adcov.com

obrazki związane z alkoholizmem

Problemy zdrowotne związane z alkoholizmem

Alkoholicy umieścić swoje ciało na poważne ryzyko, że codziennie pić. Alkoholików może cierpieć na wiele problemów zdrowotnych, niektóre bardziej poważne i częściej niż inne. Nadużywanie alkoholu pozostawia prawie żaden system ciało nieuszkodzone.

Zatrucie alkoholem

Za każdym razem osoba pije swoje ciało doświadcza niski poziom zatrucia alkoholem. Ciężkie zatrucie alkoholem może prowadzić do śmierci. Alkoholicy są bardziej narażone na zatrucie alkoholowe, gdyż zazwyczaj pije codziennie. Ciało może znieść tyle alkoholu bez wyłączania.

Brain Damage

Alkohol powoduje uszkodzenie mózgu na wiele różnych sposobów. Nadmierne spożywanie alkoholu powoduje uszkodzenie receptorów przyjemności w mózgu powodując osoba czuje ból, gdy on nie pije. Jeśli mózg staje się odwodniona, gdy dana osoba pije, może to spowodować uszkodzenie kory czołowej i prawdopodobnie powodować różne obszary mózgu się kurczyć. Zespół Korsakowa to formę uszkodzenia mózgu wywołanego nadużywaniem alkoholu, co prowadzi do uszkodzeń pamięci.

Otyłość

Otyłość jest poważnym problemem zdrowia spowodowane przez alkohol, który jest często pomijany. Dodatkowe kalorie spożywane gdy osoba napoje mogą spowodować, żeby szybko przybrać na wadze. Alkoholicy zwykle pić większość kalorii powodując ich cierpi na otyłość. Otyłość stawia alkoholików na większe ryzyko wielu innych chorób, takich jak choroby serca. Zarówno otyłość i alkohol powoduje uszkodzenie jej systemu, ciało alkoholik może pogorszyć się dwa razy szybciej.

Choroby wątroby

Uszkodzenie wątroby jest powszechna wśród alkoholików. Marskość wątroby występuje przy zdrowej tkanki wątroby jest uszkodzony i zastępuje się tkanki bliznowatej, i jest najbardziej powszechna wśród alkoholików. Akumulacji tłuszczu może powodować pęcznienie wątroby w stan zwany stłuszczenie wątroby. Alkoholowe zapalenie wątroby powoduje zapalenie wątroby, śmiercią komórki i ból podbrzusza.

Choroby serca

Picie alkoholu powoduje, że jest wzrost zawartości tłuszczu w układzie krążenia. Może to prowadzić do tego samego powikłań serca jak otyłość oraz zatkania tętnic. Ponieważ alkoholicy są już narażone na otyłość, choroby serca są powszechne. Ponadto alkohol może powodować kardiomiopatię, wysokie ciśnienie krwi, powiększenie serca i wiele innych problemów związanych z sercem. Im dłużej napoje alkoholowe bardziej jest narażone na ryzyko powoduje trwałe i nieodwracalne szkody w jego sercu.

Problemów związanych z alkoholizmem

Alkoholizm jest uważany za chorobę przewlekłą, wyróżnia się pragnienie napojów alkoholowych, utrata zdolności do kontrolowania swoich stany fizyczne i emocjonalne, wycofania objawy takie jak drżenie, nudności i wysoką tolerancją na duże ilości alkoholu. Niektóre problemy związane z alkoholizmem są poważne problemy zdrowotne, pomniejszone relacje rodzinne, trudności funkcjonowania w codziennych sytuacjach, wad wrodzonych u dzieci, i wyższe ryzyko zgonu z samobójstwem lub jazdy wypadków.

Problemy zdrowotne

Osoby pijące są na ryzyko choroby wątroby, takie jak zapalenie i marskość wątroby, jak również różnych rodzajów nowotworów, w tym w wątrobie, przełyku, krtani, raka jelita grubego i raka piersi. Są one także ryzyko problemów żołądkowo-jelitowych, takich jak zapalenie błony śluzowej żołądka, niewydolności serca, udaru mózgu, utraty kości i zaburzeń układu nerwowego.

Relacje rodzinne

Ponieważ alkoholizm może powodować, że ludzie czują się w bezinteresownej działalności kiedyś cieszył, poczuć skrajne emocje, takie jak gniew i wydawać pieniądze na alkohol, aby zaspokoić swoje pragnienia, wiele osób z problemami alkoholowymi mają problemy odnoszące się do komunikacji z przyjaciółmi i rodzinami . Ten problem może doprowadzić do większych problemów w rodzinach, które mają kogoś, kto jest alkoholikiem, trudnej sytuacji finansowej, w tym przemocy domowej i rozwodu.

Codziennych sytuacjach

Osób z problemem alkoholowym często mają problemy funkcjonowania w pracy lub w szkole, ponieważ alkohol i inne leki mogą być przy użyciu może spowodować ich mieć kaca, pragnienia, wyłączeniami gdzie zapominają zobowiązań i ogólny brak zainteresowania w codziennej działalności. Z tego powodu, alkoholików, często słabo w szkole i pracy.

Wady wrodzone

Kobiety w ciąży, które piją alkohol nadmiernie umieścić swoje dzieci na ryzyko wad wrodzonych, takich jak alkoholowy zespół płodowy, który może powodować trudności fizyczne i psychiczne. Ich dzieci mogą być narażona na zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego; nieregularne rysy twarzy, takie jak małą głową lub krótkie powieki i trudności w uczeniu się, takie jak problemy z słuchania, komunikowania się i zwracać uwagę.

Samobójstwo i śmierć

Alkoholizm może powodować, że ludzie angażują się w destrukcyjne zachowania, takie jak jazdę pod wpływem alkoholu, które mogą prowadzić do śmierci. Ludzie, którzy piją są również bardziej narażone na samobójstwo, ponieważ alkohol może spowodować, że czują się w depresji i do zaangażowania się w niebezpiecznych działań, które to mogą doprowadzić do samobójstwa.

Zagrożenia związane z Sendetary Lifestyle

Zagrożenia związane z Sendetary Lifestyle

Siedzący tryb życia są wspólne, jak wiele osób, że ich praca znaleźć utrzymać je przykuci do swoich biurek dla większości dnia. Czas spędzony siedząc w pracy, w samochodzie podczas długich dojazdów i relaks w domu przed telewizorem oznacza to, że większość osób nie ma wystarczającej ilości aktywności fizycznej.

Otyłość

Siedzący tryb życia zwiększa ryzyko nadwagą i otyłością. Siedzenie długich okresach czasu spowolnienie metabolizmu, zmniejszając w ten sposób liczbę kalorii spalone. Otyłość związana z problemów zdrowotnych, takich jak choroba serca i cukrzycę.

Choroba

Siedzący tryb życia podwyższa ciśnienie krwi i zmniejsza dobre tłuszczów we krwi właściwego do usuwania płytki z tętnic, co prowadzi do zwiększonego ryzyka chorób serca, zgodnie z American Heart Association. Dodatkowo, jako osiadły w ciągu dnia zwiększa ryzyko udaru i cukrzyca oraz mogą prowadzić do pewnych nowotworów.

Zdrowie psychiczne

Siedzący tryb życia negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne. Osoby, które są siedzący tryb życia są na większe ryzyko cierpienia z powodu lęku lub depresji. Regularne ćwiczenia uwalnia endorfiny, które są hormonami, które unoszą nastrój i sprawiają, że czujesz się dobrze. Aktywność fizyczna może również wyrównać produkcję hormonu serotoniny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za wysyłanie wiadomości w mózgu. Niezrównoważone poziom serotoniny może powodować depresję i wpływa na apetyt i pamięci, według strony internetowej WebMD. Aktywność fizyczna zmniejsza także stres.

Kości i mięśnie

Siedząc przez dłuższy czas może prowadzić do częstego bólu pleców, ponieważ mięśnie wokół kręgosłupa stają się słabe, według publikacji zdrowia kobiet. Ćwiczenie wzmacnia kości i mięśnie i utrzymuje zdrowych stawów; brak aktywności fizycznej osłabia kości i mięśni w czasie.

Zwiększenie aktywności fizycznej

Dodaj więcej aktywności fizycznej do dnia poprzez częste przerwy, aby wstać i rozciągnąć mięśnie, zaleca internetowej WebMD. Robienie krótkich spacerów, jak rozmawiać przez telefon, i wziąć ze schodów zamiast z windy. Stojak na krótkich odstępach czasu w ciągu dnia pracy, ponieważ stoi spala więcej kalorii niż siedząc.

MS związane z toksycznych metali i zabiegów

MS związane z toksycznych metali i zabiegów


Stwardnienie rozsiane (MS) jest chorobą autoimmunologiczną, w której mieliny dotyczące nerwów rdzenia kręgowego i mózgu, stają się pogorszyła. Komunikacja w nerwowej szlaku do iz mózgu zostaje zaszyfrowany i nerwy mają trudności funkcjonowania. Ekspozycja na metale toksyczne mogą być wyzwalacz MS.

Merkury

Rtęć uruchomiłem pary rtęci z wypełnień amalgamatowych wywołuje stwardnienie rozsiane. Cztery z 10 studiów przypadków na stronie internetowej informacji metali toksycznych są osoby cierpiące na SM. Gdy wypełniacze usunięto pacjentów, ich objawy MS zmniejszone.

Ołów

Ołów jest inny metal, do którego MS często przypisuje. Badania opublikowane przez British Journal of General Practice łączy wyższą MS występowania obszarów geograficznych o wyższej zawartości ołowiu w wodzie, glebie, warzyw i skał. Zatrucie ołowiem może również wynikać z farbą.

Aluminium

Badania na Keele University Wielkiej Brytanii, jak wykazano MS związane toksycznych metali aluminiowych. Pacjenta próbki moczu rejestrowane wyższe niż normalne poziomy. Ograniczenie ekspozycji zmniejsza objawy.

Żelazo

Badanie wykazało również, Keele University wyższy poziom żelaza w MS próbek moczu pacjenta. WebMD dodatkowo informuje, wyższy poziom żelaza w mózgu pacjentów z SM.

Gleba ekspozycji

Wyższe niż normalne poziomy siarki, ołowiu i arsenu były obecne w glebie, na obszarze w pobliżu El Paso w Teksasie, gdzie częstość występowania SM był również wysoki.

Zabiegi

Chelatacja, detoksykacji i ograniczenie narażenia na metale toksyczne są wspólne działania mające na celu pomóc w ograniczeniu objawów SM spowodowane przez nich.

Ryzyko związane z Copaxone

Ryzyko związane z Copaxone


Copaxone jest wstrzykiwania postaci octanu glatirameru, który jest przewidziany do leczenia nawrotowego-nawracającą postacią stwardnienia rozsianego. Według producenta, Teva Pharmaceutical Industries, Copaxone "to zazwyczaj dobrze tolerowane, ma mniejszą częstość występowania skutków ubocznych w porównaniu z innymi lekami, i ... się, że działa zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz ośrodkowego układu nerwowego (OUN) do zwalczania uszkodzeń układ nerwowy. "Jednak, jak w przypadku każdego leku, Copaxone nie nieść pewne ryzyko i skutki uboczne.

Reakcje w miejscu wstrzyknięcia

Najczęstsze działania niepożądane związane z Copaxone obejmuje reakcję krótkoterminową, która pojawia się wkrótce po wstrzyknięciu. Ta reakcja zazwyczaj powoduje zaczerwienienie, wysypkę skórną lub obrzęk w miejscu wstrzyknięcia, które zmniejszają się w około 15 do 20 minut po podaniu. Niektórzy pacjenci zgłaszali kołatanie serca, ucisk w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem w ramach tych pierwszych reakcji; Jednakże, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy te nie znikają po kilku minutach lub, jeśli nagle się tego typu objawów. Nieregularny rytm serca, trudności w oddychaniu lub silny ból może oznaczać poważne reakcje, które mogą umieścić swoje zdrowie na niebezpieczeństwo.

Odcisk skóry

Małe, stałe wcięcia lub wgłębienia w skóry wokół miejsca iniekcji powszechnie używane również zostały zgłoszone przez pacjentów Copaxone. Wstrzyknięcie Copaxone może zniszczyć bazowych, ciała ochronne tkanki tłuszczowej. W przypadku zauważenia jakichkolwiek zmian skórnych podczas stosowania leku Copaxone skontaktować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią

Większość danych dotyczących Copaxone i ciąży lub w okresie karmienia piersią jest niepotwierdzone. Według producenta, zastosowanie nie badano u kobiet w ciąży, a nie ma wystarczających danych, aby określić, czy lek przenika do mleka matki. Jeśli pacjent przyjmuje Copaxone i zajść w ciążę lub planuje karmić piersią, należy porozmawiać z lekarzem w sprawie zagrożeń dla Ciebie i Twojego nienarodzonego dziecka z kontynuacji leczenia.

Migrena i padaczka jest związana?

Migrena i padaczka jest związana?


Naukowcy nie znają dokładnej przyczyny migreny. Uważa się, że geny odgrywają rolę, od migreny mają tendencję do uruchomienia w rodzinach. Najszerzej akceptowana teoria jest taka, że ​​mózg nie może prawidłowo obsługiwać neuroprzekaźnika serotoniny. Ten neuroprzekaźnik jest także, że przyczyni się do padaczki i depresji. Osoby z migrenami często mają inny stan przewlekły (zwany chorób współistniejących), takich jak depresji lub padaczką.

Genetyka

Według badania z 1997 roku przez Oak Ridge National Laboratory, zmutowanej postaci pojawia chromosomu 19 w ludzi, którzy mają problemy z koordynacją podczas napadów migreny. Te problemy koordynacyjne są podobne do tych, w niektórych wspólnych ataków padaczki. Chromosom działa w podobny sposób jak w chromosomie myszy z koordynacją i napadowe trudności, znanych jako chromosom 8 Cacnl1a4.

Leki

Kolejna wskazówka, że ​​migrena i padaczka mogą być związane jest to, że niektóre leki pierwotnie wykonane dla epileptyków pomaga również zatrzymać ból migrenowy. Leki te obejmują Topamax (aktywny składnik topiramat), który pierwotnie został wprowadzony na rynek w 1979 roku, aby uniknąć napadów padaczkowych. Pacjentów związane z ich lekarzy, że ich ataki migreny zmniejszone lub przerwane. Lekarze zaczęli przepisując Topamax off-label dla migreny. W 2004 roku, US Food and Drug Administration zatwierdziła go także w leczeniu migreny.

Depresja Factor

Depresja może być inna przyczyna, która łączy zarówno migreny i padaczki razem u niektórych osób. Badania 2007 "Jednoczesne występowanie dużej depresji lub próby samobójcze z migreną z aurą i ryzyko sprowokowanej zajęcia" (Dale C. Hesdorffer, PhD, i inni, 2007), nie pokazują, że duża liczba osób z migrenami próbował popełnić samobójstwo i napady rozwinięte. Biorąc leki przeciwdepresyjne codziennie pomogło kilka osób z migrenami mają mniej ataków.

Rozpatrzenie

Nie jest jeszcze wiadomo, czy padaczka powoduje migreny i migreny powoduje padaczki lub depresji powoduje zarówno padaczki i migreny. Wydaje się bardziej niż przypadek, że wszystkie trzy pojawiają się razem lub pojawienie się jednego oznacza, że ​​pozostałe dwa mógłby pojawić się, ale nie dowiedzione. Ale chociaż osoba o migreny nie może wystąpić ani depresji lub padaczki, powinna nadal być świadomy, że może ich rozwój w przyszłości.

Teoria

Geny mogą określić, czy osoba jest bardziej narażeni na rozwój migreny, padaczki lub depresji. Podobne gen makijażu nie oznacza, że ​​osoba 100 procent większe prawdopodobieństwo wystąpienia niektórych lub wszystkich tych warunkach, gdy wystawione na działanie takich czynników, jak palenie, alkoholu, bezsenność, wysokie poziomy naprężeń i innych warunków znanych wywołać atak migreny, padaczki lub napady depresji.

Problemy z ucha może być związane z migreny?

Migreny są często spotykane wśród osób w wieku od 15 do 55. Nie ma ogólnie w rodzinie migreny. Problemy ucha są związane z pewnymi typami migreny. Mogą one powodować choroby lokomocyjnej, a także inne kwestie związane z równowagi.

Identyfikacja

Migreny u więcej niż 29,5 mln Amerykanów i trzy razy więcej kobiet niż mężczyzn. Migreny mogą mieć wpływ na wiele części ciała, w tym uszami. Ten rodzaj określa się jako przedsionkowego migreny.

Objawy

Objawy przedsionkowego migreny może powodować problemy z utrzymaniem równowagi, zawroty głowy, wrażliwość na ruch, zawroty głowy i zaburzenia równowagi. Ponadto, rozprawa może mieć wpływ, jak dźwięki można zmatowić i dzwonienie w uszach może wystąpić.

Przyczyny

Prawdopodobną przyczynę migreny związane z problemami ucha jest zwężenie naczyń krwionośnych, w okolicach mózgu. Jednak dokładne przyczyny migreny pozostaje nieco z zagadką.

Rozważania

Według ekspertów na Johns Hopkins University, nie jest niczym niezwykłym, ludzie doświadczają problemów ucha wewnętrznego balansu pustkę i ból głowy. Stan może być nadal uważany przedsionkowego migreny.

Wyzwalacze

Niektóre produkty lub warunki środowiskowe - określone jako wyzwalaczy - może potrącenia epizod migreny. Należą do nich kofeina, czekolada, niektóre pokarmy, stres, zaburzenia snu i hipoglikemię.

Jakie leki są związane z zaburzeniami czynności wątroby?

Jakie leki są związane z zaburzeniami czynności wątroby?


Twoja wątroba jest ważnym organem, który wytwarza żółć poprawiający trawienie, usuwa chemikalia z krwi i produkuje białka niezbędne dla dobrego samopoczucia. Niektóre leki, jak i ponad-the-counter leków, ziół i witamin może powodować uszkodzenia wątroby.

Paracetamol

Paracetamol (Tylenol) przedawkowanie może powodować uszkodzenia wątroby. Kwota uszkodzenia wątroby zależy od przyjmowanej dawki. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, główną przyczynę gwałtownego niewydolności wątroby początek jest paracetamol przedawkowanie. Ludzie, którzy są narażeni na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby, wynikające z wysokich poziomów paracetamolu spożyciu są te, które regularnie piją alkohol, niedożywionych osób i ludzie, którzy biorą paracetamol oraz fenytoiny (Dilantin), karbamazepina (Tegretol), fenobarbital i izoniazyd (Nydrazid, Laniazid ).

Leki cholesterolu

Statyny, leki są stosowane w celu obniżenia "złego" cholesterolu, aby zapobiec udarów i ataków serca. Uszkodzenie wątroby jest rzadka, ale statyny mogą powodować łagodne zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, takich jak ALT i AST. Przykłady statyn obejmują atorwastatynę (Lipitor), simwastatyny (Zocor), lowastatynę (Mevacor), prawastatynę (Pravachol) oraz rosuwastatyny (Crestor). Ze względu na małe ryzyko poważnego uszkodzenia wątroby, FDA zaleca pacjentom Testy enzymów wątrobowych we krwi przeprowadzono przed rozpoczęciem statynowymi leki, również po 12 tygodniach od rozpoczęcia leczenia, a następnie okresowo.

Niacyna jest inny lek stosowany w leczeniu wysokiego poziomu cholesterolu i może powodować zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, zażółcenie skóry i, rzadko, niewydolność wątroby. Nazwą rodzajową dla Niacyna jest kwas nikotynowy. Ludzie, którzy piją regularnie, a te z istniejącą wcześniej chorobą wątroby są na większe ryzyko uszkodzenia wątroby. Postać o przedłużonym uwalnianiu niacyny jest bardziej prawdopodobne, że powoduje uszkodzenie wątroby, niż w postaci o natychmiastowym uwalnianiu.

Amiodaron

Amiodaron jest lek przepisany nieregularnych rytmów serca. Ogólna nazwa amiodaronu jest amiodaron. Amiodaron może powodować zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, szybką niewydolność wątroby i nieodwracalne marskość. Mniej niż 1 procent pacjentów są narażone na poważne uszkodzenia wątroby. Uszkodzenie wątroby może wystąpić nawet po lek odstawić, ponieważ Coradarone jest przechowywany w wątrobie. Poważne uszkodzenie wątroby może prowadzić do konieczności przeszczepu wątroby.

Metotreksat

Metotreksat jest przewidziany dla osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów, łuszczyca, łuszczycowe zapalenie stawów i choroba Crohna. Nazwy marek metotreksatu są Rheumatrex i Trexall. Ten lek może spowodować marskość wątroby, w zależności od dawki zalecanej. Ludzie, którzy regularnie piją alkohol, które są otyłe i te z wcześniej istniejących warunków wątroby są na zwiększone ryzyko marskości wątroby podczas stosowania metotreksatu.

Antybiotyki

Niektóre antybiotyki, takie jak izoniazyd, nitrofurantoinę i Augmentin może powodować problemy z wątrobą. Inne antybiotyki, które mogą powodować uszkodzenia wątroby są minocyklina i kotrimoksazolem.

Izoniazyd jest lek stosowany w leczeniu gruźlicy. Ten lek może powodować niewielki wzrost stężenia enzymów wątrobowych i mogą powodować zapalenie wątroby wywołane isoniazyd w 1 do 2 procent pacjentów. Ryzyko uszkodzenia wątroby zwiększa się, gdy izoniazyd jest przyjmowany z Tylenol i rifampiny.

Nitrofurantoina jest antybiotyk stosowany w leczeniu zakażeń dróg moczowych. Ten lek może powodować zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych i nagły początek i przewlekłe choroby wątroby. W rzadkich przypadkach, nitrofurantoina może powodować Nitrofurantoina zapalenia wątroby.

Augmentin jest antybiotyk stosuje się w leczeniu zakażeń bakteryjnych. Ten lek może rzadko powodować indukowaną cholestazy Augmentin, które mogą doprowadzić do marskości wątroby, niewydolności wątroby i transplantacji wątroby.

NLPZ

Niesteroidowe leki przeciwzapalne, niesterydowe leki przeciwzapalne, służą do stawów i zapalenia kości związane. Przykłady NLPZ są ibuprofen (Motrin), diklofenak (Voltaren), indometacyna (Indocin), naproksen (Naprosyn), nabumeton (Relafen) i piroksikam (Feldene). Leki te są na ogół bezpieczne, gdy są stosowane prawidłowo, ale może pogorszyć czynność wątroby u osób z zaawansowaną chorobą wątroby i marskości wątroby. Choroba wątroby z NLPZ stosowania jest rzadkie, ale diklofenak nosi nieco wyższe ryzyko wytwarzania zapalenie wątroby.

Innych leków

Takryna (Cognex) jest przewidziana do leczenia choroby Alzheimera. Ten lek może powodować zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych i rzadko zapalenie wątroby i poważne uszkodzenie wątroby. Disulfiram (Antabuse) stosuje się do leczenia uzależnienia od alkoholu i mogą spowodować nagły początek zapalenia wątroby, które mogą doprowadzić do ostrej niewydolności wątroby i przeszczep wątroby.

Ryzyko związane z niskim ciśnieniem krwi

Często słyszymy o znaczeniu obniżenia wysokiego ciśnienia krwi, ale ciśnienie krwi może być zbyt niski, jak również. Niskie ciśnienie krwi lub niedociśnienie tętnicze może powodować zawroty głowy i omdlenia i może być oznaką poważnych problemów zdrowotnych, w tym chorób serca. Niskie ciśnienie krwi jest bardzo uleczalna jednak. Istnieje kilka czynników ryzyka, które mogą uczynić kogoś podatnego na niedociśnienie.

Definiowanie Niedociśnienie

Narodowy Instytut Zdrowia (NIH), mówi normalnym ciśnieniem krwi odczyty zwykle mieści się między 90/60 milimetrów słupa rtęci (mm Hg) do 130/80 mm Hg. Zgodnie z Mayo Clinic odczyt ciśnienia krwi z 90 mm Hg lub mniej (najwyższym numerem w czytaniu lub skurczowego ciśnienia tętniczego) lub 60 mm Hg lub mniej (dolna liczba lub rozkurczowe) uważany jest za niskie ciśnienie krwi.

NIH mówi, że są trzy rodzaje niedociśnienia. Hipotonia ortostatyczna zazwyczaj trwa kilka sekund i odbywa się z powodu nagłej zmiany pozycji ciała, takie jak przejście z pozycji siedzącej do stojącej. Równie krótko po posiłku hipotonia ortostatyczna występuje po jedzeniu. Neuralnie pośredniczy niedociśnienie (NMH) jest uruchamiane przez dłuższy okres stania.

Ryzyko lecznicze

Mayo Clinic mówi ludziom (szczególnie tych w wieku powyżej 80), którzy biorąc wysokie ciśnienie krwi leki, takie jak alfa-blokery są na zwiększone ryzyko wystąpienia niedociśnienia.

Inne typy leków, które mogą powodować obniżenie ciśnienia pewne przeciwlękowe i leki przeciw-depresyjne (tricykliczny środek przeciwdepresyjny tym amitryptylina / Elavil), leki moczopędne (diuretyki) i sildenafil (Viagra), zwłaszcza gdy są stosowane w połączeniu z lekami serca, nitrogliceryna .

Ryzyko związane ze zdrowiem

NIH mówi inne typowe przyczyny niedociśnienia to nieregularny rytm serca (arytmia), ataki serca, zaawansowaną cukrzycę, odwodnienie, anafilaksji (potencjalnie śmiertelna reakcja alergiczna) i omdlenia.

Zgodnie z Mayo Clinic niedoczynność tarczycy (niedoczynność tarczycy) lub nadczynność tarczycy (nadczynność tarczycy) może powodować niedociśnienie tętnicze. Niski poziom cukru we krwi (hipoglikemia) i niewydolności nadnerczy (choroba Addisona), może również powodować obniżenie ciśnienia krwi.

Objawy

NIH mówi objawy niedociśnienia mogą obejmować zawroty głowy, oszołomienie, niewyraźne widzenie, dezorientacja, senność i osłabienie. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli zauważysz, czarne lub kasztanowe stolce podczas wypróżnień, ma gorączkę wyższą niż 101, występują duszności, bóle w klatce piersiowej lub mają nieregularne bicie serca.

Leczenie

Jeśli uważasz, że występują oznaki lub objawy niedociśnienia może wymagać leczenia. NIH mówi w ciężkich przypadkach lekarz może przepisać leki, takie jak fludrocortisones. Mayo Clinic mówi ogólnie leczenie zależy od przyczyny swojego niskiego ciśnienia krwi. Jeśli masz narkotykowej ortostatyczne lekarz może zmienić dawkę lub zmienić lek. Ludzie z NMH powinny ograniczyć stoi przez dłuższy czas. Start środków obejmują stosowanie pończoch uciskowych, aby zwiększyć ciśnienie krwi w nogach i picia dużo płynów, aby zapobiec odwodnieniu.

Zagrożenia związane z triglicerydów Level

W ramach badań lekarskich, lekarze często zlecić przeprowadzenie badań krwi, które mierzą różne ilości substancji chemicznych. Ta "chemii krwi" często zawiera panel lipidów mierzy poziomy lipoprotein cholesterolu (zarówno o dużej gęstości [HDL] i lipoprotein o małej gęstości LDL] [poziomy). Trzeci pomiar lipidów poziomu triglicerydów.

Definicja

Triglicerydów postać tłuszczu. Pochodzą one głównie z żywności, ale są również wytwarzane przez organizm z węglowodanów. Triglicerydy są wykorzystywane przez organizm do wytwarzania energii.

Poziomy

Wytyczne zostały ustalone dla dorosłych trójglicerydów. Normalny poziom jest mniejszy niż 150 mg / dl; Granica wysoki 150 do 199 mg / dl; wysokiej 200 do 499 mg / dl, bardzo wysokie jest ponad 500 mg / dl.

Znaczenie

Osoby, u których poziom trójglicerydów powyżej 200 mg / dl, są narażone na ryzyko udarów niedokrwiennych i udarów mózgu spowodowane przez zablokowaną tętnicę mózgu. Ryzyko to istnieje nawet wtedy, gdy stężenie cholesterolu jest prawidłowe. Niedokrwiennych udarów mózgu stanowią około 80 procent wszystkich udarów. Kolejny warunek, zapalenie trzustki, może wystąpić u osób z bardzo wysokim poziomem triglicerydów (ponad 500 mg / dl).

Warunki związane z nimi

Osoby z wysokim poziomem trójglicerydów często choruje na cukrzycę lub są na większe ryzyko rozwoju cukrzycy, otyłości i chorobom serca. Osoby dotknięte zwykle zużywają wysoki procent kalorii ze słodkich i alkoholu, choć dziedziczność może również odgrywać pewną rolę. Niski poziom HDL (dobry cholesterol) związki również ryzyko.

Zmniejszenie poziomu

Ćwiczenia i zdrowa dieta może przyczynić się do ograniczenia wysokiego poziomu trójglicerydów. Ćwiczenie "spala" nadmiar triglicerydów i niskie diety w tłuszczu i węglowodanów jest korzystne. Leki obniżające triglicerydy mogą być również stosowane.

Choroba Crohna jest związane z zespołem Raynauda?

Choroba Crohna jest związane z zespołem Raynauda?


Choroba Crohna jest zapalna choroba jelit, który powoduje pęcznienie błony śluzowej przewodu pokarmowego. Zespół Raynauda, ​​lub choroba Raynauda, ​​jest zaburzeniem, które jest zazwyczaj związana z chorobą i powoduje zwężone naczynia krwionośne Crohna i odczucia zimnych lub drętwienie.

Objawy Crohna

Zgodnie z Mayo Clinic, choroba Crohna może powodować biegunkę, bóle brzucha i krwawe stolce.

Czynniki ryzyka Crohna

Osób w wieku między 20 a 30, biali i palacze papierosów mają zwiększone ryzyko zachorowania na chorobę Crohna.

Leczenie Crohna

Lekarze mogą przepisać leki przeciwzapalne, takie jak sulfasalazyna, mesalamina lub kortykosteroidy w leczeniu choroby Crohna. Przeciwbiegunkowych środki przeczyszczające i leki mogą być stosowane do leczenia innych objawów choroby.

Objawy Raynauda

Zgodnie z Mayo Clinic, pacjentów z chorobą Raynauda mogą wystąpić zimne palce u rąk i nóg, zmiany kolorów na skórze z ekspozycji na niskie temperatury lub stres i drętwienie kłujące odczucia po skóra została ogrzewa lub po redukcji stresu.

Czynniki ryzyka Raynauda

Kobiet, osób w wieku od 15 do 30 i osób żyjących w chłodniejszym klimacie mają większe ryzyko zachorowania na zespół Raynauda.

Leczenie Raynauda

Lekarze mogą leczyć chorobę Raynauda z leków, które rozszerzają naczynia krwionośne, takie jak blokery kanału wapniowego, alfa-adrenolityki lub leki rozszerzające naczynia.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Tylenol dla dzieci?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Tylenol dla dzieci?


Przy podejmowaniu decyzji o leczeniu dziecku żadnych leków, ważne jest, aby wiedzieć, zagrożenia związane z narkotykami. Jednym z wiodących leków na ból i zimno dla dzieci jest Tylenol. Dając właściwą dawkę dla dziecka może złagodzić ból lub objawy związane z przeziębieniem lub grypą, zbyt wiele tego leku może powodować zagrażające życiu działania.

Rodzaje

Mimo że wciąż jest stosowany przede wszystkim jako leki przeciwbólowe, Tylenol obecnie dostępna w wielu różnych postaciach. Tylenol niemowląt i Tylenol dzieci są dwa formularze, które mogą być używane do dziecka bólu, gorączki lub objawów przeziębienia lub grypy. Tylenol lub paracetamol, jest toksyną, która może poważnie zaszkodzić ciało małego dziecka.

Efekty

Jeśli dziecko otrzymuje za dużo paracetamol, może to mieć skutki przerażające. Paracetamol przedawkowanie jest jedną z głównych przyczyn uszkodzenia wątroby i niewydolności wątroby u małych dzieci. Oto niektóre ze sposobów, że przedawkowanie występuje często: paracetamol podawany przez kilka dni w leczeniu bólu i gorączki; mieszanie inne leki z paracetamolem do łagodzenia wielu objawów; stosując wiele leków zawierających paracetamol w leczeniu różnych objawów; i błędnej dawki.

Każdy z tych czynników może prowadzić do przedawkowania paracetamolu. Jest to bardzo istotne, by objawów przedawkowania. Poniżej przedstawiono wczesne objawy przedawkowania: senność, wymioty, nudności i ból brzucha. Jeśli zauważysz te objawy w ciągu 24 godzin od podawania leku, należy natychmiast skontaktować się z lokalnym centrum zatruć.

Dawkowanie

W przypadku korzystania z jakichkolwiek leków, ważne jest, aby upewnić się, że bardzo uważnie przeczytać dawki, nawet jeśli używany sam lub podobny produkt przed. Podczas przemian dając dziecku (w wieku 2 lat i starszych) plac Tylenol i dając Tylenol swoich niemowląt niemowląt ", należy pamiętać, że krople dla niemowląt są bardziej skoncentrowane i dużo silniejsza niż dzieci ciekłym Tylenol. Jeśli nie jesteś pewien kwoty dawkowania, należy skontaktować się z pediatrą dziecka przed podaniem leku.

Zapobieganie

W celu uniknięcia przypadkowego przedawkowania, istnieje kilka kroków, które należy podjąć, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas podawania leku. Odczytać dawka kilka razy. Upewnij się, że dają absolutną prawidłowego dawkowania. Nie należy przekraczać ilości dawkowania na dzień. Przeczytaj składników do każdego leku administrowania wraz z Tylenol. Upewnij się, że inne leki nie zawierać paracetamol.

Ostrzeżenie

Jeśli nie jesteś pewien, podawanie jakichkolwiek leków do dziecka, należy skontaktować się z pediatrą i zapytać o radę. Jeden telefon lub wizyta może zapobiec wielu nieporozumień i ewentualnych śmiertelnych zdarzeń.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Avelox?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Avelox?


Avelox jest antybiotyki stosowane do leczenia zakażeń bakteryjnych i chorób, takich jak infekcje zatok. Substancja czynna AVELOX jest chlorowodorek moksifloksacyny. Nieaktywne składniki w AVELOX obejmują celulozę mikrokrystaliczną, laktozę, sól sodową kroskarmelozy, stearynian magnezu, hypromelozę, dwutlenek tytanu, glikol polietylenowy i tlenek żelaza. Działania niepożądane najczęściej związane z Avelox nie są poważne, ale jak w przypadku każdego leku, istnieje ryzyko i niebezpieczeństwa, że ​​pacjenci powinni wiedzieć o przed użyciem.

Interakcje leków

Według Prawo Zdrowia, Avelox jest znana mieć poważne negatywne interakcje z następujących leków: amiodaron, Propulsid, Norpace, leki moczopędne, erytromycyna, leki przeciwdepresyjne, witamin i suplementów ziołowych lub produktów i niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jako środek ostrożności, należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, które obecnie przyjmuje i miały w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Skutki uboczne

Odnotowano rzadkie, ale poważne działania niepożądane zgłaszane u pacjentów przyjmujących Avelox. Skutki niepożądane obejmują: odwodnienie, reakcje alergiczne, zaburzenia rytmu serca, tachykardia, kołatanie serca, niepokój, drżenie, niewydolność nerek, zapalenie wątroby, żółtaczka, niedokrwistość, naderwanie ścięgien i krwawej biegunki. Jeśli wystąpi którykolwiek z następujących biorąc Avelox, natychmiast szukać pomocy medycznej: żółtaczka, wysypka skórna, pokrzywka, świąd, trudności w oddychaniu, trudności w połykaniu, obrzęk, ciemne zabarwienie moczu, bladą lub ciemne stolce, krwiomocz, oparzenia słoneczne, dezorientacja, depresja, omamy, myśli samobójcze, nieregularne bicie serca, omdlenia lub skrajne zmęczenie.

Ludzie, którzy nie powinni przyjmować Avelox

Pacjenci w wieku powyżej sześćdziesięciu lat, u pacjentów przyjmujących kortykosteroidy i pacjentów z nerek, serca lub płuc transplantacji nie powinien brać Avelox powodu wyższego ryzyka zerwania ścięgna, według listy RX. Pacjenci, którzy są uczuleni na moksyfloksacynę, Cinobec, Cipro Penetrex, Trovan, techin, Maxaquin, NegGram, noroxin, Floxin pr Zagam nie powinien brać Avelox powodu wyższego ryzyka reakcji alergicznych. Pacjenci z wywiadem lub rodzinną historią chorób wątroby, padaczki, choroby serca, niskie stężenie potasu lub zawałów serca nie powinni przyjmować Avelox. U pacjentów z biegunką należy zachować ostrożność, jeśli rozważa podjęcie Avelox. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować Avelox. Pacjenci w wieku poniżej 18 lat nie powinny przyjmować Avelox, ponieważ nie został przetestowany i zatwierdzony do pacjentów w tym wieku.

Procedury bezpieczeństwa podczas przyjmowania Avelox

Pacjenci przyjmujący Avelox należy pić co najmniej osiem szklanek wody dziennie, aby zapobiec odwodnieniu. Nie należy prowadzić samochodu ani obsługiwać urządzeń mechanicznych podczas stosowania Avelox, dopóki nie na ryzyko działań niepożądanych ze względu na możliwość zawroty głowy i zawroty głowy. Spędzić ograniczone ilości czasu na słońcu, bo Avelox sprawia, że ​​skóra bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych. Gdy jesteś na słońcu, nosić okulary ochronne i odzież, krem ​​do opalania.

Ryzyko związane z użyciem FDG PET i skanowania

Ryzyko związane z użyciem FDG PET i skanowania


Badanie PET (pozytonowa tomografia emisyjna) z FDG (fluoro-D-glukozy) jest skanowanie obrazu, który tworzy trójwymiarowy obraz ciała. Przekrój ten stosuje się przede wszystkim do wykrywania nowotworów, ale może być również stosowany w leczeniu chorób serca i układu nerwowego. Ta obróbka jest nieinwazyjny alternatywą dla tradycyjnych biopsjach wykrywa szybkiego wzrostu komórek nowotworowych lepsze niż CT, lub MRI egzaminu ultradźwiękowych.

Ryzyko związane z skanowania

Według PETNET Solutions, "ryzyko związane z skanowania PET są bardzo minimalne." Radiopharmeceutical stosuje się radioaktywny postaci glukozy, naturalnie występujących substancji w ciele ludzkim. Substancja ta może być łatwo usuwane z organizmu albo w wyniku rozkładu promieniotwórczego lub wydalane z moczem. Powyżej 90 procent materiału radioaktywnego zarówno rozkładowi lub w lewo ciało pacjenta przed liści nawet w klinice, ponieważ część promieniowania jest bardzo niska. Ta procedura jest jeszcze bezpieczny dla diabetyków, którzy muszą kontrolować ich poziom glukozy. Niewielkie ryzyko procedury, zgodnie z WebMD, jest to, że pacjenci mogą odczuwać chwilowy ból lub zaczerwienienie w swoich ramionach, gdzie wstawiono IV.

Jak przygotować się do skanowania

Zabieg wykonywany jest jako jeden ambulatoryjnej chyba pacjent został już przyjęty do szpitala. Preparat zawiera zwykle ograniczenia jedzenia i wody i dokładnego przeglądu wszelkich leków, w tym ponad-the-counter leków i naturopatyczną leków. Pacjenci, którzy są obecnie na insulinoterapii zwykle podaje bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące spożycia glukozy. Cewnika moczowego może być również umieszczony w pęcherzu, w zależności od tego, gdzie skanowanie aktywny.

Czego można się spodziewać podczas skanowania

FDG jest podawany drogą IV lub linii dożylnej i trwa około 45 minut do godziny, aby zaabsorbować w organizmie. Gdy jest wchłaniany może rozpocząć skanowanie i zwykle trwa od 30 do 60 minut. Podczas skanowania pacjent musi pozostać całkowicie nieruchomo najdokładniejszych obrazów. Cały proces od zameldowania do wymeldowania może trwać do czterech godzin.

Wyniki skanowania

Wyniki skanowania PET są odczytywane przez radiologa z specjalistycznych szkoleń. Po przeglądu ich skanowanie i dyktować raport, wyniki mogą być przekazywane do lekarza zamówień i omówione z pacjentem. Może to trwać od jednego do trzech dni. Następcze powołanie jest zazwyczaj dla pacjenta, aby wrócić do gabinetu lekarza, aby przejrzeć wyniki i omówić przyszłe zabiegi i prognozy.

Zagrożenia związane z ESWL

Zagrożenia związane z ESWL


Pozaustrojowe fala uderzeniowa litotrypsja dotyczy sposobu kruszenia kamieni nerkowych. Teorii, wstrząs lub dźwięk, fale skierowane w nerkach przechodzi przez tkankę miękką lecz trafi twardego materiału kamienia i podzielić ją na fragmenty, które mogą przejść swobodnie przez resztę układu moczowego. Istnieje wiele zalet tej procedury na alternatywne, lecz nie jest pozbawione ryzyka.

Główne ryzyka

Kamienie nerkowe są utworzone z drobnych kryształów, które gromadzą się w nerkach lub innych części dróg oddechowych. Kamienie te - zwane także kamicy nerkowej - są częste i mieć kilka przyczyn. W ESWL, wstrząs lub fale dźwiękowe fragment kamienie, aby mogli przejść łatwiej. W rzadkich przypadkach nerki mogą zostać uszkodzone przez procedury i może się wyłączyć. Zasinienie do nerek mogą powodować ból i krwi w moczu. ESWL nie jest możliwe w czasie ciąży lub ciężką otyłością i może być przeciwwskazane dla osób z rozrusznikami serca.

Drobne Ryzyka

Istnieje wiele mniejsze ryzyko związane z zabiegiem. Może być tak, że pewne fragmenty ból przechodzi w dół przewodu moczowego - rurki, która prowadzi do pęcherza - ale będzie mniejsza niż w bólu spowodowanego przez większą kamienia. U niektórych pacjentów może być Otrzymany zakażenia układu moczowego. Możliwość dyskomfort z samego zabiegu jest niewielkie. Niektóre badania wykazały zwiększone stawki na cukrzycę typu 2 i nadciśnienie tętnicze, ale amerykański urologiczny Stowarzyszenie twierdzi warunki te mogą być wstępnie istniejące.

Nieudany Procedura

W rzadkich przypadkach ESWL nie działa. Albo kamień nie jest podzielone na tyle małe kawałki, pozostawiając większe kawałki, które można złożyć w drogach moczowych i powodują ból lub procedura może trzeba powtarzać. Jeśli procedura nie działa, operacja może być konieczne ręczne usunięcie kamienia lub fragmenty.

Ryzyko nawrotu

Wiele rodzajów kamieni nerkowych są częstsze wśród mężczyzn, z wyjątkiem tych spowodowanych przez infekcje dróg moczowych, które są częściej u kobiet. Kamienie mają tendencję do nawrotów i wydają się w rodzinach. Wiele osób ma więcej niż jeden epizod, szczególnie jeśli nie jest chorobą powoduje kamienie, takie jak dna moczanowa.

Zalety ESWL

Według Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego, zalety ESWL przewyższają ryzyko. Chirurgia i inne zabiegi mechaniczne - takie jak ureteroscopy - są bardziej ryzykowne niż ESWL i przepuszczając kamień całość jest bardzo bolesne. "Baczna" może prowadzić do obrzęk nerek i bardzo silny ból, a nawet niewydolności nerek. Choć ESWL nie bez pewnego ryzyka, setki procedur są wykonywane każdego roku bez negatywnych skutków długoterminowych. AUA mówi o jednej osobie w 10 występują problemy.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Staph zakażenia?

Chociaż istnieje ponad 30 rodzajów bakterii gronkowca infekcji powodujących większość infekcji gronkowca są powodowane przez bakterie Staphylococcus aureus. Około 20 do 30 procent dorosłej ludności uważa się, że mają bakterie Staphylococcus na skórze lub w nosie. Podczas gdy normalny układ odpornościowy zazwyczaj zapobiec infekcji gronkowca, możliwe jest bardzo ciężkie warunki, aby pojawić się, gdy występują infekcje gronkowca.

Zespół wstrząsu toksycznego

Jednym z zagrożeń, że infekcje gronkowca stanowić, szczególnie dla kobiet, jest nazywany zespół wstrząsu toksycznego. Zespół szoku toksycznego jest spowodowane przez wydzielanie toksyny bakterii gronkowca, gdy nie istnieje ograniczona tlenu lub brak tlenu. Stan zaczyna się wysoką gorączką, wymioty, bóle i biegunki. Jest to zazwyczaj następuje gwałtowny spadek ciśnienia tętniczego, które może doprowadzić do porażenia, a w cięższych przypadkach śmierć. To jest najbardziej powszechne wśród kobiet, które używają tamponów w trakcie miesiączki.

Zatrucie pokarmowe

Gronkowiec zatrucie pokarmowe oparte jest spowodowane przez jedzenie żywności, które zostały skażone przez toksyny wydzielane przez bakterie gronkowca. Jest to zazwyczaj spowodowane przez żywność, która została nieprawidłowo obsługiwane, przetwarzane lub przechowywane. Toksyny wpływają na jelita i objawy to biegunka, odwodnienie i wymioty. Objawy zazwyczaj rozwijają w ciągu sześciu godzin, zwykle przez jednego do trzech dni, zanim organizm odzyskuje. Zatrucie pokarmowe nie można przenosić się z inną osobą.

Zespół Skóra parzona

Staph infekcje zwykle występują w sytuacji uszkodzenia skóry i bakterie infekuje uszkodzonego obszaru. Zakażenie zwykle powoduje umiarkowany stan zapalny w zlokalizowanym obszarze. W niektórych ekstremalnych przypadkach może jednak wystąpić parzona zespół skóry. W tym stanie, warstwy skóry zaczynają się od siebie, a górna warstwa jest często utracone. Nieleczony, warunek ten może doprowadzić do śmierci, tak jak w przypadku dużych obszarów skóry zostały spalone.

MRSA

MRSA lub oporne na metycylinę Staphylococcus aureus jest potencjalnie śmiertelna sytuacja. Szczepy MRSA nie reagują na leczenie standardowe antybiotyki, takie jak penicyliny i amoksycylinę. To może prowadzić do zakażenia krwi i kości, które są trudne lub niemożliwe do leczenia i mogą prowadzić do śmierci. Zakażenia te są najczęściej w warunkach medycznych i zasadniczo przepuszcza przez bezpośredni kontakt fizyczny z osobą, która przenosi bakterii MRSA.

Zakażenia wewnętrzne

Po infekcji gronkowca przenieść do organizmu, istnieje wiele różnych stanów, które mogą rozwijać. Jeśli gronkowiec zaraża zawory serca, może powodować stan znany jako zapalenie wsierdzia, które może spowodować niewydolność serca. Gronkowiec może również powodować rodzaj zapalenia płuc, które może rozwijać śmiertelnych powikłań. Inne ryzyko związane z gronkowca jest możliwość sepsy, zakażenie krwi bakteriami gronkowca, który rozprzestrzenił się w całym ciele i częstą przyczyną śmierci dla ofiar poparzeń.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z bakterii Gram-ujemnych?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z bakterii Gram-ujemnych?


Istnieje wiele sposobów podziału form życia na różne grupy w oparciu o ich właściwości. Gram-dodatnie i Gram-ujemne bakterie są dwie główne przegrody wszystkich bakterii, przy czym główna różnica pomiędzy tymi dwoma leżącej struktury błon komórkowych. Chociaż oba typy mogą powodować choroby zakaźne, Gram-ujemne bakterie są poważnym problemem zdrowia publicznego, ponieważ ich konstrukcja sprawia, że ​​komórki oporne na antybiotyki.

Grama

Grama jest sposób dzielenia na bakterie dwóch głównych grup. Bakterie Gram-dodatnie zachowują fioletowy barwnik krystaliczną podczas procesu barwienia, obracając purpurowy, a bakterie Gram-ujemne bakterie się różowy podczas procesu. Niektóre bakterie są zmienne, jak i Gram-dodatnie bakterie mogą się Gram-ujemne bakterie, w pewnych okolicznościach. Różnica pomiędzy tymi dwoma leży w błonach komórkowych. Bakterie Gram-dodatnie mieć grubą ścianę komórkową, która jest głównie wykonana z peptydoglikanem. Peptydoglikanu warstwa Gram-ujemne bakterie są bardzo cienkie, a ich zewnętrzna warstwa jest chroniony przez membranę cząsteczek lipoprotein. Oznacza to, że obydwa typy komórek mają bardzo różne właściwości i różnie reagują na działanie chemikaliów.

Odporność na antybiotyki

Głównym zagrożeniem w Gram-ujemnych bakterii Gram-ujemnych, że infekcje bakteryjne nie reagują na standardowe leczenie antybiotykami. Na przykład, bakterie Gram-ujemne bakterie odporne na działanie penicyliny i cefalosporyny, gdyż antybiotyki te działają przez zakłócenie ścian komórkowych, w których brakuje Gram-ujemnych bakterii. Błony zewnętrznej bakterii Gram-ujemnych bakterii, jest odporny na działanie różnych typów antybiotyków, ponieważ jest nieprzepuszczalna dla antybiotyku. Oznacza to, że infekcje powodowane przez bakterie Gram-ujemne bakterie są bardzo trudne do wyleczenia.

Zakażenia szpitalne

Zakażenia wywołane przez bakterie Gram-ujemne bakterie są często zawarte w warunkach szpitalnych i są główną przyczyną infekcji szpitalnych i związane śmierci. Pacjenci z obniżoną odpornością są szczególnie podatne, chociaż pacjenci z silniejszym układem odpornościowym mogą i nabyć tego typu infekcji. Bakterie te przetrwać długi czas na powierzchni i są często zawarte poprzez cewnik, wentylatory lub rany. Po przedostaniu się do ciała, Gram-ujemne bakterie zwykle inwazji krwioobiegu, powodując infekcję. Bakterie gram-ujemnym, są często zaangażowane w zakażeniach dróg moczowych i wentylatorem wspomagane zapalenie płuc.

Leczenie

Ponieważ bakterie Gram-ujemne bakterie są odporne na antybiotyki tak, leczenie może być trudne lub niemożliwe. Istnieją dwa antybiotyki, które zostały opracowane w latach 1940, kolistyna i polimyksynę B, obie są zdolne do leczenia infekcji bakteriami Gram-ujemnymi. Jednakże, oba leki mają ciężkie skutki uboczne, takie jak uszkodzenia nerwów i nerek. Stosowanie takich leków może prowadzić do niewydolności nerki. Niektóre szczepy Gram-ujemne bakterie są odporne na te antybiotyki.

Problemy związane z wątroby

W prawie 3 kg, wątroba jest największa dławik w organizmie. Krew jest przeprowadzana do wątroby za pomocą tętnicy, która posiada przetwarzaną żywność. Wątroba rozkłada tłuszcz, produkuje moczu, zamienia glukozy w glikogen i filtruje krew. Problemy związane z wątroby obejmują marskość wątroby, raka i zapalenie wątroby. Niektóre leki mogą wpływać na funkcje wątroby.

Marskość

Wątroby może się pogorszyła się w czasie poprzez ciągłe lub otyłości, nadużywania alkoholu, w wyniku czego w stanie znanym marskość. Zdrowe komórki wątroby stają się bliznami i nieskuteczne, powodując nieprawidłowe działanie wątroby. Skutki uboczne marskości obejmują niezdolność do kontrolowania zakażeń z powodu niewydolności wątroby do filtrowania krwi. Zaprzestaje produkcji żółci i ciało nie może białek potrzebnych do krzepnięcia krwi prawidłowo. Zaawansowana marskość wątroby jest śmiertelna.

Leki

Leki na cukrzycę, takich jak Avandia i REZULIN, stosowane w leczeniu cukrzycy typu 2, może powodować problemy z wątrobą. Serzone, leki stosowane w leczeniu depresji, było wiadomo, że powoduje poważne uszkodzenie wątroby z objawami, które obejmują: nudności, bóle brzucha, ciemny mocz i częste problemy oddawania moczu. Skóra i oczy mogą stać się żółtaczkę, a pacjenci mogą stracić rozległą masę.

Rak

Raka wątroby może albo rozpocząć w gruczole lub rozłożone w wątrobie z innych obszarów ciała. Rak najczęściej rozprzestrzenia się do wątroby z płuc, piersi i jelita grubego. Leczenie zmienia się podczas nowotwór pochodzi z wątroby lub przerzutów jest z innego obszaru. Chirurgii, chemioterapii i terapii hormonalnej są często stosowane do leczenia raka z przerzutami do wątroby.

Wirusowe zapalenie wątroby typu

Wirusowe zapalenie wątroby typu jest spowodowane przez wirus zapalenia wątroby typu A i powoduje ostrą chorobę wątroby. To jest zwykle przekazywane przez minutę ilości kału, które popadły w wątrobie. Wirus zapalenia wątroby typu B jest przekazywana przez brudne igieł lub przez płyny ustrojowe w postaci chorobą przenoszoną drogą płciową. Po leczeniu, zapalenia wątroby typu B może być utwardzana w ciągu kilku tygodni. Nieleczona może prowadzić do przewlekłej choroby wątroby. Wirusowe zapalenie wątroby typu C jest najpoważniejszą formą i jest zazwyczaj spowodowane zanieczyszczonych igieł używanych przez narkomanów. Jej skutki niemal zawsze spowodować trwałe uszkodzenie wątroby.

Gazu

Ci, którzy mają problemy z wątrobą często występuje silny gaz i wzdęcia. Jest to spowodowane zaburzeniami układu trawienia i nieprawidłowego wchłaniania niektórych ważnych składników odżywczych. Gaz jest szczególnie rozpowszechniona u pacjentów z chorobą wątroby wskutek nadużycia alkoholu. Różne leki, stosowane w leczeniu chorób wątroby, może również powodować gaz. Wyeliminowanie żywności, takich jak nabiał, fasola, smażone jedzenie i suszonych owoców może pomóc złagodzić nadmierne wzdęcia.

Jakie są zabiegi na neuropatię związaną celiakii?

Celiakia jest stanem charakteryzującym się reakcji autoimmunologicznych do żywności, które zawierają glutenu białka. W niektórych przypadkach trudności absorpcji składników odżywczych spowodowanych przez zaburzenia wywołują postać uszkodzeń nerwów lub neuropatii wzrokowej.

Fakty

Według Narodowej Fundacji trzewną świadomości, osoby z celiakią mogą wystąpić uszkodzenia obwodowego układu nerwowego, który obejmuje wszystkie nerwy nie zawartych w rdzeniu kręgowym lub mózgu. Ten typ uszkodzenia nazywa neuropatia obwodowa.

Objawy

Objawy związane z celiakią, neuropatii obwodowej to mrowienie, drętwienie, ból, utrata czucia, osłabienie mięśni, pieczenie i brak koordynacji ciała.

Leczenie

Główną formę leczenia neuropatii związanych z celiakią, to kontrola choroby podstawowej. Aby kontrolować celiakię, pacjenci muszą unikać wszelkich pokarmów zawierających gluten.

Objaw Relief

Dodatkowe ulgi od objawów neuropatii związanych trzewnej-mogą być uzyskane od leków przeciwbólowych, medytacja, hipnoza czy akupunktura.

Pokarmów zawierających gluten

Pokarmy zawierające gluten to ziarna, takie jak jęczmień, pszenica, żyto, bulgur, orkisz, pszenżyto, macy posiłku, kaszy i Khorasan pszenicy i innych zbóż, które są naturalnie bezglutenowe --- tym quinoa, gryki i amarantusa --- często zanieczyszczone przez gluten podczas przetwarzania handlowej.

Rozważania

Celiakia nie można wyleczyć, a nawet niewielkie ilości glutenu może wywołać objawy u chorego na celiakię.

Znaki i objawy hipoglikemii nie jest związane z cukrzycą

Hipoglikemia jest stanem, w którym poziom glukozy we krwi człowieka jest niska. Jest to zazwyczaj związane z cukrzycą, ale inne stany medyczne, może również powodować to. Jednakże, hipoglikemia nie związane z cukrzycą nie jest powszechne, zgodnie z National Diabetes Information Clearinghouse. Kiedy hipoglikemia nie rozwijać, celem jest, aby szybko podnieść poziom glukozy we krwi. To często może być wykonana przez jedzenie kostek cukru lub przekąskę o słodki, takich jak owoce, soki owocowe lub cukierki.

Stanu psychicznego

Kiedy hipoglikemia rozwija, można się psychicznie mylić i może mieć problemy ostrości lub zakończenia czynności rutynowe. To także wspólna być nerwowy lub lęk i mają problemy z mówieniem, gdy poziom cukru we krwi jest zbyt niski.

Wizja

Jak poziom cukru we krwi spadnie, mogą wystąpić nagłe zmiany w widzeniu. Najczęściej zgłaszane zmiany są podwójne widzenie lub zaburzenia widzenia.

Głód

Hipoglikemia może również powodować zwiększenie głodu. Kiedy poziom cukru we krwi jest zbyt niski może pragniesz żywności, co z kolei może przyczynić się do podniesienia się poziomu glukozy.

Podczas snu

W niektórych przypadkach, poziom cukru we krwi może spaść podczas gdy człowiek jest w stanie uśpienia. Niektórzy ludzie mogą zacząć wykazywać oznaki hipoglikemii, podczas gdy nadal spać. Objawy te obejmują koszmary i płacze przez sen i nadmierne pocenie się, które powoduje, że pościel i piżamy, by stać się wilgotne od potu. Kiedy hipoglikemia rozwija się podczas snu, możesz obudzić mylić lub uczucie, jakbyś nie dostał wystarczająco dużo odpoczynku.

Zmęczenie

Nadmierne zmęczenie i osłabienie mogą być również objawy hipoglikemii. Może się okazać, że są coraz zużyte szybciej niż zwykle, lub że jest to trudne, aby wstać z łóżka.

Inne objawy

Inne objawy hipoglikemii należą: pocenie się, drżenie lub drżenie, pustki w głowie lub zawroty głowy, uczucie zimna w kończynach, bóle głowy i drgawki. Większość ludzi nie zauważy tylko kilka, jeśli w ogóle, objawy hipoglikemii. Jeśli masz stan, który powoduje poziom cukru we krwi do spadku, może zacząć się przyzwyczaić do tego, co zaczynasz czuć się jak rozwija się hipoglikemia. Ułatwia to łatwiejsze do leczenia stanu jak najszybciej.