adcov.com

niemiecki podczas snu

Jak uczyć się niemieckiego podczas snu

Jak uczyć się niemieckiego podczas snu


Niemiecki jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu i Liechtensteinie. Nauka podczas snu w celu promowania zdrowszego własny obraz lub dowiedzieć się przedmiotem jak niemiecki jest znany jako neuro programowania lingwistycznego, który wykorzystuje serię wiadomości podprogowych w ciągu czasu do zakorzeniony informacje do swojej podświadomości.

Instrukcje

1 Na miejscu snem NLP Język niemiecki CD do odtwarzacza CD, dostosować słuchawki lub zestaw słuchawkowy, więc jest to wygodne, a push "gra".

2 Ustaw głośność tak, aby dźwięki dochodzące z głośników są na tyle cicho, aby spać, ale na tyle głośno, aby usłyszeć.

3 Ustaw CD powtórzyć w sposób ciągły. Musisz słuchać CD w nocy, aby czerpać maksymalne korzyści z nauki języka niemieckiego w czasie snu. Na przykład, jeśli masz 8 godzin snu, a CD to tylko 2 godziny długo, zwiększyły swój potencjał uczenia się przez 4 razy więcej, niż gdyby po prostu słuchałem CD raz.

4 Kontynuuj, aby słuchać CD co noc przez kilka tygodni. Niektóre programy mogą mieć więcej niż jeden dysk, można dowiedzieć się z Niemiec, więc musisz przełączać płyt co noc i ciągle odtwarzać je, przechodząc do następnego CD każdej nocy. Kiedy skończysz z nimi wszystkimi, powtórzyć cykl.

Wskazówki:

  • Może się okazać, że naprawdę można cieszyć się kilka płyt CD, ponieważ podczas nauki poprzez wiadomości podprogowych, jest inny dźwięk, który maskuje wiadomości. Dźwięki, które zazwyczaj maskować wiadomości NLP są te o charakterze takie jak ocean.

Jak uniknąć sztywny kark podczas snu

Budząc się rano z sztywność karku jest częstym problemem. Aby pokonać sztywny kark, starają się unikać potencjalnych przyczyn. Ból jest na tak stopniowo przez całą noc, nie zdają sobie sprawy, boli aż do następnego ranka. Wykonaj następujące kroki, aby zidentyfikować i naprawić problemy sztywne szyi.

Instrukcje

1 Użyj właściwego poduszkę. Upewnij się, że poduszka podnosi głowę około trzech centymetrów wyższy od swojego ciała, gdy leżąc na plecach lub boku. Dobre poduszki kołyski głowę wygodnie i utrzymuje szyję obsługiwane przez noc. Spanie z szyi pod nienaturalnym kątem jest najczęstszą przyczyną szczepu szyi. Rozważyć zakup specjalnie zaprojektowanego szyję poduszkę jeśli często budzę się z sztywność karku.

2 spać na twardym materacu. Nawet jeśli masz odpowiednią poduszkę, miękkie, ugięcia materaca można pokonać dobrą postawę podczas snu. Dobra postawa w nocy jest tak samo ważne jak dobrej postawy w ciągu dnia. Idealnie, materac i poduszka powinny łączyć, aby utrzymać kręgosłup i szyję w linii, aby zapobiec napięcie mięśni i sztywność karku.

3 Unikaj spania w projekcie. Otwarte okno sypialni i świeże powietrze to przynosi może być korzystne, ale jeśli wiatr wieje w na szyi przez całą noc, może się zrelaksować mięśnie prowadzi do sztywności rano. Spanie z klimatyzatora może zrobić to samo. Jeśli musisz spać przy otwartym oknie lub w klimatyzację, przenieść swoje łóżko, aby umieścić w sypialni, gdy nie jesteś w projekcie.

4 Nie należy spać na brzuchu. Ta postawa podnosi głowę nieprawidłowo i może zmusić głowę, aby włączyć się zbyt daleko na bok, napinając szyję. Jeśli masz tendencję do roli na brzuchu podczas snu, spróbuj umieścić poduszki na każdej stronie ciała, aby utrzymać się z toczenia.

5 rozładować napięcie w szyi za pomocą kilku prostych ćwiczenia rozciągające przed snem. Stres może zbudować w ciągu dnia, a jeśli nie podejmie kroki w celu zrelaksowania szyi, szczep może nasilać się w nocy. Może to również pomóc, aby rozciągnąć się w łóżku, gdy budzisz się rano, zanim wstanie z łóżka.

6 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli sztywność karku utrzymuje mimo wszystkich wysiłków, aby to poprawić. Przewlekłe sztywność karku może być symtom z bardziej poważnych problemów.

Wskazówki

  • Prawo szyi poduszka jest indywidualny wybór na podstawie rozmiaru, wagi i innych szczególnych warunkach może być. Zobacz sekcję źródłem informacji i źródeł poduszki szyi.

Jak schudnąć podczas snu

Jak schudnąć podczas snu

Czy wiesz, że rzeczywiście można schudnąć podczas snu? I nie mówię tu o zakup czegoś, co "obiecuje schudnąć podczas snu". Możesz to zrobić w sposób naturalny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak schudnąć podczas snu!

Instrukcje

1 Jednym ze sposobów, aby upewnić się, można schudnąć podczas snu jest uzyskanie co najmniej 8 godzin snu każdej nocy. Liczne badania wykazały, że ludzie, którzy się najmniejszą liczbę godzin snu na dobę ważyć więcej. Twoje ciało potrzebuje snu, aby mógł odbudować się, w tym beztłuszczowej masy mięśniowej, który pozwala spalić więcej tłuszczu - nawet podczas snu.

2 Mając plan treningowy waga w tygodniu pomoże zbudować więcej masy mięśniowej, które pomogą zwiększyć tempo przemiany materii w spoczynku. Zwiększenie tempa metabolizmu spoczynkowego, pomogą Ci spalić nawet więcej tłuszczu podczas śpisz, które pomogą Ci schudnąć.

3 Ćwiczenia tuż przed snem. Nawet jeśli ćwiczysz w ciągu dnia może pomóc Ci lepiej spać w nocy. Współżycie jest to świetny sposób, aby wykonywać przed zaśnięciem w nocy. To świetny lek stres też. Stree spalić więcej tłuszczu wolna i stać? To niesamowite, jeśli o mnie!

4 Kolejne łatwe, co można zrobić dla siebie, aby schudnąć podczas snu, to spać z mniej koce na (lub użyć arkusza zamiast) i obniżenie temperatury na termostacie w domu. W ten sposób twoje ciało będzie musiał użyć więcej energii, aby utrzymać ciepło, co również pomaga spalić więcej kalorii!

Wskazówki

  • Spożywać powoli trawienie białka wstrząsnąć przed snem, aby nie czuć się jak jesteś głodny, kiedy się obudzisz.

Jak spalić więcej kalorii podczas snu

Pracujesz ciężko cały dzień na diecie, aby schudnąć, więc to ma sens tylko, aby dodać trochę więcej wysiłku w skutecznej utraty wagi poprzez spalanie większej ilości kalorii podczas snu. Wystarczającej ilości snu pomaga spalić więcej kalorii w nocy iw ciągu dnia. Istnieją również inne sposoby, aby zwiększyć utratę masy ciała podczas snu.

Spalić więcej kalorii podczas snu, wykonaj poniższe czynności.

Instrukcje

1 Aby spalić więcej kalorii podczas snu, zajmują podnoszenie ciężarów w ciągu dnia. Jeden funt mięśni spala średnio około 50 kalorii na jeden dzień i noc, a jeden funt spala tłuszcz tylko dziewięć kalorii. Uruchamiając program podnoszenia wagi i zwiększenie masy mięśniowej, będziesz mieć pewność, aby spalić więcej kalorii podczas snu.

2 spalić więcej kalorii w nocy, obracając się grzejnik. Nasze ciała zużywają więcej energii, aby utrzymać ciepło. Obracając się grzejnik w nocy, będzie podkręcenie tempa metabolizmu organizmu, który będzie spalić więcej kalorii, aby utrzymać ciepło.

3 unikać węglowodanów przez co najmniej sześć godzin przed snem. Gdy ciało jest mało węglowodanów, to zaczyna przy użyciu kalorii spalić tłuszcz na energię. Jeśli nie ma w systemie węglowodanów przed snem, twoje ciało będzie spalić więcej kalorii i spalić tłuszcz na energię.

4 picie zielonej herbaty przed snem, aby spalić więcej kalorii podczas snu. Zielona herbata zwiększa metabolizm, co pomaga ludziom spalić więcej kalorii.

5 uśpienia przez ponad siedem godzin, aby spalić więcej kalorii w nocy. Coraz więcej snu nie tylko pomoże spalić więcej kalorii w nocy, będzie to również pomóc utrzymać tempo metabolizmu wyższe w ciągu dnia płonącego jeszcze więcej kalorii.

6 Upewnij się, medytować i zrelaksować przed snem. Relaks powoduje spadek poziomu kortyzolu, który z kolei pomagają organizmowi spalić więcej kalorii.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem programu odchudzania i diety zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak schudnąć podczas snu z octem

Prawie każdy ma butelkę octu w kuchni. To nie tylko do sałatek; ocet oferuje wiele korzyści zdrowotnych, w tym utrata masy ciała. Mimo, że to działa na optymalnym potencjale, gdy podjęte w ciągu dnia, można również korzystać z niektórych prawo przed snem, kilka dni z rzędu, a to pomoże Ci schudnąć w okresie czasu. Działa to dlatego, ocet zmniejsza odpowiedź organizmu na insulinę, co prowadzi do utraty masy ciała.

Instrukcje

1 Mieszać miksturę ocet tuż przed pójściem do łóżka w nocy. Wymieszać dwie łyżeczki. ocet jabłkowy cydr lub regularne ocet w szklance wody oczyszczonej (około 16 uncji). Dodać trochę miodu do smaku, jeśli trzeba, i dokładnie wymieszać łyżką.

2 Gotowanie całą szklankę przed snem. Będzie tłumić apetyt, że noc i następnego dnia rano, a to pomoże metabolizmu podczas snu.

3 Powtórz to co noc przez około dwa tygodnie, i powinieneś zobaczyć różnicę w utracie wagi.

4 Kombajny ten schemat ze zdrowym planem diety, ćwiczeń i snu, jako wystarczające ilości snu w nocy pomaga promować utrata masy ciała, jak również.

Jak pomóc słabe krążenie podczas snu

Jeśli cierpisz na słabe krążenie podczas snu, są szanse, nie otrzymujesz ilość snu, czego potrzebujesz, aby funkcjonować w ciągu dnia. Słabe krążenie może prowadzić do bólu i dyskomfortu, który może przerwać snu. Inwestowanie w wysokiej jakości poduszki i materace może pomóc, ale może trzeba wprowadzić zmiany do swojej diety i schematu ćwiczeń, aby poprawić krążenie i uzyskać lepszy sen jest.

Instrukcje

Jak pomóc słabe krążenie podczas snu

Poduszki 1 zakup obsługujące szyi i głowy podczas snu. Słabe krążenie może rozpocząć, jeśli twoje ciało nie jest prawidłowo ustawiony w pozycji leżącej. Zakup nowego poduszkę co sześć miesięcy lub gdy poduszka traci swój kształt.

2 Pij dużo wody w ciągu dnia, aby zwiększyć przepływ krwi w organizmie. Woda może także pomóc wypłukania zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w organizmie w czasie i spowodować krzepnięcie krwi.

3 Wprowadź zmiany do swojej diety, aby pomóc zwiększyć krążenie krwi i zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej. Tablica jest spowodowane przez jedzenie żywności, które są bogate w tłuszcze. Tablica może powodować krzepnięcie krwi w naczyniach krwionośnych, co zapobiega wypływaniu krwi tak szybko jak powinien. Wymień żywności, które są wysokiej zawartości tłuszczu, cukru i węglowodanów z tych, które są bogate w białka, witamin i innych zdrowych składników odżywczych.

4 Zwiększ ilość czasu spędzasz wykonywania każdego tygodnia. Ćwiczenie zwiększa przepływ krwi i uwalnia endorfiny, które pomagają pomocnych ciało relaks.

5 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli problemy z krążeniem utrzymują się nawet po zmianie diety i regularnych ćwiczeń fizycznych. Słabe krążenie może być wynikiem czegoś innego niż Twojego stylu życia.

Wskazówki

  • Podnieść nogi w nocy, aby zwiększyć krążenie w nich.
  • Umieścić poduszkę między nogami, gdy leżysz na boku, aby utrzymać ciało w doskonałej wyrównania.

Jak zatrzymać Reflux podczas snu

Refluks żołądkowo-przełykowy, powszechnie znany jako "refluksu kwasu", jest stanem charakteryzującym się ciekłej zawartości żołądka wrzącej powrotem do przełyku. Jako kwas przenosi się do przełyku, często powoduje uczucie pieczenia i uszkodzenie błony śluzowej przełyku. Refluks staje się gorsze, gdy ciało jest rozkładane, więc często powoduje problemy podczas snu. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby zatrzymać refluksu kwasu podczas snu.

Instrukcje

1 Zaczekaj co najmniej dwie do trzech godzin po jedzeniu, aby pójść do łóżka. Refluks jest najbardziej aktywny bezpośrednio po jedzeniu, a żołądek trawi pokarm. Unikaj żywności, które powodują kwasu refluks. Chociaż wyzwalacze zmieniać z każdą osobą, niektóre substancje są znane powodować refluks w większości ludzi: czekolada, mięta, alkoholu i kofeiny. Pikantne, tłuste i kwaśne pokarmy, znane są również w celu promowania kwasu refluks. Chociaż należy dążyć do wyeliminowania tych pokarmów z diety całkowicie, powinno się unikać jedzenia bezpośrednio przed snem.

2 Podnieś głowę łóżka, umieszczając łóżko stoi pod słupkami. To podnosi również głowę i ramiona podczas snu, utrzymując kwasu w żołądku, a nie pozwala mu podróżować przełyku. Ważne jest, aby podnieść głowę na łóżku, a nie tylko opierając głowę z poduszki. Często, gdy głowa jest podparta poduszkami, ciało jest po prostu pochylił się na szyi i tułowia jest jeszcze płaska, co pozwala na swobodne przemieszczanie się kwasu z żołądka. Jeśli nie możesz podnieść swoje łóżko, poduszki i miękkie używać kliny podtrzymać głowę i ramiona; tułów powinien być pod lekkim kątem.

3 Noś luźne ubrania. Obcisłe ubrania mogą ściskać brzuch, przesuwając się w kierunku kwasu gardła. Noś luźne koszulki i spodnie, które nie mają mocno w pasie. Kobiety powinny unikać stanika, który zwykle uścisków skrzynię szczelnie i może przesunąć w dół do żołądka podczas snu.

4 przyjmowania leków zobojętniających przed pójściem do łóżka. Środki zobojętniające kwas działają w celu zobojętnienia kwasu w żołądku pozostawiając żadnej pod chłodnicą zwrotną do przełyku. Minusem jest to, leki zobojętniające zazwyczaj pobyt w żołądku przez mniej niż godzinę, więc ulga dostarczają jest dość krótki - ale są dobrym rozwiązaniem, jeśli masz problemy z zasypianiem z powodu refluksu i potrzebują ulgę pozwalają zrobić ,

Jak zapobiec ból brzucha i nudności podczas snu

Jest to możliwe, aby zapobiec ból brzucha i nudności podczas snu za pomocą kilku prostych zmian w stylu życia. Jedzenie prawo żywności, w odpowiednim czasie, i unikanie wyzwalaczy, takich jak alkohol, kofeina i nikotyna może pomóc. Możesz spróbować zmienić pozycje spania, bo w pozycji leżącej może mieć niekorzystny wpływ na wydajność układu pokarmowego. Ponadto, stres może mieć negatywny wpływ na większość układów organizmu, więc praca z regularnym wysiłkiem zmniejszyć poziom stresu.

Instrukcje

Zmiany ciała i Środowisko

1 utrzymać zdrową wagę. Nadmiar tkanki tłuszczowej może wywierać presję na brzuchu, który może wypchnąć kwasu do przełyku, powodując ból brzucha i dyskomfort.

2 Zmień pozycję ciała podczas snu. Podnieść głowę łóżku umieszczając twardy, płaski przedmiot pod nogi ramy na czele. Możesz użyć kilku książek lub bloków żużel.

3 Wykonaj niezbędne leki z posiłku, chyba, że inaczej przez lekarza.

Przed snem

4 obiad dwóch do trzech godzin przed snem. Unikaj tłustych lub tłuste jedzenie. Zrobić obiad łatwy do strawienia posiłku prawidłowego bilansu zdrowego białka, tłuszczu i węglowodanów.

5 Medytuj przed snem, aby zmniejszyć stres. Słuchanie przewodnikiem medytacji może to łatwiejsze do wykonania. Pisząc w dzienniku można również zwolnić troski dnia i przygotować ciało i umysł do snu.

6 Limit wyzwala takie jak alkohol, kofeina czy nikotyny w godziny przed snem.

Podczas Nocy

7 Zastosuj akupresury na mdłości, gdy obudził. Aby znaleźć punkt nudności, począwszy od przetłoczenie nadgarstka na wewnętrznej stronie przedramienia, leżał wskaźnik i palcem wskazującym side-by-side. Naciskać kciukiem w tym momencie w środku pomiaru na kilka minut.

8 pić imbir lub rumianku, aby uspokoić żołądek.

9 na przekąskę, coś, co jest łatwe do strawienia.

Wskazówki:

  • Jeśli ból i nudności nadal, skontaktować się z lekarzem w celu określenia źródła problemu.

Co powoduje Ktoś chrapać podczas snu na boku?

Co powoduje Ktoś chrapać podczas snu na boku?


A tylko niektórzy ludzie chrapią, kiedy leży na plecach, inni doświadczają problemu, niezależnie od ich pozycji spania. Jeśli przyczyną chrapania jest wynikiem językiem blokuje gardło, bo leżysz na plecach, może być usunięte przez spanie na boku. Ale jeśli nadal chrapać, gdy strona spania, coś innego jest przyczyną problemu.

Struktura twarzy

Niektórzy ludzie chrapią ze względu na sposób ich rysy twarzy są strukturalnego, głównie nosa i gardła. Jeśli oczywiście mają wypaczony przegrody, która jest przestrzeń, przez którą przepływa powietrze w nosie, lub występują stany zapalne tkanek nosa ze względu na zimno lub alergii, jest bardziej prawdopodobne, chrapać, mimo spać na boku. Powiększone migdałki i migdałki mogą także przyczynić się do problemu chrapania. Choć kwestie nosa są trudniejsze do poprawienia, usunięcia swoich migdałków i migdałka gardłowego może wyjaśnić problem chrapania spowodowanego przez te funkcje.

Starzenie się

Kiedy wpadniesz w głęboki sen mięśnie naturalnie odpocząć, która sama w sobie może prowadzić do chrapania, jeśli twoje mięśnie stają się zbyt zrelaksowany. Jednak, jak dorosną, twój napięcie mięśni zaczyna się pogarszać naturalnie. Słabsze mięśnie gardła stać się bardziej zrelaksowany będą po wejściu w głębokie etapów snu. Powoduje to cięższe chrapania jak wiek, nawet jeśli wcześniej nie doświadczył problemów chrapanie.

Otyłość

Ci, którzy mają nadwagę, zwłaszcza tych, którzy mają więcej tkanki tłuszczowej wokół szyi, są również bardziej skłonni do chrapać, pomimo pozycji spania. Dodatkowy ciężar znaleźć na szyi można zawęzić dróg oddechowych, gdy mięśnie zrelaksować podczas snu. Zwężone przejścia spowoduje Ci chrapać jak powietrze wibruje tkanki, jak przechodzi przez. Spać na boku, ale może zmniejszyć skutki chrapania z powodu nadwagi.

Substancja Wykorzystanie

Ponieważ chrapanie spowodowane jest zwykle albo przez waszych cech anatomicznych lub ze względu na rozluźnienie mięśni, ma sens, że używanie niektórych substancji może zwiększyć chrapanie, nawet gdy śpi na boku. Na przykład, alkohol służy jako środek zwiotczający mięśnie. Picie napojów alkoholowych, szczególnie tuż przed snem, może dodatkowo rozluźnić mięśnie gardła, powodując chrapać. Palacz jest również bardziej narażone na chrapanie śpiących w każdej pozycji, ze względu na zwiększone rozluźnienie mięśni, a także zatorów spowodowanych przez palenie. Środki uspokajające mogą również przyczynić się do problemu chrapania.

Co powoduje skurcze podczas snu?

Co powoduje skurcze podczas snu?


Skurcze, że zakłóca sen resztę może zmniejszyć swój poziom energii i rzucać swój nastrój z równowagi, a wpływając swoją pamięć i kreatywność. Skurcze snu nie wszystkie są takie same, lecz większość z nich może być leczona. Ważne jest, aby określić rodzaj drga Ci mają, w celu znalezienia rozwiązania. Zmiana leków lub powstrzymanie się od kofeiny lub spożycie alkoholu może okazać się udany dla niektórych osób. Ważne jest, aby odwiedzić z lekarzem.

Wstrząsy snu

Większość występuje w drżenie rąk, nóg i ramion. Występują one również w twarz, tułów, głowę i głos osoby śpiącej. Wstrząsy snu może być objawem zaburzeń neurologicznych. Najczęściej występują one u osób zdrowych bez żadnych innych znanych chorób. Wstrząsy mogą być spowodowane nadmiernym spożyciem alkoholu lub alkoholu wycofania. Wstrząsy snu może również w rodzinach i może być również spowodowane przez nadczynność warunkach tarczycy.

Drżenie samoistne jest jedną z ponad 20 rodzajów drżenia, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke Online. Wstrząsy mogą wystąpić w każdym wieku, ale początek jest najczęściej po 40. roku życia jest w większości realizowane głowy, ale język, głos, głowy, nóg i tułowia są również zaangażowane. Drżenie głowy może być interpretowane jako "tak-tak" lub "nie-nie" ruchu, zgodnie z NINDS Online.

Drżenie parkinsonowe jest opisany przez NINDS Online jako "pin-rolling", że efekty działania głównie ręce. Ten rodzaj drżenia może również wpływać na podbródek, usta, nogi i tułów.

Sen Drgawki kloniczne mięśni

Mioklonie snu odnosi się do nagłego mimowolne skurcze lub skurcze mięśnia lub grupy mięśni, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke Online. Czasami pojawiają się drgania Mioklonie samodzielnie lub w sekwencji wzorca. W niektórych przypadkach te skurcze zaczynają się w jednej części ciała i rozprzestrzeniać się na mięśniach na pozostałych obszarach, przy występujących w inny zdrowego osobnika. Ta forma drgania zazwyczaj pojawia się podczas początkowej fazy snu i mogą być objawem zaburzenia snu, takie jak zespół niespokojnych nóg.

Drgawki snu

Drgawki snu są mimowolne skurcze mięśni, które mogą trwać od 30 sekund do dwóch minut. Kiedy osoba ma drgawki snu, zauważysz, który broni lub nogi drżą, gorączka i zmiany w świadomości. Spożywanie alkoholu lub narkotyków może wywołać drgawki snu. Mogą sygnalizować przyczyn medycznych, w tym niski poziom cukru we krwi, epilepsji, choroby serca lub urazu głowy. Jeśli drgawki dalej, nie zatrzymując się, zasięgnąć porady lekarza.

Dystonia

Dystonia jest zaburzeniem, które powoduje drżenie ruch dystoniczne. Osoby w każdym wieku mogą cierpieć dystoniczne drżenie, które są bolesne pozycje i skręcania ruchy ciała, które są spowodowane przez mimowolne skurcze mięśni.

REM Behavior Disorder

Skurcze podczas snu REM, fazy snu, gdzie występuje szybki ruch oczu, może wskazywać REM zaburzenia zachowania, lub RBD. Normalny sen REM jest, gdy ciało jest bezwładne z paraliżu sennego, gdy mózg jest zajęty przetwarzania informacji. Ta faza snu jest również, gdzie występują najsilniejsze marzenia. Osoby z zaburzeniem zachowania gwałtownego REM doświadczenie skurcze i skurcze mięśni podczas etapów REM, zamiast zdrowego bezwładne sennego paraliżu. Osoby z tym zaburzeniem nie mają zdolności do zwiotczenia mięśni podczas snu REM. Skurcz mięśni i reagować, gdy działają w śnie.

Jak Hold My usta zamknięte podczas snu

Jak Hold My usta zamknięte podczas snu


Spanie z otwartymi ustami prowadzi do suchości w ustach i zwiększa szanse na chrapanie. Spanie z otwartymi ustami również może utrudnić oddychanie, zwłaszcza dla ludzi, którzy mają bezdech senny. To dlatego, że twój język i tkanki są bardziej skłonni do sag i zablokować drogi oddechowe, gdy usta są otwarte. Prowadzenie usta zamknięte podczas snu nie jest łatwe, ponieważ szczęki relaksuje jak zasnąć. Jednak niektóre strategie mogą pomóc zachować swoje usta zamknięte podczas drzemki.

Instrukcje

1 spać na boku lub brzuchu, a nie plecami. Twoje usta są mniej prawdopodobne, aby spaść otwarte w tych pozycjach.

2 Schudnąć, jeśli masz nadwagę. Nadwaga może zawęzić dróg oddechowych co oddychanie trudniejsze.

3 Użyj nosa paski w nocy rozszerzają nozdrza i zachęcić nos oddech.

4 Za pomocą paska podbródka trzymać usta zamknięte. Można kupić rzemyki online lub w niektórych drogeriach. Jeśli masz bezdechu sennego, ubezpieczenie może pokryć koszty pasek pod brodą.

Wskazówki:

  • Upewnij się, oddychać przez nos i usta zamknięte trzymać jak zasnąć.
  • Sterydów obkurczających błonę śluzową nosa i spraye do nosa może chwilowo zachęcają oddychanie, ale nie korzystać z tych leków przez dłuższy okres czasu bez konsultacji z lekarzem.

Poduszki obsługujące Your Back podczas snu

Poduszki obsługujące Your Back podczas snu


Szczepy mięśni, problemy kręgosłupa i więzadeł skręcenia płyt może powodować ból dolnej tyłu. Specjalne poduszki i techniki mogą zapewnić wsparcie dla pleców podczas snu. Twoja pozycja snu może określić rodzaj poduszki i technik, które pomogą wspierać plecy.

Poduszki kolanowe

Tradycyjne poduszki umieszczone pod kolanami pomaga wspierać plecy dla tych, którzy śpią na plecach. Poduszka ma odciążyć dolną tyłu i pomaga w łagodzeniu bólu. Osób cierpiących na kręgosłup może użyć tej techniki po tylnej szczepu, ale odpoczynku mięśni przez zbyt długi czas może osłabić mięśnie, które mogą spowolnić ożywienie. Poduszki między kolana dla tych, którzy śpią na boku może nawet ustawienie bioder i zmniejszyć presję na plecach. Mocne poduszki w kształcie klina również może pomóc złagodzić ból pleców.

Wsparcie głowy i szyi

Poduszki szyjki pomóc złagodzić ból pleców, wspierając szyję. Ten rodzaj poduszki wypełnia przestrzenie między szyję i materac, aby uniknąć wysiłku szyję podczas snu. Poduszka szyjki macicy nie powinien pchać głowę do przodu w nienaturalnej pozycji. Może to prowadzić do większej ból pleców i szyi. Ta poduszka może pomóc podczas spania na plecach lub na boku. Być może trzeba obracać szyjki macicy poduszki podczas snu na boku, aby pomieścić pozycję głowy podczas snu.

Poduszki ciążowe

Poduszki ciążowe konturu rosnącej kształcie kobiety w ciąży, podczas gdy ona śpi. Poduszka dla kobiet w ciąży ciało pomieścić rosnące brzucha, zapewnia obsługę między kolana i wspiera szyję i głowę. Kobieta w ciąży nie powinny spać na plecach w drugiej połowie ciąży. Spanie na plecach pozwala na macicy położyć zwiększony nacisk na plecy, co może spowodować zmęczenie i ból.

Ciąża i poduszki poduszki ciało może pomóc ludziom cierpiącym z powodu bólu pleców. Poduszka ciało zapewnia wsparcie we wszystkich obszarach ciała dla mężczyzn i kobiet.

Materiały

Pianka lateksowa jest jeden materiał producenci używają do tworzenia poduszki i materace. Poduszki lateksowe zapewniają głowy, szyi i pleców przez konturowe do wielkości i kształtu ciała. Materiał jest antyalergiczne, wytrzymałe, niskie koszty utrzymania i dobrze wentylowane. Poduszki z pianki lateksowej zapewniają wsparcie poprzez dystrybucję ciężar równomiernie.

Jak zapobiec Oddychanie przez usta podczas snu

Jak zapobiec Oddychanie przez usta podczas snu


Jeśli masz problemy z oddychaniem podczas snu i obudzić się następnego ranka z suchą, swędzącą gardle, możesz mieć problem z przewlekłą usta do oddychania. Według dr Joseph Sarkissian, DDS, oddychanie przez usta, jeśli nie jest leczone, może doprowadzić do niepożądanych efektów ubocznych, takich jak chrapanie i przyszłych problemów zdrowotnych, takich jak niedobory immunologiczne. Mimo, że są w stanie kontrolować swój oddech usta w ciągu dnia, może cierpieć z nim nieświadomie w nocy. Wiele osób cierpi z powodu oddychania usta, które można rozwiązać za pomocą kilku metod.

Instrukcje

1 Umyć pościel i oczyścić lub wymienić filtr powietrza w swoim domu. Przekrwienie błony śluzowej nosa może być spowodowany przez alergeny, na pościel i w powietrzu. Utrzymać swój dom w czystości, aby zmniejszyć pyłków i innych cząstek drażniących, które mogą mieć wpływ na nosa.

2 Należy nosić pasek over-the-counter nosa, należy użyć spray do nosa lub umieścić na pasek pod brodą. Rzemyki zawęzić usta przed otwarciem podczas snu, dzięki czemu są w stanie oddychać przez nos. Paski i spraye do nosa nosa nosa fragmenty skurczowe pozwalają otworzyć się, więc nie trzeba używać usta jako podstawowego dróg oddechowych.

3 Podnieś pozycję odpoczywasz w. Spanie na plecach z głową w określonej pozycji może spowodować, aby otworzyć usta podczas snu. Niektóre poduszki są zaprojektowane, aby podnieść głowę i zmniejszyć obciążenie szyi i przy zachowaniu komfortu. Podnosząc głowę może pomóc zmniejszyć kroplówki nosa i otworzyć nosowych wyeliminowanie zatorów.

Wskazówki:

  • Skonsultuj się z lekarzem, jeśli uczucie zatkanego nosa lub jamy ustnej problemy z oddychaniem nie ustępują. Stała usta oddychanie podczas snu mogą być spowodowane przez problemy dentystyczne, bezdechu sennego i innych warunków.

Problemy z oddychaniem podczas snu

Problemy z oddychaniem podczas snu


Wzory oddech przeciętnego człowieka podczas snu wahać, a niektóre mogą nawet wystąpić podkłady sporadyczne okresy co najmniej 10 sekund, gdy nie oddechy są podejmowane. Jednak nieprawidłowości w oddychaniu, które zagraża ilość tlenu, który jest transportowany do organizmu człowieka lub zmniejsza ogólną jakość snu jest uważana za problem należy traktować poważnie. Bezdech senny jest przerwa w oddychaniu podczas snu, a jeśli nie jest leczone, może być zagrożeniem życia.

Bezdech senny: Przegląd

Bezdech senny charakteryzuje się powtarzającymi się mimowolnymi przerw w oddychaniu podczas snu. Niektóre przerwy w oddychaniu mogą trwać tylko 10 sekund, podczas gdy inne mogą trwać maksymalnie minutę. Wielu pacjentów bezdech senny wystąpić między 20 a 30 zdarzeń przerw w oddychaniu na godzinę. Niektóre osoby cierpiące na bezdech senny może zatrzymać oddech ponad 400 razy w jedną noc. Medycynie wyróżnia trzy rodzaje bezdechu sennego dorosłych.

Obturacyjny bezdech senny

Obturacyjny bezdech senny występuje z powodu niedrożności dróg oddechowych człowieka podczas snu. Przeszkoda może być częściowa lub całkowita, i to często ze względu na związane z uśpienia, mimowolne rozluźnienie mięśni gardła, języka i podniebienia miękkiego. Osoba z obturacyjny bezdech senny może chrapać ciężko i doświadczenie często nieświadomych zmian od lekkiego do głębokiego snu w jednej sesji.

Centralny bezdech senny

Centralny bezdech senny jest mniej powszechne niż obturacyjny bezdech senny, ale mogą być równie problematyczne. W centralnym bezdechu sennego, mózg danej osoby sporadycznie i chwilowo nie prześle "oddychać" sygnały do ​​mięśni klatki piersiowej i przepony. Ktoś z centralnego bezdechu sennego może lub nie może chrapać i jest bardziej prawdopodobne, aby zdawać sobie sprawę z częstych przebudzeń w nocy, niż kogoś, kto ma bezdechu obturacyjnego. Centralny bezdech senny jest bardziej powszechne wśród osób w podeszłym wieku i często pozostaje niezauważone.

Mieszany bezdech senny

Mieszany bezdech senny jest doświadczane przez kogoś, kto ma połączenie centralnego i obturacyjnego bezdechu sennego. Ludzie, którzy mają mieszane bezdechu mogą chrapać ze względu na obturacyjny bezdech senny.

Chrapanie

Chrapanie jest rzeczywiście oznaką nieprawidłowego oddychania podczas snu. Dźwięk pochodzi z niedrożności dróg oddechowych, jednak może to być krótki. Chociaż nie wszyscy ludzie, którzy chrapią zawsze mieć bezdech senny, może w końcu rozwijać go. Chrapanie jest bardziej powszechne wśród osób starszych, mężczyzn i tych z nadwagą. Dodatkowo, mężczyźni są bardziej skłonni niż kobiety do rozwoju zaburzenia oddychania związane ze snem.

Objawy bezdech senny

Bezdech podczas snu charakteryzuje się jednym lub kombinacją następujących objawów: chrapanie; okresy, w których oddychanie przystanek sen i budzi się z "snort" podczas oddychania restartów; zasypianie podczas działań, takich jak prowadzenie pojazdów, rozmowy, lub pracy; i będąc bardzo senny w ciągu dnia. Ponieważ większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że chrapanie lub nieprawidłowe oddychanie podczas snu, ktoś inny, na przykład współmałżonka, jest często pierwszym dostrzegać znaki ostrzegawcze bezdechu sennego.

Leczenie

Ci, którzy podejrzewają, bezdech senny może przejść badania snu w czasie których ich oddech jest monitorowana w celu ustalenia ich oddychania. Jeżeli jest to uzasadnione, lekarz może przepisać lek w urządzenia do oddychania znany jako ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych (CPAP) urządzenia. Chociaż należy szukać profesjonalnej diagnozy i leczenia, jeśli masz bezdech senny, niektóre łagodne przypadki mogą być wspomagane z następujących środków ostrożności: zmniejszenie masy ciała, zaprzestanie palenia, nie biorą słuchowe lub leki snu, unikać alkoholu przed snem i spać na boku a nie plecami.

Co powoduje kwaśny zapach ciała podczas snu?

Zapach ciała

Każdy ma pewien rodzaj zapachu ciała, ale może to być spowodowane przez różne rzeczy w różnych momentach. Regularne zapach ciała, rodzaj, który jest związany z brakiem higieny, jest spowodowane przez nie czyszczenia pot od skóry (zwłaszcza obszary takie jak pachami) i pozwalając bakterie rosną w pocie. Zapach ciała ma również wpływ takie rzeczy jak zdrowie wątroby i nerki człowieka, ponieważ jeśli te organy nie działają w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, a te toksyny zostanie wydany przez potu, skóry i oddechu. Zapach ciała często rozwija się, gdy człowiek jest w stanie uśpienia, a procesy w celu usunięcia ciała nadal toksyny z układu.

Kwaśny zapach

Kwaśny zapach ciała może mieć wiele przyczyn. Kwaśny zapach jest związane z procesów, takich jak fermentacja i produktów mlecznych. Kiedy żywność dociera do żołądka, to w podziale w procesie zakwaszenie kwasem. Jak to nastąpi awaria, kwaśny zapach jest zwolniony (co często zdarza się w postaci kwaśnego odbijania). Po podstawowym rozbić żywności odbywa się, porusza się do jelit, gdzie ma miejsce dalsze zakwaszenie. Powoduje to narastanie toksyn w organizmie człowieka, i są toksyna musi być wyeliminowane. Może to nastąpić poprzez wysiłków nerek i wątroby, ale jak wspomniano powyżej tych toksyn może być wydany przez oddechu, skóry i potu, jak również.

Czas

Kwaśny zapach ciała pojawia się zwłaszcza, gdy jedzenie (zwłaszcza mlecznego) pozostaje zbyt długo w żołądku. Niektóre rzeczy, które mogą powodować żywność pozostać w żołądku zbyt długo to: przejadanie się, jedzenie surowej żywności, spożywanie zimnych napojów przed posiłkiem jest rzeczywiście jeść, jeść głównie tłuszczu, białka i skrobi, słabe trawienie, jedzenie późnych posiłków lub jedzenie tylko przed snem, i nadwagi. Istnieją jeszcze inne powody niż te, oczywiście. Jednakże każdy z tych względów w połączeniu z powolnym stanu ciała osoby podczas snu, mogą łatwo tworzyć kwaśny zapach, jak żywność pozostaje w żołądku i skóry najwyraźniej w celu uwolnienia toksyny z procesu trawienia chemicznego.

Objawy Mini Stroke podczas snu

Mini-udar mózgu lub przejściowy atak niedokrwienia mózgu (TIA), ataki, które trwają przez krótki okres czasu, zwykle tylko kilka minut. Objawy znikają tak szybko jak się pojawiają, zwykle po około godzinie. Chociaż zwanych mini-udarów mózgu, objawy przypominają początek poważnej lub pełnowymiarową skoku i może być niebezpieczne dla osoby, choć nie powoduje trwałego uszkodzenia.

Fakty

TIA lub mini-udarów mogą być uznane za ostrzeżenie dla chorych i może być oznaką poważnego udaru mózgu, które mogą wystąpić w ciągu kilku lat. TIA jest zwykle spowodowane przez krótki nieodpowiedniego pompowania krwi do tętnic lub zatkania tętnic. Z drugiej strony, suw pełnowymiarową charakteryzuje się zakrzepu krwi, który blokuje wejścia w pewnej części mózgu. Przyczyną zarówno TIA i udar to gromadzeniu się płytek (depozyty tłuszczowe zawierające cholesterolu) w tętnicy odpowiedzialnej za dostarczanie tlenu i substancji odżywczych do mózgu.

Sen i skok

Badanie opublikowane w American Heart Journal Association wynika, że ​​13 do 44 procent mózgowe, takie jak drobne lub głównych uderzeń podczas snu. To jest dodatkowo wzmocniona przez czynniki ryzyka związane z snem, takie jak chrapanie, senność w ciągu dnia i bezdechu sennego. Badania stwierdzono, że zarówno obturacyjny bezdech senny i chrapanie może wywołać drobne uderzeń doświadczanych podczas snu.

Paraliż twarzy

Pierwszy znak mini udaru mózgu drętwienie twarzy, a zwłaszcza mięśni twarzy z jednej strony twarzy. Osoba może doświadczyć oczy i usta obwisłe i nie można przenieść mięśni twarzy prawidłowo. Chociaż te objawy nie mogą stać się widoczne w czasie snu, człowiek może przeżyć te znaki tuż po przebudzeniu. Po przebudzeniu, niewielkie upośledzenie zdolności do poruszania się niektórych kończyn na jednej części ciała może być doświadczenie.

Bezdech senny

Bezdech senny, zaburzenia lub wystawione przez przerwy w oddychaniu podczas snu, może być wskazówką, czy ryzyko wystąpienia udaru lub TIA mini. Zaburzenie to zwykle trwa około 10 sekund lub więcej i może wystąpić wiele razy w ciągu nocy. Jak następuje atak, cierpiących obudzić pół-przytomny przeżywa trudności w oddychaniu, ale może nie pamiętam w ogóle ataki występujące raz na jawie.

Trudności w połykaniu

Trudności w połykaniu to kolejna wskazówka, an osób może cierpieć z mini udar. Jeśli podczas snu przemijający atak niedokrwienny (TIA) miało miejsce, poszkodowany może mieć trudności w połykaniu; odruch wymiotny lub złapać oddech jest bardziej niż prawdopodobne, gdy śpi, również.

Dlaczego ludzie Przenieś podczas snu?

Dlaczego ludzie Przenieś podczas snu?


Podczas snu, to nie jest nienormalne, aby przewracasz. Dla wielu ludzi, jednak, w tym dzieci i dorosłych, sen jest czasem dużo aktywności. Istnieje wiele destrukcyjnych zaburzeń snu, które mogą sprawić, że thrash, chodzić, a nawet działać brutalnie wobec siebie lub innej osoby. Eksperci snu jeszcze określić przyczynę tych zaburzeń snu.

Okresowe zaburzenia Limb Movement (PLMD)

Ludzie z PLMD mogą wystąpić skurcze, skurcze i mimowolne szarpnięcia nóg około pięć razy na godzinę. PLMD jest u pacjentów z chorobami nerek, reumatoidalne zapalenie stawów, ciąży, czy zaburzenia krążenia według Dyskusja witryny sieci Web o śnie, organizacji rzecznictwa na badania snu.

Destrukcyjne zaburzenia snu

Lunatycy, zęby szlifowanie i inne akty fizyczne podczas snu są znane jako parasomnii, termin stosowany do opisania różnych destrukcyjnych zaburzeń snu. Parasomnie są znane objawiać w dowolnym punkcie cyklu uśpienia. Według Sleep Foundation, to ma tendencję do zaburzeń genetycznych lub może być przyczyną zaburzeniem mózgu, bezdech senny lub lekarstw.

Lunatycy

Lunatycy, znany również jako somnambulizm, polega na wykonywaniu ruchów fizycznych podczas snu, które mogą lub nie mogą spowodować osoba faktycznie wstanie z łóżka. Powodami mogą być przypisane do zmęczenia, lęk, a w przypadku osób dorosłych, zaburzeń umysłowych. Sleepwalking może wystąpić w każdym wieku i jest znane w rodzinach.

Nocny terror

Lęki nocne, częściej u dzieci niż u dorosłych, może powodować lunatycy, lanie, wzrost ciśnienia krwi i pobudzenie. Zazwyczaj dziecko nie pamięta, co spowodowało epizod.

Zachowanie snu REM

Zachowanie sen REM jest podobny do nocnych strachów, ale jest bardziej powszechne w średnim wieku, dorosłych i osób starszych. Może to wiązać się agresywnych zachowań, samookaleczeń i obrażeń partnera łóżku. Według National Sleep Foundation, około jedna trzecia osób z tym zaburzeniem mają też jakiś rodzaj choroby neurologicznej.

Dlaczego śliny podczas snu?

Dlaczego śliny podczas snu?


Wszystkich warunków, które dotykają ludzi, ślinotok podczas snu jest chyba wśród najmniej niepokojące. Mimo to, warunek może być irytujące, jeśli zakłóca sen i krępujące, jeśli dzielić łóżko. Łkając sen rzeczywiście ma nazwę medyczną: ślinotok jest aktem ślinić podczas snu.

Przyczyny

Ludzie ślinić bardziej, gdy są na jawie, niż robią podczas snu, ale nie tak często połknąć podczas snu. Ślina zbiera się w jamie ustnej podkładu i ewentualnie wycieka na zewnątrz.

Śpiąca postawy, problemy stomatologiczne, leki, uraz i kilka chorób mogą spowodować sen ślinotok. Spać na boku, z twarzą odwrócił się w stronę łóżka, jest szczególnie sprzyja spać Slobber. Śpi z otwartymi ustami i oddychanie przez usta również mogą prowadzić do łkając. Problemy układu nerwowego może powodować ślinotok. Noszenie strażnika nocnego, aby zapobiec szlifowania zębów może również powodować nietypowe ślinotok.

Strona główna zadośćuczynienie

Spróbuj zmienić pozycję do spania. Spanie na plecach pozwala ślina na basen w gardle, powodując automatyczne łyk. Przeznaczone są specjalne poduszki, aby zachęcić ludzi do snu odkrytą. Podkłady uboczne są bardziej narażone na ślinić, ponieważ nie ma automatycznego odruchu połykania. Należy zwrócić uwagę na to, jak oddychać w ciągu dnia. Jeśli złapiesz sobie usta oddech na jawie, zamknąć usta i świadomie oddychać przez nos.

Powikłania

Nocne ślinienie nie jest poważnym problemem medycznym, chyba ślinienie jest nadmierne. Ślina zawiera bakterie, które mogą powodować zapalenie płuc. Wdychając śliny może prowadzić do infekcji płuc.

Skontaktować się z lekarzem

Badanie fizykalne może określić, czy problem jest spowodowany przez okoliczności medyczne. Egzamin może ujawnić, jeśli drooler miało szkody lub owadów żądło, lub jeśli on bierze leki, które mogłyby prowadzić do ślinotok. Ślinienie się, które jest spowodowane przez alergie lub do nosa problemów, takich jak odchylonym przegrody można leczyć. Uszu, nosa i gardła (ENT), specjalista może stwierdzić, czy stan zatok lub alergii przyczynia się do problemu. Blokada może utrudniać oddychanie przez nos, pozwalając ślina uciec za pośrednictwem otwartych ustach.

Dokładne badanie zatok, nosa, płuc, a nawet uszu może ujawnić dlaczego oddychasz przez usta w nocy. Lekarz może zdiagnozować bezdech senny, stan, w którym czyjeś sen jest zakłócony przez głośnego chrapania i zaburzeń oddychania. Aby wykluczyć przyczyny uporczywego snu ślinotok, skonsultować się ze specjalistą problemu spać.

Zwolnienie z zatkanego nosa podczas snu

Zatkanie nosa zazwyczaj pojawia się, gdy wirus, alergia lub infekcja powoduje nosa do stanu zapalnego. Zatkany nos jest zwykle gorzej, gdy są w pozycji leżącej i mogą sprawić, że trudno jest uzyskać dobry sen w nocy. Podczas oczekiwania na przyczyny swojego nosa zatorów do przejść, są kroki można podjąć, aby złagodzić swoje nocne duszności.

Pozostawać w pozycji pionowej

Użyj poduszki trzymać głowę i górną część ciała podwyższone przez noc, aby złagodzić uczucie zatkanego nosa. Pozycji pionowej umożliwia odprowadzenie nadmiaru śluzu, a nie do tworzenia zatorów gorzej.

Zwiększenie wilgotności

Nawilżacze są urządzeniami, które zwiększają ilość wilgoci w powietrzu, a oni mogą pomóc złagodzić uczucie zatkanego nosa, zgodnie z Mayo Clinic. Umieść przenośny nawilżacz w sypialni, aby poprawić zatorów podczas snu. Wybierz fajny nawilżacz mgła nad różnymi pary w celu uniknięcia poparzeń, jeśli masz dzieci w domu. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji czyszczenia jak brudne nawilżacze może spowodować więcej podrażnienie.

Cienki Śluz

Rozważ używanie soli spray do nosa przed snem, aby pomóc cienkich śluzu i zmniejszyć tłok. Pij dużo płynów, aby utrzymać śluzu cienkie, i unikać dymu papierosowego i innych substancji drażniących.

Zastanów Leki

Jeśli przekrwienie błony śluzowej nosa jest znacznie zakłóca sen, za pomocą over-the-counter leków w nocy. Leki obkurczające naczynia i leki przeciwhistaminowe mogą pomóc złagodzić uczucie zatkanego nosa, według amerykańskiego National Library of Medicine. Leki zmniejszające przekrwienie poprawy zatorów kurczeniem opuchnięte naczyń krwionośnych w okolicy nosa i antyhistaminy mogą zmniejszyć ilość śluzu. Zmniejszające przekrwienie aerozole do nosa są również dostępne, ale mogą one zatory gorzej, jeśli stosowane dłużej niż trzy dni.

Ostrzeżenie

Należy przestrzegać wszystkich wskazówek na opakowaniu przy użyciu leków do leczenia przekrwienie błony śluzowej nosa. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz przekrwienie błony śluzowej nosa na więcej niż dwa tygodnie, wysoka gorączka, obrzęk twarzy, zaburzenia widzenia, ból gardła lub zwiększone kaszel, który trwa dłużej niż dziesięć dni lub produkuje żółto-zielone lub szare śluzu. Mogą to być objawy zakażenia lub innej choroby, która wymaga leczenia.

Działania wykonywane podczas snu Walking

Działania wykonywane podczas snu Walking


Zwykle, gdy ludzie śpią, a ich ciała wydzielają substancje chemiczne, które hamują ruch. Jednak od 1 do 2 procent ludzi cierpi Parasomnia, zjawisko, które obejmuje działania realizujące podczas snu, a które lekarze wciąż próbuje zrozumieć. Działania, które mają miejsce podczas stanu lunatycy może różnić się od nieszkodliwe do zagrażającego życiu.

Marzą Akcje nieporozumieniem

Ludzie często błędnie interpretują działania lunatyków jak działając na swoje marzenia. Podkłady tylko pomarzyć jeszcze podczas snu REM (Rapid Eye Movement), piąty etap cyklu snu - i we śnie zwykle odbywa się w ciągu pierwszej godziny lub dwóch zasypiając przed podkłady osiągnąć snu REM. Tak więc, istnieją inne procesy umysłowe bok od marzeń, które objawiają się jako działań Lunatycy wykonują.

Rutynowych czynności

Zazwyczaj działania Lunatycy "są związane z rutynowych czynności, które prowadzą z otwartymi oczami w pustym, stan szklisty. Działania te są zazwyczaj nieszkodliwe, takie jak robi porządki, jedzenie, pisanie kontroli ubieranie, rozbieranie, lub korzystając z toalety - ale również przypadki, wspinaczki lub jazdy z okien samochodów podczas snu. Nawet wtedy, gdy same zachowania są nieszkodliwe, jednak istnieje nieodłączne ryzyko obrażeń na skutek potknięcia, upadku, lub innych wpadek. Ostatecznie Lunatycy albo obudzić się nagle, zaskoczony i zmieszany, lub wrócić do łóżka i obudzić później albo z braku wiedzy o przeprowadzeniu czynności, lub z jakiegoś niejasnego poczucia tylko po marzył działań faktycznie wykonywane. Jeśli podkłady wędrować zbyt daleko od domu, może nawet wrócić do spania gdzie indziej.

Nierutynowych

W niezwykle rzadkich przypadkach, Lunatycy wykonywać czynności, które są drastycznie niezwykłego. Najbardziej kłopotliwy przypadki obejmowały Lunatycy popełnienie przestępstw i innych przestępstw w ich snu. W 2010 roku Szwed został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w jego stanie we śnie, z krwi poziom alkoholu 1,85 promila (prawie dziesięć razy Szwecji limitu prawna). W roku 1998, człowiek na Florydzie zagrożone swoje życie we śnie i obudził się po pas w stawie jeździł z aligatorów. W 1997 roku sąsiedzi świadkiem jak Scott Falater nożem swoją żonę 44 razy, a następnie utopił ją w swoim basenie. Podczas przesłuchania przez policję, twierdził, że nie pamięta takiego postępowania. Eksperci obrony zeznał, że miał historię lunatycy jako dziecko cierpiał na stres związany z biznesem i był w środku naprawy wadliwego pompy w basenie przed pójściem spać w nocy. Uważali, że gdyby próbował wznowić zadanie i został przerwany w jego stanie lunatycy, mógłby nieświadomie zareagował gwałtownie. Według badań przeprowadzonych przez American Academy of Neurology, około 19 procent lunatyków zgłosić obrażeń i 32 raportów procent gwałtownych wystąpień.

Akcje gdy obudzisz

Budząc Lunatycy, podczas gdy jesteś w środku akcji może być niebezpieczne, ponieważ mogą stać się irracjonalne i na tyle agresywny huśtawka, nieświadomie, a nie w pełni przebudzenia. Zamiast próby ich obudzić, należy je delikatnie kierować bezpiecznie z powrotem do łóżka.