adcov.com

niewyjaśniony ból głowy

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy


Bóle głowy mogą odwrócić się od codziennej rutyny, sprawiają, że trudno, aby zrobić swoją pracę i mieć zabawę z wolnego czasu. Większość głowy są łagodne i można je łatwo potraktowano over-the-recepty. Aby wiedzieć, kiedy do lekarza na niewyjaśnione bóle głowy, będziemy chcieli oglądać ostrość, czas i rodzaj każdego ból głowy.

Instrukcje

Naucz się rozpoznawać niewyjaśnione bóle głowy można traktować w Domu

1 Rozważmy sposób Twój ból jest bolesny.

2 Uświadom sobie, kiedy ból jest jak szczelność całej głowie, jest to zwykle podstawowy (nie spowodowane przez choroby podstawowej), napięciowy ból głowy. Są one towarzyszyć ból w ramionach i szyi.

3 Bend przodu w talii, czy ból głowy ból wzrasta. Ból, który zwiększa kiedy zginać i że skupia w przedniej części głowy i twarzy jest prawdopodobne ze względu na wspólną zatok.

Wiedzieć, kiedy ból głowy Wymaga lekarskiej

4 Zobacz lekarza, szczególnie, kiedy nagle uderza gwałtowny ból głowy, zwłaszcza jeśli zwykle nie cierpią na bóle głowy.

5 Raport poważnie bolesne bóle głowy do lekarza, jeśli u pacjenta stwierdzono choroby nerek, gdyż jest to znak, że czynność nerek pogarsza się.

6 Idź do lekarza, gdy ból głowy towarzyszy napadów.

7 Prowadź dziennik ból głowy, aby pomóc określić, czy należy udać się do lekarza. Zanotuj datę, czas i okoliczności każdej głowy. Jeśli bóle głowy zwiększenie częstości i ciężkości, należy udać się do lekarza.

8 Uważaj na silny ból w uchu lub szczęki, który towarzyszy ból głowy. Może to być oznaką poważnych infekcji uszu lub zębów, który potrzebuje pomocy medycznej.

9 Raport objawy, takie jak nudności, nadwrażliwość na światło i wymioty do lekarza. W połączeniu z bólu głowy, są to objawy, które cierpią z powodu migreny.

Wskazówki

 • Wiem, że bóle głowy w czasie cyklu miesiączkowego są normalne i zazwyczaj nie powód do niepokoju.
 • Sprawdź leki etykiet, aby zobaczyć, czy bóle głowy są możliwe działanie niepożądane.
 • Zadzwoń do lekarza natychmiast, jeśli są w wieku powyżej 50 lat i doświadcza nowych głowy z bólu podczas żucia. Są to oznaki tętnicy skroniowej, co może spowodować utratę wzroku, jeśli nie jest leczone.
 • Jeśli Twoje dziecko ma niewyjaśnione bóle głowy częściej niż raz w miesiącu, należy zabrać dziecko do lekarza.
 • Nigdy nie podawać aspiryny dziecka do leczenia bólu głowy. Aspiryna może spowodować zespół Reye'a (który powoduje uszkodzenie mózgu) u dzieci.

Skutki uboczne Lotrel

Skutki uboczne Lotrel


Lotrel jest marką dla kombinacji dwóch leków stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Benzenosulfonian amlodypiny jest blokerem kanałów wapniowych, a chlorowodorek benazeprilu jest angiotensyny (ACE), inhibitor konwertazy angiotensyny. Mogą wystąpić działania niepożądane, chociaż są one bardzo rzadkie.

Większość Częste

Najczęstsze działania niepożądane to suchy kaszel, zawroty głowy, bóle głowy i wysokie stężenie potasu we krwi. Wszystkie te działania miały miejsce w mniej niż 4 procent uczestników. Może również wystąpić zawroty głowy i zmęczenie.

Wspólne poważne konsekwencje

Około 2 procent uczestników badania klinicznego doświadczonych niewyjaśniony obrzęk głowy, twarzy, gardła, szyi, rąk i nóg. Ten efekt uboczny należy za poważne, ponieważ może to być reakcje alergiczne.

Reakcja alergiczna

Inne objawy reakcji alergicznej obejmują wysypkę i świąd, ciężkie zawroty głowy, świszczący oddech i trudności w oddychaniu lub połykaniu.

Rzadkie działania Poważne

Inne poważne działania niepożądane występują rzadko. Niektóre obejmują omdlenia, bóle brzucha, wymioty, gorączka, ból gardła, zmniejszenie oddawania moczu, nieregularne bicie serca lub wolne tętno. Objawy zaburzenia czynności wątroby, takie jak żółtaczka, również rzadko może wystąpić.

Obawy Ciąża

Kobiety w ciąży nie powinny stosować Lotrel, ponieważ lek może powodować wady wrodzone i śmierć płodu, jeśli używane w ciągu ostatnich 6 miesięcy ciąży.

Interakcje leków

Lotrel może wchodzić w interakcje z litem, suplementy potasu, substytuty soli zawierające potas i leki moczopędne. Działania niepożądane leków z obu pobranej może być zwiększona, zmniejszona lub zmieniony.

Avapro & Weight Loss

Avapro jest bloker receptora angiotensyny wspólnego przepisywane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Oficjalnie Avapro nie ma wpływu na masę; jednak użytkownicy doświadczyli niewielki przyrost masy ciała lub utratę masy ciała przy jednoczesnym na leki. Ogólnie rzecz biorąc, niewielkie zmniejszenie masy ciała lub wzmocnienie podczas Avapro może reakcji ciała z lekiem i nie powinny być poważnym problemem.

Funkcja

Blokery receptora angiotensyny, antagoniści receptora angiotensyny lub w skrócie głównie zmniejszyć wysokie ciśnienie krwi przez zwiększenie przepływu krwi przez naczynia. Robią to robi dokładnie to, co sugeruje nazwa, blokowania receptorów angiotensyny. Powoduje to, że naczynia krwionośne zwiększenie średnicy, co powoduje większy przepływ krwi, jak przedstawiono w Medicinenet.com. Avapro zmniejsza również ilość wody i sodu, że organizm zachowuje, dalsze obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.

Skutki uboczne

Zysk lub utrata masy ciała nie są znane skutki uboczne dla Avapro. Według Krwi pressure.emedtv.com użytkownicy avapro w badaniach klinicznych, następujące częste działania niepożądane: zmęczenie, biegunka, zgaga i zawroty głowy. Mniej znane, ale bardziej poważne działania niepożądane to wysypka niewyjaśnione skóry, trudności w oddychaniu, spadek moczu produkowanego i niewyjaśniony obrzęk głowy i szyi. Utrata masy ciała nie jest oficjalnie zidentyfikowane efekt uboczny od Avapro, ale niepotwierdzonych zdaje się sugerować, że przyzwoita część użytkowników avapro wystąpić zwiększenie masy ciała, gdy na leki.

Weight Gain

Potencjalny przyrost masy ciała, podczas gdy na Avapro poszła stosunkowo niewyjaśnione. Ponieważ stopniowy przyrost wagi nie jest efektem ubocznym zaobserwowanych podczas prób klinicznych Avapro, w przyrost masy ciała, które występują podczas używania Avapro mogą wystąpić z powodu innych czynników dotyczących stylu życia użytkownika. Jednakże, jak zauważono w Krwi pressure.emedtv.com, szybkie przybieranie masy ciała od 3 do 5 kg. w ciągu jednego tygodnia jest możliwe objawem zastoinowej niewydolności serca. To jest również towarzyszyć trudności w oddychaniu, obrzęk stóp, kostek lub nóg. Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi szybkie zwiększenie masy ciała i każdy z wyżej wymienionych objawów.

Odchudzanie

Odchudzanie na Avapro można najprawdopodobniej przypisać leki na wpływać na zatrzymywanie wody i sodu. Rxmed.com wskazuje, że jednym z mechanizmów avapro za działania jest zmniejszenie wydzielania aldosteronu efekty organizmu. Aldosteron, jak wyjaśnia Sparknotes.com jest hormonem zwiększającym sodu ponownego wchłaniania co również zwiększa retencję wody. Po Avapro działa w celu zmniejszenia ilości aldosteronu, który jest wydzielany, pomaga zmniejszyć całkowitą ciśnienie krwi organizmu. Powoduje to zwiększone wydalanie sodu i wody oraz z kolei może ułatwić prowadzenie nieznacznym zmniejszeniem ciężaru.

Rozważania

Przyrost masy ciała, a nie oficjalny efekt uboczny, może wystąpić jako efekt interakcji organizmu z lekiem lub z powodu czynników stylu życia. Podobnie, utrata masy ciała może nastąpić ze względu na zmniejszenie leku w retencji wody i sodu. Co najważniejsze jednak, przeżywa szybki przyrost masy ciała lub szybką utratą masy ciała jest absolutnie negatywny efekt uboczny podczas robienia avapro i należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza bolesność mięśni dla Niewyjaśnione

Jak wiedzieć, kiedy do lekarza bolesność mięśni dla Niewyjaśnione


Mięśnie bolą wszyscy z nadużywania i zmęczenie na okazję. Kiedy bolesność mięśni jest niewyjaśniona, jednak trzeba wiedzieć, kiedy do lekarza. Gdy wystąpi ból mięśni w połączeniu z innymi objawami choroby, to jest czas, aby opuścić dom i udać leczenia do lekarza.

Instrukcje

Znać objawy poważnej choroby lub urazu

1 Uważaj na niewyjaśnione bóle mięśni w połączeniu z ucisku w klatce piersiowej, kołatanie serca i zamieszania. Są to wskaźniki ewentualnego ataku serca, więc trzeba się do lekarza od razu.

2 Przeczytaj wszystkie czynniki ryzyka, na receptę i bez recepty leki, czy bolesność mięśni jest możliwy efekt uboczny. Nagły niewyjaśniony ból mięśni może wystąpić, gdy dwa leki nie działają dobrze razem i należy zgłaszać się do lekarza.

3 Śledzenie niewyjaśnione bóle mięśni. Niewyjaśnione bóle mięśni, które trwa dłużej niż 3 dni to znak, że powinieneś odwiedzić lekarza.

4 natychmiast udać się do lekarza, jeśli ból mięśni nagle staje się mocno bolesne. Nagłe bóle mięśni, szczególnie nóg, może być oznaką zakrzepu krwi.

5 Poszukaj innych objawów udaru mózgu. Bolesność mięśni (zwłaszcza tylko po jednej stronie ciała) towarzyszyć niewyraźne widzenie oraz trudności z mówieniem wskazuje na możliwy skok (uszkodzone komórki mózgu).

6 Gotuj wszystkim z mięsa dobrze. Ból mięśni w połączeniu z gorączką i biegunką może być znak włośnicę (spowodowane przez larwy Trichinella). Objawy występują około 10 dni po zjedzeniu zakażonego mięsa i musi być ocenione przez lekarza.

7 Zbadaj ból obszar zaczerwienienia. Zaczerwienienie wokół ból mięśni to znak, że infekcja spętał, dlatego należy poinformować lekarza.

8 Sprawdź swoją skórę do ukąszenia, i przyjaciel lub członek rodziny obszary wyboru nie można zobaczyć. Bolesność mięśni może być spowodowane przez ukąszenia kleszczy, a lekarz będzie musiał sprawdzić się na boreliozę.

Dowiedz się Kiedy leczyć bolesność w domu

9 Poszukaj innych objawów grypy.

10 sobie sprawę, ból mięśni w połączeniu z łagodnym gorączka i katar zazwyczaj wskazują na zakażenie wirusem grypy, który odejdzie bez leczenia przez lekarza.

11 Weź ciepłą kąpiel przeżyć ból mięśni, który jest łagodny i uogólnione.

Wskazówki:

 • Jeśli masz HIV, zawsze niewyjaśnione bóle mięśni zgłosić się do lekarza. Może to być oznaką martwicy kości (śmierć), która powinna być traktowana.
 • Zadzwoń do lekarza, jeśli masz już zdiagnozowano słabe krążenie i masz bóle mięśni.
 • Używanie kokainy może powodować bolesność mięśni.

Paciorkowcowe Objawy Zapalenie opon mózgowych

Zapalenie opon powodowane przez bakterie Streptococcus pneumoniae jest najpowszechniejszą przyczyną bakteryjnego zapalenia opon mózgowych, znany również jako albo paciorkowcowe zapalenie opon mózgowych lub pneumokokowego zapalenia opon mózgowych, zwłaszcza gdy chodzi o dzieci. Ta konkretna bakteria dostaje się do krwioobiegu i ostatecznie trafia do rdzenia kręgowego i mózgu, gdzie wywołuje niekiedy śmiertelnych objawów tej choroby jest.

Gorączka

Jednym z najczęstszych objawów paciorkowcowe zapalenie opon mózgowych jest wysoka gorączka. Ta gorączka zazwyczaj podejście 103 stopni i można łatwo pomylić z innymi chorobami lub infekcji. Zazwyczaj ten konkretny objaw zamanifestuje jednego do dwóch dni po zakażeniu przez Streptococcus pneumoniae.

Ból głowy

Wiele razy, gorączka będzie również przynieść ze sobą ból głowy. Ból głowy będzie prawdopodobnie poważny, czasami powodując nudności i wymioty. Podobnie jak objaw gorączka, bóle głowy zazwyczaj są jednego do dwóch dni po zakażeniu.

Letarg

Innym dość częstym objawem paciorkowcowe zapalenie opon będzie pewien poziom letargu. Osoba może być bardzo zmęczony, wyczerpany lub słaby. On może stać się zbyt senny i faktycznie stać się niezwykle trudne do obudzić po drzemce lub dłuższy sen.

Zamieszanie

Dla niektórych osób z paciorkowcowe zapalenie opon mózgowych, mogą stać się befuddled. Jest to w dużej mierze ze względu na stan zapalny, który jest występującym w mózgowych, jak również wszelkie zmiany płynu otaczającego mózg. Jeśli obawiasz się, że dziecko ma zapalenie opon mózgowych, w tym zwłaszcza objawem może być również wyświetlany przez nie utrzymania kontaktu wzrokowego, zgodnie z Mayo Clinic.

Sztywny kark

Zapalenie opon mózgowych paciorkowcowe wpływa nie tylko na okładzinę i płynu otaczającego mózg, ale także podszewkę i płynu otaczającego rdzeń kręgowy. Możesz zacząć odczuwać niewyjaśniony sztywność w obrębie szyi. Jest to wynikiem zapalenia błony lub do wszelkich płynu w tym obszarze korpusu.

Połknięcie

Wiele osób z paciorkowców zapalenia opon mózgowych może rozpocząć wyświetlanie objaw, który wpływa na spożycie żywności i napojów. Efektem tego konkretnego objawu jest osoba może stać się obojętni na spożyciu albo żywności lub napojów. Może to zająć więcej szturchać lub wzywając kogoś zjeść posiłek, wypić mleko, a nawet jego sobie na deser.

Najczęstsze przyczyny krwioplucie

Krwioplucie, albo odkrztuszanie krwi, jest chorobą, która jest albo przejawem poważniejszej choroby podstawowej lub zaburzenia, lub jest wynikiem pewnych testów medycznych, które podrażnienie dróg oddechowych. W pewnych okolicznościach, warunek ten będzie wymagało pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Krwioplucie może mieć wiele przyczyn i objawów, a wskaźniki byłoby ustalenie, czy należy zgłosić się do lekarza.

Definicja

To nie jest normalne, że kaszel się krew z dróg oddechowych. Istnieją zasadniczo dwa stopnie powagi odkrztuszanie krwi. Można wybulić tyle, że oddychanie jest zaburzone, które wymaga natychmiastowego leczenia. Lub może wybulić niewielkie ilości krwi, które powinny skłonić do wizyty u lekarza, aby upewnić się, że nie jest to początek bardziej poważnego stanu. Jeśli jesteś palaczem, to jest bardziej prawdopodobne, że krwioplucie wskazuje na poważny problem.

Ogólnoustrojowe Przyczyny

Przyczyny tej choroby waha się od ciężkiej choroby z mniejszymi problemami, takich jak krwawienie z nosa, że ​​kapiącymi krwi w płucach. Ciężkie warunki obejmują zakrzep krwi w płucach, oskrzeli, raka, mukowiscydozę, zespół Goodpasture'a, zapalenie naczyń krwionośnych w płucach (zapalenie naczyń), wdychając krwi do płuc (aspiracji do płuc), obrzęk płuc, zapalenie płuc, tocznia rumieniowatego układowego i gruźlica. Więcej drobne przyczyny to zapalenie oskrzeli, podrażnienie gardła z gwałtownym kaszlem, krwotok z nosa, że ​​kapie krew w dół do płuc i krtani.

Inne przyczyny

Badania medyczne, takie jak bronchoskopia, laryngoskopii, biopsji płuca, mediastinoskopii, spirometria, wycięcie migdałków i górnych dróg oddechowych biopsji wszystko może spowodować kaszel krwią. Jednakże, uznaje się, jako efekt uboczny, test ten nie jest poważny w sobie.

Inne objawy

Niektóre objawy, które mogą towarzyszyć krwioplucie należy zauważyć, jak mogą pomóc lekarzowi określić przyczynę. Jeśli odkrztuszanie krwi towarzyszą zawroty głowy, zamroczenie lub pragnienia, może to być oznaką poważnej utraty krwi. Krew w moczu, ból w klatce piersiowej, gorączka i duszność są inne wskaźniki cięższej przyczyny, że wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Ostrzeżenie

Krew jest zakaszlała się z dróg oddechowych jest zwykle jasnoczerwony lub rdzawe i musujący z mieszane z powietrzem i śluzu. Jeśli masz niewyjaśniony krwioplucie i jesteś odkrztuszanie więcej niż kilka łyżeczek krwi, zwłaszcza jeśli towarzyszą zawroty głowy, zamroczenie lub ciężka duszność, wezwać pogotowie i szukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Znaki płynu wokół serca

Gdy nadmiar płynu gromadzi się wokół twojego serca, jesteś rzeczywiście cierpi na stan znany jako wysięk osierdziowy. Obrzęk osierdzia, który jest okładzina ochronna, która otacza serce, jest prawdopodobnie głównym winowajcą tego stanu, ale może również wystąpić gromadzenie się płynu wokół serca w wyniku zakażenia, przebicie, zapalenie stawów, toczeń rumieniowaty, rak lub nawet powikłaniem zabiegu chirurgicznego. Niezależnie od przyczyny nagromadzonych płynów, istnieją pewne hallmark objawy osierdzia wysięku.

Bezobjawowe

Na samym początku stanu, to jest całkowicie możliwe, nie manifestują objawów. Dopiero wystarczające ciśnienie jest umieszczony na sercu, aby zmienić jego ogólną funkcję objawów stanu będzie oczywisty. W tej sytuacji, diagnoza może pochodzić od przypadkowo podczas rutynowego badania w całkowicie odmiennych warunkach.

Duszność

Jednym z bardziej powszechnych oznak płynu wokół serca jest duszność. To wrażenie windedness jest w dużym stopniu z powodu nacisku wywieranego na sercu, powodując, że działają na zmniejszonym poziomie. Ma to wpływ nie tylko na przepływ krwi w całym organizmie, ale również transport tlenu, w wyniku pozbawienia tego elementu w systemie.

Ból

Często towarzyszące duszność jest objawem bólu. Z wysięk osierdziowy, pacjenci często rozwijać ból gdzieś w klatce piersiowej. Może on rozpocząć jak tępy dyskomfort, że później zwiększa się ostrym, strzelanie bólu. Ból ten nie zawsze jest odizolowany piersi; niektórzy ludzie naprawdę zaczynają cierpieć z powodu bólu po inhalacji.

Zmiany układu krążenia

Od nagromadzenie płynu wpływa na ogólną funkcję swojego serca, warunek ten może nieuchronnie spowodować zmianę układu krążenia. Jak utrzymuje się stan i ciśnienie wzrasta, może zacząć cierpieć z powodu szybszego lub kołatania serca. Inni mogą zacząć doświadczać nieregularny lub nierówne bicie serca.

Zmiany poznawcze

Jest również całkiem możliwe, aby doświadczyć zmian poznawczych z gromadzenia się płynu wokół serca. W tym przypadku, wzrost ciśnienia i spadku tlenu może powodować zawroty głowy i zawroty głowy. Dla niektórych osób, to może w końcu skłonić do utraty świadomości lub po prostu uczucie zmęczenia i wyczerpania.

Inne objawy

Chociaż niekoniecznie tak często jak inne objawy wysięk osierdziowy, to całkiem możliwe, aby cierpieć z powodu innych objawów. Niektórzy ludzie mogą rozwijać niewyjaśniony jeszcze uporczywy kaszel. Dla innych, wysięk prowadzi do niewielka gorączka, która jest podwyższenie temperatury ciała, aby w dowolnym miejscu między 99 a 101 stopni F. Możesz nawet zacząć doświadczać wzdęcia lub pewien poziom nudności. Objawy i oznaki stanu zależy od osoby ponad akumulacji samego płynu.

Oznaki i objawy choroby przysadki

Oznaki i objawy choroby przysadki


Przysadki jest często określane jako "gruczoł mistrza" i nie bez powodu. Według Pituitary.org, to gruczoł wielkości grochu jest odpowiedzialny za produkcję hormonów, które utrzymują organizm w równowadze. Jednym z najbardziej powszechnych zaburzeń, które mogą wpływać na funkcję przysadki jest nowotwór. Mayo Clinic donosi, że "większość guzów przysadki nowotworowe, nonspreading są wzrosty." Jednakże nowotworu mogą spowodować chorobę i zaburzenia czynności przysadki mózgowej.

Ogólne Objawy nowotworowe

Guzy przysadki może mieć niekorzystny wpływ na produkcję hormonów niezbędnych dla funkcjonowania zdrowego ciała. Oznaki i objawy ciśnienie spowodowane przez obcych guza przysadki to nudności, wymioty, ból głowy, zmęczenie, drgawki, utrata włosów na ciele, wodnista wydzielina z nosa, utratę wzroku i niewyjaśnione wahania wagi.

Adrenokortykotropiną Objawy nowotworowe

Adrenokortykotropowy guza przysadki powoduje nadmierne wytwarzanie hormonu kortyzolu. Zespół Cushinga może rozwijać się od nadmiaru kortyzolu. Objawy zespołu Cushinga obejmują garb znajdujące się na górnej części pleców, przyrost wagi skoncentrowane w części środkowej lub górnej części pleców, wysokie ciśnienie krwi, okrągłości na twarzy, osłabienie, cienkiej skóry i zasinienie.

Hormon wzrostu Nowotwory

Pewne nowotwory przysadki może spowodować gwałtowny wzrost wytwarzania naturalnie występujących hormonów wzrostu że ciało nie może przyswoić. Ten stan jest nazywany akromegalię; Objawy tej choroby obejmują wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, nadmierne pocenie się, zmiany rysów twarzy i powiększonych stóp i rąk. Dzieci z akromegalii mogą doświadczyć przyspieszonego wzrostu w całym organizmie.

Guzy produkujące prolaktyny

U kobiet, nadmiar prolaktyny lub prolaktynę można zmniejszyć produkcję estrogenów. Oznaki i objawy prolactinoma w kobiet są nieregularne miesiączki i wydzielina z sutków. U mężczyzn, warunek ten powoduje obniżenie testosteronu i rozszerzonej piersi, bezpłodności, dysfunkcji erekcji, a spadek libido.

Guzy tarczycy Stymulowanie

Nadczynność tarczycy, lub nadprodukcja tyroksyny, może wystąpić, gdy guz przysadki nadmiernie stymuluje tarczycę. Objawy nadczynności tarczycy to nagły niewyjaśniony spadek masy ciała, nieregularne lub szybkie bicie serca, poczucie uczucie na krawędzi lub drażliwość.

Jak żyć z zapaleniem mięśnia sercowego

Zapalenie mięśnia sercowego jest bardziej rozpowszechniona w ostatnich latach, ze względu na dużą ilość wirusów i bakterii, które są regularnie narażone ludzi. Chorobą jest zapalenie mięśnia serca, które mogą być spowodowane przez różne rzeczy, w tym zakażeń HIV, choroba z Lyme, gorączka reumatyczna, a także wielu innych poważnych wirusów. Może się również zdarzyć, ponieważ infekcji bakteryjnych; w szczególności Staphylococcus aureus. Może to być również spowodowane w rzadkich przypadkach, w przypadku poważnego zapalenia wsierdzia - infekcji zastawki sercowej lub warstwy mięśni w okolicy serca. Wreszcie, alkoholu i / lub nadużywania leków może spowodować zapalenie mięśnia sercowego. Niektóre rodzaje zapalenia mięśnia sercowego może być wyjaśniona szybko; z ciągu kilku dni. Jednakże, jeśli choroba powodują znaczne uszkodzenie serca, wyniki mogą być długotrwałe, przewlekła lub nawet śmiertelne. Nauczyć się żyć z chorobą może być trudne, ale jest możliwe, jeśli się pewne kroki.

Instrukcje

Jak żyć z zapaleniem mięśnia sercowego

1 Upewnij się diagnozy. Nie bój się, aby drugi, trzeci, a nawet czwarty zdanie. Lekarze prawdopodobnie zamówić zestaw testów do diagnozowania zapalenia mięśnia sercowego. Mogą one obejmować, ale nie są ograniczone do EKG, elektrokardiogram xray piersiowej i badania krwi.

2 Pociąg rozpoznać objawy, przyjmując wszelkie wykrywalne objawy są widoczne. Ważne jest, aby wiedzieć, czego szukać, tak, że lekarz może być wywołana, gdy są potrzebne. Typowe objawy to ból w klatce piersiowej, nieregularne bicie serca, wysoka gorączka, duszność, szybkie tętno, ból głowy i zmęczenie. Niektórzy ludzie mogą poczuć niewyjaśniony obrzęk ramion i rąk lub nóg i stóp.

3 Uzyskanie odpowiedniego leczenia. W zależności od wagi danej sprawy, różne rodzaje leczenia może być zalecane. Łagodne przypadki mogą wymagać jedynie, aby uniknąć pewnych rzeczy, które mogłyby pogłębić daną chorobę. Poważniejsze przypadki wymagają bardziej agresywną formę leczenia. Może to obejmować wiele leków w leczeniu bólu, w celu zapobieżenia powstawaniu skrzepów krwi, w leczeniu arytmii i / lub zapobiegania retencji wody. Może to również obejmować leczenie antybiotykami, zabiegi tlenowe, a nawet wstawianie rozrusznika serca.

4 Unikaj tych rzeczy, które są znane do pogorszyć stan. Niektóre oczywiste wybory, których trzeba unikać byłoby używanie alkoholu i narkotyków. Zbyt dużo złej rodzaju ćwiczeń może również okazać się spowodować więcej problemów. Z tego powodu, wszystkie programy ćwiczeń powinny być zatwierdzone przez lekarza, zanim zostaną one wprowadzone w życie. Ważne jest również, że osoby cierpiące na choroby uniknąć narażenia na choroby zakaźne.

5 Uważaj na cholesterol. Ważne jest, aby zachować numery niskie, w zakresie określonym przez lekarza.

6 Wykonaj polecenia lekarza. Biorąc udział w działaniach, które są ograniczone lub oddając w rzeczy, które są znane do pogłębienia się choroby jest tylko kłopoty.

7 Wezwać lekarza jeśli którykolwiek z poniższych warunków: Silny ból w klatce piersiowej, nieregularne bicie serca, trudności w oddychaniu lub duszność, wysoka gorączka, dreszcze lub nagłe i niewyjaśnione nagły obrzęk kończyn.

Wskazówki

 • Badania choroby on-line, aby uzyskać dobre zrozumienie tego.
 • Udziału w dobrze zbilansowanej diecie.
 • Pij dużo wody.
 • Uzyskać "prawo" rodzaj ćwiczeń przedstawionego przez lekarza.
 • Nie bój się zapytać lekarza, jak wiele pytań, jak chcesz o tej chorobie.
 • Trzymaj się z dala od rzeczy, które są znane pogłębić daną chorobę.

Jakie są powody medyczne o migren?

Migrenowe bóle głowy są silne bóle głowy, które uderzają w przypadkowych momentach i może trwać wiele godzin lub nawet dni. Mayo Clinic wskazuje, że nie ma lekarstwa na migrenowe bóle głowy, lecz leki mogą być stosowane do regulowania przyczyn medycznych choroby.

Zmiany w poziomie hormonów

Zgodnie z Mayo Clinic, niektóre kobiety, które doświadczają migrenowe bóle głowy to zrobić przed lub w trakcie miesięcznego cyklu miesiączkowego. Te zmiany poziomu estrogenów powoduje silne bóle głowy w niektórych przypadkach.

Genetyka

NeurologyChannel.com sugeruje, że niektórzy ludzie mają chorobę genetyczną, która powoduje, że naczynia krwionośne w czaszce otaczających mózg pulsować przez co wydaje się być z nieznanych przyczyn.

Chemia mózgu

Migreny mogą być spowodowane brakiem równowagi chemicznego mózgu znany jako serotonina. Niewyjaśniony spadek poziomu serotoniny w mózgu powoduje uwalnianie substancji chemicznych znanych jako nerwowych neuropeptydów. Są podróży do zakończeń nerwowych, które otaczają mózg i powodować migreny.

Wyzwalacze

Bóle migrenowe są niekiedy wywołane przez spust. Jasne światła, niektóre zapachy i stres są pewne wyzwalaczy, które powodują migreny.

Leki

Każdy rodzaj leków ma potencjał, aby powodować migreny, nawet u osób bez historii migren.

Jakie są przyczyny utraty wagi i wypadanie włosów?

Jakie są przyczyny utraty wagi i wypadanie włosów?


Nagłe wystąpienie utraty włosów i ważą strata może sygnalizować, że może mieć podstawowy stan chorobowy, który wymaga natychmiastowego leczenia. Wypadanie włosów charakteryzuje garści włosów spadających z robiąc proste czynności, takie jak czesanie włosów lub prysznica. Niewyjaśniony spadek masy ciała charakteryzuje się utratą 10 lub więcej funtów, gdy nie diety lub ćwiczeń zmieniających się procedur. Zarówno odchudzanie i utrata włosów może oznaczać wiele różnych warunkach.

Utrata włosów

Wypadanie włosów może być traumatycznym przeżyciem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. To najlepiej skonsultować się z lekarzem, aby ustalić, co przyczyną utraty włosów jest i jakie zabiegi są dostępne. Istnieje wiele różnych przyczyn utraty włosów Oto niektóre przyczyny łysienia wzór, łysienie, łysienie telogenowe, niedobory żywieniowe, choroby, zmiana leków, niektóre zabiegi medyczne, zmiany hormonalne, stres, grzybicy skóry głowy lub trichotillomania. Wypadanie włosów często jest diagnozowana przez dermatologa. Dermatolog będzie uważnie przyjrzeć się historii medycznej i zadać pytania na temat historii rodziny, alergie, diety, leków aktualnie przyjmujących, a jeśli jesteś kobietą, kwestie takie jak menopauza, miesiączki i ciąży. Mogą one również muszą podjąć próbę biopsji skóry głowy, badania krwi lub włosów.

Odchudzanie

Nieoczekiwana utrata wagi zwykle nie jest powodem do niepokoju, jeśli nie charakteryzuje się utratą 10 lub więcej kilogramów i utrata masy ciała utrzymuje się. W przypadku wystąpienia trwałej utraty wagi należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ może mieć schorzenie. Utrata masy ciała może być spowodowane przez wiele rzeczy, takich jak niektóre choroby, choroby układu pokarmowego, stan tarczycy, zaburzeń endokrynologicznych, nowotworów, zaburzeń związanych ze starzeniem apetytu, zakażenia, choroby układu krążenia i płuc, choroby nerek i choroby neurologiczne.

Przyczyny wypadania włosów i utraty wagi

Często wypadanie włosów i utrata masy ciała może iść w parze lub może być spowodowane tym samym stanie. Chociaż to jest normalne, aby rzucić około stu włosów dziennie, istnieje wiele czynników, które mogą spowodować szok dla organizmu i prowadzić do utraty włosów. Niektóre czynniki to poród, nagła wysoka gorączka, utrata masy ciała, takich jak diety wypadku lub operacji. Utrata wagi powoduje wypadanie włosów, ponieważ organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości składników odżywczych, aby utrzymać wzrost włosów, które następnie powoduje, że wypadają. Stan nadczynności tarczycy może również spowodować zarówno utratę wagi i wypadanie włosów wraz z innymi objawami, takimi jak nietolerancja ciepła, bezsenność, duszności, drżenie rąk, ciepłej wilgotnej skóry, przyspieszenie czynności serca, zwiększone ruchy jelit, światła lub okresy nieobecności, zmęczenie i nerwowość . Niektóre nowotwory i stan niedoczynności przysadki również były znane spowodować zarówno utratę wagi i wypadanie włosów. Jeśli występują zarówno objawy, należy skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie masz poważne schorzenia.

Znaki i objawy zakażenia HIV

Większość ludzi ma pewne zrozumienie HIV. Jest to infekcja spowodowana wirusem ludzkiego niedoboru odporności, patogen przechodzi od jednej osoby do kolejnego poprzez płynów ustrojowych. Ale stykając się z tych płynów nie muszą wywoływać infekcje. Wirus musi jakoś wejść do krwi. Może to nastąpić drogą płciową, dzielenie się igłami, zakażonej krwi lub innych płynów ustrojowych, mających kontakt z przerwy w skórze; lub z matki na dziecko w czasie ciąży, porodu lub karmienia piersią. Po wystarczająca ilość wirusa wnika do krwi, można rozpocząć, aby wyświetlić objawy infekcji.

Bezobjawowe

Wiele osób zakażonych HIV nie musi wyświetlać jakiekolwiek oznaki lub objawy stanu znacznie później, czasem miesięcy lub lat po swoim pierwszym podaniu. To opóźnienie sprawia, że ​​bardzo ważne jest, aby zapisać się do okresowych badań HIV / AIDS, zwłaszcza jeśli jesteś aktywny seksualnie lub angażować się w IV narkotyków. Jednak większość ludzi, zgodnie z Mayo Clinic, doświadczyć przechodząc "grypopodobne" chorobę w ciągu dwóch do ośmiu tygodni od zakażenia.

Wczesne objawy

Na samym początku infekcji HIV często wywołuje gorączkę, począwszy wszędzie od 100 do 101 stopni Celsjusza. Często towarzyszące tej gorączki są powiększone węzły chłonne w obu szyi i pachwin, ból gardła, bóle głowy, okresowe, poty nocne i lekką wysypkę udziałem podniesione obszary zaczerwienienie wzdłuż skóry. Większość z tych objawów, które są często mylone jako "grypa", manifest dwóch do ośmiu tygodni po ekspozycji na wirusa, i trwać od tygodnia do miesiąca.

Objawy późno-Stage

Gdy zakażenie HIV pogarsza wiele osób zaczynają cierpi przewlekle lub więcej stałych objawów choroby. Dla niektórych osób, oznacza to, że gorączka i powiększenie węzłów chłonnych widoczne we wczesnych objawów zakażenia HIV, po prostu dużo bardziej bezlitosne. Dla innych, zakażenie może doprowadzić do duszności, suchy kaszel, nudności i biegunkę. Często ludzie zaczynają odczuwać niewyjaśniony spadek masy ciała.

Na późniejszym etapie Objawy

Z bardziej istotnych zakażeń HIV, ludzie często doświadczają bardziej poważne objawy niż w innych stadiach choroby. Jest to w dużej mierze ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa w komórkach krwi, powodując gorączkę i powiększone węzły chłonne na kilka tygodni lub miesięcy w czasie. Te dwa objawy są często towarzyszy ciągłe bóle głowy, nawracające biegunki, dreszcze, nocne poty i przytłaczające uczucie zmęczenia.

Objawy Last Stage

Dla wielu ludzi, ostatni etap zakażenia HIV, jak porusza się w AIDS, niesie ze sobą wszystkich objawów wcześniej etapie, jak również innych objawów choroby. Większość z nich to oznaki, że układ odpornościowy jest poważnie uszkodzony. Wraz z gorączka, obrzęk węzłów chłonnych, bóle głowy, dreszcze, nocne poty, nudności i biegunki, osoba może cierpieć na zaburzenia widzenia, takie jak rozmycia i zakłócenia, a także rozwój białych zmian w obrębie jamy ustnej.

Gdy choroba postępuje na AIDS, całe mnóstwo zakażeń oportunistycznych może rozwijać się z dodatkowych objawów, począwszy od zmian i wysypki do znacznej utraty masy ciała, trudności w oddychaniu i / lub zapalenie płuc, problemów neurologicznych, takich jak demencja, i wiele innych. Wiele z tych zakażeń może być przyczyną śmierci, zwłaszcza jeśli masz dodatkowe lub współistniejące schorzenia, infekcje, takie jak zapalenie wątroby typu B lub C.

Warunki i objawy HIV

HIV jest prekursorem w fatalnym stanie niedoboru immunologicznego znaną jako AIDS. Zrozumienie wczesnych objawów HIV może zachęcić ludzi, które mogą być narażone na ryzyko, aby przetestowane pod warunkiem, gdy objawy te pojawiają. Testy na HIV odbywa się za pomocą badania krwi. Zwiększone czynniki ryzyka zakażenia HIV to ludzie, którzy uczestniczą w seks bez zabezpieczenia z wieloma partnerami, dożylnych użytkowników narkotyków, którzy podzielają igieł i ludzi, którzy otrzymali transfuzję krwi.

Identyfikacja

HIV jest skrótem dla wirusa niedoboru odporności u ludzi, i to jest warunek, że w końcu zamienia się w krytycznym stanie AIDS. HIV atakuje układ odpornościowy organizmu i osłabia go w czasie. Chorób, takich jak zapalenie płuc, że ciało jest w stanie normalnie odeprzeć na własną rękę nagle jako potencjalnie śmiertelne ciało nie jest już w stanie walczyć z wszelkiego rodzaju zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze. Stan zamienia AIDS lub zespół nabytego niedoboru odporności, kiedy układ immunologiczny dla korpusu jest całkowicie przerwana i ciało nie może już obronić się na żadną chorobę.

Efekty

Początkowe etapy HIV generować ani żadnych objawów, lub generują subtelne objawy grypopodobne, które się coraz gorzej. Te objawy to gorączka, ból głowy, że staje się bardziej poważne i często w czasie, obrzęk węzłów chłonnych podobnych do tego, co się stanie, jeśli osoba cierpi na grypę oraz w późniejszych etapach zauważalnego czerwona wysypka.

Potencjał

HIV rozwija się w organizmie w różnym tempie dla każdej osoby. Po uruchomieniu, aby osiągnąć wyższy poziom objawów może stać się bardziej widoczne. Objawy te obejmują przemienne ataki zaparcia i biegunki, otwartych ran i zmian, które pojawiają się w czerwone wysypki, kaszel, który staje się coraz gorsza, niewyjaśniony spadek masy ciała, duszność, nawet gdy osoba jest w stanie spoczynku i nadmierne pocenie się, zwłaszcza w nocy .

Rodzaje

W przypadku HIV rozpoczyna osłabiają układ odpornościowy staje się podatna na korpus wielu różnych zakażeń. Niektóre z częściej występujących schorzeń zawarte przez osoby z HIV są gruźlica, bakteryjne zapalenie płuc, zapalenie wątroby, chłoniak nieziarniczy i zespołem wyniszczenia, który jest znaczna i szybka utrata masy zazwyczaj co najmniej 10 procent całkowitej masy ciała. W miarę postępów HIV więcej bakteryjne, zakażenia wirusowe, grzybicze i może rozpocząć się w jako ciało się w stanie zatrzymać wystąpienia nawet najprostszych choroby.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Przez lata nie było postępy dokonane w leczeniu HIV. Obecnie istnieje wiele leków, które są w stanie spowolnić rozwój wirusa HIV, i dać osobie cierpiącej objawy szansę na dłuższe i bardziej komfortowe życie. Jednakże, nie ma lekarstwa na stan i chociaż lek można opóźnić wirusem HIV ewoluuje w krytycznym stanie AIDS, nie ma leku do zatrzymania postępu zakażenia wirusem HIV.

Depresja Objawy Kobieta starsze

Depresja Objawy Kobieta starsze


Spośród 6 mln osób starszych Amerykanów, którzy cierpią z powodu depresji, kobiety stanowią większość, a tylko około 10 procent z nich uzyskać leczenie. Jako naturalne nurturers, starsze kobiety mogą cierpieć na depresję z powodu różnych czynników społecznych, fizycznych i ekonomicznych. Budowanie silnej system wsparcia może poprawić jakość życia i zminimalizować objawy depresji dla starszych kobiet, jeśli zostaną podjęte działania, jak tylko pojawią się objawy.

Trwałe Smutek

Starsze kobiety, którzy wykazują trwałe smutek lub lęk i tracą zainteresowanie przyjemnych rozrywek może być klinicznie depresji.

Zmiany wzorów

Nagłe zmiany wzorców spania nocnych, nadmiernej senności w dziwnych godzinach i nagły przyrost lub utrata masy ciała są znaki ostrzegawcze dla depresji.

Poczucie winy i bezwartościowości

Intensywne uczucia bycia ciężarem dla opiekunów, poczucie winy, niskiej samooceny, braku wartości i własnej nienawiści są również objawy depresji u starszych kobiet.

Zmęczenie i rozdrażnienie

Niektórzy seniorzy, którzy cierpią na depresję mogą również czuć się niespokojny, zmęczony i rozdrażniony, mają trudności podejmowania decyzji lub utrata pamięci doświadczenie.

Objawy fizyczne

Problemy fizyczne, takie jak niewyjaśnione bóle głowy i ból przewlekły może również sygnalizować depresję, jeśli utrzymują się i są reakcji na leczenie.

Samobójczy

Najbardziej niebezpieczne objawy depresji kobiet w podeszłym wieku są długotrwałe, niekontrolowany płacz, myśli samobójcze lub śmierci i prób samobójczych.

Objawy białaczki Relapse

Według białaczki i chłoniaki Society, 245000 ludzi żyje, którzy mają białaczka i białaczka przeżywalność wzrosła o więcej niż cztery razy w ciągu ostatnich 48 lat. Leczenie białaczki koncentruje się na zamiarze doprowadzenia pacjentów do całkowitej remisji. Objawy nawrotu po remisji są takie same jak te, które przejawiają, gdy pojawi się początkowo chorób. Po osiągnięciu remisji, ważne jest, aby w dalszym ciągu monitorować pacjentów z białaczką oglądać do tych objawów, które mogą wskazywać na nawrót choroby.

Rodzaje białaczki

Istnieją cztery typy podstawy białaczki na szybkość wzrostu i charakterystykę. Białaczki limfocytowej wskazuje, że rak rozwija się w komórkach limfoidalnych. Białaczka limfoblastyczna rozwija się w komórkach krwiotwórczych. Albo można uznać ostre (szybko rośnie) lub przewlekłe (wolniej rośnie), a w których istnieje więcej dojrzałe komórki. Te cztery typy są nazywane: ostra białaczka limfoblastyczna (ALL), ostra białaczka szpikowa (AML), przewlekła białaczka limfocytowa (CLL) i przewlekłą białaczkę szpikową (CML).

Wszystkie objawy

Do objawów ostrej białaczki limfocytowej są spowodowane przez komórki białaczki, które migrują w krwiobiegu i namnażania się w narządach, takich jak mózg, wątroba, śledziona, węzły chłonne i jądrach. To powoduje zmęczenie, osłabienie i gorączka. Ze względu na niski poziom płytek krwi, pacjenci często doświadczają krwawienia z nosa lub częste siniaki. Bóle głowy i wymioty są częste jak bóle stawów i kości. ALL jest najczęściej diagnozowane u dzieci w wieku od 2 do 5 i dorosłych w wieku powyżej 45.

Objawy AML

Ostrej białaczki myelocyte najczęściej dorosłych białaczki. Objawy są ze względu na rosnącą liczbę komórek białaczkowych i malejącej liczby normalnych, zdrowych komórek krwi. Powoduje to osłabienie, blada i duszności z powodu braku dopływu tlenu do komórek ciała. Zwiększa krwawienia spowodowanego zmniejszona liczba płytek krwi i zakażenia zwiększenie liczby białych krwinek, jak zdrowe spada. Jak zwiększyć białaczki komórki często występuje ból stawów lub kości.

Objawy CLL

Przewlekła białaczka limfocytowa to najczęściej u osób starszych i rzadkie u dzieci. Najczęściej tych, którzy mają CLL nie wykazują żadnych objawów. Objawy, które mogą pojawić się infekcje, zwiększone są bezbolesne i powiększone węzły chłonne w okolicy pach, brzucha i szyi, nocne poty, zmęczenie i gorączka. Niewyjaśniony spadek masy ciała i poczucie pełności lub ból pod żebrami są również objawy. CLL jest zwykle ujawnione w trakcie rutynowego badania krwi.

Objawy CML

Przewlekła białaczka szpikowa jest mniej powszechna forma białaczki i jest również znany jako przewlekła białaczka szpikowa i przewlekłej białaczki granulocytów. Większość pacjentów CLM są dorośli, choć dzieci mogą rozwijać się choroby. Choroba ta ma trzy fazy: przewlekłą, przyspieszonej i wybuch. W fazie przewlekłej, są coraz łagodniejsze objawy zakażenia. Faza przyspieszona powoduje objawy niedokrwistości i obrzęk śledziony. W wybuchu infekcji fazy wzrasta, podobnie jak trudności w oddychaniu, krwawienie, zmęczenie, bóle kości i żołądek.

Skutki uboczne Lariam

Skutki uboczne Lariam


Lariam lub meflochina jest lek na receptę stosować do leczenia i zapobiegania malarii. Malaria jest pasożytnicze zakażenie zagrażające życiu, które mogą być przesyłane przez samice komarów. Lariam nie jest skuteczne w odniesieniu do wszystkich form malarii.

Łagodne działania niepożądane

Łagodne działania niepożądane to zaburzenia żołądkowe, ból brzucha, nudności, wymioty, biegunka, gorączka, dreszcze, wysypka, zmęczenie, utratę apetytu, wypadanie włosów, dzwonienie w uszach, zawroty głowy, senność, bóle głowy, bezsenność, dziwne sny i zawroty. Te działania niepożądane powinien odejść po przyzwyczaić się do podejmowania Lariam.

Poważne działania niepożądane

Niektóre poważne działania niepożądane są szybkie bicie serca, wolne bicie serca, kołatanie serca, drgawki, bóle mięśni, utrata koordynacji, drętwienie rąk, mrowienie w stopach, zaburzenia widzenia, drgawki, zaburzenia czynności wątroby i problemy z sercem.

Psychiczne działania niepożądane

Lariam może powodować działania niepożądane, w tym psychicznego paranoja, omamy, niepokój i nietypowych zachowań. Niewyjaśniony niepokój, zmiany nastroju, depresji i zamieszanie może wystąpić również.

Samobójstwo

Myśli samobójcze były związane z Lariam, a niektórzy ludzie biorący Lariam popełniło samobójstwo. Nie wiadomo, czy Lariam odpowiadał.

Czas trwania

Niektóre działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, utrata równowagi i zawroty głowy, w dalszym ciągu przez wiele miesięcy po zaprzestaniu korzystania z Lariam.

Medyczną

Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy psychiczne podczas robienia Lariam. Lekarz może zatrzymać dawki i można umieścić na innych leków przeciw malarii.

Jak Get Back Up płytek

Płytki krwi są odpowiedzialne za proces krzepnięcia w krwi. Niska liczba płytek krwi - stan znany jako małopłytkowość - jest niebezpieczne i może prowadzić do krwawienia wewnętrznego. Choroba ta może być spowodowana przez szereg czynników, w tym niedokrwistość, leczenia raka, pewne leki i gorączkę dengi, który komary choroby w Azji i Afryki. Podnosząc poziom płytek krwi może być trudne i może być wymagane transfuzji w skrajnych przypadkach. Niemniej jednak, istnieją pewne nieinwazyjne kroki, które można podjąć, które mogą zapewnić odpowiednią liczbę płytek.

Instrukcje

1 zrównoważoną dietę, która zawiera dużo owoców i warzyw. Te produkty są pełne ważnych witamin i minerałów, które są wykorzystywane w organizmie, aby pomóc w tworzeniu płytek.

2 suplementy zwiększyć ilość witamin i minerałów wprowadzanego do organizmu. Dwa bardzo ważne czynniki w tworzeniu płytek są wapń i witamina K. Każdy suplement podjęte muszą zawierać te dwa elementy.

3 Zwiększ spożycie witaminy C, witaminy rozpuszczalne w wodzie. Nadmiar tej witaminy są wydalane z organizmu poprzez oddawanie moczu i może spowodować żadnej szkody.

4 Należy unikać przyjmowania leków, które zmniejszają liczbę płytek krwi. Leki, których należy unikać należą aspiryna, ibuprofen i naproksen. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, aby zobaczyć, czy jakichkolwiek innych przyjmowanych leków może obniżyć liczbę płytek.

Wskazówki:

 • Unikać czynności, które mogą spowodować obrażenia ciała, takich jak sporty kontaktowe, ćwiczenia i przy użyciu ostrych przedmiotów, takich jak noże, brzytwy, jeśli cierpią z powodu niskiej liczby płytek krwi.
 • Jeśli wiesz, że masz niską liczbą płytek krwi, zadzwonić lekarz powinien cierpieć z powodu niekontrolowanego krwawienia, krwawienie bez powodu, niewyjaśniony ból, spada, zawroty głowy lub zaburzenia widzenia.
 • Royal Victoria Hospital i Uniwersytetu McGill w Montrealu, Kanada donoszą, że pacjenci cierpiący na małej liczby płytek spotkałem sukces przy użyciu witaminy C, gdy inne metody leczenia zawiodły. Jednak wyniki te są kwestionowane.

Jak się dowiedzieć, czego możesz się Merkury zatrucia ryb

Spożycie ryb jest wybitny przyczyną organicznej zatrucia rtęcią, niebezpiecznej i wyniszczający postaci zatrucia rtęcią metylowy. Od lat, większość ludzi słyszało o szkodliwości spożywania zbyt dużo ryb, zwłaszcza kobiety, które są w ciąży lub w wieku rozrodczym. Nie ma ważność do tych ostrzeżeń, jako ekologiczne zatrucie rtęcią metylowy ma poważne i często nieodwracalne zmiany w dorosłych i dzieci. Jeśli zastanawiasz się, czy spożycie ryb może być przyczyną szkodliwego nadmiernej ekspozycji na rtęć, są objawy szukać, że są czerwone flagi do niebezpiecznego poziomu rtęci w organizmie ze spożyciem ryb.

Instrukcje

1 Wykrywa potencjalne zatrucie rtęcią z ryb u osób dorosłych poprzez zauważyć jakiekolwiek zaburzenia widzenia, takie jak zwężenie swojego pola widzenia. Można również zauważyć wypadanie włosów, które są w inny sposób niewyjaśniony, drżenie i osłabienie umiejętności motorycznych.

2 Spójrz na zmiany zachowań, a także bóle głowy i utratę pamięci. Inne objawy u dorosłych z organicznej zatrucia rtęcią mogą obejmować parestezje (mrowienie, drętwienie lub "mrowienie" odczucia) kończyn i warg i skurcze mięśni.

3 wykryć ewentualne zatrucie rtęcią u niemowląt i dzieci spowodowanych prenatalnej ekspozycji na rtęć, szukając oznak skróconej opóźnionego uczenia się, koncentracji uwagi lub pamięci, opóźnieniem mowy i brak koordynacji i sterowania silnikiem. Są to najczęstsze objawy prenatalnej ekspozycji na rtęć metylowa na niższych poziomach.

4 Sprawdzić oznaki większej ekspozycji na rtęć prenatalnych u niemowląt i dzieci. Ekspozycja na wyższe poziomy rtęci w łonie matki może powodować choroby Minamata u dzieci, które obejmuje takie objawy, opóźnienie rozwoju umysłowego, jak ślepota lub głuchota, drgawki, problemy z połykaniem, ssanie i mowy, i porażeniem mózgowym.

5 Odwiedź lekarza lub specjalisty, jeśli wykryje te oznaki i objawy. Lekarz może potwierdzić lub wykluczyć organiczne zatrucia rtęcią, wykonując badanie krwi. Jeśli poziom rtęci we krwi jest większe niż 60 mikrogramów na litr, jesteś w "toksyczne" zgodnie z poziomami ustalonymi przez Agencję Ochrony Środowiska.

Wskazówki:

 • Jeśli jesteś w ciąży lub kobieta w wieku rozrodczym i zużywają duże ilości ryb w diecie, trzeba mieć badanie krwi dla organicznej zatrucia rtęcią, nawet jeśli nie ma żadnych objawów.
 • Nie zwlekaj, widząc się z lekarzem, jeśli podejrzewasz, że Ty lub Twoje dziecko ma zatrucie rtęcią z ryb. Uzyskanie odpowiednich testów jest tylko ostateczny sposób określić, czy Twojego dziecka lub objawy są rzeczywiście spowodowane organicznym zatrucia rtęcią.

Testy na raka jelita grubego

Według National Cancer Institute, 2009 będzie zobaczyć diagnozę około 106.100 nowych przypadków raka jelita grubego. Jelito grube jest podzielone na dwie części zwane grubego, co jest pierwsze 4 do 5 stóp i odbytnicy, która jest ostatnim kilka cali. Diagnoza raka jelita grubego jest w oparciu o wyniki badań przesiewowych, czynników ryzyka, badanie fizykalne, badania krwi, aby wykluczyć inne przyczyny objawów, badań obrazowych i biopsji. Nie wszystkie badania są wskazane dla każdej osoby z podejrzeniem raka jelita grubego.

Zagrożenia

Według National Cancer Institute, 90% osób z rozpoznaniem raka jelita grubego są w wieku powyżej 50. Afroamerykanie są w grupie zwiększonego ryzyka zachorowania na raka jelita grubego w porównaniu z innymi rasami. Pewne choroby lub stany, może zwiększać ryzyko wystąpienia raka jelita grubego łącznie z osobistej lub rodzinnej historii nowotworu jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, rodzinną gruczolakowatą polipowatość, zespół Lynch, historii leczenia radiacyjnego brzucha, obecność polipów na wewnętrznej ścianie okrężnicy i cukrzyca. Czynniki ryzyka związane ze stylem życia, są otyłość, niski-włókna i wysokiej zawartości tłuszczu diety, siedzący tryb życia, palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu.

Objawy

Według National Cancer Institute, objawy raka jelita grubego obejmują biegunki lub zaparcia, uczucie, że jelita nie opróżnić całkowicie, jasnoczerwony lub ciemny krew w stolcu, stolce węższym niż zwykle, częste bóle gazów, uczucie pełności i , niewyjaśniony spadek masy ciała, ciągłe zmęczenie, nudności i wymioty. Obecność tych objawów może oznaczać inne warunki, jak również na obecność raka jelita grubego.

Badania przesiewowe

Badania przesiewowe przeprowadzono w celu znalezienia raka okrężnicy i wczesne wykrywanie obecności polipów. Wczesne wykrywanie raka poprawia swój wynik. Ludzie w normalnym ryzykiem raka jelita grubego należy rozpocząć badania przesiewowe w wieku 50. Zgodnie z Mayo Clinic, kilka opcji badań przesiewowych raka jelita grubego obejmują roczne testy, aby sprawdzić obecność krwi w stolcu, elastyczne sigmoidoskopia co pięć lat, kontrast dwukrotnie Lewatywa baru co pięć lat, kolonoskopia co 10 lat lub VC co pięć lat. Jeśli jesteś w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na raka jelita grubego, lekarz zaleci harmonogram przesiewowe, oparte na historii medycznej.

Badanie fizyczne

Lekarz zazwyczaj rozpocząć diagnostykę raka jelita grubego w oparciu o ocenę swoich czynników ryzyka, pytania o obecność i czas trwania objawów, wykonać badanie per rectum czuć nieprawidłowości, badania na wykrycie obecności krwi w stolcu Kolejność krwi i badania, takie jak morfologia krwi kompletnych testów i funkcji narządu. Na podstawie wyników lekarz jest, może on zamówić dodatkowe badania obrazowe.

Badania obrazowe

Badania obrazowe pozwalają lekarz zbadać wewnątrz ciała, aby lepiej wykrywać nieprawidłowości oraz ocenę rozprzestrzeniania się raka. Badania obrazowe wykorzystywane do diagnozowania raka jelita grubego są także opcje przesiewowych w kierunku raka jelita grubego. Rak okrężnicy badania obrazowe obejmują badania endoskopowe, takie jak kolonoskopia lub sigmoidoskopia, a lewatywa baru, który wykorzystuje barwnik stworzyć sylwetkę okrężnicy i wirtualną kolonoskopię, aby stworzyć szczegółowy obraz jelita grubego. Sigmoidoskopia i kolonoskopia są również wykorzystywane do biopsji mały kawałek tkanki do badania, jak również, aby znaleźć i usunąć polipy.

Jak prowadzić do niepokoju Stres?

O Stres

Stres jest zwykle spowodowane przez coś, co sprawia, że ​​czujesz się sfrustrowany i zły. Mimo, że każdy musi radzić sobie z jakąś ilość stresu w życiu, co ludzie uważają stresujące mogą się różnić. Gdy organizm reaguje na zmiany, rzeczą, która powoduje, że zmiana może być potencjalnym czynnikiem stresu. Zarówno zdrowie fizyczne i psychiczne mogą mieć negatywny wpływ, gdy osoba jest stale pod zbyt dużo stresu. Nadmierny stres może powodować choroby serca lub depresji, i, o ironio, przeżywa atak serca lub cierpiących na depresję mogą powodować stres. Z kolei, stres może prowadzić do większej liczby uczucie niepokoju. Zmęczenie, choroby i czynniki środowiskowe są najczęstsze przyczyny stresu, choć stan zdrowia, takie jak niski poziom cukru we krwi, nadczynność tarczycy, niedoboru witaminy B12 lub nowotworu wpływ nadnercza mogą również przyczynić się do stresu. Emocje, wahania hormonów, skutki uboczne niektórych leków, palenia tytoniu i alergii są inne czynniki, które mogą prowadzić do niepokoju i stresu. Bóle głowy, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca i bóle brzucha są często fizyczne objawy stresu.

O lęku

Niepokój zazwyczaj pochodzi z uczucia obaw lub strach. Uogólnione zaburzenia lękowe charakteryzują się ciągłym niepokoju i strachu. Lęk może być spowodowane przez niektóre leki, w tym leki obkurczające błonę śluzową, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki tarczycy, tabletek odchudzających, kortykosteroidy i amfetaminy. Nikotyny, kofeiny i alkoholu może powodować niepokój, jak również. Zmęczenie, problemy ze snem, trudności z koncentracją, pocenie się, drżenie i biegunka i częste oddawanie moczu są zwykle objawy lęku. U niektórych osób, lęk przejawia się panice, co powoduje indywidualne czuć nagle przytłoczony niewyjaśniony strach towarzyszy przyspieszony oddech i przyspieszone bicie serca.

Połączenie między dwoma

Naukowcy z Harvard Medical School twierdzą, że znaleźli nowe dowody łączące stres i niepokój. Wyniki badań na myszach wskazują, że narażenie na stres hormonów na czas powoduje lęku związanego z depresją. Podczas gdy wcześniejsze badania wykazały, że osoby, które są na depresję mają wysoki poziom hormonu stresu kortyzolu, naukowcy są wciąż niepewne medyczne czy depresja powoduje uwalnianie hormonów lub więcej więcej hormonu stresu, co powoduje depresję. Inne badanie opublikowane w Behavioral Neuroscience dąży się potwierdzać teorię, że stały stres może prowadzić do niepokoju, co sugeruje, że uwalnianie hormonów stresu przez dłuższy okres czasu mogą osoby mniej zdolne do radzenia sobie w sytuacjach stresowych, kiedy się pojawią.