adcov.com

nowotwor serca

Jak utworzyć listę Grocery zdrowego serca

Jak utworzyć listę Grocery zdrowego serca


Serce-dieta składa się z pokarmów o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczów nasyconych, i zapakowane w przeciwutleniacze i kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe. Oprócz ćwiczeń, nie palenie i zmniejszenie stresu, co inteligentnych wyborów żywności jest doskonałym sposobem, aby utrzymać serce silne i zdrowe.

Instrukcje

1 Dodaj jagody na szczycie listy produktów. Owoc ten jest znany do walki z chorobą, ponieważ jedzenie i borówki zawierają przeciwutleniacze są ładowane z włókien i witaminy C.

2 Wybierz łososia planując zakup mięsa i ryb. Łososia jest doskonałym źródłem białka i zawiera serca zdrowe omega-3 kwasów tłuszczowych.

3 Plan na zakup produktów bogatych w białko sojowe, w tym edamame, orzechy sojowe i tofu. Białko sojowe posiada zdrowe dla serca błonnika, witamin i minerałów, a może zmniejszyć poziom LDL, czyli "złego" cholesterolu, co zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia.

4 Utwórz listę śniadanie, które obejmuje płatki owsiane. Owies w płatki owsiane są całe ziarna, które są doskonałe i zdrowe serce źródłem witamin, minerałów i błonnika, który obniża poziom cholesterolu.

5 Wybierz szpinak jako blaty wśród swoich liściastych zielonych zamówień. Szpinak jest pełen witamin i minerałów, w tym kwasu foliowego i żelaza, które choroby serca i walki chronić wzrok.

6 Przygotuj listę zakupów, która zawiera migdały, które zawierają witaminę E, magnez, błonnik i zdrowe dla serca tłuszcze nienasycone.

Wskazówki

  • American Heart Association zaleca jedzenie łososia i inne bogate w omega-3 żywności co najmniej dwa razy w tygodniu.
  • Ponadto do jego serca-zdrowe korzyści, płatki owsiane pomaga regulować trawienie i mogą pomóc w zapobieganiu niektórych nowotworów.
  • Słodkie ziemniaki, czerwona papryka, marchew, tuńczyk, fasola, gorzka czekolada i czerwone wino są również wielkie serce zdrowe jedzenie, aby dodać do swojej listy zakupów.

Co powoduje płynu wokół serca?

Co powoduje płynu wokół serca?


Zbyt dużo płynu wokół serca nazywa się wysięk osierdziowy. Osierdzie jest worek wypełniony płynem, który otacza serce. Istnieje zwykle niewielka ilość płynu w tej przestrzeni. Nadmiar płynu, w tym krwi, można zbudować w tej dziedzinie a także nacisk na mięsień sercowy. To może prowadzić do duszności, bóle w klatce piersiowej, kaszel, osłabienie, nieregularny rytm serca i gorączka. W niektórych przypadkach przyczyną może być określony, ale w innych przypadkach przyczyna pozostaje nieznana.

Choroby powodujące płynu wokół serca

Nadmiar płynu wokół serca mogą być z powodu choroby, która powoduje stan zapalny. Mogą to reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, HIV / AIDS i pewnych typów nowotworów. Wirusowe, bakteryjne, grzybicze lub pasożytnicze zakażenia może również tworzyć dodatkowe płynu.

Choroby tarczycy: Doprowadzenie płynu wokół serca

Mając pod czynne tarczycy, zwanego niedoczynność tarczycy, może również przyczynić się do tego stanu. Zmniejszona aktywność tarczycy może prowadzić do zwiększenia stężenia cholesterolu całkowitego i lipoprotein o niskiej gęstości cholesterolu i ewentualnej zmiany lipoprotein wysokiej gęstości cholesterolu, co plasuje się cieniem na sercu.

Procedury medyczne Spowodowanie płynu wokół serca

Zapalenie osierdzia może wystąpić po ataku serca lub operacji serca. Zabiegi takie jak promieniowanie i chemioterapii są także związane z wysięk osierdziowy.

Leki mogą powodować Fluid jest tworzenie wokół serca

Niektóre leki mogą narazić Cię na większe ryzyko płynu wokół serca. Najczęstsze uważać na leki są hydralazynę (stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi), izoniazyd (stosowany w gruźlicy) i fenytoiny (używany do kontroli napadów padaczkowych).

Inne przyczyny Fluid Konstruowanie wokół serca

Stan zwany mocznica może powodować zbyt dużo płynu narastaniu. Mocznicy występuje, gdy odpady gromadzą się w krwi, ponieważ niewydolności nerek. Zapalenie osierdzia, również wydaje się występować u niektórych pacjentów dializowanych.

Dlaczego kobiet po menopauzie Opracowanie Chorób Serca

Choroba serca jest zabójcą numer jeden wśród kobiet po menopauzie wieku. W rzeczywistości, więcej kobiet niż mężczyzn umiera z powodu chorób serca. Choroby serca zabija także kobiety bardziej po menopauzie niż wszystkich nowotworów łącznie.

Czym jest choroba serca?

Głównym zadaniem jest serca do pompowania krwi w płucach, aby otrzymać nowe tlenu i pompy, który bogatej w tlen krwi do reszty organizmu. Serce jest mięśniem i zależy od dopływu krwi, aby utrzymać go pracy. Gdy statki, które dostarczają krew do serca zaczynają zmniejszy się z blaszki budowania, statek (s) może w końcu blisko, odcinając dopływ krwi do tej części serca. To sprawia, że ​​część matrycy mięśnia sercowego (czyli zawału serca).

Hormony naturalne i choroby serca

Choroby serca u kobiet może być wyraźnie powiązane z poziomami hormonów. Estrogen, który jest naturalnie wytwarzane w organizmie kobiety chroni serce, podnosząc poziom dobrego cholesterolu (HDL) i obniżenie poziomu złego cholesterolu (LDL). Złego cholesterolu powoduje, że płytki, tworząc wewnątrz naczyń krwionośnych serca. Większość kobiet, z wyjątkiem palaczy są chronione przed chorobami serca przed menopauzą.

Hormonalna terapia zastępcza

Kiedy kobiety przechodzą menopauzę, ich poziom naturalnego hormonu zmniejsza, powodując ich być narażone na choroby serca. Hormonalna terapia zastępcza stosowane do podawać kobietom nie tylko łagodzenia objawów menopauzy, ale także dla ochrony przed chorobami serca i osteoporozy.

Niebezpieczeństwa Hormonalna terapia zastępcza

Studia przez American Heart Association oraz Inicjatywy Kobiet Zdrowia wykazały, że hormonalna terapia zastępcza (HTZ) może rzeczywiście zwiększyć szanse na wysokie ciśnienie krwi, udaru mózgu, wysokiego poziomu cholesterolu oraz chorób serca. Ponadto HRT znacznie zwiększa ryzyko raka piersi (patrz źródła).

Zapobieganie

Zdrowy styl życia jest najważniejszym czynnikiem w profilaktyce. Rzucenie palenia (albo jeszcze lepiej, nie wychodząc), kontrolowania masy ciała, ćwiczenia i zdrowe jedzenie są kluczem do odpierania problemy z sercem. Badania pokazują, że Duke University biorąc aspirynę dziennie może zmniejszyć ryzyko śmierci o 25 procent, jeśli nie mają zawał serca (patrz źródła).

Witamina C Choroby serca Cure

Linus Carl Pauling był jednym z najważniejszych chemików w historii Stanów Zjednoczonych. Zdobył dwie nagrody Nobla i był górujący badacz w dziedzinie chemisty i biologii. W trakcie jego trwania, Pauling został orędownikiem stosowania witaminy C, aby zapobiec raka i leczeniu chorób serca.

Teoria Pauling za

Linus Paulinga zauważyć, że wiele ssaków wytwarzają witaminę C naturalnie i zwierzęta te cierpią na bardzo niski współczynnik nowotworów złośliwych i chorób serca. Ludzie, wielkie małpy i świnki morskie nie produkują witaminy C w sposób naturalny, w rzeczywistości muszą mieć diety, które zapewniają to, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
Pauling teorię, że przodkowie stracił zdolność do wytwarzania witaminy C, gdy mieli dostęp do bogatych źródeł naturalnych i są w stanie przetrwać bez generowania go. Ponieważ ludzie nie jeść przede wszystkim owoce i warzywa, Pauling wierzył, że cierpi na przewlekłą i ciężką witaminy C definciency. W celu zastąpienia naturalnej witaminy C, wymagane przez ludzi, Pauling zaleca dawki witaminy C kilkaset razy większa niż dawka dobowa sugerowanej przez United States Department of Agriculture.
Pauling powiedział witamina C jest kluczowym składnikiem odżywczym wymagane do naprawy tkanek ludzkich z skóry i narządów do tętnic i żył. Utrzymywał lipoprotein-a, u pacjentów z wysokim poziomem cornary płytki, jest substytutem ciało używa kiedy ma niewystarczające ilości witaminy C.

Istnieją pewne dowody istotnego związku między witaminą C i zdrowych naczyń krwionośnych, w tym chorych na szkorbut poniesie większych uszkodzeń vessles krwi.

Rekomendacje Pauling za

Pauling zaleca 500 mg lizyny i 6,000 do 18,000 miligramów (mg) witaminy C dziennie. Witamina C Pauling używane w jego pracy było 100 procent czystego kryształy kwasu askorbinowego. Można znaleźć suplementy lizyny i C w sklepach ze zdrową żywnością. (Wiele tabletki witaminy C i kapsułki użyć wypełniaczy, więc Pauling ich nie polecam.)

Współpracować z lekarzem

Upewnij się, że podczas pracy z lekarzem, jeśli zdecydujesz się zbadać teorie Pauling za. Wysokie dawki witaminy C może wywoływać biegunkę, co może doprowadzić do odwodnienia u niektórych pacjentów. Nie wolno przerywać przyjmowania leków przepisanych przez lekarza, bez konsultacji z nim w pierwszej kolejności.

Złośliwe choroby serca

Nowotwory są wzrosty, które mogą wystąpić na serce lub podróżują z innych tkanek i implantu w komórkach serca. Nowotwory, które powstają w mięśniu serca nazywane guzów pierwotnych, gdy nowotwory przerzuty z innych obszarów ciała i implantem w sercu nazywane są guzy wtórne. Guzy pierwotne są klasyfikowane jako łagodne (niezłośliwych zmian) lub złośliwe (rakowe). Niezależnie od klasyfikacji guza, wzrost może doprowadzić do problemów zdrowotnych poprzez wpływ na funkcję serca.

Angiosarcomas

Angiosarcomas są podstawową formą złośliwego guza serca. Guzy pierwotne, które tworzą się w sercu są rzadkie, ale angiosarcomas stanowią 75% przypadków guza serca. Angiosarcomas może tworzyć wewnątrz komory, na zewnętrznej stronie serca lub w komórkach tkanki mięśniowej. Większość angiosarcomas występują w prawej komory serca. Prawa komora odpowiada dopływającej krwi z żyły, więc utratę funkcji tej stronie serca powoduje nagromadzenie płynu w nogach i stopach. Guzy te są niebezpieczne i mogą prowadzić do zatorów. Zatory są kawałki z guzami, że skrzep części ciała jak mózgu (powodując udar) lub w płucach.

Objawy

Objawy chorób serca złośliwego zależy od obszaru, którego dotyczą. Niektórzy pacjenci nie mają żadnych objawów, podczas gdy inni mają ostre, zagrażające życiu warunki. Nowotwory złośliwe naśladować także innych chorób, takich jak nadciśnienie, tak objawów może doprowadzić do niewłaściwej diagnozy. Objawy takie jak kołatanie serca, zaburzenia rytmu serca i szmerów, zatrzymanie płynów są również objawy choroby serca. Jeśli którykolwiek z tych objawów, pacjenci powinni rozmawiać z lekarzem.

Diagnoza

Rozpoznanie choroby zaczyna się od wizyty w gabinecie lekarskim. Lekarz będzie słuchać serca za pomocą stetoskopu. Lekarz słucha również do płuc w celu wykrycia wszelkich nagromadzonych płynów. EKG zostaje obciążona obserwatora bicie serca. EKG wykrywa słabe pompowanie serca, może również wykryć, czy u pacjenta wystąpił zawał serca. MRI mogą być również stosowane w celu obraz serca wykryć rozszerzenia.

Leczenie

Leczenie nowotworów wymagają operacji, aby usunąć na tym terenie. Leczenie nawiązanie odbywa się poprzez promieniowanie i chemioterapii, terapii lekowej w celu leczenia skutków ubocznych. Rokowanie dla pacjentów z nowotworem złośliwym serca jest słaba nawet po pomyślnym usunięciu chirurgicznym.

Łagodnych nowotworów pierwotnych

Chociaż nie są łagodne guzy nowotworowe, mogą nadal utrudniać przepływ krwi i powodować problemy ze zdrowiem. Istnieją dwa typy nowotworów pierwotnych, które są najczęściej występujące w sercu. Rhabdomyomas są nowotworowe narośle, które pojawiają się, gdy pacjent jest niemowlę lub wcześnie młodzieży. Guzy te rosną w klastrach wewnątrz ścian komory serca, miejsca dla krwi blokuje. Rhabdomyomas stanowią jedną piątą guzów serca. Włókniaki są nowotwory, które rozwijają się na zawory komór. Istnieją trzy zastawki: trójdzielna, mitralna, a zawór płuc. Wzrosty w tych tkankach ograniczać zdolność do otwarcia zaworu i zamknąć szczelnie, ograniczając przepływ krwi.

Młodych kobiet choroby serca

American Heart Association donosi, że większość młodych kobiet nie rozpoznają objawów choroby serca. Nie tylko jest to jedna z głównych przyczyn śmierci kobiet w wieku 55 lat i młodsze, ale odpowiada on za ponad 400 tysięcy hospitalizacji rocznie.

Zapobieganie

Choroby serca można zapobiec i opanowania dla młodych kobiet. Bądź aktywny fizycznie, nie palić tytoniu, jeść zdrowo, zachować się zbędnych kilogramów i mieć ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i trójglicerydów regularnie monitorowany.

Objawy

Naukowcy z Yale odkryli, że częste objawy niedokrwiennej razie wśród młodych kobiet to ból w klatce piersiowej, ból żuchwy lub barków, pocenie się, nudności i duszność.

Testowanie

W przeciwieństwie do nowotworów, cukrzycy i nie ma jeden test do diagnozowania chorób serca. Młode kobiety powinny mieć badania kontrolne u lekarza co najmniej raz w roku i poprosić o ich specyficznych czynników ryzyka, takich jak waga, palenie lub rodzinną historią choroby serca.

Opcje leczenia

Balon angioplastyczny jest jednym z najpowszechniejszych sposobów leczenia kobiet z chorobą wieńcową. Procedura ta rozszerza wąski lub zatkanie tętnicy wieńcowej serca, dzięki czemu krew łatwiej przepływa.

Śmiertelność

Około 16.000 młodych kobiet umiera każdego roku z powodu choroby niedokrwiennej serca. Jedno z badań, zaprezentowane na sympozjum American Heart Association, stwierdził, że młode kobiety z chorobami serca są dwukrotnie bardziej narażone na śmierć, podczas gdy w szpitalu w porównaniu do mężczyzn w tym samym wieku.

Jak zwiększyć spożycie do pełnego ziarna Zdrowia Serca

Ludzie, którzy jedzą kilka porcji pełnego ziarna dziennie zmniejszyć ryzyko chorób serca o jedną trzecią. Dodatkową korzyścią jest również zmniejszenie się ich szansę udaru i nowotworów przewodu pokarmowego. To prostsze niż myślisz, aby zwiększyć spożycie ziarna całe dla zdrowia serca poprzez zmianę sposobu robić zakupy i gotować. Dążyć do trzech porcji produktów pełnoziarnistych dziennie, po proste czynności.

Instrukcje

Jak zwiększyć spożycie do pełnego ziarna Zdrowia Serca

1 Dodaj pełnoziarniste na śniadanie. Kromka chleba pełnoziarnistego, pół filiżanki gorącej kaszy, uncji zimnej całe ziarna płatki śniadaniowe, jedną bułkę całe ziarna, rolki lub połowę całego ziarna bajgiel wszystko dostarczyć jedną porcję pełnoziarnistych.

2 Zjedz obiad kanapkę na całe ziarna chleba na dwa pyszne porcji pełnego ziarna. Lub chwycić krakersy pełnoziarniste mieć z sałatka lub zupa obiad: 5 kwadratowych krakersy pełnoziarniste lub 3 całe krakersy chrupkiego ziarna wynosi porcja. Wiele popularnych restauracji oferuje jęczmienia, pszenicy jagody lub inne pełnoziarniste w porze lunchu sałatki. Dążyć do pół kubka lub tak, aby dorównać porcję. Jeśli się obiad w domu, spróbuj dodać całe ziarna jęczmienia do gorących jak zupy w zimie i do sałatek w lecie.

3 Podczas kolacji, przejść do brązowego ryżu lub makaronu całego ziarna na ulubionego makaronu lub smażyć potrawy. Są też trzymać się dobrze w zapiekanek.

4 Dokonaj przekąski spłacić wybierając popcorn (3 szklanki) lub całe krakersy ziarna dla gryząc.

Wskazówki

  • Jak smak brązowego ryżu, ale nie może stać długo czekać? Rice i zamarza i może być przygotowane do przodu w dużych ilościach w piecu. Użyj standardowej proporcji dwie szklanki wody do jednej filiżanki ryżu i gotować przez 35-45 minut w 350F, odkrytych w płytkiej patelni. Uszczelnienia do plastikowych worków i zamrozić.
  • Używaj miękkiej białej pszenicy, nie należy mylić z białej mąki rafinowanej, w wypieku. Miękki biały pszenicy, co idzie do całej mąki ciasto pszenicy, co sprawia przetargowych herbatniki, babeczki, ciasteczka i ciasta. Sprzedam świeżo mielona w małych ilościach i przechowywać starannie w lodówce.
  • Eksperymentuj z jęczmienia, pożywne całego ziarna, zup i gulaszu. Dodaj garść gotującej się cieczy około 30 minut przed planowanym jeść.
  • Nie należy mylić przez produkty, które sprawiają, oświadczenia zdrowotne o "wzbogacenie" wyrafinowane ziarna lub oddanie niektórych swoich przydatnych związków do suplementów. To dlatego, że suplementy nie są w tej samej postaci jak równowagi lub całej żywności ,.

Promieniowania na raka piersi i zagrożeń dla Chorób Serca

Walka z rakiem jest zawsze ważenia ryzyka i korzyści - próbują zrównoważyć obiecanego lekarstwo przed możliwością niepożądanych lub niebezpiecznych skutków ubocznych w dół drogi. Jeśli chodzi o leczenie raka piersi, radioterapia jest odpowiednia droga do zniszczenia tkanki nowotworowej w organizmie, ale proces może mieć potencjalnie katastrofalne skutki dla serca.

Rak piersi

Rak piersi uderza jedna na osiem kobiet. Istnieją dwa główne typy raka piersi - te nowotwory, które powstają w przewodach mlecznych i tych, które pochodzą z zrazików się. Objawy raka piersi obejmują rozwój twardy guzek w piersi lub pod pachą, zmiana kształtu lub wielkości sutka lub skreślenia z samego sutka.

Leczenie raka piersi

Podobnie jak w większości nowotworów raka piersi potraktowano w jednym z trzech podstawowych sposobów. Po pierwsze, chemioterapia może być stosowany w celu wyeliminowania komórek nowotworowych. Po drugie, terapia promieniowaniem może być stosowany do niszczenia tkanki nowotworowej. Na koniec, zabiegi chirurgiczne mogą być stosowane w celu wycięcia chorej tkanki, usunięcie całości lub części piersi. Leki do zwalczania odrost raka są często stosowane w połączeniu z wyżej wymienionych metod leczenia. Są to tamoksyfen i egzemestan.

Radioterapia

Według strony specjalności Breastcancer.org, stosowanie radioterapii może zmniejszyć ryzyko raka odrastania aż o 70 procent. Radioterapia obejmuje skupionego, światła o wysokiej intensywności, który jest aktywowany do komórek nowotworowych. Podczas gdy radioterapia nie są konkretnie ukierunkowane na uszkodzenie tylko komórki nowotworowe promieniowaniem wpływa na komórki nowotworowe do nadmiernego stopnia (około dwukrotnie większego niż normalne komórki).

Promieniowanie i choroby serca

Według informacji na temat Breastcancer.org osoby, które rozwinęły raka piersi na ich lewej stronie (konieczność radioterapii nad sercem) mają istotny statystycznie wzrost ryzyka wystąpienia choroby wieńcowej w porównaniu do kobiet otrzymujących radioterapię w swojej prawej piersi. Dwanaście lat po otrzymaniu leczenia, około 59 procent osób korzystających z lewej strony radioterapii miał problemy wieńcowe, skontrastowane z tylko osiem procent w grupie przyjmującej promieniowanie z prawej strony.

Rozważania

Nawet wiedząc o tym, w sumie otrzymaniu radioterapii jest nadal najlepszym rozwiązaniem. Według dr Candace R. Correa, MD, korzyści po stronie otrzymującego lewo radioterapii nadal przeważają nad ryzykiem. Jeśli chodzi o wybór między ulegając raka teraz lub ewentualnie rozwój chorób serca ponad dziesięć lat w dół linii, walcząc aktualnego zagrożenia wydaje się być przesądzona.

O Chemioterapii Nowotworów

Podczas chemioterapii technicznie odnoszą się do każdego rodzaju leczenia, jej zastosowanie jest powszechnie przyjęte, w celu opisania leków przeciwnowotworowych. Istnieje ponad 100 różnych typów chemioterapii, które są stosowane w leczeniu różne typy nowotworów. Chemioterapia może być podawany w wielu różnych sposobów, w leczeniu nowotworów i został przyjęty sposób leczenia nowotworów od 1940 roku.

Jak to działa

Chemotherapy działa przez przerwanie procesu rozmnażania komórek. Jak komórki rozmnażają, to przejść przez pięć etapów. Na koniec pięciu etapach, komórką jest odtwarzany lub utworzone identyczną komórki. Leki stosowane w chemioterapii działają poprzez przerywanie ten proces w jednym z etapów i / lub zapobiegania komórek dostęp do rzeczy, które wymagają do wzrostu. Innymi słowy, cel działania leków w celu zapobiegania rozmnażaniu się komórek od komórek rakowych odtworzenia bardzo szybko. Niestety, ten efekt powoduje wiele negatywnych skutków ubocznych chemioterapii, ponieważ substancje chemiczne niszczące komórki zapobiega również inne często odtwarzające replikacji komórek, takich jak komórki mieszków włosowych i komórek wyściełających pokarmowego.

Jak to możliwe, biorąc pod uwagę

Chemioterapia może być podawany w wielu różnych sposobów leczenia nowotworów, w zależności od lokalizacji nowotworu, wielkość guza i zdrowia i wieku pacjenta. Niektóre leki stosowane w chemioterapii, może być wstrzyknięty bezpośrednio do nowotworu. Inne są podawać w abdominen, pęcherza lub ośrodkowego układu nerwowego. Innymi chemioterapeutykami należy podawać dożylnie (wtryskuje się do krwi przez żyły). Wreszcie, niektóre chemioterapii mogą być podawane doustnie w postaci tabletek lub stosuje się miejscowo w postaci kremu. Niezależnie od sposobu podawania, celem chemioterapią do spowolnienia lub zapobiegania wzrostowi nowotworów przez zatrzymanie podziału komórek nowotworowych i do rozmnażania się.

Dawkowanie

Podejmowania decyzji dotyczącej odpowiedniej dawki chemioterapią jest bardzo ważne w skutecznym leczeniu nowotworów. Wysokie dawki chemioterapii może być bardzo toksyczny. Może to oznaczać, że zabijania liczby komórek nowotworowych i / lub zapobieżenia wzrostowi nowotworu. Jednak toksyczne właściwości zabiegów oznacza ciało potrzebuje czasu, aby odzyskać w obu grupach. Tak więc w wysokich dawkach chemioterapii nie może być podawany za często i nowotwór może zacząć rosnąć w czasie, kiedy korpus jest odzyskiwanie dostatecznie na tyle, aby wytrzymać traktowanie następnym zdrowe. Niższe dawki chemioterapii mają mniej skutków ubocznych i niepożądanych częściej można podać. Jednakże te niższe dawki nie może być skuteczne w niszczeniu komórek nowotworowych lub zapobiegania powstawaniu nowotworów lub wzrasta.

Możliwe działania niepożądane

Istnieje szereg długotrwałych i boczne krótkotrwałe skutki stosując chemioterapii do leczenia raka. Krótkim okresie działania niepożądane związane z efektem chemioterapii w innych komórkach, które rozmnażają się często, jak to omówiono powyżej. Długotrwałe skutki mogą obejmować choroby serca, ingerencję w centralnym układzie nerwowym, co powoduje opóźniony czas reakcji i rozmyte myślenie, (często określane jako "Chemia mózgu") uszkodzenia wątroby i innych typów nowotworów. Mimo, że działania niepożądane mogą być ciężkie, chemioterapia jest często najbardziej skuteczne w leczeniu guzów i nowotworów, a korzyści są często przeważają nad ryzykiem.

Nowe wydarzenia

Wiele nowych rozwiązań są dostępne w chemioterapii, a lekarze nadal badać i zrozumieć, w jaki sposób można łączyć leki chemioterapii skutecznie niszczą komórki nowotworowe. American Cancer Society wynika, że ​​najlepszym sposobem leczenia nowotworów obejmuje zwykle mieszanie różnych chemioterapeutyków, i sugeruje, że lekarze spojrzeć na ostatnich przypadków i badań klinicznych w celu określenia najlepszych i najbardziej efektywnych kombinacji chemioterapii leków w leczeniu pewnych rodzajów raka.

Powiększone serce u dzieci

Choroby serca, zwłaszcza u dzieci, może być niebezpieczne, a nawet zagrażające życiu, jeśli nie są odpowiednio traktowane. Kardiomiopatia, mogą powodować nadciśnienia płucnego, które zwiększa się ciśnienie krwi w płucach. Inne zagrożenia to skrzepy krwi i zastoinowej niewydolności serca. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem natychmiast, jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko ma tę chorobę, aby prawidłowo przetestować i wykluczyć wszystkie inne możliwości.

Rodzaje

Najczęstszą formą kardiomiopatii, szczególnie u dzieci, jest kardiomiopatia rozstrzeniowa. Serce staje się powiększone i prezentuje się z objawami takimi jak duszność, zmęczenie i ból w klatce piersiowej. Rzadką postacią kardiomiopatii znaleźć w męskich dzieci nazywa Barth Syndrome. Barth Syndrome to choroba genetyczna, zwykle przekazywane z matki na syna, który ma takie objawy, jak opóźnionego wzrostu i osłabienie mięśni.

Przyczyny

W niektórych przypadkach, z nieznanych przyczyn w stosunku do rozszerzonej serca u dzieci. Infekcje wirusowe są najczęstszą przyczyną kardiomiopatii. Szpital Dziecięcy Boston stwierdza, że ​​"w niektórych przypadkach kardiomiopatii jest wynikiem innej choroby lub jej leczenia, takich jak złożonym wrodzona (obecna od urodzenia), choroby serca, niedoborów żywieniowych, niekontrolowane, szybkich rytmów serca lub niektórych rodzajów chemioterapii nowotworów u dzieci ".

Identyfikacja

Chociaż istnieje kilka przypadków rozszerzonej choroby serca, które produkują żadnych objawów, kilka rzeczy do poszukiwania w celu identyfikacji choroby u dzieci są trudności w oddychaniu, zaburzenia serca, obrzęk, ból brzucha i wymioty i ból w klatce piersiowej. Łatwiej jest leczyć kardiomiopatii wcześniej jest wykrywany, więc jeśli dziecko wykazuje którykolwiek z tych objawów, które ją natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Zagrożony

Ważne jest, aby omówić stan zdrowia twojego dziecka z lekarzem i listę wszystkich rodziny historii rozszerzonej choroby serca. Jeśli Twoje dziecko urodziło się z wrodzoną wadą serca, jego ryzyko rozwoju kardiomiopatii w późniejszym terminie jest wyższa. Lekarz może Ci konkretne zalecenia oparte na ogólny stan zdrowia dziecka i historii medycznej, aby rozstrzygnąć, co najlepszym rozwiązaniem jest traktowanie tej choroby.

Leczenie

Kardiomiopatia może powodować zakrzepy krwi, więc Twoje dziecko może brać leki przeciwzakrzepowe. American Heart Association stwierdza, że ​​"leczenie kardiomiopatią rozstrzeniową często na celu leczenia przyczyny, jednak. Jeśli osoba jest młoda i inaczej zdrowy, a jeśli choroba się pogorszy, przeszczep serca może być brane pod uwagę." Tylko lekarz może określić, co jest najlepsze dla Twojego dziecka w oparciu o jej historii choroby i aktualnego stanu zdrowia.

Histologia serca śluzak

Histologia serca śluzak


Histologia jest częścią biologii, która koncentruje się na studia mikroskopijne struktury tkanki. Naukowiec, który bada takie struktury za pomocą mikroskopu elektronowego nazywa histolog. "Histogenezie", podrozdział z histologii, jest badanie początków niekorzystnych warunków w strukturze tkanek. Badania histologiczne warunki, które niekorzystnie wpływają na strukturę tkanek, w tym raka. Typem raka badane w histologii jest znany jako "śluzaka serca".

Definicja

Serca śluzak jest nowotworowych nowotworu lub guza, występujące w tkance mięśnia sercowego, zgodnie z artykułem Medscape na czynność nowotworów dr Mary C. Mancini. Znane jest także jako "śluzaka". Stan ten jest uważany za najczęściej występujących nowotworów serca, co stanowi około 40 do 50 procent wszystkich nowotworów układu krążenia. Serca śluzak może przedstawić histologists i lekarzy, którzy traktują stan z wyzwań diagnostycznych i terapeutycznych.

Trudne Diagnoza

Według artykułu dr Mancini serca śluzak jest często bezobjawowe, gdy rośnie w tkance mięśniowej serca. Gdy istnieją objawy, często są mylone z innymi chorobami serca. Objawy to szybkie bicie serca lub częstoskurcz, gorączka i przyspieszony oddech, lub przyspieszony oddech. Jeśli śluzak serca lub guz nowotworowy zaczyna wzrastać w wielkości, może to spowodować wewnętrzne przeszkody serca, przypominające chorobę serca lub zastoinowej niewydolności serca. Korzystanie histologii studiować zmiany mikroskopowe struktury tkanki serca może pomóc zdiagnozować śluzak serca dokładniej.

Histologia Diagnostyka

Histologia może zdiagnozować i pomóc zlokalizować śluzaki serca, ponieważ guzy w struktury tkanki serca pojawi się "galaretowata" i różnią się od innych komórek, przy badaniu pod mikroskopem elektronowym. Histologia jest także używany do odróżnić śluzaka dwóch rodzajów serca, według artykułu w czasopiśmie "Cardiology Rounds" pt: "Aspekty kliniczne i genetyczne śluzaki Kardiologicznej" dr Craig T. Basson z Brigham i Szpitala Kobiet. Badanie struktury tkanki nowotworu może także diagnozować.

Laboratorium testowe histologii

Kolejny test laboratorium Dr Mancini wspomniał w swoim artykule jest "OB rate" lub OB. Erytrocyty czerwonych ciałek krwi, które krążą we krwiobiegu. Jeśli wyniki badań laboratorium pokazują wyższe niż normalne poziomy OB, detrytusu lewej z martwych czerwonych krwinek, może to oznaczać, że serca śluzak jest obecny.

Histogenezie

Według Histopathology-India.net, struktura tkanki śluzak serca jest również badany przez histologists odkryć typu już istniejących komórek, z których może rozwinąć. Badania histologiczne wykazały, że komórki zwane "mezenchymalnych," lub embrionalnych komórek obecnych w chwili urodzenia i komórek "sub-wsierdzia", ​​które istnieją w wewnętrznej wyściółki ściany serca, może rozwinąć się w serca śluzaków.

Leczenie

Interwencja chirurgiczna, w tym resectioning usunąć śluzak serca, jest wymagana obróbka według Medscape. Kiedy śluzak serca jest złośliwy, chemioterapia i radioterapia mogą być przepisane. U niektórych pacjentów z współistniejącymi warunkach, takich jak wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia rytmu serca (nieregularne bicie serca) i paraganglioma-guza w tkankach gruczołu nadnerczy wymagają beta-bloker terapii przed operacją. Histologia natomiast nie są wykorzystywane w leczeniu chirurgicznym serca śluzaka, struktury tkankę serca musi być monitorowana, przed i po leczeniu, zwłaszcza w terapii chemo i promieniowanie.

Co to jest Serce Rak?

Rak serca jest stosunkowo rzadkie, ponieważ komórki mięśni serca na ogół nie tworzą nowotworów. Rak serce może być pierwotne lub wtórne. Pierwotne nowotwory serca nie są złośliwe, ale może być bardzo poważne.

Historia

Rak jest chorobą, w której normalne komórki zaczynają gwałtownie rośnie. Poza ich przyspieszonego wzrostu komórek nowotworowych odpowiedzi nieprawidłowo lub w ogóle do pewnych sygnałów komórkowych. Komórki rakowe mogą również zdobyć inne umiejętności, w tym możliwość tworzenia dodatkowych naczyń krwionośnych oraz do migracji w całym organizmie.

Identyfikacja

Jednym z powodów, dlaczego nowotwory serca są tak rzadko (badanie 12487 Hong Kong autopsji stwierdzono tylko 7 guzy serca), jest to, że podstawowe tkanki serca zwykle nie rosnąć i dzielić. Od szybki podział komórki jest jednym z pierwszych etapów rozwoju nowotworu, to sprawia, że ​​większość komórek serca odporne na powstawanie nowotworu. Niemniej jednak, nowotwory mogą powstawać w tkance serca (określane jako pierwotne nowotwory serca), a także rozprzestrzeniać się tu z innym obszarze korpusu (guzy wtórne).

Rodzaje

Najczęstszym nowotworem pierwotnym serce jest śluzak. Śluzaki mają swoje źródło w tkance łącznej. Serca śluzak może stworzyć dodatkową tonu serca i często może być wykryty badanie echokardiograficzne. Większość pierwotnych nowotworów serca są rzadkie przerzuty i rozpowszechniania; jako takie są często nazywane łagodne. Guzy te mogą być jednak poważne, ponieważ mogą one utrudniać przepływu, serca, jak również zakłócić jego instalacji elektrycznej, co może prowadzić do nagłego zgonu.

Efekty

Wtórny rak serca jest wynikiem rozprzestrzeniania i przerzuty z innej części ciała. Wtórne nowotwory serca mogą przypominać tkanki z innych miejsc, jak nowy guz będzie przypominać tkankę od regionu, w którym rozpoczął się nowotwór. Ponieważ te guzy rozłożona, są bardzo niebezpieczne, ponieważ może zaatakować tkankę serca, jak i rozprzestrzenianiu się do innych części ciała.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jedną z trudności związanych z guzami serca jest to, że ze względu na fakt, że występują one na sercu, są trudne w obsłudze w. Ponadto, radioterapia jest niebezpieczne, ponieważ może on doprowadzić do uszkodzenia zdrowej tkanki serca. Na szczęście, rzadko są guzy pierwotne niebezpieczne; guzy wtórne, z drugiej strony, są bardzo poważne. Wtórny nowotwór serca jest zwykle śmiertelne w ciągu dwóch lat od diagnozy, jak szybko atakuje tkanki serca, blokując prawidłowy przepływ krwi do serca.

Zdrowia Serca Pobiera wstrząs z filiżanką Joe

Zdrowia Serca Pobiera wstrząs z filiżanką Joe


Śmiało ... mają tę drugą filiżankę java.

Badania wykazały, że kawa zapewnia długą listę potencjalnych korzyści dla zdrowia, w tym ewentualnie zmniejszenia ryzyka cukrzycy, choroby serca, choroba Parkinsona, marskości wątroby, a nawet Alzheimera.

Dlaczego? Odpowiedź może leżeć w armii przeciwutleniaczy kawa zawiera.

"Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kawa jest największym źródłem przeciwutleniaczy w diecie", powiedział dr Donald Hensrud, przewodniczący prewencyjnej, medycyny pracy i lotniczym w Mayo Clinic w Rochester, w stanie Minnesota.

Badania

Liczne badania wykazały, że kawa jest dobre dla serca. Iowa Kobiet Health Study, w toku badania w maju 2011 roku, po dwudziestu siedmiu tysięcy kobiet w wieku od 55 do 69. W tym badaniu naukowcy z University of Minnesota odkryli, że kobiety, które piją 02:59 filiżanek kawy dziennie zmniejszyć ryzyko choroby serca o 24 procent w porównaniu z tymi, którzy powstrzymują się od picia kawy.

W badaniach przeprowadzonych na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie w Hiszpanii, naukowcy śledzone 129.000 mężczyzn i kobiet powyżej 20 lat i okazało się, że uczestnicy badania, którzy spożywali kilka filiżanek kawy dziennie rzadziej umierają na choroby serca niż ci, którzy pili żadnego. Wśród kobiet biorących udział w badaniu, którzy pili 04:56 filiżanek dziennie były o 34 procent mniej narażone na śmierć z choroby serca niż kobiety, które nie pili kawy. Mężczyźni, którzy pili pięć filiżanek były 44 procent mniej narażone na śmierć z choroby serca niż mężczyźni, którzy nie pili kawy.

Pozornej szerszym znaczeniu, jednak był nadrzędnym spadek śmiertelności uczestników picia kawy.

Według artykułu opublikowanego przez NewScientist.com naukowcy zauważyć, że ta sama grupa kobiet picia kawy doświadczony 26 procent mniej zgonów z jakiejkolwiek przyczyny w okresie badania, a było 35 procent mniej zgonów z jakiejkolwiek przyczyny wśród sama grupa mężczyzn picia kawy.

Raporty z wniosków badania ukazał się latem 2008 roku W tym czasie, Esther Lopez-Garcia, epidemiolog z Uniwersytetu Autonomicznego i lider badań, ostrzega przed działając na ustaleniach, aż dodatkowe badania przeprowadzono.

Naukowcy wciąż próbują ustalić, dlaczego kawa może być korzystna, ale wydaje się, że przeciwutleniacze mogą pomóc zapalenie i uszkodzenia komórek bloku Limit, z których oba są związane z chorobami układu krążenia, Hensrud powiedział.

Antyoksydanty zawarte w kawie są znane jako polifenole i są one również w owocach, warzywach, czerwonego wina i czekolady. Badanie 2005 znalezionych że Amerykanie się znacznie więcej przeciwutleniaczy od kawy, niż z jakiegokolwiek innego źródła.

Potencjał badawczy Ostrzeżenia

Kawa została zbadana przez lata, głównie za pomocą badań obserwacyjnych, co oznacza, naukowcy zapytać ludzi o ich zwyczaje picia kawy, danych z badań na przestrzeni lat i szukać wzorów.

Badania te mogą wykazywać silne związki statystyczne, twierdzą naukowcy, ale nie udowodnić przyczyny i skutku. Na przykład, wcześniejsze badania, które związane kawę do pewnych nowotworów może nie brać pod uwagę innych czynników stylu życia, takich jak picie i palenie, Hensrud powiedział.

Ponadto, pijących kawę, którzy są zachęcani o niedawnej lawiny dobrych wiadomości może jeść więcej zdrowej żywności lub uzyskać więcej ćwiczeń niż abstynentów.

Ostatni, nie ma gwarancji, że ludzie w badaniach obserwacyjnych dokładnie zgłosić ilości kawy przez nich żywności.

Jak dużo?

Magiczna liczba nie istnieje, lekarze mówią, ale korzyści z picia kawy wydaje spadły po sześciu filiżanek. To nie oznacza, że ​​każdy powinien chlać sześć filiżanek dziennie, powiedział dr John P. Higgins, kardiolog i profesor medycyny na University of Texas Medical School w Houston. W ostatnich badaniach, Higgins Znaleziono więcej niż 200 miligramów kofeiny, kwota znaleźć w około dwóch filiżanek kawy może spowodować, aby przyspieszyć tętno i ciśnienie krwi rośnie.

"Nie ma nic złego z kawy w umiarkowanych ilościach", Higgins powiedział. "Ale nadmierne kofeina może mieć negatywny wpływ nawet na młodych, zdrowych ludzi."

Kofeina może zakłócać sen, ponieważ blokuje uwalnianie adenozyny, chemiczne uważa się wywoływać senność, mówi dr Richard Castriotta, dyrektor medyczny Centrum Zaburzeń Snu Memorial Hermann Hospital w Houston. Niektóre z nich są dotknięte bardziej niż inne, z okresem półtrwania efekt filiżance kawy średnio 6:57 godzin. Niektórzy ludzie są dotknięte przez okres do 14 godzin.

"Widzimy ludzi, którzy cierpią na bezsenność utknąć w błędne koło", powiedział Castriotta, który jest również profesorem medycyny na University of Texas Health Science Center w Houston. "Muszą one kofeinę, aby funkcjonować w ciągu dnia, ale to zakłócania ich cykl snu w nocy."

Castriotta zaleca, aby pacjenci, którzy cierpią na bezsenność uniknąć wszystkich kofeinę. Po rozwiązaniu problemu, powoli przywrócić kofeinę, radzi, aby ustalić, czy przyczyną bezsenności.

Nastolatki stanowią inną grupę, które mogą być bardziej podatne na negatywne skutki, takie jak kofeina, drażliwość lub bezsenność. "Jeżeli dzieci są picia kawy przez cały czas, a nie mleka i wody," Hensrud powiedział, "że może być problem."

Zmiana Nauka

Jeśli masz czas trzymając mocno się z najnowszym wyroku na java, nie jesteś sam. Od lat kawy związane z częstszym występowaniem raka trzustki, choroby serca i wysokiego ciśnienia krwi.

Dlaczego ta nagła zmiana? Lekarze i naukowcy przytaczają kilka powodów.

"Medycyna, szczególnie nauki żywienia, ciągle się zmienia, jak możemy dowiedzieć się więcej," Hensrud powiedział.

Kawa jest szczególnie złożone, powiedział, zawierające setki różnych związków, z których niektóre - takie jak przeciwutleniacze - są korzystne. Jednak niektóre nie. I różni ludzie metabolizowania tę samą substancję odmiennie. Również Hensrud dodał, wcześniejsze badania nie zawsze uwzględniają zachowań wysokiego ryzyka, takich jak picie i palenie tytoniu, które często idą w parze z intensywnego picia kawy.

Programy Rejestru Nowotworów

Programy Rejestru Nowotworów


Programy rejestru raka zbierania, analizowania i rozpowszechniania danych dotyczących różnych rodzajów raka. Zebrane informacje są używane do śledzenia trendów rakowe i alokacji zasobów do zapobiegania, wykrycia i leczenia działań.

Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) utrzymuje Narodowego Programu Rejestrów Nowotworowych (nPCR), który służy jako centralne repozytorium informacji zebranych od klinik, szpitali i gabinetów lekarskich w całych Stanach Zjednoczonych. NPCR śledzi dane reprezentujące 96 procent populacji USA.

California Cancer Registry

W Kalifornii, Nadzoru i Onkologii Oddział Badań Naukowych (CSRB) nadzoruje kilka pionierskich programów związanych z rakiem, w tym California Lupus Nadzoru Programu i California Dialog nad Rakiem. Więcej informacji na temat systemu Rejestru Nowotworów w Kalifornii, skorzystaj z poniższego adresu.

Rak Oddział Badania nadzoru i

California Departament Zdrowia Publicznego

1825 Bell Street, Suite 102

Sacramento, CA 95825

916-779-0300

Fax: 916-779-0264

New York State Rejestr Nowotworów

Co roku 100 tysięcy nowojorczyków są zdiagnozowano raka. To drugi śmiertelny choroby państw "(choroba serca jest pierwszym). Nowy Jork śledzi te i wszystkie inne statystyki raka poprzez jego rejestru raka w Departamencie Zdrowia Stanu Nowy Jork.

Departament Zdrowia Stanu Nowy Jork

Riverview Center, Suite 361

150 Broadway

Menands, NY 12204-2719

518-474-2255

Fax: 518-473-6789

Illinois State Rejestr Nowotworów

Rak zabija więcej ludzi niż zabójstw w stanie Illinois, AIDS i urazów łącznie. To jest zabójcą numer jeden wśród obywateli w wieku od 45 i 64. Więcej informacji na temat Illinois Rejestru Nowotworów, kontakt:

Illinois Departament Zdrowia Publicznego

535 w West Jefferson Street

Springfield, Illinois 62761

217-782-4977

Krajowy Rejestr Nowotworów Piersi

Szpitala Miriam Adel R. Decof Centrum Onkologii jest pilotażowy program finansowany przez Susan G. Komen for the Cure. Centrum skupia się na chorych z rozpoznanym rakiem piersi Etap 0-III.

Szpital Miriam

164 Summit Avenue

Providence, RI 02906

866-401-0002.

Ćwiczenie serca odzyskiwania informacji

Ćwiczenie serca odzyskiwania informacji

Ćwiczenia po ataku serca zwiększa Twoje szanse na przeżycie, zgodnie z MayoClinic.com, powołując się na American College of Cardiology i American Heart Association. Oprócz ćwiczeń serca rehab program zawiera również porady żywieniowe, wsparcie emocjonalne i edukacji na temat zdrowego stylu życia zmiany. Krajowe centrum płuc i krwi Instytut raporty są na większe ryzyko zawału serca po miał jeden, więc to jest niezwykle ważne dla obejmują ćwiczenia w windykacji, za zgodą lekarza.

Pierwsze kroki

Gdy ciśnienie krwi jest pod kontrolą i zostały odzyskane od zabiegu, lekarz oceni gotowość do części ćwiczeń cardio rehabilitacji. Zgodnie z krajowym płuc serce i Instytut krwi może być konieczne EKG, lub elektrokardiogram, aby zmierzyć tętno i rytm przed początku ćwiczeń. Po pierwsze tylko może wykonywać siedząc i stojąc lub robienie ćwiczeń zakres ruchu ramion i nóg.

Rodzaje ćwiczeń

Ćwiczenia aerobowe wzmacnia mięśnie serca bezpośrednio przez płuca i serce dostarczają więcej tlenu dla pracy mięśni. Podnoszenie ciężarów zapewnia ćwiczenia aerobowe i trening siłowy. Krajowe centrum płuc i Instytut krwi wyjaśnia, że program ćwiczeń typowo składa się z ćwiczeń aerobowych trzy do pięciu dni w tygodniu, do 30 do 60 minut, a siła szkolenia 2-3 dni w tygodniu. Używać do ćwiczeń w siłowni lub wybrać spacer poza wstać tętno.

Korzyści

Walter Willett, autor "Jeść, pić i być zdrowy," wymienia korzyści z ćwiczeń jako: chroniąc od problemy dodatkowe serca i niektórych nowotworów, takich jak rak jelita grubego i piersi, zapobiegania cukrzycy typu 2, zminimalizowanie bólu i sztywności stawów, zapobieganie utracie masy kostnej i osteoporozy, zmniejszając ryzyko upadku i pomaga kontrolować wagę. Do tego wykazu, krajowe centrum płuc i Instytut krwi dodaje: zmniejszenie bólu w klatce piersiowej i trzeba tak wiele leków, redukcji stresu i depresji, a dla niektórych ludzi, pomóc w rzuceniu palenia.

Zmniejszenie drugim zawałów serca

Być może największe korzyści z ćwiczeń to zmniejsza szanse drugiego zawału serca. Badanie przeprowadzone przez University of Texas, zgłaszane w Journal of American Heart Association, znalazłem, że ćwiczących, którzy wzrosła ich poziom aktywności zmniejsza ryzyko ponownego zawału serca przez 78 procent. Tych, którzy utrzymać ten sam poziom aktywności miał 60 procent redukcji w drugim zawałów serca, i tych, którzy zmniejszyła ich aktywność miała takie samo ryzyko drugi zawał serca jako tych, którzy pozostali siedzący tryb życia.

Ryzyko

Ryzyka z ćwiczeń zawierają urazy nadużywać i szczepów mięśni od robienie powtarzalnych ćwiczeń lub ćwiczenia z ciężarami, które są zbyt ciężkie. Zgodnie z krajowym centrum płuc i krwi Instytutu wykonując jako część swojej rehabilitacji cardio "bardzo rzadko" prowadzi do poważnych problemów. Ale dodaje, że trzeba porozmawiać z lekarzem o możliwe poważne problemy, takie jak gwałtowny wzrost ciśnienia krwi lub nagłe zmiany rytmu serca.

Jedzenia dla zdrowego serca

Jedzenia dla zdrowego serca

Jeśli masz choroby serca lub jesteś na ryzyko choroby serca, lekarz może powiedział do obejrzenia swojej diety, aby zmniejszyć swoje ryzyko. Ale co żywności należy jeść, aby utrzymać zdrowe serce? Ogólnie rzecz biorąc ekspertów, takich jak American Heart Association polecam dieta bogata w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste i uboga w tłuszcze nasycone.

Więcej informacji na temat zdrowia serca

Zaprojektowane tak, aby Twoje serce zdrowej diety może zmniejszyć ryzyko chorób takich jak choroby układu krążenia, cukrzycy typu 2, osteoporozy i niektóre rodzaje nowotworów, zgodnie z US National Library of Medicine. To również niższe ryzyko chorób, które mogą przyczynić się do ogólnego złego stanu zdrowia, takich jak otyłość, wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi.

Podstawy diety

Skupić się na coraz większość żywienia możliwe z każdego żywności, którą jesz, według American Heart Association. Oznacza to, unikając tzw "pustych kalorii", jak te Znalezione w wielu słodycze, wypieki i fast foodów i zamiast zużywa mnóstwo składników odżywczych owoców, warzywa i produkty pełnoziarniste. Dodatkowo, kwestia ilości - spróbuj uzyskać większość dzienny kalorii z węglowodanów złożonych i nie więcej niż 7 procent kalorii z tłuszczów nasyconych.

Żywności, aby podkreślić

Musisz pięć lub więcej porcji owoców i warzyw każdego dnia codziennego wymagań klienta, zgodnie z National Library of Medicine. Ponadto musisz sześć lub więcej porcji produktów ziarna, w tym zdrowej pełnoziarniste. Są to niskie tłuszczu pieczywa, krakersów, zbóż i makaron. Zdrowego białka mogą obejmować drób, ryby i rośliny strączkowe suszone, ale nie należy jeść więcej niż 170g (6 uncji) białka zwierzęcego dziennie.

Czego unikać

Aby utrzymać zdrowe serce, omijać jasne o niektórych pokarmów, takich jak bogaty maślanej bułeczki, rogaliki, krem sosy i zupy krem, zgodnie z National Library of Medicine. Należy także unikać mięs z zbyt wiele tłuszczu w nich, takie jak marmurowe kawałków wołowa, Kaczka i podroby takie jak wątroba. Ponadto nie należy jeść produktów przetworzonych produktów mięsnych, takich jak kiełbasa, boczek i Mielonka regularnie.

Względy

Dalsza poprawa diety zdrowe serce, zmniejszenie spożycia soli, zgodnie z Ohio State University. Uważaj szczególnie na wstępnie pakowanej żywności, ponieważ oni często zawierają duże ilości sodu. Zastąpienie tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek dla innych rodzajów tłuszczów, takich jak tłuszcze nasycone. I jeść ryby trzy razy w tygodniu, ponieważ zawiera on szczególną formą tłuszczu - omega-3 kwasów tłuszczowych -, który jest szczególnie dobra dla zdrowia serca.

Objawy Naciągnięty mięsień wokół serca

Mięśnie klatki piersiowej ma kilka które działają w poprzek. Biegną w górę, w dół i dookoła w kierunku łopatki. Mięśnie klatki piersiowej prowadzony przed serca, a każdy z tych mięśni podlegają zagrożeniami. Jak poważny jest uraz może zależeć od tego, jak uraz się. Najwięcej razy, są sygnały, że rannych mięśni daje poinformować, że został ranny. A czasami, gdy jest kontuzjowany mięsień klatki piersiowej, może masz na myśli masz kłopoty, a nie serce ból mięśni.

Mięśnie wokół serca

Nazwa mięśni wokół serca są pierś. Są głównym piersiowy, małoletni piersiowego i Pecz. W piersiowego większego mięśnie większość mięśni. Wentylator one na piersi; i dla kobiet, leżą pod piersią. Nieletni piersiowego uruchomić tylko pod kierunkach. Mięśnie te pochodzą z połowy żeber. PEC rozpoczyna się mostka w środku klatki piersiowej i dołączyć do stawów barkowych. Każdy z tych mięśni w jakiejś formie obejmuje serca. Wszystkie są w bliskiej odległości od centrum, a może być mylone z bólem serca, jeśli ulegniesz wypadkowi.

Objawy Naciągnięty mięsień wokół serca

Objawy wyciągnął mięśni w okolicy serca są jak każdy inny mięsień, z tym, że ze względu na to, gdzie jest ból, niektórzy mylnie ból, jak problemy z sercem. Nie może być strzelanie ból, przeszywający ból, uczucie ciepła w okolicy, czułości i ucisku w klatce piersiowej, a może nawet zobaczyć jakiś obrzęk. Ból może promieniować wzdłuż mięśni do innych obszarów, takich jak owijanie wokół do tyłu łopatki lub kości.

Teorie Ciągnięcie klatki piersiowej mięśnie wokół serca

Z technicznego punktu widzenia, ponieważ, jak mięśnie znajduje się w klatce piersiowej, nie mogą być wyciągane jak inne mięśnie ciała. Oni mogą; jednak się napięte, co daje szczelne uczucie w klatce piersiowej i może naśladować wyciągnął uczucie mięśni. Czy można fizycznie oderwać mięśni. Łza mięśni ściany klatki piersiowej jest typowy dla kogoś, kto pracuje obecnie z wagi ciężkiej. Ciężarowców, którzy wyciskaniu wagi ciężkiej są najczęściej ludzie szczep lub oderwać mięśni klatki piersiowej.

Leczenie wyciągnął mięśni wokół serca

Leczenie ciągniętych mięśni klatki piersiowej w okolicy serca jest prosta. Trzeba będzie zrezygnować z wysiłku fizycznego. Jeśli uraz się podczas pracy, trzeba będzie odpoczywać mięśnie klatki piersiowej na chwilę przez nie używane. Będziemy chcieli, aby lód szkody od razu; lód pomoże obrzęk, stan zapalny i ból. Środki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub Motrin pomoże ból, jak również, wraz z zapaleniem. Jeśli ból nie lepiej, należy zgłosić się do lekarza, aby upewnić się, że robisz to, co powinno się dbać o kontuzji.

Zapobieganie naciągnięcia mięśni wokół serca

Zapobiegania urazom mięśni w okolicy serca nie oznacza overstraining te mięśnie. To nie oznacza, przesuwając je poza ich możliwości i spodziewaliśmy się zbyt wiele z nich. Ponad wysiłku mięśni klatki piersiowej czasami nie da się uniknąć i można doznać obrażeń. Wystarczy podnoszenia ciężkich pole może wywołać zmęczenie mięśni klatki piersiowej, a nawet je oderwać. Szczepy mięśni w klatce piersiowej może być dość bolesne, a ponieważ objawy i ból może naśladować choroby serca, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy jest to uszkodzenie mięśni lub choroby serca związane, należy skontaktować się z lekarzem.

Spowodowane przez kołatanie serca migrena

Spowodowane przez kołatanie serca migrena


Łatwo jest wyobrazić sobie, że kołatanie serca może wywołać migrenę. Kołatania serca, czujesz zawroty głowy i zawroty głowy, a potem głowa zaczyna boleć. Odpowiedź jest prosta, że ​​kołatanie serca nie powodują migreny. Co jest bardziej prawdopodobne jest to, że palpitacje serca i migreny są różne objawy tego samego nieszczęścia. Zwykłe problemy zdrowotne mogą przejawiać zarówno kołatanie serca oraz migreny.

Palpitacje serca

Kołatanie serca może wydawać się przerażające, ale są powszechne wśród osób dorosłych i, zgodnie z Mayo Clinic, na ogół nie są niebezpieczne. Mogą czuć się jak twoje serce bije pomijam, bije zbyt szybko lub pompowania zbyt trudne. Bóle i zawroty głowy, duszność i omdlenia wraz ze swoimi kołatanie serca może oznaczać poważny stan, i należy szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach.

Migrena

Migreny, gdy naczynia krwionośne w głowie rozwijać, naciskając na nerwy, powodując ból, szum w uszach i aury. Migreny mogą być wywołane przez żywność, silnych zapachów, hormonów, a nawet lęk.

Niedobór magnezu

Kołatanie serca i migreny są częste objawy niedoboru magnezu. Magnez znajduje się w ciemne, zielone warzywa liściaste, orzechy, nasiona i czekolady. Może on również być zakupiony jako dodatek. Być świadomi, jakiego rodzaju magnezu można kupić. Na przykład, tlenek magnezu jest zwykle tańsze, ale nie jest z łatwością absorbowany przez organizm. Zgodnie z licencją dietologa kliniczne Krispin Sullivan, należy spożywać od 2,5 do 4,5 mg dziennie za funt. Spróbuj eksperymentować z różnymi markami, aby znaleźć taki, który działa najlepiej dla Ciebie.

Mitrial wypadanie zaworu

Według dr Daniel Kulič, MD, wypadanie zaworu mitrial (MVP) jest najczęstszą wada zaworu, wpływając 5 do 10 procent ludności świata. Normalnie, zawór zamyka się szczelnie, uniemożliwiając przepływ krwi z lewej komory serca z powrotem do lewego przedsionka. U osób z MVP zaworu nie zamyka się prawidłowo, co umożliwia krwi przeciekanie do lewego przedsionka. W rzadkich przypadkach, warunek ten może być poważne, ale większość ludzi z MVP nie wie, że ma go. Typowe objawy to zmęczenie, lęk, migrena i kołatanie serca.

Menopauza

Typowe objawy menopauzy są uderzenia gorąca, nocne poty, utrata libido, suchość pochwy i nieregularne okresy. Ale może powodować wahania hormonalne migreny. Te same wahania mogą być również odpowiedzialne za kołatanie serca.

Jakie są przyczyny arytmie serca?

Arytmia serca jest nieregularny rytm bicia serca. Serce bije od 60 do 80 uderzeń na minutę, a wszystko powyżej lub poniżej tego zakresu jest arytmia. Istnieje obecnie (2009) cztery miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy cierpią z powodu zaburzeń rytmu serca. Istnieją dwa rodzaje arytmii: arytmia komorowa występuje w dolnych komorach zwanych komór i nadkomorowe zaburzenia rytmu serca występuje w górnej komory nazywane przedsionków. Arytmie są podzielone na trzy rodzaje: bradykardii serca, która jest mniejsza niż 60, tachykardia jest serca, które wynosi ponad 100, i migotanie przedsionków jest skurcz poszczególnych włókien mięśniowych serca.

Układu krążenia Przyczyny

Zawału serca może spowodować siniaki na sercu, co z kolei może powodować arytmię. Wcześniejsze operacje serca lub inne uszkodzenia serca, który spowodował blizny i siniaki mogą tworzyć arytmii. Wysokie ciśnienie krwi zagęszcza się ścian komory i przerywa impulsy elektryczne serca. Kardiomiopatia zmniejsza zdolność twojego serca do pompowania krwi i uszkodzenia tkanek serca. Choroby zastawek serca mogą powodować zaburzenia rytmu serca od stresu nieszczelne zastawki serca.

Wiek i Genetyki

Niektórzy ludzie rodzą się z nieprawidłowości serca, która powoduje ich mieć arytmię. I jak ludzie się starzeją, ich mięśnie serca serce osłabia i traci elastyczność. Może to wpływać na impulsy elektryczne serca, prowadząc do zaburzeń rytmu serca.

Nadużywanie alkoholu i narkotyków

Nadużywanie nielegalnych i recepty może prowadzić do zaburzeń rytmu serca. Alkohol i leki mogą wpływać na impulsy elektryczne z twojego serca, powodując zaburzenia rytmu serca. Regularne nadużywanie alkoholu może powodować obniżenie zdolności twojego serca, aby skutecznie pokonać, powodując kardiomiopatii. Migotanie przedsionków może również rozwijać z powodu pijaństwa.

Zaburzenia

Obturacyjny bezdech senny przerywa oddychania w czasie snu, a może w końcu doprowadziło do bradykardii arytmii i migotania przedsionków. Zaburzenia tarczycy mogą powodować bradykardię i migotanie przedsionków. Jest otyłych lub chorych na cukrzycę może również powodować zaburzenia rytmu serca.

Palenie i Kofeina

Używki takie jak nikotyna i kofeina może powodować serce mieć nieregularne bicie. Powodują one również twoje serce bić szybciej, a to może doprowadzić do rozwoju zaburzeń rytmu serca. Ludzie, którzy korzystają z tych używek regularnie mają skłonność do bardziej poważnych przypadkach zaburzeń rytmu serca.

Różne Czynniki

Mające zaburzenia elektrolitowe mogą wpływać na serca impuls elektryczny i powodują rozwój zaburzeń rytmu serca. Elektrolity to substancje znajdujące się w krwi, które kontrolują impulsy elektryczne w sercu. Dalsze korzystanie z ponad-the-counter i recepty leki, które zawierają pseudoephrine może powodować zaburzenia rytmu serca, jak również.

Co to jest serca Kołatanie serca?

Ten artykuł obejmuje palpitacje serca, wyjaśniając, czym one są i jakie mogą być potencjalne przyczyny i leczenie.

Definicja

Kołatanie serca są, gdy jednostka staje się nagle świadomi własnego serca, nie próbując skupić się na nim. Kołatanie serca są zazwyczaj objawem innego problemu zdrowotnego.

Leczenie

Od palpitacje serca są często objawem, leczenie zazwyczaj polega na zastanawianie się, przyczyny i leczenie tego. Ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem dla diagnozy, jak kołatanie serca może oznaczać poważny problem. Niektóre zabiegi w domu przed diagnozą mogą obejmować zmiany w diecie, takie jak cięcie spożycie kofeiny i alkoholu.

Możliwe przyczyny

Kołatanie serca mogą być związane z dowolną liczbą rzeczy. Czasami to oznacza, nieregularne bicie serca lub atak serca, bardzo poważne schorzenia. Innym razem może to być nic. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarza, jeśli kołatanie serca stają się obawy lub są w toku problem.

Nieregularne bicie serca

Czasami kołatanie serca oznacza nieregularne bicie serca. Istotne jest, aby to załatwione szybko, gdyż może to być bardzo poważny. Nieregularnych uderzeń serca może być traktowana na wiele sposobów, w zależności od przyczyny. Zastrzyki, prąd, i niektóre leki mogą być przepisane w leczeniu takich problemów.

Ostrzeżenie

W przypadku wystąpienia kołatania serca i towarzyszy im ból, należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Może to być oznaką poważniejszych kwestii związanych z serca, takich jak zawał serca. Lepiej dmuchać na zimne.