adcov.com

ostrogi kostne w nosie

Co to jest ostroga kości nosa?

Kości ostrogi, zwane również osteofity, są dodatkowo wzrost kości wzdłuż naturalnych, wcześniej istniejących kości. Nosa ostrogi kości, gdy te są kostne przerosty rozwijać się w jamie nosowej lub nosa.

Jeśli ciało czuje, że jest jakiś rodzaj osłabiony, próbuje się naprawić. Gdy jest to związane z kośćmi, kości ostrogi występuje. Jest to powodowane przez wiele różnych schorzeniach. Jest to również spowodowane występującym regularnie albo ciśnienie, które jest stosowane do obszaru w pobliżu kości. Każdy rodzaj naprężenia na powierzchni kości może spowodować impuls kości.

Czasami, gdy kość jest złamana lub nos złamany, ostroga kości rosną podczas procesu gojenia.

Lokalizacja

Bone ostrogi następują wzdłuż dna jamy nosowej. Herb szczękowej, która biegnie wzdłuż środku podłogi nosa, to również miejsce, które kości nosa ostrogi często rozwijają.

Wypaczone Przegroda

Często odchylony przegroda jest przyczyną wzrostu kości nadmiarze. Może to być z powodu ciśnienia, że ​​przegroda, która jest poza środkiem jest przyczyną do obszaru kości w nosie, która jest dociskana przez odchylonym przegrody. Różne formy uszkodzenia, które trącił chrząstkę na miejscu czasami powodować skrzywioną przegrodę. W tym przypadku ostrogi kości nosa może rozpocząć rozwijanie gdy organizm jest początkowo próbuje leczyć się.

Ostroga kości może być również przyczyną do przegrody pchanych od środka.

Efekty

Ostrogi kości nosowej czasami niezauważone i nierozpoznane. Ostrogi kostne mogą czasami powodować krwawienia z nosa lub nosa, niedrożność dróg oddechowych. To może prowadzić do trudności w oddychaniu.

Nosa ostrogi kostne mogą tworzyć silne bóle głowy. Bóle głowy, które są spowodowane przez ostróg kostnych może być zdiagnozowany jako migreny przed odkryciem wzrostu kości nadmiarze.

Ostrogi kości nosa może dotykać ani grzebać w bokach marynarki jamy. Kość nosowa ostrogi również powodować ból, gdy jest to przypadek.

Czasami nosa ostrogi kości może być przyczyną bólu zatok.

Specjalista

Ostroga kości nosa jest często diagnozowane i leczone przez specjalistę ucha, nosa i gardła (ENT). Powszechna praktyka lekarz może być w stanie diagnozować i leczyć ostrogi kości nosa, jednak te przypadki są zazwyczaj skierowane do laryngologa.

Leczenie

Jeśli nosa ostrogi kostnych powodując negatywne skutki, mogą wymagać leczenia. Szczepienia lub usunięcie dodatkowego i potencjalnie ostrym i grzebie kości wystające z kości nosowej jest metodą leczenia kości nosowej ostrogi.

Leczenie Ostroga kości pięty

Heel kości ostrogi występują, gdy tworzą złogi wapnia w tkance powięzi, która łączy do kości pięty. Pięty ostrogi przyczyną zapalenia i bólu podczas chodzenia. Warunki związane z ostróg pięty obejmują reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, słabe krążenie i otyłości. Sportowcy się ostrogi pięty z ciągłą presją stóp i kobiety, które noszą wysokie obcasy zwiększyć ich szanse na rozwój ostrogi pięty. Ostroga kości pięty leczenie obejmuje odpoczynek, zmian w stylu życia i odpowiedniej opieki stóp.

Reszta

Odpocząć i podnieść stopy na co najmniej tydzień. Pobierz X-ray do pomiaru nasilenia choroby. Podgrzewać zmniejszyć ból pięty ostroga kości. Następnie stosuje się dwa razy dziennie lodu przez 10 do 15 minut, w czasie. Czy to przez kilka pierwszych dni. Lekarze przepisują leki, aby zmniejszyć stan zapalny i ból. Użyj kuli podczas chodzenia, aby utrzymać ciśnienie od stóp i zapobiec dalszym szkodom. Powrót do lekarza, jeśli ból nie ustąpi po dwóch lub trzech tygodni odpoczynku i leki przeciwbólowe.

Używaj urządzenia protetyczne

Należy stosować urządzenia ortezy wkładki do butów lub do poduszki stopy. Strona amerykańska Podiatric Medical Association mówi, urządzenia protetyczne pomóc prawidłowej równowagi biomechaniczne, kontrola pronacji i wsparcia więzadeł i ścięgien w kości pięty. Taping spinania stóp lub zapewnia dodatkowe wsparcie.

Get Physical Therapy

Szukajcie fizyczne zabiegi terapeutyczne dla pięty ostrogi kostne, jeśli ból nie ustępuje. Powrót i Body Care Physical Therapy Services, terapia fizyczna praktyka siedzibą w San Francisco, mówi fizjoterapeutów omówić czynniki ryzyka ból pięty, sugerują metody zapobiegawcze i uczyć ćwiczeń można zrobić w domu, aby złagodzić ból pięty. Terapeuci zapytać zrobić pewne ruchy, aby zobaczyć, czy można chodzić bez wiotki i zbadać swoje wspólnych ruchów i elastyczność mięśni. Zabiegi obejmują USG, stymulacji elektrycznej, masaże i odcinki.

Nosić odpowiednie obuwie

Nosić odpowiednie buty do aktywności. Upewnij się, że buty nie są zbyt duże lub zbyt małe, po leczeniu ostrogi kości pięty. Jeśli buty nie mają amortyzację, zakup wstawia produkty podobne stóp Dr Scholl. Nie nosić wysokie obcasy codziennie. Sportowcy nosić buty odpowiednie dla Twojej działalności. Obuwie sportowe posiada różne konstrukcje oparte na sporcie, dla których są przeznaczone. Idź do sklepu obuwniczego, który specjalizuje się w montażu z problemami osób pieszych.

Schudnąć

Stracić lub utrzymać wagę. Otyłość powoduje bólu kości pięty bodziec, ponieważ dodatkowy ciężar kładzie nacisk na nogi. Uruchom program powoli, starając mniej stresujących czynności jak chodzenie lub wody aerobik. Rozciągnąć przed rozpoczęciem działalności, koncentrując się na pięcie. Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne Podiatric mówi, aby uniknąć chodzenia po nierównych powierzchniach lub natrafienia na skały i różne bieżnia skłania, aby zapobiec ból i obrażenia. Jeśli zaczniesz boli, zatrzymać wykonywanie. Rozciągnąć i ostygnie po pracy. Moczyć stopy w ciepłej wodzie, aby rozluźnić napięte mięśnie.

Informacje na temat kości ostrogi

Informacje na temat kości ostrogi


Ostrogi kostne, zwane również osteofity, są małe złoża materiału kostnego, które mogą tworzyć się na kości, zwykle wokół stawów. Mogą również wystąpić wzdłuż kręgosłupa i więzadeł i ścięgien w pobliżu. Zazwyczaj tworzą ponieważ organizm próbuje się zwiększyć powierzchnię kości w celu uzupełnienia strat z powodu chorób kości, takich jak osteoporoza i zapalenie stawów. Czasami, ostrogi kostne nie powodują żadnego bólu i może je mieć i nawet nie wiedzieć. Jednak czasami ocierają się kości ostrogi nerwów i może spowodować wielki ból i podrażnienie.

Objawy

Objawy, które wystąpiły ze względu na kości ostrogi zwykle zależy od tego, gdzie się znajdują. Ostrogi kostne, które znajdują się w miejscach, takich jak ramiona, biodra, kolana i łokcie mogą tworzyć problemy bólowe i mobilności. Jeśli znajdują się na grzbiecie i szyi mogą powodować różne problemy. Ostrogi kości znajdujące się na grzbiecie może powodować ból i drętwienie w innych częściach ciała, co diagnozę trudną. Czasami kości ostrogi w szyjce może ograniczyć przepływ krwi do mózgu.

Przyczyny

Istnieje kilka możliwych przyczyn ostrogi kości. Niektórzy lekarze uważają, że ostrogi kości może być normalną częścią starzenia się, ponieważ są one często na kości osób starszych. Zazwyczaj występują one z powodu jakiegoś wcześniej istniejącego stanu, który ma wpływ na zdrowie kości. Chorzy z osteoporozą często mają problemy z ostrogami kości. To dlatego, że kości próbować leczyć się i odrastają, ponieważ pogarsza. Zazwyczaj Objaw powięzi, stan posiadania na ostrogę kości pięty stopy, znany również jako bodziec pięty, jest spowodowany podrażnieniem i odkształcenia w obszarze, w którym łączy się pięty ścięgien. Ostrogi pięty może być również spowodowane przez działania, które stawiają nacisk na ścięgna stóp, podobnie jak latach tańca, nosi wysokie obcasy lub pracuje.

Diagnoza

Aby określić, czy jakikolwiek ból i dyskomfort czujesz jest spowodowane przez kości ostrogi, lekarz zwykle wykonać kilka badań obrazowych, takich jak promieniowanie rentgenowskie. Czasami mogą one niezauważone przez wiele lat i znajdują się przypadkowo na rentgenowskim pobranej z innego powodu, jak ból z zapaleniem stawów.

Zagrożenia

Czasami ostroga kości może spaść z kości i powodować problemy. To może się złożyć w stawach, powodując problemy z poruszaniem.

Leczenie

Nie jest konieczne leczenie do ostróg kostnych, które nie są przyczyną bólu jest. Nie są one szkodliwe dla organizmu. Minor ból można leczyć z lekami przeciwzapalnymi, lodu i rozciągania. Jeśli ostrogi kości często powodują ból i bardziej poważne objawy, lekarz może zdecydować, aby usunąć je chirurgicznie.

Naturalny sposób leczenia ostroga na pięcie Kości

Naturalny sposób leczenia ostroga na pięcie Kości


Ostrogi kości spowodowanych narośli na kości, zazwyczaj nadmiar osadów wapnia. Są to zazwyczaj bolesne gdzie występują one kości w organizmie, ale są szczególnie dotkliwy, gdy znajduje się na pięcie, ponieważ obciążenie stale umieszczone na piętę i te ostrogi kopania pod skórę i nerwów wokół nich. Choć można mieć te kości ostrogi usunięte z drobnych operacji, to jest bolesne i kosztowne, a także trzyma się nogi, gdy leczy. Istnieją naturalne sposoby na usunięcie ostrogi kostne, które są skuteczne.

Ćwiczenia Heel Spur

Ćwiczenia rozciągające ostrogi pięty pozwala zrobić dwie rzeczy: wzmocnienie powięzi podeszwy i otaczających tkanek i utrzymuje powięzi i innych ścięgien, jak Achilles, elastyczny. Każde z tych ćwiczeń pomoże zmniejszyć nasilenie bólu pięty, które pomogą zapobiec powtórnemu wystąpieniu tego warunku.

Ćwiczenia rozciągające wiązać umieszczając ręce o ścianę i oddanie cały swój ciężar na piętach z prostej nogi; zginać kolana i rozciągnąć ścięgna Achillesa, kładąc nacisk na pięty. Trzymając te ćwiczenia przez 10 sekund, a nie 20 razy z rzędu.

Pakiety hot olej lniany

Olej lniany są pakiety ziołowy sposób leczyć ostrogi kości. Wlać olej lniany do garnka i podgrzać, ale nie gotować. Zanurz kawałek gazy lub innego materiału białego bawełnianego do oleju, aż tkanina jest nasycony. Następnie nałożyć ściereczkę do poszkodowanych i przykryj ją kawałkiem plastiku, który jest większy rozmiar niż bawełnianą szmatką. Umieścić poduszki na plastiku i używać go do utrzymania ciepła opakowania. Utrzymać opakowanie w miejscu przez 1-1 / 2 do 2 godzin, w zależności od potrzeb. Pozwoli to zmniejszyć obrzęk i nie tylko zmiękczają samej stopy, ale także kości ostrogi się.

Zioła przeciwzapalne

Wiele ziół mają właściwości przeciwzapalne, które mogą zostać podjęte w celu zmniejszenia stanu zapalnego, bólu i obrzęku stóp ze względu na kości ostrogi.

Kurkumina jest przyprawa znaleźć w kurkumy i pomaga zmniejszyć obrzęk. Około 400 do 600 mg należy przyjmować każdego dnia. Wyciąg z kory wierzby białej ma właściwości zioło przeciwzapalne. Naturalne zioła bromelaina zawiera enzymy przeciwzapalne, które zostały sprawdzone w celu zmniejszenia stanu zapalnego i bólu.

Kiedy te naturalne środki pomogły skutecznie leczyć ostrogę kostną, ważne jest, aby nosić buty z odpowiednich podporach lub wkładek do utrzymania ostrogi z powrotem.

Jak pozbyć się kości ostrogi w szyi

Ostrogi kostne, zwane również osteofity, narośla kostne są tworzące się na istniejącej kości i, najczęściej, w stawach kości. Czasami ostrogi kostne mogą być objawem innych schorzeń w organizmie, a są one często związane z chorobą zwyrodnieniową stawów. Jak twój chrząstki nosi w stawach dotkniętych chorobą zwyrodnieniową stawów, ostrogi kostne wzrośnie do naprawy uszkodzenia.

Chociaż ostrogi kości może powstawać na dowolnej kości w ciele, szyjka jest jednym z najbardziej powszechnych obszarach. W stan zwany "szyjny kręgosłupa," choroba zwyrodnieniowa stawów i kości ostrogi współpracować pogarszać kości w szyi.

Instrukcje

1 OBJAWY

Generalnie, nie ma żadnych objawów związanych z ostróg kości i mogą być przez wiele lat, po czym rozpoznaje się zazwyczaj w połączeniu z promieniami rentgenowskimi do innego stanu. Jednak mogą one powodować ból, jeżeli są one przyłożenie nacisku do mięśni, tkanki lub kości i może wymagać leczenia.

2 PRZYCZYNA

Częściej u osób powyżej 50 roku życia, kości ostrogi często tworzą z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów i zwyrodnienia stawów wzrosła i tarcz to powoduje, warunek, który jest często częścią normalnego procesu starzenia. Kości ostrogi spróbować pomóc organizmowi leczyć się przez dodanie dodatkowej kości, gdzie zazwyczaj kości spotkać. Ale mogą również tworzyć, gdy więzadła i ścięgna spotkać na kości i kręgosłupa. Inne warunki, takie jak rozlane idiopatycznym rozrost tkanki kostnej szkieletowych, zapalenie powięzi podeszwy i kręgowego często są wskaźnikiem tworzenia czołową kostnego.

3 DIAGNOZA

Jak kości ostrogi rzadko powodować problemy, jest bardziej powszechne odkryć ich istnienie, gdy lekarz rentgeny do innych warunków. Najczęstsze rodzaje procedur rentgenowskich są standardowe rentgenowskie, tomografia komputerowa (CT) i rezonans magnetyczny (MRI). Ostrogi kości może również powodować utratę zakresu ruchu w szyi i bóle stawów.

4 LECZENIE

Leczenie będzie zależeć od położenia pod wpływem kości oraz czy jest to powoduje ból lub niekorzystny wpływ na zdrowie. Często pierwszy kurs terapii jest fizykoterapia połączeniu z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), takie jak ibuprofen. Kortykosteroidy wtrysku na dotknięty obszar może być również przewidziany. USG i głęboki masaż tkanek są często pomocne w okolicy szyi. Jeśli więcej konserwatywnych zabiegi są nieskuteczne, operacja może być brane pod uwagę. Ostrogi kostne mogą być usunięte, ale to jest często wykonywane podczas zabiegu na bardziej kompleksową stawów. Operacja może być wykonana jako "otwartej chirurgii", gdzie chirurg cięcia wokół stawu, aby odsłonić obszar lub artroskopowo, gdzie kilka małych nacięć są wykonane wstawić narzędzi chirurgicznych.

5 samoopieki W DOMU

Wykonywać ćwiczenia rozciągające, wziąć over-the-counter leki przeciwzapalne i podgrzewać w celu złagodzenia objawów. Twój fizjoterapeuta może dostarczyć odpowiednich ćwiczeń.

Wskazówki:

  • Jak ostrogi kości są często naturalną częścią procesu starzenia się, nie ma nic, co można zrobić, aby im zapobiec. Pobytu aktywny i sprawny fizycznie, może czasem pomóc w łagodzeniu objawów.

Jak wiedzieć, czy masz kości ostrogi w szyi

Ostrogi kostne są małe formacje, które powstają na powierzchni kości. Niektóre ostrogi kostne nie powodują dyskomfortu, podczas gdy inne mogą prowadzić do bólu i drętwienie w obszarze zagrożonym. Ostrogi kostnej w szyjce kości szyjki nazywane są ostrogi, i może wystąpić po kontuzji, lub jako część choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, takie jak zwężenie lub kręgosłupa. Znajomość objawów ostrogi kości może pomóc stwierdzić, czy masz jeden na szyi.

Instrukcje

1 planu rutynowych kontroli fizycznych, dzięki czemu lekarz ma dobry obraz ogólnego stanu zdrowia. Ostrogi kości w szyi są bardziej powszechne u osób z zapaleniem kości i stawów, zwężenie kanału kręgowego i niedociągnięć nawet żywieniowe, według kręgosłupy sieciowe. Profilaktyka może być w stanie pomóc w zapobieganiu raka szyjki kości ostrogi, lub przynajmniej poinformować, na fakt, że są bardziej podatne na wypukłości kostnych.

2 Oceń swój ból szyi, które pomogą Ci określić, czy ostrogi kości w szyi. Spurs mogą naciskać na nerwy w szyję i może powodować objawy, takie jak mrowienie i drętwienie barku, ramienia i szyi, oprócz bólu. Jeśli masz bóle głowy, które towarzyszą zmienionych doznań w szyi i ramienia, może masz ostrogę kości w karku.

3 Więcej informacji na temat mniej popularnych objawów ostrogi kości szyjki macicy, które mogą mieć wpływ na zdrowie i zgłosić je do lekarza na dalsze badania i testy diagnostyczne. Mayo Clinic, wyjaśnia, że ​​niektórzy ludzie mogą mieć trudności podczas połykania, gdy kości ostrogi formę wewnątrz, w kierunku przełyku. Możesz również odczuwać ból podczas oddychania, jeśli masz tę formę ostrogi kości na szyi.

4 przejść badania obrazowe, które potwierdzają diagnozę ostroga kości na szyi. Lekarz może zlecić metodą rezonansu magnetycznego (MRI) lub promieniowanie rentgenowskie, które pozwolą mu zobaczyć narośla na kościach szyi.

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi kręgosłupa lędźwiowego

Według National Institutes of Health, osiem z 10 osób ma ból pleców w pewnym momencie w ich życiu. Najczęściej ból pleców odchodzi na własną rękę, ale jeśli stan jest wynikiem wieku lub choroby zwyrodnieniowej może być na całe życie wyzwań fizycznych. Ostrogi kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego są bardzo powszechne zaburzenia, zwłaszcza po 60 roku życia oba są choroby zwyrodnieniowe, które mogą powodować ból i ograniczają ruch. Możesz nauczyć się radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi, i mam nadzieję, że odzyska swoją jakość życia.

Instrukcje

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów i kości ostrogi

1 Przejdź do fizykoterapii. Fizjoterapeuta może stworzyć program, który może pomieścić swoje unikalne potrzeby i obawy. W teorii jest to, że mięśnie otaczające stawy degeneracji budowy trwa odciążyć dotkniętych ścięgien i tkanki.

2 Pobierz kortyzon strzał. Zewnątrzoponowe wstrzyknięcia sterydów lub kortyzon strzał może zapewnić terapeutyczną ulgę dla niektórych pacjentów z ostrogami kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego. Można zmniejszyć zapalenie i obrzęk stawów. Korzyści są zwykle tymczasowe, ale lekarz może zdecydować, czy powtarzać zastrzyki pomoże.

3 Za pomocą urządzenia ortezy. Laski, kliny buty i wspólne szelki może zmniejszyć ból poprzez ograniczenie ruchu. Protetyczne Urządzenie jest szczególnie przydatne dla pacjentów, którzy cierpią na ostrogi kości i zwyrodnieniowych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, i tych, którzy uważają, że fizjoterapia jest po prostu zbyt bolesne.

4 specjalisty leczenia bólu. Twój lekarz rodzinny może pomóc w postawieniu diagnozy, ale lekarz leczenie bólu będzie pracować z wami, aby rzeczywiście zminimalizować lub wyeliminować ból. Ten rodzaj lekarza jest również doskonale zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw biorąc leki przeciwbólowe przez długi okres czasu.

Wskazówki

  • W przeciwieństwie nazwa wskazuje, ostrogi kostne nie są kawałki kości wystające z kręgosłupa. Nie kłuć nerwy i mięśnie.
  • Ostrogi kości i stawów kręgosłupa lędźwiowego nie są warunki, należy pracować przez i trwać. Ból może być oznaką większej szkody.
  • Nie jest znane lekarstwo na zapalenie stawów.

Definicja kości ostrogi

Kość czołowa jest chorobą wyróżnia rozwoju dodatkową kość na kość. Medycznie, ostrogi kostne są określane jako kostne. Ludzie, którzy mają stanów zapalnych stawów są często bardziej skłonni, aby ostrogi kości, które mogą wystąpić z powodu naturalnego procesu starzenia. Ostrogi kości może również wystąpić z powodu kontuzji lub stanu zdrowia. Często kości ostrogi wpływa na stawy i może utrudniać ruch i spowodować poważne dolegliwości.

Zdefiniowane kości ostrogi

Ostrogi kostne kości są wypukłości, które są utworzone wzdłuż zewnętrznej kości. Ostrogi kostne mogą tworzyć w dowolnym miejscu ciała, i zazwyczaj powstają, gdy dwie kości połączyć. Ostrogi kości może również wystąpić, gdy więzadła i ścięgna spotkać kości. Ostrogi kości same w sobie nie są bolesne. Jednak, gdy kości ostrogi dotykowe sąsiadujące nerwy i kości, dyskomfort jest często odczuwalne.

Przyczyny

Ostrogi kostne mogą wynikać z zapalenia lub tarcie kości w czasie. Zwykle jest warstwą chrząstki, kości, w którym pokrywa pochodzą z utworzeniem złącza. Gdy chrząstka ulega erozji, kości to nie ma nic, aby chronić je przed ocierają się o siebie. Zapalenie to powoduje, że komórki, które tworzą większy wzrost kości wokół kości, tworząc impuls kości.

Objawy

Często ludzie nie zdają sobie sprawy, mieć kości ostrogi, aż inny warunek to ujawnia. Gdzie w kości ciała ostrogi występują określi czy jest jakiś dyskomfort lub inne objawy. Ostrogi kości mogą rosnąć w dowolnym kości ludzkiego ciała. Najczęstsze miejsca, aby dostać się do kości ostrogi pięty, kręgosłup, kolana i szyi. Jeśli ostrogi kostne występują w stopy, mogą powodować dyskomfort w stopie, co może być również wrażliwy i spuchnięte. Zwiedzanie będzie najtrudniejszy na początku dnia. To wynika z faktu, że podczas długich okresów bezczynności, gdy jedna jest w stanie uśpienia, nerwy mieć szansę na odpoczynek podczas gdy nie ma wywierania nacisku na stopę. Jednak, gdy ktoś powstaje i wywiera presję na pięcie, po raz pierwszy od dnia, ostroga jest zmuszony do tkanek przetargowych i nerwów. Jeśli bodziec rośnie w plecy, ostroga może wycisnąć nerwy stworzyć dyskomfort wokół zachorowanie. Na ostrogi kości w kolanie, objawy to trudności do dostosowywania lub przenieść własnej nogi. Znaki ostroga kości w szyi obejmują ucisk i dyskomfort w plecach i szyi. Często, ostroga kości w szyi sprawia, że ​​trudne do przełknięcia lub niewygodne oddychać, ponieważ bodziec może ograniczać przepływ krwi do mózgu.

Diagnoza

Rozpoznanie ostrogi kości często zaczyna się od wizyty u lekarza, który zrobi badanie fizykalne i zapytać o historii i problemów dotyczących danego obszaru medycznego. Lekarz zbada stawy w pytaniu i zrobić serię testów, aby ocenić zakres ruchu, i ustalić, ile odczuwa dyskomfort z ruchu. Lekarz zbada również mięśnie na całym terenie. W zależności od badania, lekarz może zamówić bardziej skomplikowany sposób sprawdzania ostrogi kości. Obejmuje to badania radiologiczne, takie jak RTG, MRI, USG obrazu lub tomografii komputerowej.

Leczenie

W przypadku ostrogi kości nie bolą Cię lub zapobiegania konkretny ruch, bez leczenia jest konieczne. Jednakże, jeżeli ostrogi kostnych powodując dyskomfort, istnieje różnorodność zabiegów. Leczenie często zależy od tego, gdzie znajdują się ostrogi kości. Leczenie może obejmować fizykoterapię, stretching, głęboki masaż tkanek, spada ciężar, lek przeciwzapalny, relaksu i terapii ciepło / lodu. Inne zabiegi obejmują steroidy i sportów wodnych, takich jak pływanie czy aerobik w wodzie, aby zwiększyć siłę i elastyczność. Gdy nie ma innych metod leczenia bólu pracy i jest na tyle poważne, że utrudnia codzienne życie, może być potrzebna operacja. Ostrogi kostne mogą być następnie usunięte chirurgicznie.

Znaki i objawy szyjki macicy Spine kości ostrogi

Znaki i objawy szyjki macicy Spine kości ostrogi


Jak wiek, twoje ciało zmienia się na wiele sposobów, czasem na gorsze. Jednym z mniej pożądanych zmian organizm może przechodzą jest rozwój kości ostrogi. Ostrogi kości nie są same w sobie bolesne, więc może nie wiedzieć, masz. Jeśli jednak ściska nerwy i kości może powodować wiele objawów. Znając te objawy mogą pomóc określić, czy masz ostrogę kostną i czy pomoc lekarska jest konieczna.

Trudności w połykaniu

Ponieważ kości kręgosłupa szyjnego punktu, w przeciwieństwie do wewnątrz, na zewnątrz jak reszta kręgosłupa, gdy ostroga kości rozwija może wywierać presję na przełyku i dróg oddechowych. Jeżeli ciśnienie jest znaleźć w przełyku, mogą wystąpić trudności w połykaniu. Ciśnienie w drogach oddechowych może to bolesne wziąć oddech. Ostroga kości może również umieścić nacisk na naczynia krwionośne, które działają z serca do mózgu i przechodzą przez kręgosłupa szyjnego. Gdy to nastąpi, to ogranicza dopływ krwi do mózgu. To może spowodować zawroty głowy i problemy koncentrując.

Ból

Kiedy ostrogi kostne ocierają się kości w szyi lub przeciwko mięśni, można doświadczyć tępy ból. Zwykle ból w szyi i staje się poważniejsza, gdy stoisz lub pieszo. Jednakże, jeśli ostroga kości uciska nerw, ból będzie bardziej dotkliwe. To może również rozprzestrzeniać się ból w ramionach. Często, gdy ból zaczyna promieniować, ból głowy mu towarzyszy.

Problemy ramię

Ponieważ kręgosłupa szyjnego, gdzie znajdują się nerwy, które biegną od mózgu do ramion, kompresja na tych nerwów może powodować problemy z ramion. Ogólnie rzecz biorąc, zaczynają się problemy z bólem, podobny do przepukliny dysku. Drętwienie zazwyczaj następuje, co powoduje utratę siły w mięśnie ramienia. Osłabione mięśnie mogą też stracić zakres ruchu.

Zwężenie kanału kręgowego

Generalnie, zwężenie kanału kręgowego występuje z naturalnego zużycia na odcinku szyjnym kręgosłupa; jednak według Spine Zdrowia, ostrogi kostne mogą prowadzić do niego, jak również, gdy powodują one kanału kręgowego do stają się węższe. Zwykle, gdy ostroga kości uciska nerw, ból nie wpływa na nogi; jednak w przypadku gdy powoduje zwężenie kanału kręgowego będzie doświadczenie słabości w nogach, drętwienie w rękach i nogach, i utrata czucia w rękach i nogach.

Co to jest Ostroga kości?

Ostrogi kostne są wzrosty, które występują w związku ze starzeniem się. Te wzrosty są medycznie określany jako osteofity. Choć ostrogi kości nie są niebezpieczne, mogą być bolesne narośla, które naciska na nerwy. Wspólne miejsce dla tych kostne do wzrostu jest w kręgach. Kręgi kości ochronne do rdzenia kręgowego. Gdy kości ostrogi rozwijać w tej dziedzinie, nerwy się wpływ i powodować bóle pleców dla pacjentów.

Objawy

Ponieważ kości ostrogi głównie wpływa kręgi, większość pacjentów odczuwać ból w plecach i szyi. Ból spowodowany jest od wzrostów i ucisk na nerw, więc ból może się stopniowo pogarszać, jak ostrogi kostnej. Do nacisku na nerwy, które kontrolują i skurcze mięśni, mogą wystąpić skurcze. U niektórych pacjentów może wystąpić osłabienie mięśni. Ból może promieniować na inne części ciała, jak również, w zależności od położenia nacisku

Czynniki ryzyka

Ostrogi kości są konsekwencją starzenia się, tak jak pacjentów w wieku są bardziej narażone na rozwój choroby. Warunek rozpoczyna się od noszenia w dół więzadeł, które łączą kręgi razem. Kiedy te więzadła rozluźnić ciało próbuje zrekompensować rosnące tkanki więcej więzadła. Konsekwencją tego odszkodowania jest rozwój ostróg kostnych. Ostrogi kostne mogą rosnąć po kontuzji. Ponadto, dziedziczność może być czynnikiem.

Diagnoza

Pacjenci są zwykle nieświadomi wzrostów aż do wystąpienia bólu. Pacjent odwiedza lekarza, gdy zaczyna diagnoza. Lekarz wykona badanie przedmiotowe, aby wykluczyć wszelkie warunki, których dotyczą, lub chorób. Lekarz testy funkcjonalności nerwów, prowadząc elektrokonduktywna testu. RTG kości pochodzi obserwować obraz struktury kręgów. Lekarze mogą również wykonać TK lub MRI.

Leczenie

Większość leczenie ostrogi kości jest poprzez operację, aby usunąć nadmiar kości, który utworzony. Terapii z użyciem leków w celu łagodzenia bólu są również. Kortyzonu w strefie, gdzie występuje ostrogi to popularny sposób zmniejszania obrzęk i stan zapalny. Inne leki, są również użyteczne do zapalenia. Fizykoterapii jest przewidziany wraz z wypoczynek i relaks celu ograniczenia nacisku na nerwy.

Chirurgia

Wielu pacjentów trzeba poddać się operacji usunięcia ostrogi kości. Chirurgia kości ostrogi jest zalecane u pacjentów z przewlekłym bólem, lub którzy nie są w stanie funkcjonować z powodu choroby. Chirurgii kostnej zębata jest wykonane przy użyciu dwóch metod. Pierwsza metoda jest otwarta operacja, która trwa dłużej dla pacjenta do odratowania. Chirurg otwiera obszar wokół stawów i wycina ostrogę. Druga metoda jest wykonywana, tworząc maleńkie nacięcia i włożenie narzędzia niezbędne do usunięcia. Ten rodzaj operacji artroskopowej wymaga mniej czasu odzyskiwania.

Najlepsze Adidasy dla osób z kości ostrogi na piętach

Najlepsze Adidasy dla osób z kości ostrogi na piętach


Ostrogi kostne w pięty mogą być bardzo bolesne, powoduje wiele, aby zmienić sposób ich poruszania się pieszo lub całkowicie zatrzymać. Choć aleja chirurgiczna jest zbadać, ludzie zwracają się do wielu opcji obuwia złagodzić ich ból pulsujący stóp. Najlepsze trampki na pięcie ostroga złagodzić ból noszących "obrzęk pozwalając im utrzymać swój obecny styl życia, aż można dostać bardziej trwałe rozwiązanie.

Kontrola Brooks męska

Ten ortopedyczne sneaker dysponuje systemem kontroli ruchu dla tych, którzy doświadczają bolesnych ostrogi pięty. Brooks sneaker zatrudnia "hydroflow", opatentowany lepki płyn, który jest komorowe w pięty i przedniej części stopy, aby złagodzić i pochłania wstrząsy. But jest zbudowany z rozszerzonym pałąka przekątnej progresywnego zapewnienia agresywną kontrolę pronacji i pomocy ze stojących i popychając się uruchomić. Górna część buta zawiera pozycyjnych kontroli położenia w celu utrzymania stopy więc amortyzowane komory pozostać na dotkniętym piętą maksymalny komfort.

New Balance Kobiet WR1225ST wysoką stabilność Running butów

Zaprojektowany dla umiarkowanych zerwać zbyt pronators, to New Balance działa buta zatrudnia NB własnego "ABZORB" amortyzację zarówno pięty i przedniej części stopy dla większego zasięgu amortyzację dodatkowo do Strobel pokładzie Anzorb bieżącą długość buta do stworzenia większej stabilności stóp , Stabilicore, przyśrodkowej system wsparcia, który zapewnia równomierny rozkład ciężaru podczas przejścia od pięty do palców-off, jest używany wewnątrz pięty i palców poduszki.

Wydajność Walker PW Minor

Ten but jest zbudowany z dostosowanych do wykonania ortezy i ma poduszek-back z kołnierzem wyściełane pianką z rzepem do zamknięcia z komfortem. But jest idealny dla ból pięty jako jej stały wkładka wykonana jest z "Poron" piętą z stref śródstopia strajkowych, dzięki czemu można ją wchłonąć punktów nacisku, które powodują ból pięty bodziec. Produkt jest objęty wiarygodności PW Mniejszej w obuwia ortopedycznego z ponad 125 lat działalności.

Pain Management skoliozy kości ostrogi i zwyrodnienia Disc

Skolioza jest to stan, w którym krzywe kręgosłupa w prawo lub w lewo, a czasem pochyla do przodu lub do tyłu. Zazwyczaj występuje w dzieciństwie, ale jako osoba wieku mogą rozwijać ostrogi kostne (osteofity) na ich kręgów, a także mieć jakieś zwyrodnienie dysku. Może to powodować ból, niestabilność kręgosłupa, kompresja nerwów i słabość mięśni w plecach. Leczenia bólu dla skoliozy zwyrodnienie kości ostrogi i zwykle obejmuje lód tarcza i ciepła, leki, manipulacji i ćwiczenia.

Lody i ciepła

Lód może być szczególnie skuteczna w początkowym ból nawrotów, zwłaszcza jeżeli są stosowane w ciągu pierwszych 48 godzin. Kompresja lodu bezpośrednio do tyłu na 15 do 20 minut, co 3 lub 4 godziny. Ice kontroluje stan zapalny i ból poprzez skurcz naczyń (zwężenie naczyń krwionośnych), ograniczając przepływ krwi i limfy do obszaru dotkniętego. Po początkowej zapalenie ustąpiła, podgrzewać do promowania krew (z jego właściwości lecznicze) przepływać do obszaru.

Leki i Powrót Szelki

Leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen (Advil, Motrin) i naproksen (Aleve) może pomóc zmniejszyć stan zapalny i ból. Leki te stanowią inhibitory Cox-2, które kontrolują stan zapalny i ból następczej przez ograniczenie efektów inhibitorów Cox-2, i prostaglandyn (chemikalia), naturalna odpowiedź zapalną organizmu na podrażnienie kości lub płyty. Paracetamol (Tylenol) można stosować do zwalczania bólu. Lekarz może również umieścić na zwiotczających lub sterydy dla bardziej ostrego bólu, takich jak zapalenie stawów, które mogą rozwijać się w późniejszym życiu. Powrót szelki mogą potencjalnie pomóc lepiej stabilizują kręgosłup i złagodzić ból.

Manipulacja i trakcji

Należy wziąć pod uwagę zamiar kręgarz jeśli nadal występują problemy Zarządzanie przez lód i ból leków. Mogą manipulować dysków kręgosłupa, a także umieścić na urządzeniach trakcyjnych. Maszyny te wygiąć do tyłu na różne sposoby, uwalniając nacisku nerwów i równoważenia słabsze mięśni, lepszą stabilność kręgosłupa. Manipulacja i trakcji promować również przepływ krwi do tyłu, który przynosi tlen i antyoksydanty (witaminy C) czyli, że są niezbędne do uzdrowienia.

Ćwiczenie

Ponieważ formacja kręgosłupa w osób z ostrogami skolioza zwyrodnienia kości i dysków, niektóre mięśnie mogą być słabsze niż w innych. Ta nierównowaga może również wywierać większą presję na innych mięśni, a także więzadła i ścięgna. Niektóre ćwiczenia mogą pomóc lepiej stabilizują kręgosłup i wzmocnić słabsze mięśnie, więzadła i ścięgna. Oto kilka ćwiczeń, które mogą pomóc w zarządzaniu ból skoliozy:

Połóż się na plecach i wyciągnij oba kolana do klatki piersiowej. Przytrzymaj tę pozycję dla 2 do 5 sekund, a następnie opuść nogi. Powtórz 10 razy. Możesz też wyciągnąć jedną nogę do góry na raz i rozprostować plecy i mięśnie bioder.

Z kolana zwrócił się chwilę na plecach, naciśnij dolną część pleców do podłogi. Przytrzymaj przez 2 do 5 sekund, zrelaksować się i powtórz 10 razy.

Ćwiczeń dla sąsiednich, takich jak mięśnie brzucha, pośladków i górnej części pleców może zmniejszyć ciśnienie z kręgosłupa i zmniejszyć ból.

Ulga Ostroga kości

Kości ostrogi są zgrubienia, które rozwijają się na krawędziach kości. Choć ostrogi nie są bolesne, mogą podrażniać okoliczne nerwy i kości. Ostrogi kości są najczęściej znaleźć w pobliżu stawów, ale mogą one stanowić blisko więzadeł, ścięgien i wzdłuż kręgosłupa. Jeśli bodziec kostnego nie powoduje bólu, to zwykle nie jest leczona.

Objawy

Podczas gdy większość ostrogi kości nie powoduje objawów, objawy tych, które są zależne od tego, gdzie znajduje się ostroga. Najczęstszym kości ostrogi, te na stawy, przyczyną bólu i limitu zakresu ruchu. Na przykład, jeśli ostroga kości jest w kolano, może być bolesne chodzić lub rozłóż nogi. Jeśli ostroga kości jest na grzbiecie, może pułapka nerw i powodować ból i drętwienie w innej części ciała to. Najczęściej, ostrogi kostne są wykrywane na promieniowanie rentgenowskie, gdy są badane przez innego warunku.

Lek

Leczenie zależy od miejsca twojego ostrogi i ilości bólu jest przyczyną was. Jeśli ból jest łagodny, lekarz może przepisać niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Jednak, NLPZ powinny być podejmowane jedynie tymczasowo, ponieważ mogą one powodować problemy z trawieniem, takie jak wymioty, nudności i biegunka. Długotrwałe stosowanie może prowadzić do poważnych problemów, takich jak wrzody i uszkodzenia nerek i wątroby.

Chirurgia

Jeśli kości ostrogi zmniejszyć zakres ruchu lub spowodować silny ból, mogą być wymagane chirurgii. Najczęściej ostrogi kości usuwa się chirurgii otwartej, w którym lekarz będzie otwarte skórę wokół przegubu. Jeśli ostroga kości jest łatwo dostępny, lekarz może wykonać procedurę artroskopowo, gdzie on będzie małe nacięcia i używać drobne narzędzia wyjąć ostrogę.

Jeśli ostrogi kostne nieleczona, może się zerwać i ciała luźne. Te luźne ciała mogą unosić wokół stawu lub utkwić gdzieś, co czyni ruch jeszcze bardziej bolesne i trudne.

Rodzaje kości ostrogi

Rodzaje kości ostrogi


Ostrogi kostne kości są występy, które są utworzone w każdym miejscu w organizmie, ale w szczególności w stawach lub w przypadku ścięgien i wiązadeł przyczepiają się do kości. Są one również nazywane osteofity. Kości ostrogi się nie boli, ale mogą ocierać się o nerwy, powodując ból lub dyskomfort. Ponieważ zwykle nie ma objawów, często nie są wykrywane aż rentgenowskie pochodzi z innego powodu. Z tego powodu, kości ostrogi zwykle nie są usunięte, z wyjątkiem związku z leczenia współistniejącej problemu spowodowanego ich w pierwszej kolejności.

Lokalizacje

Choć ostrogi kostne mogą być wszędzie, niektóre pojawiają się w określonych miejscach, które określa, jakie objawy występują. Spurs w kolana sprawiają, że bolesne zginać i rozciągać nogę. Kręgosłupa ostrogi kości może kompresować nerwów, które czasami powoduje ból lub drętwienie w innych częściach ciała. Kości ostrogi w szyi może wcisnąć do wewnątrz, co utrudnia oddychanie lub połknąć lub odcinając dopływ krwi do mózgu. Kości ostrogi w ramię może ograniczać zakres ruchu. Mogą również ocierają ścięgien stożka rotatorów, powodując stan zapalny. Kości ostrogi na palce są łatwo zauważyć; Wyglądają one jak małe, kościste guzy. To czasami może powodować ból.

Przyczyny

Najczęstszą przyczyną jest choroba zwyrodnieniowa stawów kości ostrogi. Choroba zwyrodnieniowa zepsuje chrząstki w stawach, i kości ostrogi tworzą zrekompensować. Ostrogi kostne mogą tworzyć na własną rękę i są uważane za część starzenia się, nawet u ludzi, którzy nie mają choroby zwyrodnieniowej stawów. Istnieje kilka innych warunków, które mogą powodować ostrogi kości. Rozsiana samoistna hiperostoza szkieletu (DISH) powoduje kostne narośla na więzadła kręgosłupa. Ostrogi kostne w kręgowego zawęzić kanału kręgowego, kładąc nacisk na rdzeń kręgowy. Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest ostroga kości, który tworzy, gdzie tkanka łączna (powięź) łączy kość pięty, na wyłączną (podeszwy) stronie stopy. To podrażnienie tkanki łącznej, a nie sam bodziec, który powoduje ból. W kręgosłupa, kości ostrogi przyczyna i choroba zwyrodnieniowa stawów powodują kości w szyi lub pleców do degeneracji.

Powikłania

Ciało tworzy kości ostrogi dodać stabilność stawów lub tych z zdegradowanych chrząstki starzenia. W tym sensie, ostrogi kości może być korzystne. Jednak mogą one oderwać - staje się to, co nazywa ciał sypkich - i stają się osadzone w płynie maziowym smarowego połączenia. Jeśli przenoszenie ich do wspólnego obszaru, mogą zablokować połączenia, co powoduje wrażenie, że nie można przenieść lub zginania obszar.

Diagnoza

Czasami lekarz może czuć ostrogę kostną, ale często tworzą się w miejscach, które nie mogą być odczuwalne. Badania obrazowe, takie jak zdjęcia rentgenowskie, tomografia komputerowa (CT) i rezonans magnetyczny (MRI), wykrywa kości ostrogi.

Leczenie

Jeśli ostrogi kostne nie powodują bólu, to prawdopodobnie nie będzie wymagać leczenia. Jeśli lekarz zdecyduje się na leczenie, to zazwyczaj za podstawowy problem, który spowodował kości ostrogi. Na ból, lekarz może zalecić NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne). Jeśli wymagana jest operacja, zwykle występuje jako część większej zabiegu chirurgicznego zapalenia stawów. Może to być otwarta chirurgii, w których skóra jest cięta i zagięte lub artroskopii, w którym małe kamery i specjalnych narzędzi chirurgicznych są umieszczone na kilka małych nacięć.

Najlepsze leczenie kości ostrogi

Kości ostrogi, lub kostne, są małe rzuty kością, które czasem występują wzdłuż krawędzi kości. Ostrogi kostne mogą powodować ból, gdy ocierają innych kości lub nerwów, które są w pobliżu. Bone ostrogi najczęściej występują, gdy dwie kości spotykają się ze sobą w stawach. Jednak, ostrogi kostne mogą wystąpić wzdłuż kręgosłupa, kości lub w miejscach, gdzie twoje ścięgna i więzadła łączą się z kością. Leczenie ostróg kości zależy od tego, gdzie kości ostrogi występują, i jaki wpływ ma ostrogi na ogólny stan zdrowia.

Leki

Możesz leczyć większość ostrogi kości z ponad-the-counter leków, takich jak niesteroidowe leki przeciwzapalne. Leki te mogą przyczynić się do zmniejszenia obrzęku i bólu z ostrogami kości. Ponadto, lekarz może przepisać leki zwiotczające mięśnie, aby pomóc w dyskomfort. Leczenie lekiem jest zazwyczaj ograniczona do czterech, sześciu tygodni do zmniejszenia ryzyka uzależnienia od leków na receptę.

Chirurgia

Ostrogi kostne, które mają wpływ codziennych czynności może wymagać operacji. Lekarz może usunąć kości ostrogi przy użyciu otwartej procedury z jednym długim cięciem lub w drodze procedury artroskopowej wykonywanej przez kilka małych nacięć. Lekarz będzie używać nacięcie włożyć narzędzia chirurgiczne i kamerę wideo, aby zakończyć procedurę.

Inne zabiegi

Utrata masy ciała może pomóc zmniejszyć ból związany z ostrogami kości poprzez dodatkowe odciążyć stawy. Fizykoterapii składający się z głębokim masażu tkanki i ultradźwięków może zmniejszyć ból i zapalenie. Można również potrzebują odpoczynku, kiedy ból staje się intensywny. Gdy kości ostrogi wpływa pięty, zaokrąglona w butach może pomóc złagodzić dyskomfort. Lekarz może również leczyć objawy kości ostrogi z kortykosteroidów zastrzyki. Te zastrzyki zmniejszyć stan zapalny i ból w obszarze zagrożonym.

Jakie są Zabiegi dla kości ostrogi w palec u nogi?

Jakie są Zabiegi dla kości ostrogi w palec u nogi?


Według dr Kirk A. Koepsel, redaktor podiatrynetwork.com., Ostrogi kostne palców występują najczęściej na małym palcu, ale mogą występować na innych palcach. Ostrogi może tworzyć się na zewnątrz palec obok paznokcia, na wewnętrznej palca w pobliżu czubka palca, a na wewnętrznej stronie podstawy palca.

Przyczyny

Według Koepse, główną przyczyną głów kości ostrogi jest zbyt duże ciśnienie spowodowane przez palce naciskając na siebie podczas noszenia (źle zamontowane) buty. Napięcie mięśni w nogach od stojącej długie okresy może być także czynnikiem rozwoju ostrogi kości w palcu.

Obuwie

Najlepszym sposobem zapobiegania i czasem leczenia kości ostrogi w palcach jest ubrana odpowiednio dopasowane buty, które dają palcach dużo miejsca do poruszania się.

Leczenie zachowawcze

W leczeniu ostrogi kości palców, chcesz usunąć jak najwięcej jak to możliwe, ciśnienie od ostrogi kostnej. Ponadto właściwie dopasowane buty, można użyć ortopedyczne dopełnienie w butach. Zmniejszenie masy ciała, w razie potrzeby, może również zmniejszyć ciśnienie. Aby złagodzić ból, leki przeciwzapalne lub zastrzyki kortyzonu są czasami opcja.

Chirurgia

Jeśli operacja jest konieczna, aby usunąć ostrogi, chirurg robi małe nacięcie w pobliżu ostrogi i wygładza kości.

Rozważania

Ostrogi kości w palcach często powodują odcisków i skutecznie leczeniu kukurydzy wymaga pozbycia się ostrogi kostnej.

Jak usunąć kości ostrogi w Ramionach

Ostroga kości jest wzrost, który rozwinął nad kości w reakcji na pewnego rodzaju stres. Ostrogi kości w ramionach są zwykle wynikiem rotaor mankietu otarcia na kości. W miarę upływu czasu, powtarzalny ruch może rozpocząć się pogarszać kości, powodując organizm do samonaprawy, tworząc kolejną kość na górze uszkodzonego obszaru. Nowa kość jest uważany ostroga kości. Jeśli ostroga kości zaczyna spowodować znaczny ból i ogranicza zakres ruchu, rozważyć to usunąć chirurgicznie.

Instrukcje

1 Weź leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub aspiryna.

2 Pobierz kortykosteroidów zastrzyki. Te zastrzyki zmniejszyć stan zapalny spowodowany czołowym i złagodzić ból.

3 skonsultować się z lekarzem na temat zabiegu chirurgicznego. Jedynym sposobem, aby rzeczywiście usunąć ostrogę kostną jest mieć wzrost chirurgicznie usunięte z kości.

4 Rozpoczęcie terapii fizycznej. Po zabiegu, fizykoterapia wzmocni swoje ramię i pomóc odzyskać pełny zakres ruchu.

Wskazówki:

  • Spróbuj wisienką swoje ramię w celu zmniejszenia stanu zapalnego i złagodzenia bólu spowodowanego ostroga kości. Porozmawiać z trenerem o ćwiczenia rozciągające, które mogą pomóc wyeliminować ból i utrzymać dobry zakres ruchu. Możesz być w stanie zarządzać ostrogę kostną, zamiast go usunąć chirurgicznie.

Kości ostrogi spowodowane przez cukrzycę

Bodziec kości, czasami określany także jako depozyt wapnia lub kostne, zazwyczaj pochodzi od zmian ciśnienia w pewnej części ciała. Są one szczególnie powszechne w stóp, ale może również wystąpić w dowolnej kości. Podczas gdy wydaje się, że niektóre połączenia między ostróg kości i cukrzycą, nie ma bezpośredniego związku przyczynowego jednak otyłości mogą być połączone za przyczynę zarówno zaburzeń.

Identyfikacja

Ostrogi kostne są projekcje lub narośla, na krawędzi kości. Oni nie są z natury bolesne same, ale mogą być przyczyną dyskomfortu, powodując tarcie, zakłócanie więzadeł lub ścięgien, lub wprowadzenie nacisk na nerwy. Mogą również powodować problemy poprzez ograniczenie zakresu ruchu kończyny lub stawu. Jeśli są one na tyle lub na tyle blisko krawędzi kości duże, ostroga kości mogą być nawet widoczne pod skórą.

Przyczyny

Ostrogi kostne są zwykle powodowane przez różne rodzaje zapalenia stawów, z nadwagą lub ze posiadające ciasne więzadła lub nacisk na pewną kości w organizmie. Wszystkie te warunki mogą uszkodzić kości. Jak kości próbuje leczyć się, może stworzyć nową kość do wypełnienia luki lub zastąpić utracone chrząstki.

Cukrzyca

Cukrzyca jest chorobą, w której organizm nie jest w stanie prawidłowo metabolizować cukier i usunąć go z krwiobiegu. Osoby chore na cukrzycę nie tworzą wystarczającej ilości insuliny w trzustce, aby przenieść ich glukozę lub cukier z krwi do komórek, jak i energii. Są dwa typy cukrzycy, typ 1 i typ 2.

Cukrzyca typu 1 jest autoimmunologiczną i obejmuje układ odpornościowy atakuje komórki produkujące insulinę w trzustce. Cukrzyca typu 1 jest często genetyczne i mniej związane z dietą.

Cukrzyca typu 2 jest często związane z typu starości i otyłości. Osoby z cukrzycą typu 2 nie muszą urodzić się z tym. W cukrzycy typu 2, trzustka jest zdolna do wytwarzania wystarczającej ilości insuliny, w celu usunięcia z cukru we krwi, jednak korpus jest w stanie przeprowadzić ten proces.

Cukrzyca i kości ostrogi

Ponieważ cukrzyca jest zaburzeniem metabolizmu i krwi, nie ma bezpośredniego związku przyczynowego między aleja cukrzycą i pobudza kości. Nie ma jednak dowodów na korelację w niektórych ludzi, którzy mają cukrzycę i kości ostrogi. Osób z cukrzycą typu 2, typu, który jest rozwijany w czasie, 80 procent ma nadwagę. Ostrogi kości mogą być również wywołane z napięcia, a ciśnienie wywierane na kości i ścięgien z nadwagą. Możliwe jest więc, że osoby z nadwagą z cukrzycą typu 2 może również mieć kości ostrogi, zwłaszcza stóp. W tym przypadku, jednakże, ostrogi kości byłby spowodowany nadwagą, a nie z cukrzycą.

Leczenie

Leczenie ostróg kości zależy od nasilenia ostrogi, a ilość dyskomfortu tworzy. Zmniejszenie nacisku na kości poprzez odpoczynek, lód lub masaż może pomóc. Istnieje również, czy gabinetów ostroga kości jest to poważny problem. W przypadku kości ostrogi spowodowane przez nadmiar masy ciała, diety i programów utraty wagi może zmniejszyć presję.

Fakty na temat kości ostrogi na stopach

Fakty na temat kości ostrogi na stopach


Jeśli występują bóle pięty stopy, a może w łuku, a także, w szczególności pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, możesz cierpieć na ostrogi kości, zgodnie z Coolrunning.com i artykuł napisany przez Josh Clark. Możesz czuć ból po naciśnięciu na przedniej części pięty w którym przecina się z łuku. Miejsce, gdzie czujesz ból jest, gdy ostroga kości rozwinęła.

Bony Projekcja

Ostroga kości jest porównywalna do ostrogi, że kowboj dołączył do buta, którego używa się do "zachęcania" konia, aby uzyskać ruch na. Ostroga kości jest koścista projekcji, że uprawy wzdłuż krawędzi kości. Termin medyczny na ostrogi kości jest "osteofity." Rzeczywista bodziec nie jest bolesny, zgodnie z Mayo Clinic, ale bodziec może ocierać kości i nerwów, co jest bolesne.
Stopy nie są jedynym miejscem, gdzie kości ostrogi formularz. Bodziec może powstawać na dowolnej kości w ciele i tworzy na ogół na połączenie, w którym spotyka się z innym kostnej kości. Dodatkowo ostrogi kości mogą rozwijać gdzie ścięgna i więzadła połączenia z kością. Kręgosłup jest kolejnym miejscem, gdzie ostrogi kostne mogą pop-up. Kości ostrogi nawet może wystąpić w swoich paznokci.

Ostrogi

Jeśli ostroga kości rozwija się w nogę, to jest często określane jako bodziec pięty, ponieważ może stanowić bodziec, gdzie kości piętowej, kości pięty lub twój, łączy się z deską rozdzielczą, która jest tkanka łączna w stopy.
Zgodnie z Arthritis-treatment-and-relief.com, istnieją trzy rodzaje ostróg stopy, w tym te, które pojawiają się w dowolnym miejscu przegubu stopy, która została uszkodzona przez chorobę zwyrodnieniową stawów (zapalenie kości i stawów). Ta choroba niszczy chrząstki wyściełającej końce kości, które są w nogach.
Drugi typ wpływem kości występuje podczas ścięgna albo wiązadła, które przyłączają się do kości ulegać zwapnieniu. Ten rodzaj ostrogi kości może rozwinąć się w pobliżu swojego ścięgna Achillesa, w dolnej części stopy.
Trzeci rodzaj rozwija się, gdy stawu lub kości została uszkodzona. Organizm stara się uzdrowić witryny i, w miarę postępu gojenia, nowy wzrost kości rozwija i który tworzy ostrogę kostną.

Bolesny

Jeśli tkanka łączna w nogę jest stan zapalny lub podrażniona, może to spowodować bodziec. Pięty bodziec może być bardzo bolesne, według Heel-that-pain.com. Ból jest opisywany jako zlokalizowane pod piętą lub pięty i jest bardzo ostry, ból wywiercenie. Ból może przekształcić się w ból i siniaki, a także może spowodować stan zapalny. Ustąpię na pięcie może spowodować wiele bólu, szczególnie po tym, jak spędził noc w łóżku.

Powięź i Heel

Według Foot-clinic.co.uk nasza pięta jest największym kości w naszym hotelu. Zakłada ona, większość ciśnienia i uderzenia jak chodzić lub biegać. Jeśli jest nieprawidłowy wzrost kości pięty, ostrogi pięty może rozwijać. Stopka zawiera rozcięgna podeszwowego, który jest szerokie pasmo tkanki włóknistej, która jest usytuowana wzdłuż dolnej powierzchni stopy i która biegnie od pięty do przedniej części stopy. Ten pas jest gęsta tkanka i wspiera łuk stopy, według Vsortho.com. Gdy ta ciągnie się od Twojej okolicy pięty, występ kości może doprowadzić. To jest ostroga pięty.

Stres i łzy

Małe łez, stresu, może nastąpić w tkance. Ogólnie rzecz biorąc, te twoje łzy naprawy ciała. Jeśli jednak utrzymuje się dzieje w kółko, ostroga kości, co jest następstwem kości w ostrym stanie, nastąpi.
Vsortho.com zauważa, że ​​ostroga kości jest rzeczywiście sposobem organizmu próbuje dołączyć powięzi lub tkanki, mocno do kości pięty.

Leczenie

Biorąc leki przeciwzapalne powinny pomóc złagodzić ból. Jeśli to nie zadziała, może być konieczne, aby uzyskać kortyzon strzał. Noszenie sztywnych palcami buty wydaje się okazać korzystne dla osób z ostrogami kości. Ponadto, zaleca się noszenie obuwia, które mają rocker-bottom obcasy. Te buty nie pozwalają na ruch stóp tyle zginanie. Rozważmy na sobie buty, które ma szersze pole toe.

Możesz mieć operację usunięcia ostrogi kości. Ten rodzaj zabiegu nazywa chilectomy i jest opcja czy ostrogi uniemożliwiają ruch. Inna procedura, która jest proces zgrzewania zwany artrodeza pomaga wyeliminować wiele bólu związanego z tym warunkiem, ale będzie skutkować trwałym sztywność palców u podstawy.

Zapobieganie

Według Emedicinehealth.com, ostrogi kostne są zwykle wynikiem zapalenia stawów, więc nie ma sposobu, aby im zapobiec. Emedicinehealth.com zaleca, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby pozostać aktywnym.

Jak Heal kości ostrogi Naturalnie z witaminami

Ostrogi kości, znane również jako ostephytes, są wyłączone z normalnego prognozy kości. Ostrogi sami nie boli, ale mogą wchodzić w interakcje z nerwów i mięśni, co może powodować ból. Zgodnie z Mayo Clinic, ostrogi kostne są często związane z zapaleniem kości i stawów, które jest zapalenie stawów. Inne przyczyny ostróg kostnych może być zwężenie kanału kręgowego, podeszwowego fasciatitis i kręgosłupa (kręgosłup związane). Zwykłe terapie ostróg kostnego leki przeciwbólowe w pewnych przypadkach, operacje, zwłaszcza gdy zakres ruchu jest ograniczona. Witaminy z grupy B, D i K, wszystkie zostały przedstawione, aby pomóc w leczeniu kości ostrogi.

Instrukcje

Gojenia kości Spurs

1 Zwiększ spożycie witaminy K. Kalafior jest doskonałym źródłem witaminy K. jeść warzyw trzy razy w tygodniu. Nie przesmażyć kalafior, jak witaminy mogą gotować się. Lekko pary warzywo przez 10 minut tak, że utrzymuje swoją konsystencję. Również zakupić suplementy witaminy K z lokalnego sklepu ze zdrową żywnością lub w supermarkecie.

2 Suplement diety z witaminą D, aby zapobiec i / lub leczyć kości ostrogi. Szkło o niskiej zawartości tłuszczu lub bez tłuszczu mleka jest doskonałym źródłem witaminy D. A kubek mleka ma około 30 procent zalecanego dziennego spożycia witaminy D. oleju z wątroby dorsza zawiera trzy razy do zalecanego dziennego spożycia witaminy D w jedną łyżeczkę i może być także rozwiązaniem.

3 suplementy wapnia i magnesioum również ulgę. Zakup suplementów z supermarketu lub zdrowia sklepie spożywczym. Weź dwa suplementy jednocześnie, zgodnie z instrukcją producenta, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Wskazówki:

  • Przed podjęciem jakichkolwiek dodatek zawsze skonsultować się z lekarzem. Witamina K przyczynia się do wzmocnienia i zapobiegania pęknięciom kości. Witamina D i wapń również promują zdrowie kości.