adcov.com

nocturnal padaczka

O Nocturnal Padaczka

O Nocturnal Padaczka


Nocturnal padaczka jest chorobą, w której pacjent doświadcza objawów napadów w nocy, podczas gdy są one zwykle śpi. Te są zwykle napady toniczno-kloniczne, gdzie pacjent może wpaść w głęboki sen lub stracić przytomność natychmiast po ich zajęciu.
Napady nocne są do opanowania za pomocą leków, odpowiedniego odpoczynku i dobrej diety. To nie jest niezwykłego dla osób, które doświadczają napadów nocnych jest w ciągu dnia bardzo zmęczony, szczególnie dzień po tym, jak miał zajęcie. Jeśli czujesz, że zostały wstrząsów obudzony w środku nocy i myśleć może doświadczyło zajęcia, skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej.

Identyfikacja

Aby ustalić, czy występują napady nocne, udać się do lekarza. Lekarz daje kilka testów, w tym testu elektroencefalogram do pomiaru aktywności elektrycznej mózgu. Test Test elektroencefalogramu premiera jest podana w celu zdiagnozowania padaczki.
Jeśli występują napady w ciągu dnia, jest szansa, będzie również doświadczenie ich podczas snu. Rzadko zdarza się, aby przeżyć napady tylko podczas snu, ale skontaktować się z lekarzem, jeśli uważasz, że występują napady w nocy, aby zrobić test na padaczkę.

Rodzaje

Pacjenci, którzy cierpią z nocnej padaczki mogą wystąpić drgawki, tak jak są one przebudzeniu lub tuż przed ich obudzić. Jeśli masz tego typu napadów, twój stan nazywany jest "przebudzenie padaczka grand mal".
Pacjent doświadcza napadów klonicznych-Tonic kilka minut, zanim obudzi się ze snu lub drzemki, lub po prostu, jak budzi się. Pacjenci, którzy doświadczają napadów, które występują w czasie snu, a nie w okresie przebudzenia zwykle zdiagnozowano padaczki płata czołowego.
Przedni płat prawie wyłącznie napady zdarzy, gdy pacjent śpi, a ostatnie kilka minut.

Efekty

Skutki napadów podczas snu są na kilka sposobów, mniej niebezpieczne niż napady na jawie. Ponieważ pacjent będzie w łóżku, podczas gdy występuje noc zajęcie, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że osoba będzie zranić się, gdy zaczyna zajęcia.
Jest to znacznie mniej niebezpieczny być leżącej podczas przeżywa napad niż to stać. Napady nocne w przeciwieństwie do napadów dzień będzie mieć wpływ na sen REM organizmu. Jeśli ciało doświadcza drgawek w środku nocy, korpus będzie wstrząsu z snu REM i rozpoczyna się z początkiem cyklu uśpienia ponownie. Może to spowodować, że pacjent czuje się bardzo zmęczony w dniach następujących epizodów nocnej padaczki.

Rama czasowa

Napady zwykle trwają tylko kilka minut, a po zajęciu, zwykle pacjent może normalnie funkcjonować w 10 lub 15 minut. Jednak napady prowadzą do poczucia ogólnego złego samopoczucia na niektórych pacjentów przez kilka dni po epizodzie.
Nocne przeciwpadaczkowe mogą wystąpić zaburzenia snu REM nie tylko noc na ich zajęcia, ale przez kilka następnych dni, jak również następujące. Pierwsze dużo odpoczynku jest ważne w celu zapewnienia szybkiego powrotu do zdrowia po nocny napad.

Ostrzeżenie

Pacjenci, którzy doświadczają częstych napadów nocnych powinny rozważyć spanie w łóżku w pobliżu ziemi lub na ziemi w celu zmniejszenia ryzyka obrażeń. Jeśli jesteś chory, który doświadcza nocne padaczki, należy być na lek, który działa dla Ciebie.
Skontaktować się z lekarzem, jeśli nie jesteś zadowolony z jesteś na leki, a nie pominąć dawki. Jeśli otrzymujesz odpowiednią ilość snu, ale wciąż czuje się zmęczony lub pod wpływem narkotyków, po przebudzeniu rano, skonsultować się z lekarzem o zmianie lekarstw lub harmonogram snu.

Co to jest zajmowaniu Nocturnal Padaczka czołowa?

Co to jest zajmowaniu Nocturnal Padaczka czołowa?


Jeżeli kilkakrotnie twoje szarpnięć partnerskie w nocy lub sprawia inne nagłe, nawracające ruchy, może mieć stan zwany nocne napady płata czołowego. Warunek, który można rozpoznać tylko przez lekarza mogą być sklasyfikowane w dwóch różnych typów oraz ma wiele objawów i przyczyny.

Płat czołowy

Frontal lobe znajduje się w przedniej części mózgu. Według Centrum Neuro umiejętności, osobowość i swoje emocje funkcje znajdują się w płacie czołowym. Pomaga także funkcje motoryczne kontroli i język, atrybuty w pamięci, a nawet bierze udział w pomocy w podejmowaniu decyzji.

Napady

Zajęcie następuje, gdy aktywność elektryczna w mózgu zwiększa. Podczas napadu, neurony w mózgu wysyłać sygnały elektryczne szybko i bez celu. To dezorientuje mózg i może powoduje napinanie lub drżenie ciała i nieobecności w których osoba wydaje się być zamyślony.

Rodzaje

Według eMedicine, zajęcie, co dzieje się w przednim płacie prawdopodobnie częściowe proste lub złożone zajęcie częściowe. "Częściowa" oznacza, że ​​zajęcie występuje tylko w tym jednym obszarze mózgu. "Proste" i "złożone" dotyczą jakich części płata zajęcie wpływa. Proste częściowe zazwyczaj dotyczą tylko jednego lub dwóch funkcji płata, a kompleks będzie mieć wpływ na wiele funkcji i rozprzestrzenił się na inne części mózgu.

Napady nocne

Przedni płat, które zdarzają się napady na noc (nocturnally) zazwyczaj dotyczą umiejętności motorycznych człowieka. Mógłby szarpnąć ramionami, rocka, a nawet jego ciało wygląda jak on jedzie na rowerze.

Przyczyny

Choć lekarze nie zawsze mogą powiedzieć, dlaczego występuje zajęcie, guzy i urazy głowy są częste przyczyny. Frontal lobe napady mogą być dziedziczone lub wynikać z wrodzonych w mózgu. Nigdy nie jest zaraźliwa.

Znaki i padaczką objawy Nocturnal

Znaki i padaczką objawy Nocturnal


Nadzieja na dobry sen jest obudzić odświeżony. Dla osób z nocnej padaczki --- zaburzenia, w których pacjent doświadcza napadów w śnie --- spania może zawierać więcej niż koszmar. Nocnych napadów epilepsji występujących podczas snu pacjenta, ale efekty pozostawać na dzień, w wyniku ogólnego zmęczenia, a w niektórych przypadkach ból. Leki i świadomość życia może zmniejszyć wpływ nocnej padaczki.

Identyfikacja

Ponieważ napady podczas snu, osoby cierpiące na padaczkę nocnych może być pewien, czy są one nawet o drgawki. Po przebudzeniu rano, możesz wyczuć, że coś miało miejsce, ale nie pamięć o nim. Możesz być wyczerpany lub ból, ale nie wiem dlaczego. Lekarz może podać badania w celu określenia, czy masz napady nocnych. Jeden z tych testów jest EEG --- elektroencefalogram --- który mierzy aktywność mózgu. Na podstawie wyników badań, lekarz może określić, czy mają postać padaczki czy coś innego jest przyczyną problemów zaburzenia snu.

Rodzaje

Nocna padaczka jest podobny do bardziej znanego padaczka, co powoduje drgawki u pacjentów snu. Epizody nocne tendencję do strajku tak jak pacjent popada w sen lub w prawo, zanim obudzi. Napady są często tonik-kloniczne --- znany również jako grand mal --- i zwykle trwa mniej niż minutę, może wystąpić nierówne i dramatyczną oddech i usztywnienie kończyn, a następnie szarpiąc ruchy i głęboki sen. Możesz ugryźć się w język. Podobnie jak w przypadku napadów w ciągu dnia, nie ma obserwator może zrobić; tylko czekać go i pomóc pacjentowi być wygodne po zakończeniu zajęcie. Napady sami zazwyczaj nie wymagają interwencji medycznej. W wielu przypadkach lek może zmniejszyć częstość występowania epizodów, więc prawidłowe rozpoznanie jest bardzo ważne.

Efekty

Według Epilepsy Foundation, padaczka, w takiej czy innej formie wpływa 2,7 mln Amerykanów. Nocne napady epilepsji, natomiast uciążliwe, mogą być mniej niebezpieczne niż napady dziennych doświadczanych przez epileptyków. Ponieważ jest to zaburzenie snu, pacjent jest zwykle w pozycji leżącej w łóżku i prawdopodobnie nie zostanie ranny w wyniku upadku. Większy efekt oddziaływania nocturnal padaczką w cyklu uśpienia. Zajęcie przerywa cykl snu, powrót pacjenta do początku. W zależności od przypadku wystąpienia napadów, może znaleźć się bardzo zmęczony dzień po wystąpić drgawki, jak twoje ciało reaguje na utratę snu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Nocna padaczka mogą być leczone lekami. Badania pokazują, że aż 80 procent pacjentów z padaczką osiągnąć kontrolę padaczki z lekami. Lekarz wybrać leki na podstawie wyników badań i informacji o swoich snu i stylu życia. Współpraca lekarz-pacjent, dużo odpoczynku i odpowiednia dieta może zmniejszyć lub wyeliminować występowanie nocnych napadów padaczki.

Rozważania

Inne zaburzenia mogą naśladować niektórych objawów nocnej padaczki. Nie może być inne przyczyny zmęczenia po przebudzeniu i ogólny brak energii. Bezdech senny przestaje oddychania w czasie nocy z powodu niedrożności dróg oddechowych, powodując zajęcie odcinka typu. Nocny terror --- głównie u dzieci --- i --- zespół niespokojnych nóg u osób w każdym wieku --- może być mylone z nocnej padaczki. Ponownie, tak ważne jest rozpoznanie, że odpowiednie leczenie może być podawany i dzień życia może zostać przywrócone.

Przyczyny Nocturnal Drgawki

Napady nocne są formą padaczki spowodowanych przez nieprawidłową aktywność elektryczną lub impulsów w mózgu. Większość osób cierpiących na napady nocnych mają napadów padaczkowych w ciągu dnia. Niektóre z możliwych wyzwalaczy w nocnego napadu jest brak snu, brakujące posiłki, alkohol lub narkotyki, migające lub światła jak w Strobe, stres i zmiany hormonalne. Jeśli spust może być zidentyfikowany, jest możliwe kontrolowanie nocną napadu.

Przyczyny Nocturnal Drgawki

Najczęstszymi przyczynami padaczki są infekcje dotyczące mózgu, uszkodzenia głowy, alkoholu lub innych substancji potencjalnie toksycznych, nowotworów i chorób dziedzicznych.

Co zrobić

Jeśli istnieje podejrzenie, że napady nocne, skonsultować się z neurologiem. Badanie snu noc w miejscowej klinice z monitoringu wideo mogą być pomocne.

Kontrola

Napady nocne mogą być kontrolowane za pomocą leków.

Typy

Istnieje kilka rodzajów napadów. Niektóre są częściowe, napady uogólnione, napady toniczno-kloniczne, napady, miokloniczne napady atoniczne napady nieświadomości i napady nocnych.

Imiona

Gdy przyczyną padaczki jest znane, to nazywa się padaczka objawowa. Gdy przyczyną jest zidentyfikowany, jest nazywany kryptogenna kiedy przyczyna nie jest znana, to nazywa się samoistna.

Wykrywanie

Obrazy układu nerwowego i mózgu, wykrywa padaczki.

Objawy kliniczne Padaczka

Padaczka wyniki kiedy nieprawidłowa aktywność elektryczna w mózgu powoduje napadów nawrotowych. Oznaki i objawy zajęcia różnią się ze względu na różne części mózgu są dotknięte. Lekarze określają obecność padaczki i jakiego typu na podstawie kilku objawów klinicznych.

Napady częściowe proste

Napady częściowe obejmować tylko jedną część mózgu. Pozostajesz świadomy podczas częściowego zajęcia. Znaki częściowego zajęcia obejmują nieprawidłowe ruchy ciała, takie jak mimowolne szarpnięcia, zmiany w osobowości i percepcji zmysłowej aury (zaburzenia widzenia) i problemów wpływających na układ nerwowy, powodując problemy, takie jak utrata kontroli nad pęcherzem i nieregularne bicie serca, zgodnie z WebMD i Mayo Clinic. Może nie muszą wystąpić wszystkich tych objawów w tym samym czasie.

Napadów częściowych złożonych

Jak prostymi napadami częściowymi, tego typu zajęcie dotyczy tylko jednej części mózgu, ale tracisz poczucie świadomości, gdy tak się dzieje. Możesz gapić się w przestrzeń i wykonywać mimowolne, powtarzające się ruchy, które niczemu nie służą. Przykłady obejmują żucia, pocierając rękę lub chodzenie w kółko.

Uogólnionych napadów

Uogólnionych wpływają na cały mózg, a w wielu formach. Napady nieświadomości, znany również jako napady petit mal, powodować krótkich epizodów gapi i utraty przytomności. Według WebMD, mogą wystąpić to kilka razy dziennie, a nawet nie być świadomy, że się dzieje. Napady miokloniczne oczywiste jak ostre szarpnięcia i skurcze ramion i nóg, zgodnie z Mayo Clinic. To może poczuć się jak porażenie prądem, aw cięższych przypadkach, powoduje rzucanie przedmiotów, zgodnie z WebMD. Napady atoniczne wpływać normalne napięcie mięśni i zazwyczaj powodują gwałtownego załamania. Grand mal drgawki - najpoważniejsze - spowodować utratę świadomości, utrata kontroli nad pęcherzem i sztywność mięśni, a następnie ciężką szarpnięcia.

Co należy Padaczka pacjenci nie?

Co należy Padaczka pacjenci nie?


Padaczka jest chorobą mózgu, która powoduje drgawki lub napady padaczkowe. W większości przypadków, te napady są nieoczekiwane, i przychodzi bez znaków ostrzegawczych. W przypadku zajęcia niektóre normalne czynności może być niebezpieczny. Pacjentów z padaczką można żyć stosunkowo zwykłe życie z leczenia, ale trzeba zwrócić uwagę na nawyki i działania, które mogą być niebezpieczne.

Jazdy

Zajęcie podczas jazdy może spowodować utratę kontroli nad samochodem, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych na drodze. Z tego powodu wiele państw nie pozwoli pacjentów z padaczką do jazdy, chyba że nie ma niedawnej przeszłości napady, według MedlinePlus. Niezdolność do kierowania może poważnie ograniczyć swoje działania, co chciałoby się za kierownicą. Jednakże, chyba że lekarz mówi, że to bezpieczne, aby prowadzić działalność ta jest niebezpieczna.

Sporty wodne

Pacjentów z padaczką nie powinny kąpać się bez nadzoru. Prysznice są ogólnie uważane za bezpieczne, ale siedzi w wannie grozi utonięcie, powinno nastąpić zajęcie. Rodzice dzieci chorych na padaczkę nie powinni pozwolić im się kąpać bez nadzoru. Pacjentów z padaczką nie powinny pływać samodzielnie, ze względu na zwiększone ryzyko utonięcia. Nurkowanie to sport jest również dla osób cierpiących na padaczkę problemu, choć pływanie i nurkowanie w grupach jest zwykle bezpieczne.

Sport

Niektórzy pacjenci padaczka uniknąć całkowicie sportowo, z uwagi na ryzyko napadu. Jednakże, wykazano, że ruch w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia drgawek. Pacjentów z padaczką może uczestniczyć w większości dyscyplin sportowych, ale powinny dbać nosić odpowiednią odzież ochronną. Unikaj sportów indywidualnych, takich jak skoki spadochronowe i paralotnie; sporty wysokogórskie wspinaczki górskiej, jak i skoki na bungee; i sportów kontaktowych, takich jak boks i zapasy, o ile twoje napady są dobrze kontrolowane. Jeśli spacer, rower lub pobiegać, niech ktoś zna drogę będziesz biorąc.

Schody

Ludzie, którzy cierpią z powodu napadów, które pogarszają ich kontrolę silnika lub spowodować utratę przytomności może też wymagać, aby uniknąć schodów i stromych zboczach. Poważne urazy mogą wystąpić, jeśli tego rodzaju zajęcia dzieje się na klatce schodowej. Pacjentów z padaczką, którzy się aurę przed mają zajęcia mogą korzystać ze schodów, ale trzeba usiąść natychmiast, jeżeli zajęcie jest prawdopodobne. Pacjenci, którzy nie otrzymają aury powinny korzystać z windy w każdym czasie.

Niekontrolowane drgawki

Pacjentów z padaczką, którzy mają niekontrolowane napady muszą unikać dodatkowy zestaw działań, ze względu na zwiększone szanse na zajęcia. Są to jazda konna, gimnastyka, jazda na nartach, sporty motorowe, działalności na lodzie i sportów wodnych zrobić sam - jak windsurfing i żeglarstwo solową. Na rowerze na drodze może być problemem. Działania te są bezpieczniejsze dla pacjentów, u których napady padaczkowe są kontrolowane przez leki przeciwpadaczkowe, że leki te mogą upośledzać sportowe osiągi.

Jak monitorować Nocturnal Konfiskaty

Jak monitorować Nocturnal Konfiskaty


Wiele osób z zaburzeniami, które powodują napady, takich jak padaczka, napady nocnych przeżyć podczas ich snu. Napady nocne może być przerażające, szczególnie dla rodziców z dziećmi, które na padaczkę martwić, że ich dzieci mogą mieć zajęcia w nocy. Pacjentów z padaczką, którzy obawiają się, że mogą one mieć zajęcia w nocy może być trudno spać. Niedostatecznego snu mogą doprowadzić do zwiększonej aktywności napadów, co pogorszy problem. Znalezienie skutecznego sposobu na monitorowanie napadów nocnych tak, że pacjenci mogą otrzymać szybką opiekę, jakiej potrzebują może pomóc złagodzić umysły rodziców i pacjentów.

Instrukcje

1 Prowadź dziennik napadów szczegółowo w przypadku wystąpienia drgawek, jak długo trwają i co po efektów pacjent odczuwa. Prowadzenie dziennika napadów mogą pomóc rozpoznać wspólne wyzwalaczy i napady nocne może zmniejszyć częstotliwość jeśli uniknąć tych wyzwalaczy.

2 Użyj niani do pomocy napady monitora. Podczas gdy niektóre napady pojawić się nagle, wiele osób wie, kiedy są o krok od ataku i może wołać o pomoc. Niania może również pomóc powiadomienie rodziców i opiekunów, jeżeli osoba zajęcia spada z łóżka.

3 Zakup monitora napadów pomóc ostrzegają napadów nocnych, gdy tylko się pojawią. Monitory z napadami to mały czujnik, który przechodzi między materac i pole wiosną do wykrywania ruchu i dźwięków, a opiekun ma alarm w swoim pokoju. Większość monitorów ataku obejmują również pola kontrolne, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować czułość.

Wskazówki

  • Omów napadów nocnych z lekarzem, tak, że może on pomóc w tworzeniu planu ich zminimalizowania.
  • Zmienić pokój każdego, kto doświadcza napadów nocnych tak, że są mniej prawdopodobne, aby zranić, jeśli spadnie z łóżka w czasie napadu.
  • Nie dopuścić kogoś, kto doświadcza częstych napadów nocnych spać w miejscu, w pobliżu, bez kogoś, kto wie, pierwszej pomocy i CPR do pomocy w nagłych przypadkach.

Padaczka i nagłej śmierci

Według UK charytatywnej Epilepsy Action, nagła niespodziewana śmierć w padaczce (SUDEP) jest rzadkim schorzeniem, w którym osoba z padaczką umiera bez widocznej przyczyny. Warunkiem jest zgłaszane przez NYU Langone Medical Center jest najczęściej w młodym i średnim wieku osób z padaczką.

Padaczka

Padaczka działania opisano padaczki jako stan, w którym ludzie mają nawracające napady wywołane przez nadmiar prądu elektrycznego przechodzącego przez mózg. Ten wzrost aktywności bloków elektrycznych i dezorientuje komunikaty wysłanych z mózgu do innych części ciała.

Historia

Grupa świadomości Padaczka Ontario donosi SUDEP zostały wiadomo o od 18 wieku niewiele ziemi odniesienia w rozumieniu stanu. W 2010 Padaczka Action informuje każda niewyjaśniona śmierć u osoby z padaczką jest zaklasyfikowany jako SUDEP.

Definicja

Zgodnie z NYU Langone Center, trzy czynniki muszą się razem na śmierć należy klasyfikować jako SUDEP. Pierwszym czynnikiem jest nagła, niespodziewana śmierć, drugi to brak widocznej przyczyny i wreszcie ofiara musi mieć padaczkę.

Czynniki ryzyka

Liczba grup są zagrożone SUDEP wymienionych przez Epilepsy działania jako ludzi o słabej kontroli napadów i tych, którzy mają drgawki podczas snu. Innych grup ryzyka należą osoby z trudnościami w uczeniu się, młodych dorosłych mężczyzn i tych, którzy mają duże, nagłymi zmianami leki przeciwpadaczkowe.

Fakty

NYU Langone Medical Center opisuje ryzyko osób z padaczką cierpiących SUDEP jako bardzo małe. Dla większości ludzi z warunkiem, ryzyko wynosi 1 do 3000 rocznie. Dla osób z częstszych napadów czynnikiem ryzyka jest w około 1 300 rocznie.

Znaki i objawy padaczki u ludzi tylko

Znaki i objawy padaczki u ludzi tylko


Padaczka to zaburzenie neurologiczne, które powoduje, że impulsy elektryczne w mózgu, które mogą prowadzić do drgawek. Kiedy padaczka uderza człowieka, wyraźnych objawów można zauważyć wraz z zajęciem ostrzegawcze. Nie jest znana przyczyna padaczki u ludzi, zgodnie z Mayo Clinic. Najczęstszą formą leczenia padaczki u ludzi jest anty-zajęcia leków. Jeśli warunek ten może być przeznaczone do jednej określonej części mózgu, która może być bezpiecznie usunięta, można zastosować to operacja.

Omamy

Halucynacje są objawem padaczki, że jest zdolny tylko u ludzi. Według Neurologii Channel, te halucynacje mogą zawierać błyski światła, widząc stałe obrazy rzeczy, które nie są tam, rozmawiając z ludźmi, które nie są w pokoju i słuchanie dźwięków, które nikt inny nie słyszy.

Mowy

Osób z padaczką może trudno mówić albo w losowych momentach, lub tuż przed zajęcia. Struny głosowe są czasowo sparaliżowany i człowiek nie jest w stanie stworzyć żadnego dźwięku w ogóle.

Nudności

Objaw, który jest wyłącznie dla ludzi z padaczką są nudności, które mogą doprowadzić do wymiotów. Nudności często czuł tuż przed napadu, i może stać się bardzo gwałtowne, ponieważ prowadzi to do zajęcia.

Objawy psychologiczne

W niektórych przypadkach człowiek cierpi na epilepsję, która będzie wyglądać tak, jakby się marzyć i nie może skupić. Osoba nie będzie w stanie zrozumieć upływ czasu, a on zacząć stracić godzin i dni. Może być również silne uczucie co jest znane jako "deja vu". To jest uczucie, że człowiek przeżywa zdarzenie lub odwiedził gdzieś w przeszłości, ale w rzeczywistości nie ma.

Objawy Padaczka samoistna

Idiopatyczną padaczkę to grupa zaburzeń padaczkowych, które mają nieznane pochodzenie i nie może być wstecz do jakiejkolwiek pewnym obszarze mózgu, według CP Panayiotopoulos, MD, PhD, frcp. Napady nie mogą być wyjaśnione przez przyczyny. Jest to zespół, co oznacza, że ​​zbiór objawów lub podobnych rodzajów napadów. Istnieje kilka klasyfikacji napadów idiopatyczne.

Dzieciństwo Brak Padaczka

Dzieciństwo Brak Padaczka lub CAE, prezentuje się we wczesnym dzieciństwie, głównie w wieku od 4 do 8. Objawy występują dziecko może gapiących czarów i przerwami w nieświadomości. Objawy te mogą trwać tylko kilka sekund, ale mogą pojawić się setki razy w ciągu dnia, według dr Michael Wong z Washington University School of Medicine. Nie może być jakiś ruch w twarzy lub rąk, takich jak szybkim miganiem. Jednak przez cały czar, dziecko zazwyczaj pozostaje dość jeszcze. Po zajęciu, dziecko będzie mieć pamięć to dzieje. Koncentracja jest trudne do utrzymania dla tych dzieci, a niektórzy pacjenci mają upośledzone umiejętności uczenia się. Te z dzieciństwa napadów nieświadomości też mogą mieć inne zaburzenia napadowe, głównie uogólnionych napadów toniczno-klonicznych.

Młodzieńczą padaczką miokloniczną

Młodzieńczą padaczką miokloniczną lub JME, jest stanem, który może powstać z powodu Dzieciństwo napadów nieświadomości. Jest aktywny w dorosłych, a także u pacjentów młodych. Napady miokloniczne wpływu na pacjentów z tą chorobą. Napady Myolonic są krótkie, niekontrolowane ruchy podobny do wstrząsu dzieje się w ręce, nogi i tułowia, według dr Wong. Objawy te występują zwykle po przebudzeniu pacjentów w godzinach porannych. Na ogół określony przez całe życie i potraktowano leków.

Łagodny Rolandic Padaczka

Łagodny Rolandic Padaczka lub BRE jest również nazywany "łagodne dzieciństwo epilepsja z kolcami centralnych-skroniowej," Dr Wong pisze. Jest to jeden z niewielu zespołów idiopatyczne napadów, które faktycznie jest częściowe zajęcie. Oznacza to, że drgawki pochodzą zlokalizowanym obszarze mózgu. Warunek ten rozpoczyna się zazwyczaj w późnym dzieciństwie. Ten stan może wystąpić w czasie snu i obudzić pacjenta w górę. Napady ogniskowe objawy motoryczne, które dotyczy jednej strony twarzy i ręki lub nogi po tej samej stronie, jak zajęcie twarzy występuje.

Co to jest padaczki ogniskowej?

Co to jest padaczki ogniskowej?


Niewypały elektryczne w mózgu może powodować albo uogólniona padaczka lub ogniskowej padaczki, nazywany również padaczkę częściową. Uogólnionych zaangażować cały mózg i pełne ciało drgawki. Napadów ogniskowych rozpoczyna się od konkretnej części mózgu i wpływają na określonej części ciała lub głowy. Napady ogniskowe lub lokalne mogą powodować tylko ramię skurcze lub dziwny wizualny obraz lub nagłe zmiany nastroju. Padaczka ogniskowa może jednak prowadzić do napadów uogólnionych i stać się bardziej poważne.

Nasilenie

Padaczki ogniskowej może być także określany jako korowej dysplazji, w którym opisano wadę kory, zewnętrzną warstwę tkanki mózgowej, które mogą prowadzić do epilepsji u dzieci i młodzieży. Łagodne ogniskowej padaczki z dzieciństwa (BFEC) jest bardzo łagodne i zazwyczaj odchodzi od okresu dojrzewania. To jest najczęściej diagnozowane pomiędzy wieku pięciu i ośmiu lat. Jednakże centralny korowej dysplazja jest powszechną przyczyną lekoopornej epilepsji u dzieci i jest często przyczyną padaczki u dorosłych.

Przyczyny

Padaczki ogniskowej wrodzona, to znaczy występuje przy urodzeniu. W czasie rozwoju zarodka i płodu, neurony, nie może poruszać się do właściwego, peryferyjnego szarej mózgu, co wymaga bardzo specyficzną strukturę warstwową. Neurony mogą także stać się zbyt duże ("komórki balon") z przemieszczeniem się jądra i brak dendrytów i aksonów, aby wysłać odpowiednie sygnały. Science Daily wymienia najczęstsze przyczyny padaczki ogniskowej jak rozsiane kory skroniowej, wad rozwojowych, chorób naczyniowych, nowotworów, infekcji i urazów.

Objawy

Według Oxford Journals, bardziej poważne objawy padaczki ogniskowej zawierają dużą głowę, obniżone głębokie odruchy, regresję języka po wystąpieniu drgawek, nadpobudliwość, impulsywność, zachowania agresywne, upośledzenia umysłowego lub zaburzeń rozwojowych. Jeśli dziecko epilepsja spowodowało opóźnienia rozwojowe, a następnie fizykoterapii oraz inne działania naprawcze mogą być potrzebne w uzupełnieniu do leczenia napadów.

Tradycyjne leczenie

Czasami nie jest potrzebny do leczenia padaczki ogniskowej, zwłaszcza BFEC. Jeśli leczenie jest konieczne, to ma na celu, a mianowicie objawy napadów. Jeśli leki anty-zajęcia nie działa, stan można nazwać trudne do padaczki ogniskowej i lekarzy rozważy inne zabiegi. Operacja może być możliwe, w zależności od tego, gdzie znajduje się dysplazja korowa. Nieprawidłowości może być usunięty lub może być odłączony od reszty z mózgu.

Inne leczenie

Wyniki chirurgii w dobrej kontroli napadów u około 60 procent pacjentów. Inne środki mogą przynieść ulgę dla pozostałych 40 proc. "Oporny na leczenie padaczki ogniskowej," recenzja w New England Journal of Medicine, opisuje nowsze zabiegi, takie jak nóż gamma. Wszczepialnych urządzeń, które mogą wykryć atak i dostarczają małe porażenie prądem, żeby go zatrzymać, to opcja w przyszłych sprawach. Leczenie może doprowadzić do wyleczenia albo tylko zmniejszenie objawów.

Pamięć i Padaczka

Pamięć i Padaczka


Pamięć jest to zdolność do przechowywania i pobierania wiedzy i informacji. Padaczka, często określane jako zaburzenia z napadami jest stan ośrodkowego układu nerwowego. Niewypały w mózgu powodować ataki epilepsji. Ta nieprawidłowa aktywność mózgu zakłóca wielu fizjologicznych czynności, takich jak pamięć. Istnieje kilka powodów, dlaczego chorzy na padaczkę mają problemy z pamięcią.

Amnesia padaczkowego

Napady padaczkowe, szczególnie te, które rozpoczynają się w płacie skroniowym, wpływ na hipokamp, ​​czyli część mózgu, która pomaga regulować pamięć. Jeśli napady nie są traktowane, hipokamp twardnieje i kurczyć. Jeśli tak się stanie, wszelkie informacje, które mózg przechowuje i będzie zdezorganizowane trudno odzyskać. Istnieje kilka rodzajów padaczki amnezji. Jednym z nich jest w amnezji, gdzie człowiek nie może zachować nowe informacje. Istnieje również napadowym, amnezja, gdzie człowiek może prowadzić rozmowę i działa normalnie, ale nie przypominam sobie takiego postępowania.

Struktura mózgu i napady

Pacjentów z padaczką, którzy doświadczają napadów, które zaczynają się w jednym obszarze mózgu często mają problemy z pamięcią. Napady dotyczyć części mózgu odpowiedzialnych za określonej funkcji, na przykład w pamięci. Skroniowa mózgu przechowywany jest pamięci. Jeśli zajęcie wielokrotnie pojawia się w tym płacie, wtedy pamięć jest ograniczona lub naruszona. Jeśli zachodzi uszkodzenie tkanki, po lewej stronie mózgu, osoba może cierpieć utratę pamięci werbalnej. Jeśli zachodzi uszkodzenie tkanki po prawej stronie, osoba ma problemy z pamięci wideo.

Utrata przytomności

Gdy ktoś traci świadomość normalnej aktywności mózgu jest zakłócony przez okres czasu. Niektóre przeciwpadaczkowe stracić przytomność w trakcie napadu, co niekorzystnie wpływa na płacie skroniowym. Kiedy epilepsję odzyskuje przytomność, czasami wystąpić nieporozumienia. To zamieszanie hamuje również pamięć. Jednakże, ten typ zaburzenia pamięci są zwykle przejściowe.

Guza mózgu, Urazy i uszkodzenia

Przeciwpadaczkowe często doświadczają napadów z guzem mózgu lub uszkodzenia. Jeśli guz mózgu lub uszkodzenie znajduje się w obszarze płata skroniowego, szanse są bardzo dobre, że pamięć będzie miała wpływu. Ktoś, kto cierpi urazie głowy mogą wystąpić drgawki. Tego typu padaczkowego także powoduje problemy z pamięcią, w zależności od tego, gdzie znajduje się uszkodzenie.

Padaczka Leki i pamięci

Leki przeciwdrgawkowe, takie jak dilantyną mieć potencjalny wpływ na pamięć. Leki służą do spowalniania mózgu się, uniemożliwiając prawidłowe przetwarzanie informacji. Jeśli informacje nie są przetwarzane prawidłowo, a następnie pacjent może nie być w stanie go odzyskać.

EEG Usuwanie za pomocą nadziewania & Padaczka

EEG Usuwanie za pomocą nadziewania & Padaczka


Określenie "padaczka" opisuje szereg objawów, a nie przyczynę tych objawów. Pacjent ma epilepsję gdy on lub ona wyświetla tendencję do drgawek. Pomóc zdiagnozować warunki epilepsji, lekarz może wykonać elektroencefalografię lub EEG.

Etymologia

Chociaż procedura jest nazywana "encefalografii," instrumentem do przeprowadzenia procedury nazywa "elektroencefalogram". Lekarze użyć "EEG" odnosi się do obu z nich. "Electro" pokazuje, że jest to coś, z udziałem energii elektrycznej, podczas gdy "encephalo" pochodzi od greckiego słowa odnoszące się do głowy i "g" pochodzi od greckiego słowa oznaczającego "coś napisane."

Historia

W 1929 roku, neurolog Hans Berger wynalazł elektroencefalogramie, udowadniając, że urządzenie może mierzyć i rejestrować słabe prądy elektryczne mózgu człowieka. Berger był również pierwszy wykazał, że zaburzenia neurologiczne, takie jak epilepsja spowodowało nieprawidłowych wzorach elektrycznych w mózgu.

Znaczenie

Padaczka zawsze dokuczliwy dla lekarzy nieprawidłowości w leczeniu. Chociaż jest jasne, że sytuacje, takie jak wycofanie alkoholu, stężenia cukru we krwi, urazu głowy i dziedzicznych może powodować padaczki, przyczyną wielu przypadkach padaczki jest wciąż niejasna. Jednak pomimo ciągłej tajemnicy warunkiem istnienia EEG ma pomóc lekarzom, aby znaleźć więcej jasności w niektórych szczególnych przypadkach.

Funkcja

EEG składają się z elektrod, że lekarz miejsca na skórze głowy pacjenta i jednostka centralna, do których te elektrody podłączyć przewodami. Aktywność w zdrowym mózgu człowieka pojawi się jako stały strumień kolcami i dolin, występujących w umiarkowanym zakresie amplitudy. W przypadkach epilepsji, choć pacjenci wykazują ekstremalne skoki aktywności, które występują w nieregularnych odstępach czasu. Takie skoki są nieprawidłowe jasne oznaką stanu padaczkowego. Przez określenie położenia takiej działalności wybijanie, neurolodzy mogą ustalić, czy problem istnieje w określonej części mózgu lub w całym mózgu.

Nieporozumień

Choć wybijanie działalności jest prawie zawsze oznaką padaczki, nie u wszystkich pacjentów z padaczką będą wykazywać taką działalność wybijanie w odczycie EEG. Często zdarza się, że występuje tylko wtedy skoki są w trakcie lub bezpośrednio po napadzie padaczkowym.

Jakie jest znaczenie padaczki?

Padaczka jest zaburzeniem mózgu i układu nerwowego. Stan ten powoduje, że mózg wysyła nieprawidłowych sygnałów elektrycznych i sygnały te powodują jednostkę do napadu.

Historia

Padaczka jest jednym z pierwszych udokumentowanych schorzeń. W czasach starożytnych, to zaburzenie często przypisać nadprzyrodzonych przyczyn.

Przyczyny padaczki

NINDS (Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke) wyjaśnia, że ​​padaczka może być spowodowane urazem neurologicznym, brak równowagi chemicznej w mózgu lub nieprawidłowym rozwojem mózgu.

Podczas napadu

Podczas (grand mal) zajęcia toniczno-klonicznych, ciało sztywnieje, a człowiek traci przytomność. Organizm zaczyna szarpać niekontrolowany. Napady toniczno-zazwyczaj tylko przez minutę lub dwie, pozostawiając ofiarę zmęczony lub z rodzaju.

Dane statystyczne

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) szacuje, że padaczka ma wpływ około dwóch milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych. Oczekuje również, że w 2010 roku kolejne 140 tysięcy przypadków zostanie zdiagnozowana.

Nieporozumień

Medicalnewstoday.com zauważa, że ​​najczęstszym błędem o padaczce jest to, że jest nieuleczalne. NINDS wskazuje, że wiele form padaczki może być leczona lekami i chirurgii.

Znani ludzie z padaczką

Wiele znanych osób w całej historii cierpieli na padaczkę, w tym holenderskiego artystę Vincenta Van Gogha i rosyjskiego pisarza Fiodora Dostojewskiego, który napisał "Zbrodnię i karę".

O usłudze Dog padaczki

O usłudze Dog padaczki


Pies może dostarczyć niezbędnych usług i cenną pomoc dla osób doświadczających napad padaczkowy. Powszechnie określa się jako "psy zajęcia," te przeszkoleni towarzyszami były znane w celu ochrony swoich mistrzów z obrażeniami, a nawet próby rabunku. Niektóre z tych psów ma niesamowitą zdolność do przewidywania nadjeżdżającego zajęcia. Przede wszystkim oferują komfort i niezmierzoną poczucie bezpieczeństwa.

Korzyści

Niepewność, kiedy i gdzie uderzy napadów może być stresujące i nieprzyjemne na epilepsję. To pocieszające wiedzieć, że masz kogoś na boku gotowy, aby uzyskać pomoc od razu trzeba mieć zajęcie. Te psy są szkoleni, aby siedzieć z tobą w czasie napadu, by wezwać pomoc, odzyskać telefon, a nawet leżeć na wierzchu, aż napad ustępuje. Niektóre psy mogą przewidzieć, kiedy zajęcia przychodzi poprzez uznanie zapach, który jest często emitowany przez pacjentów z padaczką przed zajęciem.

Szkolenia

Trenerzy nie wybrać psy na podstawie rasy; a oni przez ekran, temperamentu i osobowości, ogólnego stanu zdrowia. Po wybraniu szczenięta poddawane godzin szkolenia. Od roku 1987, Pomoc Psy International Inc, liga non-profit organizacji, które trenują i pomocowych miejsce psów, wyznaczyła standardy w zakresie szkolenia psów usług. Psy muszą spełniać odpowiednie wymagania posłuszeństwa i zachowania współpracę z odbiorcą. Jeśli masz już psa, który spełnia standardy towarzyszące usługi, można uzyskać certyfikat, więc twój pies może towarzyszyć Ci w miejscach publicznych, w których psy zazwyczaj są zakazane.

Rozważania

Jak pies i właściciel interakcji jest kluczem do udanego stażu. Mimo, że psy są traktowane jako opiekunów, nadal potrzebują dużo opieki siebie. Właściwa codziennie ćwiczenia pomagają zmniejszyć stres u zwierząt i zwiększa ostrość. Badania kontrolne weterynaryjne i zdrowa dieta są wymagane, jak również. Chociaż pies, który ma prognozuje drgawek jest optymalna badania wskazują, że psy są rzadkie. Psy, którzy osiągnęli mistrzostwo miał długotrwały związek z ich właścicieli i są w stanie wyczuć żadnej zmiany w zachowaniu.

Uzyskanie usługi Dog

Dzięki wysiłkom wolontariuszy i darowizn charytatywnych, wiele organizacji umieści psy do domu biorcy na koszt niewielki lub żaden. Szczenięta są często ofiarowane przez hodowców wolontariuszy. Trenerzy są finansowane przez organizacje charytatywne i darowizn. Po organizacja renomowanych stwierdzono, że to tylko kwestia stosowania. Zazwyczaj, są na liście oczekujących. Po wybraniu, możesz udać się do centrum szkolenia i pracy z psem w dowolnym miejscu od dwóch tygodni do miesiąca. Po pies do domu z tobą, trener będzie "wizyt domowych" co kilka miesięcy, aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze dla Ciebie i Twojego nowego towarzysza.

Prawa

Amerykanie z Niepełnosprawnych ustawy stanowi, że psy serwisowe musi mieć dostęp do dowolnego miejsca obsługi idzie, w tym restauracji, sklepów, taksówek, hoteli, ogrodów zoologicznych i teatrów. Właściciele establishment ma prawo zapytać, czy pies jest pies usługi, ale nie mają prawa do żądania jakiegokolwiek rodzaju identyfikacji. Również, że nie wolno pobierać dodatkową opłatę za zwierzę. Zostaniesz poproszony, aby usunąć tylko wtedy, gdy zwierzę jest z kontrolą lub zagrożenia dla innych.

DOT & Padaczka

DOT & Padaczka


Padaczka jest przewlekłą, ale funkcjonalne zaburzenia, które mogą być dobrze kontrolowane przez leki, w większości przypadków. Charakteryzuje samoistnych drgawek, które mogą prowadzić do utraty przytomności. Stanowisko, że federalny Departament Transportu (DOT) podjęła w sprawie emisji handlowej pojazdu (CMV) licencje dla kierowców z historią zajęcia, które chcą prowadzić pojazdów użytkowych na skrzyżowania skupiła się przede wszystkim na zajęcia, czy działalność jest wynikiem padaczki lub wystąpienie jednorazowa.

Regulamin DOT

Przepisy kropka w miejscu dzisiaj nie pozwalają nikomu z drgawkami w wywiadzie, aby uzyskać licencję CMV. Polityka ta została wprowadzona w 1971 roku i zmieniony w 1978 roku nie było żadnych aktualizacji do tej polityki, od tego czasu. Regulacje DOT podać również żadna osoba z potwierdzonym rozpoznaniem choroby lekarz padaczki lub napadów będą upoważnione do prowadzenia działalności gospodarczej pojazdów mechanicznych. Osoba z napadów, które są kontrolowane przez leki anty-napadowy nie jest również dozwolone w celu uzyskania licencji CMV. Departament Transportu nie dopuszcza pewne przypadki, w których będzie odroczyć decyzję do czasu więcej informacji od osoby, która wnosząc o pozwoleniu CMV, jak również z personelu medycznego.

DOT i samoistnych napadów

W każdej chwili ktoś może mieć jeden, niczym nie sprowokowany atak. Epizody te są podobne do znanego czynnika łagodzącej, takiej jak reakcja leku, w podwyższonej temperaturze, odwodnienie, poważnej choroby zakaźnej lub krytycznym odcinku metabolicznego. W takim przypadku, orzeczenie w sprawie o wydanie pozwolenia na CMV jest odroczone do momentu osoba w pełni sprawny. Nie może być utrzymywane powikłania włącznie z dalszym wykorzystaniem leków anty-napadowy. DOT to sprawia, że ​​każde orzeczenie na zasadzie indywidualnej.

Drgawki nie związane z padaczką

W innych przypadkach, osoba może mieć drgawki lub utraty przytomności, które nie jest związane z padaczką lub innego stanu znanego stanu. Po sześć miesięcy sugeruje napadów okres oczekiwania jest zawarta, pełna bateria testów neurologicznych jest popychany przez DOT. Po konsultacji z lekarza i lekarza sądowego, decyzja podejmowana jest przez Departament Transportu na podstawie braku przeciwpadaczkowych leków i prawdopodobieństwa ponownego wystąpienia aktywności napadów lub utraty przytomności.

Będąc napadów w perspektywie długoterminowej

Osoba, która ma historię atak epilepsji, ale został wyłączony leki anty-napadowe i wolne od napadów na co najmniej 10 lat, może być w stanie uzyskać licencję CMV.

Ponadto, osoby z jednego incydentu napadów, że był sprowokowany i który został wyłączony leki przeciwnapadowe i napadów na co najmniej pięć lat, może ubiegać się o pozwolenia na CMV.

W obu przypadkach, zainteresowane osoby powinny zwrócić się do punktów, które będą oceniać każdy przypadek indywidualnie.

Fundacja Epilepsja, Padaczka i DOT

Epilepsy Foundation jest zaniepokojony DOT federalnych przepisów dotyczących wydawania pozwoleń na CMV do tych osób z padaczką jest przyjęte przez państwa. Federalne regulacje DOT dotyczy komercyjnego ruchu pojazdów, które przecina linie państwowe, a także do pojazdów użytkowych, które kierują w ramach jednego państwa, ale z ładunkiem, który jest z innego państwa.

Wyzwania dla federalnych przepisów DOT nie udało. Jednak niektórzy chorzy z napadami mieli powodzenie zaskarżenia przepisów stanowych jako niepotrzebnie na podstawie federalnych przepisów DOT. Padaczka Fundacja przyznaje, że każdy przypadek jest inny i padaczki nie popierają polityki koc w odniesieniu do przepisów DOT, ale twierdzi, że każdy przypadek decyduje w każdym przypadku indywidualnie.

Różne Padaczka Zespoły

Różne Padaczka Zespoły


Padaczka zawiera szereg odrębnych zespołów, z których każdy ma wpływ na żywotność padaczkowe w różny sposób i wymaga różnych strategii leczenia. Diagnozowania określonego zespołu padaczkowego --- zamiast dokonywania ogólnego rozpoznania "padaczka" --- wymaga lekarzy do oceny wszystkich neurologicznych i behawioralnych objawów chorobowych, które mogą stwarzać problemy kliniczne. Jednakże określenia konkretnego zespołu jest najlepszym sposobem, aby zrozumieć, opcje rokowania i leczenia pacjenta.

Przyczyny

Niektóre napady padaczkowe są łatwo wytłumaczalne, a inni nie mają znanej przyczyny. Napady z nieznanej przyczyny nazywane są napadami idiopatyczne. Napady o znanej przyczyny nazywane są symptomatyczne. Napady idiopatyczne są zwykle prostsze niż te, które w leczeniu objawowym.

Szczególne Newborn Zespoły

Formy padaczki doświadczanych przez większość dzieci różnią się od dorosłych padaczki. Noworodkowe drgawki, drgawki gorączkowe i Zachód Syndrome to jedne z najczęstszych zaburzeń padaczkowych dotyczących noworodków i małych dzieci. Takie objawy wydają się być łagodny; większość dzieci wyrasta im, lub dobrze reagują na leki (na przykład sterydy), a nie cierpią znaczących szkód neurologicznych.

Niektórzy lekarze nie uważają drgawki gorączkowe się padaczka w naturze, ponieważ drgawki wynikają z wysoką gorączką. Natomiast zespół Zachód uważa się padaczki dla dzieci, z uwagi na różne odczyty EEG podczas drgawek. Nieleczony zespół Zachód może rozwinąć się w postaci dorosłych padaczki zwanej zespołem Lennoxa-Gastauta, co wpływa dzieci w wieku do lat ośmiu, a może poważnie zaszkodzić zdolności rozwojowe.

Padaczkowy gąbczaste

Napady encefalopatie są zaburzenia struktury mózgu, które powodują ataki epilepsji u dzieci i dorosłych. Takie anomalie mogą być umieszczone na jednej stronie mózgu lub obydwu stronach. Epilectic gąbczaste bywają ciężkie i trudne do leczenia; osób z wczesnym początkiem często ustępują w okresie dojrzewania lub zatrzymać, ale ich następstwa neurologiczne i poznawcze mogą być poważne.

Przewlekłe Padaczka Zespoły

Jedna z najostrzejszych postaci objawów padaczki zespół Rasmussena (znane również jako zapalenie mózgu Rasmussena), w której jedna strona mózgu powoduje drgawki na drugim boku korpusu. Leczenie może obejmować neurotherapy lub, w niektórych przypadkach, usunięcie padaczkowego półkuli mózgu.

Inne przewlekłe formy padaczki obejmują czasowe padaczki płata czołowego płata i padaczkę. Zespół przedniego płata jest gwałtowniejsze dwóch. Takie objawy wydają się być objawowe; niektóre podstawy genetycznej, podczas gdy inne są wynikiem zmian, nowotworów, zaburzeń strukturalnych lub urazów głowy. Ludzie, którzy mają jeden z tych zespołów często wymagają leków lub operacji, aby kontrolować swoje napady.

Zatrudnienie z padaczką

Zatrudnienie z padaczką


Wiele osób z padaczką może nadal utrzymać zadowalającego poziomu zatrudnienia, ale często muszą pracować ciężej, aby to zrobić. Czasami wymagają one specjalnych udogodnień i, przy okazji, mają do pokonania uprzedzeń i strachu od swoich współpracowników.

Problemy z zatrudnieniem

Jeśli masz padaczkę, istnieją cztery wyzwania twarzy, gdy szukasz stabilnej pracy. Jeśli brak szkoleń lub umiejętności, ponieważ masz napady lub niepożądane skutki uboczne leków, może być bez zastrzeżeń w określonym położeniu. Jeśli nie możesz jechać z powodu napadów lub jeśli inni nie chcą jeździć do pracy, poszukiwania pracy może być utrudnione. Pracujesz frekwencję również mogłoby zostać objęte należy uzyskać zatrudnienie. Niektórzy pracodawcy mogą martwić się o odpowiedzialności swoich firm w zatrudnianiu cię. Również koledzy pracownicy mogą być niewygodne pracy z tobą, bo nie rozumiem tego stanu.

Pomoc w znalezieniu pracy

Aby pomóc Ci w znalezieniu pracy, listy i określić swoje kwalifikacje do danego rodzaju pracy. Można także porozmawiać z doradcą zawodowym doświadczenie w udzielaniu pomocy epileptyków lub znaleźć kluby pracy poprzez Epilepsy Foundation w Twojej okolicy. Lokalne grupy usług publicznych może zaoferować do transportu osób z zaburzeniami i chorobami, które utrzymują je z jazdy. Edukowanie przyszłego pracodawcę o epilepsji może również pomóc w uzyskaniu odpowiedniego zadania.

Prawa w zakresie zatrudnienia

Amerykanie z Niepełnosprawnych ustawy, która została uchwalona w 1990 roku, sprawia, że ​​nielegalne dyskryminuje osoby w oparciu o jego niepełnosprawności. Przed ubieganiem się o pracę, należy porozmawiać z kimś z miejscowego oddziału Fundacji padaczki lub pracownika socjalnego, którego specjalnością są kwestie zatrudnienia. Jeśli podczas obu procesu aplikacji lub kadencji faktycznego zatrudnienia, czujesz, że jesteś ofiarą dyskryminacji, osoby te mogą doradzić i pomóc złożyć pozew przeciwko pracodawcy.

Migrena i padaczka jest związana?

Migrena i padaczka jest związana?


Naukowcy nie znają dokładnej przyczyny migreny. Uważa się, że geny odgrywają rolę, od migreny mają tendencję do uruchomienia w rodzinach. Najszerzej akceptowana teoria jest taka, że ​​mózg nie może prawidłowo obsługiwać neuroprzekaźnika serotoniny. Ten neuroprzekaźnik jest także, że przyczyni się do padaczki i depresji. Osoby z migrenami często mają inny stan przewlekły (zwany chorób współistniejących), takich jak depresji lub padaczką.

Genetyka

Według badania z 1997 roku przez Oak Ridge National Laboratory, zmutowanej postaci pojawia chromosomu 19 w ludzi, którzy mają problemy z koordynacją podczas napadów migreny. Te problemy koordynacyjne są podobne do tych, w niektórych wspólnych ataków padaczki. Chromosom działa w podobny sposób jak w chromosomie myszy z koordynacją i napadowe trudności, znanych jako chromosom 8 Cacnl1a4.

Leki

Kolejna wskazówka, że ​​migrena i padaczka mogą być związane jest to, że niektóre leki pierwotnie wykonane dla epileptyków pomaga również zatrzymać ból migrenowy. Leki te obejmują Topamax (aktywny składnik topiramat), który pierwotnie został wprowadzony na rynek w 1979 roku, aby uniknąć napadów padaczkowych. Pacjentów związane z ich lekarzy, że ich ataki migreny zmniejszone lub przerwane. Lekarze zaczęli przepisując Topamax off-label dla migreny. W 2004 roku, US Food and Drug Administration zatwierdziła go także w leczeniu migreny.

Depresja Factor

Depresja może być inna przyczyna, która łączy zarówno migreny i padaczki razem u niektórych osób. Badania 2007 "Jednoczesne występowanie dużej depresji lub próby samobójcze z migreną z aurą i ryzyko sprowokowanej zajęcia" (Dale C. Hesdorffer, PhD, i inni, 2007), nie pokazują, że duża liczba osób z migrenami próbował popełnić samobójstwo i napady rozwinięte. Biorąc leki przeciwdepresyjne codziennie pomogło kilka osób z migrenami mają mniej ataków.

Rozpatrzenie

Nie jest jeszcze wiadomo, czy padaczka powoduje migreny i migreny powoduje padaczki lub depresji powoduje zarówno padaczki i migreny. Wydaje się bardziej niż przypadek, że wszystkie trzy pojawiają się razem lub pojawienie się jednego oznacza, że ​​pozostałe dwa mógłby pojawić się, ale nie dowiedzione. Ale chociaż osoba o migreny nie może wystąpić ani depresji lub padaczki, powinna nadal być świadomy, że może ich rozwój w przyszłości.

Teoria

Geny mogą określić, czy osoba jest bardziej narażeni na rozwój migreny, padaczki lub depresji. Podobne gen makijażu nie oznacza, że ​​osoba 100 procent większe prawdopodobieństwo wystąpienia niektórych lub wszystkich tych warunkach, gdy wystawione na działanie takich czynników, jak palenie, alkoholu, bezsenność, wysokie poziomy naprężeń i innych warunków znanych wywołać atak migreny, padaczki lub napady depresji.

Jak testować padaczki

Jak testować padaczki


Chociaż wszystkie drgawki są wywoływane przez nieprawidłową aktywność mózgu, a nie wszystkie napady padaczki są podobne do epilepsji. Ponadto, jeden szczególny rodzaj leczenia drgawek nie jest skuteczne dla osób chorych na padaczkę. Dlatego ważne jest, że lekarz przeprowadza gruntowną edycję badań diagnostycznych w celu ustalenia, czy pacjent ma padaczkę - i, jeśli to konieczne, najlepszego sposobu leczenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawdzić na padaczkę.

Instrukcje

Padaczka zrobić test na

1 Dyskusja coraz EEG lub elektroencefalogram, test do diagnozowania padaczki. Jest to jedyny sposób, że mogą bezpośrednio mierzyć nieprawidłową aktywność mózgu, która powoduje drgawki, a zatem jest powszechnie stosowany testu. Badanie EEG jest również pomocne w klasyfikacji rodzaj padaczki, jeśli napady są potwierdzone być spowodowane padaczką.

2 Przygotowanie do badania EEG przez mycie włosów dokładnie noc przed wizytą procedurą. Nie należy stosować żadnych środków, takich jak lakier do włosów lub żel, po myciu to. Elektrody są umieszczone na skórze głowy w trakcie badania EEG i ważne jest, aby głowa i skóra głowy jest czysta i sucha.

3 Zrelaksuj się jak najlepiej podczas badania EEG. Elektrody są tymczasowo przyklejone do skóry głowy podczas leżeć płasko na łóżku i wykonywać pewne czynności, aby nagrać zmiany w aktywności mózgu. Działania te obejmują ogólnie patrząc na jasne, migające światła lub przy głębokich oddechów w szybkim tempie. W niektórych przypadkach badania mogą obejmować spanie czasu pod obserwacją.

4 Poczekaj na wyniki testu EEG. Nagrania z Twoich fal mózgowych są badane dla każdego nieprawidłowego działania, który jest czasami wskazuje na padaczkę. Jeśli wyniki nie są rozstrzygające, może trzeba przejść kilka testów.

5 Bądź otwarty na wykorzystanie innych metod oprócz EEG testuje, aby sprawdzić, padaczki, takie jak rezonans magnetyczny lub MRI, badań do produkcji obrazów mózgu. Badania krwi są również powszechnie stosowane w celu określenia, czy inne choroby oprócz epilepsji odpowiadają drgawek, które są czasem związane z chorobą nerek lub wątroby. Badania krwi rejestruje poziom czerwonych i białych krwinek, elektrolitów, cukru we krwi i wapnia.

Wskazówki

  • U niektórych pacjentów z padaczką nie reagują na leki jako metody kontroli napadów i musi przejść inne metody.
  • Pacjenci są czasami nadzorowane przez wideo podczas badań EEG obserwować ruchy ciała i ewentualnych drgawek.
  • Poinformować lekarza o wszystkich lekach, które aktualnie przyjmujących przed poddaniem się testowi EEG, ponieważ mogą one zakłócać wyników.