adcov.com

objawy przedawkowania heparyny

Objawy Przedawkowanie heparyny

Heparyna jest rozrzedzenie krwi o właściwościach przeciwzakrzepowych leków produkowanych przez firmy farmaceutycznej Baxter Healthcare. Jednak niektóre niedawne wydarzenia, w tym kilka przypadków przedawkowania i śmierci może okazać się, że heparyna nie jest tak bezpieczne, jak to, co lekarze kiedyś sądzono.

Podstawowe Objawy przedawkowania

Głównym objawem przedawkowania heparyny jest krwawienie. Obejmuje to krwawienia z nosa, obecność krwi w moczu, a nawet tar-jak stołek. Innym podstawowym objawem przedawkowania heparyny jest łatwo siniaki. Jeśli nagle znaleźć się siniaków łatwiejsze niż normalnie, lub jeśli wystąpi którykolwiek z pozostałych wyżej wymienionych efektów, będziemy chcieli, aby natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Inne poważne działania niepożądane

Oprócz krwawienia lub siniaki istnieje kilka poważnych działań niepożądanych, które mogą wskazywać na przedawkowanie heparyny. Wszelkie oznaki krwotoku, podrażnienia lub uogólnionej nadwrażliwości należy rozpatrywać przez lekarza.

Ryzyko śmierci

W lutym 2008 roku, Baxter Healthcare przestał dystrybucję swoich fiolek wielokrotnych dawek leku heparyny po czterech zgłoszonych zgonów i wiele innych działań niepożądanych.

Leczenie przedawkowania

Leczenie przedawkowania heparyny powinno być zawsze wykonywane przez lekarza. Wstrzyknięcie siarczan protaminy mogą być stosowane do odwrócenia dawkę, w przybliżeniu 1 mg siarczanu protaminy wymagane na każde 100 jednostek USP heparyny.

Kto nie powinien brać heparyny

W celu zmniejszenia ryzyka przedawkowania lub innych poważnych skutków ubocznych, heparyna nie powinien być używany przez pacjentów z ciężką małopłytkowość.

Jaki lek jest stosowany do przedawkowania heparyny?

Heparyna lek jest stosowany środek zapobiegawczy dla niebezpiecznych zakrzepów, które mogą tworzyć się w krwi. Ten przeciwzakrzepowe, lub cieńsze krwi, nie wpływa na zakrzepy, które zostały już utworzone, ale zapobiega bardziej od rozwoju.

Zastosowania

Zabiegi, które mogą prowadzić do zakrzepów i wymagają heparyny to operację na otwartym sercu, dializy, obwodnicy lub transfuzji krwi.

Czynniki ryzyka

Stosowanie heparyny może czasami kolidować z innymi lekami. Ważne jest, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje inne leki. Niektóre dodatkowe rozważania dotyczące stosowania heparyny jest wiek pacjenta, alergie, ciąża i inne rodzaje krwawienia lub zaburzenia krzepnięcia, takie jak ciężki menstruacji.

Objawy przedawkowania

Głównym objawem przedawkowania heparyną krwawienie. Może to przedstawić jako krwawienie z nosa, krwawienie z pochwy i krew w moczu lub taborety.

Siarczan protaminy

Lek stosowany w celu odwrócenia lub zneutralizować dawkę heparyny jest siarczan protaminy, dożylnie z bardzo powolnym kroplówka.

Skutki uboczne siarczan protaminy

Możliwe skutki uboczne dla siarczan protaminy są niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) i skrajne reakcje alergiczne. Jest to konieczne, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent jest uczulony na ryby przed dopuszczeniem tego leku należy podawać - siarczan protaminy to produkt rybny.

Objawy przedawkowania insuliny

Przedawkowanie insuliny może wystąpić albo kiedy osoba z cukrzycą ma zbyt dużo insuliny lub gdy nie jedzą wystarczającej ilości żywności po zażyciu dużej dawki insuliny. Przedawkowanie insuliny może prowadzić do hipoglikemii, niski poziom cukru we krwi. Poważnie niski poziom cukru we krwi może prowadzić do poważnych problemów medycznych, a nawet śmierci.

Objawy serca

Przedawkowanie insuliny może spowodować zmiany istotne-znak. Impulsowe lub tętno moich stać szybciej niż normalnie. Ten wzrost tętna i tętna będą odczuwane przez chorego osobnika. Ponadto, bicie serca mogą stać się nieregularne, powodując niezwykłe doznania w okolicy klatki piersiowej.

Objawy fizyczne

Osoby, które przypadkowo overdosed na insulinę może wystąpić pocenie się, zawroty głowy, problemy z koordynacją i niewyraźne widzenie. Ponadto, mogą wystąpić drgawki. W ciężkich przypadkach, drgawki, może wystąpić utrata przytomności i śpiączki.

Objawy trawienne

Przedawkowanie insuliny może spowodować nagłe i silne nudności. Również ekstremalne głód może również wystąpić. Gdy czuje głód ekstremalny, osoby powinny pić soki owocowe lub jeść słodycze, aby zobaczyć, czy symptomy poprawy. Wielu diabetyków utrzymać cukier przydatne dla takich sytuacji, a te mogą być spożywane w celu podniesienia poziomu cukru we krwi.

Zaburzenia zachowania

Lęk może wystąpić w wyniku przedawkowania insuliny. Ponadto osoby, które overdosed insuliny może wydawać się bardzo drażliwy lub zmieszany. Ponadto, mówiąc może stać się niewyraźny lub osłabiona.

Leczenie

Opieka medyczna jest potrzebna do przedawkowania insuliny. Podczas oczekiwania na leczenie, osoby mające objawy przedawkowania należy jeść coś w niej cukru. Leczenie zazwyczaj polega dożylnie płyny i zastrzyki glukagonu.

Objawy przedawkowania środków przeciwbólowych

Objawy przedawkowania środków przeciwbólowych


Przedawkowanie występuje, gdy osoba celowo lub przypadkowo zajmuje więcej niż zalecana lub normalnej ilości leku. Przedawkowanie leków przeciwbólowych na receptę otrzymał mnóstwo rozgłos w ostatnich latach. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jednak, że jest to również możliwe jest przedawkowanie wspólnych, pozornie nieszkodliwych, ponad-the-counter leki przeciwbólowe. Specyficzne objawy są związane z każdego rodzaju środek przeciwbólowy przedawkowania, od drobnych do zagrażającego życiu.

NLPZ

Niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) są najczęściej stosowane leki przeciwbólowe, aby złagodzić drobne bóle, gorączka, zapalenie stawów i zapalenie. Objawy przedawkowania NLPZ mogą obejmować trudności w oddychaniu lub powolny oddech, senność, wymioty, biegunka, ból brzucha i odkrztuszanie krwi od krwawienia z żołądka i możliwych jelit. Omdlenia, może również wystąpić drgawki lub śpiączka. Niektóre inne drobne objawy przedawkowania NLPZ są: bóle głowy, zawroty głowy, dezorientacja lub pobudzenie. Przykłady NLPZ są ibuprofen (Motrin i Advil), aspiryna (Bayer), naproksen sodu (Aleve), ketoprofen (Actron) i celekoksyb (Celebrex).

Paracetamol

Paracetamol (Tylenol) służy podobnie jak NLPZ w leczeniu bóle, zapalenie stawów i gorączka. Objawy przedawkowania to utrata apetytu, ból brzucha, nudności, biegunka, wymioty, pocenie się, drgawki i śpiączkę. Zbyt wiele paracetamol może również powodować uszkodzenia wątroby i żółtaczka, ponieważ lek ten ma bezpośredni wpływ na wątrobę. Przedawkowania acetaminofenu są jedną z najczęstszych na świecie zatruć według Drugs.com. Bez fast, bardzo duże dawki tego środka przeciwbólowego może spowodować uszkodzenie wątroby i śmierć w ciągu kilku dni.

Opioidy

Opioidy to grupa leków przeciwbólowych na receptę, składających się z naturalnych i syntetycznych opioidów stosowanych do zarządzania umiarkowanego do ciężkiego bólu. Ponieważ leki te wywołują uczucie euforii, niosą największe ryzyko jest nadużywana. Użytkownicy mogą wzrastać w zależności od tych środków przeciwbólowych i cierpieć objawy odstawienia, gdy są one przerwane; z tego powodu, że na ogół przepisywane jedynie do krótkotrwałego bólu. Objawy przedawkowania opiatów jest wilgotna, zimna skóra, wskazać uczniom, ciężką senność, splątanie, powolne lub problemami z oddychaniem i drgawki. Ponieważ wiele preparatów opioidowych painkiller zawierają również paracetamol, inne ryzyko przedawkowania obejmują uszkodzenie wątroby lub porażkę. Niektóre przykłady opioidy są morfiny (RMS i MS Contin), kodeina (Cocodomal i Paracod), hydrokodon (Vicodin i Lorcet), meperydyna (Demerol), oksykodonu (Oxycontin i Percocet), tramadol (Ultram) i fentanyl (Duragesic i Fentora) ,

Co robić

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz oznaki przedawkowania leków przeciwbólowych, zadzwoń Narodowego centrum zatruć na 1-800-222-1222. Jest on dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, do obsługi sytuacji kryzysowych trucizny w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Przed skontaktowaniem się zatruć, szybko ustalić kilka ważnych fragmentów informacji na temat osoby, która jest przedawkowanie, jeśli to możliwe. Zapisz osoby wiek, wagę i aktualny stan fizyczny. Zawierać nazwę przeciwbólowy i jej składników i mocnych, kwota, która została podjęta i czasu została ona podjęta. Podczas wywoływania zatruć, to zadać te informacje; pisanie go wcześniej przyspieszy cały proces.

Objawy przedawkowania

Objawy przedawkowania


Ludzkie ciało może przetwarzać tylko tyle od obcych substancji. Nie ma znaczenia, czy jest alkohol, narkotyki lub leki na receptę, leki nawet: jeśli ciało ma więcej chemikaliów niż może to potrwać, znany również jako przedawkowania, wynik może być poważna choroba, a nawet śmierć. Jeśli uznają te objawy przedawkowania u kogoś, ważne jest, aby zabrać go do szpitala.

Nieregularny oddech

Wiele leków wpływa na systemy neurologiczne odpowiedzialne za tak ważnych i niezależnych funkcji, takich jak oddychanie. Przedawkowanie leku może spowodować objawy te zacząć działać nieregularnie, a ostatecznie zamknięty. Objawy tego procesu to nienormalne oddychania. Może to przybrać formę szybkiego oddychania podobny hiperwentylacji lub nieregularnie rozmieszczonych oddechów. Jednostki oddech może stać się coraz bardziej płytkie, aż część jej mózgu, która kontroluje oddech wyłącza się w całości.

Pocenie się

Pocenie się jest w rzeczywistości jednym z sposobów organizmu chłodzenia się w dół. Odparowanie jest reakcją endotermiczną, że proces pochłania energię. Gdy poty i ciała, na skórze pot paruje, ona energię z organizmu. Ciepło może być traktowane jako nadmiar energii, więc proces faktycznie działa, aby ochłodzić swoje ciało. Gdy na ciało przedawkowania leku, to rzuca się systemy biologiczne w chaosie. Pocenie się jest jednym ze sposobów organizm stara się radzić sobie z szalejących procesów biologicznych wewnątrz, co istotne objawem przedawkowania narkotyków.

Utrata neurologiczne

Przedawkowanie mają wpływu na liczbę różnych funkcji neurologicznych. Wzrost ciśnienia krwi może spowodować tkanek miękkich naciskać na nerwy wzrokowe, powodując osobę, aby zobaczyć miejsca. Zahamowanie czynności płata przedczołowej może powodować intensywne zamieszanie. Dodatkowo, osoba może popaść nieprzytomnej stupor, z którego nie można wzbudzić go przez zwykłych sposobów wytwarzania głośnych dźwięków lub potrząsając nim. W poważnych przypadkach, osoba może rozpocząć ma drgawki.

GI Zdenerwowany

Wymioty, a nigdy przyjemnym doświadczeniem, jest sposobem organizmu na oczyszczenie się z toksyn. Jeśli coś sprawia, że ​​jesteś chory, to twoje ciało będzie wyplątać bieżących zawartość żołądka. W ten sposób, jeśli to, co sprawia, że ​​jesteś chory jest coś spożycia, usuwa się go z systemu, więc nie może sprawić, że każdy chory. Szczególnie w przypadku zatrucia alkoholem, to oczyszczenie jest znakiem, że ktoś przedawkował. Ten oczyszczający jest szczególnie ważne w przypadku przesadza alkoholu ponieważ organizm dalej metabolizują ktoś alkohol już zużyte, umieszczenie jeszcze większej ilości alkoholu do krwiobiegu, nawet po tym jak zatrzyma się do picia; to nawet w metabolizmie będzie nadal po tym przechodzi się. W związku z tym, tylko dlatego, że ktoś zemdlał, nie oznacza, że ​​nie będzie w dalszym ciągu się jeszcze bardziej chorzy wewnętrznie.

Jak rozpoznać objawy przedawkowania Spanie Pill

Jak rozpoznać objawy przedawkowania Spanie Pill


Nasenne są formą uspokajających, które są stosowane w leczeniu problemów spania, takie jak bezsenność. Choć nie wszystkie sypialne pigułki są zamierzone przedawkowanie, nie może być poważne ryzyko związane biorąc tabletki nasenne. W badaniu przeprowadzonym przez American Cancer Society, okazało się, że mężczyźni, którzy wskazali, że wziął tabletki nasenne "często" miał 57-procentowy wzrost śmiertelności i kobiety miały 54-procentowy wzrost.

Instrukcje

1 Przestrzegać osobę oznak rozstroju żołądka, w tym wymioty. Ciało czasami próbują pozbyć się nadmiaru toksyn poprzez wymioty. Jednakże, nawet jeśli dana osoba przestała wymioty, to nie oznacza, że ​​osoba jest na niebezpieczeństwo w sytuacji przedawkowania.

2 Poproś osobę, aby wstać i zwrócić uwagę, czy nie wydają się być stały na nogach. Podczas przedawkowania, osoba nie może być w stanie stać i mogą narzekać na ciężką zawroty głowy. Zawroty głowy mogą być również towarzyszyć zaburzenia widzenia lub omdlenia.

3 Sprawdź oznak dysząc, świszczący oddech i dławiąc. Jeśli osoba ma kłopoty z oddychaniem, to poważne zagrożenie dla zdrowia i nie należy lekceważyć.

4 Porozmawiaj z osobą, aby ustalić, czy mogą one prowadzić normalnej rozmowy, używając logicznych wzorców myślowych. Jeśli osoba ma problemy wymawiając słowa lub wydaje się być przeżywa trudności oddanie jasnych myśli razem, jest to znak ostrzegawczy.

5 Wake osobę, jeżeli śpi. Osoba w śpiączce może wydają się być snem, ale po bliższym przyjrzeniu, to będzie trudne lub niemożliwe, aby je obudzić. Mayo Clinic mówi, że objawy śpiączka to: ". Nie zamknięte oczy, reakcje na ruchy kończyn oprócz świateł i brak odpowiedzi na bodźce bólowe, z wyjątkiem ruchów odruchowych"

Wskazówki:

  • Jeśli przepisuje tabletki nasenne, zawsze omówić poprawne informacje dawkowania z lekarzem i farmaceutą.
  • Jeśli rozpoznać objawy przedawkowania tabletek spania, zasięgnąć porady lekarza i opieki natychmiast. Jeśli nawet zdalnie podejrzenia przedawkowania, zadzwoń American Association of Poison centra kontroli na 1-800-222-1222.
  • Nie wolno jeździć po zażyciu tabletki nasenne.
  • Nie należy łączyć alkoholu i środków nasennych.
  • Nie spożywać żadnych dodatkowych leków, jeśli istnieje podejrzenie przedawkowania.
  • Nie pożyczyć tabletki nasenne innych ludzi. Lekiem, który działa na jedną osobę nie może być dobrym wyborem dla drugiego. Ponadto, lekarze przepisują pigułki spania dawki według różnych czynników, takich innych leków, które aktualnie biorą, wieku, wagi i płci. Spanie pigułki dawki nie jest jeden rozmiar dla wszystkich scenariusz.

Objawy przedawkowania na leki przeciwbólowe

Przedawkowanie występuje wtedy, gdy osoba celowo lub przypadkowo zajmuje więcej niż zalecane lub normalną ilość leków. Przedawkowanie leków przeciwbólowych na receptę otrzymał wiele rozgłosu przez lata. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jednak, że istnieje również możliwość przedawkowania z wspólnych, pozornie nieszkodliwe, over-the-counter leków przeciwbólowych. Charakterystyczne objawy są związane z każdego rodzaju painkiller overdose, począwszy od drobnych do zagrażającego życiu.

Leki z grupy NLPZ

Niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) są leki przeciwbólowe, najczęściej stosowany w leczeniu drobnych bóle, gorączka, zapalenie stawów i zapalenie. Objawy przedawkowania NLPZ mogą zawierać, trudności w oddychaniu lub powolne oddychanie, senność, wymioty, biegunka, ból brzucha i odkrztuszanie krwi z możliwych żołądka i jelit krwawienie. Omdlenia, drgawki i śpiączkę może również wystąpić. Inne drobne objawy przedawkowania NLPZ są bóle głowy, zawroty głowy, błąd lub pobudzenie. Przykłady NLPZ są ibuprofen (Motrin i Advil), aspiryna (Bayer), sodu naproksen (Aleve), ketoprofen (Actron) i Celekoksyb (Celebrex).

Paracetamol

Paracetamol (Tylenol) jest używany podobnie do NLPZ w leczeniu bóle, zapalenia stawów i gorączka. Objawy przedawkowania to utrata apetytu, ból brzucha, nudności, biegunka, wymioty, pocenie się, drgawki i śpiączkę. Zbyt dużo paracetamol może również powodować uszkodzenia wątroby i żółtaczka, ponieważ lek ten ma bezpośredni wpływ na wątrobę. Paracetamol przedawkowania są jednym z najczęstszych zatrucia na całym świecie, według Drugs.com. Bez leczenia szybko bardzo duże dawki ten lek przeciwbólowy może powodować niewydolność wątroby i śmierć w ciągu kilku dni.

Opioidy

Opiaty są grupą leków przeciwbólowych na receptę składający się z naturalnych i syntetycznych opiatów, używane do zarządzania umiarkowanego do ciężkiego bólu. Bo te leki wywołują uczucie euforii, niosą największe ryzyko być nadużywane. Użytkownicy mogą rosnąć zależne od tych leków przeciwbólowych i cierpieć objawów odstawienia, gdy są one przerwane; z tego powodu są ogólnie określone tylko dla krótkoterminowych bólu. Objawy przedawkowania opiatów jest zimna, wilgotna skóra, wskazać uczniom, ciężką senność, zamieszanie, powolne lub problemami oddychania i drgawki. Ponieważ wiele preparatów opiatów painkiller również zawiera paracetamol, inne ryzyko przedawkowania należą uszkodzenie wątroby lub niewydolność. Niektóre przykłady opioidy są morfiny (RMS i MS Contin), kodeina (Cocodomal i Paracod), hydrokodon (Vicodin i Lorcet), meperidine (Demerol), oksykodon (OxyContin i Percocet), tramadol (Ultram) i fentanyl (Duragesic i Fentora).

Co zrobić

Jeśli ty lub ktoś kogo znasz wykazują oznaki przedawkowania lek przeciwbólowy, połączenia krajowe Poison Control Center w 1-800-222-1222. To jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, do obsługi trucizna sytuacje gdziekolwiek w Stanach Zjednoczonych. Przed wywoływaniem Poison Control, szybko ustalić kilka ważnych elementów informacji o osobie, która jest przedawkowanie, jeśli to możliwe. Spisać osoby wieku, wagi i bieżącej kondycji fizycznej. Zawierać nazwę lek przeciwbólowy i jego składniki i mocnych, kwota, która została podjęta i czas jej podjęciu. Po wywołaniu Poison Control, ono wola zapytać ty tej informacji; Pisanie go wcześniej będzie przyspieszenie całego procesu.

Objawy przedawkowania kotów z tapazole

Objawy przedawkowania kotów z tapazole

Tapazole jest stosowany w leczeniu nadczynności tarczycy jest koty. Starszy koty są szczególnie podatne na o nadczynność tarczycy, i Tapazole jest skutecznym sposobem zarządzania stanu aż do zabiegu chirurgicznego lub radioterapii może być wykonywane, ale zwykle nie jest wyborem długoterminowej terapii. Od czasu do czasu kota Tapazole dawki potrzeb może uległy zmianie w taki sposób, że jego bieżącej dawka jest zbyt wysoki. Kiedy on jest leczniczych z tej dawki, przedawkowania mogą wystąpić, prezentując objawy hallmark. Jeśli wystąpią takie objawy w twój kot, zasięgnąć opinii weterynarza natychmiast.

Utrata apetytu lub wymioty

Za dużo Tapazole można zrobić twój kot nauseated. Tak ona może odmówić żywności lub wymiotów wielokrotnie, jak jej ciało próbuje pozbyć się narkotyków. Sprawdź wymiotować na pigułki. Jeśli ona wymiotuje się leki, ona jest mniej narażone na złe skutki. Jeśli ty zarządzając zawiesiny doustnej, Załóżmy, że ona ma nie wymiotował to się.

Letarg/wymowa

Twój kot może wydawać się zmęczony i słaby i nie wykazują zainteresowania w jego ulubionych zajęć. Z drugiej strony on może być niespokojny, stymulacji i vocalising gorączkowo. To może lub nie może towarzyszyć gorączka. Kot w normalnej temperaturze odbytnicy jest między 37.8 i 38.9 stopni Celsjusza, 39.4 c stopni jest uważana za gorączkę.

Zażółcenie oczu, skóry i gumy

Zażółcenie skóry, oczu i dziąseł jest wywoływana żółtaczka, i to jest oznaką uszkodzenia wątroby. Wątroba jest odpowiedzialna za filtrowanie toksyn z krwi, i przedawkowania tapazole może umieścić sporo obciążenie. Żółtaczka występuje wtedy, gdy gromadzi się w krwiobiegu chemicznych o nazwie mocznik i jest Najczęstszym objawem przedawkowania tapazole.

Uli/swędzenie

Nagłe pręgi lub guzki, zwykle wokół głowy, są oznaką reakcji alergicznej. Będą one bardzo swędzące i kot będzie podstaw aż one krwawią. Jeśli twój kot jest swędzenie i ma inne objawy, ona może być to reakcja alergiczna na lek a nie przedawkowania, czy ona może być to zarówno razem. Istnieje pilna potrzeba jeszcze większe, jak ciężka reakcja może spowodować wstrząs anafilaktyczny, i zamknąć jej dróg oddechowych. Wycieczka do nagły wypadek badać zwierzę jest w porządku.

Siniaki lub krwawienie

Tapazole może powodować krwawienia i krzepnięcia problemy. Jeśli twój kot ma zarysowany siebie do tego stopnia krwawienia i krwawienie nie kończy się, gdy ciśnienie jest stosowane, mógł mieć ostre zaburzenia krzepnięcia. To jest drugim Najczęstszym objawem przedawkowania tapazole.

Objawy przedawkowania uzupełnienie żelaza

Objawy przedawkowania uzupełnienie żelaza

Żelazo jest minerałem, który ma zasadnicze znaczenie dla ogólnego zdrowia. To jest jednym z najbardziej obfite metali na świecie i jest obecny w ryby, czerwone mięso, kurczaka, soczewica i fasola. Jeśli nie masz wystarczająco dużo żelaza od źródeł żywieniowych, można wziąć tego minerału, jako uzupełnienie. Jednak przy więcej niż zalecane ilości może spowodować w żelazo toksyczności i poważne skutki uboczne.

Ile jest przedawkowanie?

Według National Health Service dorosłych mężczyzn tylko 8,7 mg żelaza na dobę i kobiet wymagać 14.8 mg dziennie. Górna granica bezpiecznego jest 17 mg, zgodnie z NHS, ale lekarz może przepisać większe dawki w określonych warunkach.

Objawy żołądkowo-jelitowe

Jedna grupa objawów spowodowanych przez przedawkowanie żelaza jest zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Te objawy to nudności, wymioty i biegunka. Dodatkowo dodatkowe żelazo w systemie może spowodować metaliczny smak w ustach. Żelazo może powodować krwawienie z jelit, co powoduje bardzo ciemny lub czarny stolec. Krwi może być widoczna w kale także. Te objawy występują w ciągu jednego do sześciu godzin po żelazo jest spożywane, zauważa Linus Pauling Institute w USA, dodając, że te objawy mogą poprawić ale powrócić w ciągu 12 do 48 godzin. Jeśli wystarczająco dużo żelaza jest spożywana spowodować trwałe uszkodzenie żołądka, uszkodzenie jest wykrywalny od około dwóch do sześciu tygodni po spożyciu przedawkowanie żelaza.

Ośrodkowy układ nerwowy objawy

Przedawkowanie żelaza może prowadzić do objawów z powodu uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Te objawy mogą objawiać podobnie do grypy. Te objawy to staje się zawroty głowy i o dreszcze, gorączka i bóle głowy. Jeśli ilość żelaza spożywana jest wystarczająco duży, to jest możliwe, że może popaść w śpiączkę i się nie odpowiadać w ciągu 30 minut do jednej godziny po spożyciu żelaza.

Objawy sercowo-naczyniowego

Przedawkowanie żelaza może również wpływać na układ sercowo-naczyniowy. Objawy związane z krew i serca to niskie ciśnienie krwi i tętno, czyli nienormalnie szybkie lub słaby. Wstrząs może wystąpić, jeśli wystarczającej ilości żelaza jest spożywane, co oznacza, że przepływ krwi nie jest wystarczającą podstawę dla narządów normalne funkcjonowanie. Słaby przepływ krwi może również prowadzić do paznokci i usta, które są niebieskawe zabarwienia, a skóra może stać się bardzo blady.

Objawy przedawkowania środków nasennych

Objawy przedawkowania środków nasennych

Gdy stosowane zgodnie z zaleceniami, nasenne są bezpieczne i skuteczne. Jednak biorąc zbyt wiele tabletek nasennych powodują wiele skutków ubocznych i, w niektórych przypadkach, śmierć. Kilka rodzajów leków na receptę są dostępne w leczeniu zaburzeń snu, Ambien i Lunesta. Osób, które w przeszłości narkomanii należy rozważyć biorąc over-the-counter alternatywne, takie jak benadryl lub Unisom. Podczas robienia wszelkiego rodzaju środków nasennych, ważne jest, aby tylko wziąć tyle tabletek nasennych zgodnie z zaleceniami na opakowaniu lub etykiecie recepty. Zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu pomoże Ci uniknąć przedawkowania.

Nudności

Nudności jest jeden znak przedawkowania środków nasennych. Nudności charakteryzuje się uczucia mdłości, a w cięższych przypadkach, wymioty. Jeśli wystąpią nudności podczas przyjmowania tabletek nasennych, upewnić się, że dodatkowych płynów, jak to pomoże złagodzić uczucie nudności. Inną możliwością zwolnienia jest poprosić lekarza o przeciwwymiotne, który jest lekiem stosowanym w leczeniu nudności.

Senność

Przedawkowanie tabletek nasennych może prowadzić do poważnych senność. W większości przypadków uczucia senność ustępują kilka godzin po leki. Jednak jeśli masz trwały senność z podjęcia nasenne, należy skontaktować się do lekarza natychmiast. Uniknąć, obsługi maszyn ciężkich, jazdy i co ważne decyzje pod wpływem tabletek nasennych, jeśli w ogóle możliwe.

Zaparcia

Nasenne mogą powodować zaparcia, jeśli podejmowane są zbyt wiele. Jeśli zaparcia występuje podczas przyjmowania tabletek nasennych, zmiękczacze stołek i środki przeczyszczające są możliwości skutecznej pomocy. Ponadto picie dużej ilości płynów również pomoże złagodzić zaparcia. Zaparcia ustępują po nasenne zostały całkowicie metabolizowany przez organizm.

Delirium

Przedawkowanie tabletek nasennych może prowadzić do rozwoju delirium użytkownika. Delirium charakteryzuje się chmurzy, myślenia, problemy z pamięcią i więcej skrajnych przypadkach halucynacje. Jeśli doświadczasz delirium z przedawkowanie tabletek nasennych, natychmiast skontaktować się z lekarzem. W większości przypadków delirium ustępują od biorąc tylko liczbę nasenne w instrukcji dozowania.

Drgawki i napady padaczkowe

Przedawkowanie tabletek nasennych może również mieć znaki wizualne, takie jak drgawki i napady padaczkowe. Intensywność drgawki lub napady będzie zależało na jak wiele nasenne były podjęte. Jeśli wszelkie drgawki lub napady występują z powodu przedawkowania tabletek nasennych, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jeżeli napady są ciężkie, kontaktując się z ratownictwa medycznego techników może być wymagane.

Arkusz heparyny

Heparyna jest lekiem i niejednorodna grupa mukopolisacharydów anionowych prostym łańcuchu, które są określane jako glikozaminoglikanów według RxList. Heparynę stosuje się w leczeniu i zapobieganiu powstawaniu skrzepów krwi.

Właściwości

Heparyna ma właściwości przeciwzakrzepowe, które oznacza, że ​​zapobiega krzepnięciu krwi. Heparyna jest bardzo kwasowa, ponieważ karboksylowych i grup siarczanowych, które są połączone kowalencyjnie, zgodnie z Internetem Drug Index.

Zastosowania

Heparyna jest stosowany w leczeniu zakrzepicy żył, zakrzepów krwi, zatorowość płucna i przewlekłych konsumpcyjnych koagulopatie według Internet Drug Index. Konsumpcyjne koagulopatie są przewlekłe choroby, które mogą włączyć krew do stanu pół-stałych w niektórych obszarach ciała.

Formy Administration

Herparin jest lek, który może być podawany przez głębokie subcanteous tras lub dożylnie, zgodnie z Internetem Drug Index.

Skutki uboczne

Działania niepożądane związane z przyjmowaniem heparyny to krwotoki, podrażnienie, nadwrażliwość i, w niektórych przypadkach, osteoporoza, zgodnie z Internetu Drug Index.

Przedawkowanie Symtpoms

Głównym objawem przedawkowania heparyny jest krwawienie, ale inne objawy to łatwe siniaki i wybroczynowe formacji, zgodnie z Internetu Drug Index. Wybroczynowe formacje są małe fioletowe lub czerwone plamy, które rozwijają się w organizmie i są spowodowane przez krwotoki.

O Tylenol przedawkowania u dzieci

O Tylenol przedawkowania u dzieci


Tylenol, popularna amerykańska marka, nazwa leku paracetamol over-the-counter, jest stosowany u niemowląt z różnych dolegliwości. Gorączki, toothaches, bóle głowy, mięśni urazy i strzały są wszystkie powody podając swoje dziecko Tylenol. Chociaż Tylenol jest doskonała w leczeniu dolegliwości związanych z bólem dziecka, zbyt wiele Tylenol może być toksyczne, a nawet śmiertelne.

Objawy

Dzieci, które są overdosed z Tylenol mogą wykazywać takie objawy jak wymioty, biegunka, pocenie się, rozdrażnienie, utrata apetytu, nadmierne pocenie się, ból brzucha w górnej prawej części brzucha i żółtymi oczami lub skórą. Bardziej poważne, zagrażające życiu objawy przedawkowania to drgawki, śpiączka, niewydolność nerek, niewydolność wątroby i problemy z sercem. Tylenol przedawkowanie może prowadzić do śmierci.

Zapobiegania przedawkowania

Upewnij się, że podając swoje dziecko niemowlę Tylenol zamiast kropli cieczy Tylenol dzieci. Sprawdź, czy też dając właściwą ilość leku. Zanotować czas i ilość dawek w celu zapewnienia, że ​​każdy opieki nad dzieckiem wie, kiedy doszło dawka i jaka kwota do dozowania. Sprawdź wszystkie leki, które będą używane do leczenia dziecka, aby upewnić się, że nie daje więcej niż jeden lek w czasie, który zawiera paracetamol. Zachowaj wszystkie leki z dala od wszystkich niemowląt i dzieci w gospodarstwie domowym. Używaj tylko oryginalnego strzykawki lub pipety dołączonej do leku, aby upewnić się podawanie właściwej dawki leku.

Efekty

Tylenol przedawkowanie wpływa na funkcje wątroby dziecka. Jeśli dasz dziecku zbyt wiele Tylenol, jego wątroba nie jest w stanie przetworzyć leków, co z kolei tworzy toksyny w wątrobie, które mogą trwale uszkodzić wątrobę, a nawet prowadzić do zgonu. Twoje dziecko może również cierpieć długotrwałe uszkodzenie nerek i serca, problemy spowodowane przez toksyny przedawkowania Tylenol.

Rozważania

Jeśli Twoje dziecko ma problemy plucie się, dać odpowiednią ilość dawkowania przed karmieniem. W ten sposób można upewnić się, że lek pozostaje w żołądku dziecka i zapobiega konieczności ponownego leczyć po karmieniu, tworząc możliwość przedawkowania dziecko z Tylenol.

Ostrzeżenie

Różnica między normalnym dawki dla niemowląt i dawka śmiertelna jest stosunkowo niewielki i nie powinny być pomijane. Dawka dla dzieci jest na Tylenol podstawie masy, wieku. Mieszanie Tylenol dziecko spada i płyn Tylenol dzieci mogą być śmiertelne i należy ich unikać. Jeśli podejrzewasz, że dziecko cierpi z powodu przedawkowania Tylenol, iść na pogotowie natychmiast.

Jak Detox z przedawkowania witaminy A

Jak Detox z przedawkowania witaminy A


Jeśli uważasz, że witaminy są bezpieczne i naturalne substancje, które są korzystne dla naszego zdrowia, to są w większości w porządku, ale niektóre witaminy może spowodować poważne problemy, gdy zalecana dawka jest przekroczona. Witamina jest taki odżywczy - jest wchłaniany do naszych komórek tłuszczowych i może powodować toksyczność, jeżeli poziom budowania zbyt wysoka. Objawy przedawkowania witaminy A to nudności, wymioty, drażliwość, dolegliwości pokarmowe, słabe widzenie, bóle głowy, osłabienie i senność. Zgłosić się do lekarza w przypadku wystąpienia tych objawów, i rozpocząć program odtruwania witaminy A z systemu.

Instrukcje

1 Stop zużywa źródeł witaminy A, takich jak dodatki, oleje rybne, over-the-counter leków i pokarmów zawierających duże ilości witaminy A, takie jak marchew, ciemnych zielonych liściastych, produktów mlecznych i wątrobach zwierząt. Według artykułu opublikowanego na stronie internetowej "eMedicine" przez Mohsen S. Eledrisi, MD, od King Abdulaziz Gwardii Narodowej Medical Center, zalecane dzienne spożycie witaminy A u zdrowych osób dorosłych wynosi 5000 IU dziennie i 8000 jm u kobiet w ciąży . Biorąc bardziej niż to dawki przez dłuższy okres czasu może spowodować ostrą toksyczność i przedawkowania.

2 Pij dużo wody, zwłaszcza jeśli występują nudności, wymioty i / lub biegunkę. Herbaty ziołowe mogą być korzystne sposób utrzymując poziom nawodnienia i objawów zarządzających. W badaniu pisemnej przez E. Ernst i MH PITTLER i opublikowanym w "British Journal of znieczulenia" w 2000 roku, naukowcy stwierdzili, że korzeń imbiru był skuteczny jako środek anty-nudności pooperacyjnych nudności, poranne mdłości, choroby lokomocyjnej i chemioterapii indukowana nudności. Zrobione jak herbata, imbir może pomóc zwiększyć spożycie płynów i zmniejszenia objawów wymiotów.

3 Weź 15 g wyciągu z ostropestu, raz na dobę. Oset mleko skuteczne w ochronie zioło wątrobę przed uszkodzeniem chemicznej regeneracji uszkodzonych tkanek wątroby i wspomagania odtruwające procesów ciała. Ponieważ witamina jest rozpuszczalny w tłuszczach substancji odżywczych jedynie wątroby może detoksykacji z organizmu. Według przeglądu opublikowanego w "Indian Journal of Medical Research" w 2006 roku, naukowcy SC Pradhan i C. Girish znaleźć oset był odpowiedni do leczenia alkoholowych chorób wątroby, marskość wątroby, zapalenie wątroby i toksyczne i polekowe chorób wątroby.

4 Zwiększenie błonnika w diecie, jedząc więcej pokarmów z dużą ilością naturalnego błonnika w nich. Na przykład, dobre pokarmy bogate w błonnik to najwięcej warzyw, całe ziarna, orzechy, nasiona, warzywa morskie, jabłka, gruszki i grejpfruta. Włókno ma korzystny wpływ na ciało, dając toksyn w jelitowym coś do wiązania, tak że mogą one być wykonywane z organizmu. Bez tyle włókien, toksyny te mogą być ponownie wchłaniany przez jelita i ponowne wprowadzenie do obiegu krwi.

Wskazówki

  • Jeśli pacjent przyjmuje kilka suplementów, sprawdź etykiety, aby upewnić się, że nie otrzymują witaminy A z wielu źródeł. Wiele produktów oleju z ryb zawiera witaminę A, więc pamiętaj, aby sprawdzić informacje o odżywczej każdej marki oleju z ryb zakupu. W ciągu ostatnich 25 lat, tylko 11 osób w USA zmarło od zgonów związanych witaminowych-.
  • Skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia przed przyjmowania suplementów i ponad-the-counter leków. Witamina A jest przeciwwskazane, jeśli używasz pigułki antykoncepcyjne i leki przeciwzakrzepowe. Jeśli pacjent przyjmuje przepisanych leków, należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia przed podjęciem suplementów witaminy A.

Skutki przedawkowania insuliny

Skutki przedawkowania insuliny


Chorych na cukrzycę typu 1 muszą insuliny przetrwać. Ich ciała nie produkują insulinę potrzebnego do postawienia ich stężenia glukozy we krwi z powrotem do normalnego poziomu, jak osób bez cukrzycy. Zgodnie z American Diabetes Association, istnieje ponad 23,6 miliona diabetyków w Stanach Zjednoczonych. Z tych milionów, można sobie wyobrazić, jak wiele przypadkowego wstrzyknięcia zbyt dużej dawki insuliny na okazję. Znając objawy przedawkowania insuliny może utrzymać się przy życiu w czasie lub innym niebezpiecznym momencie.

Wczesne objawy

Ciało pierwsza zaczyna reagować na poziom cukru we krwi zanurzenie, znak za dużo insuliny w organizmie, przez pocenie się i drżenie. Te wstrząsy mogą poczuć się jak dreszcze. Istnieje również zawroty głowy, uczucie zawroty głowy i zimne poty. Nie może być bóle głodowe i niewyraźne widzenie oraz. Na pierwszy znak tych objawów, zacznij za niski poziom cukru we krwi poprzez spożywanie węglowodanów, białka lub (najgorszy scenariusz) cukru.

Ciężkich objawów

Po świateł cukru we krwi jest na tyle daleko, osoba zacznie przeżywa zamieszanie i poruszenie. Nie może być trudności z mówieniem lub rozumieniem mowy i utratę koordynacji. Jeżeli spadki cukru we krwi jeszcze bardziej, nie może być drgawki, utrata przytomności, a nawet śmierć. Ciało nie może żyć z cukru we krwi waha się zbyt niska.

Personalizacja

Według Drugs.com, że są ludzie, którzy mają swoje własne objawy i objawy niskiego poziomu cukru we krwi (hipoglikemii). Możesz nie mieć klasyczne objawy, albo mają kilka "klasyczne objawy" z niektórych objawów, które nie są typowe dla hipoglikemii. Musisz zdać sobie sprawę, jak powiedzieć, kiedy organizm osiąga krytycznie niski poziom cukru we krwi, jeśli jest to przypadek. Właściwa kontrola i badania cukru we krwi może dostać się regularnie, aby złapać kąpieli cukru we krwi, zanim wymknie się spod kontroli.

Ostrzeżenie

Przedawkowanie insuliny szybko działającej i insuliny krótko działającej będzie bardziej poważne niż w przypadku dłużej trwających insuliny. I szybko działającą insuliną krótko działających zarówno mają na celu obniżyć poziom cukru we krwi szybko i dlatego można przejść do niebezpiecznego stanu hipoglikemii szybciej biorąc za dużo tych rodzajów insuliny.

Leczenie

Jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby poprawić przedawkowania insuliny - po 911 i już nazywa się opieką medyczną na drodze. Wczesne rozpoznanie i leczenie może być do picia sok lub innych płynów glukozy szybkie podnoszenie. Zastrzyk glukagonu może przynieść poziom cukru we krwi maksymalnie 30 punktów w jednym zastrzyku, ale to jest tylko tymczasowym rozwiązaniem i należy jeść i pić, aby utrzymać poziom cukru we krwi od zanurzenie ponownie. Personel medyczny może dać ci IV glukozy, jeśli nie są skuteczne w podnoszeniu poziomu cukru i będą oglądać Cię na objawy śpiączki cukrzycowej.

Znaki i objawy zbyt dużo krwi leki ciśnienie

Znaki i objawy zbyt dużo krwi leki ciśnienie


Wysokie lub niskie ciśnienie krwi może być stan zagrożenia życia, powodując zawał serca, udarów mózgu, tętniaków i zakrzepów. Lekarze przepisują wiele różnych rodzajów leków, aby pomóc kontrolować osoby ciśnienie krwi. Jednak nie może być ryzyko związane z tymi lekami, jeśli ktoś ma za dużo. Oto kilka uważać na znaki.

Beta blokery

Beta blokery leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, blokując impulsy nerwowe do serca i naczyń krwionośnych. Niektóre przykłady beta-blokery są Atenolol (Tenormin) Zebeta (bisoprolol) i COREG (karwedilolu). Według Narodowego Instytutu Serca i Płuc krwi, beta blokery, aby serce biło wolniej i nie tak mocno, obniżenie ciśnienia krwi i relaksujący serce więc to nie jest tak przepracowany. Ale przedawkowanie beta-blokery mogą powodować problemy z oddychaniem, gorączka, senność, niewyraźne lub podwójne widzenie, dezorientacja, a nawet śpiączkę lub śmierci, ostrzega stronę drugs.com.

Inhibitory ACE

ACE (na enzym przekształcający angiotensynę) takie jak benazepryl inhibitory (Lotensin) lub Captopri (CAPOTEN) zapobiegania angiotensynę II, która powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. W rezultacie zbiornik rozluźni, umożliwiając łatwiejszy przepływ krwi, co powoduje obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Jeśli zbyt wiele tego leku jest brane to może spowodować poważne problemy nerek i niskie ciśnienie krwi. Objawy przedawkowania mogą obejmować zawroty głowy, zmiany w świadomości, niemożność oddania moczu lub ogólne złe samopoczucie. Jeśli podejrzewasz, że ktoś podjął zbyt inhibitora ACE należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Alfa-adrenolityki

Od lat kardiologów skorzystało blokery alfa --- Minipres (prazosynę), Cardura (doksazosyny), Hytrin (terazosynę) i Flomax (tamsulozyna) m.in. --- kontrolować wysokie ciśnienie krwi, zmniejszając impulsy nerwowe naczyń krwionośnych, zgodnie The National Heart Lung i Blood Institute. Objawy przedawkowania mogą obejmować zawroty głowy, bóle głowy, spadek ciśnienia tętniczego krwi, a nawet zatrzymanie płynów.

Leki rozszerzające naczynia

Lekarze często wyglądają, aby poprawić krążenie z leków rozszerzających naczynia, takich jak hydralazyna (Apreso-line) i minoksydyl (Lonetin), które pomagają obniżyć ciśnienie krwi poprzez rozluźnienie mięśni w ścianie naczynia. Ktoś przedawkowanie tego leku może wystąpić silny ból w klatce piersiowej, silny kołatanie serca, bóle głowy, nudności i wymioty, wymagających pilnej pomocy medycznej.

Blokery kanału wapniowego

CARDIZEM (diltiazem), Plendil (felodypina) i Norvasc (amlodypina) i inne blokery kanału wapniowego działają poprzez dostarczenie większej ilości tlenu do serca, pomaga to bardziej efektywnie pompować. Pomimo, że każdy lek jest inna, ta klasa leków ma trujący składnik, antagonistów kanału wapniowego, które może spowodować potencjalnie śmiertelne zagrożenie dla zdrowia, gdy zbyt wiele zostało zrobione. Objawy obejmują niewyraźną mowę, a znacznie powolne bicie serca, dezorientację, a nawet utrata przytomności, wymagające natychmiastowego leczenia.

Antyhistaminowe Przedawkowanie Objawy

Leki przeciwhistaminowe są powszechnie sprzedawane bez recepty w zimnych i leki, jak leki na alergie i aby uniknąć choroby lokomocyjnej. Objawów przedawkowania może być podobny do antyhistaminowe efekty uboczne tylko bardziej surowe.

Początkowe objawy

Antyhistaminowe-przedawkowanie objawy podobne do typowych skutków ubocznych mogą obejmować zaburzenia widzenia, rozszerzone źrenice, senność, suchość w ustach, zaczerwienienie skóry, nerwowość, dzwonka z uszu, drżenie i osłabienie.

Poważne objawy

Poważniejsze objawy antyhistaminowe-przedawkowania są: delirium, dezorientacja, gorączka i przyspieszone bicie serca.

Niebezpieczne objawy

Osoby rozwijające niebezpieczne objawy przedawkowania mogą wystąpić arytmia serca, halucynacje, hipertermii i drgawki.

Rzadkie powikłania

Rzadko, rabdomiolizy jest związane z przeciwhistaminowy przedawkowania. Zaburzenie to wiąże się podział mięśni szkieletowych, które mogą powodować uszkodzenie nerek. Inne rzadkie zostały dokonane z powodu niewydolności nerek i trzustki. Przeciwhistaminowy rzadko jest śmiertelne przedawkowanie.

Leczenie

Leczenie przeciwhistaminowy przedawkowania mogą obejmować opróżnienie zawartości żołądka przez rurkę i podawania płynów dożylnie i węgiel aktywowany.

Jak leczyć Tylenol przedawkowania

Chociaż Tylenol jest okazały się bezpieczne i skuteczne leki do bólu, to może być śmiertelne w dużych dawkach. Paracetamol jest składnikiem aktywnym w Tylenol i może być również w wielu innych przeciwbólowe. Nieleczone przedawkowanie paracetamolu może prowadzić do niewydolności wątroby i śmierci. National Institutes of Health zaleca biorąc nie więcej niż 4000 mg paracetamolu dziennie. Objawy przedawkowania mogą wystąpić do 12 lub więcej godzin po leki zostały podjęte i są one nie tylko, nudności, wymioty, biegunka, utrata apetytu i pocenie się. Jeśli istnieje podejrzenie przedawkowania, podjąć natychmiastowe działania, aby traktować.

Instrukcje

1 Zadzwoń 9-1-1 natychmiast, jeśli osoba jest nieprzytomna i nie oddycha. Jeśli osoba nie ma objawów, wezwać Narodowe Centrum Poison (1-800-222-1222) i będą nauczać, co robić. NIH zaleca określania wieku, wagi i stanu fizycznego pacjenta; Produkt, który był połknięciu; gdy została pochłonięta; i ile.

2 Przejdź do szpitala jak najszybciej, w ciągu ośmiu godzin po przedawkowaniu. Jeśli wydaje się, że osoba nie ma jeszcze objawów, dysk osobę do szpitala. W przeciwnym razie, nie karetka przyjść tam, gdzie jesteś. Nie ma leczenia w domu, więc należy natychmiast zgłosić się do lekarza, zgodnie z National Institutes of Health. Leczenie będzie zależeć od stanu pacjenta.

3 Czy lekarz opróżnić żołądek, jeśli pacjent dotrze do szpitala w ciągu kilku minut od przyjęcia przedawkowania. Mimo to rzadko pacjent dostanie tam tak szybko, lekarz będzie próbować wywoływać wymiotów, lub umieścić rurkę w dół ich gardła, aby usunąć wszelkie fragmenty pigułki. (Sygn. 3)

4 Czy antidotum podawana w szpitalu. N-acetylocysteina jest antidotum na przedawkowanie paracetamolu. Lek podaje się usta. Jeśli osoba nie może go doustnie, może on być podawany przez rurkę.

5 Weź węgiel aktywny, innego leczenia lekarz może podać pacjentowi. Węgiel aktywny jest podawany po żołądka jest pompowana do wchłaniania substancji toksycznych wewnątrz przewodu pokarmowego. Można go również stosować doustnie lub rury. (Sygn. 3)

Wskazówki:

  • Jeśli ktoś jest podejrzany o przedawkowania, należy natychmiast zgłosić się do lekarza, najlepiej przed wystąpieniem objawów.
  • Jeśli nie dostać się do lekarza, można umrzeć z powodu niewydolności wątroby w ciągu kilku dni. Paracetamol jest metabolizowany w wątrobie, a przedawkowanie może go przytłoczyć, zwłaszcza jeśli istnieje już uszkodzenie wątroby z powodu nadużywania alkoholu. (Ref. 1, 3)

Przedawkowanie Objawy nikotynowe

Nikotyna przedawkowanie jest wynikiem nadmiernej ekspozycji na nikotynę, zwykle od połknięcia lub kontaktu ze skórą. Nikotyna może być szczególnie toksyczne dla dzieci. Preparaty ciekłe zawierające nikotynę są bardzo toksyczne i mogą być śmiertelne.

Fakty

Najczęstsze przyczyny przedawkowania nikotyny są dzieci do żucia niedopałków lub nikotyny gumę, kontaktu skóry z elektronicznych papierosów i nikotyny cieczy na bazie nikotyny pestycydy, jak również przy użyciu plastry nikotynowe, gumy lub pastylki do ssania, podczas gdy nadal palić.

Rama czasowa

Wystąpić objawy przedawkowania nikotyny w ciągu 15 minut po ekspozycji na toksyczne poziomy nikotyny.

Efekty

Objawy przedawkowania nikotyny zaczynają się nudności, ślinotok, skurcze żołądka i pocenie się. Objawy mogą zwiększać nasilenie się wymioty, osłabienie, trudności z oddychaniem i omdlenia. Ostre objawy przedawkowania nikotyny są kołatanie serca, drgawki, drgawki i śpiączka. Jeśli nie jest leczona, ostre przedawkowanie nikotyny może spowodować śmierć.

Akcja

Jeśli wystąpią objawy przedawkowania nikotyny, niezwłocznie wezwać Ośrodek Kontroli Zatruć. Wymioty nie należy wywoływać, jeśli nie jest to zalecane przez personel awaryjnych.

Leczenie

Na niższych poziomach przedawkowania, zatrzymując ekspozycji jest zazwyczaj wystarczające, aby rozwiązać objawów. Na wyższych poziomach, szczególnie u dzieci, może być wymagane węgiel ustne lub płukanie żołądka. Ekstremalne poziomy przedawkowania może wymagać hospitalizacji.

Probiotyki przedawkowania u psów

Nadmierne ilości probiotyków są wymagane, zanim jakiekolwiek objawy przedawkowania pojawią się w psa. W kły Probiotyki są dostępne w wielu formach, w tym tabletki i tabletki. W rzadkim przypadku psa przedawkowanie na Probiotyki należy szukać opieki weterynaryjnej dla niego.

Identyfikacja

Według LiveForDogs.com Probiotyki są grupą bakterii, które żyją w przewodzie pokarmowym. Te probiotyki, często określane jako "przyjazny" lub "dobre" bakterie, pomoc w trawieniu psów.

Objawy przedawkowania

Ogólnie rzecz biorąc Probiotyki są uważane za korzystne dla psów z kwestii, takich jak zaparcia lub biegunki. Przedawkowanie probiotyczne w rzeczywistości może jednak powodować pies cierpi na biegunkę.

Dawkowanie

Dawkowanie dla przedawkowania mogą się różnić z pies wobec pies, w zależności od wielkości psa. Na przykład jeśli pies powinien otrzymać jedną tabletkę dziennie na każdy Kilogram 4.54, który waży, a następnie po prostu dając 10-funt pies dwa lub trzy tabletki w ciągu jednego dnia może spowodować przedawkowania.

Nieporozumień

Wiele osób zakłada, że przedawkowanie leków lub suplementów mogą łatwo mieć fatalne konsekwencje dla psów. Na szczęście probiotyki, to nie przypadek. Tych bakterii jest w stanie przetrwać wystarczająco długo, w przewodzie pokarmowym do budowania i spowodować twój pieścić wszelkich poważnych problemów zdrowotnych.

Ostrzeżenie

Produkty probiotyczne dla ludzi i kły nie powinien być mieszany, jak każdy produkt jest opracowane dla konkretnych gatunków. Dając psy probiotyk człowieka może powodować działania niepożądane lub mogą być nieskuteczne w systemie psa, w zależności od danego produktu.

Prazikwantel przedawkowania u psów

Prazikwantel przedawkowania u psów

Prazikwantel jest aktywny składnik marek Droncit i Drontal. Leki te są podane do psów aby zabić pasożyty wewnętrzne takie jak tasiemiec i płuc fuks. Prazikwantel można zabić robaki dla dorosłych i nieletnich, ale nie ich jaj, według "Pigułka książki Przewodnik do leków dla psa i kota." Chociaż rzadko u psów są szanse dla przedawkowania, to możliwe, zwłaszcza dla psów młodych lub słaby.

Dawkowanie

Normalna dawka prazikwantel w psy różni się jeśli ten pies jest coraz tabletek lub zastrzyków cieczy. Dla tabletek dawkowanie jest 2,5 mg na każdy Funt pies lub 5 mg na każdy kilogram pies waży. Ale dla formie zastrzyków, normalnej dawki jest zakres od 0,2 ml do 3 ml na każdy kg 2.27. lub 10 kg, że pies waży.

Kwota

W porządku dla dorosłego psa rozpocząć oznaki przedawkowania należy podjąć ponad 20 razy normalnej dawki "Pigułka książki Przewodnik do leków dla psa i kota." Chociaż jest to duża kwota, każdy pies zaczyna na prazikwantel powinna być starannie monitorowana tylko w razie wypadku lub Alergia na lek. Psy i szczenięta coraz formie zastrzyków są bardziej narażone na przedawkowanie niż przyjmowania tabletek.

Znaki

Objawy przedawkowania prazikwantel u psów to wymioty, ślinotok niezwykle ciężki, biegunka, utrata apetytu, problemy z koordynacją i nagłą utratę energii. To powinny być traktowane jako medycznej ponieważ śmierć może się zdarzyć po przedawkowaniu. Jeśli pewien badać zwierzę nie może być osiągnięty, a następnie skontaktować się z ASPCA Animal Poison Control Center.

Błędne przekonanie

Postaci tabletek prazikwantel można wywrócić żołądki trochę psa, ale nie znaczy, że oni mają już przedawkował. Pies będzie musiał być, wymioty i inne objawy na to, aby być przedawkowania. Psy często będzie wymiotować się głównie niestrawione tabletka bitów, jeśli prazikwantel sprawia, że nauseated. Aby tego uniknąć, zerwać tabletki i wymieszać z jedzeniem.

Ostrzeżenie

Prazikwantel nigdy nie należy do szczeniąt poniżej jednego miesiąca ze względu na ryzyko przedawkowania. Prazikwantel również nie należy do psów i szczeniąt w ciągu jednego miesiąca życia, które mają wątroby lub nerek, ponieważ mogą one w stanie wchłonąć lek prawidłowo. Psy z innych poważnych chorób takich jak rak lub heartworm choroby może nie być w stanie tolerować prazikwantel. Tylko daj ten dewormer pod porady lekarza weterynarii.