adcov.com

objawy gruzlicy

Znaki i objawy zajęcia o nieobecności

Znaki i objawy zajęcia o nieobecności


Zajęcia brak, zwany także napadów padaczki, wiąże się z nagłą, krótki upływ w świadomej działalności. Napady te są najbardziej rozpowszechnione w dzieci, a wiele dzieci ostatecznie wyrasta warunek, zgodnie z Mayo Clinic. Napady nieświadomości zazwyczaj może być kontrolowana za pomocą leków. Dzieci, które mają te ataki muszą być nadzorowane podczas wykonywania działalności potencjalnie niebezpiecznych, takich jak pływanie.

Objaw pierwotny

Zajęcia indywidualne mające nieobecności nagle przestaje mówić, chodzić, jeść lub wykonywania innej czynności. Może pojawić się gapić w przestrzeń na kilka sekund przed kontynuacją tego, co robił wcześniej. On nie pamięta zdarzenia.

Rozproszenia

Napady mogą występować wielokrotnie w ciągu dnia, ale ponieważ są tak krótkie, to wydaje się łagodne dorosłych mogą nie zauważyć, że wszystko dzieje się znaczne przez długi czas. Mogą przyjąć, że dziecko jest łatwo się rozprasza i ma problemy z płaceniem uwagę. Jedną z oznak napadów nieświadomości jest spadek zdolności uczenia się dziecka i wchodzących klasach szkolnych.

Nietypowe objawy

Większość napady nieświadomości nie obejmują nieprawidłowych ruchów. Dziecko z nietypowych napadów nieświadomości, jednak ma inne objawy podczas upływie w świadomości. Mogą one obejmować wargi bicie, ruchy żucia i trzepotanie powiek. Dziecko może również dokonać drobnych ruchów dłoni lub ramion. Atypowe napady nieświadomości może trwać do dwóch do trzech minut, w przeciwieństwie do typowych napadów nieświadomości, które trwają tylko kilka sekund.

Jakie są objawy kliniczne choroby Parkinsona?

Choroba Parkinsona charakteryzuje się obniżoną produkcję dopaminy, substancji chemicznej w mózgu, który promuje skoordynowaną kontrolę ruchów ciała. Rozpoznanie choroby Parkinsona opiera się głównie na klinicznej, lub fizycznej, badania objawów pacjenta.

Fakty

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udaru mózgu, choroby Parkinsona jest wyzwalane przez śmierć lub upośledzenie komórek produkujących dopaminę w obszarze mózgu zwanym istotą czarną. Z kolei zmniejszony podaż dopaminy powoduje nieprawidłowe wzorce reakcji nerwowych w mózgu (patrz odnośnik 1).

Badanie kliniczne

Lekarze zazwyczaj zdiagnozować Parkinsona pośrednictwem wywiadu i pełnego badania funkcji neurologicznych pacjenta. Ta procedura kliniczna obejmuje ocenę zdolności do chodzenia, odczuwania zmian środowiskowych i wykonywania zadań, które wymagają koordynacji ciała (patrz odniesienia 1, 2 i 3) pacjenta.

Wyniki kliniczne

Trzy klasyczne objawy Parkinsona sztywność mięśni są spowolnione ruchy i drżenia. Zgodnie z Mayo Clinic, szanse na Parkinsona wzrost diagnozy Jeśli dwa z tych trzech objawów klinicznych są obecne (patrz Literatura 2).

Dodatkowe czynniki kliniczne

Dodatkowe czynniki kliniczne choroby Parkinsona obejmują objawy pojawiają się jedynie na jednej stronie korpusu oraz drżenia, które są najbardziej widoczne gdy pacjent znajduje się w spoczynku (patrz odnośnik 2).

Rozważania

Prawda Parkinsona może być trudna do odróżnienia od innych zespołów. Dodatkowe badania mogą być potrzebne przed diagnozą (patrz odnośnik 1).

Jakie są oznaki i objawy ALS?

Jakie są oznaki i objawy ALS?


ALS (stwardnienie zanikowe boczne), znany również jako choroba Lou Gehriga jest neurologiczną chorobą, która dotyka ruchy mięśni. Mimo, że defekt związany jest przyczyną stanu, w około 10 procentach przypadków, National Institutes of Health donoszą, że przyczyną choroby jest zazwyczaj nieznana. Objawy ALS gorzej z czasem.

Wczesne objawy

Zgodnie z Mayo Clinic, najwcześniejsze objawy ALS obejmują problemy z podniesieniem przedniej części stopy oraz palce (objaw znany jako footdrop), uczucie osłabienia nóg, stóp i kostek, osłabienie i niezdarność rąk , zaburzenia mowy, trudności z połykaniem (zadławienia i dławienie), i skurcze mięśni ramion, barków i języka. Objawy zazwyczaj rozwijają SLA po 50 roku życia.

Oddychania i połykania

Jak stwardnienie zanikowe boczne objawy rozwijają, coraz trudniej oddychać, żuć, mówić i przełykać, zgodnie z National Institutes of Health.

Spadek głowy

Objaw znany jako głowy spadek rozwija w ALS. To powoduje, że głowa do spadku do przodu z powodu słabości w szyi i kręgosłupa, zgodnie z National Institutes of Health.

Osłabienie mięśni i paraliż

Osłabienie mięśni w ALS często zaczyna się w jednym konkretnym obszarze, takie jak ręce i nogi, a następnie rozprzestrzenia się na całym ciele, zgodnie z Mayo Clinic. Osłabienie mięśni utrudnia wykonywanie zadań, takich jak podnoszenie, wchodzenie po schodach i chodzenie. Ostatecznie, osłabienie mięśni ustępuje paraliż, co oznacza całkowitą utratę zdolności ruchu mięśni jest.

Inne objawy

Niektóre osoby mogą doświadczyć dodatkowych objawów ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Są to ślinotok, skurcze i skurcze mięśni, obrzęk kostek, stóp i nóg, jak również utraty wagi.

Objawy kliniczne Padaczka

Padaczka wyniki kiedy nieprawidłowa aktywność elektryczna w mózgu powoduje napadów nawrotowych. Oznaki i objawy zajęcia różnią się ze względu na różne części mózgu są dotknięte. Lekarze określają obecność padaczki i jakiego typu na podstawie kilku objawów klinicznych.

Napady częściowe proste

Napady częściowe obejmować tylko jedną część mózgu. Pozostajesz świadomy podczas częściowego zajęcia. Znaki częściowego zajęcia obejmują nieprawidłowe ruchy ciała, takie jak mimowolne szarpnięcia, zmiany w osobowości i percepcji zmysłowej aury (zaburzenia widzenia) i problemów wpływających na układ nerwowy, powodując problemy, takie jak utrata kontroli nad pęcherzem i nieregularne bicie serca, zgodnie z WebMD i Mayo Clinic. Może nie muszą wystąpić wszystkich tych objawów w tym samym czasie.

Napadów częściowych złożonych

Jak prostymi napadami częściowymi, tego typu zajęcie dotyczy tylko jednej części mózgu, ale tracisz poczucie świadomości, gdy tak się dzieje. Możesz gapić się w przestrzeń i wykonywać mimowolne, powtarzające się ruchy, które niczemu nie służą. Przykłady obejmują żucia, pocierając rękę lub chodzenie w kółko.

Uogólnionych napadów

Uogólnionych wpływają na cały mózg, a w wielu formach. Napady nieświadomości, znany również jako napady petit mal, powodować krótkich epizodów gapi i utraty przytomności. Według WebMD, mogą wystąpić to kilka razy dziennie, a nawet nie być świadomy, że się dzieje. Napady miokloniczne oczywiste jak ostre szarpnięcia i skurcze ramion i nóg, zgodnie z Mayo Clinic. To może poczuć się jak porażenie prądem, aw cięższych przypadkach, powoduje rzucanie przedmiotów, zgodnie z WebMD. Napady atoniczne wpływać normalne napięcie mięśni i zazwyczaj powodują gwałtownego załamania. Grand mal drgawki - najpoważniejsze - spowodować utratę świadomości, utrata kontroli nad pęcherzem i sztywność mięśni, a następnie ciężką szarpnięcia.

Panayiotopoulos Syndrome & Autonomiczne Dzieciństwo Objawy neurologiczne

Zespół Panayiotopoulos lub wczesnym początku dzieciństwo łagodny guz padaczka, pochodzi z obszaru mózgu, który jest odpowiedzialny za widzenie. Dzieci mogą rozwijać te napady w wieku od 17 miesięcy do lat 8, czy mają predyspozycje genetyczne.

Objawy Panayiotopoulos

Według Epilepsy Foundation, dzieci z zespołem Panayiotopoulos zwykle pojawiają napady krótko po zaśnięciu. Napady te są mniej niż 10 minut w czasie i może to wymioty, patrząc na bok i skurczów mięśni po jednej stronie lub obu stronach ciała dziecka. Dzieci mogą mieć zaburzenia świadomości lub pełnej świadomości podczas napadów.

Panayiotopoulos wyzwalacze

Napady zespół Panayiotopoulos mogą być wywołane przez przejście z ciemnego pokoju do pokoju ze światłem, będzie z zapalonego pokoju zaciemnionym pokoju lub przez włączenie światła wyłączone.

Migrena Podobieństwo

Dzieci mogą rozwijać bóle głowy i zobaczyć błyski światła i kolorowe kształty przed, w trakcie lub po Panayiotopoulos zespół zajęcia, które są podobne do objawów migreny.

Panayiotopoulos Rokowanie

Większość dzieci z zespołem Panayiotopoulos wyrastają stanu w ciągu kilku lat.

Objawy autonomiczne

Kilka rodzajów napadów dzieciństwa mogą zawierać autonomiczne objawy takie jak pocenie się, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej lub moczu. Zaczerwienienie skóry lub bladość i rozszerzenie źrenicy może wystąpić z tych napadów.

Oznaki i objawy zatrucia dwutlenku węgla ALS

Stwardnienie zanikowe boczne (znane również jako choroba Lou Gehriga lub ALS), choroby neuronów jest silnik, który atakuje komórki nerwowe w mózgu, który jest odpowiedzialny za funkcję mięśnia dobrowolnego. Kiedy osoba ma ALS komórki nerwowe mózgu stopniowo przestają wysyłanie sygnałów do mięśni. To w końcu powoduje, że mięśnie, aby zatrzymać wszystkie funkcje. Jak mięśnie pozostają niewykorzystane zaczynają atrofii (matrycy). W miarę postępu ALS, zanika funkcja mięśni w nogach, rękach i ciele, aż wreszcie, mięśnie klatki piersiowej i przepony przestać działać. Na tym etapie pacjent jest w stanie wdychać bez pomocy mechanicznej. Ostatecznie, większość pacjentów z ALS ulegają niewydolności oddechowej, zwłaszcza zatrucia dwutlenkiem węgla.

Duszność

Duszność jest jednym z głównych objawów zatrucia dwutlenku węgla u pacjentów z ALS. U zdrowych pacjentów z prawidłową czynnością płuc, ludzie zaczerpnąć do płuc za pomocą przepony i żeber mięśnie. Przepona rozszerza się, umożliwiając powietrza do płuc. Małe pęcherzyki powietrzne, zwane pęcherzyki, wewnątrz płuc przenoszenia tlenu we krwi, co prowadzi się w całym ciele. Następnie dwutlenek węgla (CO2) jest wydychane. Dwutlenek węgla jest odpady naturalnym produktem procesu oddychania. Jednakże, jeśli osobnik jest w stanie skutecznie wdychać powodu ALS, dwutlenek węgla może gromadzić się w krwi. Zapobiega odpowiedniego przepływu tlenu, który może być śmiertelny. Zanieczyszczenia te mogą w szczególności pojawiać się w czasie snu, gdy funkcja nerwów i mięśni dalszych relaksuje. Zatrucie dwutlenek znany również jako hiperkapnii lub hypercarbia, wyniki.

Zmęczenie

Zmęczenie jest kolejnym ważnym objawem zatrucia dwutlenkiem węgla u pacjentów z ALS. BiPAP (Bi-level Positive Airway Pressure) mogą być noszone, aby pomóc walczyć z tym zmęczenie przez tamę dwutlenku węgla poisioning tak długo, jak to możliwe. Maszyna BiPAP zawiera maski noszone przez usta i nos. BiPAP pomaga pacjentom wdychać wygodniejsze przy użyciu ciśnienia do wspomagania inhalacji oraz wydechu. Zastosowanie urządzenia BiPAP mogą pomóc pacjentowi ALS zdrowsze mniej zmęczona i wygodniejsze w miarę postępu choroby.

Inne objawy

Inne objawy zatrucia związanego ALS dwutlenku węgla to ból głowy, zaburzeniami snu i zmniejszenie apetytu. Ciężkie zatrucie może powodować nieregularne bicie serca, utrata przytomności iw końcu do śmierci. Jeśli pacjent z ALS jest wyświetlanie tych objawów, konieczne jest, aby uzyskać pomoc medyczną szybko.

Znaki i objawy padaczki u ludzi tylko

Znaki i objawy padaczki u ludzi tylko


Padaczka to zaburzenie neurologiczne, które powoduje, że impulsy elektryczne w mózgu, które mogą prowadzić do drgawek. Kiedy padaczka uderza człowieka, wyraźnych objawów można zauważyć wraz z zajęciem ostrzegawcze. Nie jest znana przyczyna padaczki u ludzi, zgodnie z Mayo Clinic. Najczęstszą formą leczenia padaczki u ludzi jest anty-zajęcia leków. Jeśli warunek ten może być przeznaczone do jednej określonej części mózgu, która może być bezpiecznie usunięta, można zastosować to operacja.

Omamy

Halucynacje są objawem padaczki, że jest zdolny tylko u ludzi. Według Neurologii Channel, te halucynacje mogą zawierać błyski światła, widząc stałe obrazy rzeczy, które nie są tam, rozmawiając z ludźmi, które nie są w pokoju i słuchanie dźwięków, które nikt inny nie słyszy.

Mowy

Osób z padaczką może trudno mówić albo w losowych momentach, lub tuż przed zajęcia. Struny głosowe są czasowo sparaliżowany i człowiek nie jest w stanie stworzyć żadnego dźwięku w ogóle.

Nudności

Objaw, który jest wyłącznie dla ludzi z padaczką są nudności, które mogą doprowadzić do wymiotów. Nudności często czuł tuż przed napadu, i może stać się bardzo gwałtowne, ponieważ prowadzi to do zajęcia.

Objawy psychologiczne

W niektórych przypadkach człowiek cierpi na epilepsję, która będzie wyglądać tak, jakby się marzyć i nie może skupić. Osoba nie będzie w stanie zrozumieć upływ czasu, a on zacząć stracić godzin i dni. Może być również silne uczucie co jest znane jako "deja vu". To jest uczucie, że człowiek przeżywa zdarzenie lub odwiedził gdzieś w przeszłości, ale w rzeczywistości nie ma.

Objawy Padaczka samoistna

Idiopatyczną padaczkę to grupa zaburzeń padaczkowych, które mają nieznane pochodzenie i nie może być wstecz do jakiejkolwiek pewnym obszarze mózgu, według CP Panayiotopoulos, MD, PhD, frcp. Napady nie mogą być wyjaśnione przez przyczyny. Jest to zespół, co oznacza, że ​​zbiór objawów lub podobnych rodzajów napadów. Istnieje kilka klasyfikacji napadów idiopatyczne.

Dzieciństwo Brak Padaczka

Dzieciństwo Brak Padaczka lub CAE, prezentuje się we wczesnym dzieciństwie, głównie w wieku od 4 do 8. Objawy występują dziecko może gapiących czarów i przerwami w nieświadomości. Objawy te mogą trwać tylko kilka sekund, ale mogą pojawić się setki razy w ciągu dnia, według dr Michael Wong z Washington University School of Medicine. Nie może być jakiś ruch w twarzy lub rąk, takich jak szybkim miganiem. Jednak przez cały czar, dziecko zazwyczaj pozostaje dość jeszcze. Po zajęciu, dziecko będzie mieć pamięć to dzieje. Koncentracja jest trudne do utrzymania dla tych dzieci, a niektórzy pacjenci mają upośledzone umiejętności uczenia się. Te z dzieciństwa napadów nieświadomości też mogą mieć inne zaburzenia napadowe, głównie uogólnionych napadów toniczno-klonicznych.

Młodzieńczą padaczką miokloniczną

Młodzieńczą padaczką miokloniczną lub JME, jest stanem, który może powstać z powodu Dzieciństwo napadów nieświadomości. Jest aktywny w dorosłych, a także u pacjentów młodych. Napady miokloniczne wpływu na pacjentów z tą chorobą. Napady Myolonic są krótkie, niekontrolowane ruchy podobny do wstrząsu dzieje się w ręce, nogi i tułowia, według dr Wong. Objawy te występują zwykle po przebudzeniu pacjentów w godzinach porannych. Na ogół określony przez całe życie i potraktowano leków.

Łagodny Rolandic Padaczka

Łagodny Rolandic Padaczka lub BRE jest również nazywany "łagodne dzieciństwo epilepsja z kolcami centralnych-skroniowej," Dr Wong pisze. Jest to jeden z niewielu zespołów idiopatyczne napadów, które faktycznie jest częściowe zajęcie. Oznacza to, że drgawki pochodzą zlokalizowanym obszarze mózgu. Warunek ten rozpoczyna się zazwyczaj w późnym dzieciństwie. Ten stan może wystąpić w czasie snu i obudzić pacjenta w górę. Napady ogniskowe objawy motoryczne, które dotyczy jednej strony twarzy i ręki lub nogi po tej samej stronie, jak zajęcie twarzy występuje.

Oznaki i objawy drętwienie nóg

Oznaki i objawy drętwienie nóg


Odcinek drętwienie, czasami określane jako parestezje lub utraty czucia, jest stanem, który może wystąpić w jednej lub obu nóg, w którym nogi są w stanie poczuć ciepło, zimno lub ciśnienia. Czasami, gdy jest obecna noga drętwienie, mrowienie jest odczuwalne. Objawy drętwienie nóg może być spowodowane z powodu urazu lub wskazywać na stan zdrowia, który wymaga pomocy medycznej.

Rwa kulszowa

Gdy ból nóg, wraz z odrętwienia, rozpoczyna się w pośladki i przemieszcza się w dół nogi, oznacza to objaw rwy kulszowej. Wystające płyty, znany jako radikulopatii, powoduje, rwa kulszowa. Jest to płyta z pozycji w kręgosłupie, która stawia nacisk na nerw korzeniowego. Objawy obejmują ostry ból, uczucie pieczenia w dół nogi i osłabienie lub drętwienie. Większość, którzy cierpią z powodu rwy kulszowej nie wymagają operacji, a objawy ustępują z czasem.

Zwężenie

Zwężenie kanału kręgowego jest zwężenie kręgosłupa, które zazwyczaj występuje w odcinku lędźwiowym lub dolnej części pleców. Przestrzenie między kręgami stają się coraz mniejsze, jak tracą wodę z wiekiem. Tarcze pomiędzy kręgami tracą zdolność do absorbowania prądem, co codziennej aktywności trudne. Ponieważ dyski zdegenerowany, przesunięcie kręgi i ścisnąć nerwów rdzenia kręgowego, powodując drętwienie i mrowienie nóg.

Miażdżyca

Miażdżyca powoduje duże nagromadzenie blaszki lub tłuszczowego materiału w tętnicach. Stan ten powoduje zwężanie i zablokowania, która prowadzi do bólu w nogę. Objawy zwykle pojawiają się, gdy zwężenie jest ciężka ze względu na przepływ krwi, które nie mogą nadążyć z zapotrzebowaniem na tlen do mięśni. Jako zator rozwija się, zdrętwienia i uczucie zimna występuje.

Inne warunki

Są też inne warunki, które mogą produkować objawy drętwienie nóg. Obejmują półpaśca (półpasiec), wyjątkowo niskie poziomy witaminy B12, wapnia, potasu i sodu, toksyczne uszkodzenie przez alkohol, tytoń, ołowiu lub radioterapii, cukrzycy i stwardnieniu rozsianym.

Twarzy i oczu Objawy Od uszkodzenia nerwów czaszkowych

Twarzy i oczu Objawy Od uszkodzenia nerwów czaszkowych


VII nerwu czaszkowego lub nerw twarzowy, odgałęzia pnia mózgu między mostu i rdzenia przedłużonego. Jego głównym zadaniem jest kontrola mięśni twarzy stosowane w ekspresji, a także przenoszenia smak z językiem i usta. Kiedy tylko ten konkretny nerw jest uszkodzony, jego skutki mogą być najczęściej widoczne i odczuwalne w twarz i oczy. Wszystko z powodu komplikacji procedur medycznych do guzów do zakażenia są wszystkie możliwe przyczyny uszkodzenia nerwów czaszkowych.

Zniekształcenia twarzy (porażenie Bella)

W prawie 75 procentach przypadków, zniekształcenia twarzy jest spowodowana zapaleniem nerwu twarzowego. Zapalenie wywołane przez bakterie, jest powszechnie nazywany porażenie Bella. Jest to dość powszechne, zwłaszcza u osób cierpiących na cukrzycę. Zniekształceń twarzy, z jednej strony jest na ogół naruszone, chociaż rzadko może być dwustronny. Opadające z ust, ślinotok i nadmierne łzawienie z jednego oka są najczęstsze formy zniekształceń. Ponadto, utrata smaku w przedniej części wypustu i w chorym na powierzchni mogą występować. W większości przypadków zakłócenia usuwa się z leczeniem, chociaż około 20 procent doznają deformacji stałego. U niektórych pacjentów, zwłaszcza seniorów, są mniej prawdopodobne, aby w pełni odzyskać.

Czułość światła

Światłowstręt mogą być spowodowane słonecznej pogody, alergie, migreny i inne drobne choroby. Jest również częścią naturalnego procesu starzenia. Jeśli stan utrzymuje się dłużej niż dzień lub dwa, może być objawem poważniejszego problemu. Zakażenie albo nerwu czaszkowego VII lub nerwu wzrokowego może powodować światłoczułość, a także zbiór innych problemów w oczy. Zazwyczaj zakażenie będą związane z obrzękiem oczu, zaczerwienienie i nadmierne łzawienie. Jeśli objawy te występują razem z czułością światła, natychmiast skonsultować się z lekarzem. Im wcześniej skonsultować się z lekarzem, leczenie będzie łatwiejsze, a szansa nawrotu będzie mniej.

Zmiany smaku

Nerwów czaszkowych posiada więcej niż połowę receptorów smaku na języku i w jamie ustnej. Z tego powodu, gdy szkoda powstała z nerwu twarzowego, smaku postrzeganie może być zmienione lub utracone. Najczęściej, słodkie, pikantne lub inaczej przyprawione jedzenie smakuje mdłe. W innych przypadkach sensie utraty całkowicie na przednich dwóch trzecich języka. Ten szczególny efekt uboczny jest najczęściej związane z porażenie Bella, i rzadko jest pierwszym objawem uszkodzenia nerwów.

Problemy miga

Gdy droga nerwu twarzowego jest zablokowane, wszystkie mięśnie ostatnich blokady nie będzie działało poprawnie. Bez tego połączenia nienaruszonym, częstym skutkiem ubocznym jest to, że jedna powieka nie będzie w pobliżu. To może zdarzyć się w całości, w którym nie ma migać, lub w części, w której będzie go zamknąć w połowie drogi. Oba są zwykle wskazuje zakażeniu nerwów lub udar. Nieleczony, uszkodzony nerw twarzowy może stać się poważnym i niekiedy zagrażające życiu.

Objawy neuropatii

Objawy neuropatii


Neuropatia odnosi się do zbioru warunków, które są spowodowane przez uszkodzenie nerwów. Istnieją cztery rodzaje neuropatii, w której każda zależna nerwy są dotknięte i gdzie dotknięte nerwy są w organizmie. Neuropatia może wpływać jeden rodzaj wzrokowego - Silnik, sensorycznej lub autonomicznego - lub może obejmować kombinację nerwów. Pacjenci z neuropatią może pojawić bezobjawowe objawy pojawiające się i pogarszających się stopniowo lub może wystąpić nagłe wystąpienie objawów. Objawy neuropatyczne ogólnie pogorszyć w nocy.

Objawy Neuropatia

Neuropatia obwodowa, najczęstszą postacią neuropatii, wpływa na długich nerwów nóg, stóp, ramion i rąk. Objawy to osłabienie mięśni, drętwienie, zmniejszenie uczucie do bólu lub temperatury (szczególnie w stopy i palce), mrowienie i problemy ze stopami (wrzody, infekcje, deformacje, kości / stawów). Ból związany z neuropatią obwodową jest zróżnicowana i może być opisana jako pieczenie, uczucie w rękawiczkach lub pończochy, a "kłujący" ból, który może pogorszyć w nocy, ból podczas chodzenia i / lub ekstremalnych wrażliwość na dotyk.

Objawy neuropatii autonomicznej

Neuropatia autonomiczna atakuje nerwy układu autonomicznego, które kontrolują funkcje serca, płuc, żołądka, jelit, pęcherza moczowego, narządów rozrodczych i oczami. Pacjenci cierpiący na neuropatii autonomicznej może wystąpić wzmożone tętno spoczynkowe, problemy z pęcherzem (nietrzymania moczu lub częste zakażenia dróg moczowych), zaparcia, nudności, biegunka, wymioty, zwiększona / zmniejszona potliwość, niezdolność do regulowania temperatury ciała, utrata apetytu, problemy z jedzeniem / połykania , hipotonia ortostatyczna, zaburzenia erekcji u mężczyzn oraz suchość pochwy u kobiet.

Neuropatia Objawy Radiculoplexus

Radiculoplexus neuropatia, powszechne u osób starszych i chorych na cukrzycę typu 2, wpływa na nerwy w pobliżu bioder lub ramion. Zwany także amyotrophy neuropatii cukrzycowej, neuropatii udowej lub bliższy, warunek ten dotyczy najczęściej nóg, ale może mieć wpływ na ramiona i brzuch. Objawy mogą występować tylko po jednej stronie ciała, a to utrata masy ciała, trudności w rosnące z posiedzeniem, silny ból w udzie / hip / pośladka, osłabienie / zanik mięśni ud oraz w obrzęk brzucha.

Objawy mononeuropatię

Mononeuropatię występuje wówczas, gdy jest tylko jeden uszkodzenie nerwu ramienia, nogi lub twarz, może być również nazywany ogniskowej neuropatia. Jest to najczęściej u osób starszych i może wystąpić, gdy nerw sprężony, taki jak zespół cieśni nadgarstka. Często jest on nagle, a mimo to nie powoduje problemów długoterminowych, może być poważnie bolesne. Mononeuropatii obejmują objawy ból goleni / stóp / ud / klatki piersiowej / brzucha, podwójne lub niewyraźne widzenie, bóle za jednym oku, porażenie Bella i drętwienie lub osłabienie palców lub dłoni (zespół cieśni nadgarstka).

Objawy, przyczyny i zabiegi na drętwienie twarzy

Objawy, przyczyny i zabiegi na drętwienie twarzy


Twarzy drętwienie jest utrata dowolnej ruchu mięśni w powierzchni. Doświadczenie drętwienie twarzy może być bardzo przerażające, jak człowiek nie może wiedzieć, dlaczego stracił czucie lub kontroli w twarz. Jeśli podejrzewasz, udar lub inne poważne problemy, zadzwoń pod numer 911 natychmiast.

Objawy

Objawy drętwienie twarzy to brak uczuć, paraliż lub mrowienie twarzy i warg. Drętwienie twarzy może wystąpić w jednej lub obu stronach twarzy. Czasami, drętwienie twarzy towarzyszy obrzęk, zaczerwienienie lub uczucie pieczenia.

Przyczyna: Urazy

Twarzy drętwienie może być spowodowane przez uszkodzenia nerwów. Urazy twarzy, szyi lub kręgosłupa mogą powodować drętwienie, mrowienie lub paraliż mięśni twarzy, gdy szkoda upośledza nerw, który rozciąga się w twarz. Urazy mogą być poważne, ale nie musi. Nawet drobne urazy, takie jak napięcie mięśni od dźwigania lub mniejszym znaczeniu, może spowodować wybrzuszenie dysku, który prowadzi do drętwienia twarzy.

Przyczyna: Skok

Uszkodzenie mózgu z powodu udaru mózgu może także powodować drętwienie twarzy. Gdy udar rozwija tlen i krew nie dociera do mózgu, uszkodzenia nerwów, które wpływa czuły na twarzy i innych części ciała. Twarzy drętwienie jednej stronie, zwłaszcza, jeśli towarzyszy paraliż ręki lub nogi na tej samej stronie korpusu, może być jednym z pierwszych wskaźników osoba cierpi z powodu udaru.

Przyczyna: Stan medyczne lub leki

Stany chorobowe, takie jak neuropatia cukrzycowa, nowotwór mózgu, sarkoidoza, choroba z Lyme, zapalenie, stwardnienie rozsiane oraz porażenie Bella może powodować drętwienie twarzy. Mogą one również powodować drętwienie w innych częściach ciała. Osoby cierpiące na migrenę odnotowano również drętwienie twarzy jako jeden z objawów w czasie kulminacji bólów głowy. Niektóre leki powodują również drętwienie twarzy, jeśli koliduje z neuroprzekaźników.

Leczenie

Leczenie zależy od zdiagnozowanej przyczyny drętwienie twarzy. Często, drętwienie twarzy jest objawem poważniejszego problemu lub choroby, która wymaga opieki. W związku z tym, sam drętwienie twarzy nie zawsze jest sam bezpośrednio obróbce. Jeśli drętwienie twarzy jest zdeterminowana, aby być przyczyną urazu lub udaru mózgu, a następnie lekarz przeprowadzi egzaminy neurologiczne, takie jak skanowanie lub elektromiografii MRI, CT, do określenia stopnia uszkodzenia nerwów. Uszkodzenie nerwów w twarz może być traktowane z fizycznego, mowy i terapii zajęciowej lub kombinacji powyższych. Chirurg plastyczny może również przyczynić się do rekonstrukcji twarzy i naprawy funkcji twarzy.

Objawy zajęcia w trybie uśpienia

Objawy zajęcia w trybie uśpienia


Długość i nasilenia napadów mogą być stosowane do diagnozowania wielu różnych form padaczki. Epilepsja i uśpienia mają złożony związek z powodu dużej ilości czynności mózgu, zwłaszcza w szybkich ruchów gałek ocznych (REM) stanu snu. Istnieje kilka rodzajów zaburzeń padaczkowych, która wyzwala się podczas snu, a większość z tych, rozpoczyna się w dzieciństwie. Niektórzy ludzie doświadczają tych i nie wiem. Jeśli podejrzewasz, że ty lub ukochanej przeżywa drgawki podczas snu, umówić się na spotkanie z lekarzem, neurologa lub specjalisty snu.

Napady nocne

Napady nocne zazwyczaj rozpoczyna się w dzieciństwie. Przyczyna jest nieznana, ale może mieć poważne skutki dla codziennego życia, przerywając snu. Istnieje kilka objawów napadów nocnych, ale nie są one stosowane do diagnozowania niezależnie tej formy padaczki. Nietrzymanie moczu jest częstym objawem; jak język gryzienie i ślinotok. Wielu pacjentów obudzić bez konkretnego powodu i bywają mylone lub aggitated; często doświadczają krótkie napady amnezji. Poważniejsze objawy obejmują ruchy toniczno-kloniczne, lub to, co jest na ogół określany jako "napady padaczkowe." Wiele z tych ataki podczas snu, ale obserwowanej podczas snu.

Łagodny Rolandic Padaczka

Inną formą epilepsji, która występuje często w czasie snu jest łagodne rolandic padaczki (BRE) lub łagodną padaczkę z kolcami centro-skroniowe (BECTS). Są one uważane za nieszkodliwe, ponieważ większość pacjentów będzie "wyrasta" z tej formy padaczki. Są one uważane za częściowe napady, ponieważ tylko rolandic obszar mózgu jest chora. Większość dzieci, które doświadczają tego rodzaju zajęcia są inaczej zdrowe i przeżyć niewiele ma problemów rozwojowych. Objawy pojawiają się w wieku od 3 do 10 roku życia i obejmują różne formy. Sztywność lub skurcze mogą występować często w połączeniu z nietrzymaniem moczu. Trudności z mówieniem lub zamieszanie i amnezja może wystąpić po nagłym przebudzeniu. Inne objawy mogą obejmować, co określa się jako sensoryczne drgawki, drętwienie lub mrowienie twarzy, języka lub gardła.

Inne zaburzenia padaczkowe

Diagnoza zaburzeń padaczkowych wymaga obserwacji przez wykwalifikowanego specjalistę. Istnieje duża różnorodność objawów zaburzenia padaczkowe, padaczka i mogą być spowodowane przez szereg przyczyn lub kilka razy bez powodu. Padaczka, która wydaje się mieć zauważalnego przyczyny lub spust jest określana jako idiopatyczny padaczki. Najczęstsze przyczyny padaczki mogą obejmować uraz głowy, gorączka, infekcje i narkotyków lub alkoholu, narkotyków lub alkoholu wycofania, warunki genetyczne lub wrodzone i nowotwory mózgu. Jednakże ponownie należy rozumieć, czasami nie można określić przyczynę.

Objawy zajęcia działalności

Objawy zajęcia działalności


Chociaż napady wpływają na organizm, powodując drgawki i drżenie ciała, Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Stroke, że w rzeczywistości są one objawem zaburzenia mózgu. Niekontrolowane ruchy ciała, które towarzyszą atak występuje, gdy mózg wysyła się błędne sygnały elektryczne. Mimo, że napady są nieprzewidywalne i niekontrolowane, uznając objawy zajęcia mogą pomóc szukać leczenia, czego potrzebujesz.

Znaki ostrzegawcze

Chociaż nie da się przewidzieć, kiedy nastąpi drgawki, niektóre objawy mogą ostrzec ludzi, że mogą one mieć drgawki wkrótce. Są to zamieszanie, czując Spacey lub indywidualny, mrowienie w żołądku, widząc dziwne plamy lub doświadczania smaków i zapachów, według strony internetowej kliniczne neuropsycholog Glen Johnson. Dostrzegając powtarzające znaki ostrzegawcze mogą pomóc Ci przygotować się do napadów i poczucie kontroli swojego stanu, choć Johnson ostrzega, że ​​wiele napady występują bez ostrzeżenia.

Podczas zajmowaniu

Niektóre napady są mało widoczne, takie jak mimowolnego ruchu ręcznego lub krótkiej utraty przytomności. Epizody te mogą trwać zaledwie kilka sekund, w czasie, choć napady mogą trwać od dwóch do pięciu minut, w zależności od Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok. W innych napadów, usztywnia ciało mimowolnie lub relaksuje. Poszkodowany czasami zachowuje przytomność na czas trwania zajęcia, ale nie może kontrolować dotkniętych mięśni.

Grand-Mal Objawy neurologiczne

Najłatwiej rozpoznawalny zajęcie jest grand-mal zajęcie, które wymaga drgawki całego ciała i utrata przytomności. To często powoduje, że osoby, by się na podłodze, nie mogąc kontrolować jego ruchy. Zazwyczaj zajęcia się dzieje etapami. Przez pierwsze 30 sekund do jednej minuty poszkodowany przewraca, idzie nieprzytomny i usztywnia. Przez następne 30 sekund do jednej minuty szarpnięcia poszkodowany w sposób niekontrolowany. Napady te mogą powodować przypadkowe problemy, takie jak wypadki oddawaniem moczu i ran języka od gryzie zbyt mocno. Jeśli poszkodowany ma trudności z oddychaniem w czasie napadu, może on rozpocząć obracając niebieskie.

Po zajmowaniu

Po każdym zajęciu przychodzi okres intensywnego zmęczenia, według Johnsona. Artykuł przez National Institutes of Health, że inne objawy po ataku obejmują łagodne zamieszanie, czasowe osłabienie jednej strony ciała i bóle głowy. Poszkodowany może nie być w stanie przypomnieć sobie wydarzenia, które miały miejsce tuż przed zajęciem. Po zajęciu grand mal, poszkodowany zwykle spada w głęboki sen, a większość ludzi czuje senność przez co najmniej godzinę później.

Znaki i objawy deficytu neurologicznego

Znaki i objawy deficytu neurologicznego


Urazy i choroby, które wpływają na mózg i centralny układ nerwowy powoduje znaczne deficyty funkcjonalne. Znaki - rzeczy, które mogą być obserwowane - i objawy - atrakcje zgłaszane przez pacjenta - różnią się w zależności od lokalizacji urazu lub choroby. Istnieje kilka typowych deficyty związane z zaburzeniami neurologicznymi.

Deficyty językowe

Jednym z pierwszych objawów zaburzeń neurologicznych jest zmiana zdolność osoby do komunikowania się. Uderzeń lub inne uszkodzenia mózgu, które występuje po lewej stronie mózgu powoduje deficyty językowe. Obejmuje to trudności z doborem słów "" - zdań, które są niekompletne, ponieważ dane słowo nie może pamiętać. Mowa jest często niewyraźna i może pojawić się człowiek mylić lub nie może zrozumieć, co druga osoba mówi. Ciężkie zaburzenia neurologiczne mogą spowodować całkowitą utratę umiejętności komunikacyjnych.

Deficyty motoryczne

Zaburzenia neurologiczne powodują znaczne deficyty motoryczne - ich wpływ na sposób, w jaki człowiek jest w stanie się poruszać. Urazy lewej stronie mózgu powodują problemów mechanicznych po prawej stronie ciała i odwrotnie. Problemy te obejmują osłabienia lub całkowitej utraty ruchu w części ciała. Deficyty motoryczne często wpływać na zdolność do chodzenia i wykonywania podstawowych codziennych czynności, jak higieny i pielęgnacji osoby. Deficyty te mogą być tymczasowe, pozwalając im na wzmocnienie i poprawę w terapii fizycznej, lub na stałe, wymagające użycia klamer i urządzeń pomocniczych, takich jak pieszych i wózków inwalidzkich.

Deficyty sensoryczne

Zaburzenia neurologiczne wpływa na system sensoryczny - część układu nerwowego, która wykrywa dotyk, nacisk, zmiany temperatury i bólu. Drętwienie lub brak czucia predysponuje osobę do kontuzji. Jeżeli spód stopy jest odrętwiały, szkoda może wystąpić bez wiedzy danej osoby. Jeśli część strony jest odrętwiały, szkody mogą wystąpić, gdy sięgając do torebki, gdy wizja jest zamknięty. Mrowienie również wystąpić zaburzenia neurologiczne. Może to powodować nadwrażliwość, co normalne codzienne czynności zniesienia. Deficyty te mogą być tymczasowe lub stałe w zależności od przyczyny. Deficyty sensoryczne wymagają osoby do korzystania z innych zmysłów, jak widzenie, aby uniknąć uszkodzeń na tym terenie.

Objawy fizyczne

Istnieje kilka objawów fizyczne związane z deficytami neurologicznymi. Pieszo wzorce są często dotknięte - osoba może utykać, pochylić się nadmiernie lub wymagają sprzętu wspomagającego dla mobilności. Umiejętności ustne jak jedzenie może mieć wpływ. Dźwięk mowy danej osoby może być nieprawidłowe. Z poważnymi zaburzeniami neurologicznymi, osoba może nawet wykazywać odmienne stany świadomości, wykazane przez oczy Cofanie w głowie, ślinotok, drgawki i brak reakcji.

Przyczyny i objawy załamania nerwowe

Przyczyny i objawy załamania nerwowe


Ktoś przeżywa załamanie nerwowe, kiedy osiągnęły granicę emocjonalnego i fizycznego i znalezienie presji i stresu życia zbyt przytłaczające do obsługi. W przeciwieństwie do stresujących uczucia wielu ludzi od czasu do czasu doświadczamy, podział uniemożliwia osobie funkcjonowanie jak zwykle. Powody ludzie doświadczają podziały są unikalne dla ich sytuacji, a objawy, że osoby cierpiące na wyświetlacz będzie również różnić się od osoby do osoby.

Przyczyny załamania nerwowe

Dr Cosmo Hallstrom, psychiatra konsultant i kliniczne psychofarmakolog, określa oddziaływanie trzech interlinkingu czynników jak powodując załamania nerwowe: predyspozycje genetyczne, emocjonalnego jednostki odporność i zdarzenia wywołującego. Badanie przeprowadzone przez Indiana University wykazały, że ponad 25 procent Amerykanów w pewnym momencie poczuł, że są na skraju załamania, najczęściej ze względu na problemy z relacjami i / lub stresów bycia samotnym rodzicem. Innym powodem wystąpienia awarii z powodu kulminacji mniejszych ciśnieniach okresie czasu. Według dr Phillip Timms, konsultant psychiatra na południu Londynu i Mudsley Trust, awarie są wynikiem emocjonalnego gromadzeniu od nie do czynienia z epizodem depresyjnym.

Zaburzenia zachowania

Jak dobrze ktoś radzenia sobie ze stresem i presją w ich życiu jest zazwyczaj ilustrowane przez ich zachowanie. Znaki ostrzegawcze, że ktoś ma trudności z radzeniem sobie to, czy są one nieoczekiwanie płacze, mówi mniej, trudności z koncentracją lub po prostu nie wydają się być ich zwykle samo. Według dr Daniel Hall-Flavin z Mayo Clinic, brakujących nominacji, wzywając w chorych do pracy na długi okres czasu i unikanie angaże społeczne są inne wskaźniki, że ktoś może być przeżywa załamanie.

Objawy emocjonalne

Poczucie niekompetencji i niezdolności do radzenia sobie często są czynnikami przyczyniającymi się do nerwowych załamań, a także typowych objawów emocjonalnych odczuwanych przez chorych rozpadu. Według Elly Prior, praktykującym, akredytowanym doradcą na ponad 20 lat, ktoś przeżywa załamanie może czuć się przezwyciężyć doznań paniki, drażliwość, lęk i gniew. Beznadzieja, lęk i depresja są również częste objawy emocjonalne odczuwane przez ludzi przechodzi załamanie nerwowe. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym dla osób cierpiących, by stać się wycofać z najbliższymi i tracą poczucie przyjemności za rzeczy, które normalnie znajdują się przyjemne.

Objawy fizyczne

Wraz z emocjonalnych i behawioralnych objawów, niektórzy ludzie, którzy cierpią na załamanie nerwowe także wykazywać objawy fizyczne, w tym bezsenność, utrata apetytu, kłopoty żołądkowe, drżenie, pocenie się, serca, nieprawidłowości i zamroczenie. Istniejące uprzednio kwestie zdrowotne, takie jak migreny, egzemy, wrzody i zespół jelita drażliwego może być pogarsza załamania nerwowego. Niektórzy ludzie przeżywają załamanie obniżyły odporność i są bardzo powolne, aby odzyskać od drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienie.

Znaki i objawy krótkoterminowe utrata pamięci

Znaki i objawy krótkoterminowe utrata pamięci


Trudność diagnozowania zaburzenia pamięci krótkoterminowej wynika z wielu objawów, które mogą charakteryzują ale może również wskazywać z wielu innych zaburzeniach mózgowych. Ponadto utrata pamięci jest naturalną częścią procesu starzenia się. Jednakże, utrata pamięci, a nie po prostu starzeje się, to zaburzenie, w którym człowiek ma szybkiej i nagłą utratę pamięci, w wyniku zaburzeń neurologicznych, choroby lub stanu.

Urazu, choroby lub zaburzenia

Psychiczne urazy, choroby mózgu, choroby Alzheimera, nadużywanie substancji, lęk i depresja są przyczynami krótkotrwałą utratą pamięci. Nagłe pogorszenie krótkotrwałą utratą pamięci, zazwyczaj oznacza, że ​​osoba rozwinęła się choroba. Na przykład ci, którzy nagle muszą pytać o to samo pytanie kilka razy w jednej rozmowie może być cierpiących na chorobę Alzheimera, jak krótkoterminowe utrata pamięci jest jednym z jej pierwszych objawów. Wiele razy, urazu, choroby lub zaburzenia towarzyszy nagłe zmiany emocjonalne, jak również.

Kłopoty nauki nowego materiału

Najbardziej widocznym elementem krótkotrwałą utratą pamięci jest niezdolność do nauki nowego materiału. Ponieważ mózg zapisuje nowe informacje, zarówno w perspektywie krótkoterminowej i długoterminowej pamięci, informacje przechowywane w pamięci krótkoterminowej jest osłabiona z krótkotrwałą utratą pamięci. W rezultacie osoba może mieć krótkoterminowe utrata pamięci jako długi problemu długoterminowej lub jako krótki problemu długoterminowej. Krótki termin utrata pamięci jest nagły i dramatyczny spadek zdolności. Na przykład, osoba może nagle zapomnieć, jak dostał się do miejsca, że ​​obecnie znalazł się w.

Rodzaje Loss

Diagnozowanie krótkoterminowe utrata pamięci dotyczy rozróżniania trzech rodzajów utraty pamięci: krótkotrwała utrata pamięci, długoterminowe (ostatnie) straty i długoterminowe (zdalne) strat. Przykładem krótkoterminowego skupienia byłoby zobaczyć numer telefonu, a następnie wybieranie numeru bezpośrednio po jej przeczytaniu. Wiąże się to z szybkiego zapamiętywania na kilka minut. Długoterminowe (niedawno) pamięć obejmuje takie rzeczy jak to, co jadł na śniadanie lub kim rozmawiałeś przez telefon wczoraj. Długoterminowe (zdalne) odnosi się do przeszłości, na odległość, na przykład, który można pobrać, gdzie mieszkał i co miejsc pracy, jakie poprzednio miałem. Krótkotrwała utrata pamięci obejmuje zarówno długoterminowych (ostatnio) straty i krótkotrwałą utratą rekolekcyjne. Długoterminowe (pilot) jest objawem utraty długoterminowej utraty pamięci.

Inne znaki

Inne objawy krótkotrwałą utratą pamięci obejmują one: powtarzając te same historie w tej samej rozmowie, zapominając, jak robić rzeczy, które zrobiłeś wiele razy wcześniej, kłopoty dokonywania wyborów i problemów obsługi pieniędzy. Są to objawy, które nie są normalnym elementem procesu starzenia się i oznaczają pogorszenie funkcji mózgu krótkoterminowej pamięci. Odwiedzić lekarza może dostarczyć więcej informacji i projekcje do określenia, czy fizyczne części mózgu są rzeczywiście przechodzi szybką krótkotrwałą utratą pamięci.

Objawy napadów Działalność

Objawy napadów Działalność


Padaczka jest stanem neurologicznym, który może sprawić, chorzy tracą kontrolę nad ich funkcji organizmu. Stan jest spowodowany przez nieprawidłową aktywność komórek w mózgu wpływającej na nerw mózgowy. Osób cierpiących na napady doświadczenia, które zmieniają swoje funkcje czuciowe i mięśni. Napady mogą również wskazywać na uszkodzenie mózgu, brak tlenu i wysoką gorączką, niekoniecznie padaczka. Padaczka założenia, że ​​prawie trzy miliony Amerykanów dotkniętych tą chorobą, z około 200000 nowych przypadków diagnozowanych każdego roku.

Objawy czuciowe

Przeciwpadaczkowe mogą wystąpić objawy czuciowe. Są to objawy, które wpływają na zmysły. Chorzy często występują zawroty głowy, zaburzenia widzenia, takie jak migające światła i kolorów, zamroczenie, brzęczenie lub syczenia hałasów i nieprzyjemnych zapachów lub smaków. Te mogą być odczuwalne pojedynczo lub wszystkie na raz. Objawy czuciowe zwykle wskazują na częściowe zajęcie, która wpływa część mózgu. Chorzy mogą stać się zbyt emocjonalne i czują się zagubieni. Mogą one również mieć drętwienie części ciała, ślinić, rozwijać drga oko lub masz uczucie indeksowania przez ich skórę. Pacjent nie straci przytomność.

Objawy autonomiczne

Objawy autonomiczne są kontrolowane przez autonomiczny układ nerwowy. To reguluje funkcje organizmu, w tym serca, gruczołów i mięśni przewodu pokarmowego. Autonomiczne objawy, takie jak uderzenia gorąca, gorąco moczu, wymioty, pocenie się, gęsią skórkę i szybkiego rytmu serca są zwykle objawy napadu skroniowej. Wpływa to na części ciała, które są kontrolowane przez płaty skroniowe, takich jak mowy, słuchu, węchu, wzroku i emocji. Pacjenci mogą również cierpieć retrospekcje, czują strach i panika, halucynacje lub nieistniejących smak smaki.

Objawy psychiczne

Objawy psychiczne głównie wpływają emocje. Pacjenci mogą stać się senny, doświadczenie deja vue, odpaść lub pokazać skrajne szczęście, gniew, depresję lub smutek. Psychicznych objawów zazwyczaj wskazuje początek złożonego częściowe napady padaczkowe. Pacjent może również wykazywać skoordynowanych ale mimowolne ruchy, takie jak bicie, nerwowo wargi lub żucia.

Objawy napadów nieświadomości

Napady nieświadomości mieć wpływ na dzieci i chodź szybko. Dziecko może stać się nieprzytomny lub nie odpowiada. Oni wydają się marzyć i być świadomi ich otoczenia. Padaczka Akcja twierdzi, że dzieci mogą wystąpić napady setki brak na dzień. Znaki szukać to pusty krzykliwy, zmieniając wyraz twarzy, nerwowe ruchy, brak świadomości, przebiera, wargi lizanie i grymasy.

Znaki i objawy uszkodzenia splotu ramiennego

Znaki i objawy uszkodzenia splotu ramiennego


Wiązki nerwów biegnących od grzbietu w okolicy szyi w dół przez otwór w ramieniu jest nazywany splotu. Te nerwy wysyłają sygnały do ​​ramienia i ręki. Uszkodzenie nerwów powodować problemy ruchu i czucia. Pewne oznaki lub objawy wskazują na uszkodzenie nerwów, które wymaga opieki medycznej i odpowiedniego leczenia.

Stingers

Termin "Stinger" odnosi się do czucia ciała z niewielkim uszkodzeniem splotu ramiennego. Zgodnie z Mayo Clinic, określenie "palnik" jest także używany do określenia szkody, zwykle spowodowane przez sport kontaktowy, takich jak piłka nożna. Szkoda obejmuje rozciąganie splotu ramiennego. Pieczenie strzela w dół ramię, czując, jak porażenie prądem. Ramię czuje się słaby i drętwienie jest doświadczony. Spalanie może trwać kilka sekund lub kilka dni, w zależności od stopnia rozciągania nerwów. Objawy powinny ustąpić bez leczenia.

Ramiennej Plexitis

Znany także jako zespół Parsonage-Turner, ramienne plexitis zaczyna się od barku i ramienia. Jedną z oznak tego stanu jest brak jakiegokolwiek fizycznego urazu szyi lub ramieniu. Ból trwa, a osłabienie i drętwienie naśladowania. Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok, przyczyną uszkodzenia splotu ramiennego jest zapalenie nerwów. Ich pochodzenie jest nieznany, ale jak podano w Wheeless 'Textbook of Orthopaedics może podążać szczepienia i infekcje wirusowe.

Dystocja barkowa

Ramię dystocja następuje podczas porodu, kiedy nerwy splotu ramiennego dziecka są rozciągnięte lub podarte w życie dostawy. Według Wheeless, że występuje u około 2 na 1000 urodzeń, z czego ponad 80 procent dzieci, odzyskując przy normalnej funkcji. W niektórych przypadkach jest ciężkie uszkodzenie i jest bez odzysku. Oznaka normalnego ożywienia będzie funkcję biceps przed szóstym miesiącem życia.

Oznaki poważnego uszkodzenia

Jeśli nie można przenieść Ci ręka, ramię lub rękę, to poniósł poważne szkody ramienną, że prawdopodobnie będzie wymagać operacji. Silny ból będzie również objawem. Inne objawy to możliwość korzystania z ramienia, ale nie palcami, lub możliwość korzystania z palców, ale nie rękę. Drapanie się ręcznie lub dowolnym innym położeniu odkształconym wskazuje problemy. Objawy te wskazują na rozrywanie, przebicie, lub - w najgorszym przypadku - że nerwy zostały oddzielone od rdzenia kręgowego. Operacja do naprawienia szkody obejmuje przeszczepy nerwowych i transfery przywrócić uczucie i funkcji.

Objawy przepuklina dysku Neck Pain

Kiedy osoba cierpi przepukliny dysku w szyjkę, to znaczy, że z chrząstki, który leży pomiędzy kręgów kręgosłupa szyjnego jest rozerwane lub rozerwaniu, co pozwala na miękką, wewnętrzną warstwę chrząstki wypchnąć przez zewnętrzną warstwę. Ponieważ istnieje osiem par nerwów w tym rejonie kręgosłupa sprawia, że ​​się na szyję, człowiek może przeżyć więcej niż tylko ból szyi z tego stanu, co skłoniło mnóstwo objawów, że większość ludzi nie muszą oczekiwać.

Ból szyi

Większość ludzi, którzy cierpią z powodu przepukliny dysku w szyi będzie doświadczenie pewien poziom bólu szyi. W sumie siedem kręgów tworzących kręgosłupa szyjnego, to ból może być łagodny lub ciężki, w zależności od wagi i miejsca pęknięcia, a także sposób, w którym korpus reaguje z przepukliny dysku.

Ból sąsiednich

Z liczbą nerwów znajdujących się w szyi, osoba z przepuklina dysku może cierpieć z sąsiedniego bólu. Ból ten może rozpocząć się w szyi i emanuje na zewnątrz do ramion i pleców, jak również w dół do ramion, dłoni, a nawet palce. Może to również być odizolowany tylko ramiona, między łopatkami lub w ramach jednej lub obu rąk. To naprawdę zależy od nerwów, które są "ściągnięty" przez wypadnięciem. I podobnie jak sam ból szyi, ból może działać sąsiadujących z głuchym pulsowanie do gwałtownego, strzelanie ból.

Drętwienie

Ponieważ potencjał nerwu są "ściśnięte" jest znacznie większa w przypadku przepukliny dysku, jest także możliwe, że niektórzy ludzie doświadczają drętwienia pewne. Ten szczególny objaw może lub nie może towarzyszyć ból, ale czuję, że jest brak czucia w obrębie karku, ramion, barku lub pleców lub jakby na tym terenie zasnął.

Mrowienie

Dla niektórych przepukliny dysku w szyjce może spowodować objawy, które jest najlepiej opisana jako mrowienie lub kłujące odczucia w rejonie korpusu podłączonego do ściągniętym wzrokowego. Normalnie, mrowienie lub mrowienie będzie spływać ramię i czasami do ręki. Jednak jest zupełnie możliwe wystąpienia tego samego wrażenia w samym szyi w ramionach lub w dół do tyłu.

Słabość

W zależności od stopnia nasilenia wypadnięciem i ciśnienia, osoba może również doświadczyć pewnego osłabienia z przepukliny dysku w szyjce. Kiedy tylko ten konkretny objaw jest obecny, może być odczuwalne osłabienie w ramionach i rękach, objawiającego się trudnością poruszającego te kończyny lub nawet posiadania i prowadzenia obiektów. Jeśli kompresja wystąpił z przepukliną, zdolność chodzić danej osoby może się nieco osłabiona.