adcov.com

nerkowce wartosci

Prażone orzechy nerkowca Nutrition Facts

Prażone orzechy nerkowca są proste przekąski, aby podczas podróży. Orzechy są zdrowe sposób wypełnić żołądek. Powiedział, że są pozytywy i negatywy do jedzenia prażone orzechy nerkowca.

Służąc

USDA określa jedną porcję suchej prażone solone orzechy nerkowca jako 1 uncję.

Kalorie

Jedna porcja zawiera 161 kalorii, orzechy nerkowca. Większość z tych kalorii pochodzi z tłuszczu.

Tłuszczu

Orzechy nerkowca są bogate w tłuszcz, z 13 g na porcję. To jest 20 procent dziennego wartości tłuszczu. Z 13 gramów, 10 gramów są prawie jednonienasyconych lub wielonienasyconych tłuszczów, które obniżają zły cholesterol we krwi.

Sodu

Sól dodaje się do suchych prażonymi orzechami nerkowca doda sodu do przekąskę. Każda porcja zawiera 179 miligramów sodu lub 7 procent codziennej diety.

Białko

Orzechy nerkowca są dobrym źródłem białka. Jedna porcja zawiera 4 g białka. To prawie 10 procent dziennego wartości białka.

Orzechy nerkowca Żywienie Informacje

Orzechy nerkowca są nasiona jabłek nerkowca, które rośnie na drzewie nerkowca Brazylii. Orzechy nerkowca mogą być palone, spożywane na surowo, dodawać do naczynia smaż lub wykonane do orzechów masła. Są pożywne jedzenie, gdy spożywane z umiarem.

Surowe

Jedna uncja. surowców nerkowca zawiera 155 kalorii, 12 g tłuszczu (2 g tłuszczów nasyconych), cholesterolu lub sodu, 9g węglowodanów, 1 g błonnika, 2 g cukru i 5 g białka, według www.NutritionData.com.

Pieczone sucho

Jedna uncja. z suchego prażone, solone orzechy nerkowca zawiera 161 kalorii, 13 g tłuszczu, (3 g tłuszczów nasyconych), cholesterolu, 179 mg sodu, 9 g węglowodanów, 1 g błonnika, 1 g cukru i 4 g białka.

Żelazo

Jedna uncja. z orzechami nerkowca zawiera również 10 procent zalecanego dziennego spożycia żelaza.

Tłuszczu

Podczas nerkowca są bogate w tłuszcz, większość tłuszczu jest nienasycony tłuszcz, który nie jest tak szkodliwe dla zdrowia, jak tłuszczów nasyconych i trans.

Korzyści

Nerkowca są mniej tłuszczu niż inne orzechy i nasiona, i są bogate w antyoksydanty, które mogą chronić przed chorobami serca.

Żywienie z kurczaka nerkowca

Żywienie z kurczaka nerkowca


Nerkowca kurczaka danie jest powszechne w chińskich restauracjach. Zasadniczo, to jest Stir-fry z kurczaka z brokułami i orzechami nerkowca. Niektóre przepisy obejmują fasolkę i szalotki. Posiłek jest zdrowsze niż wybierając niektóre z smażone lub panierowane potrawy, ale wciąż ma duże ilości kalorii. Jeśli próbujesz schudnąć, nerkowca kurczaka może trwać dużo kalorii wolno jeść na dzień.

Liczba kalorii

Całkowite przybliżone kalorii w posiłku nerkowca kurczaka to 373 kalorii. Dla pełnego posiłku, jest to uważane za niskokaloryczne w chińskiej restauracji. Te kalorii w przeliczeniu na jeden posiłek, który składa się z 10 uncji z kurczakiem i orzechami nerkowca. Wiele tłuszczów kalorii z nerkowca. Orzechy są dobrym źródłem białka, ale także są bogate w tłuszcz.

Sodu

Nerkowca kurczaka zawiera dużą ilość sodu. 10 uncji posiłek nerkowca kurczaka zawiera prawie 2,000 g sodu. Sodu zwiększa ryzyko chorób serca i nadciśnienia.

Białko

Kurczak i orzechy nerkowca w posiłku dostarczyć białka. Można uzyskać około 29 g białka w 10-oz. Służąc nerkowca kurczaka.

Węglowodany

10-uncja. Część nerkowca kurczaka zawiera około 24 g węglowodanów. Jeśli jesteś na diecie niskowęglowodanowej, skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że kwota ta podąża za dopuszczalną dzienną porcję diety.

Jak czyścić nerkowca

Jak czyścić nerkowca


Orzechy nerkowca oferują wiele korzyści zdrowotnych, które czynią je idealnymi jak przekąski lub składników posiłków. Nakrętki te zawierają duże ilości białka, żelaza, magnezu i cynku. Zawierają one również mniejszą zawartość tłuszczu niż innych popularnych, takich jak orzeszki ziemne i orzechy pekan. Jest ważne, aby odpowiednio czystych nerkowca. Uprawiane na końcu jabłek nerkowca, owoców ponosi drzewo nerkowca, orzechy te są narażone na powietrzu pestycydów, owadów i innych elementów, zanim zostaną one zebrane i zapakowane do spożycia.

Instrukcje

1 Włóż orzechy nerkowca na sito mąki.

2 Umieścić sito pod kran wody i wypłukać orzechy nerkowca dokładnie zimną wodą, aby usunąć brud i zanieczyszczenia.

3 Wyjmij orzechy nerkowca z sita i umieścić je w misce. Napełnij miskę z zimną wodą na tyle, aby w pełni zanurzyć się orzechy nerkowca. Umieścić papierowy ręcznik na misce na dwa do dwóch i pół godziny, więc mogą kiełkować; kiełkowania sprawia nerkowca łatwiejsze do strawienia.

4 spuścić wodę z miski i umieść orzechy nerkowca z powrotem do sita. Usytuować sitko nad zlewem lub odpływu, i wlać ocet jabłkowy cydr nad nerkowca, aby oczyścić je z wszelkich zalegających bakterii, które nie zostało wyeliminowane podczas wstępnego płukania. Wypłukać orzechy nerkowca z zimną wodą, aby usunąć zapach i smak octu jabłkowego.

Wartości odżywcze palonych Nerkowce

Wartości odżywcze palonych Nerkowce


Prażone orzechy nerkowca są zdrowe i smaczne przekąski, które zapewniają wiele korzyści żywieniowych. W tym prażone orzechy w zdrowej diecie jest to dobry sposób, aby uzyskać pewne białko, dobre tłuszcze, witaminy i minerały.

Wielkość porcji i kalorii

Jedna porcja nerkowca jest jedną uncję, około 18 orzechów. Pojedyncza porcja zawiera 161 kalorii.

Tłuszcze

Jedna uncja nerkowca zawiera 13 g tłuszczu, ale dużo tłuszczu składa się z odmian zdrowe serce. Jedna porcja zawiera 7,6 g tłuszczów jednonienasyconych, 2,2 g tłuszczu i 45 miligramów wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3.

Makroelementy

Orzechy nerkowca zawierają 9 g węglowodanów i 4 g białka na porcję. Mają one również 1 gram włókna.

Mikroelementy

Prażone orzechy nerkowca są dobrym źródłem żelaza, magnezu, miedzi, witamina K, kwas foliowy, cholina, fosforu, potasu, cynku, selenu i manganu. Uważane są za niskie żywności sodu.

Ostrzeżenia

Styl przygotowuje prażone orzechy nerkowca ma wpływ na ich wartość odżywczą. Orzechy prażone w oleju i solone są wyższe w sód i mogą zawierać tłuszcze trans. Nerkowce prażone na sucho są zdrowsze. Osób z nakrętką alergii powinny unikać wszystkie style pieczonymi orzechami nerkowca.

Objawy alergii nerkowca

Objawy alergii nerkowca


Reakcja alergiczna może uderzyć kogoś, kto nigdy nie miał nerkowca przed pierwszym atakiem alergii nerkowca. Ci, którzy cierpią z powodu alergii na orzechy nerkowca mogą być uczuleni na wszystkich orzechów lub tylko orzechy nerkowca. W przypadku innych alergii są ograniczone do orzechów.

Pokrzywka

Około połowa z nerkowca alergików wystąpi pokrzywka na skórze podczas ataku alergii.

Objaw oddechowego

Niektórzy mają problemy z oddychaniem po każdy rodzaj kontaktu z tym nakrętki.

Jelitowy

Wymioty i biegunka są reakcje jelitowe, że tacy, którzy są uczuleni na orzechy nerkowca doświadczenia po spożyciu.

Surowość

Objawy alergii mogą wynosić od nerkowca jest łagodny dyskomfort dla osoby, która jest uczulony i całej drodze do bycia bardzo poważne, nawet śmiertelne.

Anafilaksja

Dzieci z alergią nerkowca są najbardziej zagrożone w szoku anafilaktycznego, który może doprowadzić do śmierci w ciągu kilku minut, jeśli nie traktuje się natychmiast.

Orzech nerkowca korzyści biznesowych

Orzech nerkowca korzyści biznesowych

Orzechy nerkowca są typu nakrętki często jeść jako przekąskę lub wykorzystywane w innych produktach takich jak masła nerkowca. Orzech nerkowca jest uprawiana w wielu krajach; nerkowca głównych producentów obejmują, Indie, Nigeria, Brazylia i Tanzanii. Orzechy nerkowca są ważne eksportowym w kilku Narodów, i nerkowca produkty uboczne, w tym nerkowca muszli i jabłka, również są cenne, więc nerkowca rolnictwa zapewnia korzyści biznesowych. Drzewo nerkowca rośnie w wielu tropikalnych miejscach.

Małych gospodarstw

Małych gospodarstw są możliwe do uprawy orzechy nerkowca. Ponieważ orzechy nerkowca są bardziej wartościowe niż inne orzechy, takich jak orzeszki ziemne, małe gospodarstwo może nadal zapewniają znaczne dochody w kraju, mniej zamożni. Zgodnie z USAID duże gospodarstwa zostały mniej skuteczne w Mozambiku bo maszyny rolnicze uszkodzony orzechy nerkowca, podczas gdy mniejsze gospodarstwa za pomocą ręcznego przetwarzania z powodzeniem dostarczono dochód do ctizens z Mozambiku.

Biopaliw

Nerkowca muszle są źródłem biomasy do produkcji wodoru. Muszli może być suszone i umieścić w procesie zgazowania, produkujących metan. Rolnik otrzymuje dochód zamiast zapłacić do rozporządzania muszli jako odpady. Według Departamentu energii orzechy nerkowca komercyjnie uprawia się w krajach więcej niż są orzechy z muszli przydatne, łącznie z migdałami, orzechy brazylijskie, orzechy włoskie i orzechów laskowych.

Alergie

Niektórzy ludzie mają alergię na inne rodzaje orzechów. Orzeszki ziemne są wspólne źródło alergenów. Produkty wykonane z orzechy nerkowca, takich jak masła nerkowca, pozwalają ludziom orzechowe czułości zastąpić orzechy nerkowca za grosze w przepis. Orzechy nerkowca wywołują reakcje alergiczne u niektórych osób. Orzechy nerkowca pochodzą z Brazylii i są spokrewnione z poison ivy i sumaka trucizny, wśród innych roślin, zgodnie z Ohio State University.

Nienasyconych kwasów tłuszczowych

Orzechy nerkowca są korzyści dla zdrowia. Orzechy nerkowca są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, podobnie jak inne orzechy, co jest lepsze dla serca niż tłuszcze nasycone. Konsumenci często pytają, restauracje, supermarkety i producentów żywności do wykorzystania tłuszczów nienasyconych w żywności, która tworzy popyt na olej nerkowca i innych produktów nerkowca.

Jabłka nerkowca

Jabłka nerkowca to kolejny popularny produkt uboczny orzechy nerkowca. Zgodnie z Purdue University Brazylijczyków, którzy pierwotnie rosły nerkowca byli bardziej zainteresowani jabłka nerkowca niż orzechów nerkowca, ponieważ przetwarzanie orzechów nerkowca wymaga usuwania toksycznych oleju w powłoce. Ten wymóg przetworzenia jest powód, dlaczego orzechy nerkowca nie są sprzedawane w muszli w sklepie spożywczym, w przeciwieństwie do innych orzechów. Jabłka nerkowca przetwarzania może produkować sok, syrop, likiery i wina.

Masła nerkowca vs masło orzechowe

Masła nerkowca vs masło orzechowe

Od ich wynalezienia w 1890 masło orzechowe stała się podstawą w amerykańskich gospodarstw domowych. Masła nerkowca zyskał uznanie znacznie później, jak masła orzechowego stał się coraz bardziej popularne dla ich zdrowia i wartości odżywczych, według książki Robin G. Robertsona "Vegan planety." Choć orzechy nerkowca, orzeszki ziemne są zakwalifikowane jako nakrętki w języku angielskim, istnieją różnice w zbiorach, wartość odżywcza i kulinarne używa.

Masła nerkowca

Orzech nerkowca jest nasienie nerki kształt z końcem jabłka nerkowca, owoców mięsistych Znalezione w Brazylii, południowo-wschodniej Azji i Afryki. Nakrętka jest otoczony przez podwójne powłokę, która zawiera olej urushiol, żrących substancji, która jest potencjalne podrażnienia skóry. Zebranych podczas gdy powłoka jest jeszcze zielone, nerkowca jest suszone przez dwa lub trzy dni pomóc absolutorium trujące oleje. Następnie są łuskane z rąk w rękawicach i namoczone w wodzie kurkuma jako środek ostrożności wobec dalszego pozbyć się toksyn. Te jądra są osuszane przed są szlifowane na surowe lub palone nerkowca masła.

Masło orzechowe

Członkiem rodziny, orzeszki ziemne rosną metra, nie na orzechowe Busha. Roślina rośnie najlepiej w luźne, piaszczyste gleby, tym samym gorącym suchym klimacie działają najlepiej, jak południowej części USA, Afryce i Australii. Kiedy liście rośliny rosną żółte, roślin orzechowego jest wykopane i wysuszone przez kilka tygodni. Następnie orzechowe strąki są usuwane i orzechy są łuskane. Orzechy są zwykle prażone przed oni są włączone do gładkich lub masywny masło.

Korzyści dla zdrowia

Orzechy nerkowca ma najwyższą zawartość węglowodanów wszystkie masła orzechowego, według książki "Całej żywności fakty" przez Evelyn Roehl. I choć to około 45 procent jednonienasycone kwasy tłuszczowe, zauważono na obniżenie poziomu cholesterolu. Orzechy nerkowca są również dobrym źródłem białka, i są one dużo wapnia, żelaza, magnezu, potasu i cynku. Orzeszki ziemne mają również wysoki poziom tłuszczów jednonienasyconych--w rzeczywistości wyższe niż orzechy nerkowca w około 50 procent. Nakrętka ma również wyższy poziom białka niż orzechy nerkowca, ale ma podobną ilość wapnia, żelaza i potasu. Jeden problem z orzeszków ziemnych jest, że są one bardziej podatne na raka powoduje grzyb, znany jako aflatoksyny. Sposoby orzeszki ziemne są zbierane i przechowywane stały się głównym celem dla tej formy.

Zastosowanie kulinarne

Niektóre z najczęstszych zastosowań masło orzechowe są jako rozprzestrzeniania się lub wypieki, ale jest również stosowany w innych kuchni. Czasem miesza się z innych przypraw do glazury lub sosów, które mogą pomóc dać mięso orzechowy smak. Masło jest także istotnym składnikiem kuchni tajskiej zanurzenie sosy i dania z makaronu. Innych niż pliki cookie, krówki i wypieki bogatej konsystencji masła nerkowca sprawia, że idealny Zagęszczacz indyjskie curry i sosy, według książki "The Indian Cuisine" przez Krishna Gopal Dubey. Często w połączeniu z drobiu dania, które działają dobrze z orzechów jest słodki i łagodny smak. Sosy wykonane z orzechów masła może towarzyszyć także zielone warzywa, takie jak fasola wielokwiatowa i szparagi.

Jak długo trzeba czekać na orzechy nerkowca do Grow?

Jak długo trzeba czekać na orzechy nerkowca do Grow?

Nerkowca (Anacardium Occidentale Gardesana) jest odporny na suszę wiecznie zielone drzewo pochodzi z Brazylii, ale teraz rośnie w wielu częściach świata, w tym West Indies, Ameryka Południowa, Indie i Meksyku. Drzewami nerkowca produkować owoce czerwone lub żółte, o nazwie jabłka nerkowca. Dołączone do nich są orzechy nerkowca, które są zbierane i spożywane przez cały świat. Orzechy nerkowca są nie trudno się rozwijać w odpowiednich warunkach. Drzewa w wieku 2 lub 3 lata można produkować orzechy nerkowca.

Uprawa

Drzewami nerkowca mają delikatny system korzeniowy. W związku z tym, nasiona dla gospodarstw komercyjnych są siał w polach zamiast gdzie indziej kiełkowanie i wtedy przeszczepione. Są one sadzone w porze deszczowej, ponieważ wilgoć pomaga im kiełkować. Jeśli pogoda jest suche, przechowywania nasion na krótki czas, ale muszą być sadzone jak najszybciej. Oni nie kiełkują po są przechowywane dłużej niż kilka miesięcy. Kiełkować nasiona i drzewami nerkowca rozpocząć uprawy w około dwa tygodnie, chociaż niektóre nasiona można wziąć tak długo, jak dwa miesiące do kiełkowania.

Nakrętka rozwoju

Kwiat drzewa nerkowca jako pierwszy krok w produkcji orzechów nerkowca. Te kwiaty są klastry setki drobnych kwiatów. Jedno drzewo może mieć dwa do trzech miesięcy do końca kwitnienia. W tym czasie owoce form kwiatów, gdzie zmarł. Pierwszą rzeczą, która rośnie jest jabłka nerkowca, co jest jadalne. Jednakże należy pozostawić na drzewie dla nut do opracowania. Apple nadal rośnie i w końcu produkuje orzechów nerkowca w twardą skorupą w końcu apple.

Nakrętka struktury

Orzech nerkowca jest zamknięte w zewnętrzną powłokę, która zawiera ciemna, oleista ciecz, która jest czasami używane w lakierach i w związki z tworzyw sztucznych. Ciecz jest żrący. Ktoś obsługa orzechy nerkowca, zanim są one oddzielone od ich zewnętrznej powłoki musi należy zachować ostrożność, aby uniknąć problemów ze skórą. Po pokrycia i cieczy są usuwane, nakrętki mogą być bezpiecznie obsługiwane.

Żniwa

Gdy jabłka nerkowca utworzyła i posiada nakrętkę na koniec, mogą być zbierane. Jednakże orzechów nerkowca jest dojrzałe, jeżeli zostały zebrane w ten sposób. Tylko jabłka nerkowca jest dojrzałe, podczas gdy jeszcze na drzewie. Poczekaj, aż apple spada z drzewa, a następnie wybrać nakrętka od upadłych owoców. Cały proces od pierwszego kwitnienia aż orzechy nerkowca są gotowe do zbioru trwa około dwóch i pół lub trzy miesiące.

Jaki typ Witaminy Pomoc płodności?

Ponieważ płodność leczenia medycznego może kosztować tysiące dolarów na cykl, wiele par stara się o dziecko stara się zwiększyć ich płodność za pomocą metod fizycznych, takich jak przyjmowanie witamin. Chociaż nie można zagwarantować, witaminy koncepcji, pewne witaminy zostały pokazane w celu poprawy warunków płodności pogarszania takich jak niski spermy lub jaja, słabej jakości nasienia, albo zaburzenia równowagi hormonalnej. Co najmniej, poprzez przyjmowanie odpowiednich witamin wstępnie Poczęcia upewnić się, że są na etapie ustalania zdrowej ciąży.

Cynk

Niedobór cynku jest związana z zaburzeniami płodności u mężczyzn i kobiet. Cynk jest niezbędny do prawidłowego wytwarzania nasienia, DNA estrogenu i progesteronu. Aby zwiększyć ilość cynku w diecie, można brać suplementy. Według Fertility Factor, należy wziąć nie więcej niż 15 do 30 mg dziennie lub spożywać pokarmy bogate w cynk. Pokarmy bogate w cynk to: wołowiny, kurczaka, jagnięciny, wieprzowiny, ostrygi, homary i łososia. Wegetarianie zmierzające do zwiększenia poziomu cynku należy jeść brązowy ryż, nasiona dyni, całe ziarna zbóż, fasoli i orzeszki.

Witamina E

Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który może przyczynić się do uszkodzenia komórek naprawy, pomagają regulować owulacji, zwiększyć produkcję śluzu szyjkowego i pozbyć się ciała z wolnych rodników, które uszkodzenia plemników. Według Holisticonline.com, można wziąć do 800 UI witaminy E dziennie, najlepiej w połączeniu z witaminą C, która pomaga zwiększa efektywność witaminy E w. Można spożywać witaminę E naturalny jedząc kiełki pszenicy, jaja, słodkie ziemniaki, nasiona słonecznika, migdały i orzechy laskowe.

Witamina C

Witamina C jest kolejna substancja krytyczne dla płodności. Ten przeciwutleniacz może przyczynić się do poprawy równowagi hormonalnej powoduje wady fazy lutealnej, i wykazano, aby zwiększyć liczbę plemników i jakość, jak również zmniejszyć zlepianie. Powinno zająć nie więcej niż 1000 mg / dobę w postaci suplementacji. Pokarmy bogate w witaminę C m.in. cytryn, pomarańczy, kiwi, papaja i pomidory, brokuły, ziemniaki i czerwone, żółte i pomarańczowe papryki.

Kwas foliowy

Według ustaleń wydanych na dorocznym spotkaniu American Society of Reproductive Medicine 2006, kwas foliowy stwierdzono, aby pomóc na płodność u kobiet. Ponadto liczne badania pokazały, że kwas foliowy jest niezbędne do poprawy jakości i stężenie plemników. Kwas foliowy (nazywany również "kwas foliowy") można znaleźć w zielonych warzywach liściastych (np, szpinaku i kapusty), brokuły, soczewica, ciecierzyca, podroby, szparagi, płatki owsiane i awokado. Jeśli suplementacja kwasu foliowego, nie należy przyjmować więcej niż 400 mcg na dobę.

Witamina B6

Witamina B6 jest niezbędna witaminy dla kobiet z wadami lutealnej fazie - brak równowagi estrogenów i progesteronu. Dziecko Snark.com informuje, że witamina B6 zmniejsza wytwarzanie estrogenów i zwiększa progesteron w tym krytycznym etapie. Należy wziąć około 100 do 200 mg tej witaminy dziennie. Pokarmy bogate w witaminę B6 to wątrobę, królika, indyka, ziemniaki, czerwona i zielona papryka, orzechy nerkowca, orzeszki ziemne i orzechy laskowe.

Jakie są korzyści z witaminy E w płynie?

Jakie są korzyści z witaminy E w płynie?


Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem z wielu przydatnych zastosowań. Jest szczególnie znany ze swoich korzyści dla skóry i włosów. Witamina E, czy spożycia lub stosowane miejscowo, chroni błony komórkowe, utrzymuje komórki zdrowe, neutralizuje szkodliwe wolne rodniki i bloków rakotwórcze. Witamina E jest jednym z najważniejszych witamin, dzięki jego właściwości lecznicze, i jest często używany jako dodatek do promowania zdrowego, męski organizm. W ciekłej postaci, to zazwyczaj stosuje się miejscowo w celu leczenia.

Znaczenie

Witamina E zwalcza wolne rodniki i reaktywne formy tlenu (ROS), z których oba mogą uszkodzić komórki. Wolne rodniki są także znane jako jedna z głównych przyczyn starzenia się skóry i komórek nowotworowych. ROS mogą uszkodzić wszystkie rodzaje komórek organizmu, co prowadzi do schorzeń takich jak choroba serca i choroby oczu. Tak więc, witamina E jest niezbędna dla utrzymania zdrowego ciała i umysłu. Źródła witaminy E to ciemne warzywa liściaste, takie jak szpinak; orzechy, takie jak migdały i orzechy nerkowca; i owoce tropikalne, takie jak mango i kiwi. Zalecana dzienna dawka wynosi około 15 mg u osób powyżej 14 lat. Niedobór witaminy E może mieć drastyczne skutki dla układu odpornościowego człowieka.

Funkcja

Witamina E działa poprzez powlekanie błony komórkowej w celu zapobieżenia wejścia w szkodliwe wolne rodniki. Witamina E przechwytuje wolne rodniki i zapobiega ich niszczeniu naturalnych tłuszczów i lipidów w organizmie, które są niezbędne w utrzymaniu zdrowej struktury komórkowej. Ponadto, witamina E chroni niezbędnych kwasów tłuszczowych, takich jak lipoproteiny o niskiej gęstości, w korpusie z utleniania. Utlenianie lipoproteiny o niskiej gęstości ma prowadzić do chorób serca i innych schorzeń sercowo-naczyniowych.

Rodzaje

Jest osiem różnych typów witaminy E: alfa-, beta-, gamma-i delta-tokoferol i alfa-, beta-, gamma-i delta-tokotrienol. Alfa-tokoferol główny typ znaleziono w ludzkiej tkance ciała, i działa jako przeciwutleniacz. Inne postacie witaminy E są zazwyczaj metabolizowane przez organizm i w tym momencie, że nie wiadomo, czy służą wyraźnej funkcji.

Korzyści: Skóra

Ciecz witaminy E jest doskonała nawilżający dla skóry. Może być stosowany miejscowo do nawilżają suchą skórę na całym ciele, i jest to jeden z głównych składników w balsamy do ciała i twarzy nawilżające. Może on być również stosowany jako przeciwstarzeniowych surowicy w celu wygładzenia i zmniejsza pojawianie się zmarszczek głębokich zmarszczek oraz wokół oczu, na czole i wokół fałdów nosowo-wargowych (działających z każdej strony nosa z każdym rogu ustnej) . Ciecz witaminy E jest również stosowany do redukcji wygląd blizny, rozstępy.

Korzyści: Włosy

Ciecz spragniony witamina E odżywia i zmiękcza pasma włosów suchych zamków. Kilka kropli wcierać między palmami i nakładać na włosy dodaje wilgoć i połysk. Może on być również stosowany do wygładzania, obrzęk kręcone włosy. Po nałożeniu na końcówki włosów, płynne witaminy E może uszczelnić rozdwajaniu i leczyć porowatych łuski włosów. Ze względu na bardzo nawilżające, witamina E może być znaleziony w wielu kompozycjach do kondycjonowania włosów.

Zyski: Usta

Kilka kropli cieczy witaminy E może uzdrowić suche, spierzchnięte usta. Efekt nawilżający z witaminą E wygładza rysy, zmiękcza stwardniały skórę i łagodzi bolesne wargi. Witamina E jest również głównym składnikiem wielu balsamy nawilżające do ust.

Ostrzeżenia

Wysokie dawki witaminy E cieczy może mieć negatywny wpływ na organizm człowieka. Może to doprowadzić do nadmiernego krwotoku i rozbija krzepnięcia krwi. W rzeczywistości, badania kliniczne wykazały, że bardzo duże dawki witaminy E mogą zwiększać ryzyko zgonu, szczególnie u osób starszych, zgodnie z National Institutes of Health. Jednakże, nie jest, jak dotąd badań wskazuje, że ciecz witaminy E jest szkodliwa przy stosowaniu miejscowo.

Lista produktów, które wypełniają

Lista produktów, które wypełniają


Białka, tłuszczu i błonnika wszystko spowolnić trawienie i pomóc w pełnym już czuć. Żywności, które są zbyt wysokie w węglowodany, jednak mają tendencję do szybkiego trawienia, który może opuścić czujesz głód znowu zaledwie kilka godzin później. Klucz do posiłku napełniania, a następnie, równowaga. Eksperymentuj z różnych proporcji węglowodanów, białka, tłuszczu i błonnika, aby znaleźć to, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Tofu

Ćwierć funta porcja tofu zawiera 9 g białka i 5 g tłuszczu, lub mniej niż 100 kalorii. W tym tempie, może chcesz zaszaleć i mieć trochę więcej, zwłaszcza, że ​​tłuszcz znaleźć w tofu jest zdrowe serce, jednonienasycone rodzaju. Aby lepiej cieszyć się tym sojowego produkt, spróbuj tofu "jajko" tofu curry sałatka, sałatka, Ranna tofu-warzywny wyścig, marynowane cubed tofu, lub jeden z powszechnie dostępnych wcześniej przyprawione odmian. Posiłki tofu są szczególnie dobre, gdy trzeba coś obfite.

Nakrętka Masło

Na 100 kalorii na łyżkę, masło orzechowe nie załaduje żołądek, ale należy zachować idziesz przez kilka godzin. Wynika to z faktu, że są wysokie, zarówno białka i tłuszczu. Masło orzechowe są dobrym wyborem, gdy szukasz czegoś z długoterminowego sytości, że nie zajmie Ci wiele czasu, aby jeść i ważą się w dół. Dla odmiany, spróbować dyni, nasiona konopi, migdałów, nerkowca, orzech lub pecan masło. Masło orzechowe go dobrze z krakersy, tosty pełnoziarnistego, banany, jabłka, selera, kalafiora i marchwi.

Pokarmy bogate w błonnik

Jak tłuszcz, błonnik spowalnia trawienie, które mogą pomóc Ci w pełnym już czuć. Pokarmy bogate w błonnik to fasola, warzywa, całe ziarna i posiłek lnu. Świeży owoc jest bogate w błonnik, ale może trawić szybciej niż innych produktów spożywczych bogatych w błonnik. W jednym z badań, badani Podawane jest bardzo zadowolony po przekąski na owoce, ale satysfakcja trwał mniej niż dwie godziny, według badań na indeksie sytości zgłoszonych na mendosa.com. Wybierz owoce, kiedy trzeba, krótkoterminowej niskokalorycznej przekąski zachować idziesz. Jedząc jabłko lub pomarańczę przed podjęciem decyzji co do jedzenia na kolację, na przykład, może pomóc w podjęciu bardziej świadomego wyboru.

Oliwa z oliwek

Wielu dietetyków nauczono bać się tłuszczu. Ale tłuszcz - zwłaszcza, jednonienasycone kwasy tłuszczowe zdrowe serce znaleźć w oliwy z oliwek, awokado i orzechami - może pomóc kontrolować apetyt, pomagając do pełna już czuć. Niebezpieczeństwo tłuszczów, oczywiście, że są kalorycznie gęsta. Oznacza to, że można szybko zużywają więcej kalorii i wiele gramów tłuszczu w jednym posiedzeniu. Kilka łyżeczek oliwy z oliwek lub garść orzechów na obiad, jednak może pomóc spożywać mniej kalorii w ciągu dnia, pomagając poczuć bardziej zadowoleni.

Pieczone ziemniaki

Indeks sytości wymienia pieczone ziemniaki jako jednego z najbardziej zaskakujących potraw wypełniających. Ocena jest zaskoczeniem, ponieważ większość ocen indeksu sytości lustro indeksie glikemicznym. Indeks glikemiczny ceny żywności w zależności od ich wpływu na poziom cukru we krwi; żywność o niższej (lub dobry) glikemii ocenie mają pomóc zachować odczucie sytości. Indeks glikemiczny, jednak ceny białego ziemniaka jako jeden z najgorszych żywności dla dietetyków i diabetyków - co oznacza, że ​​prawdopodobnie do zwiększenia głodu i pragnienia. Więc jak to jest? 200 kalorii w 8 uncji (Pół funta) ziemniaków, może chcesz spróbować i zobaczyć na własne oczy.

Jak schudnąć, nie korzystając

Po wypadku samochodowym, a znalezienie się ograniczonym od ćwiczeń, zastanawiałem się, czy nie było dla mnie sposób schudnąć bez ćwiczeń. Znalazłem sposób, i do tej pory straciłem 10 funtów (stopniowo przez jeden miesiąc) i czuję, że mam lepszy pomysł, co sprawia, że ​​przyrost masy ciała.

Instrukcje

1 Zobacz Scale jako narzędzie, a nie jako wroga:
Dochodzimy do strachu skalę i co to ma do powiedzenia, jeśli nasza dieta jest nieudane podejście, lub jeśli byli nieświadomi tego, co nam wprowadzenie naszych ustach przez wiele dni. Jednak za pomocą tej metody, skala będzie naszym narzędziem w znalezieniu "ścieżki", aby schudnąć i zacznie oferować pozytywne wzmocnienie.

2 Zapoznaj się z co jesz na tydzień:
Studiować swoją wielkość porcji, jak masz tendencję do przygotowania żywności i ile posiłków jedzą. Będzie to niezbędne w dalszych etapach. Jeśli chcesz, zapisz wszystko, co jeść i jak wielu posiedzeń w przez tydzień. Nie ważyć się w tym tygodniu. Tylko uczyć, co i jak jeść.

3 Począwszy od 2. tygodnia, ważyć się, gdy:

Budzisz się po każdym posiłku tuż przed pójściem do łóżka
Śledzić, co ważysz w tych czasach i śledzić, co jesz. Czy to w związku z etapu 4.

4 rozpoczynające się od 2 tygodnia, zaczynają ograniczyć swoją dietę w jednej lub więcej z następujących sposobów bez zmiany ilości pożywienia. (Jak można ograniczyć swoją dietę do Ciebie i zależy od poziomu motywacji Jeśli uważasz, że to może być trudne, zaczynasz z jednej z poniższych metod, ale najlepszy wynik przyjdzie z wykorzystaniem metod poniżej jednocześnie..):

Nie gotować w jakichkolwiek olejów lub tłuszczów.
Jeśli masz tendencję do jedzenia smażonych potraw, jeść te same potrawy, ale gotowane, pieczone lub pieczonej bez użycia oleju, masło, skracanie, smalec, itp
Przykład: zamiast jajka sadzone, jeść gotowane. Czy można przejść na kanapkę masłem orzechowym na pieczywo pełnoziarniste, jeśli chcesz coś więcej napełniania. Zmniejszyć lub wyeliminować dodatkowego cukru cukier.
Jeśli pijesz kawę, herbatę lub zjeść płatki i dodać do niej cukier, zmniejszy się o 1/2 ilość cukru użyć, lub jeśli jesteś naprawdę zmotywowani, całkowicie wyeliminować, że pije, i przejść na alternatywę.
Przykład: Zamień kawę lub herbatę, wodą lub tych wodach owocowe aromatyzowane, lub rozcieńczyć trochę soku pomarańczowego z wodą. I zdecydowanie, zmniejszyć spożycie sody o połowę, lub całkowicie zastąpić napoje gazowane, z jednym z powyższych substytutów.

5 Unikaj fast foodów i spróbować zmniejszyć podjadanie (z celem eliminacji, jeśli możesz):
Jeśli musisz zjeść przekąskę, pop świeży popcorn, kupić ciastka ryżowe lub grube masło orzechowe, lub zjeść owoc lub garść orzechów (pistacji solone, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, etc), które są bardziej sycące.
Uwaga: Ważne jest, aby unikać słonych przekąsek soli sprawi, że pragniesz więcej.

6 Poprawa Powyższa metoda obejmując chude mięso lub ryby, które są przygotowane bez olejów i które są krojone lub pokrojoną w kostkę.
Kawałek mięsa lub kości. Służyć sobie część wizualnie podobny do mięsa jako blok (zanim został pokrojony / pokrojone w kostkę). Będziesz jeść mniej mięsa, choć wizualnie będzie wyglądać tak samo.

7 zmniejszyć wielkości porcji Stopniowo:
Czy można zmniejszyć rozmiary swoich części w połączeniu z wyżej wymienionych metod, w końcu będziesz czuć się mniej potrzebują jeść większe posiłki.

8 Weź się w garść:

Praca w świeże warzywa w ramach posiłków coraz więcej, a zwłaszcza jak przekąski. Przeglądaj rozdział żywności zdrowia swojego sklepu. Morningstar sprawia świetne śniadanie alternatywy. Pamiętaj, aby starać się jeść mniejsze porcje. Nawet jeśli jest to 1/4 lub 1/3 mniejszy. Możesz pracować w kroczkami, jeśli musisz.

9, co najważniejsze, Uwaga Ile zyskujesz po każdym posiłku, a co tracisz podczas snu:
-Ty Może zdobyć pół funta na mały posiłek i do góry do lb i pół lub więcej, dla większej posiłku.
-Become Zna rytm organizmu w stosunku do trawienia.
-By Dostosowanie spożycia, zobaczysz rezultaty.

Wskazówki

 • Twoje ciało nie może wykazywać utratę wagi na kilka dni, jeśli jesz dużo cukru i smażone jedzenie (całkowita z olejów). Po ograniczyć spożycie cukru i olejów, organizm zacznie pracować na tym, co masz zapisane w górę.
 • Jeśli nie wiesz, jak wiele zyskasz, patrząc na coś, zabrać go na skali z tobą. Jeśli spoglądając kawałek 2 lb z polędwicy na obiad, nie sądzę, zyskasz tylko pół funta Staraj się trzymać z dala od wszystkiego, co wygląda gęste i ciężkie. Gęstość, gęstość zdobyty.
 • Przed zmianą diety skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz jakąś chorobę.
 • Nie przeznaczone dla ludzi, którzy absolutnie Dread wagi lub, którzy chcą szybko naprawić.

Domowe środki zaradcze Łuszczyca

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry, charakteryzuje łuszczenie się, suchość, swędzenie skóry. Plamy łuszczyca najczęściej występuje na kolanach, łokciach, skórze głowy, czoła i krocza. W leczeniu tej choroby, lekarze często przepisują kosztownych maści lub kremy steroidowe. Jako alternatywę można rozważyć przy użyciu naturalnych metod leczenia.

Zioła i Witaminy

Zielarze często zalecają czerwoną koniczynę jako środek domu dla ludzi, którzy mają problemy ze skórą. Jego wysoka zawartość minerałów zdaje się wpływać na funkcjonowanie i metabolizm tkanek w organizmie. Bardzo uniwersalny składnik, koniczyny łąkowej można stosować w syropach, herbat, maści i spręża.

Lecytyna może pomóc zaradzić łuszczycy, jeśli wziąć dwa lub trzy kapsułki przed lub po każdym posiłku (od sześciu do dziewięciu kapsułek na dobę). W postaci granulek, łykać 4 łyżki. lecytyny granulek codziennie przez dwa miesiące. Po tym czasie zmniejszyć dawkę do tylko 2 łyżki. dzień.

Inne możliwe sposoby leczenia łuszczycy należą witaminy A i C, cynk, selen, olej z wątroby dorsza lub ryby, oset, olej z wiesiołka i korzenia czarci pazur. Witamina E może zmniejszyć swędzenie i powstawanie scab gdy podjęte w dawkach terapeutycznych 400 mg dziennie.

Jedzenie i napoje

Dieta surowej żywności może pomóc złagodzić objawy łuszczycy, jak puszka picia mleka serwatki na śniadanie i kombinacji wiązu i miodu w nocy. Maślanka mogą być również przydatne, jeśli pić w ilości liberalnych.

Aby się napić, które mogą pomóc zmniejszyć łuszczycę, połączyć 1 uncja każdy z suszonych kwiatów rumianku i suszonych nasion łopianu z 1 pkt. wody. W przykrytego naczynia, gotować mieszaninę przez około 15 minut. Przecedzić przez czystą ściereczką i osłodzić miodem. Przez dwa tygodnie brać 3 łyżki. tej ciekłej cztery razy dziennie. Lodówce mieszaninę zachować jego świeżość.

Innym leczenie łuszczycy używa gorzki Gurda. Sok z tego warzywa do 1 szklanka płynu, mieszanie go z 1 łyżeczki. z sokiem z limonki. Sączyć powoli na czczo raz dziennie przez cztery do sześciu miesięcy.

Domowe miejscowego stosowania

Domowe aktualne aplikacje mogą również pomóc w leczeniu łuszczycy. Połączyć dwie krople Calendula (nagietek), oleju i jedną kroplę oleju z oregano w 1 szklanka oliwy z oliwek. Zastosowanie tej mieszaniny do obszaru dotkniętego.

Jeśli masz łuszczycę na skórze głowy, spróbować balsam nagietka. Gotować cztery nagietka głowy w 4 szklankach wody przez dwie minuty. Po ostygnięciu, to balsam wmasować w skórę głowy. Przepłukać balsam z łagodnym szamponem. Możesz dodać sok z cytryny lub ocet jabłkowy z szamponem, aby upewnić się balsam jest całkowicie wypłukane.

Aby dokonać innego leczenia łuszczycy, moczyć czystą bawełnianą piłkę w pokrzywy, ekstrakt z nagietka i oczaru wirginijskiego i zastosować go do miejsc dotkniętych łuszczycą. Można również wymieszać 1 łyżeczka. każdy z oleju rycynowego i oleju z kiełków pszenicy na jajka w oleju słonecznikowym. Wcierać tę mieszaninę delikatnie do obszaru dotkniętego.

Okłady z kapusty liść to kolejny środek domu na łuszczycę. Wybierz najgrubszych, najbardziej ekologicznych zewnętrzne liście, umyć je ciepłą wodą i osusz je ręcznikiem, a następnie usunąć żyły i spłaszczyć liści z wałkiem do ciasta. Ogrzać je, a następnie zastosować je do łat na łuszczycę na zakładkę. Okładka to kompres miękką ściereczką z wełny i zabezpieczyć bandaż elastyczny.

Spróbuj zastosować olej orzechów nerkowca, oleju z awokado lub kompres maślankę do obszarów skóry objętych łuszczycą.

Nad Usuwanie brodawek narządów płciowych licznika

Nad Usuwanie brodawek narządów płciowych licznika


Według National Institutes of Health, brodawki narządów płciowych są chorobą przenoszoną drogą płciową wspólnego spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Brodawki narządów płciowych mogą być wyświetlane jako białe lub cielisty wstrząsami lub wzrostów znajdując wokół lub w pobliżu pochwy, szyjki macicy, odbytu i prącia. Różnią się one wielkością, ilością i wysokości. Według strony internetowej Mayo Clinic, ludzie z brodawki narządów płciowych zwykle nie ma żadnych objawów. Jednak niektóre osoby doświadczają swędzenie, krwawienie podczas stosunku i pieczenie podczas oddawania moczu.

Podczas gdy większość stron internetowych zdrowia sugerują, że wizyta u lekarza, jeśli podejrzewasz, że masz brodawki narządów płciowych, niektórzy mieli sukces z ponad-the-counter leków.

Aloe Vera

Według strony internetowej HPV brodawki narządów płciowych, roślin aloes ma wiele właściwości uzdrawiające dla wszystkich typów brodawek. Roślin aloes wytwarza substancję żelową, która pomaga krążyć krew zakażonego obszaru brodawek narządów płciowych. Roślin aloes walczy rozprzestrzenianiu się raka w organizmie i stymuluje system immunologiczny organizmu. Może to korzystne dla kobiet, które mają HPV, ponieważ może to zmniejszyć szanse zachorowania na raka szyjki macicy.

Naturalne oleje

Według strony internetowej HPV brodawki narządów płciowych, olejek z drzewa herbacianego, olej z orzechów nerkowca i oleju rycynowego są uważane za doskonałe środki do domu, aby pozbyć się brodawki narządów płciowych.

Olejek z drzewa herbacianego pobudza układ odpornościowy i zwalcza szkodliwe bakterie i infekcje grzybicze, które powodują, że brodawki płciowe pojawiają. Mimo, że olejek z drzewa herbacianego nie jest medycznie udowodnione jako skuteczny środek na brodawki narządów płciowych, niektórzy uważają, to może zniszczyć wirusa brodawek.

Olej z orzechów nerkowca tworzony jest z soku i oleju z orzechów jest kora drzewa. Olej z orzechów nerkowca jest skuteczna w usuwaniu brodawki i kukurydzy.

Olej rycynowy, stosowane w podobny sposób, jak inne oleje mogą być również skuteczne w usuwaniu wielu rodzajów brodawek.

Inne zabiegi

Mlecz jest uważany za wielki naturalny środek domu na brodawki narządów płciowych, według strony internetowej HPV brodawki narządów płciowych. Na stronie internetowej twierdzi, że mlecz produkuje pewne enzymy, które zmiękczają brodawki i zapobiegania HPV powoduje brodawki i ich rozprzestrzenianiu się.

Mimo, że cebula nie zostały naukowo udowodnione, aby usunąć brodawki narządów płciowych, są również uważane za cebuli bardzo skuteczne w wielu dolegliwości, w tym różnego rodzaju brodawki, według strony internetowej HPV brodawki narządów płciowych.

Brodawki narządów płciowych HPV strona internetowa informuje, że ananas, rosiczka i papaja są skuteczne w usuwaniu różnego rodzaju brodawki, a może nawet zatrzymać niektóre guzy nowotworowe z coraz gorzej.

Jak karmić dziecko mało witaminy E

Jak karmić dziecko mało witaminy E


Jeśli nawyki żywieniowe Twojego dziecka są błędne, ponieważ wiele dzieci są, to może być wyzwaniem karmić jej tyle witaminy E. Używaj tych pomysłów, aby upewnić się, że dziecko dostaje mnóstwo.

Instrukcje

1 Posypać z kiełków pszenicy do owsianki dziecka lub na zimno zbóż. Każda łyżka ma 2 mg witaminy E.

2 wypadania jagody do swojej cieście naleśnikowym. Pół szklanki jagód ma 1,5 mg witaminy E.

3 Fix kolejny PB & J! Masło orzechowe oferuje 1 mg witaminy E na łyżkę.

4 Dodaj nasiona słonecznika do muffin i szybki chleb receptur. Jedna czwarta filiżanka ma 7,5 mg.

5 Crunch na jak migdały, orzechy nerkowca, laskowe i nasion dyni na przekąski. Orzechy mają około 7 mg witaminy E na 1/4 kubka.

6 Mash słodkie ziemniaki do gładkich puree. Każdy słodki ziemniak ma 5mg.

7 Dine na łososia parze brokuły na stronie. Trzy uncje łososia (o wielkości talii kart) zawiera 1,3 mg i 1/2 filiżanki brokułów ma prawie 1 mg witaminy E.

8 Smak trochę kremowy guacamole z pieczonymi chipsami tortilla. Awokado ma od 2 do 4 mg.

9 pomocą witaminy E oleje bogate gotowania. Rzepakowy, olej słonecznikowy, kukurydziany, sojowy i słonecznikowy ma 6 do 8 mg witaminy E za łyżkę.

Wskazówki

 • Zalecane diety Świadczenia (RDA) dla witaminy E, w miligramach (mg), są: niemowlęta 0 do 6 miesięcy, 3 mg; niemowlęta w wieku 6 do 12 miesięcy, 4 mg; Dzieci 1 do 3, 6 mg; Dzieci od 4 do 10, 7 mg.
 • Witamina E jest przeciwutleniacz; chroni organizm przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Jest ona związana z zapobieganiem rakowi, zwyrodnienia plamki żółtej i choroby serca.
 • Witamina E jest jednym z wielu wypadkach ziaren rafinacji. W przypadku pszenicy miele się do białej mąki, prawie wszystkie witaminy E jest pominięty. Cała pszenica, brązowy ryż i inne produkty pełnoziarniste są znacznie lepsze źródła E niż ich rafinowanych odpowiedników.
 • Jeśli Twoje dziecko odmawia kiełki pszenicy, nie martw się. Jeden posiłek nie będzie złamać lub dobrej diety. Tylko służyć dużo witaminy E-pokarmy bogate i spojrzeć na spożycie dziecka przez trzy do pięciu dni.
 • Poczekaj, aż dziecko wynosi co najmniej 1 rok przed wprowadzeniem pokruszone orzechy. To pomaga zapobiec alergii.
 • Orzechy i masło orzechowe można zadławienia zagrożenie dla małych dzieci. Zastanów czekając dzieci są 3 lub 4 zanim zaoferuje je.

Zalecane porcje grup żywności dla młodzieży

Zalecane porcje grup żywności dla młodzieży


Dobrze zbilansowane posiłki są niezbędne dla zdrowia i rozwoju dzieci. Prawidłowo porcje posiłków i przekąsek dla młodzieży pomóc dzieciom pozostać aktywne i zdrowe przez cały dzień. Znając właściwy rozmiar porcji każdej grupy żywności prowadzi młodzież z przejadania się, a może pomóc uchronić swoje dziecko przed rozwojem cukrzycy, słabe kości, coraz nadwagą i innych problemów medycznych.

Ziarna i makarony

Pieczywo, płatki zbożowe, ryż i makaron z tej grupy zapewniają niezbędne węglowodany młodzież potrzebują do wzrostu i rozwoju. Złożone węglowodany dostarczają także niezbędnych witamin, minerałów i błonnika. Od sześciu do 11 dziennych porcji żywności w tej grupie zaleca się codziennie, jednak młodzież powinna wybrać całe ziarna i żywność o niskiej zawartości tłuszczu i cukru. Uniknąć zbędnych kalorii i tłuszczów do tej grupy także dodanie dodatków i marże, które są bogate w tłuszcze.

Owoce i warzywa

Świeże owoce i warzywa dostarczają witamin i minerałów młodzież potrzebują dla zdrowych kości, i może pomóc w walce z chorobami. Soki owocowe i warzywne, które nie zawierają dodatku cukru są również niską zawartość tłuszczu i sodu, a może liczy się jako jedną porcję. Porcja od trzech do pięciu świeżych warzyw i porcja 03:58 świeżych owoców dziennie jest zalecane dla młodzieży w okresie wzrostu i może zawierać surowe, gotowane lub zamrożone porcje. Unikaj ciężkich filiżanek owoców z dodatkiem cukru i syropów.

Nabiał i białko

Nabiał dostarcza niezbędnych witamin, minerałów i białek ważnych dla prawidłowego rozwoju kości i zębów. Mlecznego zawiera również źródło wapnia dopóki mleczarski o niskiej zawartości tłuszczu lub o różnych odtłuszczonego. Diety, które nie mogą zawierać produkty mleczne korzystać z innych źródeł białka, takich jak soja, ryż, migdały, płatki owsiane lub kokosowego mleka, ziaren, roślin strączkowych, takich jak orzeszki ziemne i inne orzechy, takich jak orzechy włoskie i orzechy nerkowca. Młodzież powinny spożywać 02:58 zalecanych porcji mleka lub białka na dobę.

Tłuszcze, oleje i słodycze

Tłuszcze, oleje i słodycze są najmniej ilość porcji Twój młodzieży powinny spożywać codziennie. Zaleca się, aby grupa ta żywność powinna być mniejsza niż 30 procent codziennej diecie dziecka. Tłuszcze nasycone powinny być nie więcej niż 10 procent w diecie dziecka, i znajdują się w produktach mlecznych, mięsa, palmy, ziaren palmowych i olej kokosowy. Zamiast trzymać się pokarmów, które korzystają z nienasyconych olejów, takich jak oliwa z oliwek, olej arachidowy i rzepaku. Wybierz szczuplejsze mięso, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i pokarmów dopuszczalnych wykonane z dużą ilością cukru. Zaleca się, aby młodzież spożywać żywności z tej grupy, trudno.

Jakie są rozwiązania do budowania Niski spermy?

Jeśli ty i twój partner mają trudności z zajściem w ciążę, może być ze względu na niską liczbę plemników. Chociaż tylko jeden plemnik jest potrzebny do zapłodnienia jaj, kursy spermy osiągnięciem tego jajka są bardzo niskie. Z tego powodu, chcesz zapewnić spermy jest na wysokim poziomie. Istnieje wiele rzeczy można zrobić, że może zwiększyć liczbę plemników i prawdopodobieństwo ty i twój partner stają się dumnymi rodzicami.

Temperatura jest krytyczna

Plemniki potrzebują rozwijać chłodnicy środowiska niż normalnej temperatury ciała. Dlatego też jądra znajduje się poza ciałem. Twoje wybory odzież może mieć duże znaczenie w Twojej spermy. Na sobie bokserki z bawełny lub boksera może utrzymać twoje jądra chłodniej. Unikaj noszenia napięty lub restrykcyjnej bieliznę i spodnie. Unikać wanny z hydromasażem, sauny i długotrwałego gorących kąpieli, kiedy próbuje wyobrazić. Jeśli siedzisz przy biurku przez cały dzień, wstać i poruszać się co najmniej raz na godzinę, jeśli to możliwe.

Utrzymanie zdrowych nawyków

Picie alkoholu, palenie tytoniu i spożywanie kofeiny, mają negatywny wpływ na hormony odpowiedzialne za produkcję nasienia. Jeśli musisz spożywać te produkty, robić z umiarem. Utrzymać zdrową masę ciała przez wystarczająco dużo ćwiczeń i właściwego odpoczynku. Ponadto upewnij się, że otrzymujesz wystarczającą ilość cynku. Brak cynku w diecie może prowadzić do obniżenia poziomu testosteronu. Zdrowe źródłem cynku są pokarmy, takie jak wołowina, indyk, surowe orzechy nerkowca i surowego migdałów. Porozmawiaj z lekarzem na temat suplementów cynku, jeśli myślisz, że masz niedobór cynku.

Timing jest ważny

Seks regularnie w synchronizacji z kobiecej owulacji jest bardzo ważne. Ale wytrysku więcej niż kilka razy w tygodniu może znacząco zmniejszyć liczbę plemników. Nie masturbuje, kiedy ty i twój partner starają się zajść w ciążę, ponieważ obniży liczbę plemników w nasieniu, jak również firmy. Spróbuj współżycie rano lub wczesnym popołudniem. Są to czasy, gdy liczba plemników jest oczywiście na najwyższym poziomie.

Pomoc lekarska

Jeśli lekarz diagnozuje Ci mała liczba plemników, są opcje medycznych może zaoferować albo zwiększają swoją liczbę plemników lub pomóc Tobie i Twojej partnerki w ciążę. Chirurgiczne opcje są dostępne, jeśli masz obrzęk żyły w mosznie. Jest powszechną przyczyną niepłodności. Może też być zalecane hormonalnej terapii zastępczej. Lekarz może wyjaśnić te opcję do Ciebie w szczegółach.

Jeśli wyczerpać wszystkie opcje i nadal masz trudności w ciąży, lekarz może zaproponować inne rozwiązania. Zapłodnienie in vitro (IVF) lub iniekcji Docytoplazmatyczna plemników (ISI) są obie opcje. Obie te opcje wymagają interwencji lekarza w uzyskaniu plemników do zapłodnienia komórki jajowej.

Jak zaspokoić głód z 2 Punkt Przekąski (Weight Watchers)

Jak zaspokoić głód z 2 Punkt Przekąski (Weight Watchers)

Kiedy strajki głodowe i czujesz potrzebę, aby mieć przekąskę, jest wiele zdrowych wyborów do wyboru, które mogą zaspokoić swoje pragnienie.

Wiele przekąski można znaleźć że liczą się jako 2 punkty lub mniej na Weight Watchers planu Momentum.

Nawet jeśli nie są po plan Weight Watchers, te przekąski są niskokaloryczne, a może pomóc spełnić swoje zachcianki.

Instrukcje

1 słony Żądza

2 szklanki zwykłego mikrofalowej popcorn = 2 punkty

11 pieczone chipsy ziemniaczane styl = 2 punkty

7 Typ regularne frytki ziemniaczane = 2 punkty

20 nerkowca orzeszki ziemne, 7 lub 12 migdałów = 2 punkty

2 Sweet Żądza

Większość paczek 100 kalorii to tylko 2 punkty (Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić etykietę - niektóre są 3 punkty).

Ryż Krispie Treat - kupione w sklepie, pakowane pojedynczo = 2 punkty

Galaretka 100 kalorii Pack - Wanilia, Czekolada lub Tapioka = 2 punkty

Cookies: 2 Typ Rys Newton ciasteczka czekoladowe kremy lub 2 lub 2 warstwowe typu kruche ciasteczka = 2 punkty

1 Puchar Kellogga Froot Loops = 2 punkty

3 CRUNCHY Żądza

Warzywa, takie jak ogórki, papryka i seler są wszystkie punkty zerowe wartości. Ale można zanurzyć je w 2 łyżkami miodu sos lite lub 1 łyżka musztardy z Hidden Valley Ranch Original opatrunku tylko 2 punkty.

Jeśli wolisz coś więcej jak dip - pół filiżanki odtłuszczonej śmietany jest również 2 punkty. Możesz dodać proszek z cebuli lub suszone mielone cebula

Wskazówki

 • To tylko kilka z wielu możliwych przekąsek 2 punktowych dostępny!
 • Należy zawsze sprawdzać etykiety, aby upewnić się, że punkty są poprawne.

Jak Śledź na płaski brzuch Dieta

Jak Śledź na płaski brzuch Dieta

Płaski Brzuch Dieta jest bardzo popularna dieta oparta na liczeniu kalorii i strategicznego Ponadto jednonienasyconych tłuszczów do posiłków. Opracowany przez ekspertów w zapobieganiu, płaski brzuch Dieta został zainspirowany ustaleń, że spożycie jednonienasyconych tłuszczów, powszechnie nazywanych MUFA, powoduje bardziej efektywne wątroby wydalanie tłuszczów, cholesterolu LDL i innych toksyn z organizmu, tak aby nie tworzyć skupiska tłuszczu wokół środkowej części, która jest, co się stanie, gdy nie ma MUFA obecne w czasie posiłku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się źródła tych "dobrych tłuszczów" i jak je do pracy w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Instrukcje

1 picie 2 litrów wody "," impertynencki dziennie przez 4 dni. Jest to faza rozruchu skok płaski brzuch dieta. Impertynencki do "wody" dodać 1 łyżeczka. świeżo startego imbiru, 1 średni ogórek, obrane i pokrojone w cienkie plasterki, 1 średnia 12 plasterki cytryny i mięty pozostawia małe do 2 litrów wody. Podawać na zimno. Podziwiając impertynencki wody "" i eliminacji nadmiaru wody z organizmu, zapoznać się z jednonienasyconych kwasów tłuszczowych i źródeł planuje jakieś menu.

2 Określić jednonienasycone kwasy tłuszczowe (MUFA) źródeł. Są awokado, oliwki, ciemny lub półsłodkie czekolady i specyficzne rodzaje orzechów (migdały, masło migdałowe, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca z masłem, masło naturalne orzechowe grube, suche prażone orzechy nerkowca, suche prażone orzeszki ziemne, suche prażone nasiona słonecznika, orzechy laskowe, orzechy makadamia , pekan, orzechy piniowe, pistacje, prażone pestki dyni, gładkie masło orzechowe, naturalne nasiona słonecznika, nasiona słonecznika, masło i orzechy włoskie) Tahini i oleje (olej sezamowy, olej z orzeszków ziemnych, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, olej z orzechów włoskich, sos pesto, z krokosza barwierskiego oliwek, olej sojowy, olej słonecznikowy i olej lniany).

3 Poznaj właściwego wielkość porcji dla każdego MUFA. Awokado = 1/4 cupOlives = 10Chocolate = 1/4 cupNuts = 2 tbsp.Oil = 1 łyżka.

4 Dowiedz się, jak używać każdego MUFA. Awokado w plasterkach i może być łatwo dodana do sałatki i kanapki, lub rozbił wapnem i podawane z frytkami. Oliwki można jeść prosto z słoika do łatwego MUFA poprawki. Czekolada może być bardzo zadowoleni z wiórów, kawałków lub wióry. Wrzucić kilka żetonów w płatki owsiane lub umieścić kilka wiórów nad owoców. Nakrętki można rzucił w sałatkach, pieczone w chlebie lub snacked na z worka. Oleje są stosowane w kuchni, mieszać smażenia i sosem pesto. Jeśli się koktajle owocowe lub białek, dodać oliwę z oliwek do tego prostego dodawania.

5 Jedz 4 posiłki dziennie 400 kalorii i dodać porcję wyboru MUFA do każdego posiłku.

Wskazówki

 • "Sassy water" faza diety powoduje częste przerwy nocnik, więc upewnij się, że odpowiednio zaplanować.
 • Wiele płaski brzuch dieta przepisy można znaleźć w "płaski brzuch dieta" książki i na stronie internetowej prevention.com (patrz źródła poniżej).
 • Jedzenia więcej niż zalecana MUFA porcji jest niezdrowe i powoduje przyrost masy ciała.