adcov.com

olejkieteryczne na uderzenia goraca

Przyczyny medyczne dla uderzenia gorąca

Jeśli wystąpią gorąca, możesz czuć, że nagłe i ekstremalne wahania temperatury wystąpił. Niektóre objawy związane z gorąca obejmują pocenie następnie lekkim chłodem; ciepła na twarzy, klatce piersiowej i szyi; i tętno walenie. Gorący błysk trwa średnio czterech minut, ale można poczuć się jak wieczność, jeśli cierpi z tego zaburzenia. Jest to błędne przekonanie, że tylko starsze kobiety odczuwają uderzenia gorąca. Młode kobiety i mężczyźni mogą mieć nawet uderzenia gorąca. Dokładne przyczyny gorąca nie są znane, ale zgodnie z Mayo Clinic, lekarze mogą wskazać szereg dolegliwości są związane z.

Menopauza

Najczęstszym powodem medycznych dla gorąca jest menopauza. W czasie menopauzy kobieta zaczyna produkować niższy poziom estrogenu i progesteronu. Nierównowaga hormonalna, która występuje jako estrogenu wycofania jajniki doświadczenia może spowodować uderzenia gorąca. Trzy z czterech kobiet ma uderzenia gorąca z menopauzą.

Nadczynność tarczycy

Młode kobiety (mężczyźni), a czasami w swoich latach 20. i 30., które doświadczają uderzenia gorąca często, że mają nadczynność tarczycy, nadczynność tarczycy warunek nazywa.

Cukrzyca

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni czasami wystąpić uderzenia gorąca z powodu cukrzycy. Od 2006 roku, University of Texas otrzymał dofinansowanie do zbadania związku pomiędzy gorąca i cukrzycy.

Dieta

Według MSNBC, uderzenia gorąca może również występować z określonych rodzajów żywności. Dwa z najbardziej powszechnych źródeł żywności dla gorąca to mięso, które zawiera azotynów i wina, które zawiera siarczyny. Osoby, które doświadczają uderzeń gorąca po spożyciu niektórych pokarmów może zmienić swoją dietę, aby uniknąć cierpienia z warunku.

Inne przyczyny

Ciężkie zakażenia, takie jak HIV i gruźlica są również związane z gorąca w obu mężczyzn i kobiet.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zgodnie z University of Illinois Medical Center, chociaż nie ma lekarstwa na uderzenia gorąca i nie może wiedzieć, ich źródła, można podjąć pewne działania, aby pomóc złagodzić objawy. Na przykład, należy unikać skrajnych temperatur i picia alkoholu. Znajdź inne pomocne wskazówki w odnośnikach.

Jak kontrolować uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca są powszechnie znane, jak uderzenia gorąca. Wiele kobiet, którzy przeżywają doświadczenie menopauzy uderzenia gorąca. Możesz doświadczyć ciepła lub ciepła w całej górnej części ciała, ciśnienie wokół głowy, szybkie bicie serca, zwiększone pocenie się i zaczerwienienie wygląd, zwłaszcza w twarz. Niektóre kobiety również wystąpić zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie i uczucie jakby mogą zemdleć. Jeśli twoje uderzenia gorąca są łagodne, nie może wymagać leczenia. Zmiany w stylu życia może pomóc. Skonsultować się z lekarzem na temat możliwości leczenia umiarkowanych lub ciężkich uderzeń gorąca.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza o terapii hormonalnej. Biorąc estrogen, progesteron lub kombinację dwóch hormonów może pomóc złagodzić objawy. Przed zastosowaniem terapii hormonalnej, dyskutować pełnej historii medycznej z lekarzem. Terapia hormonalna może być związane ze zwiększonym ryzykiem choroby serca. Nie należy również używać estrogen, jeśli masz już raka piersi lub zakrzep. Jeśli nie jesteś w stanie podjąć estrogen, progesteron może być lepszym rozwiązaniem.

2 Należy rozważyć inne opcje leków. Niektóre leki przeciwdepresyjne, podjęte w małych dawkach, może zmniejszyć uderzenia gorąca. Jednakże, mogą one powodować skutków ubocznych, takich jak nudności, zawroty głowy i przyrostu masy ciała. Gabapentyny lub klonidyna (traktowane jako pigułki lub plastra) może również pomóc złagodzić objawy. Omówić wszystkie możliwe skutki uboczne z lekarzem. Przed zastosowaniem jakichkolwiek leków na receptę, należy poinformować lekarza, jeśli pacjent aktualnie przyjmuje żadnych leków.

3 Prowadź dziennik, aby nagrać w przypadku wystąpienia uderzeń gorąca i co zjadł lub wypił przed wystąpieniem ich. Można zauważyć, że niektóre pokarmy mogą powodować wyświetlanie gorąca. Przykładami mogą zawierać alkoholu, kofeiny i pikantnych potraw.

4 Zmniejszenie częstości występowania uderzeń gorąca o rzuceniu palenia. Palenie jest związane z większą częstością uderzeń gorąca.

5 warstwy ubrania. Jeśli czujesz się zbyt gorąco, lub jeśli czujesz gorący rozruch lampy, usunąć warstwę odzieży.

Leki na uderzenia gorąca w nocy w okresie menopauzy

Menopauza jest trudnym doświadczeniem dla starzejącej się kobiety. Jest to czas bóle, bóle i zmian ustrojowych. Jednym z najczęstszych doświadczeń dla kobiety w okresie menopauzy jest gorąca. Gorąca jest nagłe intensywne odczucie ciepła w organizmie. Brak estrogenów w organizmie powoduje, że organizm do jego awarii i błędnie interpretują, czy jest gorąco lub zimno. Jeśli organizm myśli, że jest lodowata, to wysłać gorąca, aby zrekompensować ten postrzegany chłodem. Hot miga są bardzo niewygodne, ale są uleczalne w bardzo różnych sposobów.

Home Zabiegi

Żyjąc przez menopauzę, może być łatwo wywołać gorąca. Niewielkie zmiany w temperaturze ciała, może spowodować ich. Na sobie kilka warstw odzieży może być pomocne, ponieważ zawsze można zdjąć ubranie, jeśli czujesz się zbyt ciepło. Przepływ świeżego powietrza przez domu może być użyteczne. Klimatyzator lub po prostu kilka otwartych okien może utrzymać w ruchu powietrza. Czasami zimny napój będzie nawet pomóc. Utrzymywanie się fajne może pomóc uniknąć nasilenia uderzeń gorąca. Zdrowe jedzenie pomaga regulować gorąca. Unikaj gorących pokarmów, napojów zawierających kofeinę i alkohol. Joga, medytacja, relaks i inne techniki unikania stresu bardzo pomocne. Głębokie abominal oddech, 15 minut dwa razy dziennie, może pomóc zminimalizować uderzenia gorąca. Można nawet użyć tej techniki na początku gorącej lampy błyskowej. Nie palenia lub rzucenia palenia zmniejsza również szanse na gorącym flash.

Leki

Czasami, gdy uderzenia gorąca są wystarczająco intensywne, lek może być konieczne. Hormonalna terapia zastępcza nie zastąpi estrogenów w organizmie. To może zminimalizować swoje ataki. Czasami, stosuje progesteronu. Jest wytworzony forma estrogenu. Leki przeciwdepresyjne mogą być również użyteczne w leczeniu uderzeń gorąca. Lekarze mogą przepisywać leki z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny i inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Leki przeciwdepresyjne, które korzystają z nich obejmują Effexor, Paxil, Prozac, Celexa i Pristiq. Te leki przeciwdepresyjne stwierdzono zmniejszenie uderzeń gorąca. Nie są one tak skuteczne, jednak. Powodują one również skutki uboczne, takie jak nudności, zawroty głowy, zwiększenie masy ciała lub zaburzenia seksualne. Gabapentyny lub Neurontin, lek stosowany w leczeniu napadów i gontów, może być stosowany w celu zmniejszenia uderzeń gorąca.

Suplementy diety

Suplementy diety są jednymi z najbardziej popularnych metod leczenia menopauzy. Czarny cohosh jest jaskier roślin, które zostały wykorzystane w Europie do leczenia uderzeń gorąca. Ostatnio stało się popularne wśród mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Leczy wiele objawów menopauzy, zwłaszcza uderzeń gorąca. Cohosh Black jest związana z drobnych przypadków uszkodzenia wątroby, bóle głowy, bóle żołądka, ciężkich nóg i przyrostu masy ciała. Soja był sugerowany jako jeden naturalny dodatek do gorąca. Soja jest bardziej powszechne w krajach azjatyckich jedzenie, i nie zgłoszono, że kobiety w tych krajach cierpi mniej gorąca niż w innych częściach świata. Związek sojowego jest podobny do estrogenu, co może być przyczyną działa. Jednakże inne badania pokazują, że sojowego ma niewielki lub żaden wpływ.

Jak zatrzymać uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała w Kobiety

Gdy podrosną, kobiety skarżą się dwa problemy więcej niż inni: uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała. Te klimakterium objawy są jednymi z najbardziej drażniące i nieprzyjemne, sygnalizując "zmiana życia" w zastraszającym sposób. Na szczęście istnieje Manys sposoby zarządzać uderzenia gorąca i zwiększenie masy ciała.

Instrukcje

1 Spokojnie, to nie tylko sposób myślenia. Przynieść niewielki, przenośny wentylator do biura. Zainstalować jeden nad łóżkiem. Sukienka w warstwach, dzięki czemu można zdjąć bluzę lub sweter, jeśli czujesz się nieswojo. Pić mrożoną herbatę zamiast gorące, białe wino, a nie czerwone, a zamiast jeść łagodny ostro przyprawionych potraw. Pobyt uwodniony.

2 Ćwiczenie codziennie. Jeśli nie masz czasu, aby dostać się do sali gimnastycznej, spróbuj znalezienie alternatywnych sposobów na aktywne. Kiedy zaczynasz odczuwać głód, przespacerować się po biurze lub dzielnicy. Użyj schodach codziennie zamiast windy. W ciągu dnia, zaparkować dalej od wejścia do pracy lub sklepu. Podczas oglądania telewizji w nocy, ćwiczyć swoje ulubione ruchy jogi lub prostych odcinkach. Pomoże to uniknąć przybierania na wadze; cieńsze kobiety mają mniej poważne uderzenia gorąca.

3 Zmień swoją dietę. Jedz mniejsze, częstsze posiłki w ciągu dnia. Ogranicz serów i kremów tłuszczowych, a także czerwone mięso, i wybrać więcej owoców i warzyw. Zmniejszy to głód jak zmniejszyć skutki uderzeń gorąca.

4 Stop smoking. Kobiety, które palą, mają większe problemy utraty wagi, który pochodzi z menopauzą. Oni również mają tendencję do narzekać więcej o uderzenia gorąca. Ponadto kobiety, którzy rzucili palenie często lepiej spać i cierpieć z mniej wahania nastroju.

5 skonsultować się z lekarzem. Istnieje kilka leki i terapie hormonalne, które mogą zmniejszać nasilenie uderzeń gorąca i kontroli masy ciała. Lekarz powinien być w stanie powiedzieć, czy to, czego doświadczamy, jest normalne, czy coś z niepokojem.

Wskazówki

  • Spróbuj medytacji. Oddychając głęboko, zwłaszcza w nocy, po niewygodnej hot flash budzi cię, brzmi prosto, ale działa dobrze.
  • Bądź cierpliwy w siebie, uderzenia gorąca odejdzie w czasie.
  • Inne objawy menopauzy to nieprzespane noce, zmiany w miesiączki, zmiany nastroju i suchość pochwy.

Jak sobie radzić z uderzenia gorąca

Spadek w produkcji żeńskich hormonów w okresie menopauzy powoduje podwzgórza w mózgu, regulator temperatury naszego ciała, aby przejść z równowagi. Ten brak równowagi powoduje, że naczynia krwionośne się zwężają i rozszerzają się w nieregularny sposób generujący spłukiwania z podgrzewaną wodą na skórze uczucie gorąca nazwie. Oto sposoby radzenia sobie z gorąca w okresie menopauzy.

Instrukcje

1 Ćwiczenie przez co najmniej 30 minut dziennie, aby zwiększyć poziom endorfin we krwi. Hormon ten jest naturalnie zmniejsza się w instalacji podczas menopauzy. Ćwiczenie ogranicza również częstotliwość i czas trwania uderzenia gorąca.

2 Sukienka w oddychających materiałów, takich jak bawełna do dyfuzji ciepła i umożliwiają cyrkulację powietrza na powierzchni skóry. Użyj pościelą na łóżku podczas snu. Zwiększyć spożycie wody, by schłodzić organizm.

3 Zmniejsz spożycie ostre jedzenie i ciepłe napoje, które przyczyniają się do wzrostu temperatury ciała. Pamiętaj, aby uzupełnić swoją dietę w witaminy E, B i C oraz magnez, jak te istotne składniki odżywcze zostają utracone z powodu nadmiernego pocenia.

4 Rozluźnij ciało z głębokich ćwiczeń oddechowych, aby zapobiec stres stymuluje hiperwentylacji. Użyj aromatyczne zapachy i olejki eteryczne, takie jak lawenda, ylang-ylang, wanilia, róża i mędrzec, aby uspokoić swoje zmysły.

5 Przechowywać w chłodnym, uruchamiając AC i wentylator. Używać wilgotnych chusteczek często w ciągu dnia, aby nawilżyć skórę.

Wskazówki

  • Obniżyć palenia i spożywania kofeiny i napojów alkoholowych, jak to spowodować uderzenia gorąca.
  • Nie należy przyjmować suplementy witaminy E więcej niż 200 jm, jeśli masz w wywiadzie nadciśnienie.

Jakie są leki na uderzenia gorąca i nocne poty?

Uderzenia gorąca, zwane także uderzenia gorąca i nocne poty (jeśli występują w nocy) są objawem menopauzy. Wahania poziomu hormonów powoduje kobiety czuć gorący i spocony i powodować szybkie bicie serca, które mogą trwać od dwóch do 30 minut, w każdym odcinku. Hot miga może się zdarzyć kilka razy dziennie, kilka razy w tygodniu. Na szczęście, zabiegi na uderzenia gorąca i nocne poty są dostępne.

Hormonalna terapia zastępcza

Uderzenia gorąca i nocne poty można wyleczyć z hormonalnej terapii zastępczej, albo syntetyczne lub naturalne. Hormony syntetyczne mogą być przepisane do zwiększenia poziomu estrogenów, ponieważ wyższy poziom estrogenów odpowiada mniej gorąca. Hormony naturalne są w formie bioidentical zamienniki hormonów. Te naturalne hormony pochodzą z rośliny i taka sama jak hormony człowieka. Są one dostępne jako krem ​​bez recepty. Zarówno syntetycznych i naturalnych hormonalnej terapii zastępczej są używane często przez kobiety, które doświadczają menopauzy nagle powodu histerektomii.

Produkty sojowe

Uderzenia gorąca i nocne poty mogą być złagodzone za pomocą diety sojowej. Produkty sojowe pomaga stworzyć efekt podobny do estrogenu, który zapobiega powstawaniu uderzenia gorąca. Według Barry Goldin, Ph.D., profesor nadzwyczajny i biochemik z Tufts University School of Medicine w Bostonie, tylko dziewięć z 10 procent japońskich kobiet cierpi na uderzenia gorąca, w porównaniu do 50 procent kobiet w USA i Europie. Goldin mówi, że to dlatego, że japońskie kobiety jedzą więcej soi w diecie i soi zawiera naturalny estrogen, który łagodzi uderzenia gorąca. Wadą soi jest to, że wiąże się z rakiem sutka u kobiet posiadających wysokie poziomy estrogenów i niskie poziomy progesteronu. Kobiety powinny skonsultować się z lekarzem przed dodaniem soi do diety w leczeniu uderzeń gorąca.

Dolna Ryzyka Chorób Serca

Uderzenia gorąca i nocne poty mogą być złagodzone u kobiet, gdy ryzyko choroby serca są obniżone, jak również. Niektóre ryzyka dla chorób serca są palenie, otyłość, wysokie stężenie cholesterolu, wysokiego ciśnienia krwi i cukrzycę. Kobiety, którzy rzucili palenie, dietę o niskiej zawartości tłuszczu, schudnąć, ćwiczenia i utrzymać poziom cholesterolu i ciśnienie krwi pod kontrolą, nie są zwykle przeszkadza gorąca. Kobiety, które eliminują z alkoholu i kofeiny ich diecie również wystąpić mniej gorąca. Obie te używki chemicznych podnieść tętno i ciśnienie krwi, które są odpowiednie do produkcji gorąca.

Kremy estrogenów

Uderzenia gorąca i nocne poty można wyleczyć z kremów estrogenowych jak podwyższony poziom estrogenów zawsze pomaga. Jednakże, tak jak produkty sojowe, gdy poziom estrogenu jest zwiększona bez zwiększania progesteron, nie jest większa częstość występowania raka sutka, a także udaru, zakrzepów i choroby serca. Przed użyciem kremów estrogenowych w leczeniu objawów menopauzy, zasięgnąć porady lekarskiej.

Inne porady

Kobiety, które uprawiają ćwiczenia oddechowe --- nauka wziąć wolne, głębokie oddechy --- obniżyć swoje uderzenia gorąca i nocne poty w połowie. Niektórzy instruktorzy jogi zapewni technik ćwiczenia głębokiego oddychania. Również próby sobie ubranie bawełniane, które nie będą przywierały do ​​skóry, podobnie jak wiele innych materiałów, a odzież warstwy tak, że jest łatwy do usunięcia w trakcie hot flash.

Ulga dla uderzenia gorąca w nocy

Jako kobieta wchodzi menopauzy, zmniejszone poziomy estrogenów może prowadzić do mózgu sygnał układu nerwowego ogrzewać aż o 6 stopni Celsjusza. Reakcja ta znana jest jako uderzenia gorąca i gdy występują one w nocy i podczas snu, są znane jako nocne poty.

Zmniejszyć czynniki ryzyka

Pierwszym krokiem w łagodzeniu uderzeń gorąca jest wyeliminowanie czynników ryzyka związanych z wyzwalania gorąca, która może zawierać rasa (African-American kobiety są bardziej narażone na uderzenia gorąca niż kaukaskich i azjatyckich kobiet); spożywania pokarmów i napojów, takich jak alkohol, napojów zawierających kofeinę lub jedzenie pikantnych potraw; nie angażując się w regularnych ćwiczeń fizycznych; palenia; lub siedząc w wannie z hydromasażem lub saunie.

Zabiegi w Domu

Łagodne uderzenia gorąca mogą być traktowane z różnych zmian w stylu życia, takich jak ubieranie się w warstwach, więc kiedy pojawia się gorąca, można rzucić warstwę zachować się chłodny. Utrzymanie domu w niskiej temperaturze, jak również o zimnych napojów pod ręką może pomóc złagodzić gorących wrażeń podczas nocnych potów.

Ustawić regularny snem i unikanie wyzwalaczy wymienione we wcześniejszej części przez co najmniej trzy godziny przed snem. Na przykład, nie należy spożywać kofeiny lub pikantne żywności co najmniej na trzy godziny przed pójściem do łóżka. Użytkownik może również chcesz obniżyć temperaturę sypialni w 2:58 stopni, aby zapewnić pokój będzie fajne i wygodne.

Ponieważ stres jest częstym spust do gorąca, uważać, aby nie iść do łóżka z stresujące lub niespokojnych myśli. Angażowanie się w medytacji i głębokiego oddychania ćwiczeń przed snem może pomóc złagodzić stres i zapobiegać nocne poty.

Leki na receptę

Nocne poty mogą powodować kobiety doświadczyć niskiej jakości z ograniczoną snu, którego skutki mogą zawierać depresji i lęku. Jeśli nocne poty zaczynają zakłócać codziennego życia, kobieta może potrzebować pomocy medycznej.

Pierwsza trasa lekarz może zalecić jest hormonalna terapia zastępcza. Kobiety, które miały histerektomii mogą jedynie estrogenów; Jednak kobiety, które nadal mają swoich narządów płciowych powinny wziąć kombinację estrogenów / progesteronu, aby zapobiec przed rakiem endometrium. Ponieważ terapia hormonalna jest niekorzystne skutki uboczne, takie jak rak sutka lub krzepnięcia krwi należy stosować w najkrótszym możliwym czasie.

Inną możliwością jest lek gabapentyny (Neurontin), który okazał się być szczególnie skuteczny w leczeniu noc miga. Ten rodzaj leczenia jest zwykle przepisywany dla napadów lub gontem, i może powodować działania niepożądane, takie jak senność, zawroty głowy lub bóle głowy.

Jakie są zabiegi na uderzenia gorąca?

Uderzenia gorąca są wywoływane przez zmiany hormonalne, które w większości występujących podczas menopauzy i w leczeniu raka sutka. Często, jeśli są one dobrze tolerowane i nie zakłócając codziennego życia wymagają one żadnego leczenia w ogóle, lub zimny napój lub cyrkulacji powietrza może przynieść ulgę. Gdy gorąca powodować zakłócenia codziennego lub są szczególnie uciążliwe, mogą być wymagane leczenie.

Zmiana w rutynowej

Zmiany w diecie i nawyk może zmniejszać nasilenie i zapewnienie skutecznego leczenia za gorąca. Palenie sprawia, że ​​uderzenia gorąca gorzej, więc jeśli można zamknąć, to często czują się lepiej. Spożywanie alkoholu i jedzenia pikantne żywności może również nasilać uderzenia gorąca. Z dbałością o przypadku wystąpienia uderzeń gorąca, może być w stanie dowiedzieć się, co wywołuje je dla Ciebie i unikać tych rzeczy.

Hormonalna terapia

Estrogenów i progesteronu są hormony zwykle przepisywany w leczeniu uderzeń gorąca, które są od umiarkowanego do ciężkiego. Lekarz będzie uważnie sprawdzić historię medyczną w celu ustalenia, czy korzyści wynikające z zastosowania jednego lub drugiego są warte ryzyka. Jeśli kiedykolwiek miał raka lub zakrzepy krwi, estrogen może nie być bezpieczne, a progesteron będzie używany. W każdym przypadku najmniejsza dawka będzie stosowany w krótkim okresie czasu.

Reiki, Joga i Medytacja

Reiki jest praktyka uzdrawiania energią, które mogą być używane przez każdego. Jest to bezpieczny zabieg dla gorąca. Praktykujący Reiki kładzie ręce na lub powyżej centrów energetycznych ciała. Większość ludzi czuje się spokojny i zrelaksowany, co przyspiesza uchwały irytacji gorąca. Joga i medytacja zapewniają również głęboki relaks i spokój, które mogą zmniejszyć uderzenia gorąca.

Leki ziołowe

Czarny cohosh jest popularnym sposobem leczenia uderzeń gorąca, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Jest łatwo dostępna w sklepach ze zdrową żywnością, a także w niektórych sklepach spożywczych i handlowych. Soja i czerwona koniczyna są używane w Azji, a kobiety nie zgłosić mniej częstość występowania uderzeń gorąca, zgodnie z Mayo Clinic. Leki na receptę pochodzą z roślin również, więc jeśli jesteś pod opieką lekarza, należy poinformować go o wszystkich swoich leków, w tym zioła, aby upewnić się, że nie są znane żadne interakcje.

Mniej znanych Zabiegi na uderzenia gorąca

Trzy rodzaje leków stosowanych do sterowania drgawki, migreny, depresji i wysokiego ciśnienia krwi, które okazały się skuteczne w leczeniu ciężkich uderzeń gorąca. Są gabapentyny (leku), SSRI zajęcie, które zazwyczaj w leczeniu depresji i klonidyna, zwykle używane do wysokiego ciśnienia krwi. Chociaż leki te zostały zatwierdzone przez FDA, że nie zostały specjalnie zatwierdzone w leczeniu uderzeń gorąca.

Natural Relief na uderzenia gorąca z dzikimi Yam kapsułek

Wiele kobiet doświadcza nieprzyjemnych objawów w okresie menopauzy, które obejmują uderzenia gorąca, zmęczenie i zły humor. Zazwyczaj leczenie hormonalne stosowane w leczeniu tych objawów są wykonane ze związków syntetycznych i poważne ryzyko efektów ubocznych i tym zakrzepów, zawału serca i zwiększenia zachorowalności na raka piersi. Dzikie kapsułki yam stanowić alternatywę, naturalny sposób, aby osiągnąć równowagę hormonalną w okresie menopauzy, a łagodzeniu umiarkowanych do ciężkich objawów hot flash.

Naturalny hormon roślin

Naturalna ulga dla uderzenia gorąca mogą być uzyskane z dzikiego yam suplementów kapsułki. Rośliny dzikie pochrzyn wytwarzać hormon roślinny, który jest niemal tak samo jak żeńskich hormonów zwanego progesteronu. Hormon znaleźć w dzikich yam rośliny mogą być brane przez kobiety w okresie menopauzy, aby pomóc zrównoważyć niekonsekwentny poziom hormonów. Poprzez zrównoważenie poziomu hormonów, wiele kobiet doświadcza mniej i mniej poważne uderzenia gorąca. Ponieważ kapsułki dzikiego pochrzyn są naturalne hormonalnej terapii nie ma poważne efekty uboczne, takie jak krzepliwość krwi, zawału serca i udaru.

Skutki uboczne i dawkowanie

Biorąc dzikie kapsułek yam dla uderzenia gorąca, w ciągu pierwszych kilku tygodni niektóre kobiety mogą wystąpić zaburzenia żołądkowe, jak nudności, wymioty i biegunka. Trzymać z naturalnego programu hormonu, bo w końcu twoje ciało będzie używane do dodatku dzikiego yam hormonalnej.

Dzikie kapsułki yam wykonane są z suszonego korzenia dzikiego yam zakładu, który został sproszkowany i zamyka. Zalecana dawka jest podjąć 03:58 kapsułki dziennie. Jest on również dostępny w formie nalewki, wziąć pół łyżeczki. trzy do pięciu razy dziennie.

Dostępność

Wiele różnych suplementów wykonane z dzikiego yam dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością. Więcej i więcej, jak korzyści i łatwość użycia jest odkryta, te dodatki stają się dostępne w drogeriach i masowych sprzedawców. Alternatywnie, dla tych kobiet, które mają trudności z połykaniem dużych kapsułek, dziki yam jest dostępny w postaci kremu. To można łatwo zastosować do obszarów ciała, takich jak wewnętrznej powierzchni ud, górnej części klatki piersiowej i wewnętrznej powierzchni ramienia.

Ostrzeżenia

Niektóre kobiety mogą odczuwać ulgę w ciągu kilku tygodni, podczas gdy przy użyciu dzikich suplementy yam lub śmietany. Jeśli masz poważne skutki uboczne, takie jak pokrzywka lub ból w klatce piersiowej, skonsultować się z lekarzem.

Podobnie, w przypadku korzystania z dzikich suplementy yam nie w pełni rozwiązać problem uderzeń gorąca w okresie menopauzy, skonsultować się z lekarzem w przypadku innych metod leczenia.

Naturalne leki dla uderzenia gorąca

Według Narodowego Instytutu Zdrowia, gorące lampy jest definiowana jako nagłe uczucie ciała się ciepło, jak i płukania i pocenie się. Podczas gdy te uczucia są tymczasowe, mogą wahać się w intensywności i częstotliwości. Chociaż nie może uznać za wystarczająco poważne, aby udać się do lekarza, są rzeczy, które można wypróbować, który daje ulgę czego szukacie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć naturalnych leków na uderzenia gorąca.

Przyczyny

Uderzenia gorąca są spowodowane głównie przez zmiany hormonalne związane z menopauzą, jednakże mogą również pojawić się zmiany stylu życia lub lekarstw. Poziom estrogenów u kobiet spada, co ma bezpośredni wpływ na podwzgórze - część mózgu, która kontroluje autonomiczny układ nerwowy. Podwzgórze staje się zdezorientowany i wysyła sygnał, że jest "za gorąco". Osiemdziesiąt pięć procent amerykańskich kobiet doświadcza uderzeń gorąca, gdyż pochodzą od menopauzy.

Naturalne leki

Przed widząc lekarza lub rozpoczynając jakieś terapii estrogenowej, spróbować jednego z tych naturalnych kuracji i może się okazać, że to może pomóc.
Spróbuj zidentyfikować coś, co może być wyzwalanie się gorąca pojawiają. Należy wziąć pod uwagę to, co robisz za każdym razem wystąpić gorąca. Napisać go w notatniku, na komputerze lub nawet wysłać wiadomość tekstową do siebie. Tak długo, jak śledzić za każdym razem tak się stanie, będzie można rozpocząć zidentyfikować wyzwalaczy. Stres może być ogromny spust, a w tym przypadku ważne jest, aby odpocząć i oszczędzał się przez cały dzień.
Wykonując może zmniejszyć występowanie uderzeń gorąca. Systematyczne ćwiczenia posiada wiele zalet, ponieważ może to także zmniejszyć warunków, takich jak bezsenność, zmiany nastroju i zmęczenie. Opracowanie regularnego wykonywania rutynowych i upewnij się, aby dopasować go do swojego dnia.
Możesz nauczyć się technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych. Mimo podejmowania jogi może mieć pozytywny wpływ na organizm. Wszystko, co pomaga wyeliminować stres to korzystne dla Ciebie.
Zmiana diety może pomóc z gorąca. Utraty nadwagi może pomóc złagodzić objawy.
Niektóre kobiety mają stosować akupunkturę w leczeniu uderzeń gorąca. Istnieje również wiele ziół, które mogą być łączone w celu herbaty mające na celu zmniejszenie uderzeń gorąca.
Wreszcie, może chcesz spróbować biorąc witaminy. Wiele kobiet wykazały, że przyjmowanie witaminy E pomogła zmniejszyć ich gorąca.

Lekarstwem na uderzenia gorąca

Zaczyna się uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej i ewentualnym chłodem. Zimno następuje szybko po błyskawicznej ciepła, który rozwija się szybko w kierunku głowicy. Następnie czerwieni twarz, ciało poci. Początek pocenie następuje uczucie całkowitego wyczerpania. Uderzenia gorąca jest klasycznym objawem menopauzy, a jednym z najbardziej widocznych zewnętrznie oznak niepokoju i zaburzeń hormonalnych, który leży pod powierzchnią. Następujące środki do domu może pomóc złagodzić intensywność i częstotliwość uderzeń gorąca.

Fitoestrogeny

W okresie menopauzy, spadek poziomu estrogenów dramatycznie. Ten gwałtowny spadek uważa się za jeden z powodów dla objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca i nocne poty. Wiele produktów spożywczych zawiera naturalne estrogeny roślinne, które mogą zapewnić naturalną formę terapii hormonalnej, redukcję nieprzyjemnych skutków ubocznych spowodowanych przez brak równowagi hormonalnej. Fitoestrogeny można znaleźć w produktach sojowych, sezamu, orzechów, owoców, owies, jabłka, marchew i granaty. Jednak, fitoestrogeny w postaci suplementów soi nie są zalecane dla kobiet, które miały raka piersi, ponieważ może to kolidować z korzystnego wpływu leków tamoksyfenu.

Sage

Herbatki ziołowe i ich właściwości lecznicze są w użyciu od ludzi pierwsza myśl zagotować wodę. Kobiet w krajach zachodnich powszechnie stosowany sage by pomóc zapobiec skutki uderzeń gorąca przez dostarczenie organizmowi instant napływu związków imitujących działanie estrogenów. Aby filiżankę umieść 4 TSP. rozdrobnionych liści szałwii do małej patelni sos przykryć je 2 szklanki wody. Doprowadzenia wody do wrzenia, zmniejszyć ogrzewanie i pozwolono, aby gotować zioło przez pięć minut. Następnie wlać wywar przez filtr do kawy, aby usunąć cząstki szałwii, wlać do szklanki i pić. Dodatkowe składniki, takie jak miód lub imbirowy, mogą być dodawane do herbaty, aby herbata łatwiejszym.

Witamina E

Kolejny solidny substytut estrogenów, które mogą pomóc w regulacji uderzeń gorąca jest witamina E. Jako dodatkowy bonus, witamina E jest również korzystne dla skóry, włosów i serca. Można go znaleźć naturalnie w pełnoziarnistych produktów spożywczych, zbóż, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, migdały, kiełki pszenicy. Alternatywnie, jest łatwo dostępne w wygodnej formie kapsułek w supermarketach i drogeriach ogólnopolskich. Większość lekarzy zaleca dawkę początkową 400 międzynarodowych jednostek, dwa razy na dobę. , Podczas gdy witamina E jest uważane za bezpieczne do stosowania przez ogół społeczeństwa, należy pamiętać, że to robi rozrzedzenia krwi i dlatego może powodować działania niepożądane, gdy podjęte w dużych dawkach. To najlepiej skonsultować się z lekarzem podstawowej przed rozpoczęciem programu suplement witaminy E.

Ziołowe Leczenie uderzenia gorąca

Hot flash jest dosłownie przekonanie, że jesteś lepszy niż normalny. Mayo Clinic zauważa, że ​​jak estrogen zmniejsza się w okresie menopauzy, jej cofnięcie może mieć wpływ na podwzgórze, część mózgu, która reguluje temperaturę ciała. Twoje ciało reaguje tak, jakby naprawdę się przegrzewa, uwalniając ciepło poprzez pocenie się i zwiększony przepływ krwi.

Tradycyjne zabiegi

Terapia hormonalna była kiedyś powszechne lekarstwo na objawy menopauzy, w tym uderzenia gorąca. Jednak po badaniach, takich jak National Institutes of Health Kobiet Health Initiative, które wykazały, że terapia hormonalna była związana z większym ryzykiem zawału serca, zakrzepów krwi, udaru mózgu, demencji i niektórych rodzajów raka, kobiety zostały biorąc pod uwagę bardziej ziołowy i naturalny środki na uderzenia gorąca.

Zabiegi ziołowe

Cohosh Black, czerwona koniczyna i soja są trzy ziołowych suplementów, które mogą pomóc w kontrolowaniu uderzeń gorąca. Chińskie medycyna to kolejny mieszaniny alternatywne. Jednak dowody za i przeciw korzystania z nich brakuje. Jednym 2006 Badanie przez Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, a drugi opublikowane w Annals of Internal Medicine w 2002 roku, znalazł Black Cohosh się nieskuteczne.

Zwiększona konsumpcja żywności soi w Azji jest reklamowany jako powód łagodniejszych objawów menopauzy u kobiet w tych krajach. Powodem jest uważany estrogenlike zachowanie fitoestrogenów i sojowych izoflawonów w żywności. Jednak ta implikacja jest oparta na jedzenie całej żywności soi, a nie biorąc izoflawonów soi lub suplementów. Koniczyna czerwona i inne rośliny zawierają izoflawony, jak również, co czyni z nich kandydatów do zabiegów ziołowych; jednak, jako dowód dla tych środków jest niepotwierdzone udanych.

Przestrogi

, Podczas gdy w izoflawony soi, czerwonej koniczyny i innych roślin może wydawać się dobrym zamiennik estrogenu utraconego w okresie menopauzy, zarówno w nocie Mayo Clinic i BreastCancer.org że te same estrogenlike izoflawony mogą stanowić problem dla tych, którzy już mieli raka piersi, która w pewnych przypadkach może ulegać pogorszeniu pod wpływem estrogenu. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek uzupełnienie izoflawonów lub terapii ziołowej skonsultować się z lekarzem. Produkty sojowe są jednak uważane za bezpieczne w umiarkowanych ilościach.

W 01 lipca 2009, artykuł w The New York Times, Dr Tod Cooperman z ConsumerLab.com zauważyć, że gdy jego firma testowany ziołowe zabiegi menopauzy, znaleźli jedną, która zawierała ołów, a dwa, że ​​nie zawierają tyle ich aktywne składniki jak ich etykietach powiedział zrobili.

Alternatywy

Mayo Clinic zauważa, że ​​leczenie za gorąca i nie jest konieczna, chyba że są zakłócania życia. Zmiany w stylu życia i nawyków może być równie skuteczne w zwalczaniu dyskomfortu. Relaks, głęboki oddech i po prostu pobytu fajne dzięki zastosowaniu wentylatorów, warstwowej odzieży i coś zimnego do picia może nie wystarczyć do obsługi łagodne uderzenia gorąca. Unikaj palenia, jak palacze mogą być bardziej podatne na uderzenia gorąca, niż osoby niepalące.

Over The Counter Leczenie na uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca mogą być wywołane przez stres, kofeiny i alkoholu, ale główną przyczyną uderzenia gorąca jest menopauza. Hot flash jest nagłe uczucie ciepła na całym ciele wynikające ze zmian w krążeniu krwi, a towarzyszy zaczerwienienie skóry, pocenie się, aw niektórych przypadkach, szybsza od serca. Wiele ponad-the-counter leki i zioła są dostępne dla złagodzenia uderzenia gorąca, ale lekarz powinien być konsultowany na możliwe skutki uboczne. Pułapka może złagodzić uderzenia gorąca, zbyt, więc zachować trochę na rękę i cieszyć się jednym, jeśli czujesz symptomy.

Sojowy

Produkty sojowe, w tym mleko sojowe i tofu, podejmowane codziennie może pomóc zmniejszyć nasilenie uderzeń gorąca. Inną zaletą jest to, że soja pomaga organizmowi osiągnąć właściwy poziom cholesterolu i może zapobiec niektóre szczepy raka. W przypadku przyjmowania leków na tarczycę, należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem dużych dawek produktów sojowych, ponieważ soja może zmniejszyć ilość leków organizm jest w stanie wchłonąć.

Siemię lniane

Nasion lnu może być stosowany na wiele sposobów, aby zapewnić ulgę od gorąca. Dwie łyżki nasion lnu podłoża może być zmieszany z produktów mlecznych jako napój białek lub mogą być dodawane do masła orzechowego, jogurtu lub innych pokarmów dla zdrowej przekąski. Oprócz łagodzenia uderzeń gorąca, produkty z nasion lnu są bogate w błonnik i odgrywać rolę zapobiegawczą dla niektórych nowotworów.

Black Cohosh

Cohosh Black jest zioło, które można kupić w każdym sklepie ziołowym w postaci płynnej lub tabletu i jest stosowane od wielu lat w leczeniu uderzeń gorąca. Ciekłym może być mieszany z wodą na kierunkach z zakupu i pili jak herbata. Podobnie jak w przypadku wszystkich roślinnych leczenia, jednakże nie powinny być używane przez długie okresy czasu z powodu możliwych efektów ubocznych, takich jak rozstrój żołądka lub ból głowy.

Progesteron Cream

Progesteron krem ​​mogą być wykorzystane do ułatwienia gorąca też. Te kremy są w różnych dawkach i są sprzedawane w aptekach i sklepach zielarskich. Sugeruje się, aby skontaktować się z lekarzem przed zażyciem progesteron krem, ponieważ może to wywołać skutki uboczne.

Co mogę zrobić, o uderzenia gorąca i nocne poty?

Co mogę zrobić, o uderzenia gorąca i nocne poty?


Uderzenia gorąca i nocne poty są powszechne wśród kobiet zbliżających się do menopauzy. Wiele kobiet doświadczy tego zjawiska dziesięć lat przed wystąpieniem menopauzy. Warunki inne niż menopauzy, takie jak leki lub braku równowagi hormonalnej, może również powodować uderzenia gorąca i nocne poty. Niezależnie od przyczyny, są bardziej irytujące niż poważne, ale to jest zawsze dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli stan będzie się utrzymywał.

Przyczyny uderzeń gorąca

Nikt nie wie, co z pewnością powoduje uderzenia gorąca i nocne poty. Hot miga są nagłe ciepło, zazwyczaj wokół twarzy i szyi, który produkuje czerwony kolor. Nocne poty są obfite pocenie się, zazwyczaj w night.The winowajcą może być podwzgórze, które znajduje się u podstawy mózgu i reguluje temperaturę ciała, zgodnie z Mayo Clinic.

Hot miga są powszechne w okresie menopauzy i ogólnie są spowodowane niskim poziomem estrogenów. Niski poziom estrogenu, jednak nie potrafi wyjaśnić wszystkie uderzenia gorąca, ponieważ dzieci z niskim poziomem estrogenów nie wydają się doświadczać uderzenia gorąca.

W okresie menopauzy i okołomenopauzalnym, poziom estrogenów staje się nieobliczalny, spada i rośnie w różnych odstępach czasu. Niski poziom estrogenu może powodować podwzgórze do radykalnych przez rozszerzanie naczyń krwionośnych, ponieważ postrzega ciało jako otrzymaniu zbyt dużo ciepła i reaguje do ochłodzenia ciała w dół, zgodnie z wdxcyber.com.

Środki zaradcze

Wielu lekarzy zaleca Hormonalna terapia zastępcza, która jest skuteczna dla kobiet, które są bardzo przeszkadza uderzenia gorąca i nocne poty do tego stopnia, że ​​niszczy swoje życie. Jednakże naturalne środki, takie jak witaminy i produktów sojowych, mogą pomóc w złagodzeniu objawów, w zależności od włączenia zasilania surge.com.

Reakcje produktów sojowych są podobne do estrogenów, a wiele kobiet korzysta z produktów sojowych, aby pomóc uderzenia gorąca i nocne poty. Zwiększenie spożycia witaminy z grupy B, C, magnezu i potasu jest pomocne, ponieważ gorąca wyczerpać tych witamin w organizmie.

Zioła, takie jak czarny Cohosh, żeń-szenia, i olej z wiesiołka pomaga łagodzi uderzenia gorąca, a także pomaga zasnąć. Wyeliminować gorące produkty spożywcze w diecie, jak ostre przyprawy powodują swoje ciało, aby się rozgrzać i pić więcej wody niż zwykle, aby utrzymać nawodniony. Pocenie się może zostawić Ci odwodnione.

Alternatywne Relief

Zwiększenie ćwiczenia, nawet jeśli jest tylko w odległości również pomaga łagodzić uderzenia gorąca. Poświęć trochę czasu na relaks w głębokim oddychaniu lub po prostu biorąc godzinę lub po prostu dla siebie.

Hipnotyczna relaks terapia jest skuteczna w leczeniu i łagodzeniu uderzeń gorąca, zgodnie z Baylor University Study kierowany przez dr Gary Elkins w Waco w Teksasie, opublikowanej w internetowym Journal of Clinical Oncology w dniu 22 września 2008 roku Hypnotic relaks terapia zmniejsza nasilenie i częstotliwość uderzeń gorąca.

Co zrobić z uderzenia gorąca?

Hot miga są zmorą wielu kobiet, występujących na wszystkich porach dnia i nocy. Spowodowany przez brak równowagi hormonalnej, uderzenia gorąca są powszechne u kobiet przechodzących przez różnych etapach menopauzy. Niektóre opcje są dostępne leczenie, jakie są w domu w czasie wypróbowane środki - lub kombinacji obu. Uderzenia gorąca mogą zakłócić kobiety praca, sen i codzienne przyjemności, ale znalezienie najlepszej metody kontrolowania swoich gorąca wymaga czasu i dużo eksperymentów.

Odzież

Warstwy ubrania, co jest najlepszym sposobem, aby szybko złagodzić intensywne ciepło lub "rumieniec" gorącego błysku. Minutę jesteś wygodne, to wyrwać się w pocie, whip poza swój sweter, a następnie rosną schłodzone tak szybko, jak powietrze uderza swoją spoconą skórę. Zwalczania tych częstych i irytujących zmian przez r ubrania łatwiej dostosować się do zmian temperatury skóry. Nosić luźne ubrania, aby pomóc utrzymać temperaturę ciała regulowanym. Hot miga może zwiększyć się podczas sezonowych zmian pogodowych, więc odpowiednio dostosować.

Hormonalna terapia

Biorąc estrogen jest inny sposób wiele kobiet zwalczania gorąca. Hormonalna terapia jest często sugerowane dla kobiet doświadczających umiarkowanych do ciężkich uderzeń gorąca, niekiedy przy użyciu sam estrogen. Do innych, może być zalecane połączenie estrogenu i progesteronu. Terapia estrogen nie jest dla każdej kobiety, a niektóre schorzenia lub historii, takie jak rak piersi zmniejszyć opcje korzystają z terapii hormonalnej.

Leki naturalne

Biorąc różnych suplementów, od czarnych herbat cohosh do mleka sojowego, od jedzenia tofu do dodatkowych dawek (400 do 800 IUS) witaminy E były używane przez kobiety od tysięcy lat do czynienia z gorąca. Niektórzy eksperci sugerują, jeść pokarmy bogate w fitoestrogeny (takich jak te z soi lub soi produktów), aby zmniejszyć liczbę i nasilenie uderzeń gorąca. Black Cohosh i don quai herbaty zostały zasugerowane przez pokolenia, ponieważ są one bogate w fitoestrogeny. Redukcja stresu może pomóc, ponieważ badania wykazały, że stres często służą do wywołania gorąca. Wykonywać codziennie, i starają się znaleźć co najmniej 15 do 30 minut dziennie na "odstresowanie" w spokojnej okolicy.

Co zabrać na uderzenia gorąca?

Menopauza i brak równowagi hormonalnej są najczęstsze przyczyny uderzenia gorąca u kobiet. Hot miga zazwyczaj nie wymagają leczenia, ale są leki, które można podjąć, jeśli staną się zbyt uciążliwe.

Hormonalna terapia

Hormonalna terapia pomaga zarządzać nierównowagi hormonalnej. Terapia estrogenowa jest najczęściej stosowaną terapią hormonalną. Kobiety, które cierpią z powodu raka piersi lub skrzepy krwi, nie powinny przyjmować estrogen; mogą przyjmować progesteron zamiast.

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne - jak Effexor, Paxil, Celexa lub Pristiq - podjęte w małych dawkach może pomóc złagodzić uderzenia gorąca. Te leki mogą powodować działania niepożądane, takie jak nudności i przyrostu masy ciała.

Gapabentin

Kobiety, które mają uderzenia gorąca w nocy, można znaleźć ulgę poprzez podejmowanie gapabentin (marki Nuerotin), który jest stosowany w leczeniu półpaśca i drgawek.

Klonidyna

Klonidyna jest nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) leki, które mogą pomóc z gorąca. To może powodować działania niepożądane, takie jak ospałość i zaparcia.

Leki uspokajające

Łagodne środki uspokajające (takie jak Bellergal-S) może pomóc zmniejszyć uderzenia gorąca przez zmniejszenie intensywności aktywności mózgu.

Jak kontrolować po menopauzie uderzenia gorąca

Niestety, uderzenia gorąca są częstym efektem ubocznym menopauzy. Z mniej estrogenów w organizmie, twoje podwzgórze ma trudny czas regulacji temperatury organizmu. Hot miga często zaczynają się jak ciepłe uczucie w swoim rdzeniu, które nasila i rozprzestrzenia się w całej całej górnej części ciała. Możesz zacząć od potu; Twoja skóra może wypłukać i stać poplamiona. Można oczekiwać, że zwiększenie częstości akcji serca i mała ilość ciśnienia w głowie.

Instrukcje

1 Poproś lekarza o terapii hormonalnej. Ona przepisze tabletki estrogenów, które pomogą zastąpić estrogen, że organizm utracił po przeszły menopauzę. Jeśli nie możesz wziąć estrogen z jakiegokolwiek powodu, zostanie przepisane pigułki progesteronu.

2 Jedz dieta bogata w soję. Soja zawiera fitoestrogeny, które mają właściwości, które są podobne do estrogenu. Można uzyskać z soi soja, tofu i mleka sojowego. Możesz też kupić suplementy, które zawierają soję.

3 Trzymaj domu fajne, ale wygodne. Jest to o wiele łatwiejsze do schłodzenia z hot flash w chłodnym pomieszczeniu niż to, w pokoju, który jest przyjemnie ciepły.

4 Zachowaj zimną wodę pod ręką. Zapasy lodówkę z wodą mineralną. Picie zimnej wody podczas hot flash może pomóc to szybko mijają.

5 Get regularne ćwiczenia. Regularne ćwiczenia poprawią ogólny stan zdrowia, co ułatwia organizmowi regulować temperaturę podczas hot flash.

6 Ogranicz kofeinę. Kofeina jest wiadomo, że wywołują uderzenia gorąca.

7 rzucić palenie. Nikotyna (podobnie jak kofeina) jest stymulantem. Używki mogą przynieść na uderzenia gorąca.

Wskazówki

  • Prowadź dziennik, kiedy wystąpić uderzenia gorąca. Napisz, co robisz lub jedzenia, gdy wystąpi gorący błysk. Spróbuj zmienić zachowanie, aby zobaczyć, czy to zmniejsza liczbę uderzeń gorąca.
  • Porozmawiać z lekarzem przed zmianą diety i rozpoczęciem nowego wykonywania rutynowych.

Homeopatyczne lekarstwo na uderzenia gorąca

Jak kobiety osiągną wiek około 50, zaczną ulegać menopauzy, to jest wtedy gdy kobieta zatrzymuje o jej cyklu menstruacyjnego. Istnieją różne objawy menopauzy, ale jeden z bardziej popularnych i nieprzyjemne objawy to uderzenia gorąca, dla których istnieją różne ziołowe i homeopatyczne.

Uderzenia gorąca i Homeopatia

Uderzenia gorąca jest, gdy kobieta czuje nagły przypływ ciepła do jej ciała, co powoduje dyskomfort i nadmierne pocenie się, i to zazwyczaj trwa nie dłużej niż 15 minut. Kiedy to się dzieje podczas snu, są one często nazywane "nocne poty". Najczęstszym stosowania terapii hormonalnej. Dla niektórych kobiet, hormonalna terapia zastępcza może powodować poważne komplikacje i może zwiększać ryzyko wystąpienia raka sutka.

Z kolei wiele kobiet zdecydować się na homeopatii, który wykorzystuje naturalne zioła zająć gorąca. Istnieje niewiele, jeśli w ogóle, szkodliwe efekty uboczne homeopatii ponieważ współpracuje z organizmu kobiety w celu złagodzenia objawów gorących flash. Jeśli zdecydujesz się korzystać z homeopatii, znaleźć certyfikowanego naturopathic lekarza, aby pomóc w leczeniu.

Lachesis

Jeśli zauważysz, że twoje uderzenia gorąca przebywania w głowie, i mają tendencję do występowania przed snem lub podczas snu, Lachesis może być dobrym homeopatycznym dla gorąca. Lachesis jest otrzymywany z jadu węża Bushmaster; ale nie progu, to nie jest "jad", lecz pochodna występujących w jadzie kilka chemikaliów. Niektóre działania niepożądane mogą obejmować kobiety uczucie "ryczałtu" w gardle po biorąc kapsułki Lachesis.

Sulfuricum acidum

Kobiety, które znaleźliśmy, które nie tylko są gorące, ale także doświadczyć nerwowość i uczucie ciśnieniowego do wykonywania swoich codziennych zadań, należy użyć sulfuricum Acidum homeopatyczny. Środek ten jest znany także jako kwas siarkowy. Według Judyth Reichenberg-Ullman naturopatyczną, biegłego lekarza, 80 procent kobiet zauważyć pozytywne skutki tego homeopatycznego i innych leków homeopatycznych.

Jod

Jod pochodzi z jodem i dobre leczenia dla kobiet, które mają bardzo wysokie metabolizm. Te kobiety czują się "reklamie", niespokojny i dość pospiesznie. Ich gorąca wydają się być na całym ciele i będzie miał czerwone policzki i nadmierne pocenie się. Jod jest zazwyczaj dość rzadkie homeopatycznych leczenia klimakterium, ale mogą być skutecznymi dla kobiet z wyżej opisanych objawów.

Znaczenie uderzenia gorąca

Znaczenie uderzenia gorąca


Jak wiek kobiety, a ich ciała zmienić na wiele sposobów. Jednym z najbardziej dramatycznych jest początkiem menopauzy, które zazwyczaj się dzieje z kobietami w wieku 50 lat. Jednym z objawów menopauzy, jest gorąca.

Identyfikacja

Hot flash jest nagłe uczucie intensywnego ciepła w organizmie, które mogą powodować pocenie się i zaczerwienienie głowy, szyi i klatki piersiowej. Uderzenia gorąca może nastąpić w dowolnym momencie, trwający od 30 sekund do 10 minut, mogą być dołączone kołatanie serca, stany lękowe i paniki.

Ramy czasowe

Uderzenia gorąca zwykle dotyka kobiety w okresie menopauzy, co wskazuje na spadek poziomu estrogenów w organizmie. Mogą nadal wpływać na niektóre kobiety do pięciu lat po menopauzie.

Znaczenie

Uderzenia gorąca są częstym efektem ubocznym menopauzy, wpływając trzy z czterech kobiet.

Teorie / Spekulacje

Naukowcy przypuszczają, spadek estrogenów spowodowanych przez menopauzy wpływa na podwzgórze, obszar mózgu, który reguluje temperaturę ciała, co powoduje uderzenia gorąca.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Uderzenia gorąca mogą być leczone za pomocą terapii hormonalnej estrogeny, które jest tylko leczenie zatwierdzone przez US Food and Drug Administration.

Uderzenia gorąca i Dieta

Związek między jednej diety i prawdopodobieństwo doświadczania gorąca jest źródłem trwającego dochodzenia przez społeczność naukowców i ekspertów medycznych. Nawet te pokarmy, które nie zostały sprawdzone, aby mieć bezpośredni wpływ na poziomy hormonalne mogą być przyczyną lub nasilenie objawów menopauzy, takie jak uderzenia gorąca. Inne pokarmy i witaminy faktycznie złagodzić lub zmniejszyć częstotliwość uderzeń gorąca.

Unikać Stymulanty

Ostre i wysoko kwaśne pokarmy mogą powodować uderzenia gorąca u wielu kobiet. Uważaj na gorące dania wyposażonych pieprz, papryka ostra i owoców cytrusowych. Dodając więcej świeżych warzyw i soków może pomóc zrównoważyć ten efekt przez alkalizowanie systemu. Kofeina, która znajduje się w tym kawy, herbaty i czekolady, może również pogorszyć gorąca, jak stosowanie może tytoniowego. Alkohol może także powodować zaczerwienienie i zwiększoną częstość uderzeń gorąca.

Dodaj witaminę E

Dodanie witaminy E w diecie może być najprostszy, co można zrobić, aby pomóc zmniejszyć nasilenie i częstość uderzeń gorąca. Niektóre pokarmy, które są bogate w witaminy E zawierają kiełki pszenicy, pełnoziarniste pieczywo, płatki, zielone warzywa liściaste i wiele rodzajów orzechów. Ponieważ ma właściwości rozrzedzające krew, jednak wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem w odniesieniu do trwających problemów zdrowotnych lub interakcji może wystąpić.

Zmienić źródło białka

Według "Hormon Deception", zastępując mięso, margaryna i inne tłuszcze zwierzęce z produktów sojowych, jak olej sojowy tofu i robi więcej niż tylko niższe nasyconych tłuszczów i cholesterolu. Stwierdzono także, okazały się wprowadzić związki, które pomagają kontrolować gorąca. Podczas typowej zachodniej diety jest znacznie niższa niż w produktach sojowych, które z Japończykami, kobiety doświadczają znacznie mniej Wschodniej uderzenia gorąca. Jak zauważył w "Healing z witaminami," produkty sojowe mają wrodzoną związek o nazwie fitoestrogeny. Związki te okazały się działać podobnie naturalnych hormonów żeńskich uwagi, które mogą pogorszyć wycofania estrogenów, które uważa się za przyczynę gorąca.

Dieta pomaga lepiej

Poprawa diety i oglądać to, co jesz korzysta całe ciało oprócz pomocy z objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca. Ograniczenie składników stymulujących, przejście na kawe bezkofeinowa i coraz więcej białka z produktów sojowych są bardzo korzystne. Zmiana w sposobie twoje ciało funkcjonuje można łatwo zarządzać, zmieniając to, co się w nim.