja do października. Te składniki odżywcze owoce są bogatym źródłem witamin A i C,

Na Florydzie znajdziesz także kokosowy, awokado, guawa wraz z smok owoców i różnych rodzajów limonki i cytryny. Mamey sapote jest odróżnić owoce, ponieważ nie znajdują się w wielu miejscach. Owoce te mają słodki posmak pomarańczy.

Zalety czerwony grejpfrut dla Ciała

Zalety czerwony grejpfrut dla Ciała


Grejpfruty są duże owoce cytrusowe, sklasyfikowanych jako blond (biały) lub czerwony (różowy lub rubinowy). Czerwony grejpfrut jest ważnym elementem zdrowej diety, jak zalety jedzenie czerwonego grejpfruta jest wiele. Czerwony grejpfrut jest bogaty w witaminę C, a także innych niezbędnych minerałów i składników odżywczych, które pomagają w zapobieganiu chorobom.

Witamina C

Czerwony grejpfrut jest bogaty w witaminę C, która pomaga zwalczyć przeziębienia i chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Dieta bogata w witaminy C pomaga zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka, choroby układu krążenia i udaru mózgu.

Zapobiega kamieni nerkowych

Spożywanie litr soku grejpfrutowego dziennie zwiększa wartość pH moczu, co obniża ryzyko powstawania kamieni nerkowych (kamienie szczawianu wapnia).

Obniża ciśnienie krwi

Florida Citrus zaleca picie 8 uncji soku grejpfrutowego, aby uzyskać 11 procent zalecanej dziennej wartości potasu. Pomoce potasu w utrzymaniu równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Potas jest również ważne dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego oraz pomaga zmniejszyć ryzyko nadciśnienia i udaru mózgu.

Formacja DNA

Picie 8 uncji soku z grejpfruta daje 6 procent dziennego wartości kwasu foliowego, który jest ważny dla wzrostu i rozwoju i odgrywa kluczową rolę w tworzeniu DNA i podziału komórek. Kwas foliowy zmniejsza także ryzyko wad wrodzonych w mózgu i rdzeniu kręgowym. Kobiety powinni zawierać kwasu foliowego w diecie dla tego powodu.

Poprawia metabolizm

Czerwony grejpfrut ma niską zawartość sodu, wysoko w enzymy, które spalają tłuszcz i pomaga wypłukać nadmiar wody zatrzymany przez wysokich diet sodowych. Wysoka zawartość wody grejpfruta wraz z jego niacyny zawiera on pomaga uzyskać pracę organizmu metabolizm. Florida Citrus zaleca picie 8 uncji soku grejpfrutowego, aby pomóc ciału włączyć spożywanych pokarmów w energię.

Odtruwa

Sok grejpfrutowy zwiększa produkcję enzymów w wątrobie, które eliminują toksyczne związki z organizmu. Twoja wątroba usuwa toksyny za pomocą procesu, który jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, pewne enzymy przygotować toksyny dla drugiej fazy detoksykacji. Niektóre produkty spożywcze zwiększyć działanie w pierwszej fazie, bez stymulowania sekundę. Czerwony grejpfrut wzmacnia obie fazy, które zwiększają zdolność wątroby do usuwania toksyn z organizmu.

Walki Rak

Różowe i czerwone kolory można znaleźć w czerwonych grejpfrutów są z phytonutrient nazwie likopen, który według Światowej jest najzdrowsze Foods, ma działanie przeciwnowotworowe. Likopen posiada również najwyższy wśród cartenoids diety zdolność do walki (wolne rodniki tlenowe, które uszkadzają komórki związków). To pomaga zmniejszyć ryzyko niektórych form raka. Grejpfrut zawiera także duże ilości flawonoidów o nazwie naringenina się, co pomaga naprawy DNA w komórkach raka prostaty, co korzystne w walce z rakiem prostaty. Picie trzech 6-uncji szklanki soku grejpfrutowego dziennie pomaga zmniejszyć enzymy, które aktywują raka-wyzwalanie substancji chemicznych znajdujących się w dymie tytoniowym.

Obniżyć poziom cholesterolu

Red grapefruit zawiera pektynę, która jest rozpuszczalna włókna, które pomaga zmniejszyć poziom złego cholesterolu (LDL). Czerwony grejpfrut zmniejsza również stężenie triglicerydów (postać chemiczną tłuszczów w organizmie oraz w żywności). Przyczynia się to do obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie.

Jak uczyć Dlaczego Wszystkie Kolory Owoce i warzywa są dobre

Jak uczyć Dlaczego Wszystkie Kolory Owoce i warzywa są dobre


Według "New York Times" artykule "The Color of Nutrition", dr David Heber, dyrektor Centrum Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, owoce i warzywa mają składniki odżywcze, substancje chemiczne, które na bazie roślinnej zapobiec i odwrócić niektóre choroby. Ale Heber zauważa, że ​​nie wszystkie owoce i warzywa zawierają te same składniki odżywcze, dlatego tak ważne jest, aby wychowywać dzieci i dorosłych na coraz tęczę produktów dziennie. Najlepszym sposobem, aby nauczyć tego pojęcia jest z nauczania praktycznego.

Instrukcje

1 Przesuń kosz owoców i warzyw, które są zielone, czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski / fioletowy i biały do grupy. Dorośli i dzieci uczą się najlepiej, kiedy mają obiekty mogą zobaczyć i dotknąć, aby przypomnieć im o tym, co się nauczyłem.

2 Powiedz grupie, że eksperci z North Dakota State University wskazują, że różne kolorowe owoce i warzywa zawierają składniki pokarmowe roślin, z których korzystają nasze ciała na różne sposoby. Tak to jest ważne, aby uzyskać różne wszystkich kolorów każdego dnia, niż uzyskać wszystkie porcje z jednej lub dwóch grup kolorystycznych.

3 Podnieś czerwone jabłko i rzodkiewki i przekazać je wokół. Powiedz: "czerwonych owoców i warzyw na bazie Takie są zabarwione naturalnych barwników roślinnych zwanych antocyjany" lub "likopen". Antocyjany są silnymi przeciwutleniaczami, które chronią nasze komórki i likopen może chronić przed niektórymi nowotworami. "

4 Podnieś jagody i bakłażany i przekazać je wokół. Powiedz: "niebieski / fioletowy owoce i warzywa, takie jak te są również barwione przez antocyjany. Podobnie jak na bazie czerwonych owoców, antocyjany w niebieski / fioletowy owoców i warzyw dać naszym ciele silne przeciwutleniacze, aby chronić komórki, walki starzenia i zapobiegają niektórych nowotworów. Borówki również połączony do poprawy funkcji pamięci. "

5 Podnieś fasolkę i brokuły, i przekazać je wokół. Powiedz: "oparte na zielone owoce i warzywa, takie jak te są zabarwione cholorophyll i mają luteinę. Luteina działa w połączeniu z innymi kolorowych owoców i warzyw w celu zwalczania choroby związane z oczami i zachowania dobrego wzroku."

6 Podnieś żółty squash i żółte papryki i przekazać je wokół. Powiedz: "oparte na żółte owoce i warzywa, takie jak te są ładowane z witamina C, witamina B6, witamina A i kwas foliowy. Te składniki współpracują ze sobą, aby pomóc w walce wady wrodzone i wzmocnienie systemu odpornościowego organizmu."

7 Podnieś marchew i słodkie ziemniaki i przekazać je wokół. Powiedz: "Pomarańczowy oparte owoce i warzywa, takie jak te są zabarwione karotenoidów i mają beta-karoten, beta-karoten działa na rzecz poprawy naszego systemu odpornościowego, choroby serca i walczyć zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka."

8 Zbieraj banany i kalafior i przekazać je wokół. Powiedz: "Biały oparte owoce i warzywa, takie jak te są zabarwione anthoxanthins i może zawierać allicyny i potas. Chronią one organizm przed chorobami serca i rakiem żołądka i zmniejszyć poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi."

Wskazówki

  • Aby uniknąć niezdrowych chemikaliów w swoich owoców i warzyw, wybierać produkty ekologiczne lub myć owoce i warzywa przed ich wytwarzania. Ponadto, proces zamrażania do mrożonek będzie zneutralizować szkodliwe substancje chemiczne, więc wybór owoców i warzyw z sekcji żywności mrożonej jest inny zdrowszą opcję.
  • Składników odżywczych w owocach i warzywach zmniejszy metodami czasu i przygotowania. Aby zachować swoje produkty, ograniczenia obierania zachować zawartość włókien żywności. W miarę możliwości należy unikać gotowania, ponieważ ciepła i wody zepsuje niektóre zdrowych substancji chemicznych na bazie roślin. Natychmiast służyć żywności jako składniki odżywcze zmniejszyć, gdy stoją.

Jakie są najlepsze owoce jeść, aby schudnąć?

Praktycznie każdy owoc, który jesz może pomóc w utracie wagi, ponieważ są one zazwyczaj mało kalorii i pomaga dać organizmowi składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Jedzenia kawałek owocu przed każdym posiłkiem pomoże spożywać mniej kalorii ogólnie. Zaleca się, że owoce są spożywane pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, w celu uzyskania pełnych korzyści energetyczne.

Jabłka

Jabłka są mało kalorii i tłuszczu, a także zawierają błonnik, aby pomóc Ci poczuć pełny.

Grejpfrut

Grejpfrut zawiera potas i enzymy spalanie tłuszczu, a także dużo wody, aby pomóc oczyścić system.

Banany

Oprócz zawierających witaminy, B i C i potasu, banany bardzo napełniania.

Borówki

Jagody mają od 45 do 60 kalorii na jednostkę do spożycia i są uważane za owoc, jak największej ilości przeciwutleniaczy.

Gruszki

Gruszki zawierają składniki odżywcze, ryboflawina, Kalium i błonnika.

Arbuz

Arbuz pomaga dostarczać organizmowi wody, a jej słodki smak mogą spełniać apetyt na desery.

Owoce, które mają witaminę E

Istnieje wiele różnych owoców, które zawierają witaminę E, witaminę istotną, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami i raka. Witamina E pomaga twoje komórki działają prawidłowo i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Na szczęście, istnieje wiele odmian owoców, które są bardzo bogate w witaminy E.

Papaja

Papaja jest owocem, który wielu Amerykanów nigdy nie jadłem wcześniej. Papaja ma łagodny, słodki smak i bardzo wysoka zawartość witaminy E.

Borówki

Jagody są jednym z "pożywienie". Są one bogate w witaminy E, wypełnionej przeciwutleniaczy i substancji odżywczych.

Banany

Banany są jednym z najbardziej wszechstronnych owoców, zarówno bogate w witaminę E i potas.

Jeżyny

Jeżyny pack witaminy cios, ponieważ są one bogate w witaminy E, C, A i kwasu foliowego.

Inne źródła

Istnieją inne źródła żywności, które są bardzo bogate w witaminę E, takie jak migdały, nasiona słonecznika, orzechy pinii i orzechy brazylijskie. Jeśli nie możesz jeść dużą ilość owoców powodu zaburzeń poziomu cukru we krwi, to może warto spożywać więcej orzechów i nasion, aby uniknąć niedoboru witaminy E.