adcov.com

opiekanad rodzicem

Jak zaplanować Dental Care w starszym rodzicem

Jak zaplanować Dental Care w starszym rodzicem


Opieka stomatologiczna jest ważna w każdym wieku, i ma coraz większe znaczenie jako osoba wieku. Jak dbać o starszych rodziców opieka stomatologiczna będzie musiał regularnie uwagę. Oto kilka kroków, które pomogą Ci zaplanować opiekę stomatologiczną dla starszych rodziców.

Instrukcje

1 Omów opiekę stomatologiczną z rodzicem. Nie naciskać je do robienia czegoś, czego nie chcesz zrobić. Ale w tym samym czasie, gdy pojawia się problem z ich zęby, nie wahaj się ich przekonać do widząc dentystę.

2 Znajdź stomatologa. Zadzwoń do kilku dentystów, aby znaleźć odpowiedni dla zastosowania w Ciebie i Twojego starszego rodzica. Odwiedź dentystę i przesłuchać je przed umówić. Chcesz, aby upewnić się, że rodzic czuje się z osobą, która będzie pracować na nich.

3 Umów się na spotkanie. Ustaw umówić na walnym wizyty. Należy pamiętać, że podczas wizyty rentgenowskie zostaną podjęte i ogólna kontrola zostanie przeprowadzona na zęby swoich rodziców.

4 Wyczyść grafik. Będziesz musiał przygotować rodziców i chcesz, żeby być jak najbardziej komfortowy. Spróbuj utrzymać rozrywki i trasy do minimum.

5 Ułóż transport z góry. Przed planowanym powołaniu zorganizować transport, czy osób starszych rodzic potrzebujesz. To powinno rozwiązać żadnego specjalnego sprzętu, takich jak koła krzesło, trzciny cukrowej lub walker, że rodzic może potrzebować. Chcesz być tak przygotowany, jak to możliwe, w dniu powołania dentysty.

Wskazówki:

 • Wiedzieć o zasięgu stomatologicznego twoich rodziców.

Jak dbać o starszym rodzicem, pracy w domu, i zachować zdrowy rozsądek

Jak dbać o starszym rodzicem, pracy w domu, i zachować zdrowy rozsądek


Wiele babyboomers dbanie o swoich starszych rodziców w tych dniach. Że sam jest ogromnie trudne, ale dodać pracę w domu biznesu, a ostatnia praca korporacyjnego z błędnego szefa zaczyna wyglądać atrakcyjne. Mam zamiar dać kilka wskazówek, aby ratować swoje zdrowie psychiczne. Wszystkie z nich zostały zebrane w trakcie prób i błędów, dbając o mojej mamie.

Instrukcje

1 Patience Starsi ludzie poruszają się powoli, nie widać dobrze, wielkich telewizji, zapomnij spłukiwania toalety i domagają uwagę na samotność. Cierpliwość praktyka. Jeśli jesteś cierpliwy człowiek, aby zacząć od, tak jak ja, jesteś o krok do przodu. Jednak nawet stracę cierpliwość mamą i zatrzasnąć na nią i mówić rzeczy, które żałuję. Ważne jest, aby wybaczyć sobie i ślubować zrobić lepiej następnym razem. 2 Odstawić razem czasu z rodzicem.
Gdy wstaję rano, zastrzegam pierwszą godzinę lub dwie mamy. Mamy kawę razem podczas oglądania wiadomości i posiadające konwersacji. I zrobić to samo po obiedzie. Oglądamy telewizję razem na kilka godzin. I nawet cierpieć przez Entertainment Tonight, bo mama lubi. Na szczęście zatrzymać się bardzo późno, a po Mama idzie do łóżka, mam dużo spokojny czas dla siebie 3 Oto twarde części:. Praca w domu. Trzeba ustalić pewne podstawowe zasady, jeśli chodzi o pracę. To ważne, aby mieć zaplanowany czas pracy więc można powiedzieć, mama lub tato, że jesteś niedostępna, chyba, że ​​to pilne. Trzymaj się! Nie zgodzić na mocy innych niż nagłych przypadkach; być zgodne! Mam trudności z tym, bo jestem push nad naturą. Mama zdecyduje, że chce iść do systemu TARGET, chce mi się iść do sklepu i dostać jej batonika, chce mnie zmienić swoje meble do sypialni, itp Mimo, że powiedział jej w kółko, że mam do pracy, ona będzie ignorują zasady i zapytać, który podkreśla mnie. 4 Jeśli rodzic, jak moje, jest w stanie zostać sama na kilka godzin, wziąć laptopa do kawiarni lub księgarni i pracy. I to zrobić. Mama próbuje ominąć ten jeden też. Ona zadzwoni na mojej komórce, aby mi powiedzieć, muszę odebrać jej leki, zapytać, co my mamy na kolację, albo powiedzieć, że będzie padać, a ja lepiej dostać się do domu. W tym tygodniu powiedziałem mamie, że jadę do Barnes & Noble do pracy i nie nazywaj mnie do domu. Ona trwała dużo dłużej niż zwykle, a ja tylko przygotowuje się do domu i tak nazwała powiedzieć mi kosza wiał na ulicę.

Wskazówki:

 • 4. Czy to, co najlepsze dla Ciebie. Zadaj względem pomóc raz w tygodniu na kilka godzin. Można nawet mieć przyjaciela, który jest gotów do skoku w każdy raz na jakiś czas. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zatrudnić kogoś, komu ufasz.
 • Pamiętaj, że możesz być starsza kiedyś i potrzebuje pomocy Twojego dziecka i firmy.

Jak Funduszu Opieka nad starszym rodzicem

Dbanie o starszym rodzicem może kosztować więcej niż 5000 dolarów rocznie średnio, według badań 2007 przez Narodowy Sojusz na opiekuńczość. Jest to mocny suma dla wielu rodzin, które mogą być już zmagają się z kosztami. Na szczęście, przy odrobinie badań, czasu i (ewentualnie) dokumentów, finansowanie opieki nad starszym rodzicem może być łatwiejsze w zarządzaniu.

Instrukcje

1 Wyznacz pewną kwotę pieniędzy, aby być ustawiony na bok z każdej wypłaty. Jeśli rodzic jest zdrowe, ale teraz uważasz, że trzeba, aby pomóc w opiece w pewnym momencie, zacznij oszczędzać już teraz. Jeśli rodzic jest już oznaki znacznego choroby lub wieku osłabienia, zacznij oszczędzać jak najszybciej. Trzymać pieniądze na odrębnym rachunku, że często nie jest dostęp, lub otworzyć specjalne konto tylko do tego celu.

2 Wykonać badania, aby dowiedzieć się, czy rodzic ma prawo do jakichkolwiek świadczeń. Administracja rządu federalnego Aging ma stronę internetową z kilku linków, które mogą pomóc w tym. Korzyści mogą pomóc zapłacić nadrzędnego recept, opieki zdrowotnej, media i czynsz, między innymi. Nawet jeśli uważasz, że nie kwalifikuje się do rodzic korzyści, uruchomić szybki test i tak. To szybkie i proste, a można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

3 Kontakt lokalna grupa wsparcia. Strona http://www.eldercare.gov jest dobrym miejscem, aby rozpocząć. Grupy te mają na celu wdrożenie ustawy starszych Amerykanów, która pomaga seniorów o niskich dochodach powyżej 60.

4 komunikować się otwarcie z rodzica, jak i jego lekarza. Finansowanie opieki rodzica oznacza, że ​​trzeba być świadomym wszystkich jego potrzeb. To również pomoże lepiej planować wydatków.

5 Rozważmy zdarzenia pozyskiwania funduszy, jeśli inne opcje generujące dochód nie wydaje się możliwe. Pracuj z rodziną i przyjaciółmi, aby rozpowszechniać i zorganizować imprezę.

Wskazówki:

 • Bądź wrażliwy na uczucia swojej dominującej w tym czasie, i nie dać mu swoje powody, aby czuć się winna uzyskanie pomocy z wydatków.

Jak dbać o starszym rodzicem

Jak dbać o starszym rodzicem


Wszystkie nasze życie mamy i spojrzał w górę, aby powoływać się na naszych rodziców, dla orientacji. Dotarliśmy do nich dla finansowego i emocjonalnego, zarówno w naszych pomoc dorastających roku do chwili obecnej. Kiedy przyjdzie dzień, że nasza wieku rodzic nie może już funkcjonować samodzielnie, role się odwróconą i rodzic staje się dzieckiem, zdane na łaskę swoich dzieci.

Instrukcje

1 Rozumiem, że podczas wieku rodzic może żyć samotnie, wciąż w stanie zadbać o siebie, może potrzebować pomocy i czuć się zakłopotany, aby zapytać. Zaproponuj obszarów wymagających czyszczenia lub naprawy. Telefon lub odwiedź często, wysłać lub kupić małe prezenty, uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie ich skarg i oferują współczucie i swoją niepodzielną uwagę. Należy pamiętać, że jeden dzień to będzie cię i traktują ich jak chciałbyś być traktowany.

2 dorosłe wnuki wiedzieć, że może wziąć na siebie część odpowiedzialności odwiedzając lub pomoc w trudniejszych zadań.

3 Opieka nad starszym rodzicem-nie jest już w stanie żyć w spokoju, zapraszając i gościnny, żeby przenieść się z tobą. Dodać do niej mile widziani i potrzebne, zamiast brzmiący tak, jakby ona być ciężarem. Nie pokazuj zniecierpliwienie lub narzekać na niej, w obecności dzieci, Pokaż tylko miłość, troskę i szacunek dla rodziców, którzy teraz w wieku potrzebuje naszej pomocy, kiedy raz musieliśmy jej.

4 Przypisywanie ważne zadanie dla niej być odpowiedzialny. Może ona być za co obiad na kilka dni w tygodniu, jeśli wszystkie prace. To sprawi, że czuje się tak, jakby ona jest ważne i konieczne, zamiast bycia ciężarem.

5 Odstawić specjalne pomieszczenie lub obszar w domu, który będzie jej specjalne rekolekcje. Dodaj telewizor i czytelnia narożny, że może cieszyć się, gdy czuje się przytłoczony przez hałas z gospodarstw domowych. Pozwoli jej poczuć, że jest to jej własna przestrzeń prywatna i nie wchodź bez pukania.

6 Pozwolić, żeby dbać o jej higieny osobistej, ale pomoc w kąpieli i pielęgnacji ciała, gdy są potrzebne. Dodać cotygodniowe spotkanie w miejscowym salonie piękności mieć prania, cięcie, styl, kolor, manicure i pedicure. Szukam dobrze pójdzie wzdłuż drogi w podejmowaniu starszych rodzic czuje się dobrze, jak ona wygląda.

7 Zrozum, że opieka nad starszym rodzicem może pójść krok dalej, kiedy już nie są w stanie podejmować decyzje. Mogą stracić łożyska, lub zdolność do opieki nad swoimi finansami, lub ich zdrowia. W tym czasie może się okazać, musisz podejmować decyzje za nią.

8 wynająć adwokata i iść do sądu, aby uzyskać pełnomocnictwo. W wielu obszarach udziela zdolność do podejmowania ważnych decyzji. To może być najtrudniejsze może kiedykolwiek zrobić w życiu-gdzie twoja matka jest teraz dziecko, gdy się mama, za podejmowanie decyzji dla niej.

Wskazówki:

 • Przed zapraszająca wieku rodziców do życia w domu, upewnij się, że zostało to uzgodnione z całą rodziną i że wszyscy są zgodni. Inną alternatywą dla posiadania wieku rodzica lub rodziców mieszka z tobą i twoja rodzina jest Assisted Living mieszkaniowych. Jeśli masz rodzeństwo, to może być dobry dla wszystkich, jeśli wszyscy po kolei o '' w wieku rodziców '' odwiedzić je w regularnych odstępach czasu. Jeśli finanse są problemem, zobaczyć, czy inni członkowie rodziny mogą pomóc w koszty. Nigdy nie należy wykonywać wieku rodzic czuje się jak ciężar dla rodziny, nigdy nie pozwól im usłyszeć je omówić z innymi. Zawsze czuli się kochani i mile widziane.

Jak poradzić sobie z rodzicem, z Alzhiemer na

Radzenie sobie z chorobą Alzheimera jest bolesne i trudne, zwłaszcza jeśli pacjent jest rodzic. Wieść, że jeden z rodziców ma Alzheimera może wywołać uczucia złości, smutku czy rozpaczy. Możesz trochę prywatnego czasu na zajmowanie się tych uczuć w zdrowy i właściwy sposób. Od 2010 roku nie ma lekarstwa na chorobę Alzheimera, ale istnieje wiele różnych zabiegów i środków dla członków rodzin pacjentów, aby uzyskać wsparcie.

Instrukcje

1 Dołącz do grupy wsparcia, aby poznać innych ludzi w twojej sytuacji i uzyskać cenne porady. Rozmawiając z ludźmi, którzy dzielą to samo doświadczenie daje wgląd i wsparcia, a także wylot, aby porozmawiać o tym, jak czujesz czynienia z rodzica na chorobę Alzheimera. Poszukaj grup wsparcia w obszarze dla członków rodziny, przyjaciół i bliskich pacjentów z chorobą Alzheimera i regularnie uczestniczyć w spotkaniach. Prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć inne środki radzenia sobie z chorobą Alzheimera w spotkaniach grupy wsparcia.

2 Masz zaangażowanym dyskusję z rodzica lekarzem na temat objawów i przebiegu leczenia. Musisz być świadomy tego, co się dzieje i kierunek leczenia rodzica bierze być w stanie poradzić sobie z sytuacją. Będąc bardziej świadome pomoże zastosowanie praktyczne porady w codziennym życiu ze swoim rodzicem.

3 Przeczytaj jakąś literaturę, by stać się bardziej zaznajomieni z aspektów choroby Alzheimera. Istnieje broszury i ulotki, które wyjaśniają podstawy do czynienia z chorobą Alzheimera, ale można też znaleźć książki, które wchodzą w głębokości od trudnych tematów. Książki często dają praktyczne porady na temat rzeczywistych problemów, które niekoniecznie są łatwe do rozmawiać. Czytanie o stanie twojego rodzica i jak sobie z tym poradzić daje nowe pomysły i metody.

4 Bądź cierpliwy z rodziców i starać się nie denerwować lub zły. Radzenie sobie z zapomnienia i posiadające rodzic nie rozpoznać ludzi i miejsca mogą być bardzo przykre, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie można pomóc i to nie wina rodzica. Złościć stworzy jedynie niepotrzebne napięcie i negatywnej energii. Staraj się być cierpliwy i przypominają rodzica rzeczy zapominają, ale nie naciskać. Zostaw notatki w domu, jeśli trzeba.

5 Dbaj o siebie, jeśli chcesz być w stanie zadbać o rodziców. Musisz pozostać zdrowym i mieć regularny czas dla siebie, jeśli chcesz być w dobrym stanie poradzić sobie z chorobą rodzica i jego skomplikowanych objawów. Upewnij się wyspać, dobrze zjeść i utrzymania normalności w swoim życiu i harmonogramem. Jeśli jesteś w stanie lepiej fizycznego i psychicznego, będzie bardziej przygotowani do radzenia sobie z chorobą rodzica i poradzić sobie z sytuacją.

Jak ubiegać się zarabiać dbać o starszym rodzicem

Jak ubiegać się zarabiać dbać o starszym rodzicem


Dbanie o starszym rodzicem często staje się obciążenia finansowe od rodziny. Według Instytutu Rynku MetLife Starsza, w 2008 roku, średni koszt domowej opieki pielęgniarskiej było 69.715 dolarów rocznie. Ze względu na koszty, dorosłych dzieci zazwyczaj zdecydować, aby opiekować się rodzicami w podeszłym wieku w ich własnych domach. Według Organizacji Narodowej dla opiekunów, tylko 5,5 procent ludności mieszka ponad-65 w placówce domu opieki. Dlatego identyfikacji wszystkich zasobów gospodarczych, które są dostępne, aby pomóc w płacą do opieki nad starszym rodzicem jest kluczowa.

Instrukcje

1 Kontakt Medicaid do określenia kwalifikacji. Medicaid jest jednym z najbardziej znanych programów pomocy medycznej. Jest finansowana przez państwo programu opieki medycznej, które zazwyczaj obejmuje kosztów opieki w domu i higieny osobistej, takich jak kąpiel, ubieranie i przygotowywania posiłków. Aby dowiedzieć się, jak zastosować, skontaktuj się z lokalnym biurem w obrębie swojego stanu lub telefonicznie:
1-877-267-2323; wybierz opcję 5 do Medicaid.

2 Sprawdź, czy państwo ma Cash & Programu Doradztwa, co niektóre państwa przyjęły, aby pomóc tym, którzy są uprawnieni do otrzymywania świadczeń Medicaid. Została założona przez Robert Wood Johnson Foundation i amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, aby umożliwić konsumentom podejmowanie Medicaid własne decyzje dotyczące ich opieką. Pozwala to rodzicom do bezpośrednich funduszy państwowych zazwyczaj wypłacane sanatoriach do Ciebie, opiekuna (ów) swojego wyboru, zamiast. Obecnie 15 państw uczestniczących w programie i to się rozszerza. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do cashandcounseling.org.

3 Kontakt z gorącą linię Medicare, aby zobaczyć czy rodzic jest uprawniony do Medicare Part A lub pokrycia B. Medicare jest prowadzony przez rząd federalny program pomocy medycznej dla osób 65 lat i starszych, niektóre osoby niepełnosprawne poniżej 65 lat i tych ze schyłkową niewydolnością nerek. Istnieją dwie formy ubezpieczenia zdrowotnego Medicare. Część zapewnia bez ponoszenia żadnych kosztów ubezpieczenia zdrowotnego, podczas gdy część B ma miesięczny koszt. Chociaż część pokrycia zwykle nie obejmują opłat za opiekę nad swoim starszym rodzicem, mogą ubiegać się o płatności w ramach części B. Zadzwoń:
1-800-633-4227 lub wizyta
medicare.gov

4 Zadzwoń administrację on Aging, aby lokalne zasoby. Administracja Aging linki do zasobów, które mogą stanowić rekompensatę finansową do was opiece nad starszym rodzicem. Lokalne agencje zapewniają różnego rodzaju pomoc i zwrot dla codziennych potrzeb, takich jak kąpiele i gotowania, i innych potrzeb, takich jak koszty napraw w domu i transportu. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń:
1-800-677-1116 lub wizyta
eldercare.gov

Jak ubiegać się starszym rodzicem jako zależne od

Jak ubiegać się starszym rodzicem jako zależne od

Można zmniejszyć koszty opieki nad rodzicem twierdząc rodziców jako zależne. Pozwala odliczyć wydatki wiele, od medycznych płatności na narzędzia i otrzymują znaczne ulgi.

Instrukcje

• Zgłoś swoim starszym rodzicem jako zależne czy jego dochód jest mniej 3300 $ rocznie, a jest obywatelem USA lub spełnia test rezydenta obywatelstwa.

• Określić, ile wydajesz na koszty utrzymania dla starszych rodziców. Aby móc ubiegać się nią, trzeba pokazać, że płacisz połowę jej roczne koszty utrzymania. Dotyczy to podstawowych schronienie lub wynajem (w tym inne rachunki), posiłki i ubrania. Możesz również ubiegać się rachunki medyczne i koszty, które ubezpieczenia rodzica nie podnieść.

• Dodaj swój nadrzędny zakwaterowanie i wyżywienie do kosztów wydatków. Wyższego szczebla nadrzędnego nie musi przebywać z Tobą w porządku aby mu roszczenie. Jednak jeśli on należy rozważyć odliczeniu części domu on zajmuje się wykaz wydatków.

• Ocenić twój rodzic rachunki medyczne. Nawet z Medicare lub inne ubezpieczenia rachunki medyczne sumują się. Te rachunki mogą obejmować składki, dopłat do recept, wizyt u lekarza i terapii odwykowej. Ogólnie rzecz biorąc, odjąć medycznych lub dentystyczne rachunki powinny być ponad 7,5 procent skorygowany dochód brutto i muszą być wyszczególnione.

• Zgłoś wszelkie koszty opieki zdrowotnej lub przestrzeni życiowej. Wiele starszych trzeba potrzebującymi lub wymagają opieki w domu opieki. Możesz ubiegać się o to, czy pomocy pieniężnej, przeslana do rodziców do życia lub Przeprowadzka do domu, jako pomniejszenie.

• Zachowaj rekordy ulepszeń domu wykonane z powodu opieki nad starszym rodzicem. To może obejmować dostępne wejścia na wózkach, łazienki z accomodations specjalnych lub instalacji systemu windy. Niektóre z tych kosztów może kwalifikować się, jeśli dodać do wartości domu i są potrzebne do celów medycznych. Możesz również ubiegać się o inne różne wydatki, takie jak transport i pensje pielęgniarki.

Jak połączyć konto bankowe ze starszym rodzicem

Jak połączyć konto bankowe ze starszym rodzicem

Starszych rodziców czasem tracą zdolność do zarządzania sprawami finansowymi. Sytuacja ta wymaga dzieci do kroku ułatwiające bankowości osobistej. Kiedy kwestie podatkowe przemieszaniem pieniądze od rodziców i dziecka problem, powiązanie rachunku bankowego do użytku przez dziecko lub dzieci, oferuje rozwiązania, które pomagają zarządzać niezależnego życia osób starszych. Chroni to również starszych rodziców z finansowych drapieżników. AARP szacuje telefon oszuści oszustwa odbędzie 26 mld zł każdego roku od nieświadomych konsumentów, i 80 procent tych ofiar są seniorzy. Zapewnienie środków za pomocą nadzoru przez osoby starsze dzieci pomaga zmniejszyć tego rodzaju strat.

Instrukcje

• Sporządzenie dokumentacji zapewnienie prawa do pomocy starszym rodzicem. Ten krok zapewnia opcjonalny pełnomocnictwo lub prawnych conservatorship przez rodzica sprawy. Porozmawiaj z prawnikiem rodziny wobec ustalić jeśli ten krok pasuje do potrzeb sytuacji, jak inne konsekwencje prawne pochodzą z zaakceptowaniem tej odpowiedzialności.

• Zebrać dokumenty osobiste. Otwarcie konta bankowego wymaga oficjalnej identyfikacji od Ciebie i Twoje starszym rodzicem. Banki zazwyczaj wymagają ze zdjęciem dla nowych kont dla klientów nieznane bankowi. Numer PESEL, lub federalnych identyfikacji, jest również wymagane dla wszystkich posiadaczy rachunków.

• Sklep instytucji bankowych. Nie wszystkie Państwa lub instytucji bankowych pozwalają na tego typu wspólne bankowości, więc rozmawiać z dyrektor banku przed podpisaniem wszelkie formalności. Sklep również koszty utrzymania konta i operacji, aby dopasować dostępne konta z twoich osobistych potrzeb i tych starszych rodziców.

• Przedstawienie dokumentacji prawnej i identyfikacji banku otworzyć konto. Niektóre banki mogą wymagać obu stron konta należy przedstawić nowe konto. Jeśli urzędnicy banku wiesz, ty i twój rodzic, formalność ta może być uchylony przez dyrektor banku.

• Celu kontroli lub Podziel się projekty dla konta i zorganizować dla bankowości online lub osobiste płacić rachunki lub karty kredytowe. Upewnij się, że masz ustawić dostęp do konta w ten sposób najlepiej nadaje się do Twojego stylu życia i potrzeb osób starszych rodzica. Określić stronę najlepiej monitorować bankowości online, jeśli używane i ustawić hasła i bezpieczeństwo online w banku. Przynieść numery kart kredytowych i informacje kontaktowe dla wszystkich rachunków, regularnych płatności i opłat przez nowe konto bankowe. Konfigurowanie automatycznego rachunku płatności zazwyczaj wymaga pisemnej lub telefon zatwierdzenia od posiadacza rachunku, więc twój rodzic musi zatwierdzić zmiany płatności z karty kredytowej, użyteczność, właściciel lub kredytów hipotecznych w domu firmy. Również zorganizować dla automatycznej wpłaty na ZUS, emerytury lub innych płatności z tytułu dochodu.

Jakie są zasadnicze cechy dobrym rodzicem?

Jakie są zasadnicze cechy dobrym rodzicem?

Istnieje wiele różnych podejść do rodziców w Stanach Zjednoczonych. Każdy styl ma swoich zwolenników i przeciwników. Jednak gdy różne style rodzicielskie są sprowadzała się do absolutnego minimum, tam są podobne elementy w każdym z nich. Ostatecznie to te elementy, które są istotne cechy dobrym rodzicem.

Selfnessness

Jedną z najważniejszych cech, które musi być dobrym rodzicem jest bezinteresowność. Aby być bezinteresowna jest postawić potrzeb innej osobie przed własną. Do do skutecznego rodzica, na potrzeby dzieci muszą pochodzić po raz pierwszy do zapewnienia, że dziecko jest wychowywane miłości i bezpieczny dom jak to możliwe.

Pracowity

Wszystkich rodziców o zgodzi: Bycie dobrym rodzicem jest ciężka praca. Rodzice muszą być skłonny umieścić wysiłku w nauczanie ich dziecka, moralności, wartości i umiejętności, które są niezbędne dla zdrowego i produktywnego życia. Te lekcje nie zamierzamy się nauczyć w ciągu jednego dnia, jednak; uczy się w ciągu swojego życia. Dodatkowo ciężkiej pracy dotyczy również jest finansowo bezpieczne, tak, że dziecko jest w stanie mieć jego podstawowe potrzeby spełnione, takich jak żywność, ubrania i schronienie.

Dobrym słuchaczem

Słucham co dzieci mają do powiedzenia jest dobry sposób, aby pokazać miłość. Są poświęcenie czasu, aby zatrzymać i zwrócić uwagę dziecka myśli i pytania, które pokazuje dziecku, że zależy Ci na tyle o niej słuchać. Jest również ważne dla rodziców być dobrym słuchaczem w zakresie odbioru porady od innych rodziców. Słuchanie i uczenie się od bardziej doświadczonych rodziców mogą pomóc stać się lepiej jak również rodzic.

Realistyczne

Nie jest niczym niezwykłym dla rodziców sądzić, że ich dziecko jest najmądrzejszy, najpiękniejsze i najbardziej utalentowanych. Jednak te przekonania nie są koniecznie realistyczne. Dziecko nie jest doskonały, a to ważne, aby uznać ograniczenia swojego dziecka. O zbyt wysokie oczekiwania mogą być szkodliwe dla relacji rodzic dziecko.

Zalety bycia samotnym rodzicem

Zalety bycia samotnym rodzicem

Zalety bycia samotnym rodzicem nie są tak oczywiste, jak wady, ale istnieją takie zalety. Dla rodziców z inną osobą dorosłą wymaga współpracy, konsensus i kompromisu. Samotni rodzice często zrobić wszystkie ważne decyzje niezależnie od innego wpływu lub pragnień. Samotni rodzice również zrozumieć wartość wszystkich aspektów rodzicielstwa, ponieważ one muszą nosić kapelusze.

Historia

Samotni rodzice są nie tylko w wyniku nieudanych związków lub rozwód. Samotni rodzice mogą być tworzone poprzez wdowieństwa, przyjęcie, nieplanowana Ciąża i inne życie zmiany sytuacji. Pojedyncze Rodzicielstwo otrzymała powszechne skupić się w 1980 i 1990, podkreślając różnice między samotnych rodziców i rozwiedzionych rodziców. Badania koncentrowały się na wzrost liczby kontra domy podwójny rodziców samotnie wychowujących. Według "Psychology Today," te liczby wyskoczył z 1 w 2 do 2 / 3 rodzin, które były samotnych rodziców lub rodziców nigdy nie śr porównaniu z bardziej tradycyjnego modelu rodziny. Psycholodzy studiował skutki modelu domu samotnie wychowujących dzieci, w tym, ale nie ograniczone do, ich szybkość usuwania ze szkoły, ich szanse stać się samotnym rodzicem, sami i ich likelihoods sukcesu. Konserwatywny badaniach stwierdzono, że dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci wykonywane niższe średnio niż dzieci rodziców dwóch domów, ale takich czynników, jak status ekonomiczny, możliwości kształcenia i opieki nad dzieckiem podtrzymujące nie zostały wzięte pod uwagę (patrz zasobów).

Znaczenie

Samotni rodzice korzystają ze swobody podejmowania decyzji oparty na własne etycznych, moralnych i kulturowych wychowanie bez ingerencji lub wejście z innego, które mogą kolidować z ich własnych pomysłów. Podczas gdy są one odpowiedzialne za naukowe i religijne wychowanie ich dziecka, mogą podejmować decyzje oparte na ich własnych potrzeb, pragnień i chce dla swojego dziecka bez uwzględnienia pragnień, potrzeb i chce innej osoby. Te zalety bycia samotnym rodzicem są często rekompensować przez ciężar odpowiedzialności związanych z wychowującego dziecko samotnie.

Funkcja

Samotni rodzice stają się menedżerowie bardzo samodzielne i lepszy czas bo mogą polegać na nikogo innego, aby osiągnąć to, co trzeba zrobić, z wyjątkiem siebie. Jako bezpośredni rezultat tego potrzebne do osiągnięcia sukcesu samotni rodzice często dostarczają ich dzieci z modelu doskonałości w samodzielność, niezależność i odpowiedzialność. Dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci nauczyć się zarządzać samodzielnie, szybko biorąc ogólnych zadań takich jak prace domowe (zobacz zasoby). "Psychologia dziś" przytacza badania przeprowadzone przez American Journal Wspólnoty psychologii, która ujawnia, że o niskich dochodach samotne matki są bardziej narażone na otwarte o twardej rzeczywistości życia, dochodu i co ich dzieci można zrobić, aby pomóc mamie niż tradycyjny dom dwa dominujące w którym rodzice będzie dążyć do chronić swoje dzieci przed trudnych realiów życia. Dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci stają się de facto partnerów w rodziny sukces i są bardziej prawdopodobne do udziału.

Typy

Chociaż niektórzy mogą nie widzieć dziecka samodzielności i zdolność do wykonywania zadań domowych jako korzyść dla pojedynczego Rodzicielstwo, relacji między dzieckiem a rodzicem jest innego rodzaju przewagę. Samotni rodzice nie są konkurujących z dzieckiem przez drugiego rodzica do uwagi, szacunek i likeability. Są nie waży i mierzone następnie wygrywali z drugim rodzicem. Samotni rodzice nie spotykają się nieuniknione, ale mama (lub tata) powiedział..." Dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci są również nie w obliczu konkurencji ze strony innego dla dorosłych. Kiedy mama lub tata przyjechał do domu, oni dostać uwagę rodziców i czas spędzony między tymi dwoma jest wyceniana. "Psychologia dziś" stwierdza, że jest to typowe dla dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci aby poczuć się jak ich powierniczek i to, że zachęca dzieci do otwarcia swoich rodziców, jak również (zobacz zasoby).

Ostrzeżenie

Najtrudniejsza część bycia samotnym rodzicem jest uczucie samotności, które może towarzyszyć wyzwania stojące życia bez kopii zapasowej z inną osobą dorosłą. Pokusa aby dziecko partnera w jej własnym wychowanie jest bardzo silny. Niektórych samotnych rodziców może umieścić swoje dzieci w pozycji zachowuje się jak mini dorośli nie wiedząc o tym. Według "Psychology Today," samotnych matek otrzymają większe wsparcie od swoich córek niż miałyby one od męża, i to jest OK (zobacz zasoby). Niepełnych sieci może zapewnić wsparcia społecznego i moralnego, że można zmniejszyć pokusy traktować dzieci podobnie jak dorośli (zobacz zasoby).

Dbanie o out-of-państwa starszym rodzicem

Dbanie o out-of-państwa starszym rodzicem


Szacunek dla starszego rodzica, który mieszka w innym może być skomplikowane. Ważne aspekty opieki, zgodnie z Departamentu Stanu USA, w tym opieki zdrowotnej i odpowiednie warunki życia. Ważne jest, aby utrzymać starzejących się rodziców bezpieczne i zdrowe, a co pozwala im dalej żyć samodzielnie, jeśli to możliwe. Kiedy nadszedł czas, aby uzyskać więcej pomocy swoich rodziców, rozmowy mogą być trudne, ale dla bezpieczeństwa i zdrowia swoich rodziców, może zaistnieć potrzeba zmiany mają miejsce.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z rodzicami. Ważne jest, aby się z nimi często. Spróbuj zrozumieć swoje uczucia i dać im jak najwięcej kontroli, jak to możliwe na decyzje w ich życiu. Twoi rodzice również wiedzieć, co pomoże Ci są w stanie zapewnić, biorąc pod uwagę ograniczenia odległości między gdzie mieszkasz z rodzicami.

2 Wspieranie małych zmian, gdy jest to konieczne. Gdy zajdzie potrzeba zmiany, takie jak przejście do mniejszego domu, podjąć kroki dziecka do osiągnięcia tego celu końcowego. Biorąc podróż, aby pomóc rodzicom sortowania swoje rzeczy i oczyścić strychu lub w piwnicy pomogą uczynić krok łatwiejsze. Omówienia trudności życia w obecnym domu, takich jak utrzymanie stoczni, sprzątanie domu, wchodzenie po schodach i naprawy głównej. W przypadku płatności kogoś do opieki dla tych rzeczy nie jest to możliwe, omówić kilka opcji alternatywnych rozwiązań życia w tym zbliża się do twojego miasta, zakupie lub wynajmie mniejszy dom lub mieszkanie, lub przejście do domu emeryta.

3 Podczas wizyty swoich rodziców, uważaj na znaki ostrzegawcze, że ich zdrowie może być w niebezpieczeństwie. Nagłe zwiększenie masy ciała lub straty, oparzenia i stłuczenia, wypadki samochodowe i małe pożary kuchenne są wskazuje na to, że rodzic musi starszych wprowadzić pewne zmiany, aby utrzymać zdrowe i bezpieczne. Omówić wszelkie wątpliwości z rodzicami, a także z lekarzem, jeżeli to możliwe, aby mieć pewność, że zmiany są w najlepszym interesie każdego z nas. Niektóre zmiany, które mogą muszą być wykonane m.in. wynajęcie kucharza lub dom czystsze i znalezienie sąsiada lub znajomego, aby pojechać do rodziców, aby w razie potrzeby sklepu. W niektórych przypadkach może być konieczne, aby rozważyć patrząc pomocą żywych obiektów.

4 Znajdź lokalne zasoby, aby wspierać swoich starzejących się rodziców. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej zapewnia starszy opieki w różnych miejscach. Zasoby, które administracja Aging zapewnia obejmuje zdrowia, odżywiania, usługi edukacyjne i więcej. Aby dowiedzieć się więcej o jakie usługi są dostępne w Twojej okolicy, odwiedź Eldercare.gov.

Jak Nadzorowanie Leki starszym rodzicem

Kiedy po raz ostatni spojrzał na mama i tata w apteczce? Czy on lub ona wykorzystać tygodniowy dozownik pigułki? Czy można sprawdzić, aby zobaczyć, jak wiele tabletki rodzic powinien mieć na co dzień? Jeżeli nie masz, jesteś prawdopodobnie zaskoczony.
Wiele osób, ale najczęściej osoby starsze, które są przewidziane co najmniej trzy do czterech leków do podjęcia codziennie. Mogą uruchomić gama od leków przeciwnadciśnieniowych do serca lub cukrzycy leki, minerałów i witamin.
Mieszanie leki mogą być szkodliwe w najmniej i śmiertelne na najgorsze. Upewnij się, że ty i twój rodzic wie, co każdy lek, lek lub witamina on bierze robi, jak to działa i jak współdziałają one ze sobą.
Dowiedz się, jak prawidłowo nadzorować lekarstwa dla starszego rodzica, aby upewnić się interakcje nie występują i powodują więcej problemów dla zdrowia rodzica.

Instrukcje

1 Zrób listę wszystkich leków rodzic bierze. Również zapisać pozycje bez recepty, takie jak witaminy, minerały i suplementy ziołowe. Jeśli rodzic ma sporadyczne pozagiełdowym (OTC), alergią lub medycyny zimnej, napisać, że w dół, też. Lista powinna zawierać nazwę lekarstwa lub leku, to obecna dawka i ile razy dziennie lek jest podjęta.

2 Zrób listę leków (w tym bez recepty) do każdego z lekarzy rodzica lub innych świadczeniodawców. Wiele razy, jeden lekarz nie jest świadoma tego, co inny lekarz przepisał dla rodzica. Upewnij się, że każdy lekarz, dentysta i apteka, że ​​rodzic korzysta posiada kopię tej listy leków.

3 Odwiedź lekarza z rodziców, jeśli to możliwe, lub wyznacza znajomego, rodzeństwo lub innego członka rodziny, aby przejść dalej. Upewnij się, że jeśli jakieś leki i dawki są zmieniane, które rodzica inni lekarze i pracownicy służby zdrowia są również poinformowani o zmianie (-ach).

4 Ucz się i rodzica o tym, co przepisane leki mają robić. Jak to działa? Co powinien unikać podczas stosowania tych leków? Na przykład, niektóre leki nie mogą być brane z sokiem grejpfrutowym lub mleka. Zawsze należy poprosić lekarza lub farmaceutę o interakcji z obecnych leków.

5 Naucz się podstaw o receptę i ponad-the-counter leki i leki w apteczce rodzica. Dowiedz się nazwy ogólnej i nazwę handlową pigułek. Jakie są skutki uboczne konkretnego leku? Apteki są bardziej niż szczęśliwi, aby zapewnić takie informacje do klientów i konsumentów.

Wskazówki:

 • Nie bój się zadawać pytania. Mimo wszystko, jeśli ty lub twój rodzic jest przyjmowanie leków, masz prawo wiedzieć, co to jest, co to ma robić i jak najlepiej go wziąć.
 • Narkotyku lub leku interakcje mogą być bardzo szkodliwe, a nawet śmiertelne. Jeśli uważasz, że twój rodzic staje przytłoczony (lub toksyczne) ze względu na liczbę biorących on leki, zaplanować wizytę z lekarzem natychmiast. Przy podejmowaniu nowych leków, jeśli rodzic wydaje słaby lub zdezorientowany, nie może stać się lub zachoruje, zabrać go do najbliższego pogotowie oceny i leczenia.

Jak rozpoznać Zdrowie Znaki ostrzegawcze w starszym rodzicem

Jak rozpoznać Zdrowie Znaki ostrzegawcze w starszym rodzicem


Często można uwierzyć, że oglądają starszego rodzica bardzo ściśle. Chcesz zadbać o ich zmieniających się potrzeb, tak jak kiedyś dbał o nas. Ale możemy być czasami zbyt blisko sytuacji, a jak nie widząc lasu dla drzew. Poniższe wskazówki mogą pomóc monitorować kilka kluczowych obszarów, dla zdrowia, które są często pomijane.

Instrukcje

1 Raz, byli nasi przewodnicy, nauczyciele i swoje bezpieczne miejsce, aby upaść. Teraz znajdujemy się w pozycji oddawania tego poziomu opieki przetargu do nich. Kiedy rodzice wiek, ich codziennych potrzeb, jak również ich potrzeby zdrowotne, zmiany, co może wydawać się mgnieniu oka. Właściwie, to zazwyczaj proces stopniowy, ale jesteśmy zajęci własnym życiem i korzystać z nich jest podstawą rodziny. W każdym przypadku, gdy znajdziesz się w początkowych etapach opiekuna do rodzica, cały sposób myślenia musi być zrewidowane i zmienione w taki sposób, że ich dobrobyt staje podstawowej świadomości.

2 Wzrost powtarzanie siebie. Wszyscy powtarzają się od czasu do czasu, a do tego od czasu do czasu to chyba nic nie jest zbyt zaniepokojony. Ale jeśli starszych rodzic zaczyna powtarzać samym sobą w sposób ciągły, lub jeśli widzisz wyraźny wzrost powtórzenia, może to być znak ostrzegawczy. Kształcić się na udar mózgu, demencji i choroby Alzheimera, żeby się przygotować. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem na kolejną wizytę, prywatnie, jeśli w ogóle możliwe. Nie chcesz, aby alarm rodzica ale chcesz ekspertyzy, jeśli to możliwe. Chociaż nie można zwolnić danych osobowych rodzica opieki zdrowotnej, lekarz może dać ci ogólne informacje i pamiętać swoje obawy w jego aktach.

3 Misplacing przedmioty i zapominając zwykłych rzeczy. Jeśli jej torebce kończy się w lodówce lub jego kluczyki znajdują się w kuchence mikrofalowej, co powinno się wziąć pod uwagę. Jeśli nie pamiętasz nazwy lub jak dostać się do swojego ulubionego sklepu, być może widzisz pierwsze oznaki zmniejszonej zdolności psychiczne, takie jak choroba Alzheimera. Istnieje szereg pierwszych znaków ostrzegawczych dla tej choroby. Należy kształcić się na wszystkie z nich. Przechowywać prywatny notatnik z datami, kiedy przypadki wystąpienia do lekarza w celu odniesienia w razie potrzeby. Wcześniej lekarz może zdiagnozować i leczyć chorobę Alzheimera, tym lepiej. Należy pamiętać, że zapominanie i język zaburzenia mogą również wskazywać na udar mózgu. Jeśli podejrzewasz, że udar mózgu, nie zwlekaj w uzyskaniu pomocy medycznej.

4 Obrzęk. Obrzęk może być łagodne rzeczy, zbyt wiele retencji wody lub zbyt dużo stoi w jednym czasie. Ale może również wskazywać bardziej poważnych problemów, wśród nich zastoinowa niewydolność serca, cukrzyca lub problemy z nerkami. Ustal, czy obrzęk jest sporadyczne, czy też stała się powszechna. To powinno być zgłoszone do jej lekarza, gdzie może ustalić, co (jeśli w ogóle) Badania muszą być wykonane.

5 Dramatyczne zmiany nastroju. Zmiany nastroju mogą być niczym więcej niż osoby w podeszłym wieku o dobre i złe dni, jak ich ciała stają się mniej niezawodny i łatwy w obsłudze. To może oznaczać poważniejsze problemy, jak również, takich jak cukrzyca, choroba Alzheimera, otępienie, udar mózgu, choroby serca i innych problemów zdrowotnych, które potrzebują pomocy medycznej. Ocenić zmiany nastroju, trzymając je w notatniku na chwilę, aby sprawdzić, czy są one coraz bardziej zgodne. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że to dramatyczne, nagła zmiana.

6 Nagłe drętwienie. Nie wolno ignorować żadnych drętwienie, nawet jeśli pozornie nie ma innych objawów. Może oznaczać wiele czynników, w tym, ale z pewnością nie ogranicza się do ściągniętym nerwu, udaru, lub cukrzyca.

7 Nagły spadek energii, apetytu lub interesów. Depresja może uderzyć w każdym wieku, osoby starsze są szczególnie narażone. Objawy te mogą oznaczać liczbę możliwych problemów zdrowotnych, ale zdrowie psychiczne nie powinny być pomijane jako możliwość.

8 Oglądanie w naszym wieku rodzice mogą być smutne i przerażające, ale jeśli mamy szczęście mieć je w naszym życiu tak długo jest to pewien zakład musimy te kwestie do czynienia. Uważaj na siebie, tak, że można się nimi zająć. Znajdź kogoś do rozmowy, które mogą wczuć się w ciebie i czasu dla siebie. Bądź gotowy na objęcie prowadzenia dla tego, który tak pięknie doprowadził cię.

Wskazówki:

 • Trzymaj rodzica (ów) zajęte. Zaproponuj im zaangażować się w wyższych, działalności centrum wspólnoty kościelne, itp
 • Jeżeli nie można dokonać regularnych wizyt, rodzeństwo znaleźć przyjaciela, członka rodziny lub rodziny, którego wyrok, którym możesz ufać zameldować się na rodziców.
 • Upewnij się, że numer telefonu, a telefon komórkowy jest na szybkiego wybierania dla swoich rodziców. To może im pomóc (i) odpoczynku łatwiej wiedząc, mogą szybko skontaktować się z Tobą.
 • Korzystaj z każdej okazji, co możliwe z nimi.
 • W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza. Znacznie lepiej dmuchać na zimne.
 • Nigdy nie należy używać over-the-counter produkty z osobami starszymi, chyba że na lekarza. Mogą oddziaływać negatywnie z leków na receptę.

Jak uzyskać starszym rodzicem Do Rehab instrumentu

Jak uzyskać starszym rodzicem Do Rehab instrumentu


Przeniesienie starszego rodzica do domu opieki / rehabilitacji dziennym może utworzyć obciążenie serca i rodzica. To wymaga starannego planowania i rozważenia, ale można ułatwić, przestrzegając kilku prostych zasad.

Instrukcje

1 Zapytaj tych, blisko rodzica pomóc z boiska. Oczywiście, osoby starsze rodzic nie będzie dobrowolnie wyraża zgodę na umieszczenie w ośrodku rehabilitacyjnym, więc być może trzeba zrobić kilka przekonywać. Jeśli nie może powstrzymać się od coraz rannych w swoim domu, obejmować jego lekarzy i opiekunów w swoim boisku do niego, dlaczego dom opieki jest najlepsza. Zaangażowanie innych członków rodziny w rozmowie, jeśli to możliwe.

2 Zapewnij rodzica otrzyma troskliwą miłość. Badania najlepsze obiekty wielopoziomowe usług dodatkowych i / lub pozostawienie rodzic do pobytu w jednym mieszkaniu z Assisted Living. To zapewnia im niezależność wraz z oglądania oczy 24/7.

3 Mów do dyrektora z działalności tejże placówki, aby zapewnić rodzic nie będzie się nudził podczas pobytu. Zobacz, czy oferuje udogodnienia, takie jak wycieczki, sztuki i rzemiosła oraz gry planszowe. Twój rodzic pozostaje produktywny angażowanie się w przyjemne rzeczy do zrobienia z innymi lokatorami.

4 Odwiedź tak często, jak to tylko możliwe. Rodzice w podeszłym wieku często cierpią, gdy nie widzą cię tak często, jak to miało miejsce, zanim je przeniósł. Dodać harmonogram kiedy będzie przyjść i się go trzymać, żeby nie czuć się tak samotny.

5 Sprawdź Placówka jeszcze raz przed przeniesieniem rodzica, aby upewnić się, że jest bezpieczne i niezawodne miejsce dla niego. Odsyłacz lokalizacja i poprosić administratorów czy jakieś sprawy sądowe lub kwestie sądowe pojawiały się w przeszłości obiektu. Poproś o licencjonowania i certyfikacji raportów, jak również. Szczędzić wydatków w zapewnieniu rodzica będzie w jak najlepszych rękach.

Jak zaplanować opiekę medyczną starszym rodzicem

Jak zaplanować opiekę medyczną starszym rodzicem


W swoim wieku macierzystych może znaleźć się za ich potrzeb medycznych. Ograniczenia czasowe mogą utrudnić tworzenie terminów dla twojego starszego rodzica. Oto kilka kroków, aby zaplanować opiekę medyczną dla starszych rodziców.

Instrukcje

1 Przejdź na ubezpieczenie zdrowotne swoich rodziców. Ważne jest, aby wiedzieć o pokryciu. Popatrz uważnie polisy ubezpieczeniowej, aby zrozumieć, jakie usługi medyczne są objęte gwarancją.

2 Znajdź lekarza, który jest pod opieką medyczną swoich rodziców. Większość dostawców ubezpieczeń mieć listę lekarzy przyjmujących ubezpieczenia. Znajdź lekarza w swojej okolicy. To sprawi, że dojazd łatwiejsze dla Ciebie i Twojego starszego rodzica.

3 lekarzy wywiadu. Zrób listę potencjalnych klientów do rozważenia. Poprzez rozmowy lekarzy z wyprzedzeniem, można znaleźć najbardziej odpowiednią lekarza dla Ciebie i Twojego starszego rodzica.

4 Zaproszenie na spotkanie w sprawie ogólnych badań kontrolnych lub chorych wizyt po znalezieniu wiarygodnego lekarza. Zanotuj czas powołania i spróbować dotrzeć 10 do 15 minut przed zaplanowaną wizytą.

5 Upewnij się, czas na wizytę lekarską. Po nominacja została ustawiona upewnić się, że nie masz nic innego zaplanowane w tym samym czasie. Pozwól sobie dużo czasu w podróży i lekarz odwiedzenia się.

6 Odwiedź dostawcy lekarza, podpisując się po przyjeździe w gabinecie lekarskim. Jeśli nie było żadnych zmian w ubezpieczeniu lub danych osobowych, pozwól osoba za biurkiem wiem.

Wskazówki:

 • Ustaw specjalnych rodzajów transportu z wyprzedzeniem.

Płacą do opieki nad starszym rodzicem

Baby Boom generation jest teraz w jego 60s, więc coraz więcej osób starszych wymagających opieki. Dotyczy to zarówno wyżu demograficznego i ich rodziców. Coraz częściej w tych starszych rodziców przemieszczają się z ich dzieci lub krewnych młodszy, oddanie młodego pokolenia w pozycji opiekunów. Opiekunów, którzy biorą w krewnych w podeszłym wieku mają kilka opcji do dyspozycji do zarabiania pieniędzy, aby zrównoważyć koszty związane.

Sprawdź swój stan prawa

Niektóre Państwa oferują ograniczone pomocy finansowej członkom rodziny, którzy opiekę nad starszymi członkami rodziny, zgodnie z Lin Burress, autor bloga zorientowane na rodzinę Telling It Like jest (patrz źródła). Ale Burress ostrzega, że zazwyczaj nie jest dużo pieniędzy i nie może być wypłacana na stałe. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, ty lepiej. Wielkiej Brytanii ma dodatek dla opiekunów, co jest korzyścią dla obywateli, którzy opiekę nad niepełnosprawnym.

Sporządzenie umowy

Jeśli członek rodziny, którą jesteś opieka mogą sobie na to pozwolić, sporządzenia starszych umowy opieki, sugeruje Carolyn Rosenblatt, pielęgniarka i prokurator. Zgodnie z umową osoba, do której opiekujesz się może wyrazić zgodę płacić stałą pensję. Upewnij się, że umowa zawiera stałą stopę i opisuje swoje obowiązki zawodowe. Pamiętaj również, że jak żadnych dochodów, to podatków, ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia na wypadek bezrobocia. Rosenblatt mówi, że specjalista starszy prawa lub księgowy może doradzić na konsekwencje. Należy również zauważyć, że jeśli twój ' wyznaczony opiekuna, niektóre Państwa wymagają aby być certyfikowany.

Środki pieniężne i doradztwo

Medicaid może pomóc poprzez jego środków pieniężnych oraz doradztwo programu, jeśli starszych członków rodziny, którzy jesteś opiekujących się kwalifikuje. Medicaid zapłacić sumę aby zrównoważyć koszty żywności, opieki medycznej, transport i rachunki do wyznaczonego opiekuna. Burress ostrzega, że program jest dostępna tylko w niektórych państwach i że pomoc zależy od członka rodziny potrzeby i według bieżącego kursu wynagrodzenia doradcy w domu opieki w Waszym Państwie. Sprawdź również, Krajowa Rada na starzenie się w stronę korzyści sprawdzić się wobec zobaczyć jeśli twój stan oferuje dotacje lub innych programów dla osób w podeszłym wieku opieki (patrz źródła).

Długoterminowe ubezpieczenia pielęgnacyjnego

Jeśli starszy jesteś dbanie o to szczęście mieć długoterminowe ubezpieczenia pielęgnacyjnego, w niektórych przypadkach wyznaczonego opiekuna może być wypłacona przez to ubezpieczenie. Jednakże sprawdzanie zasad aby upewnić się, że obejmuje ona korzyści dla domu pokrycia. Również Burress mówi wobec sprawdzanie rezygnować twój pracodawca, aby zobaczyć, jeśli ich świadczeń oferuje pomoc opieki nad osobami starszymi.

Ulg podatkowych

W niektórych przypadkach można odliczyć od podatku jest część kosztów opieki nad starszymi członkami rodziny. W takich przypadkach Jeśli starszy członek rodziny kwalifikuje się, można mu roszczenie jako zależne i odpisują te koszty jako koszty utrzymania, koszty leczenia oraz koszty opieki w domu. Rosenblatt i Burress zarówno doradzić, aby skonsultować się adwokata lub księgowego do ustalenia kwalifikowalności.

Wpływ rodziny samotnym rodzicem na społeczeństwo

Rodziny niepełne występuje wtedy, gdy rodzic dba o jedno lub więcej dzieci bez pomocy fizycznej drugiego rodzica w domu. To można wnosić rozwód, przyjęcie, śmierci lub rezygnacji przez rodziców biologicznych.

Ubóstwo

Samotnie wychowujących dzieci są na większe ryzyko ubóstwa niż kilka rodzin. W 2002 roku, wiele rodzin niepełnych zdobył mniej niż £19,500 rocznie, w porównaniu z dwojgiem rodziców rodzin, który zdobył ponad £48,750 rocznie, zgodnie z HealthOfChildren.com.

Przyjęcia

Samotnie wychowujących dzieci mają wyższe wskaźniki przyjęcia niż dwa dominujące rodzin. W 1970 r. były tylko 0,5 do czterech procent rodziców adopcyjnych. W 1980 roku wskaźnik ten wzrósł od ośmiu do 34 procent, zgodnie z HealthOfChildren.com.

Aktywność seksualna

Aktywność seksualna jest wyższe u młodzieży z rodzin niepełnych niż z dwojgiem rodziców rodzin. W badaniu 700 młodzieży osób z rodzin niepełnych okazały się większe i wcześniej seksualnej aktywności.

Problemy psychiczne

Dzieci z rodzin niepełnych mają większe problemy psychiczne niż w rodzinach dwa dominujące. W 1988 roku badania dzieci w wieku przedszkolnym dopuszczone do New Orleans szpitale psychiatryczne pacjentów w ciągu 34 miesięcy znaleźć, że prawie 80 procent pochodzi z domu ojca, zgodnie z Photius.com.

Edukacja

Dzieci z rodzin niepełnych mają niższe osiągnięć edukacji niż dzieci z rodzin dwa dominujące. Dwanaście procent amerykańskich dzieci z rodzin niepełnych miał co najmniej licencjat, w porównaniu do 30 procent od dzieci mieszkających w dwóch rodzic rodzina, zgodnie z PobRonson.com.

Skutki samotnym rodzicem domu na zachowanie dziecka

Skutki samotnym rodzicem domu na zachowanie dziecka

Dzieci zachowują się inaczej dorastania w środowisku niepełnych niż w tradycyjnej rodzinie dwa dominujące. Na stronie dzieci zdrowie stwierdza, że są samotni rodzice ponad 20 milionów w Stanach Zjednoczonych. Dzieci dorastające w dom jednorodzinny może wystąpić silniejsze emocje takie jak złość, lęk i smutek. Jeśli wykryte, te emocje mogą mieć wpływ na zachowanie dziecka dalszych, powoduje słabe stopnie, agresywność, wycofanie społeczne i problemów społecznych.

Szkoła życia

Samotni rodzice akceptują dodatkowe role i obowiązki, bardziej, niż rodzice w tradycyjnych dwa dominujące gospodarstwa domowego. Samotni rodzice przy pracy może stać się tak zajęty, że zapominają pomóc dziecku z projektów domowych lub szkolnych. To może powodować dziecka lub młodzieży uzyskać niższe stopnie i może skutkować wyższym nieobecnego. 1997 badania przedstawione w czasopiśmie McGill edukacji wykazały, że dzieci z struktury rodziny, który obejmuje zaangażowanie rodzica dziecka naukowców, wykazały wyższe stopnie niż dzieci których rodzice, którzy nie brali udział. Jednorodzinnych struktury nie mogą zawsze przyczyniają się słabe wyniki w nauce, ale dzieci z domów jedno rodziców o niskich dochodach może być bardziej prawdopodobne, aby wykonać słabo w szkole.

Życie rodzinne

Dzieci w domach niepełnych mogą mieć problemy z wyrażania swoich uczuć ustnie i może mieć nagłe wybuchy złości i lęku. Zgodnie z US Census Bureau brak jednego z rodziców może zwiększać ryzyko dziecka rozwijających się depresja, stres, lęk i agresja. Istnieje wiele sposobów, aby pomóc dziecku z tych emocji. Można porozmawiać z nim bezpośrednio, zasięgnąć porady w rodzinie lub mieć dziecko mówić jeden na jednego z doradcą. Gdy nie ma żadnych zasad ustanowionych w ramach gospodarstwa domowego niepełnych, dziecko może stać się nieobliczalny. Konieczne jest zatem, ustanawiający kilku zasad. Niektóre przepisy mogą zawierać terminy na oglądanie TV, korzystania z Internetu i grania w gry wideo. Zgodnie z University of Michigan systemów opieki zdrowotnej dzieci, którzy noneducational TV widok pokazuje w młodym wieku może rozwijać nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD).

Przyjaźnie

Dzieci, które nie otrzymują uwagę w domu może brak dyscypliny i wytyczne; może to zwiększyć ryzyko dziecko staje się tyranem. Młodzieży w samotnie wychowujących dzieci są narażone na ryzyko narażają się niebezpieczne sytuacje i zwiększają ryzyko ich łączenia gangów, picia alkoholu lub za pomocą leków.

Zdrowie

Dzieci z domów niepełnych--głównie wtedy, gdy istnieje matka tylko--może często cierpią na choroby i mają wyższe wskaźniki nieobecnego w szkole, zgodnie z małżeństwa i rodziny encyklopedia. Jest to zazwyczaj ze względu na spadek finansów i brak ubezpieczenia zdrowotnego.

Dotacje na samotnym rodzicem

Dotacje na samotnym rodzicem

Według Narodowego Centrum dla dzieci w ubóstwie samotni rodzice często są najbardziej zagrożonej należących do wspornika o niskich dochodach i jest w stanie zadbać o własne dzieci. Programy są dostępne z federalnych i stanowych agencji pomagających samotnych rodziców dla swoich dzieci lub nawet uczęszcza do szkoły tak, że mogą dostać lepszą pracę.

Program pomocy rodzinie

Dotacja ta jest podawana przez poszczególne Państwa, i to jest odpowiedzialność każdego Państwa do identyfikacji i wspierania rodzin potrzebujących. Celem każdego Państwa programu jest pomoc rodzin zatrzymać z opieki społecznej, uczynić z nich samowystarczalny i zapewnić im zasoby niezbędne do opieki nad dziećmi. Ogólnie rzecz biorąc rodzic musi mieć dziecko lub dzieci w wieku poniżej 18. Większość płatności są krótkotrwałe i zazwyczaj rodzin musi być wyłączony program w określonych ramach czasowych, począwszy od trzech miesięcy do pięciu lat. Jednak będzie to zależało od programu i Państwa, w którym mieszka rodzina. Rodziców powinno się stosować na ich stan człowieka usług lub zasobów urzędu. Alabama w departamencie kadr rodziny pomocy dywizji 50 North Ripley Street Montgomery, AL 36130 334-242-1773 dhr.state.al.us

TANF

Tymczasową pomoc dla potrzebujących rodzin program jest otwarty dla rodziców, które potrzebują pomocy, aby stać się samowystarczalne tymczasowe, a Dotacja ta jest podawana przez Federalny Urząd rodziny pomocy TANF Prezydium. Celem tego programu jest pomoc rodzica dbać o swoje dzieci i pomóc im uzyskać pracy zarobkowej. Ten program również stara się tworzą dwa dominujące gospodarstwa domowe i promowania planowanej ciąży. Dotacja ta jest otwarta dla poszczególnych państw, Native American rządów plemiennych i terytoria USA, i te podmioty są odpowiedzialne za ustalenie i zapewnienie środków dla potrzebujących rodzin. Ponadto każde Państwo będzie miał swoje własne procedury ubiegania się o fundusze, więc zainteresowani wnioskodawcy należy skontaktować się z ich zdrowia lokalnych i biuro usług dodatkowych szczegółów. US Department of Health & człowieka usług 200 niepodległości Avenue S.W. Washington, D.C. 20201 877-696-6775 acf.hhs.gov

WIC

Żywności i żywienia usług programu kobieta, niemowląt i dzieci udziela dotacji do Państwa, tak, że mogą one pomóc kobiet o niskich dochodach, które są w ciąży lub obecnie mają dzieci. Państwa muszą zidentyfikować rodzin kwalifikujących się, ale ogólnie kobiety kwalifikują się do ubiegania się o tej dotacji, jeśli mają dzieci, którzy są pięciu lub pod. Celem tego programu jest zapewnienie, że kobiety w ciąży i niemowląt otrzymują odżywianie potrzebne do produkcji zdrowych dzieci. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z ich lokalnego programu WIC i umówić się na spotkanie. USDA żywności i żywienia usługi 3101 Park Center Drive Alexandria, VA 22302 703-305-2062 fns.usda.gov

Przyczyny i objawy załamania nerwowe

Przyczyny i objawy załamania nerwowe


Ktoś przeżywa załamanie nerwowe, kiedy osiągnęły granicę emocjonalnego i fizycznego i znalezienie presji i stresu życia zbyt przytłaczające do obsługi. W przeciwieństwie do stresujących uczucia wielu ludzi od czasu do czasu doświadczamy, podział uniemożliwia osobie funkcjonowanie jak zwykle. Powody ludzie doświadczają podziały są unikalne dla ich sytuacji, a objawy, że osoby cierpiące na wyświetlacz będzie również różnić się od osoby do osoby.

Przyczyny załamania nerwowe

Dr Cosmo Hallstrom, psychiatra konsultant i kliniczne psychofarmakolog, określa oddziaływanie trzech interlinkingu czynników jak powodując załamania nerwowe: predyspozycje genetyczne, emocjonalnego jednostki odporność i zdarzenia wywołującego. Badanie przeprowadzone przez Indiana University wykazały, że ponad 25 procent Amerykanów w pewnym momencie poczuł, że są na skraju załamania, najczęściej ze względu na problemy z relacjami i / lub stresów bycia samotnym rodzicem. Innym powodem wystąpienia awarii z powodu kulminacji mniejszych ciśnieniach okresie czasu. Według dr Phillip Timms, konsultant psychiatra na południu Londynu i Mudsley Trust, awarie są wynikiem emocjonalnego gromadzeniu od nie do czynienia z epizodem depresyjnym.

Zaburzenia zachowania

Jak dobrze ktoś radzenia sobie ze stresem i presją w ich życiu jest zazwyczaj ilustrowane przez ich zachowanie. Znaki ostrzegawcze, że ktoś ma trudności z radzeniem sobie to, czy są one nieoczekiwanie płacze, mówi mniej, trudności z koncentracją lub po prostu nie wydają się być ich zwykle samo. Według dr Daniel Hall-Flavin z Mayo Clinic, brakujących nominacji, wzywając w chorych do pracy na długi okres czasu i unikanie angaże społeczne są inne wskaźniki, że ktoś może być przeżywa załamanie.

Objawy emocjonalne

Poczucie niekompetencji i niezdolności do radzenia sobie często są czynnikami przyczyniającymi się do nerwowych załamań, a także typowych objawów emocjonalnych odczuwanych przez chorych rozpadu. Według Elly Prior, praktykującym, akredytowanym doradcą na ponad 20 lat, ktoś przeżywa załamanie może czuć się przezwyciężyć doznań paniki, drażliwość, lęk i gniew. Beznadzieja, lęk i depresja są również częste objawy emocjonalne odczuwane przez ludzi przechodzi załamanie nerwowe. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym dla osób cierpiących, by stać się wycofać z najbliższymi i tracą poczucie przyjemności za rzeczy, które normalnie znajdują się przyjemne.

Objawy fizyczne

Wraz z emocjonalnych i behawioralnych objawów, niektórzy ludzie, którzy cierpią na załamanie nerwowe także wykazywać objawy fizyczne, w tym bezsenność, utrata apetytu, kłopoty żołądkowe, drżenie, pocenie się, serca, nieprawidłowości i zamroczenie. Istniejące uprzednio kwestie zdrowotne, takie jak migreny, egzemy, wrzody i zespół jelita drażliwego może być pogarsza załamania nerwowego. Niektórzy ludzie przeżywają załamanie obniżyły odporność i są bardzo powolne, aby odzyskać od drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienie.