adcov.com

oczopląs niemowlęta

Przyczyny niskiej wizji rozwoju u niemowląt

Przyczyny niskiej wizji rozwoju u niemowląt


To dzięki wizji, że niemowlę jest w stanie dostrzec obiekty i wykonywać połączenia między obiektami. Vision ważne rozwoju dziecka, gdyż wiele niemowląt dowiedzieć różne koncepcje przez wykorzystanie ich widzenia.

Efekty

Niemowląt z wadami wzroku mogą mieć wizję, że jest niewyraźne, lub ona może mieć stratę bocznej lub środkowej wizji. Na przykład, dla niemowląt może być w stanie dostrzec co bezpośrednio przed nimi, ale mają niewielki lub żaden widzenie peryferyjne.

RPO

Według National Eye Institute, jedną z przyczyn niskiej wzroku u niemowląt jest retinopatia wcześniaków. Stan ten nazywany jest również RPO. RPO jest chorobą oczu, która dotyka głównie wcześniaków, które ważą mniej niż 2,5 kg. Zaburzenie może powodować utraty wzroku i prowadzić do ślepoty.

Oczopląs

Amerykańska Fundacja dla Niewidomych, wyjaśnia, że ​​niemowlęta oczopląs jest inny powód rozwija wzrokiem. Oczopląs jest spowodowane problemem z drogi wzrokowej między oka i mózgu.

Geny

Niektóre przyczyny niskiej widzenia u niemowląt są genetyczne. Najczęściej zaburzenia widzenia wynikające z zaburzeń genetycznych jest bielactwo. W przypadku bielactwo, środek siatkówki nie w pełni rozwinąć.

Rozważania

Dziecko z wadami wzroku wciąż ma jakiś użyteczny wizję. Dzięki niskim specjalisty wzroku dziecko może nauczyć się korzystać z ich pozostałą wizję swoich możliwości.

Jak żyć z oczopląs

Oczopląs jest stanem, w którym jeden lub oba ruch oczu nieprawidłowo na boki lub do góry i do dołu. Ten ruch jest mimowolne i powoduje zaburzenia widzenia. Wrodzony oczopląs mogą być obecne przy urodzeniu lub w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia niemowlęcia. Jednakże, nabyte oczopląs rozwija w późniejszym życiu może być spowodowane urazem głowy, udaru, nowotworu mózgu, zapalenie opon mózgowych lub stanów neurologicznych, takich jak stwardnienie rozsiane. Chociaż nie ma lekarstwa na nabyte oczopląs, chorzy mogą korzystać z pewnych zmian w stylu życia, podejmowania lub szuka do zabiegów.

Instrukcje

1 Uzyskaj soczewki korekcyjne, aby poprawić ostrość widzenia. Chociaż soczewki korekcyjne nie leczyć oczopląs, pacjenci zwykle mają inne problemy z oczami, które wymagają soczewki korekcyjne. Odległość widzenie, widzenie w nocy i postrzeganie głębi są często dotknięte. Duży druk, lepsze oświetlenie i powiększenie może pomóc.

2 Ustaw oczy spojrzeć z boku. Chociaż sposób trzymania głowy może wyglądać niewygodne dla innych, może to przyczynić się do zmniejszenia ruchu oczu i poprawiają widzenie. Co określa się jako punkt zerowy jest obszar spojrzenia gdzie oczopląs jest zmniejszona lub uspokaja. Innymi słowy, sposób włączania udać może pomóc lepiej widzieć. Niektórzy ludzie uważają, że warto usiąść bezpośrednio przed ekranem komputera lub telewizora lub tablicy i obróć głowę do odpowiedniego kąta.

3 Trenuj, techniki biofeedback, które pomogą Ci stać się bardziej świadomi swoich ruchów gałek ocznych, co pozwala na kontrolę ich lepiej. Praktykujących techniki relaksacyjne mogą pomóc powolne ruchy oczu.

4 Zaakceptuj, że koordynacja ręka-oko i może mieć wpływ na ograniczenie udziału w niektórych dyscyplinach sportu. Saldo może mieć również wpływ utrudniając iść w górę iw dół po schodach. Oczopląs nabyte w późniejszym życiu czasami powoduje zawroty głowy i choroba lokomocyjna.

5 Uznają, że zmęczenie i stres może wpływać na wzrok. Oczopląs zazwyczaj pogarsza się, gdy człowiek jest zmęczony lub zestresowany. Jednak, według amerykańskiego oczopląs Network stan dotyka ludzi w różny sposób. Chociaż istnieją pewne wspólne symptomy, ponieważ inne problemy z oczami są zwykle obecne, co działa dobrze dla jednej osoby z oczopląs może nie działać w ogóle na inny.

6 Porozmawiaj z lekarzem na temat leków przeciwdrgawkowych, zwiotczające mięśnie lub zastrzyków botulinium toksyny do mięśni gałki ocznej. Leki te mogą być przydatne w polepszaniu objawów oczopląs dorosłych. Celem jest zmniejszenie częstotliwości ruchów oczu i poprawy wzroku.

Wskazówki

  • W niektórych przypadkach oczopląs, oko może poruszać się w okrągłym lub huśtawką ruchu. Pryzmaty w okularów może pomóc zmniejszyć oczopląs, obracając w oczach. Soczewki kontaktowe wydają się pomóc niektórym ludziom, ponieważ soczewki poruszać oczami. Czując soczewki w oku mogą także pomóc kontroli ruchów oczu osoby.

Napady Terapia antybiotykowa i niemowląt

Napady Terapia antybiotykowa i niemowląt


Od czasu ich odkrycia w połowie 20 wieku, antybiotyki wyleczyć miliony ludzi z poza śmiertelnych zakażeń bakteryjnych. Wiele z tych zakażeń powodują wysokie gorączki. Mózg jest bardzo delikatny narząd, i to źle reaguje na wysoką gorączką. Napady są częstym powikłaniem u dzieci, które cierpią z powodu wysokiej gorączki. Ponieważ dzieci, które mają drgawki są często do antybiotyków leczyć swoje infekcje, zaobserwowano związek między antybiotykami i napadów niemowląt.

Drgawki

Drgawki występują podczas elektrochemicznego bilans mózgu jest w żaden sposób. Jako chemiczny mózgu się niesymetrycznie, transmisje elektryczne z mózgu do reszty korpusu go dzikiego, w wyniku niekontrolowanych ruchów ciała przez osobę o drgawki. Ten brak równowagi może nastąpić po fizycznego urazu głowy, zatrucia chemicznego lub jako skutek wysokiej gorączki.

Drgawki gorączkowe

Według National Institutes of Health, jeden na 25 dzieci ma drgawki gorączkowe. Drgawki gorączkowe Gorączka występuje, gdy powoduje zmiany w chemii mózgu. Wszelkie obrzęk mózgu z powodu gorączki może również wywołać drgawki gorączkowe. Choć może wydawać się skomplikowane napady i trudne do doświadczenia jako rodzic, nie ma dowodów, że dzieci, które cierpią drgawki gorączkowe poniesie trwałe uszkodzenie mózgu.

Antybiotyki

Antybiotyki to substancje chemiczne wytwarzane naturalnie przez niektórych klas grzybów lub sztucznie przez manipulacji chemicznej. One działają w celu zapobiegania rozwojowi bakterii i rozmnażanie przez zapobieganie wzrostowi ściany komórki bakteryjnej, blokując drogi metabolicznej komórek bakteryjnych lub przez zapobieganie bakterii produkujących białka niezbędne do przetrwania. Antybiotyki zapisane miliony od pewnej śmierci z zakażeń bakteryjnych, i pozostają cennym narzędziem, nawet w czasach, silniejszych, bardziej odpornych bakterii.

Terapia i Konfiskaty antybiotyk

Dzieci, które rozwijają gorączki często przepisywany antybiotyk albo do leczenia lub zapobiegania infekcji bakteryjnej. O ile zakażenie wirusowe nie są leczone antybiotykami, mogą nadal pozostawiają człowieka podatnego na wtórnej infekcji bakteryjnej. Więc antybiotyki są stosowane w infekcjach wirusowych, ale infekcje ustępują. W każdym przypadku, gdy zakażenie wirusowe lub bakteryjne, gorączka wynika, i że w 25 Możliwy drgawki gorączkowe pozostaje w sztuce.

Przypomnijmy Odchylenie

Jest to zjawisko zwane odzyskanie stronniczości, w którym osoba fałszywie pamięta narażone na coś. W przypadku drgawek i antybiotyków rodzice niemowląt mogą zawierać związek antybiotykami gdy ich dziecko ma gorączkę, ponieważ dziecko leczone antybiotykami. Jeżeli dziecko nie jest leczona, rodzice mogą przypisywać napadów z brakiem leczenia. Wszystko natomiast, to właśnie gorączki, który spowodował drgawki.

Ostrzeżenie

Tylko licencjonowane służby zdrowia może przepisać antybiotyki w Stanach Zjednoczonych. Zawsze należy skonsultować się z dostawcą na temat ryzyka i korzyści wynikających z leczenia antybiotykami. Tylko ona może wyjaśnić te zagrożenia (takie jak toksyczność lub reakcji alergicznych) i korzyści (leczenia lub zapobiegania infekcji bakteryjnej).

Co to jest przedsionkowy oczopląs?

Co to jest przedsionkowy oczopląs?


Przedsionkowy oczopląs jest mimowolne ruchy oka wynikające z nieprawidłowych bodźców do ucha wewnętrznego. Stan wymaga badania neuro-okulistyczny i ocenę przez neuroradiologist według eMedicine.

Rodzaje

Dwa rodzaje oczopląsu przedsionkowego są ośrodkowy i obwodowy. Centralny przedsionkowy oczopląs może produkować jedną stronę lub dwukierunkowej ruchu oka. Obwodowe przedsionkowe eksponaty oczopląs tylko w jedną stronę ruchu oka.

Przyczyny

Potencjalne przyczyny przedsionkowego oczopląs obejmują choroby Meniere'a, która jest chorobą ucha wewnętrznego i toksyczność leku. Uszkodzenia mózgu powodują także przedsionkowego oczopląs.

Oceny

Pacjenci, u których przedsionkowy oczopląs bez znanej przyczyny mogą poddać się rezonans magnetyczny (MRI), badanie. Innym rodzajem testu, electronystagmography można ocenić mięśnie oczu w celu określenia kierunku i prędkości ruchu oka.

Leczenie

Toksyna botulinowa, substancję, która powoduje zatrucie jadem kiełbasianym, to czasami wtryskiwany do zmniejszenia ruchu oka. Operacja jest niezbędne w niektórych przypadkach, w zależności od przyczyny tego stanu, zgodnie z eMedicine.

Rozważania

Obwodowych przedsionkowy oczopląs może pojawić wraz z innymi warunkami, takimi jak szum w uszach słuchowe lub głuchotę, według eMedicine.

Objawy malarii u niemowlęcia

Malaria jest przenoszona przez komary choroba często w ciepłych, tropikalnych klimatach, ale to jest bardzo rzadkie w innych częściach świata. Dziecko zaraża się malarią, gdy jest on ukąszony przez zarażonego komara i pasożyty dostają się do krwiobiegu. Malarii można zapobiegać poprzez przeciw malarii przed i podczas podróży do miejsc, gdzie malaria jest problemem. Nie wszystkie leki przeciw malarii są bezpieczne dla niemowląt i małych dzieci, jednak.

Zmiany zachowań

Niemowlęta z malarii może być crabbier lub bardziej poirytowany niż zwykle, i senność, jak również. Niektóre dzieci również mogą nagle spadek apetytu lub wydają się mniej zainteresowany jedzeniem.

Gorączka

Podobnie jak w przypadku osób dorosłych, gorączka jest zwykle jednym z pierwszych widocznych oznak malarii. W niektórych przypadkach, gorączka będzie wzrastać stopniowo w ciągu jednego lub dwóch dni, ale w niektórych niemowląt, gorączka mogą pojawić się szybko i skok tak wysoka jak 105 °.

Objawy grypopodobne

Oprócz gorączki, inne typowe objawy grypopodobne są dzielone przez malarię. Pocenie się lub dreszcze, bóle głowy i bóle mięśni są zwykle doświadczane przez ludzi z malarią. U niemowląt, niektóre z tych objawów, takich jak bóle głowy, może nie być zauważalne, z wyjątkiem poprzez bycie crankier niż zwykle.

Objawy ze strony przewodu pokarmowego

W niektórych przypadkach, dzieci z malarią się nudności i wymiotów, ale nie występuje w każdym przypadku. U niemowląt z nudnościami i wymiotami, biegunka jest również powszechnie odbierane jako objaw.

Objawy neurologiczne

Ciężkie malarii spowodowanej przez pasożyta P. falciparum, centralny układ nerwowy jest bardziej poważnie dotknięte zakażeniem. Niektóre dzieci będą doświadczać napadów i drgawki, a niektóre mogą stracić przytomność. Uszkodzenie nerek i niewydolność może spowodować ciężkich przypadków malarii.

Znaki i objawy drozd u niemowląt

Jeśli Twoje dziecko jest rozdrażnione i nie chce jeść, może on mieć drożdże znany jako pleśniawki. Grzybica jamy ustnej u dzieci często występuje, choć może to również wpłynąć na dorosłych. Stan może być poważne u osób starszych, ale jest zwykle łagodne i łatwo wyleczyć u niemowląt. Mimo, że grzybica nie jest ogólnie uważane za poważny problem u dzieci, daje pediatra połączenia w przypadku zauważenia jakichkolwiek objawów zakażenia może więc być traktowany.

Znaczenie

Według Szpitala Dziecięcego w Pittsburghu, 2 do 5 procent dzieci rozwijają pleśniawki. Stan występuje często u dzieci urodzonych przedwcześnie. University of Michigan Health System twierdzi, że dzieci mogą rozpocząć wykazujące objawy pleśniawki od trzech do siedmiu dni po urodzeniu. Ponieważ noworodki nie mają w pełni rozwinięty układ odpornościowy, ich ciała nie są w stanie odeprzeć tego zakażenia.

Objawy

Sprawdź, ust i języka dziecka na białe plamy przypominające twaróg. Miejsca te mogą krwawić, jeśli je pocierać lub spróbować je wytrzeć. Twoje dziecko może doświadczyć problemów z połykaniem z powodu bolesności, prowadzącą do odmowy jedzenia. Jeśli Twoje dziecko nie może jeść, może ona stać się wybredna. Sprawdź dna dziecka na rany z ropą lub czerwonych zmian. Grzybica może przenosić się do tego obszaru poprzez stolca dziecka. Zmiany mogą również pojawić się na udach i brzuchu, a także moszny u chłopców.

Przyczyny

Candida albicans, drożdże, które zwykle znajduje się w jamie ustnej i błon śluzowych, wywołuje grzybicę, pod pewnymi warunkami. Candida przechodzi z matki na dziecko podczas porodu. Bakterie z jamy ustnej utrzymania wzrostu Candida pod kontrolą większość czasu. Dziecko może rozwijać się pleśniawki, jeśli matka miała drożdże podczas dostawy. Choroba ta może być wspólne u dzieci poniżej trzech miesięcy z powodu ich wloty nie zawierają prawidłowej równowagi między bakteriami i drożdżami.

Niemowlęta z osłabionym układem immunologicznym i chorób przewlekłych, które uniemożliwiają ich ciała od zwalczania infekcji twarz wysokiego ryzyka zachorowania na grzybicę. Dzieci, które miały antybiotyki lub sterydy mają również większą szansę zachorowania na tę chorobę. Antybiotyki mogą zabić bakterie, które uniemożliwiają wzrost Candida w ryzach, co prowadzi do większych ilości drożdży. Sterydy mogą zakłócać układu odpornościowego dziecka i uczynić go bardziej trudne dla jego ciało do zwalczania infekcji.

Leczenie

Pleśniawki w jamie ustnej mogą być leczone za pomocą miejscowego leku przeciwgrzybiczego, takich jak płyny nystatyna. Użyj wacika zastosować leki bezpośrednio do zmian. Doustne leki przeciwgrzybicze można także stosować. Przeciwgrzybicze kremu lub maści mogą być stosowane do leczenia pieluszkowe spowodowanych pleśniawki.

Czyste smoczki, butelki sutki, oraz wszelkie inne przedmioty dziecko wkłada w usta w gorącej wodzie na dobę. Nie pozwól, aby dziecko pije z butelki, która siedziała na więcej niż godzinę, bo drożdże mogą być uprawiane na brodawki. Zmienić pieluchę dziecka często i zachować jej dna wystawiony na działanie powietrza przez 15 minut w czasie, kilka razy dziennie, aby utrzymać ją na sucho. Jeśli Twoje dziecko jest również leczony na inną infekcję, wypłukać usta wodą po udzieleniu jej antybiotyki, aby zapobiec drożdże z kwitnie.

Ostrzeżenie

Jeśli karmisz piersią, może Ty i Twoje dziecko skończyć zainfekowaniu siebie. Pleśniawki mogą rozwijać się na sutki, powodując zaczerwienienie i ból piersi w trakcie lub po karmieniu piersią. Można stosować przepisane leki anty-grzybicze na sutki do zlikwidować zakażenie. Nie musisz unikać karmienia piersią w tym czasie. Musisz tylko upewnić się, że warunek ten jest traktowany tak, że nie zostaną ponownie zarazić swoje dziecko.

Porady kosmetyczne dla niemowląt

Porady kosmetyczne dla niemowląt

Rodzice są dumni ze swoich dzieci i jak pokazać je na imprezach i na zdjęciach. Istnieją proste sposoby na rodziców w celu zwiększenia ich piękno dziecka, utrzymując ich maleństwo wygodne i zdrowe. A jako bonus dla nowych rodziców, co Twoje dziecko jeszcze piękniej nie zajmie wiele czasu, pieniędzy i materiałów.

Ciemieniucha

Ciemieniucha charakteryzuje się suchą, łuszczącą się skórą, która sprawia, że ​​dziecko wygląda jak on ma łupież. Może również pojawić się jako żółte lub brązowe plamy na skórze głowy chrupiący dziecka. Dzieci często mają ciemieniuchę dla pierwszych kilku miesięcy życia (przyczyną może być hormonalne), i zwykle ustępuje samoistnie. Możesz leczyć ciemieniuchę przez gąbką głowy dziecka z dzieckiem lub olej migdałowy. Grzebień płatków z dziecka włosy, a następnie umyć włosy, aby usunąć olej.

Nierówna włosów i czaszki

Dzieci mogą stracić trochę włosów po urodzeniu i zużyć niektóre z nich, ustalając jednocześnie. W Fontanelles lub szwy czaszkowe głowy niemowlęcia potrwać kilka miesięcy, aby rozpocząć, aby zamknąć, który może opuścić głowy dziecka z lekko nieregularnym kształcie. Możesz ukryć łysiny i nieregularny kształt głowy kapelusz poprzez umieszczenie lub pałąk z dużą kokardą i kwiat na głowie dziecka. Możesz także spróbować perukę lub pałąk z przedłużanie włosów, które dostępne są specjalnie dla niemowląt, aby dać dziecku włosy pełniejsze spojrzenie.

Rysy

Malutkie dzieci nie zostały jeszcze opracowane sterowanie silnikiem i może przypadkowo porysować siebie i innych. Przechowywać bolesne, ból wyglądające zarysowania do minimum poprzez przycinanie paznokci Twojego dziecka (zrobić kiedy śpi, jeśli musisz) i ubiera go w odzieży z ręką obejmuje wbudowany w nich przez pierwsze kilka miesięcy. Można pokusić się o pokrycie zarysowań z korektora makijażu, ale korektor może powodować reakcję alergiczną, pogorszenie sytuacji. Użyj kremu do stosowania miejscowego na antybiotyki złagodzić ból, zaczerwienienie i obrzęk.

Wysypki

Skóra niemowląt jest bardzo wrażliwa i może być podatny na wysypki. Korzystać za darmo i barwnika wolne zapach detergentu do prania, szampon i mydło dla dzieci, aby zapobiec wysypki. Ponadto, natychmiast zdjąć mokre śliniaki i odzież, i nie pozwalają na przegrzanie dziecka, jak wilgoć na skórze może zaostrzyć wysypki.

Używać maści sformułowane dla niemowląt na dziecko, jeśli ona ma wysypki. Egzemy, która pojawia się jako suchość skóry, spróbuj kortyzon krem. Do uli, które pojawiają się jako ściągaczami, które mogą rozprzestrzeniać się szybko, należy lek przeciwhistaminowy śmietany. Ule są oznaką alergii, więc oglądać swoje dziecko pod kątem objawów trudności w oddychaniu lub połykaniu.

Pod oczami

Niewiele można zrobić, gdy dziecko nie śpi i rozwija się cienie pod oczami. Pomóc dziecku zasnąć pozostawiając nocy światło, czytanie, śpiewanie lub kołysanie go do snu. Utrzymać pokój w odpowiedniej temperaturze, tak że nie przegrzać lub zimno w nocy. Wystarczającej ilości snu może uczynić te kręgi znikną.

Powierzchnia pod oczu jest wrażliwa, ale można też spróbować delikatnie masując skórę pod okiem lub umieszczenie fajne kompres na okolice oczu na pięć minut w czasie, gdy dziecko pozwolisz.

Łupież u niemowląt

Łupież u niemowląt


Niemowlę łupież jest również znany jako Ciemieniucha. Powoduje łuszcząca lub czasami łuszcząca się skóra, tworząc na skórze głowy. To jest zupełnie normalne u niemowląt warunek. Na szczęście są zabiegi, które można wykorzystać, aby pomóc uczynić ten warunek odejść. , Wykonując zabiegi, dziecko może stać się Ciemieniucha darmo.

Ciemieniucha lub Łupież

Ciemieniucha, znany również jako łupież niemowląt lub jego nazwa naukowa łojotokowego zapalenia skóry, jest chorobą, która często powoduje zaniepokojenie rodziców. Stan ten powoduje łuskach lub łuszcząca się stan skóry, które mogą być czerwone i może być podniesiony. Jest to tymczasowy stan u niemowląt i małych dzieci.

Objawy

Łupież u dzieci może wystąpić w wielu innych częściach ciała innych niż głowy. Można zauważyć w pobliżu brwi, powiek, warg i w okolicach uszu. Czasami może pojawić się jako zaczerwienienie obszaru, podczas gdy innym razem jest biały półkę. Czasami przypomina dorosłych łupież i ma tylko płatki z nim związane.

Łupież nie jest chorobą zakaźną i nie spowoduje dla dziecka wielką krzywdę. Jeśli warunek jest swędzenie, największym problemem jest to, że twoje dziecko będzie zarysować podrażnione obszary i spowodować infekcję. Innym problemem jest to, że łagodna utrata włosów może wystąpić w dotkniętych obszarach.

Przyczyny

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na łupież u niemowląt. Czasami jest to spowodowane po prostu przez gromadzeniu nadmiernych olejów i czasami z nadprodukcją drożdży. Innym razem jest to z rzadkiego używania szamponów. To często występuje u noworodków, które nie mogą kąpać, bo pępowina jeszcze nie spadł. To nie znaczy, że dziecko jest brudne.

Inne czasy i rzadko są bardziej poważne powody, takie jak choroba Parkinsona, HIV lub udar. Warunki te będą również przedstawić inne bardziej widoczne objawy.

Leczenie

W celu zmniejszenia łupieżu niemowląt, szampon włosy dziecka z łagodnym szamponem dla dzieci codziennie. Softy pocierać obszarów dotkniętych palcami lub miękkim włosiu ruchami dziecka. Po łupież znika, można umyć włosy dwa razy, aby utrzymać łupież ponownemu występowaniu.

Rokowanie

Rokowanie dla dziecka z łupieżem jest doskonała. Po prostu na nim z codziennym szamponem, a zobaczysz jak szybko zniknie. Jeśli okaże się, że nie zniknie pomimo codziennego sprzątania, skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być specjalnie wykonany szampon łupież dla dziecka.

Zapobieganie

Aby uniknąć stanu od powrotu, myć włosów dziecka codziennie i obserwować sygnały, że łupież jest powracających. Jeśli widzisz oznaki jego powrotu, powrót do codziennego czyszczenia.

Entropium u niemowląt

Entropium u niemowląt

"Okazało się powieki" to inne określenie entropium, stan chorobowy charakteryzujący się powieki zamykaną w kierunku oka. Staje oko z entropium kiedy skóra podrażniona i pokrywa rzęsy ocierają rogówki lub powierzchni oka. Większość osób z rozpoznaniem entropium są starsze, choć jest to możliwe, ale rzadko, na dziecko, aby mieć wpływ na stan.

Objawy

Objawy entropium są takie same u dzieci, ponieważ są one w dorosłych i obejmują podrażnienie oczu, które mogą powodować stałe tarcie, nadmiernie łzawienie oczu, niekończące się zaczerwienienie białek oczu oraz nadwrażliwość na wiatr i światło. Poważniejsze objawy składają się z śluzowych absolutorium, że skorupy wzdłuż pokrywy i zniekształcony lub pomniejszonej wizji. Dorośli zgłosić wrażenie, że zawsze coś się w ich oczy, które nie mogą być usunięte.

W małych dzieci

Entropion najczęściej wpływa na dolną powiekę, a niekoniecznie wpływa na obu oczach. Kobiety rozwijać stan więcej niż mężczyźni, a większość ludzi, którzy mają warunek są starsze. Powiedział, że każdy, niezależnie od wieku może mieć wpływ entropium. W bardzo rzadkich przypadkach, "entropium jest obecny przy narodzinach ... Częściej dziecko z toczonych w brwi w chwili urodzenia ma dodatkowy fałd skóry na powiece, zwanego epiblepharon", zgodnie z Mayo Clinic.

Przyczyny

Większość przyczyn entropium wpływać na ludzi starszych, a to osłabienie mięśni związanych z procesem starzenia się, blizny, wcześniejszej operacji i negatywnej reakcji na leki --- zwłaszcza leki stosowane w leczeniu jaskry. Entropion może być również spowodowane zakażeniami, takich jak opryszczka oka i jaglicę, który jest rzadkością w Stanach Zjednoczonych, ale nadal istnieje w części Azji i Afryki. Niemowlęta mogą rozwijać entropion powodu infekcji lub nawet osłabienie mięśni, ale to jest bardziej prawdopodobne, aby być wynikiem wrodzonej epiblepharon lub wrodzoną entropium. Jeden z tych wrodzonych warunkach mogą doprowadzić do nieprawidłowego rozwoju zwijaczy dolnej powieki jest.

Komplikacje

Komplikacje spowodowane entropium rozpoczyna się stałą podrażnienia rogówki, co może prowadzić do uszkodzeń rogówki. Ponadto, mając skóry powiek i rzęsy nieustannie ocierają powierzchni oka może rozbicie go, powodując owrzodzenia oczu, które mogą spowodować utratę wzroku.

Leczenie

"Entropium widziałem u niemowląt zwykle ustępuje samoistnie w ciągu kilku miesięcy, ale od czasu do czasu musi być traktowany", zgodnie z Minnesota okulistyczny plastikowe Specjalistów Chirurgia (MOPSS). Smarowania krople do oczu może pomóc w ochronie rogówki dziecka w tym czasie. W wyniku dalszego traktowania w zależności od tego, czy powierzchnia oka jest uszkodzona przez skórę lub pokrywy rzęs. Jeśli lekarze stwierdzą, że rogówka jest poniosła szkodę, rutynowe leczenie jest operacja na zadartym w pokrywie.

Jak wymieszać z sokiem niemowląt zbożowe

Jak wymieszać z sokiem niemowląt zbożowe


Przed osiągnięciem wieku sześciu miesięcy, wszystkie dzieci potrzebują składników odżywczych jest mleko matki lub wzoru. Niemowlęcia pierwszy stały pokarm jest zazwyczaj ryż lub pojedyncze płatki owsiane zmieszane z mlekiem matki, wzoru, lub wody w super cienkiej papkę więc jest łatwy dla dziecka do przełknięcia i strawienia. Czasami, jednakże, wprowadzenie ciał stałych może prowadzić do zaparcia, ponieważ przewód pokarmowy niemowlęcia jest stosowany do diety płynnym tylko. Według rodziny Edukacji, 100 procent soku owocowego może być mieszany z zbóż dla niemowląt od 4 do 6 miesięcy. To może pomóc złagodzić zaparcia dziecka.

Instrukcje

1 Odmierzyć porcję płatków niemowląt w małej misce. Dzieci, które dopiero zaczynają ciał stałych prawdopodobnie tylko jeść kilka łyżek płatków.

2 łyżki suszonych śliwek Dodaj przez, soku jabłkowego lub gruszkowego aż zbóż jest z wodnistą konsystencję. Wymieszać płatki dobrze. Soki lepiej dodano w temperaturze pokojowej lub nieco cieplejszy.

3 Kanał zbóż dziecku miękką końcówką dziecka łyżką.

Wskazówki

  • Sok nie jest konieczne w diecie dziecka, i nie jest tak pożywne, jak za pomocą wzoru lub mleka wymieszać z płatkami. To pomoże złagodzić zaparcia i urozmaicić smaki. Użyj 100 procent soku bez dodatku cukru, aby zapobiec potencjalnej wczesnej próchnicy.
  • Nie stosować niepasteryzowane soki, mogą zawierać bakterie, takie jak e-coli.
  • Zawsze używaj miskę i łyżka do paszy zbożowej na dzieci. Korzystanie z butelki do karmienia, aby dziecko zboże może być przyczyną zadławienia i może prowadzić do przejadania się i dyskomfortu.

Dlaczego Niemowlęta wypadanie włosów?

Dlaczego Niemowlęta wypadanie włosów?

Noworodka wypadanie włosów doświadczył w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po urodzeniu jest całkowicie normalne. Według babycenter to zjawisko jest określane jako telogen wypadania.

Identyfikacja

Według Fundacji Czego można się spodziewać, gwałtowny spadek hormonów zatrzymuje wzrost włosów niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Po tym rozpoczyna się faza wypadanie telogen, powodując włosów niemowlęcia całkowicie wypadają.

Cechy

Dr Stephen Muething, MD, dyrektor usług ogólnych i klinicznych w pediatrii w Cincinnati społeczności Szpitalu Dziecięcym Centrum Medycznego wskazuje, że niektóre dzieci bardzo szybko produkować głową pełną włosów, ale niektóre dzieci doświadczają łysienia aż do pierwszych urodzin.

Rozważania

Chociaż niemowlę wypadanie włosów jest zwykle normalne, długotrwałe lub przewlekłe wypadanie włosów u niemowlęcia może być objawem poważnej choroby. Jeśli rodzice mają obawy, że ich dziecko jest utrata włosów może być następujące normalnego wzorca, pediatra powinien być konsultowany.

Problemy stóp niemowlę

Problemy stóp niemowlę


Chociaż stopy niemowlęcia są bardzo małe, są bardzo złożone struktury wypełnione małych kości, mięśni, ścięgien i więzadeł. Większość noworodków rodzi się ze zdrowymi stopami, ale niektóre nie.

Clubfoot

Clubfoot występuje u około jednego na 1000 urodzeń. Clubfoot jest stopa, która jest włączona do tej strony. W niektórych przypadkach stopa jest prawie odwrotnie. Nogi, łydki i stopy są krótsze i mniejsze niż zdrowej stronie.

Nakładające się na siebie palce

Nakładanie palec dotyka piątego palca, zazwyczaj dalej palec dziecka. Stan występuje, gdy przechodzi na piąte palce (lub zachodzi) czwarty palec. Paznokci łóżko na dotkniętego palca jest również mniejsze niż normalnie.

Elastyczne płaskie stopy

Elastyczne płaskie stopy występuje u około 5 procent wszystkich niemowląt i jest podobny do zniekształceniem jak stopa zostaje obrócona do góry prawie dotyka podudzia. To daje stopę i "w górę i" wygląd.

Fakty CPR niemowląt

Fakty CPR niemowląt

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa lub CPR, ratuje życie wielu osób, jeśli odpowiednio formowane. Osób opiekujących się dzieci należy uczyć prawidłowej techniki preform CPR na dzieci młodsze niż 12 miesięcy. Techniki tej grupie wiekowej różnią się od tych, dla starszych dzieci i dorosłych.

Zadzwoń 9-1-1

Telefon do 9-1-1 jest być może najważniejszym etapem w procesie. To zrobić natychmiast po znalezieniu dziecka odpowiadać. 911 operator będzie w stanie pomóc opiekunowi z etapów CPR.

Oznaki życia

RKO nie powinna być wstępnie, jeśli dziecko wykazuje oznaki życia: odpowiedzi do kranu, oddech i puls. Przed rozpoczęciem RKO, należy sprawdzić, czy dziecko jest czujny, dotykając go w ramię lub nogę lekko. Jeśli dziecko nie reaguje, sprawdź, czy dziecko oddycha przez umieszczenie ucha obok jego ust. Podczas słuchania oddech, obserwować jego pierś dla ruchu.

Rozpocząć resuscytację

Jeśli dziecko nie oddycha, należy rozpocząć resuscytację z dzieckiem na stabilnej powierzchni. Oczyścić drogi oddechowe dziecka poprzez naciśnięcie na jej brodzie ostrożnie przechyl głowę do tyłu. CPR zaczyna się od dwóch małych oddechów do ust dziecka. Nos powinien być uciskany, a oddech powinien dokonać tylko wzrost w klatce piersiowej. Po dwóch oddechów, uciśnięcia klatki piersiowej zacząć. Umieść dwa palce na szczycie klatki piersiowej niemowlęcia, i lekko ścisnąć 30 razy.

Ostrzeżenia Szampon dla niemowląt

Szampony dla dzieci są często reklamowane jako łagodny lub bezpieczne. Food and Drug Administration jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktów do pielęgnacji ciała w Stanach Zjednoczonych. Jednak FDA nie może wymagać od spółek, by przetestować produkty dla bezpieczeństwa przed ich sprzedażą i brakuje mu prawo żądać od szkodliwych zanieczyszczeń, które mają być podane na etykietach. Wiele szamponów obejmują formaldehyd składników i 1,4-dioksan. W 2008 roku, siedziba California Prokuratora Generalnego złożyła pozew przeciwko kilku firm, które wytwarzają wyroby z toksycznych poziomów 1,4-dioksan. Trwają starania w kierunku poparcia tych firm już dziś.

1,4-dioksan

Agencja Ochrony Środowiska nazwał 1,4-dioksan jako jeden z prawdopodobnych czynników rakotwórczych chemicznych w szamponach dla dzieci i innych produktów dla dzieci. Chociaż nie ma wymóg federalny w Stanach Zjednoczonych do listy tej substancji chemicznej w produktach dla dzieci na etykiecie, Unia Europejska zakazała tej substancji chemicznej z kosmetykami. Nawet produkty oznaczone jako "organiczny" lub "naturalne" może nadal zawierać tego związku chemicznego. Dioksan produkt naftowy jest przeznaczona do rozpuszczenia oleju i smaru. Safecosmetics.org twierdzi, że Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska twierdzi, 1,4-dioksan jako znany prawdopodobnego ludzkiego carcinorgen. USAtoday.com, że 1,4-dioksanu związany z rakiem skóry i alergii.

Formaldehyd

Ekspozycja na formaldehyd może powodować problemy oddechowe i skórę, oczy, nos i podrażnienia gardła, według Zdrowia-Report.Co.Uk. Powtarzający się kontakt może powodować alergiczne kontaktowe zapalenie skóry u ludzi. Jeśli dzieci przypadkowo łykać formaldehyd, może to prowadzić do owrzodzenia jamy ustnej i owrzodzenia żołądka i przełyku. Główne działania toksyczne obejmują zapalenie jamy nosowej, spowodowanego ostrym ekspozycji formaldehydu według epa.gov.

Zapach

Słowo "zapach" na etykiecie może oznaczać więcej niż 4000, poszczególne składniki syntetyczne. Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy stanowi, że jedna trzecia z naturalnych i syntetycznych substancji znalezionych w branży zapachowej są toksyczne. Może nie chce narażać dziecka na zapach, zwłaszcza jeśli alergie uruchomić w rodzinie. Objawy reakcji zapachowych w niemowląt może zawierać, ale nie są do nich ograniczone, ból głowy, zawroty głowy, wymioty, reakcje skórne lub odbarwienia, wysypki i gwałtownym kaszlem.

Parabeny

Parabenów w próbkach nowotworów sutka, według Organicconsumers.org. Parabeny mają wiele nazw, więc szukać "paraben" na końcu składników szamponu dla dzieci na etykiecie, aby spróbować ich uniknąć. Sześć wspólne formy parabenów są metyloparaben, etyloparaben, p-propyloparaben, Isobutylparaben, n-butyloparaben i benzyloparabenu. Parabeny są często stosowane jako środek konserwujący w preparatach dla niemowląt. Parabeny są wchłonięte do organizmu przez tkanki skóry, a następnie są tam zatrzymywane.

Laur Siarczany sodu (SLS)

Laurel siarczany sodu (SLS) lub Sodium Laureth Siarczany-SLES, znajduje się w odtłuszczających silnika, czyszczenia podłóg i detergentów, jak również dla niemowląt szamponu. Ten związek chemiczny jest bardzo szkodliwy składnik, który może prowadzić do rozwarstwienia dziecka skóry i zapalenie skóry. Składnikiem jest drażniące stosowane w wielu szamponów dziecięcych i mydła, powodując ich do tworzenia baniek. To również może spowodować uszkodzenie oczu dziecka i układu odpornościowego, według softbaby.com.

Jak obliczyć BMI niemowląt

Jak obliczyć BMI niemowląt


Według harvardscience.harvard.edu, "szybki przyrost masy ciała w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia dziecko może umieścić na ryzyko otyłości w wieku 3." Oceniając, czy waga Twojego niemowlęcia jest zdrowe w odniesieniu do jego wysokości i długości mogą być wykonywane poprzez pomiar wskaźnika masy ciała niemowlęcia. Według kidsdirect.net, BMI Twoje dziecko nie powinno być powyżej 20. Narodowe Centrum profilaktyki chorób przewlekłych i Promocji Zdrowia zapewnia wzór do obliczania wskaźnika masy ciała niemowlęcia.

Instrukcje

1 zważyć swoje dziecko, przy użyciu skali dziecka, w funtach.

2 Zmierz swoje dziecko od stóp do głów za pomocą taśmy mierniczej. Długość zapisu dziecka w calach.

3 podzielić ciężar twojego niemowlęcia w funtach przez jej wysokość w calach.

4 Podziel iloraz z poprzedniego równania przez wysokość twojego niemowlęcia w calach ponownie.

5 pomnożyć iloraz z poprzedniego etapu przez 703. Wynik tego równania zapewni Ci BMI twojego niemowlęcia.

Oto przykład:

Jeśli niemowlę waży 10 kg. i mierzy 22 centymetrów od stóp do głów, to następujące równanie oblicza wskaźnik masy ciała niemowlęcia.

10 ÷ 22 ÷ 22 x 703 = 14,5

Wskazówki

  • Nawet niemowlę ma zdrowe BMI, nie pominąć żadnych regularne sprawdzanie jest z pediatrą.

Termometr Rekomendacje niemowląt

Termometr Rekomendacje niemowląt

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca stosowanie termometrów cyfrowych z dzieci i niemowląt. Urządzenia te są korzystniejsze od staromodnych szklanych termometrów, ponieważ wersje szklane zawierają rtęć, toksyczną substancję.

Cechy

Termometry cyfrowe łatwiej uzyskać dokładny odczyt przy podejmowaniu temperaturę niemowlęcia. Używają elektroniczne czujniki ciepła i wyświetlić odczyt temperatury w małym okienku. Większość cyfrowe termometry mogą pokazać zarówno odczyty Fahrenheita i Celsjusza.

Metoda

Termometry cyfrowe mogą być wykorzystywane do podejmowania temperatury dziecka doustnie przez odbyt i na ramieniu. Zgodnie z Mayo Clinic, najlepszym sposobem, aby wziąć temperaturę niemowlęcia jest doodbytniczo. Zawsze należy przeczytać wszystkie instrukcje dołączone do termometru starannie.

Rozważania

Consumer Reports zaleca rodzicom zakup niedrogiego modelu cyfrowego dla ich dziecka pierwszy termometr. Jak dziecko rośnie, rodzice mogą chcieć zainwestować w modelach, które mają szczególne cechy, takie jak specjalne sygnały dźwiękowe, które pozwalają wiesz, gdy jest prawidłowo ustawione.

Problemy oddechowe niemowląt

Problemy oddechowe niemowląt

Dziecięce problemy z oddychaniem wynikają z kilku przesłanek, takich jak infekcje układu oddechowego, przedwczesnego porodu, astmy i alergii. Problemy te mogą spowodować, że dziecko się nabrać powietrza, świszczący oddech i kaszel. Inne czynniki, które mogą zakłócić oddechowe niemowlęcia są choroby genetyczne, niedobory witamin i urodzeń C-section. Marsz Dimes Fundacji mówi nawet dzieci donoszonych urodzonych przez cesarskie cięcie może mieć problemy z oddychaniem. Niemowlęta mogą mieć problemy z oddychaniem przez kilka krótkich tygodni po urodzeniu, ale problemy są przedłużonym czasem oddychania w zależności od przyczyny.

Złapać powietrza

Złapać powietrza do oddychania jest kwestia, że ​​niemowlę jest postrzegana u dzieci chorych na astmę i alergie. Dziecko stara się oddychać, bo jego dróg oddechowych jest zagrożona od zapalenia stan powoduje. Jednakże, z trudem łapiąc powietrze nie zawsze jest powodowane przez astmę.

Dzieci, które urodziły się przez cesarskie cięcie może nabrać powietrza zaraz po urodzeniu lub gdy walczą górną infekcji dróg oddechowych. Strona MedlinePlus mówi syncytialny wirus oddechowy (RSV) może być poważne u niemowląt, zwłaszcza dzieci, które należą do grupy wysokiego ryzyka. University of Mississippi, mówi, że wcześniaki należą do grupy wysokiego ryzyka, ponieważ mają słabo rozwinięte płuca i inne problemy zdrowotne. Inne dzieci zagrożone są dzieci, które mają wady wrodzone lub zaburzeń genetycznych.

Niemowlęta ciężko oddychać, ponieważ starają się wypełnić swoje płuca więcej tlenu. Mogą otworzyć usta naprawdę szeroki i chrząkanie brzmi jak zrobić dobrze.

Świszczący oddech

Świszczący oddech niemowląt jest inny problem, który jest często spowodowane przez astmę i inne infekcje dróg oddechowych. Niemowlęta, które są w ośrodkach intensywnej terapii noworodków (noworodków) charczenie może wyłączyć i przez cały dzień. Strona Zdrowie dzieciak mówi wyzwalacze, takie jak przedwczesny poród i astma powodować płuc i dróg oddechowych, aby dokręcić i produkują mniej śluzu. Powoduje to, że dziecko do walki i oddechu nienormalnie.

Jednak, świszczący oddech może być tylko tymczasowy problem oddychania w zależności od przyczyny. Dr William Sears, autor "The Baby Book", mówi, że świsty niemowląt mogą być spowodowane przez śliny i regurgitated mleka. Opisuje prawdziwe świszczący oddech, jak trudności z oddychaniem i łamią się w klatce piersiowej.

Zabierz swoje dziecko do lekarza, jeśli uważasz, że jest ona wyświetlanie objawy prawdziwej sapanie.

Szybki oddech

Szybki oddech, który jest związany z astmą i innymi warunkami, jest inny problem niemowlęta czasami walczyć. Sears twierdzi, że szybki oddech, zwany także dysząc, jest powszechne u noworodków. Szybki oddech po prostu może wskazywać, że płuca Twojego dziecka są podrażnione przez dym papierosowy, czy coś w powietrzu. Czasami jednak szybki oddech jest sygnałem, że coś poważniejszego się dzieje. Udać się do lekarza, jeśli dziecko wykazuje gwałtowne objawy oddechowe.

Uporczywy kaszel

Uporczywy kaszel jest również powszechnie postrzegane zarówno wysokiego ryzyka i niskiego ryzyka niemowląt. Czasami po prostu ciągły kaszel jest spowodowany zabił przeziębienia, że ​​dziecko dostaje w ciągu pierwszego roku życia, a niektóre dzieci chorują częściej niż inne.

Inne przyczyny przewlekłego kaszlu może być astma lub przewlekła choroba płuc. Sears radzi rodzicom, aby umożliwić ich dzieci do pary oddech na 20 minut co kilka godzin, aby pomóc otworzyć swoje płuca. Możesz kupić nawilżacz lub włącz prysznicem i siedzieć w łazience z dzieckiem. Jest to pomocne przy dziecko cierpi z powodu infekcji dróg oddechowych.

Jakie są motorycznych dla 8-miesięcznego niemowlęcia?

Na 8 miesięcy, dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne. Wzrosła ciekawość i świadomość ich środowisku może prowadzić do zagrożenia, takie jak zadławienia, jeśli nie uważać. Zwiększona wytrzymałość pozwala niemowląt stać z pomocy. Ten etap rozwoju jest ekscytujące zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Siła

Dzieci mogą być w stanie wyciągnąć się do góry do pozycji stojącej przy użyciu czegoś stabilnego jak krzesło lub kanapa się utrzymać. Aby zachęcić do spacerów, można zorganizować meble z rzędu, więc dziecko może podjąć kroki, za pomocą stabilnego wsparcia. Jest to tak zwany "lotu".

Indeksowania

Dzieci mogą zacząć się czołgać w znaku 8 miesięcy lub obejść scooting na ich dnie.

Zmysły

Osiem-miesięczne dzieci są w stanie rozpoznać obiekt, zdecydować, że chcą to i czołgać się do obiektu, aby go uzyskać. Oni również są w stanie wrzucić piłkę i uderzać bloki wraz z łatwością.

Chwyć szczypce

Dzieci będą teraz korzystać z kciuk i palec do uchwycenia drobnych przedmiotów i ewentualnie umieścić te obiekty w ich ustach. Może to prowadzić do możliwego niebezpieczeństwa zadławienia jeśli ostrożny. Korzystanie z uścisku cęgowy, dzieci będą teraz próbować się wyżywić. To będzie bałagan. Cięte na małe kawałki żywności, aby uniknąć zadławienia.

Rozwojowo odpowiednie działania dla niemowląt

Rozwojowo odpowiednie działania dla niemowląt


Zajęcia dla dzieci są o zabawy. Co można myśleć jako pauza jest naprawdę pomaga swój rozwój niemowlęcy swoje umiejętności dźwiękowych, wizualnych umiejętności śledzenia śledzenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności motoryczne. Zamiast martwić się o to, co wiek wprowadzenie która działalność, zamiast skupić się na etapy rozwoju Twojego dziecka i dostosować do nowych umiejętności Czas utworu dziecka.

Śledzenie Umiejętności słuchowe

Gdy Twoje dziecko jest w stanie obrócić głowę w stronę brzmienia swojego głosu, ona rozwinięte umiejętności słuchowe śledzenia. Zachęcać to dzwoniąc do niej. Ustaw ją w fotelik, w środku pokoju, i chodzić wołając jej imię lub co śmieszne dźwięki. Twoje dziecko stanie się ekspertem w zlokalizowaniu źródła dźwięku. Ona też będzie dowiedzieć się o miejsca, wymagających dźwięki, które są daleko i blisko.

Umiejętności śledzenia wzroku

Twoje dziecko zaczyna zapamiętywania twarzy w chwili, gdy się urodzi. Jak jej oczy zaczynają koncentrować, że zegarki przenieść z miejsca na miejsce. Pomóc dziecku rozwijać swoje umiejętności wizualne śledzenie z latarką. Umieścić szalik lub jakąś kolorową bibułkę nad belką, i przenieść światło w całym pomieszczeniu, od podłogi do ściany do sufitu. Twoje dziecko będzie zafascynuje, jak ona patrzy na światła przemknąć się tam iz powrotem. Baw się eksperymentować z pojęciami szybkie i powolne, wysokie i niskie, a tam iz powrotem.

Koordynacji wzrokowo-ruchowej

Gdy dziecko uczy się kontrolować swoje mięśnie, a zwłaszcza ramiona i ręce, ona będzie w stanie uchwycić przedmioty i przenieść je. Wspierać ten rozwój z gier układania i zalewania. Rozłożyć ręcznik lub koc na podłodze do nalewania gry. Dostarczyć dziecko z kubki i misy. Wypełnić je zboża lub wody. Pokaż jej, jak z kubka wlać do miski. Można także układać małe pola i bloki dla dziecka, i pozwolić jej doświadczyć zabawy przewracając je. Celowe działania dziecka rozwinie się jej zdolność do kontrolowania jej ręce.

Motorycznych brutto

Będziesz wiedzieć, dziecko zaczyna się opanować swoje umiejętności motoryczne, kiedy zaczyna raczkować i próbuje wspinać. Pomóż jej rozwijać te umiejętności, organizując dla niej małe przeszkody do montażu lub nawigacji. Piętrzą się duże poduszki i obserwować maluszka próbę wspięcia Mt. Softie. Lub ustawić jakieś poduszki i inne miękkie ściany i pomocy dziecku zrobić sobie drogę przez tor przeszkód. Poruszanie się po zwrotów akcji zwiększy dziecka umiejętności motoryczne, równowagę i koordynację.

Śpiące Nawyki u niemowląt

Śpiące Nawyki u niemowląt


Przez pierwsze kilka tygodni życia noworodka są wyczerpujące - zarówno dla Ciebie jak i noworodka. Nie martw się, lepsze dni są przed nami. Spanie niemowląt zmienić nawyki jako postępu miesięcy i warto jest wiedzieć, czego się spodziewać. Zrozumienie nawyki snu Twojego dziecka i za pomocą technik, aby pomóc im sen sytuacja będzie lepiej dla wszystkich zainteresowanych.

Urodzenia do 3 miesięcy

Niemowlęta zwykle spać 14 do 18 godzin w pierwszym tygodniu i 12 do 16 godzin do końca pierwszego miesiąca, zazwyczaj śpi w 3:58 odstępach godzinnych. Kiedy niemowlęta osiągnąć 6 do 8 tygodni życia, zaczynają śpi mniej w ciągu dnia i wieczorem więcej. Jednak jest to normalne dla dzieci, aby się obudzić na karmienie wieczorem.

3 do 7 miesięcy

Niemowlęta zwykle spać od 12 do 15 godzin dziennie, a rzadziej do obudzi noc karmienia po osiągnięciu wieku 3 miesięcy. Oni często się zdrzemnąć w godzinach porannych, a drugi w godzinach popołudniowych. Czas snu w nocy będą miały wydłużony do siedmiu lub ośmiu godzin. Dalsza część tego okresu jest to dobry czas, aby określić zbiór snem rutynowych, które pomogą im rozwijać dobre nawyki snu.

8 do 12 miesięcy

Niemowlęta w tym wieku zazwyczaj spać 13 do 14 godzin dziennie. Będą one nadal prawdopodobne mieć dwie drzemki w ciągu dnia, ale czas trwania drzemki może być dłuższy. Te drzemki dzienne pomoże zmniejszyć nocnego podenerwowanie. Rozdzielanie niepokój może pojawić dzieci zbliżyć do 1 roku życia. Dzieci będą się denerwować, gdy pozostawione w łóżeczku przed snem i po przebudzeniu się w nocy i zdając sobie sprawę, że są sami.

Bezpieczeństwo snu

Nie pozwól, aby dziecko spać w swoim łóżku z tobą. Według KidsHealth.org istnieje bardzo wysokie ryzyko uduszenia lub zadławienia. Usuń wszystko, od żłóbka, które mogłyby kolidować z oddychaniem niemowlęcia, w tym poduszki, koce i zabawki. Pozycji zdrowych niemowląt na plecach, a nie ich żołądkach, w celu uniknięcia ryzyka wystąpienia zespołu nagłej śmierci niemowląt.

Porady

Pomagając niemowlętom do interakcji z otoczeniem w ciągu dnia pozwoli im lepiej spać w nocy. Porozmawiaj ze swoim dzieckiem i bawić się z nim jak najwięcej podczas jawie zmęczyć go.

Trzymać światło nisko i mówi cichym głosem podczas karmień nocnych i changings pieluchy. Powoduje to zwiększenie prawdopodobieństwa dziecka powrót do spania.

Używać smoczka, jeśli niemowlę ma trudności z zasypianiem. Unikać Nadmierne dziecko przed snem z gry. Czytanie lub działania łagodzące mogą sygnalizować przed snem dziecka.