adcov.com

odnalezc szczescie w sobie

Jak radzić sobie z Jealous Matek-in-law

Jak radzić sobie z Jealous Matek-in-law

Kiedy dzieci dorastają i się ożenił, przejście do dorosłości może być dość trudne w niektórych rodziców. Niektóre matki-in-law może rozwinąć zazdrosne cechy, gdzie są stale przekraczając granice i wtrącanie się w małżeństwo swojego dziecka. Po najważniejszych kobiet w życiu ich dziecka, matka ma teraz przyzwyczaić się do zajmując drugie miejsce. Wiele małżeństw cierpi z powodu zazdrosnych matki-in-law, które nie wiedzą, jak puścić swoich dzieci. Podjąć działania w celu utrzymania pokoju i ochrony małżeństwa.

Instrukcje

1 zestaw granice dla swojej matki-in-law. Jeśli ona jest stale sprawdzanie, co robisz lub dzwoniąc i przyjeżdżają bez zapowiedzi, położyć kres. Powiedz matce, teściowa odpowiednie razy zadzwonić i odwiedzić. Jeśli ona ignoruje je, nie odbiera telefonu lub drzwi iw końcu ona się komunikat i jej zachowanie zatrzyma.

2 postawić na swoim i trzymać się swoich granic. Jeśli twoja matka-teściowa stara, aby czuć się winnym za swoje zachowanie wobec niej, zignoruj ​​go. Pozwoli jej być zły i się jej uświadomić sobie, że jesteś zarówno dorosłych.

3 Określić tematy Push przyciski i nie reagują na nich w negatywny sposób. Jeśli twoja matka-teściowa zazdrości wyzwala ją stale można umieścić w dół, reaguje w nieoczekiwany sposób lub nie reaguje w ogóle. To będzie jej sygnał, że nie ma władzy nad wami i co ona chce osiągnąć nie działa. Jeśli masz zły, to tylko pobudza ją utrzymać cię poniżali.

4 Porozmawiaj ze swoim współmałżonkiem o swojej matce, teściowa zachowania i upewnij się, że są na tej samej stronie. Niech twój małżonek skonfrontować swoją matkę-w-prawo o jej zazdrosnego zachowania. Unikać narzekać zbyt wiele o swojej matce-in-law, ponieważ mimo, że pierwszy lojalność współmałżonka musi być z własnej rodziny, może to spowodować jego mechanizm obronny i stworzyć większy problem.

5 Odsuń się, jeśli mieszkasz w pobliżu swojej matki-in-law. Przeprowadzka do innego miasta lub państwa, może ograniczyć matki-in-law na ingerencji w swoim małżeństwie. Mają jej przyjść do odwiedzin i pogodzić się z jej zazdrosnego zachowania, wiedząc w głębi swojego umysłu, że będzie pozostawiając wkrótce.

Jak radzić sobie z Nighttime Leg skurcze

Jak radzić sobie z Nighttime Leg skurcze


Nocne kurcze nóg, zwane również Charley konie, są nagłe, bolesne i mimowolne skurcze mięśni nóg, które występują w nocy, często, jak śpisz. Ta noc skurcze zazwyczaj dotyczy konkretnej grupy skróconych mięśni. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Niektóre metody są bardziej skuteczne dla niektórych ludzi niż w innych, więc może trzeba spróbować różnych z nich, aby znaleźć to, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Instrukcje

Czy łydki ćwiczenia rozciągające

1 Stań twarzą do ściany, od 2 do 3 metrów. Twoje nogi, biodra i ramiona powinny bezpośrednio twarzą do ściany. Trzymając lewą nogę prosto, umieść prawą stopę kilka centymetrów przed nim.

2 Połóż ręce na ścianie, trzymając je na wysokości klatki piersiowej. Lekko ugnij kolana i pochylić się do przodu w kierunku ściany.

3 Powoli zginać kolano prawej nogi, czując mięśnie łydki w lewej odcinku nogi. Trzymaj rozciągnięcie przez co najmniej 15 sekund, a utrzymanie obu piętach płasko na ziemi przez cały ćwiczenia.

4 pozycje przełącznika nożnego i powtórz rozciągnąć swoją prawą łydkę, czy to ma wpływ.

Przechowywać Stretching Those Cielęta

5 Usiądź wygodnie. Wyciągnij i wyprostuj uszkodzoną nogę przed sobą.

6 Zegnij nogę w górę i powrót do siebie, bez zginania kolana. Trzymaj prosto kolana.

7 Pomoc proces poprzez zwijanie ręcznik, umieszczając ją za podeszwę stopy i trzymając oba końce jak wygiąć nogę do tyłu.

Weź kombinacji mineralne, witaminy i suplementy ziołowe

8 Spróbuj biorąc trzy minerały, w szczególności w celu uregulowania działalności mięśni: potas, wapń i magnez. Niedobór lub brak równowagi w nich może przyczynić się do nocnych skurcze.

9 otrzymuje wystarczającej ilości witaminy E w diecie. Badania pokazują, że witamina E pomaga zredukować nocne skurcze poprzez poprawę krążenia krwi tętniczej. Dawka dobowa 400 800 IU witaminy E wydaje się być skuteczne.

10 Rozważmy pewne zioła, które znaleźli, aby pomóc w nocy skurcze. Czarny korzeń cohosh właściwości przeciwskurczowe, które ma służyć jako naturalne zwiotczających. Borówka ma właściwości rozkurczające mięśni, a także poprawia krążenie krwi poprzez kończyn. Ginkgo biloba poprawia również krążenie w kończynach przez rozszerzanie tętnic Karmienie tkanki nóg.

Inne sposoby leczenia nocy skurcze

11 Stretch i pewnie od razu masować kurcze mięśni do obiegu pomocy. Skakać nogę i chodzić, jak również.

12 Należy skonsultować się z lekarzem na temat biorąc wodę chininy lub tabletki chininy w godzinach wieczornych. Należy pamiętać jednak, że chinina jest toksyczny, gdy przejęła długie okresy.

13 Weź gorący prysznic, ciepłą kąpiel lub zanurzyć skurcze nóg w gorącej wodzie, aż skurcze ustępują.

Zapobiec Nighttime skurcze zanim one nastąpią

14 Czy łydki ćwiczenia rozciągające na każdą nogę przed snem. Pomaga to wyczerpuje odruchu rozciągania, który powoduje nocne skurcze.

15 Bądź nawodniony. Gotowanie dużo wody w ciągu dnia. Ograniczyć ilość kofeiny i alkoholu można spożywać, ponieważ mają tendencję do odwodnienia organizmu.

16 Uważaj na dietę. Wysokie diety białka były związane z niskim poziomem potasu i co za tym idzie, zwiększenie częstości skurczów nocnych. Biorąc suplementy potasu lub dieta bogata w potas może zapobiec nocne skurcze, podobnie jak dieta bogata w wapń i magnez.

Wskazówki

 • To jest zawsze ważne, aby skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej lub innego lekarza dotyczących swoimi nocnymi skurczami czasu, ponieważ objawy mogą być spowodowane przez poważne schorzenie, takie jak cukrzyca, które mogą wymagać pomocy medycznej.

Jak radzić sobie ze skurcze stóp i nóg

Jak radzić sobie ze skurcze stóp i nóg


Jeśli masz poważne stóp lub nóg skurcze i występują często należy skonsultować się z lekarzem - może masz zespół niespokojnych nóg. Jeśli masz sporadyczne skurcze nóg lub stóp, są sposoby radzenia sobie z nimi i dodaje powie ci jak.

Instrukcje

1 Pij dużo wody. Odwodnienie jest główną przyczyną nogi i stopy skurcze. Dlatego ważne jest, aby pić dużo wody przez cały dzień od nogi i stopy skurcze występują zazwyczaj w nocy.

2 Unikaj skurcze stóp i nóg poprzez wykonywanie. Regularne ćwiczenia mogą pomóc w radzeniu sobie z stóp i nóg skurcze. Wiele osób uważa, akt rowerem tuż przed snem pomaga im uniknąć skurcze stóp i nóg w nocy.

3 Trzymaj narzuty luźne. Tight narzuty może ograniczyć ruch nóg powodując skurcze nóg i stóp.

4 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli twoja noga lub stopa skurcze są zbyt poważne, aby sobie poradzić. Istnieją przepisy, które mogą pomóc w Twoich stóp lub nóg skurcze zwłaszcza jeśli masz zespół niespokojnych nóg. Tylko lekarz może powiedzieć na pewno, jeśli skurcze nóg są zespół niespokojnych nóg, czy nie, więc sprawdź z Ciebie i zobaczyć, czy jesteś kandydatem do Reąuip lub jeden z innych leków na zespół niespokojnych nóg.

5 Należy witaminy, takie jak wapnia i potasu. Brak pewnych substancji chemicznych w organizmie może powodować skurcze nóg i stóp. Lekarz może wykonać badanie krwi w celu określenia, czy system jest pozbawiony tych elementów i czy należy rozpocząć reżim witaminy regularnie zastąpić chemikalia system został Lost - może to być odpowiedź na radzenie sobie z tymi skurcze stóp i nóg .

Jak radzić sobie z Foot Pain

Pacjentów cierpiących na ból w stopie może znaleźć codzienne czynności bolesne i niewygodne. Jeśli cierpisz na bóle stóp, należy porozmawiać z lekarzem, jak bóle stóp jest często objawem choroby podstawowej. Po prostych procedur w domu opieki będzie również pomóc zmniejszyć ból i dyskomfort.

Instrukcje

Radzenie sobie z bólem stóp

1 Porozmawiaj z lekarzem, aby określić charakter i nasilenie choroby. Ból kolana często jest objawem zaburzeń medycznych, w tym poszarpane mięśnie, ścięgna, wyrwanych szczepów mięśni, złamania, a nawet złamania kości. Spotkanie z ortopeda zapewni szybszy czas regeneracji i bardziej produktywnego systemu zarządzania ból. Specjalista może także być w stanie przepisać recepty wytrzymałości leki przeciwbólowe.

2 Zainwestuj w parę wygodnych butów. Niewłaściwe buty mogą umieścić niepotrzebnego stresu i napięcia w nogach, więc właściwe obuwie jest niezbędne w zarządzaniu ból stopy. Buty powinny dostarczyć wystarczającą amortyzację i powinien mieć dobre wsparcie łuku.

3 Zmniejszenie zbędnego aktywności fizycznej. Bieganie, bieganie, a nawet chodzenie może pogłębić istniejące urazy, więc pływać lub rower do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Rozciągnąć przed i po treningu, i natychmiast zatrzymać działalność, jeśli ból pogarsza.

4 Użyj okłady z lodu owinięte w ręczniki papierowe, aby zmniejszyć ból i obrzęk stóp. Przemian 20 minut lodu i 20 minut bez. Jeśli ból trwa po tygodniu, porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać więcej opcji leczenia.

Jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych

Jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych


Wstrzyknięć w połączeniu antykoncepcyjne wydawane są co miesiąc przez lekarza rodzinnego. Są one skuteczne w 99,7% wykonane w regularnych odstępach w celu zapobiegania ciąży. Skutki uboczne są zwyczajne przyrost masy ciała, bóle głowy, skurcze mięśni, brak miesiączki, anemia i tkliwość piersi.

Instrukcje

Jak radzić sobie z Skutki uboczne Połączonych iniekcyjne antykoncepcyjnych

1 Aby poradzić sobie ze skurczami związanymi z wystrzału, należy zrobić masę mając ćwiczenia, takie jak rzuca. Aby to zrobić, przytrzymaj 2 wagi komfortowym rozmiarze w Twoich rękach. Stoisko z nogi na szerokość barków, i rozciągnąć jedną nogę przed sobą. Przechowywać drugiej stopy płasko na ziemi. Prasa do przodu na przedniej nodze przez 10 sekund, a następnie zwolnij. Powtórz to 25 razy, dwa razy dziennie.

2 Aby poradzić sobie z przyrostem masy ciała, należy regularnie oglądać kalorii i ćwiczenia. Start z systemem wokół bloku dwa razy dziennie, i budować z prowadzeniem wokół bloku 4 razy dziennie, 4 dni w tygodniu. Pomoże to, aby spalić kalorie, a także budowanie mięśni i wytrzymałości.

3 wziąć Tylenol na bóle głowy, a to nie jest NLPZ lub niesteroidowe przeciwzapalne leku. To jest tylko NLPZ zatwierdzony przez lekarzy w celu utrzymania zdrowia nerek. Jeśli twoje bóle głowy nasilają, należy porozmawiać z lekarzem.

4 Brak miesiączki jest nieprawidłowe krwawienie związane z iniekcji antykoncepcyjnych. Jest to spowodowane macicy nie rzuca jak zazwyczaj. To jest normalny i nie jest w żaden sposób wokół niego. Jedyne, co można zrobić, aby sobie z nim jest, aby zawsze mieć zapasową metodę ochrony miesiączkowego na dłoni.

5 tkliwość piersi można pokonać przez masuje okolicę podczas gdy w prysznic, jak to zrobić, gdy robi badanie piersi własnym. Krótki okrągłe kresek wokół krawędzi zewnętrznej tkanki, podczas pracy wewnątrz w kierunku złączki ułatwią niektóre z czułością.

6 Na bolesność w miejscu wstrzyknięcia, masować obszar dzień po strzał podano. Pomoże to, że przenikają do tkanek powierzchniowych mniej i zwalnia nacisk na mięśnie aby pęcznienie w dół.

Wskazówki

 • Istnieje wiele środków antykoncepcyjnych, które nadają się do wstrzykiwania, które mogą prowadzić do mniej skutków ubocznych. Porozmawiaj z lekarzem na temat opcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat skutków ubocznych iniekcji antykoncepcyjnych, można sprawdzić w poniższej witrynie.

Jak radzić sobie z zatruciem pokarmowym w Zagranicą

Podczas podróży do innego kraju, zawsze jest szansa, że ​​będzie można dostać zatrucia pokarmowego. Nie zawsze wiesz, w góry, czy pewna restauracja jest bezpieczny, czy jedzenie jesteś o do konsumpcji jest dobra, więc trzeba być przygotowanym na najgorsze. Ten artykuł pokaże Ci, jak najlepiej przygotować się i radzić sobie z zatruciem pokarmowym podczas podróży za granicą.

Instrukcje

Planować Przed podróżą

1 przygotowawcza może zrobić rzeczy o wiele łatwiejsze, jeśli się zatrucia pokarmowego podczas podróży za granicą. Pierwszym krokiem jest, aby uzyskać informacje na ubezpieczenie zdrowotne razem i wziąć nosić karty ubezpieczenia zdrowotnego z tobą, tak, że masz to dostępne, jeśli masz zatrucie pokarmowe i wymaga leczenia.

2 Często tylko o ubezpieczenie zdrowotne nie jest wystarczające. W obcym kraju, dostawca medycznej może obawiać się, że firma ubezpieczeniowa nie pokryje zdrowie dla kosztów poniesionych w innym kraju. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeń zdrowotnych i zadać to konkretne pytanie. Jeśli są objęte, je napisać do ciebie list potwierdzający to, że zawiera informacje kontaktowe dla lekarza zagranicznego lub zadzwonić do szpitala, jeśli są pytania. Carry ten list ze sobą podczas podróży.

3 Czy środki pieniężne i / lub karty kredytowe dostępne są na pokrycie wydatków na uzyskanie leczenia zatrucia pokarmowego podczas podróży zagranicznych. Nawet jeśli masz ubezpieczenie zdrowotne i mieć pismo od firmy ubezpieczeniowej, zdrowotnej, lekarz może odmówić jego przyjęcia, a jedynie traktować Cię, jeśli masz fundusze dostępne. Możesz spróbować i dostać zwrot kosztów przez ubezpieczenie zdrowotne później.

4 Badania kraj, w którym będziesz w podróży. Dowiedz się, w ogóle żadnych ostrzeżeń należy zważać na temat jakości żywności i wody tam. Najlepszym sposobem na to jest do odwiedzenia Centrum Kontroli Chorób i Prewencji domowa, uszeregowane zasobów. To daje aktualizacje na temat wszelkich rodzajów spraw żywności i wody, aby wiedzieć w danym kraju.

5 W Centrum Kontroli Chorób i Prewencji Serwisie znajdziesz spojrzeć na niektórych odcinkach, jak zatrucie pokarmowe przez toksyn morskich i bezpiecznej żywności i wody. Czytając te sekcje, można dowiedzieć się, czego unikać i co robić, aby być bezpieczniejsze podczas jedzenia i picia, w obcym kraju. Na przykład, unikać surowych potraw jak warzywa, jeść gotowane jedzenie, gdy jest jeszcze gorący i jeść tylko owoce, które skórki.

6 Dowiedz się, co żywności zatrucia i jej objawy teraz, tak, że jeśli będziesz wiedzieć podczas podróży, że może być zatrucie pokarmowe. Stronie internetowej CDC mówi o morskich toksyn żywności zatrucia ryb i skorupiaków, na przykład. Symtoms zatrucia pokarmowe w ogóle to nudności, bóle mięśni, osłabienie, zawroty głowy, wymioty i biegunkę. Może również wystąpić gorączka.

Czynienia z zatruciem pokarmowym ile w państwie obcym

7 Po przyjeździe do hotelu w obcym kraju, pierwszym krokiem jest zapewnienie zdjęcie informacje kontaktowe alarmowe do swoich krewnych w Stanach Zjednoczonych, w przypadku gdy masz problem. Ponadto, nieść ze sobą takie informacje w portfelu, tak aby szpital wie, z kim się skontaktować, jeśli nie jest to nagły wypadek.

8 Zapytaj hotelu o restauracji poleciliby, które są bezpieczne. Gdy już wiesz, gdzie możesz zjeść, jeśli masz wolne Internet, w trybie online i sprawdzić, czy są jakieś negatywne opinie w ramach tych restauracji.

9 Po przyjeździe w restauracji, patrzeć na warunkach przed jedzeniem. Jeśli miejsce wygląda brudne i nie dobrze utrzymane, zjeść gdzie indziej.

10 Jeśli są posiłki w restauracji, a jedzenie serwowane jest i wygląda wątpliwa, nie jedz go. Powiedz im, że uważasz, że coś jest nie tak i wysłać jedzenia z powrotem. Jeśli jedzenie smakuje śmieszne, powiedz kelnera i oddać.

11 Jeśli uważasz, że masz zatrucie pokarmowe, spojrzeć na nasilenie objawów. Jeśli tylko mają łagodny biegunkę i skurcze, może nie trzeba się z lekarzem. Jednak, jeśli masz krwawe biegunki, gorączka powyżej 101 stopni Celsjusza, Twój wymioty jest ciężka, masz uporczywy ból brzucha i masz trudności z połykaniem lub oddychaniem, zgłaszają się na leczenie natychmiast.

12 Jeżeli nie można zwrócić się do lekarza lub objawy są łagodne, są pewne rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. Pij dużo płynów, aby pomóc dostać się toksyn z organizmu, nie starają się prowokować wymiotów lub wziąć produkt przeciwbiegunkowych i przywrócić mdłe żywności raz zaczynasz czuć się lepiej. Picia Gatorade pomoże uzupełnić utracone elektrolity, cukru i sodu.

13 Niech wie, że restauracja ma zatrucie pokarmowe, dzięki czemu mogą one uniemożliwić innym narażone na samym złe jedzenie. Ponadto, można rozważyć umieszczenie informacji na stronie internetowej podróży po powrocie końcówki z podróży, aby obiekt wiedzieć miejsc wypatrywać.

Wskazówki

 • Dowiedz się przybliżone koszty leczony na zatrucie pokarmowe w obcym kraju. Wtedy będziesz wiedzieć, ile pieniędzy trzeba będzie dostępna w celu uzyskania leczenia.
 • Jeśli jedzenie smakuje śmieszne, nie jeść. Może to być wyraźny sygnał, że jedzenie jest zepsute.
 • Aby być naprawdę bezpieczne, unikać surowych pokarmów i pić wodę mineralną.
 • Ryzykowne jedzenie jeść w obcym kraju jest owoce morza.
 • Jeśli uważasz, że masz zatrucie pokarmowe, nawet, jeśli objawy nie są ciężkie, to jest zawsze dobry pomysł, aby zwrócić się do lekarza, aby upewnić się, że jesteś w porządku.

Jak radzić sobie ze stwardnieniem rozsianym One Day At A Time

Jak radzić sobie ze stwardnieniem rozsianym One Day At A Time


Są dobre dni i są okropne dni, gdy mieszkają ze stwardnieniem rozsianym. Na tych strasznych dni można szukać w bardzo straszny scenariusz z dystansu, jak wszystko będzie w przyszłości. Mam stwardnienie rozsiane i nauczyłem się nie postawić się przez to. Scenariusze są po prostu, że coś Ci się sformułować w głowie. Musisz żyć jeden dzień na raz.

Instrukcje

1 Jeśli masz stwardnienia rozsianego (MS), oto jak wziąć jeden dzień na raz.

Gdy masz stwardnienia rozsianego - Możesz sobie tylko z tego, co się dzieje z Twoim obecnie. Znajdziesz opcje, jak przejść przez wszelkie przeszkody napotykają TERAZ i nie pogody im gorzej później 2 Jeśli masz stwardnienie rozsiane. - Nie bądź sam. Jeśli nie są w stanie opuścić domu upewnij się, zadzwonić do kogoś, więc nie czuje się samotny. To uczucie jest jednym z najgorszych można mieć, gdy przechodzisz jednego z "strasznych" dni. 3 Po stwardnienie rozsiane Myśl pozytywnie. Twój umysł jest bardzo potężnym narzędziem. Co myślisz, co robisz. Zachować pozytywne myśli i zapisać je w dół, dzięki czemu można patrzeć na nich przez cały dzień 4 Po Stwardnienie rozsiane -. Bądź pomysłowy. Co możesz zrobić, aby przeszkoda łatwiejsze do czynienia z, lub w najlepszym przypadku, odejść? 5 Gdy masz stwardnienie rozsiane Znajdź hobby. Kiedy świat, a objawy są przytłaczające zanurzyć się w hobby. Możesz skupić się na tym, i nie myśleć o niczym innym na chwilę 6 Po stwardnienia rozsianego -. Zdobądź swój umysł od siebie. Są inni, w swoim życiu, że można myśleć. Zawęź swoje myśli do zabawy, przygód i / lub śmieszne razy miałeś z tych osób 7 Po stwardnienia rozsianego -. Skontaktuj się z lekarzem, aby sprawdzić, czy jest jakieś taktyki zarządzania objawem mogą zaproponować, aby pomóc w przezwyciężaniu objawów .

Wskazówki

 • Przypomnij sobie, nawet wtedy, gdy do czynienia z objawami stwardnienia rozsianego, które Państwu są cenne, kto zasługuje na najlepsze i są gotowi zrobić wszystko, co jest potrzebne, aby dostać go. Trzymaj się, lepsze dni naprzód.

Radzenie sobie z nieplanowanej ciąży

Radzenie sobie z nieplanowanej ciąży


Skutecznego radzenia sobie z nieplanowanej ciąży jest trudne i stresujące zadanie. Choć nie ma podejście cookie-cutter do czynienia z nieplanowanej ciąży, każdy ma możliwości i powinna rozważyć każdą opcję dokładnie przed podjęciem decyzji.

Instrukcje

1 Rozważmy opcje. Bez względu na wiek, rasę czy sytuację finansową istnieją trzy podstawowe opcje ogólne dotyczące postępowania w przypadku nieplanowanej ciąży: podnieść dziecko, dać dziecko do adopcji lub przerwania ciąży.

2 Jeśli zdecydujesz się kontynuować ciążę z zamiarem podniesienia dziecka należy wziąć pod uwagę swój aktualny styl życia, system wsparcia i sytuację finansową. Czy masz środki i czas, aby wychować dziecko? Weź również pod swój system wsparcia; nie masz partnera, przyjaciół i rodziny, które pomogą Ci lub coś jest wychowanie dzieci, które trzeba będzie zrobić na własną rękę?

3 Należy rozważyć oddanie dziecka do adopcji. Jak byś się czuł, gdybyś postanowił dać dziecko do adopcji? Nosi dziecko przez dziewięć miesięcy, a następnie dając je do adopcji jest bardzo emocjonalna i ma potencjał spowodowania życie pełne żalu. Z drugiej strony, pozwala dać dziecku życie, które może nie być w stanie dać jej na własną rękę. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie poradzić sobie z decyzją na poziomie emocjonalnym teraz i w przyszłości. Skontaktować się z lekarzem lub z lokalnym działem usług socjalnych. Doradcy będą mogli porozmawiać Cię o decyzji i skierować Cię w kontakcie z renomowanej agencji adopcyjnej, jeśli zdecydujesz się iść do przodu.

4 Rozważmy kończące ciążę. Rozważając aborcję jako opcja, należy zadać sobie pytanie, czy jesteś w stanie poradzić sobie z sytuacją emocjonalnie. Wiele kobiet, w końcu jest zadowolony ze swojej decyzji o rozwiązaniu ciąży, podczas gdy inni w końcu żałując swojej decyzji i pozostaje z uczuciem depresji i poczucia winy. Rozważ swoje osobiste i religijne przekonania, które mogą lub nie mogą spowodować żałować sytuacji. Ważne jest również, aby rozważyć jak daleko ciąża jest. Na przykład, po osiem tygodniu ciąży staje się coraz bardziej niebezpieczne, aby procedury. Skonsultować się z lekarzem w celu omówienia opcji.

5 Porównaj każdą opcję. Zrób listę za i przeciw dla każdego, na podstawie stylu życia, sytuacji finansowej, religijnej i przekonań moralnych. Określić, jaki rodzaj systemu wsparcia nie masz z każdej decyzji, gdy ważąc plusy i minusy każdej z opcji

6 Badania opcje. Jeśli chodzi o przyjęcie i aborcji, zwłaszcza, są uwarunkowania prawne i finansowe, które muszą być określone i może wpływać na decyzję.

7 Envision jak twoje życie będzie z każdej opcji. Wyobraź sobie, jak to wszystko może się zmienić, jeśli zdecydujesz się iść do przodu z ciążą. Wszystko w porządku z tych zmian i jak będą one wpływać swoje cele życiowe? Również zadać sobie pytanie, jak się czujesz emocjonalnie, jeśli zdecydował się na przyjęcie lub aborcji. Czy Twoje wartości i poglądów religijnych w zgodzie z konsekwencjami? Pamiętaj, aby wziąć wystarczająco dużo czasu dla siebie, aby wyobrazić sobie każdą zmianę i określenie, jak się czujesz o nich.

8 Rozważmy Omawiając sytuację ze swoim partnerem. Chociaż każda sytuacja jest inna, są plusy i minusy konsultowały się z ojcem. Określenia, która trasa jest najlepsza dla Ciebie i postępować odpowiednio.

9 Porozmawiaj z kimś. Omówić sytuację ze zrozumieniem znajomego lub krewnego, że można zaufać. Jeśli nie masz pewności, z kim rozmawiać, lub zadzwoń do infolinii centrum zdrowia i poprosić o rozmowę z doradcą. Wiele razy bezstronne porady od osoby, która ma wiedzę na temat sytuacji i emocjonalnie usuwany jest bardzo pomocny.

10 Należy unikać spożywania alkoholu, narkotyki i palenie papierosów, aż do podjęcia decyzji, a po drodze z nim. Udać się do lekarza z lekarzem i poinformować go o swojej sytuacji. Zadać im pytania i diety, aby uniknąć sytuacji, do momentu podjęcia decyzji.

11 Podejmij decyzję i trzymać się go. Na koniec dnia, to jest twoje życie i twoja decyzja, w jaki sposób chcesz kontynuować. Po zbadaniu opcje, mówiąc z powiernikiem i poświęcenie czasu dla siebie, określić, co alternatywą jest najlepsze dla Ciebie i iść do przodu.

Radzenie sobie z oczną migreny

Radzenie sobie z oczną migreny


Oczne migreny (które są znane przez lekarzy, jak do oczu lub oftalmoplegicznej migreny) wynosi zaburzenia wzroku związanych ze zmianami w strumieniu krwi w mózgu. Wbrew nazwie, migreny oczne nie zawsze towarzyszy ból głowy. Oczne migreny występują, gdy przepływ krwi w mózgu odpowiada na spuście, który może zawierać jasne światła, składników w żywności, reakcje na niektóre leki lub zmiany hormonalne w organizmie. Ze względu na te wyzwalacze, mózgu może powodować pewne wzorce świetlne, które mogą być rozpraszające i trwać nawet godzinę. Oczne migreny są bardzo różni się od migreny w tym, że zwykle nie są związane z głowy lub ból oczu. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z migreny oczne.

Instrukcje

1 Natychmiast po zauważeniu objawów migreny oczne, które mogą obejmować miga w polu widzenia, martwym lub zygzak linie światła, weź lek przeciwbólowy, aby uspokoić nerwy w mózgu i zapobiec występowaniu bólów głowy po migreny ocznej.

2 Nosić okulary lub siedzieć w ciemnym pokoju, jeśli to możliwe. W niektórych przypadkach może to być niemożliwe, aby uciec do ciemnego pokoju, ale czasami środowisko jest, co jest przyczyną migreny ocznej. Spróbuj zamknąć oczy przez co najmniej dziesięć minut, i zatrzymaj się, gdy jesteś w drodze. Utrzymanie okularów w pobliżu jest pomocne, gdy jesteś w sytuacji, w której nie może zamknąć oczu.

3 Napój gazowany, herbaty lub kawy, aby zapobiec migrenowy ból głowy. Nie wiadomo, czy do picia napojów zawierających kofeinę jest korzystne u osobnika cierpiącego na migrenę ocznych. Jednakże, jeśli migreny są często znane wykonaj oczne migreny, najlepiej jest podjąć środki zapobiegawcze, tak szybko jak to możliwe.

4 lekarza. Chociaż większość lekarzy uważa, że ​​migreny oczne nie są powodem do niepokoju i nie są poważne, może ona dostarczyć leki na receptę, jeśli oczne migreny są wpływających codziennej rutyny. Cafergot, który jest lek na receptę zawierające kofeinę, mogą być określone na powolne zmiany przepływu krwi i łagodzenia bólu podczas lub po migrenę oka.

5 Zachowaj spokój. Oczne migreny trwają zwykle od dziesięciu minut do godziny, i nie powodują żadnych szkód w długim okresie. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, aby złagodzić swój oczu migrena jest relaks jak najwięcej i unikać robienia żadnych stresujących czynności dopóki objawy znikają.

Wskazówki

 • Spróbuj położyć się z zamkniętymi oczami, podczas gdy przeżywa ocznej migreny.
 • Oczne migreny nie są poważne i zwykle nie wymagają leczenia.
 • Nie wolno prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn, podczas gdy przeżywa ocznej migreny.
 • Jeśli występują bóle głowy lub ból oczu podczas twoich oczu migreny, udać się do lekarza jak najszybciej.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli uważasz, że masz migreny oczne - Twój stan może być inny, bardziej poważny problem oczu, jak odwarstwienie siatkówki lub tętniaka.

Jak sobie radzić z wątroby Stones

Jak sobie radzić z wątroby Stones


Kamienie wątroby są tworzone, gdy nadmiar cholesterolu jest utworzony w wątrobie. Kamienie wątroby rozwijają się małe kryształy skalne podobne. Kamienie podróż do pęcherzyka żółciowego i powodować objawy takie jak ból w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem. Inne objawy to zmęczenie, bóle głowy, problemy z trawieniem i zaparcia. Kamienie wątroby można leczyć, a są sposoby radzenia sobie z chorobą.

Instrukcje

1 Wprowadź zmiany w diecie. Kamienie wątrobowe są tworzone ze względu na gromadzenie się cholesterolu w wątrobie. Jeść więcej pokarmów bogatych w błonnik, takich jak owoce i warzywa. Unikaj pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone, takie jak ciastka, pączki i ciasta. Unikaj tłustych mięs, decydując się na chude zamiast. Jedz więcej ryb i kurczaka, indyka.

2 Weź suplementów witaminowych. Ludzie o niskiej zawartości witaminy E, C i wapnia może uruchomić większe ryzyko kamieni wątrobowych. Zapytaj lekarza, jak wiele jednostek z każdej witaminy podjęcia.

3 wizyty u lekarza czy kamienie się niezwykle bolesne, jak można mieć podstawową stanu zdrowia. Pobierz rentgenowskie lub skany jeśli lekarz zwraca je. Zdjęcia rentgenowskie pokazują kamienie w wątrobie i ich lokalizacje. Lekarz może przepisać lek w celu rozpuszczenia kamieni i do leczenia bólu.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem przed jakimikolwiek zmianami suplementów diety lub dodanie do swojej codziennej rutyny, jak niektóre suplementy mogą kolidować z lekami, które już biorą.

Jak radzić sobie z cewnikiem

Jak radzić sobie z cewnikiem


Czasami może być cewnik moczowy ratownictwa; może być również stosowany do diagnozowania przeszkody lub infekcji, monitorowanie ilości wydalanego moczu po operacji lub pomóc poprzez choroby krytycznej. Przygotowanie i radzenia sobie z cewnika wymaga cierpliwości i zrozumienia.

Instrukcje

1 zrozumieć powód dla cewnikowania. Wiedząc, dlaczego trzeba to zrobić niedogodności mniej trudne.

2 Połóż się na plecach w łóżku.

3 Podnieś kolana - nogi ugięte, obcasy rozsunąć - na materacu, i niech twoje nogi wchodzą otwarty, jeśli jesteś kobietą.

4 Weź głębokie, powolne oddechy, i przygotować się do oczyszczania roztworu do stosowania na zimno wokół prywatnych części.

5 Rozluźnij mięśnie miednicy. Jest napięta sprawia cewnik trudniej wstawić.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami pielęgniarki. Kiedy wprowadził cewnik, on daje konkretne wskazówki, w razie potrzeby.

7 Trzymaj moczu torbę niższa niż pęcherza przez cały czas, czy jesteś w łóżku, siedząc na krześle lub chodzenia.

8 Upewnij się, że nie ma luźne przewody pomiędzy ciałem i torby. Naprężone rurki cewnika może drażnić swoje części intymne.

9 Wiedz, że będziesz czyścić zimnego roztworu trzy razy dziennie - po co osiem godzin - gdy rura jest w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia musi być myte za pomocą specjalnych rozwiązań przeciwdrobnoustrojowych w ciągu dnia i nocy..

10 Wezwanie pielęgniarki, jeśli cewnik wymyka się z tobą, jeśli wystąpi pieczenie wokół prywatnych części lub ból w okolicy pęcherza moczowego, lub poczuć się jak najszybciej mieć na mocz.

Wskazówki

 • Pić dużo płynów, chyba że zamówiono inaczej przez lekarza.
 • Podjąć dodatkowe witaminy C do zakwaszania moczu, jeśli pozytywnie zaopiniowana przez lekarza.
 • Umyj ręce w każdej chwili możesz obsługiwać cewnik lub torbę.
 • Uważaj, nie szarpać się cewnika.
 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak radzić sobie ze hemoroidy

Jak radzić sobie ze hemoroidy


Hemoroidy wpłynąć ponad połowa ludności w wieku 50. nabrzmiałe żyły może powodować świąd i ból podczas posiedzenia i często krwawienie. Spowodowane przez zaparcia, napinając przy podejmowaniu wypróżnienia, poród, ciąża lub naturalnego starzenia, nauczyć się leczyć i radzić sobie z hemoroidami.

Instrukcje

1 Wybierz z lekarzem podstawowej opieki, który może zbadać i zadecyduje, czy należy się do specjalisty.

2 Znajdź lekarza, który specjalizuje się w problemach dotyczących odbytu. Gastroenterolog lub proctologist wie na co zwracać uwagę w diagnostyce nasilenia hemoroidy i jak najlepiej traktować problem hemoroidy.

3 Rozumiem, że niektóre hemoroidy mogą być traktowane w domu i będzie się kurczył, a pozostałe przypadki wymagają leczenia w gabinecie jak koagulacja podczerwieni, który wykorzystuje ciepło do obkurczenia hemoroidy. Operacja może być wymagane dla bardziej poważnych hemoroidy. Podwiązanie zespół i gumy hemoroidektomia chirurgiczne są najczęstsze opcje zabiegu.

4 hemoroidy Treat w domu z ciepłej kąpieli Sitz, zmiękczanie pośladków przez 10 do 15 minut na raz. Over-the-counter kortykosteroidy maści pomaga łagodzić swędzenie i kremy z lidokainy zminimalizować ból. Oczaru wirginijskiego pomaga zmniejszyć obrzęk.

5 zapobiec przyszłym hemoroidy przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie i dietę bogatą w błonnik. Jeśli Twoje nawyki żywieniowe nie zawierają wystarczająco dużo błonnika, ma suplement diety.

Wskazówki

 • Nosić majtki z bawełny, użyj miękkiego papieru toaletowego, bez kolorów i zapachów, i staraj się nie zarysować hemoroidy gdy występuje świąd.
 • Wszelkie krwawienia odbytu powinny być sprawdzane przez lekarza, aby wykluczyć poważniejsze dolegliwości takich jak rak.

Jak radzić sobie z zawrotami głowy

Jak radzić sobie z zawrotami głowy


Kiedy zawroty głowy strajki, możesz czuć się tak, jakby ktoś wyciągnął dywan spod ciebie, pozostawiając w stanie uzyskać równowagę. Swoje poczucie równowagi pochodzi z sygnałów, że ucho wewnętrzne, oczy, nerwy czuciowe wysyłają do mózgu. Jeśli jeden z tych systemów nie działa prawidłowo, zawroty głowy. Wykonaj następujące kroki w celu radzenia sobie z zawrotami głowy.

Instrukcje

1 Przesuń wolniej. Nagłe zmiany postawy mogą powodować niedociśnienie lub ciśnienie krwi spada zbyt szybko, pozostawiając uczucie zawrotów głowy.

2 płyny do picia. Zawroty głowy mogą być objawem odwodnienia. Jeśli pogoda jest ciepła lub byłeś chory, szanse cierpiących na wzrost odwodnienia.

3 Obejrzyj korzystania z kofeiny, alkoholu i tytoniu. Nadużywanie którejkolwiek z tych substancji ogranicza naczyń krwionośnych, które może powodować zawroty głowy.

4 Odwiedź medycznego dla trwających epizodów zawrotów głowy. Zawroty głowy jest objawem, a nie stan. Musisz dowiedzieć się, co zawroty głowy jest objawem: choroby wewnętrzne, jeść arytmie, neuropatia obwodowa i hipoglikemii są niektóre możliwości.

5 Pytanie, czy każdy nowy lek może być związane z Dizzy uczucie. Leki to skutki uboczne, które mogą obejmować zawroty głowy. Przed zatrzymaniem leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Gwałtownie na leki mogą być niebezpieczne.

6 Sprawdź, w domu bezpieczniejsze, jeśli cierpią z powodu przewlekłych zawrotów głowy. Użyj pasków bezpieczeństwa lub trzciny do stabilizacji ci i zabezpieczenia chodników tak, aby nie potknąć.

Wskazówki

 • Wiele stanów związanych z procesem starzenia się zawroty głowy jako objaw.
 • Szukać pomocy w nagłych wypadkach dla kogoś z kto czuje zawroty głowy i cierpi z powodu urazu głowy, wysoka gorączka, sztywność karku, drgawki, ból w klatce piersiowej lub zmiany widzenia lub mowy.

Jak dać sobie wstrzyknięciu podskórnym

Jak dać sobie wstrzyknięciu podskórnym


Jako leki przejść do leczenia różnych stanów chorobowych, skutki uboczne terapii i inne warunki - coraz więcej pacjentów zostały wezwane dać sobie regularne zastrzyki tuż poniżej ich powierzchni skóry. Te podskórne (czyli pod skórą, a nie bezpośrednio do mięśnia) zastrzyki są istotne i konieczne dla wielu opcji terapeutycznych dziś. Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, uczyć się na nowo lub po prostu opisz jak sobie (lub kogoś innego) prosty zastrzyk podskórny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Instrukcje

Jak dać wstrzyknięciem

1 umyć ręce. Umyj ręce. Umyj ręce. Proste mycie rąk z cieczą (nie pasek) mydła i ciepłej wody może zapobiec infekcji i faktycznie ratuje życie. Wysuszyć ręce z jednorazowym ręcznikiem papierowym. Zbadaj swoje paznokcie na wszelkie zabrudzenia i oczyścić w razie potrzeby.

2 Zbierz wszystkie niezbędne urządzenia będzie potrzeba do wstrzyknięcia w tym leków, strzykawki, wacikiem nasączonym alkoholem i co tam jeszcze jest potrzebne. To może wydawać się nie do pomyślenia, jednak wiele osób się bardzo niespokojny o zastrzyki, a jeśli zapewnić spokój i przygotowane środowisko, ich strach może zmniejszyć.

3 Przeczytaj głośno receptę wypisaną na polecenie lub leków. Przeczytaj to jeszcze raz. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pielęgniarką, zanim zrobisz cokolwiek innego. Ponownie przeczytać informacje.

4 Nabrać odpowiednią ilość leków. Sprawdź to na receptę lub pisemnej instrukcji arkusza. Stara zasada mówi, że jeśli czujesz się ilość "wygląda" tak, trzeba ponownie sprawdzić kierunki od kwoty w strzykawce. Zaufaj jelit.

5 Po sporządzeniu odpowiedniej ilości leków odwrócić strzykawkę z igłą w końcu i delikatnie dotknij cylinder strzykawki, aby uwolnić pęcherzyki powietrza. Delikatnie wcisnąć tłok strzykawki, aby usunąć powietrze.

6 Za pomocą wacika z alkoholem, delikatnie oczyścić miejsce wstrzyknięcia kolistym ruchem przy okładzin na skórę. Nie należy pocierać wacikiem iz powrotem, ponieważ to po prostu przenosi zarazki z jednego końca na drugi miejscu. Rozszerzenie ruch kołowy oczyszcza witryny bez przywrócenia dowolnego z zanieczyszczeń skóry.

7 Możesz myć ręce po więcej czasu przed założeniem firmy czystych rękawic jednorazowych jeśli lek dostanie się na nich lub czujesz, że stały się zanieczyszczone. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra praktyka, aby dostać się do tego, czy masz ochotę rąk dostałem brudne lub nie.

8 zaciskowy do skóry lekko wstrzyknięcia igły pod kątem 45 stopni. Będzie to umieścić igłę i leki pod skórą, gdzie powinien być, a nie bezpośrednio do mięśnia.

9 Przed wstrzyknięciem (delikatnie naciskając tłok strzykawki), odciągnąć tłok lekko i zobaczyć, czy krew pochodzi z powrotem do strzykawki. Jeśli nie jest to powrót krwi, natychmiast wyjąć igłę i wyrzucić go. Nigdy nie chcesz, aby bezpośrednio PODAWAĆ żadnych leków zmieniła się w VESSLE. TO MOŻE BYĆ SZKODLIWE LUB NAWET zagrażające życiu.

10 Po upewniając nie ma żadnego przepływu krwi na powrót - powoli, ale stale wstrzykiwać lek. Po wstrzyknięciu leku, zdjąć igłę i delikatnie masować obszar z innym gazikiem nasączonym alkoholem.

11 Gratulacje ... masz wszystko gotowe! Teraz można oczyścić, zutylizować igieł i leków ... i cieszyć się resztą dnia i wieczorem.

Wskazówki

 • Dając zastrzyk podskórny jest łatwe i praktycznie każdy może ją opanować.
 • Mycie rąk jest kluczem do wszelkich procedur opieki zdrowotnej.
 • Zawsze wrzucać igieł i strzykawek w pojemnikach odporny na uszkodzenia. (Zadzwoń do lokalnej aptece lub odwiedzając stowarzyszenie pielęgniarek do uzyskania jednego.)
 • Przeczytaj, ponownie przeczytał i przeczytać jeszcze raz wszystkie informacje przed podaniem leków lub przyjmować jakichkolwiek leków!

Jak sobie radzić z kofeiną Wycofanie

Jak sobie radzić z kofeiną Wycofanie


Bezkofeinowa napojów
Herbaty ziołowe

Instrukcje

1 Ogranicz spożycie kofeiny przez jeden mniej do picia filiżankę kawy lub napój gazowany z kofeiną. Kiedy można to zrobić bez doświadcza żadnych objawów odstawienia, spróbuj usunąć kolejną filiżankę.

2 napoje zawierające kofeinę pomocą w godzinach porannych po opanowaniu picia napojów z kofeiną tylko jeden w ciągu dnia. Nadal będziesz mieć wystarczająco dużo kofeiny, aby można było w nocy, ale to nie może pić napojów zawierających kofeinę lub wody podczas reszty dnia.

3 Ogranicz poranną kofeina naprawić stopniowo. Po jesteś w stanie skutecznie się przez cały dzień na poranną filiżankę kawy lub coli, spróbuj leje sobie pół szklanki na najbliższe kilka dni. Stopniowo zmniejszyć ilość napojów zawierających kofeinę, które piją rano, aż w końcu w stanie zatrzymać w całości za pomocą kofeiny.

4 Niech herbaty strome za połowę zwykłej porze w trakcie procesu wycofywania w celu zmniejszyć ilość kofeiny. Ostatecznie zastąpić herbatę z kofeiną herbaty bezkofeinowej lub herbaty ziołowej.

5 Zbadaj swoje ulubione czekoladowe cukierki. Czekolada zawiera kofeinę, przy czym ilości w zakresie od produktu. Jeśli chcesz, aby całkowicie wyeliminować kofeinę z diety, sprawdź listę składników jest całkowicie bezpieczna.

6 Get dużo odpoczynku podczas przechodzenia przez proces wycofania. Pierwsze dobry sen będzie się objawy abstynencyjne łatwiejsze w obsłudze.

7 ćwiczeń dziennie, aby zwalczać uczucie zmęczenia i odpracować energii nerwowy podczas wycofywania. Nie musisz skomplikowany wykonywania rutynowych - spacer w czasie przerwy obiadowej lub pływać po pracy pomoże Ci się zrelaksować i zachować zdrowie.

Wskazówki

 • Według National Coffee Association of USA, Inc, 54 procent Amerykanów wypić filiżankę kawy każdego dnia. Jeśli jesteś jednym z nich, nie będziesz musiał zrezygnować z kawy całkowicie, gdy dasz się kofeinę. Znajdziesz wiele odmian kawy bezkofeinowej, które zapewniają, że smaczne smak kawy bez kofeiny.
 • Sprawdź leki przeciwbólowe do kofeiny. Niektóre leki dodać kofeiny, ponieważ zwiększa efektywność wyrobu.

Jak radzić sobie z porażką IVF

Jak radzić sobie z porażką IVF


Zapłodnienie in vitro (IVF) umożliwia kilka cierpiących na niepłodność szansę posiadania dziecka biologicznego z interwencji medycznej. Proces zapłodnienia in vitro polega na nawożeniu jaj kobiety nasieniem samca zewnątrz ciała w szalce Petriego, a następnie implantacji zapłodnionego zarodka do macicy i nadzieję na udane implantacji. Niezależnie od procedury implantacji, jest liczba iniekcji leków i egzamin przejść. Proces ten jest długotrwały, emocjonalnie i fizycznie opróżniania i kosztowne. Jest to często postrzegane jako wartość, jeśli jest skuteczne w ciąży następnie zdrowego dziecka, ale w przypadku braku cyklu IVF; może być szkodliwe.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z płodności specjalisty o powodach dlaczego IVF może nie udało i jakie zmiany mogą być wprowadzone do protokołu do innego cyklu IVF, jeśli zdecydujesz się zrobić jedną. Protokoły nie są jeden rozmiar dla wszystkich. Jest kilka zmian, które mają być wykonane, takie jak alternatywne leki, zastrzyki lub wykonując wspomaganej wylęgu lub transfer blastocysty.

2 zasięgnąć porady od specjalisty zdrowia psychicznego, która specjalizuje się w niepłodności. Osoba ta pomoże Ci poradzić sobie problemów, radzenia sobie ze swoimi emocjami i pomóc przejść od awarii IVF.

3 Mów do Ciebie partnera lub współmałżonka o kolejnych krokach jakie należy podjąć. Razem można zdecydować się na próbę kolejnego cyklu IVF, zajrzeć do przyjęcia lub decydują się na życie wolne od dziecka. Jest to ważna decyzja i nie powinna być podejmowana pochopnie. Wiele par znaleźć to pocieszające po awarii IVF mieć zamknięcie. Dla par, które chcą zrobić kolejny cykl IVF, dać sobie kilka miesięcy wolnego od budynku rodziny i spędzić ten czas razem.

4 Zmniejsz inne naprężenia w swoim życiu po nieudanym transferze IVF. Jeśli masz karierę, która wymaga dużo wolnego czasu i jest bardzo stresujące, ograniczyć swoje godziny pracy, aby dać sobie więcej czasu na dostosowanie się do wyników swojej IVF.

5 Idź na wakacjach, nawet na kilka dni z partnerem lub współmałżonkiem. Spędzać wolny czas razem i oprzeć się na siebie dla wsparcia i komfortu.

Wskazówki

 • Rozważyć zmianę specjalistów z płodnością, jeśli zdecydujesz się zrobić powtarzania IVF. Wielu pacjentów znaleźć więcej sukcesów od innego lekarza lub przychodni.

Jak sobie radzić z omamów słuchowych

Jak sobie radzić z omamów słuchowych


Omamy słuchowe są najczęściej związane ze schizofrenią paranoidalną, chorobą psychiczną, w której pacjent wyobraża skośną rzeczywistość, która nie jest dokładne. Omamy słuchowe doświadczenie, kiedy każdy słyszy rzeczy, które nie są naprawdę istnieje. Te dźwięki mogą być głosy, dźwięki, muzyka, zwierząt lub jakikolwiek inny hałas, że faktycznie nie doszło. Mimo, omamy słuchowe mogą być drażniące, z prawidłowym leczeniu, mogą być zarządzane, aby żyć normalne codzienne życie.

Instrukcje

1 lekarza. Lekarz najprawdopodobniej ci kontakt z psychiatrą, a być może terapeuta rozmów, jak psychologicznej pracownika socjalnego lub psychologa.

2 brać leki. Psychiatra może narazić Cię na leków przeciwpsychotycznych, które, czy to działa poprawnie, należy zatrzymać wszystkie halucynacje słuchowe. To może potrwać nawet miesiąc, aby zobaczyć wyniki, ale ważne jest, aby kontynuować robienie dokładnie leki zgodnie z zaleceniami lekarza.

3 Pamiętaj, masz chorobę. Jeśli zaczynasz słyszeć głosy, które mówią, żebyś coś destrukcyjnego, powtarzam sobie: "To jest tylko moja choroba gadania, to tylko moja choroba." Jeśli jesteś w stanie zachować spokój pośrednictwem omamy słuchowe, będziesz mógł poczuć się mniej zaniepokojony nich, a oni nie mogą trwać tak długo.

4 Podziel się halucynacje. Mimo, że może nie być odpowiedni, aby Twoi współpracownicy wiedzą, że zostały słyszeć głosy, psycholog jest przeszkolony do interpretacji, co się halucynacje mogą próbować ci powiedzieć. Ponieważ halucynacje są przejawem Ciebie, mogą być wystające swoje wewnętrzne lęki i obawy.

5 poznać innych ludzi, którzy doświadczają halucynacje słuchowe. Twój lekarz może skierować Cię w kontakcie z innymi chorych na choroby. Po prostu mówiąc o swoich doświadczeniach z omamów słuchowych może uspokoić nerwy i sprawiają, że nie czuję się tak samo.

Wskazówki

 • Należy ufać i czuć się komfortowo ze swoim psychologiem i psychiatrą.
 • Jeśli czujesz się myśli samobójcze, należy natychmiast wezwać National Suicide Prevention Hotline 1-800-samobójców.

Jak radzić sobie ze śmiercią nastolatka

Jak radzić sobie ze śmiercią nastolatka


Utrata znajomego lub członka rodziny jest katastrofalne, a kiedy sobie z śmierci nastolatka mogą wystąpić różne emocje. Nie może być smutek, gniew, depresja, a nawet wina. Proces żałoby może trwać kilka miesięcy lub może trwać całe życie. Wykonaj następujące kroki, aby rozpocząć radzenia sobie ze śmierci nastolatka.

Instrukcje

1 Napisz, uczucia i emocje w dzienniku. Wyrazić swoje obawy, niepokoje i być może nawet poczucie winy, gdy występują. Spisanie tych uczuć pomoże w procesie uzdrawiania. Jeśli rozmawiasz z kimś nie jest opcją, księgowanie może pomóc, jeśli chcesz, aby wyrazić emocje lub niepokój.

2 Płacz pomaga przy pokonywaniu śmierci nastolatka. Uwalnia emocje, pozwalając ciała i umysłu, aby uzdrowić. Zatajanie łzy i uczucia mogą ostatecznie spowodować wzrost smutku i depresji, które mogą prowadzić do procesu nawet dłużej uzdrowienia.

3 Porozmawiaj z innymi o śmierci nastolatka, jak się czujesz i poczucia winy, jakie mogą wystąpić. To nie jest dobre, aby trzymać te emocje wewnątrz. Możesz wybrać, aby zwierzyć się w zaufanego przyjaciela, członka rodziny, terapeuty, a nawet członek społeczności kościelnej.

4 Zaakceptuj uczucia i emocje. Nie musisz lubić to, co się dzieje wokół ciebie, ale uznając to, co się stało i jak masz zamiar sobie z tym, jest to krok w dobrym kierunku. To może trwać kilka dni, miesięcy, a nawet lat, aby zaakceptować śmierć nastolatka.

5 Unikaj narkotyków lub nadużywanie alkoholu, jak to tylko będzie powiększać depresję i złość może być uczucie. Znajdź inne możliwości dopuszczenia takich jak ćwiczenia, nazywając znajomego, pisząc w swoim dzienniku, a nawet patrząc na stare fotografie.

Wskazówki

 • Jeśli jesteś w ciężkiej depresji, skontaktuj się z lokalnym lekarzem lub zasięgnąć porady od licencjonowanego terapeutę.

Sposoby radzenia sobie z anemią sierpowatą

Anemia sierpowata jest stan zdrowia przez całe życie, w której czerwone krwinki w organizmie typu przyjąć kształt sierpa, co z kolei sprawia, że ​​przepływ krwi przez naczynia i kapilar uciążliwych, a także powoduje wiele innych problemów. Anemia sierpowata zaczyna się w dzieciństwie i jest uruchamiany przez wadę genetyczną w hemoglobiny. Powikłań związanych z tym zaburzeniem są przewlekły ból ciała, żółtaczka, udar i uszkodzenie serca.

Dieta

Ja jest teraz możliwe dla tych, którzy są dotknięci sierp komórki przedłużyć ich żywotność znacznie poza średnio 42-47 lat. Potrzebna jest zdrowa dieta styl życia. Dzieci z zaburzeniami zrobi najlepszy pobyt blisko do wymogów piramidy podstawowej grupy spożywczej. Muszą trzymać się z dala od typowych żywności śmieci i napoje sody i dostać się do nawyku jedzenia produktów bogatych w przeciwutleniacze i właściwości anty-krzepnięcia. Pokarmy bogate w przeciwutleniacze są orzechy / nasiona (orzeszki ziemne, orzechy włoskie, nasiona słonecznika), owoce (pomarańcze, winogrona, truskawki), warzywa (szpinak, czerwone buraki, kapusta), zboża (owies, kukurydza) zaokrąglone przez suszone owoce i przyprawy. Niektóre produkty anty-krzepnięcia są truskawki i cynamon. Jedzenia tych pokarmów regularnie może zapobiegać chorobom serca i udaru mózgu-powikłania niedokrwistością sierpowatą. Dorośli powinni unikać alkoholu i kofeiny napoje jak te powodują odwodnienie. Zamiast nich, pić dużo wody. Jedz pokarmy bogate w kwas foliowy, takich jak szpinak, jarmuż, sałata, fasola, nasiona, orzechy, barów granola, makaronów i masła orzechowego. Mają tyle porcji, jak to możliwe codziennie. Pokarmy bogate w białko, takie jak chude mięso, mleko, kurczak, jaja i orzechy są pomocne do tworzenia zdrowych krwinek.

Stres i ćwiczeń

Również dobre reszta jest konieczne i integracji schematu spójnych ćwiczeń do swojej codziennej rutyny jest bardzo pomocna. Chociaż nie jest jeden konkretny plan ćwiczeń przepisany sierp pacjentów niedokrwistość komórek, tutaj jest plan, że pacjent sierpowata, P. Allen Jones z naszego głosu does- "Trzy dni w tygodniu: I rozprostować nogi, aby przygotować się do ćwiczeń, Ja chodzę na 30 minut, a następnie podnieś Zapalam ciężarów (3 lub 5 funtów). Aby to wszystko zakończyć, delikatnie rozciągnąć moje ramiona, nogi, szyi i pleców (trochę jak joga stretching). Po tym ćwiczeniu czuję się silny i zrównoważony . " To jest szablon, ale bez względu na ćwiczenia wybierzesz upewnij się, aby nie przemęczać. Próbować być jak bezstresowo, jak to możliwe. Zaangażować się w hobby, utrzymać pozytywne nastawienie i robić ciekawe rzeczy. Spotkać ludzi i zaangażować się w grupach wsparcia. Zachęcać innych z takim samym stanie. Unikać czynności, które wymagają bardzo ciężko, pracy fizycznej.

Recepty leki i przewlekłego bólu

Unikaj leków, takich jak leki obkurczające błonę śluzową. Popularne marki należą Sudafed, Nyquil D i Tylenol zimno. Leki te działają poprzez ograniczenie przepływu krwi przez zwężenie naczyń krwionośnych. Aby poradzić sobie z przewlekłym bólem ciała skutecznie, unikać bardzo niskich temperatur. Jeśli masz do podróży w bardzo zimnych warunkach pogodowych pamiętam ciepło się ubierać, jak to możliwe. Zachować swoje ciało luźne i wziąć gorący prysznic. Możesz też zanurzyć się w wannie z hydromasażem, wykorzystuje się kremy do masażu mięśni i tarcie, jak lodowaty gorąco. Również profesjonalny fizykoterapia może być brane pod uwagę.

Porady na temat Home Treatment

Jako osoba z anemią sierpowatą, jest niezwykle istotne, aby udać się do lekarza często. Uzyskać pełne physicals aby zapewnić wszystko jest dobrze z Twoim zdrowiem. Czynność jak to możliwe. Ponadto, uzależniające leki przeciwbólowe mogą być przepisane do przewlekłego bólu. Bądź ostrożny, ponieważ są to silne leki-zawsze działa z lekarzem na temat tych leków.

Jak sobie radzić z uzależnień

Uzależnienie od alkoholu może się zdarzyć, nawet nie wiedząc o tym. Drinka lub dwa na imprezie firmy lub w barze, może prowadzić do picia na regularnych okazjach, i zanim się zorientujesz, jesteś spożyciu alkoholu codziennie. Alkohol zawiera iluzję dobre samopoczucie. To pozwala nam czasowo utopić nasze smutki i zapomnieć nasze problemy finansowe i psychiczne. Nadużywanie alkoholu upośledza zdolność do funkcjonowania psychicznie i fizycznie i może prowadzić do sytuacji, w śmiertelnych. Jeśli występują psychiczne cierpienie z powodu alkoholu, nie jest odpowiedni dla ciebie pomoc dostępna.

Instrukcje

Jak sobie radzić z uzależnień

1 Dołącz do grupy wsparcia, takich jak Anonimowi Alkoholicy. Spotkanie z grupą ludzi, którzy przeżywają ten sam nałóg, jak można być pomocne w różny sposób. To pomoże Ci skonfrontować swoje problemy, jeśli widzisz, że inni są gotowi do przedstawienia i zrobić to samo. Będzie to również daje miejsce do dyskusji swoje uzależnienie bez sądzeni. Grupa wsparcia pozwala na upust swoje frustracje z próby radzenia sobie ze swoim uzależnieniem.

2 Znajdź sposób, aby odwrócić się. Zajęta jest świetny sposób, aby poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Podjęcie się hobby, pracę w godzinach nadliczbowych lub planowania działań, które nie koncentrują się wokół picia pomoże. Jeśli zaczynasz się nudzić lub samotny i ochotę do picia, zadzwonić do znajomych i rodziny o wsparcie. Niech wiedzą, kiedy czujesz potrzebę picia, i mogą one pomóc przez to. Nie bój się rozmawiać z kimś; uzależnienie od alkoholu nie znika w ciągu nocy.

3 Należy unikać działań społecznych, które dotyczą alkoholu. Unikaj stron, w których serwowane są napoje alkoholowe. Trudno oprzeć się pokusie, gdy wszyscy wokół ciebie jest picie i dobrą zabawę. Znajdź działania promujące swoje samopoczucie jako pijący. Powiedz znajomym, że wolisz iść do ustawienia bezalkoholowych, takich jak gry lub filmu lub aktywności, takich jak kręgle lub łyżwach.

4 szukać profesjonalnej pomocy. Uzyskanie profesjonalnej pomocy psychicznej jest najlepszym sposobem radzenia sobie ze stresem. Wielu dorosłych i młodzieży sięgają po alkohol zamiast szukać wskazówek od kogoś, kto może pomóc. Korzystanie z Internetu w celu znalezienia doradca uzależnień w Twojej okolicy może Ci zacząć. Jest w stanie mówić o swoich problemach, a nie picia może pomóc w swoje życie na właściwe tory. Wysoki, że otrzymasz od napoju jest tymczasowy, ale efekty mogą trwać całe życie. Porozmawiaj z rodziną, przyjaciółmi lub zwykłego lekarza o uzyskanie skierowania do doradcy uzależnień.

5 Znajdź centrum rehabilitacji. Różnorodność substancji centrów nadużyć może pomóc w radzeniu sobie z uzależnieniem od alkoholu. Jeśli masz pracę, większość pracodawców oferuje dopingu korzyści przez ich ubezpieczenia. Aby uzyskać pomoc, której potrzebujesz nie kosztuje nic. Jeżeli nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, należy skontaktować się z lokalnym działem usług człowieka czy domu kultury. Będą one w stanie dostarczyć informacji na temat programów związanych z nadużywaniem substancji darmo.

Wskazówki

 • Otaczać się rodziną i przyjaciółmi.
 • Bądź pozytywny i optymistyczny.
 • Znajdź sposób, aby spotkać się z rzeczy, innych niż alkohol.