adcov.com

opiekanad rodzicem

Jak zaplanować Dental Care w starszym rodzicem

Jak zaplanować Dental Care w starszym rodzicem


Opieka stomatologiczna jest ważna w każdym wieku, i ma coraz większe znaczenie jako osoba wieku. Jak dbać o starszych rodziców opieka stomatologiczna będzie musiał regularnie uwagę. Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaplanować opiekę stomatologiczną dla starszych rodziców.

Instrukcje

1 Omów opiekę stomatologiczną z rodzicem. Nie naciskać je do robienia czegoś, czego nie chcesz zrobić. Ale w tym samym czasie, gdy pojawia się problem z ich zęby, nie wahaj się ich przekonać do widząc dentystę.

2 Znajdź stomatologa. Zadzwoń do kilku dentystów, aby znaleźć odpowiedni dla zastosowania w Ciebie i Twojego starszego rodzica. Odwiedź dentystę i przesłuchać je przed umówić. Chcesz, aby upewnić się, że rodzic czuje się z osobą, która będzie pracować na nich.

3 Umów się na spotkanie. Ustaw umówić na walnym wizyty. Należy pamiętać, że podczas wizyty rentgenowskie zostaną podjęte i ogólna kontrola zostanie przeprowadzona na zęby swoich rodziców.

4 Wyczyść grafik. Będziesz musiał przygotować rodziców i chcesz, żeby być jak najbardziej komfortowy. Spróbuj utrzymać rozrywki i trasy do minimum.

5 Ułóż transport z góry. Przed planowanym powołaniu zorganizować transport, czy osób starszych rodzic potrzebujesz. To powinno rozwiązać żadnego specjalnego sprzętu, takich jak koła krzesło, trzciny cukrowej lub walker, że rodzic może potrzebować. Chcesz być tak przygotowany, jak to możliwe, w dniu powołania dentysty.

Wskazówki:

 • Wiedzieć o zasięgu stomatologicznego twoich rodziców.

Jak dbać o starszym rodzicem, pracy w domu, i zachować zdrowy rozsądek

Jak dbać o starszym rodzicem, pracy w domu, i zachować zdrowy rozsądek


Wiele babyboomers dbanie o swoich starszych rodziców w tych dniach. Że sam jest ogromnie trudne, ale dodać pracę w domu biznesu, a ostatnia praca korporacyjnego z błędnego szefa zaczyna wyglądać atrakcyjne. Mam zamiar dać kilka wskazówek, aby ratować swoje zdrowie psychiczne. Wszystkie z nich zostały zebrane w trakcie prób i błędów, dbając o mojej mamie.

Instrukcje

1 Patience Starsi ludzie poruszają się powoli, nie widać dobrze, wielkich telewizji, zapomnij spłukiwania toalety i domagają uwagę na samotność. Cierpliwość praktyka. Jeśli jesteś cierpliwy człowiek, aby zacząć od, tak jak ja, jesteś o krok do przodu. Jednak nawet stracę cierpliwość mamą i zatrzasnąć na nią i mówić rzeczy, które żałuję. Ważne jest, aby wybaczyć sobie i ślubować zrobić lepiej następnym razem. 2 Odstawić razem czasu z rodzicem.
Gdy wstaję rano, zastrzegam pierwszą godzinę lub dwie mamy. Mamy kawę razem podczas oglądania wiadomości i posiadające konwersacji. I zrobić to samo po obiedzie. Oglądamy telewizję razem na kilka godzin. I nawet cierpieć przez Entertainment Tonight, bo mama lubi. Na szczęście zatrzymać się bardzo późno, a po Mama idzie do łóżka, mam dużo spokojny czas dla siebie 3 Oto twarde części:. Praca w domu. Trzeba ustalić pewne podstawowe zasady, jeśli chodzi o pracę. To ważne, aby mieć zaplanowany czas pracy więc można powiedzieć, mama lub tato, że jesteś niedostępna, chyba, że ​​to pilne. Trzymaj się! Nie zgodzić na mocy innych niż nagłych przypadkach; być zgodne! Mam trudności z tym, bo jestem push nad naturą. Mama zdecyduje, że chce iść do systemu TARGET, chce mi się iść do sklepu i dostać jej batonika, chce mnie zmienić swoje meble do sypialni, itp Mimo, że powiedział jej w kółko, że mam do pracy, ona będzie ignorują zasady i zapytać, który podkreśla mnie. 4 Jeśli rodzic, jak moje, jest w stanie zostać sama na kilka godzin, wziąć laptopa do kawiarni lub księgarni i pracy. I to zrobić. Mama próbuje ominąć ten jeden też. Ona zadzwoni na mojej komórce, aby mi powiedzieć, muszę odebrać jej leki, zapytać, co my mamy na kolację, albo powiedzieć, że będzie padać, a ja lepiej dostać się do domu. W tym tygodniu powiedziałem mamie, że jadę do Barnes & Noble do pracy i nie nazywaj mnie do domu. Ona trwała dużo dłużej niż zwykle, a ja tylko przygotowuje się do domu i tak nazwała powiedzieć mi kosza wiał na ulicę.

Wskazówki:

 • 4. Czy to, co najlepsze dla Ciebie. Zadaj względem pomóc raz w tygodniu na kilka godzin. Można nawet mieć przyjaciela, który jest gotów do skoku w każdy raz na jakiś czas. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zatrudnić kogoś, komu ufasz.
 • Pamiętaj, że możesz być starsza kiedyś i potrzebuje pomocy Twojego dziecka i firmy.

Jak Funduszu Opieka nad starszym rodzicem

Dbanie o starszym rodzicem może kosztować więcej niż 5000 dolarów rocznie średnio, według badań 2007 przez Narodowy Sojusz na opiekuńczość. Jest to mocny suma dla wielu rodzin, które mogą być już zmagają się z kosztami. Na szczęście, przy odrobinie badań, czasu i (ewentualnie) dokumentów, finansowanie opieki nad starszym rodzicem może być łatwiejsze w zarządzaniu.

Instrukcje

1 Wyznacz pewną kwotę pieniędzy, aby być ustawiony na bok z każdej wypłaty. Jeśli rodzic jest zdrowe, ale teraz uważasz, że trzeba, aby pomóc w opiece w pewnym momencie, zacznij oszczędzać już teraz. Jeśli rodzic jest już oznaki znacznego choroby lub wieku osłabienia, zacznij oszczędzać jak najszybciej. Trzymać pieniądze na odrębnym rachunku, że często nie jest dostęp, lub otworzyć specjalne konto tylko do tego celu.

2 Wykonać badania, aby dowiedzieć się, czy rodzic ma prawo do jakichkolwiek świadczeń. Administracja rządu federalnego Aging ma stronę internetową z kilku linków, które mogą pomóc w tym. Korzyści mogą pomóc zapłacić nadrzędnego recept, opieki zdrowotnej, media i czynsz, między innymi. Nawet jeśli uważasz, że nie kwalifikuje się do rodzic korzyści, uruchomić szybki test i tak. To szybkie i proste, a można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

3 Kontakt lokalna grupa wsparcia. Strona http://www.eldercare.gov jest dobrym miejscem, aby rozpocząć. Grupy te mają na celu wdrożenie ustawy starszych Amerykanów, która pomaga seniorów o niskich dochodach powyżej 60.

4 komunikować się otwarcie z rodzica, jak i jego lekarza. Finansowanie opieki rodzica oznacza, że ​​trzeba być świadomym wszystkich jego potrzeb. To również pomoże lepiej planować wydatków.

5 Rozważmy zdarzenia pozyskiwania funduszy, jeśli inne opcje generujące dochód nie wydaje się możliwe. Pracuj z rodziną i przyjaciółmi, aby rozpowszechniać i zorganizować imprezę.

Wskazówki:

 • Bądź wrażliwy na uczucia swojej dominującej w tym czasie, i nie dać mu swoje powody, aby czuć się winna uzyskanie pomocy z wydatków.

Jak dbać o starszym rodzicem

Jak dbać o starszym rodzicem


Wszystkie nasze życie mamy i spojrzał w górę, aby powoływać się na naszych rodziców, dla orientacji. Dotarliśmy do nich dla finansowego i emocjonalnego, zarówno w naszych pomoc dorastających roku do chwili obecnej. Kiedy przyjdzie dzień, że nasza wieku rodzic nie może już funkcjonować samodzielnie, role się odwróconą i rodzic staje się dzieckiem, zdane na łaskę swoich dzieci.

Instrukcje

1 Rozumiem, że podczas wieku rodzic może żyć samotnie, wciąż w stanie zadbać o siebie, może potrzebować pomocy i czuć się zakłopotany, aby zapytać. Zaproponuj obszarów wymagających czyszczenia lub naprawy. Telefon lub odwiedź często, wysłać lub kupić małe prezenty, uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie ich skarg i oferują współczucie i swoją niepodzielną uwagę. Należy pamiętać, że jeden dzień to będzie cię i traktują ich jak chciałbyś być traktowany.

2 dorosłe wnuki wiedzieć, że może wziąć na siebie część odpowiedzialności odwiedzając lub pomoc w trudniejszych zadań.

3 Opieka nad starszym rodzicem-nie jest już w stanie żyć w spokoju, zapraszając i gościnny, żeby przenieść się z tobą. Dodać do niej mile widziani i potrzebne, zamiast brzmiący tak, jakby ona być ciężarem. Nie pokazuj zniecierpliwienie lub narzekać na niej, w obecności dzieci, Pokaż tylko miłość, troskę i szacunek dla rodziców, którzy teraz w wieku potrzebuje naszej pomocy, kiedy raz musieliśmy jej.

4 Przypisywanie ważne zadanie dla niej być odpowiedzialny. Może ona być za co obiad na kilka dni w tygodniu, jeśli wszystkie prace. To sprawi, że czuje się tak, jakby ona jest ważne i konieczne, zamiast bycia ciężarem.

5 Odstawić specjalne pomieszczenie lub obszar w domu, który będzie jej specjalne rekolekcje. Dodaj telewizor i czytelnia narożny, że może cieszyć się, gdy czuje się przytłoczony przez hałas z gospodarstw domowych. Pozwoli jej poczuć, że jest to jej własna przestrzeń prywatna i nie wchodź bez pukania.

6 Pozwolić, żeby dbać o jej higieny osobistej, ale pomoc w kąpieli i pielęgnacji ciała, gdy są potrzebne. Dodać cotygodniowe spotkanie w miejscowym salonie piękności mieć prania, cięcie, styl, kolor, manicure i pedicure. Szukam dobrze pójdzie wzdłuż drogi w podejmowaniu starszych rodzic czuje się dobrze, jak ona wygląda.

7 Zrozum, że opieka nad starszym rodzicem może pójść krok dalej, kiedy już nie są w stanie podejmować decyzje. Mogą stracić łożyska, lub zdolność do opieki nad swoimi finansami, lub ich zdrowia. W tym czasie może się okazać, musisz podejmować decyzje za nią.

8 wynająć adwokata i iść do sądu, aby uzyskać pełnomocnictwo. W wielu obszarach udziela zdolność do podejmowania ważnych decyzji. To może być najtrudniejsze może kiedykolwiek zrobić w życiu-gdzie twoja matka jest teraz dziecko, gdy się mama, za podejmowanie decyzji dla niej.

Wskazówki:

 • Przed zapraszająca wieku rodziców do życia w domu, upewnij się, że zostało to uzgodnione z całą rodziną i że wszyscy są zgodni. Inną alternatywą dla posiadania wieku rodzica lub rodziców mieszka z tobą i twoja rodzina jest Assisted Living mieszkaniowych. Jeśli masz rodzeństwo, to może być dobry dla wszystkich, jeśli wszyscy po kolei o '' w wieku rodziców '' odwiedzić je w regularnych odstępach czasu. Jeśli finanse są problemem, zobaczyć, czy inni członkowie rodziny mogą pomóc w koszty. Nigdy nie należy wykonywać wieku rodzic czuje się jak ciężar dla rodziny, nigdy nie pozwól im usłyszeć je omówić z innymi. Zawsze czuli się kochani i mile widziane.

Jak poradzić sobie z rodzicem, z Alzhiemer na

Radzenie sobie z chorobą Alzheimera jest bolesne i trudne, zwłaszcza jeśli pacjent jest rodzic. Wieść, że jeden z rodziców ma Alzheimera może wywołać uczucia złości, smutku czy rozpaczy. Możesz trochę prywatnego czasu na zajmowanie się tych uczuć w zdrowy i właściwy sposób. Od 2010 roku nie ma lekarstwa na chorobę Alzheimera, ale istnieje wiele różnych zabiegów i środków dla członków rodzin pacjentów, aby uzyskać wsparcie.

Instrukcje

1 Dołącz do grupy wsparcia, aby poznać innych ludzi w twojej sytuacji i uzyskać cenne porady. Rozmawiając z ludźmi, którzy dzielą to samo doświadczenie daje wgląd i wsparcia, a także wylot, aby porozmawiać o tym, jak czujesz czynienia z rodzica na chorobę Alzheimera. Poszukaj grup wsparcia w obszarze dla członków rodziny, przyjaciół i bliskich pacjentów z chorobą Alzheimera i regularnie uczestniczyć w spotkaniach. Prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć inne środki radzenia sobie z chorobą Alzheimera w spotkaniach grupy wsparcia.

2 Masz zaangażowanym dyskusję z rodzica lekarzem na temat objawów i przebiegu leczenia. Musisz być świadomy tego, co się dzieje i kierunek leczenia rodzica bierze być w stanie poradzić sobie z sytuacją. Będąc bardziej świadome pomoże zastosowanie praktyczne porady w codziennym życiu ze swoim rodzicem.

3 Przeczytaj jakąś literaturę, by stać się bardziej zaznajomieni z aspektów choroby Alzheimera. Istnieje broszury i ulotki, które wyjaśniają podstawy do czynienia z chorobą Alzheimera, ale można też znaleźć książki, które wchodzą w głębokości od trudnych tematów. Książki często dają praktyczne porady na temat rzeczywistych problemów, które niekoniecznie są łatwe do rozmawiać. Czytanie o stanie twojego rodzica i jak sobie z tym poradzić daje nowe pomysły i metody.

4 Bądź cierpliwy z rodziców i starać się nie denerwować lub zły. Radzenie sobie z zapomnienia i posiadające rodzic nie rozpoznać ludzi i miejsca mogą być bardzo przykre, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie można pomóc i to nie wina rodzica. Złościć stworzy jedynie niepotrzebne napięcie i negatywnej energii. Staraj się być cierpliwy i przypominają rodzica rzeczy zapominają, ale nie naciskać. Zostaw notatki w domu, jeśli trzeba.

5 Dbaj o siebie, jeśli chcesz być w stanie zadbać o rodziców. Musisz pozostać zdrowym i mieć regularny czas dla siebie, jeśli chcesz być w dobrym stanie poradzić sobie z chorobą rodzica i jego skomplikowanych objawów. Upewnij się wyspać, dobrze zjeść i utrzymania normalności w swoim życiu i harmonogramem. Jeśli jesteś w stanie lepiej fizycznego i psychicznego, będzie bardziej przygotowani do radzenia sobie z chorobą rodzica i poradzić sobie z sytuacją.

Jak ubiegać się zarabiać dbać o starszym rodzicem

Jak ubiegać się zarabiać dbać o starszym rodzicem


Dbanie o starszym rodzicem często staje się obciążenia finansowe od rodziny. Według Instytutu Rynku MetLife Starsza, w 2008 roku, średni koszt domowej opieki pielęgniarskiej było 69.715 dolarów rocznie. Ze względu na koszty, dorosłych dzieci zazwyczaj zdecydować, aby opiekować się rodzicami w podeszłym wieku w ich własnych domach. Według Organizacji Narodowej dla opiekunów, tylko 5,5 procent ludności mieszka ponad-65 w placówce domu opieki. Dlatego identyfikacji wszystkich zasobów gospodarczych, które są dostępne, aby pomóc w płacą do opieki nad starszym rodzicem jest kluczowa.

Instrukcje

1 Kontakt Medicaid do określenia kwalifikacji. Medicaid jest jednym z najbardziej znanych programów pomocy medycznej. Jest finansowana przez państwo programu opieki medycznej, które zazwyczaj obejmuje kosztów opieki w domu i higieny osobistej, takich jak kąpiel, ubieranie i przygotowywania posiłków. Aby dowiedzieć się, jak zastosować, skontaktuj się z lokalnym biurem w obrębie swojego stanu lub telefonicznie:
1-877-267-2323; wybierz opcję 5 do Medicaid.

2 Sprawdź, czy państwo ma Cash & Programu Doradztwa, co niektóre państwa przyjęły, aby pomóc tym, którzy są uprawnieni do otrzymywania świadczeń Medicaid. Została założona przez Robert Wood Johnson Foundation i amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, aby umożliwić konsumentom podejmowanie Medicaid własne decyzje dotyczące ich opieką. Pozwala to rodzicom do bezpośrednich funduszy państwowych zazwyczaj wypłacane sanatoriach do Ciebie, opiekuna (ów) swojego wyboru, zamiast. Obecnie 15 państw uczestniczących w programie i to się rozszerza. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do cashandcounseling.org.

3 Kontakt z gorącą linię Medicare, aby zobaczyć czy rodzic jest uprawniony do Medicare Part A lub pokrycia B. Medicare jest prowadzony przez rząd federalny program pomocy medycznej dla osób 65 lat i starszych, niektóre osoby niepełnosprawne poniżej 65 lat i tych ze schyłkową niewydolnością nerek. Istnieją dwie formy ubezpieczenia zdrowotnego Medicare. Część zapewnia bez ponoszenia żadnych kosztów ubezpieczenia zdrowotnego, podczas gdy część B ma miesięczny koszt. Chociaż część pokrycia zwykle nie obejmują opłat za opiekę nad swoim starszym rodzicem, mogą ubiegać się o płatności w ramach części B. Zadzwoń:
1-800-633-4227 lub wizyta
medicare.gov

4 Zadzwoń administrację on Aging, aby lokalne zasoby. Administracja Aging linki do zasobów, które mogą stanowić rekompensatę finansową do was opiece nad starszym rodzicem. Lokalne agencje zapewniają różnego rodzaju pomoc i zwrot dla codziennych potrzeb, takich jak kąpiele i gotowania, i innych potrzeb, takich jak koszty napraw w domu i transportu. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń:
1-800-677-1116 lub wizyta
eldercare.gov

Dbanie o out-of-państwa starszym rodzicem

Dbanie o out-of-państwa starszym rodzicem


Szacunek dla starszego rodzica, który mieszka w innym może być skomplikowane. Ważne aspekty opieki, zgodnie z Departamentu Stanu USA, w tym opieki zdrowotnej i odpowiednie warunki życia. Ważne jest, aby utrzymać starzejących się rodziców bezpieczne i zdrowe, a co pozwala im dalej żyć samodzielnie, jeśli to możliwe. Kiedy nadszedł czas, aby uzyskać więcej pomocy swoich rodziców, rozmowy mogą być trudne, ale dla bezpieczeństwa i zdrowia swoich rodziców, może zaistnieć potrzeba zmiany mają miejsce.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z rodzicami. Ważne jest, aby się z nimi często. Spróbuj zrozumieć swoje uczucia i dać im jak najwięcej kontroli, jak to możliwe na decyzje w ich życiu. Twoi rodzice również wiedzieć, co pomoże Ci są w stanie zapewnić, biorąc pod uwagę ograniczenia odległości między gdzie mieszkasz z rodzicami.

2 Wspieranie małych zmian, gdy jest to konieczne. Gdy zajdzie potrzeba zmiany, takie jak przejście do mniejszego domu, podjąć kroki dziecka do osiągnięcia tego celu końcowego. Biorąc podróż, aby pomóc rodzicom sortowania swoje rzeczy i oczyścić strychu lub w piwnicy pomogą uczynić krok łatwiejsze. Omówienia trudności życia w obecnym domu, takich jak utrzymanie stoczni, sprzątanie domu, wchodzenie po schodach i naprawy głównej. W przypadku płatności kogoś do opieki dla tych rzeczy nie jest to możliwe, omówić kilka opcji alternatywnych rozwiązań życia w tym zbliża się do twojego miasta, zakupie lub wynajmie mniejszy dom lub mieszkanie, lub przejście do domu emeryta.

3 Podczas wizyty swoich rodziców, uważaj na znaki ostrzegawcze, że ich zdrowie może być w niebezpieczeństwie. Nagłe zwiększenie masy ciała lub straty, oparzenia i stłuczenia, wypadki samochodowe i małe pożary kuchenne są wskazuje na to, że rodzic musi starszych wprowadzić pewne zmiany, aby utrzymać zdrowe i bezpieczne. Omówić wszelkie wątpliwości z rodzicami, a także z lekarzem, jeżeli to możliwe, aby mieć pewność, że zmiany są w najlepszym interesie każdego z nas. Niektóre zmiany, które mogą muszą być wykonane m.in. wynajęcie kucharza lub dom czystsze i znalezienie sąsiada lub znajomego, aby pojechać do rodziców, aby w razie potrzeby sklepu. W niektórych przypadkach może być konieczne, aby rozważyć patrząc pomocą żywych obiektów.

4 Znajdź lokalne zasoby, aby wspierać swoich starzejących się rodziców. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej zapewnia starszy opieki w różnych miejscach. Zasoby, które administracja Aging zapewnia obejmuje zdrowia, odżywiania, usługi edukacyjne i więcej. Aby dowiedzieć się więcej o jakie usługi są dostępne w Twojej okolicy, odwiedź Eldercare.gov.

Jak Nadzorowanie Leki starszym rodzicem

Kiedy po raz ostatni spojrzał na mama i tata w apteczce? Czy on lub ona wykorzystać tygodniowy dozownik pigułki? Czy można sprawdzić, aby zobaczyć, jak wiele tabletki rodzic powinien mieć na co dzień? Jeżeli nie masz, jesteś prawdopodobnie zaskoczony.
Wiele osób, ale najczęściej osoby starsze, które są przewidziane co najmniej trzy do czterech leków do podjęcia codziennie. Mogą uruchomić gama od leków przeciwnadciśnieniowych do serca lub cukrzycy leki, minerałów i witamin.
Mieszanie leki mogą być szkodliwe w najmniej i śmiertelne na najgorsze. Upewnij się, że ty i twój rodzic wie, co każdy lek, lek lub witamina on bierze robi, jak to działa i jak współdziałają one ze sobą.
Dowiedz się, jak prawidłowo nadzorować lekarstwa dla starszego rodzica, aby upewnić się interakcje nie występują i powodują więcej problemów dla zdrowia rodzica.

Instrukcje

1 Zrób listę wszystkich leków rodzic bierze. Również zapisać pozycje bez recepty, takie jak witaminy, minerały i suplementy ziołowe. Jeśli rodzic ma sporadyczne pozagiełdowym (OTC), alergią lub medycyny zimnej, napisać, że w dół, też. Lista powinna zawierać nazwę lekarstwa lub leku, to obecna dawka i ile razy dziennie lek jest podjęta.

2 Zrób listę leków (w tym bez recepty) do każdego z lekarzy rodzica lub innych świadczeniodawców. Wiele razy, jeden lekarz nie jest świadoma tego, co inny lekarz przepisał dla rodzica. Upewnij się, że każdy lekarz, dentysta i apteka, że ​​rodzic korzysta posiada kopię tej listy leków.

3 Odwiedź lekarza z rodziców, jeśli to możliwe, lub wyznacza znajomego, rodzeństwo lub innego członka rodziny, aby przejść dalej. Upewnij się, że jeśli jakieś leki i dawki są zmieniane, które rodzica inni lekarze i pracownicy służby zdrowia są również poinformowani o zmianie (-ach).

4 Ucz się i rodzica o tym, co przepisane leki mają robić. Jak to działa? Co powinien unikać podczas stosowania tych leków? Na przykład, niektóre leki nie mogą być brane z sokiem grejpfrutowym lub mleka. Zawsze należy poprosić lekarza lub farmaceutę o interakcji z obecnych leków.

5 Naucz się podstaw o receptę i ponad-the-counter leki i leki w apteczce rodzica. Dowiedz się nazwy ogólnej i nazwę handlową pigułek. Jakie są skutki uboczne konkretnego leku? Apteki są bardziej niż szczęśliwi, aby zapewnić takie informacje do klientów i konsumentów.

Wskazówki:

 • Nie bój się zadawać pytania. Mimo wszystko, jeśli ty lub twój rodzic jest przyjmowanie leków, masz prawo wiedzieć, co to jest, co to ma robić i jak najlepiej go wziąć.
 • Narkotyku lub leku interakcje mogą być bardzo szkodliwe, a nawet śmiertelne. Jeśli uważasz, że twój rodzic staje przytłoczony (lub toksyczne) ze względu na liczbę biorących on leki, zaplanować wizytę z lekarzem natychmiast. Przy podejmowaniu nowych leków, jeśli rodzic wydaje słaby lub zdezorientowany, nie może stać się lub zachoruje, zabrać go do najbliższego pogotowie oceny i leczenia.

Jak rozpoznać Zdrowie Znaki ostrzegawcze w starszym rodzicem

Jak rozpoznać Zdrowie Znaki ostrzegawcze w starszym rodzicem


Często można uwierzyć, że oglądają starszego rodzica bardzo ściśle. Chcesz zadbać o ich zmieniających się potrzeb, tak jak kiedyś dbał o nas. Ale możemy być czasami zbyt blisko sytuacji, a jak nie widząc lasu dla drzew. Poniższe wskazówki mogą pomóc monitorować kilka kluczowych obszarów, dla zdrowia, które są często pomijane.

Instrukcje

1 Raz, byli nasi przewodnicy, nauczyciele i swoje bezpieczne miejsce, aby upaść. Teraz znajdujemy się w pozycji oddawania tego poziomu opieki przetargu do nich. Kiedy rodzice wiek, ich codziennych potrzeb, jak również ich potrzeby zdrowotne, zmiany, co może wydawać się mgnieniu oka. Właściwie, to zazwyczaj proces stopniowy, ale jesteśmy zajęci własnym życiem i korzystać z nich jest podstawą rodziny. W każdym przypadku, gdy znajdziesz się w początkowych etapach opiekuna do rodzica, cały sposób myślenia musi być zrewidowane i zmienione w taki sposób, że ich dobrobyt staje podstawowej świadomości.

2 Wzrost powtarzanie siebie. Wszyscy powtarzają się od czasu do czasu, a do tego od czasu do czasu to chyba nic nie jest zbyt zaniepokojony. Ale jeśli starszych rodzic zaczyna powtarzać samym sobą w sposób ciągły, lub jeśli widzisz wyraźny wzrost powtórzenia, może to być znak ostrzegawczy. Kształcić się na udar mózgu, demencji i choroby Alzheimera, żeby się przygotować. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem na kolejną wizytę, prywatnie, jeśli w ogóle możliwe. Nie chcesz, aby alarm rodzica ale chcesz ekspertyzy, jeśli to możliwe. Chociaż nie można zwolnić danych osobowych rodzica opieki zdrowotnej, lekarz może dać ci ogólne informacje i pamiętać swoje obawy w jego aktach.

3 Misplacing przedmioty i zapominając zwykłych rzeczy. Jeśli jej torebce kończy się w lodówce lub jego kluczyki znajdują się w kuchence mikrofalowej, co powinno się wziąć pod uwagę. Jeśli nie pamiętasz nazwy lub jak dostać się do swojego ulubionego sklepu, być może widzisz pierwsze oznaki zmniejszonej zdolności psychiczne, takie jak choroba Alzheimera. Istnieje szereg pierwszych znaków ostrzegawczych dla tej choroby. Należy kształcić się na wszystkie z nich. Przechowywać prywatny notatnik z datami, kiedy przypadki wystąpienia do lekarza w celu odniesienia w razie potrzeby. Wcześniej lekarz może zdiagnozować i leczyć chorobę Alzheimera, tym lepiej. Należy pamiętać, że zapominanie i język zaburzenia mogą również wskazywać na udar mózgu. Jeśli podejrzewasz, że udar mózgu, nie zwlekaj w uzyskaniu pomocy medycznej.

4 Obrzęk. Obrzęk może być łagodne rzeczy, zbyt wiele retencji wody lub zbyt dużo stoi w jednym czasie. Ale może również wskazywać bardziej poważnych problemów, wśród nich zastoinowa niewydolność serca, cukrzyca lub problemy z nerkami. Ustal, czy obrzęk jest sporadyczne, czy też stała się powszechna. To powinno być zgłoszone do jej lekarza, gdzie może ustalić, co (jeśli w ogóle) Badania muszą być wykonane.

5 Dramatyczne zmiany nastroju. Zmiany nastroju mogą być niczym więcej niż osoby w podeszłym wieku o dobre i złe dni, jak ich ciała stają się mniej niezawodny i łatwy w obsłudze. To może oznaczać poważniejsze problemy, jak również, takich jak cukrzyca, choroba Alzheimera, otępienie, udar mózgu, choroby serca i innych problemów zdrowotnych, które potrzebują pomocy medycznej. Ocenić zmiany nastroju, trzymając je w notatniku na chwilę, aby sprawdzić, czy są one coraz bardziej zgodne. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że to dramatyczne, nagła zmiana.

6 Nagłe drętwienie. Nie wolno ignorować żadnych drętwienie, nawet jeśli pozornie nie ma innych objawów. Może oznaczać wiele czynników, w tym, ale z pewnością nie ogranicza się do ściągniętym nerwu, udaru, lub cukrzyca.

7 Nagły spadek energii, apetytu lub interesów. Depresja może uderzyć w każdym wieku, osoby starsze są szczególnie narażone. Objawy te mogą oznaczać liczbę możliwych problemów zdrowotnych, ale zdrowie psychiczne nie powinny być pomijane jako możliwość.

8 Oglądanie w naszym wieku rodzice mogą być smutne i przerażające, ale jeśli mamy szczęście mieć je w naszym życiu tak długo jest to pewien zakład musimy te kwestie do czynienia. Uważaj na siebie, tak, że można się nimi zająć. Znajdź kogoś do rozmowy, które mogą wczuć się w ciebie i czasu dla siebie. Bądź gotowy na objęcie prowadzenia dla tego, który tak pięknie doprowadził cię.

Wskazówki:

 • Trzymaj rodzica (ów) zajęte. Zaproponuj im zaangażować się w wyższych, działalności centrum wspólnoty kościelne, itp
 • Jeżeli nie można dokonać regularnych wizyt, rodzeństwo znaleźć przyjaciela, członka rodziny lub rodziny, którego wyrok, którym możesz ufać zameldować się na rodziców.
 • Upewnij się, że numer telefonu, a telefon komórkowy jest na szybkiego wybierania dla swoich rodziców. To może im pomóc (i) odpoczynku łatwiej wiedząc, mogą szybko skontaktować się z Tobą.
 • Korzystaj z każdej okazji, co możliwe z nimi.
 • W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza. Znacznie lepiej dmuchać na zimne.
 • Nigdy nie należy używać over-the-counter produkty z osobami starszymi, chyba że na lekarza. Mogą oddziaływać negatywnie z leków na receptę.

Jak uzyskać starszym rodzicem Do Rehab instrumentu

Jak uzyskać starszym rodzicem Do Rehab instrumentu


Przeniesienie starszego rodzica do domu opieki / rehabilitacji dziennym może utworzyć obciążenie serca i rodzica. To wymaga starannego planowania i rozważenia, ale można ułatwić, przestrzegając kilku prostych zasad.

Instrukcje

1 Zapytaj tych, blisko rodzica pomóc z boiska. Oczywiście, osoby starsze rodzic nie będzie dobrowolnie wyraża zgodę na umieszczenie w ośrodku rehabilitacyjnym, więc być może trzeba zrobić kilka przekonywać. Jeśli nie może powstrzymać się od coraz rannych w swoim domu, obejmować jego lekarzy i opiekunów w swoim boisku do niego, dlaczego dom opieki jest najlepsza. Zaangażowanie innych członków rodziny w rozmowie, jeśli to możliwe.

2 Zapewnij rodzica otrzyma troskliwą miłość. Badania najlepsze obiekty wielopoziomowe usług dodatkowych i / lub pozostawienie rodzic do pobytu w jednym mieszkaniu z Assisted Living. To zapewnia im niezależność wraz z oglądania oczy 24/7.

3 Mów do dyrektora z działalności tejże placówki, aby zapewnić rodzic nie będzie się nudził podczas pobytu. Zobacz, czy oferuje udogodnienia, takie jak wycieczki, sztuki i rzemiosła oraz gry planszowe. Twój rodzic pozostaje produktywny angażowanie się w przyjemne rzeczy do zrobienia z innymi lokatorami.

4 Odwiedź tak często, jak to tylko możliwe. Rodzice w podeszłym wieku często cierpią, gdy nie widzą cię tak często, jak to miało miejsce, zanim je przeniósł. Dodać harmonogram kiedy będzie przyjść i się go trzymać, żeby nie czuć się tak samotny.

5 Sprawdź Placówka jeszcze raz przed przeniesieniem rodzica, aby upewnić się, że jest bezpieczne i niezawodne miejsce dla niego. Odsyłacz lokalizacja i poprosić administratorów czy jakieś sprawy sądowe lub kwestie sądowe pojawiały się w przeszłości obiektu. Poproś o licencjonowania i certyfikacji raportów, jak również. Szczędzić wydatków w zapewnieniu rodzica będzie w jak najlepszych rękach.

Jak zaplanować opiekę medyczną starszym rodzicem

Jak zaplanować opiekę medyczną starszym rodzicem


W swoim wieku macierzystych może znaleźć się za ich potrzeb medycznych. Ograniczenia czasowe mogą utrudnić tworzenie terminów dla twojego starszego rodzica. Oto kilka kroków, aby zaplanować opiekę medyczną dla starszych rodziców.

Instrukcje

1 Przejdź na ubezpieczenie zdrowotne swoich rodziców. Ważne jest, aby wiedzieć o pokryciu. Popatrz uważnie polisy ubezpieczeniowej, aby zrozumieć, jakie usługi medyczne są objęte gwarancją.

2 Znajdź lekarza, który jest pod opieką medyczną swoich rodziców. Większość dostawców ubezpieczeń mieć listę lekarzy przyjmujących ubezpieczenia. Znajdź lekarza w swojej okolicy. To sprawi, że dojazd łatwiejsze dla Ciebie i Twojego starszego rodzica.

3 lekarzy wywiadu. Zrób listę potencjalnych klientów do rozważenia. Poprzez rozmowy lekarzy z wyprzedzeniem, można znaleźć najbardziej odpowiednią lekarza dla Ciebie i Twojego starszego rodzica.

4 Zaproszenie na spotkanie w sprawie ogólnych badań kontrolnych lub chorych wizyt po znalezieniu wiarygodnego lekarza. Zanotuj czas powołania i spróbować dotrzeć 10 do 15 minut przed zaplanowaną wizytą.

5 Upewnij się, czas na wizytę lekarską. Po nominacja została ustawiona upewnić się, że nie masz nic innego zaplanowane w tym samym czasie. Pozwól sobie dużo czasu w podróży i lekarz odwiedzenia się.

6 Odwiedź dostawcy lekarza, podpisując się po przyjeździe w gabinecie lekarskim. Jeśli nie było żadnych zmian w ubezpieczeniu lub danych osobowych, pozwól osoba za biurkiem wiem.

Wskazówki:

 • Ustaw specjalnych rodzajów transportu z wyprzedzeniem.

Przyczyny i objawy załamania nerwowe

Przyczyny i objawy załamania nerwowe


Ktoś przeżywa załamanie nerwowe, kiedy osiągnęły granicę emocjonalnego i fizycznego i znalezienie presji i stresu życia zbyt przytłaczające do obsługi. W przeciwieństwie do stresujących uczucia wielu ludzi od czasu do czasu doświadczamy, podział uniemożliwia osobie funkcjonowanie jak zwykle. Powody ludzie doświadczają podziały są unikalne dla ich sytuacji, a objawy, że osoby cierpiące na wyświetlacz będzie również różnić się od osoby do osoby.

Przyczyny załamania nerwowe

Dr Cosmo Hallstrom, psychiatra konsultant i kliniczne psychofarmakolog, określa oddziaływanie trzech interlinkingu czynników jak powodując załamania nerwowe: predyspozycje genetyczne, emocjonalnego jednostki odporność i zdarzenia wywołującego. Badanie przeprowadzone przez Indiana University wykazały, że ponad 25 procent Amerykanów w pewnym momencie poczuł, że są na skraju załamania, najczęściej ze względu na problemy z relacjami i / lub stresów bycia samotnym rodzicem. Innym powodem wystąpienia awarii z powodu kulminacji mniejszych ciśnieniach okresie czasu. Według dr Phillip Timms, konsultant psychiatra na południu Londynu i Mudsley Trust, awarie są wynikiem emocjonalnego gromadzeniu od nie do czynienia z epizodem depresyjnym.

Zaburzenia zachowania

Jak dobrze ktoś radzenia sobie ze stresem i presją w ich życiu jest zazwyczaj ilustrowane przez ich zachowanie. Znaki ostrzegawcze, że ktoś ma trudności z radzeniem sobie to, czy są one nieoczekiwanie płacze, mówi mniej, trudności z koncentracją lub po prostu nie wydają się być ich zwykle samo. Według dr Daniel Hall-Flavin z Mayo Clinic, brakujących nominacji, wzywając w chorych do pracy na długi okres czasu i unikanie angaże społeczne są inne wskaźniki, że ktoś może być przeżywa załamanie.

Objawy emocjonalne

Poczucie niekompetencji i niezdolności do radzenia sobie często są czynnikami przyczyniającymi się do nerwowych załamań, a także typowych objawów emocjonalnych odczuwanych przez chorych rozpadu. Według Elly Prior, praktykującym, akredytowanym doradcą na ponad 20 lat, ktoś przeżywa załamanie może czuć się przezwyciężyć doznań paniki, drażliwość, lęk i gniew. Beznadzieja, lęk i depresja są również częste objawy emocjonalne odczuwane przez ludzi przechodzi załamanie nerwowe. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym dla osób cierpiących, by stać się wycofać z najbliższymi i tracą poczucie przyjemności za rzeczy, które normalnie znajdują się przyjemne.

Objawy fizyczne

Wraz z emocjonalnych i behawioralnych objawów, niektórzy ludzie, którzy cierpią na załamanie nerwowe także wykazywać objawy fizyczne, w tym bezsenność, utrata apetytu, kłopoty żołądkowe, drżenie, pocenie się, serca, nieprawidłowości i zamroczenie. Istniejące uprzednio kwestie zdrowotne, takie jak migreny, egzemy, wrzody i zespół jelita drażliwego może być pogarsza załamania nerwowego. Niektórzy ludzie przeżywają załamanie obniżyły odporność i są bardzo powolne, aby odzyskać od drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienie.

Poznawcze rozwojowe Interwencje w klasie

Poznawcze rozwojowe Interwencje w klasie


Poznanie odnosi się do sposobu myślenia ludzi, procesów i zrozumienia informacji i przystąpić do rozwiązywania problemów. Ogólnie poznanie jest związane z poziomem osoby inteligencji. Rozwój poznawczy rozpoczyna się w dzieciństwie i trwa przez całe dzieciństwo. Dzieci w wieku szkolnym są często oceniane przez nauczycieli, którzy mogą rozpocząć proces interwencji, czy zdolności poznawcze dziecka nie rozwija się prawidłowo.

Identyfikacji Obawy

Poznawcze problemy rozwojowe są często początkowo wykryta przez nauczyciela. Korzystanie z informacji o etapach rozwoju poznawczego dziecka, w czasie, nauczyciele mogą powiedzieć, czy dziecko może być o poznawczych problemów rozwojowych. Psycholog szkolny, za zgodą rodziców dziecka, może przeprowadzić ocenę przy użyciu testu IQ. Wechsler Wagi najprawdopodobniej stosowane dla dzieci w wieku szkolnym, jak to jest stosowane z dziećmi w wieku 4-1 wyjściowych / 2.

Pomoc dla dzieci

Po poznawczo problemem rozwojowym jest identyfikowany, psycholog szkolny sugeruje indywidualny plan edukacyjny (IEP). Jak sama nazwa wskazuje, IEP jest zindywidualizowany plan dać dziecku do bardziej spersonalizowanej edukacji spełnia jego potrzeby. IPN składa się z określonych obszarów, które należy rozwiązać w ramach edukacji i działań, które zostaną podjęte w celu rozwiązania problemów dziecka. W oparciu o postęp, aktualizacje są do IPN.

Edukacja dzieci

W zależności od wagi problemu poznawczego, dziecko mogą przebywać w otoczeniu klasy regularnie z dziećmi bez problemów rozwojowych, które mogą być umieszczone w specjalnej edukacji klasie z innymi, którzy również mają problemy rozwojowe. Jeśli dziecko przebywa w normalnym ustawieniu, może ona spotkać się ze specjalistą w określonym czasie każdego tygodnia w celu rozwiązania stwierdzonych problemów w IPN. W szczególnym ustawieniu wykształcenia można zastosować podejście grupy.

Korzystanie Praca zespołowa

Poznawcze interwencje rozwojowe w klasie są upoważnione przez prawo mieć zespół ludzi uczestniczących w IEP. Niektórzy członkowie zespołu to rodzice, nauczyciele, osoby, która może interpretować to, co wyniki oceny dziecka oznacza, przedstawiciela systemu szkolnego i ucznia, w razie potrzeby. Niektóre usługi, które mogą być objęte IEP są usługi medyczne, rodzicem doradztwo i szkolenia, usługi psychologiczne i usług pracy socjalnej w szkole.

Najlepiej Nieplanowane Ciąża Porady

Planuje mieć dziecko może być podkreślając wyzwanie życia i wymagający. Radzenie sobie z nieplanowanej ciąży może być jeszcze trudniejsze. Kiedy ludzie planują być w ciąży, ale już przygotowane, aby wstrzymać swoje obecne życie i budować wokół przyszłego jednego. Nieplanowanych ciąż, może jednak doprowadzić wszystko do zadyszki. Przez następujące dobre rady zaczerpnięte z ekspertów i organizacji ciąży, nieplanowana ciąża może być dobrze zarządzane i wprowadzają nowy pozytywny wymiar do swojego życia.

Dziecko Skupienie

Przede wszystkim skupić się na dziecku. Wszystko musi zająć miejsce z tyłu dla dziecka. Nie możesz zobaczyć to teraz, ale istnieje wiele lat pozostawione w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele, podczas gdy dziecko potrzebuje więcej w ciągu pierwszych kilku lat, niż jakimkolwiek innym czasie. Jeśli oznacza to zatrzymanie szkoły, zatrzymując imprezowanie lub zakupu ubrania dla dzieci, zamiast nowego telefonu, a następnie zrobić. Koncentrując się na potrzebach dziecka zwiększy zaufanie jako wkrótce być rodzicem.

Wsparcie dla rodzin

Należy poinformować rodzinę i wszelkie inne ważne o ciąży. Może to być kuszące, aby ukryć to, bo z obawy odrzucenia, ale szybciej ocenić swoją pozycję w ciąży, wcześniej można zrobić plany na to, co robić dalej. Twoja rodzina nie może przyjąć wiadomości dobrze na początku, ale będzie prawdopodobnie w końcu odwiedzić. Mogą nawet zmobilizować się i pomóc Ci na każdym kroku sposób. Jeśli twoja rodzina kończy wspieranie Cię przez ciążę i poza nią, może być błogosławieństwem.

Self Care

Należy również zadbać o siebie. Wszystko, co robisz i jedzenia wpływa na zdrowie dziecka, nawet po dziecko. Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża informuje, że 11 procent matek z rozpoznaniem depresji poporodowej. Musisz być silny psychicznie, aby być zdrowy człowiek i dobry rodzic. Kształcić się na objawach, tak, że jeśli nie mają tych problemów, można uzyskać pomoc jak najszybciej. Ich oficjalnej stronie, znajduje się w dziale zasobów, może pomóc uporać się z nieoczekiwanych problemów, które pojawią się wraz z ciążą z zaskoczenia i jego następstwa.

Opcja Przyjęcie

Jeśli uważasz, że przyjęcie jest najlepsza opcja, należy przejść przez renomowanych agencji adopcyjnych. Nie będzie opcji będziesz musiał rozważyć, takie jak, czy chcesz pozostać w stałym kontakcie z dzieckiem lub przyjętych rodziców dziecka. Musisz wiedzieć, jak wiele informacji chcesz wiedzieć o dziecku, jak jego płeć i jak on wygląda. Niektóre matki nie chcesz spojrzeć na dziecko w ogóle. Przyjęcie Przewodnik WWW (patrz Dodatkowe zasoby) oferuje porady na temat tego, co się pytać i szukać w agencji adopcyjnej. Mają także zasoby dla przepisów adopcyjnych w swoim stanie.

Stay Positive

Niezależnie od sytuacji, ważne jest, aby utrzymać korzystny perspektywy. Utrzymując pozytywne nastawienie może utrzymać poziom stresu w dół, które korzystają zarówno ciebie i dziecko. To może również inspirować innych do pomocy w doprowadzeniu nowego życia w świecie. Epigee, strona poświęcona kobietom i ich zdrowia, mówi, aby skupić się na tych, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze o swojej ciąży. Poczujesz się lepiej na temat procesu, tak długo, jak pobyt pozytywne. Podjąć decyzję o nieplanowanej ciąży i utrzymać firmę z tych, którzy wspierają swoją decyzję o tym.

Co to jest Błąd Birth Control?

Co to jest Błąd Birth Control?


Awaria kontroli urodzeń jest powszechnie nazywany awaria antykoncepcji. Istnieje wiele różnych metod antykoncepcji do wyboru. Skuteczność tych zmienia.

Co Narodziny Brak sterowania jest

Awaria kontroli urodzeń pojawia się, gdy kobieta zajdzie w ciążę pomimo stosowania środków antykoncepcyjnych.

Jak Birth Control katastrofy

Niektóre metody antykoncepcyjne nie dlatego, że powoduje dyskomfort i nie są używane. Inni nie dlatego, że są skuteczne tylko wówczas, gdy ścisłe wytyczne dotyczące stosowania są przestrzegane. Jednak nawet wtedy, gdy niektórzy nie są doskonale wszystkie zasady stosowane.

Kurs awarii

Stawki wahają się od 0,1 awarii procent do nawet 26 procent. Sterylizacja, doustne środki antykoncepcyjne, zastrzyk Lunelle, Ortho-Evra plaster, spirale i Depo-Provera zastrzyk mają najniższe stawki awarii. Najwyższe wskaźniki awarii są prezerwatywy, czapki szyjki macicy, przepony, świadomości płodności, środków plemnikobójczych i odstawienia.

Tylko w 100 procentach skuteczna opcja

Abstynencja jest jedyną metodą kontroli urodzeń, która ma awaryjność 0 proc. Każda inna metoda ma ryzyka poczęcia związane.

Opcje awarii

Masz kilka opcji w przypadku awarii antykoncepcyjnej. Najbardziej oczywistą jest, by stać się rodzicem. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że może być w niebezpieczeństwie koncepcji w ciągu 72 godzin, możesz spróbować morning after pill. Te zazwyczaj kosztują od 40 dolarów i 100 dolarów za świadczenie jednorazowe i są tylko częściowo skuteczne w zapobieganiu ciąży.

Alienacja rodzicielska Defined

Alienacja rodzicielska występuje, gdy dziecko pozostaje niekochany lub poważnie dotkniętych przez rozwód lub separację. Z miłością i troską, alienacja rodzicielska może być zminimalizowane.

Definicja

Alienacja rodzicielska występuje wtedy, gdy dzieci są prześladowane przez rodziców lub opiekunów, niszcząc relacje z rodzicami, według rodzicielskiej Alienation stronie świadomości. Alienacja rodzicielska występuje nie tylko w rozbitych rodzinach, ale również mogą występować w zgrany rodzin.

Rodzaje

Niektóre zespoły lub rodzaje nadużyć podlegają alienacji rodzicielskiej etykiecie. Jeden typ jest wrogi agresywny rodzicielstwo. Wrogie agresywne rodzicielstwo jest uważane za formę psychicznego znęcania się nad dziećmi, i zwykle występuje w przypadku opieki nad dzieckiem. Większość czasu, wrogie rodzicielstwo jest używany przez rodzica, który jest wyobcowany od dziecka i chce zakłócić relacje, że dziecko ma z drugim rodzicem. Zespół związany z alienacji rodzicielskiej jest zespół alienacji rodzicielskiej, która jest warunkiem często u dzieci, których rodzice są rozwiedzeni lub w separacji.

Znaki

Kilka znaków będzie wyraźnie pokazują, że dziecko cierpi z powodu alienacji rodzicielskiej. Według strony internetowej Alienation rodzicielskiej świadomości, czy postawa dziecka wobec jego rodziców okazuje bardzo negatywne, to jest oznaką alienacji rodzicielskiej. Innym znakiem uważać na to dziecko, którego rodzice, którzy przeżywają rozwód. Jeśli dziecko ma świadomość stresów prawnych, które pochodzą z rozwodu, dziecko jest bardziej narażone na alienacji rodzicielskiej. Również, gdy rodzic prosi dziecko, aby wybrać jeden z rodziców w stosunku do innych, to jest forma alienacji rodzicielskiej.

Zagrożenia i ostrzeżenia

Istnieje wiele zagrożeń związanych z alienacji rodzicielskiej, a wszystko powinno być brane pod uwagę przez rodzica lub opiekuna prawnego. Niektóre z zagrożeń obejmuje dziecko cierpi z powodu nadużywania alkoholu, narkomanii, przemocy psychicznej, zaburzeń psychicznych i uprowadzenia przez rodzica. Jeśli dziecko jest pokazana miłość, opiekę i wsparcie od obu rodziców w trakcie rozwodu lub separacji, a następnie alienacji rodzicielskiej można uniknąć. Razem strona Rozwód sugeruje, że jednym z najlepszych sposobów, aby uniknąć tego ryzyka i ostrzeżenie jest utrzymanie w najlepszym interesie dziecka, w umyśle.

Statystyki

Alienacja rodzicielska jest formą krzywdzenia dzieci. Zgodnie z fałszywych zarzutów strony, ponad 2,9 mln przypadków nadużyć dziecko zgłaszano rocznie pomiędzy 1963 i 1993 roku strona nadużycie Narodowy Dziecko sugeruje, że w samym tylko roku 2007 ponad 5 milionów dzieci cierpi na jakiś rodzaj molestowania dzieci. Strona internetowa mówi również o pięć dzieci umiera dziennie z powodu znęcania się nad dziećmi.

Definicja Ojciec zastępczy

Definicja Ojciec zastępczy


Istnieją trzy interpretacje co zastępczym ojcem, z których wszystkie opisują niekonwencjonalny dynamikę rodzicielskiej, zgodnie z którą nie ma po prostu jeden mężczyzna i jedna kobieta poczęciu dziecka w relacji z powodu okoliczności osobistych lub fizycznych, takich jak rozwód lub bezpłodności.

Dawcy spermy

Mężczyźni, którzy oddają swoje nasienie do kobiet za pośrednictwem agencji banku spermy lub prywatnie do przyjaciela lub bliskiej osoby są nazywane ojców zastępczych; nie są one zaangażowane w rzeczywistej poczęcia, ciąży i życia dziecka, ale zapewnienie środków przez które te rzeczy mogą się zdarzyć.

Nie Biologicznie Powiązane

Człowiek, który ojcowie dziecka, które nie jest biologicznie jego własne, ale produkt z poprzedniego związku matki można nazwać zastępczym ojcem. Mimo, że nie są one związane z dzieckiem, zdecyduje się traktować ją, jakby była jego własna.

Darczyńcy jaj

Mężczyźni, którzy nie są w związku małżeńskim lub w związku i decydują chcieliby się ojcowie mogą szukać dawcy jaj i matki zastępczej, albo za pośrednictwem agencji lub prywatnie z przyjacielem. Gdy dziecko się rodzi, ojciec jest jedynym rodzicem, a może być również określane jako zastępczy ojciec.

Jak obliczyć stosunek krwi dzieci

Jak obliczyć stosunek krwi dzieci


Jest to możliwe, aby dowiedzieć się prawdopodobieństwo dziecka posiadającego pewną grupę krwi z kilku elementów informacji. Grupa krwi zależy od dwóch kopii genu: po jednym od matki i ojca. Połączenie zwany allele tworzą gen kodujący grupy krwi. Istnieją cztery grupy krwi: A, B, AB i O. Ktoś z rodzaju krwi może albo otrzymywać dwa jest albo A z jednego rodzica i O z drugim rodzicem; Podobnie jest z typu B we krwi, ponieważ A i B są dominujące nad Type O. Osoba z typu AB krwi otrzymał od jednego rodzica A i B, z drugiej dlatego, i B są współdominujące i ich mieszanina tworzy swoją własną grupę krwi. Type O krwi mogą być dziedziczone tylko wtedy, gdy oboje rodzice podarować allel O. Można obliczyć prawdopodobieństwo krwi przy użyciu typu krew informacje rodziców.

Instrukcje

1 Narysuj kwadrat na kartce papieru. Podzielić na plac do czterech pól, rysując linię pionową w dół na środku i poziomą linię od lewej do prawej. To się nazywa plac Punnett.

2 Napisz grupę krwi matki nad placem, umieszczając pierwszy allel nad lewym górnym oknie, a drugi allel nad prawym górnym polu. Na przykład, jeśli grupa krwi matki jest A lub B, trzeba znać jej dokładną genotyp - to jest podstawowa kombinacja alleli, które tworzą grupę krwi. Typ może być albo złożony z AO lub alleli AA; Podobnie typu B może być złożony albo z BO lub BB alleli. Z tego powodu, jeśli wiesz, że ktoś ma grupę krwi A lub B, potrzebujesz dodatkowych informacji, aby dowiedzieć się, czy jest to AO lub AA lub BB lub BO. W tym przykładzie zakładamy, że matka ma krew z typ b alleli BO. Napisz noclegi nad lewym górnym polu i O nad prawym górnym polu.

3 Napisz ojca typ krwi w dół z lewej strony na zewnątrz kwadratu. W tym przykładzie zakładamy ojca grupę krwi AB. Można by umieścić A na lewo od lewego górnego pola i B po lewej stronie okna dolnej lewej. Typu AB krwi składa się z ko-allele dominujące, aby ktoś z tym krwi może pełnić tylko allelu oraz allel B. Podobnie, ponieważ krwi O jest recesywny, zawsze składa się z dwóch O alleli.

4 Wypełnić w każdym pudełku z dwoma allelami, które przekraczają w tym polu. Korzystanie z naszego przykładu, w pierwszym polu, możesz napisać AB ponieważ pierwszy allel ojca jest i matka jest B. W prawym górnym polu, możesz napisać AO od ojca allel jest dopasowane O allelu matki. Ponieważ jest dominujący nad O, krwi po prostu zapisana jako A. Wypełnić dwóch dolnych skrzynek w taki sam sposób.

5 Policzyć liczbę pól o tej samej kombinacji typu krwi i konwertować do procentowego udziału w całości. W naszym przykładzie będzie to w końcu z AB, AB, AO i BO. Od pół kwadraty są typu AB, oznacza to, że jest 50 procent szans, że dziecko odziedziczy grupę krwi AB. Istnieje 25 procent szans, że dziecko odziedziczy typu A i kolejne 25 procent szans, że dziecko odziedziczy typu B.

Wskazówki

 • Poznać nowych kwadratów obliczyć inne kombinacje rodziców.

Jak naprawić nazwisko na świadectwie urodzenia w Nowym Jorku

Gdy dziecko rodzi się w Stanach Zjednoczonych, akt urodzenia jest, że jestem Imię, datę urodzenia oraz szczegóły rodziców dziecka dziecka. Jeśli błąd jest wykonany z dowolnej nazwy w akcie urodzenia, można wystąpić o korektę w Nowym Jorku, kontaktując się z Biurem Vital Records. Nie ma opłaty manipulacyjnej za korekcie dokonanej i wymagane są pewne dokumenty. Jeśli osoba w akcie urodzenia pragnie zmian, musi być w wieku powyżej 18 lat, w przeciwnym razie, rodzic musi złożyć formularz korekty.

Instrukcje

1 Wydrukuj dokument o sprostowanie i wypełnić go. To PDF można wydrukować formularz Miasto Wydział Zdrowia stronie internetowej New York, lub możesz poprosić o kopię osobiście w jednym z najbliższym biurem. Wypełnić dokument podając swoje dane osobowe i sprawdzanie zmian chcesz dokonać.

2 Zrób kserokopię dowodu tożsamości, jeśli są 18 i żądające zmian na swoim świadectwie. Jeśli jesteś rodzicem dziecka, trzeba będzie zrobić kserokopię własnego ID.

3 Napisz kontroli lub wnieść opłaty w wysokości należnej za rozpatrzenie wniosku. Nie ma opłaty manipulacyjnej 40 dolarów dla większości wniosków oraz dodatkowe 15 dolarów opłaty za kopię certyfikatu.

4 Skontaktuj się oryginalny akt urodzenia, a nie kopiowania, do Urzędu z Vital Records w Nowym Jorku. Zawierać formularz wniosku, płatności oraz kserokopie wymaganych dokumentów, aby zakończyć tę prośbę. Wyślij to do wszystkich: NYC Departament Zdrowia i Higieny Psychicznej, Korekty Unit, ul, 125 Worth pokoju 144, CN-4, New York, NY 10013

Wskazówki

 • Wymagane są różne dokumenty, w zależności od rodzaju zmian, które chcą, aby na świadectwie. Nowy Jork Urząd Vital Records stronie ma listę dokument, który wyjaśnia, co jest potrzebne do konkretnego wniosku. Na przykład, aby poprawić pisownię nazwy rodzica, należy przynieść albo rodzica świadectwo urodzenia, małżeństwa lub rekord metrykę dziecka starszego rodzeństwa. Aby poprawić nazwisko dziecka w akcie urodzenia, należy pokazać jedną z czterech następujących dokumentów: paszportu rodzica, zapis małżeństwa rodziców, certyfikat naturalizacji rodzica lub akt urodzenia dziecka, starsze rodzeństwo.

Jak używać znanego dawców spermy

Jak używać znanego dawców spermy


Niepłodność jest coraz większy problem na całym świecie, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Międzynarodowa Rada niepłodności rozpowszechniania informacji (INCIID) szacuje, istnieje około 6 milionów US pary zajmujące się niepłodnością. Do 45 procent tych przypadków, są przypisane do czynnika męskiego niepłodności, co czyni realną opcją dla par starających się o dziecko dawcą spermy. Spermy od anonimowego dawcy można uzyskać w banku spermy, ale wielu woli używać znanego dawcy. Dawca jest zazwyczaj ktoś wiedzą dobrze. Za pomocą znanego dawców spermy mogą być bardziej złożone niż plemników uzyskanie z nieznanego dawcy.

Instrukcje

1 rozważyć wszystkie plusy i minusy przy użyciu znanej dawcy. Otrzymasz informację o swojej historii medycznej i rodzinnej do wykluczenia potencjalnych problemów, ale będzie również prawdopodobnie zobaczyć tę osobę w sposób regularny. Upewnij się, że może on pozostać emocjonalnie na tyle daleko, aby działać jako dawcy spermy i nie chce mieć prawa rodzicielskie. Wiadomo dawca spermy nie mogą być badane tak rygorystycznie, jak anonimowy plemników, więc jest niewielki wzrost ryzyka wystąpienia zaburzeń genetycznych, niedopasowanie krwi (czynnik Rh) i / lub choroby przenoszone drogą płciową.

2 Wybierz dawcy od znajomych, rodziny lub społeczności. Uzyskania zgody od niego i omówić swoje oczekiwania, wraz z jego.

3 Za pomocą adwokata do sporządzenia umowy prawnej, określającego prawa dawcy, jeśli w ogóle, a kto zachowuje opiekę rodzicielską. Umowa powinna zawierać informacje o tym, kto zapłaci za zabiegi, w jaki sposób zostaną one uzyskane, i kiedy je stosować.

4 Uzyskanie próbki dawcy. Zwykle stanowi to bezpośrednio do kliniki płodności, który przygotowuje go do wewnątrzmacicznego inseminacji (IUI). Odbiorca zostanie zapłodnione. Może to potrwać kilka prób osiągnięcia ciąży, zwłaszcza jeśli czynnikiem niepłodności jest zaangażowana kobieta również.

5 Sprawdź swoje prawa państwowe. Niektóre państwa wymagają sędziego zerwać praw rodzicielskich od dawcy o urodzeniu dziecka. Pary homoseksualne zazwyczaj muszą przejść przez ten proces, aby mieć prawa dawcy zakończone i niezwiązane partnerem uznane za drugim rodzicem.

Wskazówki

 • Korzystanie adwokata specjalizującego się w prawach reprodukcyjnych zapewni płynność procesu dla każdego.
 • Zawsze się go na piśmie, bez względu na to, jak blisko jest do dawcy. Umowy prawne chronią wszystkie zaangażowane strony, określając wszystkich oczekiwań przed utworzeniem dziecko.