adcov.com

nagle odstawienia narkotykow objawy

Odstawienia Objawy Vicodin

Według CNN Health Vicodin jest mieszanina acetaminofenu i hydrokodonu. Jest również opioidów, który jest ogólnie stosowane w leczeniu bólu. Opioidy, takie jak Vicodin, heroina, morfina, kodeina i oksykodonu opioidowe są otrzymane z opium. Są to bardzo wciągająca i może pojawiać bolesne objawy odstawienia.

Zależność

Osoba, która zużywa Vicodin dłużej niż kilka tygodni można opracować tolerancja leku, co prowadzi do konieczności bardziej zmniejszyć ból. Korpus może także stać się fizycznego i psychicznego zależy od leku, co powoduje uzależnienie.

Wyzwalania i Zapobiegania

Jeśli użytkownik staje się zależny od Vicodin i nagle przestaje go używać, wystąpić objawy odstawienia. Aby uniknąć objawów odstawienia, należy skonsultować się z lekarzem, więc jego dawkę można zmniejszać zamiast.

Objawy odstawienia

Objawy abstynencyjne Vicodin zazwyczaj rozpoczynają dzień lub dwa po zakończeniu użytkowania. Objawy odstawienia to szybkie bicie serca, pocenie się, nudności, dreszcze, pocenie się, gorączka, biegunka, bezsenność i niepokój.

Leki

Według National Institute on Drug Abuse (NIDA), metadon i buprenorfina są skuteczne metody leczenia Vicodin i innych odstawienia opioidów.

Alternatywnych środków

CNN Zdrowia zaleca alternatywne środki zaradcze, takie jak akupunktura i medytacji, aby pomóc złagodzić objawy odstawienia. Sugeruje także, omawiając te alternatywy z lekarzem przed ich wykorzystaniem.

Objawy odstawienia leków na receptę

Objawy odstawienia leków na receptę


Leki na receptę to przeciwbólowe, pobudzające i ośrodkowy układ nerwowy, które są na ogół stosowane w leczeniu bólu, nadpobudliwość i niepokój. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami lekarza, leki na receptę mogą mieć pozytywny wpływ na zdrowie użytkownika. Jednak osoba, która nadużywa leków na receptę jest podatny na uzależnienia, które może prowadzić do niebezpiecznych objawów odstawienia.

Opioidy

Opioidy, takie jak Vicodin i Darvon OxyContin są przepisywane w leczeniu bólu. Gdy podjęte dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza, opioidy rzadko powodują uzależnienia. Opioidy mogą być podawane doustnego spożycia, kruszenie tabletek i wciągając w proszku, lub wstrzykiwania leku. Odnotowano wiele przypadków przedawkowania dotyczących stosowania dożylnego z OxyContin. Negatywnie, opioidy powodują senność, powolne oddychanie i zaparcia. Duża dawka może spowodować depresję oddechową (skrajny nieodpowiednia wentylacja) lub śmierć.

Depresyjnie na OUN

Ośrodkowego układu nerwowego (OUN), takich jak środki uspokajające depresyjnie i uspokajające spowalniają funkcji mózgu. Barbiturany, takie jak Nembutal służą do wywołania snu; benzodiazepiny, takie jak Valium stosuje się w leczeniu lęku i leki snu, takie jak Ambien są stosowane w leczeniu zaburzeń snu, takie jak narkolepsja. Generalnie, depresyjne na ośrodkowy układ nerwowy są przyjmowane doustnie, dając użytkownikowi senny, spokojny efekt. W połączeniu z lekami lub substancji, które wywołują senność, depresyjne na ośrodkowy układ nerwowy może powodować powolne oddychanie i śmierć.

Używki

Używki takie jak Adderall i Ritalin poprawy uwagi, energii i czujności. Mogą być spożywany doustnie w postaci tabletek; Jednakże, niektórzy użytkownicy wstrzyknąć. Z uwagi na ich wysoki potencjał nadużywania i uzależnienia, środki pobudzające są zazwyczaj stosowane w leczeniu zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (AHDH), narkolepsji i depresji, które nieskutecznie leczeniu. Gdy spożywany w dużych dawkach, może spowodować poważne pobudzające wysoką temperaturę ciała, nieregularne bicie serca i / lub drgawki i wyłączenie układu krążenia.

Objawy odstawienia

Objawy odstawienia opioidów nadużyć należą objawy grypopodobne, takie jak bóle mięśni i kości, niepokój, bezsenność, wymioty, biegunka, gęsią skórkę pochodzących z zimnych i kopiąc miga ruchów nóg. Kiedy osoba przestaje wykonywać depresyjne na ośrodkowy układ nerwowy, może on wykazywać objawy odstawienia, takie jak niepokój, bóle mięśni, drażliwość, nudności, drgawki, halucynacje, wysokie stawki serca i oddychania oraz drgawki. Odstąpienie od używek może powodować zmęczenie, depresja, bezsenność i utrata apetytu. Osoba uzależniona od leków na receptę należy zwrócić się o pomoc medyczną, więc jego dawkę można zmniejszać, a nie nagle zatrzymał się. Zmniejsza to lub uniemożliwia mu przechodzi bolesne, a czasami śmiertelne, objawy odstawienia.

Statystyka

Według Monitorowanie Future Survey (MTF), w 2008 roku 15,4 procent 12-klasistów stosowanych leków na receptę dla niemedycznych powodów w roku poprzednim. Na badania w National Drug użytkowania i (NSDUH) 2007 badania Zdrowia, 6,9 mln osób w wieku 12 lub starsze używał leków na receptę dla niemedycznych powodów w poprzednim miesiącu.

Objawy Alkohol Wycofanie Syndrome

Wycofanie alkoholu stało, ponieważ osoba, która zazwyczaj pije zbyt dużo alkoholu codziennie nagle zatrzymuje. Objawy odstawienia może się zdarzyć w każdym wieku i rasy. Zbyt dużo alkoholu równa się 14 drinków tygodniowo dla mężczyzn i 8 kobiet. Może być również ustalone, czy to po prostu pije do punktu, który wpływa na codzienne życie człowieka.

Objawy psychologiczne

Psychologiczne objawy odstawienia alkoholu zazwyczaj obejmują nerwowość, niepokój, drażliwość, szybkie zmiany emocjonalne, depresja, zmęczenie i złe sny. Większość ludzi tylko doświadczyć łagodnych form tych objawów. Dla pijącego długoterminowej te objawy mogą być bardziej nasilone i dłużej trwające.

Objawy fizyczne

Fizyczne objawy odstawienia alkoholu obejmują ogólne lub pulsujące bóle głowy, pocenie się, nudności i wymioty, utrata apetytu, bezsenność, podwyższone tętno, rozszerzone źrenice i wilgotna skóra, drgawki i zaburzenia ruchu powiek. Objawy te prawie zawsze towarzyszą objawy psychologiczne.

Ciężkich objawów

Ciężkie objawy wycofania się zdarzyć głównie do osób, które były w dużym stopniu do picia przez wiele lat, że mają inne problemy zdrowotne, które nagle przestać pić. Objawy te obejmują delirium tremens, co jest zamieszanie i wizualne halucynacje, pobudzenie, gorączka, drgawki, i czarne out. Objawy te są bardzo poważne i powinny być traktowane przez personel medyczny dla bezpieczeństwa indywidualnego cierpienia.

Długość Objawy

Objawy odstawienia od alkoholu może się wahać od łagodnego do potencjalnie zagrażających życiu. Objawy rozwijają się w 8 do 12 godzin po ostatnim napoju i zazwyczaj piku 2 do 4 dni później i może trwać dłużej niż tydzień. Objawy - takie jak zmiany nastroju, snu i zmęczenie - może trwać nawet do roku lub nawet dłużej. Wątroby i choroby serca są powszechne w długi czas pijących.

Pomoc medyczna

Możliwość objawów odstawiennych, by stać się zagrażające życiu sprawia, że ​​to dobry pomysł, aby zobaczyć się z lekarzem opieki zdrowotnej lub udać się na pogotowie, jeśli istnieją objawy abstynencyjne. Jest to szczególnie ważne, aby przejść do pomieszczenia w przypadku gdy jeden z ostrymi objawami są obecne. Mogą one stanowić zagrożenie dla życia i może prowadzić do innych problemów zdrowotnych lub urazów.

Jakie są objawy narkomanów?

Ponad 13 milionów Amerykanów nie przyznał się do tego za pomocą pewnego rodzaju nielegalnego narkotyku. Takie wykorzystanie waha się od leków na receptę do używek i opiatów. Choć nie jest to typowy narkoman, objawy narkomanii pozostają takie same. Rodzaje objawów wyświetlony narkoman różnią się w zależności od rodzaju leku, są uzależnieni. Znając objawy narkomanii może pomóc uratować życie kogoś, kogo znasz i miłości.

Objawy nastolatek

Wykrywanie narkomanii w nastolatka może być trudniejsze niż wykrycie go w dorosłego. Nastolatki mają skłonność do nadmiernego snu, jest kłótliwy z rodzicami, i chcąc ich prywatności. Jeśli korzystasz z nielegalnego narkotyku, objawy zwycięży w pewnym momencie. Rodzice lub opiekunowie objawy trzeba uważać na nagłe zmiany w ich wyniki w nauce. Jeśli Twoje dziecko konsekwentnie otrzymał dobre oceny i ich klas nagle spadnie, może to być spowodowane nadużywaniem narkotyków. Ich grupy znajomych może zmieniać się także wyraźną zmianę ich zachowania. Jeśli twoje dziecko było dobrze wychowane i znaleźć się nagle kłopotów na bieżąco, może to być ze względu na uzależnienie od narkotyków. Ponadto, jeśli są przewidziane niektóre leki, zwłaszcza Lortabs lub Oxycontin, a znaleźć je szybko znikają, to może być twój nastolatek biorąc je.

Objawy fizyczne

Objawy fizyczne wyświetlony narkoman będzie znowu się różnić w zależności od ich lekiem z wyboru. Jeśli jednak uzależniony jest użycie więcej, niż jednego rodzaju leku, mogą wystąpić różne objawy. Jeśli są one za pomocą środków pobudzających, takich jak kokaina, mogą wyświetlać cykle zwiększonej energii i bezsenność; dzieje się tak dlatego pobudzające "pompa" ciała, co prowadzi do wyższego ciśnienia krwi i częstości akcji serca. Jeśli są one za pomocą opiatów, mogą przenieść nienormalnie powolny, doświadczenie wolniejszy czas reakcji, i pojawiają się zdezorientowany i zagubiony. Dodatkowe objawy fizyczne to dramatyczny spadek masy ciała lub przyrost, okresy nadmiernego snu, nagle sobie długi rękaw koszule, aby ukryć blizny z wstrzykiwania narkotyków, takich jak heroina i poważnego pogorszenia stomatologicznego w okresie czasu.

Objawy emocjonalne

Narkomani zazwyczaj narkotyki powodu przejściowych uczuć, których doświadczają. Gdy lek nie jest już w ich systemie, to zacznie mieć wpływ na ich nastroje i emocje. Niektóre typowe objawy emocjonalne to niezwykłe szczęście i nadmiar energii w przypadku korzystania z używek. Zastosowanie opiatów może powodować uzależniony będzie odpowiadać lub strefowego z. Dodatkowe objawy to depresja, urojenia, paranoja, omamy, psychozy lub tymczasowy.

Znaki finansowe

Są to objawy finansowe narkomani będą wyświetlacza. Dla nastolatków, może to obejmować kradzież pieniędzy rodziców lub cenne rzeczy, aby wspierać ich uzależnienia. Dla dorosłych, mogą tworzyć zwyczaj pożyczania pieniędzy od przyjaciół i rodziny, aby zapłacić rachunki lub kupić swoje leki. Mogą one znaleźć swoje rosnące zadłużenie i może stracić swoje miejsce zamieszkania ze względu na ich zakup narkotyków. Mogą też stracić pracę z powodu słabej frekwencji i wyników z ich uzależnienia.

Objawy odstawienia

Objawy odstawienia nie odnoszą się tylko do osób uzależnionych, którzy szukają leczenia; one również wystąpić, gdy lek uzależniony jest od wyboru opuścił swój system i pragnąć więcej. Niektóre objawy abstynencyjne narkotyków obejmują pobudzenie, wybuchy złości, depresja, splątanie, nudności, wymioty, utrata apetytu, aw skrajnych przypadkach, drgawki.

Jakie są skutki uboczne, jeśli nagle przerywać stosowania leku CYMBALTA?

Cymablta jest marką dla chlorowodorku duloksetyny leków na receptę, który jest używany w leczeniu depresji, zespołu lęku uogólnionego uszkodzenia nerwów spowodowanych przez cukrzycę i fibromialgii. Pacjenci, którzy nagle zatrzymać za pomocą Cymbalta są na ryzyko rozwinięcia się szereg skutków ubocznych.

Znaczenie

Około 1 procent pacjentów, którzy nagle odstawili Cymbalta objawy odstawienia, według badań klinicznych US Food and Drug Administration opublikowanych rxlist.com.

Rodzaje Side Effects

Skutki uboczne powodowane przez nagłe zaprzestanie CYMBALTA obejmować zawroty głowy, nudności, bóle głowy, mrowienie w kończynach, wymioty, drażliwość, koszmary, bezsenność, biegunka, niepokój, zawroty głowy i nadmierne pocenie się.

Przyczyna

Cymbalta jest selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, co oznacza, że ​​powoduje wzrost ilości substancji chemicznych znanych jako serotoniny w mózgu. Kiedy Cymbalta wykorzystanie jest zatrzymał się nagle może spowodować duży spadek poziomu serotoniny, która produkuje te niepożądane skutki uboczne.

Zagrożenia

W niektórych przypadkach, nagle zaprzestaniu Cymbalta użyć wyników w błąd, poważny, stały drażliwy nastrój i drgawki.

Rozwiązanie

Kiedy przychodzi czas, aby zakończyć biorąc CYMBALTA, lekarz będzie powoli zmniejszać dawkę w ciągu tygodni lub miesięcy. Podczas korzystania z CYMBALTA, należy uważać, aby nie pominąć dawki lub zabraknie leków.

Znaki i objawy wysokiego ciśnienia krwi u mężczyzn

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, nadciśnienie jest czasem określane jako "cichy zabójca". Są to często brak oznak lub objawów.

Fakty

Mężczyźni i kobiety cierpią nadciśnienie niemal w tym samym stawkę.

Rodzaje i przyczyny

Pierwotne wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) i wtórne nadciśnienie są dwa rodzaje nadciśnienia. Pierwotne nadciśnienie nie identyfikację przyczyny, a nadciśnienie wtórne ma tendencję do stawienia się nagle.

Objawy

Nawet w przypadku wysokiego ciśnienia krwi niebezpiecznie podwyższone w niektórych ludzi, nie może być żadnych objawów. Jednak niektórzy ludzie, których wysokie ciśnienie krwi występuje wcześnie w życiu może wystąpić bóle głowy, zawroty głowy, krwawienia z nosa lub uczucie zmęczenia.

Zabiegi

Diuretyków tiazydowych, znany również jako pigułki wody i indapamid (określanych również jako Lozol) wraz z beta-blokery są powszechne rodzaje leków stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego.

Zagrożenia

Mężczyzn z nadciśnieniem mają zwiększone ryzyko rozwoju zaburzeń erekcji. Nadciśnienie wpływa również na inne narządy, zwłaszcza nerek; może to być bezpośrednia przyczyna choroby nerek.

Zatrucia alkoholem i objawów odstawienia

Zatrucie alkoholowe jest dość łatwe do wykrycia. Ci, którzy stają się fizycznie uzależnione od alkoholu mogą wykazywać pewne objawy po zaprzestaniu picia. Podstawowe zatrucie ponosi monitoring, ale wycofanie alkoholu może być bardzo niebezpieczne, bez profesjonalnej pomocy medycznej.

Objawy zatrucia

Objawy zatrucia to podstawowy brak sprawności manualnej, niezdolność do chodzenia, powolne odpowiedzi na pytania lub inne bodźce i niewyraźna lub niezrozumiałe słowa. Nastrój pacjenta może ulegać znaczącej zmiany, a także, ponieważ picie alkoholu obniża zahamowań.

Zatrucie lekcji

Większość ludzi stają się pod wpływem alkoholu w ciągu 30 minut do dwóch godzin od picia alkoholu. , Które mogą być łagodzone przez wielkość i płci osoby, czy spożywanego i ile napoje zostały wykorzystane w danym przedziale czasu.

Uzależnienie alkoholowe

Objawy odstawienia zazwyczaj nie może nastąpić, dopóki pacjent rozwinął fizycznego uzależnienia od alkoholu (innymi słowy, o ile pacjent jest alkoholikiem).

Objawy odstawienia

Objawy odstawienia to nerwowość, depresja, bezsenność, drżenie, bóle głowy, wymioty, objawy gorączka, drgawki, utrata apetytu, aw najgorszych przypadkach, omamy wzrokowe.

Wycofanie lekcji

Zwykle pojawiają się objawy odstawienia w ciągu sześciu godzin do dwóch dni od ostatniego drinka pacjenta.

Oznaki i objawy choroby Minamata

Oznaki i objawy choroby Minamata


Minamata to japoński miasteczko rybackie, które było w domu do zakładu chemicznego należącego do Chisso Corporation. Fabryka została otwarta w 1908 roku i zaczął dumpingu ścieków do rzeki Minamata przez na początku 1930 roku. Przez 1956 mieszkańców zauważył dziwne zachowanie zwierząt - Koty "taniec" na ulicy, a następnie spada na zmarłych. W tym samym roku rozpoczęła się również mieszkańcy ludzi wykazujących objawy niepokojące. Lekarze szybko zorientował się, że mieszkańcy cierpią na poważne zatrucia rtęcią - wynik zanieczyszczonej wody i ryb z zatoki. W 1960 roku kolejny wybuch nastąpił w Niiga Prefektura wzdłuż brzegów rzeki Agano. Choroba Minamata jest uważany za jeden z czterech wielkich Chorób zanieczyszczenia Japonii.

Wczesne objawy

Pierwszy udokumentowany przypadek był ludzki 5-letnia dziewczynka, która miała trudności z chodzeniem i mówieniem, a następnie miał drgawki. Jej siostra została odkryta mieć takie same objawy, a ostatecznie osiem innych odkryto pierwsze przypadki wśród swoich przyjaciół i sąsiadów. Z biegiem czasu okazało się, że choroba była powszechna w całym mieście. Niektórzy pacjenci doświadczyli drżenia mięśniowe, utrata wzroku i słuchu i problemy z kontrolowaniem swoich ruchów oczu. Innych pacjentów drętwienie rąk i stóp lub niewyraźna mowa. Niektórzy pacjenci tylko wykazywały łagodne objawy, takie jak bóle głowy, zmęczenie, utrata smaku i zapachu. Zatrucie rtęcią jest często nazywana "chorobą szalonych Kapelusznika," po wpływem długotrwałego narażenia na rtęć z pierwszych producentów kapeluszy. W ciężkich przypadkach, pacjenci wykazywali halucynacje i urojenia, agresji i innych form "szaleństwa", jak również utratę przytomności, a nawet śmierć.

Wrodzone Objawy

Rtęć nie tylko atakuje układ nerwowy, ale również wpływa na rozwój płodu. Choroba nie kończy się na początkowym wybuchu. W po latach, Minamata doświadczyła wyjątkowo wysoką liczbę dzieci urodzonych z porażeniem mózgowym, wad wrodzonych i problemów neurologicznych. Nawet dzieci kobiet, które nie wykazywały widocznych objawów Minamata nie byli odporni.

Późniejsze objawy

Nie wszystkie strapionych wyświetlane objawy na raz. Niektórzy mieli wysoki poziom rtęci w ich systemach i pozostawał bezobjawowy przez lata, a nawet dekady, a potem nagle rozwinął silne objawy później. Były również tych, u których wystąpiły objawy łagodne dostał się coraz gorsze w ciągu długiego okresu czasu. W wielu przypadkach osoby te nie zostały uznane za ofiary Minamata, ponieważ ich objawy nie pasują sztywne kryteria określone przez rząd japoński.

Objawy i leczenie choroby Crohna

Choroba Crohna typu zapalnej choroby jelita grubego. Choroba często rozwija się powoli i nie ma lekarstwa, ale dostępne są terapie. Zgodnie z Mayo Clinic, choroba Crohna może rozpalać błony śluzowej przewodu pokarmowego. To z kolei może prowadzić do poważnego biegunkę i skurcze brzucha, gdy choroba nie poddaje się obróbce efektywnie.

Objawy

Może nagle pojawić się objawy choroby Leśniowskiego-Crohna. Częste ataki biegunki mogą wpływać snu i codziennych czynności. Skurcze brzucha mogą również wystąpić; w przypadku choroby Leśniowskiego-Crohna jest ciężka, kurcze może prowadzić do nudności i wymiotów. Inne objawy to krew w kale, owrzodzenie, utrata masy ciała i zmniejszenie apetytu.

Przetoki

Innym powikłaniem Crohna jest rozwój przetoki, połączenie pomiędzy narządów, jelita lub innej struktury. Zgodnie z Mayo Clinic, przetoki mogą również nory przez skórę. Ponadto, może utworzyć przetoki ropnia, który jest ból, która staje się obrzęk i wypełnione ropą.

Inne objawy

Ciężką postacią choroby Leśniowskiego-Crohna może powodować gorączkę i zmęczenie. Zapalenie stawów i zapalenie oczu mogą rozwijać. Zaburzenia skóry i zapalenie wątroby i przewodów żółciowych, także są wspólne. Dzieci z Crohna może rozwijać się wolniej niż ich rówieśnicy, z opóźnieniem wzrostu i rozwoju seksualnego. Czasami pacjenci Crohna może przejść długie okresy bez wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów. W innych przypadkach objawy mogą być ponownie pojawiła.

Przyczyny

To było kiedyś wierzyli, że stres lub dietę były przyczyny leżące u podstaw Crohna. Zgodnie z Mayo Clinic, 20 procent pacjentów ma krewnego z chorobą. Mutacje genetyczne są jednym z winowajców powodując Crohna. Genowej nazywane NOD2 / CARD15 występuje często u pacjentów, którzy rozwijają Crohna. Zagrożony układ odpornościowy może być również czynnikiem. Kiedy organizm próbuje walczyć infekcji, twój stan zapalny przewodu pokarmowego staje się w wyniku, co może prowadzić do objawów związanych z chorobą (patrz "Referencje" poniżej).

Compliations

Z biegiem czasu, pacjenci Crohna mogą wystąpić poważne powikłania, w tym przeszkody w trzewiach, niedożywienia, szczeliny (pęknięcia w obrębie odbytu lub wokół odbytu) i kamieni żółciowych. Zgodnie z Mayo Clinic, Crohna może zwiększać ryzyko rozwoju raka jelita grubego. Jednak ryzyko to jest tylko wtedy, gdy wielki pacjent cierpiał Crohna przez co najmniej 10 lat, jeśli choroba rozprzestrzeniła się w całej okrężnicy.

Zabiegi

Lekarze mogą oferować kilka rodzajów zabiegów, aby pomóc złagodzić objawy Crohna. Leki przeciwzapalne, takie jak sulfasalazyna, mesalamina, i może być ustalona. Leki takie jak tłumiki układu odpornościowego może zapobiec układu odpornościowego z kierowania tkanek przewodu pokarmowego. W rezultacie, stan zapalny doświadczeń jelitowego. Antybiotyki mogą pomóc leczyć przetoki i zmniejszenie gromadzeniu się szkodliwych bakterii w jelitach. Leków przeciwbiegunkowych, takich jak proszek psyllium, może pomóc w łagodzeniu objawów, too. Istnieją inne możliwości leczenia tej choroby; lekarz może wskazać skutecznego planu leczenia.

Znaki i objawy w 3 do 4 tygodni w ciąży

Pierwsze 12 tygodni ciąży jest uważane za pierwszy trymestr. Dziecko w tym momencie jest nadal piłka komórek, które byłyby trudne do rozpoznania jako płodu. Niektóre kobiety nie miały ciążę w tym miejscu i nagle zauważył objawy ciąży. Ważne jest, aby zauważyć te wczesne zmiany w organizmie, aby móc zaplanować wizyty prenatalnej, zmiana diety i koniec złych nawyków. Dowiedz się, co wskazuje na to, do ciąży na tydzień 3 i 4.

Nieodebrane Okres

Brakuje Twojego okres jest jednym z najlepszych oznak, że jesteś w ciąży. Cykle miesiączkowe rozpocznie się od pierwszego dnia krwawienia do pierwszego dnia następnego krwawienia. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety mają cykle, które działają 28 dni; jednak stres i hormony mogą zmienić datę okresu. Każdego miesiąca macica rośnie podszewkę i czeka na jajka. Jeśli nie ma zapłodnione jaja, niż macicy rzuca tę wykładzinę. Podszewka krwi podczas okresu. Gdy nie jest zapłodnione jaja, trzeba albo zmniejszenie okresów lub zatrzymać krwawienie razem. Niektóre kobiety odczuwają krwawienie implantacji, który pojawia się, gdy jajko przywiązuje się do błony śluzowej macicy. Plamienia i skurcze może być częścią tych warunkach.

Bóle głowy

Bóle głowy są częstym zjawiskiem podczas wczesnych etapach ciąży. Napływ hormonów we krwi może powodować bóle głowy lub migreny. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ofPregnancy, kobiety, które są często osoby cierpiące na migreny wykazały, że ciąża rzeczywiście zmniejszyły kwotę.

Nudności

Mayo Clinic, że rano choroby mogą wystąpić dwa tygodnie po zapłodnieniu. Powszechnie określa się jako poranne mdłości, kobiety w ciąży mogą mieć nudności lub wymioty z więdną bez. Rosnący poziom estrogenu jest częściowo winę za ten objaw. Kiedy organizm ma więcej estrogenów, opróżnia żołądek w wolniejszym tempie. Ciąża daje również kobietom, które mogą rywalizować nos jakieś kły narkotykami wąchania. Kobiety wydają się być bardzo wrażliwe na dym, perfumy i zapachy żywności.

Zmęczenie

Zmęczenie często określa się w czwartym tygodniu. Może czuć się zmęczony nawet po dobry sen lub nie jest w stanie korzystać z niektórych funkcji fizycznych, które wykorzystywane do miłości. Ponieważ organizm zmienia się przyspiesza szybkość, możesz czuć się zaniedbane, a nawet depresji. Bezsenność jest kolejnym problemem somepregnant kobiet, które mogą przyczyniać się do zmęczenia. Na szczęście, zmęczenie jest zwykle w najgorszym w pierwszym trymestrze ciąży, a będziesz mógł mieć więcej energii na sekundę.

Żywność Pragnienia

Dziwne kombinacje żywności lub intensywne łaknienie mogą być odczuwalne w czasie czwartego tygodnia ciąży. Możesz mieć jedną pewną jedzenie jeszcze chwilę i zmienić zdanie na inny zupełnie innej żywności następnego. Słodkie i słone pokarmy wydają się być na szczycie listy większości ludzi.

Weight Gain

Niektóre kobiety mogą zacząć zauważyć oznaki przyrost wagi w trzecim i czwartym tygodniu. Nie jest ilość masy, które należy uzyskać w czasie ciąży, a wiele z nich zależy od tego, ile waży się przed zajściem w ciążę. Przeciętny człowiek powinien osiągnąć w około 25-35 funtów. Ważne jest, aby nie iść na żywność darmo dla wszystkich. Jedz dobrze zbilansowanej diety, która jest wolna od zbyt wielu produktach przetworzonych i smażonych. Zwrócić się do lekarza, ile powinna ważyć i co prawda dieta będzie dla Ciebie.

Inne znaki

Inne objawy ciążowe to zaparcia, zawroty głowy i zły humor. Każdy człowiek doświadcza różnych objawów w czasie ciąży. Ważne jest, aby umówić się na wizytę u lekarza jak najszybciej dowiedzieć. Śledzenie postępów tygodnia na tydzień i wystarczająco dużo odpoczynku i pożywienia dla dziecka.

Objawy udaru mózgu u człowieka

Udar mózgu, zgodnie z American Stroke Association, jest zabójcą numer trzy ludzi w Ameryce. Udary mózgu są spowodowane przez zablokowanie lub krzepnięcia, naczyń krwionośnych (a czasem pęknięcie naczyń krwionośnych) składniki odżywcze, których transport do iz mózgu. Kiedy tak się dzieje, że mózg nie może uzyskać składniki odżywcze potrzebne do przetrwania i zaczyna się niepowodzeniem. W najgorszym wypadku, udar mózgu może zabić.

Najczęściej wiąże się z uderzeń, w przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety (choć kobiety mogą także doświadczyć ich). Poniżej znajdują się niektóre znaki ostrzegawcze udaru mózgu u mężczyzn.

Drętwienie

Nagłe drętwienie w organizmie może być określony znak ostrzegawczy z udarem. Jeśli wystąpi nagłe drętwienie twarzy lub kończyn, może to wskazywać na wystąpienie udaru. Ponadto, jeśli występują drętwienie ogranicza się głównie do jednej stronie ciała, jest to jeszcze wyraźniej, że skok wskaźnika może mieć miejsce.

Zamieszanie

Nagłe splątanie może być wskaźnikiem mózgu. Jeśli ktoś idzie od bycia całkowicie spójne jedną sekundę, aby nagle jakby zdezorientowany i zmieszany obok, może to wskazywać na wystąpienie udaru mózgu. Trudności tworząc słowa i zdania, i zrozumienie innych, może służyć jako sygnały ostrzegawcze tego nagłego zamieszania.

Brak wizji

Strokes również często towarzyszą kłopoty z wizji. Jeśli wystąpią nagłe trudności z widzeniem z obu oczu (lub oba), może to być oznaką udaru mózgu.

Utrata kontroli silnika

Gdy udar ustawia się, ludzie często doświadczają utraty kontroli motorycznej. Mają trudności z chodzeniem i robi skoordynowane działania, doświadczenie zmniejszyła koordynację ręka-oko, i może wydawać się z równowagi. Jeżeli którykolwiek lub wszystkie z tych objawów pojawia się nagle, mogą być objawy udaru mózgu.

Ból głowy

Wreszcie, ofiary udaru często doświadczają bólu głowy, który wydaje się pochodzić znikąd. Jeśli ktoś zdaje się doświadczać paraliżu ból głowy bez wyraźnej przyczyny, może to oznaczać, że skok ma się pojawić.

Uszkodzone Objawy nerwowe

Uszkodzone nerwy obejmują zarówno ośrodkowego układu nerwowego i obwodowego układu nerwowego. Neuropatia to termin związany z uszkodzeniem obwodowego układu nerwowego. Nerwów obwodowych powoduje ciała poruszania się w odpowiedzi na sygnały z mózgu. Mogą też informacje do mózgu od zmysłów. Ponieważ tak wiele nerwów obejmuje obszar i zrobić wiele rzeczy, uszkodzone objawy nerwowe różnią się w zależności od lokalizacji i zadania uszkodzonego nerwu.

Rodzaje

Uszkodzenie mózgu lub uszkodzenia rdzenia kręgowego jest w istocie, uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Obwodowy układ nerwowy uszkodzenia nerwów, które występuje nie są ujęte w centralnym układzie nerwowym. Kontrolują trzy różne funkcje. Określone rodzaje nerwów pokazać różne objawy. Nerwy ruchowe kontrolować funkcje motoryczne, takie jak chodzenie. Nerwy czuciowe kontrolować zmysły i uczucia przekazywane z powrotem do mózgu. Wreszcie, nerwów autonomicznych wpływu na mimowolne funkcje organizmu, takie jak ciśnienie krwi lub funkcji jelit.

Uszkodzenie nerwów ruchowych

Uszkodzone nerwy ruchowe pojawiają się skurcze mięśni, skurcze i osłabienie. Możesz mieć problemy z koordynacją. Czasami uszkodzenie powoduje skurcz mięśni; Często jest też zanik mięśni. Paraliż czasami występuje, jeśli uszkodzenie jest rozległe.

Uszkodzenie nerwów czuciowych

Większość ludzi kojarzy uszkodzenie nerwów obwodowych z sensorycznej układu nerwowego. Ten rodzaj uszkodzenia często powoduje skórę do spalania lub wykazują bardzo silny ból, nawet jeśli lekko dotknął. Arkusz dotknięcie nogą może poczuć się jak bolesne porażenie prądem elektrycznym, na przykład. Czasami uszkodzenie powoduje drętwienie, podobnie jak uczucie, kiedy twoja noga zasypia.

Uszkodzenie nerwów autonomicznych

Istnieje kilka objawów związanych z uszkodzeniem nerwów do nerwów autonomicznych. Typ wyświetlanie zależy od lokalizacji uszkodzenia nerwów. Uszkodzenie tych nerwów wpływa mimowolne funkcje organizmu. Nie może być wysokie lub niskie ciśnienie krwi, nieregularne lub nieprawidłowe bicie serca, pocenie się zbyt wiele lub wcale, nietrzymanie moczu, zaparcia, suchość oczu, zaburzenia seksualne i suchość w ustach.

Uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego

Uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, wpływa na wszystkie części ciała, od rdzenia kręgowego przekazuje informacje do mózgu, a mózg jest centrum wszystkich wiadomości nerwowych. W przypadku uszkodzenia mózgu, można zauważyć podobne zaburzenia w organizmie, które występują z uszkodzeniem nerwów obwodowych, w zależności od lokalizacji uszkodzenia, wzrostu lub uszkodzenia tkanek. Rdzeń kręgowy jest odpowiedzialny za kontrolowanie mięśni gładkich, mięśnia sercowego, mięśni szkieletowych i gruczoły.

Rama czasowa

Uszkodzenie nerwów obwodowych często pokazuje więcej objawów w nocy. Możesz mieć obrażenia lub szkody w kilku miejscach i rodzaje nerwów. Objawy mogą pojawić się nagle lub powoli rozwijać przez lata. Przyczyną uszkodzenia nerwów często dyktuje, jak nagle pojawiają się objawy.

Skutki uboczne gamma aminomasłowy

Kwas gamma-aminomasłowy leki przeciwdrgawkowe jest stosowane w leczeniu napadów padaczkowych, oraz fibromialgii. Lek działa poprzez spowolnienie reakcje chemiczne w mózgu odpowiadają za powodujące drgawki, co z kolei przyczynia się do zapobiegania ich powstawaniu. Podobnie jak w przypadku większości leków przeciwdrgawkowych, istnieje szereg skutków ubocznych związanych ze stosowaniem.

Częste działania niepożądane

Jak wspomniano, istnieją pewne skutki uboczne związane z zastosowaniem leku. Niektóre z tych działań niepożądanych, m.in. niepokój, zawroty głowy, senność, problemy z utrzymaniem równowagi, suchość w ustach, niewyraźne widzenie, zaparcia, świąd, ból brzucha, podrażnienie, ból stawów i mięśni, zwiększenie apetytu i problemy z pamięcią. Podczas gdy są one uważane za najbardziej typowe efekty uboczne związane z kwasem Gamm aminomasłowego, tylko one dotyczą niewielkiej liczby użytkowników.

Poważne skutki uboczne

Istnieje również szereg poważnych skutków ubocznych związanych z użyciem tego środka. Niektóre z tych działań niepożądanych, m.in. łatwy siniaków i krwawienia, silne zmęczenie, wysoka gorączka, bóle mięśni, tkliwość mięśni, ogólne osłabienie, szybki przyrost masy ciała i obrzęk rąk i stóp. Te działania niepożądane są bardzo rzadkie.

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących nowych objawów podczas stosowania tego leku: depresja, niepokój, nagłe zmiany nastroju, pobudzenie, wrogość, niepokój, myśli samobójcze lub nagłe zmiany zachowań. Przerwanie stosowania leku kwas aminomasłowy gamma nagle mogą wystąpić drgawki lub bardziej poważne objawy odstawienia. Objawy abstynencyjne obejmują bóle głowy, bezsenność, nudności i biegunkę.

Zastosowanie

Zawsze należy stosować tego leku, zgodnie z zaleceń lekarza i nie w dawkach przekraczających zalecane, co zostało na etykiecie. Kwas gamma-aminomasłowy jest podjęta w formie tabletek i powinna być spożywana z pełną szklanką wody. Leki mogą być przyjmowane z jedzeniem lub bez jedzenia i zawsze powinny być podjęte w takich samych dawkach dziennie. W przypadku pominięcia dawki leku, należy przyjąć następną jedną najszybciej jak to możliwe i nie ma dwóch w tym samym czasie.

Ostrzeżenie

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z wyżej wymienionych objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jeśli istnieje podejrzenie przedawkowania należy skontaktować się z centrum kontroli zatruć w (800) 222-1222 i głowę do najbliższej izby przyjęć.

Kwas gamma-aminomasłowy jest przeznaczona przeciwdrgawkowych i fibromialgii tylko nie powinny być używane rekreacyjnie lub bez recepty od lekarza.

Fakty na temat Alkoholu

Fakty na temat Alkoholu


Alkohol jest depresatorem która jest zużywana doustnie w postaci ciekłej, takiej jak roztwór, piwa i wina. Mimo, że osoba musi mieć skończone 21 lat, aby kupić alkohol w Ameryce, pozostaje produkt prawną. Alkohol jest często spożywane w sytuacjach towarzyskich, takich jak bary, kluby nocne i osób w ogóle. Posiada wysoką skłonność do uzależnienia.

Efekty krótkoterminowe

Przy spożyciu alkoholu przemieszcza się do krwi i tkanek organizmu. Osobnika, wieku, wagi, płci, rozmiaru i ilości żywności i alkohol, że zużywa określa alkohol efekty będą mieć na nią. Skutki umiarkowanego spożycia alkoholu zawierają nadmierne mówienie i zawroty głowy. Większe spożycie alkoholu powoduje natychmiastowe reakcje, takie jak zaburzenia snu, niewyraźną mowę, wymioty i nudności. Gdy trawi alkohol w małych dawkach, jest jeszcze w stanie wytworzyć negatywne skutki, takie jak osłabienie wyroku i zakłócenia koordynacji jednostki. Ponadto, niskie do umiarkowanego spożycie alkoholu może powodować przemoc w rodzinie, molestowanie dzieci i kaca powodujące ból głowy, nudności i zmęczenie.

Skutki długoterminowe

Przy użyciu alkoholu w dużej mierze w sposób ciągły często powoduje uzależnienie od alkoholu. Jeśli osoba, która jest uzależniona od alkoholu nagle przestaje go używać, wystąpić objawy odstawienia. Objawy te wahają się od skrajnego niepokoju, drżenie, drgawki i halucynacje. Gdyby nie je dobrze wykorzystuje alkohol silnie przez dłuższy okres czasu, może ona spowodować nienaprawialne uszkodzenie mózgu i wątroby. Jeśli przyszła mama pije alkohol w czasie ciąży, dziecko może cierpieć upośledzenie umysłowe.

Dzieci i Alkohol

American Medical Association twierdzi, że jest 11 milionów amerykańskich młodzież poniżej 21 lat, którzy piją alkohol. Prawie połowa z tych młodych ludzi pije 5 lub więcej dawek ciągle, raz lub więcej w dwa tygodnie czasowych. Starszych klas szkół używać alkoholu więcej niż jakikolwiek inny narkotyk. Wielu chłopców przyznać do eksperymentowania z alkoholem przy tylko 11-lat, gdy dziewczęta mają tendencję do uruchomienia na 13-lat. Prawie połowa wszystkich wypadków samochodowych z udziałem nastolatków są wynikiem picia alkoholu przez nieletnich. Młodych ludzi oddając w seks bez zabezpieczenia są często użytkownicy alkohol, powiększający ich ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Statystyki

Narodowy Ruch Highway Safety Administration (NHTSA) przewiduje, że do roku 2020 liczba ofiar śmiertelnych i obrażeń wynikających z wypadków samochodowych związanych z alkoholem mogą wzrosnąć o 50 procent. Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) stwierdza, że ​​w 2006 roku, 61 procent Amerykanów pił alkoholu w roku poprzednim. Ponadto, obok zabójstw i wypadków, liczba wypadków związanych z alkoholem było 22.073. Liczba zgonów związanych z chorobami wątroby było 13,050.

Nieporozumień

Niektóre osoby uważają, że picie kawy pomoże im odzyskać szybko z ich pijaństwo. Jednakże, tylko czas alkohol można usunąć z organizmu. Innym mitem jest to, że jedzenie miętówki może zakamuflować alkohol, oszukiwanie testu Alkomat ścigania za. Urządzenie stosowane do mierzenia poziomu alkoholu we krwi mierzy zawartość alkoholu w płucach, co oddech mennice nie mogą maskować.

Skutki OxyContin® Abuse

Skutki OxyContin® Abuse


Według CBS News, sprzedaż OxyContin w Ameryce przekroczyła 2 miliardy dolarów w tyle wszystkie inne leki przeciwbólowe na receptę w 2008 roku OxyContin jest opium, jak heroina i morfina, a zatem jest bardzo wciągająca. Można go podawać doustnie przez spożycie, wciągać lub iniekcję. Nadużywanie OxyContin prowadzi do negatywnych skutków, najgorszym samopoczucia uzależnienia.

Cel medyczny

OxyContin ™ są ogólnie stosowane w leczeniu bólu. Przyjmowany w przewidziany sposób, że jest skuteczny w leczeniu. Zmiana dawki lub przy użyciu leku z powodów niemedycznych (aby "wysoki") może prowadzić do nadużyć i uzależnienia.

Efekty krótkoterminowe

Krótkoterminowe skutki OxyContin obejmować nudności, wymioty, pocenie się, zawroty głowy, zaparcia, słabości, suchość w ustach i stan relaksu. Jedna duża pojedyncza dawka może powodować niewystarczające OxyContin wentylacji powoduje śmierć.

Skutki długoterminowe

Nadmierne stosowanie OxyContin może powodować użytkownikowi rozwinąć tolerancję na lek, powodując jej podjęcia bardziej do osiągnięcia efektu początkowego. Zatrzymanie lub zmniejszenie dawki nagle prowadzi do wystąpienia objawów odstawiennych.

Objawy odstawienia

Objawy odstawienia OxyContin nadużycia to niepokój, bezsenność, bóle mięśni, silny lęk i dreszcze i gęsią skórkę.

Ciąża

Biorąc OxyContin podczas ciąży może spowodować, że dziecko rodzi się uzależniony od leku. Przyszła mama jest także podatna na poronienia, porodu martwego płodu i porodu przedwczesnego.

Statystyki nastolatków

Według Biura Narodowej Polityki Kontroli Narkotyków, w roku 2006, obok roku nadużycie OxyContin wśród 8-klasistów podwoiła się w ciągu ostatnich czterech lat, wzrastając z 1,3 procent w 2002 roku do 2,6 procent w 2006 roku.

Strona główna zadośćuczynienie za Pokonanie opiatów

Uzależnienie od opiatów może zniszczyć życie. Może również siać spustoszenie na relacje z rodziną i współpracownikami. Z powodu tych i innych kwestiach, nadużywanie opiatów jest poważnym problemem zdrowotnym w Stanach Zjednoczonych. Jeśli cierpią z powodu uzależnienia od opiatów, jest pomoc. Istnieje wiele środków dostępnych dla Ciebie, w tym rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby pomóc uwolnić się od uzależnienia od opiatów.

Opiaty

Opiaty atakują ośrodkowy układ nerwowy. Po długotrwałym stosowaniu, komórki nerwowe w Twoim mózgu przestają normalnie funkcjonować. Bo to odbieranie opiatów, organizm przestaje produkować naturalne endorfiny. Zwyrodnienia tych komórek powoduje fizyczne uzależnienie opioidów zewnętrznych. Jeśli nagle przerywać przyjmowania opiatów po nałogu, wystąpić objawy odstawienia. Objawy te mogą obejmować: zimne pocenie się, niekontrolowane biegunki, nudności i wymioty, bóle kończyn, zerwać depresję i panikę montażową. Dobrą wiadomością jest to, że objawy są tymczasowe, jak uzależnienie od opiatów jest odwracalne zaburzenia medycznego. Istnieje wiele programów Poradnia detox dostępny, lub możesz detox w domu.

Należy pamiętać, że pokonywanie opiatów jest niezwykle trudne. Może być wymagana interwencja medyczna. Istotne jest, aby porozmawiać z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia przed rozpoczęciem programu detox.

Środki zaradcze

Pierwsze kilka dni detox są zwykle najmniej trudne, ale nie daj się skusić na myśli, że to będzie łatwa droga. Jak opiaty zacząć, aby całkowicie wyjść z systemu, objawów odstawienia zacząć kopać. Mogą wystąpić niektóre lub wszystkie z wyżej wymienionych objawów. Dobry środek na biegunkę jest Immodium AD, która jest ponad-the-counter leków. Jeśli masz problemy ze snem z powodu bezsenności, spróbować ziołowych, takich jak korzeń kozłka lekarskiego lub korzenia kava. Leki przeciwhistaminowe, takie jak Benedryl może być również pomocne. Jeśli wystąpi ból mięśni, należy over-the-counter leków, takie jak ibuprofen lub naproksen. W żadnym wypadku nie należy używać opiatów do złagodzenia bólu.

Objawy fizyczne powinny ustąpić w ciągu tygodnia do dwóch tygodni. Jednak wycofanie psychologiczny może potrwać miesiące. Depresja jest częstym objawem wycofania z opiatów detox. W tych pierwszych tygodniach detox, upewnij się, że jest wystarczająco dużo ćwiczyć, jeść odpowiedniej diety i coraz dużo słońca. Dodatki, takie jak 5-HTP może również pomóc zwiększyć poziom serotoniny, które pomogą podnieść nastrój. Witamina B6 może również okazać się korzystne. Jeśli depresja nie poprawi lub pogorszy, szukać profesjonalnej pomocy z lekarzem lub terapeutą.

To również może być konieczne, aby zmienić swój styl życia. Oznacza to, pobyt z dala od pokus i pragnień dla opiatów. Dla niektórych pobyt z dala od niektórych przyjaciół jest niezbędna. Zachować zdrowy umysł i koncentruje się na siebie w całym procesie. Pokonanie opiatów jest trudne, ale można to zrobić.

Złe skutki uboczne rzucenia Lexapro

Lexapro jest recepty leki przeciwdepresyjne stosowane w leczeniu depresji i lęku. To jest w grupie leków, o których mowa jako selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Osoby biorące Lexapro nie należy nagle przerywać stosowania mediacji, chyba że nie jest to zalecane przez lekarza. U pacjentów mogą wystąpić objawy withdrawl kiedy rzucić biorąc Lexapro. Objawy odstawienia może być zmniejszony poprzez spowolnienie obniżenie dawki Lexapro zamiast zatrzymywania leki nagle.

Objawy emocjonalne

Kiedy ludzie przerywać Lexapro mogą doświadczyć smutek, niepokój i drażliwość.

Bezsenność

Niektóre osoby mogą odczuwać bezsenność po rzuceniu Lexapro.

Nudności

Nudności czasami występuje, gdy odstąpienie od Lexapro.

Zmęczenie

Osoby odstąpienia od Lexapro może czuć się bardziej zmęczony niż zwykle.

Heacaches

Wycofanie Lexapro może powoduje bóle głowy.

Inne objawy

Osoby odstąpienia od Lexapro może również wystąpić zawroty głowy od czasu do czasu. Ponadto, u niektórych pacjentów mogą mieć przerywany mrowienie lub pieczenie uczucia. Ponadto, może wystąpić dezorientacja lub nerwowość.

Skutki uboczne Marinol®

Marinol jest marką o dronabinol narkotykami, jedynego kannabinoidy syntetyczne zatwierdzony przez US Food and Drug Administration. Jest to postrzegane jako legalna alternatywa dla marihuany. Marinol jest przepisywany w leczeniu nudności z powodu chemioterapii, i pobudzają apetyt u osób z zespołem nabytego niedoboru odporności (AIDS).

Częste działania niepożądane

Najczęstsze działania niepożądane związane z Marinol® obejmują zmiany apetytu, trudności z koncentracją, zawroty głowy, senność, suchość w ustach, podnoszenie nastroju, drażliwość i zaburzenia wzroku. Te często rozproszyć po kilku pierwszych dni.

Inne działania niepożądane

Możliwych jest wiele innych skutków ubocznych Marinol. Obejmują one niepokój, dezorientację, utratę pamięci, nudności, ból brzucha, niezwykłe myśli i słabości.

Poważne działania niepożądane

Skutki uboczne Marinol, które powinny być rozwiązane przez lekarza to depresja, omamy, drętwienie lub mrowienie w rękach i nogach, szybkie bicie serca, wysypka, i drgawki.

Zależność

Długotrwałe stosowanie może spowodować z Marinol® zależność. Objawy odstawienia opisywano gdy lek zostanie przerwana nagle. Te objawy to bezsenność, drażliwość, brak apetytu, niepokój, uderzenia gorąca i pocenie się.

Interakcje

Marinol może wchodzić w interakcje z wieloma innymi lekami. Należą do amfetaminy, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwdepresyjne, leki przeciwhistaminowe, barbiturany, leki zwiotczające mięśnie, leki uspokajające i wiele innych.

Seconal Side Effects

Seconal jest marką dla sekobarbital narkotyków, przepisane w krótkotrwałym leczeniu bezsenności i uspokoić ludzi przed operacją. Seconal w kategorii leków zwanych barbiturany. Możliwe są liczne skutki uboczne jego stosowania.

Częste działania niepożądane

Najczęstsze działania niepożądane związane z Seconal obejmują senność dnia po zażyciu leku, koszmary, zawroty głowy, bóle głowy, niestrawność, nudności lub wymioty i biegunki lub zaparcia.

Dodatkowe działania niepożądane

Seconal może również powodować dezorientację, problemy z pamięcią, nerwowość, niepokój i problemy z koncentracją.

Poważne działania niepożądane

Poważne działania niepożądane są rzadkie i powinny być kierowane przez lekarza. Są to halucynacje, wolne bicie serca, powolny oddech, omdlenia, gorączka, ból gardła, owrzodzenia jamy ustnej, zaburzenia siniaki lub krwawienie i obrzęk stóp, kostek, nóg i rąk.

Reakcja alergiczna

Niektórzy ludzie mają reakcje alergiczne na Seconal. Objawy to pokrzywka lub wysypka, świąd, obrzęk twarzy lub w jamie ustnej, trudności w oddychaniu, chrypka i zamknięcie gardła.

Interakcje

Seconal mogą wchodzić w interakcje z wieloma innymi lekami. Są to alkohol, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwhistaminowe, leki przeciwdepresyjne, leki przeciwpsychotyczne, doksycyklinę, żeńskie hormony, leki zwiotczające mięśnie, narkotyczne leki i sterydy, między innymi.

Wycofanie

Każdy, kto zajmuje Seconal przez dwa tygodnie lub dłużej, nie należy zaprzestać stosowania leku nagle, lub mogą wystąpić objawy odstawienia. Objawy te obejmują niepokój, drżenie mięśni, dreszcze, osłabienie, zaburzenia widzenia, nudności lub wymioty i bezsenność. Nagłe wycofanie się z długotrwałego stosowania może spowodować zajęcie.

Jak rzuciłem Biorąc Darvocet?

Darvocet, recepty lek przeciwbólowy, który może być zwyczaj formowania, to połączenie propoksyfenu i paracetamol. Podejmując je, trzeba się do wskazówek lekarza starannie. Nigdy nie bierz więcej, niż zalecana dawki. Porozmawiaj z lekarzem na temat możliwych skutków ubocznych, jak również innych leków, które trzeba unikać biorąc Darvocet. W przypadku wystąpienia uzależnienia od Darvocet, należy poprosić lekarza o możliwości leczenia.

Stopniowe wycofanie

Jeśli Darvocet nie łagodzi bólu jak kiedyś, można się rozwijać tolerancję. Ponieważ lek ten może być zwyczaj formowania, należy porozmawiać z lekarzem na temat tworzenia planu, aby zatrzymać przy Darvocet. Nie przerywać nagle, gdyż mogą wystąpić objawy odstawienia. Objawy odstawienia są różne, w zależności od tego, jak intensywne korzystanie Darvocet jest. Może wystąpić pocenie się, skurcze mięśni, depresja, niepokój, bezsenność, nudności, wymioty, biegunka, gorączka, drżenie, osłabienie, odwodnienie, drgawki i myśli samobójcze. Jeśli nie jest poważnie narażony, jednak może być w stanie łatwo zatrzymać się pod nadzorem lekarza.

Suboxone

Jeśli jesteś ciężki użytkownik Darvocet, porozmawiaj z lekarzem o stosowaniu Suboxone. Suboxone jest lek leczenie uzależnienia od opioidów. Buprenorfina, aktywny składnik Suboxone jest częściowym agonistą opioidu. Oznacza to, że pobudza receptory opioidowe, w sposób podobny do Darvocet. Suboxone zmniejsza objawy odstawienia i musi być stosowany pod nadzorem lekarza. Musisz spotkać albo jeden na jeden z lekarzem lub w grupie terapii na bieżąco. Czas trzeba wziąć Suboxone zależy od intensywności swojego uzależnienia i własnych potrzeb. Gdy jesteś gotowy, aby przerwać przyjmowanie leku Suboxone, musisz stopniowo obniżyć swoje dawkach. Suboxone może także powodować objawy abstynencyjne, ale nie są one tak dotkliwe jak Darvocet.

Programy rehabilitacyjne

Zwrócić się do lekarza, aby polecić program rehabilitacyjny. Rehab Program zapewnia kontrolę podczas detox, jak również sesji doradczych, które pomogą Ci pozostać wolny od opioidów. Inną opcją jest, aby znaleźć klinikę detox, który oferuje metodę szybkiego detox. Dzięki tej metodzie, będzie umieszczony w znieczuleniu ogólnym. Podczas snu, lekarz poda leki poprzez IV, które eliminują opiatów od swoich receptorów opioidowych. Powoduje to przyspieszone objawy odstawienia, które będziesz spać zamiast cierpieć przez. Po okresie karencji (która zazwyczaj trwa kilka godzin), nie będzie fizycznie zależne od Darvocet. Ale pewnie będzie miał wycofania psychicznego. Aktywnie angażują się w sesjach terapii po zabiegu może zwiększyć swoje szanse na pobyt opioidami darmo.