adcov.com

niewyjaśniony przyrost wagi ciała

Niewyjaśnione przyczyny Przyrost masy ciała

Niewyjaśnione przyczyny Przyrost masy ciała


Nieodpowiednia dieta oraz brak ruchu są najczęstsze przyczyny nadwagi. Kiedy spożywamy więcej kalorii niż nasz organizm potrzebuje, lub jeść pokarmy bogate w kalorie i niskie wartości odżywczej, numer na skali idzie w górę. Jednakże, przyrost masy ciała może również występować z przyczyn innych niż diety i aktywności.

Zespół Cushinga

Osoby, które w niewytłumaczalny sposób przybierają na wadze może mieć zespół Cushinga, stan, który występuje, gdy organizm wytwarza zbyt dużo kortyzolu. Objawy obejmują otyłość, co jest szczególnie widoczne w górnej części korpusu; nogi i ramiona osoby cierpiącej na Cushinga pozostać szczupła. Okrągła twarz jest kolejnym objawem Cushinga. Osoby z tą chorobą mogą czuć skrajne zmęczenie, a może okaże się, że są one zawsze spragniony, a potrzeba oddania moczu niezwykle często. Pacjenci Cushinga może również stwierdzić, że czują się w depresji, drażliwość lub niepokój.

Mocz lub ślina testy mogą być stosowane do badania Cushinga. Liczba dostępnych opcji leczenia, w tym leków, promieniowania i chirurgii.

Niedoczynność tarczycy

Niedoczynność tarczycy mogą powodować przyrost masy ciała. Zgodnie z Mayo Clinic, Niedoczynność tarczycy występuje, gdy tarczyca nie działa prawidłowo, powodując brak równowagi chemicznej. Osoby powyżej 50 są bardziej narażone na stanie, a objawy zająć wiele lat, aby się rozwijać. Oprócz otyłości mogą wystąpić bóle stawów, bladość skóry, bóle mięśni i osłabienie, zaparcia i zmęczenie. Osoby cierpiące na niedoczynność tarczycy często rozwijają wysoki poziom cholesterolu, choroby serca i ekstremalną wrażliwość na zimno.

Lekarz wykona badanie krwi, aby sprawdzić, czy masz niedoczynność tarczycy. Lek może leczyć chorobę.

PCOS

Niewyjaśnione przyrost masy ciała może być również spowodowane przez zespół policystycznych jajników, choroby, która powoduje, że stają się powiększonych jajników, które pokryte cyst. Inne objawy tej choroby to bezpłodność i nieregularny cykl menstruacyjny. Nadzwyczaj duże wydzielanie androgenów, czyli męskich hormonów, może powodować wzrost włosów i trądzik na ciele i twarzy. Szereg innych warunkach może wynikać z PCOS, takimi jak krwawienie z macicy i bezdechu sennego. Jeśli lekarz uważa, może masz PCOS, może on wykonać szereg badań, w tym badania krwi. Zabiegi obejmują zmiany w stylu życia i ewentualnie operację.

Przyrost masy ciała Zapobieganie: Skala do Wzrost i waga

Aby utrzymać wagę w terminie optymalnym zakresie dla celów zdrowotnych, warto wiedzieć, na skalę do pomiaru wzrostu i masy ciała. Wytyczne dla wysokości i ciężaru jest oparte na poziomie masy, przy której występuje co najmniej śmiertelność.

Wytyczne dla kobiet

Dla kobiet w wieku od 25 do 29, wzrost i wagę zalecenia są około 100 do 110 kg., Ze wzrostem o 7 do 10 kg. wagi ciała dla osób o średniej lub dużej ramie. Zalecana waga zwiększa dodatkowo od 5 do 10 kg. na cal po wieku 35. Na każdy dodatkowy cal, dodać około 2 kg. do 6 metrów. Oblicz dodatkowe 3 kg. na odzież i 1 cala lub więcej na buty pięty. Kobiety powinny utrzymać zdrową dietę, która zawiera bogate w żelazo źródeł roślinnych, owoców, wzbogacony w witaminy całe ziarna zbóż i owoców. Rekomendacje kalorii dla kobiet w wieku 31 do 50 to 1800 na osiadły i do 2200 dla aktywnych. Zmniejszyć spożycie kalorii o 200 dziennie na każde dwie dekady po 30 roku życia, aby utrzymać zdrową równowagę masy ciała i wzrostu.

Wytyczne dla mężczyzn

Mężczyźni w wieku od 25 do 29, którzy mierzą 5 stóp 2 powinien ważyć około 128 do 130 kg. jeśli mają małą klatkę, i można dodać dodatkowe 5 do 10 kg. dla średnich i dużych ramki. Aby obliczyć wysokość dodatkowych, to około 2 kg. za każdy dodatkowy cal. Po 35 roku życia, mężczyźni mogą dodać od 5 do 15 kg. na cal do zalecanego poziomu wagi. Aby utrzymać prawidłową wagę dla swojego wzrostu, Centrum Kontroli Chorób zaleca dietę bogatą w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, chude mięso i beztłuszczowej źródeł mlecznych. Mężczyźni, którzy mają siedzący tryb życia na aktywny powinien jeść średnio 2400 do 3000 kalorii dziennie, odpowiednio w wieku od 19 do 30, ze spadkiem spożycia kalorii o 200 dziennie, w wieku od 31 do 50 i 51-plus.

Rozmiar ramy pomiaru

Zmierz się, aby dowiedzieć się, czy masz mały, średni lub duży rama. To będzie lepiej pozwalają obliczyć optymalny wzrost i wagę. Według healthchecksystems.com, obliczyć wielkość ramki poprzez pomiar kości łokcia. Aby to osiągnąć, trzymaj rękę prosto z ciała, i zginać w górę, aż utworzyły kąt 90 stopni. Obrócić dłoń w twarz ci, i zmierzyć odległość kości z każdej strony łokcia. Średni pruskiego kobiety będą miały pomiary łokieć 2 1/4 do 2 1/2 cala i mężczyzn będą miały od 2 1/2 do 2 7/8 cali na wysokości 5 stóp i 2 ". Wszystko, co poniżej, że to mała ramka, a wszystko powyżej 2 3/4 cala dla kobiet i 3 1/4 cala dla mężczyzn jest duża ramka.

Zalecenia

Aby utrzymać zdrową wagę dla swojego wzrostu, CDC zaleca, aby opracować plan odżywiania, który zawiera bilans żywności i zdrowe diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych. Jedz pokarmy bogate w błonnik i witaminy, takie jak owoce i warzywa, aby zwiększyć uczucie sytości, i wypić 64 uncji wody dziennie, aby pomóc tłuszczu płukania. Ponadto, to co najmniej trzy dni w tygodniu ćwiczeń w celu wzmocnienia zdrowia i utrzymania masy ciała w dopuszczalnym zakresie dla swojego wzrostu. Zarówno siła i trening układu sercowo-naczyniowego, w tym podnoszenie ciężarów, izometrii, joga, jogging, taniec, kickboxing, wzmocnienie i sprzęt do ćwiczeń, są przydatne dla pomaga utrzymać zdrową wagę ciała.

Niewyjaśniona utrata masy ciała w starych ludzi

Niewyjaśniona utrata masy ciała w starych ludzi


Przyrost wagi i otyłość może być większym problemem, nawet epidemia, dla wielu w tym kraju, ale niespodziewana utrata wagi może być problemem dla starszego mężczyzny. Aż 25 procent pacjentów w podeszłym wieku z nieoczekiwanej utraty wagi nie ma pojęcia, co jest przyczyną, a może ponieść poważne konsekwencje zdrowotne w wyniku, zgodnie z American Academy of Family Physicians.

Znaczenie

Jako ciało dorasta, beztłuszczowa masa ciała zmniejsza się, metabolizm zwalnia, a zmysły smaku i węchu stają się mniej ostre. Ponadto, osoby starsze często czują się pełniejsze szybciej i są głodni rzadziej ze względu na zmiany hormonalne i zmiany w żołądku. Mimo tych "normalnych" zmian, statystyki pokazują, że nieoczekiwane lub niewyjaśniona utrata wagi stawia starszych zwiększone ryzyko depresji, zakażeń, powikłań z istniejących chorób lub stanów, a nawet śmierci.

Przyczyny

Oprócz zmian związanych z wiekiem, o których mowa powyżej, utrata masy ciała może również wynikać ze spadku finansów, słabe zdrowie jamy ustnej, w tym utraty zębów i źle dopasowane protezy, izolacji społecznej, skutków ubocznych leków na receptę lub ogólnego spadku zdolności funkcjonalnych z powodu choroby, niepełnosprawności lub demencji. W większości przypadków nagłego przerwania masy wynika z kombinacji tych czynników. Utrata masy ciała może również prezentować się jako objaw raka, zaburzenia trawienia, choroby płuc, alkoholizm, demencja, i wielu innych chorób.

Identyfikacja

Masy ciała jest bardzo zindywidualizowane, ale Dobrą zasadą jest, aby rozważyć zmniejszenie masy ciała przekraczającą 5 procent w okresie od sześciu do 12 miesięcy znaczącej. Jeśli się dokładnie ważenia jest trudne (innymi słowy, pacjent odmawia ważą samym sobą lub raporty niedokładnych danych), a następnie lekarzy, dietetyków i innych specjalistów, może polegać na innych środkach śledzenie utraty wagi, jak zmiany w rozmiarach odzieży i zeznań krewnych i bliscy przyjaciele.

Diagnoza

Zwężenie długą listę możliwych przyczyn dół do rzeczywistej diagnozy może być trudne i zwykle zaczyna się od pełnej historii i fizycznej, oceny żywieniowej, przegląd wszystkich leków przyjmowanych w tym działań niepożądanych i interakcji lekowych, psychologicznych i mentalnych projekcji, a na końcu pełne badanie przedmiotowe z uwzględnieniem poszczególnych narządów. Bardziej szczegółowe i ukierunkowane badania może być następnie zamówić w zależności od ustaleń z pierwszych kroków.

Leczenie

Pierwszym zadaniem w przypadku utraty wagi, czasem nawet zanim ustala ostateczną przyczyną jest zatrzymanie spadku poprzez wsparcia żywieniowego oraz usługi dietetyka lub dietetyka, logopedy i innych usług społecznych. Jeśli konkretnej przyczyny jest identyfikowany następnie zostanie skierowana z metod leczenia raka, takich jak leczenie depresji lub, często, gdy wsparcie żywieniowe trwa. Wykonania jest zwykle zalecane i leku często jest obciążona stymulują apetyt i bardzo ciężkich przypadkach otwór wlotowy może być stosowany do szybkiego wstrzyknięcia substancji odżywczych.

Choroby, które powodują przyrost masy ciała

Objawy

Jeśli przybiera na wadze bez żadnych zmian do swojej diety lub ćwiczeń schematu, choroba może być winowajcą. Przyrost masy ciała może być objawem choroby lub być skutkiem ubocznym leków. W obu przypadkach, jeśli występują niewyjaśnione zwiększenie masy ciała, skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji.

Tarczyca

Jedną z najbardziej zauważalnych oznak chorób tarczycy lub choroby jest dramatyczny przyrost lub utrata masy ciała. Mając niedoczynność tarczycy, jest aktywny, pod może spowodować mają wolne tempo przemiany materii. To pomaga wyjaśnić, dlaczego następuje przyrost masy ciała, nawet jeśli nie uległy zmianie diety lub wykonywania rutynowych. Niedoczynność tarczycy może również utrudnić schudnąć, że jest zdobyte, ponownie ze względu na bardzo powolne tempo metabolizmu. Na drugim końcu spektrum jest nadczynność tarczycy, nadczynność tarczycy. Stan ten może prowadzić do utraty wagi, ponieważ tempo metabolizmu jest bardzo wysoka.

Choroba Cushinga

Choroba Cushinga, znany także jako zespół Cushinga lub hiperkortyzolizm jest zaburzenie spowodowane przez tkanki organizmu jak stale narażone na działanie wysokich poziomów hormonu kortyzolu. Przyrost masy ciała, zaokrąglona twarz i zwiększenie masy tkanki tłuszczowej na szyi to tylko niektóre z typowych objawów Cushinga. Jedną z przyczyn przyrostu masy z Cushinga jest to, że ludzie, którzy mają choroby często mają wyjątkowo wysoki poziom kortyzolu, który może gromadzić depozyty tłuszczu w jamie brzusznej.

Zespół policystycznych jajników

Kobiety, które doświadczają niewytłumaczalny spadek masy ciała wraz z braku miesiączki oraz wzrost włosów na ciele może być widząc oznaki zespołu policystycznych jajników. Kobiety dotknięte tym zespołem mają dużą liczbę torbieli na jajnikach, co może prowadzić do problemów z jej cyklu miesiączkowego, potencjalnych, poziomu hormonów rozrodczym i układu krążenia.

Inne uwagi

Przyrost wagi podczas często występuje w depresji powodu przejadanie i zmniejszenie energii, ale może także występować w trakcie leczenia. Jednym z najczęstszych efektów ubocznych leków antydepresyjnych jest zwiększony przyrost masy ciała, która może wahać się od kilku kilogramów do znacznej wysokości. Jednym z powodów tego jest to, że związki w zamieszczonych leków może stymulować zaburzenia apetytu, ponieważ blokują one receptory histaminowe i serotoniny w mózgu. Innym powodem może być po prostu, że pacjent naturalnie zyskuje swój normalny apetyt powrotem, bo zaczyna czuć się lepiej.

Szybki przyrost masy ciała u dzieci

Szybki przyrost masy ciała u dzieci


Jak dziecko rośnie, to jest normalne, że będzie przybierać na wadze. Ale ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe, niektóre będą przybierać na wadze szybciej niż inni. Według kidshealth.org "Ponieważ niektóre dzieci zaczynają rozwijać już w wieku 8 lat, a niektóre dopiero w wieku 14 lat, to może być normalne dla dwóch dzieci, które są tej samej płci, wzrostu i wieku mają bardzo różne masy." , Podczas gdy coraz wyższe i większe jest normalny proces rozwoju, jeśli dziecko staje się nadwaga może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i powinny być kierowane.

Średnia Weight Gain

Według artykułu w kwestii zdrowej wagi Urzędowym maj / czerwiec 1999, w wieku od 6 do 10 lat, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta zdobyć od pięciu do siedmiu funtów rocznie. Gdy osiągną wiek dojrzewania, chłopcy zaczynają zyskuje więcej niż dziewcząt. Chłopcy zdobyć o podwójnej ilości beztłuszczowej masy ciała, podczas gdy dziewczyny zdobyć masę więcej tłuszczu. Przyrost masy ciała w tryska w okresie dojrzewania, po tym jak dziecko rośnie w wysokości.

Identyfikacja

Strona kidshealth.org wyjaśnia, że ​​eksperci mają pochodzić z formuły do ​​określenia, czy dana osoba ma prawidłową wagę w stosunku do jego wysokości. Formuła działa dobrze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nazywa się BMI, który stoi na Body Mass Index. BMI jest mierzona w centyla, więc jeśli dziecko jest powyżej 85. centyla, że ​​ma nadwagę. Biorąc dziecka BMI okresowo może być dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, czy jej szybki przyrost masy ciała jest normalne. Patrz rozdział środków, poniżej dla internetowego kalkulatora BMI.

Wpływ leków na Przyrost masy ciała

Zgodnie z jednym z 27 października 2009 artykułu w US News & World Report, dzieci, które biorą leki na poważne problemy psychiczne mogą przytyć szybko i znacząco. Przyczyną przyrostu masy ciała nie jest do końca jasne, ale wydaje się, że dzieci na tych leków wzrósł apetyt na węglowodany. Leki mogą także czuli sedacji, co uczyni je mniej aktywne, co palenie mniej kalorii. Niektóre schudnąć szybko po ich przerywać przyjmowania leków.

Znaczenie

W artykule w US News & World Report, Christoph Correll, psychiatra w Zucker Hillside Hospital w Glen Oaks, Nowym Jorku, mówi, że "przyrost masy ciała w okresie młodości predysponuje osobę do przewlekłych problemów zdrowotnych w późniejszym okresie życia." Nie tylko może prowadzić do cukrzycy typu 2, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i otyłości w wieku dorosłym, ale dziecko, które szybko przybiera na wadze może rozwijać te problemy, a jednocześnie dziecko pisania. Dlatego istotne jest, aby zwrócić uwagę, jeśli dziecko doświadcza szybkiego przyrostu masy ciała.

Rozważania

Choć ważne jest, aby dziecko utrzymać zdrową wagę, ważne jest również, aby pamiętać, jak wrażliwe dzieci - zwłaszcza nastolatków - może być z nadwagą. Zamiast karcenia swoje dziecko do jedzenia zbyt dużo lub jest leniwy, lepszym rozwiązaniem może być zażyciem spacery z dzieckiem, gotowanie zdrowsze obiady i serwowania mniej słodkich napojów i słodyczy. Upewnij się, że jesteś dobrym wzorem do naśladowania przez jedzenie zdrowe posiłki i bycia aktywnym siebie.

Niewyjaśniona utrata masy ciała

Chociaż pewien stopień wahań wagi jest normalny, znaczna utrata masy ciała lub trwałe mogą sygnalizować obecność podstawowych czynników wpływających na ogólny stan zdrowia. Zgodnie z Mayo Clinic, utrata masy ciała w ciągu sześciu do 12 miesięcy, w wysokości do 10-plus funtów lub więcej niż 5 procent ciała istoty wagi dalszego badania jej przyczyn.

Ćwiczenia dieta i poziom

Przeciętny człowiek może palić wszędzie od 1500 do 3000 kalorii dziennie. Oznacza to, że zmiany w spożycia kalorii lub poziom aktywności mógł być głównym czynnikiem niewyjaśniona utrata masy ciała. Ćwiczenia mogą zwiększyć codzienne wydatki o 400 kalorii lub więcej, podczas gdy przyjęcie niskotłuszczowa, dieta o niskiej cukier może drastycznie zmniejszyć ilość spożywanych kalorii.

Stosowanie leku

Niektóre over-the-counter i recepty leki mogą powodować utratę masy ciała, takich jak leki przeciwdepresyjne lub pigułki antykoncepcyjne. Jeśli pacjent przyjmuje leki regularnie, należy zapoznać się z ulotką, aby określić dokładnie jego skutki uboczne i zasięgnąć porady lekarza, jeśli sytuacja nadal się pogarsza.

Nadczynność tarczycy

Nadczynność tarczycy jest stanem, powołując się na nadczynność tarczycy, która produkuje nadmiar ilości hormonów tyroksyny, triiodthyronine lub obu. Ponieważ tarczyca jest ważna w regulowaniu tempo przemiany materii, szybkość, z jaką organizm zużywa energię, zmiany w jego stanie może spowodować szybkie i trwałe zmniejszenie masy ciała. Nadczynność tarczycy może być zdiagnozowane przez lekarza, poprzez badanie fizykalne i badania krwi.

Zakażenie

Chronicznych zakażeń, takich jak gruźlica lub choroba związana z AIDS, mogą spowodować zmniejszenie masy ciała poprzez utraty płynów ustrojowych - na przykład poprzez wymioty. Ponadto, infekcje jelit, takie jak giardiazy, który jest mikroskopijna pasożyta, co powoduje biegunkę, może również powodować utratę wagi. Giardiasis można znaleźć w zanieczyszczonych źródeł wody, takich jak jeziora, rzeki i strumienie. Pitnej uzdatnionej wody i dokładnie mycie wszystkich owoców i warzyw może znacznie obniżyć ryzyko zachorowania na pasożyty jelitowe.

Rak i choroby trawienne

Według artykułu Discovery Health na niewyjaśniona utrata masy ciała, raka okrężnicy, raka płuc, białaczki i innych mogą być przyczyną utraty masy z powodu jego zdolności do wpływania na drogę odżywcze są absorbowane przez organizm przez jelita. Organ może również wydać więcej energii, poświęcając się do zwalczania tych chorób długoterminowych, które mogą powodować utratę masy ciała, jeśli konsumpcja żywności nie zostały odpowiednio zwiększone.

Zdrowie psychiczne

Chociaż związek między zdrowiem psychicznym i masy ciała nie jest dobrze rozumiana, depresja, zaburzenia lękowe, anoreksja i bulimia są związane z utratą masy ciała ze względu na sposób, w jaki wpływają na wybory diecie osób cierpiących na te warunki. Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie psychiczne mogą mieć wpływ na swoje nawyki żywieniowe, wysiłki w celu zmniejszenia stresu, lęku i depresji w codziennym życiu może pomóc, aby powrócić do swojej normalnej wagi.

Środek domu Wodnej Przyrost masy ciała

Obrzęk, nagromadzenie nadmiaru płynów w organizmie, powoduje przyrost wagi wody. Objawy obejmują obrzęk obrzęki kostek, stopy, kolana i nogi. Inne objawy to ogólne wzdęcia i obrzęk twarzy. Przyczyny przyrostu masy wody obejmują alkohol, ciąża, słonych pokarmów, siedzący tryb życia i podstawowych warunków sanitarnych. Skuteczny środek domu do przyrostu masy wody łączy zwiększenie podaży płynów, zmiany diety, ćwiczenia i masaże.

Płyny i potrawy

Skuteczny środek domu przyrostu masy wody rozpoczyna się wraz ze wzrostem dziennej racji wody. Picie wody zwiększa funkcje nerek i sygnalizuje organizmowi puścić wodę jest utrzymującym. Ciało ludzkie często zatrzymuje wodę jako samozachowania gdy zbyt dużo soli występuje w organizmie. Mocz zawiera sól i sól naturalnie występujące powoduje zatrzymanie wody. Zwiększenie spożycia wody w celu rozcieńczenia soli i przemyć je z pęcherza moczowego. Powstrzymują się od jedzenia słonych pokarmów i dodanie dodatkowej soli do żywności. Popularny środek domu do przyrostu masy wody dodać 2 łyżeczki. z octu jabłkowego do wody dwa razy dziennie. Dodać miód do smaku, aby woda ocet jabłkowy cydr bardziej smaczna.

Ćwiczenie

Ćwiczenie jest lekarstwem domu na przyrost masy wody. Organizm ludzki wydala wodę i rozcieńczone sole poprzez oddychanie. Pocenie pomoc w zwolnieniem z retencji wody i wynikające z masy wody. Pot prowadzi nadmiar wody i soli z organizmu przez skórę. W razie potrzeby siedzieć na długie okresy, wstać i poruszać się tak często, jak to możliwe. Ruch poprawia krążenie krwi. Krążenie krwi niesie odpadów do systemu wydalniczy. Prop nogi powyżej poziomu serca, gdy leżąc na siłę płynów, które połączyły się w nogach w kierunku tułowia. Układ krążenia transportuje nadmiar płynów w nerkach i pęcherzu do eliminacji.

Masaż

Ramiona masujące dotknięte obrzęku stronę serca do wymuszenia nadmiar płynu do układu krążenia. Masaż porażone kończyny z ciepłym olejem musztardowym. Jeśli nie jest dostępny olej musztardowy, moczyć 2 łyżeczki. nasion gorczycy w gorącej wodzie, aż woda ostygnie do temperatury komfortowej. Użyj wody nasiona gorczycy masować obszary opuchnięte, lub moczyć w wodzie ściereczki i położyć je na obszarach opuchnięte. Moczyć ściereczek w ocet jabłkowy cydr i umieścić ściereczki ponad obszarów obrzękniętych jako kolejny środek domu na wyeliminowaniu przyrostu masy wody. Nosić pończochy uciskowe, aby zapobiec płynów z łączenia w nogach i do walki retencję płynów.

Jak radzić sobie z Przyrost masy ciała po zabiegach Bypass żołądka

Jak radzić sobie z Przyrost masy ciała po zabiegach Bypass żołądka


Przyrost masy po zabiegu pomostowania żołądek emocjonalne i fizyczne obniżenie temperatury, ale nie musi być koniec świata. Uzyskiwanie wsparcia i za pomocą kreatywnych sposobów odnowienia zobowiązania do utraty wagi może z powodzeniem dostać się z powrotem na dobrej drodze do utraty kilogramów.

Instrukcje

1 Analiza i określić, co jest wyzwolenie przyrost masy ciała. Chirurgii utrata masy ciała to tylko pierwszy krok w uzyskaniu kontroli wagi. Przyrost masy ciała po operacji pomostowania żołądka jest często spowodowane przez czynniki, które przyczyniły się do pierwotnej masy ciała.

2 Uzyskiwanie wsparcia. Pomoc można znaleźć na stronie grupy wsparcia odchudzania, grup wsparcia żołądka obwodnicy, na forach internetowych, jeden-na-jeden doradztwo lub wzajemne wsparcie od innych żołądka pacjentów obwodnicy.

3 Skontaktuj się z centrum chirurgii żołądka obwodnicy i zapytać o pomoc. Większość ośrodków chirurgii są zatrudniać personelu, które mogą zapewnić pomoc i wskazówki z przyrostu masy ciała po operacji.

4 Wdrożenie planu odchudzania zajęcia się przyrost masy ciała. Plan powinien obejmować regularne ćwiczenia, zdrowych wyborów żywności, po operacji pomostowania żołądka wytycznych i ciągłe wsparcie.

5 opracowanie systemu rozpoznawania masy wyzwala zysku i plan radzenia sobie z wyzwalaczami kiedy one wystąpią. Posiadanie planu w miejscu z alternatywnych zachowań i odpowiedzi do wyboru, może pomóc zminimalizować lub wyeliminować nadmiernego jedzenia, co prowadzi do nadwagi.

6 Utrzymanie nadziei i wytrwałości. Jej powiedział, że ma 21 dni, aby nowy zwyczaj i tysiąc dni, aby ją opanować. Weź jeden dzień na raz.

Wskazówki

  • Znajdź kumpla odchudzania współpracować z. Badania pokazują, że u pacjentów z silnym systemem wsparcia są mniej narażone na przyrost masy ciała po operacji pomostowania żołądka.

Dieta na przyrost masy ciała

Dieta na przyrost masy ciała


Podobnie jak ludzie, diety, aby schudnąć, cienkie ludzie i kulturyści często jeść, aby przytyć. Przytyć wymaga podjęcia w dodatkowych kalorii. Ale te kalorie muszą pochodzić od zdrowej żywności. Także chcą przytyć masy mięśniowej, a nie z tłuszczu. Podnoszenie ciężarów i odżywianie się może lepiej upewnić się, że przyrost masy ciała, mięśni.

Znaczenie treningu siłowego

Każdy, kto chce przybrać na wadze powinny upewnić się, że są one tycia mięśni, a nie tłuszczu.

Zgodnie z art Student Journal napisana przez RA Sutton i Carolyn Miller, "... (M) masa uscle zawiera większe porcje wody w organizmie, niż większość innych organów ciała." Mięśni zyskuje również sprawi, że poczujesz się lepiej i poprawić ogólny stan zdrowia, jak również.

Dieta i ćwiczenia są ze sobą powiązane. Podnoszenie ciężarów będzie upewnić się, że masa ciała jest prawidłowo rozmieszczony. Możesz chude, muskularne zyski poprzez spożywanie żywności, które są bogate w białka i niskiej zawartości tłuszczu. Jest również ważne, aby je złożone węglowodany energię. Mięśnie wymagają energii do wzrostu. Główną przyczyną tego, że łatwiej jest uzyskać masę od podnoszenia ciężarów jest zwiększenie apetytu. Ludzie, którzy pracują z wymagać więcej kalorii i białka.

Przybiera na wadze

W celu uzyskania kilograma, trzeba jeść 3500 kalorii powyżej zalecanego dziennego zapotrzebowania na utrzymanie wagi. Wymogi te różnią się w zależności od wielkości danej osoby. Cieńsze ludzie wymagają mniejszej ilości kalorii, aby utrzymać swoją wagę, niż większych ludzi. Jeśli zużywają dodatkowe 7000 kalorii nad wymaganego spożycia, zyskasz dwa funty. Jest to uzasadnione w tygodniu docelowego.

Podczas gdy większość ludzi jeść trzy posiłki dziennie, musisz jeść częściej, aby zwiększyć liczbę kalorii. Strzelać do pięciu lub sześciu posiłków dziennie. Należy jeść żywności, które są bogate w białko i ubogiej w tłuszcze niski. Większość kalorii powinno pochodzić z węglowodanów złożonych. Najlepiej jest je jeden chudego białka i węglowodanów złożoną każdego posiłku. Musisz jeść co około 2-3 godzin do spożywania posiłków.

Niektóre chude białka są kurczak, indyk, chudej wołowiny, tuńczyka, ryby, orzechy i pianę z białek. Złożone węglowodany to chleb, brązowy ryż, płatki owsiane, ziemniaki, słodkie ziemniaki, makaron, kukurydza, groch, jęczmień, wszystkie ziarna, kukurydza, ryż, gryka, płatki kukurydziana, szarłatu i quinoa. Są w zasadzie swoje produkty bogate w skrobię.

Poniżej jest przykład dziennego pożywienia zawierającego chudego białka i złożone węglowodany:

Pierwszy posiłek - Krem z pszenicy i jaj białych
Drugi posiłek - Tuńczyk, ryż brązowy
Trzeci posiłek - kurczaka, makaron
Czwarty posiłek - kurczak, ziemniak lub yam

Piąty posiłek - kurczaka, groszek

Szósty posiłek - Orzechy włoskie, mała porcja zboża lub kukurydzy

Można gotować posiłki na cały dzień w góry. Ponieważ trzeba zwiększyć spożycie białka, będziesz jeść więcej mięsa. Jeśli zdecydujesz kurczaka jednego dnia, jeść chudej wołowiny lub indyka następny dzień. Możesz wybierać spośród wielu kombinacji chudych protein i złożonych węglowodanów. Rozprzestrzeniania się posiłkiem z pomaga z trawieniem. Jeść zbyt wiele produktów w jednym posiłku może opodatkować przewodu pokarmowego.

Przekąski tu i tam nie zaszkodzi. Mnóstwo przekąsek, które są niskie w tłuszczu. Po prostu trzeba jeść więcej chudego białka i węglowodany złożone.

.

Warzywa i owoce

Oprócz białek i węglowodanów złożonych, należy jeść co najmniej 5:55 porcje warzyw i dwa owoce dziennie. Upewnij się, że to świeże warzywa i owoce w mieszance. Warzywa i owoce zawierają wiele niezbędnych witamin i minerałów.

Dlaczego ludzie przyrost masy ciała w lecie?

Lato jest często uważane za sezon dla utraty wagi, bo ludzie zwykle noszą mniej ubrań i chcesz dobrze wyglądać na plaży, wakacje lub innych imprez plenerowych. Podczas gdy wiele osób chce schudnąć w lecie, jest to również sezon, który może promować ogromny przyrost masy ciała z powodu nadużywania i luźnej rountines ćwiczeń.

Wakacje

Wiele osób przytyć podczas wakacji, ponieważ widzą go jako czas, aby rzucić diety i plany żywieniowe przez okno i overindulge w alkoholu, napojów i niezdrowej żywności. Zostały złagodzone w diecie może prowadzić do zaskakujących przyrostu masy do końca sezonu. To jest sprawa, zwłaszcza jeśli wziąć kilka wakacji w okresie letnim, który wiąże się z dużo odpoczynku i leniuchowania. Jeśli spożycie kalorii jest wyższy niż poziom aktywności podczas wakacji, istnieje ryzyko tycia.

Cookouts

Cookouts niekoniecznie są złe, w okresie letnim; to ilość żywności, którą spożywają, a kwota cookouts uczestniczyć, które mogą powodować zwiększenie masy ciała w okresie letnim. Cookouts nie zawsze oferują najzdrowszych pokarmów (takich jak hamburgery, hot-dogi), więc zużywające duże ilości tych tłustych prowadzić do stopniowych podwyżek w swojej tkanki tłuszczowej, powodując zwiększenie masy ciała.

Treningi

Niezgodność z treningów jest jednym z głównych problemów, które powodują ludzi do przybierania na wadze w okresie letnim. Wielu bywalców siłowni na świeżym powietrzu wybierają zamiast iść na siłownię w okresie letnim. Tych, przyzwyczajeni do ćwiczeń stać w sprzeczności z nim i rozpocząć utraty mięśni do tłuszczu, co powoduje zwiększenie masy ciała. Chociaż lato może być spokojny czas, utrzymanie odpowiedniego treningu siłowego i schemat układu krążenia może być różnica między przyrostem masy ciała 10 funtów i 10 funtów odchudzania.

Rozwiązanie

Przechowywać aktywne jak to możliwe w okresie letnim. Istnieje wiele prostych czynności, takich jak turystyka, pływanie, jazda na rowerze lub pieszo, które można zrobić bez konieczności krok do siłowni. Konsekwentnie wykonywania aktywności fizycznej, co najmniej trzy razy w tygodniu. Chociaż wolno oszukiwać dni i zachęcać, gdy po plan żywieniowy, to zaleca się pozostać blisko swojej diety, jak to możliwe, zwłaszcza jeśli mają niski metabolizm lub mają skłonność do tycia.

Nieporozumień

Nie tylko liczą kalorii jeden po drugim, aby zapobiec przyrost masy ciała w okresie letnim. Podczas liczenia kalorii jest integralną częścią zarządzania wagi, to jest ściśle związane z innymi czynnikami, takimi jak nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Napoje elektrolitowe i napoje energetyczne nie są dobrymi substytutami wody. Ponieważ mięśni składa się z wody i białka, pije wystarczającej ilości, aby utrzymać metabolizm i zapobiec przyrost masy ciała.

Powoduje szybki przyrost masy ciała

Warunki fizyczne

Szybki przyrost masy ciała może być spowodowane wieloma czynnikami, ale pewne warunki fizyczne mogą być na tyle poważne, aby wymagało opieki lekarskiej. Zespół Cushinga, zaburzenia spowodowane podwyższonych ilości kortyzolu, hormonu, może mieć wpływ na inne ciała adrenaliny i regulatory do produkcji szybki przyrost masy ciała; Zespół Cushinga, ponieważ może być również związana z niektórymi nowotworami, szybki przyrost masy ciała powinien być skierowany przez lekarza tak szybko, jak to możliwe. Niedoczynność tarczycy, w którym wytwarza mniejsze ilości jego regulacji metabolizmu enzym jest inny poważny stan fizyczny, który przedstawia się jako szybki przyrost masy ciała towarzyszyła uczucia letargu. Inne, bardziej złożone warunki fizyczne, takie jak zespół policystycznych jajników, może również powodować pacjenci szybko dodać funtów i powinno być sprawdzone przez lekarza rodzinnego.

Farmaceutyki

Niektóre leki stosowane do leczenia chorób, także mogą powodować przyrost masy ciała. Na ogół, środki przeciwdepresyjne, środki uspokajające i mogą powodować przyrost masy ciała u osobników biorących te leki regularnie, jako leki do puszek do leczenia konkretnych warunków, takich jak lit i cyproheptadyny. Prawie każdy lek (lub kombinacja żywności) powodujące u pacjentów zachować płyn będzie powodować dodatkowe kg, że część tej masy mogą być szybko utracone przez zwiększenie spożycia wody i przy moczopędne.

Warunki psychologiczne

Szereg zagadnień psychologicznych również może pobudzić szybki przyrost masy ciała. Wielu ludzi, którzy cierpią z powodu poczucia winy i lęku, na przykład, włączyć do żywności jako komfortu; zanim osoba zdaje sobie sprawę, nastąpiła zmiana, może ona wystąpić znaczny wzrost wagi. Depresja jest także powszechnie przyrost masy ciała; Pacjenci często doświadczają zmiany diety i ćwiczeń fizycznych wzorów, które mogą być spotęgowane przez subtelne zmiany fizyczne, które przyspieszają przyrost masy ciała. Osoby, które doświadczają zarówno szybki wzrost masy ciała i znaczącą zmianę w strukturze społecznej, emocji i postaw, powinny skonsultować się z wykwalifikowanym zdrowia psychicznego zawodowych do oceny i leczenia.

Zmiany w stylu życia

Normalne zmiany w stylu życia mogą spowodować szybkie dodanie funtów. Osoby, które niedawno podjęte na siedzący tryb pracy, wrócił do szkoły, lub w lewo, drużyny sportowej mogą zauważyć wzrost ich masy, ponieważ palą mniej kalorii. Osoby, które zwiększają ilość alkoholu piją mogą również zauważyć, przyrost masy ciała, ponieważ wiele napoje alkoholowe mają dużo kalorii i węglowodanów. Wreszcie, osoby, które przyjęły bardziej siedzący tryb życia, którzy dokonali zmian w ich oznaczone diecie lub doświadczonym kombinację tych dwóch czynników może zobaczyć bardzo gwałtowne zmiany masy ciała.

Jak można dziewczyn przyrost wagi?

Dziewczyny są coraz bardziej zaangażowani w zajęciach sportowych i sportowych, które mogą oznaczać, muszą przybrać na wadze, aby zakwalifikować się do niektórych klas wagowych. Nawet gdy nie jest wspomniany przypadku dziewczęta prostu chcą mieć możliwość wypełnienia ubrania lepiej przez małe ilości masy ciała. Jak wiele kobiety są generalnie bardziej zaznajomieni z taktyki odchudzania niż dodawać funtów, zdobywając wiedzę na temat przyrostu masy ciała dla dziewcząt konkretnie może być konieczne.

Rodzaje

Istnieją tylko dwa główne sposoby na przyrost masy ciała i te są przez tłuszczu i mięśni. Można powiedzieć, że nie obchodzi mnie, jaki rodzaj masy umieścić na tak długo, jak masz jakiś, ale wybór, który z nich jest dla może masz jakieś dodatkowe korzyści. Są to korzyści dla uzyskania masy tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, aby przechylić igłę na wadze.

Ramy czasowe

Przyrost masy ciała należy podchodzić z trwałej mentalności. Powolny i stały wzrost kalorii ponad trakcie 7 do 10 dni będzie pomagają organizmowi dostosować się do dodatkowych składników odżywczych. Należy zwiększyć spożycie kalorii do od 500 do 1000 kalorii dziennie więcej niż średniej codziennej diecie, aby rozpocząć, aby dodać wagi. Należy przytyć powoli, nie przekraczając ponad 4 funty tygodniowo, aby utrzymać dobry stan zdrowia i pozwolić twój czas, aby rozciągnąć skórę, jednocześnie minimalizując rozstępy.

Praktyki

Jedzenie 05:55 posiłki dziennie, w tym przekąski między głównymi posiłkami pomoże przyspieszyć swój metabolizm. Pomoże to utrzymać się zdrowe i daje większe szanse wkraść się bardzo potrzebne kalorii w diecie. Mając dodatki takie jak sosy, glazury, opatrunek, syrop i sos może pomóc, aby dodać kalorii bezproblemowo. Można również rozważyć mleczne, koktajle, koktajle lub sok z posiłków, a nie wody.

Rozważania

Iść na siłownię i zniesienie niektórych wag pomoże dodać trochę masy mięśniowej do twojego ciała. Korzyści z dodawania krzywą masy mięśniowej do twojego ciała, że ​​mięśnie są chude pomaga spalić więcej tłuszczu i jest cięższy od tłuszczu dla celów zyskuje. Z drugiej strony, należy również wziąć pod uwagę swój typ ciała przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj wzmocnienia mięśni chcesz. Jeśli wiesz, że będziesz nabrać jak The Incredible Hulk, gdy podnoszenie ciężarów, to należy rozważyć zyskuje zdrową wagę tłuszczu. Zdrowa waga tłuszczu można uzyskać poprzez spożywanie zdrowych tłuszczów, takich jak te, które pochodzą z mleka, ryb i orzechów.

Ostrzeżenie

Upewnij się, że jeśli masz zamiar na przytyć mięśni, które spożywają wystarczająco dużo chudego białka, aby wspierać ich zdrowy wzrost i odtwarzania, funkcja. Potrzebny będzie również do zapewnienia, że ​​otrzymujesz od siedmiu do dziewięciu godzin snu nocnej jako rosnące dziewczyny. Picie 64 uncji płynów nie zawierających kofeinę jest nadal niezbędne dla prawidłowego nawilżenia. Przed nowym diety i wykonywania rutynowych należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Przyczyny szybkiego Przyrost masy ciała

Narodowy Instytut Zdrowia informują, że szacunkowo 133,6 milionów Amerykanów ma nadwagę lub otyłość, co jest alarmujące statystyki. Niektóre osoby z nadwagą może być lekko albo silnie nadwagą może być na różnych powodów. Szybki przyrost masy ciała jest niepokojący problem medyczny, który człowiek powinien natychmiast zwrócić się o pomoc do.

Znaczenie

Ze względu na skłonność do przybierania na wadze wśród Amerykanów, pakowanie na dodatkowych kilogramów może być katastrofa dla zdrowia osoby. Według MedicinePlus otyłość może powodować u pacjenta wystąpią inne poważnych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, choroby układu krążenia i wysokiego ciśnienia krwi. Te problemy zdrowotne mogą powodować osoby mają gorszą jakość życia, przede wszystkim ze względu na wzrost masy.

Rodzaje

Istnieje kilka powodów, dla których osoba może szybko przybierają na wadze, głównie spowodowanym nadmiernym stresem lub problem medyczny. Stres może być często prowadzi do szybkiego przyrostu masy ciała, z powodu nadmiernego jedzenia emocjonalnego, podniósł hormonów w organizmie i trudności w zasypianiu. Problemów medycznych może prowadzić do osoby wprowadzenie na nadmiar kilogramów, szczególnie tych, którzy cierpią z powodu niedoczynności tarczycy, zespół Cushinga lub tych, którzy biorą leki na receptę dla innych dolegliwości.

Efekty

Skutki szybkiego przyrostu masy ciała mogą być odczuwalne niemal natychmiast przez jednostkę. Odzież zacznie odczuwać mocniej, poziom energii spadnie i nastrój danej osoby może zmienić. Jeśli przyrost wagi trwa przez dłuższy okres czasu, a następnie innych powikłań zdrowotnych może powstać, na przykład bezdech podczas snu, cukrzycy i nadciśnienia tętniczego. Osobistego życia jednostki i relacje mogą cierpieć z powodu przyrostu masy ciała, co powoduje depresję, ostatecznie się w.

Rozważania

Nie wszystkie szybki przyrost masy ciała jest nieprawidłowe. Możliwe jest, aby zachować swoje ciało płyny lub u kobiet może to być oznaką ciąży. Niektórzy ludzie mogą umieścić na nadwagę z powodu złych nawyków żywieniowych i / lub ze względu na siedzący tryb życia, mówi MedicinePlus. Szybki przyrost masy ciała nie jest zalecane dla osób, więc odwiedzić lekarzem natychmiast.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Pierwszy krok w kierunku zwalczania problemu szybkiego przyrostu masy jest do lekarza, zaleca New York Times. Jeśli osoba ma niedoczynność tarczycy lub zespół Cushinga, a następnie lek może pomóc w walce z chorobą osoby i odwrócić utratę wagi. Jeśli stres jest winowajcą, a następnie podjęcie kroków na relaks i uzyskać odpowiednią ilość odpoczynku może pomóc obniżyć poziom stresu. Do kontroli masy ciała, jedzenia zdrowych posiłków i coraz codziennej aktywności fizycznej może pomóc osoba zapobiec szybką utratą masy ciała dzieje.

Żywność dla szybkiego Przyrost masy ciała

Szybki przyrost masy ciała osiąga przeciążenia organizmu z produktów, które szybko zbudować masę. Bądź aktywny w czasie swojej wagi okresie wzmocnienia dodać masy mięśniowej, a nie tłuszczu. Tworzenie planu żywności i zaplanować posiłki, aby Twoje osobiste cele spożycia. Zespół z przyjaciółmi i członkami zespołu, aby utrzymać się na torze i pomiar postępów. Jedz naturalne i pyszne zdrowe jedzenie, aby stać się rozmiar chcesz.

Węglowodany

Wszystkie rozmowy o zmniejszeniu spożycia węglowodanów i jego relacji do utraty wagi jest odwrotnie zastosowanie do nadwagi. Proste węglowodany takie jak cukry i produktów rafinacji zawierających biała mąka obracać szybciej do tłuszczu, gdy nie są one natychmiast spalone jako energia niż zrobić węglowodany złożone. Węglowodany złożone, takie jak te znajdujące się w owocach i warzywach zapewnić bardziej długotrwałego magazynowania energii dla konwersji do mięśni. Wybierz niewybredny całe ziarna pszenicy i produktów szybko stworzyć masę energii zmagazynowanej dla zdrowej masy ciała.

Białka

Chude źródła białka dostarczają klocki potrzebne do szybkiego wzrostu masy mięśniowej. Wybierz kawałki mięsa, które są głównie mięśni i przygotowanie ich do gotowania, usuwając nadmiar tłuszczu. Ryby są naturalnie chude źródła białka, które jest szybko przygotowane, a nawet jeść na surowo. Wybierz wersje niższe tłuszczu w twarogu, jogurtów i innych produktów mlecznych zawierających białko serwatkowe. Jaja i skorupiaki są pakowane w białko również pokarmy niskotłuszczowe.

Tłuszcze

Wybieraj zdrowe tłuszcze podnieść spożycie kalorii bez obudowy obrażenia ciała. Trzymaj się z dala od wszystkich utwardzonych tłuszczów roślinnych, a zamiast tego wybrać tłoczonych na zimno olejów i tłuszczów z ryb. Jedz ryby, które zostały ugotowane w oliwie z oliwek na podwójnej dawki tłuszczów nienasyconych. Nasiona i orzechy zawierają również te zdrowsze tłuszcze i są łatwo przenośne pomiędzy posiłkami przekąski. Tłuszcze mleczne są lepsze niż te w wołowiny, kurczaka i wieprzowiny.

Plany diety

Ustawić harmonogram na śniadanie, lunch, obiad i przekąski jeść drogę do szybkiej bramki nadwagi. Sklep z planem w ręku, aby upewnić się, że zakup odpowiedniego rodzaju żywności. Nie będzie w stanie przegap żadnych posiłków lub możliwości przekąskę. Czasami będzie to oznaczać jedzenia, jeśli nie są tak głodni. Poszukaj małych ukąszeń, że jesteś w stanie szybko pojawiają się w ustach, nawet gdy jesteś w podróży i wysokobiałkowych wysokiej węglowodanowych przekąsek.

Shakes mocy

Mieszanie w pełni naturalny mleczny w domu jest szybki sposób załadować na kalorie po treningu i między posiłkami. Zawsze zaczynam swoją bazę z mleka pełnego spakować podwójne uderzenie dużej zawartości tłuszczu i białka. Mleko zawiera również aminokwasy sprzyjających wzrostu mięśni. Spadek gałką lodów waniliowych podwoić siłę swojej bogatej mleczarni i dodać tekstury do napoju. Dodaj naturalny słodzik przez upuszczenie trochę miodu, kilka truskawek lub bananów do blendera. Te proste cukry szybko przekształcić w energię.

Jak kontrolować przyrost masy ciała w okresie menopauzy z dodatkami

Wiele kobiet przyrost masy ciała, jak przejść przez menopauzę. Twój organizm nie potrzebuje do obsługi układu rozrodczego, twój metabolizm zwalnia. Wiele kobiet traci w tym momencie mięśni, który spowalnia metabolizm. Niektóre suplementy mogą pomóc kontrolować przyrost masy ciała, a nawet mogą pomóc stracić kilka kilogramów.

Instrukcje

Suplementy To kontrola wagi

1 Weź magnez. Magnez jest wyczerpany przez ludzi, którzy mają cukrzycę. To jest klucz do regulacji insuliny. Pomoże to z tymi apetyt na żywność bogatą w cukier.

2 Weź witaminy B kompleks. Osiem z naszych niezbędnych witamin są od kompleksu B. Są one istotne dla metabolizmu białka i tłuszczu. Witaminy z grupy B również konwertować węglowodany w energię. Wszyscy pracują razem i są niezbędne do utrzymania wagi w zdrowym poziomie. Witamina B2 pozwala na pracę tarczycy, który reguluje metabolizm.

3 Weź Omega 3 kwasy tłuszczowe. Pracują, aby zwiększyć nasze mechanizmy spalania tłuszczu. Biorąc je może prowadzić do utraty tkanki tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe omega 3 również pomóc złagodzić stan zapalny.

4 Pobierz sprawdziła stężenie witaminy D. Niedobór witaminy D prowadzi do oporności na insulinę, co powoduje zwiększenie masy ciała. Wiele kobiet przechodzące menopauzę znaleźć mają apetyt na słodycze. Bez witaminy D, słodycze będą przechowywane w tłuszczu. Nowe badania pokazują, wiele osób z niedoborem witaminy D są od lat, zanim zobaczą żadnych oznak. Twój organizm wytwarza witaminę D z ekspozycji na słońce. Ale wiele osób ogranicza ich czas w słońcu, aby uniknąć ryzyka zachorowania na raka skóry. Można również uzyskać witaminy D z żywnością. Niektóre jedzenie i napoje (jak mleko) są wzbogacone w witaminę D. Witamina D jest również dobre dla kobiet przechodzących menopauzę, ponieważ pomaga zapobiegać osteoporozie i utrzymuje nasze kości twarde.

Przyczyny Przyrost masy ciała u kobiet

Przyrost masy ciała jest problemem dla wielu kobiet. Będąc wiedzę o fizycznych, emocjonalnych i medycznych przyczyn przyrostu masy ciała może pomóc kobieta utrzymać zdrową wagę przez całe życie.

Menopauza i niedoczynność tarczycy

Menopauza i niedoczynność tarczycy są dwa powody, dla przyrostu masy ciała u kobiet. Zmiany hormonalne w organizmie w okresie menopauzy i po tarczycy staje pod aktywny, prowadzi do przyrostu masy ciała związanego z tymi warunkami. (Patrz odnośniki 1, 3)

Przyczyny emocjonalne

Stresu i depresji często prowadzi do nadwagi u kobiet. Długotrwały stres powoduje, że organizm do przechowywania tłuszczu i trzymać się go. Kobiety, które jest wciśnięty, a także są pod wpływem stresu, prowadzi mniejszej aktywności fizycznej, co prowadzi do zwiększenia masy ciała. (Zobacz też: 2)

Styl życia

Siedzący tryb życia, wraz z nadmiarem kalorii i spożycia węglowodanów jest często odpowiedzialny za przyrost masy ciała u kobiet. (Zobacz też: 1)

Cukrzycy i insulinooporności

Oporność na insulinę i cukrzycą typu 2 także powodów nadwagi u kobiet. Kontrolowania poziomu glukozy we krwi, zwiększenie aktywności fizycznej oraz zmniejszenie masy ciała może przeciwdziałać te warunki. (Zobacz źródło)

Rozważania

Sztuczne słodziki, natomiast nie zawierające cukru może powodować oporność na insulinę wszystkie takie same i prowadzi do zwiększenia masy ciała. (Zobacz też: 2)

Dieta dla kogoś z estrogenów leczenie z powodu Przyrost masy ciała

Według strony medycznej Medline Plus, terapii estrogenowej, powszechnie znanej jako terapia zastępcza hormonu, to procedura, w której wtryskuje się sztuczne hormony lub inaczej wprowadzone do organizmu do zwiększenia produkcji naturalnego, łagodzenia efektów ubocznych niedoborów hormonu w wyniku menopauzy lub inne czynniki , przyrost masy ciała, w tym uderzenia gorąca i zmniejszenie gęstości tkanki kostnej. Aby jak najlepiej wykorzystać swój czas na leczenie estrogenami do utraty wagi, będziesz chciał trzymać się zdrowej diety - co pozwala organizmowi na pełne wykorzystanie dodatkowych estrogenów przez normalizację masy ciała tak szybko, jak to możliwe.

Terapia Dieta estrogen

Śledź niskotłuszczowa dieta naturalna, aby większość z leczenia terapii estrogenem, pomagając organizmowi schudnąć w sposób naturalny. Spożywać dietę, która jest bogata w świeże owoce, produkty pełnoziarniste i warzyw, ograniczając spożycie niezdrowych elementów, takich jak cukry, alkoholu, żywności przetworzonej i innych pustych kalorii, ponieważ będą one służyć tylko do hamowania swoje wysiłki odchudzania. Upewnij się, że poduszka diety duży ilości chudego białka, w tym niskiej zawartości tłuszczu mięso, drób, owoce morza i wraz z włączeniem umiarkowanych ilości soi. Według strony internetowej HolisticOnline naturalnego zdrowia, soja może przyczynić się do zwiększenia poziomu estrogenów w organizmie, co daje dodatkowy impuls ponad i poza przewidziany przez hormonalnej terapii zastępczej. Tak więc, należy starać się jeść produktów zawierających białko sojowe co najmniej dwa lub trzy razy w tygodniu. Przykładowe przedmioty obejmują tofu, soi i MIZO, sos sojowy. Ogranicz spożycie tłuszczu do nie więcej niż 25 do 30 procent dziennego zapotrzebowania na kalorie waszych, wszelkich starań, aby spożywać tłuszczu z naturalnych źródeł, takich jak oleje, orzechy, nasiona, owoce, takie jak orzechy kokosowe i awokado.

Waga Tracking

Pamiętaj, że ostatecznym celem jest, aby schudnąć, więc dążyć do spadku jedno lub dwa funty tygodniowo przez działające w lekkim deficytu kalorycznego. Oznacza to, zużywa około 300 do 400 kalorii dziennie mniej niż płoną. W celu śledzenia tego, trzeba będzie śledzić całkowite zużycie kalorii przez prowadzenie dziennika żywności w ciągu dnia, spisując żywności, które można jeść razem z kalorii w nim zawartych. Skala jedzenie może być również pomocne ważyć trudno ocenić porcje żywności, takich jak surowe mięso i inne przedmioty, które nie wchodzą w konwencjonalny porcji. Próbować jeść mniej więcej taką samą liczbę kalorii każdego dnia, aby korekty łatwiejsze i wyciąć codziennych kalorii dalej (przez innego 200 lub tak) Jeśli płaskowyże odchudzania.

Czy to normalne, że nastolatki szybko stracić i przyrost masy ciała?

Młodzież są predysponowane do szybkich zmian fizycznych w związku z rozwojem i wzrostem hormonów. Zbliżyć się do rozmowy z nastolatkiem przez wspierających dostosowania stylu życia w rodzinie. Nastolatek nie powinien być obwiniany za jego zysku lub straty wagi.

Zarejestrowani Dietetycy

Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne może dostarczyć porady na temat radca nastolatków o ich nawyki żywieniowe.

BMI

Nastolatki nie powinny rozważyć ich zysk lub utrata masy ciała jako wskaźnika tłuszczu lub cienkie, ale z punktu widzenia zdrowia. Że wskaźnik masy ciała pomaga w określeniu zakresu zdrowej wagi dla nastolatka.

Płeć

Więcej Kobieta młodzież mają zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, bulimia i obżarstwa, niż mężczyzn.

Wzrost

Naście chłopcy mogą rozciągać się dopasować swoją wagę z ich wysokości w wieku od 12 do 19 lat nie może być przyrost masy ciała w okresie dojrzewania chłopców wspierających zmiany w wysokości.

Co jest normalne?

Nie ma nikogo, że jest prawidłowa waga dla każdego nastolatka. Porozmawiać z nastolatkiem o jej obraz ciała i podejmowania świadomych decyzji w rodzinie.

Menopauza przyrost wagi Solutions

W okresie menopauzy, hormony mogą być radykalnie z równowagi. Powoduje to wiele zmian w organizmie, szczególnie nadwagi. Menopauzie zauważyć przyrost masy ciała, głównie wokół swojej talii i bioder, a to nadmiar masy ciała nie może odpowiedzieć na rozwiązaniach odchudzających, które pracowały w przeszłości. To dlatego, że przyczyną przyrostu wagi jest prawdopodobnie różny od przyczyny przyrostu wagi przed menopauzą. Jeśli znasz przyczynę swojej menopauzy przyrostu masy ciała, można znaleźć rozwiązanie dla niego.

Hormonalna terapia zastępcza a-Weight Gain

W okresie menopauzy wiele kobiet rozpoczyna hormonalną terapię zastępczą, lub-HTZ. HTZ pomaga złagodzić objawy menopauzy, ale może powodować zwiększenie masy ciała. To dlatego, że HTZ działa poprzez zwiększenie poziomu estrogenów, które mają tendencję do spadku w okresie menopauzy; Jednakże, gdy estrogenu zwiększa zbyt dużo, to mogą powodować zatrzymywanie tłuszczu i oleju.

Jeśli HRT przyczynia do zwiększenia masy ciała, skonsultować się z lekarzem. Ona może zaproponować sposoby dostosowanie HTZ. Jeśli objawy są stosunkowo łagodne, można zdecydować się na całkowicie przerywać stosowania HTZ, aby pomóc sobie schudnąć.

Dieta i ćwiczenia

Podobnie jak przed menopauzą, dla wielu kobiet po menopauzie przyczyną przyrostu wagi jest złe odżywianie. Jak wiek, Twoja masa mięśniowa stopniowo maleje, co spowalnia metabolizm. Ten proces dzieje się niemal wszyscy, ale jest sposobem spowolnić utratę mięśni: Po wystąpieniu menopauzy, zaczynają wykonywać, jeśli wcześniej nie; jeśli nie, utrzymać lub zwiększyć poziom ćwiczeń.

Bo twój metabolizm zwalnia w okresie menopauzy, trzeba będzie zmniejszyć ilość kalorii, które spożywasz każdego dnia. Wykonując będzie można wziąć w o tych samych lub nieco mniej, kalorii niż wcześniej menopauza. Jednak, Najważniejsze jest to, że dieta bogata w kalorie podczas menopauzy powoduje zwiększenie masy ciała. Staraj się jeść dużo błonnika i pić dużo wody. Spowoduje to ograniczenie apetytu i pomóc spożywać mniej kalorii. Jeść mniej kalorii i ćwiczenia będzie można stracić na wadze może być zdobyte w trakcie menopauzy.

Inne warunki

Czasami waga zdobyć w okresie menopauzy jest tylko luźno związane z menopauzą się. Sami podkreślają, że niektóre kobiety czują się w wyniku starzenia, okoliczności życia i wahania poziomu hormonów może powodować zwiększenie masy ciała. Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby walczyć menopauzy przyrost wagi jest, aby upewnić się, że nie dostaniesz uszkodzona. Dużo snu, spędzić dzień w spa i nauczyć radzenia sobie mechanizmy, takie jak głębokie oddychanie.

Zrezygnowanie poziom estrogenów w okresie menopauzy można wystąpić może pomóc rzucić światło na innych warunkach może już przedtem o tym nie wiedząc. Warunki takie jak oporność na insulinę, niedoczynności nadnerczy zmęczenie i może istnieć bez objawów, ale gdy stężenie estrogenów spadnie, te warunki są bardziej może powodować zwiększenie masy ciała. W rzeczywistości, niedoczynność tarczycy jest dość częstym schorzeniem, które powoduje znaczne, nagły przyrost masy ciała wśród kobiet w okresie menopauzy. Jeśli wystąpi nagły przyrost masy ciała w okresie menopauzy towarzyszą skrajne zmęczenie, lub po prostu nie masz ochoty na siebie, należy skontaktować się z lekarzem. Badanie krwi może zdiagnozować każdy z tych warunków; leczenia tych podstawowych warunków pomoże Ci uporać się z przyrostem masy ciała są spowodowane.

Które sprawiają, że kobiety powyżej 30 przyrost masy ciała

Które sprawiają, że kobiety powyżej 30 przyrost masy ciała


Jeśli obawiasz się, pakowania na funty po trafieniu w wieku 30 lat, nie stres. Jeśli zachować spokój i skupić się na swoim ciele i zdrowia można odeprzeć dodatkowy ciężar może być wyświetlany. Podkreślając, może rzeczywiście pomóc przybrać na wadze, więc skupić się na jedzenie w prawo, wykonywania i śledzenia kalorii można konsumować i spalić.

Depresja i lęk

Czynniki psychologiczne mogą odgrywać dużą rolę w zmianach wagi po ukończeniu 30. Jeśli kobiety cierpią z powodu lęku lub depresji, są one bardziej podatne na problemy zwiększenie masy ciała, w zależności od "Zdrowie kobiet" badania "Przyrost masy ciała u kobiet w późnym Rozrodu lat. "

Ciąża i hormony

Po 30 roku życia metabolizm spowalnia, co oznacza, spalamy mniej kalorii. Wraz ze spowolnieniem metabolizmu, niektóre kobiety będą przechodzić zmiany hormonalne z ciąży lub menopauzy. Trzeba będzie uczyć się na nowo, ile kalorii organizm spala naturalnie. A także ile i jakie rodzaje żywności można jeść i ile ćwiczeń trzeba wykonać, aby spalić nadmiar kalorii.

Zachowanie

Życie może stać się bardziej ruchliwe jak wiek, w krótszym czasie, aby skupić się na sobie. Jeśli żonglerka rodzinę i karierę, może masz mniej czasu na zaplanowanie i zdrowe posiłki, a także ćwiczenia niezdrowe przekąski i oprzeć komfort żywności.