adcov.com

nie czuje pwietrza panika tarczyca

Sposoby nie czuć zmęczenia

Sposoby nie czuć zmęczenia


Zmęczenie zwalnia cię, a może nawet proste zadania czuć trudne i czasochłonne. Nie czuje się zmęczony zwiększa produktywność i ogólne samopoczucie. Kilka aleje istnieje dla tych, którzy chcą czuć się mniej zmęczony. Niektóre z tych sposobów obejmują zapobieganie zmęczenia; inne maskują zmęczenie. Zwracając się powodem zmęczenia jest często najlepszym sposobem, aby przejść.

Zapobieganie

Jedną z najbardziej skutecznych metod, nie czując zmęczenia jest zapobieganie uczucie zmęczenia. Istnieje wiele powodów ludzie czują się zmęczeni, ale dobrze zjeść, wykonywaniu i śpi tyle wszelką pomoc. Jedzenie ciężkie posiłki lub fast foodów może dodać do zmęczenia, ale owoce i warzywa dostarczają więcej energii. Zastanów pożywne, zbilansowanej diety, jako pierwszy w drodze do zapobiegania. Ćwiczenie może zmęczony człowiek czuje więcej energii od razu. W dłuższej perspektywie, zachowując aktywne zwiększa poziom energii. Ćwiczenia na pół godziny każdego dnia. Wystarczającej ilości snu jest ważna dla siłach. Spać co najmniej osiem godzin dziennie. Wreszcie, stres i lęk prowadzi do uczucia zmęczenia. Zwrócić się o pomoc do depresji i lęku.

W leczeniu chorób

Niektóre schorzenia prowadzić do zmęczenia. To ważne, na leczenie i odpowiednie diagnozy do problemów zdrowotnych. Zgłoś nagłe uczucia zmęczenia do lekarza na badania przesiewowe i badania. Kompletny przepisane leki i zabiegi dla warunków zdrowotnych, aby zmniejszyć zmęczenie, czy to ze względu na stan zdrowia. Niektóre z warunków, które powodują zmęczenie to problemy z tarczycą, zaburzenia snu, takie jak bezdech senny i chrapanie, niedokrwistość, cukrzyca, rak, depresja, zapalenie stawów i zespół przewlekłego zmęczenia. Czasami po zakończeniu leczenia i kontroli tych warunków, zmęczenie znika.

Inne Alternatywy

Akupunktura jest często stosowany w leczeniu zmęczenia. Znaleźć wykwalifikowanego lekarza przez Internet lub przez rekomendacji znajomego i umówić się na spotkanie. Nie zapomnij wspomnieć o zmęczenie uczucie na spotkanie. Nie picie wystarczającej ilości wody może zrobić człowiek czuje się słaby, więc pobyt odpowiednio nawodniony. Kofeina oferuje tymczasowe pochwalić. W dłuższej perspektywie, jednak może prowadzić do większej zmęczenia. Over-the-counter produktów, takich jak napoje energetyczne i tabletki kofeiny podwyższają poziom energii tylko w krótkim okresie.

Jak mogę leczyć Główne ataki paniki?

Jak mogę leczyć Główne ataki paniki?


Głównym atak paniki może wydają się pochodzić znikąd, i być przerażające dla osoby, która doświadcza go. Serce bije szybko, głośno, osoba może czuć się słabo i doświadczyć wiele innych objawów fizycznych, w tym pocenie się i omdlenia. Psychologiczne uczucia mogą być jeszcze bardziej niepokojące. Czuje ostry strach i ma nieprzyjemny poczucie zbliżającej się zagłady. Jeśli atak paniki uderza nagle sytuacja się pogarsza poszkodowany nie wiedząc, co się z nią dzieje.

Instrukcje

Oszacowanie

1 Odwiedź lekarza i wyjaśnić objawy. Daj lekarzowi historię żadnych traumatycznych wydarzeń, które doprowadziły do ​​pierwszego ataku paniki. Lekarz zbada cię i nie żadnych problemów fizycznych. Zapytaj o skierowanie do terapeuty poznawczo behawioralnej. Lekarz może przepisać jakieś leki krótkoterminowej aby pomóc natychmiastowych objawów.

2 Poznaj swoje objawy w kontrolowanym środowisku z terapeutą. Współpracujemy z wszelkich ćwiczeń terapeuta prosi, aby zrobić. Mogą to być prowadzenie dziennika lub ocena objawów w skali od 1 do 10. Terapeuta będzie prawdopodobnie poprosi, aby odwiedzić na kilka sesji. Dowiedz się techniki, które pomogą Ci poradzić sobie z atakami paniki. Poznasz sposoby obliczu paniki, a nie stara się uciec od niego.

3 Dowiedz się inne mechanizmy radzenia sobie. Mogą to być joga, medytacja i proste techniki relaksacyjne. Korzystanie z taśmy relaksacyjne i muzyki, przez pewien okres czasu, na co dzień praktykuje relaks. Wykonywać kilka razy w tygodniu, jak to zwykle poprawia nastrój i stres uwalnia.

4 Opracowanie wzorca pozytywnego myślenia. Spójrz na swoją dietę i ekspresem do spożycia. Owoce i warzywa i spróbuj jeść regularnie. Ogranicz spożycie kofeiny i alkoholu. Spróbuj nawiązać regularny wzór snu.

Wskazówki:

 • Staraj się nie korzystać ataki paniki jako całkowicie negatywne doświadczenie. Mogą one naturalny sposób zmuszając do zmiany niektórych aspektów życia.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z głębokiego niepokoju Jeśli nie jest podana pomocy?

Lęk jest emocją, że normalny powoduje, że organizm być czujnym, skoncentrowany i zmotywowany, kiedy czują się zagrożone. Jednak, gdy lęk staje się tak przytłaczająca, że ​​zakłóca życia codziennego przecina linię do coraz zaburzenie. Nieleczona, osoba cierpiąca głębokiego niepokoju może wystąpić wiele niebezpieczeństw zdrowotnych.

Definicja lękowy

Fobia jest przewlekłą chorobą, która nęka osoby z przetrwałym i nadmiernego strachu lub niepokoju z objawów fizycznych, w sytuacji, gdy inni nie czują się zagrożone. Istnieje kilka typów zaburzeń lękowych, w tym zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zespół lęku uogólnionego, zaburzenia stresu pourazowego po (PTSD) i fobie.

Emocjonalne Objawy zaburzeń lękowych

Głęboki niepokój objawy emocjonalne obejmują nadmierne zmartwienie, lęk, niepokój, drażliwość, niepokój, naprężeniem oraz napady paniki. Są to typowe objawy emocji tych, z głębokim niepokojem.

Fizyczne objawy głębokiego niepokoju

Nadmierne pocenie się, kołatanie serca, drżenie, zawroty głowy, zmęczenie, bóle głowy i zaburzenia żołądkowe, to tylko kilka z fizycznymi objawami lęku głębokich poszkodowany może czuć.

Niebezpieczeństwo Nie Leczenie Głęboki niepokój

Zaburzenia lękowe są uważane za choroby psychiczne i pochodzą ze zwiększonym ryzykiem samobójstwa zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia. Wyższe ryzyko zawału serca wiąże się również z tymi, którzy cierpią ataki paniki według Jordan Smoller, profesor psychiatrii na Harvard Medical School.

Leczenie zaburzeń lękowych

Dostępne są terapie zaburzeń lękowych. Terapią poznawczą, behawioralna i leki mogą być stosowane do leczenia głęboko niepokój. Terapie alternatywne, takie jak joga i medytacja może również pomóc w leczeniu lęku.

Jak radzić sobie z ataku paniki

Jak radzić sobie z ataku paniki


Ataki paniki są intensywne epizody strachu i terroru. Strach jest zwykle nieuzasadnione, ale nie mniej realne. Nieuzasadnione strach sprawia, radzenia sobie z atakiem paniki trudnym. Aby poradzić sobie z atakiem paniki, jednostki muszą być przygotowane.

Instrukcje

1 Umów się na spotkanie z terapeutą lub doradcą, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych. Dobry terapeuta może pomóc ćwiczyć i doskonalić techniki zarządzania ataki paniki.

2 rozpoznać objawy ataku paniki i określić, co powoduje niepokój. Dowiedz się głęboki oddech i relaksacyjne ćwiczenia. Korzystaj z nich codziennie.

3 Zapisz następujące na karcie 3x5: atak paniki nie może - spowodować atak serca - bo mnie zatrzymać oddech - bo mi się zemdleć - bo mi się stracić równowagę - mnie do szaleństwa - przyczyny mi się stracić kontrolę nad sobą. Kartę należy mieć zawsze przy sobie.

4 Zapisz się na tej samej karcie do radzenia sobie oświadczenie, takie jak "mogę być niespokojny i ciągle do czynienia z taką sytuacją," lub "Ten lęk mnie nie boli - nawet, jeśli nie czują się dobrze."

5 Kiedy masz atak paniki, metody radzenia sobie użyć swoich jeździć go. Pozwól swojemu ciału poczuć odczucia, a zrozumienie będzie w porządku.

Wskazówki:

 • Ćwicz głęboki oddech i relaks na dobę. Zobacz lęk i Phobia skoroszytu za sugestie, które są bardziej szczegółowe.
 • Rozmowa z innymi o swoim stanie; o powiernikiem jest ważnym sposobem radzenia sobie z atakami paniki.
 • Nie można się przygotować do ataku paniki; więcej masz w swoim arsenale lepiej będzie w stanie sprostać.

Jak leczyć Pulled mięśnie łydek

Naciągnięty mięsień łydki może wystąpić, gdy uprawianie sportu lub przechodząc na jogging. Wiele osób weźmie wyciągnął kontuzji łydki zbyt lekko i jako dyskomfort doświadczenie wynik znacznie dłużej niż to konieczne. Możesz nawet zrobić Naciągnięty mięsień łydki gorzej przez nie postępowania szkody z należytą starannością. By wiedzieć, jak dbać o Naciągnięty mięsień łydki, można ograniczyć opuchliznę i wrócić do 100 procent, tak szybko jak to możliwe. Tych zaleceń.

Instrukcje

1 Rozpocznij owijając nogę bandażem kompresji. Owinąć od pięty stopy całą drogę aż do poszkodowanej łydki. Bandaż powinien być wygodny na nogi, ale nie tak mocno, że jest to niewygodne. Opakowanie może zapobiec, a nawet zmniejszają obrzęk spowodowany ciągnięty mięsień łydki.

2 Połóż Naciągnięty mięsień łydki. W ciągu pierwszych 24 do 48 godzin, należy próbować zatrzymać się z uszkodzonej nogi jak najwięcej. Korzystanie z kul nie jest zły pomysł, w czasie pierwszego dnia lub dwóch po urazie. Po tym początkowym okresie, które można umieścić na wadze na poszkodowanej nogi, ale należy nadal ograniczać swoje działania. Należy unikać wszelkich ćwiczeń lub aktywności wysiłku, przez co najmniej tydzień w następstwie urazu.

3 Podkręć zranioną nogę, przez cały dzień. Leżała w łóżku z rozszerzony noga lub połóż nogę na krześle lub otomana. Należy to zrobić, gdy siedzisz w dół w ciągu pierwszych 48 godzin po urazie. Po tym czasie, należy jeszcze podnieść rannego nogę przez co najmniej godzinę dziennie przez tydzień.

4 Ice Naciągnięty mięsień łydki trzy do czterech razy dziennie. Umieść ręcznik lub szmatkę na Naciągnięty mięsień łydki i ustawić okład z lodu (lub torbę) na swojej nodze. Pozostawić lodu na uszkodzenia w czasie 15 do 20 minut w czasie. Należy to zrobić, gdy podnosząc nogę (patrz poprzedni krok) jako sposób, aby zmniejszyć obrzęk.

5 Należy leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen, codziennie. Ten lek może pomóc zmniejszyć ból powodowany przez ciągnięty mięśni łydki i przyczyniają się do zmniejszenia obrzęku.

6 Rozpocznij rozciąganie Naciągnięty mięsień łydki kilka dni po urazie. Można to zrobić albo prędzej czy później w zależności od tego, jak wiele bólu doświadczasz. Usiądź na ziemi ze swoim poszkodowana noga całkowicie wysunięty i bezpośrednio przed tobą. Zginać do przodu i rozszerzyć swoją rękę na palcach nóg poszkodowanej. Iść tak daleko, jak to tylko możliwe (na palcach, jeśli to możliwe) i potrzymaj przez 10 prostych sekund. Wykonać 04:56 powtórzeń tego rozciągnięcia, co najmniej trzy razy dziennie.

Wskazówki

 • Bądź cierpliwy. To może potrwać kilka tygodni do Naciągnięty mięsień łydki w pełni wyleczyć. Nie staraj się zrobić więcej, niż można na zranioną nogę, aż nie czuję żadnego bólu w tej nodze.
 • Sprawdzić rannych nogę na początku i na końcu każdego dnia. Jeśli obrzęk wzrosła lub jeśli czujesz się więcej bólu, należy skontaktować się z lekarzem, gdyż może to mieć poważne obrażenia.

Jak budować mięśnie w pięć dni Pushups

Jak budować mięśnie w pięć dni Pushups


Pracuje obecnie w siłowni jest idealnym sposobem na budowanie mięśni. Jednak jeśli nie masz dostępu do siłowni, nie czują się komfortowo w siłowni lub po prostu chcesz zaoszczędzić pieniądze, praca w domu jest dobrą alternatywą. Pompki są efektywnym sposobem na budowanie mięśni. Korzystanie z różnych form pompki i stale wyzwanie ciała pomoże Ci zwiększyć masę mięśniową. Choć nie może przekształcić się kulturysta w ciągu pięciu dni, można rozpocząć, aby zobaczyć różnicę w lustrze i na wadze.

Instrukcje

1 Napisz, ile pompek można zrobić każdego dnia i zawsze staram się pobić swój poprzedni rekord. Zapewni to, że można rzucić wyzwanie sobie i zmusić mięśnie do wzrostu.

2 Vary swoją rutynę. Zrobić więcej niż jeden typ pushup. Spróbuj robi pompki podłogowe ułóż ręce tak daleko od siebie, jak to możliwe. Spróbuj robi pompki z rękami blisko siebie tak, że tworzą kciukiem i palcem wskazującym trójkąt. To kierować triceps. Czy pompki ściany z jednej strony i zastępcy, aby każde ramię otrzymuje taką samą ilość pracy. Jednoręczne pompek będzie kierować biceps i plecy.

3 jeść wystarczająco dużo białka i węglowodanów. Pomnożyć masę ciała w kg przez 13, aby uzyskać liczbę kalorii należy spożywać codziennie w celu przyrostu masy. Białko pomaga budować mięśnie, a węglowodany dają energię. Chude białko ryby, kurczaka i chudej wołowiny pomoże budować mięśnie i zachować zyski tłuszczu w dół. Węglowodany złożone, takie jak płatki owsiane, słodkich ziemniaków i pszenicy daje długotrwałą energię.

4 Jedz co najmniej sześć małych posiłków dziennie, aby stymulować wzrost mięśni. Staraj się spożywać białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze, co najmniej co trzy godziny.

5 Nie spiesz przez rutynowych pushup. Poruszać się powoli, dzięki czemu każdy mięsień, aby włączyć się w drodze w dół i do góry. Skupić się na zamawiających mięśni, które chcesz kierować i naciskać organizm trochę więcej za każdym razem poćwiczyć. To gwarantuje, że Twoje mięśnie nie dostosować się do rutyny i przestają rosnąć.

Jak jeść zdrowo, nie będąc Hungry

Zdrowe jedzenie bez uczucia głodu nie zawsze jest łatwe do zrobienia. Wiele zdrowej żywności, takich jak surowe owoce i warzywa są niskokaloryczne i bogate w składniki odżywcze, ale niektórzy ludzie skarżą się, że nie czują się pełna jedzenia warzyw i innych zdrowych produktów spożywczych. Jeśli człowiek jest uzależniony od fast foodów czasami napady głodu mogą marudzić po jedzenie zdrowej żywności. Istnieje wiele prostych metod, których można użyć, aby jeść zdrowo bez uczucia głodu później.

Instrukcje

1 Przejdź do sklepu ze zdrową żywnością i kupić enzymy trawienne. Potrwać od jednej do dwóch kapsułek z każdym posiłkiem. Enzymów trawiennych poprawia trawienie, która zwiększa metabolizm i pomaga czuć się pełna. Jedz 07:55 surowych owoców i warzyw dziennie. Wymieszać i spróbować nowego warzyw w każdym tygodniu. Wybrać owoce, które sprawiają, że czujesz się pełna jak figi i banany. Rodzynki są również doskonałym wyborem.

2 Nie spiesz się jedzenia. Kiedy usiądziesz w każdym posiłku naprawdę trochę czasu, aby jeść powoli i żuć jedzenie. Ciesz każdy kęs, a nawet umieścić widelec na chwilę i porozmawiać z przyjaciółmi lub członkami rodziny przy stole. Jeść powoli pomoże mózgu do rejestracji, które są pełne. Jest to szczególnie ważne, kiedy jeść zdrową żywność, ponieważ jedzenie jest naturalnie bardziej chude. Spożywać mniejsze porcje i nie spiesz się jeść każdy kęs.

3 picie ośmiu do dziesięciu szklanek czystej wody dziennie. Woda pomaga czuć się pełniejsze między posiłkami. Ludzie często myślą, że są głodni, gdy w rzeczywistości są spragnieni. Spróbuj trochę zimnej wody pitnej, aby zobaczyć, czy głód odchodzi. Najlepiej do picia wody powoli w ciągu dnia, a nie wszystkie naraz. Należy unikać picia wody z kranu, jak wiele systemów wodnych zawiera chloru. Kupić wodę mineralną lub dołączyć filtr wody do kranu. W przypadku zakupu filtra należy wymienić go co trzy do sześciu miesięcy, aby utrzymać czystość.

4 przekąskowy na połączeniu zdrowe przekąski w ciągu dnia, aby uniknąć uczucia głodu. Połączyć zdrowe przekąski, takie jak ciąg niskotłuszczowego sera z jabłkiem i małą garść migdałów. Połączenie włókien z białka i zdrowych tłuszczów, jest to świetny sposób, aby zadowolić podniebienia.

5 Jedz smoothie drożdże piwne raz lub dwa razy w tygodniu. Połączyć jedną miarkę drożdże piwne, banana i truskawki w swoim mikserze. To jest pyszne zdrowe uczta. Można również dodać inne owoce do wyboru, takich jak jagody i ananasa.

Wskazówki

 • Jeśli nadal głodny po zdrowe jedzenie, spróbuj dodać miarka błonnika w szklance wody. Włókno jest niskokaloryczna i pomoże Ci poczuć pełny i zmniejszyć głód.
 • Przestać jeść wszystkie pokarmy, które zawierają biały przetworzonego cukru. Jeśli lubisz mieć coś słodkiego spróbuj kawałek ciemnej czekolady, ale należy robić to z umiarem.
 • Przestać jeść biały chleb. Za dużo białego chleba może spowodować poczucie nadęty i mają silne łaknienie na słodycze. Wybierz kiełkującej chleb znaleźć w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.
 • Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia zdrowych może czuć się bardzo głodny w rozpoczynających więc należy przekąskę często i zawsze spożywać jakieś zdrowe tłuszcze, łącznie z oliwek i olej rzepakowy, oraz orzechów. Jeśli jesteś poważnie niedożywionych to zajmie czasu, aby zauważyć efekty zdrowej diety. Dla jeszcze bardziej dramatyczne wyniki, warto cały żywności wielu witamin i suplementów mineralnych. Całe jedzenie witaminy jest z jedzeniem, a nie rzeczywistej chemikaliów.

Tarczyca Awaria & Co powoduje, że

Tarczyca Awaria & Co powoduje, że


Gdy tarczyca nie funkcjonowania organizmu również nie powiedzie się. Tarczyca to niewielki narząd w kształcie litery U w regionie w połowie szyi. Jego normalne funkcjonowanie jest produkcja trzy hormony: tyroksynę (T4), trójjodotyroniny (T3) oraz kalcytonina.
T4 i T3 są zaangażowane w metabolizm organizmu. Stymulują one niemal każdej komórki w organizmie, co z kolei wpływa na funkcje życiowe organizmu. Czasem tarczyca nie działa co prowadzi do stanu zwanego niedoczynność tarczycy.

Efekty

Gdy tarczyca nie ciało stopniowo przestanie działać prawidłowo. Ten stopniowy spadek działa czasami można pomylić depresji lub otępienia u osób starszych. Objawy niewydolności tarczycy obejmują tłumił wyraz twarzy, podpuchnięte oczy i twarz, zmiany głosu (chrypka lub powolny), muddled mowy myślenia, przyrost masy ciała, wypadanie włosów i zmiany skórne, takie jak suchość i łuszczenie się. Nieleczona niewydolność tarczycy może prowadzić do śpiączki i śmierci.

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

Najczęstszą przyczyną awarii jest tarczycy Hashimoto. Z nieznanych powodów organizm atakuje tarczycę z białych krwinek i przeciwciał. To nazywa się reakcja autoimmunologiczna. Reakcję tę niszczy tkanki tarczycy. Tarczyca w końcu staje się niezdolny do produkcji niezbędnych hormonów thryoid.
Zapalenie tarczycy typu Hashimoto często występuje w innych zaburzeniach endokrynologicznych, takich jak cukrzyca i inne choroby autoimmunologiczne, takie jak rhuematoid stawów. To jest częstą chorobą u starszych kobiet oraz u osób z zespołem Downa. Około 50% osób z chorobą Hashimoto w końcu będzie miał niewydolność tarczycy.

Tarczycy

Niewydolność tarczycy mogą również pojawić się w wyniku nie-autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Wirusy lub bakterie mogą zainfekować tarczycy powoduje gruczoł stać się bolesne i powiększone. Ból gardła lub ucha i ból szczęki może również być obecny. Niektóre przypadki zapalenia tarczycy mają zwiększony poziom produkcji hormonów tarczycy (nadczynność), a następnie niewydolności tarczycy. Jednak w większości przypadków, gdy początkowa przyczyna zapalenia tarczycy jest erradicated tarczycy powróci do normalnego level.Occasionally, spożywanie niektórych leków na receptę może wywołać nie bolesne tarczycy.

Awaria przysadki lub podwzgórza

Wytwarzanie hormonu tarczycy jest regulowana przez podwzgórza i mózgowej. Podwzgórze jest częścią mózgu, która leży powyżej przysadki mózgowej. Uwalnia podwzgórza tyreotropiny hormonu uwalniającego (TRH), która stymuluje przysadkę do uwalniania hormonu stymulującego tarczycę (TSH). TSH następnie stymuluje tarczycę do uwolnienia hormonów tarczycy. Kiedy niedoborem hormonu tarczycy został zwolniony będzie hamować wytwarzanie zarówno TRH TSH. Uszkodzenie podwzgórza lub przysadki mózgowej zakłóci to delikatny proces, prowadzący do niewydolności tarczycy.

Niedobór jodu

Istotnym składnikiem hormonów tarczycy jest jod. Jod jest ważny składnik diety, a wiele krajów rozwijających się mają diety niedobór tego składnika. Jod stosuje się przez gruczoł tarczycy, w celu wytworzenia T4 i T3. Jeśli dieta jest uboga w jod, tarczyca będzie nadal starać się produkować T4 i T3 i zostać powiększony. Powiększona tarczyca może stać się tak duże, że może spowodować ogromne szyi obrzęk.

Inne choroby

Poważne choroby w innych częściach ciała również może spowodować niewydolność tarczycy. Jest to tak zwany syndrom chorego w stanie eutyreozy. T3 staje się zmniejszyła, ale stężenia TSH i T4 są zazwyczaj normalne. Większość pacjentów z chorym eutyreozy sydrome są uważnie monitorowane za brak tarczycy, ale nie są traktowane z hormonów tarczycy. Jeśli chory pacjent odzyskuje lub jego stan zdrowia jest stabilny, tarczycy zwykle wróci do normy.

Jak obudzić wcześnie bez uczucia zmęczenia

Jak obudzić wcześnie bez uczucia zmęczenia


Obudzić się wcześnie, nie czując zmęczenia, trzeba iść do łóżka w rozsądnym czasie i wystarczająco dużo głęboki sen. Bardziej komfortowe środowisko snu, lepszy sen będzie. I lepiej spać, tym bardziej rozbudzony poczujesz kiedy pobudka jest w godzinach porannych. Ta procedura nie stanie w ciągu jednej nocy, choć. Ustanowienie ciała w regularnych odstępach czasu snu, w ciągu około tygodnia, pomogą Ci się obudzić bardziej wypoczęci.

Instrukcje

1 Idź do łóżka bez alarmu przez dwie pierwsze noce, zawsze w tym samym czasie. Pierwszy raz obudzić, po prostu wstać i zacząć dzień. Drugi dzień będzie wiadomo, ile organizm potrzebuje snu każdej nocy. Wykorzystaj ten czas (czy jest mniej lub więcej niż sześć godzin snu), aby określić, snem i wznowienia czasu.

2 Ustaw alarm na czas potrzebny, aby się obudzić i iść do łóżka - jednak wiele godzin przed godziną testowych sen pokazał. Nigdy nie należy używać przycisku drzemki, jak to będzie tylko trenować swoje ciało, że nie musi się obudzić, kiedy włączy się alarm, i że będzie bardziej wyczerpanego uczucie rano.

3 Powtarzaj krok drugi. Po pierwszym tygodniu powinien już nie czuje się zmęczony whenyou obudzić. Możesz być także w stanie obudzić w czasie zestaw alarmowy bez użycia alarmu. Gdy ciało jest w ustalonym harmonogramem, można łatwo utrzymać się na tym harmonogramie, ale tylko jeśli nadal iść do łóżka w tym samym czasie co noc.

Jak leczyć Pulled Mięśnie Rib

Ciągnięte mięśnie żebrowe z overextending mogą pojawić się podczas treningu, przed nadmiernym kaszlu podczas choroby lub z przyczyn, że nigdy nie może być w stanie określić. Ból w klatce piersiowej, który pochodzi z ciągniętych mięśni żeber będzie ból i czuły się po dotknięciu obszaru. Według National Library of Medicine (NLM), w większości przypadków, można leczyć ból mięśni w klatce piersiowej w swoim własnym domu (patrz źródła).

Instrukcje

1 Zastosuj lód do ciągniętych mięśni żeber, aby zmniejszyć poziom zapalenia jesteś z nowego doświadcza urazu. Lód obszar 20 minut, w czasie do trzech razy dziennie. Lód może chwilowo uśmierzyć także ból.

2 Trochę bólu z ponad-the-counter leków. Paracetamol, ibuprofen i naproksen złagodzić ból, a także może zmniejszyć stan zapalny. Leki te mogą zakłócić żołądka - jeśli nie, należy poprosić lekarza o odpowiedniej substytut.

3 Odpoczynek jak można pomóc mięśnie żebrowe leczyć. Ograniczenie podnoszenia ciężkich i innych energicznych ćwiczeń fizycznych, które mogą pogłębić swoje obrażenia.

4 Treat wyciągnął mięśni żeber z ciepła po kilku pierwszych dni. Pad ogrzewanie lub ciepły, wilgotny okład może stępić bolesność i sztywność czujesz. Upewnij się, aby skorzystać z niskiego ustawienia na podkładce ogrzewania, aby uniknąć poparzenia.

Wskazówki:

 • Jeśli obszar żebro nie czują się lepiej w ciągu kilku dni, umówić się na spotkanie, aby zobaczyć się z lekarzem. Może on przeprowadzić kilka testów w poszukiwaniu uszkodzenia serca i wykluczyć inne przyczyny bólu.

Możesz mieć problemy Wole i nie tarczycy?

Wole różni się od innych problemów, w tym nadczynności tarczycy, niedoczynność tarczycy i raka tarczycy, w tym nie są zwykle nie objawy towarzyszące. Jednak wole może przekształcić się w jednej z tych chorób tarczycy bez jednego wiedząc.

Fakty

Powiększenie tarczycy są również określane jako powiększenia tarczycy. Niedoczynność powoduje również niewielkie powiększenie tarczycy, w wyniku braku zdolności do produkowania hormonów. Brak hormonów jest zwykle przyczyną wola w większości ludzi w Stanach Zjednoczonych, ale nie zawsze tak jest. Wola może prowadzić do niedoczynności tarczycy.

Rodzaje

Istnieją dwa typy wola: nietoksyczne (lub sporadyczne) wola i koloidalne (lub endemicznych) wola. Przyczyną koloidalnych wola jest brak jodu w diecie, który jest niezbędny w celu tarczycy do wytwarzania hormonów. W tym przypadku, tarczycy odpowiada poprzez zwiększenie wielkości. Przyczyną nietoksycznych wola ogólnie nie jest znany, i jest bardziej powszechna z dwóch typów. W niektórych przypadkach, biorąc aminoglutetimid lub litu powodują tego rodzaju powiększenie tarczycy.

Identyfikacja

Niektórzy ludzie mogą nawet nie być świadomi, że mają wole, dopóki nie jest wyraźnie widoczne na szyi. Wole może stać się tak duża, że ​​kładzie nacisk na drogach oddechowych, co utrudnia oddychanie. Inne objawy mogą obejmować kaszel i chrypka w głosie.

Nieporozumienia

Chociaż ma powiększenie tarczycy niekoniecznie wskazuje tarczycy, posiadające można doprowadzić do takiego stanu tarczycy, rak tarczycy, a nawet, jeśli nie jest leczone. Stąd, jeśli osoba ma powiększenie tarczycy, mogą mieć lub nie mieć problemy z tarczycą.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ponieważ skutki są dość niejasne wole, zaleca się, że indywidualne badania wykonywane są w celu zapewnienia, że ​​nie istnieją żadne inne podstawowe problemy z tarczycą. Praca we krwi może być wykonane w celu określenia hormon stymulujący tarczycę (TSH) i tyroksyny (T4) poziomów. Wyniki wskazują, że sama tarczyca jest w normie, lub że jest nadczynność (nadczynność tarczycy) lub niedoczynność (niedoczynność tarczycy). Ponadto, ultradźwiękowa tarczycy i biopsji mogą być wykonywane w celu ustalenia, że ​​wzrost jest rzeczywiście wole, a nie nowotwór złośliwy. Leczenie będzie zależeć od wyników tych testów. Innym problemem, jeśli nie wskazano tarczycy, wole czym nie ma być leczony.

Co robi człowiek czuje się jak jedzenie po zabiegach z Chemii?

Co robi człowiek czuje się jak jedzenie po zabiegach z Chemii?


Chemioterapia może powodować nudności, biegunkę i inne skutki uboczne, że nudne apetyt. Jednakże, jest to ważne dla chorych na raka, aby utrzymać dobry stan odżywienia pomóc uszkodzone tkanki goją.

Utrata apetytu

Pacjenci z nowotworami może pakować dodatkowych kalorii na małe ilości jedzenia, dodając bogate sosów i sosów do swoich posiłków. Kiedy pacjenci nie czują się jak jedzenie, mogą wypić drinka na zamiennik posiłku.

Zmieniony zmysł smaku

Pacjenci z nowotworami mogą znaleźć smak żywności, podobnie jak tarta o smaku cytryny, atrakcyjne, gdy doświadczają metaliczny posmak jako efekt uboczny chemioterapii. Marynowanie mięsa w vinaigrette lub soku owocowego może maskować nieprzyjemne smaki.

Nudności i wymioty

Pacjenci mogą tolerować zimne pokarmy lepiej niż gorących potraw, jak gorące potrawy mogą zwolnić nudności-wyzwalanie zapachów. Pomijanie posiłków może zwiększyć nudności, więc pacjenci powinni skubać krakersy, jeśli czują się zbyt nudny jeść regularne posiłki.

Wrzody jamy ustnej

Korzystanie z dziecka łyżkę pomaga pacjentom wziąć małe kęsy, które nie zaostrzają owrzodzenia jamy ustnej. Wybór miękkie, fajne żywności, takich jak twaróg lub jogurt może ukoić ból usta.

Biegunka

Jeść kilka małych posiłków dziennie zamiast trzech dużych posiłków typowych może zmniejszyć dolegliwości żołądkowe, które prowadzi do biegunki. Pacjenci powinni wybierać żywność o niskiej zawartości błonnika, aby spowolnić ich przejście przez przewód pokarmowy.

Porady na temat Jak nie być niewygodne

Porady na temat Jak nie być niewygodne


Nieporadność społeczna jest problem, że wielu ludzi doświadcza w życiu społecznym. Od mających trudności mówić do innych ludzi i pokazywać się publicznie z zagadnieniami z obsługi normalnych i typowych zadań, mieszka z niezręczności społecznej i lęku może prowadzić do dużo stresu, frustracji i niepotrzebne obawy.

Uśmiecha

Jeden subtelny sposób, aby ćwiczyć się wyjście ze skorupy i wyeliminowanie nieporadność uśmiecha się do ludzi. Uśmiechają się do każdej osoby można spotkać. Zamiast głupio stojący wokół i rozważała kolejną akcję, po prostu uśmiechnąć się w otwarty i przyjazny sposób. Jeśli masz trudności uśmiechnięty, spróbuj obrazowania rzeczy, które rzeczywiście sprawiają, że jesteś szczęśliwy, czy to twój ukochany pies lub Twój ulubiony film z dzieciństwa. Praktyka ta na każdą osobę, możesz przekazać, czy to ktoś idzie w miejscowym parku lub sąsiada po drugiej stronie ulicy.

Mówiący

Chociaż koncepcja może wydawać się przytłaczający, jeden sposób, aby pozbyć się niezręczności jest praktykowanie rozmowy z ludźmi, w tym obcymi. Bądź odważny i pamiętać, że nie masz nic do stracenia. Będą one prawdopodobnie wdzięczni za gest życzliwości, a nie was sądził. Zastanów się coś prostego, jak pytać osobę kasy w supermarkecie, jeśli cieszył się weekend. Nie tylko to pomoże wyostrzyć swoje umiejętności społeczne i czują się mniej niezręcznie w miejscach publicznych, to prawdopodobnie będzie dokonać osoba z którą rozmawiasz czuć się dobrze.

Słuchający

Jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa rozmawiać z ludźmi, skoncentrować się na po prostu słucha. Bycie dobrą, aktywną słuchacza może przejść długą drogę w zmniejszaniu niezręczność. Zapytaj udzielone na pytania, które są na czas nieokreślony. Przestrzegać mówią nawyki ludzi, którzy nie spotykają się niezręcznie. Należy także zwrócić uwagę, jak reagują na pytania i sytuacje społeczne. Znaki ludzi, którzy mają zaufanie i którzy nie czują się niezręcznie to bezpośredni kontakt wzrokowy, silną pozycję i przejrzystości w tonie głosu.

Przygotowanie

Duża część czując się niezręcznie pochodzi z nie wiedząc, co powiedzieć w sytuacjach społecznych. Więc to może bardzo pomóc, aby się przygotować. Uzbrój się w wiedzę i różne tematy do dyskusji wokół ludzi. Można to zrobić poprzez czytanie gazety, oglądanie telewizji, czytanie książek i widząc filmów. Wszystkie te rzeczy mogą być wykorzystane jako początek rozmowy, gdy jesteś wśród ludzi. Ponadto, jeśli ktoś zada ci pytanie, będziesz w stanie zapewnić im opinii lub odpowiedzi.

Działania

Jeśli jest zbyt duży krok na początku, aby bezpośrednio porozmawiać z ludźmi, spróbuj zamiast otoczyć się ludzie, aby przyzwyczaić się do ich firmy. Czy rozpocząć nową działalność, takich jak zajęcia plastyczne i tenisa, ani angażować się w działalność charytatywną, w Twojej okolicy, wyjść ze skorupy i przyzwyczaić się do bycia wśród ludzi.

Zachowanie niewerbalna

Aby zmniejszyć niezręczność, ważne jest, aby monitorować i mieć świadomość, w jaki sposób zachowują się niewerbalnie. Porozmawiaj z jasności. Przestań przekraczania ręce, które niektórzy postrzegają jako zamykanie ludzi. Ćwicz dobrą postawę. Wykorzystać silny i bezpośredni kontakt wzrokowy. Utrzymanie język ciała, który jest otwarty, spokojny i zrelaksowany.

Ortho Evra Bo nie Weight Gain?

Z kwoty metod antykoncepcyjnych dostępnych na rynku, jest idealną formą antykoncepcji dla praktycznie każdej kobiety. Ponieważ jest to jeden z najbardziej skutecznych rodzajów kontroli urodzeń, codziennie pigułki antykoncepcyjnej jest preferowaną metodą dla wielu kobiet. Jednak dla wielu innych kobiet, strach przed brakuje dawkę utrzymuje je z wybierając pigułkę jako główny opcji antykoncepcji.

Historia

Wprowadzony w 2002 roku, Ortho Evra został opracowany jako metoda kontroli urodzeń dla tych kobiet, które nie czują się pigułki antykoncepcyjne są dobrym wyborem dla nich. Firmy farmaceutyczne chciał utworzyć format antykoncepcyjnej, która była tak samo skuteczne jak pigułki, ale był używany w innym formacie. Metoda zdecydowali się na plaster antykoncepcyjny był Ortho Evra, znany jako.

Funkcja

Chociaż Ortho Evra wykorzystuje te same rodzaje hormonów, pigułki antykoncepcyjnej, występują w postaci plastra, który jest stosowany bezpośrednio do skóry. W przeciwieństwie do pigułki, plaster nie musi być zmieniony na dobę, lecz na tydzień. Noszony na brzuchu, górnej części ramienia, górnej części tułowia i brzucha, Ortho Evra uwalnia estrogen i progestagen syntetyczne hormony, które zapobiegają owulacji, a więc sprawiają, że trudniej się pojawić koncepcja.

Rozważania

Natomiast Ortho Evra zapewnia taką samą szybkość skuteczność jako pigułki, ponieważ hormony są dostarczane przez skórę, a następnie bezpośrednio do strumienia krwi, przetwarza je w inny organizm. Zazwyczaj Ortho Evra kobieta za narażony jest na około 60 procent więcej estrogenów niż kobiety za pigułkę.

Wpływ

W wyniku zwiększonej ekspozycji estrogenów, kobiety, którzy korzystają z Ortho Evra są bardziej narażone na wadze niż przy użyciu pigułki. Według badań przeprowadzonych przez producenta Ortho Evra, Ortho Evra kobiety korzystające często zobaczyć wzrost od 10 do 30 funtów masy ciała podczas stosowania plastra. Kobiety, które ważą więcej niż 198 kg są odradzane Ortho Evra użyciu ze względu na ryzyko zwiększenia masy ciała.

Ostrzeżenie

Oprócz zwiększenia masy ciała, zwiększone poziomy estrogenów występujące w Ortho Evry może zwiększyć prawdopodobieństwo objawów, takich jak bóle głowy, nudności, wzdęcia, podrażnienia skóry i tkliwość piersi. W rezultacie, Ortho Evra jest zwykle zalecane tylko do kobiet, które absolutnie nie może pamiętać, aby wziąć codziennie pigułkę, ważyć mniej niż 198 funtów i nie przeszkadza zdobywając 10 do 30 funtów.

Jak pokonać ataki paniki poprzez ćwiczenia

Jak pokonać ataki paniki poprzez ćwiczenia


Ataki paniki są jednym z najbardziej przerażających rzeczy, które mogą się przydarzyć zdrowych osób. Chwycić je trzymać z tobą, i wyśmienitej z nich jest dość trudne. Wiele rozwiązań zostało stworzone, aby spowolnić atak paniki, ale znalazłem ćwiczenia jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Gdy wykonano prawidłowo, ruch może przynieść ataki paniki w dół szybko.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju schematu ćwiczeń, należy upewnić się, że jesteś w wystarczająco dobrym zdrowiu, aby to zrobić. Pobierz prześwit od lekarza.

2 Rozpocznij rozciąganie moment, że czujesz się atak paniki nadchodzi. Zdobądź te mięśnie rozgrzewa się podczas próby na relaks oddychanie.

3 Skoncentruj swoją energię na treningu, a nie na ataku paniki. To zajmie trochę praktyki, ale wysiłek starając się wykonywać podczas ataku paniki będzie odwracać swój umysł.

4 zaczniesz chodzić po są ciepłe. Ćwiczenia pomogą swoje ciało, aby przeciwdziałać atak paniki przez przekierowania, jak również kilka czynników fizycznych, które wykonywania puts w ruch.

5 Noś czujnik tętna i upewnij się, że trafisz co stopa docelowa lekarz zapewnia. Jest to niezbędne do uzyskania pełnych korzyści z sesji ćwiczeń, a także w kierunku zatrzymując swój atak paniki.

6 Kontroluj swój oddech przez czas oddech ze swoimi krokami. Pozwól sobie jeden pełny oddech na każdych dwóch etapach. To zmusi do głęboko oddychać.

7 ochłodzić powoli i całkowicie z pełnym odcinku na każdej części ciała. Start z górnej części ciała i swój sposób w dół.

Wskazówki:

 • Regularnie ćwiczyć głębokie oddychanie.
 • Przejść obok limitu za każdym razem.
 • Monitorować tętno w każdym czasie.
 • Nigdy nie należy wykonywać, dopóki nie są usuwane przez lekarza, aby to zrobić.

Jakie rzeczy się nie Ubezpieczenie medyczne Firmy motywacyjny?

Pomimo coraz większej koszt ubezpieczenia medycznego, ochrona oferuje jest ważne dla każdego. Przede wszystkim, każdy jest podatny na kontuzje i choroby oraz opieki medycznej może być bardzo kosztowne. Również dla tych osób z przewlekłymi lub ustawicznego warunkach, recept i follow-up opieki może naprawdę dodać. Osoby ubezpieczone mają choć zapłacić część swoich rachunków medycznych, nie są one obciążone w pełnej wysokości. Jednakże mając na ubezpieczenie zdrowotne, nie oznacza, że ​​wszystkie usługi medyczne są objęte gwarancją. Ważne jest, aby przeczytać dokładnie własnej umowy, aby uniknąć dodatkowych out-of-pocket kosztów.

Chirurgia plastyczna

Firmy ubezpieczeniowe medyczne nie zapewniają pokrycia za świadczone usługi, które są uważane za kosmetycznej natury. Na przykład, chirurgii plastycznej w celu poprawy czyjegoś wyglądu (takiego jak powiększenie piersi lub Korekcja) nie są objęte, ponieważ nie ma potrzeby medycznej, aby te usługi. Jednak, chirurgii rekonstrukcyjnej piersi jest zwykle pokryte dla chorych na raka piersi, które mają mastektomii. Ponadto, operacja naprawy wypaczony przegrody mogą być objęte, jeśli nie jest to powód do zabiegu medycznego, takie jak przewlekłe zatok lub problemy z oddychaniem.

Akupunktura

Wbijanie igły do ​​określonych punktów na ciele, aby złagodzić objawy bólu została założona przez Chińczyków. Praktyka ta jest nadal używany obecnie do różnych warunków. Jednakże, istnieje kontrowersja w świecie zachodniej medycyny w zakresie skuteczności akupunktury. Jako takie, większość planów ubezpieczeniowych nie obejmują akupunkturę. Medicare i Medicaid również nie zapewniają zasięg do akupunktury.

Zapłodnienie in vitro

Zapłodnienie in vitro (IVF) jest metoda rozmnażania dla par mających problemy z płodnością. Zapłodnienia jaj następuje poza macicy i wkładany do macicy. Ponieważ firmy ubezpieczeniowe medyczne nie muszą zapewnić pokrycie IVF, zazwyczaj nie obejmują tej kosztownej procedury --- szczególnie, ponieważ kilka prób może być wymagane, by odnieść sukces. Inne zabiegi mniej inwazyjne (takie jak inseminacji wewnątrzmacicznej i przeniesienia gamet dojajowodowe) mogą być pokryte w części, ale leki hormonalne, które towarzyszą te strategie są często wyłączone pokrycia aptecznego. Jednakże, wiele państw wymaga ubezpieczycieli do pokrycia kosztów związanych z diagnozowania i leczenia dowolnego stanu, który powoduje niepłodności (takich jak endometrioza).

Wcześniej istniejących warunków

Koszty leczenia poniesione na istnieniu wcześniejszego stanu zazwyczaj nie są objęte ubezpieczenia zdrowotnego. Uprzednio istniejący stan jest każdy warunek, który konsultacje wniesiono, diagnoza została wykonana lub dla których leczenie zostało uzyskane przed rozpoczęciem ochrony ubezpieczeniowej. Podczas rejestracji w nowym planie ochrony zdrowia, brak relacji do wcześniej istniejących warunkach nie jest powszechnie stosowane do osób, które wcześniej były ubezpieczone w innym planie. Jednakże, jeśli zasięg w poprzednim planie zakończył ponad 63 dni przed rozpoczęciem rejestracji w nowym planie, istniejąca wcześniej klauzula warunek ma zastosowanie.

Nie Medycznie Niezbędne

Medyczne firmy ubezpieczeniowe nie obejmie żadnego leczenia lub usługi, które nie czują się jest niezbędne z medycznego. Dlatego też, mimo że lekarz może zalecić, że pacjent powinien mieć pewność, testu lub rentgenowskie wykonane zalecenie to musi zostać zatwierdzony przez ubezpieczyciela tego pacjenta przed koszty zostaną pokryte. Jeśli ubezpieczyciel nie wierzy, nie ma podstaw medycznych procedury zalecane, mogą odmówić zapłaty. Ubezpieczyciele mogą również odmówić zamówienia na usługi, takie jak chirurgia, a zamiast tego polecam tańszych alternatywnych, takich jak fizykoterapia.

Jak nie być zazdrosny

Każdy, kto mówi: "Nigdy nie czuję się zazdrosny" jest bardzo prawdopodobne, leżąc. Prawdą jest, że każdy z nas był zazdrosny o pewne rzeczy ludzie mają, spełniających, a może nie mają. Nie ma "magiczne odpowiedź" pozbyć zazdrośnie ze swojego życia, ale jest kilka wskazówek, aby utrzymać go w ryzach i miejmy nadzieję przezwyciężyć tę tendencję, dzięki czemu można cieszyć się własnym życiem.

Instrukcje

1 Zrób obrachunek. Zrób listę fizycznej, jeśli trzeba. Lista wszystkich błogosławieństwa w swoim własnym życiu. Zacznij z małżonków, jeśli masz jeden, dzieci, jeśli je masz, przyjaciół, rodziny, a nawet błogosławieństwa pieniężnej. Czy masz gdzie mieszkać? Czy jesteś w stanie przeczytać ten artykuł (więc masz dostęp do internetu)? i tak dalej. Być tak szczegółowe, jak to możliwe. To pomoże ci skupić się na dobrych rzeczy w swoim życiu.

2 Zrozumieć życie innych ludzi nie zawsze, jak się pojawiają. Wiesz, mówiąc: "Uważaj, czego sobie życzysz ..."? To prawda, kiedy czuje się zazdrosny o życiu kogoś innego. W większości przypadków nie jest wcale, jak się wydaje. Gdy okazuje się, że jest bardzo prawdopodobne, że nie są szczęśliwi lub musieli pracować przez te same uczucia masz o, widać nie ma naprawdę nic się zazdrosny.

3 Bądź szczęśliwy, gdy inni ludzie sukcesu. Spróbuj zobaczyć nawzajem osiągnięć i dokonań i świętować razem z nimi. Zamiast zawsze pragnąc tego, co ktoś inny ma, spróbuj przyjąć ich jako ludzi i świętować z nich wiedząc, że gdy nadejdzie twój czas, będą świętować z Ciebie.

4 Poznaj swój potencjał. Mieć pewność, że nadchodzi dzień. Będziesz miał swój czas osiągnięcia i sukcesy. Skup się na tych celów i świętować podczas ich realizacji. Znajomi i rodzina będzie świętować z wami.

Wskazówki:

 • staram się skupić na innych
 • utrzymać swoje cele realistyczne
 • nie przyjąć założenia

Jak być pozytywne i nie Wątpliwe

Jak być pozytywne i nie Wątpliwe


Zwątpienia i negatywne myślenie są destrukcyjne procesy myślowe, które hamują wzrost i osobistych osiągnięć możliwości. Jeśli wątpisz w siebie i wpaść negatywnych wzorców myślowych, może być ograniczenie się i utrzymanie się od osiągnięcia swój potencjał jako znajomego, członka rodziny, innych znaczących lub pracownika. Rozwijanie pozytywnego nastawienia wymaga koncentracji i może zająć trochę czasu, zanim pożądanego efektu. Poprzez tworzenie bardziej pozytywne nastawienie, na co dzień, można pomóc sobie rozwijać i wykonywać z większym poczuciem pewności siebie.

Instrukcje

1 Upewnij się, zobowiązanie do bycia pozytywnym myślicielem. Nie pozwalać wątpliwe myśli, aby ukryć swoje pozytywnych, poprzez aktywne identyfikowanie negatywnych myśli i zastąpienie ich pozytywne myśli. Może to potrwać kilka prób, zanim są w stanie określić, kiedy myślisz negatywnie, ale aktywnie monitoruje swoje myśli i zastąpienie negatywnych myśli z pozytywnymi pomoże Ci w końcu dostać w zwyczaju myśleć bardziej pozytywnie. Pozwalając sobie się przytłoczony wątpliwych myśli o sobie i swoim życiu może uszkodzić swoje wysiłki, aby być bardziej pozytywne. Jeśli czujesz się przytłoczony przez negatywnych myśli, zapisz je w dzienniku. Prowadzenie dziennika jest skutecznym sposobem, aby pomóc wyjaśnić swoje myśli, zmniejszyć obciążenia stresem i lepiej zrozumieć, co to jest, że to co czujesz się wątpliwe. Po prowadzenie dziennika na chwilę, będzie można zidentyfikować wyzwalaczy dla swoich wątpliwych myśli i opracowania sposobów zmniejszenia lub wyeliminowania tych wyzwalaczy.

2 Opracowanie zaufanie do innych w swoim życiu. Nie trzeba komuś ufać od razu, ale pozwól sobie otworzyć się na nowych ludzi i zaakceptować nowe przyjaźnie i miłości w swoim życiu. Łączenie się z innymi ludźmi jest istotnym sposobem na pozytywne i zachować wątpliwości ze swojego życia. Kiedy jesteś w stanie połączyć się z innymi ludźmi i tworzyć bliskie relacje, poziom stresu spadnie i można przeżyć takie korzyści zdrowotne jak poprawa zdrowia układu sercowo-naczyniowego i odpornościowego systemu. Zmniejszony stres i poprawę zdrowia pomoże Ci utrzymać bardziej pozytywne nastawienie do siebie i trzymać w szachu wątpliwe myśli. Otwarta i szczera komunikacja jest kolejnym ważnym sposobem, aby rozwinąć zaufanie między siebie i kogoś innego. Po wstrzymaniu negatywne emocje takie jak frustracja i smutek, może utrudnić, aby uwolnić te negatywne myśli i opracowania bardziej pozytywne nastawienie. Rozmowa z zaufanej osoby o tych uczuć może pomóc złagodzić napięcie i sprawiają, że łatwiej jest pozostać pozytywne.

3 Poświęć czas na spokojnie medytować i zastanowić się nad tym, co sprawi, że wątpliwości co do swojej sytuacji. Ćwicz patrząc na te wątpliwości z punktu widzenia outsidera i zastanowić, czy obiektywne outsiderem rozważy swoje wątpliwości uzasadnione. Jeśli masz problemy z wizualizacji tego, zapytaj bezstronnej przyjaciela, członka rodziny lub współpracownikiem o swojej sytuacji, aby uzyskać głębszy wgląd w swoje negatywne myśli.

4 Zapisz żadnych negatywnych, wątpliwe myśli masz i przekonwertować te negatywne myśli na pozytywne. Rozwiązanie to pomoże Ci zrestrukturyzować sposób podejścia rzeczy w swoim życiu. Na przykład, jeśli piszesz w dół, "nie czuję się tak, jakby dostanę tę pracę," restrukturyzacji zdanie w bardziej pozytywne myśli, takich jak: "Jestem pełna nadziei i podekscytowany możliwość pracy dla tej firmy. " Aktywnie usunięcie wątpliwości i negatywnych pomoże rozwijać zwyczaj bardziej pozytywnego myślenia. (Referencyjna 2)

5 Trzymaj się fizyczne i umysłowe. Rozwój inteligencji i utrzymanie ciała w dobrej kondycji są ważne sposoby, które pomogą Ci usunąć wątpliwości co do siebie i swoich umiejętności, aby wykonać. Można to zrobić poprzez regularne spacery, przystąpienie do klubu joggingu lub rower, uczenie się nowego słowa na co dzień i czytanie literatury, które można znaleźć za stymulujące intelektualnie.

6 Ustal priorytety i zachować się koncentrować się na najważniejszych rzeczy w życiu i w harmonogramie. Przy ustalaniu celów dla siebie, stworzyć zarys znaków postępu i korzyści, aby utrzymać się pozytywne i zmotywowani. Nie należy ustawiać cele dla siebie, które są zbyt wzniosłe, ponieważ może to doprowadzić do awarii i wątpliwości.

7 Associate z ludźmi, którzy mają pozytywne nastawienie do życia. Być wśród ludzi, którzy są pozytywne i proaktywne może pomóc rozwinąć większe poczucie szczęścia i pomóc w pozbyciu się swoich wątpliwych myśli.

8 Zmierz się na co dzień, aby zrobić nową działalność lub dowiedzieć się czegoś nowego. Nie martw się, jest nieskuteczne w swoich czynności; pamiętaj, że masz szansę na poprawę i spróbować czegoś nowego każdego dnia.

Jak pomóc Nieśmiały Osoba czuć się komfortowo

Jak pomóc Nieśmiały Osoba czuć się komfortowo


Shy osoby zwykle nie jest zamknięta w sobie od wyboru, a zwykle cierpią z powodu stopnia lęku społecznego i fobii społecznej. W związku z tym, coraz osoba nieśmiała, aby otworzyć się i stać się komfortowo wokół inna osoba może budzić nerwy dla obu stron. Jeśli chcesz poznać kogoś, kto ma charakter nieśmiały, dowiedzieć się, jak dostać się do tej osoby w strefie komfortu, tak że można porozmawiać z wolności i relaksu.

Instrukcje

1 Poprowadź dyskusję. Kiedy starasz się zrobić nieśmiały człowiek czuje się na tyle dobrze, aby porozmawiać z tobą, nie spodziewałam się, że przejęcie. Prosi nieśmiało osobę do kierowania rozmowy mogą spowodować, żeby poczuł się nieswojo, naciskał i samoświadomość. Dodać do niego czuć się komfortowo przez wzniecanie rozmowę. Zapytaj go, pytania otwarte. Powiedz mu rzeczy o sobie. Należy unikać niewygodnych milczenia występuje jak najwięcej.

2 Połącz się z nieśmiałej osoby poprzez znalezienie wspólnej płaszczyzny. Ludzie mogą działać nieśmiały, ponieważ czują oceniane przez innych ludzi lub dlatego, że czują się jak nie mają nic wspólnego z ludzi wokół nich. W przypadku tych ostatnich, spróbuj nawiązać więź z nieśmiałym osoby przez zastanawianie się, co może mieć wspólnego. Jeśli ktoś jest wygodne z tematu i nie jest w ciągłym strachu przed wyczerpaniu rzeczy do powiedzenia, to może umieścić go na łatwość i pozwalają na przepływ rozmowy bez zakłóceń lub przerw w trudnodostępnych.

3. Dowiedz się, korzeń nieśmiałości osoby. Jeśli chcesz, aby ktoś czuł się komfortowo, poznanie przyczyny jego zachowania pomoże w identyfikacji metody zmiany tego zachowania. Pobierz nieśmiałą osobą do otwarcia się na ciebie, delikatnie prosząc (bez wścibskich) o swoim życiu. Zapewnić ją, że nie starają się ją oceniać, ale że po prostu chcę, żeby być w stanie zrelaksować się o ciebie. Przeprowadzić tę rozmowę prywatnie więc osoba nie czuje się upokorzony i monitorowane przez innych. Zapytaj ją, co jej największą obawą jest, czy mówi coś złego lub innych osób myśli, że jest ignorantem.

4 Powstrzymaj się od awanturniczego zachowania. Trzymaj postawa uprzejmy i sympatyczny, ale powstrzymać się od zachowania się w over-the-top na drodze (jak mówi głośne żarty i krzyczy). Zbyt dużo energii może być po prostu zbyt wiele dla nieśmiałej osoby, które mogą czuć się nieswojo przez głośnym zachowaniu.

5 Słuchaj uważnie. Aby uzyskać osoba nieśmiała wygodne i z jego powłoki, słuchaj go. Daj mu szansę porozmawiać bez przerw. Umieścić całą swoją uwagę na nim, a nie zachowywać się w rozproszony sposób. Wskazują, że słuchasz, zadając pytania i za pomocą mimiki.

6 Pozwól osoba nieśmiała trochę czasu. Gdy ktoś jest społecznie niepokój, ona wymaga czasu, aby się komfortowo wokół innej osoby. Nie oczekuj, że osoba nieśmiała, aby się zrelaksować wokół Ciebie w zaledwie kilka minut (aw niektórych przypadkach, nawet w godzinach). Bądź cierpliwy, jeśli chcesz nieśmiałą osobą, aby wprowadzić strefę komfortu z tobą, a proces może być stopniowe. Nie wolno zmuszać osoba nieśmiała coś zrobić, że producenci jej niewygodne, czy chcesz, żeby porozmawiać z drugą osobą, że nie wie, czy śpiewać przed tłumem.

7 Wspieranie doradztwa. Niektórzy ludzie nieśmiali prostu nie są świadomi, że istnieje profesjonalna pomoc dla ich problemu. Osoba cierpiąca na zespół lęku społecznego nie może zrozumieć, że ma poważny problem, który może być pomogło. Porozmawiaj z nieśmiałej osoby o możliwości ubiegania doradztwo fobii społecznej, które mogą pomóc w sytuacjach życiowych, takich jak napotykają nowych ludzi, dzieje rozmów kwalifikacyjnych i etykiety dla spotkań towarzyskich i spotkań.

Wskazówki:

 • Z dala od zachowania krytycznego. Jeden szybki sposób umieścić nieśmiała osoba w defensywie jest dokonując uwagę, jak "Wow, nigdy nie mówić!" lub "Nigdy nie słyszałem, można powiedzieć słowo i widziałem cię tu od trzech lat."

Jak prawidłowo odpocząć i odzyskać napięte mięśnie pleców

Jak prawidłowo odpocząć i odzyskać napięte mięśnie pleców

Wszyscy będą doświadczać niższe powrót szczepu w pewnym momencie w ich życiu, ale nie każdy ma gładkie ścieżki do odzysku. Od skręcania, podnoszenia i gięcia, mięśni i ścięgien w regionie odcinek lędźwiowo-krzyżowy, lub dolnej wstecz, są zaangażowane w prawie każdy ruch i aktywność organizmu. Nawet niewielki szczep może przynieść swój świat do zadyszki. 6 proste kroki i zwiększyć swoje szanse na szybkie i całkowite wyleczenie z drobnych powrót szczepu - czy spowodowane przez jeden weekend nadmierne lub powtarzające się obraża ten krytyczny obszar ciała.

Instrukcje

Odpoczynek po 24-48 godzinach • jest niezbędne w celu zmniejszenia skurcze, ból i stan zapalny danego obszaru. Powinno to obejmować unikanie ćwiczeń, wszelkie działania obciążonych lub jakiejkolwiek działalności, która wymaga częstego zginania. Gdy poruszają się, unikać pozycji i postaw, które powodują ból lub dyskomfort. Trzymać z dala od działań, które dotyczą podnoszenia ciężkich lub skręcania pleców dla pierwszych sześć tygodni po zaczyna się ból. Podczas spania, Połóż się na boku z poduszką między nogi. Jeśli spać na plecach, umieszczenie walcowane ręcznik lub poduszkę pod kolana może pomóc złagodzić presję.

• Zastosowanie lodu i kompresji (ciśnienia) do pracy szkody, aby zmniejszyć ból i obrzęk i są szczególnie skuteczne w ciągu pierwszych 24 do 48 godzin, a także leki niesteroidowe anty flammatory zgodnie z zaleceniami dostawcy opieki. Kontrolowanie obrzęk i stan zapalny nie tylko przyczynić się do zmniejszenia bólu, są one także niezbędne w procesie leczenia. Lukier działa aby zmniejszyć płyn wyciek w obszarze rannych, zmniejszenie zarówno ból i obrzęk. W pierwszych 72 godzinach stosuje się lodu na 20 minut co kilka godzin. Jeśli lukier staje się niewygodne, zaprzestaniu jego stosowania. Zastosowanie ciepła na oparzone miejsce podczas pierwszych kilku dni można zwiększyć obrzęk i stan zapalny i nie jest zwykle zalecane. Kompresji można stosować za pomocą tylnej wrap. Istnieje szeroki zakres okłady na tył dostępnych na rynku, w tym okłady kombinacji, które zapewniają kompresji i oblodzenia.

• Starannie wznowić działalność. Długotrwałe unieruchomienie osłabia mięśnie, zmniejsza elastyczność i prowadzi do zwiększonego ryzyka dalszych szkód. Wznowić działalność jako tolerowane, unikanie działań, które powodują ból lub dyskomfort na oparzone miejsce. Chociaż można wznowić normalne działania w ciągu kilku dni prostych pleców szczepu, nie zakładaj, że można przejść z powrotem do swojego normalnego wykonywania systemu. Czekać dwa do trzech tygodni, potem stopniowo zacząć wykonywać ponownie. Szukam porady fizjoterapeuta może być bezcenne zarówno proces gojenia i zapobiegania dalszej szkodzie.

• Unikaj intensywnych ruchów. Większość ludzi wie, że należy użyć właściwej mechaniki ciała i unikać podnoszenia ciężkich przedmiotów, ale takie upomnienia są często niejasne i niekompletne. Za wszystkie działania unikać dużych skrętów, overreaching i od pasa. Podczas podnoszenia, zawsze utrzymywać twój powrót prosto, ugięte w kolanach, użyj mięśnie pośladków i nóg, unieś powoli i przytrzymaj obiektu blisko Twojego ciała. Nigdy nie zginać i coś odebrać. Kiedy siedzi, starać się utrzymać ugiętymi kolanami i stopy płasko na podłodze, przy tylnej poduszki lub wyprofilowane krzesło, potrzebne do utrzymania normalnych krzywe kręgosłupa. Nawet z właściwego oparcia uniknąć siedzącej przez dłuższy czas. Spróbuj wydostać się z fotela przynajmniej raz na godzinę. Pamiętaj, że należy unikać działań, które dotyczą podnoszenia ciężkich lub skręcania pleców dla pierwszych sześć tygodni po zaczyna się ból. Następnie ile waga jest bezpieczny dla jednej osoby do zniesienia zależy od wielu czynników, w tym liczbę niektórych obiektów zostaną zniesione przez jaki okres czasu. National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH) ustanawia maksymalne obciążenie 23.1 Kilogram, który jest następnie skorygowane w dół do konta jak często są podnoszenia, skręcanie podczas podnoszenia, odległość w pionie obciążenia jest podnoszony, odległość trzymasz obciążenia od ciała, odległość przeniósł się podczas podnoszenia, i jak łatwo jest się trzymać obciążenia. Konsultacji z dostawcy opieki lub fizycznej terapeuta o tym, jak wiele jest bezpieczne dla Ciebie do zniesienia po każdym powrót szczepu lub szkody jest najmądrzejszym rozwiązaniem.

• Zapytaj dostawcę opieka, porady. Odpowiednio dopasowany buty, powrót szelki, powrotem obsługuje, i siedzisk ochrony i Wesprzyj plecy podczas odzyskiwania i może zapobiec urazom cyklicznego. Skonsultować się z dostawcą opieki porady na najbardziej odpowiednich urządzeń i odpowiednie dopasowanie. Pod warunkiem, że prawo wspierać delikatnie ogranicza ruch napięte mięśnie, tym samym zmniejszając ból i obrzęk, powodując szybszy czas gojenia.

• Wzmacnianie i rozciąganie. Nawet jeśli regularnie ćwiczyć, nie Czuj się obecnie kształt i nie ma nadwagę, szanse są wysokie, że Twoje problemy z kręgosłupem są związane z osłabienie lub brak elastyczności w jeden lub więcej mięśni, które obsługują dolnej części pleców. Mocne, elastyczne bioder, brzucha oraz mięśnie pleców są kluczem do ustępowania i zapobiegania niskiej tył szczepu. Codzienny trening, który obejmuje zarówno wzmocnienie i ćwiczenia rozciągające pomoże kontroli stanu zapalnego i stan tych grup mięśni ważne do zapobieżenia dalszym szkodom. Jeśli pracujesz z fizjoterapeuta do opracowania programu ćwiczeń specjalnie dostosowanych do Twoich potrzeb, może zwiększyć swoje szanse na szybkie wyzdrowienie. Jeśli nie należysz do siłowni, rozważyć dołączenie do jednego. Może się okazać, że łatwiej utrzymać motywację i zachować dopasowanie jeśli wyszło z innymi. Wiele sal gimnastycznych mają również Instruktorzy, którzy doświadczenie w pomaganiu klientom rozwijać programy ćwiczeń do swoich pleców. Należy uwzględnić proste rozciąganie i wzmacnianie ćwiczenia w codziennej rutyny pracy, szczególnie jeśli Twoja praca wymaga siedzącej przez dłuższy czas. Zapytaj dostawcę opieki dla zestawu instrukcji wykonywania prosty, łatwy do naśladowania zdjęć i schematów. Możesz również sprawdzić zasoby online dla odpowiednich ćwiczeń. Co najmniej trzy razy w tygodniu, należy uwzględnić niewielki wpływ ćwiczeń tlenowych, taka jazda na rowerze (stacjonarne lub regularnie), spacery i pływanie w reżim treningowy. Takie ćwiczenia pomogą strenghen plecy, biodra i mięśnie brzucha bez nadmiernego nacisku na Twoje plecy i kręgosłup.