adcov.com

naturalne probiotyki do nosa

Naturalne Leczenie zatkanego nosa

Gdy delikatna tkanka w obrębie zatok puchną z jakiegokolwiek powodu (przeziębienia, infekcje, alergie), to przeciążenie może utrudnić oddychanie. Istnieje wiele rodzajów leków dostępnych bez recepty i na receptę - w celu zmniejszenia zatorów komunikacyjnych, z których niektóre mają niebezpieczne lub niepożądane skutki uboczne. Za pomocą środków domu w leczeniu zatorów, można jednak traktować uczucie zatkanego nosa bezpiecznie i niedrogo.

Neti Pots

Neti garnki są małe statki, które są wypełnione roztworem i używane do nawadniania zatok. Wypełnij neti garnek z wodą morską i umieścić garnek do jednego nozdrza. Przechyl głowę w stronę boku, który nie ma puli neti i wlać roztwór do zatok. Słona woda będzie wylewać swoich zatok i kurczy je i będzie wypływać swoją drugą dziurkę. Jeśli nie masz neti pot, po prostu snort słonej wody miseczkowate strony na ten sam efekt.

Saline Spray

Roztwór soli spray do nosa jest naturalne i można je kupić w każdej drogerii czy supermarkecie. Solnej działa jak roztworu soli w neti pot, ale zamiast płukania zatok się z dużą ilością wody, soli fizjologicznej w sprayu po prostu rozluźnia zatorów tyle, że dmuchanie nosa staje się łatwiejsze i zatorów jest zwolniony. Spray Saline również będzie wyczyścić zatoki o jakichkolwiek obcych, takich jak kurz i pyłki, które mogą przyczyniać się do zatorów.

Parowy

Umieszczając swoją twarz nad miską z parującą wodą rozluźni zatok. Aby wzmocnić ten efekt, położyć łyżeczkę olejku eukaliptusowego (lub nawet łyżką rub pary) w gorącej wodzie. Upewnij się, że woda nie jest wystarczająco gorąca, aby się poparzyć. Umieszczając ręcznik nad głową i miskę skoncentruje pary i uczynić ją bardziej efektywną pracę.

Popularne Płyny

Picie ciepłych płynów może pomóc rozluźnić zatorów. Gorąca herbata czy rosół są znane jako leki na przeziębienie częściowo dlatego, że te dwa środki pomagają ciepłe poluzować zatorów. Płyny do picia również pomoże Ci zatrzymać nawilżona, co jeszcze bardziej zmniejszyć zatory.

Uniknąć drażniących

Rzeczy takie jak pyłki, kurz i pleśń może przynieść na przeciążenia i było jeszcze gorzej. Ponadto, picie mleka może pogorszyć zatłoczenia, szczególnie jeśli masz wrażliwości lub alergii na mleko. W przypadkach przewlekłego przeciążenia, unikanie mleka przez kilka tygodni może przynieść poprawę.

Jak probiotyki i enzymy Digest

Jak probiotyki i enzymy Digest


Według Światowej Organizacji Zdrowia, probiotyki to żywe mikroorganizmy, a potrzebne do przynoszą korzyści dla zdrowia gospodarza. Probiotyki, które występują głównie w produktach mlecznych, zapewnienie przewodu pokarmowego ze zdrowych bakterii niezbędnych do wzmocnienia układu immunologicznego, trawienie i ochronę przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. Enzymy białek występujących u zwierząt i ludzi oraz rozkładu tłuszczów, węglowodanów i innych białek w celu uzyskania trawienia. Bez enzymów, jedzenie nie może być strawione i ciało nie może otrzymać prawidłowego odżywiania. Zdrowy organizm potrzebuje zarówno probiotyki i enzymy. Jedzenie produktów bogatych w probiotyki i enzymy oraz przyjmowania suplementów może znacznie poprawić sposób, w jaki funkcje organizmu.

Instrukcje

1 Jedz surowe warzywa i owoce. Enzymy, które są gotowane lub duszone tracą 75 procent ich wartości odżywczej. Surowe produkty spożywcze zawierają odpowiednie rodzaje enzymów potrzebnych do trawienia pokarmów, a są niezbędne do eliminacji toksyn, które gromadzą się w organizmie.

2 Unikaj jedzenia przetwarzane i smażone potrawy, ponieważ mogą one zniszczyć zarówno probiotyki i enzymy, które organizm potrzebuje do regulacji układu pokarmowego.

3 suplementy probiotyczne i enzymów. , Podczas gdy enzymy są naturalnie w organizmie, a probiotyki zawarte są w wielu produktach spożywczych, suplementy mogą uzupełnić to, co organizm traci, a może poprawić równowagę w jelitach, zapewniając odpowiednią ilość probiotyków i enzymów w systemie.

4 Aby uniknąć wyczerpania enzymów, podjęcie enzymu Aspergillus roślin przed posiłkami. Rozwój powodował wzrost ludzkiej trzustki, tak że jest ona w stanie wytworzyć wystarczającą ilość enzymów do trawienia gotowanej żywności. Enzym Aspergillus roślin zapewni, że trzustka nie stać przepracowany.

5 matek karmiących są zachęcane do karmienia piersią, aby niemowlę otrzymywać naturalne probiotyki i enzymy, które są niezbędne dla rozwoju mózgu i wzrostu tkanek.

Jak zachować Colon Clean Naturalnie

Jak zachować Colon Clean Naturalnie


Jeśli czujesz się zmęczony, słaby, chory na żołądek lub zaparcia to może mieć do uderzenia dwukropek. Istnieje kilka sposobów czyszczenia jelita grubego naturalnie i uzyskać zwolnienie z tych objawów. Oczyszczania jelita grubego przez lekarza może być trudne i kosztowne. Wykonaj następujące kroki, i dowiedzieć się, jak zachować czyste jelita grubego naturalnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

1 Rozpocznij szybko. Nie można oczyścić jelita grubego, jeśli dodajemy więcej zanieczyszczeń do niego. Podczas postu ciało oczyszcza przez trawienie materiałów nieczyste i tworzenie nowych komórek.

2. Pij dużo wody. Może przywrócić funkcjonowanie jelita grubego w dużym stopniu. Konieczne jest również w trakcie przetwarzania włókna.

3 Weź w co najmniej 30 gramów błonnika. Może to być wykonane z włókien dodatków rozpuszczonych w wodzie. Włókna naturalne oczyszczenie jelita grubego inicjuje.

4 Zakup Dwukropek czyszcząc zioła z lokalnej drogerii. Niektóre zioła takie jak Senna, koper, czosnek, cascara i psyllium mają naturalne właściwości, aby usunąć fekalia z błony śluzowej jelita grubego.

5 Jedz cebulę, czosnek i banany po postu. Są to naturalne probiotyki, które wprowadzają przyjaznych bakterii w przewodzie pokarmowym i stymulują naturalne oczyszczenie jelita grubego. Można także wziąć suplementów probiotycznych podczas Państwa szybko, a potem, jeśli nie jeść odpowiednie ilości tych produktów.

6 Sprzedam zestaw startowej oczyszczania jelita grubego, który ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym zestawie, jeśli nie chcesz szukać wszystkich tych poszczególnych produktów. Są one dostępne w Internecie. Zapoznaj się colon-cleansers.com.

Jak odetkać nos

Zatkane, zatkany nos może mieć wiele przyczyn, z przeziębieniem lub grypą na różne alergie, stres i zanieczyszczenie powietrza. Ponadto, niektóre leki, takie jak pigułki antykoncepcyjne i leki moczopędne, może również przyczynić się do zatkany nos. Chociaż zwykle nie poważnym stanie niezdolności do oddychania powietrza przez nozdrza może spowodować zatok, oczu i policzków ciśnienie i ból, a także bóle głowy. Może to być również niewygodne, uciążliwe i sprawiają, że trudno dostać wystarczająco dużo odpoczynku podczas snu. Oddychanie przez usta może powodować nieprzyjemny suchość i ból, spierzchnięte usta.

Instrukcje

Stosowanie Spray do nosa

1 Istnieją naturalne aerozole do nosa soli, które mogą nawilżyć błony śluzowe nosa, pomóc odetkać nos i zrobić oddychanie łatwiejsze. Można tworzyć własne aerozolu soli, mieszając jedną czwartą łyżeczki sody oczyszczonej, jedną czwartą łyżeczki soli kuchennej z ośmiu uncji ciepłej wody. Użyj kroplomierza rozpylacza do nosa lub tryskać roztwór do nozdrzy.

2 Spróbuj neti pot. Puli neti to proste urządzenie, które można znaleźć w większości narkotyków i sklepach ze zdrową żywnością. Korzystanie mieszankę ciepłej słonej wody w puli może delikatnie jasne zatorów. Według Jamesa T. Li, MD, w artykule dla Mayo Clinic, regularne stosowanie, pula neti jest również bardziej efektywne dla alergików i zatok problemów niż niektórych over-the-counter leków dla niektórych pacjentów.

3 Oddychaj w pary lub użyć ciepłej kompres. Pary z czajnika, garnek na kuchence, urządzenie do gotowania na parze lub pod prysznicem może być bardzo kojąco na zatkanych nosów. Podczas oddychania w pary z garnka, ostrożnie przechylić garnek ręcznikiem nanoszone na głowie. Ciepły okład na twarzy stosowane tuż pod oczami mogą przynieść ulgę i pomóc odetkać nos.

4 Za pomocą pasków z oddychaniem. Oddechowe paski, dostępne w większości sklepów spożywczych i leków, może otworzyć nosowych. Są one szczególnie dobrze do stosowania w nocy, aby pomóc zasnąć.

5 Spróbuj aromaterapii. Olejki eteryczne, takich jak eukaliptus stosowane w aromaterapii może być przyjemny sposób, aby złagodzić zatkany nos. Oleje mogą również być dodane do rozpylania do nosa lub w łaźni parowej.

6 Użyj nawilżacza lub parownika. Regularne stosowanie nawilżacza lub parownika może być bardzo skuteczne w kojących zatkany nos. Olejki eteryczne mogą być również dodane do dodatkowej ulgi.

7 płyny i pić herbatę. Płyny, takie jak woda, soki i herbaty, spożywane regularnie, może być korzystne w usuwaniu zatkany nos.

8 Spróbuj jeść ostrych przypraw. Przyprawy, takie jak pieprz cayenne może być skuteczna w usuwaniu zatkane zatoki. Dodając niektóre przyprawy do żywności, takich jak zupy, może również pomóc wyjaśnić zatkany nos.

Wskazówki:

  • Spróbuj domu środków pierwszy; często są one bardziej skuteczne i mniej stresujące dla nosa niż lekami.
  • Przy użyciu pary na piecu, aby uniknąć poparzenia skóry, należy uważać, aby nie opierać się zbyt daleko. Może być konieczne, aby ochłodzić najpierw wodą przez kilka minut. Jeśli zatkany nos jest często, skontaktuj się z lekarzem w celu uzyskania porady i zapewnić, że nie jest cięższy stan podstawowy.

Jak leczyć zakażenie Probiotyki

Zakażenia rozwijać, gdy układ odpornościowy ma problemy walcząc z mikrobami, które powodują, że chory. Zazwyczaj infekcje leczy się przez stosowanie antybiotyków, które zabijają szkodliwe drobnoustroje organizm nie może zniszczyć na własny rachunek. Jednak są ludzie, którzy mogą być zainteresowani alternatywnych form medycyny, które nie wymagają antybiotyk pułku. Jednym ze sposobów zwalczania zakażeń jest stosowanie probiotyków w pokarmie lub "dobrych bakterii." Uważa się, że probiotyki odtworzenia naturalnej równowagi w chemii ludzkiego ciała, a w niektórych szczególnych przypadkach mogą one pomagać w gojeniu infekcji.

Instrukcje

1 Weź probiotyki jako środek zapobiegawczy i przyspieszyć proces leczenia niektórych zakażeń. Ale należy pamiętać, że probiotyki nie są lekarstwem koc dla wszystkich infekcji, a oni nie są lekiem; są bakterie, takie jak bakterie Lactobacillus reuteri znajdujące się w pewnych produktów spożywczych. Probiotyki nie są zamiennikiem dla tradycyjnych kuracji antybiotykowej, a jeśli cierpią z powodu poważnej infekcji, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

2 Badania probiotyki, które są skuteczne i mogą być realną opcją leczenia niektórych problemów zdrowotnych. Obecnie dowody naukowe wskazują, że probiotyki są skuteczne w leczeniu: biegunka zakaźna, zespół jelita drażliwego, wrzodów z powodu zakażeń bakteryjnych, zakażeń jelitowych i pouchitis (zapalenia, które zwykle towarzyszy operacji okrężnicy). Probiotyki mogą zapobiegać infekcjom pochwy drożdży, zakażenia dróg moczowych, próchnicy zębów i wyprysk (stan skóry) u dzieci.

3. Dowiedz się, jakie produkty spożywcze zawierają duże ilości probiotyków i zacząć włączenie ich do swojej diety. Przykłady niektórych produktów bogatych w naturalne probiotyki są jogurty, miso, mleko i niektóre produkty sojowe.

4 Weź suplementów probiotycznych w postaci proszku lub tabletek. To uniemożliwi konieczności zmiany diety, a to gwarantuje, otrzymasz zestaw minimalnej dawki codziennie. Można kupić online lub suplementów probiotycznych w każdej żywności zdrowia lub witaminy dostawcy.

5 Badanie możliwych skutków ubocznych związanych z użyciem probiotyków. Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej ostrzega, że ​​zbyt wiele, biorąc probiotyki może rzeczywiście spowodować infekcję. Inne działania niepożądane to wzdęcia i gazy, uszkodzenie metabolizmu organizmu, nadmierne pobudzenie układu odpornościowego, a nawet szkodliwych mutacji genetycznych. Przed rozpoczęciem procedury medycyny alternatywnej zawsze skonsultować się z lekarzem.

Naturalne leki na grypę i przeziębienie

Przeziębienia i wirusy grypy nie ma lekarstwa. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu jeździć je. Łagodzi wiele z głównych objawów - kichanie, kaszel, przekrwienie zatok i katar u nich--will złagodzić cierpienia. Oto kilka naturalnych metod zatwierdzonych przez ARR i większości organizacji medycznych.

Pij dużo płynów

Woda i soki owocowe utrzymać gardła i przewodów nosowych wilgotne, co pomaga zerwać śluzu. Sok owocowy zawiera także witaminę C, która działa jak antybiotyk.

Salt Water

Ciepłe słona woda może pomóc w leczeniu bólu gardła, odkręcając śluz i utrzymanie fragmenty wilgotne. Płukać gardło, ale nie połykać.

Wilgotność

Ciepłe, wilgotne powietrze zmniejsza przekrwienie i może wyeliminować katar. Wdychać pary z gorącej wody lub wziąć prysznic. Gdy naraża się na wilgoć, należy wdychać przez nos.

Reszta

Mniejsza aktywność można podjąć, tym więcej energii organizm ma do walki z wirusem. Bądź na swoje nogi, gdy masz zimne i unikać angażowania się w każdej poważnej działalności.

Aerozole do nosa

Naturalne spraye do nosa mogą być wytwarzane przez zmieszanie 1/4 łyżeczki sody i sól 1/4 łyżeczki do ciepłej wody. Możesz delikatnie spryskać go do nosa z żarówki strzykawki i pozostawić do drenażu.

Jak pozbyć się z zapchany nos

Nadziewane nos jest wręcz irytujące, a może sprawić, że trudno oddychać. Drażniące środowiska, alergie, choroby, a nawet pogoda może spowodować. Bez względu na przyczynę, można pozbyć się nadziewane nosa z domu środków i leków.

Instrukcje

1 Użyj neti pot, aby wypłukać zatoki i pozbyć się naturalnie z nadziewane nosa. Używać ciepłej wody, aby wypełnić pulę neti, a następnie dodać zawartość torebki soli, które mu towarzyszy. Wymieszać lub wstrząsnąć delikatnie. Nad zlewem, przechylić głowę na bok i pochylić się do przodu. Umieść końcówkę do jednego nozdrza. Przechyl powoli neti pot tak morskich idzie do jednego nozdrza, a na drugiej. Nie wstrzymuj oddechu, gdy to robi. Powtórz raz dziennie.

2 Użyj pary. Idź do łazienki i włączyć prysznic na gorąco. Nie dotykać wody. Wystarczy upewnić się, nie ma pary w łazience z ciepła wodą. Siedzieć w łazience, biorąc głęboki oddech przez około 20 minut. Również zagotować wodę lub zrobić miskę gorącej zupy z kurczaka i wdychać parę przez nos.

3 Jedz pokarmy z imbiru, czosnku i / lub cebuli. Wszystkie z tych produktów może pomóc. Do natychmiastowej ulgi, cebulę obrać, pokroić w pół i nosem w zapachu cebuli. To może pomóc pozbyć się swoich zatok. Pikantne żywności może pomóc też. Spróbuj miskę chili, taco sałatki, frytki, nachos i salsy lub tajskiej.

4 Użyj over-the-counter, aerozol do nosa. Spróbuj aerozolu soli pierwszy, ponieważ nie ma w nim leku. Jest to w pełni naturalny solnej. Jeśli to nie zadziała, spróbuj leczniczej spray do nosa, takie jak spray do nosa Vick jest. Można także poprosić lekarza o receptę sprayu do nosa.

5 masaż tuż za uchem płaty kciukami, zewnętrznych kącikach oczu z palcem wskazującym i zewnętrznych kącikach nozdrza "ze swoimi środkowymi palcami. To może pomóc chwilowo pozbyć z nadziewane nosa, ale nic z rąk.

6 Spróbuj zimne i alergii, takich jak leki over-the-counter leków alergii lub zimne leków z lekami przeciwhistaminowymi w nim. Ten aktywny składnik może pomóc pozbyć się wypchane nos. Jednak jeśli nadal potrzebuje wziąć go po około pięciu dniach, skonsultować się z lekarzem.

Wskazówki:

  • Unikaj dymu, odświeżacze powietrza, perfumy i zapachy. Zapachy można znaleźć w mydło, szampon, dezodorant lub proszków do prania.

Jak leczyć zapalenie zatok, jeśli przyjmuje tarczycy Meds

Jak leczyć zapalenie zatok, jeśli przyjmuje tarczycy Meds


Infekcje nosa (zapalenie zatok lub) mogą być spowodowane przez wirusy i bakterie, które prowadzą do zapalenia w jamie nosowej. Infekcje nosa może utworzyć szereg objawów, w tym nadmiaru śluzu gromadzeniu i przewlekłej zatory, które mogą prowadzić do poważnych schorzeń, takich jak wysoka gorączka i przewlekłego kaszlu. Wiele leków może być skuteczne w leczeniu zapalenia zatok, a pacjenci tarczycy leki muszą ostrożnie się z użyciem niektórych leków, ponieważ mogą one powodować poważne reakcje zdrowia. Cierpiących tarczycy powinny szukać innych bezpiecznych sposobów leczenia infekcji zatok obniżyć zakłócenia leków i skutki uboczne.

Instrukcje

1 Weź leki przeciwhistaminowe lub antybiotyków w leczeniu infekcji zatok. Skonsultować się z lekarzem zanim podjęciem jakichkolwiek leków do oceny ryzyka związanego z tym zakłóca leków tarczycy.

2 przed podjęciem leczenia tarczycy Weź żadnych nosa leki co najmniej 5:56 godziny. To będzie lepiej pozwalają na lek do nosa, aby wejść w życie bez ingerencji leków tarczycy.

Traktuj 3 infekcje zatok naturalnie metodą irygacji nosa. Daj sobie płukanie nosa, który czyści jamę nosową z słonej wody, co najmniej raz do dwóch razy dziennie, aż objawy rozproszyć. Nosa elementy nawadniające można kupić w lokalnej drogerii.

4 Użyj nawilżacza, aby rozbić grube lub suszone śluzu w celu złagodzenia objawów infekcji zatok. To może pomóc, aby dodać kilka kropli soli fizjologicznej do nosa (ze słoną wodą) lub olejków eterycznych jak eukaliptusa lub mięty pieprzowej, jak te oleje mają właściwości przeciwbakteryjne.

5 Jedz czosnek i imbir, naturalne pokarmy przeciwzapalne. Czosnek i imbir można dodawać do gorących zup i herbat, które może zaoferować do skutecznego środka spożywczego, który łagodzi stany zapalne nosa.

6 zainwestować w oczyszczacz powietrza. Przewlekłe zapalenie zatok może być przyczyną pyłu środowiska, pyłki i roztocza. Inwestując w oczyszczacz powietrza, można zmniejszyć zagrożenie zakażenia zatok, które może nasilić objawy tarczycy.

Wskazówki

  • Bądź ostrożny przy over-the-counter leki obkurczające błonę śluzową w leczeniu infekcji zatok. Według Zdrowia link pne, osoby z problemem tarczycy nie powinny spożywać leki obkurczające błonę śluzową, ponieważ może to spowodować palpitacje serca, wzrost ciśnienia krwi i nasilać inne objawy związane z nadczynność tarczycy.

Primal Defense zastosowań

Primal Defense to całe jedzenie i probiotyczny suplement dostępny w postaci proszku i caplet. Zawiera "pożywienie", takie jak spirulina, chlorella, trawy pszenicy i lucerny trawy, wraz z probiotyków (pożytecznych organizmów bakteryjnych), że producentem Garden of Life identyfikuje z nazwy towarowym homeostazy organizmów glebowych. Ray Sahelu, lekarz, który pisze o żywieniu na swojej stronie internetowej, zwraca uwagę, że roszczenia dotyczące stosowania organizmów glebowych dla zdrowia nie są oparte na badaniach klinicznych. Inne probiotyki, takie jak te znajdujące się w jogurt, jednak wiąże się z korzyściami dla zdrowia. Garden of Life wymienia kilka zastosowań dla Primal Obrony.

Zapewniając naturalne probiotyki

Teoria jest homeostazy organizmów gleby zapewniają probiotyki ludzie normalnie uzyskać jeśli jedli żywności produkowanej bardziej naturalnie. Ponieważ pestycydów, herbicydów i innych środków chemicznych, żywności jest dezynfekowane, a czasami napromieniowane, który zabija probiotyki. Oficjalna strona Primal Defense stanowi produkt obejmuje 12 gatunków pożytecznych mikroorganizmów.

Równoważenie Bakterie żołądka i jelit

Garden of Life, że Primal Defense wspiera właściwą równowagę przyjaznych i potencjalnie szkodliwych bakterii w układzie pokarmowym. Ta równowaga utrzymuje zdrowe środowisko przewodu pokarmowego, gdy inne czynniki mogą zakłócić równowagę bakterii. Biorąc antybiotyki, na przykład, zabija bakterie przyjazne, jak i szkodliwe bakterie i grzyby, pasożyty i nadmiar drożdży może zakłócić równowagę, zgodnie z US National Institutes of Health (NIH).

Utrzymanie funkcji jelit

Primal Defense utrzymuje regularną pracę jelit, jak wyjaśniono przez Garden of Life. NIH zauważa, że ​​probiotyki mogą złagodzić skutki uboczne z przewodu pokarmowego, a także antybiotyków objawy nietolerancji laktozy. Wczesne badania wskazują korzyści dla leczenia biegunki, zwłaszcza, że ​​spowodowane przez rotawirusy; zmniejszając długość czasu infekcji jelitowych spowodowanych przez Clostridium difficile; i leczeniu zespołu jelita drażliwego.

Wchłanianie składników odżywczych wzrasta

Strona Primal Defense stanowi suplement zwiększa zalety zdrowego odżywiania poprzez wspieranie wchłanianie składników odżywczych. NIH zauważa, że ​​przyjazne bakterie są niezbędne do trawienia i wchłaniania pokarmu i składników odżywczych.

Utrzymanie układ odpornościowy

Primal Defense pomaga utrzymać zdrowy układ odpornościowy, według strony internetowej. NIH wyjaśnia, że ​​przyjazne bakterie są ważne dla rozwoju systemu odpornościowego i do ochrony przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. 2005 Badania cytowane przez Mayo Clinic odkryli, że grupa pracowników biorąc probiotyk Lactobacillus reuteri brakowało mniej pracy z powodu zaburzeń przewodu pokarmowego lub dróg oddechowych, niż zrobił pracowników nie bierze substancję.

Dodatkowe zastosowania

Wczesne badania wspiera stosowanie probiotyków dla wielu innych chorób, zgodnie z NIH. To wykazały obiecujące wyniki w zapobieganiu i leczeniu dróg moczowych oraz zakażeń dróg płciowych kobiet; zmniejszenie nawrotów raka pęcherza moczowego; zapobiegania i leczenia pouchitis, stan, który może rozwijać po usunięciu jelita grubego; oraz zapobieganiu i leczeniu egzemy u dzieci.

Jak pozbyć się czerwona wysypka na twarzy

Red wysypka na powierzchni może być spowodowane przez reakcje alergiczne, łuszczyca lub infekcji. Twoja wysypka może być gładkie lub podniesione, i może swędzieć. Leki mogą także powodować czerwoną wysypkę na twarzy, a może podrażnienie z produktów do depilacji i golenia. Trzeba ustalić przyczynę i uzyskać pomoc dla wysypka twarzy, bo jeśli tego nie zrobisz, możesz zaryzykować trwałe blizny skóry. Istnieją kroki można podjąć, aby pozbyć się czerwona wysypka na twarzy.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. Lekarz musi sprawdzić wzrokowo swój wysypka określić, co go powoduje. Może on wysłać do dermatologa, lekarz specjalizujący się w warunkach skóry. Lekarz zaleci leczenie na podstawie swoich wyników badań.

2 umyć łagodnym mydłem. Według American College of Osteopathic Dermatologii, należy oczyścić twarz z łagodnym mydłem, takich jak Dove lub innego demakijażu takich jak Cetaphil. Delikatnie umyć twarz i unikać szorowania.

3 Weź antybiotyki. Niektóre wysypki twarzy wywołane przez bakterie może odpowiedzieć na antybiotyki. Antybiotyki są dostępne tylko na receptę lekarza. Upewnij się, żeby wszystkie antybiotyki lub inne zakażenia i wysypka mogą powtarzać.

4 Idź naturalne. Nie nosić makijażu, aż wysypka ustępuje. Wiele kosmetyków zawiera drażniących twarzy, że pogorszy się z czerwoną wysypkę na twarzy. Kiedy wysypka jest uzdrowiony, możesz zacząć nosić makijaż. Użyj hipoalergiczne makijaż uniknąć alergicznej wysypki.

5 Użyj kortykosteroidów krem. Według Akademii Alergii, Astmy i Immunologii, miejscowo kortykosteroidów kremy są skuteczne w leczeniu wysypki. Możesz dostać te kremy bez recepty, ale zawsze przeczytać etykietę przed użyciem.

Wskazówki:

  • Spróbuj lek przeciwhistaminowy. Over-the-counter leki przeciwhistaminowe zmniejsza zaczerwienienie i swędzenie twarzy twojej wysypki. Nie jedź biorąc leki przeciwhistaminowe, ponieważ powodować senność.
  • Jeśli czerwona wysypka na twarzy towarzyszy gorączka, odwodnienie lub ciężką świąd, skontaktuj się z lekarzem. Możesz mieć ciężkie zakażenie lub chorobę, która wymaga terminowego leczenia.

Holistic Leczenie alergii sezonowych

Holistic Leczenie alergii sezonowych


Jeśli przyjazd upadku niesie ze sobą poczucie przeciążenia, pieczenie oczu i konieczność noszenia pudełko tkanek Gdziekolwiek jesteś, możesz mieć sezonowe alergie. A jeśli nie podoba ci się sposób leki na alergie i zabiegi czujesz, są całościowe opcje, które mogą uzupełniać lub zastępować konwencjonalne środki zaradcze.

Soli lub płukanie nosa

Pułapki nos drażniące, które następnie wywołują objawy alergii sezonowej takie jak kichanie. Aerozole solanki utrzymać wewnątrz nosa wilgotne i zmniejszenia podrażnienia. Możesz również skorzystać z produktu podobnego NeilMed Sinus Rinse, aby usunąć pyłki, zanieczyszczenia i substancje obce. Neti pot może spłukać obce cząstki, wypłukać nadmiar śluzu naturalnie i zachować nosa jasne.

Lampy solne

Lampy solne, twierdzą niektórzy eksperci, łagodzi objawy alergii i zatok poprzez czyszczenie otaczającego powietrza. Dostawców produktów takich jak Designed4LifeUSA.com powiedzieć sól himalajska lampa wykorzystuje zawiera 84 elementów (w tym minerałów) występujące w organizmie człowieka i nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Kiedy bańki lampy ogrzewa soli uwalnia jony ujemne usuwające zanieczyszczenia z powietrza.

Konchowanie uszu

Konchowanie uszu ściąga wosku i zanieczyszczenia z ucha, łagodzi objawy takie jak uczucie "wszystkie podłączone do góry." Być może trzeba używać aż trzy świece na uchu podczas każdej sesji. Po zabiegu, pracownika w Celebration, sprzedawca produktów alternatywnych-położony w Colorado Springs, Colorado, sugeruje zastosowanie kilku kropli olejku z drzewa herbacianego w każdym uchu.

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Nawilżacze utrzymać powietrze w domu wilgotne. Ale niektóre nawilżacze chłodne powietrze może hodować roztocza i pleśń, które pogarszają objawy alergii. Aby uzyskać lepsze wyniki, zwłaszcza w suchym klimacie lub podczas zimy, możesz spróbować ciepłe mgły nawilżacz takie jak model Enviracaire. Oczyszczacze powietrza może pomóc czyste bakterie, wirusy i zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniach.

Rozważania

Jeśli sezonowe alergie są ciężkie, omówić możliwości leczenia z lekarzem. Często ludzie nie lubią uczucie nosa płukania lub Neti garnki, więc ich zastosowanie może wymagać praktyki. Nie należy wykonywać Świecowanie uszu, gdy jesteś sam; będziesz potrzebować pomocy. Wypróbuj jedną z metod holistycznej w czasie przed wprowadzeniem wielu zabiegów.

Owoce To Detox

Owoce To Detox


Szkodliwych toksyn może wprowadzić organizm poprzez dietę, a także środowiska naturalnego. Te trucizny mogą czasem spowodować poważne problemy zdrowotne, w tym zatkane tętnice. Detoksykacji ciała z owoców może pomóc oczyścić system z toksyn. Przed zmianą diety, może to być dobry pomysł, aby skontaktować się z lekarzem, gdyż ilość zjadanych owoców mogą się różnić.

Owoce cytrusowe

W antyseptyczne właściwości w limonki i cytryny może pomóc pozbyć się jelita o putrefied bakterii. Te gorzki smak owoców może również pomóc z funkcji wątroby w organizmie, pomaga wyeliminować niestrawność i umieścić swoje ciało w tryb odchudzania, według całego ciała Detox. Te dwa owoce wraz z czerwone i różowe grejpfruty mają składnik zwany liminoid, który został znany wyczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. Aby szybko uruchomić swój dzień w tryb detoksykacji, pić sok z jednej limonki lub cytryny w szklance ciepłej wody na pięści z samego rana.

Jagody To Detox

Żurawiny są znane z ich zdolności do odpierania infekcji nerek i dróg moczowych. Są też dobre detox owoce, według całego ciała Detox. Żurawiny są pełne antyoksydantów, a także kwas hipurowy, który pomaga zakwasić mocz organizmu. Cierpkie jagody są również naturalne probiotyki, które zachęca do prawidłowości w zakresie przewodu pokarmowego. Świeże żurawiny organiczne mają właściwości najbardziej detox, ale jeśli nie są w sezonie, niesłodzone, organiczny sok żurawinowy może być również skuteczne.

Pozostałe owoce

Kilka innych owoców może mieć również silne właściwości detoksykacyjne w organizmie. Wśród tych są wiśnie, figi i jabłka. Naturalnie wysokiej zawartości błonnika, jabłka są dobrym źródłem do czyszczenia jelita grubego, wątroby i pęcherzyka żółciowego. Pektyny znaleźć w jabłek może również pomóc w celu usunięcia metali toksycznych w organizmie. Tart czerwone czereśnie były znane do zmniejszenia stanu zapalnego w stawach i wokół ciała. Fig są naturalnie bogate w potas, a także wapnia i innych witamin w celu oczyszczenia całego ciała i promowania układu odpornościowego.

Korzyści

Chociaż korzyści z detoksykacji ciała z owoców może się różnić od jednej osoby do drugiej, wiele osób zgłasza uczucie zdrowsze po zabiegu, w zależności od detoksykacji teraz. Niektóre z korzyści płynących z owoców może zawierać więcej energii, obniżenie poziomu stresu, lepszy refleks, spadek zapach ciała i bardziej miły oddech. Detoksykacji ciała z owoców również znane w celu zwiększenia wzrostu i siły zarówno włosów i paznokci.

Zatory Rozwiązanie dla niemowląt

Zatory Rozwiązanie dla niemowląt


Niemowlęta naturalnie oddychać przez nos. Jeśli dziecko zostanie przeciążony, że nie będzie wiedział, otworzyć usta i odetchnąć. Dlatego ważne jest, aby rodzice podejmują działania i pomóc złagodzić ich dziecko zatłoczenia. Jest kilka rzeczy, które można zrobić w domu bez żadnych over-the-counter leki obkurczające błonę śluzową, które mogą być szkodliwe dla dzieci.

Krople soli

Saline spada pracy zerwać śluzu w nosowych dziecka. Są one całkowicie bezpieczne w użyciu na niemowląt. W rzeczywistości, leki sprawia Małe krople dla niemowląt sól fizjologiczną. Aby wyjaśnić zatorów twojego niemowlęcia, trzeba przechylić głowę do tyłu. Włącz upuść pojemnik do góry nogami i soli kapać 03:57 spadki lewą dziurkę twojego niemowlęcia. Odczekaj kilka minut przed powtórzeniem tego z prawego nozdrza. Można zrobić to kilka razy dziennie, ile potrzeba do zatorów.

Klin do spania dla niemowląt

Płasko może przekrwienie gorzej. Możesz pomóc niemowlę lepiej oddychać podczas drzemki i snu za pomocą klina śpiącego niemowlęcia. Ten klin będzie prop dziecko tak, że głowa jest nadal wyższa niż w klatce piersiowej. To działa, aby utrzymać drogi oddechowe Twoje dziecko otwarta. Oprócz klina spania, będziemy chcieli, aby upewnić się, że dziecko jest podparte w ciągu dnia. Możesz użyć nadmuchiwany siedzibę lub huśtawka.

Fajne Mist Parownik

Jeśli Twoje dziecko jest przepełniona, trzeba będzie podnieść fajny mgły parownika. To urządzenie jest sprzedawane w aptekach i sklepach dziecięcych. Ustaw chłodne mgły parownika w pobliżu swojego dziecka, aby mógł oddychać w mgle. Fajne mgła będzie działać, aby pomóc niemowląt oddychać powodując wszystko nosowych stać się cieczą. Ciecz będzie ruszać i nie pozostanie na miejscu i zapchać przewody nosowe. Może także pomóc zmniejszyć stan zapalny Twoje dziecko może być doświadcza. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu w ciągu dnia lub w nocy.

Wpływ probiotyków na alergiczny nieżyt nosa

Alergiczny nieżyt nosa, powszechnie zwane alergie, występuje wtedy, gdy alergen środowiska lub żywność wywołuje odpowiedź histaminy w ciele osoby wrażliwej. Jeśli jesteś wrażliwy na alergeny --- cierpiących zatorów, kaszel i kichanie, gdy są w kontakcie z pyłkiem lub sierść zwierząt domowych --- możesz używać leków lub zdecydować się na bardziej kompleksowe podejście.

Czym są probiotyki?

Jelita są domem dla wielu różnych bakterii, z których niektóre promują pokarmowego zdrowia i innych, które muszą być utrzymywane pod kontrolą. Probiotyki, to nazwa nadana grupie bakterii jelitowych, które są korzystne dla zdrowia. Bakterie te należą do rodziny Lactobacillus i Bifidobacterium.

Potrzeba Probiotyki

Nowoczesne diety przetworzonej żywności z dodatkiem cukru i substancji chemicznych może wpływać na równowagę organizmów w jelitach. Najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi jest usunięcie wysoko przetworzonej żywności z diety i dodać więcej całej żywności, takich jak warzywa i produkty pełnoziarniste. Można również uzupełnić dietę w probiotyki. Według Narodowego Centrum bezpłatnych i medycyna alternatywna, oddział National Institutes of Health, "Jedna z teorii głosi, że jeśli zmiany mikroorganizmów w osoby przewodu pokarmowego (jak przez wprowadzenie bakterii probiotycznych), można wpływać na mechanizmy obronne układu immunologicznego ".

Bezpieczeństwo

Probiotyki nie są farmaceutycznie stworzył produkt, ale raczej naturalna suplementacja bakteriami się już w systemie. Uzupełnienie z probiotyków może być tak bezpieczne i proste jedzenie jogurtu regularnie. Zgodnie z opublikowanym badaniu 2001 w American Journal of Clinical Nutrition, "bezpieczeństwo tych drobnoustrojów, które tradycyjnie stosowane probiotyków została potwierdzona przez długi okres doświadczenia."

Skuteczność

2008 badania, odnotowano na ABC News wykazał, że kobiety w ciąży, które używają suplementów probiotycznych, lub zjeść jogurt kultury na żywo, może zmniejszyć prawdopodobieństwo, że ich dzieci będą rozwijać alergie. Inne badanie, opublikowane lipca 2009 w World Journal of Gastroenterology, badane z 47 dzieci w wieku szkolnym z alergiami. Dzieci otrzymywały albo połączenie Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis lub placebo przez cztery miesiące. Badacze doszli do wniosku, iż "specyficzna kombinacja bakterii probiotycznych stosuje Wykazano, aby zapobiec przenikaniu pyłku wywołane eozynofili do błony śluzowej jamy nosowej oraz wykazały tendencję do zmniejszenia objawów nosowych."

Dostępność

Sprawdź etykietę jogurt dla "żywych kultur". Większość marek jogurtu zawiera Lactobacillus acidophilus, ale niektóre zawierają również szczepy Bifidobacterium. Probiotyki dostępne w postaci proszku, tabletek lub w sklepach ze zdrową żywnością są również.

Naturalne sposoby, aby usunąć zapchany nos

Boli głowa, oczy są czerwone, ale dla wielu najgorszych części zimnej lub alergii jest zatkanie nosa. Nie możesz jeść, nie możesz spać, nie możesz nawet myśleć, jesteś tak pochłonięty tym zatkany nos. Over-the-counter leki obkurczające błonę śluzową może powodować podpity, a poza tym, nie każdy chce dodać więcej substancji chemicznych do ich ciał. Na szczęście istnieją naturalne środki do unclog że nos i Ci oddychanie i znowu uczucie normalny.

Naturalne substancje drażniące

Chociaż nie może być najbardziej atrakcyjną opcją, krojenie cebuli i trzymając ją pod nozdrza mogą stymulować swój nos i go uruchomić. Pikantne żywności zrobić to samo, więc wychodzi na curry, sushi z wasabi, lub kanapki z pikantnym musztarda.

Steamy żywność

Rosół jest od dawna znany jako lekarstwo na przeziębienia. Oprócz podnoszenia na duchu i daje bardzo potrzebną siłę, gorący bulion, można także bieg nos i odblokowują zatoki. W jaki sposób? Pary. Herbata jest kolejnym świetnym rozwiązaniem dla nie tylko rozjaśniając swój nastrój, ale rozluźnienie śluzu, jak również.

Więcej pary

Gorący prysznic może nie tylko złagodzić bóle mięśni, ale rozluźnić śluz. Ponownie, jest to para wodna w pracy. Jeśli prysznic nie jest dostępny, wisegeek.com proponuje wypełnienie miskę z eukaliptusa, skórki pomarańczy, olejek miętowy i ciepłej wody. Pochylić się nad miskę i powiesić ręcznik z tyłu głowy do pułapki pary, następnie oddech głęboko. Nawilżacz też może zdziałać cuda. Utrzymać go w czystości, choć, czy będzie to rozłożone w powietrzu zanieczyszczenia. Uruchom mieszankę octu i wody przez nawilżacza raz w tygodniu, aby ją oczyścić.

Inne opcje

Witaminy takie jak cynk i witaminy C są pomocne w skracając żywotność przeziębienia. Spróbuj wypracowanie; może po prostu przepychają stracisz śluz i pomaga opróżnić go. Podnieś głowę łóżku z dodatkowe poduszki, aby zapobiec śluz z łączenia w swoich zatok podczas snu. Over-the-counter roztwory soli są bezpieczne w użyciu i często pomaga rozbić śluz.

Rzeczy, aby uniknąć

Trzymaj się z dala od alkoholu, jeśli masz alergie lub zimna; wina i piwa są znane powodować zatorów. Należy również unikać pszenicy i nabiału; wiele osób ma alergię na tych nieznanych żywności, co może powodować uczucie zatkanego nosa.

Naturalne leki na alergie nosa

Naturalne leki na alergie nosa


Nasze ciała produkują mechanizmy do zwalczania zarazków i zachować zdrowie. Na przykład, alergie nosowe wyzwalania histaminy w organizmie, co z kolei powodują nieprzyjemne objawów związanych z chorobą. Choć ważne jest, aby mieć histaminy, nadmiar z nich może powodować dyskomfort. Na szczęście istnieją naturalne kuracje, które pomogą Ci pokonać objawy bez konieczności podejmowania recepty lub over-the-counter leki przeciwhistaminowe.

Pozbyć się alergenów

Jednym z najlepszych sposobów na rozpoczęcie leczenia alergii nosa jest zacząć pozbawienie domu i otoczenia alergenów, które tworząc reakcje. Odkurzyć dom i samochód codziennie i często zmieniać filtry powietrza. Można nawet uruchomić małą oczyszczacz powietrza w biurze lub w pracy.
Po powrocie w na zewnątrz, być pewny, aby wziąć prysznic i zmienić ubranie, a może chcesz ograniczyć zajęcia na świeżym powietrzu w okresie wysokich pylenia.

Saline Rinse

Wiele nosa alergicy ulgę przy użyciu soli fizjologicznej płukać codziennie. Aby tworzyć własne, połączyć 1 łyżeczkę sody oczyszczonej i 3 łyżki soli jodowanej nie tabeli i dobrze wymieszać. Następnie dodać 1 łyżeczkę mieszanki na 1 szklankę ciepłej wody i za pomocą żarówki strzykawki, przepłukać i przemyć przejście do nosa, aby pomóc alergie utwardzania.

Odżywianie i ćwiczenia

Odżywianie i ćwiczenia fizyczne są niezbędne do dobrego samopoczucia naszych ciał ", jak rzadziej reagują na alergeny, jeśli są zdrowe. Jeść prawidłowo i wykonywać codziennie, szczególnie w wysokich pylenia. Twój układ odpornościowy będzie silniejszy i będzie bardziej odporne na problemy alergiczne nosa.

Jak leczyć nos zatkany Naturalnie

Prawie wszyscy ludzie mają zatkany nos w pewnym momencie w ich życiu. Niedrożność nosa może być spowodowana przez infekcję dróg oddechowych, takich jak grypa, zakażenia zatok lub alergii. Mimo że lek może być stosowany w celu złagodzenia wypchanego-nos, leki mogą powodować działania niepożądane. Niektóre leki alergia na zimno i nie są zalecane dla osób z niektórych schorzeń lub w czasie ciąży. Dla osób, chcących odciążyć zatkany nos bez przyjmowania leków, istnieją naturalne środki, które mogą pomóc.

Instrukcje

1 Oddychać parą. Oddychanie w parze z gorącym prysznicem może pomóc zredukować bieg nos i zaduch. Jeśli nie chcesz, aby wziąć prysznic, ogrzać dzbanek wody i umieścić na nim swoją twarz z ręcznikiem nanoszone na głowie, aby pomóc utrzymać parę w. Umieszczenie kilka kropli olejku eukaliptusowego w puli może pomóc złagodzić zatkany nos. Należy uważać, aby uniknąć poparzeń. Wdychać STEAM dwa lub trzy razy dziennie w ciągu około 10 minut za każdym razem.

2 pić coś gorącego. Gorąca herbata zioło gorący bulion z kurczaka lub może pomóc odblokować nos. Gorące napoje pomóc drenażu śluzu z nosa. Picie dużej ilości płynów pomaga cienki śluzu, co może powodować, że wypływają łatwiejsze.

3 Umieścić pasek oddychania na nosie. Jedna strona taśmy posiada klej, który jest umieszczony nad grzbietem nosa. Paski oddechowe pracować trzymając nosowych otwarte. Różne marki pasków oddychaniem są dostępne bez recepty, w tym paski rozmiarów dla dzieci. Mimo, że nie może całkowicie odblokować nos, nie mają skutków ubocznych i może przyczynić się do zmniejszenia duszności.

4 Użyj neti pot. Napełnij garnek z ciepłą wodą morską. Pochyl głowę nad zlewem i wlać trochę wody do jednego nozdrza. Rozwiązanie morskich powinny wypływać drugą dziurkę. To pomaga płukanie zatok, które mogą pomóc w pułapce śluz zostać zwolniony.

5 Sen z głową podniesiona. Leżącej podczas snu może dodać do przekrwienia błony śluzowej nosa i duszności. Podnieść kąt śpisz na umieszczając kilka poduszek pod głowę podnieść go do co najmniej pod kątem 30 stopni. To może pomóc drenażu śluzu z nosa.

6 Jedz pikantne żywności. Ostrych przypraw, takich jak papryka chili, może sprawić, że bieg nos i łatwość zatkany nos.

7 Weź witamin. Pewne witaminy i minerały, takie jak witamina C i cynku uważa się zmniejszyć przekrwienie nosa i może pomóc zapobiegać. Zalecana dawka to 50 mg cynku i 500 mg witaminy C dziennie.

Wskazówki:

  • Unikaj żywności, które są bogate w cukier, co może przyczynić się do zatkany nos.

Naturalne sposoby, aby otworzyć zatkany nos

Cierpiących na zatkany nos, czy towarzyszy zimno lub po prostu indywidualnego wystąpienia, może sprawić, rozmowy, jedzenie i spanie trudne. Chociaż istnieje wiele over-the-counter leki, aby pomóc tymczasowo otworzyć nosowych, wiele osób woli, aby znaleźć naturalne sposoby, aby otworzyć swoje zatkany nos.

Parowy

Prawdopodobnie najprostszym i najtańszym sposobem, aby pomóc jasne zatkany nos jest za pomocą pary. Chociaż pary maszyny twarzy można zakupić na dość tani tempie, taki sam wynik można uzyskać z typowych przedmiotów gospodarstwa domowego. Duża pan, takich jak doniczki do spaghetti, jest wystarczająco duży, aby wypełnić wodą w celu utworzenia ciągłej pary. Aby utworzyć parę, jednak kilka łyżki. soli należy dodać do wody przed wrzeniem. Gdy woda zaczyna się gotować, jeżeli nie ma wystarczająco dużo para wodna, niewielkie ilości soli można dodawać do garnka z wodą do pary jest wystarczające.

Trzymając ręcznik nad głową i pochylając się nad garnka z wrzącą wodą, pary będzie łatwo szybko i skutecznie wdychać. Można to zrobić do 20 minut w czasie, uważając, aby nie opierać się zbyt blisko, aby uniknąć poparzenia.

Neti Pot

Neti puli jest ostatnio popularne naturalny sposób otworzyć zatkany nos. Ten mały garnek, który wygląda jak lampa Aladyna, wypełniona jest roztworem soli fizjologicznej, a następnie wykorzystywane do irygacji nosa. Roztwór soli działa poprzez kurczenie się błony w zlane nosowe do jednego nozdrza i może wypływać na zewnątrz drugiej. Korzystanie z neti pot poprawnie wymaga praktyki i cierpliwości, ale po jej opanowaniu, regularne stosowanie, gdy cierpi na zatkany nos może prowadzić do uzdrowienia rzęsek w błonach nosa, według dr Murray Grossmana, autora zapalenie zatok Porady.

Aby korzystać z neti pot, wypełnić garnek z ciepłą wodą i dodać roztwór soli fizjologicznej. Podnieść końcówkę garnka jednego nozdrza i przechylić głowy w bok, aby umożliwić przepływ wody z puli do jamy nosa. Roztwór powoli odpływu drugiego nozdrza wraz z innymi zablokowanymi się cząstek, które mogą znajdować się wewnątrz wnęki. Powtórzyć po drugiej stronie nosa do czyszczenia go z obu stron. Można to zrobić raz lub dwa razy dziennie, podczas gdy objawy utrzymują się zatkany nosa.

Naturalne środki zaradcze dla Duszne Runny nos

Natomiast zatkany i nieżyt nosa są objawami stosunkowo łagodnych warunkach, takich jaka alergie, przeziębienie lub zapalenie zatok, mogą być obciążające do chorej osoby. Nie tylko trzyma tkanki cały dzień się irytujące, ale zatkany nos może prowadzić do bólów głowy, jak również. Na szczęście istnieje wiele środków domu leczyć zarówno katar i zatkany nos i zapewnienia pomocy dla innych objawów, jak również.

Katar: Pikantne przekąski

Według homeremediesfor.net, pikantne żywności, aby uruchomić w nosie osoby do zupełnie innego powodu, oraz w procesie oczyścić nos wszelkich toksyn, które powodują choroby.

Katar: roztwór soli domowej roboty

Jest to łatwe do rozwiązania w domu, które pomogą pozbyć się kataru. Wystarczy wymieszać 1 łyżka. soli w szklance wody ogrzano do temperatury pokojowej. Upewnij się, że sól miesza się dobrze i umieścić po jednej kropli do każdego otworu nosowego przy użyciu medycznego zakraplacza. Delikatnie wdychać rozwiązanie i natychmiast wydmuchać nos. Pozwoli to usunąć bakterie, toksyny i kurz, które spowodowały nos uruchomić.

Zatkany nos: Miód

Korzystanie miód jest prosty, ale skuteczny, sposób na pozbycie się zatkany nos. Wystarczy umieścić kroplę miodu na palec i umieścić go w nozdrza, a następnie położyć się na kilka minut, aby miód do pracy. To może trochę żądło, ale nos wkrótce albo rozpoczęcia pracy lub zaczniesz kichanie, łagodzi przekrwienie.

Zatkany nos: parowa

Według realage.net, można również pary dala zatkany nos. Podczas gorący prysznic może zapewnić tymczasową ulgę, wrzącej wody w staromodnym herbata czajnik pozwoli chory wdychać więcej pary. Wystarczy umieścić czajnik wypełniony wodą, na piec do gotowania. Gdy nadchodzi pary z czajnika, pochylić się do przodu trochę wdychać pary, które pomogą kurczyć błony nosa i pozwolić, aby spuścić.

Jak pozbyć się zatkanego nosa Naturalnie

Jak pozbyć się zatkanego nosa Naturalnie


Przekrwienie błony śluzowej nosa jest bardzo bolesne i męczące doświadczenie, kiedy czuje na pogodę. Nie ma nic gorszego niż uczucie pochmurny i trwały ból zatok, który wydaje się nie chce odejść. Oto kilka prostych kroków, które można podjąć, aby pomóc pozbyć się przekrwienie błony śluzowej nosa.

Instrukcje

1 Najpierw będziesz gotować 1 herbaty dzbanek wody.

2 Następnie wlać wodę do dużej miski.

3 Następnie można dodać 1-2 krople wyboru olejku (eukaliptusowy, sosnowy) lub kopru włoskiego.

4 Następnie należy umieścić ręcznik nad głową, a następnie przejdź do oddechu w pary z dużej miski z gorącą wodą. Należy to zrobić na co najmniej 15 minut.

5 Powtarzaj co 4 - 6 godzin, aby pomóc pozbyć się przekrwienie błony śluzowej nosa.

Wskazówki:

  • Biorąc gorące prysznice codziennie pomaga łagodzić przekrwienie nosa.
  • Jedzenia dużo chrzanu może pomóc wyjaśnić przekrwienie błony śluzowej nosa.