adcov.com

NANDA- pielęgniarstwo

Jak napisać pielęgniarstwo Assessment & Diagnoza

Jak napisać pielęgniarstwo Assessment & Diagnoza


Jednym z aspektów pracy pielęgniarki jest ocenić stan pacjenta, opracowanie diagnozy pielęgniarskiej i ustalenie planu opieki. North American Pielęgniarstwo Diagnoza Stowarzyszenie lub NANDA, określa diagnozę pielęgniarską jako "kliniczny o indywidualnych, rodziny lub społeczności doświadczeń i odpowiedzi do rzeczywistych lub potencjalnych problemów zdrowotnych i procesów życiowych." A medycznych oferty diagnoza tylko z chorobą pacjenta lub stanu chorobowego. Diagnoza pielęgniarska ocenia odpowiedź człowieka na tę chorobę. Dokładna ocena pielęgniarska i diagnoza jest niezbędna do ogólnego ożywienia pacjenta, nie tylko uchwały określonej choroby.

Instrukcje

1 Zadaj pytania pacjentów mających na celu opracowanie historii pielęgniarskiej. Ta historia pielęgniarstwa zawiera pytania dotyczące ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz znaczące obrażenia lub choroby w przeszłości. Zapytać o stan zdrowia pacjenta rodziny, w tym pytania dotyczące członków rodziny, którzy mieli cukrzycę, choroby serca lub innych warunków.

2 Solicit informacje o podstawowym problemem zdrowia pacjenta, w tym środków podejmowanych przez pacjenta jego choroby zarządzać. Ta rozmowa daje wskazówki pielęgniarki rodzinnej struktury wsparcia pacjenta, jak on postrzega swoją chorobę i jak dobrze jest zarządzanie jego stan. Uwaga te informacje na wykresie pacjenta.

3 Wykonaj badanie fizykalne pacjenta, w tym parametrów życiowych i oceny dobrego samopoczucia fizycznego. Pielęgniarka powinni słuchać dźwięków jelit i jasnych płuc. Ona powinna zbadać układ mięśniowo-szkieletowy i skórę do wysypki, infekcji i zmian. Zapisz wszystkie obserwacje w wykresie pacjenta.

4 Zapytaj o jakichkolwiek objawów pacjent doświadcza, uważając, aby priorytetów istotnych objawów, a jednocześnie zwracając uwagę inne objawy, które zwykle nie może być wskaźnikiem podstawowej choroby. Dowiedz się, jak długo pacjent doświadczył te objawy i co, jeśli w ogóle, zabiegi wydają się złagodzić te objawy. Napisz wszystkie objawy w wykresie pacjenta.

5 Korzystanie z siedzibą narzędzia oceny. Pobierz i wydrukuj przydatnych narzędzi oceny, jak skali Barthel, który został opracowany przez Towarzystwa Lekarskiego stanu Maryland i jest pomocne dla pacjentów po udarze. Uniwersalne zastosowanie tych dokumentów pozwoli personelu pielęgniarskiego jednolitego podejścia do skutecznych planów leczenia dla wszystkich pacjentów cierpiących wspólne choroby.

6 Opracowanie indywidualnego planu opieki pielęgniarskiej, zawierające nie tylko efekty zdrowotne choroby pacjenta, ale także rodzinnych i społecznych aspektów swojego stanu. Określ, jak choroba wpłynie na jego jakość życia, w tym mobilności, pracy i zabawy, i czy będzie on w stanie żyć samodzielnie. Dodaj ten plan opieki do pacjenta medycznych wykresu tak, że kuracja może być właściwie wdrożony i utrzymywany.

Jak zatrzymać pielęgniarstwo

Jak zatrzymać pielęgniarstwo

Karmiące dziecko jest ważne, na wielu różnych poziomach. Zapewnia dziecku z pożywienia potrzebuje dostać zdrowy start w życiu i to pozwala tworzyć znaczącą i piękną więź z dzieckiem. Ponieważ nie można karmić swoje maleństwo zawsze, przyjdzie czas, kiedy Ty i Twoje dziecko przejść od karmienia piersią. Kiedy przestać zależy w dużej mierze od osobistych przekonań. Każdym razem, gdy zdecydujesz się jednak, w jaki sposób wybrać, aby zatrzymać pielęgniarstwo ma kluczowe znaczenie dla złagodzenia niepokoju, że Twoje dziecko może czuć się i dla ułatwienia przejścia.

Instrukcje

1 Zmniejsz sesje pielęgniarskie stopniowo. Upuścić jedną piersią dzień w tygodniu. Określić, które pora dnia jest najłatwiej rozpocząć proces odzwyczajania, ale trzymać się na wyeliminowaniu pierwszej lub ostatniej sesji pielęgniarskiej dnia. Jest w tym momencie, że Twoje dziecko jest najbardziej zmęczony i może być odporny na karmienie w inny sposób. Po pomyślnym wyeliminowane piersią w wybranej porze dnia, wybrać inny czas, aby wyeliminować w następnym tygodniu, dopóki dziecko nie jest już piersią lub spodziewa się pielęgniarki.

2 Pozwól dziecku być Twoim przewodnikiem. Dla niektórych dzieci, zwłaszcza tych, którzy są przy użyciu Sippy kubki, jedzenie jedzenie dla dzieci lub są przyzwyczajeni do picia z butelki, może chęć pielęgniarki naturalnie słabnąć. Jeśli Twoje dziecko jest zawartość bez opieki, nadal karmić swoje dziecko jedzenie i uzupełnienie jej posiłki z odżywek lub mleka zgodnie z zaleceniami pediatry.

3 Unikaj wyzwalaczy opieki i spróbuj rozproszenia. W czasach, które zazwyczaj pielęgniarka, unikać tych miejsc lub nawyki, które mogą w sposób naturalny wyzwalają chęć do pielęgniarki. Trzymaj się z dala od pokoju, w którym jak zwykle pielęgniarka lub powstrzymania się od siedzenia na krześle, które zazwyczaj używać do karmienia piersią. Zamiast karmienia dziecka w tym samym czasie, karmić ją trochę wcześniej lub później i grać lub w inny sposób zabawiać ją w czasie, że będzie normalnie karmić.

Wskazówki

  • Aby uniknąć niepotrzebnego niepokoju, nie gwałtownie zatrzymać karmi swoje dziecko.

O denga i Zarządzania Pielęgniarstwo

O denga i Zarządzania Pielęgniarstwo


Zarządzanie Pielęgniarstwo gorączki denga jest niespecyficzne i podtrzymujące, składający się z ulgi w bólu i doustne i / lub dożylne podawanie płynów. Denga opieka nad pacjentem wymaga czujnego monitorowania medycznego w znaki ostrzegawcze o potencjalnie śmiertelnym przepuszczalności naczyń gorączki krwotocznej denga (DHF) i zagrażająca życiu niewydolność krążenia określający zespół wstrząsu denga (DSS).

Znaczenie

Wyniki gorączka denga z infekcją flawiwirusa z czterech różnych serotypów (DEN-1, DEN-2 DEN-3 DEN-4). Komary Aedis aegypti przekazywać wirusa dengi między ludźmi. Gorączka denga występuje endemicznie w znacznej części Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, oraz różnych regionach tropikalnych na całym świecie. Komary Aedes albopictus są zaangażowane w mniejszym stopniu z transmisji dengi w Ameryce.

Wpływ gorączka denga 50 do 100 mln osób rocznie z kilkaset tysięcy pacjentów prowadzące do cięższych przypadków gorączki krwotocznej denga (DHF). Gorączka krwotoczna denga powoduje fatality w 5 procent pacjentów z tą chorobą manifestacji.

Efekty

Wirus dengi powoduje ostry stan zwiększonej przepuszczalności naczyń i wyciek osocza. Wspieranie pacjenta przez ten naczyniowego kryzysu przez właściwego zarządzania nawodnienia prowadzi do uchwały.

Ramy czasowe

Gorączka denga wykazuje działalność sezonową, z epidemie występujące podczas pory deszczowej sprzyjających hodowli komarów. W regionach endemicznych, denga należy domniemywać, początkowa diagnoza podczas leczenia pacjenta z objawami grypopodobnymi w porze deszczowej.

Wirus dengi wysiaduje trzy do czternastu dni, po których pacjenci gorączka denga obecne gorączka nawet 40 do 41 stopni C, bóle mięśni, ból po orbitalne, bóle głowy, utrata apetytu, nudności, wymioty i wysypka wybroczynowe lub grudkowo. Niemowlęta mogą przedstawić z niezróżnicowanej choroby przebiegającej z gorączką. Ostra gorączka zwykle trwa od trzech do siedmiu dni, często z pojawieniem przełęczy, gdzie gorączka kompetencji, a następnie krótko powraca. Ciężkie formy dengi zwykle pojawiają 05:57 dni po wystąpieniu objawów choroby.

Identyfikacja

Diagnostyka różnicowa obejmuje inne wirusowe gorączki krwotoczne, malaria, odra, meningokokemia, leptospirozą posocznicy bakteryjnej, dur brzuszny, odrę, riketsje infekcje, różyczkę i grypy. Pokazy m.in. ciśnienie krwi, stan nawodnienia, opaski uciskowej test, czynność wątroby, poziom albumin, wysięku opłucnej indeks CBC i urologii. Trzydzieści procent pacjentów z objawami zaprezentuje krwotocznych objawiających się przede wszystkim jako manifestacji skórnych takie wybroczyny, echymoses, i plamicy. Ciężkie przypadki mogą również wykazywać krwawienie z nosa, dziąseł, jelit, lub pojawienia się ciężkich miesiączki. Badanie ogólne moczu może wskazywać microhematuria.

Potwierdzenie zakażenia wirusem dengi przez serologii hodowli tkankowej lub w porę nie otrzymano wyników dla decyzji klinicznych. Dlatego diagnoza opiera się na empirycznych dowodów klinicznych.

Leczenie gorączki denga i bardziej poważnych objawów gorączki krwotocznej denga denga i wstrząsu krwotocznego jest niespecyficzne i podtrzymujące, składający się z ulgi w bólu i doustne i / lub podawania IV płynów.

Cechy

Pacjenci dobrze uwodnione bez oznak zwiększonej przepuszczalności naczyń mogą odzyskać w domu z instrukcją obserwacji, jeśli pojawią się objawy krwotoczne. Pacjenci wykazujący oznaki krwotoku lub odwodnienia wymagają obserwacji klinicznej lub hospitalizacji. Chroń łóżek szpitalnych denga pacjentów z moskitiery zapobieganie dalszemu przenoszeniu.

Ważne jest, aby unikać stosowania ASA i niesterydowych leków przeciwzapalnych w leczeniu bólu, jak to będzie nasilać powikłań krwotocznych. Paracetamol jest korzystne.

Nadzór nawilżenia stanowi rdzeń zarządzania pielęgniarskiej gorączki denga. Regularnie oferować pacjentom płynów doustnych, podawać płynów IV z wczesnych objawów odwodnienia i monitorowania wydalania moczu. Pielęgniarki muszą również monitorować ciśnienie krwi i uważać na objawy dekompensacji układu krążenia, w tym słabym, szybki puls, spadek ciśnienia i zimna, wilgotna skóra. Światowa Organizacja Zdrowia materiały szkoleniowe denga podać wzór do obliczania objętości nawadniania, jak dwa razy, że wymagane do normalnej konserwacji: 2 x (1500 ml + (20 x (waga w kg - 20)) dla pacjentów powyżej 40 kg.

Właściwe zarządzanie pielęgniarstwo gorączki denga wymaga kolekcję zwraca stwardnienie krwi; seryjne hematokryty aż 1:59 po ustąpieniu gorączki umożliwiają wykrywanie zagęszczenia krwi. Użyj ostrej fazy próbki krwi (dni 0 do 5) podjęte w czasie prezentacji na izolacji wirusa w hodowli komórkowej komara. Użyj rekonwalescentów za określenie serotypu próbek metodą ELISA. Pobranie próbek tkanki z węzłów chłonnych, płuc, wątroby, nerek i śledziony w śmiertelnych przypadkach do badań immunohistochemicznych.

Wymagania wyładowcze to dwudniowy brak gorączki, powrót apetytu, normalne hematokrytu oraz płytek krwi powyżej 50000 / mm ^ 3. Pacjentów po szoku powinien pozostać w obserwacji co najmniej trzy dni po ustąpieniu kryzysu krążenia. Pacjenci cierpiący na niewydolność oddechową z wysiękiem w opłucnej mogą wymagać dłuższego leczenia szpitalnego.

Ostrzeżenie

Zarządzanie Pielęgniarstwo gorączki denga wymaga również monitorowania dla pacjentów objawów zaburzeń świadomości, dezorientacja i innych następstw neurologicznych. Uważaj na senność, drgawki, sztywność karku i niedowładu. Zaangażowanie neurologiczne i intensywny, trwały ból brzucha z wymiotami często sygnalizują rozwój ciężką gorączka krwotoczna denga (DHF). Zwolnienie z gorączką i nagłego wystąpienia hipotermii towarzyszy niepokój i zmian psychicznych często poprzedzają wystąpienie zespołu wstrząsu krwotocznego denga (DSS).

Expert Insight

Poprzedni infekcja z gorączką denga nie przyznaje odporności krzyżowej na inne serotypy wirusa dengi. Koinfekcji z wielu szczepów w regionach endemicznych mogą przyczynić się do zwiększenia zjadliwości. Historia dengi lub infekcji z wielu szczepów umieścić chorych na większe ryzyko gorączki krwotocznej denga (DHF).

Pielęgniarstwo Polityka główna U.

Pielęgniarstwo Polityka główna U.


Seniorzy zasługują na szacunek i właściwej opieki, gdy są one w miejscu, w życiu, w którym nie są już w stanie zadbać o siebie. W zbyt wielu przypadkach, jakość opieki podane w domach opieki jest obywatelem skandal. Największe problemy są możliwe do uniknięcia urazów i zaniedbania, i występują na tyle często, aby uzasadnić wydanie przepisów w celu ochrony osób starszych i ściganie tych, którzy łamią te prawa.

Dom starców Polityki Wewnętrznej

Ważne jest, domy opieki, aby rozwijać własne polityki wewnętrznej w zakresie opieki nad pacjentem i obsługi, ponad i poza podstawowymi przepisami federalnymi i stanowymi. Polityka poszczególnych domach opieki nie powinno być oparte tylko na aktualnie dostępnych wspólnego prawa, lecz również na potrzebę przygotowania przyszłych pokoleń, dla seniorów, którzy żyją dłużej i są nieco zdrowsze niż poprzednie pokolenia - a także z myślą pamiętać, że jak my wszystkie wiek, przyjdzie dzień, kiedy będziemy potrzebować tych samych lepszych standardów opieki, że dajemy ci, którzy przyszli przed nami.

Pielęgniarstwo Home Reform Act

Ustawa Starsi Amerykanie, podpisana przez prezydenta Lyndona Johnsona w 1965 roku, określone konkretne cele do zachowania godności i dobrobytu Ameryki seniorów, ale to nie zarys szczegółowych przepisów. W 1987 roku Kongres uchwalił federalnego ustawodawstwa do minimalnych wymagań zgodności, które rozplanowane szczegółowe przepisy o domach opieki otrzymujących środki z programów Medicare i Medicaid. Nursing Home Reform Act podlega Budget Pojednania ustawy Omnibus, w Kodeksie Przepisów Federalnych USA pod tytułem 42. Państwa użyć akt jako wytyczne dla swoich własnych przepisów, ale niektóre wprowadzają ostrzejsze przepisy w uzupełnieniu do tych, w ramach tytułu 42.

Znaki maltretowanie i zaniedbywanie

Napaść i nadużyć są często trudne do śledzenia. Seniorzy często boją lub wstydzą się powiedzieć członków rodziny, co się z nimi dzieje, i wiele razy, że nie może komunikować się w ogóle. To do członków rodziny szukać i rozpoznawać oznaki nadużyć domu opieki. Zawsze należy sprawdzić swoich bliskich każdej wizyty na nietypowe siniaki lub skaleczenia, złamania kości, niewyjaśniona utrata włosów nie związany z żadnym zabiegów medycznych lub badań, zmiany zachowania zamieszkania pacjenta w kierunku pracowników lub członka personelu lub zmiany w personelu domu opieki stosunek do członków rodziny lub rezydenta.

Sprawy sądowe i Roszczenia Zaniedbanie

Wspólny dom opieki pozwy obejmują personel domu opieki pozwalającą odleżyny (odleżyny), aby rozwinąć na pacjenta, ponieważ są one możliwe do uniknięcia; brak pracowników, aby upewnić się, że prawidłowo karmić pacjentów i upewnij się, że masz wystarczająco dużo wody i płynów; nadużycia i napadu (czasami pozwalając pacjentów do napadu jeden drugiego i nie podejmowania działań); powściągliwość urazy i duszenia; upadki i złamania; umożliwienie pacjentom wędrować i pozostawić siłownia domu opieki bez odpowiedniego nadzoru; bezprawne śmierci; niewłaściwa diagnoza lub brak diagnozy; i dając błędne lub złe leki pacjentowi.

Prawa pacjenta rezydentami

W przeważającej części, tak jak są one w stanie, wszyscy mieszkańcy domów opieki mają prawo do prywatnego i nieograniczonej komunikacji, w tym połączeń telefonicznych, poczty oraz spotkań z rodziną, przyjaciółmi i innych mieszkańców; dostęp do osób i podmiotów, które zapewniają zdrowie,, usługi prawne, społeczne i inne, ministerialne pomocnicze; i poufności w zakresie ich medycznych, osobowych i finansowych spraw i historii.

Pielęgniarstwo i położnictwo Kodeks Etyki

Pielęgniarstwo i położnictwo Kodeks Etyki


Etyka zawodowa stanowi kodeks postępowania, w którym lekarze są przewodnikiem. Dla niektórych zawodów, zwłaszcza zdrowia i prawa, naruszenia Kodeksu Etyki wyników w nieufności, możliwość utraty licencji i wykluczonych z praktyką. Dla pielęgniarek i położnych, kodeksy etyki wyznaczają standardy dla opieki nad pacjentem. Kody te zaspokojenia potrzeb zmieniającego się społeczeństwa i zmieniającego się krajobrazu opieki zdrowotnej.

ANA Kodeks Etyki

W Stanach Zjednoczonych, pielęgniarki przestrzegać Kodeksu Etyki dla Pielęgniarek ustanowione przez Amerykańskie Stowarzyszenie Pielęgniarek. Kodeks Etyki dla Pielęgniarek podkreśla, że ​​podstawowym obowiązkiem pielęgniarki jest dla pacjenta, a pielęgniarki "praktyka współczucia i szacunku dla wrodzonej godności, wartości i niepowtarzalności każdego człowieka." Pielęgniarstwo koncentruje się na potrzebach zdrowotnych pacjenta, jego rodziny i jego społeczności.

Kody położne etyki

Zasadniczo, kodeks etyki dla położnych nie różnią się od kodów dla pielęgniarstwa. W rzeczywistości, wiele położnych nosić tytuł pielęgniarki-położnej i przechodzą ten sam poziom kształcenia zawodowego i certyfikacji, jak wszystkich zarejestrowanych pielęgniarek. Położna specjalizuje się w narodzin niemowląt i opieki położniczej. Jak z pielęgniarstwa, położnictwa kod etyczny koncentruje się na potrzebach zdrowotnych określonego pacjenta i leczenia każdego pacjenta z godnością i szacunkiem.

Międzynarodowe kodeksami etyki

Międzynarodowa Rada Pielęgniarek, utworzony w 1899 roku, reprezentuje pielęgniarek na całym świecie i obejmuje agencje opieki z ponad 130 krajów. Rada przyjęła międzynarodowy kodeks etyki w 1953 roku, zmienione ostatnio w roku 2006. Podobnie jak w przypadku innych kodeksów etyki, "ICN Kodeks Etyki dla Pielęgniarek jasno wynika, że ​​nieodłącznym pielęgniarstwa jest poszanowanie praw człowieka, w tym prawa do życia, godności i być traktowane z szacunkiem. To także "prowadzi pielęgniarek w codziennych wyborów i wspiera ich przyjęciu do udziału w działaniach, które są sprzeczne z opieki i leczenia." Podobny agencji dla położnych, Międzynarodowa Konfederacja Położnych, założona międzynarodowa kodeks etyki, których dyrektywa skupia się na poprawie standardów opieki na całym świecie dla kobiet, niemowląt i dzieci, poprzez kształcenie zawodowe i rozwój położnych. międzynarodowych kodeksów etyki dla pielęgniarek i położnych podkreślają, sprawiedliwości społecznej i międzynarodowe prawa człowieka.

Zasadnicze punkty

Niezależnie od roli zawodowej pielęgniarki, położnej --- pielęgniarki-położnej lub każdy lekarz rozpoznaje --- i rozumie swoją rolę jako kluczowe znaczenie dla ochrony zdrowia danego pacjenta. Pielęgniarki i położne zalecają na "dostawę godny i humanitarny." Szanują prawa pacjenta do samostanowienia, pomagając pacjenta i jego rodziny do podejmowania świadomych decyzji dotyczących odpowiednich opcji opieki zdrowotnej. Pielęgniarki i położne akceptują etyczny obowiązek być rzetelne i odpowiedzialne za swoje działania w relacji pielęgniarka-pacjent. Jako profesjonaliści, trzymają się do norm etycznych i moralnych zachowań indywidualnych.

Etyka Edukacja

Edukacja etyka zaczyna się w szkole pielęgniarskiej i trwa przez cały okres życia zawodowego pielęgniarki lub położnej. Jako studenci, pielęgniarki i położne otrzymują edukacji na temat ich zobowiązań etycznych i rolę, jaką odgrywa etyka zawodowa w dostarczaniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Kodeksy etyki nie tylko rozłożyć standardy praktyki zawodowej, ale także podkreślić znaczenie ciągłego rozwoju zawodowego i edukacji, aby utrzymać aktualną wiedzę. Pielęgniarstwo i położnictwo agencje i stowarzyszenia oferować ciągłe kształcenia i doskonalenia zawodowego dla etyki oraz w zrozumieniu kodeksów etycznych w trakcie konferencji i konwencji. Obejmuje naukę nowych technik i procedur praktyki i edukacji etycznej na lepsze zrozumienie funkcji i roli norm etycznych.

Jak jest Pielęgniarstwo Kariera związane z psychologii?

Chociaż farmacja i psychologia są dwie odrębne dziedziny, nadal są one ze sobą powiązane. W dziedzinie pielęgniarstwa, koncentruje się na pomocy osobom z ich zdrowia i odzysku. Psychologia z drugiej strony jest badanie procesów i zachowań psychicznych. Pielęgniarstwo i psychologia są powiązane, ponieważ, aby pomóc ludziom odpowiednio odzyskać od problemów zdrowotnych, pielęgniarki często muszą zrozumieć zachowanie i stan emocjonalny pacjenta. Jest to niezbędne dla pielęgniarki, który pragnie, aby pomóc pacjentom odzyskać od choroby lub niepełnosprawności szybko.

Rozważania

Psychologowie i pielęgniarki oba mają wspólny cel zrozumienie emocjonalne i biologiczne potrzeby swoich pacjentów. Chociaż czasami pielęgniarki podstawowej opieki dostarczyć bardzo, mają za zadanie rozwijanie zdolności osoby, aby stać się bardziej niezależne. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku, gdy pacjent jest wychodzących z pewnego rodzaju wypadku.

Wpływ

Jednym ze sposobów, że psychologia poprawia pielęgniarstwa jest pomagając zmiany zachowań osób, takie jak ich psychicznych wzorców myślowych. Pielęgniarka, która przynosi optymistyczne komfort pacjentów ma zdolność do wspierania pozytywnego myślenia. Herbert Benson, kardiolog, profesor w Harvard Medical School, mówi, że zdolność mózgu wpływa na ciało zostało naukowo udowodnione. (Zobacz też: 1) pozytywne nastawienie może wzmocnić układ odpornościowy i przyczynia się do zdrowia fizycznego i odzysku.

Biopsychologia

Gdy pole pielęgniarska obejmuje psychologię zaczyna przypominać pole o nazwie biopsychologia. Biopsychologia próbuje zrozumieć zachowań poprzez teorie biologiczne. Pielęgniarstwo ma już podstawy biologiczne i kiedy pielęgniarka próbuje zrozumieć pacjentów poza poziomie biologicznym, biopsychologia zaczyna się pojawiać. Ekspansja takich dziedzinach jak biopsychologia nadal jest kluczowym elementem w pielęgniarskiego pielęgniarka szkolenia.

Relacje pacjentów

W książce "Psychologia w zawodzie pielęgniarki", autor przyznaje, że pielęgniarka ostatecznie rozwija ścisły osobisty związek z pacjentów. W celu opracowania zdrowych relacji, to ważne, aby zrozumieć człowieka pielęgniarka reakcje emocjonalne i psychologii jest kluczem do zrozumienia tego w pełni. Pielęgniarka musi rozpoznać, kiedy pacjent jest zły, przygnębiony, zdezorientowany lub boi, i podejmuje niezbędne kroki w celu radzenia sobie z tymi emocjami, aby nie pogorszyć pacjenta stan zdrowia.

Korzyści

Psychologia może zwiększyć zawodu pielęgniarki, gdy jest właściwie stosowane. Istnieją teorie psychologiczne i badania, które mogą okazać się przydatne dla osób w zawodzie pielęgniarki. Mimo, że w dużej mierze opiera się pielęgniarstwo w biologii, istnieją psychologiczne i społeczne elementy do pielęgniarstwa. Gdy pielęgniarki zrozumieć i ogarnąć ten pomysł, stają się lepsze w swoich zawodach.

Wykwalifikowana Pielęgniarstwo Wyposażenie Procedury administracyjne

Wykwalifikowana Pielęgniarstwo Wyposażenie Procedury administracyjne


Wykwalifikowani procedury placówek opieki są odpowiednie do różnych elementów administracji i są niezbędne dla utrzymania odpowiednich protokołów pacjentów. Procedury opieki pielęgniarskiej są szczególnie ważne, jeśli chodzi o administrację bezpieczeństwa. Jeśli jesteś w pozycji specjalistycznej opieki musi spełniać dodatkowych obowiązków. W związku z tym standardem pracy niekliniczne, jakkolwiek ważne, mogą utrudniać skuteczność pielęgniarskiej.

Administracja Bezpieczeństwa

Pielęgniarki musi utrzymywać profesjonalne właściwych procedur, gdy dotyczy administracji bezpieczeństwa. Czy pielęgniarki pracują w sposób nocną lub pomoc w sytuacji chirurgicznej, University of Connecticut Health Center zauważa, że ​​paznokcie pielęgniarki muszą być krótkie i paznokcie akrylowe są zabronione. Ponadto, bariery ochronne muszą być noszone, kiedy pielęgniarka jest obsługa płynów krwi. Bariery ochronne obejmują rękawice lateksowe i wykładziny obuwia.

Specjalistyczne obowiązków administracyjnych

Specjalistyczne obowiązki administracyjne dotyczą pielęgniarek w pozycji autorytetu. Farmaceuci menedżerów przypadku, na przykład, musi koordynować opiekę i usługi dla pacjentów, według strony internetowej Pielęgniarstwo Spectrum. Menedżerowie przypadków mają zaplanować kompleksową ocenę oraz w niektórych przypadkach, oceny kwalifikowalności pacjenta monitorowania i pokazów. Menedżerowie Case musi też zadbać administracyjnej do ustaleń w ramach określonego przedziału czasu. Specjalistyczne stanowiska pielęgniarskie rozciągają się od zarządzania sprawami na AIDS administracji opieki.

Pracuj dla kliniczna

Nieklinicznych pracy (praca na papierze) jest kolejnym ważnym elementem administracji opieki pielęgniarskiej. Według Center for Nursing Advocacy, praca niekliniczna koniecznie ukończenie zadań pielęgniarskich. Nocna sposób jest absolutną koniecznością, a pielęgniarka musi rejestrować obserwacje zachować plik pacjenta na bieżąco. Niekliniczna papieru pracy obejmuje wszystko, od cywilnego do potrzeb pacjenta lub skargi. Podczas gdy niektórzy obawiają się, że praca nie-klinicznych hamuje zdolność pielęgniarki dać odpowiednią uwagę na opiekę nocną, CNA, że lekarze muszą również wypełnić formalności i że wszystkie prace niekliniczna jest związane z kompletności opieki nad pacjentem.

Standardy Pielęgniarstwo Zdrowia Publicznego

Standardy Pielęgniarstwo Zdrowia Publicznego


Narodowy Zdrowia Publicznego Wydajność Standardy programu (NPHPSP) zapewnia standardy opieki dla pielęgniarek w zakresie zdrowia publicznego w celu promowania świadczenia usług w zakresie zdrowia publicznego. Standardy opieki w zakresie zdrowia publicznego zapewnienia spójności i jakości w zakresie realizacji edukacji opartej na wspólnocie, opieki zdrowotnej i poprawy zdrowia.

Oszacowanie

Standardy opieki w zakresie zdrowia publicznego identyfikacji ukierunkowanych interwencji poprzez analizę potrzeb, zagrożeń, mocnych stron i potrzeb ludności gminy.

Diagnoza

Public zdrowia pielęgniarki diagnozowania potrzeb indywidualnych i społecznych oraz oceny indywidualnej opieki zdrowotnej. Normy polegać na wytycznych opartych na dowodach, które pozwalają pielęgniarkom właściwie ocenić indywidualnych i populacyjnych potrzeb.

Interwencja

Pielęgniarki stworzyć interwencje na rzecz poprawy zdrowia indywidualnego i środowiskowego na rzecz całego społeczeństwa. Publiczne standardy opieki zdrowotnej opieki z uwagi na interwencje, które obejmują edukację, rozwój społeczności i rozwoju polityki zdrowotnej.

Partnerstwa

Pielęgniarki zdrowia publicznego mobilizacji zasobów społeczności i zachęcam do wspierania organizacji zasięg społeczności i opieki zdrowotnej. Tworzą relacje z partnerami społecznymi w celu wzmocnienia zdrowia publicznego pielęgniarskiego rolę i rozwijać edukację publiczną i ochroną zdrowia ludności.

Polityka rozwoju

Pielęgniarstwo wymagają pielęgniarek standardy rozwoju polityk, które koncentrują się na działaniach w celu ochrony ogólnego stanu zdrowia społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy zdrowia społeczności.

Pielęgniarstwo Historia Szkoły

Historia pielęgniarstwa obejmuje wiele pokoleń, a rola pielęgniarki były zarówno gorsze, niewłaściwe zawodu, a także taki, który jest bardzo ceniony. W wielu krajach na całym świecie, na początku opieki pielęgniarskiej był albo zrobione przez niewolników lub członków duchowieństwa, którzy nie mieli formalnego wykształcenia i wyciągnąć z praktycznego doświadczenia. Wczesne opieki koncentruje się na opiekę nad umierającym, nie pomaga leczyć chorych. Pielęgniarstwo przeszła ogromną transformację przez lata, a teraz większość pielęgniarek są formalnie wyszkoleni w szkołach pielęgniarskich.

Pierwsza Szkoła Pielęgniarstwa

Pierwszy udokumentowany szkoła pielęgniarstwa powstała w Indiach, w 250 pne tylko mężczyźni za "czysty" wystarczy być pielęgniarki. Chakra stwierdził, że muszą to być dobre zachowanie, czystej, tasak, zręczny, miły, kompetentny i chętny do opieki nad jednym, że jest chorym i nie wyraża chęci do niczego, że może być zamówione.

Kaiserworth Deaconess Instytut

Otwarty przez Theodore Fliedner w Kaiserworth, Niemcy w 1836 roku, Kaiserworth Deaconess Instytut to pierwsza szkoła pielęgniarska w zachodniej cywilizacji. To tutaj Florence Nightingale, otrzymała trzy miesiące formalnego wykształcenia.

Florence Nightingale

Zajmujące się ranny podczas wojny krymskiej, Florence Nightingale sobie sprawę, że ci, opiekuńczy dla chorych i niedołężnych potrzebne jakieś formalnego wykształcenia. Po powrocie do Londynu w 1860 roku, otworzyła "Nightingale Szkolenia szkoła dla pielęgniarek". Ona opracowała program do szkolenia pielęgniarek na poziomie kwalifikacje do opieki nad chorym. Pielęgniarki uczono rozwijać umiejętności obserwacji i empatii. Ukończenie jej szkoły pielęgniarskiej kwalifikacje do pracy w jednym szpitalach, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą. University of Manchester w Manchester, Anglia była pierwszą szkołą zaoferować poziom stopni w zakresie pielęgniarstwa.

Army Nurse Corps

Autoryzowany przez Kongres w 1901 roku, Armia Pielęgniarka Korpusu powstała szkolenia pielęgniarek w różnych technik, aby pomóc ratować życie i pomagają leczyć żołnierzy, którzy zostali ranni w walce. Niniejsze potwierdzenie przez rząd, który karmi wykształcenie potrzebne do być sformalizowane pozwoliło zawodu pielęgniarki, by stać się ważna i szanowana pracy. Ten prosty akt oddany do wydarzeń, które na zawsze zmienią oblicze pielęgniarstwa.

Yale

Chociaż w Columbia University adiunkta, Annie Goodrich, była pierwszą kobietą o imieniu prezes Amerykańskiego Towarzystwa kuratorzy kształcenia pielęgniarek; Kolumbia nie otrzyma wyróżnienie, najstarszej niezależnej szkoły pielęgniarskiej. Rozróżnienie to idzie do Yale University, który otworzył swoje podwoje w 1923 roku; był to pierwszy w pełni poświęcony szkoły pielęgniarskiej. W 1925 roku, Yale założył pierwszy tytuł Bachelor of Science w programie studiów pielęgniarskiego wymagane, by wnioskodawcy kompletne dwa lata ogólnych badań edukacyjnych, zanim będą mogły wystąpić do szkoły pielęgniarskiej.

Inne szkoły

Uniwersytet Michigan rozpoczęło szkolenie studentów pielęgniarstwa pod koniec 1800 roku. Chociaż formalnie nie sklasyfikowane jako "szkoły pielęgniarskiej", to nie mają sześciu studentów w roku 1893. W ciągu najbliższych kilku lat, szkoły pielęgniarskie zaczęły powstawać w całych Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj istnieją setki szkół, uczelni i szkół technicznych, które oferują jakieś stopnia w zakresie pielęgniarstwa.

Informacje awaryjne Pielęgniarstwo

Informacje awaryjne Pielęgniarstwo


Opieki awaryjnego jest wyjątkowa wśród wszystkich specjalności pielęgniarskich. W przeciwieństwie do innych specjalności pielęgniarskich, awaryjne opieki nie ogranicza się do konkretnych systemów ciała, choroby, wieku lub populacji. Dzięki ich specjalnej mieszanki wiedzy ogólnej i szczególnej opieki zdrowotnej, pielęgniarki awaryjne szybkiej oceny i leczenia pacjentów w początkowej fazie ostrej choroby i urazy, kiedy liczy się każda sekunda.

Zadania i obowiązki

Pielęgniarki awaryjne opieki dla ciężko chorych lub rannych pacjentów, prowadzenia badań i zapewnienie edukacji dla publiczności. Role opieki awaryjne obejmują także administrowanie, zarządzanie, doradztwo i rzecznictwo. W izbie przyjęć, pielęgniarki traktują szeroką gamę chorób i urazów, od bóle ucha do ran postrzałowych. W roli wychowawców, pielęgniarek ratunkowych prowadzić i uczestniczyć w programy do informowania opinii publicznej o kwestiach takich jak świadomość alkoholu, bezpieczeństwa roweru i kasku i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Edukacja

Pielęgniarki awaryjne muszą być pielęgniarek lub RNS, w stopniu jednostki stowarzyszonej lub licencjat. Wiele pielęgniarek ratunkowych wybrać, aby stać się w celu wzmocnienia ich Skillset i poprawić swoje szanse na rynku pracy. Wspólne certyfikaty dla pielęgniarek ratunkowych to uraz pielęgniarstwo, pediatrii, geriatrii i zapobiegania urazom. Pielęgniarki awaryjne z magistra może również stać się praktycy awaryjnego pielęgniarki. Aby być na bieżąco z trendami opieki zdrowotnej, aktualnych badań i procedur medycznych, pielęgniarek ratunkowych aktualizować swoją edukację na bieżąco.

Ustawienia praktyki

Są prawie tak wiele ustawień dla nadzwyczajnej opieki, ponieważ nie są katastrofy. Pielęgniarki ratunkowe zapewniają opiekę w każdym miejscu, w którym ktoś może mieć natychmiastowej pomocy medycznej lub w przypadku zapobiegania urazom jest problemem. Pracują w oddziałach szpitalnych ratowniczych, karetek, helikopterów, prywatnych klinikach i ośrodkach opieki pilnych. Pielęgniarki alarmowe mogą być również stosowane przez statki wycieczkowe, obiektów sportowych, uczelni, przemysłu, więzieniach, szkołach, ośrodkach wypoczynkowych, schroniskach dla bezdomnych, parków rozrywki i agencji rządowych.

Korzyści

Opieki awaryjnego jest wyzwaniem i satysfakcję zawód z dużą ilością potencjał dla rozwoju zawodowego. Według American Association of Colleges of Nursing, USA przeżywa poważny niedobór pielęgniarek, w tym pielęgniarek ratunkowych. Nagłe wypadki są faktem codziennego życia, więc pielęgniarki ratunkowe nadal będzie popyt wraz ze wzrostem niedoboru. Oznacza to wysokie bezpieczeństwo pracy i konkurencyjne wynagrodzenie pielęgniarek ratunkowych w dającej się przewidzieć przyszłości. Jako dodatkowe korzyści, ustawienia praktyce różne i nieprzewidywalne dzień pracy sprawia, że ​​awaryjne opieki ekscytująca praca. Wreszcie, awaryjne opieki może być osobiście spełnienia, jak pielęgniarki ratunkowe często wpływa wiele pozytywnych wyników pacjenta w ciągu jednego dnia.

Professional Association

Stowarzyszenie pielęgniarek awaryjne (ENA) służy pielęgniarskiej zawodu alarmowego poprzez badania, publikacje i rozwoju zawodowego. Według ENA, misją organizacji jest zapewnienie wizjonerskiego przywództwa dla pielęgniarstwa i opieki w nagłych wypadkach awaryjnych. ENA ma na celu określenie przyszłości pielęgniarstwa i opieki w nagłych wypadkach awaryjnych poprzez rzecznictwo, wiedzy, innowacji i przywództwa. ENA ma różne branże, w tym Fundacji ENA (ENAF), a filantropijnej grupy zapewniające wsparcie dla stypendiów awaryjnego opieki, badań i zapobiegania urazom. ENA publikuje połączenia ENA, newsletter z 10 zagadnień rocznych oraz Journal of Nursing awaryjne, dwumiesięcznik czasopismo.

Jak napisać zasadach działalności Pielęgniarstwo Szkolne

Jak napisać zasadach działalności Pielęgniarstwo Szkolne


Polityka Pielęgniarstwo szkolne powinny obejmować wszystkie aspekty kształcenia pielęgniarek. Oni również muszą być zapisane i odnowiona w odpowiedzi na zmiany w przepisach, zatrudnienia i spraw przeciwdziałania dyskryminacji i obawy dotyczące ochrony zdrowia. Przykładem jest "Rekrutacja Pielęgniarki i wynikami leczenia w ustawieniach usługi szpitalne," Stowarzyszenia American Nurses ', który został wyprodukowany w odpowiedzi na obawy o kadrowych. Ponieważ nauczyciele pielęgniarki są odpowiedzialne za kształcenie pielęgniarek w przyszłości, są kluczowymi podmiotami narodu opieki zdrowotnej i utrzymanie polityki szkoły pielęgniarskie jest niezbędna.

Instrukcje

1 Spójrz na istniejących polityk, zwłaszcza jeśli obejmujące znajomy problem, takich jak badania, przyjęć lub ubioru. Zanotuj braki lub nieścisłości istniejącej polityki i przedyskutować je z kolegami. Zapoznaj się z odpowiednimi politykę innych szkołach pielęgniarskich. Wiele można znaleźć w Internecie na stronach internetowych szkoły pielęgniarskiej. Jeśli piszesz nową politykę, zapisz wszystkie kluczowe kwestie, które chcesz włączyć.

2 Zanotuj kluczowe cele polityki i zrobić listę tych, którzy zostaną dotknięci, takich jak studenci ostatniego roku lub opiekunów. W porozumieniu z przedstawicielami tych organów. Jeśli polityka jest nowa, kontrowersyjna lub złożone - takie jak polityka etyki - utworzenie grupy roboczej, aby pomóc napisać.

3 Rozpowszechnianie projekt kopii polisy dla członków grupy roboczej lub starszych kolegów w szkole. Zapytaj o komentarze i krytykę, i przyjąć je jako konstruktywny krok w przygotowaniu możliwie najlepszą politykę końcowy. Przygotować ostateczny projekt. Umieścić go w odpowiednim nośniku, takim jak indukcyjnej paczki studentów. Zapytaj wszystkie zainteresowane strony do zapoznania się z polityki i podpisać oświadczenie powiedzieć, że tak zrobili. Ustaw datę przeglądu dla polityki, dzięki czemu można ocenić jego skuteczność.

Protokoły geriatryczne Pielęgniarstwo

Protokoły geriatryczne Pielęgniarstwo


Protokoły Farmaceuci dla pacjentów w podeszłym wieku, u pacjentów w podeszłym wieku powyżej 65 roku życia, pomaga zapewnić, że właściwa opieka pielęgniarska jest podawany. Szczególną ostrożność niezbędne do starzenia ludzi, którzy mogą być wolniejsze i bardziej kruche jest. Na przykład, do 75 procent mieszkańców domu opieki, gdy ranią się mieszczą. Protokół pielęgniarstwo geriatryczne na jesieni mówi, że pielęgniarka oceny pacjenta do fizycznych i psychicznych czynników ryzyka. Oni również muszą ocenić środowisko dla zewnętrznych czynników ryzyka i pomóc stworzyć bezpieczniejsze otoczenie dla pacjentów.

Dyrektywy Advance

Dyrektyw Advance jak Durable Pełnomocnictwa i testamentów opiera się na założeniu, że wszyscy ludzie mają prawo do określania kierunku leczenia, które otrzymują. Racjonalne pacjenci, którzy mogą komunikować się ustnie lub w inny sposób mogą podejmować decyzje o poziomie opieki będzie przyjmują za zmniejszały ich zdrowia. Pielęgniarki muszą respektować decyzje pacjenta, porozmawiać z członkami rodziny i pozostają wrażliwe na socjologicznych wpływów związanych z decyzjami leczenia pacjenta.

Depresja

Wysoki wskaźnik występowania depresji zauważyć w medycznie chorych pacjentów w podeszłym wieku, którzy mieszkają w instytucjach. Pielęgniarki zidentyfikować czynniki wysokiego ryzyka, takich jak nadużywanie alkoholu i substancji oraz prowadzenia ukierunkowanych ocen określić częstotliwość i wzory depresji i jej objawów.

Starszy Złe traktowanie i nadużycie

Pielęgniarki są przygotowani do poszukiwania i wykrywania oznak fizycznej, emocjonalnej i seksualnej przemocy w podeszłym wieku. Inne rodzaje nadużyć obejmują opiekuna zaniedbania, wyzysku finansowego i poczucie zaniedbania. Protokoły Farmaceuci wymagają pielęgniarek zadać konkretne pytania, które pacjentom zidentyfikować nadużyć i może doprowadzić do interwencji, aby to zakończyć. Wykonują również oceny fizycznych szukać konkretnych oznak i objawów przemocy.

Odżywianie

Protokoły Farmaceuci wymagają pacjenci zagrożeni niedożywieniem mają konferencję z dietetykiem. Pielęgniarki mogą skonsultować się z farmaceutą, aby przejrzeć wszystkie leki pacjenta w celu ustalenia, czy negatywne interakcje lek-odżywcze są zaangażowane.

Pielęgniarki również pomóc pacjentom poprawić oralny spożycie żywności, rozmawiając z nimi i członków rodziny o więcej smacznych potraw i częstszych posiłków.

Opieka paliatywna

Geriatryczna opieka paliatywna skupia się na jakości życia, które obejmują ulgę w bólu i cierpieniu. Protokoły Farmaceuci zarządzać objawy i zmniejszyć stres pacjenta i wysiłku, zapewniając przyciski wywołania nocna lub opiekę nocną. Protokoły do ​​zmniejszenia zaparcia to zachęcający spożycie płynów. Ból jest zarządzany za pomocą odpowiednich leków.

Jeśli chodzi Pielęgniarstwo Regulamin Federal Home Zaniedbanie

Jeśli chodzi Pielęgniarstwo Regulamin Federal Home Zaniedbanie


Stany Zjednoczone Code of Federal Regulations (42 CFR Part 483) Mandaty, że wszystkie domy opieki zapewniające opiekę długoterminową, które otrzymują finansowanie Medicare i Medicaid być zgodny z przepisami federalnymi. Przepisy te chronią mieszkańców domu opieki z zaniedbań, nadużyć i wyzysku.

Pielęgniarstwo Home Reform Act

Ustawa Omnibus Budżet Uzgodnienie 1987 (OBRA 1987), znany również jako Nursing Home Reform Act, określa, że ​​domy opieki musi świadczyć usługi i działania w celu osiągnięcia i utrzymania ogólnego dobrego samopoczucia każdego mieszkańca. US Code of Federal Regulations (42 CFR Part 483) jest w tym prawodawstwie.

Prawa rezydentów

Mieszkańcy zakładów opieki mają prawo do korzystania ze swoich praw obywatelskich i konstytucyjnych i być wolne od przymusu, represji i dyskryminacji w wykonywaniu swoich praw.

Zdolności fizyczne i pomoc

Domy opieki są niezbędne do świadczenia usług, które zapobiegają spadkowi zdolności do wykonywania rezydenta normalne, codziennych czynności, w tym komunikacji. Są one również zobowiązane do świadczenia usług w celu utrzymania zdrowego żywienia, pielęgnacji i higieny jamy ustnej, jeśli mieszkaniec nie jest w stanie wykonać tych czynności. Mieszkańcy muszą być także odpowiednio nadzorowane i mogą korzystać z urządzenia w razie potrzeby pomocy w celu zapobiegania wypadkom i urazom.

Odleżyny

Mieszkańcy muszą otrzymać odpowiednią opiekę, aby zapobiec odleżynom i otrzymywać leczenie odleżyn istniejących, aby zapobiec infekcji lub więcej ran z rozwijających się.

Odżywianie

Domy opieki są zobowiązane do zachowania odpowiedniego żywienia dla każdego mieszkańca. Mieszkańcy muszą być wyposażone w wystarczającą ilość płynów, aby utrzymać odpowiednie nawodnienie i zdrowia.

Rekrutacja

Domy opieki musi zatrudnić odpowiedni personel do świadczenia usług dla każdego mieszkańca. Dodatkowo, musi istnieć odpowiedni personel na służbie podczas każdej zmiany do świadczenia tych usług.

Co to jest egzamin Pielęgniarstwo wejście?

Co to jest egzamin Pielęgniarstwo wejście?


Każdy stan USA i terytorium użyć egzamin pielęgniarski znany jako Narodowego Rada licensure Badanie dla zarejestrowanych pielęgniarek (NCLEX-RN) do oceny kandydatów do wejścia do zawodu jako RN.

Historia

Pielęgniarstwo licensure pierwotnie odpowiedzialność American Nurses Association (ANA). W 1978 roku Krajowa Rada Izb państwowych Pielęgniarstwa (NCSBN) został ustanowiony w celu zapewnienia, że ​​przepisy dotyczące praktyki pielęgniarskiej była oddzielona od misji Ana reprezentowania zawodowych pielęgniarek.

Kwalifikacje

Aby wziąć NCLEX, musisz zastosować się do rady twojego państwa zarejestrowanych pielęgniarek i spełniają swoje kryteria. Zazwyczaj trzeba mieć kojarzy stopnia w zakresie pielęgniarstwa lub stopień Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa i posiadać wypełniony dokumenty ze szkoły.

Składniki

NCLEX obejmuje cztery obszary potrzeb klienta: bezpieczne i efektywne środowisko dla opieki, promocji zdrowia i utrzymania, integralności i uczciwości psychologicznego fizjologicznym.

Format

NCLEX używa formatu komputerowego adaptacyjne w celu określenia następne pytanie. Jeśli dać właściwą odpowiedź, następny element będzie trudniej. Jeśli brakuje Ci pytanie, zostaniesz przeniesiony z powrotem do poziomu.

Porady

Według NCSBN, stopa, przepustka do 69,9 procent było NCLEX w 2008 roku i 75,3 procent od września 2009. Istnieje wiele kursów recenzji, które mogą poprawić swoje szanse na przejściu po raz pierwszy.

Jak korzystać z teorii do praktyki Enhance Pielęgniarstwo

Jak korzystać z teorii do praktyki Enhance Pielęgniarstwo


Od XX wieku, pielęgniarki starała się wspierać teorię pielęgniarstwa jako bazy wiedzy do prowadzenia wspólnych działań. Nadzieja jest do poprawy i udoskonalenia opieki nad pacjentem i zachęcić społeczeństwo do wyświetlenia pielęgniarstwa jako zawodu, a nie zawodu. Teoria Pielęgniarstwo rozszerzył się na wiele poziomów teorii, i stał naukowe rozmowy wśród wielu teoretyków, ale zasady z zakresu teoretycznych i modeli mogą być wykorzystane do poprawy praktyki pielęgniarskiej poprzez lepsze zrozumienie roli i funkcji pielęgniarki w medycznych obchodzi.

Instrukcje

1 Starajcie się zindywidualizować opiekę podane do każdego pacjenta na podstawie różnych potrzeb, osobowości i temperamentów, według teorii pielęgniarstwa Wiedenbachâ € ™ s, i zachęcać do personelu pielęgniarskiego, aby zidentyfikować te zindywidualizowane potrzeby, poprzez obserwację i zrozumienie pacjentów.

2 Użyj Pielęgniarstwo, aby pomóc pacjentom, aby osiągnąć niezależność w dostarczaniu własną opiekę, zgodnie z teorią pielęgniarskiej Hendersonâ € ™ s.

3. Przedstawienie elastyczną definicję pielęgniarstwa, która umożliwia pracę pielęgniarek, które określa potrzeb pacjenta, zgodnie z teorii pielęgniarstwa Abedellahâ € ™ s.

4 Rozważmy dbając jako teoretycznej koncepcji, a nie tylko w roli pielęgniarki wypełnić, stosując teorię pielęgniarstwa Watsonâ € ™ s, aby zrozumieć, dbając jako uniwersalne zjawisko społeczne.

5 Unikaj założenie, że opiekuńczy, mimo że zjawisko powszechne, jest rozumiane w ten sam sposób przez wszystkich pacjentów. Według teorii pielęgniarstwa transkulturową, pielęgniarki muszą brać pod uwagę pacjentów kulturowych, aby zrozumieć ich potrzeby w zakresie opieki i jak postrzegają i odpowiedzi na jedno.

6 Przedstaw różne poziomy odszkodowania dla potrzeb pacjenta i edukacji, które pozwolą pacjentom dbać o siebie w codziennej praktyce pielęgniarskiej, stosując poziomy rekompensaty przewidziane przez teorię pielęgniarstwa Oremâ € ™ s.

7 Zobacz pracę pielęgniarek jak zachowania energii klienta, uczciwości, wiarygodności i integralności strukturalnej społecznej, zgodnie z teorią pielęgniarskiej Levineâ € ™ s, w celu usprawnienia efektywnego praktyki pielęgniarskiej.

8 Zrozumieć praktyki pielęgniarskiej, że obejmuje kilka etapów relacji z pacjentami, a także kilka ról opieki, jak proponuje Peplau. Role to obcy, zasób, nauczyciel, lider, surogat i doradcy.

9 Wykorzystanie Travelbeeâ € ™ s opieki teoria terapeutycznych ludzkich relacji do poprawy opieki świadczonej przez pielęgniarki, koncentrując się na promowaniu wysokiej jakości relacji z pacjentami.

10 Zachęcanie ogólny stan zdrowia pacjentów korzystających z modelu opracowanego przez promocji zdrowia, które stawia Pender ogólnej promocji zdrowia wyżej określonego profilaktyki w zakresie praktyki pielęgniarskiej.

11 Wzrost satysfakcji pacjenta, który został połączony z nursesâ € ™ troskę w jakości-opiekuńczy teorii pielęgniarstwa Duffyâ € ™ s, poprzez promowanie spójnego pracy zespołowej i pozytywną komunikację między pielęgniarkami.

12 Weź pod uwagę zarówno opieki domowej i profesjonalnej opieki otrzymanej przez pacjentów podczas stosowania praktyki pielęgniarskiej, a także dążenie do zrozumienia wpływy czynników ekonomicznych, politycznych i prawnych, religijnych, społecznych, technologicznych i edukacyjnych z wykorzystaniem teorii pielęgniarstwa Międzykulturowej.

Jak wpływa pielęgniarstwo Pielęgniarstwo Burnout

Jak wpływa pielęgniarstwo Pielęgniarstwo Burnout


Wiele pielęgniarek mają do wykonania na wysokim poziomie, rozwijać relacje z licznych pacjentów i utrzymanie ostrości na długich zmian. Obciążenie może spowodować wypalenie, stan psychiczny, w którym stają się zbyt podkreślił pielęgniarki i wyczerpany z pracy do tego stopnia, że ​​całkowicie stracić motywacji, energii i ostrości, niezbędnych do pracy. Pielęgniarstwo przepalenia często wpływa również udogodnienia i pacjentów.

Absencja

Nowe pielęgniarki są zazwyczaj bardzo zmotywowany i pełen entuzjazmu, gdy zaczynają pracę. Jednak, stres, zmęczenie i wyczerpanie może spowodować niezadowolenie pracy i zmniejszają motywację i energię. Wiele pielęgniarek, którzy cierpią na wypalenie są nieobecne w pracy częściej niż zwykle, a czasami wymówek stracić pracę. Gdy pielęgniarki, które wykazywały absencji pokazać się w pracy, na ogół są one obojętne, apatyczny i nie tak wydajne.

Utrata Połączenia

Kucie bliskie relacje z pacjentami, jest kluczową umiejętnością dobrych pielęgniarek. Jednak pielęgniarki cierpiących na wypalenie może stracić poczucie związku z ich pacjentów. Brak więzi emocjonalnych i psychicznych powoduje pielęgniarkom nie rozwijać silne relacje z pacjentami, zmniejszając jakość opieki.

Błędy

Czujność i energia są wymagane dla pielęgniarek, aby osiągnąć swoje miejsca pracy. Burnout upośledza zdolność pielęgniarki bezpiecznie i efektywnie zapewnić opiekę medyczną dla pacjentów i może prowadzić do błędów i wypadków, od niechlujstwa papierkowej niewłaściwego leczenia.

Pacjenci

Inne pielęgniarki często muszą pracować ciężej i dłużej, aby zrekompensować brak produkcji lub błędów popełnionych przez pielęgniarki dotkniętych wypaleniem. W placówkach zdrowia czują również skutki. Jednak najpoważniejszym skutkiem jest to, że opieki wypalenia pacjenci otrzymują zmniejszoną jakość opieki. Careless błędy popełniane przez pielęgniarki cierpiących z powodu wypalenia zawodowego może mieć poważne konsekwencje dla pacjentów.

Rose Garden i rehabilitacja Pielęgniarstwo

Rose Garden i rehabilitacja Pielęgniarstwo


Rose Garden Pielęgniarstwo i Centrum Rehabilitacji jest obsługiwany przez właściciela obiektu 124-łóżko, które zapewnia zarówno długotrwałe i podostrej opieki. Mieszkaniec może zapłacić gotówką, jest prywatny plan ubezpieczeń lub uzyskania pokrycia przez Medicare i Medicaid dla swojego pobytu.

Identyfikacja

Opieka długoterminowa zapewnia domową środowiska życia wspieranego przez pielęgniarstwa i innych usług wykwalifikowanych zaprojektowanych na potrzeby medyczne mieszkańców. Podostrej opieki obejmuje rehabilitację z usług dodanych terapii, opieki hospicyjnej i pieczy zastępczej, która daje opiekunów Społeczność przerwę.

Funkcje

Rose Garden oferuje półprywatną pokoje, prywatne pokoje i apartamenty z codziennych cenę pokoju, które obejmują opiekę pielęgniarską, pralnia i tlenoterapii. Istnieje miesięczne zakwaterowanie i wyżywienie stopa, a mieszkańcy mogą zakupić dodatkowe usługi, takie jak terapii, leków i opcji sklepu fryzjer / salon piękności.

Filozofia

"Rose Garden Way" filozofią opieki odzwierciedla złotej zasady: czyń innym to, co masz czynili tobie.

Lokalizacja

Obiekt położony jest wzdłuż północnego wybrzeża w New Jersey w 1579 Ocean County Road, Old Freehold Toms River, NJ 08753.

Końcówka

Jeśli chcesz się kocha lub lubi zwiedzać Ogród Różany lub omówić wstęp do obiektu, zadzwoń dyrektor rekrutacji (732) na 505-4477.

Jak Pielęgniarstwo powoduje stres

Jak Pielęgniarstwo powoduje stres

Problemy kadrowe

Wysokie obroty pracy i wypalenie są fakty początku życia w zawodzie pielęgniarki. Te dwa aspekty same są powody, dla których może być pielęgniarską wywołujących stres zawód.

Stawki wysokie obroty nadają się do jednego z punktów wywołujących stres pielęgniarek, co jest bardzo powszechne doświadczenie bycia krótki obsadzone. Pracownicy są zmuszone do cięższej pracy, a czasem dłużej, w celu uzupełnienia braku wystarczająco wielkości personelu pielęgniarskiego.

Cięcia kosztów opieki zdrowotnej jest kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do tego problemu przepracowania. Dość pielęgniarki do wypełnienia obciążenia są często po prostu nie tylko rachunek z powodów finansowych.

Problemy z napędem elektrycznym

Pielęgniarki mają wiele umieszczonym na nich odpowiedzialności w zakresie opieki nad pacjentem. Doświadczają uczucia psychologicznej, emocjonalnej i fizycznej odpowiedzialności i obowiązku do wielu ludzi, którym zależy na.

Niestety, mimo że są one na ogół głównym opiekunem, najbardziej rzeczywistej władzy w zakresie podejmowania decyzji opieki jest rzeczywiście z ich rąk i bez względu na to, co wiedzą i doświadczenie, mogą one jednak stanowić tylko ich wkład do lekarza, który podejmuje ostateczną decyzję. Po wyższe-upy przedstawiły swoje decyzje, pielęgniarki są odpowiedzialne za przeprowadzenie wielu szczegółów tych decyzji i do monitorowania postępów i wyników tych decyzji.

Gdy jest oczywiste, że decyzje te nie były najlepsze wybory, pielęgniarka pozostaje odpowiedzialna za przeprowadzenie metody i zadania ona skierowane do wykonania. To może być bardzo trudne psychologicznie i emocjonalnie być brane pod uwagę w ten sposób.

Szybkie tempo

Dzienne Oczekiwania w stosunku do pielęgniarek są intensywne. Większość wszystko, co robią jest czasowym. Każde zadanie wykonywane muszą być wykonane w bardzo krótkim harmonogramem i intensywnych terminów.

Pielęgniarki muszą zrobić szeroką gamę różnych typów zadań, niektóre wymagający fizycznie. Rzadko akcje jakiegokolwiek harmonogramu dziewiątej do piątej ze światem pracowników biurowych, ale często pracują w 12-godzinnych zmianach, podczas których są stale w ruchu, często nawet na nogach przez cały czas.

Ponieważ są zaangażowane życie, znaczenie pielęgniarki nadąża za szybkim tempem ich środowisku pracy jest niezbędna. To nie jest do negocjacji, które muszą być na szczycie swojej gry dzień w dzień, gdy są narażone na sytuacje, które nokautem wiele się emocjonalnie z zaledwie krótkiej ekspozycji, wiele mniej.

Pielęgniarki są często narażone na tragicznych sytuacjach, gdy w miejscu pracy, czasami wiele każdego dnia. Opłata ta ma nie można zmierzyć.

Pielęgniarstwo może spowodować wiele stresu i ważne jest, aby przepisy w sprawie postępowania z takimi naprężeń dla każdego, kto chciałby rozpocząć i kontynuować pracę w zawodzie.

Opieki długoterminowej i pielęgniarstwo Pomoc Rola

Opieki długoterminowej i pielęgniarstwo Pomoc Rola


Opieka długoterminowa jest głównie wykwalifikowanych sanatoriach dla osób wymagających opieki, która trwa dłużej niż przewidziane w zakładzie rehabilitacji szpitalnej lub krótkoterminowym. Farmaceuci są asystenci integralną częścią zespołu długoterminowej opieki pielęgniarskiej. Długoterminowe asystentów opieki pielęgniarskiej wykonywania różnych konkretnych zadań pod nadzorem dyplomowanej pielęgniarki, aby pomóc mieszkańcom zachowania godności, przywrócenia i utrzymania optymalnego funkcjonowania i zapewnienia opieki dla tych, którzy są na etapie końcowych życia.

Plan opieki

Każdy rezydent w zakładzie opieki oceniana jest stworzyć indywidualny plan opieki. Plan opieki tworzony jest przez lekarza, personelu pielęgniarskiego, rodziny, i innych pracowników, którzy muszą pomóc zamieszkania odzyskać i utrzymać jakość życia i optymalnego funkcjonowania. Asystentów opieki w opiece długoterminowej pomocy w dnia na dzień działania po plan opieki, jak również obserwować i dokumentów komunikowania się z personelem o odpowiedzi na planu opieki.

Realizacja

Realizacja planu opieki zależy od całego zespołu opieki asystentów opieki, techników medycznych i pielęgniarek. Działania takie jak ubieranie, chodzenia, zakres ruchu i karmienia są wykonywane przez asystenta pielęgniarskiego na co dzień. Długoterminowe zadania opieki, takie jak cewniki, opróżnianie opieki kolostomii, biorąc życiowych ciśnienia tętniczego, tętna i oddechów i włączanie mieszkańców do zapobiegania odleżynom są również obsługiwane przez asystenta pielęgniarskiego.

Obserwacja

Obserwacja, jak mieszkaniec odpowiada do opieki jest częścią asystenta pielęgniarskiego roli w opiece długoterminowej. Przez przesunięcie asystentka pielęgniarska obserwuje zmiany w zachowaniu, będące rezydentami poprawy, choroby lub innych wskazań, że plan opieki jest skuteczne, czy wymaga modyfikacji. Pielęgniarka nadzoruje opiekę rezydenta oraz pracę asystenta pielęgniarskiego zależy od obserwacji asystenta pielęgniarskiego na dokładność prowadzenia dokumentacji i opieki nad pacjentem.

Dokumentacja

Wykresów dokumentacji medycznej jest częścią obowiązku pielęgniarstwa asystenta opieki długoterminowej i zostanie zakończona w trakcie lub po zakończeniu każdej zmiany. Wypróżnienia, wydalanie moczu, podaż płynów i żywności, czynności życiowych, a także wszelkie inne istotne informacje są zapisywane na odpowiednich form do śledzenia różnych aspektów dobrego samopoczucia pacjenta. Dokumentacja zakończona przez asystenta pielęgniarskiego koniecznie opiekę rezydenta, komunikacji między pielęgniarstwa i personelu medycznego oraz ewidencji prowadzonej przez pielęgniarki dyplomowanej.

Higiena osobista

Higieny osobistej, takich jak kąpiel, ubieranie, uwodzenie, ust, paznokci, stóp i krocza opieki i pomocy z restauracji jest przez asystenta opieki pielęgniarskiej długoterminowej. Mieszkańcy, którzy są moczu są zadbane i czyszczone regularnie, ustaloną na podstawie indywidualnego planu opieki. Jeśli mieszkaniec chce filiżankę herbaty, łóżko wykonane w określony sposób, lub pomocy ze znalezieniem czegoś, asystentka pielęgniarska kończy zadanie.

Koleżeństwo

Asystent pielęgniarstwa w opiece długoterminowej jest osoba, która spędza najwięcej czasu z pacjentem. Mieszkańcy długoterminowej zakładu opieki mają możliwość rozwijania relacji z asystentem pielęgniarskiej przez różnych zadań i codziennych rozmów podczas realizacji codziennych czynności życiowych. Pielęgniarstwo zapewnić towarzystwo asystentów pomagając mieszkańcom podczas kąpieli, pielęgnacji, posiłków, i higieny osobistej. Choć asystenci opieki są jednymi z najniższych wypłacane personelu pielęgniarskiego w opiece długoterminowej, ich rola jest nie do przecenienia.

Strategie przywódcze Pielęgniarstwo

Strategie przywódcze Pielęgniarstwo


Według dyrektora Instytutu Pielęgniarstwa Przywództwo Dr Rose Sherman, "Ułatwianie wzrostu i rozwoju pracowników jest ważną funkcją przywództwa opieki." Pielęgniarstwo zależy od zmotywowanych pielęgniarek prowadzących do ich pełnego potencjału. Podczas gdy wiele wyzwań twarz pielęgniarki na stanowiskach kierowniczych, przy użyciu strategii przywództwa opieki, które motywują odpowiednio, komunikować się regularnie i zachęcić skutecznie zapewni sukces każdej personelu pielęgniarskiego.

Odpowiednio zmotywować

Sztabów Farmaceuci obejmują szeroką gamę środowisk z różnych punktów widzenia. Strategia przywództwa opieki silne obejmuje umiejętność motywowania każdego człowieka na personel pielęgniarski z odpowiednich technik. Przezwyciężanie problemów wielopokoleniowe może rozkazać dużą część czasu kierownictwo pielęgniarskiego. Wiele pielęgniarek pochodzą ze starszego pokolenia, które nadal wierzy tradycyjne metody działają najlepiej i czują się zagrożeni młodszych, niedoświadczonych pielęgniarek, którzy nie mają szacunku dla starszych metod. Muszą czuć lojalność i szacunek od swoich przełożonych, którzy mogą motywować ich do dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Młodsze pielęgniarki rozumieją potrzebę wyrażania indywidualizmu i łatwo zaakceptować nowe praktyki, jak widzą postęp w dziedzinie medycyny. Pielęgniarki w stanowiskach kierowniczych powinny motywować te nowe pielęgniarki będąc elastyczne potrzeb i oferując stałą opinię na temat problemów z wydajnością.

Komunikować Regularnie

Pielęgniarki wszystkie paski mają potrzebę otwartej komunikacji z ich przywódców karmiących. Wielu czuje żal, kiedy nie powiedział istotnych informacji. Komunikować się regularnie z personelu pielęgniarskiego tak, że czują pewność, gdy słyszą od swojego przywództwa pielęgniarskiej. Pamiętaj, komunikacja działa w obie strony, więc przygotuj się słuchać uważnie, gdy zatrudniony przez swoich pielęgniarek. Nigdy nie lekceważ potęgi notatki odręcznie, aby wyrazić swoje myśli. Sprawdź, czy twoje starsze pielęgniarki wiedzą, jak być podłączony do technologii do odbioru w pełni korzystać z wszystkich komunikacji elektronicznej. Przypominaj młodszych pielęgniarek, że natychmiastowe informacje zwrotne może nie być możliwe we wszystkich kwestiach i cierpliwie czekać na odpowiedzi na kwestie, które pojawiają się.

Zachęcanie Skutecznie

Przywództwo Pielęgniarstwo wywiera duży wpływ na ilość jego personelu pielęgniarskiego. Nic nie zniechęca personel pielęgniarski szybciej niż nieskuteczne przywództwa. Zachęcaj personel pielęgniarski przez umożliwienie im skuteczniej z wartościami, które pomagają prowadzić wszystkich do dołożenia wszelkich starań. Niech wiedzą, kierownictwo opieki wspiera ich wysiłki w celu zwiększenia ich wiedzy na temat swojej dziedzinie i spróbować rozpoznać tych, którzy ciężko pracują na ich szkolenia lub szkolenia innych. Praca z pracowników regularnie pokaże im swój poziom zaangażowania do nich, aby mogli mieć pewność, aby zbliżyć się do ciebie z każdym problemem.