adcov.com

naturalne leki na ból biodra

Naturalne leki dla Torn stożka rotatorów

Naturalne leki dla Torn stożka rotatorów


Stożka rotatorów to grupa mięśni i ścięgien, które stabilizują ramię. Rotator szkoda mankiet czasami dzieje się podczas prostych czynności - Zbyt szybkie dotarcie nad głową, rzucanie piłki lub za pomocą wag nieprawidłowo.

Z czterech mięśni, które tworzą stożka rotatorów, nadgrzebieniowego (zaznaczona na czerwono na zdjęciu) jest jednym najprawdopodobniej do utrzymania łzę. Często rotator szkoda mankiet można traktować bez operacji.

Wiele osób ma słabe mięśnie ramion, co czyni je podatne na uszkodzenia pierścienia rotatorów. Ćwiczenia ramię jest zarówno środkiem zapobiegawczym i naturalnym lekarstwem na drobne lub umiarkowane obrażenia stożka rotatorów.

Naturalne leki

Jeśli ból nie jest zbyt ciężka, należy leczyć ból z lodu, ciepło i odpoczynek.

Naturalne i ziołowe zabiegi na ramię i rotatorów ból obejmuje wierzba biała, żelatyna, imbir, dziki yam, czarci pazur, enzymów proteolitycznych. Inne to MSM i glukozaminy. Skonsultuj się z lekarzem lub naturopathic lekarzem uzyskać więcej informacji o tym, które zabiegi są dla Ciebie najlepsze.

Odbudowy ćwiczenia ramię może być także stosowane jako naturalne lekarstwo.

Ćwiczenia leczyć rotatorów uszkodzenia mankietu

Pobierz wagę 2- lub 3-funt, który można trzymać w jednej ręce. Hantle, płyta czy coś w tym zakresie wielkości i wagi będzie działać. Używać tylko lekki. Ćwiczenie to nie jest na budowę siły, ale jest używany do terapeutycznego lub rozgrzewki.

Połóż się na boku i wspierać głowę z jednej strony. Twoje wolne ramię powinno spoczywać na biodrze, i powinny zachować swój łokieć w kontakcie z biodra w każdym czasie.

Można wykonać to ćwiczenie z trzech pozycji dłoni: dłoń w dół, dłonią skierowaną twarz i dłoń skierowaną nogi. Trzymaj wagę z wolnej ręki, które powinny rozszerzyć prosto przed, prostopadle do ciała. Pamiętaj, aby utrzymać łokieć w kontakcie z biodra.

Wykonaj kilka ruchów w górę iw dół z wagi w ręku i dłonią skierowaną w dół. Ruchy w górę iw dół powinien mieć o zakresie 6-calowy. Czy 20 lub więcej powtórzeń. Czy je powoli, oddychając i się w miłej mody. Nie napięte mięśnie. Skoncentruj się na uczucie w ramię, i powinieneś zacząć zauważać rozgrzewkę bez bólu. Powtórz ruch ale kciukiem skierowane w górę trzymając ciężar; Powtarzam jeszcze raz z kciuk skierowany w dół.

Powtórz jeszcze raz, tym razem zmieniając kąt ramienia, bliżej do klatki piersiowej. Wykonaj ćwiczenie ponownie z ramienia bliżej w stronę kolana.

Wyniki końcowe

Jeśli stożka rotatorów i mięśnie nie są związane zbyt mocno uszkodzony, należy zauważyć zwiększona elastyczność i mniej bólu, stosunkowo szybko, w ciągu tygodnia. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

Leczenie zachowawcze z fizykoterapii i innych łagodnych leków i zastrzyków sterydowych może pomóc złagodzić objawy. Jeśli te zabiegi nie złagodzić swój ból barku, lekarz może zalecić artroskopowej naprawy rotator-mankietu.

Naturalne leki dla uderzenia gorąca

Według Narodowego Instytutu Zdrowia, gorące lampy jest definiowana jako nagłe uczucie ciała się ciepło, jak i płukania i pocenie się. Podczas gdy te uczucia są tymczasowe, mogą wahać się w intensywności i częstotliwości. Chociaż nie może uznać za wystarczająco poważne, aby udać się do lekarza, są rzeczy, które można wypróbować, który daje ulgę czego szukacie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć naturalnych leków na uderzenia gorąca.

Przyczyny

Uderzenia gorąca są spowodowane głównie przez zmiany hormonalne związane z menopauzą, jednakże mogą również pojawić się zmiany stylu życia lub lekarstw. Poziom estrogenów u kobiet spada, co ma bezpośredni wpływ na podwzgórze - część mózgu, która kontroluje autonomiczny układ nerwowy. Podwzgórze staje się zdezorientowany i wysyła sygnał, że jest "za gorąco". Osiemdziesiąt pięć procent amerykańskich kobiet doświadcza uderzeń gorąca, gdyż pochodzą od menopauzy.

Naturalne leki

Przed widząc lekarza lub rozpoczynając jakieś terapii estrogenowej, spróbować jednego z tych naturalnych kuracji i może się okazać, że to może pomóc.
Spróbuj zidentyfikować coś, co może być wyzwalanie się gorąca pojawiają. Należy wziąć pod uwagę to, co robisz za każdym razem wystąpić gorąca. Napisać go w notatniku, na komputerze lub nawet wysłać wiadomość tekstową do siebie. Tak długo, jak śledzić za każdym razem tak się stanie, będzie można rozpocząć zidentyfikować wyzwalaczy. Stres może być ogromny spust, a w tym przypadku ważne jest, aby odpocząć i oszczędzał się przez cały dzień.
Wykonując może zmniejszyć występowanie uderzeń gorąca. Systematyczne ćwiczenia posiada wiele zalet, ponieważ może to także zmniejszyć warunków, takich jak bezsenność, zmiany nastroju i zmęczenie. Opracowanie regularnego wykonywania rutynowych i upewnij się, aby dopasować go do swojego dnia.
Możesz nauczyć się technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych. Mimo podejmowania jogi może mieć pozytywny wpływ na organizm. Wszystko, co pomaga wyeliminować stres to korzystne dla Ciebie.
Zmiana diety może pomóc z gorąca. Utraty nadwagi może pomóc złagodzić objawy.
Niektóre kobiety mają stosować akupunkturę w leczeniu uderzeń gorąca. Istnieje również wiele ziół, które mogą być łączone w celu herbaty mające na celu zmniejszenie uderzeń gorąca.
Wreszcie, może chcesz spróbować biorąc witaminy. Wiele kobiet wykazały, że przyjmowanie witaminy E pomogła zmniejszyć ich gorąca.

Najlepsze Naturalne leki na nadciśnienie

Najlepsze Naturalne leki na nadciśnienie


Wysokie ciśnienie krwi choroby układu krążenia, które nie zawsze występujących objawów i może prowadzić do śmierci, jeśli nie są leczone. Lekarze zazwyczaj przepisać leki w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, ale czasami pacjenci szukać najlepszych naturalnych lekarstw, aby utrzymać ciśnienie krwi pod kontrolą. Naturalne leki korzyści dla pacjenta, ponieważ mogą łagodzić objawy i zmniejszenie ilości leków na receptę, że bierze.

Witaminy

Witaminy są jednym z najlepszych naturalnych leków na nadciśnienie, ponieważ witaminy pomaga obniżyć ciśnienie krwi i pomoc w poprawie ogólnego stanu zdrowia. Niektóre witaminy, które redukują wysokie ciśnienie krwi są wapń, potas i magnez. Wiele osób, które mają wysokie ciśnienie krwi często nie otrzymują wystarczającej ilości wapnia, który wzmacnia kości i mięśnie. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, należy również zwiększyć dzienne spożycie potasu od potasu obniża ciśnienie krwi i zapewnia prawidłowe działanie nerwów i mięśni. Sodu jest również ważnym czynnikiem i powinny być spożywane z umiarem, ponieważ wpływa na gospodarkę wodną organizmu. Ludzie, którzy jedzą dużo sodu generalnie zachowują więcej płynu, co może zwiększyć ciśnienie krwi. Kolejne witaminy lekarze zalecają na wysokie ciśnienie krwi jest magnez, ponieważ rozluźnia mięśnie i naczynia włosowate, zmniejsza palpitacje serca i pomaga w przepływie krwi. Niektórzy pacjenci podejmują również magnez w nocy, ponieważ wierzą, że pomaga im lepiej spać, co jest ważne dla poczucia wypoczęty i utrzymując organizm funkcjonuje normalnie.

Ziołowe suplementy

Jedno inne naturalne lekarstwo na ciśnienie krwi, że działa dobrze dla niektórych osób jest ziołowych suplementów. Zielarze sugerują pomocą suplementów takich jak korzeń imbiru, jagód głogu i miłorzębu japońskiego. Imbiru ma zdolność do obniżania ciśnienia krwi poprawiając krążenie i rozluźnienie mięśni. Głóg berry pomaga w przepływie krwi i wzmacnia tętnice i naczynia włosowate. Ginkgo biloba jest szeroko stosowany do obiegu krwi i zwiększania poziomów tlenu.

Inne metody

Wykonywania co najmniej 30 minut dziennie trzy do pięciu razy w tygodniu drastycznie obniża ciśnienie krwi bez leków, ponieważ ćwiczenia poprawiają ogólny stan zdrowia i siły układu krążenia. Innym naturalnym sposobem, aby uzyskać lepsze odczyty ciśnienia krwi jest oglądać stress.Try ćwiczenia głębokiego oddychania lub relaksujący masaż na relaks i pozbycie się stresu. Ludzie, którzy palą i spożywają duże ilości alkoholu i caffiene zazwyczaj mają wysokie ciśnienie krwi i mogą zmniejszyć swoje objawy poprzez unikanie tych rzeczy.

Czego unikać w Naturalne leki na infekcje drożdży

Istnieje mnóstwo naturalnych lekarstw na infekcje drożdży, które wymagają stosowania elementów wspólnej sklep spożywczy i ziołowych nalewek. W najlepszym, te zabiegi polegają na niepotwierdzonych wsparcia. Jeśli chcesz szybko ulgę od drożdże, to najlepiej, aby uniknąć naturalnych lekarstw i trzymać się tego, co lekarze mogą zapewnić Ci jest wypróbowane i prawdziwe.

Leki babskie '

Jest tak wiele naturalnych lekarstw które twierdzą, że aby pozbyć się infekcji drożdży, trudno uporządkować potencjalnie pomocny od wręcz nieprzyjemne. Jedna rada nakazuje kobietom intensywnie tampon w jogurt naturalny i włóż ją w pochwie, lub zastosować jogurt bezpośrednio do pochwy z wacikiem. Inne naturalne środki m.in. stosując ocet jabłkowy cydr lub sorbinian potasu (konserwant) dupkiem jedzenie, wkładania obrane ząbki czosnku do pochwy przez 10 dni, lub stosując kwas borowy, olejek z drzewa herbacianego lub miodu do pochwy przez co najmniej tydzień.

Więcej holistyczne zabiegi związać współczesny drożdżycy pochwy do diety kobiety. "Candida oczyścić" dieta rzekomo leczyć infekcje drożdży poprzez wyeliminowanie cukru i węglowodanów w diecie, w tym melasy, miodu, białej mąki, białego ryżu i zbóż. Istnieje wiele naturalnych lekarstw sprzedawane w Internecie, ale należy zachować ostrożność: Federalna Komisja Handlu wydała nakazy wobec licznych sprzedawców do sprzedaży lekarstw fałszywe drożdże (patrz źródła).

Co mówią eksperci

Jeśli chcesz, aby skutecznie leczyć swoje drożdże, najlepiej, aby uniknąć leczenia lub lekarstwa, które nie ma pieczęć US Food & Drug Administration w homologacji. Zgodnie z Mayo Clinic, naturalne leczy infekcje drożdżowe, który ma niewielką ilość wiarygodności jest metoda z użyciem czopków dopochwowych, zawierających L. acidophilus, która zmniejsza objawy infekcji drożdży. Jednak badania przeprowadzone na spożyciu L. acidophilus, - niesłodzone jogurty - pokazał, że nie zapobiec lub wyleczyć infekcje drożdży.

Jak Mayo Clinic wskazuje sukces przy użyciu środków domu ma tylko niepotwierdzonych wsparcia. Naturalne leki nie są poparte badaniami naukowymi. Eksperci ostrzegają, Mayo Clinic także kobiety przeciwko Candida oczyścić diety, ponieważ nie ma żadnych badań, aby udowodnić, że Candida albicans w organizmie powoduje żadnych innych objawów ani dolegliwości, ani też, że dieta wpływa na liczbę Candida w organizmie.

Pewnie Cure

Jeśli chcesz się upewnić remedium dla drożdże, to najlepiej, aby uniknąć "chybił trafił" naturalne lekarstwa i trzymać się tego, co skutecznie je traktuje: FDA przeciwgrzybicze kremy lub czopki, takie jak mikonazol, klotrimazol i tiokonazol. Są przejść przez markami Monistate, gyne-Lotrimin i Vagistat w swojej aptece. Lekarz może również przepisać leki doustne nazwie Diflucan wyleczyć drożdże.

Istnieje wiele korzyści z zakupem leczenia w celu leczenia drożdże over-the-counter. Są tanie, prace szybko i nie wymagają wizyty u lekarza. Jednakże, jeżeli jest to pierwszy raz, nie możesz się objawy drożdże (pochwy swędzenie, pieczenie i rozładowania), należy zapoznać się z lekarzem opieki zdrowotnej przed jej leczenia. Jeśli nie masz drożdże, leczeniu objawów ze leki przeciwgrzybicze lub domu środków może prowadzić do powikłań zdrowotnych.

Naturalne leki Acid Reflux

Refluks występuje wtedy, gdy kwas solny ucieka obok zwieracza przełyku i powoduje, że tkanki przełyku staje się podrażniona. Ogólnie rzecz biorąc, warunek ten jest znany jako zgaga. Bez odpowiedniego leczenia, może to doprowadzić do uszkodzenia przełyku i powodować objawy podobne do astmy. Istnieje wiele naturalnych środków, można spróbować zmniejszyć ból związany z kwasu refluks.

Składniki odżywcze

Istnieje wiele składników odżywczych, które pomogą w trawieniu, mają wpływ na alkalizacji kwasu żołądkowego i leczyć uszkodzone tkanki przełyku. Uzyskać odpowiednie enzymy dla prawidłowego trawienia poprzez pankreatynę i bromelaina. Aby pomóc złagodzić objawy zgagi, kupić tabletki papaja. Witamina B pomaga w trawieniu i może pomóc złagodzić stres, który jest często katalizatorem zgaga. Kwasowo-Łatwość jest formuła ziół, które mogą być również korzystne, można też wziąć kombinację wapnia, magnezu i potasu. Minerały te razem mają wpływ na alkalizacji kwasu żołądkowego, które wiążą go i zabezpieczyć przed dostaniem się w przełyku.

Naturalne leki

Problem z dostępnych bez recepty leków zobojętniających kwas solny, że zawierają one ilość chłonny aluminium. Nadmierna ilość aluminium w organizmie jest związana z problemami, takich jak choroba Alzheimera. Zapoznaj się z ziół, takich jak aloes, kocimiętki, imbiru i korzenia prawoślazu. Poprzez picie rumianku, można złagodzić objawy. Inną prostą metodą jest picie o 8 uncji szklanka wody po jedzeniu. Należy unikać picia żadnych płynów podczas posiłków poza popijając 1 łyżka. ocet jabłkowy cydr w 8 uncji wody. Stopić ziemniaków w sokowirówkę i wymieszać z taką samą ilością wody. Wypić mieszaninę ziemniaków trzy razy dziennie. Można również sok jedną głowę kapusty lub trzy łodygi selera.

Zmiany w stylu życia

Unikaj jedzenia tuż przed drzemką lub przed snem. Utrzymując głowę podwyższone, można zmniejszyć ryzyko, że kwas solny wzrośnie do przełyku. Powstrzymać się od spożywania cukru, tłuste lub smażone żywności, kofeina, sosów, pomidory, pikantne żywności o wysokiej zawartości tłuszczu lub serów. Trzymaj się z dala od ćwiczeń, które wywierają nacisk na żołądek, takich jak bieganie czy podnoszenie ciężarów. Utrzymanie zmniejszając stres procedury treningu jak spacery, joga czy stretching. Nie nosić ciasne ubranie wokół talii.

Nie ignoruj ​​objawów refluksu kwasu. Stan ten może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak przełyk Barretta, co sprawia, że ​​okładzina przełyku bardziej podatne na raka.

Najlepsze Alternatywne Metody i Naturalne leki na zapalenie stawów

Zapalenie stawów może być bolesne i stan zmienianie życia. Dla wielu, wspólny ból związany z tą chorobą jest wyniszczające. Istnieje wiele konwencjonalnych metod leczenia i ponad-the-counter i recepty leki, aby pomóc złagodzić ból stawów. Jednakże, istnieje tak wiele alternatywnych metod leczenia i leki naturalne w leczeniu zapalenia stawów. Ważne jest, aby zrozumieć wszystkie możliwości leczenia zapalenia stawów przed wyborem, który jest dla Ciebie najlepszy.

Akupunktura

Akupunktura to starożytna chińska praktyka, że ​​jest przeznaczony do łagodzenia bólu. Mimo, że uważa się za nietradycyjnych leczenia korzyści akupunktury, są powszechnie znane w standardowym środowisku medycznym. Podczas akupunktury cienkie igły są umieszczane w różnych punktach ciała. Igły pomóc endorfin wydania, co z kolei wiadomości bólu blok dotarcie do mózgu.

Masaż

Regularne masaże mogą być bardzo przydatne, gdy trzeba, aby złagodzić ból stawów. Co więcej, wielu uważa, że ​​regularny masaż pomaga zwiększyć ich mobilność i zakres ruchu. Masaż pomaga rozluźnić stawy i zrelaksować sztywność mięśni; może promować uzdrowienia, ponieważ zachęca przepływ krwi i tlenu do obszaru dotkniętego.

Kurkuma i Cayenne

Jeśli ponad-the-counter leki przeciwzapalne przeszkadza żołądka, można spróbować naturalny przeciwzapalne jak kurkuma lub cayenne. Naukowcy z Central Food Technological Research Institute w Indiach i badania sponsorowane przez Narodowe Centrum Medycyny Alternatywnej i uzupełniające wykazały, że substancje te mogą pomóc zmniejszyć obrzęk stawów oraz znacznie zmniejszyć ból. Kurkuma pomaga także pomoc w procesie trawienia. Inne naturalne leki przeciwzapalne, aby spróbować to ananas, seler i pokrzywy.

Ginkgo

Ginkgo jest bardzo popularny dodatek zdrowia z wielu powodów, ale stosuje się go jako opcję leczenia zapalenia stawów, ponieważ zwiększa nakład. Lepsza cyrkulacja zmniejsza obrzęk stawów oraz łagodzi ból stawów.

Żywokost

Żywokost jest mniej znane zioło, ale ma szeroki zakres zastosowań. Żywokost mogą być stosowane w leczeniu zapalenia stawów w sposób naturalny z wielu powodów. Po pierwsze, pomaga stymulować gojenie stawów z zapaleniem stawów uszkodzenia. Jednakże, jest także naturalnym przeciwzapalne i wzmacnia układ odpornościowy.

Glukozaminy i chondroityny

Glukozamina i chondroityna są często sprzedawane razem i działają dobrze w leczeniu zapalenia stawów naturalnie. Glukozamina pomaga budować chrząstki w stawach, które są uszkodzone na artretyzm. Chondroityny zwiększenia ilości płynu w stawach, co czyni je bardziej szok absorbentu.

Naturalne leki na infekcje drożdży

Drożdże zakażenia występuje z przerostu Candida. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, jest to typowe dla Candida żyć w ustach, na skórze, a wewnątrz i wokół pochwy bez żadnych problemów. To kiedy te grzyby spełniają odpowiednie warunki, takie jak nadmiar ciepła i wilgoci lub braku pożytecznych bakterii drożdży, hamowania, że ​​zarastają i spowodować infekcję. W przypadku wystąpienia infekcji, istnieje kilka popularnych naturalnych lekarstw, które można spróbować.

Drożdżycy jamy ustnej

Infekcje grzybicze jamy ustnej, często nazywane "pleśniawka" spowodować białe plamy wewnątrz jamy ustnej, zwłaszcza na języku. Według Home Remedy Centrum Referencyjnego, ocet jabłkowy cydr jest szczególnie silnym leczenie przeciwgrzybicze. Zrób wypłukać usta pół wody i pół octu jabłkowego. Spłukać go co trzy godziny, aż wszystkie objawy zakażenia zostały wyczyszczone. Możesz też zrobić płukanie dodając jedną łyżkę szałwii i jedną łyżkę rozmarynu do jednej szklanki wody. Wysoka na 20 minut, następnie spłukać.

Drożdżycy pochwy

Infekcje pochwy drożdży spowodować silny świąd i pieczenie, a także Twaróg-jak absolutorium i chleba-jak zapach. Naturalne leki są szczególnie skuteczne w leczeniu infekcji pochwy, a wiele kobiet woli je na receptę i ponad-the-counter metod. Jogurt jest najpopularniejszym z tych metod. Aby go użyć, wystarczy włożyć zwykły, niesłodzony jogurt do pochwy każdej nocy przed pójściem do łóżka. Użyj go, aż objawy jasne.

Innym popularnym leczenie jest czosnek. Czosnek jest powszechnie znane z jego właściwości anty-grzybicze. Na pierwszy znak drożdże, dodać ząbek czosnku do pochwy na kilka godzin. Usuń go, a następnie dodać nową ząbek w tym samym czasie na następny dzień, kontynuując aż do dnia, gdy objawy zniknęły.

Drożdże zakażenia skóry

Infekcje grzybicze skóry stało najczęściej u sportowców i ludzi, którzy pocimy. Drożdże, które naturalnie żyje na powierzchni skóry przerasta, co powoduje czerwone, swędzące, zapalenie wysypka. Te same Naturalne leki stosowane do innych części organizmu działają dobrze na skórę. Na przykład za pomocą wacika na zimnica na pół wody, pół roztworze octu trzy razy dziennie. Można również wyciąć ząbek czosnku na pół i pocierać ją na zakażenia. Jeśli tego ukąszenia, spróbuj zacierania ząbek czosnku i umieszczenie go w oleju przewoźnika światło na kilka godzin do zaparzenia, a następnie stosując olej do podrażnionej skóry.

Naturalne leki dla Wysokiego poziomu cukru we krwi

Wysoki poziom cukru we krwi może spowodować powikłań cukrzycy i może prowadzić do znaczących niepełnosprawnych lub nawet śmierci. Naturalne lekarstwa na poziom cukru we krwi są te, które uniknąć leki na receptę i zamiast polegać na wyciągach z roślin i ziół, wraz z osobistymi zmiany zachowania, takie jak regularne ćwiczenia i utrzymywanie zdrowej i zbilansowanej diety. Naturalne leki mogą być równie skuteczne jak leki na receptę na obniżenie poziomu cukru we krwi, ale nie może być dla każdego.

Rodzaje

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, kwas alfa-liponowy (ALA) jest przeciwutleniaczem znaleźć w suplementach lub wątroby, szpinak, brokuły, ziemniaki; może skuteczniej pomóc insuliny używać ciała.

Rodzaje

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, chrom jest minerałem używane, aby pomóc w kontroli poziomu cukru we krwi. Jest w mięso, produkty pełnoziarniste, owoce, warzywa, lub mogą być traktowane jako dodatek.

Rodzaje

Kwasy tłuszczowe omega-3 są wielonienasycone kwasy tłuszczowe znajdujące się w ryby, olej z ryb, olej rzepakowy i olej sojowy, orzechy i kiełki pszenicy, jak i suplementów. Chronią ludzi z wysokim poziomem cukru we krwi od wystąpienia chorób serca.

Rodzaje

Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, polifenole są innego rodzaju przeciwutleniacz i znajduje się w zielonej herbacie i ciemnej czekolady, i mogą zwiększyć zdolność organizmu do korzystania insuliny.

Rodzaje

Według American Diabetes Association, zdrowej diety z ograniczoną alkoholu i cukru - obok regularnych ćwiczeń - może być bardziej skuteczne i naturalne lekarstwo na poziom cukru we krwi, niż leki na receptę, a metoda ta może być stosowana przez każdego, bez negatywnych skutków ubocznych medyczne ,

Potencjał

Według Narodowego Instytutu Zdrowia, choroby układu krążenia naukowcy studiują ziół i innych dodatków, w tym Ginko biloba, wanad, żeń-szeń, czosnek, magnez, aloes i kozieradka, aby sprawdzić, czy mogą one przyczynić się do obniżenia poziomu cukru we krwi.

Ostrzeżenie

Zioła i dodatki należy stosować ze zgodą lekarza ze względu na ryzyko interakcji z lekami ciśnienia krwi. Niektóre dodatki mogą być znakowane informacji o dozowaniu, a wysokie dawki chromu może powodować choroby nerek. Niektóre rodzaje oleju rybnego może być wykonana z ryby o wysokiej zawartości rtęci i innych zanieczyszczeń.

Naturalne leki na powiększenie gruczołu krokowego

Jak mężczyźni wieku, wiele z nich doświadczy powiększenie gruczołu krokowego, zwana łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH). Wiele osób nie będzie miała żadnych objawów tej choroby, dopóki nie są dobrze w wieku 60 i poza nią. Leki na receptę, można stosować w celu zmniejszenia rozmiaru przerostu prostaty, ale nie inne, bardziej naturalne utwardza ​​się pod uwagę również.

Konsultacja

Przed próbą naturalnych środków dla rozszerzonej prostaty, omówienia wszystkich możliwości leczenia z lekarzem. Ponieważ warunek ten dotyczy głównie starszych mieszkańców, że jest bardziej prawdopodobne, aby wziąć leki, będziesz chciał się, że żaden z bieżących środków może wchodzić w interakcje z naturalnych lub alternatywnych metod leczenia.

Pygeum

Pygeum jest ekstrakt z kory afrykańskiego drzewa śliwkowego. Czasami zwany także Afryki wiśni lub Afryki Stinkwood, National Library of Medicine w Medline usługi informuje, że ekstrakt ten może być skutecznym lekarstwem na powiększenie gruczołu krokowego i innych warunków moczowych (patrz źródła).

Saw Palmetto

Informacje z Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej (NCCAM) sugeruje, że Saw Palmetto może pomóc zmniejszyć objawy moczowych, które są zgodne z powiększonym gruczołem krokowym. Ten ziołowy lek można przyjmować w postaci tabletek, płynnego ekstraktu lub w postaci herbaty.

Beta-sitosterol

Mayo Clinic wyjaśnia, jak beta-sisterol, naturalne leki, które powstaje z pyłku żyta trawy, może pomóc ludziom z problemami z prostatą. Rozwiązanie to zwiększa wydzielanie moczu, ale nie zmniejsza wielkości samego prostaty.

Substancje, których należy unikać

Jeśli masz BPH, istnieje szereg zmian w stylu życia można zrobić, aby znaleźć ulgę od pilności na mocz, który jest jednym z głównych objawów choroby. Unikaj kofeiny, alkoholu, ponad-the-counter leki i zimno moczopędne leki. Wszystkie te substancje wpływają na zdolność do oddawania moczu.

Skutki uboczne

Saw Palmetto i Pygeum może powodować niepokój żołądka i biegunka jako skutki uboczne. Należy poinformować lekarza, jeśli objawy te stają się nie do zniesienia.

Naturalne leki na zaburzenia zachowania

Naturalne leki na zaburzenia zachowania


Stosowanie naturalnych leków do leczenia zaburzeń zachowania u dzieci uzyskała zainteresowanie jako alternatywy dla tradycyjnych leków na receptę. Długoterminowe skutki leków na receptę na rozwój dziecka są w toku dotyczą rodzicielskiej. Naturalnych środków leczenia obejmują leków ziołowych, skorygowanie nierównowagi metaboliczne i homeopatyczne podejścia do leczenia.

Zaburzenia zachowania

Zaburzenia zachowania jest stanem, w którym dzieci i młodzież wykazują, emocjonalnych i behawioralnych problemów społecznie niedopuszczalne sposoby. Dzieci, które cierpią z powodu tej choroby są często oznaczone jako przestępców lub "Bad Seeds". Zaburzenia zachowania mogą wynikać z wielu czynników, z których niektóre zawierają fizyczne, psychiczne lub seksualne, traum życiowych, trudności w nauce i predyspozycje genetyczne. Naturalne leki stosowane w leczeniu tej choroby mogą być podobne do leków na receptę, w efekcie, jako stymulant-pobudzające i uspokajające w połączeniu pracy w celu zmniejszenia objawów zaburzeń zachowania.

Leki ziołowe

Ziołowe środki są form leku naturalnego, w którym wszystkie właściwości rośliny są stosowane jako leczenie przyczynowe. Wiele leków na receptę są również pochodzące z roślin, jednakże jedna lub dwie właściwości rośliny są wykorzystywane i skierowane do określonych funkcji mózgu i ciała. Leki ziołowe zamiast korzystać ze wszystkich właściwości zakładu jako podejścia holistycznego leczenia. Połączone pobudzające i antystresowe właściwości związane z ginkgo, Brahmi, żeń-szeń syberyjski i Gotu Kola może nosić takie same efekty jak leki na receptę typu w zależności od indywidualnej chemii ciała dziecka.

Podejście metaboliczny

Gdy potrzeby odżywcze organizmu przejść niezaspokojone, brak równowagi metabolicznej może zacząć osłabiać organizmu funkcji systemowych. Jeden naturalny leczniczy podejście do leczenia zaburzeń zachowania wiąże się brak równowagi chemicznej zajęcie co może istnieć w systemie dziecka. Metaboliczne metody leczenia wiążą się z użyciem suplementów diety i terapii witaminowych. Dokładne badanie fizykalne przeprowadzone przez lekarza zorientowanych żywienia może pomóc odkryć potencjalne nierównowagi metaboliczne. Spożycie może mieć również wpływ na ogólną funkcji komórkowych i mózgu. Dieta bogata w cukry i rafinowanych węglowodanów może działać pogłębić dziecka biochemiczne makijaż, zwłaszcza gdy biochemiczne zaburzenia równowagi są obecne w chemii mózgu dziecka.

Podejście homeopatyczne

Homeopatycznych sposobów leczenia obejmują zastosowanie naturalnych preparatów do leczenia warunków, które przyczyniają się do zachowania, zaburzenia prowadzenia. Jako dzieci z tą chorobą często wykazują agresję i nadpobudliwość, zwłaszcza homeopatyczne formuła będzie przeznaczony do zrównoważenia indywidualnego biochemiczne makijaż dziecka. Wzór jest przeznaczony do działania w taki sam sposób, jak szczepionka, to znaczy ten sam wzór używany w normalnym dziecka spowodowałoby postępowania zaburzenia zachowania. Preparaty stosowane są wykonane z roślin, minerały, metale i materiały pochodzenia zwierzęcego. Zabiegi lecznicze mogą również być łączone z warunków środowiskowych, takich jak światło słoneczne, księżyca lub terapii magnetycznego.

Rozważania

Wysoki potencjał skutków ubocznych, gdy biorących leki na receptę, jest jedną z przyczyn wielu kolej na naturalnych metod alternatywnych. Jednak leki naturalne mogą również powodować działania niepożądane, jak i działań niepożądanych w zależności od indywidualnej chemii ciała dziecka. Jak leki ziołowe, suplementy metaboliczne i homeopatyczne są klasyfikowane jako leki naturalne, te zabiegi są w żadnych wytycznych regulacyjnych, w przeciwieństwie do leków na receptę. W rezultacie, środki naturalne nie zostały poddane testom klinicznym i badaniach w celu określenia bezpieczeństwa i skuteczności. Ponadto, interakcji z innymi lekami lub reakcje alergiczne są zawsze możliwe podczas wykonywania dowolnego rodzaju lekiem lub lekiem.

Naturalne leki na zapalenie wątroby

Wirusowe zapalenie wątroby typu jest zapalenie wątroby spowodowane wirusem lub uszkodzenie wątroby co powoduje wątroby wywołania rozpalać. Naturalne leki wątroby typu próbie do leczenia, ochrony i zmniejszenia stanu zapalnego wątroby, a także leczenia samej wirusa lub toksyczność, która jest odpowiedzialna za zapalnych. Wirusowe zapalenie wątroby typu jest powszechnie w podziale na trzy rodzaje: zapalenie wątroby typu A, B i C. Zarówno zapalenie wątroby typu A i B są warunki krótkoterminowe, które mogą być w znacznym stopniu przyczyniły się w sposób naturalny, podczas gdy niektórzy ludzie nigdy nie odzyskać z wirusowym zapaleniem wątroby typu C.

Rodzaje

Wiele zioła były stosowane na wieku dla zdrowia wątroby i jako środki przeciw wirusowe. Niektóre, które mogą pomóc Ci w poszukiwaniu naturalne lekarstwo na zapalenie wątroby są oset, Bupleurum i mniszek lekarski.

Milk Thistle

Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, istnieją dowody, że ostropest plamisty chroni wątrobę poprzez przeciwutleniacz, przeciwwłóknieniowe i możliwym anty-zapalnych i działania immunomodulujące.

Bupleurum

Zgodnie z University of Michigan Health System, to saikosapins w Bupleurum zostały hamuje stan zapalny i hamują komórki raka wątroby.

Mniszek lekarski

Zgodnie z HEALTHLINE, mniszek badano jego wpływ na wirusowe zapalenie wątroby typu B i stwierdzono, że w celu poprawy czynności wątroby.

Stosowanie

Zioła stosowane jako naturalne lekarstwo na zapalenie wątroby można kupić w postaci kapsułek, luzem lub w opakowaniach ziołowych formuł ziołowych, które są specjalnie ukierunkowane na zapalenie wątroby.

Naturalne leki na pasożyty Kevin Trudeau

Naturalne leki na pasożyty Kevin Trudeau


Kevin Trudeau jest New York Times autor bestsellerów. Jego książka "Naturalne leki nie chcą Państwo wiedzieć o" był najlepiej sprzedającą się książka z 2007 roku w swoich książkach, że często twierdzi, że Federalna Komisja Handlu i Żywności i Leków są częścią rozległego spisku rządowego przeznaczonego oszukać ludzi do myślenia, że ​​niektóre pokarmy przetworzone są zdrowe i że niektóre leki są niezbędne dla dobrego zdrowia, kiedy, zgodnie z Trudeau, jest odwrotnie. Jednym z jego najbardziej popularnych teorii jest to, że wiele chorób jest spowodowana przez pasożyty. Trudeau jest uważany artysta oszustwa przez niektórych ludzi i geniusza przez innych.

Pasożyty jelitowe

Najczęstszym typem pasożytów są pasożyty jelitowe. W rzeczywistości, wszystkie pasożytów w organizmie ludzkim pochodzą z jelita i tam pozostaje większość czasu. Istnieją dwa główne rodzaje: pierwotniaki i robaki (tasiemce i glisty). Pierwotniaki może zwielokrotniać w organizmie człowieka, ale robaki nie, co oznacza, że ​​mogą być wyeliminowane z leczenia.

Objawy

Niektóre z objawów pasożytów jelitowych naśladować tych z innych chorób lub stanów, więc ważne jest, aby uzyskać mocną diagnozę od lekarza, jeśli podejrzewasz, że może masz pasożyta jelit. Objawy zwykle obejmują biegunkę, gazy, nudności, wzdęcia, bóle w regionie, niewyjaśniona utrata masy ciała, a nawet przechodząc robaka.

Oczyszczanie

Trudeau zaleca stosowanie oczyścić pozbyć jelita pasożytów. Należy oczyścić połączenie wysokiej diety błonnika i drinka lub uzupełnienia zawierające łuski psyllium, ekstrakt z papai, bentonit, nasiona dyni, węgla drzewnego, owoców cytrusowych pektyny i nasiona lnu. Takie dodatki można kupić na stronie internetowej Trudeau i na innych stronach internetowych alternatywnych medycyny. Zauważ, że nie ma żadnych badań klinicznych potwierdzających skuteczność takiego oczyszczania na pozbawienie organizmu pasożytów.

Dieta

Trudeau zaleca również w tym niektórych pokarmów w diecie lub zwiększenie ilości pokarmów. Te produkty obejmują czosnek, która została sprawdzona w badaniach działanie przeciwko pewnym glisty, orzech czarny, który jest często stosowany w leczeniu grzybicy skóry i grzybica i goldenseal, który jest herb, który okazał się być czynny wobec pasożytów we wstępnym laboratorium badania.

Ostrzeżenie

Podczas gdy eksperci Heath zgodzić, że niektóre porady Trudeau jest dźwięk, w tym jego porady, jak pozbyć się ciała pasożytów, jest spór w sprawie innych jego dzieł, w tym książki o diecie, że wielu lekarzy powiedzieć niebezpiecznie niezdrowe do naśladowania. Ponadto Trudeau służył więcej dwa lata więzienia za wyłudzenie pieniędzy (ponad 100.000 dolarów) z American Express i pięciu banków. On także został aresztowany za napisanie więcej niż 80,000 dolarów wartości złych kontroli. On jest uważany za eksperta w dziedzinie marketingu, jednak i wszystkie jego książki były bestsellerami.

Naturalne leki na choroby afektywnej dwubiegunowej

Choroba afektywna dwubiegunowa, powszechnie znany jako depresja maniakalna, jest bardzo poważnym zaburzeniem nastroju. To jest typowe dla stanu manifestować w okresach manii (skrajnej formie podwyższonego nastroju), a następnie depresji. Okresy te nie mają stałą długość i może mieścić się w zakresie od zwykłych godzin do kilku miesięcy. Nie mogą być również okresy zasadniczo normalnych wzorców nastroju. To może być niebezpieczne, aby opuścić stan nieleczona i istnieje wysokie ryzyko samobójstwa. Istnieją pewne naturalne leki, które mogą być wykorzystywane w zarządzaniu stanu.

Dziurawiec

Dziurawiec to zioło, które uważa się podnieść poziom serotoniny, potężny zmieniających nastrój chemicznych w mózgu. Jest ona typowo podejmowane w postaci kapsułki.

Waleriana

Korzeń kozłka wywiera działanie uspokajające na układ nerwowy i może być pomocna w regulowaniu mania. Jest ona typowo podejmowane w postaci kapsułki.

Melatonina

Melatonina jest hormonem, który wywiera wpływ regulacyjny na rytmów okołodobowych. Może to być pomocne w minimalizowaniu utraty snu w fazie maniakalnej choroby afektywnej dwubiegunowej.

B Witaminy

Witaminy z grupy B odgrywają kluczową rolę w produkcji energii w organizmie. Nie ma dowodów na to, że niedobór witaminy B odgrywa rolę w depresji. Suplementacja może pomóc zrównoważyć zmęczenie wspólnego w stany depresyjne.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski jest korzeń, który może pomóc w regulacji neuroprzekaźników, a także zwiększa produkcję energii. Może to pomagać w łagodzenia niektórych skutków choroby afektywnej dwubiegunowej, w szczególności o niskiej energii fazy depresyjne. Jest ona typowo podejmowane w postaci kapsułki.

Naturalne leki dla Mężczyzna drożdże

Drożdże nie są ograniczone do kobiet. Drożdże zakażenia znalezione u mężczyzn są spowodowane przez Candida albicans, tego samego organizmu odpowiedzialnego za zakażenia pochwy drożdży. Drożdże na męskich genitaliów nazywa Balanitis.

Zakażenie często błędnie uważane za choroby przenoszone drogą płciową (STD). Chociaż czasami wspólne drogą płciową, nie uważa się za STD (http://www.youryeastinfection.com/male-yeast-infections.htm)

Uznając, drożdże

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek formy leczenia, ważne jest, że twój stan jest prawidłowo zdiagnozowana.

Objawy męskiego drożdże mogą zawierać dowolną kombinację: podrażnienie i swędzenie głowy penisa, pieczenie przy oddawaniu moczu, wysypka lub czerwone małe białe pęcherze. Chociaż rzadko, biała wydzielina z penisa może być kolejnym objawem (http://www.home-remedies-yeast-infection.com/male-yeast-infection-symptoms.html).

Jeśli nie jesteś pewien, objawów, to najlepiej odwiedzić lekarza.

Co powoduje Mężczyzna drożdże?

Drożdże naturalnie rośnie w miejscach ciepłych i wilgotnych. Nieobrzezanych mężczyźni są bardziej podatne na infekcje, ponieważ ich napletka penisa często pozostaje wilgotne. Obcisłe bielizny i odzieży syntetycznej, które mogą powodować pocenie się również pomóc zapewnić odpowiednią atmosferę dla drożdży rośnie.

Antibioitic stosowanie jest kolejnym ważnym powodem. Antybiotyki pozbawić organizm ze szkodliwych bakterii, ale również zabijają bakterie, które pracują osób do walki z chorobą. Po osób bakterie zostały zniszczone, candida drożdże zdolne do wzrostu niezakłócony.

Jedzenie bogate w cukier i nadużywanie alkoholu może również promować przerost drożdży w jelitach. Gdy to się stanie, infekcje drożdży może pokazać się w innych częściach ciała, takich jak okolice ust lub pachwiny (http://stanford.wellsphere.com/complementary-alternative-medicine-article/natural-remedies-to-cure-male-yeast-infection/760201).

Naturalne leki

Stosując naturalne lekarstwo jest najlepszym wyborem dla mężczyzn drożdże. Naturalne środki są o wiele bezpieczniejsze niż leki przeciwgrzybicze i trudnych na ogół nie ma żadnych skutków ubocznych.

Naturalne kuracje obejmują następujące zabiegi:

Utrzymać ten obszar czyste i suche. Proszkowy absorbent można stosować aby pomóc utrzymać potu do minimum.

Jogurt naturalny mogą być stosowane do malowania powierzchni. Zdrowe bakterie znajdujące się w jogurt pomoc w walce z drożdży Candida. Dodać jogurt, który zawiera aktywne kultury część regularnej diety.

Oliwa z liści i oregano ziołowych suplementów może być używany do walki z candida.

Olejek z drzewa herbacianego, naturalny przeciwgrzybicze, mogą być malowane na terenie codziennie. Może on być stosowany jako płyn do płukania gardła doustnych ognisk candida.

Połącz 1/2 szklanki octu i 1/2 szklanki soli w ciepłej kąpieli. Moczyć przez około 20 minut.

Czosnek jest naturalnym przeciwgrzybicze. Zakup kapsułki czosnku z sklepie ze zdrową żywnością lub zjeść świeżego czosnku do zwalczania drożdże (http://stanford.wellsphere.com/complementary-alternative-medicine-article/natural-remedies-to-cure-male-yeast-infection/760201).

Preveting drożdżycy z Wracając

Po ich wyleczenia zakażenia i swędzenie i podrażnienie nie ma, ważne jest, aby ćwiczyć drożdży zapobiegania infekcji.

Trzymaj penis czyste i suche jak possible.Yeast rozwija się w wilgotnych i ciepłych miejscach, które nie są dobrze wentylowane.

Unikaj cukru, alkoholu i pieczywa jak najwięcej.

Powstrzymać się od współżycia seksualnego, aż twój partner był leczony na drożdże, jak również.

Nadal jeść jogurt, który zawiera aktywne kultury (http://www.youryeastinfection.com/male-yeast-infections.htm).

Naturalne leki na wrzody i raka żołądka

Naturalne leki na wrzody i raka żołądka


Nie ma nic, osoba z wrzodów żołądka lub raka może mieć więcej niż ulgi i wyleczenia. Wiele leków i ostre zabiegi są dostępne dla obu warunków, ale kilka naturalnych środków, może być w stanie przeciwdziałać niektóre objawy i rozpocząć doprowadzić swoje ciało z powrotem do zdrowia. Naturalne leki zazwyczaj nie są obsługiwane przez wiele badań naukowych, a te wypowiedzi nie zostały zatwierdzone przez FDA. Należy zachować ostrożność przy dokonywaniu jakichkolwiek zmian do swojej diety i suplementacji.

Życie Zmiany

Kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano wrzód żołądka lub raka, ważne jest, aby doprowadzić swój brzuch z powrotem do optymalnego zdrowia. Alergie pokarmowe mogą być główną przyczyną wrzodów, jak często są one leczone i może powodować bardzo rozstrój żołądka. Wiele powszechnych alergenów pokarmowych, takich jak mleko, soja, jaja i pszenicy nie zostały zidentyfikowane, aż szkoda już zostało zrobione. Spróbuj diety rotacji, w którym wyeliminować jeden rodzaj bardzo uczulającym żywności w każdym tygodniu. Nie częściej niż amerykańska dieta nie zawiera wystarczającej ilości błonnika, mimo przekonania, że ​​dieta bogata w błonnik może obniżyć nawrotom choroby wrzodowej dwunastnicy o około połowę. Palenie jest problematyczne dla osób z wrzodami żołądka lub raka. Wyjdź natychmiast po diagnozie. Aspiryna podrażnia błony śluzowej żołądka, gdy regularnie brane i może spowodować nawet gorsze problemy w połączeniu z paleniem. Należy zmniejszyć stres z medytacji i ćwiczeń aerobowych, aby utrudnić rozwój wrzodów.

Zioła i Leczenia wrzody

Jak przeciwzapalne i opiekuna ściany żołądka, korzeń lukrecji jest skuteczne leczenie. Banany pomagają zneutralizować kwasowość soków żołądkowych i może zmniejszyć podrażnienie wrzodów. Choć wydaje się sprzeczne z intuicją, kwas cytrynowy z limonki może pomóc w trawieniu w połączeniu z solami mineralnymi. Kora, kwiaty, pyłki i liście miód manuka może zaatakować bakterię związaną z rozwojem choroby wrzodowej. Wreszcie, sok z kapusty surowej, gdy są gotowane 250 g w 500 ml wody może pomóc w leczeniu wrzodów. Inne soki warzywne, które mogą być pomocne to buraki, ogórek, i szpinak.

Zioła i Leczenie raka żołądka

Jedną z przyczyn raka żołądka może być obfitość bakterii H. pylori. Czosnek jest wielki i jednoczesne leczenie zapobiegawcze, jak to ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym działania antybiotyków. Jedna łyżeczka. czosnku trzy razy dziennie przez okres sześciu miesięcy może przyczynić się do złagodzenia infekcji. Indian agrest przypuszczalnie hamuje wzrost komórek nowotworowych w leczeniu raka żołądka. Jest ono stosowane w tradycyjnych leków indyjskich lat pod nazwami Amla, amlaki i Emblica officianalis, aby wymienić tylko kilka. Weź 10 agrest dziennie przez cztery miesiące w celu leczenia raka żołądka. Condurango jest homeopatycznym, który był używany przez tysiące lat na zaburzenia trawienia i owrzodzeń, a także pomóc złagodzić ból żołądka raka. Możliwie najczęściej omówione raka naturalnego lekarstwo jest stosowanie w diecie nowotworów. Działa na teorii, że istnieją pewne pokarmy, które żerują na raka, jak rafinowany cukier i sodą; pokarmy, które powodują raka, jak trans kwasów tłuszczowych i aspartam; produkty, które interferują z leczenia, takich jak kawa i chloru; i żywności, które odwracają komórki odporności na raka, jak wołowina i indyk. I niektóre produkty spożywcze zawierają substancje odżywcze, aby zatrzymać raka, jak czerwone maliny, brokuły, ananasy i fioletowych winogron. Wielu lekarzy nie zgadza się z ważności zabiegów, takich jak to, ale warto przyjrzeć się, czy tradycyjna medycyna nie jest w stanie wyleczyć raka żołądka.

Naturalne leki dla Sinus Problemy

Problemy zatok może być niewygodne, trwałe i nawet bolesne. Okładziny z jam zatok się stan zapalny i zwiększenie ich produkcji śluzu. Drenaż jest zmniejszona, co pogarsza przekrwienie i podrażnienie. Objawy obejmują zazwyczaj przekrwienie i / lub katar, postnasal kroplówkę i bóle głowy. Ból jest często koncentruje się za oczami lub w pobliżu kości policzkowe. Konwencjonalne metody leczenia obejmują leki obkurczające błonę śluzową nosa, roztwór soli fizjologicznej, spraye doustne lub donosowe kortykosteroidy i antybiotyki. Wiele osób woli korzystać z naturalnych środków, aby radzić sobie z problemami zatok.

Nawadnianie

Nawadnianie nosa jest zalecane przez alternatywnych placówek ochrony zdrowia, jak i konwencjonalnych lekarzy. W najprostszej formie, nawadnianie nosa składa się z wykorzystaniem soli spray do nosa, dostępne w większości sklepów z narkotykami, do płukania i nawilżania nosowych. Bardziej zaangażowani rodzaj nawadniania, które pełniej płukania przejście do nosa i zatok, jest coraz bardziej popularne. Neti pot (pokazane tutaj) lub tryskać butelki wypełnione ciepłą słonej wody. Niekiedy substancje, takie jak olej z drzewa herbacianego, ekstrakt z nasion grejpfruta, ksylitol lub inne zioła są również dodawany. Nawadnianie nosa jest ajurwedyjski praktyka, a studia na University of Wisconsin okazał udzielenia skutecznej pomocy od objawów zatok.

Zioła

Ziołowe środki lecznicze mogą być stosowane jako nalewki, pigułek lub kapsułek lub traktowane jako herbacie. Lnu lub olej lniany może być stosowany do stanu zapalnego, w miarę typowych substancji, takich jak Cayenne, czosnku i chrzanu. Niektóre spraye do nosa są dostępne w kapsaicynę, substancję, która sprawia, że ​​ostra papryka i inne gorące tak ostry. Kruszywo chrzan z sokiem z cytryny jest uważany za szczególnie skuteczne w przypadku zatok i zapalenia. Elderflower jest ceniony za jego zdolności do cienkich śluzu i obiegu wzrośnie do obszaru zatok, zgodnie z zaleceniami Krajowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Homeopatia

Autorzy "Recepta na Naturalne leki" zaleca się stosowanie leków homeopatycznych w mocnych 6x, 12x, 6C, 12C lub 30C dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Właściwym środkiem zależy od objawów, określonych jednostki. Pulsatilla jest odpowiedni dla tych, których objawy są lepiej na otwartym powietrzu, a co gorsza w ciepłych pomieszczeniach, a Hepar sulphuris jest zalecane, gdy objawy są gorsze o zanurzeniu i nos jest ból i zablokowane. Krzemionka jest skuteczne przewlekłe zapalenie zatok, które jest gorsze w zimnym powietrzu. Kali bichromium, belladonna, i inne środki mogą być wykorzystywane do innych kombinacji objawów.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy może być stosowany w rozmaitych postaciach, aby pomóc problemów zatok. Patricia Bragg, ND, PhD zaleca stosowanie go w popłuczyn z nosa, a także do gardła, płyn do płukania gardła. Ona również zaleca picie go codziennie, aby pomóc pozbyć się warunków śluzowych. To może pomóc w detoksykacji organizmu. Wymieszać z chrzanem i żuć na nim aż do smaku nie ma, odciążenie zatłoczonych zatok.

Terapie alternatywne

Akupunktura i akupresura zapewnienia pomocy dla niektórych osób. Temperatura pęcherz 2 może być stymulowane w celu zmniejszenia przeciążenia i bóle głowy, a punkt jelito 4 może być stymulowane bólu w przedniej części głowy. Aromaterapii może być korzystne, zwłaszcza, gdy stosowane są olejki eteryczne, takie jak eukaliptusowy i olejek z drzewa herbacianego.

Jakie są przykłady Naturalne Leki moczopędne?

Naturalne środki moczopędne wsparcia organizmu w usuwaniu nadmiaru cieczy przez zwiększenie liczby przypadków oddawania moczu. Chociaż leki moczopędne są czasem konieczne, ale także pozbawić organizm ważnych witamin i minerałów, które będą musiały zostać przywrócone. Naturalne leki moczopędne nich pokarmy naturalne, zioła i płynów.

Fakty

Diuretyki są stosowane, gdy jest zbyt dużo płynu i sodu w organizmie. Diuretyki zmuszają nerki pozbyć sodu poprzez oddawanie moczu. Według Native Remedies, to stosowane ciśnienie na nerki sygnalizuje organizmowi poświęcić nadmiar płynu z procesem oddawania moczu. To eliminuje nacisk na ścianach tętnic i przywraca naturalny przepływ krwi.

Zioła

Kilka narządów zależy od właściwości lecznicze Dandelion, przez które oczyszcza krew i wątrobę, jak donosi NutraSanus. Mniszka poprawia funkcje nerek, trzustki, śledziony i żołądka i leczy infekcje dróg moczowych.

Zielona herbata jako naturalny środek moczopędny wspomaga proces oddawania moczu, według NutraSanus. Ten starożytny herb był używany od wieków w chińskiej kulturze.

Według informacji wysokie ciśnienie krwi, pietruszka jest potężnym naturalnym diuretykiem. Aktywuje on nerki i pomaga usunąć nadmiar płynu. Do jego właściwości moczopędne, pietruszka najlepiej przyjmować jako herbata.

Uva Ursi działa jak środek moczopędny, który obsługuje wiele funkcji mózgu, nerki, wątroby, pęcherza moczowego i dróg oddechowych.

Linden pomaga zwiększyć oddawanie moczu. Jest również powszechnie stosowane w leczeniu przeziębienia, gorączka, infekcje, migreny i wysokie ciśnienie krwi.

Pokrzywa jest skuteczny środek moczopędny i toksyny do mycia, jak podano na Bella Online.

Pokarmy

Według docelowa Kobieta, po to pokarmy, które zachowują się jak naturalne leki moczopędne: arbuz, rukiew wodna, karczochy, szparagi, ogórki, brukselka, buraki, owies, kapusta, sałata, marchew i pomidory.

Płyny

Sok żurawinowy może pomóc w usunięciu nadmiaru retencji płynów i toksyn. Ocet jabłkowy wykazuje naturalne właściwości moczopędne i utrzymuje stężenie potasu. Zielona herbata jest naturalnym diuretykiem cieczy. Kofeinę, takie jak kawa i herbata w Pomaga również zwiększyć oddawanie moczu.

Korzyści

Oprócz ruchu nadmiar płynów z organizmu, naturalne leki moczopędne może pomóc w leczeniu schorzeń, takich jak kamienie nerkowe, PMS, rzeżączka, choroby wątroby, rwa kulszowa i obrzęku limfatycznego, jak donosi A1 suplementy. Według Native Remedies, naturalne leki moczopędne mogą również traktować czynniki ryzyka związane z wysokim ciśnieniem krwi, takie jak nadciśnienie i problemy z sercem.

O Naturalne Leki moczopędne i ciąży

O Naturalne Leki moczopędne i ciąży


Retencja wody, lub wzdęcia, to wspólne doświadczenie w czasie ciąży. Płyn powoduje, że dodatkowe nogi, ręce i twarz puchnąć. Ale co można zrobić wzdęcia, jeśli nie chcą podejmować żadnych receptę lub over-the-counter diurectics? Na szczęście istnieje wiele naturalnie moczopędne żywności i ziół. Zawsze należy uzyskać zgodę lekarza, zanim spróbujesz czegoś, nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także, aby upewnić się zatrzymanie płynów nie jest przyczyną, lub spowodowane przez, bardziej poważny problem zdrowotny, jak wysokie ciśnienie krwi (stan przedrzucawkowy w czasie ciąży może doprowadzić do przedterminowych urodzeń), choroby serca i problemy z krążeniem.

Pokarmy

Istnieje wiele wspólnych produktów, które działają jak środki moczopędne, więc nie jest to opcja dla nawet queasiest żołądków. Nie tylko są następujące pokarmy naturalne leki moczopędne, mają też wysoką zawartość wody, która zwalcza zatrzymywanie płynów przez przepłukiwanie toksyn. Żywność o wysokiej zawartości wody zapobiega odwodnieniu również niedostateczna podaż płynów, ponieważ w rzeczywistości prowadzi do zatrzymania, jak twoje ciało posiada na wody potrzebuje.

Szparagi, brukselka, ogórki i pomidory pomóc nerki w usuwaniu nadmiaru płynów z organizmu. Buraki, kapusta i marchew pomaga rozbić depozytów tłuszczowych, które zatrzymują wodę. Karczochy, banany, chrzan, sałata, owies, rodzynki, surowe cebula i rzodkiewki, rzeżuchy i arbuz wszystkie zawierają właściwości moczopędne, a wiele z nich także przyspieszyć swój metabolizm, pomaga stracić dodatkowe płyn szybciej.

Produkty te zapewniają również ważne witaminy i minerały, niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, które zastępują żadnych składników odżywczych utracone z dodatkową wodą. Witaminy i strat mineralnych wpływa na równowagę elektrolitową, jak również, co jest kolejnym powodem do wyboru naturalnych produktów spożywczych do walki retencję płynów.

Napoje

Oprócz moczopędne żywności, wiele napoje również pracować na zatrzymanie wody. Dodać do wody jeden z podstawowych codziennych napojów; nie tylko odpowiednie spożycie zapobiegania i zmniejszenia wzdęcia, konieczne jest także dla zdrowia całej cały okres ciąży, a nawet podczas piersią. Zielona herbata, sok żurawinowy, herbatki ziołowe i liści mniszka wszystkie walki retencję płynów. Sok żurawinowy i liści mniszka herbata również zapobiega infekcjom dróg moczowych. Ocet jabłkowy cydr, w małych ilościach, jak w sosach sałatkowych, zapewnia również ulgę od wzdęcia, jak również.

Zioła

Niektóre zioła zawierają właściwości moczopędne, takie jak żywności i napojów, o których mowa powyżej. Dwa najbardziej znane zioła do retencji wody są mięta i anyż; oba są w słodyczami / pastylki i formy herbaty oprócz ich naturalnej postaci roślin. Koper, czosnek, pietruszka pokrzywa i wszystko również ulgę wzdęcia po dodaniu do pokarmu.

Porady

Możesz również podjąć działania przeciwko retencji płynów przez leżącej i / lub podnosząc stopy, w których zbiera się nadmiar płynu najczęściej dzięki grawitacji. Unikaj ciasnych ubrań, buty i skarpetki, nie tylko dla wygody, ale również dlatego, że ograniczają one krążenie w organizmie. Lekkie ćwiczenia, tylko zatwierdzone przez lekarza, jak pływanie, spacery, ćwiczenia jogi i wody również łagodzić wzdęcia, głównie poprzez poprawę i zwiększenie zarówno krążenie i metabolizm.

Wniosek

U większości kobiet w ciąży powinny móc korzystać z przynajmniej jednego z wymienionych uprzednio na tym samym poziomie, bez ryzyka pod pewnym na receptę i bez recepty diuretyki opcji. Pamiętaj jednak, że bezpieczeństwo musi być twoim największym zmartwieniem, więc nie odkładać konsultacji z lekarzem na temat zatrzymania płynów i środków zaradczych.

Naturalne leki dla chorych na cukrzycę

Wizyty u lekarza i recepty leki są drogie, więc wiele osób z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca poszukiwania naturalnych metod leczenia, które są zarówno tanie i łatwe w użyciu w domu.

Kontrola cukru we krwi

Niektóre naturalne leki bezpośrednio obniżać poziom cukru we krwi. Dr Katarzyna Champagne z Pennington Biomedical Research Center poinformował, że prawie wszyscy pacjenci z jej badań, którzy spożywali 2 do 6 gramów cynamonu dziennie wykazały znaczną poprawę. Niektóre formy cynamon, jednakże, mogą powodować działania niepożądane, takie jak rozrzedzania krwi, jeśli są przyjmowane przez długi czas.

Poprawić odporność na insulinę

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, wysoki poziom glukozy we krwi u chorych na cukrzycę są ze względu na niezdolność organizmu do prawidłowego wykorzystania glukozy i chrom, magnez i dieta bogata w błonnik może poprawić odporność na insulinę.

Ciśnienie krwi

Głównym powikłaniem cukrzycy jest wysokie ciśnienie krwi, a niektóre naturalne leki obiecujące w zwalczaniu go. Czosnek jest stosowany w leczeniu zarówno nadciśnienia tętniczego i cukrzycy, według dr Heli Roy i Shanna Lundy z Pennington Biomedical Research Center.

Unikanie Cukier

Cukru i rafinowanych węglowodanów powoduje poziom cukru we krwi. Kompletny system leczenia cukrzycy polega ich unikania w miarę możliwości. Według New Mexico State University, naturalne noncaloric substancje słodzące, takie jak stewii, pozwalają ludziom cieszyć słodkie rzeczy bez cukru.

Komplikacje zdrowotne

Dr Champagne zauważa, że ​​wiele preparatów ziołowych na cukrzycę nie były badania w ramach badań klinicznych. Oznacza to, że ich bezpieczeństwo i skuteczność w leczeniu cukrzycy nie zostało wykazane.

Naturalne Leki obniżające ciśnienie krwi

Wysokie ciśnienie krwi jest stan, w którym krew napiera tętnic ze zbyt dużą siłą. Zmiany w stylu życia, takich jak: zmniejszenie masy ciała; unikanie alkoholu, palenie tytoniu, sól i przetworzonej żywności; zmniejszenie stresu; i ćwiczenia mogą obniżać ciśnienie krwi. Ale czasem zmiany w swoim życiu, nie są wystarczające. Lek jest dostępny, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi, ale może mieć skutki uboczne, takie jak bóle głowy, wzdęcia, depresja, problemy ze snem, zawroty głowy, zaparcia, suchość w ustach, senność, problemy z erekcją. Wiele osób próbuje naturalne leki na obniżenie ciśnienia krwi przed rozpoczęciem przepisywania leku.

Suplementy

Witaminowe i mineralne są bezpieczne i mogą obniżyć poziom homocysteiny. Należą do nich potas i magnez (które również pomagają organizmowi pozbyć się nadmiaru soli), wapń, kwas foliowy (jedną z witamin z grupy B), witaminę C, witaminę E, aminokwasy taurynę i argininę i L-karnityny. Jedzenie naturalnych produktów spożywczych, które zawierają te witaminy i minerały może pomóc obniżyć ciśnienie krwi.

Grape Seed

Ekstrakt z pestek winogron wzmacnia enzym w organizmie o nazwie tlenek azotu, który chroni serce i utrzymuje tętnice elastyczne. Dawka 150 do 300 mg dziennie obniża skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi.

Wyciąg z hibiskusa

Hibiskus jest niewielkie drzewo z jasnymi kwiatami pełne minerałów i składników odżywczych. Ma owocowy smak, który jest dobry, jak herbaty ciepłej i zimnej. Hibiscus tea rozszerza naczynia krwionośne, wzrasta objętość moczu produkowanego w celu zmniejszenia objętości krwi. To samo robi medycyna ciśnienie krwi, ale do picia herbaty z hibiskusa nie daje skutków ubocznych. Około 16 uncji hibiskusa herbata ma działanie 25 mg medycyny ciśnienia krwi.

Omega 3

Olej rybi zawiera DHA, kwas omega 3, który rozrzedza krew i zmniejsza ryzyko zakrzepów. Olej lniany zawiera również te kwasy obniżające ciśnienie krwi. Zarówno olej z ryb i olej lniany są dostępne w postaci płynu, kapsułek, lub żywności. Postępuj zgodnie z instrukcjami na pojemniku do instrukcji dawkowania.

Głóg

Stosując Hawthorn berry zmniejsza rozkurczowe ciśnienie krwi, zwłaszcza u pacjentów z cukrzycą typu 2. Głóg rozszerza naczynia krwionośne i zmniejsza odporność na przepływ krwi.

Pietruszka i czosnku

Pietruszka poprawia przepływ krwi przez tętnice i żyły. Czosnek może również obniżyć ciśnienie krwi poprzez obniżenie krzepliwości i obniża poziom cholesterolu, jak również. Skonsultować się z lekarzem, jeśli używasz rozrzedzające krew, aby upewnić się za pomocą czosnku nie powoduje negatywnych skutków.

Ostrzeżenie

Skonsultować się z lekarzem przed podjęciem próby jakiegokolwiek naturalne leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi. Jeśli lekarz uważa, należy wziąć leki na receptę, to dlatego, że on wie, że korzyści są większe niż ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Należy regularnie kontrolować ciśnienie tętnicze krwi, aby upewnić się, że pozostaje na bezpiecznym poziomie.