adcov.com

naprawa siatkowki

Uszkodzenie nerwu węchowego i Naprawa

Uszkodzenie nerwu węchowego i Naprawa


Twój nerw węchowy jest odpowiedzialny za węch i zdolność do wykrywania smaki żywności i napojów można konsumować. Uszkodzenie nerwu węchowego do Twojej może być wyniszczające i stan dotyka wielu ludzi na całym świecie.

Ile osób węchowy Dysfunkcję?

Około 1 procent ludzi w wieku poniżej 65 wyczuwania dysfunkcji, i starsze niż 65 nie więcej niż 50 procent osób. Stopień dysfunkcji i uszkodzeń różni się znacznie od osoby do osoby.

Jakie są Wpływa uszkodzenia nerwów węchowych?

Uszkodzenie nerwu węchowego może obrabować osoba większość lub wszystkie jego zmysły węchu i smaku. Może to negatywnie wpłynąć na chęć do jedzenia, jak również zmniejszyć zdolność danej osoby do wykrywania zagrożeń środowiskowych, takich jak dym z pożaru lub zepsutej żywności.

Co powoduje uszkodzenia nerwów węchowych?

Większość przypadków ciężkiego uszkodzenia nerwu węchowego są spowodowane wcześniejszym zakażenie górnych dróg oddechowych, urazu głowy lub choroby nosa i zatok zatoki. Inne przypadki są wtórne do alergii, polipy i nowotwory, które rozwijają się na lub w pobliżu nerwów lub zapalenia tkanki nerwowej.

Zabiegi lecznicze

Zarządzanie alergii może łagodzić objawy zaburzeń węchowych, które są wtórne do alergii. Krótki przebieg steroidów może zmniejszyć objawy zaburzeń spowodowanych stanem zapalnym tkanek nerwowych.

Chirurgiczne w zakresie napraw i Komórki macierzyste

Chirurgiczna może pomóc przywrócić funkcjonalność do tkanki nerwowej blokowany przez polipy lub nowotwory, ale zwykle nie może pomóc w sprawach związanych z odciętą nerw. Zabiegi komórek macierzystych wykazują obiecujące w odrastania nowego węchowego tkanki nerwowej.

Refluks u niemowląt z Fistula tchawiczo Naprawa

Często związana z innymi zaburzeniami wrodzonymi, przetoki tchawiczo (TEF) jest poważną chorobą, która jest zwykle zauważyć wkrótce po urodzeniu, a niekiedy wcześniej za pomocą ultradźwięków i innych badaniach diagnostycznych wykonywanych w czasie ciąży. TEF wymaga korekty chirurgicznej. Najczęściej podejmowane na kilka dni życia, operacja posiada pewne ryzyko dla dziecka. W zależności od powagi innych ewentualnych wad wrodzonych, rokowanie dla wielu wymagających naprawy TEF jest dobre.

TEF

Przetoka tchawiczo obejmuje tchawicy (rurkę, która biegnie przez jamę klatki piersiowej i prowadzi powietrze do płuc) i przełyku (rury, który działa obok tchawicy i przenosi pokarm do żołądka). Początkowo, tchawicy i przełyku z rozwijającego się płodu jest jeden długi, puste rurki. Cztery do ośmiu tygodni po zapłodnieniu, a formy ścienne i tworzy dwie rury. Jeśli ściana nie jest ciągła, przetoki lub połączenia między dwoma występuje. W tym przypadku, żywność / cieczy może przemieszczać się od przełyku przez przetokę do tchawicy i płuc. Zaburzenia przełyku powoduje problemy z połykaniem i trawieniem.

TEF Naprawa

Baby z TEF trzeba operację zamknięcia połączenia między przełykiem a tchawicą. Lekarze zazwyczaj zrobić nacięcie w prawej piersi i wycięcia przetokę, zamknięcie ubytku szwami. W niektórych przypadkach dziecko może mieć inne komplikacje zdrowotne, które wymagają odroczenia operacji na raz. Jeśli tak, prawdopodobnie niemowlę będzie potrzebować gastrostomii (zgłębnika w żołądku) i pobyt w oddziale intensywnej opieki medycznej do czasu operacji.

Refluks

Refluks występuje, gdy kwasy i zawartość żołądka przepływać z powrotem z żołądka do przełyku. Kiedy wchodzą w kontakt z wewnętrzną wykładziną przełyku, alkaliczne takie płyny gastryczne może powodować ból i spalanie, znane również jako zgaga, i wymioty. Jest to częsty problem we wszystkich niemowląt, Lucile Packard i Szpital Dziecięcy w Stanford (LPCH) informuje, że około połowa dzieci, które miały TEF naprawy będzie rozwijać przewlekły refluks po operacji.

Leczenie refluksu

Leki, które pomagają w redukcji kwasu w żołądku, takich, jak Tagamet i Zantac mogą być stosowane w dawkach odpowiednich dla niemowląt, określone przez lekarza dziecka. Lekarze mogą również wybrać leki takie jak Reglan, co pozwala na pusty żołądek szybciej, możliwe zmniejszenie ryzyka wrzenia. Czasami wymagane jest podawanie rury ze względu na inne choroby wrodzone. Próby z różnych wzorów (takich jak soja) oraz zmian w schematach (mniejsze żywienie częstsze posiłki) są często skuteczne w pomaga zapobiegać refluks. W najcięższych przypadkach, procedura zwana fundoplikacji (gdy górna żołądek "zawinięte" wokół przełyku), może być konieczne zmniejszenie wrzenia.

Osób zagrożonych

LPCH szacuje, jeden w 4000 mają TEF. TEF nie jest uważane za chorobę dziedziczną, ale często występuje u dzieci z innych wad wrodzonych, takich jak zespół Downa, przepukliną przeponową i innych warunków pokarmowego, wady serca, wady nerek, problemy układu mięśniowo-szkieletowego lub zespołem znanym jako VACTERL (anal, kręgosłupa, serca, TEF, nerek i zaburzenia kończyn).

Jak naprawić Knees skórki

Jak naprawić Knees skórki


To nieuniknione dzieciństwa. W takim czy innym czasie wszystkie dzieci wracają do domu z ocieplanych kolana. Czy są one dowodem jest w stanie jeździć na nowy rower lub wynik starcia na placu zabaw, to będzie do ciebie, aby naprawić skórki kolana dziecka, tak samo, jak naprawić wszystkie jego inne boli. To prosty fix, opierając się bardziej na współczucie niż umiejętności pierwszej pomocy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak naprawić skórki kolana.

Instrukcje

1 Comfort dziecko, mówiąc w spokojnej i zmierzonej głosem, przytulając go i suszenia jego łzy. Choć nie poważnych obrażeń, ocieplane kolana może być bardzo bolesne i przerażające dla dziecka. Jest dużo łatwiej naprawić skórki kolana spokojnym dzieckiem, niż to naprawić skórki kolana zrozpaczony dziecka.

2 Zastosuj nacisk na zadrapania, które są jeszcze do krwawień. Użyj czystego ręcznika papierowego lub sterylną gazą bandaż delikatnie ale stanowczo naciskać na złom, aż krwawienie zatrzymuje.

3 wypłukać wszelkie zanieczyszczenia obce, które mogą być składane w tarapaty. Często, szkła lub żwir może pozostać i muszą być usunięte przez uruchomienie letniej wody na powierzchni. Być może trzeba użyć pęsety usunąć mniejsze kawałki, które nie są przemieszczane przez wodę.

4 ścieranie delikatnie umyć ciepłą wodą i mydłem, przy użyciu myjki. Jeśli Twoje dziecko nie chce niech cię w pobliżu jej skórki kolana, uruchomić ją do kąpieli i mycia się rany, a ona gra.

5 Zastosuj antybiotyk maści lub zastosować płynny bandaż. Ciekłe bandaże promowania wzrostu nowych komórek przez utrzymanie wilgotnego obszaru, który jest jednym z celów stosowania antybiotyku maści przy standardowym bandaża. Bandaż nie płyn skutecznie uszczelnić na antybiotyki śmietany.

6 Bandaż skórki kolana luźno utrzymać bakterie z tych otarć. Utrzymać bandaż na parch aż utworzy, ale po usunięciu bandaża, zniechęcić dziecko przed zbierając na parcha i ponowne otwarcie rany.

7 Łatwość ból przewlekły, pozwalając dziecku trzymać okład z lodu na kolanie, lub dając mu paracetamol lub ibuprofen, jeśli ból nie ustępuje.

8 Zobacz lekarza, jeśli złom nie wydaje się być prawidłowo leczenie. Jeżeli powierzchnia jest czerwona, ciepło lub sączenie ropa może być zakażony i dalsze leczenie jest konieczne.

Wskazówki

 • Jest to błędne przekonanie, że skórki kolana należy czyścić alkoholem lub nadtlenkiem wodoru. Oprócz powoduje dodatkowe bóle i niepotrzebnego, środki mogą faktycznie hamują proces gojenia.

Jak naprawić Okresy Nieregularne

Jak naprawić Okresy Nieregularne


Lub okresy nieregularne cykle miesiączkowe mogą być mile widziane przez niektórych kobiet. Jednakże, jeśli próbują począć dziecko, mając nieregularny cykl menstruacyjny może utrudnić plany założenia rodziny. Kilka czynników może prowadzić do nieprawidłowych cykli. Niektóre przyczyny są łatwo naprawić ze zmianami stylu życia i przyzwyczajenia, podczas gdy inni mogą pociągać za sobą podróż do swojego lekarza.

Instrukcje

1 Zmniejszenie stresu. Uporczywy stres i niepokój może zatrzymać cykle miesiączkowe lub spowodować nieprawidłowości. Dowiedz się sposobów na relaks i radzenia sobie w sytuacjach stresowych, takich jak głębokie oddychanie. Zrezygnować z odpowiedzialności, jeśli czujesz się przytłoczony i nie bój się prosić o pomoc. Porozmawiaj z lekarzem na temat naturalnych suplementów uspokoić niepokój i nerwy.

2 Eat zdrowej, zbilansowanej diety. Niewłaściwe odżywianie może wpływać na cykle miesiączkowe. Jedz 05:56 małe zdrowe posiłki dziennie (owoce, warzywa, a dużo białka, takich jak mięso, jaja i nabiał). Utraty nadmiernej masy ciała może również skłonić nieregularne.

3 Zmniejsz intensywność treningów. Pobyt w kształcie i utrzymanie prawidłowej masy ciała jest dobre, ale zbyt wiele forsowne treningi mogą powodować nieregularne cykle miesiączkowe.

4 Zapytaj o hormonalnych suplementów. Skonsultować się z lekarzem i omówić możliwość przyjmowania suplementów, które pomogą uregulować swoje okresy.

5 wykluczyć inne warunki leków. Chorób, takich jak zespół policystycznych jajników oraz choroby zapalnej jelit, może wywoływać nieregularne. Skontaktować się z lekarzem w celu dokładnego rozpoznania.

Wskazówki

 • W ciągu pierwszych trzech lat od ich cyklu nastolatki i młode dziewczyny mogą wystąpić nieregularne. Cykle stopniowo regulować na własną rękę.
 • Biorąc pigułki antykoncepcyjne (jeśli nie planujesz poczęcie) może pomóc uregulować cykle miesiączkowe.

Jak naprawić płaskostopie

Jak naprawić płaskostopie


Płaskostopie, zwane także opadłych łuki, występują zazwyczaj w wyniku złej funkcji ścięgna w stopie. Najczęstsze przyczyny to m.in. zaburzenia nerwowe i podarte ścięgien; że otyłość i cukrzyca może narazić Cię na ryzyko. Zabiegi chirurgiczne są jedynym sposobem, aby trwale poprawić płaskostopie: Jednak nie są to środki, które można podjąć, aby złagodzić dyskomfort i ból płaskostopie i zachęcać ogólnego stanu zdrowia stóp.

Instrukcje

1 Wyciągnij nogi. Dodać do czasu każdego dnia ćwiczyć rozciąganie mięśni, które są związane z łuku. Możesz poprosić lekarza lub fizykoterapeuty pokazać właściwą drogę do kandydowania, tak, że łuki są w pozycji neutralnej, a nie zatopiony w podłodze. Codzienne rozciąganie będzie podnieść poczucie świadomości i pomóc dokonać subtelnych zmian w swojej postawie, co może ostatecznie złagodzić upadłych łuki.

2 Analiza codziennych czynności. Gdzie spędzasz większość swojego czasu? Wybierz obuwie, które jest odpowiednie do większości codziennych czynności. Zapewni to, że wspierają swoje nogi, kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Mając wystarczająco dużo wsparcia, można znaleźć ulgę od objawów związanych z płaskimi stopami, w tym bólu w łuki, obcasy, a nawet z tyłu.

3 Zadaj opieki zdrowotnej będzie konieczne profesjonalny nawet zespolonych wkładki do butów. Czasami, choć nie zawsze: wkładki żelowe, wyściełane kliny lub ortezy może dać dodatkowe wsparcie w zakresie stóp, które są pod ciśnieniem. Specjalne buty lub wkładki do butów mogą nie być konieczne dla osób z elastycznych płaskich stopach, które doświadczają bólu lub dyskomfortu.

4 Monitorowanie ciśnienia tętniczego i masy ciała, zwłaszcza jeśli cukrzyca lub otyłość prowadzi w swojej rodzinie. Chociaż unika tych warunków nie będzie naprawić płaskostopie, może z pewnością pomóc utrzymać je z coraz gorzej.

Jak naprawić zastawki mitralnej wypadanie

Jak naprawić zastawki mitralnej wypadanie


Zastawka mitralna odbytnicy jest stanem, w którym jedna z zastawek serca (między lewym przedsionkiem a lewą komorą serca) nie jest w pełni zamknięty gdy serce bije, pozwalając na przenikanie krwi przepływać z powrotem do przedsionka. Objawy MVP to kołatanie serca, zawroty głowy i zmęczenie. Większość czasu lekarz będzie po prostu monitorować stan, ale niektóre przypadki mogą wymagać bardziej złożonego leczenia.

Instrukcje

1, nie panikuj. Zgodnie z Cleveland Clinic, o 3 procent do 5 procent ludzi ma MVP, a większość nawet nie zdaje sobie sprawy. Zazwyczaj wyciek jest tak nieznaczne, że powoduje to żadnych widocznych skutków i nie wymaga żadnej interwencji medycznej. Nie umieszczaj dodanej obciąża twojego serca przez coraz niespokojny.

2 wizyty u lekarza. Jeśli mają łagodny przypadek MVP, lekarz zwykle zaleci coroczne wizyty w celu monitorowania stanu.

3 Zapytaj lekarza o leki, takie jak beta-adrenolityków, digoksyny i leków rozszerzających naczynia byłoby pomocne. Większość osób z MVP nie trzeba brać leki na choroby.

4 kształcić się na objawy zapalenia wsierdzia, zakażenie zastawek serca. Osoby z MVP są bardziej podatne na rozwój zapalenia wsierdzia. Należy również poinformować lekarza stomatologa, jeśli masz MVP. Lekarz może zalecić przyjmować antybiotyki przed mającą wykonać wszelkie procedury stomatologiczne, w tym rutynowe czyszczenia.

5 Zapytaj lekarza, czy operacja jest konieczna. Około 10 procent do 15 procent osób z MVP wymaga operacji. Podczas operacji lekarze albo naprawić uszkodzony zawór lub wymienić go na zaworze mechanicznym lub zastawki biologicznej (od zwierząt takich jak świni lub krowy).

Jak naprawić dziecka łbem płaskim

Jak naprawić dziecka łbem płaskim


W pierwszych miesiącach niemowlęctwa, to jest wspólne dla dziecka rozwijać płaski punkt na tył głowy. Ta płaska powierzchnia, znany jako pozycyjnego plagiocephaly jest powodowane przez dużą ilość czasu, w którym dziecko leży na plecach. Z biegiem czasu, będzie można naprawić płaską główkę dziecka.

Instrukcje

1 Zezwól na dziecko do snu na boku. Jeśli często zmienia swoją pozycję w nocy, jego mieszkanie miejscu zacznie wracać do normalnego kształtu.

2 Użyj koc lub klin w nocy, aby utrzymać dziecko przed r na płaskiej części czaszki. Nie powinno być płaska część spoczywa na łóżku.

3 Zachęcaj dziecko do gry w jego brzuch. Wystarczającą ilość czasu brzuch może mu pomóc w rozwoju, jak również podjąć wagi off z płaską plamą na głowie.

4 Trzymaj dziecko często. Jeśli trzymać dziecko z huśtawki, łóżeczka i foteli samochodowych przez kilka godzin dziennie, to odciążyć czaszki.

5 Zapytaj swojego lekarza o kasku ciśnienia. W ciężkich przypadkach lekarz może używać kasku aby pomóc przekształcić głowy dziecka wraca do normy.

Wskazówki

 • Zawsze należy przestrzegać wytycznych dotyczących zapobiegania SIDS. Nie będzie chciał umieścić swoje dziecko na ryzyko ze względu na zniekształconą głowę.
 • Niektóre zniekształcone czaszki może być spowodowane bardziej poważnych schorzeń. Porozmawiaj z pediatrą na temat wszelkich problemów, które mogą wystąpić.

Ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej Naprawa

Ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej Naprawa

Ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej (ASD) jest otwór między dwóch górnych komór serca, które pozwala natleniona i odtleniono krwi do mieszają. W czasie, wymaga to serce do cięższej pracy. Zgodnie z Cleveland Clinic to może spowodować zastoinową niewydolność serca i nadciśnienie płucne, które jest wysokie ciśnienie krwi w płucach. ASD jest obecny w ilości od urodzenia i jest trzecią co do częstości wady serca. Wiele ASD diagnozuje przy urodzeniu, ale niektóre nie są odkryte aż dorosłości. Dla prawidłowego diagnozowania i leczenia, trzeba zobaczyć wykwalifikowanej kardiologa.

Instrukcje

Diagnozowania i leczenia niemowląt ASD

1 technik sprawdzić czy USG prenatalne. Według dr Thomasa Merino na Temple University, przedsionka komory serca zaczynają oddzielić w drugim miesiącu ciąży. Serce jest jednym z pierwszych rzeczy, technik USG będzie skupić. Wszelkie otwór w przegrodzie przedsionkowej może zamknąć w czasie ciąży. Otwór nie stanowi żadnego problemu dla nienarodzonego dziecka, które pobiera wszystkie tlenu przez pępowinę. Ale każde dziecko, które pokazuje, dziura przed urodzeniem będzie dodatkowe testy tak szybko, jak się narodził.

2 W przypadku podejrzenia ASD pediatryczny kardiolog zleci dodatkowe badania dla noworodków. Merck zaleca stosowanie zarówno rentgenowskie oraz badanie echokardiograficzne, aby uzyskać dobry trójwymiarowy obraz serca.

3 kardiolog pediatryczny zmierzy obraz otworu. Merck donosi, że większość niemowląt z otworem poniżej 3 mm nie wymagają leczenia operacyjnego. Większość z tych małych wad spontanicznie blisko jak dziecko rozwija się i znika w wieku 18 miesięcy. Ale te dzieci wymagają częstego monitorowania. Otwory, które są od 3 mm do 8 mm mogą być zamknięte, ale wymagają bardziej starannego obrazowania. Jeżeli otwór nie zamyka, operacja musi być wykonana. Wszelkie otwory większe niż 8 mm, stanowią poważne zagrożenie dla dziecka i są zbyt duże, aby uzdrowić bez pomocy. Te ASD wymagają operacji.

4 Istnieją dwa sposoby, aby zamknąć ASD. Cardiothoracic pediatryczny chirurg może przejść do serca przez jedną z głównych arterii i zaszyć otwór zamknięty; Ten natychmiast zatrzymuje mieszaninę krwi. Innym sposobem jest umieszczenie łatki na otwór. Według producenta, plaster spowalnia przepływ krwi pomiędzy dwoma przedsionków i komór sprzyja wzrostowi tkanki serca na plastra uszczelniając otwór w czasie. Ponieważ tak wiele wad serca u niemowląt wymaga operacji, wielu kardiologów dziecięcych Cardiothoracic pediatrycznych są również chirurgów.

Diagnostyka i leczenie dorosłych ASD

5 An dorośli mogą żyć większość swojego życia z otworem pomiędzy przedsionków komór serca. Z biegiem czasu, ten dodatkowy stres na sercu pokaże. Zgodnie z Cleveland Clinic, będzie się zmęczony i zdyszany łatwo. Ona może rozwinąć zastoinową niewydolnością serca lub zakrzep. Ważne jest, aby omówić wszelkie zmiany w poziomie energii ze swoim lekarzem ogólnym.

6 kardiolog zleci szereg testów na sercu. Cleveland Clinic zaleca cewnikowania serca do mierzenia ciśnienia w obu komorach i przedsionkowych angiogramie spojrzeć na zdrowie tętnic zasilających mięsień sercowy, oprócz promieni X i echokardiograficznych. Oprócz pomiaru wielkości otworu, te testy również szukać szkody nierozpoznana ASD może być przyczyną.

7 W przeciwieństwie do dzieci, dorosłych z ASD ma praktycznie żadnych szans na zamknięcie otworu spontanicznie. Otwór może być zamknięty chirurgicznie, zwykle przez sercowo-płucnego chirurga. Zgodnie z University of Southern California, naprawy ASD jest bardzo bezpieczne i skuteczne procedury. Większość dorosłych z powrotem do pełnego funkcjonowania w mniej niż trzy tygodnie. Podobnie jak u niemowląt, ASD może być zamknięte albo szwów lub plastra.

8 Traktuj wszelkie dodatkowe uszkodzenia serca. W niektórych przypadkach, zastoinowa niewydolność serca, zakrzepy, lub uszkodzenie zaworu może już wystąpił do czasu rozpoznanym ASD. Po naprawie otworu, dodatkowego sposobu traktowania, takich jak wymiana zaworu, może być konieczne. Kardiolog pomaga pacjent nakreślić plan, aby doprowadzić serca z powrotem do zdrowia.

Jak naprawić Life Fitness eliptyczne

O zdrowie i fitness jest przede wszystkim w umysłach wielu ludzi w tych dniach, korzystanie ze sprzętu do ćwiczeń w domu został zdjęty. Minusem posiadania własnego urządzenia jest to, że jeśli przestanie działać poprawnie, nie ma wykwalifikowanego technika, aby dostać się ponownie. Posiadanie komputera w domu wymaga zebrania co najmniej podstawową wiedzę o tym, jak naprawić to powinno się nie udać. Najczęstsze problemy ze spaceru lub napędem pasowym i silnikiem, który zużywa się po pewnym czasie.

Instrukcje

Naprawa napędu pasowego

1 Kliknij prawym pedałem. Usuń śrubę mocującą pedał do łącznika. Zdjąć łącznik, a następnie odłączyć śruby mocujące pedał do rzeczywistej maszynie. Powtórzyć po lewej stronie. Po obu stronach podstawy urządzenia są dwa "Obudowy" lub obudowy. Usuń je.

2 Odszukaj pokrywę korby do bazy. Nie będzie po jednym z każdej strony. Usuń je. Przez klękając i patrząc do bazy, można znaleźć pasek napędowy.

3 odłączyć taśmę z korb i bloków wewnątrz podstawy i usunąć.

4 Wyciągnij pasek zastępczej nad lewego ramienia, a następnie dopasowania na koło pasowe. Wyciągnąć taśmę na kole pasowym silnika.

5 Wyrównaj łożysk magnetycznych, które będą się na prawej stronie. Uklęknąć obok prawej korby i znajduje się przełącznik, który jest usytuowany przy kole. Obrócić koło magnes jest widoczny, i ustawić magnes obok przełącznika. Dostosowanie pozycji przełącznika odkręcając śrubę mocującą i przesunięcie przełącznika jak blisko magnesu, jak to możliwe bez ich dotykania. Wymień wszystkie korby okładek i przesłon. Upewnij się, że wszystkie usunięte części są w remoncie.

Wymień moduł silnika

6 Wykonaj kroki 1 i 2 powyżej. Zdjąć pasek napędu z koła pasowego silnika.

7 Odłącz przewody od silnika i zwolnić od urządzenia gospodarstwa. Umieścić śruby po jednej stronie.

8 Wyjmij stary silnik od jego klatki i zastąpić nowym. Podłącz ramkę i dołączyć przewody do nowego silnika.

9 Wymień pasek klinowy na koło pasowe oraz wymienić wszystkie korbowych Obudowy, przypadki i przesłon.

Jak naprawić rower treningowy

Jak naprawić rower treningowy


Rower treningowy może być cennym narzędziem w Twojej systemu ochrony zdrowia, ale oczywiście to nie ma zastosowania, jeżeli nie jest w dobrym stanie. Wiele aspektów wykonywania napraw rowerowych są związane z ogólnym utrzymaniem i dokręcenie lub wymiana śrub. Powinieneś być w stanie reagować na inne aspekty, takie jak zastąpienie miejsc rowerowych i pasów napędowych, jak również, jeśli chcesz, aby skutecznie utrzymać swój rower.

Instrukcje

1 Wymień miejsce po odkręceniu nakrętki i podkładki, które posiadają siedzibę w miejscu. Wyrównaj nową siedzibę na odpowiednim miejscu. Włóż ponownie nakrętki i podkładki i dokręcić je na miejscu za pomocą klucza.

2 Zmień pasek napędowy poprzez umieszczenie pasa po prawej stronie roweru (na większości modeli) i usuwając stary pasek. Jeśli rower ma plastikową obudowę ochronną wokół pasa, wyjąć śruby mocujące go w miejscu i ustawić obudowę na bok. Nakręcić nowy pasek nad kierownicą pasa i wokół obu kół, aby utrzymać go w miejscu. Wymień obudowę ochronną.

3 Dokręcić wszystkie śruby, podkładki i śruby. Wymień w potrzebie naprawy.

Jak naprawić silnik nachylenia bieżni

Jak naprawić silnik nachylenia bieżni


Bieżnie są doskonałym sposobem, aby pozostać w formie i trenować do wyścigów bez względu na pogodę za drzwiami. Gdy bieżnie przestać działać może do wykluczenia swoich planów szkoleniowych lub odchudzania. Niektórzy technicy bieżnią powie, wymienić silnik nachylenia, gdy przestaje działać, a jednocześnie zapewni to bieżnia działa niezawodnie, pod mocowania silnika samodzielnie. Próbuje naprawić silnik na własną rękę może zaoszczędzić koszty nowego silnika i daje więcej czasu przed wymianą silnika.

Instrukcje

1 Znajdź silnik nachylenia. Jest prawdopodobne, umieszczony w pobliżu przedniej części pomostu, ale skonsultować instrukcję obsługi, aby znaleźć dokładnie miejsca. Odłączyć przewody czarne i białe prowadzi na silniku od słupków końcowych. Można zlokalizować posty po każdym z przewodów do złącza typu Push i odłączenie wtyczki od słupków.

2 testowych sygnał z Twojego silnika nachylenia. Ustawiony miernik napięcia na jej najmniejszym oporze i umieścić druga końcówki do końca białego złącza przewodowego. Włóż czarną końcówkę do złącza na końcu czarnym przewodem. Obserwować wskaźnik i wybrać następny poziom odporności.

3 Kontynuuj zwiększenie odporności, aż pojawi się odczyt na wskaźnik napięcia. Jeśli nie dostać czytania, to jest czas, aby wymienić silnik w całości. Jeśli dostaniesz odczyt, problem może leżeć w zespole nachylenia. Użyć klucza imbusowego lub innego klucza odkręcić śruby na silniku nachylenia montażu, a następnie wyjąć silnik.

4 Usuń przód systemem ramy pokładu i szukać jakiegokolwiek oporu z funkcji nachylenia. Nasmarować zawiasy do montażu nachylenia i sprawdzić odporność ponownie. Opór ten może pochodzić z podnoszenia i opuszczania ramy działa pasa. Jeśli test napięcia jest pozytywny i nachylenia działa bez oporu, ponownie zainstalować silnik. Podłącz przewód czarny i biały prowadzi do ich stanowisk i zmontować maszynę.

5 Przetestuj silnik nachylenia poprzez odkręcenie śrub i małe śruby mocujące silnik do obudowy. Odkręcić te śruby i wyjąć silnik z obudowy. Sprawdzić bieg na końcu wału. Jeśli jest uszkodzony, należy wymienić silnik.

6 Zastosowanie sprężonego powietrza do czyszczenia wnętrza obudowy. Obracając wrzeciono z gwintem na przeciwległych końcach obudowy, aby upewnić się, że może obracać się swobodnie. Jeśli nie włączyć, nasmarować je, dopóki nie okaże się bez oporu. Jeśli wszystko działa, można ponownie podłączyć silnik do obudowy i ponownie zainstalować silnik do bieżni.

Wskazówki

 • Upewnij się, że nie ma siły chodzić do bieżni podczas zdemontować i zmontować go.
 • Skonsultuj się w instrukcji obsługi do prawidłowego demontażu i ponownego montażu.
 • Należy zachować ostrożność podczas korzystania z woltomierz.

Powikłania Naprawa zastawki mitralnej

Operacji naprawy zastawki mitralnej jest najbardziej popularny rodzaj chirurgii zastawki. Około 99,000 takie operacje są przeprowadzane każdego roku w Stanach Zjednoczonych Według dr A. Marc Gillinov z Cleveland Clinic, chirurgów serca są w stanie naprawić większość zaworów, a nie je zastępować.

Znaczenie zastawki mitralnej

Zastawka mitralna znajduje się po lewej stronie serca, która działa bardziej niż z prawej strony do cyrkulacji krwi w organizmie. Zastawki mitralnej umożliwia przepływ krwi z lewego przedsionka (górnej komory serca) do lewej komory (dolna komora). Jeżeli zawór nie działa prawidłowo, ciśnienie w lewej komorze serca może doprowadzić do niewydolności serca.

Przyczyny problemów mitralnej zaworów może być spowodowane przez infekcje, ataki serca, choroby serca lub wady wrodzone. Mniejsze problemy mogą być traktowane lekami i leczenia farmakologicznego.

Funkcja Assesing zastawki mitralnej

Szereg testów stosuje się do ustalenia, jak dobrze mitralna działa. Badanie fizykalne jest wykonywany, aby sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek zaburzenia rytmu dźwięki, takiego jak szmery spowodowane problemów mitralnej zastawki.

Inne badania mogą być potrzebne do ostatecznej diagnozy, takie jak EKG w celu oceny aktywności elektrycznej mięśnia sercowego. Klatki piersiowej rentgenowskie ujawniają jeśli serce jest powiększenie lub ma gromadzeniu wapnia. Promienie rentgenowskie wskazują również, czy istnieje jakikolwiek płyn w płucach. Echokardiograficzne, albo echo, wykorzystuje fale dźwiękowe, aby pokazać serce w czasie rzeczywistym, jak bije. To pokazuje rzeczywisty przepływ krwi przez zawory i jest powszechnie stosowane do diagnozowania problemów zaworów.

Testy warunków skrajnych ocenia jak dobrze serce pracuje z wysiłku fizycznym. MRI używa bardzo silny magnes i radiowe fale, aby szczegółowe zdjęcia sercu.

Badania inwazyjne

TEE (przezprzełykowym echokardiograficzne) polega na przepuszczeniu rurkę do przełyku, aby uzyskać lepszy obraz. Cath serca (cewnikowanie serca) mogą być zamawiane i wymaga gwintowania cienką rurkę do serca przez pachwinę. Pozwala to lekarzowi na zapisanie zmian ciśnienia w sercu, oceny cofaniu z zaworów i zobaczyć, jak zawory otwierają się i zamykają.

Powikłania naprawa zastawki mitralnej

Podobnie jak wszystkie gabinetów, naprawy zastawki mitralnej zawór jest ryzykowne. Palacze mają więcej komplikacji z krwawieniem i oddychania. Wszystkie operacje niosą ze sobą ryzyko zakażenia w miejscu roboczym, skrzepy krwi, reakcje na znieczulenie i śmierci. Operacja nie można zagwarantować w 100 procentach wolny od ryzyka. Osoby otyłe mają też większe ryzyko powikłań.

Szczególne komplikacje Chirurgii naprawczy zastawki mitralnej

Powikłania specyficzne dla operacji wymiany zastawki dwudzielnej zawiera ryzyko z urządzenia krążenia pozaustrojowego stosowany przy laporascopic operacja nie jest możliwe. Są to śmierć, udar mózgu, zawał serca, nieregularny rytm serca, niewydolność nerek i problemy z płucami.

Czy są powikłania, pacjenci mogą mieć dłuższy pobyt w szpitalu, wymagają transfuzji krwi, dializy dalszych operacji i czy niewydolność nerek rozwija. Na szczęście, ryzyko poważnych komplikacji jest niska, a całkowita śmiertelność związana z dwudzielnej zabiegu naprawy zaworu jest mała.

Po operacji, pacjenci są narażeni na zwiększone ryzyko zakażenia w zaworach. Długoterminowe Antybiotyki są stosowane do zapobiegania zakażeniu. Pacjenci powinni zawsze informować swojego dentystę przed mającą żadnego dentysty zrobić lub innych zabiegów. Instrukcja obsługi w domu powinny być przestrzegane, w tym dalszych spotkań.

Naprawa robota zastawki mitralnej

Rocznie około 40.000 ludzi mitralnej operacji zastawki. Wiele z tych zabiegów są na otwartym sercu, obejmować pęknięcia mostka i wymaga 12 tygodni odzysku. Operacja zastawek mitralnej robota jest mniej inwazyjna i ma znacznie krótszy odzysku.

Zastawki mitralnej

Zastawka mitralna jest zawór dopływu po lewej stronie serca. Pozwala natlenionej krwi przepływać tylko w jednym kierunku, z lewego przedsionka do lewej komory serca. Potrzeby zaworów naprawy, gdy nie zamyka się prawidłowo, powodując wyciek.

Chirurgia Prep

Historia pacjenta jest podjąć w tym rejestr wszystkich leków. RTG klatki piersiowej, rutynowej pracy laboratorium i USG, aby sprawdzić przepływ krwi jest zakończona przed operacją.

Chirurgia

Trzy małe nacięcia są wykonane między żebrami, w którym roboty ramiona i kamery są umieszczone. Chirurg pracuje w konsoli. Robotyki poprawia widzenie i koordynacji chirurga jak on kontroluje małe instrumenty naprawić zawór.

Korzyści

Ten rodzaj naprawy ma mniejszy ból i bliznowacenie i niższy stopień zakażenia. Jest mniej utraty krwi.

Odzysku

Pobyt w szpitalu wynosi 5 dni. Czas regeneracji wynosi około dwóch tygodni, ale nie jazdy, podnoszenia ciężkich i forsownych ćwiczeń są dopuszczone do sześciu.

Jak naprawić zabójcą bóle zatok

Zatokowy ból głowy może być bardzo bolesne, a nawet przeszkadzać w codziennych zadaniach. Chociaż ból głowy zatokowy nie zabił nikogo, z pewnością może czuć się jak 'mordercy'.

Kiedy złe strajki zatokowy ból głowy, wydaje się, że tępy, pulsujący ból w głębokich czoło i twarz nigdy nie przestanie. Nie można oprzeć się, ponieważ to sprawia, że ​​czujesz się jak twoja głowa eksploduje.

Leczenia podstawowego problemu zatokowego jest najlepszy sposób, aby uniknąć lub naprawić złe bóle zatok. Robi pewne rzeczy i korzystania z niektórych technik może pomóc pozbyć się zabójcy bóle zatok, a także zmniejszyć jego ponownemu powstawaniu.

Instrukcje

1 Zwiększ spożycie wody, jeśli czujesz ból głowy zatokowy nadchodzi. Śluz gęstnieje i blokuje fragmentów zatok, powodując ból głowy; poprzez picie wody to będzie cienka z śluzu i zmniejszenia blokady.

2 Sprzedam soli spray do nosa i używać zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Alternatywą dla aerozolu soli jest zagotować wodę w garnku i oprzeć swoją twarz w ręcznik nad głową podczas wdychać pary. Czy to przez pięć minut na raz. Parowa otworzy zablokowanych nosowych.

3 Na bóle głowy, które są na tyle poważne, śledzić działaniu pary z ponad-the-counter leki obkurczające błonę śluzową lub leki przeciwhistaminowe. Ale należy pamiętać, że leki te mogą powodować senność.

4 Jeśli bóle głowy są częste, zainwestować w nawilżacz powietrza do domu, lub dostać przenośny jeden. Suche powietrze może wywołać bóle głowy, zatok i pogorszyć. W dużym garnku wrzącej wody i pozwolić cyrkulacji pary wodnej w całym domu będzie również wilgoć. Parowa otworzy swoje nosowe drogi oddechowe.

5 Dodaj eukaliptusa i mięty pieprzowej oleje do wrzącej wody do dalszego otwarcia nosa i aby ułatwić oddychanie. W ten sposób regularnie występowanie bóle zatok zmniejszy jak wilgoć pomaga utrzymać nosowych otwarte.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli bóle zatok są ciężkie i częstym problemem, który ciągle przeszkadza w codziennym życiu. On przepisze silniejsze leki lub antybiotyki. Czasami, w ostateczności, operacja może być konieczne. Jednak w większości przypadków podane wyżej propozycje będą pozbyć się bólu głowy zatokowy i przynieść ulgę bez stosowania silnych leków.

Jak naprawić zniszczone włosy źle

Jak naprawić zniszczone włosy źle


To druzgocące doświadczenie mieć włosy bardzo zniszczone przez chemikalia. Trauma utraty włosów jest trudne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Na szczęście jest nadzieja na bardzo zniszczonych włosów. Poniższe porady, aby naprawić swoje włosy i zacząć rosnąć ponownie silny i zdrowy. Jeśli utrata włosów jest wynikiem stosowania leków lub nie masz pewności co do przyczyny - umówić się do lekarza już dziś.

Instrukcje

1 natychmiast wyłączyć wszystkie chemikalia do włosów. Być może to farba do włosów, relaxer lub dop który spowodował utraty włosów. Cokolwiek chemia uzywasz który spowodował przelanie na pierwszym miejscu, przestać go używać jak najszybciej. Wypadanie włosów jest zazwyczaj spowodowane przez nadużywanie tych substancji lub nadużycia nich. Przestać używać ich dzisiaj!

2 Zastosuj balsam do włosów. Poważnie uszkodzone włosy są spragnieni włosy. Podczas oczekiwania na swoje zamki odrastać, ważne jest, aby stosować szampony i odżywki nawilżające nawilżające. Światło fryzjerstwo nawilżający może być również stosowany podczas stylizacji, ale ważnym tematem jest tu stale przywrócić włosy wilgoci.

3 Wyciąć wszystkie ciepło. Nie należy umieszczać żadnych ciepło we włosach, gdy jest on uszkodzony. Pozwalają włosy naturalnie wyschnięcia po umyciu zamiast używać suszarki cios. Ciepła może dodatkowo uszkodzić włosy i najlepiej jest wrócić do podstaw i niech twoje włosy są tak naturalne, jak to możliwe, jeśli kiedykolwiek chcesz go ponownie rosną silne, grube i długie. Jest rzeczą oczywistą, że należy również zaprzestać korzystania z przyborów ciepła jak żelazek i lokówki.

4 Umów się na spotkanie, aby zobaczyć się z lekarzem, jeśli dziś nie szkoda włosów spowodowane substancjami chemicznymi, lub nadmiernej stylizacji termicznej produktów. Niektóre leki na receptę mogą powodować wypadanie włosów i lekarz może albo zmienić dawkowanie lub można umieścić na alternatywny lek. Istnieje również możliwość utraty włosów z nierównowagi hormonalnej, ale tylko lekarz może określić prawdopodobną przyczynę.

Jak naprawić Scalp niestabilnego

Kruchych skóra głowy może być spowodowane przez różne warunki, z których większość może być poddanych obróbce bez konieczności lekarza. Uniknąć wstydu białe płatki na ramionach przez diagnozowania przyczyny swoich płatków i traktowanie go odpowiednio.

Instrukcje

Naprawić Scalp niestabilnego

1 Ustal przyczynę swojej łuszcząca głowy. Czynniki, które przyczyniają się do głowy to łupież odczują, egzema, wszy i grzybicę.

2 Sprawdzić oznaki bólu, obrzęku, odwodnienia ropy, gorączka i powiększenie węzłów chłonnych. Jeśli widzisz, lub wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy skontaktować się z lekarzem, ponieważ zakażenie skóry może być obecny.

3 Umyj włosy codziennie szampon przeciwłupieżowy do leczenia płatki spowodowanych łupieżu. Zmniejszy to narastaniu olejów na skórę głowy i z kolei zatrzymanie łuszczeniu. Skonsultować się z lekarzem, jeśli szampony handlowych nadal zostawiają cię łuszczenie się, jak lekarz może zalecić silniejsze recepty leczniczych szampon.

4 Użyj wolne produktów olejowych włosów, aby uniknąć łupieżu. Zmniejszy to budowania oleju się na owłosionej skórze głowy.

5 Treat wszy kupując recepty leki na receptę. Te są w postaci szamponu, balsamu lub kremu. Doustne pigułki oferują te same korzyści.

6 Zapobieganie wszy rozprzestrzenianiu poprzez regularne sprawdzanie głowy swoich dzieci. Przypomnij dzieciom, aby nie dzielić się grzebienie i kapelusze z innymi dziećmi.

7 Weź przeciwgrzybicze leki dla grzybicy. Szampony przeciwgrzybicze w leczeniu grzybicy będzie również, ale muszą być stosowane w porozumieniu z lekiem doustnym, jak szampony, nie może dotrzeć do korzeni swojej zainfekowanej włosy.

8 utrzymać skórę czysta i sucha, aby uniknąć zamawiającemu grzybicy. Szampon z Selsun blue lub głowy i ramion, jeśli boisz się wejść w kontakt z kimś z grzybicy.

Jak to naprawić i Grow zniszczone włosy?

Jak to naprawić i Grow zniszczone włosy?


Istnieją techniki w celu zwiększenia wzrostu włosów i naprawić szkody dla mężczyzn i kobiet. Rośnie lub stymulujące wzrost włosów wymaga odpowiedniej opieki. Niektórzy używają rozluźniające chemiczne i farby do włosów, aby poprawić strukturę i wygląd swoich włosów. Jednak przy użyciu środków chemicznych na włosy i codziennej stylizacji może spowolnić wzrost i powodować inne problemy, takie jak suchość, rozdwajaniu i łupieżu. Chociaż leki i inne produkty zastrz stymulowanie wzrostu i naprawy uszkodzenia, jest możliwe, aby w sposób naturalny wzrost włosów.

Instrukcje

1 Przygotuj pokarmy bogate w białko. Stymulują wzrost włosów z zdrowej diety, która składa się z pokarmów bogatych w białko, takie jak jaja, mięso, ryby i nabiał. Uwzględnienie innych zdrowych wyborów, takie jak warzywa, orzechy i owoce, aby pomóc zwiększyć wzrost włosów.

2 Podnieś krążenie krwi. Mieszki włosowe odpowiedzieć na krążenie krwi. Masując skórę głowy codziennie, a regularne ćwiczenia zwiększają przepływ krwi do głowy i pomaga zwiększyć wzrost włosów. Rozpocząć wykonywania rutynowych i mają od trzech do pięciu treningów tygodniowo.

3 Za pomocą odpowiednich produktów. Mycie włosów nie wystarczy do pobudzenia wzrostu i naprawy szkód. Nałóż odżywkę do włosów po każdym myciu i regularnie odwiedzać salon fryzjerski otrzymywania głębokich odżywki do wzmocnienia i pobudzenia mieszków włosowych. Specjaliści do pielęgnacji włosów może również polecić inne produkty lub usługi w celu odwrócenia przerzedzenie lub zniszczeń.

4 Nadaj włosom odpocząć. Codzienne stosowanie produktów ciepła i relaxers chemicznych są powszechne wśród kobiet. Ponieważ ciepło i chemikalia mogą utrudniać wzrost włosów i spowodować pęknięcie, wybrać style, które nie wymagają prasowania lub płaski dziennego, takich jak curling warkocze lub updos. Wyciągając czas między relaxers chemicznych i barwienia może również poprawić włosy i może stymulować wzrost.

5 Uzupełnij organizmowi witamin. Witaminę E, kwas folianów, biotyna, beta-karoten, witaminy B-kompleks lub olej lniany, aby poprawić jakość włosów i stymulować wzrost. Stosować suplementy zgodnie z zaleceniami. Skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmuje leki na receptę.

Jak naprawić Overcorrection Od LASIK

Jak naprawić Overcorrection Od LASIK


Overcorrection jest możliwe, skutkiem ubocznym LASIK (Laser-Assisted In Situ Keratomileusis) chirurgii oka. Chociaż rzadko, to istnieje możliwość laserowe w celu usunięcia zbyt tkanki rogówki. Po leczeniu skrajnej sightededness, overcorrection sprawi, że odległość oglądania rozmyte a blisko wizja blisko perfekcji. Po leczeniu bliskiej sightededness, overcorrection będzie dokonać wizji w bliskich zakresach raczej trudne. Jest możliwe, aby ustalić overcorrection, ale należy dążyć ostrożnie, ponieważ zaburzenia widzenia związana z overcorrection może być tymczasowe i ponieważ kolejne zabiegi chirurgiczne mogą powodować innym niepożądanym rezultatem.

Instrukcje

1 Monitorowanie postępu i korekty recepty następujące procedury LASIK. Zazwyczaj overcorrection powoduje tylko tymczasowe upośledzenie wzroku. Twoja wizja powinna wyjaśnić w ciągu 6 miesięcy od zabiegu. Będzie to wymagać częstych spotkań i komunikacji z chirurgiem.

2 Użyj krople do oczu regularnie jeśli przepisane przez lekarza, w przypadku znacznej overcorrection. Krople do oczu może pomóc leczyć bardziej przewidywalny, co pozwala lekarzowi określić, czy efekty są trwałe.

3 soczewki kontaktowe lub okulary Korzystanie zwiększyć swoją wizję i zrekompensować problemy spowodowane przez overcorrection. Soczewki korekcyjne mogą być stosowane podczas tymczasowego nerek lub do długoterminowego rozwiązania, jeśli problemy z widzeniem utrzymują. Choć nie jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym grozi całkowita utrata wzroku po LASIK, to może być łatwiejsze niż w obliczu kolejnej operacji. Soczewki korekcyjne pozwalają także ustalić, czy operacja poprawa jest realną opcją. Operacja będzie próbował replikować efekt soczewki, więc jeśli okulary lub kontakty nie poprawiają widzenie, operacja nie powiedzie się również.

4 Rozważmy operację powiększenia do rozwiązania problemu, czy zaburzenia widzenia w dalszym ciągu. Dodatkowa obróbka laserowa może zwykle rozwiązania problemu. Jednak pozytywne wyniki nie są gwarantowane i dodatkowa operacja pochodzi z poważnymi zagrożeniami. Ważne jest, aby wystarczająco długo czekać przed zbadaniem tę opcję. Większość klinik przeprowadzi operację powiększenia po 3 miesiącach, ale to nie znaczy, że jest w twoim najlepszym interesie. Przekonany, że twoje oczy są w stabilnej pozycji przed uwzględnieniem chirurgii.

5 Porozmawiaj z lekarzem na temat innych możliwości, które mogą być przyczyną problemów ze wzrokiem, zanim zdecydujesz się operacji powiększania. Jeśli istnieją inne zagadnienia oprócz overcorrection, operacja może nie rozwiązać problemu.

6 Bądź realistą pożądanego rezultatu swojego doświadczenia LASIK. Chirurgii laserowej mogą nie być tak dokładne jak to, że powinno być. Jeśli Twoja recepta resztkowe po pierwszej operacji jest -0,50 lub -0,75, to może być lepiej w odpowiedzi na niedoskonałości z soczewek korekcyjnych, a nie ryzykować dalszej utraty wartości, które mogą wynikać z innej operacji.

Wskazówki

 • Overcorrection mogą być stosowane celowo przez chirurga w celu dostosowania oczekiwanego regresji, a ostatecznie uzyskania pożądanych wyników.
 • Nie myśl o operacji powiększania, jak szybko naprawić swojego problemu overcorrection. Istnieją poważne zagrożenia, które należy rozważyć, gdy decyduje się na dodatkową operacją. Oprócz zagrożeń związanych z zabiegiem chirurgicznym, każda procedura usuwa tkankę, która nigdy nie odrosną. Odwiedź LaserMyEye ważnych względów (patrz źródła poniżej).

Jak naprawić Droopy powieki chirurgicznie

Opadające powieki wynikiem słabych mięśni w rejonie powiek. Stan, który wpływa na wizję i wygląd, opadające powieki może pogorszyć jak wiek. Dowiedz się, jak naprawić opadające powieki chirurgicznie odzyskać pełną wizję i zdrowy wygląd.

Instrukcje

1 Wiem, że istnieją dwa sposoby, aby klasyfikować opadające powieki w oparciu o przyczyny tego stanu. Dermatochalasis jest, gdy dodatkowo skóra na powiekach stopniowo pogarsza jak wiek. Opadanie powiek (wymawiane z "p" milczącej) występuje wtedy, gdy cały region ma opadające powieki i obejmuje dużą część oka. Człowiek może się narodzić z opadające powieki lub może być stanem, który występuje, jak wiek.

2 Wybierz się do okulisty (okulisty i chirurga), który jest objęte ubezpieczeniem. Okulista może zbadać opadające powieki, aby zdiagnozować przyczynę i ustalić najlepszy przebieg leczenia operacyjnego dla wyjątkowej sprawie.

3 Spodziewaj Poradnia nazywa Blepharoplastyka procedury należy wykonać, aby rozwiązać swoje opadające powieki chirurgicznie. W znieczuleniu miejscowym (chyba, że ​​okulista stwierdzi, że należy poddać się zabiegowi w znieczuleniu ogólnym) lub laserowy skalpel służy do tworzenia nacięcia w fałdach powiek. Chirurg usuwa nadmiar skóry i tkanki, a następnie skórę szwów razem. Proces trwa od 1 do 3 godzin, aby wypełnić i umiarkowany ból może być odczuwany.

4 Postępuj zgodnie z instrukcjami opieki podane przez chirurga. Spodziewać obrzęk w okolicy powiek i używać okłady z lodu, aby pomóc utrzymać obrzęk w dół. Ból lek może być przepisywany pomóc poradzić sobie z dyskomfortem.

Jak naprawić obluzowane śruby w okulary do czytania

Nowoczesne okulary zastosowanie małych wkrętów do utrzymywania górnej i dolnej części ramy mocno wokół soczewki. Podobne są również małe śruby gdzie indziej w ramach dołączyć składniki razem. Śruby te mogą się obluzowywać w czasie, i powinien być okresowo dokręcone. Z powodu małych wymiarów śrub potrzebny jest mały śrubokręta. Lupy może być pomocne w wypełnieniu tej naprawy.

Większość sklepów okularów wykona naprawę przez grzeczność wobec osób noszących okulary.

Instrukcje

1 Procure zestaw do naprawy okularów. Są one powszechnie dostępne w sklepach z okularami, aptekach, supermarketach i innych sprzedawców. Są one stosunkowo niedrogie.

2 Umieść arkusz białego papieru lub materiału, na płaskiej powierzchni. Biały papier będzie łatwiej znaleźć dowolny spadła śruby.

3 Za pomocą śrubokręta dołączonego do zestawu naprawczego, dokręcić śrubę. Jeśli masz problemy z widzeniem śrubę, większość zestawy mają lupy włączone.

4 Sprawdź wszystkie pozostałe śruby za szczelność.

Wskazówki

 • Do śrub, które stale rozdzielić, zastępując śrubę na nową może rozwiązać ten problem. Nowe śruby są zazwyczaj zawarte w zestawie naprawczym.
 • Nie dokręcać zbyt mocno śruby, gdyż może to pozbawić śruby lub otworów wątki, co znacznie trudniejsze do naprawy okularów następnym razem.